Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiensoļojums Rīga - Valmiera | Saraksts

Latvijas ultraskrējēji / ultrasoļotāji, 107km Rīga - Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-20183A
Veselava
2.  Adijāns Kaspars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Aldaris GO
Viļāni
3.  Aldiņa Liāna2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Kocēnu novads/Team Buldozers
Vaidava
4.  Amatniece Elīna1) Sievietes, 107kmviesatas
5.Andersone Anita1) Sievietes, 107kmRīga
6.Arsenikovs Jānis1) Vīrieši, 107kmLorenskog Friidrettslag
Taurupe
7.  Aumeistere Ance2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
8.Balevičs Jānis1) Vīrieši, 107kmRīga
9.  Balodis Sandis1) Vīrieši, 107kmValmiera
10.  Bartuševics Oskars1) Vīrieši, 107kmVentilators
Jelgava
11.  Bergs Valdis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
12.  Biktimirovs Konstantīns2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
13.Birzleja Kārlis1) Vīrieši, 107kmUguns koks
Rīga
14.Bisenieks Ģirts2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
15.  Bondars Aivars1) Vīrieši, 107kmJēkabpils
16.  Brahmanis Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SK Katrīna
Kuldīga
17.  Brakovska Brenda1) Sievietes, 107kmWOOD ART
Ādaži
18.  Brakovskis Vilnis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Vecie ērmi/Wood ART
Ādaži
19.  Broničs Ivars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
20.  Bukšs Edgars1) Vīrieši, 107kmSIA
Jelgava
21.  Cābulis Pēteris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Valka
22.  Ceriņš Kristaps1) Vīrieši, 107kmPriekuļu novads
23.  Cibuļskis Žanis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
24.  Čeksters Aigars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK noskrien
Rīga
25.  Dambrovs Oskars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Turkalne
26.  Danevičs Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Valmiera / ZS 22.KB
Valmiera
27.Deičmane Evelīna2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Rīga
28.  Devjatņikova Vita2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Rīga
29.  Driņķis Dainis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018DzSK Lokomotīve
Rīga
30.  Drozdova Daina2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018VSK Noskrien
Lizums, Gulbenes nov.
31.  Dūka Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Cēsis
Cēsis
32.  Dzintars Kaspars1) Vīrieši, 107kmFK BANDAVA
Priekule
33.Eglīte Sabīne1) Sievietes, 107kmAmatas novads
34.  Fisenkova Alīna1) Sievietes, 107kmLacerta Running Team
Rīga
35.  Geste Andis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Užava
36.  Golubevs Mihails1) Vīrieši, 107kmSK Tērauds
Rīga
37.  Heringa Marta1) Sievietes, 107kmRiga
38.  Ielītis Ivo2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Kurpnīca
Rīga
39.  Jakovļevs Vitālijs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018www.endo.lv
Cēsis
40.  Jānis Bogdanovs1) Vīrieši, 107kmValmiera
41.  Kadiķis Artūrs1) Vīrieši, 107kmSigulda
42.  Kaibe Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018KSK
Kocēnu novads
43.Kalniņa Inese2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
44.  Kalniņa Liene1) Sievietes, 107kmSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
45.  Kalniņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
46.  Kalniņš Ritvars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
47.  Kopmanis Jānis1) Vīrieši, 107kmLSC
Rīga
48.  Koscinkevičs Kaspars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
49.  Krasovskis Gatis1) Vīrieši, 107kmSPORTLAT
Pierīga
50.  Krastina Jolanta1) Sievietes, 107kmVecpiebalga
51.  Kumpiņš Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
