Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Krosa skrējiens "Olaines apļi 2018" | Saraksts

16 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Amsters JānisV3Jelgava
2.  Aukmanis NaurisV3ASK Patria
Olaine
3.  Ausmanis KristapsV3Olaine
4.  Bacys ModestasV4www.miskotrasa.lt
Vilnius
5.  Baikova OlesjaS3Be More Alive
Riga
6.  Baikovs PavelsV3Be More Alive
Rīga
7.  Bāliņš AndrisV4SK Dzērvene / VSK Noskrien
Jelgava
8.  Balodis EmīlsV2Olaine
9.  Balunovs EdgarsV3VSK Noskrien OlainFarm
Olaine
10.  Barisa GunitaS4Olaine
11.  Brilte EvitaS2Olaine
12.  Butkēvičus JānisV3Salacgrīva
13.  Damroze IvarsV3Damroze Family
Rīga
14.  Damroze MārisV3Damroze Family
Rīga
15.  Davida IljanaS3Ķekavas novads
16.  Denisova ElinaS3Riga
17.  Deņisova ElīnaS3Rīga
18.  Derbins AleksandrsV3Riga
19.  Dīce AnitaS4Olaine
20.  Driņķis DainisV5DzSK Lokomotīve
Rīga
21.  Freibergs MārtiņšV3VSK Noskrien
Rīga
22.  Gaiziņa IeviņaS5VSK Noskrien
Jelgava
23.  Galdiņš UldisV4Rīga
24.  Istjagina IvetaS1Riga
25.  Ivanova JolantaS3Piņķi
26.  Jakovļevs VitālijsV4www.endo.lv
Cēsis
27.  Jankavs IvarsV5Olaine
28.Jegorovs IgorsV3Jaunolaine
29.  Kaimiņš KristapsV42be1st
Ogres novads
30.  Kalniņa AgneseS3Olaines
31.  Kalugina InaS3Rīga
32.  Kanuševskis JānisV3Rīga
33.  Kārklevalka ZaneS2CF OLAINE
Olaine
34.  Karpikovs AleksandrsV3IMSC, ZEP4RUN
Riga
35.  Kerijs ArmandsV4Olaine
36.Koreckis AleksejsV3Be More Alive
Olaine
37.  Krasovskis GatisV5SPORTLAT
Pierīga
38.  Krjačko KonstantīnsV4Ronako
Rīga
39.  Ķēpulis ArnisV2Ezere
saldus
40.  Liepiņa RasaS5SUSLIKI
Rīga
41.  Limanāns DainisV3Rieksti
Biksti
42.  Mačevskis AndrisV4Jelgava
43.  Malinovskis AleksejsV4Olaine
44.  Marčinkus JānisV6SK Ozolnieki A
Jelgava
45.  Martuzāns OskarsV3Jelgava
46.  Melnis AndrisV3VSK Noskrien/ Olainfarm
Rīga
47.  Meņšikovs MareksV4SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
48.  Moroza ZaneS3Rīga
49.  Niedre IvetaS4Maratona Klubs
Rīga
50.  Novika IngaS4rīga
51.Ozols DenissV4Ozolu ģimene
Rīga
52.  Ozols MārisV3Ikšķile/Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
53.  Pastars TomsV4Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
54.  Pētersona MārisV4OTTO
Rīga
55.  Puise-Puiše LienaS3Rīga
56.Puriņš MārisV3Puriņi
Cēsis
57.  Puriņš RaitisV6VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
58.  Ravžajevs MārisV2Olaine
59.  Rēdere LīgaS4Rēderu banda
Tīraine
60.  Rēders AndrisV4Rēderu banda
Tīraine
61.  Reinicāne GuntaS4Jelgava
62.Romanovska EstereS2OlainFarm
Olaine
63.  Rone DanaS4Rīga
64.  Sausmanis NaurisV2Rīga
65.  Skidanova JekaterinaS5Salaspils
66.  Slikšāne KristīneS4VSK Noskrien
Olaine
67.  Šņoriņš JānisV2Talsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
68.  Šūpulnieks GabrielsV1Garais
Rīga
69.  Švarcs JānisV371K41 N3M12
Olaine
70.  Tocups MārisV4Pastaigas
Rīga
71.  Ulanova ZandaS3Jūrmala
72.  Upenieks ArtursV5Olaine
Olaine
73.Vasjukevičs IljaV3Olaine
74.  Videmanis DidzisV3Mežsusuri
Rīga
75.  Videmanis MārisV4Rēderu banda
Ogre
76.  Volkovs DmitrijsV3Riga
77.  Ziemele DaceS2Jelgava

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV45VSK Noskrien
Madona
2.  Ahiļčenoka DaceS35Rīga
3.  Alksnīte Marta-DagmāraS25Rīga
4.  Amoliņa IntaS60VSK Noskrien
Rīga
5.Anča AlīnaS18Olaine
6.Antipova AlīnaS18L.Skujiņas CSK
Gulbene
7.  Arbidāns JānisV35Individuāli.
Olaine
8.  Auziņš AlfrēdsV18Kurmīšī
Pārolaine
9.  Ažušele BaibaS25Talsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
10.  Bernāns DainisV45VRAA entuziasti
Olaine
11.  Bērziņš KristapsV35ASK Patria
Kuldīga
12.  Blaus OskarsV45Jelgavas Sporta servisa centrs
JELGAVA
13.  Blūmiņš ArtūrsV35Virsotne/MARMOT
Jaunolaine
14.  Borbale LindaS18Olaine
15.Brente IlianaS18Olaine
16.  Briedis UldisV352BE1ST
Rīga
17.  Briža LīgaS35Trakie Eži
Rīga
18.Budrevičs ArvisV35Ko??? Man toč bij' jābūt 3niekā!
