Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas pilsētā deklarēto iedzīvotāju reģistrēšanās skrējienam "Jelgavas Nakts pusmaratons" | Saraksts

Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisV50biedrība
Jelgava
2.  Amsters JānisVJelgava
3.  Balabka ViktorsVJelgava
4.  Bāliņš AndrisVSK Dzērvene / VSK Noskrien
Jelgava
5.  Bartuševics OskarsVVentilators
Jelgava
6.Biedrītis RaimondsVGrauda Spēks
Jelgava
7.  Bome KristaSJelgava
8.  Borisovs IvarsVJelgava
9.  Brasavs-Muižnieks ZintisV40OK Alnis
Jelgava
10.  Brazauska GuntaSJelgava
11.  Butāne GunitaS40Jelgava
12.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
13.  Černuho MadaraSJelgava
14.  Eglītis OjārsV40Rīga
15.Eliņš MārisVJelgava
16.  Fišere AnitaSDobele
17.  Gedrovica AgneseSPikties opji
jelgava
18.  Graudiņa InaSVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
19.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
20.  Greiškāne DaigaS40VSK Noskrien/ SK Ozolnieki
Jelgava
21.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
22.  Ģīrupnieks ĢirtsVpiktie opji
Jelgava
23.  Jurševskis JānisVjelgava
24.  Kalniņa EritaS40SK Ozolnieki B
Jelgava
25.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
26.  Kondratjeva JevgēnijaSJelgava
27.  Krūmiņa AnitaSJelgava
28.  Krūmiņš MareksVJelgava
29.Laskevičs ValentīnsVJelgava
30.  Liepa-Liepiņš UldisVJelgava
31.  Lorence AgneseSJelgava
32.  Mačevskis AndrisV40Jelgava
33.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
34.  Miklaševica IlzeSJELGAVA
35.  Miklaševics ArtisVjelgava
36.  Mots AndisV40Ozolnieki/Ventspils maratona klubs
Jelgava
37.Olavs AigarsVJelgava
38.  Ostelis MārisVVSK Noskrien
Jelgava
39.Plinta OtomārsVIzrubenis
Jelgava
40.  Poiša IvetaSJelgava
41.  Pūpols JānisVJelgava
42.  Rašmane ŽaneteSJelgava
43.  Rašmanis AigarsVJelgava
44.  Reinicāne GuntaSJelgava
45.  Roga RaimondsVReReReRiRa
Jelgava
46.  Roze EdgarsVJelgava
47.  Rozenbahs RobertsVJelgava
48.Roziņš JēkabsVJelgava
49.  Rozīte LailaSVSK Noskrien
Jelgava
50.  Rube-Šteinharde LīgaS2 Šteinhardi skrien
Jelgava
51.Sanceva SvetlanaSNRC
Jelgava
52.  Skrinda RaivisVJelgava
53.  Stonkus SandraSJelgava
54.  Šķirus DaceSJelgava
55.  Šteinhards ValdisV2 Šteinhardi skrien
Jelgava
56.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
57.  Tomsone AinaSJelgava
58.  Ulase DiānaS40Jelgava
59.  Undzena JustineSJelgava
60.  Upīte IneseSJelgava
61.  Vaicjanoks ArtisVJelgava
62.Vaidas VaidasVjonavos maratonas
jonava
63.  Vērmels ArnisV60s/k Ozolnieki
Jelgava
64.  Verza UģisVJelgava
65.  Vilmanis JānisVJelgava
66.  Zenfs KārlisVJelgava
67.  Zonenbergs RaivisVJelgava
68.Zvidriņš JānisV40VPDK Laipa
Jelgava

Jelgava, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrejevs AndrejsVN40Jelgava
