Euroaptieka Skrien Rīga 2018 | Saraksts
5 KM
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jelgavas attīstībai Jelgava | ||
2. | Āboltiņa Zita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SPORTLAND Rīga | ||
3. | Abou-Younes Roland | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
4. | Abraamjans Arut | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
5. | Abražuns Intars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
6. | Aizupietis Zigmunds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Gulbene | ||
7. | Akmina Jūlija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Valmiera | ||
8. | Alksnis Gundars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
9. | Alksnis Uldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
10. | Amoliņš Ronalds-Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
11. | Andersen John-Aage | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Atea Global Services Rīga | ||
12. | Anderson Lailaan | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Riga | ||
13. | Andruškiva Ina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
14. | Ansonska Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Sigulda | ||
15. | Antipins Dmitrijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Liepāja | ||
16. | Antropova Vintra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
17. | Apsīte Karīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SPORTLAND Rīga | ||
18. | Arāja Daina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olainfarm Mārupe | ||
19. | Āre Uldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | olaine pag.PURINI | ||
20. | Aukštikalns Ainārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jelgava | ||
21. | Ausmanis Kristaps | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Olaine | ||
22. | Auziņa Sabīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Talsi | ||
23. | Aužele Indra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
24. | Babris Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SPORTLAND Rīga | ||
25. | Baikova Jana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Valmiera | ||
26. | Barbaka Klinta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
27. | Bardulis Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
28. | Barilo Tomass | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
29. | Barišņikova Jekaterina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
30. | Baroyan Yervand | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
31. | Baumgarte Elita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
32. | Bebre-Kondrāte Diāna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Skrīveri | ||
33. | Bebris Ivars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Orge | ||
34. | Bebrišs Roberts | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | RĪGA | ||
35. | Bekeris Aigars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Garkalne | ||
36. | Beķere Ausma | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
37. | Beķeris Aigars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
38. | Belousovs Dmitrijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
39. | Belova Kristīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
40. | Beļajevs Igors | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
41. | Berga Justīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Luminor Rīga | ||
42. | Bērziņa Liene | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
43. | Bērziņa Sannija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
44. | Bezrodina Linda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
45. | Bidlova Elīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
46. | Bikova Oksana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Senson Paint Rīga | ||
47. | Bindemane Baiba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
48. | Binovskis Toms | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
49. | Birģelis Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Koknese | ||
50. | Blūms Mārtiņš | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
51. | Bogdanovs Sergejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
52. | Borbale Zita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
53. | Borozinskis Dzintars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ķegums | ||
54. | Bovana Jeļena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
55. | Bricis Andrejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
56. | Briede Santa | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Sigulda | ||
57. | Brižaka Vineta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Ventspils | ||
58. | Broks Bruno | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
59. | Bružus Līga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Tērvete | ||
60. | Buko Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
61. | Bula Marika | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Saldus | ||
62. | Burjaka Aleksandra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | OBT Riga | ||
63. | Burņevskis Juris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Liepaja | ||
64. | Caune Dace | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ķeguma nov. | ||
65. | Celnokova Jelizaveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Riga | ||
66. | Ceriņa Anna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olaine | ||
67. | Ciparsone Māra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
68. | Čerešņeva Jūlija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Ventspils | ||
69. | Černecova Liāna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rēzekne | ||
70. | Daļecka Ilze | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Limbaži | ||
71. | Daņiļeviča Agnese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
72. | Degtjarika Raisa | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
73. | Deiko Aļona | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
74. | Denisovs Sergejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
75. | Deņisenoka Ilga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Baldone | ||
76. | Deņisenoka Līga-Ilona | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Baldone | ||
77. | Deruks Aleksandrs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
78. | Desmitnieks Uģis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
79. | Dikriņš Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Madona | ||
80. | Dimante Agnese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
81. | Doze Anna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Dobele | ||
82. | Doze Oskars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
83. | Dūmkalna Ilze | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Slaidumiņi Rīga | ||
84. | Dzene Liene | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Emburga | ||
85. | Eglāja Zanda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
86. | Eglija Iveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Liepāja | ||
87. | Eglīte Dace | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
88. | Eglīte Kristīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
89. | Eisaka Kitija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Cēsis | ||
90. | Engers Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
91. | Erts Norberts | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
92. | Estrada-Rendona Jevgenija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
93. | Ezeriņa Līna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
94. | Fiļipovs Oļegs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | OBT Riga | ||
95. | Fiļipovska Marina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
96. | Fintjugova Ļubova | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
97. | Fišere Inta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Mārupe | ||
98. | Frančenko Evita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jurmala | ||
99. | Fruzorovs Aleksejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
100. | Gaigals Gatis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
101. | Glaudāne Maija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
102. | Glika Kate | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Valmiera | ||
103. | Goša Ilze | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Ventspils novads | ||
104. | Graičūns Normunds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Bauska | ||
105. | Grasmane Vita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
106. | Gravāne Maruta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
107. | Grieziņa Elīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | AS Olainfarm Rīga | ||
108. | Grigale Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ādaži | ||
109. | Grigalis Ilmārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ādaži | ||
110. | Grigorjeva Tatjana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
111. | Grīnvalde-Ozola Karīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | GOZZO Aizkraukle | ||
112. | Gruznova Jeļena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Sigulda | ||
113. | Gubāts Dailis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Kalngale | ||
114. | Gudiņš Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
115. | Gudrite Iveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Mārupe Rīga | ||
116. | Gulbe Elīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
117. | Ģelze Baiba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Noķer mani ja vari Rīga | ||
118. | Ģelzis Normunds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | noķer mani ja vari Rīga | ||
119. | Ģirkale Teiksma | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Bauska | ||
120. | Hiniča Anna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olainfarm Rīga | ||
121. | Hofmane Diāna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | hofmann triathlon team Jūrmala | ||
122. | Iņušina Nadežda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Salaspils | ||
123. | Irbīte Agnese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | VSK Noskrien Rīga | ||
124. | Itverts Vladimirs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
125. | Ivanova Rita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
126. | Jakimčuks Mihails | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
127. | Jakovlevs Sergejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jūrmala | ||
128. | Jansone Dace | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Aizpute | ||
129. | Jansone Liene | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
130. | Jasinskis Ivans | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
131. | Jaunzeme Žanna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
132. | Jegonovs Aleksandrs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
133. | Jegorova Alisa-Aurelija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
134. | Jegorova Anastasija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
135. | Jegorovs Maksims | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Aizkraukle | ||
136. | Jēkabsone Ilona | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | KSMR fitness Ķekava | ||
137. | Jēkabsone Liene | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
138. | Jēkabsons Modris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | individu\\'ali Rīga | ||
139. | Jēkabsons Uldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Brocēni | ||
140. | Jokste Ieva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
141. | Juračs Didzis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Gulbene | ||
142. | Juska Uldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
143. | Kabaruhina Inna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ventspils | ||
144. | Kairova Svetlana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
145. | Kalniete Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Cēsis | ||
146. | Kalniņa Nani | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
147. | Kalniņš Didzis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
148. | Kanenberga Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
149. | Kantsons Roberts | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
150. | Kapzems Uģis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Tūja | ||
151. | Karklina Žanna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Salaspils | ||
152. | Karlova-Klipa Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
153. | Kartašova Baiba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
154. | Kauce Indra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Sigulda | ||
155. | Kazakeviča Jeļena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Dobele | ||
156. | Kazanova Baiba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | KSMR Fitness Kekava | ||
157. | Keirāne Jeļena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
158. | Kelveja Anda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Dreiliņi | ||
159. | Kilbloka Zane | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
160. | Kiore-Kučiere Marta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Salaspils | ||
161. | Kirillovs Andrejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
162. | Kirilova Viviana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | NIKE Rīga | ||
163. | Kiršteine Indra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Piņķi | ||
164. | Kiršteins Arvis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Piņķi | ||
165. | Kļaviņa Vineta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
166. | Komisāre Sandra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Kuldīga | ||
167. | Kovaļevska Linda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
168. | Kovhker Emiliya | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
169. | Kozlovskis Kristaps | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Atea Global Services Rīga | ||
170. | Krasnikovs Ruslans | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
171. | Krasovska Velga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
172. | Krastiņa Aija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
173. | Kravale Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
174. | Kravalis Ainārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
175. | Kristapsons Gundars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ātrie vilki Rīga | ||
176. | Kristholds Kristaps | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
177. | Krone Lūcija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olaine | ||
178. | Krutihins Deniss | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Dinamo-lat Riga | ||
179. | Kubans Viktors | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
180. | Kučerova Evita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
181. | Kuļikauska Zane | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
182. | Kundu Anna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
183. | Kurma Kristīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
184. | Lāce Agita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | AUTOSKOLA RULLĒ Jelgava | ||
185. | Laiviņš Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | - Jelgava | ||
186. | Laizāne Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Riga | ||
187. | Laizāne Līga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Daugavpils | ||
188. | Lantz Suvi | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Suvielgabry@hotmail.com +46737188599 | ||
189. | Lāriņš Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
190. | Laucis Gvido | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jaunolaine | ||
191. | Laučka Irina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
192. | Lavrenko Aleksandra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
193. | Legzdiņa Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
194. | Leitāne-Muntjane Liāna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
195. | Lieltīruma Elīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olainfarm Olaine | ||
196. | Liepiņš Māris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jēkabpils | ||
197. | Lifsica Elvīra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
198. | Līne Anete | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
199. | Linkums Guntis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ogre | ||
200. | Logina Svetlana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
201. | Lukins Denis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
202. | Lūsis Kaspars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jelgava | ||
203. | Lūsīte Inga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
204. | Ļucāne Baiba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ādaži | ||
205. | Maļčenkova Arina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
206. | Maļinovska Ināra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olainfarm Rīga | ||
207. | Mamedova Darja | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
208. | Marecka Lolita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Stopiņu novads | ||
209. | Marnauza Māra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
210. | Maslobojevs Sergejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | NRC Rīga Rīga | ||
211. | Matēviča Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Mārupe | ||
212. | Maure Sandra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
213. | Medne-Ločmele Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Lielvārde | ||
214. | Meiere Baiba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Lubāna | ||
215. | Melgalve Ilze | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Valmiera | ||
216. | Meskhiev Dmitriy | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | St.Peterburg | ||
217. | Mezītis Gatis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
218. | Mežsargs Lauris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
219. | Mikolone Evita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
220. | Mince Sanita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Saulkrasti | ||
221. | Mincenbergs Aivars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | INDI Ventspils | ||
222. | Minina Snežana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
223. | Mitrohina Anna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
224. | Morozs Dmitry | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
225. | Morozs Evgenijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
226. | Movļaiko Andrejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Riga | ||
227. | Muciņa-Pinka Zinta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
228. | Mudivarthi Jekaterina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ríga | ||
229. | Naglis Ainārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
230. | Naglis Alberts | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ogre | ||
231. | Naroga Diāna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
232. | Neilands Aldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
233. | Nežborts Einars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Līgatne | ||
234. | Nicecka Anita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Talsi | ||
235. | Norkus Līga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Saldus Boksa klubs Saldus | ||
236. | Norkuss Dagnis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Tīraine, Mārupes nov. | ||
237. | Novika Biruta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
238. | Novokšanova Līga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Līvānu VK/BALTAIS-2 Līvāni | ||
239. | Ņikitina Olga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
240. | Okmane Laura | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jaunmārupe | ||
241. | Olte Ance | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | NIKE Rīga | ||
242. | Orlova Oksana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
243. | Ostrovska Tatjana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Riga | ||
244. | Otaņķe Ieva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Aizpute | ||
245. | Otmanis Intars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
246. | Ozerska Dina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Oz Riga | ||
247. | Ozoliņa Eliza | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
248. | Ozoliņš Gunārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | NIKE Rīga | ||
249. | Ozoliņš Sandris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
250. | Pakalns Roberts | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Sigulda | ||
251. | Pāķis Eduards | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
252. | Paļums Kristaps | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Daugavpils | ||
253. | Pavloviča Sanita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Olainfarm Olaine | ||
254. | Pētersone Brigita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
255. | Petrova Tatjana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | ACTIVIA RUN Rīga | ||
256. | Petrovs Igors | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | ACTIVIA RUN Rīga | ||
257. | Petrovs Mārtiņš | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
258. | Petruse Līva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
259. | Pfeifers Edgars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
260. | Piļāne Agnese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
261. | Pirogova Jūlija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
262. | Polovņikovs Vadims | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Salaspils | ||
263. | Popinako Tatiana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
264. | Porietis Kaspars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ādaži | ||
265. | Praņevska Zane | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Līvāni | ||
266. | Prikulis Vairis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | AUTOSKOLA RULLĒ Jelgava | ||
267. | Puķītis Gunārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Atea Global Services Rīga | ||
268. | Pundiņa-Desmitniece Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
269. | Pupause Ilona | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Cesvaine | ||
270. | Pūpola Iveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Aizpute | ||