Olaine
19.  Cielava AndaS25VSK Noskrien
Jelgava
20.  Čaiba RihardsV25VSK Noskrien
Ķekava
21.  Čerņadjevs JurisV55Ropažu nov.
22.  Dakteris AigarsV45Outdoor Training Club
Rīga
23.  Degle PatrīcijaS18Grēnes
24.  Dobroserdovs VjacešeslavsV45Jelgava
25.Dubinskis JānisV35Dubinski
Jaunolaine
26.  Eglitis Oskars-MartinsV18Liepāja
27.  Evertovskis KārlisV35Glaive.pro
Rīga
28.  Gailītis JānisV25Smiltene
29.Galviņa IlzeS35Jaunolaine
30.  Gaumigs AndrejsV55Vivace
Olaine
31.  Gintere Ieva-MartaS18Jelgava
32.  Girgensons JānisV35SK
Dobele
33.Gisiča JelenaS35Olaine
34.  Grāmatniece AnnaS60Jūrmalas veterāni
Jūrmala
35.  Greiškāns MārtiņšV35Rīga
36.Grišina AlinaS35Olaine
37.  Grundmanis MārtiņšV18Olaine
38.  Gudēvica SandraS35VSK Noskrien
Jelgava
39.  Ignāte AmandaS18Ādaži
40.Yigit UmitV25Istanbul
41.  Jevsins JurisV55Folkmaņi
Jelgava, Ozolnieku novads
42.Juļmans EdgarsV25Olaine
43.  Jurševskis JānisV35Jelgava
44.  Kalēja AgneseS25Rīga
45.  Kalniņa DaceS55Bauskas novads
Bauskas novads
46.  Kārklevalks InārsV55Olaine
47.  Kārkliņš KasparsV18Olaine
48.  Kļaviņš AtisV35Jelgava
49.  Kļavnieks VladimirsV60Rīga
50.Kņazis ArtūrsV45Lielvārde
51.  Konavko DmitrijsV35Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
52.  Korsaka LindaS25VSK Noskrien
Rīga, Jelgava
53.  Kozlovs IgorsV55Olaines nov.
54.Krenev AlekseiV35Riga
55.  Kristapsons DēvidsV18Ātrie vilki
Rīga
56.  Kristapsons GundarsV45Ătrie vilki
Rīga
57.Kudrjašovs NikolajsV45Olaine
58.  Kupcis MatīssV18Nereta
59.  Lagzdina MargitaS55-
Riga
60.  Leiburga AgneseS45Zemgales Ziņas
Jelgava
61.Leitlands ArtūrsV35SK Ozolnieki
Jelgava
62.  Ločmele MontaS35Matisons Runner’s Club
Rīga
63.Luckāns GatisV25Olaine
64.Lukjaņeca ViktorijaS25L.Skujiņas CSK
Olaine
65.Ļebedeva InitaS35Ozolnieki
66.  Ļebedevs NikolajsV35Ozolnieki
67.  Mačevska DaceS45VSK Noskrien
Tērvete
68.Maļavko DiānaS18L.Skujiņas CSK
Jelgavas novads
69.  Marčinkus RaisaS60S/K Ozolnieki
Jelgava
70.  Mazure IlzeS35Sporta studija ACTIVE
Olaine
71.  Mediniks JānisV55Rēzekne
72.  Meijere IlzeS35ASK Patria
Rīga
73.Mikitovs ArtūrsV35JELGAVA
74.Miklasevica IlzeS35Jelgava
75.  Millers ArnisV35Certex Latvija
Olaine
76.  Neija GuntaS35VSK Noskrien
Rīga
77.Nemme-Dubinska DiānaS45Dubinski
Jaunolaine
78.  Neuss-Lucs TomassV25Jelgava
79.  Ozoliņa IevaS35Kandava
80.Ozols DenissV18Ozolu ģimene
Rīga
81.  Pāķe LeldeS18Saulkrasti SRT
Saulkrasti
82.  Pāķis EduardsV45Saulkrasti SRT
Saulkrasti
83.  Paničuks AntonsV35Jaunolaine
84.  Panteļejeva AngelikaS55Skrīveri
85.  Pauliņa Enija-BeatriseS18Olaine
86.  Pauliņš NiksV25Olaine
87.  Poiša IvetaS45Jelgava
88.Popens AldisV35Rīga
89.  Pumpiša TīnaS35Rīga
90.Puriņa KlintaS45Puriņi
Cēsis
91.  Puriņš AigarsV25Cēsis
92.Putra ViktorsV55VSK Noskrien
Rīga
93.  Putriņa IlzeS45Salaspils Zīriņi
Rīga
94.  Rajunčus TomsV35Riga
95.Ramza ArtūrsV25Jelgava
96.  Riekstiņš EdgarsV45Riekstiņi
Dobeles novads Bēne
97.  Rieksts Kārlis-EdgarsV25Olaine
98.  Roga KristīneS45ASK PATRIA
Rīga
99.  Rose CraigV45Jelgava
100.  Rubenis EdijsV18Riga
101.  Saukāne JolantaS45Olaine
102.  Semjonova AlīnaS18Jaunolaine
103.Smalkais JānisV35Ļaudona
Olaine
104.  Smikarste ZaigaS35Jelgava
105.Springis EriksV18Olaine
106.  Stūrītis JānisV45Sigulda
107.  Šaitere SintijaS25Aglona
108.  Ščaņikovs IļjaV45ok.ru
Olaines nov.