2.  Anitena AigaSN40Jelgava
3.  Anitens UldisVN40Jelgava
4.  Bartuševics KārlisVNJJelgava
5.  Berga EvitaSN30Jelgava
6.  Blumbergs Ričards-TomassVNJJelgava
7.  Bolmane LīvaSN30Jelgava
8.  Bolmanis ArtūrsVN30Jelgava
9.  Bondarenko JevgeņijsVN20Jelgava
10.  Bondarenko SergejsVN20Jelgava
11.  Brakovskis MārisVN30Man šim nav laika!
Jelgava
12.  Briss JānisVN30Alisīte
Jelgava
13.  Buhrote LīgaSN30jelgava
14.  Buhrots DainisVN40jelgava
15.  Cabija DiānaSN20Jelgava
16.  Cabija MarikaSN40Jelgava
17.  Cielava AndaSN20VSK Noskrien
Jelgava
18.Čanižs NormundsVN20Jelgava
19.  Daģe IlonaSN30Alnis OK
Jelgava
20.  Daģis SalvisVN30Alnis OK
Jelgava
21.  Damlica AliseSN30Jelgava
22.  Daubure DaceSN30Jelgava
23.  Daubure DaceSN30Jelgava
24.  Daubure LindaSN20Jelgava
25.Daubure MadaraSNJJelgava
26.  Donova IngaSN30Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
27.Egle SigneSN20Jelgava
28.Eglis KristapsVN20Jelgava
29.  Eliņa AneteSN20Jelgava
30.Ērmane ArtisVN30Jelgava
31.  Fogels GatisVN20Jelgava
32.  Foršiņie(Jelgavas-Valsts Staf.VN20Jelgavas4 viduskola
Jelgava
33.Geidāns MārtiņšVN30Jelgava
34.  Gorškovs IgorsVN40Jelgava
35.Grandāne AneteSN20JOE LATVIJA
Jelgava
36.  Grandāns GatisVN20Jelgava
37.  Grava KristersVNJJelgava
38.  Greiškāns NormundsVN40Jelgava
39.  Grigorjeva MilenaSN40Jelgava
40.  Gutnika LīgaSN40Jelgava
41.  Ģeņģergailis AinisVN40Jelgava
42.  Hippe LauraSN20Jelgava
43.  Ignatjevs RomualdsVN40Jelgava
44.  Ivanāns RalfsVNJMazie huļigāni
Jelgava
45.  Jakovļevs AleksandrsVNJJelgavas Roņi
Jelgava
46.  Jēgerts GuntarsVN30Jelgava
47.  Kacinsks PāvelsVN30FROSTER
Jelgava
48.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
49.  Kraslovska IlzeSN30Jelgava
Jelgava
50.  Krūmiņš MārisVN30MK
Jelgava
51.  Krūmiņš SandisVN30Jelgava
52.  Kūms SandisVN30LB
jelgava
53.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
54.  Kviatkovskis EdgarsVN20Jelgava
55.  Ķikulis JurģisVN30Jelgava
56.Lauciņš-Veiners GuntisVN30Balticovo
Iecava
57.  Leibus IngunaSN50Jelgava
58.  Leja LīvaSN30Jelgava
59.Lemkins AgrisVN40Jelgava
60.  Līkansis EdijsVN40Jelgava
61.  Ločmele LidijaSN40Jelgava
62.  Marcinkēvičs IntsVN40Nākotne
Jelgava
63.  Marčinkus RaisaSN50S/K Ozolnieki
Jelgava
64.  Marss/jelgavas-Valsts-Ģim KomandaVNJ4viduskola
Jelgava
65.  Mateiko TomassVN20Mateiko team
