Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

100km Latvijas simtgadei, skrējienu seriāla 2.posms | Saraksts

10km aplis

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV30vsk noskrien
Madona - Rīga
2.  Ābrams ModrisV60Rīga
3.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
4.  Apenītis SandisV20#VismaActive / For fun
Sigulda
5.  Arājs MārisV30Sportland
Rīga
6.  Askari KianV20Team Kian
Berlin
7.Atāls MārcisV20Rīga
8.Atmata-Bekmane ElīnaS30Rīga
9.  Auziņa DiānaS20Svētdieņi
Rīga
10.Babure SanitaS40Rīga
11.  Bahmane KristīneS30Rīga
12.Baidekalns KrišjānisV20AJ Power
Rīga
13.  Baikova OlesjaS30Be More Alive
Riga
14.  Bāliņš AndrisV30SK Dzērvene / VSK Noskrien
Jelgava
15.  Balodis GuntisV30Matisons Runner’s Club
Pāvilosta
16.  Balodis PēterisV30Rīga
17.Baltmane SarmīteS50Mega giga ekstra ventilārās
Rīga
18.Baļčūne AnnijaS20Lāči
Dobele
19.  Baranauska SantaS40Katlakalns
20.Bašuns KirillsV19Rīga
21.Baumane AgritaS50Mega giga ekstra ventilārās
Rīga
22.Baumane LieneS30Rīga
23.  Baumane MadaraS30Mega giga ekstra ventilārās
Rīga
24.  Beleviča ViktorijaS30Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
25.  Beļajevs GenādijsV30SPORTLAND
Rīga
26.  Bergers IgorsV50Rīga
27.  Bergfelde PaulaS20Sporta skola
Rīga
28.  Bergs MārisV30Riga
29.  Berkulis AndisV30Riga
Rīga
30.  Bērziņa DaceS40NŪJO AR SMAIDU
Rīga
31.Bērziņa IlzeS20Rīga
32.  Bērziņa JanaS30VSK Noskrien,Adidas Runners|Riga
Rīga
33.  Betkers AnvarsV20Mazie Svētki
RĪGA
34.  Biezuma GitaS40Rīga
35.  Birģele SantaS20Birģeļi
Rīga
36.  Birģelis JānisV50Birģeļi
Koknese
37.Birziņš IntarsV30Rīga
38.Blūms BrunoV50Mega giga ekstra ventilārās
Rīga
39.  Blūms NilsV30Mega giga ekstra ventilārās
Rīga
40.  Braučs-Jusupovs AivarsV30NIKE+ RUN CLUB
Rīga
41.  Brence IneseS40VSK Noskrien
Rīga
42.  Brokāns JānisV20Swedbank
Rīga
43.  Brokāns MareksV40Ŗīga
44.  Brokere BaibaS20Swedbank
Rīga
45.  Browne Courtney-TaylorS20Glasgow
46.  Bruževica AneteS40Rīga
47.  Budilovičs Salihs-AmV40SALAM
Ventspils
48.  Bukonte AndaS20AVitasports - LiVelo / BTA
Rīga
49.Bukonte RasaS50Airbaltic
Rīga
50.  Bukonts AndisV60AirBaltic
Valmiera
51.  Bušs AndrisV30Rīga
52.  Cepliša IrēnaS50Ropažu novads
Ropaži
53.  Cimdiņš AldisV50MĀRUPES PAGASTS
54.Cimmermanis JanisV20Rīga
55.  Cimoška AgitaS3010 km
Rīga
56.  Čaiba RihardsV20Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
57.  Čedars VadimsV30Rīga
58.  Dābols DāvisV19Rīga
59.  Dakteris AigarsV30Outdoor Training Club
Rīga
60.  Daubure LindaS20Jelgava
61.  Deičmane JustīneS20Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
62.  Dobrājs EmīlsV20Jelgava
63.  Ducena AnnaS30Rīga
64.Dudnika OksanaS40Rīga
65.Dzene BaibaS40Ķekava
66.  Dzene IngaS30CEMEX
Rīga
67.  Dzenis GvidoV20VISMA
Rīga
68.  Dzierkale Marija-TerēzeS19Jelgava
69.  Eglājs AigarsV20Pa Vienam
Rīga
70.Egle RobertaS30Rīga
71.Eglīte OlgaS20Rimi
Rīga
72.  Eižvertiņš EdgarsV3077 Agency
Rīga
73.Ezītis KristapsV20Ķekava
74.  Ferbere LinaS40Rīga
75.  Fiļipovs IvansV30Rīga
76.  Fisenkova AlīnaS30Lacerta Running Team
Rīga
77.  Fisenkovs VitālijsV20Rīga
78.  Freidenfelde LīvaS20Rīga
79.Frīdmane Samanta-LauraS20Dobele
80.  Fūrmane MadaraS20Vidzemes mērnieks Dako
Valmiera
81.  Galdiņš UldisV40LabaDaba
Sigulda
82.  Gavariņa DaigaS30Rīga
83.  Gērmane SintijaS20Rīga
84.Gernere MartaS20Vangaži
85.  Grandāns IvoV30SIA
Sauleskalns
86.  Grickeviča OlgaS50Rīga
87.Grīnvalds JurisV30Rīga
88.  Gudens NormundsV40Rīga
89.  Gulbis ArtūrsV20Grundzāle
90.  Herings MārtiņšV30Rīga
91.Indriksons MārtiņšV30AJ Power
Rīga
92.  Ivanāne ZaneS30VSK Noskrien
Jaunmārupe
93.  Jakovļevs SergejsV40Baloži
94.  Jansons AgrisV40Jelgava
Tukums
95.  Jansons AleksandrsV40Riga
96.Jansons AtisV20Swedbank