271. | Pūpola Maija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Aizpute | ||
272. | Purina Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
273. | Purmale Solvita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | riga | ||
274. | Putāne Agrita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | METTA Ķekava | ||
275. | Putāns Andis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | METTA Ķekava | ||
276. | Putāns Uldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | FS METTA Rīga | ||
277. | Radvils Alfrēds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
278. | Radžabva-Cinovska Alla | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Maratona klubs Rīga | ||
279. | Rancāns Edgars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Kārsava | ||
280. | Reinberga Rudite | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Carnikava | ||
281. | Reinbergs Lauris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Carnikava | ||
282. | Reinfelde Jekaterina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Inčukalns | ||
283. | Rekalo Aiga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Tukums | ||
284. | Reķe Sarmīte | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jūrmala | ||
285. | Resnis Māris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jēkabpils | ||
286. | Riekstiņa Ilze | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SPORTLAND Irlava | ||
287. | Riekstiņa Raimonda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
288. | Riekstiņš Aivis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | SPORTLAND Irlava | ||
289. | Riekstiņš Modris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Kadaga | ||
290. | Robežnieks Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
291. | Romanoviča Laura | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
292. | Romule Everita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
293. | Rozenberga Iveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Saulkrasti | ||
294. | Rubene Solvita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jaunpiebalga | ||
295. | Ručevska Evija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
296. | Rudavs Gints | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jelgava | ||
297. | Rudzusieka Dace | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SPORTLAND Rīga | ||
298. | Rumbens Gatis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Zabbix Rīga | ||
299. | Rūtiņa Ineta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Deaf Riga | ||
300. | Ruzule-Jaudzeme Agnija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jūrmala | ||
301. | Salgrāve Oksana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
302. | Salmiņa Jana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ragana | ||
303. | Sarkane Sandija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Sportland Rīga | ||
304. | Savicka Anita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | KSMR FITNESS Rīga | ||
305. | Savicka Ināra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
306. | Savickaite Evita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ropažu novads Ropaži | ||
307. | Savickis Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jēkabpils | ||
308. | Savļaka Jūlija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ādaži | ||
309. | Scemelevs Igors | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
310. | Semenistijs Vladimirs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Riga | ||
311. | Semjonova Ilona | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Lacerta Running Team Rīga | ||
312. | Silakalns Rinalds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
313. | Silinga Elina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ādaži | ||
314. | Siliņa Antra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
315. | Siliņa Līga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Salacgrīva | ||
316. | Silva-Freimane Jehanne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ikskile | ||
317. | Siminaitis Dāvis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Cēsis | ||
318. | Skrabe Solvita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Madona | ||
319. | Skrapcis Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Smiltene | ||
320. | Skrastiņš Dāvis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Limbaži | ||
321. | Skripniks Dmitry | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Senson Paint Rīga | ||
322. | Smirnovs Sergejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
323. | Sņežko Kira | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
324. | Soloha Anita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
325. | Solonenkovs Aleksandrs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Saulkalne | ||
326. | Solovjova Marija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Riga | ||
327. | Spila Andrejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
328. | Sproga Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
329. | Sproģe Laila | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rūjiena | ||
330. | Sproģis Guntars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
331. | Sprukta Sandra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
332. | Starostins Sergejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
333. | Steks-Eglīte Agnese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ogre | ||
334. | Stendzeniece Ginta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ķekava | ||
335. | Stiebriņa Gunta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
336. | Stiebriņa Raja | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Suntaži | ||
337. | Stikute Anita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Ikšķile | ||
338. | Strahovs Aleksandrs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
339. | Strogonovs Dmitrijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Riga | ||
340. | Strožs Aldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Piņķii | ||
341. | Struka Madara | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Inčukalns | ||
342. | Subrovskis Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Atea Global Services Rīga | ||
343. | Suetkovs Vasilijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
344. | Sutris-Adijāns Renārs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ritaleks RIGA | ||
345. | Suvorovs Olegs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Riga | ||
346. | Svarinska Agnija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
347. | Svickaitis Igors | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
348. | Šantira Karolīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | LEPSKY TRI COACHING Rīga | ||
349. | Šatunovs Konstantīns | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Bauska | ||
350. | Šelegoviča Sanita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Tukums | ||
351. | Šerens Raimonds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Dobele | ||
352. | Šifers Kims | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Luminor Rīga | ||
353. | Šmits Armands | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Valmiera | ||
354. | Šmits Artis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
355. | Šneiders Klāvs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ogre | ||
356. | Štāle Ilva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
357. | Štekele Smaida | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
358. | Šulce Jūlija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | rīga | ||
359. | Šuļina Jeļena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
360. | Šupilovs Grigorijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
361. | Tannenberga Ineta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | RĪGA | ||
362. | Tarasenko Pavels | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | OBT Riga | ||
363. | Tatarska Jelena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
364. | Taučins Viktor | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Salaspils | ||
365. | Tauriņa Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Luminor Rīga | ||
366. | Taurmanis Artis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Alūksne | ||
367. | Timošenko Olga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
368. | Tīruma Ieva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | NMPD Jūrmala | ||
369. | Tišaņinova Zane | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
370. | Tolmane Ieva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
371. | Tomsone Viktorija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
372. | Trestjana Natalja | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
373. | Tropa-Erlecka Inese | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Saldus | ||
374. | Ūdris Emīls | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
375. | Ulase Aiva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
376. | Ulase Diāna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
377. | Upeniece Elīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Riga | ||
378. | Upenieks Gundars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | SPORTLAT Rīga | ||
379. | Urbanoviča Ļuba | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | ROPAŽI | ||
380. | Usova Jeļena | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Sigulda | ||
381. | Ustupa Ieva | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Burbulīte un radi Riga | ||
382. | Vahere-Abražune Anita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
383. | Vaimans Mihails | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
384. | Valgere Elīna | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
385. | Valtass Ivars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | SK Metroons/ Nike Marupe | ||
386. | Valtere Aija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Carnikava | ||
387. | Vanaga Sanita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
388. | Vanags Valdis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Engure | ||
389. | Vancāne Gundega | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SK Tērauds Rīga | ||
390. | Vārpiņš Mareks | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Ventspils | ||
391. | Vasiļevskis Uldis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Cēsis | ||
392. | Vasiļjeva Svetlana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
393. | Vasiļjevs Andrejs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
394. | Vasiļjevs Artjoms | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
395. | Vaša Kristīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
396. | Vāvere Kristīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | SPORTLAND Rīga | ||
397. | Vidruska Renāte | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
398. | Vilemsons Dzintars | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Liepāja | ||
399. | Vilks Māris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Saulkrasti | ||
400. | Vinkulis Vladislavs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
401. | Vinogradova Lāsma | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Lielvārde | ||
402. | Vinogradovs Deniss | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
403. | Virlane Olga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | INTRUM Rīga | ||
404. | Virse Agija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Valmiera | ||
405. | Vītiņš Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | VSK Noskrien Rieksti Riga | ||
406. | Vitmane Skara | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Valmiera | ||
407. | Vitmanis Andris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Valmiera | ||
408. | Vitols Olegs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
409. | Voino Antra | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Mārupe | ||
410. | Volkova Vita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Atea Global Services Rīga | ||
411. | Volokitina Oksana | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
412. | Voskobjnik Viktorija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
413. | Vulāne Alda | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jēkabpils | ||
414. | Warcholak Natasha | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | golubiozik minsk | ||
415. | Zabarovskis Jānis | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Jūrmala | ||
416. | Zabrocka Irina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
417. | Zaicevs Aleksandrs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Riga | ||
418. | Zaikeviča Daiga | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Aizkraukle | ||
419. | Zariņa Marina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | LDZ Loģistika Rīga | ||
420. | Zariņš Pēteris | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rīga | ||
421. | Zēgele Daina | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Salacgrīva | ||
422. | Zelmane Inita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
423. | Zemītis Mareks | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Talsi | ||
424. | Zemke Jolanta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Kuldīga | ||
425. | Zīle Simona | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Jelgava | ||
426. | Zinovatnaja Iveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
427. | Zinovjevs Jevgenijs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Rāmava | ||
428. | Zmitrovičs Aleksandrs | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | PREMIUM LEGAL SOLUTIONS Dreilini, | ||
429. | Zommere Iveta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Limbaži | ||
430. | Zuļģe Danuta | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | PAVISAM NEGANTI Ikšķile | ||
431. | Zvīne Kristīne | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
432. | Zvirbule Inita | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | Rīga | ||
433. | Žukausks Normunds | 5km (1987.g.dz.un vecāki) | Olaine | ||
434. | Žukovska Dagnija | 5km (1987.g.dz.un vecākas) | cesis |
10 KM
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abdulvrir Usmanov | V10km | Rīga | ||
2. | Ābiliņš Uģis | V10km | Madona | ||
3. | Āboliņa Tatjana | S10km | MARATONA KLUBS TALSI | ||
4. | Ābols Jānis | V10km | Maratona klubs Rīga | ||
5. | Āboltiņa-Taranda Kristīne | S10km | Iecava | ||
6. | Adamec Dominik | V10km | e FP Martin | ||
7. | Adamec Dominik | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
8. | Ailts Kristaps | V10km | Rīga | ||
9. | Aiše Ralfs | V10km | Rīga | ||
10. | Aišpurs Normunds | V10km | Rīga | ||
11. | Aizpure Agnese | S10km | Rīga | ||
12. | Akmeņlauks Nauris | V10km | Jelgava | ||
13. | Akolovs Edijs | V10km | kolosālie! Sigulda | ||
14. | Akopjana Karina | S10km | Temptraining.ru Rīga | ||
15. | Aksenoks Kaspars | V10km | Riga | ||
16. | Alberto Roa | V10km | BASTION Toledo | ||
17. | Aleksandrova Svetlana | S10km | Rīga | ||
18. | Aleksejeva Jekaterina | S10km | Rīga | ||
19. | Aleksejevs Artjoms | V10km | Jūrmala | ||
20. | Ancāns Jānis | V10km | Jējkabpils | ||
21. | Andrejevs Aigars | V10km | Balvi | ||
22. | Andrējevs Jānis | V10km | Rīga | ||
23. | Angel-Guijarro-Guijarro Miguel | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
24. | Anisimov Alexey | V10km | X INFOTECH SIA Rīga | ||
25. | Anoško Kristofers | V10km | Cēsis | ||
26. | Ansons Henrijs | V10km | Baldone | ||
27. | Antipova Linda | S10km | Euroaptieka | ||
28. | Antone-Filatova Anda | S10km | Rīga | ||
29. | Aņikejevs Valdis | V10km | RAMIRENT Rīga | ||
30. | Apse Viktorija | S10km | Liepāja | ||
31. | Apsītis Māris | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
32. | Arāja Liene | S10km | Rīga | ||
33. | Arāja Sanita | S10km | Valmiera | ||
34. | Arbidāne Annija | S10km | Rīga | ||
35. | Aristarhovich Ludvig | V10km | Riga | ||
36. | Aristarhovičs Ludvigs | V10km | Rīga | ||
37. | Arnes Lennard | V10km | Rīga | ||
38. | Artemjevs Iļja | V10km | Bauska | ||
39. | Askari Kian | V10km | Berlin | ||
40. | Asmikovica Olga | S10km | Rīga | ||
41. | Astaševska Anete | S10km | SK KATRĪNA Kuldīga | ||
42. | Augustāne Santa | S10km | Rīga | ||
43. | Auniņš Ģirts | V10km | Jelgava | ||
44. | Austrums Krists | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
45. | Auzāns Uģis | V10km | Mežciema pamatskola Rīga | ||
46. | Avotiņš Kaspars | V10km | Rīga | ||
47. | Bačura Maksims | V10km | Rīga | ||
48. | Balode Eva | S10km | Eb Rīga | ||
49. | Balode Līga | S10km | Rīga | ||
50. | Balode Žanete | S10km | Rīga | ||
51. | Balodis Sandis | V10km | Valmiera | ||
52. | Baltiņš Reinis | V10km | Saulkrasti | ||
53. | Barancik Miroslav | V10km | e FP Martin | ||
54. | Barančik Miroslav | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
55. | Bardina Inga | S10km | Salaspils | ||
56. | Barilo Ojārs | V10km | Roja | ||
57. | Basovs Oskars | V10km | Viesīte | ||
58. | Batalova Anna | S10km | Riga | ||
59. | Baumane Inese | S10km | Jelgava | ||
60. | Baumane Karīna | S10km | Rozetes Jelgavas Valsts ģimnāzija | ||
61. | Beča Zane | S10km | Latvija | ||
62. | Bedevkina Olga | S10km | Rīga | ||
63. | Belokoņs Valērijs | V10km | Rīga | ||
64. | Belousovs Vadims | V10km | Riga | ||
65. | Belzone Elīna | S10km | Smiltene | ||
66. | Beļajeva Jūlija | S10km | Barbados Rīga | ||
67. | Beļrīne Lauma | S10km | |||
68. | Bemberis Ilvars | V10km | Valmiera | ||
69. | Bendrāts Rihards | V10km | Salacgrīva | ||
70. | Benga Elīna | S10km | Rīga | ||
71. | Bento-Martino Sebastien | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
72. | Benvenuti Paolo | V10km | golubiozik minsk | ||
73. | Berdaškeviča Zane | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
74. | Berga-Sedleniece Lana | S10km | Staicele | ||
75. | Berlinskis Stīvens-Lesters | V10km | Bauska | ||
76. | Berne Baiba | S10km | Rīga | ||
77. | Bērza Agita | S10km | KSMR Mārupe Mārupe | ||
78. | Berzinš Alberts | V10km | Rīga | ||
79. | Bērziņa Baiba | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
80. | Bērziņa Dārta | S10km | Koknese | ||
81. | Bērziņa Viktorija | S10km | Rīga | ||
82. | Bērziņš Andrejs | V10km | Sigulda | ||
83. | Bērziņš Andris | V10km | Valmiera | ||
84. | Bērziņš Arnis | V10km | Rīga | ||
85. | Bērziņš Kārlis-Gustavs | V10km | Cēsis | ||
86. | Bērziņš Kristaps | V10km | PATRIA-SPORTLAND Kuldīga | ||
87. | Bērziņš Sandijs | V10km | CatZ Cēsis | ||
88. | Bērzkalne Irina | S10km | INTRUM Rīga | ||
89. | Bikse Edgars | V10km | Rīga, Gaigalava | ||
90. | Bīriņš Oskars | V10km | Valmiera | ||
91. | Birkmanis Arvis | V10km | Riga | ||
92. | Birnbauma Līga | S10km | LNB Rīga | ||
93. | Birzgale Kate | S10km | Jelgava | ||
94. | Birzniece Paula | S10km | Rīga | ||
95. | Bite Emīls-Justs | V10km | Ikšķile | ||
96. | Bitenieks Edgars | V10km | Rīga | ||
97. | Bitmane Līga | S10km | Dobele | ||
98. | Blāze Rihards-Harijs | V10km | Lielvārde | ||
99. | Blaževičs Edvīns | V10km | Krāslava | ||
100. | Blūmentāls Sandis | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
101. | Blūms Roberts | V10km | Rīga | ||
102. | Boče Ilze | S10km | Boči Ādaži | ||
103. | Boče Viesturs | V10km | Boči Ādaži | ||
104. | Bogdanova Iveta | S10km | Ceram Optec Daugavpils | ||
105. | Bogdanovs Ēriks | V10km | Cēsis | ||
106. | Bojārs Agris | V10km | Jēkabpils | ||
107. | Boldyrev Ivan | V10km | Riga | ||
108. | Bolte Louis-Tom | V10km | Bremen | ||
109. | Bondars Ingmārs | V10km | Valmiera | ||
110. | Bošs Andris | V10km | Naukšēni | ||
111. | Brakmanis Andis | V10km | DOBELE | ||
112. | Brakovska Baiba | S10km | Mālpils | ||
113. | Brante Inga | S10km | Valmiera | ||
114. | Braučs-Jusupovs Aivars | V10km | NIKE+ RUN CLUB Rīga | ||
115. | Brēdiķe Inese | S10km | VSK Noskrien Rīga | ||
116. | Brente Liāna | S10km | Ropaži | ||
117. | Brice-Matisone Elīna | S10km | Rīga | ||
118. | Briedis Emīls-Aivars | V10km | Cēsis | ||
119. | Briedis Igors | V10km | Rīga | ||
120. | Briedis Modris | V10km | KSMR Fitness Riga | ||
121. | Brikše Vilnis | V10km | Limbaži | ||
122. | Brolisa Veronika | S10km | Valmiera | ||
123. | Brolīte Marta-Paula | S10km | Jelgava | ||
124. | Bružāns Jānis | V10km | Rīga | ||
125. | Bubelis Edgars | V10km | Jelgava | ||
126. | Buceniece Alise | S10km | Cēsis | ||
127. | Bucītis Didzis | V10km | Gulbene | ||
128. | Bujāne Evelīna | S10km | Cēsis Cēsis | ||
129. | Bukovska Inita | S10km | Gulbene | ||
130. | Bullītis Mārtiņš | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
131. | Buls Aivars | V10km | Saldus | ||
132. | Bulvāns Gvido | V10km | Auce | ||
133. | Buravcova Vladlena | S10km | Riga | ||
134. | Buravcovs Konstantīns | V10km | Rīga | ||
135. | Burova Margarita | S10km | Rīga | ||
136. | Busils Aleksejs | V10km | Rīga | ||
137. | Bužinska Ērika | S10km | SPORTLAND Daugavpils | ||
138. | Cabrera-Marrero Aaron | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
139. | Caics Edgars | V10km | Rīga | ||
140. | Cariks Edgars | V10km | Rīga | ||
141. | Caune Agne | S10km | Jelgava | ||
142. | Caune Malda | S10km | - Salaspils | ||
143. | Cekote Jūlija | S10km | Rīga | ||
144. | Cerbulis Zigmunds | V10km | Nav Riga | ||
145. | Cēsniece Amanda-Nikola | S10km | Alūksne | ||
146. | Cinīts Mārtiņš | V10km | Ikšķile | ||
147. | Ciršs Māris | V10km | Madona | ||
148. | Cīrule Sabīne | S10km | Valmiera | ||
149. | Cīrulis Mārtiņš | V10km | SK Katrīna Kuldīga | ||
150. | Cisse Benjamin | V10km | Riga | ||
151. | Čaiba Rihards | V10km | Euroaptieka | ||
152. | Čakstiņa Gunta | S10km | Rīga | ||
153. | Čarkins Deniss | V10km | Rīga | ||
154. | Čepeļevska Valda | S10km | NOVO Riga | ||
155. | Čerbikovs Elvijs | V10km | Alūksne | ||
156. | Čerņenoka Anastasija | S10km | Salaspils | ||
157. | Čudare Anna | S10km | Rīga | ||
158. | Čukure Kristīne | S10km | LSG Sky Chefs SSC RIX Rīga | ||
159. | Čuvailovs Aleksejs | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
160. | Daģe Agnija | S10km | Rīga | ||
161. | Dakse Daiga | S10km | austraskoks@gmail.com Ikšķiles novads | ||
162. | Daldere Gunita | S10km | Rīga | ||
163. | Daļecka Poļina | S10km | Jēkabpils | ||
164. | Dambītis Jānis | V10km | Rīga | ||
165. | David-Gomez-Maran Jose | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
166. | Dedic Martin | V10km | Hranice CZ Boskovice | ||
167. | Delvere Laima | S10km | Rīga | ||
168. | Desmitnieks Kristaps | V10km | Riga | ||
169. | Dicmane Jolanta | S10km | 'ZILITE' Bauska | ||