Jelgava
66.  Matvejevs RodžersVN30Jelgava
67.Meldere IneseSN40EVOPIPES
Jelgava
68.Melderis MārisVN30Evopipes
Jelgava
69.  Murāns KristiānsVN20Jelgava
70.  Nartišs RūdolfsVN20Jelgava
71.Oļeškeviča SabīneSN20Jelgava
72.Pastare SintijaSN20Jelgava
73.  Patmalniece VitaSN30Jelgava
74.  Patmalnieks KasparsVN30Alpu Jumti
Jelgava
75.  Permina SigitaSN20Jelgava
76.Pētersons KrišjānisVN20Jelgava
77.  Pivarūna PatrīcijaSN20Jelgava
78.Preiss Andis-IndriķisVNJLīgatne
79.Puzānovs IngusVN30Jelgava
80.  Reinicāns UldisVN40Jelgava
81.  Reins GintsVN40Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
82.  Reins MareksVNJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
83.  Roberts AndrisVN20Jelgava
84.  Rocēns ValdisVN40VSK Noskrien
Jelgava
85.  Ronis ArtūrsVN30Jelgava
86.  Rozenbergs Raens-MarkoVNJSporto visa klase
Jelgava
87.  Rumjanceva AiraSN30Jelgava
88.  Rutka AinārsVN30Jelgava
89.  Rutka DaigaSN30Jelgava
90.  Rutka GitaSN20Jelgava
91.  Salcēvičs MikusVN30VSK Noskrien
Jelgava
92.Sapate EvitaSN30Jelgava
93.  Sapats JānisVN20LLU
Jelgava
94.  Strāders ReinisVN30Jelgava
95.  Sturme AleksandrsVN30C.T.Co
Jelgava
96.  Tērauda DagnijaSN20Jelgava
97.  Terentjeva SofijaSN20Jelgava
98.  Terentjevs VadimsVN20Jelgava
99.  Učelnieks TomsVN20Jelgava
100.  Vācers ArmandsVN30Jelgava
101.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
102.Vaņina AllaSN30Jelgava
103.Velaitis IngusVN20Jelagava
104.  Viļums LaurisVN30Jelgava
105.  Vītola MaritaSN30Jelgava
106.Zakrepska RenāteSN20Jelgava
107.Zīle Raivis-RainersVNJjelgava
108.Zīle Raivis-RainersVNJjelgava

Jelgava, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš AndrisVTBJelgava
2.Andersone Linda-ElvaSTBJelgava
3.  Artamonova RenāteSTAJelgava
4.  Audzeviča JanaSTJelgava
5.  Audzevičs AndrisVTJelgava
6.Ausmiņa LauraSTJelgava
7.Balabka TatjanaSTJelqava
8.  Balabka ValērijaSTBJelgava
9.  Bartuševics DāvisVTBJelgava
10.Bergmane GintaSTJelgava
11.  Bērziņa AneteSTAJelgava
12.  Bērziņa LieneSTJelgava
13.  Birzmale Anete-PaulaSTJelgava
14.  Birzmale DaceSTJelgava
15.  Birzmale Rūta-EvelīnaSTBJelgava
16.  Blūma ElizabeteSTBJelgava
17.  Blumberga InetaSTJelgava
18.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
19.  Bojuks VladimirsVTJelgava
20.  Boreiko IngaSTJelgava
21.Brakovska SigitaSTNu ne jau ar Māri!
