Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2018" | Saraksts
21km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Arnicāne Aļona | SM40 | PaBaso.lv - VSK Noskrien Jūrmala | ||
2. | Arnicāns Ainārs | VM40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Salaspils | ||
3. | Avens Jānis | VM40 | Maratona Klubs/Rembate Ogres novads | ||
4. | Bambāns Vjačeslavs | VM30 | LSC Jurmala SS | ||
5. | Bānis Andrejs | VM | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
6. | Beļinskis Mārtiņš | VM30 | Baldone | ||
7. | Bogustovs Ēvalds | VM40 | Rīga-Ogre-Piltene | ||
8. | Bole Edgars | VM30 | Rūjiena | ||
9. | Bondars Nauris | VM | Skriešanas klubs Salaspils Salaspils | ||
10. | Brokāns Mareks | VM40 | VSK Noskrien Ŗīga | ||
11. | Bušs Armands | VM30 | Ogre | ||
12. | Caune Iveta | SM30 | Ikšķile | ||
13. | Celmiņa Vizbulīte | SM40 | VSK Noskrien Rīga | ||
14. | Driņķis Dainis | VM40 | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
15. | Dubrovica Tatjana | SM | Riga | ||
16. | Eglītis Gints | VM40 | Salaspils | ||
17. | Feteris Aigars | VM | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
18. | Freimane Arīna | SM | Rīga | ||
19. | Gailuma Ginta | SM30 | Salaspils | ||
20. | Galsons Maksims | VM | Riga | ||
21. | Gelsberga-Sokolova Madara | SM | Rīga | ||
22. | Ivzāns Roberts | VM40 | OGRE Ogres novads | ||
23. | Jerofejeva Ineta | SM30 | Rīga | ||
24. | Kaimiņš Kristaps | VM30 | beer disposal unit Ogres novads | ||
25. | Kalniņš Jānis | VM30 | VSK Noskrien Rīga | ||
26. | Kalniņš Kaspars | VM40 | 4 brāļi Ogre | ||
27. | Kancevičs Juris | VM40 | Ogre | ||
28. | Kaprāne Ilze | SM30 | OZOLNIEKI | ||
29. | Koņuhovs Romans | VM | Riga | ||
30. | Lakovica Zenta | SM30 | Salaspils | ||
31. | Malahovs Nikolajs | VM40 | Salaspils | ||
32. | Marčenkovs Raivis | VM | Salaspils | ||
33. | Marčinkus Jānis | VM40 | S/K Ozolnieki Jelgava | ||
34. | Marčinkus Raisa | SM40 | Jelgava | ||
35. | Masteiko Einārs | VM40 | Salaspils | ||
36. | Muceniece Gita | SM30 | Rundāles novads | ||
37. | Muzika Vitālijs | VM40 | PaBaso.lv/ VSK Noskrien Jumprava | ||
38. | Niedre Iveta | SM40 | MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien Rīga | ||
39. | Ozols Māris | VM | Ikšķile/Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
40. | Petrovs Dzintars | VM40 | Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
41. | Petrovskis Henrihs | VM30 | VSK Noskrien salaspils | ||
42. | Pilāts Edgars | VM40 | Salaspils | ||
43. | Raits Sandis | VM30 | Raitu ģimene Jelgavas novads, Ūziņi | ||
44. | Ratačova Viktorija | SM | Salaspils | ||
45. | Roze Ēriks | VM30 | Doles sala | ||
46. | Runčs Jānis | VM40 | Skriešanas klubs Salaspils | ||
47. | Skreitulis Sandris | VM40 | Smalkais stils Valmiera | ||
48. | Skrypnik Oleksandr | VM30 | Salaspils GTK Salaspils | ||
49. | Sokolovs Aleksandrs | VM30 | Jelgava | ||
50. | Sokunova Jekaterina | SM30 | IRC KGB Salaspils | ||
51. | Sparāns Tomass | VM | Lielvārde | ||
52. | Tolokonceva Elīna | SM30 | VSK Noskrien Salaspils | ||
53. | Trokša Pēteris | VM30 | Salaspils | ||
54. | Trūps Andris | VM30 | Riga | ||
55. | Undzena Justine | SM | Jelgava | ||
56. | Vecvanaga Vita | SM30 | Rīga | ||
57. | Vidiņš Aigars | VM30 | Salaspils | ||
58. | Vilkaste Daiga | SM40 | Rīga | ||
59. | Zumbergs Miķelis | VM30 | VSK Noskrien Dundaga |
10km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņa Laura | S30 | Body Factory Salaspils | ||
2. | Ābeltiņš Toms | V30 | Body Factory Salaspils | ||
3. | Bāliņa Evita | S30 | Smalkais stils Valmiera | ||
4. | Bērziņa Līva | S | Salaspils | ||
5. | Bērziņš Kristaps | V | PATRIA SPORTLAND Kuldīga | ||
6. | Blanka Ksenija | S30 | Salaspils | ||
7. | Bogdanovs Sergejs | V30 | Baltais Riga | ||