170. | Dižā-Lejniece Sanita | S10km | Rīga | ||
171. | Djakonova Karina | S10km | Rīga | ||
172. | Dobrovan Vlad | V10km | Riga | ||
173. | Dolz-Del-Castellar Javier | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
174. | Domanska Aleksandra | S10km | Rīga | ||
175. | Domkins Edmuds | V10km | Maratona klubs | ||
176. | Doniks Gatis | V10km | Koknese | ||
177. | Doronin Andrei | V10km | Neprokotikov Saint-Petersburg | ||
178. | Dragunova Tatjana | S10km | Riga | ||
179. | Dravenieks Ričards | V10km | Rīga | ||
180. | Driksna Intars | V10km | Vecmilgrāvis Rīga | ||
181. | Druviņa Emīlija | S10km | Iecava | ||
182. | Druzs Valērijs | V10km | Latvijas kredītu centrs Riga | ||
183. | Dubkevičs Edgars | V10km | Rīga | ||
184. | Ducena Katrīna | S10km | Rīga | ||
185. | Duļbinska Vita | S10km | SPORTLAND Gulbene | ||
186. | Dumfa Eva | S10km | Rīga | ||
187. | Dūmiņa Jana | S10km | Rīga | ||
188. | Dūmkalns Ilgvars | V10km | Slaidumiņi Rīga | ||
189. | Dundere Laura | S10km | Luminor Rīga | ||
190. | Dundurs Agris | V10km | Rīga | ||
191. | Durcany Milan | V10km | eFP BG Latvia Martin | ||
192. | Dzelme Lita | S10km | Rīga | ||
193. | Dzilna Loreta | S10km | Madona | ||
194. | Dzirkalis Dāvis-Gustavs | V10km | Rīga | ||
195. | Džiguns Sandis | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
196. | Eiksniņš Vlads | V10km | Rīga | ||
197. | Eižvertiņš Edgars | V10km | 77Agency Riga | ||
198. | Elsins Kristaps | V10km | Rīga | ||
199. | Everts Valters | V10km | Valmiera | ||
200. | Fedoreks Ernests | V10km | Ādaži | ||
201. | Feldmane Inese | S10km | |Lubāna | ||
202. | Filatovs Oļegs | V10km | Riga | ||
203. | Fisenkova Alīna | S10km | Lacerta Running Team Rīga | ||
204. | Fišmans Marks | V10km | Jūrmala | ||
205. | Fjodorova Svetlana | S10km | Valmiera kustas Valmiera | ||
206. | Fliesser Justin | V10km | Atea Global Services Rīga | ||
207. | Fonaberga Guna | S10km | - Rīga | ||
208. | Francisco-Mateos-Chica Juan | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
209. | Fredheim Rolf | V10km | Riga | ||
210. | Freimane Liene | S10km | Riga | ||
211. | Freimanis Artūrs | V10km | Riga | ||
212. | Fridrihsons Toms | V10km | Talsi | ||
213. | Gabranovs Roberts | V10km | Trakie Valmiera | ||
214. | Gāga Agnese | S10km | Rīga | ||
215. | Gailītis Jānis | V10km | Rix Rīga | ||
216. | Gailuma Ilze | S10km | Rīga | ||
217. | Galdiņš Uldis | V10km | LabaDaba Sigulda | ||
218. | Garančs Ivars | V10km | NIKE Rīga | ||
219. | Gasparaitis Juris | V10km | Jrlgava | ||
220. | Gavariņa Daiga | S10km | Rīga | ||
221. | Gavrilovs Sergejs | V10km | nikars riga | ||
222. | Gāže Kitija | S10km | Bauska | ||
223. | Gelsberga-Sokolova Madara | S10km | Individuāli Rīga | ||
224. | Geraseva Anastasija | S10km | SPORTLAT Jelgava | ||
225. | Gerasimovs Maksims | V10km | 77Agency Rīga | ||
226. | Geraščenko Sergejs | V10km | Latvijas kredītu centrs Rīga | ||
227. | Gibašovs Igors | V10km | Maratona klubs Ventspils | ||
228. | Girgensone Līga | S10km | SK Metroons/ Nike Dobele | ||
229. | Goba Inga | S10km | Smiltene | ||
230. | Golik Zdenek | V10km | Hranice CZ Koprivnice | ||
231. | Golubčikovs Andrejs | V10km | Rīga | ||
232. | Gomez-Sanchez Javier | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
233. | Gorčinskis Sergejs | V10km | Liepāja | ||
234. | Gorņevs Normunds | V10km | Rīga | ||
235. | Grandāne Anete | S10km | JOE LATVIJA Jelgava | ||
236. | Grandāns Gatis | V10km | Jelgava | ||
237. | Grantovska Inga | S10km | Riga | ||
238. | Grau-De-La-Cruz Daniel | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
239. | Grāvītis Aigars | V10km | Rīga | ||
240. | Gredzena Nadīna-Līga | S10km | Kocēni | ||
241. | Gredzens Mikus-Matīss | V10km | Vaidava Vaidava | ||
242. | Grenjers Džeiks | V10km | Valmiera | ||
243. | Grieķers Ainārs | V10km | Koknese | ||
244. | Grigolis Salvis | V10km | Valmiera | ||
245. | Griķis Edgars | V10km | DOBELE | ||
246. | Grīnberga Zinaida | S10km | LSC Rīga | ||
247. | Grīnbergs Edžus | V10km | Ķekavas novads | ||
248. | Grīnvalds Māris | V10km | Talsi | ||
249. | Griškjāns Anatolijs | V10km | Riga | ||
250. | Grišulis Guntis | V10km | Kārsava | ||
251. | Groza Valerijs | V10km | Ādaži | ||
252. | Gucu Viktorija | S10km | Rīga | ||
253. | Gulbe Inese | S10km | Sigulda | ||
254. | Gulbis Renārs | V10km | Mālpils | ||
255. | Gulcaka Ilona | S10km | Riga | ||
256. | Guseva Ērika | S10km | Ādaži | ||
257. | Gvdovska Endija | S10km | Sigulda | ||
258. | Ģēģeris Emils | V10km | Ikšķile | ||
259. | Ģērmane Dženifera | S10km | Valmiera | ||
260. | Hackeviča Neonila | S10km | RSC Stiprie Rīga | ||
261. | Haidacher Felix | V10km | Bruneck | ||
262. | Handakova Natalia | S10km | e FP Martin | ||
263. | Hanni Ella | S10km | Bruneck | ||
264. | Hansone Inta | S10km | Dobele | ||
265. | Harjo Lotta | S10km | Jelgava | ||
266. | Harlass Deniss | V10km | Riga | ||
267. | Heringa Marta | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
268. | Herings Aivars | V10km | Riga | ||
269. | Herings Rainers-Jānis | V10km | Rīga | ||
270. | Holy Radek | V10km | Hranice CZ Olomouc | ||
271. | Hudorožkovs Jevgenijs | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
272. | Hulej Branislav | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
273. | Hulej Branislav | V10km | e FP Martin | ||
274. | Huntoš Marek | V10km | eFP BG Latvia Ruzomberok | ||
275. | Hvorostjanska Anžella | S10km | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
276. | Iekļavs Kristaps | V10km | Rīgas raj. | ||
277. | Ignaškovs Valters | V10km | Valmiera | ||
278. | Illarčokovs Sergejs | V10km | Rīga | ||
279. | Iļjenko Sandra | S10km | Dobele | ||
280. | Iļjina Irina | S10km | Rīga | ||
281. | Iļjins Daniels | V10km | Sigulda | ||
282. | Innus Diāna | S10km | Riga | ||
283. | Irmeja Agnese | S10km | Rīga | ||
284. | Ivanova Diāna | S10km | Rīga | ||
285. | Ivanovs Antons | V10km | Adaptive Rīga | ||
286. | Ivanovs Ingus | V10km | Varakļāni | ||
287. | Ivanovs Ivans | V10km | Rīga | ||
288. | Ivanovs Oļegs | V10km | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
289. | Ivanovskis Ervīns | V10km | Rīga | ||
290. | Ivicka Jekaterina | S10km | Rīga | ||
291. | Ivulāns Artūrs | V10km | Rīga | ||
292. | Yakovlev Jurii | V10km | Moscov | ||
293. | Jākobsone-Šņepste Guna | S10km | Rīga | ||
294. | Jākobsons Rihards | V10km | Rīga | ||
295. | Jakobsons Sandis | V10km | Smiltene | ||
296. | Jakoška Astra | S10km | Rīga | ||
297. | Jakubovskis Andris | V10km | Visma Labs Rīga | ||
298. | Janevski Vladimir | V10km | Riga | ||
299. | Janišs Justs | V10km | Valmiera | ||
300. | Jankavs Jānis | V10km | Rīga | ||
301. | Jankevica Laura | S10km | Rīga | ||
302. | Jankovskis Dairis | V10km | Rīga | ||
303. | Jansone Rita | S10km | ACTIVIA RUN Carnikava | ||
304. | Jansons Agris | V10km | Tukums | ||
305. | Jansons Artūrs | V10km | Maratona klubs Kapsēde | ||
306. | Jarockis Aleksis | V10km | Rīga | ||
307. | Jasinskis Vladislavs | V10km | Resnais Ķirbis Rīga | ||
308. | Jaudzems Juris | V10km | Jūrmala | ||
309. | Jaunsproģe Zanda | S10km | Rīga | ||
310. | Javorskis Vitālijs | V10km | Rīga | ||
311. | Jefremova Nataļja | S10km | Carnikava | ||
312. | Jeļesejevs Aleksandrs | V10km | Rīga | ||
313. | Jesina Katerina | S10km | Rīga | ||
314. | Jirgensone Anita | S10km | Luminor Rīga | ||
315. | Johnatan-Henao-Caiced Carlos | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
316. | Joksts Ronalds | V10km | RSC Stiprie Rīga | ||
317. | Jonina Jelena | S10km | Riga | ||
318. | Judkins Aleksandrs | V10km | Riga | ||
319. | Juldaševa Lāsma | S10km | Rīga | ||
320. | Jupatova Natālija | S10km | Rēzekne | ||
321. | Jurane Jelena | S10km | INTRUM Rīga | ||
322. | Jurasova Inga | S10km | ACTIVIA RUN Jelgava | ||
323. | Jurčenko Jurģis | V10km | Jelgava | ||
324. | Jurševska Gita | S10km | Rīga | ||
325. | Jusvajeva Sendija | S10km | Rīga | ||
326. | Jusvajevs Batirs | V10km | Rīga | ||
327. | Jusvajevs Roberts | V10km | Rīga | ||
328. | Juszwisniewski Patryc | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
329. | Kabrina Kitija | S10km | rīga | ||
330. | Kadiķis Aigars | V10km | Zabbix Rīga | ||
331. | Kadiša Anda | S10km | Rīga | ||
332. | Kalabus Jiri | V10km | Hranice CZ Prerov | ||
333. | Kallase Zlata | S10km | Gulbene | ||
334. | Kalnina Inita | S10km | Ādaži | ||
335. | Kalniņa Astrīda | S10km | Valmiera | ||
336. | Kalniņa Līga | S10km | Rīga | ||
337. | Kalniņš Agris | V10km | Trejdeviņi Rauna | ||
338. | Kalniņš Artūrs | V10km | Rīga | ||
339. | Kalniņš Ivo | V10km | Rīga | ||
340. | Kalniņš Jānis | V10km | Langstiņi | ||
341. | Kaltniece Sintija | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
342. | Kalvāne Anna | S10km | Rīga | ||
343. | Kalvane Kristiana | S10km | Rīga | ||
344. | Kaļva Agita | S10km | Ķegumā spēks Ķegums | ||
345. | Kamergrauze Liene | S10km | Garkalne | ||
346. | Kancāne Ilze | S10km | Vichy Rīga | ||
347. | Kancāne Liene | S10km | Rīga | ||
348. | Kanenbergs Kristofers | V10km | Garkalne | ||
349. | Kaniščevs Maksims | V10km | Rīga | ||
350. | Kapče Sandra | S10km | Rīga | ||
351. | Karčiauska Aleksandra | S10km | Rīga | ||
352. | Kārkliņa Madara | S10km | VSK Noskrien Rīga | ||
353. | Kārkliņš Edgars | V10km | Ķegums | ||
354. | Kārkliņš Gvido | V10km | Vangaži | ||
355. | Katkovska Maija | S10km | MJ-Partneri Riga | ||
356. | Katkovskis Māris | V10km | KSMR Fitness Rīga | ||
357. | Kauliņa Eva | S10km | Smiltene | ||
358. | Kauliņš Ralfs | V10km | Apes novads | ||
359. | Kautiņa Lāsma | S10km | Euroaptieka | ||
360. | Kazakov Anatoly | V10km | Maratona klubs/Skobar Pleskava | ||
361. | Kesenfelde Ieva | S10km | Kuldīga | ||
362. | Kindzulis Lauris | V10km | Luminor Rīga | ||
363. | Kirins Juris | V10km | Rīga | ||
364. | Kiršteina Lelde | S10km | Rīga | ||
365. | Kiseļovs Artūrs | V10km | Riga | ||
366. | Kivle Zane | S10km | KSMR Fitness Rīga | ||
367. | Klauģis Roberts-Martins | V10km | Sporta skola Rīga | ||
368. | Klāva Diāna | S10km | Ksmr Fitness Rīga | ||
369. | Klepere Beāte-Anna | S10km | Riga | ||
370. | Kļackins Mihails | V10km | Rīga | ||
371. | Kļava Mudīte | S10km | NMPD Rīga | ||
372. | Kļava Simona | S10km | Rīga | ||
373. | Kļaviņa Daiga | S10km | Nūjo vesels Rīga | ||
374. | Kļaviņš Emīls-Davids | V10km | Smiltene | ||
375. | Kļaviņš Jānis | V10km | Rīga | ||
376. | Kļimovičs Artūrs | V10km | Rīga/Mucenieki | ||
377. | Kočāne Elga | S10km | Rīga | ||
378. | Komars Oskars | V10km | Jelgava | ||
379. | Konavko Dmitrijs | V10km | Jelgavas novads, Vircava | ||
380. | Konstantinova Karīna | S10km | Rīga | ||
381. | Koņahina Olga | S10km | Ragaciems | ||
382. | Kopeika Mairis | V10km | Euroaptieka . | ||
383. | Koreškovs Dmitrijs | V10km | Jūrmala | ||
384. | Koričar Jozef | V10km | e FP Martin | ||
385. | Korsaka Linda | S10km | Rīga, Jelgava | ||
386. | Korsīte Iveta | S10km | Madona | ||
387. | Kotelovics Aleksandrs | V10km | Luminor Rīga | ||
388. | Kotelovics Pāvels | V10km | Rīga | ||
389. | Kotihova Karolīna | S10km | Rīga | ||
390. | Kovaļeviča Valērija | S10km | Rīga | ||
391. | Krasilnikova Evita | S10km | Rīga | ||
392. | Krastiņa Jana | S10km | Rīga | ||
393. | Krastiņš Jānis | V10km | zibenzellis ropaži | ||
394. | Krasula Maksims | V10km | Riga | ||
395. | Krauklis Aigars | V10km | Koknese | ||
396. | Krauze Sandra | S10km | Gulbene | ||
397. | Kraveca Jelena | S10km | Skuķīši | ||
398. | Kreišmanis Artūrs | V10km | Rīga | ||
399. | Krevņeva Nora | S10km | SK Metroons/ Nike Riga Run Rīga | ||
400. | Krievins Raivo | V10km | imanta Riga | ||
401. | Krievs Ikars | V10km | Valmiera | ||
402. | Krīgers Adriāns | V10km | Bauska | ||
403. | Krilova Evita | S10km | BIODERMA Ozolnieki | ||
404. | Krilovs Kaspars | V10km | Rīga | ||
405. | Kristiāna Karīna | S10km | Rīga | ||
406. | Kriviņa Alīna | S10km | KSMR FITNESS Rīga | ||
407. | Krivuņecs Mihails | V10km | Rīga | ||
408. | Krogeris Edgars | V10km | Rīga | ||
409. | Kronbergs Dainis | V10km | TUKUMS | ||
410. | Krūmiņa Aigija | S10km | Valmiera | ||
411. | Krūmiņa Maruta | S10km | Maratona klubs Tukums | ||
412. | Krūmkalns Aivis | V10km | Sigulda | ||
413. | Krūza Māris | V10km | Rīga | ||
414. | Kubliņa Laura | S10km | Valka | ||
415. | Kučika Baiba | S10km | Ropaži | ||
416. | Kudrjavcevs Maksims | V10km | DREAMBIRD Rīga | ||
417. | Kuģevica Bea | S10km | Rīga | ||
418. | Kukare Iveta | S10km | Rīga | ||
419. | Kukule Marina | S10km | Riga | ||
420. | Kukuma Iveta | S10km | VSK Noskrien Sigulda | ||
421. | Kuligins Igors | V10km | Jelgava | ||
422. | Kūms Sandis | V10km | jelgava | ||
423. | Kundziņš Raimonds | V10km | Rīga | ||
424. | Kupco Marek | V10km | e FP Martin | ||
425. | Kupčo Marek | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
426. | Kupra Sandra | S10km | VSK Noskrien Rēzekne | ||
427. | Kuprijanovs Raivo | V10km | Ape | ||
428. | Kurovs Jevgēņijs | V10km | RISEBA Rīga | ||
429. | Kursišs Rolands | V10km | Jelgava | ||
430. | Kurzemnieks Artis | V10km | Cēsis | ||
431. | Kuziks Jānis | V10km | Adaptive Rīga | ||
432. | Kuzmovs Kristiāns | V10km | Rīga | ||
433. | Kuznecova Aleksandra | S10km | Rīga | ||
434. | Kuznetsov Evgeniy | V10km | X INFOTECH SIA Rīga | ||
435. | Kuzņecova Jekaterina | S10km | Rīga | ||
436. | Ķemme Matīss | V10km | Rīga | ||
437. | Ķerus Indulis | V10km | Rīga | ||
438. | Ķikuste Gunita | S10km | Riga | ||
439. | Ķīse Darja | S10km | Rīga | ||
440. | Ķuze Jolanta | S10km | Lielupes pag. | ||
441. | Labsvīra-Zelča Inga | S10km | Smiltene | ||
442. | Laganovska Nikola | S10km | Baloži | ||
443. | Laicāns Modris | V10km | Capo Inčukalns | ||
444. | Laipasvīrs Rolands | V10km | Olaine | ||
445. | Lajcin Marek | V10km | e FP Martin | ||
446. | Lajčin Marek | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
447. | Lambrou Adam | V10km | Atea Global Services Rīga | ||
448. | Lapinska Inga | S10km | Jēkabpils | ||
449. | Lapitskaya Alexandra | S10km | CatZ Gomel | ||
450. | Lapkasis Raivis | V10km | INTRUM Rīga | ||
451. | Lapkašs Rinalds | V10km | Gulbene | ||
452. | Lasmane Rūta | S10km | Ventspils | ||
453. | Laukmane Ieva | S10km | Zabbix Rīga | ||
454. | Laurs Jānis | V10km | Visa Veida Kustība Lielvārde | ||
455. | Lazdiņš Rihards | V10km | Cēsis | ||
456. | Le-Goff Kevin | V10km | RIga | ||
457. | Leidums Renars | V10km | Kusa | ||
458. | Leikarte Ieva | S10km | Ozolnieki Rīga | ||
459. | Leimane Līva | S10km | Rīga | ||
460. | Leiskins Renārs | V10km | Daugavpils 12. vidusskola Daugavpils | ||
461. | Leitāne Aleksa | S10km | Rīga | ||
462. | Lepere Monta | S10km | Rīga | ||
463. | Lesiņš Jānis | V10km | Ķaži rullē! Rīga | ||
464. | Leus Viktorija | S10km | Riga | ||
465. | Lībeka Ina | S10km | Talsi | ||
466. | Liepa Raivo | V10km | Dobele | ||
467. | Liepiņa Iveta | S10km | Cēsis | ||
468. | Liepiņa Monta | S10km | KSMR fitness Rīga | ||
469. | Liepiņš Ēriks | V10km | Riga | ||
470. | Liguts Māris | V10km | Rīga | ||
471. | Līkansis Edijs | V10km | Jelgava | ||
472. | Limmeijers Alex | V10km | Valmiera | ||
473. | Lisina Alina | S10km | Riga | ||
474. | Livča Edīte | S10km | Tukums | ||
475. | Lobanova Marija | S10km | Rīga | ||
476. | Loča Agnese | S10km | Balvi | ||
477. | Ločmelis Māris | V10km | Lielvārde | ||
478. | Ločmelis Ronalds | V10km | Ķegums | ||
479. | Lontone Līna | S10km | Rēzekne | ||
480. | Loskutovs Aleksejs | V10km | Rīga | ||
481. | Lotiņš Ēriks | V10km | Rīga | ||
482. | Loze Kristiāna | S10km | Cēsis | ||
483. | Lucan Tomas | V10km | Martin | ||
484. | Lučan Tomaš | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
485. | Ludboržs Elgars | V10km | Radisson Blu Daugava riga | ||
486. | Lukaševiča Tatjana | S10km | Rīga | ||
487. | Lukianenko Denis | V10km | Liepāja | ||
488. | Lukins Eriks | V10km | riga | ||
489. | Lūkins Krists | V10km | Rīga | ||
490. | Lukmanis Lauris | V10km | Priekuļi | ||
491. | Lungeviča Sintija | S10km | Madona | ||
492. | Ļeonova Marina | S10km | Rīga | ||
493. | Ļvova Māra | S10km | Cēsis | ||
494. | Macko Miroslav | V10km | eFP BG Latvia Ruzomberok | ||
495. | Madelāns Vladimirs | V10km | Rīga | ||
496. | Magone Ģirts | V10km | Valmiera | ||
497. | Majorovs Igors | V10km | Riga | ||
498. | Makedons Vladlens | V10km | Rīga | ||
499. | Māliņa Liene | S10km | Valmiera | ||
500. | Mālmanis Nauris | V10km | Valmiera | ||
501. | Mālniece Aiga | S10km | Valmiera | ||
502. | Mamontova Kristīne | S10km | Mārupe | ||
503. | Mangalis Vilmārs | V10km | Pēdējā Elpa Ikšķile | ||
504. | Manuel-Salmeron-Parra Victor | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
505. | Marksa Marta | S10km | Smiltene | ||
506. | Martinez Inigo | V10km | Mexico City | ||
507. | Martinsone Justīne | S10km | Limbaži | ||
508. | Martinsons Artūrs | V10km | Valmiera | ||
509. | Martinsons Jānis | V10km | Valka | ||
510. | Mārtuševs Kristiāns | V10km | Rīga | ||
511. | Masaļska Signe | S10km | M&B team Rīga | ||
512. | Masaļskis Vladislavs | V10km | Rīga | ||
513. | Mase Alise-Rute | S10km | rv3.ģ Rīga | ||
514. | Maskalāns Andrejs | V10km | Rīga | ||
515. | Maslovs Dmitrijs | V10km | PUSSY BANGERS Riga | ||
516. | Masood-Mir Ashir | V10km | Riga | ||
517. | Mastihina Tatjana | S10km | Riga | ||
518. | Masule Marita | S10km | Rīga | ||
519. | Mašonkina Marija | S10km | Ogre | ||
520. | Matisons Ainārs | V10km | Matisons Runner’s Club Piltene | ||
521. | Matjola Igors | V10km | Visma Labs Rīga | ||
522. | Mato Blanca | S10km | Madrid | ||
523. | Matvejeva Svetlana | S10km | MATVEJEVI Riga | ||
524. | Matvijuks Nauris | V10km | Aloja | ||
525. | Mauriņš Ģirts | V10km | Rīga | ||
526. | Medne Dārta-Arta | S10km | Alūksnes novads | ||
527. | Medne Māra | S10km | Zabbix Jūrmala | ||
528. | Mednis Andris | V10km | Zabbix Jelgava | ||
529. | Mednis Armands | V10km | Ādaži | ||
530. | Megi Ričards-Sandris | V10km | Valmiera | ||
531. | Meijers Edgars | V10km | Valka | ||
532. | Meilerte Kristīne | S10km | Latte Rīga | ||
533. | Melbārde Eva | S10km | Valka | ||
534. | Melbārde Inita | S10km | Rīga | ||
535. | Meldriņa Evija | S10km | Rīga | ||
536. | Meldriņš Ivo | V10km | Rīga | ||
537. | Melne Ilga | S10km | Olainfarm Rīga | ||
538. | Melnikovs Ruslans | V10km | Riga | ||
539. | Meļķis Māris | V10km | Valmiera | ||
540. | Meļnikovs Ivans | V10km | |||
541. | Meļņikova Jūlija | S10km | Rīga | ||
542. | Meļņikovs Ruslans | V10km | Rīga | ||
543. | Menzel Henning | V10km | Hamm | ||
544. | Merenkova Ksenija | S10km | Riga | ||
545. | Metallistovs Jurijs | V10km | Rīga | ||
546. | Mētra Ieva | S10km | Rīga | ||
547. | Mežavilka Inga | S10km | SPORTLAND Sigulda | ||
548. | Mhitarjans Aleksandrs | V10km | Jūrmala | ||
549. | Miesnieks Ričards | V10km | Ogre | ||
550. | Mieze Betija | S10km | Limbaži | ||
551. | Mihailova Egita | S10km | Riga | ||
552. | Mihailova Jolanta | S10km | Preiļi | ||
553. | Mikucka Sandra | S10km | Rīga | ||
554. | Miķelsone Rita | S10km | Luminor Rīga | ||
555. | Millers Arnis | V10km | SPORTLAND Olaine | ||
556. | Miltiņa Samanta | S10km | Carnikava | ||
557. | Mironova Jekaterina | S10km | Luminor Rīga | ||
558. | Mironova Jeļena | S10km | Līvānu VK/BALTAIS-2 Līvāni | ||
559. | Mitjurics Jevgenijs | V10km | Riga | ||
560. | Mokrova Tatjana | S10km | C.T.Co Riga | ||
561. | Mončinskis Vladislavs | V10km | PUSSY BANGERS Riga | ||
562. | Morales Nadia | S10km | Riga | ||
563. | Moravcik Ivan | V10km | e FP Martin | ||
564. | Moravčik Ivan | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
565. | Moroza Zane | S10km | Rīga | ||
566. | Mortuļevs Aleksandrs | V10km | Latvijas Gaisa Satiksme Riga | ||
567. | Možeiks Mairis | V10km | Luminor Rīga | ||
568. | Muižniece Ilzīte | S10km | Rīga | ||
569. | Mulers Raivo | V10km | Jēkabpils | ||
570. | Muntjans Oļegs | V10km | Jelgava | ||
571. | Murelis Gundars | V10km | Valmiera | ||
572. | Murillo-Gonzalez Eduardo | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
573. | Nagle Terēze | S10km | Rīga | ||
574. | Nat-Cote Leandro | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
575. | Nazarovs Aleksejs | V10km | Rīga | ||
576. | Neckar Tomas | V10km | Hranice CZ Hranice | ||
577. | Neckar Tonas | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
578. | Neimane Anna-Liene | S10km | Rīga | ||
579. | Nežborts Mikus | V10km | Sigulda | ||
580. | Nikolajeva Dace | S10km | Riga | ||
581. | Nikolajeva Ilana | S10km | JURMALA | ||
582. | Novikova Viktorija | S10km | Riga | ||
583. | Novikovs Dmitrijs | V10km | Dobele | ||
584. | Novogurskiy Ilya | V10km | NOVO Riga | ||
585. | Ņesterenko Jekaterina | S10km | Rīga | ||
586. | Ņesterova Jeļena | S10km | Rīga | ||
587. | Obuhova Nadežda | S10km | Tumšupe | ||
588. | Odiņa Samanta | S10km | Mārupe | ||
589. | Oga Ilzīte | S10km | Madona | ||
590. | Ola Raimonds | V10km | qq Rīga | ||
591. | Olbačevska Sigita | S10km | Rīga | ||
592. | Olberkyte Erika | S10km | Alūksne | ||
593. | Olezevskis Dmitrijs | V10km | imanta Riga | ||
594. | Omeļčenko Sergejs | V10km | CENTE Riga | ||
595. | Oncu Can | V10km | Visma Labs Rīga | ||
596. | Orlova Arina | S10km | Rīga | ||
597. | Orlova Svetlana | S10km | CENTE Riga | ||
598. | Orlovs Aleksejs | V10km | CENTE Riga | ||
599. | Osokina Aleksandra | S10km | Rīga | ||
600. | Otmane Krista | S10km | Rīga | ||
601. | Ozkanli Nadīna | S10km | Slaidumiņi Latvia | ||
602. | Ozola Baiba | S10km | Rīga | ||
603. | Ozoliņa Justine | S10km | Mālpils | ||
604. | Ozoliņš Jānis | V10km | Rīga | ||
605. | Ozoliņš Māris | V10km | Ādaži | ||
606. | Ozoliņš Sandris | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
607. | Pae Sirle | S10km | Pērnava | ||
608. | Paeglītis Dainis | V10km | Sigulda | ||
609. | Pančenko Maksims | V10km | Ādaži | ||
610. | Panteļejevs Atis | V10km | Valmiera | ||
611. | Pantepajevs Vjaceslavs | V10km | Riga | ||
612. | Parys Rostislav | V10km | Hranice CZ Úvalno | ||
613. | Pastare Daila | S10km | NRC Jelgava Jelgava | ||
614. | Patmalnieks Valdis | V10km | ACTIVIA RUN Dobele | ||
615. | Pauliņa Rita | S10km | INTRUM Rīga | ||
616. | Pavlovs Mihails | V10km | Riga | ||
617. | Pazāns Markuss-Eduards | V10km | Valmiera | ||
618. | Pelcberga Elvīra | S10km | Limbaži | ||
619. | Pentjušs Mārtiņš | V10km | Zaķumuiža | ||
620. | Perez-Garcia Adrian | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
621. | Perote-Martinez Palma | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
622. | Pētersone Inese | S10km | Luminor Rīga | ||
623. | Petersons Aleksejs | V10km | Rīga | ||