Jelgava
22.  Brasavs ArtūrsVTBJelgava
23.  Budze AmandaSTBSporto visa klase
Jelgava
24.  Budze RenāteSTBSporto visa klase
Jelgava
25.  Budzin AlexanderVTJelgava
Jelgava
26.  Buhrote ElizabeteSTAjelgava
27.  Buhrots MārisVTBJelgava
28.Bukaldere BeāteSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
29.  Bullītis RaiensVTBJelgavas 4. Vidusskola
Jelgava
30.  Burve DaigaSTJelgava
31.  Cabijs DansVTBJelgava
32.  Cēsnieks KevinsVTBJelgava
33.Ciemiņš RaitisVTJelgava
34.Čeče DiānaSTJelgava
35.  Černuho ElzaSTBJelgava
36.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
37.  Dambīte AndraSTJelgavas nakts skrējiens
38.  Dambrāns ArtisVTBjelgava
39.  Dambrāns ĒriksVTJelgava
40.  Darģe MadaraSTAJelgava
41.  Dārzniece ElizabeteSTBJelgava
42.Devena MadaraSTBJelgava
43.  Didrihsone LieneSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
44.Didrihsone TatjanaSTJelgava
45.  Donova Baiba-ItaSTBJelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
46.  Donovs Emīls-NiksVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
47.  Dundure LeilaSTJelgava
48.  Dundure MārjaSTBJelgava
49.  Dundurs MārcisVTBJelgava
50.  Dundurs ZigmundsVTJelgava
51.  Dzirkale LieneSTJelgava
52.  Eglāja Krista-AnnijaSTBJ.A.N.K.A.
Jelgava
53.  Eglājs JānisVTJ.A.N.K.A.
Jelgava
54.  Ekša AigarsVTEkšu ģimene
Jelgava
55.Ekša AndrisVTEkšu ģimene
Jelgava
56.  Ekša JekaterinaSTEkša ģimene
Jelgava
57.Ennīte BaibaSTJelgava
58.Ērmane AnceSTBJelgava
59.  Fomenko AļonaSTJelgava
60.  Gaidlazda AgrisVTsk/ozolnieki
Jelgava
61.Gaidlazda DagnijaSTBGarozas pamatskola
Jelgava
62.Gaidlazda EmīlsVTBGarozas pamatskola
Jelgava
63.Gaidlazda JānisVTSk. Ozolnieki
Jelgava
64.  Gaidlazda JurisVTSK
Jelgava
65.Gaile AndaSTjelgava
66.  Gailis DanielsVTBJelgava
67.  Gailīte-Ribčinska EdīteSTJELGAVA
68.  Gedrovica IevaSTBJelgava
69.  Geidāne SintijaSTJelgava
70.  Gelvere DanielaSTAJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
71.  Gelvere KristīneSTJelgava
72.  Gelvere PaulaSTBJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
73.Goba ElīnaVTBJelgava
74.  Gorbatko TatjanaSTTG BALANSS
Jelgava
75.  Gorškova NataļjaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
76.  Gorškova VeronikaSTAJSPS
Jelgava
77.  Grava MatīssVTBJelgava
78.  Greiškāne SannijaSTBJelgava
79.Grigorjeva AnastasijaSTAJelgava
80.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
81.Gurtlava DaceSTAJelgava
82.  Gutnika DeboraSTBJelgava
83.  Gutniks DaniēlsVTBJelgava
84.Gutniks IvansVTJelgava
85.  Gutniks Marks-MarkussVTBJelgava
86.  Ģeņģergailis RenardsVTBJelgava
87.  Indriksone ElitaSTJelgava
88.  Indriksons GuntarsVTJelgava
89.  Ivanāne IngaSTMazie huļigāni
Jelgava
90.Jankovska DaceSTBAMBINO
Jelgava
91.  Jansone AivijaSTFolkmaņi
Jelgava
92.  Jansons IvarsVTJelgava
93.  Jevsins ReinisVTBFolkmaņi
Jelgava
94.  Jevsins ŽanisVTAFolkmaņi
Jelgava
95.Joškane SanitaSTJelgava
96.  Jungfermane EstereSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
97.  Jungfermane RitaSTJelgava
98.Juzovska IneseSTjelgava
99.Kahanoviča KristīnaSTJelgava
100.  Kalbanovs ArtūrsVTJelgava
101.Kalniņa RūtaSTJelgava
102.  Kazāka SanitaSTJelgava
Jelgava
103.Kazuša AmandaSTAJelgava
104.Kims RainersVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
105.Koridze EllaSTJelgava
106.  Koridze NikolaSTBjelgava
107.  Kovaļevska-Eglāja AgneseSTJ.A.N.K.A.
Jelgava
108.  Krivens DainisVTJelgava
109.  Križanauska IneseSTNRC Jelgava
Jelgava
110.  Krūmiņš KlāvsVTBJelgava
111.  Kudļa ElgarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
112.  Kuzmenko MaksimsVTAJelgava
113.  Kuznecova IlanaSTJelgava
114.Ķeire AnceSTBJelgava
115.  Ķikule IevaSTJelgava
116.  Ķikule Patrīcija-PaulaSTBJelgava
117.  Ķīsele DaceSTJelgava
118.  Ķīsele SanitaSTBJelgava
119.Lakstīgala-Viatere LanaSTJelgava
120.  Laudāns ĞirtsVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
121.  Leibus AneteSTJelgava
122.  Lelle KristīneSTJelgava
123.  Liepa AnnaSTBJelgava
124.Liepa JānisVTJelgava
125.  Liepa KatrīnaSTBJELGAVA
126.  Liepa LīgaSTTukums
127.  Ločmele AgneseSTJelgava
128.  Ločmelis EduardsVTBJelgava