Rīga
97.  Jansons EdgarsV20Rīga
98.  Jansons HaraldsV40Carnikava
99.Jansons MārtiņšV30AJ Power
Rīga
100.  Jēgermane GintaS20Rīga
101.  Jepsis OskarsV20Swedbank
Rīga
102.  Jurjāns ReinisV19Carnikava
103.  Jurkevica SintijaS20Rīga
104.Kakstina RitaS40Riga
105.  Kalniņš AgrisV30Trejdeviņi
Rauna
106.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
107.  Kalniņš KārlisV40PŪČUKS UN KO
Rīga
108.Kampa LaimaS19Valle
109.  Kārkliņa IlzeS30Ķekava
110.  Kārkliņš JurisV40Daugmale
111.  Kaspare LīgaS20Ķekava
112.Keišs JurisV50Rīga
113.  Kevatra IneseS40PŪČUKS UN KO
Rīga
114.  Kisļakovs ArtjomsV19Rīga
115.  Kisļakovs MihailsV30Rīga
116.  Kiziks KristapsV30Ogre
117.Klintsons VilnisV50Mālpils novads Sidgunda
118.  Kļava PēterisV40MRC
Jūrmala
119.  Konigsberg TimanV30Berlin
120.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
121.Korsaks-Mills EdgarsV20Rīga
122.  Kozuliņš NaurisV30Rīga
123.Kozuliņš Reinis-JānisV20Rīga
124.  Krastiņa RenāteS40Ādaži, Baltezers
125.  Kravale InetaS50Arkādija
Rīga
126.  Krieva IvetaS40Krievi :)
Allaži
127.  Krievs HaraldsV40:)
Rīga
128.Krivuņeca JūlijaS30Rīga
129.  Krjačko KonstantīnsV30Ronako
Rīga
130.  Krjačko KonstantīnsV30Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
131.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
132.  Kronbergs NormundsV20Tukums
133.  Krone LūcijaS60Olaine
134.  Krūmiņa KatrīnaS19Rīga
135.  Krūmiņa MarutaS30Maratona klubs
Tukums
136.Krūmiņš ErvīnsV40Rīga
137.  Kudlāns KristapsV20Rīga
138.  Kukuma IvetaS40VSK Noskrien
Rīga
139.  Kupra SandraS40Adidas Runners|Riga
Rēzekne
140.  Kvjatkovska KatrīnaS30Rīga
141.  Kvjatkovska TatjanaS50Rīga
142.  Ķelle JurisV40Rīga
143.Ķepiņa Tīna-AleksandraS19Limbaži
144.  Lāce AgitaS40AUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
145.  Lāce PaulaS19Lāči
Dobele
146.  Lācis MikusV19AUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
147.  Lagzdina MargitaS40-
Riga
148.Lapina LolitaS20Cimuki
Riga
149.  Lapiņa LolitaS20Čimuki
Rīga
150.  Lapiņa MartaS30Riga
151.  Lapiņa ZitaS30Swedbank
Riga
152.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
153.  Lasmane AivitaS20Rīga
154.  Lauciņa-Veinere KristiānaS20Iecava
155.  Lauris GunārsV60Rīga
156.  Laurs JānisV30Lielvārde
157.Ledina IrēnaS30Māminu klubs
Rīga
158.Legzdiņa-Leiere LindaS30AJ Power
Rīga
159.  Leimane LīvaS20Rīga
160.  Lejnieks AndrisV30Rīga
161.  Lesiņa NatālijaS30OPTIO
Rīga
162.  Leus ViktorijaS40Rīga
163.  Levijev VladimirV40Zabbix
Rīga
164.  Liepiņa AivaS30Tukums
165.  Liepiņš EmīlsV19Rīgas Kultūru vidusskola
Rīga
166.Liepiņš NormundsV50Venden
Rīga
167.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
168.Līkums PēterisV40Ozolnieki
169.Linde AritaS20Rīga
170.  Livčāne IevaS40Stopiņu novads
171.Livdāns AustrisV20cepucepu
Rīga
172.  Luks LinardsV20Glasgow
173.  Luščika DiānaS20Swedbank
Rīga
174.  Ļūļe Aleksandrs-ArtūrsV19SS
Rīga
175.  Ļuļis JānisV30Rīga
176.  Madžuls LaurisV20Rēzekne
177.  Malahovskis AndrisV40Rīga
178.  Mališeva ViktorijaS20Rēzekne
179.  Markulis JānisV40A R riga
riga
180.Mauriņa IndraS40Riga
181.Mauriņa InvidaS19Riga
182.  Mazlazdiņa IneseS30Rīga
183.  Mazlazdiņš ArtisV30Rīga
184.  Mednis AndrisV50Zabbix
Jelgava
185.  Melezere AijaS20VSK Noskrien
Rīga
186.Melne LīgaS30Rīga
187.  Mikulova OlgaS30VSK Noskrien
Rīga
188.  Motta MauroV30adidas Runners Riga
Riga
189.  Muceniece LaumaS30Ķekava
190.  Muižniece-Zariņa DaceS30Rīga
191.Namniece GundegaS20AJ Power
Rīga
192.  Neilande LīgaS30Rīga
193.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
194.  Novikova KristīnaS20Swedbank
Rīga
195.  Okmane LauraS30Jaunmārupe
196.Oņiskivs DāvisV19Gulbene
197.  Ozola IneseS30Inbank
Rīga
198.  Ozoliņa MaritaS30Nūjo priekam
