Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Euroaptieka Skrien Rīga 2018 | Saraksts

5 KM

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš Jānis5km (1987.g.dz.un vecāki)Jelgavas attīstībai
Jelgava
2.  Āre Uldis5km (1987.g.dz.un vecāki)olaine pag.PURINI
3.  Auziņa Sabīne5km (1987.g.dz.un vecākas)Talsi
4.  Aužele Indra5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
5.  Bebre-Kondrāte Diāna5km (1987.g.dz.un vecākas)Skrīveri
6.  Bebrišs Roberts5km (1987.g.dz.un vecāki)RĪGA
7.  Belousovs Dmitrijs5km (1987.g.dz.un vecāki)SIA Ceram Optec
Līvāni
8.  Bērziņa Sannija5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
9.  Bezrodina Linda5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
10.  Borbale Zita5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
11.Borozinskis Dzintars5km (1987.g.dz.un vecāki)Ķegums
12.Briede Santa5km (1987.g.dz.un vecākas)Sigulda
13.Bula Marika5km (1987.g.dz.un vecākas)Saldus
14.Burjaka Aleksandra5km (1987.g.dz.un vecākas)OBT
Riga
15.  Celnokova Jelizaveta5km (1987.g.dz.un vecākas)Riga
16.  Černecova Liāna5km (1987.g.dz.un vecākas)Rēzekne
17.  Deņisenoka Ilga5km (1987.g.dz.un vecākas)Baldone
18.  Deņisenoka Līga-Ilona5km (1987.g.dz.un vecākas)Baldone
19.  Desmitnieks Uģis5km (1987.g.dz.un vecāki)Rīga
20.  Dimante Agnese5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
21.Eglāja Zanda5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
22.  Estrada-Rendona Jevgenija5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
23.Fiļipovs Oļegs5km (1987.g.dz.un vecāki)OBT
Riga
24.  Fintjugova Ļubova5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
25.  Frančenko Evita5km (1987.g.dz.un vecākas)Jurmala
26.  Goša Ilze5km (1987.g.dz.un vecākas)Maratona klubs
Ventspils novads
27.Grigale Inese5km (1987.g.dz.un vecākas)Ādaži
28.  Grigalis Ilmārs5km (1987.g.dz.un vecāki)Ādaži
29.  Grīnvalde-Ozola Karīna5km (1987.g.dz.un vecākas)GOZZO
Aizkraukle
30.Ģirkale Teiksma5km (1987.g.dz.un vecākas)Bauska
31.Hofmane Diāna5km (1987.g.dz.un vecākas)hofmann triathlon team
Jūrmala
32.  Jagža Elīna5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
33.  Jaunzeme Žanna5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
34.  Jēkabsone Liene5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
35.  Jēkabsons Uldis5km (1987.g.dz.un vecāki)Brocēni
36.  Kanenberga Inese5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
37.Keirāne Jeļena5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
38.  Kiore-Kučiere Marta5km (1987.g.dz.un vecākas)Salaspils
39.  Kiršteine Indra5km (1987.g.dz.un vecākas)Piņķi
40.Kiršteins Arvis5km (1987.g.dz.un vecāki)Piņķi
41.  Kočāne Elga5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
42.Krastiņa Aija5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
43.  Kravalis Ainārs5km (1987.g.dz.un vecāki)Siguldas maratona klubs
Sigulda
44.  Krutihins Deniss5km (1987.g.dz.un vecāki)Dinamo-lat
Riga
45.Kundu Anna5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
46.  Laiviņš Jānis5km (1987.g.dz.un vecāki)-
Jelgava
47.Laizāne Līga5km (1987.g.dz.un vecākas)Daugavpils
48.  Lapiņš Ivars5km (1987.g.dz.un vecāki)SPORTLAT
Liepāja
49.  Lavrenko Aleksandra5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
50.Ļucāne Baiba5km (1987.g.dz.un vecākas)Ādaži
51.  Maļčenkova Arina5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
52.  Maslobojevs Sergejs5km (1987.g.dz.un vecāki)NRC Rīga
Rīga
53.Matēviča Inese5km (1987.g.dz.un vecākas)Mārupe
54.Meiere Baiba5km (1987.g.dz.un vecākas)Lubāna
55.Mitrohina Anna5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
56.  Movļaiko Andrejs5km (1987.g.dz.un vecāki)Riga
57.  Naroga Diāna5km (1987.g.dz.un vecākas)Ogre
58.  Norkus Līga5km (1987.g.dz.un vecākas)Saldus Boksa klubs
Saldus