624. | Petrova Jekaterina | S10km | X INFOTECH SIA Rīga | ||
625. | Pfeifle Rihards | V10km | C.T.Co Rīga | ||
626. | Pičs Sandris | V10km | Jurmala | ||
627. | Pienis Raivo | V10km | ASK PATRIA Vilce, Jelgavas nov. | ||
628. | Piirsalu Marje | S10km | Tartu vald, Tila küla | ||
629. | Pimenovs Toms | V10km | Saulkrasti | ||
630. | Pinka Elvijs | V10km | Ogre | ||
631. | Platniece-Bružāne Ilze | S10km | Rīga | ||
632. | Platnieks Kaspars | V10km | Rīga | ||
633. | Plaudis-Lasmanis Lūkass-Jānis | V10km | Rīga | ||
634. | Plehova Anna | S10km | Maratona klubs | ||
635. | Pleša Elīna | S10km | Rīga | ||
636. | Poblete-Garcia Sergio | V10km | Madrid | ||
637. | Poduska Andrej | V10km | e FP Martin | ||
638. | Poduška Andrej | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
639. | Poiša Iveta | S10km | Jelgava | ||
640. | Pokšāns Arnis | V10km | -Abas Kreisās kājas Dunte | ||
641. | Pole Agita | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
642. | Pole Klinta | S10km | Rīga | ||
643. | Poluškina Diāna | S10km | Mārupre | ||
644. | Poļskihs Antons | V10km | Rīga | ||
645. | Popkova Aleksandra | S10km | BOXER.LV Riga | ||
646. | Powers Kevin | V10km | Riga | ||
647. | Powers Stephanie | S10km | Riga | ||
648. | Prāma Laura | S10km | Smailites Bauska | ||
649. | Prauls Nils-Daniels | V10km | Riga | ||
650. | Priede Megija | S10km | Kandava | ||
651. | Priede Vladimirs | V10km | Priedes Rīga | ||
652. | Priedītis Agris | V10km | Adaptive Rīga | ||
653. | Priedītis Andrejs | V10km | VSK Noskrien..Lsc. Rīga | ||
654. | Priedītis Dāvids | V10km | Saulkrasti | ||
655. | Priedniece Iveta | S10km | Rīga | ||
656. | Puriņš Matīss | V10km | Rīga | ||
657. | Purvīte Arta | S10km | Rīga | ||
658. | Putniņš Miks | V10km | Alsunga | ||
659. | Pužule Baiba | S10km | Rīga | ||
660. | Radjuks Aleksandrs | V10km | riga | ||
661. | Raga Inese | S10km | SPORTLAND | ||
662. | Ragovskis Jānis | V10km | Rīga | ||
663. | Rags Ainars | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
664. | Rakeckis Juris | V10km | Valmiera | ||
665. | Ralovecs Edgars | V10km | Carnikava | ||
666. | Ramata Lāsma | S10km | Valmiera | ||
667. | Ramirez-Arencibia Juan | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
668. | Rancāne Maruta | S10km | Rīga | ||
669. | Rancāns Edgars | V10km | Rāmava | ||
670. | Rasa Agnese | S10km | Rīga | ||
671. | Rasponomarjova Natalija | S10km | Riga | ||
672. | Rastorgujevs Andrejs | V10km | NIKE Rīga | ||
673. | Raščevskis Aleksandrs | V10km | Daugavpils | ||
674. | Raubena Agnese | S10km | Rīga | ||
675. | Rauza Edgars | V10km | Luminor Rīga | ||
676. | Rauženberga Kate-Paula | S10km | Valka | ||
677. | Reimanis Imants | V10km | Euroaptieka | ||
678. | Rēķis Daniels | V10km | Rīgas satiksme Rīga | ||
679. | Rešetovs Nikolajs | V10km | Riga | ||
680. | Rībenieks Kaspars | V10km | Rīga | ||
681. | Ribikauska Daiga | S10km | Bauska | ||
682. | Riekstiņš Mārtiņš | V10km | Dobele | ||
683. | Rimeicāns Haralds | V10km | Lielvārde | ||
684. | Rings Edgars | V10km | Salacgrīva | ||
685. | Rivčs Juris | V10km | Rēzekne | ||
686. | Rizikovs Svjatoslavs | V10km | Riga | ||
687. | Roa Alberto | V10km | Toledo | ||
688. | Rodčenko Aleksandrs | V10km | Daugavpils | ||
689. | Rodiks Ronalds | V10km | Rīga | ||
690. | Rodriguez-Vargas Samuel | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
691. | Roeder Tom | V10km | Riga | ||
692. | Romanova Valentīna | S10km | Run 4 Fun / 10K club Rīga | ||
693. | Romule Iveta | S10km | Jelgava | ||
694. | Roser Mario | V10km | Riga | ||
695. | Rotberga Madara | S10km | Riga | ||
696. | Rozenbauma Agnese | S10km | Rīga | ||
697. | Rozenbaums Ivo | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
698. | Rozentālbergs Andris | V10km | Lattelecom Rīga | ||
699. | Rozentāls Ringolds | V10km | Rīga | ||
700. | Rozmiaņeca Kristīne | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
701. | Rubins Dmitrijs | V10km | Rīga | ||
702. | Rudzīte Estere | S10km | Mazsalaca | ||
703. | Rudzīte Linda | S10km | Cēsis | ||
704. | Rudzīte Sintija | S10km | VSK Noskrien Ozolnieki | ||
705. | Ruka Terēze-Dina | S10km | Rīga | ||
706. | Rullis Jānis | V10km | MK STENDE Talsi | ||
707. | Rumjancevs Mihails | V10km | Riga | ||
708. | Rumjancevs Renārs | V10km | Ungurpils | ||
709. | Rusa Kristaps | V10km | Cēsis | ||
710. | Rusina Diana | S10km | Jelgava | ||
711. | Ruska Irita | S10km | Cēsis | ||
712. | Rušķis Jānis | V10km | Jumprava | ||
713. | Rutkauska Kristīna | S10km | Riga | ||
714. | Rutkis Reinis-Kārlis | V10km | Ogre | ||
715. | Ruttulis Mārtiņš | V10km | Rīga | ||
716. | Sabļins Roberts | V10km | Mincis Rīga | ||
717. | Sabol Milan | V10km | Hranice CZ Hranice na Morave | ||
718. | Safutins Viktors | V10km | Maratona klubs Rīga | ||
719. | Sakals Mairis | V10km | Rīga | ||
720. | Sakss Artis | V10km | Rīga | ||
721. | Salna Baiba | S10km | Mārupe | ||
722. | Salnāja Kristīne | S10km | Rīga | ||
723. | Saļņikova Anna | S10km | Ventspils | ||
724. | Samulis Edvīns | V10km | Jelgava | ||
725. | Sanchez-Dominguez Pablo | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
726. | Sanchez-Gomez David | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
727. | Sargune Baiba | S10km | Rīga | ||
728. | Sarguns Dzintars | V10km | Rīga | ||
729. | Sarma Lelde | S10km | LS Team Ape | ||
730. | Saulajs Vilnis | V10km | Sigulda | ||
731. | Saulīte Etīna | S10km | Valmiera | ||
732. | Saveļjeva Olga | S10km | Olainfarm Olaine | ||
733. | Sējāns Arnis | V10km | Jelgava | ||
734. | Semenenko Ilja | V10km | Riga | ||
735. | Semenov Petr | V10km | Riga | ||
736. | Serdjuk Ruslan | V10km | Riga | ||
737. | Serdjuks Vladislavs | V10km | Riga | ||
738. | Sileniece Elizabete-Estere | S10km | Rīga | ||
739. | Siliņa Linda | S10km | AQUATICS Dobele | ||
740. | Siliņš Ivo | V10km | Salas vidusskola Sala, Salas pagasts. | ||
741. | Siliņš Rihards | V10km | Rīga | ||
742. | Silkalns Aigars | V10km | colorlib.com Lapmežciems | ||
743. | Sīmanis Emīls | V10km | Madona | ||
744. | Skangalis Mikus | V10km | Gulbene | ||
745. | Skotelis Andris | V10km | Rīga | ||
746. | Skudre Jānis | V10km | Rīga | ||
747. | Skudrītis Rolands | V10km | Grobiņa | ||
748. | Skurjats Artjoms | V10km | Jēkabpils | ||
749. | Slusarenko Radions | V10km | Seda | ||
750. | Smane Evija | S10km | Valka | ||
751. | Smetanka Sergejs | V10km | Riga | ||
752. | Smetanka Valentīna | S10km | Riga | ||
753. | Smetaņins Ņikita | V10km | Rīga | ||
754. | Smiltnieks Mārtiņš | V10km | Limbaži | ||
755. | Sokolova Saiva | S10km | Salaspils | ||
756. | Solovejs Kirils | V10km | Rīgas raj. | ||
757. | Spaile Reinis | V10km | Chasing The Deer Project Riga | ||
758. | Sparāne Olga | S10km | Maratona klubs Preiļi | ||
759. | Spīgulis Artūrs | V10km | Pārdaugava 2007 Rīga | ||
760. | Spitsõna Jelena | S10km | Tallinn | ||
761. | Sprenne Jānis | V10km | Rīga | ||
762. | Spridzāns Juris | V10km | Latvijas kredītu centrs Rīga | ||
763. | Sproģe Inese | S10km | Cēsis | ||
764. | Sprukts Aivars | V10km | Rīga | ||
765. | Sprukts Kārlis | V10km | KSMR Fitness Rīga | ||
766. | Spunde Samanta | S10km | Tukums | ||
767. | Stankevica Alise | S10km | Rīga | ||
768. | Staris Kārlis | V10km | 1.vsk. Rēzekne | ||
769. | Stefanak Gabriel | V10km | Bratislava Hamsters & Sunshine | ||
770. | Stepanova Ligita | S10km | Ķekavas pag. | ||
771. | Stepanovs Jurijs | V10km | Lapenieki | ||
772. | Stepanovs Maksims | V10km | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
773. | Stivriņa Laura-Kristiāna | S10km | Dobele | ||
774. | Strahovs Deniss | V10km | Ironman.lv Riga | ||
775. | Straume Guntars | V10km | Maratona klubs Ventspils | ||
776. | Straume Jānis | V10km | ACTIVIA RUN Rīga | ||
777. | Strazdiņa Inga | S10km | Madona | ||
778. | Strazdiņš Kristaps | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
779. | Strode Agnese | S10km | Valmiera | ||
780. | Strogonova Luīze | S10km | Saldus | ||
781. | Stucers Māris | V10km | Rīga | ||
782. | Stulgys Dainius | V10km | Vilnius | ||
783. | Stūrmane Santa | S10km | Smailites Bauska | ||
784. | Stūrmanis Māris | V10km | Rīga | ||
785. | Sturme Aleksandrs | V10km | C.T.Co Jelgava | ||
786. | Suhanovs Jānis | V10km | Limbaži | ||
787. | Suhihs Maksims | V10km | Rīga | ||
788. | Suhorukovs Viktors | V10km | Riga | ||
789. | Supe Liāna | S10km | X INFOTECH SIA Rīga | ||
790. | Supe Modris | V10km | Rīga | ||
791. | Supe Renāte | S10km | Rīga | ||
792. | Suščinska Viktorija | S10km | Rīga | ||
793. | Suvorova Iveta | S10km | Riga | ||
794. | Svonava Jan | V10km | e FP Martin | ||
795. | Šabuckis Andris | V10km | Rīga | ||
796. | Šadinovs Ilgvars | V10km | Carnikava | ||
797. | Ščuckis Gatis | V10km | Madona | ||
798. | Šēners Mārcis | V10km | - Riga | ||
799. | Šīmane Līga | S10km | Rīga | ||
800. | Šimkus Sandra | S10km | 3ASI Rīga | ||
801. | Šits Artūrs | V10km | TeamKažemāka/Train2WinLv Rīga | ||
802. | Šķēle Natalja | S10km | skriešanas akadēmija Rīga | ||
803. | Šķiņķis Mārtiņš | V10km | Rīga | ||
804. | Šķudīte Ilona | S10km | Rīga | ||
805. | Šmalijs Iļja | V10km | Rīga | ||
806. | Šmite Aira | S10km | Rīga | ||
807. | Šnepste Jānis | V10km | VSK Noskrien Rīga | ||
808. | Šņepste Elīna | S10km | Preiļi | ||
809. | Šņore Sintija | S10km | Valmiera | ||
810. | Šņoriņa Baiba | S10km | Talsu Pakalnu Sporta Klubs Talsi | ||
811. | Štamers Kārlis-Eduards | V10km | Rîga | ||
812. | Šteinberga Anita | S10km | Jēkabpils | ||
813. | Šteinbergs Jānis | V10km | SPORTLAND Rīga | ||
814. | Šteinerte Santa | S10km | Tukums | ||
815. | Šteins Andris | V10km | Adaptive Rīga | ||
816. | Šulca Laura | S10km | Rīga | ||
817. | Šulce Mairita | S10km | RSC Stiprie Rīga | ||
818. | Šviģis Artūrs | V10km | Rīga | ||
819. | Švirksts Mārtiņš | V10km | Ogre | ||
820. | Švohava Jan | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
821. | Tamsone Egija | S10km | Kazdanga | ||
822. | Tarantenkova Inna | S10km | Alūksne | ||
823. | Taube Ginta | S10km | Rīga | ||
824. | Tauriņa Agnese | S10km | Riga | ||
825. | Teļnova Patrīcija | S10km | Sigulda | ||
826. | Tēraudkalna Madara | S10km | Rīga | ||
827. | Tiltiņa Elīna | S10km | Sigulda | ||
828. | Tiļugs Kaspars | V10km | Valmiera | ||
829. | Tītmane Dace | S10km | Rīga | ||
830. | Tjaguns Jānis | V10km | Rīga | ||
831. | Tjurins Arturs | V10km | HIT Riga | ||
832. | Tokareviča Kristīne | S10km | Rīga | ||
833. | Tokarevičs Andrejs | V10km | Rīga | ||
834. | Tomels Viesturs | V10km | NIKE Rīga | ||
835. | Topecs Artūrs | V10km | Rīga | ||
836. | Toptigins Antons | V10km | imanta Riga | ||
837. | Torsters Mārtiņš | V10km | Riga | ||
838. | Trankale Sintija | S10km | Rīga | ||
839. | Trasūns Patriks | V10km | Rīga | ||
840. | Treijs Artis | V10km | Valmiera | ||
841. | Trēziņa Māra | S10km | Euroaptieka | ||
842. | Trofimovs Antons | V10km | Rīga | ||
843. | Trofimovs Lauris | V10km | Līgatne | ||
844. | Tulegendva Tatjana | S10km | Rīga | ||
845. | Turčina Aiga | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
846. | Turnau Chris | V10km | Voorburg | ||
847. | Turnau Lindsey | S10km | Voorburg | ||
848. | Ūdre Diāna | S10km | Rīga | ||
849. | Ulnis Rūdolfs | V10km | 2 Limbaži | ||
850. | Upenieks Reinis | V10km | sportfactoy Ogre | ||
851. | Uzoliņš Andrejs | V10km | Skrīveri | ||
852. | Uzuliņa Diāna | S10km | Salacgrīva | ||
853. | Vabule Dagne | S10km | Visma Labs Rīga | ||
854. | Vācietis Valters | V10km | Luminor Rīga | ||
855. | Vagals Alens | V10km | Rīga | ||
856. | Vagule Aiga | S10km | Gulbene | ||
857. | Vairoga Jolanta | S10km | Ogre | ||
858. | Vaišļa Jānis | V10km | Rīga | ||
859. | Vaivode Inese | S10km | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
860. | Vaivods Jānis | V10km | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
861. | Valdmanis Viktors | V10km | Liepaja | ||
862. | Valerte Ilze | S10km | Maratona klubs Ventspils | ||
863. | Valpētere Luīze | S10km | Sigulda | ||
864. | Vaļģis Elgars | V10km | Cēsis | ||
865. | Van-Niekerk Markus | V10km | Pretoria | ||
866. | Vanaga Jasmīna | S10km | Rīga | ||
867. | Vanags Pēteris | V10km | Ķekava | ||
868. | Vancāns Ivo | V10km | IPF Digital Rīga | ||
869. | Vancoviča Diāna | S10km | Rīga | ||
870. | Vandišs Juris | V10km | Jelgava | ||
871. | Vansovica Anna | S10km | Rīga | ||
872. | Vanžula Vera | S10km | Riga | ||
873. | Varjagovs Aleksejs | V10km | Rīga | ||
874. | Vasiļevska Laila | S10km | Cēsis | ||
875. | Vasiļjeva Olga | S10km | Jūrmala | ||
876. | Vasiļjevs Renārs | V10km | Jēkabpils | ||
877. | Vaskis Mareks | V10km | Cēsis | ||
878. | Vdovičenko Madara | S10km | Rīga | ||
879. | Vega-Zuma Jhosteen | V10km | eFP Latvia Adazi | ||
880. | Veidenbauma Elina | S10km | Rīga | ||
881. | Veinberga Maruta | S10km | Sigulda | ||
882. | Veliks Ingus | V10km | Ogre | ||
883. | Veļķeris Jānis | V10km | Alūksne | ||
884. | Venskus Jūlija | S10km | Rīga | ||
885. | Vētra Santa | S10km | Jēkabpils | ||
886. | Vīksne Dace | S10km | VSK Noskrien Liepāja | ||
887. | Vīksne Estere | S10km | Sigulda | ||
888. | Vildava Katrīna | S10km | Rīga | ||
889. | Vilemsons Mārtiņš | V10km | VSK Noskrien Rīga | ||
890. | Vilka Paula | S10km | Salaspils | ||
891. | Villa Jānis | V10km | Rīga | ||
892. | Vīmane Santa | S10km | Baldone | ||
893. | Vinberga Megija | S10km | Tukums | ||
894. | Vingre Estere | S10km | Koknese | ||
895. | Vircava Anete | S10km | Salaspils | ||
896. | Vircava Vivita | S10km | Salaspils | ||
897. | Vītols Kaspars | V10km | BirojaTehnika.lv Rīga | ||
898. | Vītols Rūdolfs | V10km | Rīga | ||
899. | Vizulis Gints | V10km | Sigulda | ||
900. | Voiciša Signe | S10km | Alūksne | ||
901. | Voino Aleksandrs | V10km | Mārupe | ||
902. | Volkovs Sergejs | V10km | 1974 Rīga | ||
903. | Voskresenskis Glebs | V10km | Riga | ||
904. | Vovers Raivis | V10km | Rīga | ||
905. | Vucina Alīna | S10km | Lielvārde | ||
906. | Zabello Anastasija | S10km | Rīga | ||
907. | Zaicevs Andrejs | V10km | Riga | ||
908. | Zaičenkina Arnita | S10km | Jēkabpils | ||
909. | Zaķe Baiba | S10km | Rīga | ||
910. | Zaķis Valdis | V10km | Latvijas Reģionu apvienība Upesciems | ||
911. | Zalpeteris Jānis | V10km | Rīga | ||
912. | Zalviņš Toms | V10km | SPORTLAND Talsi | ||
913. | Zandersone Kristīne | S10km | SPORTLAND Rīga | ||
914. | Zariņa Zita | S10km | Naktsvijoles zied! Riga | ||
915. | Zariņš Intars | V10km | Ogre | ||
916. | Zariņš Kalvis | V10km | Rīga | ||
917. | Zariņš Lauris | V10km | Cēsis | ||
918. | Zariņš Raivo | V10km | Smiltene | ||
919. | Zarums Dāvis | V10km | Rīga | ||
920. | Zebuliņa Lāsma | S10km | Rīga | ||
921. | Zeile Artis | V10km | Rīga | ||
922. | Zeiza Vanesa | S10km | Rīga | ||
923. | Zemracis Džonijs | V10km | Riga | ||
924. | Zepa Inese | S10km | Ašās kājas ZID Rīga | ||
925. | Ziegler Anna | S10km | ClarityLabs Riga | ||
926. | Ziemelis Dāniels | V10km | Ašās kājas ZID Talsi | ||
927. | Ziemelis Maris | V10km | Jekabpils | ||
928. | Ziemulis Kārlis | V10km | Visma Labs Rīga | ||
929. | Zīlīte Ieva | S10km | Luminor Rīga | ||
930. | Zīrāpe Sandra | S10km | Valmiera | ||
931. | Zolovkins Andris | V10km | Rīga | ||
932. | Zunde Dace | S10km | Mārupe | ||
933. | Zuters Rolands | V10km | Cēsis | ||
934. | Zveja Andris | V10km | VSK Noskrien Riga | ||
935. | Zvilnis Arnolds | V10km | Riga | ||
936. | Zvirbulis Artūrs | V10km | Luminor Rīga | ||
937. | Ždaņenko Jeļena | S10km | Euroaptieka . | ||
938. | Žeibe Artūrs | V10km | Run 4 Fun / 10K club Rīga | ||
939. | Žeiris Edgars | V10km | Rīga | ||
940. | Žīdele Tatjana | S10km | Ozolnieki | ||
941. | Žihare Lauma | S10km | Rīga | ||
942. | Živula Inga | S10km | RIGA | ||
943. | Žukele Žanna | S10km | Rīga | ||
944. | Žukure Elīna | S10km | Madona | ||
945. | Župerka Maksims | V10km | Jūrmala | ||
946. | Žuravļovs Dmitrijs | V10km | Ādaži |
21,0975 KM
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Lāsma | S21km | VSK Noskrien Rīga | ||
2. | Āboliņš Juris-Aigars | V21km | Dobele | ||
3. | Abraham John | V21km | Riga | ||
4. | Alkšere Baiba | S21km | Rīga | ||
5. | Alvarez-Camara Jose-Antonio | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
6. | Amsters Jānis | V21km | Rīga | ||
7. | Andžs Artūrs | V21km | Maratona klubs Ventspils | ||
8. | Antonovs Aleksandrs | V21km | &A Riga | ||
9. | Apsītis Kaspars | V21km | Riga | ||
10. | Apsīts Mairis | V21km | Beverīnas novads | ||
11. | Ariko Dmitrijs | V21km | Worldline Runners Riga | ||
12. | Arseņins Deniss | V21km | Luminor Rīga | ||
13. | Artemjevs Sergejs | V21km | Rīga | ||
14. | Aukmanis Nauris | V21km | Olainfarm Olaine | ||
15. | Auziņš Mārtiņš | V21km | Rīga | ||
16. | Babkins Mārtiņš | V21km | Līvānu VK/BALTAIS-2 Rīga | ||
17. | Baikova Olesja | S21km | X Infotech Riga | ||
18. | Balevičs Jānis | V21km | Carnikava | ||
19. | Balongo-Gutierrez Roberto | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
20. | Balunovs Edgars | V21km | Olainfarm Olaine | ||
21. | Bankovičs Kārlis | V21km | Riga | ||
22. | Bankovskis Mārtiņš | V21km | Upeslejas | ||
23. | Beināre Agnese | S21km | MySport Rīga | ||
24. | Belmonte-Cuadrafo Oliver | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
25. | Belokopitova Julija | S21km | Rīga | ||
26. | Beļajevs Pāvels | V21km | Rīga | ||
27. | Bergers Igors | V21km | Rīga | ||
28. | Bergmanis Aivars | V21km | VSK Noskrien Rīga | ||
29. | Berlande Guna | S21km | Rīga | ||
30. | Bertrands Eviss | V21km | Rīga | ||
31. | Bērtulsone Karlīna-Rita | S21km | Rīga | ||
32. | Bērziņa Sanita | S21km | Smukiem piestāv viss Rīga | ||
33. | Bērziņš Atis | V21km | VSK Noskrien Rīga | ||
34. | Bescennaja Jeļena | S21km | LSC Rīga | ||
35. | Biezuma Gita | S21km | Rīga | ||
36. | Birznieks Aldis | V21km | MARATONA KLUBS/ VSK NOSKRIEN Ventspils | ||
37. | Blūms Kaspars | V21km | Rīga | ||
38. | Bobakovs Oļegs | V21km | Luminor Rīga | ||
39. | Bodiļevs Aleksandrs | V21km | RSC Stiprie Rīga | ||
40. | Bodnar Tomas | V21km | Martin | ||
41. | Bodner Tomaš | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
42. | Bogdanovs Valdis | V21km | Maratona Klubs Ventspils | ||
43. | Bondarevs Andrejs | V21km | Līvānu VK/ BALTAIS/ASICS Līvāni | ||
44. | Boriss Kaspars | V21km | Happy_To_Move Jūrmala | ||
45. | Borozdins Aleksis | V21km | SPORTLAND Rīga | ||
46. | Borscevskis Dmitrijs | V21km | Riga | ||
47. | Brēdiķis Juris | V21km | Maratona klubs Rīga | ||
48. | Briedis Uldis | V21km | Niedrāji MR/2BE1ST Rīga | ||
49. | Brokāns Mareks | V21km | VSK Noskrien Ŗīga | ||
50. | Bruvers Miks | V21km | Rīga | ||
51. | Bruževica Anete | S21km | Luminor Rīga | ||
52. | Bucko Jekaterina | S21km | Adazi | ||
53. | Buko Daniels | V21km | Līvanu VK/ BALTAIS/ASICS Līvāni | ||
54. | Bušs Armands | V21km | Ogres novads Ogre | ||
55. | Cakuls Māris | V21km | Visma Labs Rīga | ||
56. | Calero-Sanz Borja | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
57. | Cebura Elizabete | S21km | Rīga | ||
58. | Cīrulis Juris | V21km | Velo+ Rīga | ||
59. | Cubillo-Carmona Vicente | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
60. | Černovs Roberts | V21km | Latvijas Finieris Rīga | ||
61. | Čertovs Petrs | V21km | Riga | ||
62. | Čilipāns Sandis | V21km | Brīvsolis Engures novads | ||
63. | Čudare Karīna | S21km | Rīga | ||
64. | Čuhnova Anita | S21km | Luminor Rīga | ||
65. | Čurkste Alise | S21km | Baloži | ||
66. | Dakša Gints | V21km | Jūrmala | ||
67. | Dāvidnieks Artis | V21km | EMU Mālpils sporta klubs Rīga | ||
68. | Dāvidsone Zane | S21km | Valmiera Valmiera | ||
69. | De-Carlos-Goni Santiago | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
70. | Diez-Clavero Alvaro | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
71. | Dimling Julia | S21km | Stockholm | ||
72. | Dinsbergs Mārtiņš | V21km | Rīga | ||
73. | Dombrovskis Emīls | V21km | Ķekava | ||
74. | Dorofejevs Jurijs | V21km | Rīga | ||
75. | Dovbišs Deniss | V21km | Gaismas mağija - Stividors LP Vālodzes | ||
76. | Dzenis Artūrs | V21km | Jūrmala | ||
77. | Dzērve Juris | V21km | Rīga | ||
78. | Eisaka Ginta | S21km | Lielvārde | ||
79. | Ekonomovs Pjotrs | V21km | Rīga | ||
80. | Erne Katrīna | S21km | Rīga | ||
81. | Evertovskis Kārlis | V21km | Rīga | ||
82. | Feteris Aigars | V21km | NIKE Rīga | ||
83. | Fišere Anita | S21km | Dobele | ||
84. | Florentino-Velasco-Pagan Sergio | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
85. | Fomenko Olena | S21km | Kharkiv | ||
86. | Fomenkol Olena | S21km | Kharkiv | ||
87. | Freiberga Aija | S21km | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
88. | Frēliha Madara | S21km | Maratona klubs/FKV Staldzene Ventspils | ||
89. | Friclejs Edmunds | V21km | Riga | ||
90. | Galašina Anita | S21km | SPORTLAND Ulbroka | ||
91. | Galkina Elīna | S21km | Rīga | ||
92. | Galsons Maksims | V21km | Riga | ||
93. | Gavare Guna | S21km | Jēkabpils | ||
94. | Gavariņa Anne-Madara | S21km | Rīga | ||
95. | Gedzuns Mārtiņš | V21km | Rīga | ||
96. | Golubevs Mihails | V21km | SK Tērauds Rīga | ||
97. | Grabe Gerda | S21km | Rīga | ||
98. | Grablovskis Raitis | V21km | Līvānu VK/BALTAIS/ASICS Riga | ||
99. | Greiškāne Daiga | S21km | VSK Noskrien Jelgava | ||
100. | Gribkovs Andris | V21km | Rīga | ||
101. | Gribonika Anda | S21km | Preiļi | ||
102. | Grinbergs Ģirts | V21km | Adaptive Rīga | ||
103. | Griņs Valentīns | V21km | X INFOTECH SIA Rīga | ||
104. | Grivkovs Artjoms | V21km | Rīga | ||
105. | Gromovs Arnis | V21km | Rīga | ||
106. | Gruberte Zane | S21km | Rīga | ||
107. | Gruševs Salvis | V21km | Skriešanas Akadēmija, SPB RUN Rīga | ||
108. | Gulua Oļegs | V21km | LMD.LV Rīga | ||
109. | Helmane-Soročenkova Karīna | S21km | LīvānuVK/BALTAIS/ASICS Tukums | ||
110. | Hohbergs Dainis | V21km | Rīga | ||
111. | Horevs Agris | V21km | Rīga | ||
112. | Ilstere Iveta | S21km | - Rīga | ||
113. | Im Hwije | V21km | Busan | ||
114. | Innuss Kristaps | V21km | Atea Global Services Rīga | ||
115. | Ivanova Jolanta | S21km | Piņķi | ||
116. | Jakobsone Sendija | S21km | SPORTLAND Rīga | ||
117. | Jākobsons Jānis | V21km | Ogre | ||
118. | Jansons Ervīns | V21km | Rīga | ||
119. | Jansons Haralds | V21km | Carnikava | ||
120. | Jaramillo-Arango Fernando | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
121. | Jaškulis Roberts | V21km | Rīga | ||
122. | Jēkabsons Sandijs | V21km | Tukums | ||
123. | Jermaka Daiga | S21km | Ropaži | ||
124. | Jerofejevs Jānis | V21km | Pļaviņas | ||
125. | Jevtuhs Mareks | V21km | SPORTLAND Riga | ||
126. | Jodko Dmitrijs | V21km | Rīga | ||
127. | Jose-Luis Penin-Hidalgo | V21km | Madrid | ||
