Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Krosa skrējiens "Olaines apļi 2018" | Saraksts

16 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ausmanis KristapsV3Olaine
2.  Brilte EvitaS2Olaine
3.  Denisova ElinaS3Riga
4.  Deņisova ElīnaS3Rīga
5.  Derbins AleksandrsV3Riga
6.  Gaiziņa IeviņaS5VSK Noskrien
Jelgava
7.  Karpikovs AleksandrsV3IMSC, ZEP4RUN
Riga
8.  Krjačko KonstantīnsV4Ronako
Rīga
9.  Malinovskis AleksejsV4Olaine
10.  Niedre IvetaS4Maratona Klubs
Rīga
11.  Ozols MārisV3Ikšķile/Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
12.  Rēdere LīgaS4Rēderu banda
Tīraine
13.  Rēders AndrisV4Rēderu banda
Tīraine
14.  Videmanis DidzisV3Mežsusuri
Rīga
15.  Videmanis MārisV4Rēderu banda
Ogre
16.  Ziemele DaceS2Jelgava

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV45VSK Noskrien
Madona
2.  Alksnīte Marta-DagmāraS25Rīga
3.  Bernāns DainisV45VRAA entuziasti
Olaine
4.  Cielava AndaS25VSK Noskrien
Jelgava
5.  Čaiba RihardsV25VSK Noskrien
Ķekava
6.Dubinskis JānisV35Dubinski
Jaunolaine
7.  Eglitis Oskars-MartinsV18Liepāja
8.  Gailītis JānisV25Smiltene
9.  Greiškāns MārtiņšV35Rīga
10.  Kārkliņš KasparsV18Olaine
11.  Konavko DmitrijsV35Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
12.  Kristapsons DēvidsV18Ātrie vilki
Rīga
13.  Kristapsons GundarsV45Ătrie vilki
Rīga
14.  Kūms SandisV35nav
jelgava
15.Leitlands ArtūrsV35SK Ozolnieki
Jelgava
16.  Millers ArnisV35Certex Latvija
Olaine
17.Nemme-Dubinska DiānaS45Dubinski
Jaunolaine
18.  Ozoliņa IevaS35Kandava
19.  Pauliņa Enija-BeatriseS18Olaine
20.  Pumpiša TīnaS35Rīga
21.Putra ViktorsV55VSK Noskrien
Rīga
22.  Riekstiņš EdgarsV45Riekstiņi
Dobeles novads Bēne
23.Springis EriksV18Olaine
24.  Strāders ReinisV35Jelgava
25.  Undzena JustineS35Jelgava
26.  Valts ViktorsV35Rīga
27.  Voitehoviča KitijaS35AS Olainfarm
Jēkabpils
28.  Zumbergs MiķelisV45VSK Noskrien
Dundaga
29.  Zvirgzda DiānaS35-
Riga