59.  Okmane Laura5km (1987.g.dz.un vecākas)Jaunmārupe
60.  Pāķis Eduards5km (1987.g.dz.un vecāki)Saulkrasti SRT
Saulkrasti
61.Petruse Līva5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
62.Porietis Kaspars5km (1987.g.dz.un vecāki)Ādaži
63.  Pundiņa-Desmitniece Inese5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
64.  Rekalo Aiga5km (1987.g.dz.un vecākas)Tukums
65.Resnis Māris5km (1987.g.dz.un vecāki)Jēkabpils
66.  Robežnieks Jānis5km (1987.g.dz.un vecāki)Rīga
67.Romule Everita5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
68.  Rūtiņa Ineta5km (1987.g.dz.un vecākas)Deaf
Riga
69.  Savickaite Evita5km (1987.g.dz.un vecākas)Ropažu novads
Ropaži
70.  Semjonova Ilona5km (1987.g.dz.un vecākas)Lacerta Running Team
Rīga
71.  Silakalns Rinalds5km (1987.g.dz.un vecāki)Rīga
72.Siliņa Antra5km (1987.g.dz.un vecākas)Jelgava
73.  Siminaitis Dāvis5km (1987.g.dz.un vecāki)Cēsis
74.Solovjova Marija5km (1987.g.dz.un vecākas)Riga
75.  Sprukta Sandra5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
76.Stiebriņa Gunta5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
77.Stiebriņa Raja5km (1987.g.dz.un vecākas)Suntaži
78.  Strogonovs Dmitrijs5km (1987.g.dz.un vecāki)Riga
79.  Strožs Aldis5km (1987.g.dz.un vecāki)Piņķii
80.  Svarinska Agnija5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
81.Šelegoviča Sanita5km (1987.g.dz.un vecākas)Tukums
82.  Šmits Artis5km (1987.g.dz.un vecāki)Rīga
83.  Tannenberga Ineta5km (1987.g.dz.un vecākas)RĪGA
84.Tarasenko Pavels5km (1987.g.dz.un vecāki)OBT
Riga
85.Tišaņinova Zane5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga
86.Trestjana Natalja5km (1987.g.dz.un vecākas)jelgava
87.Tropa-Erlecka Inese5km (1987.g.dz.un vecākas)Saldus
88.  Upenieks Gundars5km (1987.g.dz.un vecāki)SPORTLAT
Rīga
89.Urbanoviča Ļuba5km (1987.g.dz.un vecākas)ROPAŽI
90.  Ustupa Ieva5km (1987.g.dz.un vecākas)Burbulīte un radi
Riga
91.  Vancāne Gundega5km (1987.g.dz.un vecākas)SK Tērauds
Rīga
92.Vasiļjevs Artjoms5km (1987.g.dz.un vecāki)Rīga
93.  Vītiņš Jānis5km (1987.g.dz.un vecāki)VSK Noskrien Rieksti
Riga
94.  Voino Antra5km (1987.g.dz.un vecākas)Mārupe
95.  Zaicevs Aleksandrs5km (1987.g.dz.un vecāki)Riga
96.  Zīle Simona5km (1987.g.dz.un vecākas)Jelgava
97.  Zinovatnaja Iveta5km (1987.g.dz.un vecākas)Rīga

10 KM

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaS10kmMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Ābols JānisV10kmMaratona klubs
Madona - Rīga
3.Aizpure AgneseS10kmRīga
4.  Aksenoks KasparsV10kmRiga
5.  Andrējevs JānisV10kmRīga
6.Artemjevs IļjaV10kmBauska
7.  Askari KianV10kmBerlin
8.  Astaševska AneteS10kmSK KATRĪNA
Kuldīga
9.  Auzāns UģisV10kmMežciema pamatskola
Rīga
10.Avotiņš KasparsV10kmRīga
11.Baumane IneseS10kmJelgava
12.  Baumane KarīnaS10kmRozetes
Jelgavas Valsts ģimnāzija
13.  Beļajeva JūlijaS10kmBarbados
Rīga
14.Bērziņš SandijsV10kmCatZ
Cēsis
15.  Bitmane LīgaS10kmDobele
16.  Brante IngaS10kmValmiera
17.  Brice-Matisone ElīnaS10kmRīga
18.Briedis ModrisV10kmKSMR Fitness
Riga
19.  Bružāns JānisV10kmRīga
20.  Bujāne EvelīnaS10kmCēsis
Cēsis
21.Buls AivarsV10kmSaldus
22.  Buravcova VladlenaS10kmRiga
23.  Buravcovs KonstantīnsV10kmRīga
24.Burova MargaritaS10kmRīga
25.  Caune AgneS10kmJelgava
26.  Cerbulis ZigmundsV10kmNav
Riga
27.Cinīts MārtiņšV10kmIkšķile
28.  Cīrulis MārtiņšV10kmSK Katrīna
Kuldīga
29.Cisse BenjaminV10kmRiga
30.  Čakstiņa GuntaS10kmRīga
31.Čepeļevska ValdaS10kmNOVO
Riga
32.  Dakse DaigaS10kmaustraskoks@gmail.com
Ikšķiles novads
33.  Daldere GunitaS10kmRīga
34.Doronin AndreiV10kmNeprokotikov
Saint-Petersburg
35.Dravenieks RičardsV10kmRīga
36.  Dzelme LitaS10kmRīga
37.  Feldmane IneseS10km|Lubāna
38.Filatovs OļegsV10kmRiga
39.  Fjodorova SvetlanaS10kmValmiera kustas
Valmiera
40.  Fonaberga GunaS10km-