109.  Šlikovs VladimirsV25A-73
Olaine
110.  Timofejevs ValdemārsV25Ape
111.  Tolpigins AleksandrsV35Latvijas Kaujas Sambo Federācija
Rīga
112.Uldriķis IlvarsV45Olaine
113.  Undzena JustineS35Jelgava
114.Vājeiks IvarsV45Vecumnieki
115.Vājeiks VentsV18Vecumnieki
116.Valta AnnaS35Rīga
117.  Valts ViktorsV35Rīga
118.  Vaselis ArtūrsV35Folkmaņi
Jelgava
119.Visockis VladimirsV35Jelgava
120.  Vītuma-Jaunzeme IngaS45Alle Hop
Olaine
121.  Vizulis MārisV35Trakie Eži
Rīga
122.  Voitehoviča KitijaS35AS Olainfarm
Jēkabpils
123.Zariņš MadarsV45Lafivents
Babīte
124.Zeidlere ElmaS18L.Skujiņas CSK
Rīga
125.  Ziediņa ElīnaS18L.Skujiņas CSK
Rīga
126.Zommers Ēriks-EdvardsV18Olaine
127.  Zumbergs MiķelisV45VSK Noskrien
Dundaga
128.  Zvejnieks RolandsV35Jūrmala
129.  Zvirgzda DiānaS35-
Riga

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Aimone VanesaSC-
Rīga
3.  Aizpurietis AinārsVABLV Bank, AS
Rīga
4.  Aleksandrija AnnaSCOlaine
5.  Aleksandrija AnzelikaSCOlaine
6.Ansone LieneSDurbe
7.  Āre IlzeSSalaspils
8.  Are UldisVolaine pag.PURINI
9.  Aukselis VytautasVBMK Vejas
Pakruojis
10.  Auziņa Loreta-DārtaSCAFA Olaine
Olaine
11.  Auziņš EdvardsVBOlaines pagasts
12.  Auziņš GustavsVBAFA Olaine
Olaine
13.  Balode LindaSSKUBS
Olaines pagasts, ciems Stīpnieki
14.  Baumanis DainisVRīga
15.Bergs KristapsVOlaine
16.  Bērziņa SandijaSDRīga
17.  Bērziņš ArnisVRīga
18.  Biķerniece Elīza-EllaSBOlaine
19.  Bindulis OlafsVDOlaine
20.  Blumberga InetaSJelgava
21.  Blumbergs KristersVDJelgava
22.  Blumbergs KristiānsVJelgava
23.  Blumbergs Ričards-TomassVBJelgava
24.  Borisovs IvarsVJelgava
25.Burjaka AleksandraST-34
Balozi
26.Ceriņš DairisVValmiera
27.  Cimoška AgitaS5 km
olaine
28.Cvetkovs DeivijsVDOlaine
29.Čanižs NormundsVJelgava
30.  Čunčule MartaSCMartaC
Olaine
31.  Dābols DāvisVRīga
32.  Daldere GunitaSRīga
33.  Deksne AliseSB2BE1ST
Rīga
34.  Deksnis KasparsVJumprava
35.  Derkintis KlavsVBroceni
36.  Dīcis MārtiņšVVSK Noskrien
Olaine
37.Djatlo AndrejsVšnurki
Rīga
38.Dmitrieva AnastasiiaSRiga
39.  Drozdoviča VioletaSBOlaine
40.  Dūka JānisVAlgon Invest
Cēsis
41.  Dzene KateSolaine
42.  Dzene KristīneSOlaine
43.  Dzirkale LieneSJelgava
44.  Eglīte IlonaSOlaine
45.  Eglītis DānielsVAlūksne
46.  Eniņš ArmandsVAS
Ventspils
47.  Evertovska EveritaSBOlaine
48.  Filatovs PavelsVCOlaine
49.Filipovs OlegsVT-34
Balozi
50.  Fintjugova ĻubovaSRīga
51.Flandere KristineSDalbe
52.Flanders LeonsVDalbe
53.  Gabrāne EstereSOlaine
54.  Gabrāne MadaraSCOlaine
55.  Gāga EdmundsVOlaine
56.  Gasjūns ArmīnsVJelgava
57.  Gorodecka JevgenijaSCindividual
Olaine,Lettland
58.Goruza JekaterinaSDOlaine
59.Grandāne AneteSJOE LATVIJA
Jelgava
60.  Grandāns GatisVJelgava
61.Grende Frederika-AnnaSCBaldones Vieglatlētikas nodaļa
Baldone
62.Gromova AnastasijaSRSU
Olaine
63.  Grundmanis KārlisVDOlaine
64.  Gubina IngaSOlainfarm
Olaine
65.  Gubina IrinaSSporta studija
Olaine
66.  Gubina MarijaSCDzeguzes
Olaine
67.Gulbe SindijaSDBaldone
68.  Hodanonoks DanielsVolaine
69.  Holsteina LauraSCJurmala
70.  Hudabčonoka LuīzeSDSS Arkādijs
Rīga
71.Ieviņa RenāteSPārogre
72.  Iļčenko JurisVSaldus
Saldus
73.  Ivanāne IngaSMazie huļigāni
Jelgava
74.  Ivanāns RalfsVBMazie huļigāni
Jelgava
75.  Jagupovs RobertsVIT Cross Team
Riga
76.  Jakubs RalfsVBolaines 1. vsk
Olaine
77.  Jankava EmīlijaSBOlaine
78.  Jankavs KristapsVCOlaine
79.  Jansone EvijaSOlaine
80.  Jēģere Marija-HelēnaSOlaine
81.  Jermolajeva KarīnaSJelgava
82.  Jevsins ReinisVCFolkmaņi
Jelgava
83.  Kaimiņš ĢirtsVCOļi
Olaine
84.  Kalniņš RičardsVBBauskas BJSS
Bauska
85.  Karčevskis KārlisVAstarte-Nafta
Ozolnieki
86.  Kazāka LauraSOgres novada Sporta Centrs
Jelgava
87.  Kazāka SanitaSJelgava
88.  Kaže EmīlijaSDRīga
89.  Kerija LauraSOlaine
90.  Kims RainersVDJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
91.Kirhnere AleksaSDL.Skujiņas CSK
Olaine
92.Kirilko KristapsVOlaine
93.Klievēna IlzeSOlaine
94.  Kļavniece Elza-AnnaSDcarnikava
Carnikava-Riga
