Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

SIGULDAS BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM, Siguldas pusmaratons 2018 | Saraksts

Sigulda, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Janelsītis ElvisVNJSigulda
2.  Janovs Jēkabs-NiklāvsVNJSiguldas Takas
Sigulda
3.  Janovs PaulisVNJSiguldas takas
Sigulda
4.  Jefremova TamaraSNJDaugavpils Pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
5.  Kadiķis NiklāvsVNJSigulda
6.  Laiva OtoVNJSiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
7.Niedrīte ElīnaSNJSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
8.  Paeglis RainersVNJSSS
Sigulda
9.Ruks MārcisVNJSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
10.  Saļņikova ElzaSNJPantera
Sigulda
11.  Saļņikova FrīdaSNJPantera
Sigulda
12.  Vilks JānisVNJSigulda

Sigulda, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa AneteSTB3A
Sigulda
2.  Actiņa ElzaSTBSA PII
Sigulda
3.  Actiņš RūdolfsVTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
4.Aleško Fēbe-GabijaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
5.Apsīte ElizabeteSTBSigulda
6.Armanovičs NorbertsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
7.  Balanasa AdeleSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
8.  Balanasa MartaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
9.  Balanass TomsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
10.  Balodis NiksVTBSPV 4S
Sigulda
11.  Bangevics EmīlsVTASiguldas Sporta Skola
Sigulda
12.Bērze MāraSTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
13.  Bete Roberts-ŽanisVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
14.Biķernieks MārtiņšVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
15.Blāķe AmandaSTBSiguldas 1. pamatskola
Sigulda
16.  Blaua Dārta-MariannaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
s
17.  Blūms MatīssVTBSPV 3.s
Sigulda
18.Borisova KaterinaSTALATC
Daugavpils
19.Brača ElizabeteSTASigulda
20.Brēmanis ArtūrsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
21.  Būda RobertsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
22.  Bunde NikolaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
23.  Burtnieks ReinisVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
24.  Cābulis NiksVTBSigulda
25.  Ciagune LauraSTBSigulda
26.Cimermanis MarksVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
27.Cvetkovs RalfsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
28.  Čurišķis Mariss-IvarsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
29.Dadzītis NiksVTBSPV 3.s
Sigulda
30.Dadzītis RalfsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
31.  Dambītis DanielsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
32.Danieka MadaraSTBSPV 3.s
Sigulda
33.Dārziņa IevaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
34.  Driķis GustavsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
35.Eglīte KeitaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
36.  Feldmane EstereSTBSSS
Sigulda
37.  Feldmane EvelīnaSTBSPV
Sigulda
38.  Feldmane HenrieteSTBSPV
Sigulda
39.  Gaile LīnaSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
40.  Gaile Lote-LeaSTBSigulda
41.Galkina GrētaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
42.Garančs KristapsVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
43.Gerda GerdaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
44.Giberte ĒrikaSTASigulda
45.  Gornava KateSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
46.  Grauda EvaSTBSiguldas Valsts ģimnāzija 7.D klase/Siguldas sporta skola
Sigulda
47.  Grīnberga EmīlijaSTBLaurenču sākumskola, SSS
Sigulda
48.  Indriksons EmīlsVTBs
Sigulda
49.Irbe EdgarsVTBAloja
50.  Janelsīte KristaSTBSigulda
51.Jansone Patrīcija-InaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
52.  Jukuma KateSTBSPV 3.s
Sigulda
53.Kalējs AlekssVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
54.  Kalniņš DāvisVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
55.Kalniņš RobertsVTBSPV 4S
Sigulda
56.Kalviņa SamantaSTBSigulda
57.Kaļiņina MartaSTBSigulda
58.Kandele LetīcijaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
59.Kārkliņa RēzijaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
60.Kārkliņš HelvijsVTBSiguldas Valsts Ģimnāzija
Sigulda
61.  Knēža RenārsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
62.Kovaļovs InaldsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
63.  Krastiņa RēzijaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
64.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
65.Kronberga HannaSTBSPV 3.s
Sigulda
66.Kubliņš EmīlsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
67.Kurmis KristersVTBSPV 4S
Sigulda
68.  Labsvīra Eleanora-KristianaSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
