Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Valmiera, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
TALSI
2.Āboliņš Guntars1 dalībnieksMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš Markuss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
TALSI
4.Āboliņš Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
TALSI
5.  Ābols Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs
Madona - Rīga
6.  Andersons Jānis1 dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
7.  Asarīte Dārta1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
8.Astrausks Renats1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Individuāli
Grobiņa
9.Bankevica Jūlija1 dalībnieksnav
Riga
10.  Bērziņa Paula1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
11.  Bērziņa Sandija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
12.  Bērziņa Undīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Bērziņi
Rīga
13.  Bērziņš Arnis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
14.Bite Vineta1 dalībnieksinčukalns
15.  Brālis Renārs1 dalībnieksRBFITNESS4U.COM
Riga
16.  Čaupals Kārlis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
17.  Čuvailovs Aleksejs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
18.Dargeļe Gunita1 dalībnieksValmiera
19.Daume Dāniels1 dalībnieksBaldone
20.  Eglīte Elija1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
21.  Elksne Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
22.  Ešenvalde Inara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Daugavpils
23.  Everte Anna1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
24.  Everte Dace1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
25.  Everte Katrīna1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
26.  Everts Gatis1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
27.  Gilučs Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
28.  Goba Dace1 dalībnieksSIA Joker Ltd.
Valmiera
29.  Jākobsone-Šņepste Guna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
30.  Jaudzeme Annija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
31.  Jaudzems Edvīns1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
32.Juhno Andrejs1 dalībnieksSPARS-MK
Daugavpils
33.Juhno Artjoms1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Daugavpils
34.Juhno Irina1 dalībnieksSPARS-MK
Daugavpils
35.Juhņeviča Kristīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
36.  Juraša Anna1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
37.  Juraša Rufina1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
38.  Kaša Renāte1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
39.  Katena Dagnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
40.  Kozlovskis Nils1 dalībnieksValmiera
41.  Kramiņa Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Cēsis
Cēsis
42.Krūklis Jānis1 dalībnieksRūjiena
43.  Krupina Natālija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Preiļi
44.Krupins Jurijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Preili
45.  Krupins Vjačeslavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Spars-MK
Preiļi
46.  Krutiks Boriss1 dalībnieksRīga
47.Kudelkina Valentina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Daugavpils
48.Leja Amanda1 dalībnieksĀdaži
49.  Liepiņa Patrīcija1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
50.  Lintere Elizabete1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
51.  Maurīte-Šmite Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
52.  Meimere Lauma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
53.Mežule Linda1 dalībnieksAuce
54.  Morjakova Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
55.  Morozova Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
56.Neiharte-Sausiņa Gundega1 dalībnieksValmiera
57.  Ņilovs Valdis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogres novads
58.  Ozola Austra1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
59.  Ozola Baiba1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
60.  Ozola Grieta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
61.  Ozola Rūta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
62.  Ozols Ernests1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
63.  Ozols Gustavs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
64.  Ozols Jēkabs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
65.  Ozols Māris1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
66.  Ozols Matīss1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
67.Papova Madara1 dalībnieksValmiera
68.  Piese Alise1 dalībnieksValmiera
69.Pīlāte Dita1 dalībnieksValmiera
70.Poļevikova Kristīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valmiera
71.Poļevikovs Rihards1 dalībnieksValmiera
72.Putniņa Jana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valka
73.Rāte Agnese1 dalībnieksValka
74.  Reča Madara1 dalībnieksVINGROŠANAS STUDIJA
Valmiera
75.  Roberga Natālija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Cēsis
Cēsis
76.  Samarenkovs Mihails1 dalībnieksRīga
77.  Selivanovs Aleksandrs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
78.  Sparāns Māris1 dalībnieksKrustpils (Jēkabpils)
79.  Suborins Viktors1 dalībnieksCarnikavas sporta centrs
Carnikava
80.  Šķipore Arta1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
81.  Šmits Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
82.  Tanberga Stella1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
83.  Turčina Aiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
84.  Turčina Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
85.  Turkēviča Dita1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
86.  Turkēviča Laura-Amanda1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
87.  Ūbele Inguna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
88.  Ustinovs Valerijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS-MK
Daugavpls
89.  Valpētere Ieva1 dalībnieksValmiera
90.Vantere Keita1 dalībnieksValmiera
91.  Vanters Miks1 dalībnieksValmiera
92.  Vanters Tomass1 dalībnieksValmiera
93.  Veinberga Elza1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
94.  Vilemsone Anna1 dalībnieksValmiermuižas jātnieku skola
Valmiera
95.  Vinakmens Agris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
96.  Vītoliņa Simona1 dalībnieksVVV
Valmiera
97.  Zariņa Monta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valmiera apkārt Zemeslodei
Valmiera
98.  Zariņš Krišs1 dalībnieksKocēni

Kopā pieteikušies: 98



Noķer vēju