Rīga
41.  Gailītis JānisV10kmRix
Rīga
42.  Gelsberga-Sokolova MadaraS10kmIndividuāli
Rīga
43.Grandāne AneteS10kmJOE LATVIJA
Jelgava
44.  Grandāns GatisV10kmJelgava
45.Grantovska IngaS10kmRiga
46.  Grīnbergs EdžusV10kmĶekavas novads
47.  Gromule AliseS10kmRīga
48.  Gucu ViktorijaS10kmRīga
49.Herings AivarsV10kmRiga
50.Herings Rainers-JānisV10kmRīga
51.  Iļjina IrinaS10kmRīga
52.  Ivanovs IngusV10kmVarakļāni
53.  Ivicka JekaterinaS10kmRīga
54.  Jākobsone-Šņepste GunaS10kmRīga
55.  Jankovskis DairisV10kmRīga
56.  Jansone RitaS10kmACTIVIA RUN
Carnikava
57.  Jansons AgrisV10kmTukums
58.Jarockis AleksisV10kmRīga
59.Jasinskis VladislavsV10kmResnais Ķirbis
Rīga
60.  Jaunsproģe ZandaS10kmRīga
61.  Joksts RonaldsV10kmRSC KOMANDA
Rīga
62.  Jurasova IngaS10kmACTIVIA RUN
Jelgava
63.Jurševska GitaS10kmRīga
64.  Kabrina KitijaS10kmrīga
65.  Kačerovska LindaS10kmACTIVIA RUN
Rīga
66.  Kaļva AgitaS10kmĶegumā spēks
Ķegums
67.  Kancāne IlzeS10kmVichy
Rīga
68.  Kancāne LieneS10kmRīga
69.Kārkliņš EdgarsV10kmĶegums
70.  Kauliņa EvaS10kmSmiltene
71.Kauliņš RalfsV10kmApes novads
72.Kesenfelde IevaS10kmKuldīga
73.  Kirins JurisV10kmRīga
74.  Kivle ZaneS10kmKSMR Fitness
Rīga
75.  Klāva DiānaS10kmKsmr Fitness
Rīga
76.  Kļackins MihailsV10kmRīga
77.  Kļaviņa DaigaS10kmNūjo vesels
Rīga
78.  Kočāne ElgaS10kmRīga
79.  Konavko DmitrijsV10kmJelgavas novads, Vircava
80.  Koreškovs DmitrijsV10kmJūrmala
81.  Korsaka LindaS10kmRīga, Jelgava
82.  Kovaļeviča ValērijaS10kmRīga
83.  Krevņeva NoraS10kmSK Metroons/ Nike Riga Run
Rīga
84.  Krilova EvitaS10kmBIODERMA
Ozolnieki
85.  Kriviņa AlīnaS10kmKSMR FITNESS
Rīga
86.  Krivorotova AnnaS10kmRiga
87.  Krivuņecs MihailsV10kmRīga
88.Krūmiņa AigijaS10kmValmiera
89.  Krūmiņa MarutaS10kmMaratona klubs
Tukums
90.Kukare IvetaS10kmRīga
91.  Kuligins IgorsV10kmJelgava
92.  Kūms SandisV10kmjelgava
93.  Kundziņš RaimondsV10kmRīga
94.  Kupra SandraS10kmVSK Noskrien
Rēzekne
95.Kuzmovs KristiānsV10kmRīga
96.Kuznetsov EvgeniyV10kmX INFOTECH SIA
Rīga
97.Kviese BaibaS10kmRīga
98.  Ķemme KristīneS10kmRīga
99.  Ķemme MatīssV10kmRīga
100.Ķīse DarjaS10kmRīga
101.  Lapiņš IvarsV10kmSPORTLAT
Liepāja
102.Lapitskaya AlexandraS10kmCatZ
Gomel
103.Lasmane RūtaS10kmVentspils
104.  Leikarte IevaS10kmOzolnieki
Rīga
105.  Leimane LīvaS10kmRīga
106.  Leiskins RenārsV10kmDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
107.  Lepere MontaS10kmRīga
108.  Leus ViktorijaS10kmRiga
109.Lībeka InaS10kmTalsi
110.  Liepiņa MontaS10kmKSMR fitness
Rīga
111.  Liepiņš ĒriksV10kmRiga
112.  Līkansis EdijsV10kmJelgava
113.  Lobanova MarijaS10kmRīga
114.  Lukianenko DenisV10kmLiepāja
115.Ļeonova MarinaS10kmRīga
116.  Madžuls LaurisV10kmRēzekne
117.Majorovs IgorsV10kmRiga
118.  Mālniece AigaS10kmValmiera
119.Mangalis VilmārsV10kmPēdējā Elpa
Ikšķile
120.Mārtuševs KristiānsV10kmRīga
121.  Masaļska SigneS10kmM&B team
Rīga
122.Masood-Mir AshirV10kmRiga
123.  Mastihina TatjanaS10kmRiga
124.Mašonkina MarijaS10kmOgre
125.Medne Dārta-ArtaS10kmAlūksnes novads
126.Medvids JurisV10kmBuldozeri
Baloži
127.  Meijers EdgarsV10kmValka
128.  Melbārde InitaS10kmRīga
129.  Meldriņa EvijaS10kmRīga
130.Meldriņš IvoV10kmRīga
131.Melnikovs RuslansV10kmRiga
132.Meļķis MārisV10kmValmiera
133.Meļņikovs RuslansV10kmRīga
134.  Merenkova KsenijaS10kmRiga
135.  Mētra IevaS10kmRīga
136.Morales NadiaS10kmRiga
137.  Moroza ZaneS10kmRīga
138.Muižniece IlzīteS10kmRīga
139.  Nikolajeva DaceS10kmRiga
140.Novikovs DmitrijsV10kmDobele
141.Novogurskiy IlyaV10kmNOVO
Riga
142.Ņesterenko JekaterinaS10kmRīga
143.  Ņesterova JeļenaS10kmRīga
144.  Ola RaimondsV10kmqq
Rīga
145.  Patmalnieks ValdisV10kmACTIVIA RUN
Dobele
146.  Petrova JekaterinaS10kmX INFOTECH SIA
Rīga
147.Pičs SandrisV10kmJurmala
148.  Pienis RaivoV10kmASK PATRIA
Vilce, Jelgavas nov.