69.  Laiva JeteSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
70.Lasmane ElvitaSTASigulda
71.  Lazdāns RobertsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
72.Leimane PaulaSTBindividuāli
Sigulda
73.Lelis HugoVTBSPV 4S
Sigulda
74.  Līvmanis RobertsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Inčukalns
75.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
76.  Lucāne GrietaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
77.  Lūsis LinardsVTBSPV 3.s
Sigulda
78.Majorovs AleksandrsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
79.Makņa KatrīnaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
80.Maksimovs AndrejsVTADaugavpils
81.  Marcinkeviča KeitaSTBLaurenču sākumskola / SSS
Sigulda
82.  Marcinkevičs JānisVTBSiguldas valsts ģimnāzija
Sigulda
83.Markēviča AdrianaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
84.  Meistere RūtaSTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
85.Mitrofanovs RenārsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
86.Naglis RūdolfsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
87.Neimane DārtaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
88.Nikolajeva KeitaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
89.Nimma Klāvs-ArmandsVTBSPV 3.s
Sigulda
90.Osipovs Daniels-AleksandrsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
91.  Ozoliņš KārlisVTBSPV 4S
Sigulda
92.Pauniņa LauraSTASigulda
93.Petrovska LauraSTBSPV 4S
Sigulda
94.Polis ArtūrsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
95.Prancāns Pēteris-PaulsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
96.Radionovs EdgarsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
97.Radziņš AigarsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
98.Radziņš EmīlsVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
99.  Rams JānisVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
100.Rozenbaha Ketlīna-MelisaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
101.  Rozenberga LieneSTBSPV 3.s
Sigulda
102.  Rūja RaiensVTBSigulda
103.  Salava AneteSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Rīga
104.  Saleniece AnceSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
105.  Sirmais RūdolfsVTASiguldas Sporta Skola; Siguldas Valsts ģimnāzija 10.b klase
Sigulda
106.  Sjumkins JansVTBSigulda
107.Skuja Ričards-RobinsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
108.Smeltere LīgaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
109.  Strade KristenaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
110.Strazdiņš DāvisVTBSVĢ/SSS
Sigulda
111.  Suhanova RomijaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
112.  Šķesters ArtūrsVTASiguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skola
Sigulda
113.Šmaliņa AnnijaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
114.Tillere SabīneSTBSigulda
115.Tolpežņikovs RobertsVTBSigulda
116.Trifānova ElzaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.a
Sigulda
117.  Turauskis KristsVTBSK Pantēra
Sigulda
118.  Vidiņa AliseSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
119.Vilkaste Melisa-AmandaSTBSigulda
120.  Vītols JēkabsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
121.  Vītols TomsVTBSigulda
122.  Zaksa Sonora-KsenijaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
123.Zaķīte KatrīnaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
124.Zaķitis MārtiņšVTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
125.  Zandberga MartaSTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
126.  Ziediņš MatīssVTBSPV 3.s
Sigulda
127.  Ziemele LotaSTBSiguldas Ziemeļi/ Siguldas 1.pamatskola 4B.klase
Sigulda
128.  Ziemelis ValtsVTBSiguldas Ziemeļi/ Siguldas 1.pamatskola 8B.klase
Sigulda

Sigulda, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābola MarijaSB3SPV 3.s
Sigulda
2.Andersons MartinsVB2SPV 1.s
Sigulda
3.  Andžāne MartaSB3SSS
Sigulda
4.  Andžāns MatīssVB2SSS
Sigulda
5.Anspoks KārlisVB2SPV 1.s
Sigulda
6.Arnīte ElīnaSB3Sigulda
7.Arnīte NoraSB1Sigulda
8.  Azarova AlīnaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
9.Balams RūdolfsVB3SPV 4S
Sigulda
10.Balodis LinardsVB3SPV 3.s
Sigulda
11.Balodis MiksVB3SPV 4S
Sigulda
12.Barrets OskarsVB2SPV 1.s
Sigulda
13.Benefelde HeidiaSB2SIguldas pilsētas vidusskolas 2.s
Sigulda
14.Bernhards GabrielsVB21a
SIGULDA
15.Bērtiņa AsnāteSB2SPV 1.A klase
Sigulda
16.Berzins MaiksVB1Sigulda
17.Berzins MarksVB1Sigulda
18.Bērziņa LeldeSB3SPV 4S
Sigulda
19.Bērziņa MartaSB45a klase, Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
20.Bērziņa RūtaSB1Balodīši. Tornīšos
Sigulda
21.Bērziņa UndīneSB21a klase, Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
22.Bērziņš MatīssVB45a klase Siguldas Pilsētas vidusskola
Sigulda
23.Bērziņš TomsVB1Zīlītes. Tornīšos.
