Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Daugavpils, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Madona - Rīga
2.Bankevica Jūlija1 dalībnieksnav
Riga
3.  Bērziņš Roberts-Markuss1 dalībnieksSPORTLAND
Salaspils
4.  Bome Krista1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
5.Borisova Katerina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
6.  Brakovska Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
7.Brakovska Marta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
8.  Brakovskis Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
9.Burbo Ērika1 dalībnieksDaugavpils
10.  Chuchunova Natalia1 dalībnieksRīga
11.  Derevjanko Gļebs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
12.Derevjanko Nikita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
13.  Eižvertiņš Edgars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
14.  Elksne Kitija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)-
Jēkabpils
15.  Elksnis Kristers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
16.Erošonoka Arina1 dalībnieksDaugavpils novads
17.  Filatova Jekaterina1 dalībnieksDaugavpils
18.Fiļimonova Alisa1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
19.Fiļimonovs Aleksejs1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
20.  Fjodorovs Deniss1 dalībnieksZoorbagan
RIGA
21.  Gabaliņa-Briška Egita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
22.  Gabaliņš-Briška Kaspars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ķekava
23.  Gilučs Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
24.  Gožda Kristiāns1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK noskrien
Preiļi
25.  Gožda Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VNK noskrien
Preiļi
26.  Grabovskis Hardijs1 dalībnieksSK Katrīna
Kuldīga
27.Griņko Artūrs1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
28.  Griņko Dmitrijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
29.  Grišāne-Pinkule Evija1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
30.Grocs Andris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
31.  Gubāte Danija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
32.  Gubāte Megija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
33.  Gubāts Dailis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
34.  Gubāts Miks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
35.  Gubāts Mintauts1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Rīga
36.  Gulbe Dace1 dalībnieksSk Katrīna
Kuldīga
37.Histroforova Jevgeņija1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
38.Hristaforovs Aleksejs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
39.Hristaforovs Jevgeņijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
40.Hristoforovs Artemijs1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
41.  Jākobsone-Šņepste Guna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
42.Jaņeviča JeļenaĢimenes komanda, 2 dalībniekiDaugavpils
43.Jerohina Elizabete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
44.  Kandisa Krista1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
45.Kokoreviča Dace1 dalībnieks#stiprambut
Krustpils novads
46.  Kornijenko Aleksandrs1 dalībnieksLiVelo| Zelta zeme
Daugavpils
47.Kovrigina LioraĢimenes komanda, 2 dalībniekiDaugavpils
48.Krupins Jurijs1 dalībnieksSPARS-MK
Preiļi
49.  Lazdovska Gunta1 dalībnieksDaugavpils
50.  Lazdovskis Eduards1 dalībnieksDaugavpils
51.  Lazdovskis Rafaels1 dalībnieksDaugavpils
52.  Lejiņa Ieva1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
53.Ļucāne Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ādaži
54.  Malta Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Viļāni
Viļāni
55.  Malta Valters1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Sporto visa klase
Viļāni
56.  Markova Rita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
57.  Maurīte-Šmite Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
58.Mazure Inga1 dalībnieksDaugavpils
59.Mezeniks Mareks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils novada sporta skola
Daugavpils
60.  Misjuns Jurijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Da-maratons
Daugavpils
61.Misune Lauma1 dalībnieksRIGAS RAJONS
62.  Motina Karolīna1 dalībnieksVSK noskrien
Preiļi
63.  Ņikitins Damirs1 dalībnieksRīga
64.Orss-Orlovska Jekaterina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
65.Orss-Orlovskis Kirills1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
66.Petrauskas Antanas1 dalībnieksBK
Kaunas
67.  Petrovskis Aleksandrs1 dalībnieksRēzekne
68.  Piļdika Nataļja1 dalībnieksDaugavpils Centra vidusskola
Daugavpils
69.  Pinkule Monta1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
70.  Pinkulis Pauls1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
71.  Pinkulis Sandijs1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
72.  Pokšāne Mārīte1 dalībnieksPreiļi
73.Popēns Māris1 dalībnieksTartu
74.Pūga Anžejs1 dalībnieksOK Stiga/ BJC Jaunība
Daugavpils
75.  Purvinskis Normunds1 dalībnieksBigbank
Daugavpils
76.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
77.Sergejevs Daniils1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
78.Sergejevs Sergejs1 dalībnieksDaugavpils Ruģeļu pii
Daugavpils
79.Siksna Mudīte1 dalībnieksSaldus
80.  Sokunova Alīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Līvanu VK
Salaspils
81.  Spalviņa Marika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)individuāli
Jēkabpils
82.Spalviņš Ivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)individuāli
Jēkabpils
83.Stepanovs Maksims1 dalībnieksOK Stiga/ BJC Jaunība
Daugavpils
84.  Stepuļs Kristaps1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
85.  Šablinska Madara1 dalībnieksJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
86.  Šmits Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
87.  Telegins Ivans1 dalībnieksCēsis
88.Tenisa Anita1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
89.  Vasiljevs Nikita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils airēšana
Daugavpils
90.Vasiļjeva Tatjana1 dalībnieksDaugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestāde
Daugavpils
91.  Vilks Jurijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)1.MKB LATBAT
Riga

Kopā pieteikušies: 91



Noķer vēju