Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas Nakts pusmaratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Jelgava, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš Guntars1 dalībnieksMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš Markuss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Ābols Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs
Madona - Rīga
5.  Āboltiņš Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
6.Aksjoņenko Elizabete1 dalībnieksMeičas
Rīga
7.Aksjoņenko Laila1 dalībnieksMeičas :)
Rīga
8.  Antonova Svetlana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
9.Auza Andris1 dalībnieksStiprinieks
Jelgava
10.  Azondenyte Saule1 dalībnieksSkuodas
11.Basaicuk Denis1 dalībnieksJelgava
12.Bērziņa Evelīna-Esmeralda1 dalībnieksĪstie
Jelgava
13.  Blumberga Ineta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
14.  Bodnieks Dairis1 dalībnieksOgre
15.  Bogdanova Klavdija1 dalībnieksJelgava
16.  Bogdanova Ļubova1 dalībnieksJelgava
17.  Bogdanova Olga1 dalībnieksJelgava
18.  Brezina Sigita1 dalībnieksRundāles nov
19.Budņiks Markuss1 dalībnieksLiepāja
20.Ceriņš Edžus1 dalībnieksMārupe
21.Čābūte-Potapenko Veronika1 dalībnieksJelgava
22.  Čaupals Kārlis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
23.  Čuvailovs Aleksejs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
24.  Dadzis Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
25.  Dadzis Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
26.Dižbite Baiba1 dalībnieksRīga
27.  Dombrovska Anda1 dalībnieksriga
28.  Dorbe Eva1 dalībnieksKODO
Jelgava
29.  Dorbe Sāra1 dalībnieksKODO
Jelgava
30.  Elksne Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
31.  Frāms Rodrigo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
32.  Gabaliņš-Briška Kaspars1 dalībnieksBaltic Events
Rīga
33.Gilučs Andis1 dalībnieksAglona
34.  Gilučs Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
35.  Graubergs Alekss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
36.  Grīnberga Antra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
37.  Gudens Normunds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
38.  Gudēvica Sandra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Jelgava
39.  Gudēvics Ainārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Jelgava
40.  Gudēvics Gusts1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Jelgava
41.  Gudēvics Mārcis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Jelgava
42.  Heidemane Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
43.  Indriksone MadaraĢimenes komanda, 2 dalībniekiSalaspils
44.  Jākobsone-Šņepste Guna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
45.  Jaškova Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Alūksne
46.  Jaudzeme Annija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
47.  Jaudzems Edvīns1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
48.  Jurševics Artūrs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
49.  Kalniņa Evija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
50.  Kapče Sandra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
51.  Katena Dagnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
52.  Klūga Megija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
53.  Klūga Nellija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
54.  Kočāne Elga1 dalībnieksRīga
55.  Komasa-Dorbe Edīte1 dalībnieksKODO
Jelgava
56.Koridze Timurs1 dalībnieksJelgava
57.Kostrova Polina1 dalībnieksrīga
58.Krupins Jurijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Preili
59.  Krupins Vjačeslavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Spars-MK
Preiļi
60.  Labanoviča Madara1 dalībnieksJelgava
61.  Labanovičs Māris1 dalībnieksLabanoviči
Jelgava
62.Lapiņa AndraĢimenes komanda, 2 dalībniekiJelgava
63.  Lauskiniece Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
64.  Logina Ilze1 dalībnieksJelgava
65.Lutkus Artis1 dalībnieksRiga
66.  Madžuls Lauris1 dalībnieksBaltic Events
Rēzekne
67.  Mateiko TomassĢimenes komanda, 4 dalībniekiJelgava
68.  Meimere Lauma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
69.  Mihailova Jekaterina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Māsas
Jelgava
70.  Mihailovs Miķelis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
71.  Miķelsone Gundega-Zelda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Gulbene
72.  Milihs-Valters Toms1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
73.  Morjakova Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
74.  Morozova Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
75.  Muceniece Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
76.  Muceniece Gita1 dalībnieksMucenieki
Rundāles novads
77.  Nagle Inese1 dalībnieksNike
Jelgava
78.  Ozola Austra1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
79.  Ozola Baiba1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
80.  Ozola Rūta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
81.  Ozoliņa Sintija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Ādaži
82.  Ozoliņš Arnis1 dalībnieksNike
Valka
83.  Ozols Ernests1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
84.  Ozols Gustavs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
85.  Padedze Santa1 dalībnieksOgre
86.  Patmalniece Vita1 dalībnieksJelgava
87.  Pesecka Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Bauska
88.  Petrunins Nikita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
89.  Pinkulis Jānis1 dalībnieksBaltic Events
Rīga
90.  Poiša Iveta1 dalībnieksJelgava
91.  Polis Raivis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dobele
92.Potapenko Andris1 dalībnieksJelgava
93.Potapenko Anna1 dalībnieksJelgava
94.Putronoks Jevgeņijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
95.  Rābe Elza1 dalībnieksBaltic Events
Ikšķile
96.  Raudziņa Rūta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
97.  Raudziņa Viola1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Preiļi
98.  Rozenvalds KristiansĢimenes komanda, 2 dalībniekiJelgava
99.  Sergijevičs Marks1 dalībnieksJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
100.  Skore Laura1 dalībnieksKuldīga
101.  Skore Nora1 dalībnieksKuldīga
102.  Spriņģis Norberts1 dalībnieksBaltic Events
Rīga
103.  Stonkus Sandra1 dalībnieksJelgava
104.  Sturme Aleksandrs1 dalībnieksC.T.Co
Jelgava
105.  Šakurova Aleksandra1 dalībnieksJelgava
106.  Šilo Vitālijs1 dalībnieks13
Jelgava
107.Šivcāne Līva1 dalībnieksJELGAVA
108.Šreitmane Elza1 dalībnieksJelgava
109.  Tene Irbe1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
110.  Terliņš Oskars1 dalībnieksventspils
111.  Turčina Aiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
112.  Turčina Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
113.  Ūbele Inguna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
114.  Uzuliņa Diāna1 dalībnieksBaltic Events
Rīga
115.  Veide LauraĢimenes komanda, 2 dalībniekiOzolnieki
116.  Vikmanis Kārlis1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
117.  Vilnītis Roberts1 dalībnieksJelgava
118.  Vinakmens Agris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
119.  Vitmane Skara1 dalībnieksValmiera
120.  Zālīte Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
121.Zikmanis Roberts1 dalībnieksJelgava
122.Zīle Monta1 dalībnieksDobele
123.  Ždaņenko Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
124.Žunna Ralfs-Rafaels1 dalībnieksJelgava
125.Žunna Roberts-Rasels1 dalībnieksJelgava

Kopā pieteikušies: 125



Mežciema skrējiens