129.  Lucs DanielsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
130.  Lucs DeividsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
131.  Lucs KasparsVTJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
132.  Lūsis KasparsVTSkrāpele.LV
Jelgava
133.  Magurova IrinaSTJelgava
Jelgava
134.  Mateiko TomassVTMateiko team
Jelgava
135.  Matvejeva KristaSTJelgava
136.  Meija GunaSTJelgava
137.Mengote IneseSTJelgava
138.  Mihailova JekaterinaSTJelgava
139.  Miļūna DanielaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
140.  Misiuna MadaraSTJelgava
141.  Mītniece SilvijaSTJelgava
142.  Ostrovska LindaSTJelgava
143.  Ozola MartaSTAJelgava
144.  Ozoliņa GuntaSTOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
145.Pastare LindaSTJelgava
146.  Pauliņš ArtisVTvienotība
Jelgava
147.  Pauliņš JānisVTJelgava - Vienotība
Jelgava
148.  Pētersone AnnaSTBGLIEMEŽI
jELGAVA
149.  Pētersone EgijaSTBGLIEMEŽI
jELGAVA
150.  Pētersone IlzeSTGLIEMEŽI
jELGAVA
151.  Pētersons JānisVTBJelgava
152.  Pirogs RihardsVTBSporto visa klase
Jelgava
153.  Priede DagnijaSTJelgava
154.Rabša ElīnaSTJelgava
155.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
156.  Ribčinska EvelīnaSTBJELGAVA
157.  Ribčinskis AleksandrsVTJELGAVA
158.Rituma BeāteSTBJelgava
159.  Rocēna JasmīnaSTBVSK Noskrien
Jelgava
160.  Rocēns HaraldsVTBVSK Noskrien
Jelgava
161.Rodcevica LivijaSTJelgava
162.  Roga RenārsVTBReReReRiRa
Jelgava
163.  Roga RenāteSTReReReRiRa
Jelgava
164.Roga RēzijaSTBReReReRiRa
Jelgava
165.  Roga RihardsVTBReReReRiRa
Jelgava
166.  Rozenberga EgijaSTBgliemezi
jelgava
167.  Rozenberga KetijaSTJELGAVA
168.  Rumba NatālijaSTBJ.A.N.K.A.
Jelgava
169.  Salcēviča EvijaSTJelgava
170.  Salcēviča MartaSTBJelgava
171.  Sama SolvitaSTTautas skrējiens 5 km
Jelgava
172.  Sams ArtisVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
173.  Sams ArtūrsVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
174.Semjonova AndželikaSTBJelgavas 4.vidusskola
JElgava
175.  Semjonova Anna-MarijaSTAJelgava
176.  Semjonova JanaSTJelgava
177.Semjonovs GermansVTJelgava
178.  Silava ElizabeteSTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
179.  Silava Marija-AneteSTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
180.Silava SandaSTJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
181.  Silavs GuntisVTJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
182.  Silina TatjanaSTJelgava
183.  Silins AndrejsVTJelgava
184.  Siliņš DzintarsVTJelgava
185.  Silkalns Rainers-KristiansVTADobele
186.  Skudra MaritaSTJelgava
187.Solovjovs EmilsVTA.|.
Jelgava
188.  Stablinieks DanielsVTBJelgava
189.  Stāmers MarkussVTBJelgava
190.Stinka JurisVTJelgava
191.  Stinka KristapsVTAJelgava
192.  Sutika MarksVTAJelgava
193.Škagale VladlenaSTJelgava
194.  Šķirus JānisVTJelgava
195.  Šķirus RūtaSTBJelgavas peldēšanas skola
Jelgava
196.  Štefenhagena DitaSTJelgava
197.Tabaka MadaraSTJelgava
198.Tams KristofersVTBJelgava
199.Tams ValtersVTBJelgava
200.  Tihonovs RuslansVTJelgava
201.  Tiltiņa SintijaSTTiltiņi skrien
Jelgava
202.  Tiltiņš JānisVTTiltiņi skrien
Jelgava
203.  Trankalis MarkussVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
204.  Ukše AnnijaSTAJelgava
205.  Uzlovs RomānsVTJelgava
206.  Vandišs JurisVTJelgava
207.  Viatere LaineSTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
208.Vīksna RaimondsVTJelgavas Tehnikums
Jelgava
209.  Vīksniņa Betija-ElizabeteSTJelgava
210.Vilciņš ArtūrsVTJelgava
211.Vilmane LaimaSTJelgava
212.  Vilnīte AntraSTJelgava
213.Virviča LudmilaSTJelgava
214.  Virviča-Jansone AļonaSTJelgava
215.Virvičs JansVTJelgava
216.  Vītols MārtiņšVTBJelgava
217.  Vuškārniece ElīzaSTBJelgava
218.  Vuškārniece EmīlijaSTBJelgava
219.  Vuškārnieks IngusVTJelgava
220.Zastavņeckis MihailsVTJELGAVA
221.  Zīberts RičardsVTBJelgava
222.  Ziediņa-Budze RasaSTJelgava
223.  Zihmane Dārta-HenrieteSTBJelgava
224.  Zihmanis KasparsVT2
Jelgava
225.  Zīle SimonaSTJelgava
226.Zirdziņa KristīneSTJelgava
227.  Zīriņa EvijaSTBambino
Jelgava

Jelgava, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aploka DzintraSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
