SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 | Saraksts
Pusmaratons, 21,0975 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Audere Silva | S20 | Priekuļi | ||
2. | Brokāns Mareks | V40 | Riga | ||
3. | Fišere Daina | S50 | Salaspils | ||
4. | Holmanovs Aleksandrs | V40 | Salaspils | ||
5. | Indriksons Ints | V40 | Salaspils | ||
6. | Kancevičs Juris | V40 | Salaspils | ||
7. | Kupcovs Artūrs | V20 | Salaspils | ||
8. | Malahovs Nikolajs | V60 | Salaspils | ||
9. | Ragovskis Dainis | V50 | Salaspils Salaspils | ||
10. | Ratačova Viktorija | S20 | Salaspils | ||
11. | Runčs Jānis | V40 | Salaspils | ||
12. | Semjonovs Andrejs | V30 | Salaspils Siltums Salaspils | ||
13. | Simonovs Ņikita | V20 | Salaspils | ||
14. | Skrypnik Oleksandr | V30 | Salaspils GTK Salaspils | ||
15. | Smalovijs Nikolajs | V60 | Maratona klubs Rīga | ||
16. | Sokunova Jekaterina | S30 | IRC КГБ Salaspils | ||
17. | Veiss Aivars | V50 | VSK Noskrien Salaspils |
10,55 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņa Laura | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
2. | Ābeltiņš Toms | VK30 | Salaspils Salaspils | ||
3. | Arnicāns Ainārs | VK40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Salaspils | ||
4. | Banys Vygintas | VK30 | Biržai | ||
5. | Blanka Ksenija | SK30 | Salaspils | ||
6. | Buraka Kristiāna | SK30 | Salaspils novads | ||
7. | Bušmanis Askolds | VK50 | Salaspils Salaspils | ||
8. | Dimpers Igors | VK20 | Salaspils | ||
9. | Fukse Diāna | SK20 | Salaspils | ||
10. | Fuksis Dāvids | VK30 | Salaspils | ||
11. | Hermanis Kristaps | VK20 | ELKOR Salaspils | ||
12. | Kreišmane Evija | SK30 | Salaspils | ||
13. | Krūmiņa Dace | SK40 | Salaspils | ||
14. | Kuzmina-Marķitāne Dana | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
15. | Ķikusts Toms | VK30 | Salaspils | ||
16. | Lakovica Zenta | SK30 | Salaspils | ||
17. | Lubinecka Diana | SK30 | Salaspils | ||
18. | Marčenkovs Armands | VK20 | Salaspils | ||
19. | Meistere Zanda | SK20 | Salaspils | ||
20. | Miezīte Diana | SK30 | Salaspils | ||
21. | Mozins Jurijs | VK20 | Salaspils | ||
22. | Opolais Jānis | VK30 | Salaspils | ||
23. | Poļikarpova Ilze | VK20 | Salaspils Siltums Salaspils | ||
24. | Putne-Priževoite Evija | SK40 | AK un Co Salaspils | ||
25. | Radkovska Kristīne | SK30 | Salaspils | ||
26. | Rencis Mārtiņš | VKJ | SILAVA YO Salaspils | ||
27. | Rupeika Olga | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
28. | Slišāne Karīna | SK30 | Salaspils | ||
29. | Stolniece-Permaņicka Diāna | SK30 | Salaspils Salaspils | ||
30. | Stūriška Indra | SK30 | Salaspils | ||
31. | Tkačenko Aiga | SK30 | Salaspils | ||
32. | Tuvikene Linda | SK20 | Body Factory Salaspils | ||
33. | Vasiļjieva Anastasija | SKJ | Salaspils | ||
34. | Vasjoha Jekaterina | SK30 | Salaspils | ||
35. | Vilcāne Agnese | SK30 | Salaspils | ||
36. | Vircava Anete | SKJ | Salaspils | ||
37. | Vircava Vivita | SK40 | Salaspils | ||
38. | Vizžačaja Marija | SK20 | Salaspils | ||
39. | Ziņģe Jeļena | SK30 | Body Factory Salaspils |
