Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Ventspils, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Linda-Sintija1 dalībnieksLiepāja
2.Āboliņa Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš Guntars1 dalībnieksMARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ābols Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Madona - Rīga
5.  Āboltiņš Markuss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
6.  Āboltiņš Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
7.  Allens Normunds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
8.  Ansbergs Aigars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ansbergi
Ventspils
9.Aņģe Kristija1 dalībnieksVentspils
10.  Auziņa Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Auziņš Imants1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
12.Bakanovskas Solveiga1 dalībnieksTalsi
13.  Balinskis Sandris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Bērziņš Kristians1 dalībnieksVB1
Ventspils
15.  Bogdanova Izabella1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Aizpute
16.  Bogdanova Katrīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Aizpute
17.  Bogdanova Veronika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Aizpute
18.  Bogdanova Viktorija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Aizpute
19.  Bogdanovs Aleksis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Aizpute
20.  Bogdanovs Ingus1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Aizpute
21.  Bogdanovs Valdis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Bole Emanuela1 dalībnieksindividuāli
Riga
23.  Brižaka Vineta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Brižaks Marks-Daniels1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
25.  Brižaks Matejs-Gabriēls1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
26.  Dāboliņa Līga1 dalībnieksJelgava
27.  Dāboliņš Krists1 dalībnieksJelgava
28.  Fišers Ģirts1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
29.  Gilučs Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
30.  Goša Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Goša Ilze1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
32.  Gošs Aino1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
33.  Gvozdeva Svetlana1 dalībnieksRiga
34.  Jākobsone-Šņepste Guna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
35.  Jonelis Andris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
36.  Kaibeļeva Jūlija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
37.  Keišs Juris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
38.  Kerliņa Eva1 dalībnieksVentspils
39.  Krūmiņa Maruta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Tukums
40.Madura Bertram1 dalībnieksBudapest
41.  Maula Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs
Ventspils
42.  Mellace Karīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Rīga
43.Meņgele Samanta1 dalībnieksKuldīga
44.  Mikulova Olga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Rīga
45.Ozols RalfsĢimenes komanda, 3 dalībniekiLegendary
Saldus
46.  Popovs Vadims1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs
Ventspils
47.  Prišmonte Kristīna1 dalībnieksVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
48.  Rencis Edgars1 dalībnieksPaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
49.  Roziņa Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
50.Siksna Mudīte1 dalībnieksNīgrande
Saldus
51.  Sokunova Alīna1 dalībnieksLīvanu VK
Salaspils
52.  Stepanovs RodrigoĢimenes komanda, 3 dalībniekiLegendary
Rīga
53.  Tolmačova Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepājas Dome
Liepāja
54.Ziemele Inga1 dalībnieksVentspils
55.  Ziemele Krista-Nikola1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ventspils
56.  Zihmanis Kaspars1 dalībnieksJelgava
57.  Zvēra Elīna1 dalībnieksIkšķile
58.  Zvēra Elizabete1 dalībnieksIkšķile
59.  Ždaņenko Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga

Kopā pieteikušies: 59



Sportlat lojalitātes CashBack karte