Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Sigulda, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
TALSI
2.Āboliņš Guntars1 dalībnieksMARATONA KLUBS
TALSI
3.  Āboliņš Markuss1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
TALSI
4.Āboliņš Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
TALSI
5.  Aspere Ance1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jasperi
Rīga
6.  Aspers Ādams1 dalībnieksJasperi
Rīga
7.Bite Vineta1 dalībnieksInčukalns
8.  Brasevicius Ignas1 dalībnieksVilnius
9.  Čaupals Kārlis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
10.  Čuvailovs Aleksejs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
11.  Dorogokupļa Igors1 dalībnieksDaugavpils
12.Drīveniece Estere-Elisa1 dalībnieksCēsis
13.  Elksne Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
14.  Ivanova Linda1 dalībnieksSigulda
15.Jākabsone Karlīne1 dalībnieksValmiera
16.  Jaudzeme Annija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
17.Jautruma DiānaĢimenes komanda, 5 dalībniekiSigulda
18.Jūrmalnieks Niks1 dalībnieksMazsalaca
19.  Katena Dagnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
20.Kiriloviča Sandra1 dalībnieksValmiera
21.Kiriloviča Vinera1 dalībnieksValmiera
22.  Kirilovičs Kaspars-Dāvids1 dalībnieksValmiera
23.  Klints Raimonds1 dalībnieksLSK
Ikšķile
24.  Lapsa Lauris1 dalībnieksGulbenes BJSS
Gulbene
25.  Martinsons Reinis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SS Arkādija
Rīga
26.Medne Sindija-Vanesa1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Sigulda
27.  Mežavilka Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Sigulda
28.  Morjakova Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
29.  Morozova Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
30.Nagle ElīnaĢimenes komanda, 2 dalībniekiSigulda
31.  Reimanis Imants1 dalībnieksRīga
32.  Sējāne Līva-Salvīna1 dalībnieksJelgava
33.Sējāns ArnisĢimenes komanda, 3 dalībniekiJelgava
34.  Sējāns Valters1 dalībnieksJelgava
35.  Stepanovs Jurijs1 dalībnieksLapenieki
36.  Tihonovs Ruslans1 dalībnieksJelgava
37.  Turčina Aiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
38.  Turčina Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Riga
39.  Ūbele Inguna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
40.Umblija Inga1 dalībnieksRIga
41.  Vasiljevs Nikita1 dalībnieksDaugavpils airēšana
Daugavpils
42.  Villere Mārīte1 dalībnieksMerida-Latvija
Līgatne
43.  Vinakmens Agris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Tukums
44.  Zariņš GatisĢimenes komanda, 2 dalībniekiSigulda
45.  Zlaugotne Līga1 dalībnieksStaicele

Kopā pieteikušies: 45



Noķer vēju