Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Rēzekne, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona Klubs
Talsi
2.Āboliņš Guntars1 dalībnieksMaratona Klubs
Talsi
3.  Āboliņš Markuss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona Klubs
Talsi
4.Āboliņš Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona Klubs
Talsi
5.  Ābols Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskriren
Madona - Rīga
6.  Allens Normunds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
7.  Andrejeva Anastāsija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
8.  Apšenieks Markuss1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
9.  Arbidāns Guntars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
10.  Asitiče Anna1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
11.  Avdjenoka Andželīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
12.Bankevica Jūlija1 dalībnieksnav
Riga
13.  Banzere Ērika1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
14.  Barinovs Edgars1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
15.  Benislavska Patrīcija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
16.  Benislavska    Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
17.  Benislavskis  Ričards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
18.  Beņkaloviča Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
19.  Bērziņa Alise1 dalībnieksRīga
20.  Bērziņa Sigita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Salaspils
21.  Bikovska Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
22.  Blūma Viktorija1 dalībnieksRēzeknes Tehnikums
Rēzekne
23.  Bobiļeva Milana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Krievu vsk licejs
Daugavpils
24.  Bogdanovs Alens1 dalībnieksRēzeknes sākumskola
Rēzekne
25.  Bolmane Evija1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
26.  Boltāne Terēze1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
27.  Bruģe Sindija1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
28.Bule Marija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
29.  Buravceva Agnese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
30.  Buravceva Inese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
31.Cirsis ViktorĢimenes komanda, 5 dalībniekidaugavpils
32.  Čakārne Marta-Elizabete1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
33.  Čaupals Kārlis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
34.  Čiževskis Oskars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
35.  Deksne Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
36.  Delveris Gatis1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
37.Demjaņenko Larisa1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rīga
38.  Dimpere Renāte1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Katoļu vsk.
Rēzekne
39.  Dimpers Ermīns-Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Katoļu vsk.
Rēzekne
40.  Dreļa Agate1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
41.  Dremuhins Vadims1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
42.  Drozdovs Viktors1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
43.  Dunska Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
44.  Dunskis Arsenijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
45.  Dzene Agnese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Katoļu vsk.
Rēzekne
46.  Elksne Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
47.  Elksne Madara1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
48.  Elksnis Dāvids1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
49.  Ezeraša Guna1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
50.Fareņuks Lūkass-Sandijs1 dalībnieksDaugavpils
51.  Feldmanis Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
52.Fingers Nauris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gulbene
53.Gaigulova Viktorija1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
54.  Gailuma Kristīne1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
55.Gailums Dāvids1 dalībnieksRēzekne
56.Gļauda Arvīds1 dalībnieksviens
Rēzekne
57.  Groza Jūlija1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
58.  Grudinskis Renārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
59.Igaune Renāte1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
60.  Irišins Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
61.  Ivanovska Vlada1 dalībnieksVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
62.  Jaudzema Alise1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
63.  Jaudzeme Annija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
64.  Jaudzems Edvīns1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
65.  Jegorova Anisija1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
66.Jekimova Irina1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
67.  Jurkans Rinalds1 dalībnieksMežvidu pamatskola
Mežvidi
68.  Juškeviča Baiba1 dalībnieksRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
69.  Kačevska Laura-Elizabete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
70.  Kandisa Krista1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
71.  Karčevska Laura-Elizabete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
72.  Katena Dagnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
73.Kaupužs Jānis1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
74.  Kindzulis Armands1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
75.  Kitova Alise1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
76.  Kitovs Deniss1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
77.  Klūga Megija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
78.  Klūga Nellija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
79.  Kluša Katrīne1 dalībnieksPII Rūķītis
Rēzekne
80.Kļaviņa Santa1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
81.  Koluža Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
82.  Koļesņikovs Valentīns1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
83.  Kopštāls Kaspars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
84.  Korsaks Imants1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
85.  Kotāne Dagnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ilzeskalns
Rēzekne
86.  Kotāne Elvita1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
87.  Krištopova Daniella1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
88.  Krupina Natālija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Preiļi
89.Krupins Jurijs1 dalībnieksSPARS-MK
Preili
90.  Krupins Vjačeslavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Spars-MK
Preiļi
91.Krūza Santa1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
92.  Kubeckis Ritvars1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
93.  Kukurs Ainārs1 dalībnieksLūcijas Rancānes Makašānu amatu vsk.
Rēzeknes nov.