149.  Piirsalu MarjeS10kmTartu vald, Tila küla
150.Platniece-Bružāne IlzeS10kmRīga
151.  Platnieks KasparsV10kmRīga
152.Pleša ElīnaS10kmRīga
153.  Pole KlintaS10kmRīga
154.  Popkova AleksandraS10kmBOXER.LV
Riga
155.  Powers KevinV10kmRiga
156.  Powers StephanieS10kmRiga
157.  Priede VladimirsV10kmPriedes
Rīga
158.  Priedītis AndrejsV10kmVSK Noskrien..Lsc.
Rīga
159.  Pūpola IvetaS10kmMaratona klubs
Aizpute
160.  Pūpola MaijaS10kmMaratona klubs
Aizpute
161.  Purvīte ArtaS10kmRīga
162.Rancāne MarutaS10kmRīga
163.  Rancāns EdgarsV10kmRāmava
164.Rasponomarjova NatalijaS10kmRiga
165.  Raščevskis AleksandrsV10kmDaugavpils
166.  Raubena AgneseS10kmRīga
167.  Ribikauska DaigaS10kmBauska
168.  Rodčenko AleksandrsV10kmDaugavpils
169.Romule IvetaS10kmJelgava
170.Roser MarioV10kmRiga
171.  Rozentāls RingoldsV10kmRīga
172.  Rudzīte SintijaS10kmVSK Noskrien
Ozolnieki
173.Rutkis Reinis-KārlisV10kmOgre
174.  Ruttulis MārtiņšV10kmRīga
175.  Sabļins RobertsV10kmMincis
Rīga
176.Sakss ArtisV10kmRīga
177.  Salnāja KristīneS10kmRīga
178.Saļņikova AnnaS10kmVentspils
179.Samulis EdvīnsV10kmJelgava
180.  Sargune BaibaS10kmRīga
181.  Sarma LeldeS10kmLS Team
Ape
182.  Semenenko IljaV10kmRiga
183.Sergejs SmetankaV10kmRiga
184.Siliņš RihardsV10kmRīga
185.  Silkalns AigarsV10kmcolorlib.com
Lapmežciems
186.  Skabeikis SaulisV10kmMārupe
Mārupe
187.  Skabeiķis SaulisV10kmBuldozeri
Mārupe
188.Smetanka ValentīnaS10kmRiga
189.  Sokolova SaivaS10kmSalaspils
190.  Sparāne OlgaS10kmMaratona klubs
Preiļi
191.  Spitsõna JelenaS10kmTallinn
192.  Sprukts AivarsV10kmRīga
193.Sprukts KārlisV10kmKSMR Fitness
Rīga
194.Spunde SamantaS10kmTukums
195.  Stepanova LigitaS10kmĶekavas pag.
196.  Stepanovs JurijsV10kmLapenieki
197.  Strāders ReinisV10kmJelgava
198.  Strahovs DenissV10kmIronman.lv
Riga
199.  Straume JānisV10kmACTIVIA RUN
Rīga
200.Strazdiņa IngaS10kmMadona
201.  Stulgys DainiusV10kmVilnius
202.  Stūrmanis MārisV10kmRīga
203.  Sturme AleksandrsV10kmC.T.Co
Jelgava
204.  Suhihs MaksimsV10kmRīga
205.Supe LiānaS10kmX INFOTECH SIA
Rīga
206.  Suvorova IvetaS10kmRiga
207.  Šabuckis AndrisV10kmRīga
208.Šīmane LīgaS10kmRīga
209.Šķēle NataljaS10kmskriešanas akadēmija
Rīga
210.  Šķiņķis MārtiņšV10kmRīga
211.  Šķudīte IlonaS10kmRīga
212.  Šohins AndrejsV10kmOlaine
213.Šohins VladislavsV10kmOlaine
214.Šteinberga AnitaS10kmJēkabpils
215.  Šteinerte SantaS10kmTukums
216.Šulce MairitaS10kmRSC KOMANDA
Rīga
217.Taube GintaS10kmRīga
218.  Tauriņa AgneseS10kmRiga
219.  Tjurins ArtursV10kmHIT
Riga
220.  Tokareviča KristīneS10kmRīga
221.  Tokarevičs AndrejsV10kmRīga
222.Torsters MārtiņšV10kmRiga
223.  Trankale SintijaS10kmRīga
224.Treijs ArtisV10kmValmiera
225.Turnau ChrisV10kmVoorburg
226.Turnau LindseyS10kmVoorburg
227.  Vancāns IvoV10kmIPF Digital
Rīga
228.  Vandišs JurisV10kmJelgava
229.Vasiļjevs RenārsV10kmJēkabpils
230.  Venskus JūlijaS10kmRīga
231.  Vīksne DaceS10kmVsk Noskrien
Liepāja
232.  Vildava KatrīnaS10kmRīga
233.Vinberga MegijaS10kmTukums
234.  Voino AleksandrsV10kmMārupe
235.  Zariņa ZitaS10kmNaktsvijoles zied!
Riga
236.  Zeile ArtisV10kmRīga
237.Zunde DaceS10kmMārupe
238.  Žihare LaumaS10kmRīga

21,0975 KM