2.Gerharde-Vrubeļa SandraSNUJJelgava
3.  Grava ZaneSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
4.  Hermansone LieneSNUJNūjo un esi vesels!
Jelgava
5.  Jankova IntaSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
6.  Jansone IevaSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
7.  Karla AgneseSNUJJelgava
8.  Kuksa MāraSNUJJelgava
9.Mangusa LanaSNUJJelgava
10.Marcinkeviča MaigaSNUJNākotne
Jelgava
11.Nereta VeltaSNUJNākotne
Jelgava
12.Popova DiānaSNUJNūjo un esi vesels Jelgava
Jelgava
13.  Rocēna JolantaSNUJVSK Noskrien
Jelgava
14.  Spirta TatjanaSNUJJelgava
15.  Stinka IneseSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
16.Tīrumniece RitmaSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
17.Valdmane KatrīnaSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
18.Zihmane DaceSNUJjelgava

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone Liene-TīnaSB4Jelgava
2.  Anitena MadaraSB3Jelgava
3.  Bāliņa KateSB1Jelgava
4.  Bāliņa LīvaSB2Jelgava
5.  Bartuševica LaineSB4Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
6.  Bartuševica MadeSB1Jelgava
7.  Bartuševics MikusVB1Jelgava
8.  Baškirovs BrunoVB1PII
Jelgava
9.  Bērziņš EmīlsVB4Jelgava
10.  Blaua AliseSB2Jelgava
11.  Blaua BeāteSB1-
JELGAVA
12.  Blumbergs KristersVB2Jelgava
13.  Bojuka MaijaSB3Jelgava
14.Brahmane AnnikaSB1Jelgava
15.  Brahmanis Adrians-MartsVB3Jelgava
16.  Budze BeāteSB1Jelgava
17.Buhrots ErnestsVB1Jelgava
18.  Cabijs DansVB4Jelgava
19.  Cabijs DominiksVB2Jelgava
20.  Daģe KateSB2Alnis OK
Jelgava
21.  Daģis OliversVB1Alnis OK
Jelgava
22.Dārta DevenaSB4Jelgava
23.Dzerkale EnijaSB1Jelgava
24.  Fišere DiānaSB2Dobele
25.Fjodorova KatrīnaSB2Jelgava
26.  Fomenko AnastasijaSB3Jelgava
27.  Freija RouzaSB1Jelgava
28.  Gaile ElīzaSB2Jelgava
29.  Gavriša Eleonora-DžemmaSB3bernu skrejiens
jelgava
30.  Gavriša GabrielaSB2Bērnu skrējiens
Jelgava
31.Gavriša VeronikaSB1bernu skrejiens
Jelgava
32.  Gerhards-Vrubeļs RuslansVB4Jelgava
33.  Gorbatko KristiānsVB3FK JELGAVA 2009
Jelgava
34.  Grava MartaSB1Jelgava
35.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
36.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
37.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
38.  Gutnika DeboraSB2Jelgava
39.Ģeņģergaile NellaSB1Jelgava
40.  Ivanāne LindaSB3Mazie huļigāni
Jelgava
41.  Jakšts Emīls-GustavsVB1Jelgava
42.  Jansone PatrīcijaSB1Jelgava
43.  Jansons RičardsVB1Jelgava
44.  Jungfermane EstereSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
45.  Jungfermane JustīneSB1Jelgava
46.Jungfermanis RegnārsVB1Jelgava
47.Kalniņa AnnijaSB2Jelgava
48.Kalniņš EmīlsVB1Jelgava
49.  Kaufmanis MarksVB2Jelgava
50.Kims RainersVB4Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
51.Krūmina LībaSB1Jelgava
52.  Krūmiņa LīvaSB1Jelgava
53.  Kuksa LindaSB3Jelgava
54.Kusiņš ĒriksVB1Lecam pa jaunam
Jelgava
55.Ķikulis KristapsVB1jelgava
56.Lapina KarlīnaSB1Jelgava
57.Lapins MarkussVB1Jelgava
58.  Lapšins KārlisVB4Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
59.  Lavrova EvelīnaSB2Jelgava
60.Leitis MārcisVB1Jelgava
61.  Ločmelis EduardsVB3Jelgava
62.  Lūsis ValtersVB3JFA
Jelgava
63.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
64.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
65.  Markuss GutniksVB3Jelgava
66.  Meija AnnaSB1Jelgava
67.  Meija EvelīnaSB2Jelgava
68.  Miļūna EliānaSB2Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
69.  Osipova SofijaSB4Jelgava
70.Osītis GustavsVB2Jelgava
71.Osītis RūdolfsVB1Jelgava
72.  Ozoliņa SignijaSB2Ozo-klans
Jelgava