128. | Kaimiņš Kristaps | V21km | Niedrāji MR/2BE1ST Ogres novads | ||
129. | Kaldre Imants | V21km | VSK Noskrien Rīga | ||
130. | Kalniņš Mārcis | V21km | CBL Salacgrīva | ||
131. | Kan Natalja | S21km | Maratona klubs Santpēterburga | ||
132. | Karasenko Dmitrijs | V21km | Salaspils | ||
133. | Karasjovs Romans | V21km | 'Kara band' Riga | ||
134. | Kārklis Edgars | V21km | Livani | ||
135. | Karpikovs Aleksandrs | V21km | Līvānu VK/BALTAIS-2 Riga | ||
136. | Kažmers Arturs | V21km | Valmiera | ||
137. | Kikans Maris | V21km | Riga | ||
138. | Kisljakovs Mihails | V21km | I Love Supersport | ||
139. | Kivrans Uģis | V21km | VSK Noskrien Rīga | ||
140. | Knope Liene | S21km | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
141. | Kokoreviča Agnese | S21km | Madona | ||
142. | Kolobov Oleksandr | V21km | Nike+ Run Club Odesa | ||
143. | Kondrāte Elīna | S21km | Riga | ||
144. | Konopļins Sergejs | V21km | Luminor Rīga | ||
145. | Koņuhovs Romans | V21km | Riga | ||
146. | Korņejevs Klāvs | V21km | Euroaptieka | ||
147. | Korols Maris | V21km | Riga | ||
148. | Kranga Antons | V21km | Ādaži | ||
149. | Krastiņš Andris | V21km | Kaķīškalns Sigulda | ||
150. | Kravets Andrei | V21km | Skuķīši | ||
151. | Krīgers Didzis | V21km | Valmiera | ||
152. | Krilova Kamilla | S21km | Swedbank Rīga | ||
153. | Krūze Liene | S21km | Ādažu novads | ||
154. | Kudiņš Jānis | V21km | ACTIVIA RUN Rīga | ||
155. | Kukaine Madara | S21km | VSK Noskrien Rīga | ||
156. | Kupcovs Artūrs | V21km | FightForYourDream Salaspils | ||
157. | Kurbašnovs Jurijs | V21km | Luminor Rīga | ||
158. | Kuznecova Julija | S21km | Riga | ||
159. | Kvasovs Konstantins | V21km | Riga | ||
160. | Ķeģis Gunārs | V21km | VSK Noskrien Rīga | ||
161. | Ķerpe Ņikita | V21km | SIA Transact Pro Riga | ||
162. | Ķiberis Reinis | V21km | Preiļi | ||
163. | Laizāns Kaspars | V21km | Čika un Banijs Rīga | ||
164. | Lāma Dace | S21km | Rīga | ||
165. | Langenfelde Sintija | S21km | KSMR Fitness Rīga | ||
166. | Lapuente-Bru Jaime | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
167. | Lapušinskis Lauris | V21km | RĪga | ||
168. | Lasmane-Fila Marija | S21km | Riga | ||
169. | Leicis Sandijs | V21km | Rīga | ||
170. | Leitāns Juris | V21km | MJ-Partneri Rīga | ||
171. | Lērme Henrijs | V21km | M 42 Valmiera | ||
172. | Lesiņa Natālija | S21km | Rīga | ||
173. | Līcis Kristīne | S21km | Rīga | ||
174. | Liepa Andrejs | V21km | Rīga Rīga | ||
175. | Liepa Rihards | V21km | Riga | ||
176. | Liepiņš Vilnis | V21km | LSC Carnikava | ||
177. | Lindava Karīna | S21km | big five Riga | ||
178. | Linde Matīss | V21km | Rīga | ||
179. | Liniņš Pēteris | V21km | Selonija Rīga | ||
180. | Ločmelis Kaspars | V21km | Adaptive Rīga | ||
181. | Loureiro Alejandro | V21km | Madrid | ||
182. | Loureiro-Amor Alejandro | V21km | Madrid | ||
183. | Lusts Armands | V21km | Rīga | ||
184. | Malinovskis Aleksejs | V21km | Olaine | ||
185. | Marcinkus Marika | S21km | Ķekavas pagasts | ||
186. | Marčinkus Jānis | V21km | SK Ozolnieki A Jelgava | ||
187. | Markovs Māris | V21km | Jūrmala | ||
188. | Markovskis Valerijs | V21km | Rīga | ||
189. | Marrecau Elise | S21km | Barcelona | ||
190. | Martinsons Ingus | V21km | Kārsava | ||
191. | Martinsons Mikus | V21km | Jūrmala | ||
192. | Mastihins Artjoms | V21km | Balozi | ||
193. | Matisons Aigars | V21km | Matisons Runner’s Club Piltene | ||
194. | Medvedevs Vadims | V21km | I LOVE RUNNING Rīga | ||
195. | Medvedevs Vitalijs | V21km | I LOVE RUNNING Rīga | ||
196. | Medvids Juris | V21km | Buldozeri Baloži | ||
197. | Meiers Rainers | V21km | Maratona klubs/VSK Noskrien Kazdanga, Aizputes novads | ||
198. | Meilerts Agris | V21km | Latte Rīga | ||
199. | Mellēns Lauris | V21km | Sigulda | ||
200. | Melnis Andris | V21km | Olainfarm Olaine | ||
201. | Melvers Frenks | V21km | Fans ŠKODA Rīga | ||
202. | Merino-Fernandez Laura | S21km | eFP Latvia Adazi | ||
203. | Merzlovs Vjaceslavs | V21km | Riga | ||
204. | Mikulova Olga | S21km | MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien Rīga | ||
205. | Miķelsons Andis | V21km | Vidrižu pag. | ||
206. | Miķelsons Mārtiņš | V21km | LMP.LV/VSK Noskrien Rīga | ||
207. | Miļins Jurijs | V21km | Husqvarna / KONGS Jelgava | ||
208. | Mironova Viktorija | S21km | NAVI Rīga | ||
209. | Mishchenko Nikita | V21km | temptraining.ru Riga | ||
210. | Mitinska Viktorija | S21km | Riga | ||
211. | Mohamed-Aharchon Jalid | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
212. | Monsalve-Rodriguez Jesus | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
213. | Morgunovs Igors | V21km | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
214. | Muceniece Gita | S21km | Rundāles novads | ||
215. | Murčo Peter | V21km | e FP Latvia Martin | ||
216. | Mūrnieks Agnis | V21km | OVI Rīga | ||
217. | Mušperts Gvido | V21km | Rīga | ||
218. | Naguravičs Toms | V21km | Riga | ||
219. | Naumova Līga | S21km | Jūrmala | ||
220. | Niedola Santa | S21km | 3D Running Cēsis | ||
221. | Niedre Iveta | S21km | MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien Rīga | ||
222. | Nieva-Oliveira Ismael | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
223. | Onzuls Arturs | V21km | Līvānu VK/BALTAIS-2 Rīga | ||
224. | Onzuls Jānis | V21km | Maratona klubs | ||
225. | Otomere Inese | S21km | Rīga | ||
226. | Ozerskis Deniss | V21km | Oz Riga | ||
227. | Ozoliņa Agnese | S21km | Rīga | ||
228. | Ozoliņš Arnis | V21km | SK TĒRAUDS/ NIKE Rīga | ||
229. | Ozoliņš Ringolds | V21km | Maratona klubs Ventspils | ||
230. | Paavel Argo | V21km | Anu jooksutrennid Pärnu | ||
231. | Panteļejeva Angelika | S21km | Skrīveri | ||
232. | Panteļejevs Renārs | V21km | Skrīveri | ||
233. | Paredes-Aguilar Gabriel | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
234. | Pastors Andris | V21km | Ozolnieku novads | ||
235. | Pavlovs Andris | V21km | Riga | ||
236. | Pāvuls Ulvis | V21km | Luminor Rīga | ||
237. | Pence Dzintra | S21km | Talsi | ||
238. | Perevoznikova Natalija | S21km | Riga | ||
239. | Petrovs Dzintars | V21km | Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
240. | Pidža Mārtiņš | V21km | Nekurnekadzeme Mazsalaca | ||
241. | Podienieks Mārtinš | V21km | Silakrogs | ||
242. | Priede Guntars | V21km | Koknese | ||
243. | Priedīte Baiba | S21km | InBank Rīga | ||
244. | Prikšāns Elmārs | V21km | Rīga | ||
245. | Pūcītis Gatis | V21km | Riga Ironman Team Mārupe | ||
246. | Pugačs Kristaps | V21km | SPORTLAND Rīga | ||
247. | Puise-Puiše Liena | S21km | Matisons Runner's Club Rīga | ||
248. | Pūliņš Aivars | V21km | NIKE Rīga | ||
249. | Purmalis Mārtiņš | V21km | Rīga | ||
250. | Purple Klinta | S21km | Daugavpils | ||
251. | Radvilavičs Kristaps | V21km | 3D Running Cēsis | ||
252. | Ragas Juraj | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
253. | Ragas Juraj | V21km | e FP Martin | ||
254. | Ragozina Anastasija | S21km | Riga | ||
255. | Rancāne Vita | S21km | Rāmava | ||
256. | Rāts Arnis | V21km | Rīga | ||
257. | Razgalis Jānis | V21km | SK TĒRAUDS/ NIKE Rīga | ||
258. | Rēders Andris | V21km | Rēderu banda Tīraine | ||
259. | Redisons Juris | V21km | Latvijas valsts meži Tērvete | ||
260. | Rijnieks Toms | V21km | FATELV Rīga | ||
261. | Riņķe Līga | S21km | SPORTLAND Salacgrīva | ||
262. | Romančuks Ilmārs | V21km | Rīga | ||
263. | Roslevičs Jevgeņijs | V21km | Rīga | ||
264. | Rosļevičs Jevgēņijs | V21km | Rīga | ||
265. | Rozentāle Ieva | S21km | Rīga | ||
266. | Rozentāls Valdis | V21km | Ziepniekkalns Rīga | ||
267. | Rudens Māris | V21km | RIGA IRONMAN TEAM Rīga/Mārupe | ||
268. | Rugāja Inga | S21km | Lapmežciems | ||
269. | Rukmanis Jānis | V21km | 3D Running Cēsis | ||
270. | Rumbenieks Arnis | V21km | NIKE Rīga | ||
271. | Rumjanceva Jekaterina | S21km | Riga | ||
272. | Ruskihs Eduards | V21km | Rīga | ||
273. | Safronova Līga | S21km | KSMR fitness Kadaga | ||
274. | Sakovičs Dmitrijs | V21km | Rīga | ||
275. | Salna Arnis | V21km | Riga | ||
276. | Salnājs Mārtiņš | V21km | Rīga | ||
277. | Sanchez-Moreno Maria-Teresa | S21km | eFP Latvia Adazi | ||
278. | Sauka Sandis | V21km | Team Kažemāka/Train2Win/adidas Runners Liepājā/Rīga | ||
279. | Saulītis Viktors | V21km | Luminor Rīga | ||
280. | Savitska Justīne | S21km | Rīga | ||
281. | Seilis Emīls | V21km | Rīga | ||
282. | Serebruškins Aleksandrs | V21km | Luminor Rīga | ||
283. | Sergejevs Aleksandrs | V21km | Balozi | ||
284. | Serjogins Dmitrijs | V21km | Līvānu VK/ BALTAIS/ASICS Mārūpe | ||
285. | Silāja Elēna | S21km | Riga Riga | ||
286. | Silgals Kalvis | V21km | Surikati Rīga | ||
287. | Siliņa Daiga | S21km | Rīga | ||
288. | Siņicins Krists | V21km | SK TĒRAUDS/ NIKE Rīga | ||
289. | Skabeikis Saulis | V21km | Buldozeri Mārupe | ||
290. | Skidanova Jekaterina | S21km | Salaspils | ||
291. | Sļadzevskis Roberts | V21km | Maratona klubs Sigulda | ||
292. | Smirnova Marina | S21km | Riga | ||
293. | Soika Baiba | S21km | Rīga | ||
294. | Sondors Jānis | V21km | SPORTLAND Jelgava | ||
295. | Sorokina Arnita | S21km | Cēsis | ||
296. | Sorribas-Rodriguez Ignacio | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
297. | Spalis Ivars | V21km | Rīga | ||
298. | Sparāns Tomass | V21km | Lielvārde | ||
299. | Sproģis Sandis | V21km | Lattelecom Rīga | ||
300. | Stalberga Megija | S21km | Valmieras Bērnu Sporta Skola Valmiera | ||
301. | Steibl Johannes | V21km | Bruchsal | ||
302. | Stenstad Julie | S21km | Riga | ||
303. | Straukmanis Jānis | V21km | SPORTLAND Jaunjelgava | ||
304. | Suborins Viktors | V21km | LSC Riga | ||
305. | Surovovs Kirils | V21km | Rīga | ||
306. | Šadinovs Armands | V21km | Rīga | ||
307. | Šakelis Valērijs | V21km | Līvānu VK/ BALTAIS/ASICS Līvāni | ||
308. | Šanceva Svetlana | S21km | Nike Run Jelgava Jelgava | ||
309. | Šelegovičs Modris | V21km | Tukums | ||
310. | Šķēls Modris | V21km | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
311. | Šķipars Madars | V21km | Rīga | ||
312. | Šmits Sebastians | V21km | Talsi | ||
313. | Šteinerts Māris | V21km | Rīga | ||
314. | Šuļga Lolla | S21km | Radisson Blu Daugava Rīga | ||
315. | Šūpulnieks Gabriels | V21km | Rīga | ||
316. | Tensone Rudīte | S21km | Rīga | ||
317. | Tohters Aigars | V21km | Saulkrasti | ||
318. | Tolokonceva Elīna | S21km | VSK Noskrien Salaspils | ||
319. | Treija Santija | S21km | Valmiera | ||
320. | Tsaregorodtseva Anna | S21km | Omsk | ||
321. | Turkins Jevgēnijs | V21km | SK TĒRAUDS/ NIKE Rīga | ||
322. | Uļģis Dāvis | V21km | izturiba.lv Ikšķile | ||
323. | Uļjanovs Valdis | V21km | Rīga | ||
324. | Undzena Justine | S21km | Jelgava | ||
325. | Ūsāns Mārtiņš | V21km | Rīga | ||
326. | Ušpelis Kaspars | V21km | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
327. | Uvārovs Andrejs | V21km | X INFOTECH SIA Rīga | ||
328. | Valerts Andris | V21km | Maratona klubs Ventspils | ||
329. | Valtere Ginta | S21km | Līvānu VK/ BALTAIS/ASICS Līvāni | ||
330. | Valtere Kitija | S21km | Līvānu VK/ BALTAIS/ASICS Līvāni | ||
331. | Vaseņins Valerijs | V21km | Garkalnes nov. | ||
332. | Vecgailis Dmitrijs | V21km | Rīga | ||
333. | Vecvanaga Vita | S21km | Rīga | ||
334. | Veidenbauma Zane | S21km | Riga | ||
335. | Vekša Baiba | S21km | Grauda Spēks Saldus | ||
336. | Vērdiņa Jeļena | S21km | Riga | ||
337. | Vētra Māriņš | V21km | the beginnings | ||
338. | Vēvere Liene | S21km | Maratona klubs Ventspils | ||
339. | Vilcāne Ginta | S21km | Rīga | ||
340. | Vilčuka Dace | S21km | Rīga | ||
341. | Vilevics Elvijs | V21km | Riga | ||
342. | Vilkoitis Aļģirts | V21km | Vilko Rīga | ||
343. | Vilks Ints | V21km | Rīga | ||
344. | Vilks Jurijs | V21km | Nekur ne vilks Riga | ||
345. | Viļuma Madara | S21km | Rīga | ||
346. | Vīmanis Ainārs | V21km | Baldone | ||
347. | Virbule Ruta | S21km | Nav Piņķi | ||
348. | Vircavs Inguss | V21km | Salaspils | ||
349. | Višķers Jānis | V21km | SK TĒRAUDS/ NIKE Rīga | ||
350. | Volkova Kristīne | S21km | Riga | ||
351. | Vorobjovs Mihails | V21km | riga | ||
352. | Vovka Olga | S21km | Rīga | ||
353. | Zablovska Gunita | S21km | Liepāja | ||
354. | Zagdajs Valentins | V21km | Olaine | ||
355. | Zālītis Guntis | V21km | Kadiķi Rīga | ||
356. | Zaula Sindija | S21km | Limbaži skrien Limbaži | ||
357. | Zauls Rolands | V21km | Luminor Rīga | ||
358. | Zeltiņš Rinalds | V21km | KMKVP Ikšķile | ||
359. | Zibkina Darja | S21km | Sauriesi | ||
360. | Ziediņš Egīls | V21km | Langstiņi | ||
361. | Zilgalvis Matīss | V21km | Rīga | ||
362. | Ziņģītis Ansis | V21km | Rīga | ||
363. | Zuļģis Kalvis | V21km | PAVISAM NEGANTI Ikšķile | ||
364. | Zumbergs Miķelis | V21km | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
365. | Žiška Rastislav | V21km | Východná | ||
366. | Žiška Rastislav | V21km | eFP Latvia Adazi | ||
367. | Žolnerovičs Valērijs | V21km | Niedrāji MR/2BE1ST Ventspils | ||
368. | Žukovska Marita | S21km | VSK noskrien Ogre |
Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aanton Hanna | SB2 | - | ||
2. | Abaškins Jegors | VB4 | Rīga | ||
3. | Ābelītis Miks-Kristers | VB3 | Rīga | ||
4. | Ābika Luīze | SB1 | Mārupe | ||
5. | Abimeicevs Markuss-Marks | VB1 | riga | ||
6. | Āboliņa Laura-Madara | SB3 | Liepāja | ||
7. | Āboliņa Linda-Sintija | SB4 | Liepāja | ||
8. | Āboliņš Artis | VB4 | Ikšķile | ||
9. | Āboliņš Gustavs | VB3 | Alūksne | ||
10. | Āboliņš Markuss | VB2 | MARATONA KLUBS TALSI | ||
11. | Āboliņš Mārtiņš | VB1 | MARATONA KLUBS TALSI | ||
12. | Āboliņš Sandijs-Gunārs | VB4 | Valmiera | ||
13. | Āboltiņa Semija | SB1 | Ogre | ||
14. | Abuls Jānis | VB2 | Rīga | ||
15. | Adukonis Marks | VB3 | Rīga | ||
16. | Ahmetovs Deniss | VB3 | Rīga | ||
17. | Aišpurs Rolands | VB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
18. | Ajučenoks Artūrs | VB4 | Krāslava | ||
19. | Akmentiņa Anna | SB4 | Dobele | ||
20. | Aksenoks Kristofers | VB1 | Rīga | ||
21. | Albiņš Adrians | VB2 | Rīga | ||
22. | Aleksandrovičs Ralfs | VB4 | Jumprava | ||
23. | Aleksnina Valeria | SB3 | Rīga | ||
24. | Alferovs Anrjs | VB2 | Rīga | ||
25. | Ališauska Rūta | SB3 | Rīga | ||
26. | Alksne Rebeka-Liliāna | SB4 | Rīga | ||
27. | Alnis Aleksandrs | VB4 | Rīga | ||
28. | Ālups Rojs-Alens | VB4 | Rīga | ||
29. | Amatnieks Miķelis | VB3 | Tukums | ||
30. | Ambler Melissa | SB4 | Rīga | ||
31. | Amoliņa Zenta | SB3 | Sigulda | ||
32. | Andersone Patrīcija | SB4 | Jūrmala | ||
33. | Andrējeva Aleksa | SB1 | Valmiera | ||
34. | Andrējevs Rodrigo | VB3 | Valmiera | ||
35. | Andrups Andrijs | VB4 | Gulbene | ||
36. | Andruško Aleksejs | VB3 | Rīga | ||
37. | Andzans Andrejs | VB4 | Rīga | ||
38. | Andžāns Niklāvs | VB4 | Rīga | ||
39. | Ankipāns Kristaps | VB3 | Carnikava | ||
40. | Annuškāns Rodrigo | VB1 | Rīga | ||
41. | Antropova Sintija | SB3 | Rīga | ||
42. | Anufrijevs Jaroslavs | VB4 | Rīga | ||
43. | Aperāne Dārta | SB3 | Jūrmala | ||
44. | Aprups Ričards | VB2 | Rīga | ||
45. | Aprups Rinalds | VB4 | Rīga | ||
46. | Arbidāne Elizabete | SB4 | Ikšķile | ||
47. | Arbidāns Markuss | VB3 | Ikšķile | ||
48. | Aroniško Daniels | VB3 | Daugavpils | ||
49. | Asaturjana Katrine | SB4 | Rīga | ||
50. | Astafjeva Hana | SB1 | Zoorbagan Riga | ||
51. | Astaševska Elza | SB1 | Kuldīga | ||
52. | Astaševskis Ernests | VB1 | Kuldīga | ||
53. | Ašmanis Roberts | VB4 | Mārupe | ||
54. | Atraste Sabine | SB4 | Rīgas raj. | ||
55. | Atteka Māra | SB1 | Rīga | ||
56. | Augšpūls Mārtiņš | VB1 | Ikšķile | ||
57. | Augšpūls Patriks | VB1 | Ikšķile | ||
58. | Augustovs Arturs | VB3 | Ikšķile | ||
59. | Austriņa Emīlija | SB3 | Rīga | ||
60. | Austrums Augusts | VB1 | Rīga | ||
61. | Auziņa Anete | SB1 | Rīga | ||
62. | Auziņš Kristers | VB2 | Rīga | ||
63. | Auziņš Ričards | VB1 | Cēsis | ||
64. | Aveniņš Kevins | VB2 | Talsi | ||
65. | Avotiņš Sandis | VB4 | Smiltene | ||
66. | Avsjukova Emīlija | SB4 | Rīga | ||
67. | Avsjukovs Rūdolfs | VB4 | Rīga | ||
68. | Avtomenko Danila | VB4 | Olaine | ||
69. | Azarenko Raimonds | VB4 | Rīga | ||
70. | Babre Annemarija | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
71. | Babris Sandis | VB3 | Māteru Jura Kazdangas pamatskola Kazdanga | ||
72. | Badūne Sabīne | SB4 | Ikšķile | ||
73. | Baiba Gustavs | VB2 | Skrīveri | ||
74. | Baikova Andželika | SB4 | Rīga | ||
75. | Baikovs Stanislavs | VB3 | Ozolaine | ||
76. | Bairs Jēkabs | VB3 | Rāmava | ||
77. | Balanda Emīls | VB1 | Rīga | ||
78. | Balandiņš Pauls-Reinis | VB4 | Rīga | ||
79. | Balanenkovs Jevgenijs | VB4 | Rīga | ||
80. | Balcere Agata | SB4 | Jelgava | ||
81. | Bāliņa Keita | SB4 | Gulbene | ||
82. | Balņenkova Ramona | SB2 | Vangaži | ||
83. | Balode Patrīcija | SB4 | Rīga | ||
84. | Balodis Emīls | VB4 | Ādaži | ||
85. | Balodis Ervīns | VB3 | Rīga | ||
86. | Balodis Matīss | VB4 | Ķegums | ||
87. | Baltais Rihards | VB3 | Rīga | ||
88. | Baltbārdis Otto-Jānis | VB4 | Rīga | ||
89. | Baļčūns Renārs | VB1 | Baltezers | ||
90. | Bambule Andrea | SB1 | Riga | ||
91. | Bambulis Emīls | VB1 | Rīga | ||
92. | Bambulis Martins | VB1 | Rīga | ||
93. | Banders Alids | VB4 | Baloži | ||
94. | Bane Madara | SB1 | Tukuma novads | ||
95. | Banis Hugo | VB1 | Tukuma novads | ||
96. | Bankova Šarlote | SB2 | Rīga | ||
97. | Bankovska Kristīne | SB1 | Upeslejas | ||
98. | Bankovskis Kristaps | VB1 | Upeslejas | ||
99. | Baranovska Patrīcija | SB3 | Rīga | ||
100. | Barbaka Daniela | SB4 | Riga | ||
101. | Bargs Gustavs | VB4 | Jelgava | ||
102. | Barinovs Renārs | VB4 | Limbaži | ||
103. | Barkāns Armīns | VB2 | Gulbene | ||
104. | Barsuks Matīss | VB4 | Jelgava | ||
105. | Bartkeviča Evelīna | SB2 | Rīga | ||
106. | Bartkevičs Reinis | VB4 | Rīga | ||
107. | Bārtulis Edvards | VB3 | Riga | ||
108. | Bauere-Bimšteine Sabīne | SB1 | Rīga | ||
109. | Baufāls Marks | VB4 | Rīga | ||
110. | Baumane Stella | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
111. | Baumanis Daniels | VB3 | Rīga | ||
112. | Baumanis Magnuss | VB2 | Rīga | ||
113. | Baunis Valters | VB2 | Rūjiena | ||
114. | Bauska Martins | VB3 | Ogre | ||
115. | Bauskis Jēkabs | VB2 | Valmiera | ||
116. | Beidzenieks Deniss | VB3 | Jelgava | ||
117. | Beiers Jēkabs | VB1 | Jelgava | ||
118. | Beiers Valters | VB1 | Jelgava | ||
119. | Beizaks Aivars | VB3 | Rīga | ||
120. | Belajeva Darja | SB1 | Riga | ||
121. | Belka Artūrss | VB2 | Gulbene | ||
122. | Belovs Kirills | VB3 | Rīga | ||
123. | Beļajevs Patriks | VB2 | FS METTA Rīga | ||
124. | Benda Anna | SB2 | Ragana | ||
125. | Bergins Reinis | VB3 | Rīga | ||
126. | Bergmane Eva-Marija | SB2 | Manona | ||
127. | Bergmane Patrīcija-Lote | SB4 | Rīga | ||
128. | Bergmanis Didzis | VB1 | Riga | ||
129. | Berjoukina Estere | SB2 | |||
130. | Berkolds Raivo | VB2 | Gulbene | ||
131. | Bernšteina Matilde-Terēze | SB4 | Rīga | ||
132. | Bersone Džeina | SB3 | Jūrmala | ||
133. | Bērtulis Armīns | VB3 | Rīga | ||
134. | Bērziņa Annija | SB4 | Valmiera | ||
135. | Bērziņa Emīlija | SB4 | Rīga | ||
136. | Bērziņa Luīze | SB2 | Rīga | ||
137. | Bērziņa Marta | SB4 | Rīga | ||
138. | Bērziņa Paula | SB3 | Bērziņi Rīga | ||
139. | Bērziņa Sandija | SB4 | Rīga | ||
140. | Bērziņa Undīne | SB1 | Bērziņi Rīga | ||
141. | Bērziņš Agris | VB2 | Valmiera | ||
142. | Bērziņš Alekss | VB1 | Valmiera | ||
143. | Bērziņš Gustavs | VB1 | Rīga | ||
144. | Bērziņš Jānis | VB4 | Rīga | ||
145. | Bērziņš Jānis | VB3 | Rīga | ||
146. | Bērziņš Jānis | VB2 | Riga | ||
147. | Bērziņš Lauris-Niks | VB4 | Smiltene | ||
148. | Bērziņš Martins | VB1 | Rīga | ||
149. | Bērziņš Rihards | VB1 | Vecumnieki | ||
150. | Bethere Beatrise | SB1 | Mārupe Mārupe | ||
151. | Bēziņš Marko-Roberts | VB1 | Mārupe | ||
152. | Biezais-Klotiņš Tomass | VB3 | Rīga | ||
153. | Bikovičs Markuss | VB3 | Gulbene | ||
154. | Birģele Keita | SB4 | Rīga | ||
155. | Birģelis Kristers-Kevins | VB4 | Rīga | ||
156. | Birkena Tīna-Paula | SB4 | Rīga | ||
157. | Birkenfelde Kristīne | SB3 | Rīga | ||
158. | Birnbauma Madara | SB1 | Rīga | ||
159. | Bistrovs Artjoms | VB1 | Rīga | ||
160. | Biškins Aleksejs | VB3 | Rīga | ||
161. | Bitāne Madara | SB4 | Euroaptieka Rīga | ||
162. | Bleive Ernests | VB3 | Rīga | ||
163. | Blūzma Elīze-Beatrise | SB4 | Rīga | ||
164. | Bobiļeva Milana | SB4 | Daugavpils | ||
165. | Bodniece Luīze | SB4 | Rīga | ||
166. | Bogdanoviča Marija | SB2 | Rīga | ||
167. | Bogdanovis Gustavs | VB3 | Dundaga | ||
168. | Boikovs Henrijs | VB2 | Rīga | ||
169. | Bojaruns Dannils | VB1 | Rīga | ||
170. | Bole Alise | SB2 | Valmiera | ||
171. | Boluža Melisa | SB4 | Talsi | ||
172. | Boļšakova Aleksandra | SB3 | Rīga | ||
173. | Bondare Beatrise | SB3 | Rīga | ||
174. | Borbals Kristers | VB4 | Rīga | ||
175. | Borovska Dārta-Elizabete | SB3 | Rīga | ||
176. | Borovskis Gustavs-Kārlis | VB2 | Rīga | ||
177. | Boževniece Paula | SB1 | Rēzekne | ||
178. | Boževnieks Pēteris | VB2 | Rēzekne | ||
179. | Brahmane Karīna | SB1 | Auce | ||
180. | Brakmane Gerda | SB3 | Rīga | ||
181. | Bramane Debora | SB1 | Rīga | ||
182. | Bramanis Kristāns | VB3 | Rīga | ||
183. | Bramanis Kristiānas | VB3 | Rīga | ||
184. | Brambate Līga-Kitija | SB4 | Rūjiena | ||
185. | Brambats Guntis-Gabriels | VB4 | Rūjiena | ||
186. | Brambergs Ernests | VB2 | Rīga | ||
187. | Brangule Rūta | SB3 | Rīga | ||
188. | Brants Tomass | VB3 | Ādažu nov. | ||
189. | Brasliņš Artūrs | VB2 | Jūrmala | ||
190. | Bredihins Kirils | VB3 | Rīga | ||
191. | Breijere Ance-Paula | SB4 | Rīga | ||
192. | Briede Katrīna | SB4 | Ādaži | ||
193. | Briede Katrīna | SB2 | Upesciems | ||
194. | Briedis Toms | VB3 | Valmiera | ||
195. | Briška Kristiāns | VB4 | Rīga | ||
196. | Britāns Patriks | VB2 | Aizkraukle | ||
197. | Brodiņš Ralfs | VB3 | Rīga | ||
198. | Brokāns Baiba | SB4 | Brankas | ||
199. | Brokans Viesturs | VB4 | Liepāja | ||
200. | Broks Dāvis | VB2 | Salaspils | ||
201. | Brolītis Viesturs | VB1 | Jelgava | ||
202. | Brumbergs Adrians | VB2 | Lapenieki | ||
203. | Bubiša Džūlija | SB3 | Rīga | ||
204. | Budevica Samanta-Paula | SB2 | Rīga | ||
205. | Budjko Marats | VB1 | Riga | ||
206. | Budjko Nelli | SB1 | Riga | ||
207. | Būdniece Lana | SB4 | Madona | ||
208. | Budzins Valerijs | VB4 | Jelgava | ||
209. | Bukšs Reinis | VB1 | Valmiera | ||
210. | Bulahs Gustavs | VB1 | Rīga | ||
211. | Bulavs Emīls | VB2 | Rīga | ||
212. | Bule Kitija | SB3 | Brankas | ||
213. | Bunga Rūdolfs | VB4 | Smiltene | ||
214. | Buņina Jekaterina | SB4 | Riga | ||
215. | Bupēns Frederix | VB1 | Rīga | ||
216. | Burjāns Reinis | VB3 | Jūrmala | ||
217. | Burluckis Artjoms | VB2 | Euroaptieka | ||