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa LāsmaS21kmVSK Noskrien
Rīga
2.  Abraham JohnV21kmRiga
3.Alkšere BaibaS21kmRīga
4.  Antonovs AleksandrsV21km&A
Riga
5.  Arāja LieneS21kmRīga
6.  Auziņš MārtiņšV21kmRīga
7.  Bankovskis MārtiņšV21kmUpeslejas
8.  Beināre AgneseS21kmMySport
Rīga
9.  Beļajevs PāvelsV21kmRīga
10.  Bergmanis AivarsV21kmVSK Noskrien
Rīga
11.  Bērtulsone Karlīna-RitaS21kmRīga
12.  Bērtulsone Karlīna-RitaS21kmRīga
13.  Bērziņš AtisV21kmVSK Noskrien
Rīga
14.  Bescennaja JeļenaS21kmLSC
Rīga
15.  Blūms KasparsV21kmRīga
16.  Bodiļevs AleksandrsV21kmRSC KOMANDA
Ogre
17.Bondarenko AlesjaS21kmRiga
18.  Boriss KasparsV21kmHappy_To_Move
Jūrmala
19.  Borscevskis DmitrijsV21kmRiga
20.  Brokāns MareksV21kmVSK Noskrien
Ŗīga
21.Bruvers MiksV21kmRīga
22.  Čilipāns SandisV21kmBrīvsolis
Engures novads
23.Čudare KarīnaS21kmRīga
24.Dakša GintsV21kmJūrmala
25.  Dorofejevs JurijsV21kmRīga
26.Eisaka GintaS21kmLielvārde
27.Ekonomovs PjotrsV21kmRīga
28.Erne KatrīnaS21kmRīga
29.  Evertovskis KārlisV21kmRīga
30.  Fišere AnitaS21kmDobele
31.  Friclejs EdmundsV21kmRiga
32.  Gavare GunaS21kmJēkabpils
33.  Gavare GunaS21kmJēkabpils
34.  Gavariņa Anne-MadaraS21kmRīga
35.  Grabe GerdaS21kmRīga
36.  Greiškāne DaigaS21kmVSK Noskrien
Jelgava
37.  Gribkovs AndrisV21kmRīga
38.  Gribonika AndaS21kmPreiļi
39.  Grivkovs ArtjomsV21kmRīga
40.  Gruberte ZaneS21kmRīga
41.Gulcaka IlonaS21kmRiga
42.Hohbergs DainisV21kmRīga
43.Ilstere IvetaS21km-
Rīga
44.Jākobsons JānisV21kmOgre
45.  Jansons HaraldsV21kmCarnikava
46.  Jerofejevs JānisV21kmPļaviņas
47.  Jodko DmitrijsV21kmRīga
48.  Kaldre ImantsV21kmVSK Noskrien
Rīga
49.  Karasjovs RomansV21km'Kara band'
Riga
50.  Karpikovs AleksandrsV21kmIMSC, ZEP4RUN
Riga
51.Kažmers ArtursV21kmValmiera
52.Kikans MarisV21kmRiga
53.Kokoreviča AgneseS21kmMadona
54.  Konuhovs RomansV21kmRiga
55.  Korols MarisV21kmRiga
56.  Krūze LieneS21kmĀdažu novads
57.  Kudiņš JānisV21kmACTIVIA RUN
Rīga
58.  Kuznecova JulijaS21kmRiga
59.  Ķeģis GunārsV21kmVSK Noskrien
Rīga
60.Ķiberis ReinisV21kmPreiļi
61.  Langenfelde SintijaS21kmKSMR Fitness
Rīga
62.Leicis SandijsV21kmRīga
63.  Lērme HenrijsV21kmM 42
Valmiera
64.  Līcis KristīneS21kmRīga
65.Liepa RihardsV21kmRiga
66.  Linde MatīssV21kmRīga
67.  Livčāne IevaS21kmStopiņu novads
68.Lusts ArmandsV21kmRīga
69.  Malinovskis AleksejsV21kmOlaine
70.  Markovs MārisV21kmJūrmala
71.Martinsons IngusV21kmKārsava
72.Mastihins ArtjomsV21kmBalozi
73.  Meiers RainersV21kmMaratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
74.  Mellēns LaurisV21kmSigulda
75.  Miķelsons AndisV21kmVidrižu pag.
76.  Miķelsons MārtiņšV21kmLMP.LV/VSK Noskrien
Rīga
77.  Muceniece GitaS21kmRundāles novads
78.Niedola SantaS21km3D Running
Cēsis
79.  Niedre IvetaS21kmMARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
80.  Panteļejeva AngelikaS21kmSkrīveri
81.  Panteļejevs RenārsV21kmSkrīveri
82.  Pavlovs AndrisV21kmPaliči
Riga
83.  Pence DzintraS21kmTalsi
84.  Perevoznikova NatalijaS21kmRiga
85.Podienieks MārtinšV21kmSilakrogs
86.  Priedīte BaibaS21kmInBank
Rīga