Sigulda
24.Bikerniece SabineSB2Sigulda
25.Bilāns BrunoVB4Siguldas Sporta Skola
Sigulda
26.Bilāns LeoVB2Siguldas Sporta Skola
Sigulda
27.Blumbergs Arnis-RihardsVB4Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
28.Boguļko MarikaSB2SPV 2.S
Sigulda
29.Borisovs KristofersVB21.a klase
Sigulda
30.Brakovskis MārcisVB3SPV 3.s
Sigulda
31.Brauere AmandaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
32.Buša PatrīcijaSB4Siguldas sporta skola
Sigulda
33.Bužīņskis FabiansVB2SPV 1.s
Sigulda
34.Cechladze Šarlote-AndželīnaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
35.Celmiņš RaivisVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
36.Cera RozālijaSB1Zīlītes tornīšos.
Sigulda
37.Ciagune HeidijaSB3Sigulda
38.Ciagune MaijaSB1Sigulda
39.Ciaguns PatriksVB2Sigulda
40.Čeirans HenrijsVB3SPV 4S
Sigulda
41.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
42.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
43.Čerņauska LoretaSB1Sigulda
44.Čirjevska EstereSB1PII Pīlādzītis
Sigulda
45.Čirjevska EvaSB1PII Pīlādzītis
Sigulda
46.  Čodere LuīzeSB1Sigulda
47.  Čoders KurtsVB2Sigulda
48.Dambītis ArtisVB2Sigulda
49.  Darbinieks RihardsVB2Sigulda
50.Dārziņa KristiānaSB2SPV 2.S
Sigulda
51.Dārziņš ErnestsVB1SIGULDA
52.  Daukšta RičardsVB3SPV 4S
Sigulda
53.Doršs FricisVB2Sigulda
54.Duba AnnaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
55.  Dzenis KārlisVB1Sigulda
56.Dzenis NiksVB3SPV 4S
Sigulda
57.Dzenis RaimondsVB2SPV 2.S
Sigulda
58.Dzerkals Maikls-NiksVB2SPV 1.s
Sigulda
59.Eglīte KristiānaSB3SPV 4S
Sigulda
60.Eisaka ElīnaSB2Sigulda
61.Eisaks EmīlsVB3Sigulda
62.Erelis AlbertsVB1PII Ābelīte
Sigulda
63.Ermansons EdgarsVB3Mālpils
64.Ervalds KlāvsVB3SPV 3.s
Sigulda
65.Feldmane MilēnaSB2SPV 1.s
Sigulda
66.  Feldmanis RobertsVB2SSS
Sigulda
67.Freimane Karlīna-KlēraSB1Sigulda
68.Freimane MilēnaSB2Sigulda
69.Garančs RalfsVB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
70.  Gehtmanis DanielsVB2Sigulda
71.Gertnere EveritaSB1Sigulda
72.  Gornava KateSB4sk Sigulda
Sigulda
73.  Gornavs JēkabsVB1SK Sigulda
Sigulda
74.  Gornavs KārlisVB2sk Sigulda
Sigulda
75.Gredzena Beatrise-BeverīnaSB4Siguldas sporta skola
Sigulda
76.Grīnberga GrētaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
77.Grīnbergs OliversVB2Sigulda
78.  Hamčanovska PaulaSB4Sigulda
79.Heniņa AneteSB3SPV 4S
Sigulda
80.Hūna ElīzaSB1Sigulda
81.  Hūns RūdolfsVB3Sigulda
82.Ieviņš Kārlis-MatīssVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
83.  Ilgavižs OliversVB3SPV 4S
Sigulda
84.  Indriksons KristiānsVB2Sigulda
85.Īzara Annija-ElizabeteSB4Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
86.  Jankauska EmīlijaSB3SPV 4S
Sigulda
87.Jankevičs GustavsVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
88.Janovs SebastiansVB3Siguldas Takas
Sigulda
89.Janovs TimotejsVB2Siguldas Takas
Sigulda
90.Jansone KatrīnaSB3SPV 4S
Sigulda
91.Jansons OskarsVB21s klase
Sigulda