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āre IlzeSSalaspils
3.  Aukselis VytautasVBMK Vejas
Pakruojis
4.  Baumanis DainisVRīga
5.  Bērziņa SandijaSDRīga
6.  Bērziņš ArnisVRīga
7.  Blumberga InetaSJelgava
8.  Blumbergs KristersVDJelgava
9.  Blumbergs KristiānsVJelgava
10.Ceriņš DairisVValmiera
11.  Dābols DāvisVRīga
12.  Drozdoviča VioletaSBOlaine
13.  Dūka JānisVAlgon Invest
Cēsis
14.  Eglīte IlonaSOlaine
15.  Fintjugova ĻubovaSRīga
16.  Gabrāne EstereSOlaine
17.  Gabrāne MadaraSCOlaine
18.  Gasjūns ArmīnsVJelgava
19.  Gubina IngaSOlainfarm
Olaine
20.  Gubina IrinaSSporta studija
Olaine
21.  Gubina MarijaSCDzeguzes
Olaine
22.Gulbe SindijaSDBaldone
23.  Hudabčonoka LuīzeSDSS Arkādijs
Rīga
24.  Iļčenko JurisVSaldus
Saldus
25.  Ivanāne IngaSMazie huļigāni
Jelgava
26.  Ivanāns RalfsVBMazie huļigāni
Jelgava
27.  Jagupovs RobertsVIT Cross Team
Riga
28.  Jansone EvijaSOlaine
29.Jermolajeva KarīnaSJelgava
30.  Karčevskis KārlisVAstarte-Nafta
Ozolnieki
31.  Kazāka LauraSOgres novada Sporta Centrs
Jelgava
32.Kirilko KristapsVOlaine
33.Klievēna IlzeSOlaine
34.Kļavniece Elza-AnnaVDcarnikava
Carnikava-Riga
35.  Kļavniece MadaraSCRiga-Carnikava
Rīga
36.  Kokoreviča PaulaSCfriends2k18
Olaine
37.  Kondratjeva AnastasijaSLsC
riga
38.  Krūmiņš AndrisVLafivents
Olaine
39.  Lāce AnnijaSCBJC
Rīga
40.Lapsa-Kalnina SantaSOlaine
41.  Lukašēvičs RūdisVBJaunjelgava
42.  Lutkevica MadaraSSporta studija ''ACTIVE''
Olaine
43.  Mellace KarīnaSCss Arkādija,Maratona klubs
Rīga
44.  Mosunova SvetlanaSĀtrākais
Rīga
45.  Mosunovs ArtjomsVĀtrākais
Rīga
46.  Ozola SanijaSBJelgavas BJSS
Jelgava
47.  Ozoliņa GuntaSOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
48.  Ozoliņa UnaSOlaine
49.  Pelšs ArmandsVJelgava
50.  Podorska DanataSRiga
51.Putniņa AijaSRīga
52.Radvila Ilze-BaibaSLiepaja
53.  Rēdere EvelīnaSCRēderu banda
Tīraine
54.  Rodze AgneseSRodzes
Olaines novads
55.  Rodze EvelīnaSCRodzes
Olaines novads
56.  Rodze TomsVCRodzes
Olaines novads
57.  Rozenberga IlgaSSport Active
Jaunolaine
58.Ruba JuljaSOlaine
59.  Sevastjanova EstereSCAstarte-Nafta
Olaines nov.
60.Skudra AndaSOlaine
61.Starzinskis PavelsVRiga
62.  Ševcova JanaSOlaine
63.Šmite SantaSOlaine
64.  Taimiņa AnnaSLiepāja
65.Tarabanova SintijaSOlaine
66.  Trokša IlzeSSPORTA STUDIJA ACTIVE
Olaine
67.Tulinska LauraSRīga
68.Vegmanis Emīls-EdvardsVCIndividuāli
Jelgava
69.  Viekale-Gasjūne ElīzaSBJelgavas Spīdolas Ģimnāzija
Jelgava
70.  Viekale-Gasjūne SandraSJelgava
71.  Viekals-Gasjūns TomsVDJelgava
72.  Zālīte LoretaSDSS Arkādija
Rīga
73.  Zālītis LaurisVRīga
74.  Zariņa ZitaSRiga
75.  Zvēra ElīnaSIkšķile
76.Žihare LaumaSVASSI skrien
Rīga

5 km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Brilte JolantaSNSPORTA STUDIJA ACTIVE
Olaine
2.  Eglīte KristīneSNSporta Studija Active
Olaine
3.  Kārklevalka RuslanaSNSporta studija Active
Olaine
4.  Krone LūcijaSNOlaine
5.Lešinska ĒrikaSNRīga
6.Lešinskis ArtursVNRīga

