Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiensoļojums Rīga - Valmiera | Saraksts

Latvijas ultraskrējēji / ultrasoļotāji, 107km Rīga - Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-20183A
Veselava
2.  Adijāns Kaspars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Aldaris GO
Viļāni
3.  Aldiņa Liāna2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Kocēnu novads/Team Buldozers
Vaidava
4.  Amatniece Elina1) Sievietes, 107kmviesatas
5.Andersone Anita1) Sievietes, 107kmRīga
6.  Arnicāns Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
7.Arsenikovs Jānis1) Vīrieši, 107kmLorenskog Friidrettslag
Taurupe
8.  Aumeistere Ance2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
9.  Bartuševics Oskars1) Vīrieši, 107kmVentilators
Jelgava
10.  Biktimirovs Konstantīns2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
11.Birzleja Kārlis1) Vīrieši, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
12.Bisenieks Ģirts2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
13.  Bondars Aivars1) Vīrieši, 107kmJēkabpils
14.  Brahmanis Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SK Katrīna
Kuldīga
15.  Brakovska Brenda1) Sievietes, 107kmWOOD ART
Ādaži
16.  Brakovskis Vilnis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Vecie ērmi/Wood ART
Ādaži
17.  Broničs Ivars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
18.  Bukšs Edgars1) Vīrieši, 107kmSIA
Jelgava
19.  Cābulis Pēteris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Valka
20.  Ceriņš Kristaps1) Vīrieši, 107kmPriekuļu novads
21.  Cibuļskis Žanis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
22.  Čeksters Aigars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK noskrien
Rīga
23.  Dambrovs Oskars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Turkalne
24.  Danevičs Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Valmiera / ZS 22.KB
Valmiera
25.  Devjatņikova Vita2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Rīga
26.  Driņķis Dainis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018DzSK Lokomotīve
Rīga
27.  Drozdova Daina2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018VSK Noskrien
Lizums, Gulbenes nov.
28.  Dūka Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Cēsis
Cēsis
29.  Dzintars Kaspars1) Vīrieši, 107kmFK BANDAVA
Priekule
30.Eglīte Sabīne1) Sievietes, 107kmAmatas novads
31.  Fisenkova Alīna1) Sievietes, 107kmLacerta Running Team
Rīga
32.  Geste Andis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Užava
33.  Golubevs Mihails1) Vīrieši, 107kmSK Tērauds
Rīga
34.  Heringa Marta1) Sievietes, 107kmRiga
35.  Ielītis Ivo2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Kurpnīca
Rīga
36.  Jakovļevs Vitālijs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018www.endo.lv
Cēsis
37.  Kadiķis Artūrs1) Vīrieši, 107kmSigulda
38.  Kaibe Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018KSK
Kocēnu novads
39.Kalniņa Inese2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
40.  Kalniņa Liene1) Sievietes, 107kmSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
41.  Kalniņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
42.  Kalniņš Ritvars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
43.  Kaufmanis Toms1) Vīrieši, 107kmMaratona klubs
Brenguļi
44.  Kazaka Lauma2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
45.Kirilko Nauris1) Vīrieši, 107kmKandava/Rīga
46.  Kokorevičs Edgars1) Vīrieši, 107kmKOKO team
Valmiera
47.  Kopmanis Jānis1) Vīrieši, 107kmLSC
Rīga
48.  Koscinkevičs Kaspars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
49.  Krasovskis Gatis1) Vīrieši, 107kmSPORTLAT
Pierīga
50.  Krastina Jolanta1) Sievietes, 107kmVecpiebalga
51.  Kumpiņš Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
52.  Kuzmins Sergejs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SK MAGNEN
Rēzekne
53.  Liepiņa Gundega2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMS
Valmiera
54.Lietaunieks-Arzovs Agris1) Vīrieši, 107kmRīga