73.  Ozoliņš ValtersVB3Ozo-klans
Jelgava
74.  Pagora AļonaSB3Jelgava
75.  Pagors SergejsVB2Jelgava
76.Papaskiri AmīlijaSB1Jelgava
77.Paškeviča EmīlijaSB3Jelgava
78.  Patmalniece ElizabeteSB2Jelgava
79.Pecka MartaVB2Jelgava
80.Pereligina DianaSB4Jelqava
81.  Pētersone AnnaSB3GLIEMEŽI
jELGAVA
82.  Petersone ViktorijaSB1Jelgava
83.Pētersons GustavsVB1Gliemeži
Jelgava
84.  Pētersons GvidoVB1Gliemeži
Jelgava
85.  Poišs RobertsVB3Jelgava
86.  Pūpola BeāteSB1Jelgava
87.  Radziņa AnabellaSB3Anabella
Jelgava
88.  Ribčinska ArinaSB2JELGAVA
89.Rozenberga AmelijaSB1Jelgava
90.  Rozenberga EgijaSB4gliemezi
jelgava
91.  Rozenberga KateSB1Jelgava
92.Rudaks KirilsVB4Jelgava
93.  Salcēviča ElīzaSB2Jelgava
94.Sapats ArtūrsVB1Jelgava
95.  Sergijevičs MarksVB4Jelgava
96.Spalva MatīssVB1Gliemeži
Jelgava
97.  Stinka JēkabsVB1Jelgava
98.Strade EstereSB1Jelgava
Jelgava
99.  Strādere RebekaSB3Jelgava
100.  Sturme ElīzaSB3C.T.Co
Jelgava
101.Šeimane ElinaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
102.Šeimane VeronikaSB3Jelgavas4.vidusskola
Jelgava
103.  Šķirus SalvisVB2FK Jelgava
Jelgava
104.  Tabaka Vanesa-KimaSB2Jelgava
105.  Tiltiņa Emīlija-MartaSB2Tiltiņi skrien
Jelgava
106.  Tiltiņa EnijaSB1Tiltiņi skrien
Jelgava
107.  Učelniece ElizabeteSB4Jelgava
108.  Uzlovs MakarsVB3Jelgava
109.  Vagele AdrianaSB1-
Jelgava
110.  Vaņina AlisaSB3Skrien Jelgava
Jelgava
111.Viaters ArmandsVB1Jelgava
112.  Vilnīte MāraSB1Jelgava
113.  Vilnītis GustavsVB3Jelgava
114.  Virvičs EdvardsVB2Jelgava
115.  Vītols JānisVB1Jelgava
116.Voldeks EduardsVB4Jelgava
117.Voldeks RobertsVB1Jelgava
118.  Vuškārniece ElīzaSB3Jelgava
119.  Zelmene GabrielaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
120.  Zīberte MadaraSB3Jelgava
121.Zihmanis HelmutsVB1jelgava

Jelgava, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ausmiņa Laura1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
2.  Bērziņa Annija-Emīlija1 dalībnieksJelgava
3.  Bērziņš Emīls1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
4.  Blumbergs Kristers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
5.  Cabija Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
6.Ciemiņš Raitis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
7.  Čābūte Elīza1 dalībnieksJelgava
8.  Čābūte Jete1 dalībnieksJelgava
9.Čābūts Ēvalds1 dalībnieksJelgava
10.  Čābūts Rūdolfs1 dalībnieksJelgava
11.Čābūts Ruslans1 dalībnieksJelgava
12.  Dāboliņa Līga1 dalībnieksJelgava
13.  Dāboliņš Krists1 dalībnieksJelgava
14.Dambīte-Polīte Ieva1 dalībnieksJelgava
15.  Donova Baiba-Ita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
16.  Donova Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
17.  Donovs Emīls-Niks1 dalībnieksJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
18.Fjodorova Elīza1 dalībnieksJelgava
19.Fjodorova Katrīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
20.Fjodorovs Aleksandrs1 dalībnieksJelgava
21.  Fomenko Aļona1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
22.  Fomenko Anastasija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
23.  Gailīte-Ribčinska Edīte1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JELGAVA
24.Gerharde-Vrubeļa Sandra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
25.  Gerhards-Vrubeļs Ruslans1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
26.  Gorškova Nataļja1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
27.  Greiškāne Daiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien/ SK Ozolnieki
Jelgava
28.  Greiškāne Sannija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