218. | Buša Elza | SB4 | Rīga | ||
219. | Bušs Ivo | VB4 | Dobele | ||
220. | Buta Laura | SB1 | Rīga | ||
221. | Butans Oskars | VB4 | Rīga | ||
222. | Butnārs Aleksis | VB4 | Jelgavas nov. | ||
223. | Caics Augusts | VB1 | Rīga | ||
224. | Casno Anna | SB2 | Casno Iecava | ||
225. | Cauka Līva | SB4 | Rīga | ||
226. | Caune Matīss | VB4 | Rīga | ||
227. | Ceiers Ralfs | VB4 | Valmiera | ||
228. | Cekote Amanda | SB1 | Rīga | ||
229. | Cekote Samanta | SB3 | Rīga | ||
230. | Celmiņš Kristers | VB3 | Rīga | ||
231. | Celmiņš Markus | VB2 | Rīga | ||
232. | Ceļmale Gabriela-Keita | SB2 | Rīga | ||
233. | Ceļmalis Reinis | VB3 | Rīga | ||
234. | Ceriņa-Pakše Annija | SB3 | Garkalne | ||
235. | Cimbergs Jānis | VB1 | Gauja | ||
236. | Cinītis Raitis | VB4 | Ogre | ||
237. | Circene Luīze | SB4 | Ulbroka | ||
238. | Cīrulis Alens-Olivers | VB1 | Jelgava | ||
239. | Cīrulis Krišjānis | VB2 | Sabile | ||
240. | Cīrulis Martins | VB1 | Garkalne | ||
241. | Cīrulis Patriks | VB1 | Garkalne | ||
242. | Cīrulis Toms | VB4 | Valmiera | ||
243. | Cisiļķeviča Polina | SB4 | Rīga | ||
244. | Cvetkova Sintija | SB4 | Rīga | ||
245. | Čajevskis Aleksandrs | VB4 | Rīga | ||
246. | Čakāns Reinis | VB1 | Balvi | ||
247. | Čakstiņa Vladislava | SB4 | Rīga | ||
248. | Čekušina Jekaterina | SB3 | Rīga | ||
249. | Čekušina Viktorija | SB1 | Rīga | ||
250. | Čelnovs Gustavs | VB2 | Mālpils | ||
251. | Černickis Jegors | VB3 | Rīga | ||
252. | Čerņajeva Anna | SB1 | Marupe | ||
253. | Čerņajevs Timurs | VB1 | Mārupe | ||
254. | Česka Svens | VB2 | Rīga | ||
255. | Čubrevičs Samirs | VB1 | Rīga | ||
256. | Čudnovs Ričards | VB4 | Liepāja | ||
257. | Čurkste Rūdolfs | VB4 | Rīga | ||
258. | Daiga Edvards | VB3 | Rūjiena | ||
259. | Daine Sanija | SB4 | Valmiera | ||
260. | Dalka Liene | SB2 | Valmiera | ||
261. | Dambis Gustavs | VB2 | Cēsis | ||
262. | Dambis Kristaps | VB2 | Cēsis | ||
263. | Danilevičs Renārs-Niks | VB4 | Rīga | ||
264. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
265. | Darbinieks Rihards | VB2 | Sigulda | ||
266. | Dārznieks Otto | VB1 | Rīga | ||
267. | Daubure Beatrise | SB2 | Rīga | ||
268. | Daugelis Kristers | VB3 | Rīga | ||
269. | Davidovs Valērijs | VB4 | Baloži | ||
270. | Dāvidsone Gundega | SB4 | Mārupe | ||
271. | Demidovs Maksims | VB3 | 2008 Ogre | ||
272. | Demjncuks Daniels | VB4 | Rīga | ||
273. | Dergača Heidija | SB4 | Rīga | ||
274. | Dergunovs Ralfs | VB4 | Alūksne | ||
275. | Dērics Rinalds | VB4 | Rīga | ||
276. | Derkača Aleksandra | SB1 | Rīga | ||
277. | Deržinska Simona | SB3 | Eleja | ||
278. | Dīce Elīna | SB4 | Ķekava | ||
279. | Dimants Oto | VB4 | Mārupe | ||
280. | Dinsbergs Gabriels | VB3 | Rīga | ||
281. | Dižais-Lejnieks Rendijs | VB2 | Ogre | ||
282. | Dižkalpa Patrīcija-Keita | SB4 | Sigulda | ||
283. | Djugajeva Soņa | SB3 | Rīga | ||
284. | Dmitrijevs Haralds | VB2 | Ogre | ||
285. | Dobrājs Kārlis | VB1 | Rīga | ||
286. | Docenko Matvejs | VB1 | Rīga | ||
287. | Docenko Vladimirs | VB4 | Rīga | ||
288. | Dombrovska Anna-Luīze | SB4 | Rīga | ||
289. | Domkina Eva | SB1 | Maratona klub Rīga | ||
290. | Doneca Olga | SB3 | Valmiera | ||
291. | Doniņa Rūta | SB3 | Māteru Jura Kazdangas pamatskola Kazdanga | ||
292. | Doniņš Rūdolfs | VB4 | Māteru Jura Kazdangas pamatskola Kazdanga | ||
293. | Dorokhova Sofiya | SB2 | Jūrmala | ||
294. | Drāka Adrians | VB1 | Rīga | ||
295. | Drāka Elīza | SB1 | Rīga | ||
296. | Dravante Gabriela | SB1 | Dobele | ||
297. | Dreģis Daniels | VB3 | Rīga | ||
298. | Drevinskis Edgars | VB3 | Rīga | ||
299. | Driķis Kārlis | VB4 | Tukums | ||
300. | Dripe Anna | SB1 | Rīga | ||
301. | Dripe Eimija-Emanuēla | SB1 | Dripēni Rīga | ||
302. | Drīveniece Estere-Elisa | SB2 | Cēsis | ||
303. | Drozds Nikolajs | VB1 | Rīga | ||
304. | Drullis Kristaps | VB3 | Rīga | ||
305. | Druvaskalna Elza | SB1 | Rīga | ||
306. | Dubaņevičs Normans | VB1 | Riga | ||
307. | Dubrovs Nikita | SB4 | Rīga | ||
308. | Dubrovska Sanija | SB4 | Gulbene | ||
309. | Dūcis Gustavs | VB4 | Lapmežciems | ||
310. | Dudelis Emīls | VB1 | Valka | ||
311. | Duks Bruno | VB3 | Smiltene | ||
312. | Dukse Undīne | SB1 | Rīga | ||
313. | Dukulis Jēkabs | VB1 | Alūksne | ||
314. | Dūrītis Jānis | VB3 | Jautrais Ogre | ||
315. | Dūte Ansis | VB2 | Rīga | ||
316. | Dzalbe Lizete-Marta | SB2 | Rīga | ||
317. | Dzelme Ernests | VB1 | Rīga | ||
318. | Dzene Elza | SB4 | Rīga | ||
319. | Dzenis Artūrs | VB1 | Liepāja | ||
320. | Dzērve Ričards-Sandis | VB2 | Rīga | ||
321. | Eglāja Liene | SB1 | Rīga | ||
322. | Eglājs Atis | VB2 | Rīga | ||
323. | Egle Kristers | VB3 | METTA Iecava | ||
324. | Eglīte Dāvis | VB2 | Valmiera | ||
325. | Eīts Ernests | VB3 | Sigulda | ||
326. | Elksnis Adrians | VB3 | Mārupe | ||
327. | Elksnis Kristers | VB3 | Jēkabpils Jēkabpils | ||
328. | Elsiņš Eduards | VB4 | Jelgava | ||
329. | Ence Roberts | VB1 | Jelgava | ||
330. | Engers Daniels-Kristians | VB1 | Valmiera | ||
331. | Ērgle Adele | SB3 | Jūrmala | ||
332. | Ertmans Sergejs | VB4 | Rīga | ||
333. | Estrada_Rendons Stanislavs-Fernando | VB1 | Riga | ||
334. | Everss Patriks | VB2 | Rīga | ||
335. | Ezera Madara | SB1 | Salaspils | ||
336. | Favarisovs Aleks | VB4 | Rīga | ||
337. | Fedorov Sofija | SB3 | Rīga | ||
338. | Fedosfjevs Ivans | VB2 | Rīga | ||
339. | Feldmane Laura | SB3 | Māteru Jura Kazdangas pamatskola Kazdanga | ||
340. | Feldmanis Eidans-Džeimijs | VB2 | Ķekava | ||
341. | Feldmanis Maiks-Deivids | VB3 | Ķekava | ||
342. | Filatovs Ralfs | VB4 | Alūksne | ||
343. | Filipenkovs Linards | VB3 | Madona | ||
344. | Filipsone Maia | SB1 | Maratona klubs Ventspils | ||
345. | Filmanis Egors | VB4 | Maskava | ||
346. | Fīze Eva | SB4 | ozolnieki | ||
347. | Fjodorova Katrīna | SB2 | Jelgava | ||
348. | Flugina Emīlija | SB2 | Garkalne | ||
349. | Folmane Keita | SB4 | Rīga | ||
350. | Folmane Melānija | SB1 | Rīga | ||
351. | Freibergs Jānis | VB3 | Jūrmala | ||
352. | Freijs Alekss | VB3 | Rīga | ||
353. | Freimane Ilze | SB3 | Kuldīga | ||
354. | Freivalde Samanta | SB3 | Rīga | ||
355. | Freivalds Armands | VB1 | Rīga | ||
356. | Fricis Gustavs | VB3 | Cēsis | ||
357. | Furazeva Anastasija | SB2 | Bernu skrejiens Riga | ||
358. | Gailāns Patriks | VB4 | Sigulda | ||
359. | Gaile Katrīna | SB1 | Mūrmuiža | ||
360. | Gailīte Ance | SB3 | Rīga | ||
361. | Gailīte Arta | SB4 | Smiltene | ||
362. | Gailītis Dāvids | VB3 | Rīga | ||
363. | Gailītis Ernests | VB2 | Rīga | ||
364. | Gailītis Zigmārs | VB4 | Ogre | ||
365. | Galagan Ivan | VB2 | Rīga | ||
366. | Galata Germans | VB1 | Rīga | ||
367. | Galejs Patriks | VB4 | Ikšķile | ||
368. | Galkina Anastasija | SB3 | Rīga | ||
369. | Galvanausks Nauris | VB2 | Tukums | ||
370. | Galviņš Edvards-Miks | VB3 | Rīga | ||
371. | Gardievite Keita | SB2 | Rīga | ||
372. | Gat Katja | SB3 | Rīga | ||
373. | Gavars Samuels | VB4 | Jūrmala | ||
374. | Gemma Alise | SB3 | Maratona klubs Ventspils | ||
375. | Gertmane Gabriela | SB3 | Saulkrasti | ||
376. | Gertnere Marta | SB1 | Rīga | ||
377. | Gibašovs Matvejs | VB2 | Maratona klubs Ventspils | ||
378. | Gilučs Olivers | VB1 | Rīga | ||
379. | Gīmis Henrijs | VB2 | Limbaži | ||
380. | Gintere Rūta | SB3 | Kandava | ||
381. | Girnis Jēkabs | VB3 | Sigulda | ||
382. | Gladkovs Jevgeņijs | VB3 | Rīga | ||
383. | Glamazda Vita | SB4 | Babītes nov | ||
384. | Goldmane Gabriela | SB1 | Dzidriņas | ||
385. | Golubevs Vadims | VB4 | Līvāni | ||
386. | Gonšteins Jegors | VB1 | Rīga | ||
387. | Googlak Aleksandrs | VB4 | Rīga | ||
388. | Gorbāns Kalvis-Kristofers | VB4 | Alūksne | ||
389. | Gorbuns Mareks | VB2 | Rīga | ||
390. | Gornovs Denis | VB4 | Rīga | ||
391. | Gračinska Odrija | SB1 | Upesciems | ||
392. | Gračinskis Andreass | VB2 | Upesciems | ||
393. | Grantiņš Gustavs | VB4 | Stende | ||
394. | Grasis Hugo-Toms | VB4 | Rīga | ||
395. | Graudiņš Markus | VB4 | Rūjiena | ||
396. | Grava Alberts | VB1 | Rigas Itas Kozakevicas Polu vidusskola Rīga | ||
397. | Gražule Patrīcija | SB2 | Rīga | ||
398. | Gredzena Marta-Monta | SB4 | Kocēni | ||
399. | Grēniņš Nikolajs | VB1 | Jelgava | ||
400. | Grigaroviča Berta | SB2 | Rīga | ||
401. | Grigaroviča Elza | SB3 | Rīga | ||
402. | Grigorenko Aleksandra | SB3 | Rīga | ||
403. | Grigorjeva Jana | SB3 | Auce | ||
404. | Grigorjevs Artūrs | VB4 | Rīga | ||
405. | Grigs Adrians | VB1 | Valmiera | ||
406. | Grīnbergs Atis | VB3 | Rīga | ||
407. | Grinbergs Emīls | VB1 | Līgatne | ||
408. | Grīnbergs Olivers | VB3 | Limbaži | ||
409. | Grinbergs Rainers | VB3 | Ķekava | ||
410. | Grinbergs Reinis | VB1 | Cēsis | ||
411. | Grīnblats Valters | VB4 | Talsi | ||
412. | Grīnvalds Raivo | VB4 | Rīga | ||
413. | Grišāns Niks | VB3 | saldus | ||
414. | Grišins Andrejs | VB4 | Rīga | ||
415. | Grodzs Ernests | VB3 | Rīga | ||
416. | Grospiņš Ričards | VB4 | Ventspils | ||
417. | Grudiņins Maksims | VB4 | Rīga | ||
418. | Gubāte Danija | SB2 | Kalngale | ||
419. | Gubāte Megija | SB3 | Kalngale | ||
420. | Gubāts Miks | VB1 | Kalngale | ||
421. | Gudermanis Adrians | VB4 | Ādaži | ||
422. | Gudovska Enna | SB1 | Laimes Republika Ķekava | ||
423. | Gudovska Tessa | SB2 | Laimes Republika Ķekava | ||
424. | Gulbe Anna | SB3 | Rīga | ||
425. | Gulbe Evita | SB1 | Riga | ||
426. | Gulbergs Gusts | VB2 | Sigulda | ||
427. | Gulbis Emīls | VB1 | Valka | ||
428. | Gulbis Linards | VB2 | Rīga | ||
429. | Gurauskas Markuss | VB2 | Rīga | ||
430. | Gurinovičs Konstantins | VB4 | Rīga | ||
431. | Guseva Estere | SB1 | Ādaži | ||
432. | Gustāns Gustavs | VB3 | Cēsis | ||
433. | Gūtmane Sofija | SB2 | Rīga | ||
434. | Gūtmanis Eliass | VB1 | Rīga | ||
435. | Gūtmanis Gastons | VB4 | Rīga | ||
436. | Ģiedris Kristers | VB1 | Rīga | ||
437. | Ģīlis Kiķelis | VB2 | Zvejniekciems | ||
438. | Hačatrjans Georgijs | VB3 | Rīga | ||
439. | Hafners Tomass-Lars | VB4 | Rīga | ||
440. | Hagure Vanesa | SB2 | Vangaži | ||
441. | Hasčaks Daniils | VB1 | Euroaptieka | ||
442. | Hasčaks Kirills | VB1 | Euroaptieka | ||
443. | Hmeļņickis Markuss-Teodors | VB3 | Rīga | ||
444. | Hodaseviča Amanda | SB4 | Rīga | ||
445. | Hofmane Anna | SB4 | modernā pieccīņa jūrmala | ||
446. | Hofmanis Gotfrīds | VB4 | modernā pieccīņa jūrmala | ||
447. | Hramovs Vladimirs | VB4 | Rīga | ||
448. | Idelsone Marta | SB3 | Rīga | ||
449. | Igals Ralfs | VB1 | Rīga | ||
450. | Ijabs Rodrigo-Ernests | VB3 | Rīga | ||
451. | Ikauniece Elizabete | SB4 | Rīga | ||
452. | Ilgavīze Samanta | SB4 | Rūjiena | ||
453. | Ilgažs Elvis | VB1 | Rīga | ||
454. | Indārs Rihards | VB4 | Saulkrasti | ||
455. | Inkurs Valentīns | VB2 | |||
456. | Isaks Rolands | VB3 | Rīga | ||
457. | Ismailovs Emīls | VB3 | Rīga | ||
458. | Ivanova Anete | SB1 | Pierīga | ||
459. | Ivanovs Aleksandrs | VB4 | Rīga | ||
460. | Ivanovs Kirils | VB4 | Silakrogs | ||
461. | Ivanovs Nikolass | VB2 | Rīga | ||
462. | Ivanovs Toms | VB4 | Lielvārde | ||
463. | Ivanovskis Enriko | VB1 | Valmiera | ||
464. | Ivickis Aleksejs | VB2 | Rīga | ||
465. | Ivickis Maksims | VB3 | Rīga | ||
466. | Jacenko Timurs | VB1 | Riga | ||
467. | Jagža Ģirts | VB3 | Rīga | ||
468. | Jagža Rēzija | SB1 | Rīga | ||
469. | Jakovļeva Diāna | SB2 | Rīga | ||
470. | Jakovļeva Viktorija | SB4 | Rīga | ||
471. | Jānekalne Kristīne | SB1 | Ogre | ||
472. | Jānelsiņš Rauls | VB3 | Cēsis | ||
473. | Janevičs Raivo | VB3 | Cēsis | ||
474. | Jankīvičs Gustavs | VB3 | Sigūlda | ||
475. | Jankovs Kārlis | VB2 | Vangaži | ||
476. | Jansone Sāra | SB2 | Rīga | ||
477. | Jansons Dominiks | VB3 | Lepāja | ||
478. | Jansons Ričards | VB2 | Rīga | ||
479. | Janvars Ernests | VB4 | Ventspils | ||
480. | Jaramišjana Sofija-Aurora | SB2 | Rīga | ||
481. | Jasāns Renārs | VB4 | Rīga | ||
482. | Jaudzems Adrians | VB4 | Piramida Triathlon Club Jūrmala | ||
483. | Jaudzems Didzis | VB4 | Rīga | ||
484. | Jaunzems Kristers | VB3 | Rīga | ||
485. | Jefimenoka Laine | SB4 | Rīga | ||
486. | Jefremovs Roberts | VB1 | Carnikava | ||
487. | Jēgermanis Valters | VB1 | Tukums | ||
488. | Jēgermans Fēlikss | VB3 | Rīga | ||
489. | Jegorovs Kristers | VB4 | Madona | ||
490. | Jēkabsone Elīza-Diāna | SB4 | Carnikava | ||
491. | Jēkabsons Markuss | VB2 | Rīga | ||
492. | Jēkabsons Raivo-Jānis | VB2 | Carnikava | ||
493. | Jelinskis Adrians | VB2 | Rīga | ||
494. | Jeļisejeva Karīna | SB2 | Kuldīga | ||
495. | Jeļistratova Alina | SB1 | Rīga | ||
496. | Jeļistratovs Dmitrijs | VB2 | Rīga | ||
497. | Jemeļjanovs Romans | VB3 | Rīga | ||
498. | Jermakovs Maksims | VB4 | Rīga | ||
499. | Jermoļenko Alekss | VB4 | Jelgava | ||
500. | Jerofejeva Felicita | SB1 | Rīga | ||
501. | Jerofejeva Selīna | SB1 | Rīga | ||
502. | Jevtistin Danila | VB2 | Moskow | ||
503. | Ježovs Vladislavs | VB1 | Riga | ||
504. | Jomerte Rebeka | SB1 | Rīga | ||
505. | Jonkins Dāvids | VB1 | Riga | ||
506. | Juhmanis Markuss | VB3 | hofmann triathlon team Jūrmala | ||
507. | Jundzis Gustavs | VB3 | Cēsis | ||
508. | Junghāns Eduards | VB3 | Rīga | ||
509. | Jura Eliza | SB3 | Cesvaine | ||
510. | Jurāns Mikuss | VB3 | Vecpiebalga | ||
511. | Jurevics Gusts | VB2 | Ādaži | ||
512. | Jurisons Krišjānis | VB4 | Limbaži | ||
513. | Jurjāse Marija | SB4 | Madona | ||
514. | Jurkovskis Tomass | VB3 | Liepāja | ||
515. | Jurševska Katrīna | SB4 | Cēsis | ||
516. | Kacalaps Tomass | VB3 | Rīga | ||
517. | Kaipovs Nikolajs | VB3 | Rīga | ||
518. | Kairis Mārtiņš | VB1 | Rīga | ||
519. | Kairova Katrīna | SB2 | Rīga | ||
520. | Kairovs Antons | VB1 | Rīga | ||
521. | Kakovs Dmitrijs | VB1 | |||
522. | Kakstiņš Renars | VB1 | Jūrmala | ||
523. | Kalēda Undīne | SB2 | Ādaži | ||
524. | Kaleinis Raivis | VB2 | Rīga | ||
525. | Kalēja Elza | SB1 | Rīga | ||
526. | Kalējs Aleksis | VB3 | Smiltenes nov. | ||
527. | Kalitjuks Patriks | VB2 | Rīga | ||
528. | Kalniņa Alise | SB2 | Rīga | ||
529. | Kalniņa Alise | SB4 | Rīga | ||
530. | Kalniņa Anna | SB3 | Rīga | ||
531. | Kalniņa Elizabete | SB1 | Mārupe | ||
532. | Kalniņa Ieva | SB4 | Gulbene | ||
533. | Kalniņa Ieva | SB4 | Tinuzhi | ||
534. | Kalniņa Jūlija | SB1 | Rīga | ||
535. | Kalniņa Kadrija-Lana | SB3 | Liepājas rajona sporta skola Kazdanga | ||
536. | Kalniņa Marta-Roberta | SB2 | Salaspils | ||
537. | Kalniņa Sanija | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
538. | Kalniņa Veronika | SB3 | CBL Rīga | ||
539. | Kalniņš Gustavs | VB2 | Rīga | ||
540. | Kalniņš Matīss | VB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
541. | Kalniņš Oskars | VB3 | Rīga | ||
542. | Kalniņš Reinis | VB3 | Lielvārde | ||
543. | Kalniņš Ričards | VB3 | Inčukalns | ||
544. | Kalniņš Uvis | VB4 | Valmiera | ||
545. | Kalnriekstiņš Toms | VB2 | Aizkraukle | ||
546. | Kalvāns Kristaps | VB1 | Vangaži | ||
547. | Kandaļincevs Kristaps | VB1 | Rīga | ||
548. | Kaneps Konrads | VB3 | Rīga | ||
549. | Kāpostiņš Marsels | VB1 | Jelgava | ||
550. | Kāposts Mārtiņš | VB1 | Rīga | ||
551. | Kapteinis Edvards | VB2 | Rīga | ||
552. | Kapteinis Krišjānis | VB2 | Madona | ||
553. | Karaluka Emma | SB1 | Rīga | ||
554. | Kārkle Evelīna | SB3 | Rīga | ||
555. | Kārkliņa Ieva | SB1 | Ogre | ||
556. | Kārkliņa Katrīna | SB3 | Cēsis | ||
557. | Kārkliņš Ivo | VB2 | Carnikava | ||
558. | Kārkliņš Raivo | VB1 | Carnikava | ||
559. | Kārkliņš Toms | VB4 | Māteru Jura Kazdangas pamatskola Kazdanga | ||
560. | Karlsone Terēze | SB3 | Rīga | ||
561. | Karpačova Anastasija | SB4 | Rēzekne | ||
562. | Karpikova Amelija | SB1 | Riga | ||
563. | Karpovs Emīls | VB1 | Valka | ||
564. | Karpovs Miķelis | VB1 | Valka | ||
565. | Kartels Kirils | VB1 | Rīga | ||
566. | Kasabjans Kirills | VB4 | Rīga | ||
567. | Kaspers Aleksejs | VB3 | . Vangaži | ||
568. | Kaupe Valters | VB1 | Valmiera | ||
569. | Kaustmanis Artemijs | VB4 | Jūrmala | ||
570. | Kavruss Dāvids-Noa | VB3 | Talsi | ||
571. | Kazerovskis Eduards | VB2 | Veselavas pag. | ||
572. | Keišs Kristers | VB3 | Inčukalns | ||
573. | Kimerāls Artūrs | VB4 | Rīga | ||
574. | Kimerāls Markuss | VB4 | Rīga | ||
575. | Kīns Adrians | VB4 | Kocēni | ||
576. | Kirilins Kaspars | VB2 | 1 Riga | ||
577. | Kirillovs Henrijs | VB1 | Rīga | ||
578. | Kirilovs Kaspars-Dāvis | VB4 | Valmiera | ||
579. | Kiriļins Kaspars | VB2 | Rīga | ||
580. | Kirins Edgars | VB1 | Rīga | ||
581. | Kivlenieks Žanis | VB3 | Garkalne | ||
582. | Kivulans Rauls | VB3 | Aloja | ||
583. | Klaģis Bruno | VB4 | Vangaži | ||
584. | Klaumane Elīza | SB3 | Mārupe | ||
585. | Klaumanis Valters | VB1 | Mārupe | ||
586. | Klaviniuss Kristaps | VB3 | Rīga | ||
587. | Klaviņš Nikolai | VB4 | Ādaži | ||
588. | Klindžāne Karlīna | SB1 | Sportlat Riga | ||
589. | Klīve Eliass | VB2 | Rīga | ||
590. | Klīve Eliass | VB4 | Rīga | ||
591. | Kluža Kate | SB2 | Valmiera | ||
592. | Kļaviņa Paula-Gabriela | SB2 | Rīga | ||
593. | Kļaviņa Rēzija | SB2 | Rīga | ||
594. | Kļaviņš Eduards | VB1 | Rīga | ||
595. | Kļaviņš Ralfs | VB3 | Rīga | ||
596. | Kļaviņš Renārs | VB3 | Cēsis | ||
597. | Kniksts Edgars | VB1 | Riga | ||
598. | Kočņevs Kristaps | VB3 | Rīga | ||
599. | Kokenberga Angelika | SB4 | Valmiera | ||
600. | Kolčamovs Aleksejs | VB3 | Rīga | ||
601. | Kolegovis Erests | VB2 | Rīga | ||
602. | Kolosova Kristīne-Viktorija | SB3 | Kazdanga Kazdanga | ||
603. | Konošonoka Aleksa | SB3 | rīga | ||
604. | Konošonoks Sigurds | VB1 | Limbaži | ||
605. | Kopstale Lolita | SB4 | riga | ||
606. | Koreckis Timurs | VB4 | Rīga | ||
607. | Kornejenkovs Kirills | VB3 | Rīga | ||
608. | Korņejeva Nikola | SB4 | Rīga | ||
609. | Korols Roberts | VB4 | Jelgava | ||
610. | Kostigova Patrīcija | SB4 | Rīga | ||
611. | Kotovičs Alekss | VB1 | Rīga | ||
612. | Kovaļčuka Krista | SB1 | Rīga | ||
613. | Kovaļenko Timurs | VB4 | Ludza | ||
614. | Kovaļkovs Viktors | VB2 | Rēzekne | ||
615. | Kozirevs Kirils | VB1 | Rīga | ||
616. | Kozlovkis Tomass | VB4 | Carnikava | ||
617. | Krampe Monta | SB3 | Rīga | ||
618. | Krampis Mārcis | VB1 | Rīga | ||
619. | Kraukle Krista | SB3 | Rīga | ||
620. | Krauliņš Marko | VB3 | Jūrmala | ||
621. | Kraus Petra | SB2 | Kūldīga | ||
622. | Kravcovs Andrejs | VB2 | Rīga | ||
623. | Kravčenoko Adrians | VB2 | Rīga | ||
624. | Kravoļs Kristaps | VB3 | Rēzekne | ||
625. | Kreice Liene | SB1 | Ogre | ||
626. | Kreija Rihards | VB2 | Salaspils | ||
627. | Krekaus Izabella | SB2 | Rīga | ||
628. | Krēsliņa Elza | SB3 | Rīga | ||
629. | Krieva Laura | SB3 | Rīga | ||
630. | Krieva Paula | SB2 | Rīga | ||
631. | Krieviņš Kristians | VB4 | Skrunda | ||
632. | Krīgers Markuss | VB2 | Rīga | ||
633. | Krims Artjoms | VB1 | Riga | ||
634. | Kristapsone Kate | SB2 | Marupe | ||
635. | Kristapsone Odrija | SB1 | Marupe | ||
636. | Krišjānis Rūdolfs | VB1 | Rīga | ||
637. | Kriušičevs Aleksejs | VB4 | Rīga | ||
638. | Kroiča Keita | SB1 | Rīga | ||
639. | Kronberga Keita | SB4 | Dundaga | ||
640. | Kropa Madara | SB3 | Mārupe | ||
641. | Kručāns Ričards | VB1 | Rīga | ||
642. | Krujelis Matīss | VB3 | Straupe | ||
643. | Krūmiņa Diāna | SB1 | Rīga | ||
644. | Krūmiņš Ernests | VB3 | Jelgava | ||
645. | Krūmiņš Kārlis | VB3 | Jelgava | ||
646. | Krušņikovs Matīss | VB1 | Rīga | ||
647. | Krutihins Artjoms | VB3 | Dinamo-lat Riga | ||
648. | Krutihins Kirils | VB3 | Dinamo-lat Riga | ||
649. | Krutkēvičs Ralfs | VB3 | SPORTLAND Riga | ||
650. | Krūze Elizabete | SB4 | Ādaži | ||
651. | Krūzīte Laura | SB1 | Rīga | ||
652. | Krūzīte Linda | SB1 | Rīga | ||
653. | Krūzmanis Artūrs | VB1 | Roja | ||
654. | Kučiers Ernests | VB1 | Salaspils | ||
655. | Kudiņa Luīze | SB3 | Rīga | ||
656. | Kudrjavcevs Adrians | VB2 | Riga | ||
657. | Kuharenko Kārlis | VB1 | Gulbene | ||
658. | Kukuškins Dmitrijs | VB1 | Olaine | ||
659. | Kūlīte Samanta-Kendija | SB4 | Dzērbene | ||
660. | Kuļšs Lukass-Deivids | VB1 | Rīga | ||
661. | Kurzemnieks Roberts | VB2 | Rīga | ||
662. | Kuzminska Agate | SB1 | Rēzeknes nov. | ||
663. | Kuzminskis Aleksandrs | VB3 | Rīga | ||
664. | Kuzminskis Maksims | VB4 | Rīga | ||
665. | Kvedara Natalja | SB1 | Salaspils | ||
666. | Kviese Kristīna | SB3 | Ogre | ||
667. | Ķauķītis Endijs-Mariuss | VB4 | Augšlīgstne | ||
668. | Ķēniņš Kristiāns | VB3 | Bauska | ||
669. | Ķēniņš Roberts | VB3 | Ikšķile | ||
670. | Ķepītis Kurts | VB3 | Cēsis | ||
671. | Ķiģele Madara | SB2 | Mārupe | ||
672. | Ķimenis Edvards | VB2 | Rīga | ||
673. | Ķīnasta Estere | SB3 | Liepāja | ||
674. | Ķīsis Gustavs | VB2 | SPORTLAND Rīga | ||
675. | Labada Roberts | VB2 | Rīga | ||
676. | Lācis Emīls-Aivars | VB4 | Valmiera | ||
677. | Lācis Reinis | VB4 | Saulkrasti | ||
678. | Lācītis Edvards | VB2 | Sigulda | ||
679. | Lacums Davids | VB1 | Rīga | ||
680. | Lagunoviča Melānija | SB3 | Rīga | ||
681. | Lakstīgala Dāvids | VB3 | Rīga | ||
682. | Lange Armands-Markuss | VB1 | Kazdanga Kazdanga | ||
683. | Lange Kate | SB1 | Jaunmārupe | ||
684. | Lange Klāvs | VB1 | Rīga | ||
685. | Lange Mārcis | VB1 | Rīga | ||
686. | Lapkova Paula | SB3 | Rīga | ||
687. | Lapkovskis Eduards | VB1 | Saulkrasti | ||
688. | Lapskalns Rihards | VB2 | Rīga | ||
689. | Larionovs Marks | VB3 | Rīga | ||
690. | Lasmanis Roberts | VB1 | Rīga | ||
691. | Latkovska Vendija | SB4 | Ogre | ||
692. | Laucis Stefans | VB4 | Rīga | ||
693. | Lazareva Alisa | SB4 | Rīga | ||
694. | Legzdiņš Tomass | VB4 | Rīga | ||
695. | Leibovičs Roberts | VB1 | Jūrmala | ||
696. | Leikarts Lorens | VB1 | Ozolnieki | ||
697. | Leimane Elizabete | SB4 | Cēsis | ||
698. | Leimanis Niklāvs-Ralfs | VB2 | Jaunpiebalga | ||
699. | Leitans Rihards | VB4 | Salaspils | ||
700. | Lejiņa Anna | SB1 | Rīga | ||
701. | Lejiņš Ādams | VB3 | Rīga | ||
702. | Lejiņš Juris-Alfrēds | VB3 | Rīga | ||
703. | Lejniece Karolīna | SB3 | Rīga | ||
704. | Lejniece Madara | SB4 | Rīga | ||
705. | Lejnieks Ralfs | VB1 | Rīga | ||
706. | Leontieva Katerina | SB3 | Sankt Peterburg | ||
707. | Leoparde Lelde | SB2 | Rīga | ||
708. | Levashova Elizaveta | SB3 | Rīga | ||
709. | Liberts Anrijs | VB1 | Kuldīga | ||
710. | Līcis Toms | VB2 | Rīga | ||
711. | Līduma Estere | SB3 | Rūjiena | ||
712. | Liekniņa Lildī | SB3 | Auce | ||
713. | Liepa-Liepiņš Ralfs | VB1 | Jelgava | ||
714. | Liepa-Liepiņš Reinis | VB1 | Jelgava | ||
715. | Liepiņa Kristiāna | SB3 | Rīga | ||
716. | Liepiņa Samanta | SB1 | Rīga | ||
717. | Liepiņa Sanija | SB2 | Gulbene | ||
718. | Liepiņš Artūrs | VB3 | Rīga | ||
719. | Liepiņš Emīls | VB2 | Cēsis | ||
720. | Liepniece Elīza-Diāna | SB1 | Valmiera | ||
721. | Liguts Patriks | VB2 | Rīga | ||
722. | Likjanovičs Denis | VB4 | Inčukalna nov. | ||
723. | Lindenbergs Toms | VB3 | Rīgas raj. | ||
724. | Lindermanis Mārtiņš | VB2 | Rīga | ||
