Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Priekules MTB velomaratons 2018 | Saraksts

Maratons, 50 - 70 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ālītis UldisMV35Pulsaar
Ventspils
2.  Ansulis AndisMV40RK Liepāja
Grobiņa
3.  Berķis AldisMV35Priekules veloklubs
Priekule
4.  Cildermanis GuntisMV50Priekule
5.  Eglītis AldisMV40Priekules veloklubs
Liepāja
6.Freidenfelds ArmandsMV50Skrunda
7.  Gludavs AskoldsMV35GRAMZDAS VELOSPORTS
Gramzda
8.  Gulbis-Švans MārtiņšMV40Priekules Veloklubs
Priekule
9.  Jankovs DmitrijsMV50VeloLiepāja
Liepāja
10.  Jarmoška LeonasMV50Aktyvus stilius
Klaipeda
11.  Kļumels JānisMV35Priekules Veloklubs
Rīga
12.  Kozlovs NaurisMV35Ventspils
13.  Lazdāns GundarsMV50RK Liepāja
Liepāja
14.  Levāns IvoMV40Engures sportam
Tukums
15.  Mikulens JurisMV35FANS ŠKODA
Rīga
16.  Rozenfelds EgonsMV40Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
Dobele
17.Steinbergs KristapsMV35Priekules veloklubs
Priekule
18.  Teivišs JānisMV35FANS ŠKODA
Rīga
19.  Tone KārlisMV20FANS ŠKODA
Rīga
20.  Valužis AļģirtsMV40Priekules veloklubs
Priekule

Pusmaratons, 28 - 35 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KasparsV40Riga
2.  Aksenoks KristapsV16Riga
3.  Ancāns MārtiņšV30Velo Liepāja
Liepāja
4.  Barkauskas ŽydrūnasV40Versmė MTB
Plungė
5.Bergs AinarsV50RK Liepāja
Liepāja
6.  Bibis JānisV30Regbija Klubs
Liepāja
7.Bilcan RuslanV40Broceni
Broceni
8.Birznieks ArtursV20Velo Liepaja
Liepāja
9.  Braže JānisV30Gramzdas velosports
Aizpute
10.Čiuželis DariusV40Versmė MTB
Plungė
11.  Čukurs UldisV40RK Liepāja
Liepāja
12.Dankbārs OskarsV18Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
Ventspils
13.  Dobele AntraS30Priekules veloklubs
Priekule
14.  Domarkas GintarasV40Versmė MTB
Plungė
15.  Freimanis ErvīnsV30tregers.lv
Rīga
16.Glazauskas RamūnasV35Tinklas
Šiauliai
17.  Gludava AgneseS30Gramzdas velosports
Liepāja
18.  Gredzens JorensV35Vellapēda
Kazdanga
19.  Grenovska LāsmaS30Gramzdas velosports
Gramzda
20.  Grenovskis MadarsV16Gramzdas velosports
Gramzda
21.  Grīnvalds MārtiņšV40Ventpils riteņbraukšanas klubs
Ventspils
22.Jarošenko VjačeslavsV35Velo Liepaja
Liepāja
23.  Jirgensons UldisV40RK Liepāja
Liepāja
24.  Jucevičius StanislovasV40Telšiai
25.  Kačanovs SergejsV35Es pats
Priekule
26.  Karzons AivisV20Gramzdas velosports
Liepāja
27.Kaubrys LiudasV35Versmė MTB
Plungė
28.  Kils ReinisV35Gramzdas Velosports
Liepāja
29.Knubis ĢirtsV16Gramzdas Velosports
Nīca
30.  Krekovskis MārtiņšV30Gaismas Maģija - Stividors LP
Liepāja
31.  Kronbergs EdgarsV18RkLiepāja
Liepājā
32.  Krūčis AinarsV40Liepāja
33.  Krūčis AivarsV60Grobiņas Sporta Centrs
Grobiņa
34.Kruma AnnijaS20Velotreniņi.lv/Sufferfest
Ventspils
35.  Kubilius RomasV35Versmė MTB
Plateliai
36.Kvietkauskis ArnisV20Priekules veloklubs
Priekule
37.  Ķemeris ArtisV30VUGD
Aizpute
38.  Lagzdiņš AigarsV40Grobiņa
39.Laurinaitis RaimondasV35Versmė MTB
Plungė
40.Līvs GatisV18Dobeles dzirnavnieks/Feel Free
Liepāja
41.  Medne ElitaS20Gramzdas Velosports
Liepāja
42.Meļķe AgneseS30Priekules veloklubs
Priekule
43.  Mors UldisV30Liepāja
44.Mūrēns GuntisV35Nīca
45.  Mūsiņš KārlisV16Nīcas VSK velosports
Nīca
46.Naktinis ŽygimantasV40Versmė MTB
Plungė
47.  Naļivaiko MārisV50velotroniņi/sufferfest.lv
Liepaja
48.  Ozols MarkussV18Liepāja
49.  Paegle KārlisV20Liepāja
50.  Pauzere EvijaS40Gramzdas velosports
Gramzda
51.  Pauzere Kitija-SindaS18Gramzdas velosports
Priekule
52.  Peticonoks VladislavsV35Velo+
Jurmala
53.  Petkus BaibaS30RK Liepāja
Cimdenieki
54.  Petkus GvidoV35RK Liepāja
Cimdenieki
55.  Petrauskas GediminasV50Ok Telsiai
Telsiai
56.  Pirtniece LauraS30Liepāja
57.Pocius RamūnasV40Versmė MTB
Plungė
58.  Pogodins KirilsV30ZZK
Rīga
59.  Pridorožnijs AleksandrsV20Jūrmala
60.  Provizors UldisV50Cimdenieki
61.  Račkus AuksiusV18Skuodas
62.  Račkus AuksiusV18Skuodas
63.  Rašmanis DanielsV16Priekules veloklubs
Priekule
64.  Rutka AinisV35Gaismas Maģija -Stividors LP
Liepāja
65.  Sedols MārtiņšV40Āgenskalns
66.  Sodys GintautasV35Versmė MTB
Plungė
67.Spēks Dāvis-DāvidsV18Priekules veloklubs
Priekule
68.Stonys GediminasV30Versmė MTB
Plungė
69.  Strādnieks MārisV35Vellapēda
Rīga
70.Strazdauskas DomantasV16Versmė MTB
Plungė
71.  Strjuka MadaraS20Priekules veloklubs
Priekule
72.Sungaila GitanasV40Versmė MTB
Plungė
73.  Šēlis JānisV18Dobeles dzirnavnieks - FeelFree
Priekule
74.  Šepirjovs AndrejsV50VELO Liepāja
Liepāja
75.Šeršenyte EgleS20Versmė MTB
Plungė
76.  Šmitas TomasV40Ghost-Klaipeda
Klaipeda
77.Šteins TomsV20Priekules veloklubs
Priekule
78.Toleikis MindaugasV30Klaipėda
79.  Vaivode IlonaS40Vellapēda
Rīga
80.  Vaivode LāsmaS16Vellapēda
Rīga
81.Vauras AlvydasV40Versmė MTB
Plungė
82.Venclova RolandasV30Versmė MTB
Klaipėda
83.Vīksna KrišjānisV30Tukums
84.Zakas DonatasV30Telšiai
85.  Zūzāns SandisV40Liepāja
86.Zvirbulis IgorsV20VELO Liepāja
Liepāja