Bērnu skrējiens 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abolevičs MaksimsVB1Activ
Olaine
2.Āboliņš MarkussVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
4.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
5.  Abramoviča AlisaSB1ACTIVE
Olaine
6.Auzāne NoraSB1Pēternieki
7.Baranovska ArinaSB1Riga
8.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
9.  Brilts RalfsVB1SPORTA STUDIJA ACTIVE
Olaine
10.Čukure ElizabeteSB1Olaine
11.Daņilovskis SemjonsVB1Riga
12.Daņilovskis SemjonsVB1Rīga
13.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
14.  Dubinska OditaSB1Dubinski
Jaunolaine
15.Greuvule AnnaSB1Jaunjelgava
16.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
17.  Gusevs VladimirsVB1AFA Olaine
Olaine
18.  Hudobčonoks OskarsVB1Rīga
19.Ivanova PolinaSB1Olaine
20.Kļavniece Mia-JasmineSB1Laimiņa
Riga
21.  Krasohina KarolinaSB1ACTIVE
Olaine
22.Kravalis RaivisVB1Baldone
23.Kuzmins KristersVB1Sporta studija ACTIVE
Olaine
24.  Lepere DzenijaSB1Olaine
25.Liepiņa LindaSB1Olaine
26.  Liepiņa MadaraSB1Olaine
27.Ločmelis ErnestsVB1Baldone
28.  Ozers ArnoldsVB1Riga
29.  Rumba AliseSB1Olaine
30.  Širmele OdrijaSB1Pēternieki
31.  Širmelis AdriansVB1Pēternieki
32.  Štrauss MarkussVB1Olaine
33.Zālītis DanielsVB1Rīga
34.Zālītis FrederiksVB1Rīga
35.  Zālītis JānisVB1Rīga
36.  Zālītis MarkussVB1Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
37.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
38.  Zvēra ElizabeteSB1Ikšķile
39.Zvērs ArtūrsVB1Ikšķile

Bērnu skrējiens 600m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrejevs ArtjomsVB2Olaine
Olaine
2.  Belokurovs NikitaVB2Olaine
3.  Bite NikolaSB2Olaine
4.  Dubinska OlitaSB2Dubinski
Jaunolaine
5.  Dubinskis OliversVB2Dubinski
Jaunolaine
6.  Greivuls JēkabsVB2Olaine
7.  Gusevs NikolajsVB2AFA Olaine
Olainē
8.  Keiša LaumaSB2Rīga
9.  Kļavnieks Nils-GabrielsVB2Laimiņa
Rīga
10.Lapsa-Kalnina SamantaSB2Olaine
11.  Manuilovs DaniilsVB2Olaine
12.  Ozoliņa SignijaSB2Ozo-klans
Jelgava
13.  Ozoliņš ValtersVB2Ozo-klans
Jelgava
14.  Pauliņš EldarsVB2Sporta studija
Olaine
15.  Riekstiņš RalfsVB2Riekstiņi
Rīga
16.  Saldābols TimursVB2Rīga
17.  Voiskovica MarikaSB2Olaine
18.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga

Bērnu skrējiens 800m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa PaulaSB3Bērziņi
Rīga
2.Buņina JekaterinaSB3rīga
3.  Gubina DarjaSB3Dzeguzes
Olaine
4.  Ivanāne LindaSB3Mazie huļigāni
Jelgava
5.Kalninš RaivoVB3Olaine
6.  Kolosovs ArsenijsVB3Olaine
Olaine
7.  Kravalis KristapsVB3Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Baldone
8.Manuilovs DaniilsVB3OLaine
9.  Menšikovs JānisVB3Olaine
10.  Mosunovs MaksimsVB3Ātrākais
Rīga
11.  Pronausks AntonsVB3Rīga
12.  Punduris KristapsVB3olaine
13.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB3Rīga
14.  Šarpio TomsVB3-
Rīga
15.  Tulinskis RalfsVB3Olaine
16.  Volkova KarinaSB3Jaunolaine
17.  Volkova MarijaSB3Jaunolaine
18.  Zālīte MelānijaSB3Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Ķekava

Kopā pieteikušies: 202



Daugavpils PM 2018