87.  Puise-Puiše LienaS21kmMatisons Runner's Club
Rīga
88.Radvilavičs KristapsV21km3D Running
Cēsis
89.Rancāne VitaS21kmRāmava
90.  Raščevskis AleksandrsV21kmDaugavpils
91.  Rijnieks TomsV21kmFATELV
Rīga
92.Rozentāle IevaS21kmRīga
93.  Rukmanis JānisV21km3D Running
Cēsis
94.  Ruskihs EduardsV21kmRīga
95.  Safronova LīgaS21kmKSMR fitness
Kadaga
96.  Salnājs MārtiņšV21kmRīga
97.  Seilis EmīlsV21kmRīga
98.  Sergejevs AleksandrsV21kmBalozi
99.  Silāja ElēnaS21kmRiga
Riga
100.  Skidanova JekaterinaS21kmSalaspils
101.Smirnova MarinaS21kmRiga
102.  Sorokina ArnitaS21kmSkrien un nūjo Cēsis
Cēsis
103.  Spalis IvarsV21kmRīga
104.  Sparāns TomassV21kmLielvārde
105.  Sproģis SandisV21kmLattelecom
Rīga
106.  Stenstad JulieS21kmRiga
107.  Suborins ViktorsV21kmLSC
Riga
108.  Šadinovs ArmandsV21kmRīga
109.Šelegovičs ModrisV21kmTukums
110.  Šķēls ModrisV21kmSkriešanas Akadēmija
Rīga
111.  Šteinerts MārisV21kmRīga
112.  Šūpulnieks GabrielsV21kmRīga
113.  Tohters AigarsV21kmSaulkrasti
114.  Tolokonceva ElīnaS21kmVSK Noskrien
Salaspils
115.  Treija SantijaS21kmValmiera
116.  Uļjanovs ValdisV21kmRīga
117.  Ušpelis KasparsV21kmNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
118.Uvārovs AndrejsV21kmX INFOTECH SIA
Rīga
119.  Vilks IntsV21kmRīga
120.  Vilks JurijsV21kmNekur ne vilks
Riga
121.  Viļuma MadaraS21kmRīga
122.  Volkova KristīneS21kmRiga
123.  Zagdajs ValentinsV21kmOlaine
124.Zibkina DarjaS21kmSauriesi
125.Ziņģītis AnsisV21kmRīga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Laura-MadaraSB3Liepāja
2.Āboliņa Linda-SintijaSB4Liepāja
3.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
TALSI
4.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
5.Āboltiņa SemijaSB1Ogre
6.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
7.Bambule AndreaSB1Riga
8.Bankovska KristīneSB1Upeslejas
9.Bankovskis KristapsVB1Upeslejas
10.  Bauere-Bimšteine SabīneSB1Rīga
11.  Belajeva DarjaSB1Riga
12.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
13.Bergmanis DidzisVB1Riga
14.  Bernšteina Matilde-TerēzeSB4Rīga
15.  Bērziņš JānisVB2Riga
16.  Borbals KristersVB4Rīga
17.  Borovska Dārta-ElizabeteSB3Rīga
18.  Borovskis Gustavs-KārlisVB2Rīga
19.Brangule RūtaSB3Rīga
20.Brasliņš ArtūrsVB2Jūrmala
21.  Breijere Ance-PaulaSB4Rīga
22.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
23.  Cvetkova SintijaSB4Rīga
24.Čekušina JekaterinaSB3Rīga
25.Čekušina ViktorijaSB1Rīga
26.Čerņajeva AnnaSB1Marupe
27.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
28.  Čudnovs RičardsVB4Liepāja
29.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
30.  Darbinieks RihardsVB2Sigulda
31.Drāka AdriansVB1Rīga
32.Drāka ElīzaSB1Rīga
33.  Dreģis DanielsVB3Rīga
34.Drīveniece Estere-ElisaSB2Cēsis
35.Dubaņevičs NormansVB1Riga
36.Eglāja LieneSB1Rīga
37.  Eglājs AtisVB2Rīga
38.  Egle KristersVB3METTA
Iecava
39.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
Jēkabpils
40.  Estrada_Rendons Stanislavs-FernandoVB1Riga
41.  Gailītis ErnestsVB2Rīga
42.  Gilučs OliversVB1Rīga
43.Gulbe EvitaSB1Riga
44.Hačatrjans GeorgijsVB3Rīga