Jauniešu distance, 10 - 15 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Berķis DāvisV14Priekules veloklubs
Priekule
2.Dāboliņs Kārlis-JānisV12RK Liepāja
Liepāja
3.Erbe KristiansV12Priekules veloklubs
Priekule
4.  Frems ValtersV12Nīcas VSK
Nīca
5.  Fromanis ĢirtsV14Priekules veloklubs
Priekule
6.  Grenovskis UlvisV14Gramzdas velosports
Gramzda
7.  Grīnvalds ErvīnsV14RK Liepāja
Liepāja
8.  Jansons RalfsV14Priekules veloklubs
Priekule
9.Jarošenko OļegsV12Velo Liepaja
Liepāja
10.  Jirgensons KārlisV14R.K. Liepāja
Liepāja
11.  Petkus ArmandsV12RK Liepāja
Cimdenieki
12.Roga RobertsV12Priekules veloklubs
Priekule
13.  Zariņa Amanda-ReilijaS12Rīga

Bērnu distance, 400 - 800 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ceriņa LaimaBM1Priekule
2.Kozlovs PēterisBZ1Ventspils
3.Ķerpe RolandsBZ1Valmiera
4.Mikāle MikaelaBM1Priekules veloklubs
Priekule
5.  Strādnieks ErnestsBZ1Rīga

Bērnu distance, 500 m - 1 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersBZ2Rīga
2.  Berķe AnnijaBM2Priekules veloklubs
Priekule
3.Ceriņš PēterisBZ2Priekule
4.Jarošenko RuslansBZ2Velo Liepaja
Liepāja
5.Kļumele ŠarloteBM2Rīga
6.Lisenko NikolaBM2Priekule
7.Minka KārlisBZ2Priekule
8.  Pankoks DidzisBZ2Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja

Bērnu distance, 1 - 2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gredzena LeldeBM3Vellapēda
Kazdanga
2.  Grīnvalds DāvisBZ3Riteņvasara
Rīga
3.Kubilius GustasBZ3Versmė MTB
Plateliai
4.Millere Magdelēna-MillereBM3Nīcas VSK
Nīca
5.  Niedols KārlisBZ3Priekules veloklubs
Priekule

Bērnu distance, 2 - 3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ālīte KeitaBM4Pulsaar
Ventspils
2.Bents Miks-TomsBZ4Vellapēda
Skrunda
3.  Čukure JustīneBM4Liepāja
4.  Gredzena ŠarloteBM4Vellapēda
Kazdanga
5.  Kozlova ElzaBM4Ventspils
6.  Kozlovs RūdolfsBZ4Ventspils
7.  Krūče MonikaBM4Nīcas VSK
Nīca
8.Kubilius MatasBZ4Versmė MTB
Plateliai
9.Lagzdiņa UnaBM4Nīcas VSK
Nīca
10.  Mikāle NikijaBM4Priekules veloklubs
Priekule
11.  Minka ElizabeteBM4Priekules veloklubs
Priekule
12.Začs RobertsBZ4Nīcas VSK
Nīca
13.  Zariņa Amēlija-TīnaBM4Rīga

Velotūristu brauciens (gida pavadībā, bez laika kontroles)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Grencions JānisVTRiteņvasara
Rīga
2.Grīnvalds SandisVTRiteņvasara
Rīga
3.Jarošenko AgataSTVelo Liepaja
Liepāja
4.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
5.Mūrēna RūtaSTNīca
6.Mūrniece DaigaSTLiepāja

Kopā pieteikušies: 156