8. | Bruševics Jānis | V | Skriešanas klubs SALASPILS Salaspils | ||
9. | Budigina Kristīne | S40 | Jelgava | ||
10. | Bukovska Inga | S | Bukiņi Cēsis | ||
11. | Bukovskis Andris | V30 | Bukiņi Cēsis | ||
12. | Butkēvičus Jānis | V30 | Salacgrīva | ||
13. | Caics Edgars | V30 | Rīga | ||
14. | Čudars Matīss | V | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
15. | Dakse Daiga | S40 | Ikšķile | ||
16. | Dovbišs Deniss | V30 | Gaismas mağija - Stividors LP Vālodzes | ||
17. | Freimanis Klāvs | V | Rīga | ||
18. | Grāmatniece Anna | S50 | Jūrmala | ||
19. | Grunckis Erlens | V40 | Vai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei? Valmiera | ||
20. | Ieleja Agra | S40 | Rīga | ||
21. | Ielejs Kārlis | V40 | Rīga | ||
22. | Ieviņa Ilze | S | Rīga | ||
23. | Jegorovs Valerijs | V50 | MARATONA KLUBS RIGA | ||
24. | Karasenko Dmitrijs | V40 | Salaspils | ||
25. | Kaspere Zane | S30 | Bauska | ||
26. | Klāne Aija | S | Aizpute | ||
27. | Kļaviņa-Kindzule Ieva | S30 | Salaspils | ||
28. | Konavko Dmitrijs | V30 | Folkmaņi Jelgavas novads, Vircava | ||
29. | Kramiņš Agris | V50 | Mīlot Salaspili un Zumbu Salaspils | ||
30. | Krastiņš Jānis | V30 | zibenzellis Ropaži | ||
31. | Krūmiņa Maruta | S30 | Maratona klubs Tukums | ||
32. | Krūmiņa-Štikāne Anita | S50 | Salaspils | ||
33. | Kuzmina-Marķitāne Dana | S30 | BODY FACTORY SALASPILS Salaspils | ||
34. | Kuzņecova Jekaterina | S30 | Rīga | ||
35. | Ķikusts Toms | V30 | Salaspils | ||
36. | Ķuda Maija | S | Liepāja | ||
37. | Langins Normunds | V50 | VSK Noskrien Rīga | ||
38. | Liepiņš Vilnis | V50 | LSC Carnikava | ||
39. | Lubinecka Diana | S30 | Salaspils | ||
40. | Lūse Ināra | S50 | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
41. | Madžuls Lauris | V | Rēzekne | ||
42. | Miezīte Diana | S | Salaspils | ||
43. | Mozins Jurijs | V | Salaspils | ||
44. | Muceniece Lauma | S30 | Ķekava | ||
45. | Nereta Ilze | S | Salaspils | ||
46. | Nore Zane | S | Izturība Ikšķile | ||
47. | Ozoliņš Artūrs | V | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
48. | Panteļejeva Angelika | S40 | Skrīveri | ||
49. | Peļņiks Gunārs | V30 | Salaspils | ||
50. | Pilāte Svetlana | S30 | Salaspils | ||
51. | Puriņš Raitis | V50 | VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene | ||
52. | Radkovska Kristīne | S30 | Salaspils | ||
53. | Ragovskis Dainis | V50 | LDz Salaspils | ||
54. | Rītere Inga | S | Ogre | ||
55. | Rozenfelds Kaspars | V40 | Rīga | ||
56. | S V | V30 | Mārupe | ||
57. | Siliņa Kristina | S50 | Mīlot Salaspili un Zumbu Salaspils | ||
58. | Smerliņš Artis | V50 | Liepa | ||
59. | Sokolova Saiva | S40 | Salaspils | ||
60. | Sokolovs Sandis | V40 | Salaspils | ||
61. | Solovjovs Ēiks | V | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
62. | Sorokina Arnita | S40 | Cēsis | ||
63. | Stolniece-Permaņicka Diāna | S30 | Salaspils | ||
64. | Stūriška Indra | S30 | Salaspils | ||
65. | Stūrīte Iveta | S30 | Sigulda | ||
66. | Stūrītis Jānis | V40 | Sigulda | ||
67. | Supe Jānis | V50 | Tirza | ||
68. | Suvorova Iveta | S30 | Riga | ||
69. | Svilpe Guntars | V30 | Salaspils | ||
70. | Šmits Artis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
71. | Tkačenko Aiga | S30 | Salaspils | ||
72. | Uļģis Jēkabs | V | Ikšķile | ||
73. | Vanags Ainis | V40 | Salaspils | ||
74. | Vanags Pēteris | V50 | Ķekava | ||
75. | Vaseņins Valerijs | V50 | Garkalnes nov. | ||
76. | Vasjoha Jekaterina | S30 | Salaspils | ||
77. | Vecgailis Dmitrijs | V30 | Rīga | ||
78. | Zāģeris Oskars | V | Liepāja | ||
79. | Zemturis Ivo | V30 | Rīga | ||
80. | Zemturis Mārtiņš | V | Rīga | ||
81. | Ziemele Dace | S | Jelgava | ||
82. | Žukovska Marita | S50 | VSK Noskrien Ogre |
10km nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Dīce Ruta | 10-S50-NUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
