Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Starptautiskais ultramaratons "Neiespējamais skrējiens" / "Impossible run" | Saraksts

101 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Biktimirovs KonstantīnsV18aVSK Noskrien
Rīga
2.  Brāle SandraS35a - finišējusi 100km distancē 2017.gadāAizsardzības nozare
Rīga
3.  Bukšs EdgarsV18aSIA
Jelgava
4.  Caune KristapsV18aGulbene
5.  Danevičs JānisV35a - finišējis 100km distancē 2017.gadāValmiera / ZS 22.KB
Valmiera
6.  Dziļuma ZaneS18aVegan Runners
Riga
7.  Jakovļevs VitālijsV35awww.endo.lv
Cēsis
8.  Kalniņš RitvarsV35a - finišējis 100km distancē 2017.gadāSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
9.  Kumpiņš AinārsV18a - finišējis 100km distancē 2017.gadāVSK Noskrien
Rīga
10.  Leja IvetaS35aVSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
11.  Lejasmeiers GintsV45aMatisons Runner's Club
Liepāja
12.Lepp KarmenS18aTartu
13.  Magone KristapsV18aPārgaujas novads
14.Mikhieiev DmytroV35aКривой Рог
15.Nikitins RenatsV35aRīgas satiksme
Rīga
16.Olte KārlisV18aRīga/Madona
17.Prokofjevs JevgenijsV35aRīgas satiksme
Rīga
18.  Riekstiņš ArtūrsV35a - finišējis 100km distancē 2017.gadāVSK IRAnete Līdz galam
Rīga
19.  Štrehers RolandsV18aVSK Noskrien
Liepāja
20.  Treulande NatālijaS18a - finišējusi 100km distancē 2017.gadāVSK Noskrien
Rīga
21.  Urtāns JurģisV35aEs un Ērika
Jēkabpils novads
22.  Vāce SigitaS35a - finišējusi 100km distancē 2017.gadāultrataka.lv
Rīga
23.  Vecvagaris MatīssV35aultrataka.lv
Liepāja
24.  Vējš-Āboliņš KristapsV18aMatisons Runners
Jelgava
25.  Vietnieks MiķelisV18aVSK Noskrien
Cēsis
26.Zaula Sindija-GuntraS18aLIMBAŽI SKRIEN
Limbaži
27.  Zīriuse IntaS18a - finišējusi 100km distancē 2017.gadāVSK Noskrien / Salacgrīvas novads
Salacgrīva
28.  Zirne IevaS18aLegs Miserables
Druviena

50,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV35bMaratona klubs
Madona - Rīga
2.  Bērziņš MārisV35bVirsotne/MARMOT
Rīga
3.  Bondars AivarsV45bJēkabpils
4.  Dzeņkovska AijaN50Nūjo vesels
Rīga
5.  Fūrmane MadaraS18bValmiera
6.  Geidāne SintijaS18bĀdaži
7.  Girgensone LīgaS18bSK
Rīga
8.  Girgensons JānisV18bSK
Dobele
9.  Grunckis ErlensV45bVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
10.  Janeka DaceN50Liepāja
11.  Kārkliņa IlvaS45bSigulda
12.  Karpenko ZaneS18bVSK Noskrien Blonde
Rīga
13.Klimov MaximV35bZhelezov team
Jurmala
14.  Langenfelde SintijaS35bValka
15.  Leitlande LigitaN50Zemgales Ziņas
Jelgava
16.  Lešinskis EdgarsV35bSiguldas Maratona klubs
Turaida
17.  Maslobojevs SergejsV18bNRC Rīga
Rīga
18.Naumenko AleksandrsN50Gausā Jūdze
Ogre
19.  Noviks AgrisV18bVSK noskrien
Rīga
20.  Ozoliņa MaritaN50Nūjo priekam
Rīga
21.Ribuss IlgvarsV18bVSK IRAnete Lidz galam
Riga
22.  Sirmā IneseN50Sigulda
23.  Stankevics KlāvsV18bAuce
24.  Šmidlers AndulisV45bVSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
25.  Šņoriņa BaibaS18bTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
26.  Trofimenko IgorsV35bRīga
27.  Trofimenko JurisV35bRīga
28.  Vēsma ĢirtsV55bindividuāli
Rīga
29.  Višķers JānisV18bSK Tērauds
Rīga

