Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Audere SilvaS20Priekuļi
2.  Brokāns MareksV40Riga
3.  Fišere DainaS50Salaspils
4.  Holmanovs AleksandrsV40Salaspils
5.  Indriksons IntsV40Salaspils
6.Kancevičs JurisV40Salaspils
7.  Kupcovs ArtūrsV20Salaspils
8.Malahovs NikolajsV60Salaspils
9.  Ragovskis DainisV50Salaspils
Salaspils
10.  Ratačova ViktorijaS20Salaspils
11.  Runčs JānisV40Salaspils
12.  Semjonovs AndrejsV30Salaspils Siltums
Salaspils
13.  Simonovs ŅikitaV20Salaspils
14.  Skrypnik OleksandrV30Salaspils GTK
Salaspils
15.  Smalovijs NikolajsV60Maratona klubs
Rīga
16.  Sokunova JekaterinaS30IRC КГБ
Salaspils
17.  Veiss AivarsV50VSK Noskrien
Salaspils

10,55 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraSK30Body Factory
Salaspils
2.  Ābeltiņš TomsVK30Salaspils
Salaspils
3.  Arnicāns AinārsVK40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Salaspils
4.Banys VygintasVK30Biržai
5.  Blanka KsenijaSK30Salaspils
6.Buraka KristiānaSK30Salaspils novads
7.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
8.Dimpers IgorsVK20Salaspils
9.  Fukse DiānaSK20Salaspils
10.Fuksis DāvidsVK30Salaspils
11.  Hermanis KristapsVK20ELKOR
Salaspils
12.  Kreišmane EvijaSK30Salaspils
13.  Krūmiņa DaceSK40Salaspils
14.Kuzmina-Marķitāne DanaSK30Body Factory
Salaspils
15.  Ķikusts TomsVK30Salaspils
16.  Lakovica ZentaSK30Salaspils
17.  Lubinecka DianaSK30Salaspils
18.  Marčenkovs ArmandsVK20Salaspils
19.  Meistere ZandaSK20Salaspils
20.  Miezīte DianaSK30Salaspils
21.  Mozins JurijsVK20Salaspils
22.Opolais JānisVK30Salaspils
23.  Poļikarpova IlzeVK20Salaspils Siltums
Salaspils
24.  Putne-Priževoite EvijaSK40AK un Co
Salaspils
25.  Radkovska KristīneSK30Salaspils
26.  Rencis MārtiņšVKJSILAVA YO
Salaspils
27.  Rupeika OlgaSK30Body Factory
Salaspils
28.  Slišāne KarīnaSK30Salaspils
29.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK30Salaspils
Salaspils
30.  Stūriška IndraSK30Salaspils
31.  Tkačenko AigaSK30Salaspils
32.  Tuvikene LindaSK20Body Factory
Salaspils
33.Vasiļjieva AnastasijaSKJSalaspils
34.  Vasjoha JekaterinaSK30Salaspils
35.  Vilcāne AgneseSK30Salaspils
36.  Vircava AneteSKJSalaspils
37.  Vircava VivitaSK40Salaspils
38.  Vizžačaja MarijaSK20Salaspils
39.Ziņģe JeļenaSK30Body Factory
Salaspils