2. | Dīcis Uldis | 10-V50-NUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
3. | Gailis Dainis | 10-VNUJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
4. | Krastiņa Ieva | 10-SNUJ | Rīga | ||
5. | Kuka Kristīne | 10-SNUJ | Lēdmane Lielvārdes novads | ||
6. | Kuks Raivo | 10-VNUJ | AD FITNESS Lēdmane Lielvārdes novads | ||
7. | Poga Laima | 10-S50-NUJ | Draiskule Kalnciems | ||
8. | Puriņa Aija | 10-SNUJ | Šaubu nav Cēsis | ||
9. | Ragovska Denisa | 10-S50-NUJ | Draiskule Salaspils | ||
10. | Samuilovs Valerijs | 10-V50-NUJ | Jaunmarupe | ||
11. | Vīlips Māris | 10-VNUJ | Vīle Salaspils | ||
12. | Zemture Ingūna | 10-SNUJ | Rīga |
5km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņš Matīss | V1 | HS Kurbads Salaspils | ||
2. | Andrijauska Ilze | S4 | Rīga | ||
3. | Anspaka Maruta | S4 | Salaspils | ||
4. | Anspaks Ēriks | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
5. | Babkins Mārtiņš | V2 | Baltais Rīga | ||
6. | Baikova Valerija | S1 | Arkādija Rīga | ||
7. | Bainora Agate | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
8. | Bainora Elīna | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
9. | Bāliņa Karīna | S2 | Īstas Sievas Salaspils | ||
10. | Baumanis Dainis | V2 | Rīga | ||
11. | Beitāne Estere | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
12. | Biļkina Katrīna | S1 | Salaspils | ||
13. | Biļkina Kristiāna | S1 | Salaspils | ||
14. | Binduka Frida | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
15. | Binduka Vita | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
16. | Bočkovs Deniss | V3 | Massage4you.lv Salaspils | ||
17. | Borozinskis Dzintars | V4 | Ķegums | ||
18. | Borozinskis Kaspars | V1 | Ķegums | ||
19. | Budreika Mārtiņš | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
20. | Burajeva Jelena | S4 | Salaspils | ||
21. | Burjaka Aleksandra | S3 | OBT Rīga | ||
22. | Čudars Jēkabs | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
23. | Dābols Dāvis | V2 | Rīga | ||
24. | Dansone Alīna | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
25. | Daukste Ineta | S2 | Ikšķile | ||
26. | Dmitračenoks Sergejs | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
27. | Ēķe-Ozoliņa Anna | S3 | Salaspils | ||
28. | Ereca Nellija | S1 | Riga | ||
29. | Felšus Kristaps | V3 | Felšus Salaspils | ||
30. | Fiļipovs Oļegs | V3 | OBT Baloži | ||
31. | Freimanis Ģirts | V2 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
32. | Gaile Līna | S1 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
33. | Gaile Lote-Lea | S1 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
34. | Gailītis Ernests | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
35. | Gailums Rainers | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
36. | Grigale Inese | S4 | Ādaži | ||
37. | Gūtmanis Huga | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
38. | Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga | S4 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
39. | Kalniņa-Vīndedzkalna Ieva | S1 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
40. | Kalniņš-Vindedzkalns Kārlis | V4 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
41. | Karašovs Mārcis | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
42. | Karpikovs Aleksandrs | V3 | Baltais Riga | ||
43. | Kivle Zane | S3 | KSMR Fitness Rīga | ||
44. | Kļaviņa Estere | S1 | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
45. | Kokina Sanita | S4 | Rīga | ||
46. | Kravalis Ainārs | V4 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
47. | Kravalis Jānis | V1 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
48. | Krēsliņš Reinis | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