45.  Hofmane AnnaSB4modernā pieccīņa
jūrmala
46.  Hofmanis GotfrīdsVB4modernā pieccīņa
jūrmala
47.Ilgažs ElvisVB1Rīga
48.  Ivickis AleksejsVB2Rīga
49.  Ivickis MaksimsVB3Rīga
50.  Jagža ĢirtsVB3Rīga
51.  Jagža RēzijaSB1Rīga
52.  Jēgermanis ValtersVB1Tukums
53.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
54.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
55.  Juhmanis MarkussVB3hofmann triathlon team
Jūrmala
56.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
57.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
58.  Kirins EdgarsVB1Rīga
59.Kļaviņš EduardsVB1Rīga
60.  Krims ArtjomsVB1Riga
61.  Krišjānis RūdolfsVB1Rīga
62.Kroiča KeitaSB1Rīga
63.Krutihins ArtjomsVB3Dinamo-lat
Riga
64.Krutihins KirilsVB3Dinamo-lat
Riga
65.  Kučiers ErnestsVB1Salaspils
66.  Kudiņa LuīzeSB3Rīga
67.Kuļšs Lukass-DeividsVB1Rīga
68.  Ķiģele MadaraSB2Mārupe
69.Lange KlāvsVB1Rīga
70.Lange MārcisVB1Rīga
71.Leikarts LorensVB1Ozolnieki
72.  Leoparde LeldeSB2Rīga
73.Līcis TomsVB2Rīga
74.Lubgāne DžesikaSB4Jūrmala
75.Macione Karlīna-AnnaSB2Bauska
76.  Makareviča ArinaSB4Olaine
77.  Makarevičs ArtjomsVB1Olaine
78.Mamontova LauraSB3Rīga
79.Mamontovs RenārsVB2Rīga
80.Matvejāns IļjaVB4Rīga
81.Matvejeva KarolinaSB1Rīga
82.Mitrohina AlisaSB1Rīga
83.Movļaiko ArinaSB1Rīga
84.  Mucenieks RihardsVB1Rundāles novads
85.  Mudelis Matiass-DāvidsVB2Spēka Ciems
Rembate
86.Nikitins MaksimsVB1Riga
87.Ņesterenko AndrejsVB1Rīga
88.  Paegle BrunoVB1Rīga
89.  Palma MadaraSB1Rīga
90.  Popovs ŅikitaVB3Rīga
91.  Priede MārtiņšVB1Priedes
Rīga
92.  Priede MatīssVB3Priedes
Rīga
93.  Pronausks AntonsVB3Rīga
94.  Punkstiņš NaurisVB4Jūrmala
95.Puriņš KasparsVB1Puriņi
Cēsis
96.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
97.  Resnis NaurisVB3Jēkabpils
98.  Ribikauskis RalfsVB4Bauska
99.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB3Rīga
100.Roma LauraSB4Jūrmala
101.  Ruģele LauraSB3Rīga
102.  Rutkovskis Ivo-ČeissVB2bērnu skrejiens
Rīga
103.Sabļins AlekssVB1Mincis
Rīga
104.  Saliņš MārtiņšVB2Rīga
105.  Saliņš RegnārsVB1Rīga
106.  Salnājs ErnestsVB2Rīga
107.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
108.Sjakste MarkussVB1Rīga
109.  Streļcova EstereSB1Rīga
110.  Strupulis RinaldsVB1Riga
111.  Sturme ElīzaSB3C.T.Co
Jelgava
112.  Sūna Sofija-MariaSB1Riga
113.  Survillo MikusVB3Rīga
114.  Survillo OttoVB2Rīga
115.Šelegoviča AmandaSB1Tukums
116.Šķēls AleksandrsVB1Rīga
117.  Šķudītis JēkabsVB1Rīga
118.  Šķudītis MiķelisVB1Rīga
119.Taranda MarksVB1Rīga
120.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
121.  Upeniece SamantaSB1Upenieki
Ogre
122.Upenieks KristiānsVB1Upenieki
Ogre
123.Urbanoviča KateSB4ROPAŽI
124.Urbanovičs JorensVB1ROPAŽI
125.Ušpelis AdriansVB1Ogre
126.Ušpelis KristiansVB2Ogre
127.Vavilovs MarksVB4Riga
128.Vere RalfsVB1Rīga
129.Vīksne ElīnaSB3Liepāja
130.  Vilks KrišjānisVB1Rīga
131.  Vilks OtoVB2Rīga
132.Vilumsone EvaSB4Zvaigznes
Riga
133.Vilumsone StellaSB2Zvaigznes
Riga
134.  Vintere Arta-ElizabeteSB2Rīga
135.  Vore KristersVB4Rīga
136.Zariņš ĒriksVB4Riga
137.  Zellis MarkussVB3Zellīši