25,25 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Armans AustrisV18cSiguldas Maratona klubs
Sigulda
2.  Barbane AnitaN25Nūjo priekam
Rīga
3.  Biktimirov StanislavV45cVSK Noskrien
Rīga
4.Bole EdgarsV18cRūjiena
5.  Bondars RūdolfsV18cLīvi
6.  Breikša AstraN25Nūjo priekam
Rīga
7.  Budigina KristīneS35cRīga
8.  Dīce RutaN25Gausā jūdze
Klapkalnciems
9.  Dīcis UldisN25Gausā jūdze
Klapkalnciems
10.  Feldmanis AigarsV45cĒrģeme
11.  Freiberga AijaS18cRīga
12.  Gailis AndisV35cValmieras velo vienība
VALMIERA
13.  Jukāms ĒriksN25Kārķi
Valka
14.  Kristapsone AgateS18cSiguldas Maratona klubs
Sigulda
15.  Kuzmane LaineS18cValmiera
Valmiera
16.Lāce AijaS55cValka
17.  Lepiksons AlvisV45cValmiera
18.  Maskava KristiānaSU18cRīga
19.Meļķis MārisV18cHONEST RENT
Valmieras pagasts
20.  Millers ArnisV18cCertex Latvija
Olaine
21.  Moļņika IevaSU18cNI
Rīga
22.Moļņiks NormundsV45cNI
Rīga
23.  Ņevodņičenko PāvelsV18cJūrmala
24.  Ozoliņa AgneseS18cRīga
25.Ozoliņš AndisN25Nūjo priekam
Saulkrasti
26.  Ozols KristapsV18cFK Salacgrīva
Carnikava
27.  Pavļuta LindaS35cVirsotne/MARMOT
Rīga
28.Peraza ErnestoV35cMONTEVIDEO
29.Salna UldisV18cStopiņu nov.
30.  Samcovs AgrisV35cNike+ Run Club Riga
Riga
31.  Sorokina ArnitaS35cCēsis
32.  Stulpinskis AgnisV18cValmieras VK
Valmiera
33.  Šibeika IrēnaN25Nūjo priekam
Rīga
34.  Šibeiks NormundsN25Nūjo priekam
Rīga
35.  Šmits IlgvarsV18c5A-VALKA/LV
Ērģeme
36.  Tattar KajaS45cLiivimaa Rattaklubi
Valka
37.  Ulmanis IntarsN25Nūjotājs Valmiera
valmiera
38.  Urtāne ĒrikaS35cEs un Ērika
Jēkabpils novads
39.Vasiļjevs RenārsVU18cJēkabpils
40.Veckalniņš DāvisN25Madona
41.  Vidovskis JānisV45cMIKS
Mazsalaca
42.Vilcāne KristīneS35cBaldone
43.Zālītis MārisV35cValka
44.Zariņa RamonaN25Madona
45.Zariņš UģisN25Madona

1010 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bette LieneDalībnieksAnsamblis
Valka
2.Čerņajeva AnnaDalībnieksMārupe
3.Gordova IvetaDalībnieksAnsamblis
Valka
4.Grasis MārisDalībnieksAnsamblis
Valka
5.  Ivanovs JānisDalībnieksMadona
6.  Kondratjeva AnastasijaDalībnieksLSC
riga
7.  Lagzdina MargitaDalībnieks-
Riga
8.Magone MārīteDalībnieksAnsamblis
Valka
9.  Moļņika BaibaDalībnieksNI
Rīga
10.Nikitins DamirsDalībnieksRīgas satiksme
Rīga
11.Ņikitins RenātsDalībnieksRīgas satiksme
Rīga
12.Ozoliņa LailaDalībnieksAnsamblis
Valka
13.Reinholds RaimondsDalībnieksAnsamblis
Valka
14.Reke SarmīteDalībnieksAnsamblis
Valka
15.Silāja IraDalībnieksAnsamblis
Valka
16.Skotele MontaDalībnieksAnsamblis
Valka
17.Smeltere SkaidraDalībnieksAnsamblis
Valka
18.Šostaka AnnaDalībnieksAnsamblis
Valka
19.  Zameca MartaDalībnieksNav
Kocēnu novads
20.Žukovska AidaDalībnieksAnsamblis
Valka
21.Žukovskis AleksandrsDalībnieksAnsamblis
Valka

Kopā pieteikušies: 123