95.  Kļavniece MadaraSCRiga-Carnikava
Rīga
96.  Kokins Daniels-ArnoldsVBTērvete
97.Kokorēviča PaulaSCL.Skujiņas CSK
Olaine
98.  Kokoreviča PaulaSCfriends2k18
Olaine
99.Kona DainaSLafivents
Rīga
100.  Kondratjeva AnastasijaSLsC
riga
101.Konjuševskis RenārsVCBauska
102.Kons KelvinsVDLafivents
Rīga
103.  Krampe AnitaSKurtuesi.lv
Rīga
104.  Krampe MartaSCRīga
105.Krampis IlmārsVRīga
106.  Krasovskis AgnisVBSPORTLAT
Līči
107.  Kravalis KristapsVDBaldones Vieglatlētikas nodaļa
Baldone
108.  Kreneva DariaSRiga
109.  Krūmiņš AndrisVLafivents
Olaine
110.  Kulačoka SofijaSCOlaine
111.  Kūms SandisVnav
jelgava
112.  Kusners DavidsVOlaine
113.  Kušnere Anna-MarijaSDInna211@inbox.lv
Olaine
114.Kušners IgoVOlaine
115.  Kuzmane PatrīcijaSBOlaine
116.  Kuzmins JānisVSporta studija Active
Olaine
117.  Kuzmins TomsVDSporta studija Active
Olaine
118.  Ķupe Amanda-IevaSOlaine
119.Ķupe JustīneSDOlaine
120.  Ķupe JustīneSDOlaine
121.  Lāce AnnijaSCBJC
Rīga
122.Lace ValerijaSCT-34
Balozi
123.Lapsa-Kalnina SantaSOlaine
124.Laurecka Elīna-LīvaSBOlaine
125.Lazda LauraSBOlaine
126.Leskovičs GatisVTukums
127.  Liepa ErastsVolaine
128.  Liskovs ArtūrsVSporta Studija
Olaine
129.Lismane EvelīnaSOlaine
130.  Lizdiņa KitijaSOlaine
131.Loboda KristinaSRiga
132.Locmelis OskarsVB5km veselibas skrejiens
olaine
133.Luciks GenādijsVOlaine
134.  Lukašēvičs RūdisVBJaunjelgava
135.  Lutkevica MadaraSSporta studija ''ACTIVE''
Olaine
136.  Malinovska MilanaSDOlaine
137.Mališko AliseSOlaines novads
138.  Manuilovs DaniilsVOlaine
139.Mastiņa AliseSBBaloži
140.Matašova JuliannaSOlaine
141.  Medisone SindijaSCtukums
142.Medisons KristsVTukums
143.  Mellace KarīnaSCss Arkādija,Maratona klubs
Rīga
144.Meņšikovs JānisVDOlaine
145.  Mezītis ValtersVDJaunolaine
146.  Mežiels JānisVASK Patria
Koknese
147.Mičulis ĀdolfsVSK OZLNIEKI
Ozolnieku nov.
148.  Mihalkina Gabriela-PatrīcijaSD2007
Olaine
149.  Mosunova SvetlanaSĀtrākais
Rīga
150.  Mosunovs ArtjomsVĀtrākais
Rīga
151.  Mosunovs MaksimsVDĀtrākais
Rīga
152.  Muraško EdijsVBarbari
Olaine
153.  Muraško GatisVOlaine
154.  Neusa-Luca LoretaSCJelgava
155.  Neuss-Lucs RainersVJelgava
156.Nikitins ArtūrsVOlaine
157.Nikolajs NikolajsVDdeju klubs Olaine
Olaine
158.Nukadijeva NataļjaSL.Skujiņas CSK
Jelgava
159.  Ņikitins ArtūrsVDOlaine
160.  Oļičeva AnastasijaSOlaine
161.  Orbidāne LaineSSK Ozolnieki
Emburga
162.  Orbidāns JaroslavsVDSK Ozolnieki
Salgale
163.  Orbidāns RobertsVCSK Ozolnieki
Salgale
164.  Osipova AnastasijaSRīga
165.  Ozola SanijaSBJelgavas BJSS
Jelgava
166.  Ozoliņa GuntaSOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
167.  Ozoliņa UnaSOlaine
168.  Paradovskis OļegsVOlaine
169.  Pavlovičs RinaldsVBOlaine
170.  Pelša MartaSCOlaine
171.  Pelšs ArmandsVJelgava
172.  Pelšs JēkabsVDOlaine
173.Pengsiri PasswitVOTTO
Bankoka
174.Pičs SandrisVJurmala
175.  Platacis KasparsVVSK Noskrien
Olaine
176.  Podorska DanataSRiga
177.Praude AgitaSOlaine
178.Preidītis ElvisVJūrnieki
Olaine
179.  Provotorovs IljaVolaine
180.Puriņš LaurisVPuriņi
Cēsis
181.Putniņa AijaSRīga
182.  Putniņš ĢirtsVDRīga
183.Radvila Ilze-BaibaSLiepaja
184.  Rafaela-Mačevska DzintraSJelgava
185.  Raļļa ArtaSolaine
186.Raspopova ĒrikaSCOlaine
187.  Rate KirilsVOlaine
188.  Rēdere EvelīnaSCRēderu banda
Tīraine
189.  Reitmane AdrianaSD-
Olaine
190.  Rimicans ArtursVOlaine
191.  Rodze AgneseSRodzes
Olaines novads
192.  Rodze EvelīnaSCRodzes
Olaines novads
193.  Rodze TomsVCRodzes
Olaines novads
194.  Romanova DiānaSCOlaine
195.  Rone ElzaSCRīga
196.  Ronis RalfsVBRīga
197.  Rozenberga IlgaSSport Active
Jaunolaine
198.Rožkalne IvetaSRīga
199.Ruba JuljaSOlaine
200.  Rubene EnijaSBOlaine
201.  Rumba KristiānsVBOlaine
202.  Sadovska DinaSRīga
203.  Sadovska KristīneSRīga
204.Sadovskis MārisVRīga
205.  Saklaure MartaSĀdaži
206.  Sargune BaibaSRīga
207.Sergejeva MarinaSšnurki
Rīga
208.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ Baltais
Līvāni
209.  Sevastjanova EstereSCAstarte-Nafta
Olaines nov.