5,27 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš Matīss1VHS Kurbads
Salaspils
2.Aleksandroviča Aleksa3SSalaspils
3.  Anaņjevs Arsēnijs1V-
Salaspils
4.  Anaņjevs Deniss4VSalaspils
5.  Aņetko Jekaterina4SSalaspils
6.  Avots Nikolajs1VSalaspils
7.Baltruševičs Aleksejs4VSalaspils
8.Baltruševičs Artjoms1VSalaspils Karate Klubs
Salaspils
9.  Beķeris Valters1VIgora Miglinieka sporta skola
Salaspils
10.Belavina Tatjana4SKARATESKOLA.LV
SALASPILS
11.  Berezņevs Vitālijs4VKARATESKOLA.LV
Salaspils
12.  Bražinska Renāte4SSalaspils Siltums
Salaspils
13.  Brokāns Artis2VSalaspils
Salaspils
14.  Brokāns Ralfs-Jānis1VSalaspils sporta skola
Salaspils
15.  Bušs Aigars4VSalaspils Siltums
Salaspils
16.  Carjova Oksana4SSalaspils
17.  Cimmermane Natalja4SSalaspils
18.  Čekmarjova Katrīna1SSalaspils
19.  Dmitračenoka Jeļena4SSalaspils
20.  Dmitračenoka Viktorija1SSalaspils
21.Dmitračenoks Artūrs4VSalaspils
22.Dzosena Lelde4SPikalns, Salaspils nov.
23.Dzosens Ralfs1VPikalns, Salaspils nov.
24.Ēķe-Ozoliņa Anna4SSalaspils
25.  Feifers Markuss1VIM Sports
Salaspils
26.Fukse Paula1SSalaspils
27.  Gasjule Natalja4SG-family
Salaspils
28.  Gasjuls Viktors4VG-family
Salaspils
29.  Janišs Ričards1VIM Sports
Salaspils
30.  Klovane Indra5SJelgava
31.  Koroļkova Anastasija4SSalaspils
32.  Kozlovska Dace4SOutdoor training club
Rīga
33.  Ķikuste Anete4SSalaspils
34.Lazda Ilze4SSalaspils
35.Lejkriste-Austruma Linda4SSalasapils
36.  Līcītis Emīls1VIMSS Salaspils
Salaspils
37.Liepa Māris4VSalaspils
38.Ligere Baiba4SSalaspils
39.  Ligeris Edgars4VSalaspils
40.  Ligeris Kristiāns1VIM Sports
Salaspils
41.  Lindekrona Denils2VEzerkauliņi
Salaspils
42.  Marķīze-Golubeva Iluta4SSalaspils
43.Melesa Alla4SSalaspils
44.Meless Dmitrijs4VSalaspils
45.  Misukovska Darja4SSalaspils
46.  Misukovskis Dmitrijs4VSalaspils
47.Mjadeļecs Maksims4VSalaspils
48.Ņikitina Sofija2SSalaspils
49.  Ozola Ineta4VSalaspils
50.  Ozoliņa Laura4SSalaspils
51.  Ozoliņš Gustavs1VSalaspils
52.Ozols Guntis4VSalaspils
53.  Pauliņš Jānis4VJelgava - Vienotība
Jelgava
54.  Pavlovičs Dāvis1VSalaspils novads
55.  Priževoite Anna-Katrīna1SAK un Co
Salaspils
56.  Priževoits Andris4VPutns&co
Salaspils
57.  Purviņš Anatolijs4VSalaspils
58.  Semenenko Viktorija4SRiga
59.  Siliņš Dzintars4VJelgava
60.  Sokunova Alīna2SIRC КГБ
Salaspils
61.  Sperga Markuss1VIM Sports
Salaspils
62.Stūriška Kaspars4VSalaspils
63.Šulte Maija4SLKNDz
Salaspils
64.  Urbanovičs Aleksejs4VSalaspils
65.  Vališevskis Aleksandrs4VSalaspils
66.  Vītols Edvards1VIM Sports
SALASPILS
67.Zvegincevs Edmunds4VAnete
Salaspils

Bērnu skrējiens 700 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrejsone RūtaM2Salaspils
2.Andrejsons Edvarts-ErnestsZ3Salaspils
3.  Bernāts RalfsZ1Riteņvasara
Rīga
4.Cingels MihailsZ3Salaspils
5.  Dmitračenoks SergejsZ3Salaspils
6.Dzirne SabīneM2salaspils
7.  Feifers LiamssZ1Salaspils
8.  Fridrihsone AnnijaM2Salaspils
9.Fuksis HaraldsZ1Salaspils
10.Fuksis OskarsZ1Salaspils
11.Gobiņa LeilaM1Salaspils
12.  Gribs RičardsZ1Salaspils ❤️
Salaspils
13.  Hripčenko RodionsZ2Salaspils
14.  Jakovļeva SamantaM1Salaspils ❤️
Salaspils
15.Kirillova SindijaM1Salaspils
16.  Kovaļovs MaratsZ2Salaspils
17.  Krasovska DarjaM3Salaspils
18.  Lazda TomsZ2Salaspils
19.  Ligere ElīzaM2Salaspils
20.  Ligere LuīzeM1Salaspils
21.  Marķīze-Golubeva IlutaM3Salaspils
22.Marķīze-Golubeva MelānijaM3Salaspils
23.Marķīze-Goluneva MelānijaM3Salasapils
24.  Milaša MaijaM2Zibens un Makvīns
Salaspils
25.  Milašs JēkabsZ1Zibens un Makvīns
Salaspils
26.  Miņkovs SvjatoslavsZ1Salaspils
27.Naumovs TimursZ1Salaspils
28.Ņeborskis AndriānsZ1Salaspils
29.  Opolā IevaM3Salaspils
30.  Opolais ErvīnsZ2Salaspils
31.Ratkevičs TimsZ3SALASPILS, SALASPILS NOV.
32.Ribaka RebekaM3Pikalns, Salaspils nov.
33.  Romanovskis IvansZ3Salaspils
34.  Ropšs MārtiņšZ2Salaspils
35.  Ropšs ViestursZ1Salaspils
36.  Rupeika LuīzaM2Salaspils
37.  Saulītis GustavsZ2Salaspils karate klubs
Salaspils
38.Slišāne DenijaM2Salaspils
39.  Smilga LeldeM3Salaspils sporta skola
Salaspils
40.  Sokorovs PatriksZ3Salaspils
41.Sola KrišjānisZ1Salaspils
42.  Sperga TomassZ2Salaspils
43.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM1Salaspils
44.  Stūriška EvelīnaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
45.  Šarovs AleksejsZ2Salaspils
46.  Tkačenko AlīnaM1Salaspils
47.  Valbergs GustavsZ2Salaspils
48.  Zaharceva AlinaM1Salaspils
49.  Zaharcevs AndrejsZ1Salaspils
50.Zaščirinskis MarkussZ1Salaspils
51.  Ziemelis DāvisZ2Salaspils
52.Ziņģe LuīzeM2Body Factory
Salaspils

Kopā pieteikušies: 175