92.Jansons RadolfoVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
93.Jēkabsone GabrielaSB3SPV 4S
Sigulda
94.Kalniņa MartaSB1Sigulda
95.Kalniņš RalfsVB2Sigulda
96.Kaminskis Daniels-NiksVB2SPV 2.S
Sigulda
97.Kančs BrunoVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
98.Kārkliņa MeldraSB2SPV 2.S
Sigulda
99.Kārkliņa ZaneSB3SPV 4S
Sigulda
100.  Kārkliņš TomassVB2SPV 2.S
Sigulda
101.Kārkliņš TomsVB2Sigulda
102.Kitovs KristofersVB2SPV 1.s
Sigulda
103.Klāvēna LeilaSB2SPV 1.s
Sigulda
104.Klāvēna Nikola-MartaSB2SPV 2.S
Sigulda
105.Kļaviņš AndrēVB2Brāļi Kļaviņi
Sigulda
106.Kļaviņš LarnoVB1Brāļi Kļaviņi
Sigulda
107.Komurņickis KristiansVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
108.Kovaļevska AdrianaSB1SK Ziemeļpols
Sigulda
109.Krastkalne Dārta-NeringaSB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
110.Krastkalns Teodors-JēkabsVB1Sigulda
111.Krauze AlekssVB3SPV 3.s
Sigulda
112.Krieviņš GabrielsVB2SPV 2.S
Sigulda
113.Krievkalns TomsVB2SPV 1.s
Sigulda
114.Kriķis Jānis-KārlisVB3Sigulda
115.  Krontāle NikolaSB3SPV 3.s
Sigulda
116.Krūmiņš JānisVB1Sigulda
117.Krūmiņš RobertsVB2Sigulda
118.Kubliņš DanielsVB3SPV 3.s
Sigulda
119.Kurpniece AdeleSB1Sigulda
120.Kurpniece LoteSB3Sigulda
121.Ķēde SanijaSB3SPV 3.s
Sigulda
122.Ķergalvis MarksVB2SPV 2.S
Sigulda
123.  Labsvīrs Artis-RegnārsVB4Siguldas Maratona klubs
Sigulda
124.Lāce AliseSB2Laurenču sākumskola
Sigulda
125.Lācis KlāvsVB2Laurenču sākumskola
Sigulda
126.Lase Justīne-LoteSB3Sigulda
127.Lase LīnaSB2Siguldas pilsētas vidusskola, 1.a klase
Sigulda
128.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
129.Lazdiņš NilsVB2SPV 1.s
Sigulda
130.Lēģere LauraSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
131.Leimane ElzaSB1individuāli
Sigulda
132.Leimanis ArtisVB2SPV 1.s
Sigulda
133.Lieciniece ElizaSB3SPV 4S
Sigulda
134.Lielais EmiksVB2Sigulda
135.  Līkops MiķelisVB2Siguldas 1. Pamatskola
Sigulda
136.Līkops RūdolfsVB1Sigulda
137.Lipska IntraSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
138.Lipska TīnaSB2Sigulda
139.Lucāne Loreta-MāraSB2Sigulda
140.Mackēviča MadaraSB3Sigulda
141.  Mančinskis Bruno-NiklāvsVB3Sigulda
142.Marcinkeviča IevaSB1Tornīši
Sigulda
143.Marcinkēviča KeitaSB3Laurenču sākumskola / SSS
Sigulda
144.Marčenko MarksVB2Sigulda
145.Maslovska AnnijaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
146.  Medne Sindija-VanesaSB2Sigulda
147.Mihailovs RobertsVB3Sigulda
148.Mikitāns TomsVB2SPV 1.s
Sigulda
149.Miķelsons TomsVB3SPV 3.s
Sigulda
150.Mitrevics GustavsVB2SIGULDA
151.Murāne KristiānaSB21.a klase
Sigulda
152.Naglis MarkussVB2SPV 2.S
Sigulda
153.Niedinga GabrielaSB3Siguldas Sporta Skola
Sigulda
154.  Niejgoda AleksVB4Sigulda
155.Nikitins GermansVB1Rīgas satiksme
Rīga
156.  Ošmane LaumaSB4Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
157.  Ozola Evelīna-RūtaSB1SK Ziemeļpols
Sigulda
158.  Ozoliņa JustīneSB3Sigulda
159.Ozoliņš NiksVB3Sigulda