210.  Sevastjanova LindaSAstarte nafta
Ozolnieki
211.  Siliņš MārisVJūrmala
212.  Siliņš TomassVRīga
213.  Skalbe DaceSOlaines novads
214.  Skrāģis RičardsVDJaunolaine
215.  Skrindževska Elīza-ElizabeteSBOlaine
216.Skudra AndaSOlaine
217.Slikšāns ArtursVJūrnieki
Olaine
218.  Smikarste EndijaSJelgava
219.  Spāde IlzeSOlaine
220.  Spāde LoretaSBOlaine
221.  Specova ViktorijaSOlaine
222.Starzinskis PavelsVRiga
223.Stepka RendijsVJūrnieki
Olaine
224.Stolbova ArnitaSJurmala
225.  Stolbovs GvidoVkmsbp.lv
Jūrmala
226.  Strāders ReinisVJelgava
227.Straupeniece AijaSOlaine
228.  Stūrītis JānisVCSiguldas Sporta skola
Sigulda
229.  Šedoguba MarijaSBOlaine
230.Šedogubs MarijaSBOlaine
231.  Ševcova JanaSOlaine
232.Šmite SantaSOlaine
233.  Šohins AndrejsVOlaine
234.  Šroms RomansVVSK Noskrien
Rīga
235.  Šulce JūlijaSrīga
236.  Taimiņa AnnaSLiepāja
237.Tarabanova SintijaSOlaine
238.Tarasenko PavelsVT-34
Balozi
239.Tarasov MaksimsVDOlaine
240.Tarasov VladislavVOlaine
241.Tarasovs JegorsVCRiga
242.Tarasovs SergejsVRiga
243.Teplicka JulijaSOlaine
244.Troinova AgneseSCTukums
245.  Trokša IlzeSSPORTA STUDIJA ACTIVE
Olaine
246.  Trusijs DenissVCOlaine
247.Tulinska LauraSRīga
248.  Tulinskis RalfsVDOlaine
249.  Tumašs VitālijsVJūrmalas SS
Jūrmala
250.  Upmale EmīlijaSBJelgava
251.  Upmalis NaurisVVONDARSOUN
Jelgava
252.  Valtere KitijaSLīvānu VK/Baltais
Līvāni
253.  Vandišs JurisVJelgava
254.  Vaselis AlensVDFolkmaņi
Jelgava
255.  Viduss IļjaVCOlaine
256.  Viekale-Gasjūne ElīzaSBJelgavas Spīdolas Ģimnāzija
Jelgava
257.  Viekale-Gasjūne SandraSJelgava
258.  Viekals-Gasjūns TomsVDJelgava
259.  Vilkena ElīnaSCOlaine
260.  Vītols RobertsVCJelgava
261.  Volčenko MaksimsVBOlaine
262.  Zakovska EvelīnaSCJaunolaine
263.  Zālīte LoretaSDSS Arkādija
Rīga
264.  Zālītis LaurisVRīga
265.Zariņa OlitaSLafivents
Babīte
266.  Zariņa ZitaSRiga
267.  Zemīte IngaSOlaine
268.Zommers KristiānsVCOlaines spota deju klubs
Olaine
269.  Zvēra ElīnaSIkšķile
270.Žihare LaumaSVASSI skrien
Rīga

5 km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ahiļčenoka MārīteSNRīga
2.Alla ČmiļaSNOlaine
3.  Baikova AnnaSNBe More Alive
Olaine
4.  Benislavska    SanitaSNRēzekne
5.  Brilte JolantaSNSPORTA STUDIJA ACTIVE
Olaine
6.  Dubrovska KristineSNRiga
7.  Dubrovskis DmitrijsVNRīga
8.  Eglīte KristīneSNSporta Studija Active
Olaine
9.  Jaunsproģe ZandaSNRīga
10.  Kārklevalka RuslanaSNSporta studija Active
Olaine
11.Kima IlzeSNJelgava
12.  Krone LūcijaSNOlaine
13.Lešinska ĒrikaSNRīga
14.Lešinskis ArtursVNRīga
15.  Puriņa AijaSNPuriņi
Cēsis
16.  Samuilovs ValerijsVNJaunmarupe
17.  Seremetjeva-Grudule MarinaSNInternational Maritime Sport Community
Riga
18.  Spuņģis AndrisVNOlaine
19.Teplicka Julija-TeplickaSNOlaine

Bērnu skrējiens 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abolevičs MaksimsVB1Activ
Olaine
2.Āboliņš MarkussVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
4.Āboltiņa SemijaSB1Ogre
5.  Āboltiņš ĒriksVB1Olaine
6.  Abramoviča AlisaSB1ACTIVE
Olaine
7.  Aleksandrija ArsenijsVB1Olaine
8.Auzāne NoraSB1Pēternieki
9.Auzins DāvidsVB1Superkomanda
Olaine
10.Baikovs NazarijsVB1Be More Alive
Riga
11.  Bajāre EmīlijaSB1Rīga
12.  Bāle GabrielaSB1Olaine
13.  Bāliņa KateSB1Jelgava
14.Baranovska ArinaSB1Riga
15.Batrags SvensVB1AFA Olaine
Olaine
16.Belasovs HaraldsVB1Stūnīši, Olaines nov.