49. | Krūmiņa Dace | S4 | Salaspils | ||
50. | Krūmiņa Nora | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
51. | Ķikuste Anete | S3 | Salaspils | ||
52. | Ķikuste Loreta | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
53. | Ķikusts Lūkass | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
54. | Larkina Anna | S1 | Riga | ||
55. | Lekse Rita | S4 | Drusti Raunas nov. | ||
56. | Liepiņš Jānis | V3 | Salaspils | ||
57. | Liepiņš Ričards-Jānis | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
58. | Ligere Elīza | S1 | Salaspils | ||
59. | Ligeris Edgars | V3 | Salaspils | ||
60. | Ligeris Kristiāns | V1 | IM Sports Salaspils | ||
61. | Līpenīts Gustavs | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
62. | Lucika Laura-Anna | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
63. | Lunts Raiens | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
64. | Maurīte-Šmite Sanita | S4 | Rīga | ||
65. | Mežiels Jānis | V2 | PATRIA SPORTLAND Koknese | ||
66. | Mills Enriko-Patriks | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
67. | Moļvinska Anastasija | S2 | Rīga | ||
68. | Ozerovs Konstantīns | V3 | Rīga | ||
69. | Ozoliņš Gustavs | V1 | Salaspils | ||
70. | Ozoliņš Ivo | V2 | Liepaja | ||
71. | Ozols Markuss | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
72. | Ozols Raivo | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
73. | Pāķis Eduards | V4 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
74. | Petrova Viktorija | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
75. | Petrovska Evija | S1 | VSK Noskrien Salaspils | ||
76. | Petrovska Mārite | S3 | Salaspils | ||
77. | Petrovskis Emīls | V1 | VSK Noskrien Salaspils | ||
78. | Poļakovs Artemijs | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
79. | Porietis Kaspars | V4 | Jēkabpils | ||
80. | Priževoite Anna-Katrīna | S1 | AK un Co Salaspils | ||
81. | Puriņš Māris | V2 | Puriņi Cēsis | ||
82. | Purviņš Anatolijs | V2 | Salaspils | ||
83. | Puzankovs Ēriks | V2 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
84. | Rozenfelds Renārs | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
85. | Ruskulis Andis | V2 | Baltais Rīga | ||
86. | Silova Madara | S1 | ādaži | ||
87. | Sokunova Alīna | S1 | Līvanu VK Salaspils | ||
88. | Straškevičs Mareks | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
89. | Strautnieks Kristiāns | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
90. | Strautnieks Matīss | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
91. | Stūrītis Jānis | V1 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
92. | Stūrītis Martins | V1 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
93. | Svilāne Zane | S2 | Salaspils | ||
94. | Šals Emīls | V2 | Aizkraukle Skrīveri | ||
95. | Štrauhmanis Kristers-Bruno | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
96. | Tarasenko Pavels | V3 | OBT Rīga | ||
97. | Ūdre Inga | S3 | Salaspils | ||
98. | Vahere-Abražune Anita | S3 | Rīga | ||
99. | Vahere-Abražune Emīlija | S1 | Rīga | ||
100. | Vaicis Uldis | V3 | Baltais Rīga | ||
101. | Vaivads Rihards | V2 | Aizkraukle Aizkraukle | ||
102. | Vdovina Darja | S1 | Rīga | ||
103. | Vdovina Katerina | S3 | Rīga | ||
104. | Vidzis Krists | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
105. | Vladimirovs Nikolajs | V3 | 5V Salaspils | ||
106. | Vladimirovs Rihards | V1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils | ||
107. | Vladimirovs Roberts | V1 | 5V Salaspils | ||
108. | Zaharova Žanete | S1 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
109. | Zarakovska Alīna | S1 | Sapaspils Sporta skola Salaspils |
5km nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Biļkina Jevgenija | 5-SNUJ | Salaspils |