5,27 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņš Matīss | 1V | HS Kurbads Salaspils | ||
2. | Aleksandroviča Aleksa | 3S | Salaspils | ||
3. | Anaņjevs Arsēnijs | 1V | - Salaspils | ||
4. | Anaņjevs Deniss | 4V | Salaspils | ||
5. | Aņetko Jekaterina | 4S | Salaspils | ||
6. | Avots Nikolajs | 1V | Salaspils | ||
7. | Baltruševičs Aleksejs | 4V | Salaspils | ||
8. | Baltruševičs Artjoms | 1V | Salaspils Karate Klubs Salaspils | ||
9. | Beķeris Valters | 1V | Igora Miglinieka sporta skola Salaspils | ||
10. | Belavina Tatjana | 4S | KARATESKOLA.LV SALASPILS | ||
11. | Berezņevs Vitālijs | 4V | KARATESKOLA.LV Salaspils | ||
12. | Bražinska Renāte | 4S | Salaspils Siltums Salaspils | ||
13. | Brokāns Artis | 2V | Salaspils Salaspils | ||
14. | Brokāns Ralfs-Jānis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
15. | Bušs Aigars | 4V | Salaspils Siltums Salaspils | ||
16. | Carjova Oksana | 4S | Salaspils | ||
17. | Cimmermane Natalja | 4S | Salaspils | ||
18. | Čekmarjova Katrīna | 1S | Salaspils | ||
19. | Dmitračenoka Jeļena | 4S | Salaspils | ||
20. | Dmitračenoka Viktorija | 1S | Salaspils | ||
21. | Dmitračenoks Artūrs | 4V | Salaspils | ||
22. | Dzosena Lelde | 4S | Pikalns, Salaspils nov. | ||
23. | Dzosens Ralfs | 1V | Pikalns, Salaspils nov. | ||
24. | Ēķe-Ozoliņa Anna | 4S | Salaspils | ||
25. | Feifers Markuss | 1V | IM Sports Salaspils | ||
26. | Fukse Paula | 1S | Salaspils | ||
27. | Gasjule Natalja | 4S | G-family Salaspils | ||
28. | Gasjuls Viktors | 4V | G-family Salaspils | ||
29. | Janišs Ričards | 1V | IM Sports Salaspils | ||
30. | Klovane Indra | 5S | Jelgava | ||
31. | Koroļkova Anastasija | 4S | Salaspils | ||
32. | Kozlovska Dace | 4S | Outdoor training club Rīga | ||
33. | Ķikuste Anete | 4S | Salaspils | ||
34. | Lazda Ilze | 4S | Salaspils | ||
35. | Lejkriste-Austruma Linda | 4S | Salasapils | ||
36. | Līcītis Emīls | 1V | IMSS Salaspils Salaspils | ||
37. | Liepa Māris | 4V | Salaspils | ||
38. | Ligere Baiba | 4S | Salaspils | ||
39. | Ligeris Edgars | 4V | Salaspils | ||
40. | Ligeris Kristiāns | 1V | IM Sports Salaspils | ||
41. | Lindekrona Denils | 2V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
42. | Marķīze-Golubeva Iluta | 4S | Salaspils | ||
43. | Melesa Alla | 4S | Salaspils | ||
44. | Meless Dmitrijs | 4V | Salaspils | ||
45. | Misukovska Darja | 4S | Salaspils | ||
46. | Misukovskis Dmitrijs | 4V | Salaspils | ||
47. | Mjadeļecs Maksims | 4V | Salaspils | ||
48. | Ņikitina Sofija | 2S | Salaspils | ||
49. | Ozola Ineta | 4V | Salaspils | ||
50. | Ozoliņa Laura | 4S | Salaspils | ||
51. | Ozoliņš Gustavs | 1V | Salaspils | ||
52. | Ozols Guntis | 4V | Salaspils | ||
53. | Pauliņš Jānis | 4V | Jelgava - Vienotība Jelgava | ||
54. | Pavlovičs Dāvis | 1V | Salaspils novads | ||
55. | Priževoite Anna-Katrīna | 1S | AK un Co Salaspils | ||
56. | Priževoits Andris | 4V | Putns&co Salaspils | ||
57. | Purviņš Anatolijs | 4V | Salaspils | ||
58. | Semenenko Viktorija | 4S | Riga | ||