29.Grosa Gabriela1 dalībnieksJelgava
30.Gross Edvards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
31.  Hofmane Līga1 dalībnieksJelgava
32.  Jansons Ivars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
33.  Jungfermane Estere1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
34.  Jungfermane Justīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
35.  Jungfermane Rita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
36.Jungfermanis Regnārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
37.Kaliksone Egija1 dalībnieksJelgava
38.Kaliksone Kristena1 dalībnieksJelgava
39.Kaliksons Kristaps1 dalībnieksJelgava
40.  Karla Agnese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
41.  Krūmiņa Elza1 dalībnieksJelgava
42.  Laudāns Ğirts1 dalībnieksJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
43.  Lavrova Evelīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
44.  Ločmele Agnese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
45.  Ločmele Lidija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
46.  Ločmelis Eduards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
47.  Lucs Kaspars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
48.  Lūsis Valters1 dalībnieksJFA
Jelgava
49.  Misiuna Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
50.  Muceniece Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
51.  Nartišs Rūdolfs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
52.  Ozola Sanija1 dalībnieksJelgavas BJSS
Jelgava
53.Pastare Sintija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
54.  Pivarūna Patrīcija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
55.Plāce Inese1 dalībnieksJelgava
56.  Poiša Amanda1 dalībnieksJelgava
57.Rabša Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
58.  Ribčinska Arina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JELGAVA
59.  Ribčinska Evelīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JELGAVA
60.  Ribčinskis Aleksandrs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JELGAVA
61.Rituma Beāte1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
62.Sipenieks Kristers1 dalībnieksJelgava
63.Sipenieks Markuss1 dalībnieksJelgava
64.Slavišens Gustavs1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
65.Slavišens Kaspars1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
66.  Sniega Ilze1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
67.Sniega Kate1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
68.Sniega Paula1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
69.  Sniegs Kaspars1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
70.Sniegs Mārtiņš1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
71.  Tiltiņa Sintija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Tiltiņi skrien
Jelgava
72.  Tiltiņš Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Tiltiņi skrien
Jelgava
73.  Vaņina Alisa1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Skrien Jelgava
Jelgava
74.Vaņina Alla1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
75.Vasiļjeva Svetlana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
76.  Vilnītis Roberts1 dalībnieksJelgava
77.  Virviča-Jansone Aļona1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
78.  Zaķe Zane1 dalībnieksJelgava
79.Zihmane Dace1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)jelgava
80.  Zihmane Dārta-Henriete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
81.  Zihmanis Kaspars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)2
Jelgava

Kopā pieteikušies: 623