17.Bernāns JānisVB1VRAA entuziasti
Olaine
18.  Bernāns MiķelisVB1VRAA entuziasti
Olaine
19.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
20.  Blaua BeāteSB1-
JELGAVA
21.  Bondare SofijaSB1Olaine
22.  Bondars Armands-AleksandrsVB1Olaine
23.  Brilts MatīssVB1Rīga
24.  Brilts RalfsVB1SPORTA STUDIJA ACTIVE
Olaine
25.  Broks RonaldsVB1Olaine
26.Buivide GabriellaSB1Olaine
27.  Buivids MartinsVB1Olaine
28.Bužinska AlisaSB1Olaine
29.  Cvetkovs DeivijsVB1Olaine
Olaine
30.Čukure ElizabeteSB1Olaine
31.  Damroze ArtisVB1Damroze Family
Rīga
32.Daņilovskis SemjonsVB1Rīga
33.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
34.Dīriņš KārlisVB1Olaine
35.  Dolganovs ArtemijsVB1Olaine
36.  Dorbe SāraSB1KODO
Jelgava
37.  Dubinska OditaSB1Dubinski
Jaunolaine
38.  Feimane VeronikaSB1RIGA
39.  Fjodorova NellijaSB1Rīga
40.  Fjodorovs DamirsVB1Rīga
41.  Freija RouzaSB1Jelgava
42.Gaile KristiānaSB1Jaunolaine
43.  Gailis KārlisVB1Jaunolaine
44.  Gaumiga Terēze-IevaSB1Viesulīši
Olaine
45.  Gaumigs Dāvids-DāvisVB1Viesulīši
Olaine
46.  Gavare AnnaSB1Riga
47.Greuvule AnnaSB1Jaunjelgava
48.  Grote KristofersVB1Čiepa
Rīga
49.Grote RēzijaSB1Čiepas
Rīga
50.  Grudule DarjaSB1International Maritime Sport Community
Riga
51.  Grudule VarvaraSB1MARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
52.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
53.  Gubina KiraSB1Olaine
54.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
55.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
56.  Gusevs VladimirsVB1AFA Olaine
Olaine
57.  Hudobčonoks OskarsVB1Rīga
58.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
59.Ivanova PolinaSB1Olaine
60.  Jansone ElzaSB1Olaine
61.Jaunsproģis KlāvsVB1Rīga
62.  Kaimiņš NormundsVB1Olaine
63.  Kalniņa DārtaSB1CF OLAINE
Olaine
64.Kazaks KirilsVB1Olaine
65.Kerijs ErnestsVB1Olaine
66.Kļavniece Mia-JasmineSB1Laimiņa
Riga
67.Kņaze ĒrikaSB1Lielvārde
68.Kotoviča LeilaSB1Olaine
69.Kozare AdrianaSB1Rīga
70.Kozlovskis EdgarsVB1Olaine
Olaine
71.  Krampis MārcisVB1Rīga
72.  Krasohina KarolinaSB1ACTIVE
Olaine
73.  Krasovskis KristapsVB1SPORTLAT
Līči
74.  Krasovskis OttoVB1SPORTLAT
Līči
75.Kravalis RaivisVB1Baldone
76.Kuzmins KristersVB1Sporta studija ACTIVE
Olaine
77.  Kuznicova DarinaSB1Olaine
78.Ķerus RičardsVB1Rīga
79.  Lepere DzenijaSB1Olaine
80.Liepiņa LindaSB1Olaine
81.  Liepiņa MadaraSB1Olaine
82.  Ločmele PaulaSB1Team Locmelis
Rīga
83.Ločmelis ErnestsVB1Baldone
84.Ločmelis TrevissVB1Olaine
85.Ļebedeva LauraSB1Ozolnieki
86.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
87.Marčenko PolīnaSB1Olaine
88.Matašova BogdanaSB1Olaine
89.Misjuka MargaritaSB1Olaine
90.  Mošins DaniilsVB1Olaine
91.Mūriņš Jēkabs-DanielsVB1Rīga
92.Neretniece MartaSB1Olaine
93.  Ozers ArnoldsVB1Riga
94.Ozoliņa DārtaSB1Olaine
95.  Paradovska PaulaSB1-
Olaine
96.  Pētersons AdriansVB1Olaine
97.  Pigožņa KerijaSB1Rīga
98.  Ponasenkovs JegorsVB1Olaine
99.Pormale ElēnaSB1Rīga
100.Rieksts TomsVB1Jaunolaine
101.Rozentāle Emīlija-SantaSB1Olaine
102.  Rudusāns ArtjomsVB1Olaine
103.  Rumba AliseSB1Olaine
104.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
105.Saklaurs ĀronsVB1Ādaži
106.  Saklaurs RaimondsVB1Ādaži
107.Salehs JasīnsVB1Olaine
108.Samuševs EtjēnsVB1Rīga
109.Siliņš TomassVB1Rīga
110.  Skalbe SanijaSB1Olaines novads
111.  Skubeņiča LilijaSB1SKUBS
Olaines pagasts, ciems Stīpnieki
112.  Skubeņiča LindijaSB1SKUBS
Olaines pag., ciems Stīpnieki
113.Slikšāns MatīssVB1Olaine
114.  Smirnova EmīlijaSB1Olaine
115.  Soloveja EsenijaSB1Olaine