52.  Kuzmins Sergejs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SK MAGNEN
Rēzekne
53.  Liepiņa Gundega2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMS
Valmiera
54.Lietaunieks-Arzovs Agris1) Vīrieši, 107kmRīga
55.Linde Luīze1) Sievietes, 107kmUguns koks
Rīga
56.  Lucāns Nikolajs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Mona
Jūrmala
57.  Lunts Armands2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
58.  Lūsis Māris1) Vīrieši, 107kmSkrienošie Lūši
Tukums
59.Lūsis Pēteris1) Vīrieši, 107kmUguns koks
Rīga
60.  Mamedovs Ruslans1) Vīrieši, 107kmDaugavpils Runners
Daugavpils
61.  Marčinkus Jānis1) Vīrieši, 107kmSK Ozolnieki A
Jelgava
62.  Maslobojevs Sergejs1) Vīrieši, 107kmRiga
63.Mežapuķe Ieva1) Sievietes, 107kmUguns koks
Rīga
64.  Millers Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Raiskums
65.  Mirķis Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
66.  Mita Dace1) Sievietes, 107kmUguns koks
Rīga
67.Mits Mārtiņš1) Vīrieši, 107kmUguns koks
Rīga
68.  Mūrnieks Arnis1) Vīrieši, 107kmindividuāli
Ropažu novads
69.  Ničipors Dmitrijs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Wir Sind Das Volk!
Skrunda/Kocēni
70.  Noviks Ivars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SK MAGNEN
Rēzekne
71.  Ņilovs Valdis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Ogres novads
72.  Olšteins Elmārs1) Vīrieši, 107kmĀdaži
73.  Pauļuka Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
74.  Pavāre Ilze2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
75.  Pētersons Miks2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018NORDI furniture
Rīga
76.  Pormeisters Uldis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Valka / Rīga
77.  Preimanis Rihards1) Vīrieši, 107kmRīga
78.  Rasims Guntis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rēzeknis nūvods
Rēzekne
79.Reinfelds Dāvis1) Vīrieši, 107kmUguns koks
Kuldīga
80.  Ribušs Ilgvars1) Vīrieši, 107kmVsk noskrien IRAnete
Rīga
81.  Riņķe Līga1) Sievietes, 107kmSalacgrīva
82.  Rogāle Aija1) Sievietes, 107kmKROKUS
Krustpils novads
83.Roze Tīna1) Sievietes, 107kmRīga
84.  Rubeniņš Andis1) Vīrieši, 107kmIRONMAN
Rīga
85.  Rusovs Toms2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
86.  Saulītis Viktors2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
87.  Silgals Kalvis1) Vīrieši, 107kmSurikati
Rīga
88.Siliņš Aivis1) Vīrieši, 107kmIRONMAN
Rīga
89.  Siliņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Ādaži
90.  Skārda Dzintra2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
91.  Skrastiņa Anete2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
92.  Stuķēns Valdis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
93.  Svarinskis Sandis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Jērcēni
94.  Štrikere Linda2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
95.  Troņenkova Kristīne2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Marupe
96.  Tučs Uldis1) Vīrieši, 107kmĀrprāc ar mani!
Rīga
97.  Ulmanis Valts1) Vīrieši, 107kmVecumnieki
98.  Vaselis Artūrs1) Vīrieši, 107kmJelgava
99.  Veics Roberts1) Vīrieši, 107kmRīga
100.  Veinbergs Didzis1) Vīrieši, 107kmValmiera
101.  Vernera Justīne1) Sievietes, 107kmRīga
102.  Vidzis Jurģis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
103.  Vilemsons Mārtiņš2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
104.  Vilka Dagne2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Uguns koks
Rīga
105.  Vītols Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
106.Zadraks Gints2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Riga
107.  Zirne Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Legs Mesarable
DRUVIENA

