Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Kuldīga, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa Sandija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
2.Āboliņa Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš Guntars1 dalībnieksMARATONA KLUBS
Talsi
4.  Āboliņš Jānis1 dalībnieksAtlētika
Jelgava
5.  Āboliņš Markuss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
6.  Āboltiņš Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Talsi
7.  Ālīte Andra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Piltene
8.  Astaševska Anete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
9.  Astaševska Inese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
10.  Ausmanis Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
11.Bakanovskas Solveiga1 dalībnieksTalsi
12.  Basarija Rusudana1 dalībnieksSaqartvelo
Rīga
13.  Bebriša Gerda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
14.  Bebrišs Ilgvars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
15.  Brahmanis Ainārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
16.  Brantevics Āris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
17.Brants Didzis1 dalībnieksOgre
18.  Bužinska Ērika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Daugavpils
19.  Cirse Alla1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
20.  Cīrulis Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kuldiga
21.  Čaupals Kārlis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
22.  Čigarova Gabriela1 dalībnieksKuldīga
23.  Čigarovs Artūrs1 dalībnieksKuldīga
24.  Dadzis Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
25.  Dadzis Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
26.  Elksne Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
27.Gaidlazda Daniels1 dalībnieksTukums
28.  Gemma Alise1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
29.  Gilučs Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
30.  Grabovske Betija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
31.  Heidemane Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
32.  Heniņa Evija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
33.  Jagminas Andrius1 dalībnieksStatoil
Vilnius
34.  Jākobsone-Šņepste Guna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
Rīga
35.  Jaudzeme Annija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
36.  Jaudzems Edvīns1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
37.  Kanevičius Darius1 dalībnieks99 proc
Vilnius
38.  Karlsone Gita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Matisons Runner’s Club
Saldus
39.  Katena Dagnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
40.  Kleinberga Emīlija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
41.  Krupina Natālija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Preiļi
42.Krupins Jurijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Spars-MK
Preiļi
43.  Krupins Vjačeslavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Spars-MK
Preiļi
44.  Lešinskis Mareks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
45.  Liekmane Madara1 dalībnieksSkrunda
46.  Liekmanis Ģirts1 dalībnieksSkrunda
47.Liekmanis Gustavs1 dalībnieksSkrunda
48.Liekmanis Justs1 dalībnieksSkrunda
49.  Liekmanis Raivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
50.  Ločmele Olita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Valmiera
51.  Madžuls Lauris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
52.Margeviča Inese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VNK
KULDĪGA
53.  Maurīte-Šmite Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
54.  Meimere Lauma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
55.  Miklašēviča Inita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
56.Miļēviča Krista1 dalībnieksKuldīga
57.  Morjakova Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
58.  Morozova Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Baldone
59.  Ņikiforova Rigonda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
60.  Ņikiforovs Linards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
61.  Ņikiforovs Mareks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
62.Ņikiforovs Martins1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
63.  Ose Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)
64.Pavlovska Linda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)
65.  Pikmanis Ralfs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
66.  Princis Juris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)
67.  Pucena Māra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
68.  Pucens Guntis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
69.Purava Inese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Četrinieks
Daugmales pag.
70.  Roziņa Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs
Ventspils
71.  Rube Ināra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
72.  Rumbergs Janeks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
73.  Ruņģevica Paula1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
74.  Sniega Ilze1 dalībnieksJELGAVA
75.Sniega Kate1 dalībnieksJELGAVA
76.Sniega Paula1 dalībnieksn
JELGAVA
77.  Sniegs Kaspars1 dalībnieksJELGAVA
78.Sniegs Mārtiņš1 dalībnieksJELGAVA
79.  Strujeviča Krista1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Alsunga
80.  Stukuls Jurģis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
81.Šakaite Eva1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kuldīga
82.  Šmits Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
83.  Štrenbergs Aldis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
84.  Timbere Aleksa1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
85.  Timbers Ralfs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
86.  Turčina Aiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
87.  Turčina Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Riga
88.  Ūbele Inguna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
89.  Uzuliņa Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
90.  Veits Eriks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Liepāja
91.  Vēvere Evita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
92.  Vēvers Edvards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
93.  Vinakmens Agris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
94.  Volkovs Adrians1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
95.  Zābers Rihards1 dalībnieksRīga
96.  Zandere Zane1 dalībnieksKuldīga
97.  Zariņš Voldemārs1 dalībniekskuldīga
98.  Zvirbule Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē).
.
99.  Zvirbule Linda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
100.  Zvirbulis Alens1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
101.  Zvirbulis Andis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
102.  Zvirbulis Emīls1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
103.  Ždaņenko Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga

Kopā pieteikušies: 103