Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

SIGULDAS BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM, Siguldas pusmaratons 2018 | Saraksts

Sigulda, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Janelsītis ElvisVNJSigulda
2.  Jefremova TamaraSNJDaugavpils Pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
3.  Kadiķis NiklāvsVNJSigulda
4.  Laiva OtoVNJSiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
5.  Paeglis RainersVNJSSS
Sigulda

Sigulda, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa AneteSTB3A
Sigulda
2.  Actiņa ElzaSTBSA PII
Sigulda
3.  Actiņš RūdolfsVTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
4.  Balanasa AdeleSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
5.  Balanasa MartaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
6.  Balanass TomsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
7.  Balodis NiksVTBSPV 4S
Sigulda
8.Bikernieks MartinsVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
9.Borisova KaterinaSTALATC
Daugavpils
10.Cimermanis MarksVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
11.  Dambītis DanielsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
12.Galkina GrētaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
13.  Grauda EvaSTBSiguldas Valsts ģimnāzija 7.D klase/Siguldas sporta skola
Sigulda
14.Irbe EdgarsVTBAloja
15.  Janelsīte KristaSTBSigulda
16.Kalniņš RobertsVTBSPV 4S
Sigulda
17.  Knēža RenārsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
18.Kovaļovs InaldsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
19.  Krastiņa RēzijaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
20.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
21.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
22.Kurmis KristersVTBSPV 4S
Sigulda
23.  Labsvīra Eleanora-KristianaSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
24.Lelis HugoVTBSPV 4S
Sigulda
25.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
26.  Ozoliņš KārlisVTBSPV 4S
Sigulda
27.Petrovska LauraSTBSPV 4S
Sigulda
28.  Rams JānisVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
29.  Saleniece AnceSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
30.Skuja Ričards-RobinsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
31.Smeltere LīgaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
32.Šmaliņa AnnijaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
33.  Vītols JēkabsVTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
34.  Vītols TomsVTBSigulda
35.Zaķīte KatrīnaSTASiguldas Valsts ģimnāzija 11.b
Sigulda
36.  Ziemele LotaSTBSiguldas Ziemeļi/ Siguldas 1.pamatskola 4B.klase
Sigulda
37.  Ziemelis ValtsVTBSiguldas Ziemeļi/ Siguldas 1.pamatskola 8B.klase
Sigulda
38.  Zlaugotne LīgaSTAStaicele

Sigulda, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balodis MiksVB3SPV 4S
Sigulda
2.Benefelde HeidiaSB2SIguldas pilsētas vidusskolas 2.s
Sigulda
3.Bernhards GabrielsVB21a
SIGULDA
4.Bērziņa LeldeSB3SPV 4S
Sigulda
5.Bikerniece SabineSB2Sigulda
6.Boguļko MarikaSB2SPV 2.S
Sigulda
7.Borisovs KristofersVB21.a klase
Sigulda
8.Buša PatrīcijaSB4Siguldas sporta skola
Sigulda
9.Čeirans HenrijsVB3SPV 4S
Sigulda
10.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
11.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
12.  Čodere LuīzeSB1Sigulda
13.  Čoders KurtsVB2Sigulda
14.Dārziņa KristiānaSB2SPV 2.S
Sigulda
15.  Daukšta RičardsVB3SPV 4S
Sigulda
16.  Dzenis KārlisVB1Sigulda
17.Dzenis NiksVB3SPV 4S
Sigulda
18.Dzenis RaimondsVB2SPV 2.S
Sigulda
19.Eglīte KristiānaSB3SPV 4S
Sigulda
20.Eisaka ElīnaSB2Sigulda
21.Eisaks EmīlsVB3Sigulda
22.Erelis AlbertsVB1PII Ābelīte
Sigulda
23.Ermansons EdgarsVB3Mālpils
24.Gertnere EveritaSB1Sigulda
25.  Hamčanovska PaulaSB4Sigulda
26.Heniņa AneteSB3SPV 4S
Sigulda
27.Hūna ElīzaSB1Sigulda
28.  Hūns RūdolfsVB3Sigulda
29.  Ilgavižs OliversVB3SPV 4S
Sigulda
30.  Jankauska EmīlijaSB3SPV 4S
Sigulda
31.Jansone KatrīnaSB3SPV 4S
Sigulda
32.Jēkabsone GabrielaSB3SPV 4S
Sigulda
33.Kalniņa MartaSB1Sigulda
34.Kalniņš RalfsVB2Sigulda
35.Kaminskis Daniels-NiksVB2SPV 2.S
Sigulda
36.Kārkliņa MeldraSB2SPV 2.S
Sigulda
37.Kārkliņa ZaneSB3SPV 4S
Sigulda
38.  Kārkliņš TomassVB2SPV 2.S
Sigulda
39.Klāvēna Nikola-MartaSB2SPV 2.S
Sigulda
40.Kovaļevska AdrianaSB1SK Ziemeļpols
Sigulda
41.Krieviņš GabrielsVB2SPV 2.S
Sigulda
42.Ķergalvis MarksVB2SPV 2.S
Sigulda
43.  Labsvīrs Artis-RegnārsVB4Siguldas Maratona klubs
Sigulda
44.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
45.Lieciniece ElizaSB3SPV 4S
Sigulda
46.  Līkops MiķelisVB2Siguldas 1. Pamatskola
Sigulda
47.Līkops RūdolfsVB1Sigulda
48.Medne Sindija-VanesaSB2Sigulda
49.Murāne KristiānaSB21.a klase
Sigulda
50.Naglis MarkussVB2SPV 2.S
Sigulda
51.  Niejgoda AleksVB4Sigulda
52.Nikitins GermansVB1Rīgas satiksme
Rīga
53.Ozola Evelīna-RūtaSB1SK Ziemeļpols
Sigulda
54.Ozoliņš NiksVB3Sigulda
55.  Ozols KristersVB2SK Ziemeļpols
Sigulda
56.Patašs PatriksVB3SPV 2.S
Sigulda
57.Pētersone Patrīcija-MartaSB1Valmiera
Valmiera
58.Priedulēna Laura-PatrīcijaSB3SPV 4S
Sigulda
59.Rācene SāraSB2SPV 2.S
Sigulda
60.Resne KristenaSB2Sigulda
61.Resnis RalfsVB3Sigulda
62.Ritmane AnnijaSB2SPV 2.S
Sigulda
63.Rozēna DanielaSB2Sigulda
64.Rūdolfs BalamsVB3SPV 4S
Sigulda
65.Rukmane Amanda-PaulaSB2Siguldas pilsētas vidusskola 1A klase
Sigulda
66.Rungēvica ElīnaSB3SPV 4S
Sigulda
67.Sirgeds RalfsVB3SPV 2.S
Sigulda
68.Slapjuma AnnikaSB2SPV 2.S
Sigulda
69.  Strazdiņa EmīlijaSB3SPV 4S
Sigulda
70.Štrausa EmīlijaSB3SPV 2.S
Sigulda
71.Švāns DāvidsVB2SPV 2.S
Sigulda
72.  Vīksne KecijaSB2SPV 2.S
Sigulda
73.Vilcāns Marks-VilisVB4SPV 4S
Sigulda
74.  Zāte DiānaSB3SPV 4S
Sigulda
75.  Zāts EdgarsVB2SPV 2.S
Sigulda
76.Zēģele EvelīnaSB1Valmiera
77.  Zeļenkovs MaratsVB1Sigulda
78.Zeļenkovs MiksVB1Sigulda
79.Zīverts SvensVB2SPV 2.S
Sigulda

Kopā pieteikušies: 122



Mežciema skrējiens