Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

GLOBAL LASER RUN City Tour Riga | Saraksts

2x400m (800m) 2x5 šāvieni* 5m (iespējams izmantot abas rokas)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MarkussV11MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Eglājs AnsisV11Rīga
3.  Gubina DarjaS11Olaine
4.Jansons JēkabsV11Rīga
5.Kļujeva SofijaS11Rīga
6.Mileiko DanilaV11MPBJSS
Riga
7.Nikitins DamirsV11Rīgas satiksme
Rīga
8.  Orbidāns JaroslavsV11SK Ozolnieki
Salgale
9.  Pāķe MadaraS11Saulkrasti SRT
Saulkrasti
10.  Pronausks AntonsV11Rīga
11.  Zaprivoda ElizabeteS11Rīga
12.Zeltiņš Roberts-AlbertsV11LATRAPS skrien savai ZEMEI
Ilūkstes novada Bebrene

3x400m (1200m) 3x5 šāvieni* 5m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābele NadīnaS13Rīga
2.Āboliņa TatjanaSM40MARATONA KLUBS
TALSI
3.Āboliņš GuntarsVM40TALSI
4.Boiko RemsV15LMPF
Rīga
5.Buņina JekaterinaS13Riga
6.  Cakuls RobertsV17Rēzekne
7.  Caune IvetaSM40Ikšķile
8.Čerkovskis Tests-DenissVM40Rīga
9.  Čudinovs ArtemijsV17MP BJSS
Rīga
10.  Dudnika Anna-MarijaS15Rīga
11.Dudnika OksanaSM40Rīga
12.  Fendins KirilsV13MP BJSS
Rīga
13.  Fendins LukaV15MP BJSS
Rīga
14.  Gubina MarijaS13Olaine
15.Ivanovs FilipsV13Riga
16.  Jasinska PatrīcijaS17nav
Rīga
17.  Jubelis KasparsV13MP BJSS
Rīga
18.  Kirejeva VarvaraV13MP BJSS
Rīga
19.Kodola IgorsV15Rīdzene-Ziepniekkalns
Rīga
20.Kodola VladislavsV17Rīdzene-Ziepniekkalns
Rīga
21.  Krasovskis GatisVM40SPORTLAT
Pierīga
22.  Makedons JaroslavsV15MP BJSS
Rīga
23.  Makedons RostislavsV15MP BJSS
Rīga
24.  Malašenoka AleksandraV15MP BJSS
Rīga
25.  Malašenoka AnastasijaV15MP BJSS
Rīga
26.  Matusevičs TomassV13Rīga
27.Minkevičs TomsVM40Rīgas satiksme
Salaspils
28.  Miriņuks ErvīnsV15MP BJSS
Rīga
29.  Niedre IvetaSM40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
30.  Orbidāns RobertsV13SK Ozolnieki
Salgale
31.  Pāķe LeldeS13Saulkrasti SRT
Saulkrasti
32.  Pāķis EduardsVM40Saulkrasti SRT
Saulkrasti
33.  Pekarskis AleksejsV17MP BJSS
Rīga
34.  Pekarskis PeterisV13MP BJSS
Rīga
35.  Puriņa SantaSM40Rīga
36.  Šendeleva ValentinaS15Rīga
37.Šendeleva ZannaSM40Rīga
38.  Švecovs TomassV15MP BJSS
Rīga
39.Zatravkina Anna-AleksandraS15LMPF
Rīga
40.Zeltiņa AlbertaS13Ilūkstes novada Bebrene
41.  Zeļenkova KarīnaV13MP BJSS
Rīga
42.Znotēns ŅikitaV17LMPF
Rīga

4x400m (1600m) 4x5 šāvieni* 5m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bankovičs KārlisVLatvijas Modernās Pieccīņas Federācija
Rīga
2.  Bistrovs NikitaVLatvijas modernās pieccīņas federācija
Rīga
3.  Blūma KristīneSRīga
4.Blūms KristapsV19Rīga
5.  Bočkovs DenissVSalaspils
6.  Fintjugova ĻubovaSRīga
7.  Griškjāns AnatolijsVRiga
8.  Hudolejs AleksandrsVMP BJSS
Rīga
9.Jubele KristīneSMPBJSS
Rīga
10.Mileiko IgorsVMPBJSS
Riga
11.Mileiko OksanaSMPBJSS
Riga
12.Nakonecnijs RuslansVRiga
13.  Novicka AndraSMP BJSS
Rīga
14.Ņikitina NataljaSRīgas satiksme
Rīga
15.Ņikitins RenātsVRīgas satiksme
Rīga
16.Pinčuks OkeksandrsVRīga
17.  Punculis MārisVRīga
18.  Štāls ArmandsV19Rīga
19.  Švecovs PāvelsVLatvijas modernās pieccīņas federācija
Riga
20.Viņķelis Antis-AntonsVViņķeļi
Rīga
21.Viņķelis JekabsVRĪGA
22.Zeltiņa IngaSLATRAPS skrien savai ZEMEI
Ilūkstes novada Bebrene
23.Znotēns ŅikitaV19Rīga

2x400m (800m) 2x5 šāvieni* 5m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ivzāns RobertsVM50OGRE
Ogres novads
2.Jasinskis AigarsVM50Rīga
3.  Konovalovs JurijsVM50Riga
4.  Malašenoks AleksandrsVM50MP BJSS
Rīga
5.  Ščetiņins JurijsVM50Rīga

Kopā pieteikušies: 82



Sportlat lojalitātes CashBack karte