Rīga
199.  Ozols JānisV20Rīga
200.  Paegle GunitaV30Rīga
201.  Pavlovs AndrisV30Riga
202.Platā MāraS40Jūrmala
203.  Podorska DanataS20Riga
204.  Poļskihs AntonsV30Riga
205.  Priednieks ElmārsV40Sigulda
206.  Priževoits ĢirtsV20Rīga
207.Prohvatilova ValentinaS30Riga
208.Prokofjevs JevgenijsV30Riga
209.  Pūcītis GatisV30Swedbank / Lī Sporta klubs
Mārupe
210.  Puķitis RūdolfsV30Sporto Dabā
Rīga
211.  Pūle ĒriksV60-
Rīga
212.  Puriņa LaumaS20Tavs Pirmais Triatlons
Rīga
213.  Ragovskis JānisV30Svētdieņi
Rīga
214.Randa JanaS30Riga
215.  Rēdere IlzeS30SK Tērauds
Rīga
216.  Rēdere LīgaS40Rēderu banda
Tīraine
217.  Rēders AndrisV30Rēderu banda
Tīraine
218.  Rēķis DanielsV30Rīgas satiksme
Rīga
219.  Ribušs IlgvarsV30Vsk noskrien
Rīga
220.  Riekstiņš EdgarsV30Dobeles novads Bēne
221.  Rieksts JānisV40Rīga
222.Rostkovskis DenissV30Riga
223.Roštoks JānisV30AJ Power
Rīga
224.  Rozenbergs JānisV30Rīga
225.  Rozentālbergs AndrisV30Lattelecom
Rīga
226.  Rozentāls ValdisV40Rīga
227.  Rubenis KasparsV20Rīga
228.  Rucka KristīneS19Rīga
229.  Rudzīte AgneseS20Rīga
230.  Rudzīte EvelīnaS19Rīga
231.  Salnājs MārtiņšV40Rīga
232.  Samtiņš RobertsV30AJ Power
Rīga
233.Samuševs RuslansV30Rīga
234.Sarvuta GuntaS19Rīga
235.Sarvuta LindaS40Rīga
236.Seglenieks SandisV30Sigulda
237.Seļms VladimirsV30sailor
Rīga
238.  Sevestjanova IngūnaS40Rīga
239.  Siņicina IrīnaS30Rīga
240.  Sirmais AndrejsV40Rīga
241.  Skulte AgrisV20Rīga
242.  Slotiņa DaceS40Riga
243.  Smuļko AndrejsV30Rīga
244.  Spiridovska DiānaS30RPP MTB
Rīga
245.  Sproģis SandisV40Lattelecom
Rīga
246.Stepanovs AivisV30Balvi
247.  Stepiņa LauraS20Rīga
248.  Stonka DainaS20VSK Noskrien
Riga
249.  Stonka KārlisV20VSK Noskrien
Rīga
250.  Streipa EdgarsV19SS
Rīga
251.  Suborins ViktorsV60LSC
Riga
252.  Sulutaura ElgaS50Rīga
253.  Sulutaura IevaS20Rīga
254.  Sviklāne IvetaS40Mēs varam
Saulkrasti
255.Šaburova AgneseS20RĪGA
256.  Šakarne SantaS30Swedbank/ Run, Forest, Run.
rīga
257.Šakurovs ArtūrsV20Rīga
258.  Šarikovs VladislavsV30Riga
259.Šendeleva ZannaS40Shendy
Rīga
260.  Šibeika IrēnaS50Nūjo priekam
Rīga
261.  Šibeiks NormundsV50Nūjo priekam
Rīga
262.Škļara DiānaS30Rīga
263.  Šmite DaceS40Lielvārde
264.  Šmite RenāteS20Lielvārde
265.Šmits AinisV40Ērgļi
266.  Šnikvalde DainaS30Talsi
267.  Štāle MāraS20Rugāju novads
268.Štāle-Puķīte EvitaS30Rīga
269.Šteins JānisV30Rīga
270.Štemers ArnisV30Rīga
271.  Švūksts ArtursV30Alūksne
272.  Tālmane IlzeS40Maratona Klubs
Riga
273.  Tetervenoks OļegsV30Rīga
274.  Tiltanovs EdgarsV20Ērgļi
275.  Tiltiņa LindaS20Rīga
276.  Timofejevs SergejsV40Rīga
277.Tinuss VilnisV20Ģikši
278.  Tīss Tomass-ReinisV19Jelgava
279.  Tītmane DaceS40Rīga
280.  Tomsone SigneS40Rīga
281.Treilone LindaS20Rīga
282.Tupmacis IlmārsV40-
Smiltene
283.Udrene LinaS20AJ Power
Rīga
284.  Ungurs IntarsV40Rīga
285.  Upenieks GundarsV40Sportlat
Rīga
286.  Usāns RolandsV20Čimuki
Rīga
287.  Vaivads JānisV30Rīga
288.  Vanaga AigaS30AJ Power
Rīga
289.  Vanaga MadaraS20Jelgava
290.Veide IevaS30Swedbank
Rīga
291.Verdens ŽansV40Rīga
292.  Vērpēja DaceS40Rīga
293.  Veseris MārtiņšV30Rīga
294.  Vēsma ĢirtsV60Zemgales ziņas
Rīga
295.  Vēze AgneseS30VSK Noskrien
Liepāja
296.  Vildiņa Kate-KatrīnaS19NŪJO AR SMAIDU
Rīga
297.  Viļumsone IlonaS40Rīga
298.Vinniņa IevaS40AJ Power
Rīga
299.  Vitkovskis VernersV20Vitkovsky team
Rīga
300.  Vītols RonaldsV30Rīga
301.  Voino AleksandrsV40Mārupe
302.  Voino AntraS40Mārupe
303.  Voitkeviča KarīnaS30Rīga
304.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
305.  Zariņa IlonaS30Swedbank
Rīga
306.  Zariņš RičardsV19Kuldīga
307.Zeihmanis LenārsV20RECK
Rīga
308.Zembkovskis SergejsV30Rīga
309.  Žubule JanīnaS50Rīga
310.  Žubulis IvarsV40Rīga

