Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Triatlona federācijas “GADA NOSLĒGUMA” pasākums | Saraksts

Nosleguma pasākuma dalībnieki

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
3.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bruņiniece AlvīneF19VBSS
Valmiera
5.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
6.  Bula JolantaBrīvprātīgaisAQUATICS
Dobele
7.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
8.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
9.  Drāke RobertsM60Rīga
10.  Dūzis KasparsBrīvprātīgaisAquatics
Dobele
11.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
12.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
13.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
14.  Freijs AigarsBrīvprātīgaisAQUATICS
Dobele
15.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
16.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
18.  Grencberga EvitaBrīvprātīgaisSK Tērauds
Ādaži
19.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
20.  Gubina DarjaF9Olaine
21.  Gubina MarijaF13Olaine
22.  Gubins AndrejsMOolaine
23.Ivanova LiānaMRīga
24.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
25.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
dobele
26.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
27.  Jansone EvitaFOAQUATICS
Dobele
28.Jansone JānisMOAQUATICS
Dobele
29.  Jansone LauraBērniAQUATICS
Dobele
30.  Jāzeps ĢirtsBrīvprātīgaisAQUATICS
Dobele
31.Jubele KristīneFORīga
32.Jubelis IvoMORīga
33.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
34.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
35.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
36.  Krauklis VairisM60Privātbūve
Smiltene
37.  Kuraša LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils
38.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
39.  Lapiņš IvarsBrīvprātīgaisSPORTLAT
Liepāja
40.  Lebedeva AnitaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Daugavpils
41.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
42.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
43.  Makstenieks AivarsM19VBSS
Valmiera
44.  Maskava KristiānaF17Rīga
45.Maskava VinetaFORīga
46.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
47.  Meijers DairisM40-
-
48.  Meijers MiksM11-
-
49.  Ozola LāsmaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
50.  Ozoliņa JanaBrīvprātīgaisAQUATICS
Dobele
51.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi
52.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
53.  Priedītis VilnisM50LYCONET
Rīga
54.Priedola KristīneFOJurmala
55.Priedola TerēzeF15Jūrmala
56.Priedols ArmandsMOJurmala
57.Priedols NaurisM9Jurmala
58.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
59.Skujiņa KateF9Belo Cycling Project
Babīte
60.Skujiņš ValtsM9Belo Cycling Project
Babīte
61.Straubergs RobertsM9Belo Cycling Project
Jaunmārupe
62.  Strauss AigarsBrīvprātīgaisRīga
63.  Suharževska OlgaBrīvprātīgaisBurtnieku novads
64.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils
65.  Šteinere AnnaBrīvprātīgaisAlūksne
66.Trēziņa LīgaBērniVBSS
Valmiera
67.  Trēziņš GintsM40VBSS
Valmiera
68.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
69.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
70.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
71.  Zariņš ArvīdsMReir Dobele
Dobele

Kopā pieteikušies: 71



Slēpošanas sezonas atklāšana