116.Solovejs AndrisVB1Olaine
Olaine
117.Spāde ReinisVB1Olaine
118.Spunde EdvardsVB1Olaine
119.  Stolbovs RalfsVB1Jurmala
120.Strautnieks MartinsVB1Rīga
121.  Širmele OdrijaSB1Pēternieki
122.  Širmelis AdriansVB1Pēternieki
123.  Štrauss MarkussVB1Olaine
124.Tarasova AlinaSB1Olaine
125.Tarasova MonikaSB1Olaine
126.Tentere Loreta-EnijaSB1olaine
127.  Tolpigins AleksandrsVB1Rīga
128.Vājeika LeldeSB1Vecumnieki
129.  Valdberga ElīnaSB1Olaine
130.Veinbergs KrišjānisVB1Olaine
131.  Vilkena AgneseSB1Olaine
132.Zālītis DanielsVB1Rīga
133.Zālītis FrederiksVB1Rīga
134.  Zālītis JānisVB1Rīga
135.  Zālītis MarkussVB1Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
136.Zazerskis RenārsVB1Jaunolaine
137.Zemītis DāvidsVB1Olaine
138.  Zemītis GustavsVB1Olaine
139.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
140.  Zvēra ElizabeteSB1Ikšķile
141.Zvērs ArtūrsVB1Ikšķile

Bērnu skrējiens 600m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Albiņš AdriansVB2Jaunolaine
2.Apsīte LīvaSB2Olaine
3.  Are AliseSB2Olaine pagasts
4.Arents EdgarsVB2Olaine
5.  Bāliņa LīvaSB2Jelgava
6.  Balodis MiķelisVB2Olaine
7.Belasovs ValtersVB2Stūnīši, Olaines nov.
8.  Belokurovs NikitaVB2Olaine
9.  Bite NikolaSB2Olaine
10.  Blaua AliseSB2Jelgava
11.Daliba DenissVB2Olaine
12.  Dīriņš ReinisVB2Olaine
13.  Dobroserdova VladaSB2Jelgava
14.  Dorbe EvaSB2KODO
Jelgava
15.  Dorožka LetīcijaSB2Stūnīši
Olaines novads
16.  Dubinska OlitaSB2Dubinski
Jaunolaine
17.  Dubinskis OliversVB2Dubinski
Jaunolaine
18.Eizenbergs EvertsVB2Rīga
19.  Emerbergs GundarsVB2Olaine
20.Glaskovs ArtūrsVB2Medemciems
21.Golubevs MaksimsVB2Jaunolaine
22.  Greivuls JēkabsVB2Olaine
23.Gruzdevs MihailsVB2Olaine
24.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
25.  Jansons RodrigoVB2Olaine
26.  Jemeļjanova JustīneSB2PII
Rēzekne
27.Jundzis LuissVB2Cēsis
28.  Kalnrācene SamantaSB2Jaunolaine
29.  Keiša LaumaSB2Rīga
30.  Kerija MadaraSB2Olaine
31.  Klauģis JēkabsVB2Grēnes
32.  Kļavnieks Nils-GabrielsVB2Laimiņa
Rīga
33.Kņaze AnnikaSB2Lielvārde
34.  Kohanovska KarolinaSB2Olaine
35.  Kokina DitaSB2Jāņupe
36.  Kokorevičs KārlisVB2Olaine
37.Lapsa-Kalnina SamantaSB2Olaine
38.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
39.  Madelāns ArtūrsVB2Rīga
40.  Madelāns DenissVB2Rīga
41.Mališeva DianaSB2Olaine
42.Mališevs VadimsVB2Olaine
43.Mardusevičs SavvaVB2Olaine
44.  Mazurs JānisVB2Sporta Studija Active
Olaine
45.  Miezīte ElzaSB2Olaines novads
46.  Nikolajeva KatrīnaSB2Sporta studija
Olaine
47.  Odiņš JānisVB2Rīga
48.  Ozoliņa KristelaSB2Olaine
49.  Ozoliņa SignijaSB2Ozo-klans
Jelgava
50.  Pastars GustavsVB2Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
51.  Pauliņš EldarsVB2Sporta studija
Olaine
52.Pavloviča LauraSB2Olaine
53.  Pigožņa MartinsVB2Rīga
54.Pormale AnnijaSB2Rīga
55.Praulīte MadaraSB2Olaine
56.  Provotorova AnastasijaSB2Olaine
57.  Pūkaine JasmīnaSB2Sporta studija
Olaine
58.  Pužulis MārtiņšVB2Olaine
Olaine
59.  Radko MargaritaSB2Olaine
Olaine
60.Rakiša KatrīnaSB2Jaunolaine
61.Reitmane SandijaSB2Olaine
62.  Riekstiņš RalfsVB2Riekstiņi
Rīga
63.  Runce DanaSB2Olaine
64.  Saklaure Lauma-LīvaSB2Ādaži
65.  Saldābols TimursVB2Rīga
66.  Semjonova VeranikaSB2Salaspils
67.Sevčuka MartaSB2Olaine
68.  Skubeņičs JurisVB2SKUBS
Olaines pagasts, ciems Stīpnieki
69.  Strazds SandijsVB2Strazdi
Jaunolaine
70.Šmelkovs TimursVB2Berni
Olaine
71.  Šmite KeitaSB2Olaines vieglatlētikas klubs
Olaine
72.  Šohins RomansVB2Olaine
73.Štepa KonstantīnsVB2Olaine