Jauniešu aplis

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dābols GatisV12Rīga
2.  Dudnika Anna-MarijaS14Sendy
Rīga
3.Gerinoviča Anabella-JasminaS10Zirnītis
Rīga
4.  Gudena LauraS10Riga
5.Jakovļevs EdvardsV10Baloži
6.Kakstins VilisV12Riga
7.Kalns EduardsV14Riga
8.  Kārkliņa AnceS10Daugmale
9.  Kārkliņa PaulaS10Ķekava
10.  Kurciša ViktorijaS12SS
Rīga
11.Kurcišs JēkabsV10SS Arkādija
Rīga
12.  Lange LaumaS10Riteņvasara
Rīga
13.  Lange LoteS10Riteņvasara
Rīga
14.Mauriņa VendijaS12Riga
15.  Melderis RegnārsV14Bērnu skrējiens
Rīga
16.  Mellace KarīnaS14ss Arkādija,Maratona klubs
Rīga
17.  Ņikitins DamirsV10Rīga
18.Osmane AdrianaS14SS arkādija
Rīga
19.Osmanis KristiansV10SS Arkādija
Rīga
20.  Randa TomassV14Arkādija
Rīga
21.  Riekstiņš RalfsV10Riekstiņi
Rīga
22.  Stepiņš BrunoV10Rīga
23.  Voino MārtiņšV10Mārupe
24.  Zeltiņa DiānaS10Rīga
25.  Zembkovskis VidvudsV10Rīga
26.Ziediņa BetijaS12Rīga

Kopā pieteikušies: 336



Mežciema skrējiens