725. | Lipenbergs Eduards | VB4 | Ventspils | ||
726. | Lipenītis Linards | VB2 | Jēkabpils | ||
727. | Lisovskis Ričards | VB3 | Rīga | ||
728. | Lišmane Katrīna | SB2 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
729. | Lišmane Laura | SB3 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
730. | Lobačova Amēlija | SB2 | Rīga | ||
731. | Lobovičs Konstantins | VB2 | Rīgā | ||
732. | Ločmele Elza | SB1 | Ogre | ||
733. | Ločs Jānis | VB4 | Rīga | ||
734. | Lodziņš Markuss | VB3 | Rīga | ||
735. | Lokanis Kristers | VB3 | Brocēnu nov | ||
736. | Loss Aleksejs | VB3 | Rīga | ||
737. | Lubgāne Džesika | SB4 | Jūrmala | ||
738. | Luca Madara | SB4 | Valka | ||
739. | Lucs Arnis | VB1 | Valka | ||
740. | Ludboržs Dāvis | VB4 | Ogres nov. | ||
741. | Lukjanova Agnese | SB4 | Ādaži | ||
742. | Luksa Terēze | SB4 | Rīga | ||
743. | Lukstiņa Keita-Ance | SB4 | Smiltene | ||
744. | Lukše Elizabete | SB2 | Mārupe | ||
745. | Lupolovs Nolans | VB2 | Rīga | ||
746. | Lūse Hanna | SB1 | Rīga | ||
747. | Lūsis Mārtiņš | VB1 | Valmiera | ||
748. | Macione Karlīna-Anna | SB2 | Bauska | ||
749. | Mača Kate | SB4 | Rūjiena | ||
750. | Madžule Patrīcija | SB2 | Madona | ||
751. | Majors Rūdis | VB2 | Jelgava | ||
752. | Majors Viestards | VB3 | Salacgrīva | ||
753. | Makareviča Arina | SB4 | Olaine | ||
754. | Makarevičs Artjoms | VB1 | Olaine | ||
755. | Makeviča Mihelina | SB2 | Talsi | ||
756. | Maksimova Natali | SB4 | Rīga | ||
757. | Maksimovs Dominiks | VB2 | Valmiera | ||
758. | Malēvica Kate | SB4 | Ogre | ||
759. | Māliņa Madara | SB4 | Ogre | ||
760. | Mališs Igors | VB2 | Rīga | ||
761. | Malkov Petr | VB3 | Rīga | ||
762. | Mamontova Laura | SB3 | Rīga | ||
763. | Mamontovs Renārs | VB2 | Rīga | ||
764. | Markova Elizabete-Anna | SB3 | Carnikavas nov. | ||
765. | Markova Milana | SB2 | Riga | ||
766. | Markūns Lonards | VB1 | Inčukalns | ||
767. | Markūns Mareks | VB4 | Rīga | ||
768. | Markvarts Kristaps | VB1 | Rīga | ||
769. | Martinsone Enija-Anna | SB4 | Smiltene | ||
770. | Martinsone Sintija | SB4 | Cēsis | ||
771. | Mārtinsons Armands | VB3 | Lapmežciems | ||
772. | Martinsons Raitis | VB3 | Rīga | ||
773. | Mārtiņa Elza | SB3 | Saulkrasti | ||
774. | Martukāne Kristīne | SB3 | Jūrmala | ||
775. | Maslova Marija | SB1 | Rīga | ||
776. | Mass Niks | VB2 | Rīga | ||
777. | Mass Pauls | VB3 | Baldone | ||
778. | Matule Arina | SB3 | Ludza | ||
779. | Matulis Rihards | VB3 | Cēsis | ||
780. | Matuzone Elisa | SB3 | Rīga | ||
781. | Matvejāns Deniss | VB1 | Rīga | ||
782. | Matvejāns Iļja | VB4 | Rīga | ||
783. | Matvejeva Karolina | SB1 | Rīga | ||
784. | Matvejevs Justins | VB2 | MATVEJEVI Riga | ||
785. | Mauropa Daniels | VB3 | Rīga | ||
786. | Mazkalniņa Estere | SB3 | Jūrmala | ||
787. | Mažajeva Alina | SB4 | Olaine | ||
788. | Mažajevs Aleksejs | VB3 | Olaine | ||
789. | Medne Krista | SB1 | Rīga | ||
790. | Mednis Artis | VB1 | Rīga | ||
791. | Megnis Dāvis | VB3 | . Valmiera | ||
792. | Meijers Everts | VB4 | Ozolnieki | ||
793. | Meisters Gustavs | VB1 | Cēsis | ||
794. | Melberde Kate | SB2 | Gulbene | ||
795. | Meldere Adrija | SB1 | Rencēni | ||
796. | Melderis Marks | VB2 | Rīga | ||
797. | Meldrāja Emīlija-Mia | SB1 | Vangaži | ||
798. | Melnis Ernests | VB4 | Rēzekne | ||
799. | Meļehova Marta | SB4 | Rīga | ||
800. | Meļihovs Miķelis | VB3 | Rīga | ||
801. | Mendriķis Roberts | VB3 | Cēsis | ||
802. | Meņģiša Amēlija | SB2 | Rīga | ||
803. | Mertens Arvils | VB4 | Rīga | ||
804. | Meškonis Emīls | VB2 | Rīga | ||
805. | Mezenceva Milana | SB2 | Jūrmala | ||
806. | Mežajevs Mārcis | VB3 | Iecava | ||
807. | Mežaraups Oskars | VB4 | Mārupe | ||
808. | Mežvēvers Martins | VB2 | SPORTLAND Ogre | ||
809. | Mežvēvers Tomass | VB1 | SPORTLAND Ogre | ||
810. | Micīte Sofija | SB4 | Rīga | ||
811. | Mickans Vladislavs | VB4 | Ādaži | ||
812. | Mičule Beatrise | SB2 | Riga | ||
813. | Mičulis Bruno | VB1 | Rīga | ||
814. | Miemis Gustavs | VB2 | Rīga | ||
815. | Miglāne Elza | SB3 | Cēsis | ||
816. | Miglāns Kristers | VB3 | Jēkabpils | ||
817. | Miglāns Kristers | VB1 | Rīga | ||
818. | Miglāns Maiks | VB3 | Rīga | ||
819. | Migliniece Paula | SB1 | Rīga | ||
820. | Migliniece Rūta | SB3 | Kocēnu Valmiera | ||
821. | Mihailovs Aleksandrs | VB4 | Ventspils | ||
822. | Mihailovs Māris | VB1 | Ogre | ||
823. | Miklašēvičs Renārs | VB4 | Rīga | ||
824. | Miklāva Dita | SB1 | Rīga | ||
825. | Mikuckis Adams | VB2 | Garkalnes novads | ||
826. | Mikuse Elza | SB1 | Rīga | ||
827. | Miķelsone Laura | SB1 | Rīga | ||
828. | Miķelsons Marks-Miks | VB3 | Valmiera | ||
829. | Mileika Kate | SB3 | Rīga | ||
830. | Mīlenberga Alise | SB4 | Sunīši | ||
831. | Millers Mārcis | VB4 | Strenči | ||
832. | Mironovs Dmitrijs | VB3 | Rīga | ||
833. | Misāne Malvīne | SB2 | Rīga | ||
834. | Mišusta Marks | VB1 | Rīga | ||
835. | Mitrofanova Lelde | SB4 | Rīga | ||
836. | Mitrofanovs Alberts | VB1 | Jūrmala | ||
837. | Mitrohina Alisa | SB1 | Rīga | ||
838. | Mokrovs Timurs | VB1 | Riga | ||
839. | Morozova Mikaela | SB2 | Rīga | ||
840. | Morozova Sofija | SB4 | Rīga | ||
841. | Morozovs Reinis | VB4 | Cēsis | ||
842. | Morozovs Romans | VB3 | Rīga | ||
843. | Morozs Reinis | VB4 | Rīga | ||
844. | Moruzs Artemijs | VB1 | Rīga | ||
845. | Moskalenko Marats | VB2 | Rīga | ||
846. | Movļaiko Arina | SB1 | Rīga | ||
847. | Mucenieks Rihards | VB1 | Rundāles novads | ||
848. | Muciņš Ričards | VB4 | Rīga | ||
849. | Mudelis Matiass-Dāvids | VB2 | Spēka Ciems Rembate | ||
850. | Mudivarthi Naiana | SB1 | Dublin | ||
851. | Muhks Mārcis | VB2 | Mārupe | ||
852. | Muraško Ričards | VB4 | Rīga | ||
853. | Mūrmanis Matīss | VB2 | Rīga | ||
854. | Mūrniece Megija | SB4 | Ventspils | ||
855. | Mūrniece Meldra-Marija | SB4 | Rīga | ||
856. | Mūrnieks Kārlis | VB4 | Smiltene | ||
857. | Mūrnieks Kristers | VB2 | Rīga | ||
858. | Naglis Artis | VB4 | Ogre | ||
859. | Neikšāne Aleksa | SB3 | Liepāja | ||
860. | Neilands Kristofers | VB1 | Otrā elpa Rīga | ||
861. | Neilands Otto | VB2 | Rīga | ||
862. | Neilands Ralfs | VB1 | Rīga | ||
863. | Neimanis Renārs | VB4 | Rīga | ||
864. | Nicmanis Gustavs | VB1 | Kekavas pagasts | ||
865. | Niedriņš Lauris | VB4 | Tukums | ||
866. | Nikītina Ksenija | SB4 | Daugavpils | ||
867. | Nikitins Maksims | VB1 | Riga | ||
868. | Nikolajevs Kirils | VB4 | Rīga | ||
869. | Nipere-Niperoviča Džeina | SB3 | Grobiņi | ||
870. | Nostcrova Amelija | SB2 | Rīga | ||
871. | Novickis Maksims | VB1 | Riga | ||
872. | Ņesteova Katarīna | SB4 | Rīga | ||
873. | Ņesterenko Andrejs | VB1 | Rīga | ||
874. | Ņestrojeva Emma | SB4 | Rīga | ||
875. | Ņikiforovs Martins | VB1 | SK Katrīna Kuldīga | ||
876. | Ņikiforovs Valts | VB4 | Vangaži | ||
877. | Obodņikovs Artjoms | VB3 | Rīga | ||
878. | Obuha Krista | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
879. | Oinaskova Alise | SB2 | Ogre | ||
880. | Oinaskova Loreta | SB1 | Ogre | ||
881. | Oksa Maija | SB2 | Rīga | ||
882. | Olehno Ralfs | VB4 | Rīga | ||
883. | Ondzule Amelija | SB4 | Ondza Rīga | ||
884. | Ondzulis Mihails | VB2 | Rīga | ||
885. | Orlova Ilarija | SB1 | Rīga | ||
886. | Orlovskis Adrians | VB1 | Salaspils | ||
887. | Orss Arons | VB3 | Rīga | ||
888. | Osipovs Damīrs | VB4 | Rīga | ||
889. | Osite Vlada | SB2 | Rīga | ||
890. | Osmanis Bruno | VB4 | Ogre | ||
891. | Osvalds Kristers-Olivers | VB4 | Sigulda | ||
892. | Ošs Dāvis | VB3 | Rīga | ||
893. | Ozers Arnolds | VB1 | Rīga | ||
894. | Ozerska Vera | SB1 | Oz Riga | ||
895. | Ozola Laura | SB3 | Kazdanga Kazdanga | ||
896. | Ozola Rūta | SB2 | Cēsis | ||
897. | Ozoliņš Markuss | VB2 | Rīga | ||
898. | Ozoliņš Rūdis | VB4 | Rīga | ||
899. | Ozoliņš Toms | VB3 | Rīga | ||
900. | Ozoliņš-Karlsons Gusts | VB3 | Saulkrasti | ||
901. | Ozolniece Marta | SB4 | Rīga | ||
902. | Ozols Ernests | VB1 | Rīga | ||
903. | Ozols Kārlis | VB3 | Rīga | ||
904. | Ozols Kristers | VB2 | Valmiera | ||
905. | Ozols Mārtiņš | VB3 | Salaspils | ||
906. | Ozols Otto | VB2 | Kuldīga | ||
907. | Ozols Toms | VB4 | Rīga | ||
908. | Paegle Bruno | VB1 | Rīga | ||
909. | Paegle Juris | VB3 | Mārupe | ||
910. | Paegle Krišjānis | VB2 | Mārupe | ||
911. | Paegle Renāte | SB4 | Jēkabils | ||
912. | Pahomovs Mārtiņš | VB4 | Rīga | ||
913. | Pakalne Laura | SB3 | Sigulda | ||
914. | Palma Madara | SB1 | Rīga | ||
915. | Paļčevskis Miks | VB1 | Cēsis | ||
916. | Paļums Ritvars | VB4 | Daugavpils | ||
917. | Panovs Aleksandrs | VB1 | Rīga | ||
918. | Pārups Mārtiņš | VB4 | Jelgava | ||
919. | Pastars Artūrs | VB4 | Cēsis | ||
920. | Pauga Eduards | VB2 | Rīga | ||
921. | Paula Elza-Annija | SB1 | Nītaure | ||
922. | Paulaskaite Milēna-Līna | SB3 | Limbaži | ||
923. | Pavasars Krists | VB1 | Valmiera | ||
924. | Pavilone Laura | SB4 | Rīga | ||
925. | Pavluka Svetlana | SB1 | Rīga | ||
926. | Pavļukova Amālija | SB3 | Rīga | ||
927. | Pčolkina Alise | SB1 | Rīga | ||
928. | Peipiņa Elīna | SB2 | Ogre | ||
929. | Peirags Armands | VB4 | Rīga | ||
930. | Pērkons Gustavs | VB1 | Rīga | ||
931. | Perlbaha Alīse | SB3 | Ulbroka | ||
932. | Pērums-Andrejevs Rinalds | VB3 | Cēsis | ||
933. | Pētersons Aldis | VB2 | Lielvārde | ||
934. | Pētersons Kristers | VB2 | Ogre | ||
935. | Pētersons Ričards | VB4 | Aizkraukle | ||
936. | Petkēvica Liāna | SB4 | Valmiera | ||
937. | Petrēvica Anete | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
938. | Petryshyn Anna-Maria | SB3 | Riga | ||
939. | Petrova Elīza | SB1 | Rīga | ||
940. | Petrovs Mihails | VB1 | Rīga | ||
941. | Petuhova Anna | SB1 | Rīga | ||
942. | Pfeifers Miks | VB3 | Rīga | ||
943. | Pfeifers Toms | VB4 | Rīga | ||
944. | Pidža Kristaps | VB1 | Rīga | ||
945. | Pigožne Emīlija | SB3 | Sigulda | ||
946. | Pikmanis Ralfs | VB4 | Rīga | ||
947. | Piksone Estere | SB3 | Priekuļi | ||
948. | Pilmanis Ričards-Henrihs | VB4 | Rīga | ||
949. | Pilsetniece Kate | SB2 | Alūksne | ||
950. | Pinka Estere | SB1 | Rīga | ||
951. | Pinka Madara | SB1 | Rīga | ||
952. | Pitkēvičs Emīls | VB3 | Ropaži | ||
953. | Pitkēvičs Valdemārs | VB4 | Subaru Ogre | ||
954. | Pjaterņovs Daniils | VB4 | Rīga | ||
955. | Pjatkins Damirs | VB2 | Ādaži | ||
956. | Pļaviņš Mikus | VB1 | Rīga | ||
957. | Poča Viktorija | SB1 | Rīga | ||
958. | Podiņš Valters | VB1 | Valka | ||
959. | Podnieks Francis | VB3 | Rīga | ||
960. | Podoroga Deniss | VB4 | Rīga | ||
961. | Podža Alise | SB1 | Cēsis | ||
962. | Poiņer Dominika | SB3 | Rīga | ||
963. | Pole Dārta | SB1 | Rīga | ||
964. | Pole Elīza | SB3 | Sigulda | ||
965. | Pole Zane-Estere | SB4 | Euroaptieka | ||
966. | Polis Roberts-Jānis | VB4 | Euroaptieka | ||
967. | Poļaka Beāte | SB4 | Rīga | ||
968. | Pommers Mārtiņš | VB3 | Rīg | ||
969. | Popovs Ņikita | VB3 | Rīga | ||
970. | Postnovs Magnuss | VB3 | Rīga | ||
971. | Pozolotina Alisa | SB2 | Rīga | ||
972. | Pranka Kitija | SB4 | Salaspils | ||
973. | Praulītis Ralfs | VB3 | Rīga | ||
974. | Prenclavs Edvards | VB4 | Ādaži | ||
975. | Priede Armands | VB4 | Rīga | ||
976. | Priede Linda | SB2 | Jelgava | ||
977. | Priede Mārtiņš | VB1 | Priedes Rīga | ||
978. | Priede Matīss | VB3 | Priedes Rīga | ||
979. | Priede Roberts | VB4 | Rīga | ||
980. | Priedītis Oskars | VB4 | Gulbene | ||
981. | Prirodina Alisa | SB3 | Rīga | ||
982. | Prizevoite Enija | SB4 | Jelgava | ||
983. | Prole Anna | SB3 | Saulkrasti | ||
984. | Pronausks Antons | VB3 | Rīga | ||
985. | Pučka Renards | VB3 | Mārupe | ||
986. | Pudzis Dominiks | VB1 | Rīga | ||
987. | Puhrs Danjels | VB3 | Strenču nov. | ||
988. | Pukinska Gabija-Annija | SB2 | Euroaptieka | ||
989. | Pukinskis Daniels-Mikus | VB1 | Euroaptieka | ||
990. | Punka-Volodka Rihards | VB4 | Mārupe | ||
991. | Punkstiņš Nauris | VB4 | Jūrmala | ||
992. | Puriņš Kaspars | VB1 | Puriņi Cēsis | ||
993. | Puriņš Kristers | VB2 | Rīga | ||
994. | Purviņa Laima | SB1 | Lauvas Rīga | ||
995. | Purviņa Marta | SB3 | Lauvas Rīga | ||
996. | Purvīte Katrīna | SB1 | Rīga | ||
997. | Pužulis Gustavs | VB3 | Rīga | ||
998. | Pužulis Maksims | VB4 | Rīga | ||
999. | Rabins Jonothans | VB3 | Jeruzalema | ||
1000. | Radvila Madara | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
1001. | Ragovskis Valters | VB4 | Rīga | ||
1002. | Raiska Rinalds | VB1 | Cēsis | ||
1003. | Rakeckis Gustavs | VB1 | Valmiera | ||
1004. | Rakstiņš Dainis | VB1 | Rīga | ||
1005. | Ramanis Daniels | VB4 | Rīga | ||
1006. | Rasa Frederiks | VB3 | Rasiņi Rīga | ||
1007. | Rateniece Adriana | SB2 | Liepāja | ||
1008. | Ratniece Elza | SB2 | Sportlat Rīga | ||
1009. | Ratnieks Edgars | VB1 | SPORTLAT Rīga | ||
1010. | Ratnieks Kristaps | VB1 | Mārupe | ||
1011. | Rauska Rainers | VB1 | Rūjiena | ||
1012. | Rāzna Roberts | VB3 | Jelgava | ||
1013. | Razujevs Rihards | VB1 | Jēkabpils | ||
1014. | Razumovs Timurs | VB2 | Rīga | ||
1015. | Razumovskis Franks | VB3 | Rīga | ||
1016. | Rēdere Evelīna | SB4 | Rēderu banda Tīraine | ||
1017. | Reinholde Keila | SB4 | Ogre | ||
1018. | Reinsone Karolīna | SB1 | Ogre | ||
1019. | Reiters Kristians | VB3 | Sigulda | ||
1020. | Rekmanis Kristaps | VB3 | Saulkalne | ||
1021. | Reks Bogdans | VB3 | Rīga | ||
1022. | Reķe Eva | SB2 | Mārupe | ||
1023. | Reķe Laura | SB3 | Mārupe | ||
1024. | Renegs Roberts | VB1 | Ķekava | ||
1025. | Rentnieks Markuss | VB4 | Valmiera | ||
1026. | Repša Markus | VB3 | Baloži | ||
1027. | Resnis Nauris | VB3 | Jēkabpils | ||
1028. | Rēzija Freiknere | SB3 | Rīga | ||
1029. | Riapkovs Patriks | VB3 | Cēsis | ||
1030. | Riba Mārcis | VB2 | Ikšķile | ||
1031. | Rībeniece Paula | SB2 | Rīga | ||
1032. | Ribikauskis Ralfs | VB4 | Bauska | ||
1033. | Riekstiņa Anna-Olīvija | SB3 | Rīga | ||
1034. | Rilss Filips | VB4 | Salaspils | ||
1035. | Rimgailis Ričards | VB3 | Rīga | ||
1036. | Rimša Alberts | VB4 | Rīga | ||
1037. | Ririlovs Kristiāns-Everts | VB3 | Ogre | ||
1038. | Rituma Estere | SB2 | Rīga | ||
1039. | Ročans Vladislavs | VB4 | Rīga | ||
1040. | Rogulis Kevins | VB3 | Rīga | ||
1041. | Rogulis Markuss | VB2 | Rīga | ||
1042. | Roma Laura | SB4 | Jūrmala | ||
1043. | Romanovs Reiners | VB3 | Rīga | ||
1044. | Romanovskis Margels | VB2 | Rūjiena | ||
1045. | Romanovskis Regnārs | VB3 | Riga | ||
1046. | Ronča Marija-Aleksandra | SB4 | Ādaži | ||
1047. | Rondano Lukrēcija | SB4 | Rīga | ||
1048. | Ropājs Rūdolfs | VB3 | Bauska | ||
1049. | Rosmane Keita | SB3 | Rīga | ||
1050. | Roščins Rainers | VB2 | Rīga | ||
1051. | Rozenbergs Reinis | VB3 | Rīga | ||
1052. | Rozenbergs Rihards | VB4 | Jūrmala | ||
1053. | Rozentāle Ance | SB3 | Rīga | ||
1054. | Rubene Jauta | SB4 | Madliena | ||
1055. | Rubenis Tomass | VB2 | Rīga | ||
1056. | Rubulis Emīls | VB1 | Rīga | ||
1057. | Rudaja Patrīcija | SB4 | Rīga | ||
1058. | Rūdolfs Adrians | VB3 | Sigulda | ||
1059. | Rūdolfs Emīls | VB2 | Sigulda | ||
1060. | Rudusāns Frederiks | VB2 | Jelgava | ||
1061. | Rudusāns Patriks | VB4 | Ādaži | ||
1062. | Rudusāns Sebastians | VB3 | Jelgava | ||
1063. | Rudzis Ernests | VB4 | Ķegums | ||
1064. | Rudzīte Katrīna | SB2 | Rīga | ||
1065. | Rudzītis Jānis | VB3 | Cēsis | ||
1066. | Rugena Kristiāna | SB4 | Jūrmala | ||
1067. | Ruģele Laura | SB3 | Rīga | ||
1068. | Rūja Raiens | VB4 | SK Sigulda Sigulda | ||
1069. | Ruka Dagnija | SB4 | Salacgrīva | ||
1070. | Rūklis Niks | VB3 | Valmiera | ||
1071. | Rukmane Una | SB4 | Rīga | ||
1072. | Rullis Henrijs | VB2 | ogre | ||
1073. | Rullis Rinalds | VB1 | MK STENDE Talsi | ||
1074. | Ruļuks Dans | VB4 | Liepāja | ||
1075. | Rumjancevs Damirs | VB1 | Riga | ||
1076. | Russaks Linards | VB4 | Gulbene | ||
1077. | Rutkovska Patrīcija | SB2 | Rīga | ||
1078. | Rutkovskis Ivo-Čeiss | VB2 | bērnu skrejiens Rīga | ||
1079. | Rutulis Ričards-Hugo | VB3 | Mārupe | ||
1080. | Sabļins Alekss | VB1 | Mincis Rīga | ||
1081. | Sackevicius Adrius | VB2 | |||
1082. | Sakoviča Anna | SB2 | Rīga | ||
1083. | Salcēvičs Tomass | VB4 | Rīga | ||
1084. | Salcēvičs Valters | VB3 | Rīga | ||
1085. | Saldābols Timurs | VB2 | Rīga | ||
1086. | Saliņš Mārtiņš | VB2 | Rīga | ||
1087. | Saliņš Regnārs | VB1 | Rīga | ||
1088. | Saliņš Rodrigo | VB2 | Rīga | ||
1089. | Salna Kārlis | VB1 | Mārupe | ||
1090. | Salna Kristiāns | VB4 | Olaine | ||
1091. | Salnājs Ernests | VB2 | Rīga | ||
1092. | Samoilovs Bruno | VB3 | Rīga | ||
1093. | Samonova Reodora | SB1 | Rīga | ||
1094. | Sams Ģirts | VB2 | Rīga | ||
1095. | Sams Sandis | VB3 | Bauska | ||
1096. | Saprikova Marija | SB3 | Riga | ||
1097. | Saučuka Katrīna | SB4 | Kazdanga Kazdanga | ||
1098. | Sauliča Amina | SB1 | Rīga | ||
1099. | Saulītis Gatis | VB1 | Rīga | ||
1100. | Saveļjeva Ļubova | SB2 | Jelgavas nov. | ||
1101. | Savickis Aleksis | VB4 | Rīga | ||
1102. | Savickis Danila | VB1 | Rīga | ||
1103. | Sedjukeviča Laura | SB4 | Rīga | ||
1104. | Semencova Anastasija | SB1 | Rīga | ||
1105. | Semjonova Sofija | SB3 | Rīga | ||
1106. | Sermulis Emīls | VB4 | Carnikava | ||
1107. | Sets Nīls | VB4 | Rīga | ||
1108. | Shūmakers Rainers | VB2 | Dobele | ||
1109. | Shvets Eduards | VB4 | New York | ||
1110. | Silakalns Ernests | VB3 | Rīga | ||
1111. | Siliņa Marija-Katrīna | SB3 | Salaspils | ||
1112. | Siliņš Māris | VB1 | Ogre | ||
1113. | Silkāns Ritvars | VB3 | Mārupe | ||
1114. | Siminaite Dārta | SB3 | Cēsis | ||
1115. | Simonova Tamirise | SB4 | Daugavpils | ||
1116. | Sinicina Monika | SB1 | Rīga | ||
1117. | Sinicina Sofija | SB3 | Rīga | ||
1118. | Sinuks Arnis | VB1 | |||
1119. | Sīpols Ralfs | VB4 | Rīga | ||
1120. | Sirmovičs Augusts | VB1 | Salaspils | ||
1121. | Sirotkins Sebastians | VB3 | Rīga | ||
1122. | Sitņikova Marija | SB1 | Ogre | ||
1123. | Sjakste Markuss | VB1 | Rīga | ||
1124. | Skādule Zane | SB1 | Valmiera | ||
1125. | Skakauskis Kristians | VB1 | Rīga | ||
1126. | Skakauskis Roberts | VB3 | Rīga | ||
1127. | Skapsta Melisa | SB2 | Rīga | ||
1128. | Skapsts Nikolass | VB1 | Rīga | ||
1129. | Skarbovskis Oskars | VB3 | Tukums | ||
1130. | Skirmants Henrijs | VB3 | Rīga | ||
1131. | Skorenko Renārs | VB4 | Smiltene | ||
1132. | Skorohoda Marianna | SB3 | Rīga | ||
1133. | Skotelis Kārlis | VB1 | Rīga | ||
1134. | Skrodere Enija | SB1 | Rīga | ||
1135. | Skrūzmanis Matīss | VB3 | Ogre | ||
1136. | Skudrītis Kristpfers | VB4 | Rīga | ||
1137. | Skuja Artis-Reinis | VB4 | Ogre | ||
1138. | Skuja Jēkabs-Francis | VB1 | Rīga | ||
1139. | Skuja Kārlis | VB1 | Jumprava | ||
1140. | Skujevskis Didzis | VB1 | Rīga | ||
1141. | Skurjats Daniels | VB4 | Mārupe | ||
1142. | Smane Kate | SB1 | Valka | ||
1143. | Smilktiņš Raivis | VB2 | Rīga | ||
1144. | Smiltenis Gatis | VB4 | Salaspils | ||
1145. | Smirnova Irīna | SB2 | Rīga | ||
1146. | Smirnova Olīvija | SB1 | Riga | ||
1147. | Smirnovs Aleksejs | VB3 | Rīga | ||
1148. | Sniedzīte Liene | SB2 | Rīga | ||
1149. | Sniedzītis Pauls | VB1 | Rīga | ||
1150. | Snikere Katrīna | SB1 | Rīga | ||
1151. | Sokolovs Kirils | VB3 | Jūrmala | ||
1152. | Solovjova Marija | SB4 | Salaspils | ||
1153. | Sorokins Jānis | VB4 | Bauska | ||
1154. | Spalvēns Renārs | VB1 | SPORTLAND Rīga | ||
1155. | Speciana Alise-Patrīcija | SB4 | Valmiera | ||
1156. | Sproģe Nikola | SB2 | Limbaži | ||
1157. | Sproģis Alens | VB2 | Rīga | ||
1158. | Sproģis Felikss | VB3 | Saldus | ||
1159. | Sproģis Kārlis | VB2 | Rīga | ||
1160. | Sprukta Aleksandra | SB3 | Jūrmala | ||
1161. | Spuņģis Raivis | VB2 | Valmiera | ||
1162. | Stafecka Justīne | SB2 | Jūrmala | ||
1163. | Stakle Rūta | SB1 | Jelgava | ||
1164. | Stalmanis Daniels | VB3 | Rīga | ||
1165. | Stankevičs Deniss | VB4 | Rīga | ||
1166. | Stankuna Sinilga-Sandija | SB3 | Jelgavas nov. | ||
1167. | Starkovs Antons | VB2 | Rīga | ||
1168. | Steinbergs Henrijs | VB4 | Rīga | ||
1169. | Stepanoviča Estere | SB3 | Iecava | ||
1170. | Stepāns Toms-Patriks | VB4 | Ikšķile | ||
1171. | Stīpniece Emīlija-Elīza | SB1 | Sigulda | ||
1172. | Stolers Kārlis | VB2 | Rīga | ||
1173. | Strante Laima | SB2 | Rīga | ||
1174. | Straškeviča Viktorija | SB3 | Salaspils | ||
1175. | Straubergs Markuss | VB2 | Valmiera | ||
1176. | Straume Gustavs | VB3 | Rīga | ||
1177. | Straume Lukas | VB1 | Rīga | ||
1178. | Straustiņš Pēteris | VB4 | Ķekavas pag. | ||
1179. | Strautniece Estrere | SB3 | Rīga | ||
1180. | Strazdas Linda | SB1 | riga | ||
1181. | Strazdas Viktorija | SB3 | riga | ||
1182. | Strazdiņa Sanija | SB3 | Zaķumuiža | ||
1183. | Strazdiņš Ralfs | VB3 | Cēsis | ||
1184. | Strazds Marko | VB4 | Cēsis | ||
1185. | Strēlniece Beatrise | SB4 | STRĒLNIEKI Rīga | ||
1186. | Streļcova Estere | SB1 | Rīga | ||
1187. | Strode Emīlija | SB2 | Rīga | ||
1188. | Strode Kristiāna | SB4 | Rīga | ||
1189. | Strupelis Sandis | VB4 | Rīga | ||
1190. | Strupulis Rinalds | VB1 | Riga | ||
1191. | Sturme Elīza | SB3 | C.T.Co Jelgava | ||
1192. | Sukvilo Vidmants | VB2 | Ogre | ||
1193. | Sūna Sofija-Maria | SB1 | Riga | ||
1194. | Survillo Mikus | VB3 | Rīga | ||
1195. | Survillo Otto | VB2 | Rīga | ||
1196. | Svils Rinalds | VB4 | Saulkrasti | ||
1197. | Šadrukovs Evgenijs | VB3 | Rīga | ||
1198. | Šalājevs Edvards | VB3 | Jelgava | ||
1199. | Šameičs Matīss | VB1 | Rīga | ||
1200. | Šammatova Anželīna | SB4 | Rīga | ||
1201. | Ščaja-Zubrova Emilija | SB2 | Rīga | ||
1202. | Ščuckis Kristers | VB4 | . Madona | ||
1203. | Šelegoviča Amanda | SB1 | Tukums | ||
1204. | Šēnbergs Olivers | VB3 | Rīga | ||
1205. | Šingireja Nikola | SB1 | Rīga | ||
1206. | Šīrons Tomass | VB2 | Valmiera | ||
1207. | Škapars Kristaps | VB4 | Rīga | ||
1208. | Škutāns Raivo | VB3 | Jelgava | ||
1209. | Šķēls Aleksandrs | VB2 | Rīga | ||
1210. | Šķudītis Jēkabs | VB1 | Rīga | ||
1211. | Šķudītis Miķelis | VB1 | Rīga | ||
1212. | Šmite Loreta | SB1 | Ikšķile | ||
1213. | Šmits Kārlis | VB2 | Rīga | ||
1214. | Šnēvele Mikaela | SB4 | Rīga | ||
1215. | Špate Adriana | SB2 | Rīga | ||
1216. | Štāla Anastasija | SB2 | Rīga | ||
1217. | Štāla Silvija | SB1 | Rīga | ||
1218. | Štāls Dominiks-Viktors | VB1 | Rīga | ||
1219. | Štāls Raimonds-Dainis | VB4 | Rīga | ||
1220. | Štauere Līva | SB1 | GEREI Ogre | ||
1221. | Šteinberga Šarlote | SB2 | Valmiera | ||
1222. | Šteins Henrijs | VB1 | Rīga | ||
1223. | Šteins Renārs | VB3 | Rīga | ||
1224. | Štengels Dāvids | VB3 | Rīga | ||
1225. | Štolca Elza-Katrīna | SB1 | Liepāja | ||
1226. | Štolcs Kārlis | VB1 | Liepāja | ||
1227. | Štrāle Paula | SB4 | Smiltene | ||
1228. | Štrausa Evelīna | SB2 | Rīga | ||
1229. | Štrikers Justs | VB3 | Ropaži | ||
1230. | Šturme Kristers | VB3 | Rīga | ||
1231. | Šurašova Kira | SB2 | Rīga | ||
1232. | Švarcbahs Roberts | VB4 | Ādaži | ||