59. | Siliņš Dzintars | 4V | Jelgava | ||
60. | Sokunova Alīna | 2S | IRC КГБ Salaspils | ||
61. | Sperga Markuss | 1V | IM Sports Salaspils | ||
62. | Stūriška Kaspars | 4V | Salaspils | ||
63. | Šulte Maija | 4S | LKNDz Salaspils | ||
64. | Urbanovičs Aleksejs | 4V | Salaspils | ||
65. | Vališevskis Aleksandrs | 4V | Salaspils | ||
66. | Vītols Edvards | 1V | IM Sports SALASPILS | ||
67. | Zvegincevs Edmunds | 4V | Anete Salaspils |
Bērnu skrējiens 700 m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Andrejsone Rūta | M2 | Salaspils | ||
2. | Andrejsons Edvarts-Ernests | Z3 | Salaspils | ||
3. | Bernāts Ralfs | Z1 | Riteņvasara Rīga | ||
4. | Cingels Mihails | Z3 | Salaspils | ||
5. | Dmitračenoks Sergejs | Z3 | Salaspils | ||
6. | Dzirne Sabīne | M2 | salaspils | ||
7. | Feifers Liamss | Z1 | Salaspils | ||
8. | Fridrihsone Annija | M2 | Salaspils | ||
9. | Fuksis Haralds | Z1 | Salaspils | ||
10. | Fuksis Oskars | Z1 | Salaspils | ||
11. | Gobiņa Leila | M1 | Salaspils | ||
12. | Gribs Ričards | Z1 | Salaspils ❤️ Salaspils | ||
13. | Hripčenko Rodions | Z2 | Salaspils | ||
14. | Jakovļeva Samanta | M1 | Salaspils ❤️ Salaspils | ||
15. | Kirillova Sindija | M1 | Salaspils | ||
16. | Kovaļovs Marats | Z2 | Salaspils | ||
17. | Krasovska Darja | M3 | Salaspils | ||
18. | Lazda Toms | Z2 | Salaspils | ||
19. | Ligere Elīza | M2 | Salaspils | ||
20. | Ligere Luīze | M1 | Salaspils | ||
21. | Marķīze-Golubeva Iluta | M3 | Salaspils | ||
22. | Marķīze-Golubeva Melānija | M3 | Salaspils | ||
23. | Marķīze-Goluneva Melānija | M3 | Salasapils | ||
24. | Milaša Maija | M2 | Zibens un Makvīns Salaspils | ||
25. | Milašs Jēkabs | Z1 | Zibens un Makvīns Salaspils | ||
26. | Miņkovs Svjatoslavs | Z1 | Salaspils | ||
27. | Naumovs Timurs | Z1 | Salaspils | ||
28. | Ņeborskis Andriāns | Z1 | Salaspils | ||
29. | Opolā Ieva | M3 | Salaspils | ||
30. | Opolais Ervīns | Z2 | Salaspils | ||
31. | Ratkevičs Tims | Z3 | SALASPILS, SALASPILS NOV. | ||
32. | Ribaka Rebeka | M3 | Pikalns, Salaspils nov. | ||
33. | Romanovskis Ivans | Z3 | Salaspils | ||
34. | Ropšs Mārtiņš | Z2 | Salaspils | ||
35. | Ropšs Viesturs | Z1 | Salaspils | ||
36. | Rupeika Luīza | M2 | Salaspils | ||
37. | Saulītis Gustavs | Z2 | Salaspils karate klubs Salaspils | ||
38. | Slišāne Denija | M2 | Salaspils | ||
39. | Smilga Lelde | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
40. | Sokorovs Patriks | Z3 | Salaspils | ||
41. | Sola Krišjānis | Z1 | Salaspils | ||
42. | Sperga Tomass | Z2 | Salaspils | ||
43. | Stalidzāne Emīlija-Paula | M1 | Salaspils | ||
44. | Stūriška Evelīna | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
45. | Šarovs Aleksejs | Z2 | Salaspils | ||
46. | Tkačenko Alīna | M1 | Salaspils | ||
47. | Valbergs Gustavs | Z2 | Salaspils | ||
48. | Zaharceva Alina | M1 | Salaspils | ||
49. | Zaharcevs Andrejs | Z1 | Salaspils | ||
50. | Zaščirinskis Markuss | Z1 | Salaspils | ||
51. | Ziemelis Dāvis | Z2 | Salaspils | ||
52. | Ziņģe Luīze | M2 | Body Factory Salaspils |