94.  Kurilina Valērija1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
95.Kuzmina Gunta1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
96.Kuzņecova Alīna1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rēzekne
97.  Kuzņecovs Dzintars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
98.  Ķirsone Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
99.  Ķirsons Andris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
100.  Ķirsons Gustavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
101.  Lāce Velga1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
102.  Lāčauniece Aija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
103.  Lāčauniece Maija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
104.  Lanfanga Diāna1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
105.  Lapsa Kristīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
106.  Litauniece Austra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
107.  Lizdika Patrīcija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
108.  Lizdiks Haralds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
109.  Ločmele Olita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
110.  Ločmelis Vairis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Poļu ģimn.
Rēzekne
111.  Lucijanova Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
112.  Luike Margarita1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
113.  Macāne Evita1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
114.  Malta Lāsma1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
115.  Malta Valters1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
116.  Markova Rita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
117.Markunaite Ilona1 dalībnieksACCOUNTING LATVIA
Rīga
118.  Massaļska Kristīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
119.  Meiere Svetlana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
120.  Mikažāns Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
121.  Miklašēviča Inita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
122.Miksts Raimonds1 dalībnieksDaugavpils
123.  Mikulovs RuslansĢimenes komanda, 4 dalībniekiMIK
Daugavpils
124.  Mitčenkovs Daniels1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
125.  Mivreniks Nauris1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzeknes novads
126.  Nadžafova Diāna1 dalībnieksRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
127.Nagle Sandra1 dalībnieksRĪGA
128.Naglis Ainārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)RĪGA
129.  Nevedomajs Pavels1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
130.  Nikonova Nataļja1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
131.  Nikonova Varvara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
Rēzekne
132.  Nipere Inese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
133.  Nipers Lorens1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
134.  Nipers Rinalds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
135.  Orlovs Maksims1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
136.  Ozola Anna-Marija1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
137.  Ozola Austra1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
138.  Ozola Baiba1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
139.  Ozola Grieta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
140.  Ozola Rūta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
141.  Ozols Gustavs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
142.  Ozols Jēkabs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
143.  Ozols Māris1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
144.  Pastare Daila1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)NRC Jelgava
Jelgava
145.  Petrova Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
146.  Petrovs Mihails1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
147.  Piļka Rolands1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Verems
Rēzekne
148.  Pluša Aiva1 dalībnieksVRK
Rēzeknes novads
149.  Poplavska Santa1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
150.Porietis Kaspars1 dalībnieksRēzekne
151.  Priedīts Eliass-Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
152.  Puncuļs Aigars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
153.  Puncuļs Linards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
154.  Puriņš Toms1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
155.  Ragozins Daniils1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
156.  Rancāne Ineta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
157.  Rancāns Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
158.  Rancāns Raimonds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
159.  Rapša Sabīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Šķaune
160.  Rastopčins Gatis1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
161.  Raudziņa Rūta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
162.  Raudziņš Eglons1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
163.  Reidzāne Anda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
164.  Reinis Arnis1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
165.  Riža Jānis1 dalībnieksVBSS
Valmiera
166.  Rudzinska Laura1 dalībnieksRēzeknes 1.vsk
Rēzekne
167.  Rundāns Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
168.  Rutuļs Dairis1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
169.  Safranova Arina1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
170.  Sakne Monta1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
171.  Sakne Samanta1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
172.  Salmanis Kristaps1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
173.  Sarkane Demija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
174.  Sarkane Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
175.  Sarnovičs Jānis1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
176.  Sejāne Marta-Paula1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
177.  Skābarde Rebeka1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
178.  Skrebinska Dina1 dalībnieksRēzekne
179.Speniks Sawa1 dalībnieksSana
Kraslava
180.  Spīča Evelīna1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
181.  Sprukts Aivars1 dalībnieksRīga
182.  Stafecka Agnese1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
183.  Stalidzāne Ilze1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
184.  Starostīts Andris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
185.  Stepule Evelīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
186.  Stepule Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
187.  Stepule Nellija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
188.  Stepuļs Erlands1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
189.  Stepuļs Kristaps1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
190.  Stiuka Raitis1 dalībnieksRēzeknes sākumskola
Rēzekne
191.  Strucins Ineta1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
192.  Strucinska-Svalbe Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
193.  Sudniks Emīls1 dalībnieksRēzeknes sākumskola
Rēzekne
194.  Svalbs Gustavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rūķītis
Rēzekne
195.  Svalbs Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
196.  Šarapovs Nikita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
197.  Šepovalova Maruta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
198.Ševirjova Natālija1 dalībnieksRezekne
199.  Ševirjova Polina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
200.Ševirjovs Sergejs1 dalībnieksRezekne
201.  Škinca Diāna1 dalībnieksVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
202.  Šķestere Evita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
203.  Šķesters Erlands1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
204.  Šķesters Karels1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
205.Šukele Rita1 dalībnieksDagda
206.  Tarasova Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
207.  Taukuļs Jānis1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
208.  Temerova-Allena Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
209.  Trimalniece Arīna1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
210.  Turčina Aiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
211.  Turčina Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Riga
212.  Usačevs Džamins1 dalībnieksRēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
213.  Uzuliņa Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
214.  Vasiļjeva Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
215.  Vasiļjeva Sintija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LAD
Rēzekne
216.  Vavilova Sofija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
217.  Vidiņa Viktorija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
Rēzekne
218.  Vilsons Miks1 dalībnieksVSK Noskrien
Upesciems
219.  Vincēviča Astrīda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
220.  Virgiļovs Mareks1 dalībnieksGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
221.  Višs Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
222.  Vlasovs Artjoms1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
223.Volka Līga1 dalībnieksRēzekne
224.  Vosils Jurijs1 dalībnieksSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
225.  Ziemelis Dagnis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
226.  Zvirgzda Diāna1 dalībnieks-
Riga
227.  Ždaņenko Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
228.  Žukova Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
229.  Žukovs Jaromirs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
230.  Žukovs Marians1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
231.  Žukovs Mariušs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
232.  Žukovs Vladislavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne

Kopā pieteikušies: 232



Valmieras maratons 2018