Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2019 | Saraksts

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alseika Kalvis10VIronman Vērgale
Vērgale
2.  Balgalve Inga10S40Zirņi, Saldus novads
3.Baumanis Gatis10VDžudo klubs SALDUS
Saldus
4.  Gasjūns Armīns10V40Folkmaņi
Jelgava
5.  Gaša Baiba10SRīga
6.  Grīviņa Laura10SNīgrande
Saldus
7.  Jakovļevs Vitālijs10Vwww.endo.lv
Cēsis
8.  Jēkabsons Guntis10VSkrunda
9.  Juhno Baiba10SSEB FAMILY
Liepāja
10.  Juhno Sergejs10VSEB FAMILY
Liepāja
11.  Karuzina Nataļja10S40Liepāja
12.  Karuzins Igors10V40USK,,Atekas sala,,
Liepāja
13.  Kronbergs Dainis10V40TUKUMS
14.  Lasmane Zane10SSaldus
15.  Limanāns Dainis10VRIEKSTI
Biksti
16.Margeviča Inese10SVNK noskrien
Saldus
17.Markavs Andris10VSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
18.  Maziliauskas Vytautas10V50Vilnius
19.  Prielgauskas Saulius10V5 Kalnai
Mažeikiai
20.  Rēdere Līga10S40Rēderu banda
Ielejas
21.  Rēders Andris10V40Rēderu banda
Ielejas
22.  Rozenbergs Mikus10VRīga
23.  Šņoriņa Baiba10STalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
24.  Tauberis Jānis10VSaldus
25.Veisberga Vineta10S40Saldus boksa klubs
Saldus
26.  Vīksne Dace10SVSK Noskrien
Liepāja
27.Zīrups Raivis10VSaldus

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5S40MARATONA KLUBS
TALSI
2.Alksne Linda5SSaldus
3.Ananics Deniss5VAnanici
Sēme
4.Arāja Inga5S40Liepāja
5.Augstmanis Egils5V40VPDK
Saldus
6.  Birkenberga Simona5SSaldus
Saldus
7.Briekmane Una5SSaldus
8.Gdddd Gscgg5Vdobele
9.  Grīnvalde Lelde5SRīga
10.  Grīnvalde-Ozola Karīna5SOgre
11.  Grīnvalds-Ozols Adriāns5VAizkraukle
12.  Ķemeris Artis5VAizpute
13.Ļaudams Guntars5V40Aizpute
14.Miezīte Anda5SSkrunda
15.Millere Eva5SSaldus
16.Nikitins Damirs5VRīgas satiksme
Rīga
17.Nikitins Renats5VRīgas satiksme
Rīga
18.Ozola Laura5S40Saldus
19.  Pētersons Didzis5V50SK Tērauds
Rīga
20.  Rēdere Evelīna5SRēderu banda
Ielejas
21.  Ručevskis-Rucevics Jānis5Vsaldus
22.  Sproģe Egija5SSaldus Boksa Klubs
Saldus
23.  Sproģis Valdis5VSaldus Boksa Klubs
Saldus
24.Šņore Līga5S40Liepāja
25.  Štulbergs Gatis5VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
26.Tutins Lauris5VLiepāja
27.  Viekale-Gasjūne Sandra5S40Folkmaņi
Jelgava
28.  Zeltiņš Lauris5VRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ananics Maikls-NiksVT14Ananici
Sēme
2.  Birkenberga SolveigaSTSaldus Mūzikas skola
Saldus
3.Braznovska MarijaSTSaldus
4.  Danenberga AgitaSTRĪGA/SALDUS
5.  Djačoka AlīnaSTRīga
6.Kaufmane SarmīteSTprivāti
Saldus
7.  Kaunese SarmīteSTSaldus 2007
Saldus
8.  Krone LūcijaSTOlaine
9.Krūmiņa AneteST14Saldus 2007
Saldus
10.Miķelsone AndaSTRuba
11.Ozola Patrīcija-AnnaST14Saldus
12.Ozola Patrīcija-AnnaST14Saldus
13.Pētersone ArnitaSTZumba Fitness
Saldus
14.Priedīte LarisaSTBrocēni
15.  Rone ReičelaST17Aizputes vsk
Aizpute
16.Siliņa DagneSTSaldus
17.  Štīgners Horens-EduardsVT14Saldus
18.Vēza VijaSTSaldus novads
19.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
20.  Viekale-Gasjūne ElīzaST17Folkmaņi
Jelgava
21.Viļuma ValdaSTSaldus
22.Vītols VarisVTLiepāja
23.  Žukovska LiānaSTSaldus

Bērni 800m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ananica ElzaSB11Ananici
Sēme
2.Auka ArtursVB11Saldus
3.  Ļaudama MartaSB11Aizpute
4.Markava PaulaSB11Saldus
5.  Rieksts JānisVB11Saldus
6.Silinevičs RaivoVB11Bauska
7.  Sovarde LitaSB11Saldus
8.Vīksne ElīnaSB11Liepāja

Bērni 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB9MARATONA KLUBS
TALSI
2.Āboliņš MārtiņšVB7MARATONA KLUBS
TALSI
3.Ananica AliseSB7Ananici
Sēme
4.  Ananics HugoVB7Ananici
Sēme
5.Apšukrapšis ArtūrsVB9Saldus
6.Auka RičardsVB7Saldus
7.Balode SamantaSB7Skrundas
8.  Bērziņa KarlīnaSB7SALDUS
9.Bērzniece ElzaSB9SALDUS
10.Bērznieks RūdisVB7SALDUS
11.Briekmanis RalfsVB7Saldus
12.Cvetkova Annija-KeitaSB7Saldus
13.  Daņilovskis VladimirsVB7Rīga
14.Grīnvalds AlbertsVB7Rīga
15.Grīnvalds-Ozols LorenssVB7Aizkraukle
16.Jambikova BeatriseSB9Saldus
17.  Jēkabsons KristersVB9Tukums
18.  Juhno ElizabeteSB7SEB FAMILY
Liepāja
19.Kapeika OdrijaSB7Saldus
20.  Mālniece ElzaSB7Pii
LUTRIŅU PAG., SALDUS NOV.
21.  Mālnieks JēkabsVB9Brocēnu BJSS
saldus
22.Neilande SofijaSB7Saldus
23.Neilands GustavsVB7Saldus
24.Nikitins GermansVB7Rīgas satiksme
Rīga
25.Ozola Beātrise-KateSB7Saldus
26.Ozols Eduards-AtisVB7Saldus
27.Priedīte ElzaSB7OK Saldus
Saldus
28.Priedītis ValtersVB7OK Saldus
Saldus
29.  Rokole AnceSB9Saldus sporta skola
Saldus
30.  Rone AlīnaSB7Aizpute
Aizpute
31.Ronis RūdisVB7Aizpute
Aizpute
32.  Rozentāle AmandaSB9Iecavas sporta skola “Dārtija”
Iecava
33.  Sproģe NellijaSB9saldus
34.  Sproģis AkselsVB7Saldus
35.Šņore BetijaSB9Liepāja
36.  Štīgners Martins-LukassVB9Saldus sporta skola
Saldus
37.Tutins KristersVB9Liepāja
38.Vēza EmīlsVB9Saldus novads
39.  Viekals-Gasjūns TomsVB9Folkmaņi
Jelgava
40.Zamberga KeitaSB7Saldus
41.Zambergs EnijaSB7Saldus

Kopā pieteikušies: 127



Madonas Tautas slēpojums 2019