Registration for foreign participants / Reģistrācija ārvalstu dalībniekiem, 107km Riga – Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Deniz KemalMenNicosia
2.  Fokerots GustsMenVientuļais Vilks
Upeslejas
3.Ivanov IuriiMenSankt-Peterburg
4.  Ločmelis ArmandsMenRīga
5.  Matīss JānisMenTallin/Valmiera
6.  Micpapa IevaWomenRīga
7.  Mikšta AliseWomenPrometals
Ogre
8.  Pētersons MārisMenOtto running team
Vilnius
9.Razumova LauraWomenLondon
10.  Sūna KristapsMenRīga
11.  Sviridova TatianaWomenDinamo SPB
Sosnovyy Bor
12.  Zariņš ArtisMenOTRĀ ELPA
Rīga
13.Zaula Sindija-GuntraWomenSKTērauds
Limbaži

107 EUR ziedotāji bērniem ar kustību traucējumiem, 107km Rīga - Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arbidāne SintijaSiev.Cotopaxi
Rīga
2.  Bondars DanielsVīr.Mārupe
3.  Brauns DidzisVīr.Rīga
4.  Čipričs AndrejsVīr.AS
Dzērbene
5.  Dervinika SandraSiev.SK MAGNEN
Rēzekne
6.Dzaviza DianaSiev.Trailrunning Vienna
Salacgriva
7.  Kaufmanis TomsVīr.Maratona klubs
Brenguļi
8.Kirilko NaurisVīr.Kandava/Rīga
9.Kiseļa LudmilaSiev.Riga
10.  Kļaviņš AndžejsVīr.Baldone
Baldone
11.  Leitlands MatīssVīr.VSK Burkānciems&CO
Valmiera
12.  Markovskis ValerijsVīr.Rīga
13.  Peļņa GuntisVīr.Rēzekne
14.  Priede BrunoVīr.Babite
15.  Rubīns ElvisVīr.Rīga
16.  Urtāns JurģisVīr.Jēkabpils novads
17.  Vietnieks MiķelisVīr.VSK Noskrien
Cēsis

Ja biji brīvprātīgais palīgs vismaz reizi no 2014. līdz 2018. gadam, 107km Rīga - Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņš AtisVīr.brīvp.2014-2018Rīga
2.  Bērziņš GatisVīr.brīvp.2014-2018VSK Noskrien
Mārupe
3.  Broks KristapsVīr.brīvp.2014-2018VSK Noskrien-Rieksti
Madona
4.  Dzeņkovska AijaSiev.brīvp.2014-2018Nūjo vesels
Rīga
5.  Dziļuma ZaneSiev.brīvp.2014-2018Vegan Runners
Riga
6.  Ielejs KārlisVīr.brīvp.2014-2018Rīga
7.  Kļava ElīnaSiev.brīvp.2014-2018Liepāja
8.  Krēmere ElīnaSiev.brīvp.2014-2018Rīga
9.  Krūkle ElīnaSiev.brīvp.2014-2018Sportlat
Valmiera
10.  Krūmiņliepa KarīnaSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien/Lattelecom
Rīga
11.  Lejasmeiers GintsVīr.brīvp.2014-2018Matisons Runner's Club
Liepāja
12.  Lizbovskis LaurisVīr.brīvp.2014-2018LNT, MTG
Ventspils
13.  Lubāns GatisVīr.brīvp.2014-2018Matisons runner’s
Rīga
14.  Pastare AgneseSiev.brīvp.2014-2018Adidas
Ogre
15.  Pazars ViestursVīr.brīvp.2014-2018roofactory.lv
Rīga
16.  Rakšte LīgaSiev.brīvp.2014-2018Rīga
17.  Rērihs DzintarsVīr.brīvp.2014-2018RIEKSTI / VSK Noskrien
Ropaži
18.  Ronimoisa LeldeSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien Vāveres
Madona
19.  Rozis RobertsVīr.brīvp.2014-2018Rīga
20.  Šnepste JānisVīr.brīvp.2014-2018Evisit
Rīga
21.  Zariņš LotārsVīr.brīvp.2014-2018ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA
Rīga
22.  Zīriuse IntaSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien / Salacgrīvas novds
Salacgrīva

Ja piedalījies kādā vēsturiskajā (1989.g.-1993.g.) skrējienā

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Cepītis AivarsVīr.,dalībnieki 1989-1993Mūzikas skola Universum
Valmiera
2.  Suborins ViktorsVīr.,dalībnieki 1989-1993LSC
Riga

Kopā pieteikušies: 161