74.Švāne ViktorijaSB2Magic Corn
Jaunolaine
75.  Upmale ElizabeteSB2Jelgava
76.  Vasiljevs MaksimsVB2OLAINE
OLAINE
77.  Vegners RalfsVB2Olaine
78.  Voiskovica MarikaSB2Olaine
79.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
80.  Zaremba GustavsVB2GZ
Jaunolaine
81.  Zazerska MadaraSB2Jaunolaine
82.  Zeps KrišjānisVB2Olaine

Bērnu skrējiens 800m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Alaškevičs RaimondsVB3Sauriesi
2.  Andrejevs ArtjomsVB3Olaine
Olaine
3.  Badretdinovs TimursVB3TiMax
Riga
4.  Barabanovs TimursVB3Saurieši
5.  Berga AnnaSB3Olaine
6.  Bernāne EmīlijaSB3VRAA entuziasti
Olaine
7.  Bērziņa PaulaSB3Bērziņi
Rīga
8.  Bevilakva Frančesko-PioVB3Olaine
9.  Bondare NellijaSB3olaine
10.Borisova TimursVB3Jaunolaine
11.Buņina JekaterinaSB3rīga
12.  Cimoška SindijaSB3bērnu
olaine
13.Cubarovs JegorsVB3Olaine
14.Čubarovs JegorsVB3Olaine
15.Daliba DmitrijsVB3Olaine
16.  Deičmane ViviānaSB3Olaine
17.  Dolganovs DaniilsVB3Olaine
18.  Dorožka EvelīnaSB3Olaine
19.  Emerbergs ArtūrsVB3Olaine
20.Fjodorova EkaterinaSB3Olaine
21.Fursa SatiSB3FURSAS
Olaine
22.  Galviņa Evelīna-EmīlijaSB3Jaunolaine
23.  Gintere DārtaSB3Jelgava
24.Glaskovs AleksandrsVB3Medemciems
25.Griķe LauritaSB3Olaine
26.  Grudule JekaterinaSB3International Maritime Sport Community
Riga
27.  Gubina DarjaSB3Dzeguzes
Olaine
28.  Gusevs NikolajsVB3AFA Olaine
Olainē
29.  Inozemcevs SergejsVB3Olaine
30.  Ivanāne LindaSB3Mazie huļigāni
Jelgava
31.Jakovļevs RenārsVB3Olaine
32.  Janovskis NiksVB3Olaine
33.Jundzis GustavsVB3Cēsis
34.Kalninš RaivoVB3Olaine
35.  Kaže MegijaSB3Rīga
36.Klauģis RūdolfsVB3Grēnes
37.  Kokins RegnārsVB3Tērvete
38.  Kolosovs ArsenijsVB3Olaine
Olaine
39.Kozlovs FrancisVB3Olaines nov.
40.Kozlovskij RenarVB3AFA Olaine
Olaine
41.  Krampe MontaSB3Rīga
42.  Krencs MiksVB3Olaine
43.Kušteiko DarjaSB3Olaine
44.  Kuznicovs DaniilsVB3Olaine
45.  Lasmane LieneSB3Olaine
46.  Leja ZaneSB3Jaunolaine
47.  Ločmelis RenārsVB3Lāča sporta skola
Rīga
48.Manuilovs DaniilsVB3OLaine
49.  Marčenko MilēnaSB3Olaine
50.  Medne AijaSB3Olaine
51.  Medne EstereSB3Olaines novads
52.Miezīte AnnijaSB3Olaines novads
53.  Mīligs NiksVB3Jaunolaine
54.Neretniece IldzeSB3Olaine
55.  Nikolajevs AndrejsVB3Sporta studija
Olaine
56.Orskis DaniēlsVB3Olaine
57.  Ozoliņš ValtersVB3Ozo-klans
Jelgava
58.  Pagora AļonaSB3Jelgava
59.  Pāķe MadaraSB3Saulkrasti SRT
Saulkrasti
60.Pavloviča ArtaSB3Olai e
61.  Pētersons ValtersVB3Olaine
Olaine
62.  Plūme ValdemārsVB3Olaine
63.Podžuka AmandaSB3Olaine
64.Praulīte EmīlijaSB3Olaine
65.  Pronausks AntonsVB3Rīga
66.  Punduris KristapsVB3olaine
67.Rate KonstantīnsVB3VB3
Olaine
68.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB3Rīga
69.  Riekstiņš KasparsVB3Olaine
70.  Rubene AdelīnaSB3Rīga
71.Semjonova AdrianaSB3Olaine
72.  Sevruka GabrielaSB3Olaine
73.  Skalbe RalfsVB3Olaines novads
74.  Solovejs MihailsVB3Bitites
Olaine
75.  Stasjonoks KirillsVB3olaine
76.  Stepka KlaudijaSB3Olaine
77.  Strādere RebekaSB3Jelgava
78.  Strautniece EstereSB3olaine
79.  Stūrītis MartinsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
80.  Šarpio TomsVB3-
Rīga
81.Švāns ĒriksVB3Magic Corn
Jaunolaine
82.Ulska VeronikaSB3Nikmil
Riga
83.  Valdberga Diāna-LoteSB3Olaine
84.  Veinberga Dana-DanijaSB3800m individuāli
Olaine
85.  Volkova KarinaSB3Jaunolaine
86.  Volkova MarijaSB3Jaunolaine
87.  Zagladova SofijaSB3Smartandplay.com
Olaine
88.  Zālīte MelānijaSB3Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Ķekava

Kopā pieteikušies: 806



Vaidavas triatlons