Rīga
138.Zelllis ArtūrsVB1Zellīši
Rīga

Ģimenes skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš Guntars4 dalībniekiTALSI
2.  Ananica Ina3 dalībniekiAnanici
Sēme
3.Ananics Deniss3 dalībniekiAnanici
Sēme
4.  Antone Aiva3 dalībniekiRīga
5.Cudnovs Romans3 dalībniekiLiepāja
6.Čekušins Konstantīns3 dalībniekiRīga
7.  Dārznieks Kārlis3 dalībniekiRīga
8.Elksne Inga4 dalībniekiJēkabpils
Jēkabpils
9.Feierberga-Volkopa Elīna4 dalībniekiĀdaži
10.  Ivicka Jekaterina4 dalībniekiRīga
11.  Jaunzeme Helvita3 dalībniekiJaunzemji
Rīga
12.  Jēkabsone Inese3 dalībniekiJēkabsoni
Carnikava
13.  Kalnītis Mārtiņš4 dalībniekiLiepāja
14.Kimmele Kristīne4 dalībniekiRīga
15.  Kozlovskis Jānis4 dalībniekilapene
Rīga
16.  Kozuliņš Nauris3 dalībniekiMaija brīnums
Rīga
17.  Ķiģele Madara4 dalībniekiMārupe
18.  Ķīsis Ervīns4 dalībniekiRīga
19.  Ķīsis Ričards4 dalībniekiRīga
20.Ķīsis Vadims4 dalībniekiRīga
21.  Lapiņš Ivars4 dalībniekiSPORTLAT
Liepāja
22.  Liepiņa Signija3 dalībniekijūrmala
23.  Linde Lolita3 dalībniekiRīga
24.Ļaudama Gita3 dalībniekiAizpute
Aizpute
25.  Ļaudama Marta3 dalībniekiAizpute
26.Ļucāne Baiba4 dalībniekiĀdaži
27.  Masaļska Signe4 dalībniekiM&B team
Rīga
28.  Meldere Jelena3 dalībniekiMelderu ģimene
Riga
29.  Mucenieks Normunds6 dalībniekiRundāles novads
30.Mudelis Kaspars3 dalībniekiSpēka Ciema
Rembate
31.Muižniece-Kim Vita6 dalībniekiRīga
32.Muižniece-Kima Vita6 dalībniekiRīga
33.Norkus Rolands3 dalībniekiSaldus Boksa klubs
Saldus
34.  Noviks Roberts4 dalībniekiRīga
35.Ņesterenko Andrejs3 dalībniekiRīga
36.Ņesterenko Irīna3 dalībniekiRīga
37.  Paegle Gunita3 dalībniekiMans un tikai mans
Rīga
38.  Pavlovs Andris4 dalībniekiPaliči
Riga
39.  Petrovska Mārite3 dalībniekiSalaspils
40.Petrovskis Emīls3 dalībniekiSalaspils
41.  Petrovskis Henrihs3 dalībniekiVSK Noskrien
salaspils
42.  Piliksere Inga3 dalībniekiRiga
43.Purmale Agnese3 dalībniekiBaloži
44.  Rināsa Māra3 dalībnieki;Rodžerkājas;
Madona
45.  Rumbeniece Līvija4 dalībniekiRumbenieki
Rīga
46.  Siminaite Dārta3 dalībniekiCēsis
47.  Stepāns Dāvis4 dalībniekiK13m
Rīga
48.Strazds Artūrs3 dalībniekiAizpute
49.Šulte Maija3 dalībniekiPandas
Salaspils
50.  Vālodze Inguna6 dalībniekiAizpute
51.  Vēgnere Linda4 dalībniekiRīga
52.Vēgnere Linda4 dalībniekiRīga
53.  Vēvere Ilva3 dalībniekiĢimenes skrējiens ar Andrjusu Vasalausku + ratiņi
Jūrmala
54.  Vītiņa Liena4 dalībniekiVītiņu banda
Tukums
55.  Zelle Antra3 dalībniekiZellīši
Rīga
56.Zeltiņa Inita3 dalībniekiZeltiņi
Jēkabpils
57.Zolotarjovs Dominiks3 dalībniekiRīga

10 KM iešana/nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāne MarinaSNUJ-10Riga
2.  Bahmatova ArinaSNUJ-10BELKAS
Rīga
3.  Barvika InāraSNUJ-10Rīga
4.Bērziņa InetaSNUJ-10Sigulda
5.  Biseniece AijaSNUJ-10Rīga
6.  Jirgensone VigdaSNUJ-10Nūjo priekam
Saulkrasti
7.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSNUJ-10Rīga
8.Ozoliņš AndisVNUJ-10Nūjo priekam
Saulkrasti
9.  Puriņa AijaSNUJ-10Šaubu nav
Cēsis
10.  Rudzinska IevaSNUJ-10nav
Rīga
11.  Rutka IlzeSNUJ-10Ogre

Kopā pieteikušies: 666



Valmieras maratons 2018