1233. | Tālberga Laura | SB2 | Ozolnieki | ||
1234. | Taranda Marks | VB1 | Rīga | ||
1235. | Taube Elizabete | SB3 | Rīga | ||
1236. | Tauriņš Marts-Andress | VB1 | Rīga | ||
1237. | Tegelmann Mia-Carla | SB4 | |||
1238. | Tensone Žanete | SB3 | Rīga | ||
1239. | Tepers Kristens | VB4 | Lielvārde | ||
1240. | Tērauda Tīna-Megija | SB2 | Lapmežciems | ||
1241. | Tēraudkalns Pēteris | VB1 | Rīga | ||
1242. | Teteris Emīls | VB3 | Sigulda | ||
1243. | Teteris Kristers | VB3 | Cēsis | ||
1244. | Tikums Aigars-Matīss | VB1 | Rīga | ||
1245. | Tiltiņš Edgars | VB3 | Madona | ||
1246. | Timošenkovs Artūrs | VB3 | Rīga | ||
1247. | Titiyevskaya Ksenija | SB2 | Ukraine | ||
1248. | Tjumins Georgs | VB3 | Rīga | ||
1249. | Tokareviča Veronika | SB1 | Rīga | ||
1250. | Tolka Mikus | VB3 | Jelgava | ||
1251. | Tomsons Martins-Kristians | VB3 | Rīga | ||
1252. | Tomsons Rihards | VB3 | Alūksne | ||
1253. | Torima Karlīna | SB4 | Limbaži | ||
1254. | Torne Paula-Katrīna | SB3 | Rīga | ||
1255. | Tošens Edijs | VB1 | Ogre | ||
1256. | Trepša Rūdolfs | VB1 | Riga | ||
1257. | Trēziņš Rūdolfs-Juris | VB1 | Euroaptieka | ||
1258. | Tropiņš Valters | VB1 | Madona | ||
1259. | Turka Madara | SB4 | Ogre | ||
1260. | Turks Kristaps | VB4 | Ogre | ||
1261. | Ubovica Annija | SB2 | Rīga | ||
1262. | Ūdris Mārcis | VB4 | Garkalne | ||
1263. | Ugaine Anna | SB4 | Rīga | ||
1264. | Ulase Naomi | SB1 | Jelgava | ||
1265. | Ulmane Sofija | SB2 | Jūrmala | ||
1266. | Ulmanis Markuss | VB4 | Salaspils | ||
1267. | Ungure Krista-Keita | SB2 | Ādaži | ||
1268. | Untāle Gabriela | SB1 | Jelgava | ||
1269. | Upeniece Samanta | SB1 | Upenieki Ogre | ||
1270. | Upenieks Kristiāns | VB1 | Upenieki Ogre | ||
1271. | Upīte Melisa | SB3 | Valmiera | ||
1272. | Upītis Ernests | VB3 | Rīga | ||
1273. | Upītis Ralfs | VB4 | Ogre | ||
1274. | Urbanoviča Kate | SB4 | ROPAŽI | ||
1275. | Urbanovičs Jorens | VB1 | ROPAŽI | ||
1276. | Urga Emīls | VB3 | Rīga | ||
1277. | Urga Hannes | SB4 | Rīga | ||
1278. | Urtāne Elizabete | SB1 | Rīga | ||
1279. | Ūselis Toms | VB3 | Saldus | ||
1280. | Usova Dana | SB3 | Sigulda | ||
1281. | Uškāns Roberts | VB3 | Saulkrasti | ||
1282. | Ušpelis Adrians | VB1 | NAA Ogre | ||
1283. | Ušpelis Kārlis | VB2 | Rīga | ||
1284. | Ušpelis Kristians | VB2 | Ogre | ||
1285. | Utināne Anete | SB3 | Ropažu nov. | ||
1286. | Utnāns Kristiāns | VB4 | Rīga | ||
1287. | Uzbekovs Nikita | VB4 | Rīga | ||
1288. | Užulis Haralds | VB1 | Mārupe | ||
1289. | Vācietis Adriāns | VB1 | Dobele | ||
1290. | Vačiļa Kevins | VB4 | Kuldīga | ||
1291. | Vagulis Gustavs | VB2 | Cēsis | ||
1292. | Vahere-Abražune Elīna | SB2 | Rīga | ||
1293. | Vaišļa-Andersone Sabīne | SB4 | Rīga | ||
1294. | Vaivods Daniels | VB2 | Līvānu nov. | ||
1295. | Vaivods Gustavs | VB3 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
1296. | Vaivods Martins-Gusts | VB4 | Ogre | ||
1297. | Vaivods Roberts | VB4 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
1298. | Valk Engel | VB4 | Valka | ||
1299. | Vallere Šivona | SB4 | Rīga | ||
1300. | Valtere Anna | SB2 | Rīga | ||
1301. | Valters Ralfs | VB4 | Rīga | ||
1302. | Vaļģe Luīze | SB3 | Rīga | ||
1303. | Vanaga Liene | SB1 | Rīga | ||
1304. | Vanags Dāvis | VB1 | |||
1305. | Vanags Pēteris | VB3 | Rīga | ||
1306. | Vancāns Romāns | VB4 | Rīga | ||
1307. | Varava Nikola | SB4 | Rīga | ||
1308. | Vasariete Valda | SB4 | Salaspils | ||
1309. | Vasiļenko Mairis | VB3 | Gulbene | ||
1310. | Vasiļevska Madara | SB3 | Ķekavas | ||
1311. | Vasiļevskis Emīls | VB4 | Rīga | ||
1312. | Vasiļjevs Aleksandrs | VB4 | Rīga | ||
1313. | Vāvere Mārtiņš | VB1 | SPORTLAND Rīga | ||
1314. | Vāvere Melānija | SB1 | SPORTLAND Rīga | ||
1315. | Vavilovs Marks | VB4 | Riga | ||
1316. | Veide Mareks | VB3 | Tukums | ||
1317. | Veidemanis Gustavs | VB2 | Smiltene | ||
1318. | Veigulis Markuss | VB1 | Rīga | ||
1319. | Vējiņa Keita-Ance | SB3 | Valmiera | ||
1320. | Veļeseviča Alisija | SB2 | Rīga | ||
1321. | Veļesevičs Roberts | VB2 | Rīga | ||
1322. | Vengra Edvards | VB2 | Ludza | ||
1323. | Vere Ralfs | VB1 | Rīga | ||
1324. | Vergins Ričards | VB3 | Valmiera | ||
1325. | Veselovs Leonīds | VB1 | Rīga | ||
1326. | Vetrovs Dmitrijs | VB3 | Rīga | ||
1327. | Veveris Kristians | VB3 | Rīga | ||
1328. | Vēze Ance | SB4 | Garkalne | ||
1329. | Vidiņš Matīss | VB3 | Salaspils | ||
1330. | Viesturs Emīlija | SB4 | Rīga | ||
1331. | Vigants Helmuts | VB1 | Riga | ||
1332. | Vijgrieze Katrīna | SB4 | Saulkrasti | ||
1333. | Vikmanis Māris | VB3 | Sigulda | ||
1334. | Vīksna Harijs | VB4 | Rīga | ||
1335. | Vīksne Elīna | SB3 | Liepāja | ||
1336. | Vīksne Kecija | SB2 | Sigulda | ||
1337. | Vīksniņš Kārlis | VB2 | Rīga | ||
1338. | Vīksniņš Pēteris | VB4 | Rīga | ||
1339. | Viktorovs Maksims | VB4 | Ikšķile | ||
1340. | Vilaus Edvards-Kristaps | VB1 | Jelgava | ||
1341. | Vilciņš Roberts | VB2 | Ikšķile | ||
1342. | Vilkauška Beatrise | SB3 | Jūrmala | ||
1343. | Vilks Krišjānis | VB1 | Rīga | ||
1344. | Vilks Oto | VB2 | Rīga | ||
1345. | Villa Elza | SB2 | Rīga | ||
1346. | Villa Juris | VB2 | Rīga | ||
1347. | Vilumsone Eva | SB4 | Zvaigznes Riga | ||
1348. | Vilumsone Stella | SB2 | Zvaigznes Riga | ||
1349. | Viļķins Tomass | VB4 | Rīga | ||
1350. | Vinniņš Toms-Matīss | VB3 | Ventspils | ||
1351. | Vintere Arta-Elizabete | SB2 | Rīga | ||
1352. | Virse Dārta | SB4 | Rūjiena | ||
1353. | Virse Karlīna | SB2 | Valmiera | ||
1354. | Visockis Eduards | VB4 | Sigulda | ||
1355. | Višņova Viktorija | SB3 | Madona | ||
1356. | Vītola Annija | SB4 | Jūrmala | ||
1357. | Vītola Meldra | SB3 | Māteru Jura Kazdangas pamatskola Kazdanga | ||
1358. | Vītoliņš Eduards | VB1 | Rīga | ||
1359. | Vītoliņš-Vītols Dominiks | VB2 | Mārupe | ||
1360. | Vītols Deivids | VB4 | Dobele | ||
1361. | Vitols Ralfs | VB4 | Rīga | ||
1362. | Vitomskis Edijs | VB4 | Rīga | ||
1363. | Vizulis Darens | VB4 | Rīga | ||
1364. | Vjalovs Igors | VB1 | Rīga | ||
1365. | Vlasenko Dimitrjis | VB4 | Rīga | ||
1366. | Voitāns Raimonds | VB4 | Rīga | ||
1367. | Voitkeviča Evelīna | SB2 | Rīga | ||
1368. | Volkova Anastasija | SB1 | Rīga | ||
1369. | Volkovs Adrians | VB4 | Rīga | ||
1370. | Volkovs Kristians | VB2 | Rīga | ||
1371. | Volkovs Mārtiņš | VB3 | Aloja | ||
1372. | Volodins Natans | VB2 | Salaspils | ||
1373. | Volosņikovs Ričards | VB3 | Jelgava | ||
1374. | Volosovska Sofija | SB2 | Ķekava | ||
1375. | Volosovska Vendija | SB4 | Ķekava | ||
1376. | Volosovskis Tomass | VB1 | Ķekava | ||
1377. | Volters Garijs | VB3 | Rīga | ||
1378. | Vore Kristers | VB4 | Rīga | ||
1379. | Vore Ralfs | VB1 | Rīga | ||
1380. | Voronovs Rojs | VB2 | Rīga | ||
1381. | Vorslava Amēlija | SB1 | Rīga | ||
1382. | Vuškāns Ivo | VB4 | Rīga | ||
1383. | Vuškāns Valts | VB1 | Rīga | ||
1384. | Zagdaja Sofija | SB1 | Olaine | ||
1385. | Zagorska Mišele | SB1 | Rīga | ||
1386. | Zaģeņuka Sofija | SB2 | Rīga | ||
1387. | Zaharāns Henrijs | VB1 | Ogre | ||
1388. | Zaicevs Marks | VB1 | Rīga | ||
1389. | Zajceva Alesja | SB4 | Jelgava | ||
1390. | Zaks Kristers | VB1 | Limbaži | ||
1391. | Zālamans Rūdolfs | VB1 | Rīga | ||
1392. | Zālītis Kristaps | VB2 | Sigulda | ||
1393. | Zandarte Kate-Paula | SB4 | Ikšķile | ||
1394. | Zandberga Alise | SB2 | Rīga | ||
1395. | Zandberga Maija | SB2 | Rīga | ||
1396. | Zandersons Dominiks | VB1 | Rīga | ||
1397. | Zarakovskis Marats | VB1 | Ikšķile | ||
1398. | Zariņa Elizabete | SB4 | Rūjiena | ||
1399. | Zariņa Evelīna | SB1 | Rīga | ||
1400. | Zariņa Līva | SB1 | Smiltene | ||
1401. | Zariņš Ēriks | VB4 | Riga | ||
1402. | Zariņš Gusts | VB1 | Smiltene | ||
1403. | Zariņš Kaspars | VB4 | Dobele | ||
1404. | Zariņš Mārcis | VB3 | Rīga | ||
1405. | Zariņš Tomass | VB2 | Sigulda | ||
1406. | Zariņš Valters | VB1 | Smiltene | ||
1407. | Zaščirinskis Markuss | VB1 | Salaspils | ||
1408. | Zaube Ralfs | VB2 | Tīnūži | ||
1409. | Zauša Laura | SB4 | Rīga | ||
1410. | Zauva Jānis-Eduards | VB1 | Rīag | ||
1411. | Zdaņevičs Edvards | VB4 | Rīga | ||
1412. | Zegrja Gustavs | VB3 | Mālpils | ||
1413. | Zeiburlina Estere | SB4 | Rīga | ||
1414. | Zelča Anastasija | SB3 | Balvi | ||
1415. | Zelčs Adrians | VB3 | Rīga | ||
1416. | Zellis Markuss | VB3 | Zellīši Rīga | ||
1417. | Zellīte Adrija | SB1 | Zellīši Rīga | ||
1418. | Zelllis Artūrs | VB1 | Zellīši Rīga | ||
1419. | Zembergs Fricis | VB4 | Ādaži | ||
1420. | Zemeskalns Jānis | VB1 | Rīga | ||
1421. | Zemmers Kristers | VB4 | Ikšķile | ||
1422. | Zeņeviča Nikola | SB2 | Ogre | ||
1423. | Ziedone Laura | SB1 | Ogre | ||
1424. | Ziedone Madara | SB1 | Tinuzi | ||
1425. | Ziedonis Ēriks | VB2 | Ogre | ||
1426. | Zikmanis Armands | VB3 | Kuldīga | ||
1427. | Zīle Rainers | VB3 | Jelgava | ||
1428. | Zinovjevs Alberts | VB1 | Rīga | ||
1429. | Zinovjevs Alens | VB3 | Rīga | ||
1430. | Zoltners Gustavs | VB1 | Dobele | ||
1431. | Zujeva Emīlija | SB3 | Limbaži | ||
1432. | Zundovska Ance | SB3 | Kazdanga Kazdanga | ||
1433. | Zusmanis Rainers | VB4 | Ogre | ||
1434. | Zusts Gustavs | VB4 | Rīga | ||
1435. | Zvaigzne Kārlis | VB3 | Salaspils | ||
1436. | Zvaigzne Olivers | VB2 | Cēsis | ||
1437. | Zvaigzne Paula | SB1 | Valka | ||
1438. | Zvaigzne Zane | SB1 | Salaspils | ||
1439. | Zvārgule Estere | SB4 | Valmiera | ||
1440. | Zviedrītis Kārlis | VB1 | Mārupe | ||
1441. | Zvīnis Kārlis | VB1 | Rīga | ||
1442. | Zvirbulis Dominiks | VB2 | Rīga | ||
1443. | Zvirgzdiņš Gustavs | VB1 | Rīga | ||
1444. | Zvirgzdiņš Reinis | VB1 | Rīga | ||
1445. | Zvonarevs Ilja | VB2 | Rīga | ||
1446. | Žarčenko Marks | VB3 | Valmiera | ||
1447. | Ždaņenko Veronika | SB1 | Euroaptieka | ||
1448. | Ždaņenko Vladislava | SB1 | Euroaptieka | ||
1449. | Žmogins Reinis | VB2 | Babītes nov. | ||
1450. | Žoris Ričards | VB4 | Limbaži | ||
1451. | Žurovs Raivo | VB3 | Ulbroka |
Ģimenes skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abatniece Andra | 3 dalībnieki | Jēkabpils | ||
2. | Āboliņš Guntars | 4 dalībnieki | TALSI | ||
3. | Akolovs Edijs | 4 dalībnieki | kolosālie! Sigulda | ||
4. | Aladjevs Dmitrijs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
5. | Ananica Ina | 3 dalībnieki | Ananici Sēme | ||
6. | Ananics Deniss | 3 dalībnieki | Ananici Sēme | ||
7. | Antone Aiva | 3 dalībnieki | Rīga | ||
8. | Augucēviča-Sidoroviča Santa | 3 dalībnieki | DREAM[TI:M] Jūrmala | ||
9. | Baltrušaite Jolanta | 5 dalībnieki | Kadiķi Salacgrīva | ||
10. | Batarāga Arta | 3 dalībnieki | Preiļi | ||
11. | Bērziņa Inese | 5 dalībnieki | Rīga | ||
12. | Bogatova Lada | 3 dalībnieki | Rīga | ||
13. | Brumberga Diāna | 3 dalībnieki | Lapenieki | ||
14. | Buts Vladimirs | 4 dalībnieki | Rīga | ||
15. | Cudnovs Romans | 3 dalībnieki | Liepāja | ||
16. | Cvetkova Anuša | 3 dalībnieki | Riga | ||
17. | Čekušins Konstantīns | 3 dalībnieki | Rīga | ||
18. | Dārznieks Kārlis | 3 dalībnieki | Rīga | ||
19. | Demina Tifānija | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
20. | Demins Nils | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
21. | Dkasis Andris | 5 dalībnieki | Cielava ROPAŽI | ||
22. | Drīvenieks Māris | 3 dalībnieki | Cēsis | ||
23. | Dubrovska Maija | 4 dalībnieki | Dobele | ||
24. | Dzelmane Sanda | 3 dalībnieki | Rīga | ||
25. | Elksne Inga | 4 dalībnieki | Jēkabpils Jēkabpils | ||
26. | Feierberga-Volkopa Elīna | 4 dalībnieki | Ādaži | ||
27. | Ginis Gatis | 4 dalībnieki | KEGI Baldone | ||
28. | Gintere Inga | 3 dalībnieki | Rīga | ||
29. | Gorjunovs Gavriils | 3 dalībnieki | KINGS OF HAMSTERS Rīga | ||
30. | Gorjunovs Kirils | 3 dalībnieki | KINGS OF HAMSTERS Rīga | ||
31. | Grēniņa Ieva | 4 dalībnieki | Jelgava | ||
32. | Grimsone Ilga | 3 dalībnieki | Rīga | ||
33. | Gubāte Kintija | 5 dalībnieki | Kalngale | ||
34. | Gulua Oļegs | 4 dalībnieki | LMD.LV Rīga | ||
35. | Iodko Karls | 3 dalībnieki | #iodkofamily Rīga | ||
36. | Ivicka Jekaterina | 4 dalībnieki | Rīga | ||
37. | Jansone Rita | 4 dalībnieki | Orange Rīga | ||
38. | Jaunzeme Helvita | 3 dalībnieki | Jaunzemji Rīga | ||
39. | Jēkabsone Inese | 3 dalībnieki | Jēkabsoni Carnikava | ||
40. | Jozefa Terēza | 5 dalībnieki | Cielava ROPAŽI | ||
41. | Kalnītis Mārtiņš | 4 dalībnieki | Liepāja | ||
42. | Kaminska Inga | 3 dalībnieki | Rīga | ||
43. | Kaminskis Artūrs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
44. | Kaminskis Māris | 3 dalībnieki | Rīga | ||
45. | Kaminskis Markuss | 3 dalībnieki | Rīga | ||
46. | Kampiņa Līva | 3 dalībnieki | FS METTA Rīga | ||
47. | Kibina Alīna | 5 dalībnieki | AntiSmile Rīga | ||
48. | Kimmele Kristīne | 4 dalībnieki | Rīga | ||
49. | Knikste Eva | 3 dalībnieki | Rīga | ||
50. | Koričevs Pāvels | 3 dalībnieki | Rīga | ||
51. | Korolova Marija | 3 dalībnieki | Rīga | ||
52. | Kossovičs Jānis | 4 dalībnieki | Ķeguma novads | ||
53. | Kozlovskis Jānis | 4 dalībnieki | lapene Rīga | ||
54. | Kozuliņš Nauris | 3 dalībnieki | Maija brīnums Rīga | ||
55. | Krasnaja Jelena | 4 dalībnieki | Riga | ||
56. | Kulberga Karīna | 3 dalībnieki | Rīga | ||
57. | Kulbergs Gustavs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
58. | Kulbergs Pēteris | 3 dalībnieki | Rīga | ||
59. | Ķelpe Agija | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
60. | Ķelpe Aiga | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
61. | Ķelpe-Demina Kintija | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
62. | Ķiģele Madara | 4 dalībnieki | Mārupe | ||
63. | Ķīsis Ervīns | 4 dalībnieki | Rīga | ||
64. | Ķīsis Ričards | 4 dalībnieki | Rīga | ||
65. | Ķīsis Vadims | 4 dalībnieki | Rīga | ||
66. | Lange Lauma | 3 dalībnieki | Riteņvasara Rīga | ||
67. | Lapiņš Ivars | 3 dalībnieki | SPORTLAT Liepāja | ||
68. | Laškope Aija | 3 dalībnieki | Rīga | ||
69. | Lavrova Ilona | 3 dalībnieki | Rīga | ||
70. | Leicis Raivo | 3 dalībnieki | skrienošās NINJAS Rīga | ||
71. | Levana Inese | 4 dalībnieki | Levani Riga | ||
72. | Liepiņa Signija | 3 dalībnieki | jūrmala | ||
73. | Linde Lolita | 3 dalībnieki | Rīga | ||
74. | Liniņš Raimonds | 3 dalībnieki | Rīga | ||
75. | Lismente Sarmīte | 3 dalībnieki | Cēsis | ||
76. | Loskutovs Aleksejs | 4 dalībnieki | Rīga | ||
77. | Ļaksa Svetlana | 3 dalībnieki | Bella Riga | ||
78. | Ļaudama Gita | 3 dalībnieki | Aizpute Aizpute | ||
79. | Ļaudama Marta | 3 dalībnieki | Aizpute | ||
80. | Ļežaņina Jekaterina | 3 dalībnieki | Rīga | ||
81. | Ļisicinska Diana | 3 dalībnieki | Riga | ||
82. | Ļizarska Anna | 3 dalībnieki | Rīga | ||
83. | Ļucāne Baiba | 4 dalībnieki | Ādaži | ||
84. | Makseja Kallista | 3 dalībnieki | Rīga | ||
85. | Masaļska Signe | 4 dalībnieki | M&B team Rīga | ||
86. | Matrevica Madara | 3 dalībnieki | Babīte | ||
87. | Matrevics Armands | 3 dalībnieki | Babīte | ||
88. | Matrevics Māris | 3 dalībnieki | Babīte | ||
89. | Meldere Jelena | 3 dalībnieki | Melderu ģimene Riga | ||
90. | Mežvēvers Aivars | 3 dalībnieki | SPORTLAND Ogre | ||
91. | Miklāva Nadīna | 3 dalībnieki | Rīga | ||
92. | Mucenieks Normunds | 6 dalībnieki | Rundāles novads | ||
93. | Mudelis Kaspars | 3 dalībnieki | Spēka Ciema Rembate | ||
94. | Muižniece-Kima Vita | 6 dalībnieki | Rīga | ||
95. | Muižniece-Kima Vita | 6 dalībnieki | Rīga | ||
96. | Nikolajevs Mihails | 3 dalībnieki | SAF Riga | ||
97. | Norkus Rolands | 3 dalībnieki | Saldus Boksa klubs Saldus | ||
98. | Noviks Roberts | 4 dalībnieki | Rīga | ||
99. | Ņesterenko Andrejs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
100. | Ņesterenko Irīna | 3 dalībnieki | Rīga | ||
101. | Ņikiforova Rigonda | 3 dalībnieki | SK Katrīna Kuldīga | ||
102. | Ņikiforovs Linards | 3 dalībnieki | SK Katrīna Kuldīga | ||
103. | Ņikiforovs Mareks | 3 dalībnieki | SK Katrīna Kuldīga | ||
104. | Oļšanova Elīna | 3 dalībnieki | Tukums | ||
105. | Oļšanova Tatjana | 3 dalībnieki | Tukums | ||
106. | Oļšanovs Genādijs | 3 dalībnieki | Tukums | ||
107. | Ortmane Loreta | 3 dalībnieki | fs metta Mārupe | ||
108. | Ose Mairita | 3 dalībnieki | Ogre | ||
109. | Osis Mārcis | 3 dalībnieki | Ādaži | ||
110. | Oščenkovs Edgars | 3 dalībnieki | Rīga | ||
111. | Paegle Gunita | 3 dalībnieki | Mans un tikai mans Rīga | ||
112. | Pakalnīte Madara | 3 dalībnieki | Rīga | ||
113. | Pakalns Jānis | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
114. | Pavloviča Sanita | 3 dalībnieki | Olainfarm Olaine | ||
115. | Pavlovs Andris | 4 dalībnieki | Riga | ||
116. | Petrovska Mārite | 3 dalībnieki | Salaspils | ||
117. | Piliksere Inga | 3 dalībnieki | Riga | ||
118. | Pulkstene Kristīne | 3 dalībnieki | Rīga | ||
119. | Pūre Irina | 4 dalībnieki | Jūrmala | ||
120. | Purmale Agnese | 3 dalībnieki | Baloži | ||
121. | Rezņika Anastasija | 3 dalībnieki | Rīga | ||
122. | Rikters Dāgs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
123. | Rikters Dainis | 3 dalībnieki | Rīga | ||
124. | Rināsa Māra | 3 dalībnieki | ;Rodžerkājas; Madona | ||
125. | Roķe Liene | 3 dalībnieki | Rīga | ||
126. | Rubīna Sanda | 5 dalībnieki | Kņazi Lielvārde | ||
127. | Rudāns Jaroslavs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
128. | Rumbeniece Līvija | 4 dalībnieki | Rumbenieki Rīga | ||
129. | Savnere Mariana | 3 dalībnieki | Rīga | ||
130. | Scegoleva Anna | 3 dalībnieki | Babites novads Piņķi | ||
131. | Sējāns Arnis | 3 dalībnieki | Sējāni Jelgava | ||
132. | Sidorovičs Aleksejs | 3 dalībnieki | DREAM[TI:M] Jūrmala | ||
133. | Sidorovičs Alekss | 3 dalībnieki | DREAM[TI:M] Jūrmala | ||
134. | Sidorovičs Mikuss | 3 dalībnieki | DREAM[TI:M] Jūrmala | ||
135. | Sidorovičs Tomass | 3 dalībnieki | DREAM[TI:M] Jūrmala | ||
136. | Siliņa Linda | 3 dalībnieki | Rīga | ||
137. | Siliņš Sandis | 3 dalībnieki | Rīga | ||
138. | Siminaite Dārta | 3 dalībnieki | Cēsis | ||
139. | Skrastiņš Juris | 3 dalībnieki | Rīga | ||
140. | Skrastiņš Kristaps | 3 dalībnieki | Rīga | ||
141. | Skujevska Anda | 3 dalībnieki | Rīga | ||
142. | Sloka Andrejs | 3 dalībnieki | Ogre | ||
143. | Sļepiha Valentīna | 3 dalībnieki | Rīga | ||
144. | Spalis Artūrs | 3 dalībnieki | Rīga | ||
145. | Sperga Iveta | 3 dalībnieki | Riga | ||
146. | Stepāns Dāvis | 4 dalībnieki | K13m Rīga | ||
147. | Stinkulis Ģirts | 3 dalībnieki | Plostnieki Rīga | ||
148. | Stīrijs Rihards | 3 dalībnieki | Bloži | ||
149. | Strazds Artūrs | 3 dalībnieki | Aizpute | ||
150. | Stūre Agnese | 3 dalībnieki | STĪVĀS CISKAS Rīga | ||
151. | Sviklāne Iveta | 3 dalībnieki | Mēs varam Saulkrasti | ||
152. | Šulce Evija | 5 dalībnieki | Rīga | ||
153. | Šulte Maija | 3 dalībnieki | Pandas Salaspils | ||
154. | Tamsone Anete | 3 dalībnieki | Kazdanga Kazdanga | ||
155. | Terentjevs Kirils | 3 dalībnieki | KINGS OF HAMSTERS Rīga | ||
156. | Tomsina Irina | 3 dalībnieki | creators riga | ||
157. | Treivase Nikola | 3 dalībnieki | riga | ||
158. | Treivase Simona | 3 dalībnieki | Riga | ||
159. | Utināne Elīna | 4 dalībnieki | Rīga | ||
160. | Vaivods Jānis | 4 dalībnieki | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
161. | Valdemāre Dace | 3 dalībnieki | Rīga | ||
162. | Valdemāre Nora | 3 dalībnieki | Rīga | ||
163. | Valdemārs Kaspars | 3 dalībnieki | Rīga | ||
164. | Vālodze Inguna | 6 dalībnieki | Aizpute | ||
165. | Vasiļjeva Olga | 3 dalībnieki | Jūrmalā | ||
166. | Vēgnere Linda | 4 dalībnieki | Rīga | ||
167. | Veldre Ēriks | 3 dalībnieki | Kadaga | ||
168. | Vēvere Ilva | 3 dalībnieki | Ģimenes skrējiens ar Andrjusu Vasalausku + ratiņi Jūrmala | ||
169. | Vieglā Keita | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
170. | Vieglais Agris | 3 dalībnieki | SPORTLAND Rīga | ||
171. | Vītiņa Liena | 4 dalībnieki | Vītiņu banda Tukums | ||
172. | Volkovs Andris | 5 dalībnieki | Rīga | ||
173. | Vuškāne Ija | 4 dalībnieki | Rīga | ||
174. | Zalāne Elizabeta | 3 dalībnieki | Bella Riga | ||
175. | Zalāne Elizabete | 3 dalībnieki | Bella Rīga | ||
176. | Zelle Antra | 3 dalībnieki | Zellīši Rīga | ||
177. | Zellīte Ilva | 3 dalībnieki | Zellīši Rīga | ||
178. | Zeltiņa Adriana | 3 dalībnieki | Smārde | ||
179. | Zeltiņa Inita | 3 dalībnieki | Zeltiņi Jēkabpils | ||
180. | Zolotarjovs Dominiks | 3 dalībnieki | Rīga |
10 KM iešana/nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Andžāne Marina | SNUJ-10 | Riga | ||
2. | Bahmatova Arina | SNUJ-10 | BELKAS Rīga | ||
3. | Balgalve Ina | SNUJ-10 | Tukums | ||
4. | Barvika Ināra | SNUJ-10 | Rīga | ||
5. | Bērziņa Ineta | SNUJ-10 | Sigulda | ||
6. | Bindere Angelīna | SNUJ-10 | Ogre | ||
7. | Biseniece Aija | SNUJ-10 | Rīga | ||
8. | Dīce Ruta | SNUJ-10 | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
9. | Dīcis Uldis | VNUJ-10 | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
10. | Dišlers Valers | VNUJ-10 | Ādaži | ||
11. | Edgars Dāvis | VNUJ-10 | Mazsalaca | ||
12. | Evoy Donald | VNUJ-10 | eFP Latvia Adazi | ||
13. | Ganiņa Samanta | SNUJ-10 | Rīga | ||
14. | Htoomaung May | SNUJ-10 | Riga | ||
15. | Jansons Valters | VNUJ-10 | Valmiera | ||
16. | Jirgensone Vigda | SNUJ-10 | Nūjo priekam Saulkrasti | ||
17. | Kalenda Albīna | SNUJ-10 | Nūjo vesels Ventspils | ||
18. | Kočāne Eva | SNUJ-10 | Cēsis | ||
19. | Komarovs Aleksandrs | VNUJ-10 | Vējam pretī Liepāja | ||
20. | Kuriļins Aleksejs | VNUJ-10 | Valmiera | ||
21. | Ķemme Kristīne | SNUJ-10 | Rīga | ||
22. | Laurena Liene | SNUJ-10 | Smiltene | ||
23. | Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra | SNUJ-10 | Rīga | ||
24. | Leitlande Ligita | SNUJ-10 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
25. | Līdums Ivo | VNUJ-10 | Rīga | ||
26. | Livčāne Ieva | SNUJ-10 | Stopiņu novads | ||
27. | Millers Āris | VNUJ-10 | Strenči | ||
28. | Ozoliņš Andis | VNUJ-10 | Nūjo priekam Saulkrasti | ||
29. | Portnaja Aurika | SNUJ-10 | Rīga | ||
30. | Pulķe Anita | SNUJ-10 | Rīga | ||
31. | Puriņa Aija | SNUJ-10 | Šaubu nav Cēsis | ||
32. | Riba Inga | SNUJ-10 | Nūjo vesels Riga | ||
33. | Rjazanova Ludmila | SNUJ-10 | Vējam pretī Durbe | ||
34. | Rjazanovs Igors | VNUJ-10 | Vējam pretī Durbe | ||
35. | Robeža Ieva | SNUJ-10 | Rīga | ||
36. | Rozenovska Santra | SNUJ-10 | Cēsis | ||
37. | Rudzinska Ieva | SNUJ-10 | nav Rīga | ||
38. | Rusinovs Dmitrijs | VNUJ-10 | Rīga | ||
39. | Rutka Ilze | SNUJ-10 | Ogre | ||
40. | Sarma Irēna | SNUJ-10 | kolosālie! Sigulda | ||
41. | Skujiņa Inguna | SNUJ-10 | Nūjo vesels Rīga | ||
42. | Sondors Zigmārs | VNUJ-10 | Spilve | ||
43. | Strazdiņa Karlīna | SNUJ-10 | Rīga | ||
44. | Šļahta Arina | SNUJ-10 | Rīga | ||
45. | Tenbergs Jānis | VNUJ-10 | Engures nov | ||
46. | Vasiļēviča Gunta | SNUJ-10 | Rīga | ||
47. | Zinovejeva Žanna | SNUJ-10 | Vējam pretī Liepāja | ||
48. | Žeikars Viktors | VNUJ-10 | Platone |