160.  Ozols KristersVB2SK Ziemeļpols
Sigulda
161.Parfenkova KatrīnaSB2SPV 1.s
Sigulda
162.Patašs PatriksVB3SPV 2.S
Sigulda
163.Pelkaua GabrielaSB1Balodīši. Tornīšos
Sigulda
164.Peļņa KristersVB3SPV 3.s
Sigulda
165.  Pigožne EmīlijaSB3SPV 3.s
Sigulda
166.Pole ElīzeSB3Siguldas Sporta Skola
Sigulda
167.Priedulēna Laura-PatrīcijaSB3SPV 4S
Sigulda
168.Rācene SāraSB2SPV 2.S
Sigulda
169.Rakišs JānisVB1Sigulda
170.  Reinika BeatriseSB3SPV 3.s
Sigulda
171.Reinuks DominiksVB2SPV 1.s
Sigulda
172.Resne KristenaSB2Sigulda
173.Resnis RalfsVB3Sigulda
174.Ritmane AnnijaSB2SPV 2.S
Sigulda
175.  Roze KārlisVB2Sigulda
176.Roze KrišjānisVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
177.Rozēna DanielaSB2Sigulda
178.Rozentāls KristersVB2Siguldas pilsētas vidusskola 1.s klase
Sigulda
179.Rubenis KrišjānisVB3Siguldas sporta skola
Sigulda
180.Rūdolfs AdriansVB3Siguldas 1. pamatskola
Sigulda
181.  Rūdolfs EmīlsVB2Siguldas 1. Pamatskola 1a
Sigulda
182.  Rudzīte LīvaSB3SPV 3.s
Sigulda
183.Rukmane Amanda-PaulaSB2Siguldas pilsētas vidusskola 1A klase
Sigulda
184.Rungēvica ElīnaSB3SPV 4S
Sigulda
185.Saukāne UnaSB2Siguldas pilsētas vidusskola 1a klase
Sigulda
186.Sigerds RalfsVB3SPV 2.S
Sigulda
187.Siliņa Leila-AnnaSB3SPV 3.s
Sigulda
188.Skuja LindaSB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
189.Slapjuma AnnikaSB2SPV 2.S
Sigulda
190.Stičinska SofijaSB2Daugavpils
191.Stīpniece MartaSB3Siguldas sporta skola
Sigulda
192.  Strazdiņa EmīlijaSB3SPV 4S
Sigulda
193.Štrassere EnijaSB21a klase, Siguldas pilsētas viduskola
Sigulda
194.Štrausa EmīlijaSB3SPV 2.S
Sigulda
195.Šulcs ArnoVB1Sigulda
196.Šulcs RegnārsVB2Sigulda
197.Švāns DāvidsVB2SPV 2.S
Sigulda
198.  Tamane PaulaSB3SPV 3.s
Sigulda
199.Umblejs Justs-UgaVB3Laurenču sākumskola
Sigulda
200.  Ūzuliņa EstereSB4Sigulda
201.  Uzuls TomassVB2Siguldas Sporta Skola
Sigulda
202.Vanags GvidoVB4Siguldas Sporta Skola
Sigulda
203.Varnelo EduardsVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
204.Vēvers-Lietuvietis JānisVB1Sigulda
205.Vēvers-Lietuvietis JēkabsVB2Sigulda
206.Vībots DanielsVB3Siguldas 1.pamatskola 4c. klase
Sigulda
207.Vīgante NellijaSB1Sigulda
208.Vīgants HenrijsVB1Sigulda
209.Vīgants MarkussVB4Sigulda
210.  Vīksne KecijaSB2SPV 2.S
Sigulda
211.Vilcāns Marks-VilisVB4SPV 4S
Sigulda
212.Vilkaste Kevins-KristofersVB3Sigulda
213.Viša RobinsVB1Sigulda
214.Vītola ElzaSB1Sigulda
215.Voitenko KārlisVB1Sigulda
216.Voitenko LaumaSB1Sigulda
217.Zakss Nils-NilsonsVB1Sigulda
218.Zakss SvensVB2Siguldas sporta skola
Sigulda
219.Zaļkalne AnmarijaSB1Sigulda
220.  Zāte DiānaSB3SPV 4S
Sigulda
221.  Zāts EdgarsVB2SPV 2.S
Sigulda
222.Zēģele EvelīnaSB1Valmiera
223.  Zeļenkovs MaratsVB1Sigulda
224.Zeļenkovs MiksVB1Sigulda
225.Zēmelis RobertsVB2SPV 1.s
Sigulda
226.Zinberga LīvaSB2Siguldas Takas
Sigulda
227.Zinberga LoteSB1Siguldas Takas
Sigulda
228.Zinberga MāraSB1Siguldas Takas
Sigulda
229.Zīverts SvensVB2SPV 2.S
Sigulda

Kopā pieteikušies: 369