55.Linde Luīze1) Sievietes, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
56.  Lunts Armands2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
57.Lūse Inese2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
58.  Lūsis Māris1) Vīrieši, 107kmSkrienošie Lūši
Tukums
59.Lūsis Pēteris1) Vīrieši, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
60.  Mamedovs Ruslans1) Vīrieši, 107kmDaugavpils Runners
Daugavpils
61.  Marčinkus Jānis1) Vīrieši, 107kmSK Ozolnieki A
Jelgava
62.  Maslobojevs Sergejs1) Vīrieši, 107kmRiga
63.  Millers Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Raiskums
64.  Mirķis Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
65.  Mita Dace1) Sievietes, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
66.Mits Mārtiņš1) Vīrieši, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
67.Muceniece Ieva1) Sievietes, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
68.  Mūrnieks Arnis1) Vīrieši, 107kmindividuāli
Ropažu novads
69.  Ničipors Dmitrijs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Wir Sind Das Volk!
Skrunda/Kocēni
70.  Noviks Ivars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018SK MAGNEN
Rēzekne
71.  Ņilovs Valdis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Ogres novads
72.  Olšteins Elmārs1) Vīrieši, 107kmĀdaži
73.  Pauļuka Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
74.  Pavāre Ilze2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
75.  Pētersons Miks2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018NORDI furniture
Rīga
76.  Pētersons Sandis1) Vīrieši, 107kmValmiera
77.  Pormeisters Uldis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Valka / Rīga
78.  Rasims Guntis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rēzeknis nūvods
Rēzekne
79.Reinfelds Dāvis1) Vīrieši, 107kmLAIMASKOKS
Kuldīga
80.  Ribušs Ilgvars1) Vīrieši, 107kmVsk noskrien IRAnete
Rīga
81.  Riņķe Līga1) Sievietes, 107kmSalacgrīva
82.  Rogāle Aija1) Sievietes, 107kmKROKUS
Krustpils novads
83.Roze Tīna1) Sievietes, 107kmRīga
84.  Rubeniņš Andis1) Vīrieši, 107kmIRONMAN
Rīga
85.  Rusovs Toms2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
86.  Saulītis Viktors2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
87.  Silgals Kalvis1) Vīrieši, 107kmSurikati
Rīga
88.Siliņš Aivis1) Vīrieši, 107kmIRONMAN
Rīga
89.  Siliņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Ādaži
90.  Simanovičs Edgars1) Vīrieši, 107kmRīga
91.  Skārda Dzintra2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
92.  Skrastiņa Anete2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
93.  Stuķēns Valdis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
94.  Svarinskis Sandis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Jērcēni
95.  Štrikere Linda2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
96.Tučs Uldis1) Vīrieši, 107kmĀrprāc ar mani!
Rīga
97.  Ulmanis Valts1) Vīrieši, 107kmVecumnieki
98.  Upenieks Jānis1) Vīrieši, 107kmSaeima
Valmiera
99.  Vaselis Artūrs1) Vīrieši, 107kmJelgava
100.  Veics Roberts1) Vīrieši, 107kmRīga
101.  Veinbergs Didzis1) Vīrieši, 107kmValmiera
102.  Vernera Justīne1) Sievietes, 107kmRīga
103.  Vilemsons Mārtiņš2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018VSK Noskrien
Rīga
104.  Vilka Dagne2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018LAIMASKOKS
Rīga
105.  Vītols Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Rīga
106.Zadraks Gints2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2018Riga
107.  Zirne Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2018Legs Mesarable
DRUVIENA

Registration for foreign participants / Reģistrācija ārvalstu dalībniekiem, 107km Riga – Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Deniz KemalMenNicosia
2.Ivanov IuriiMenSankt-Peterburg
3.Ločmelis AndisMenUK
4.  Ločmelis ArmandsMenRīga
5.  Micpapa IevaWomenRīga
6.Razumova LauraWomenLondon
7.  Sūna KristapsMenRīga

107 EUR ziedotāji bērniem ar kustību traucējumiem, 107km Rīga - Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arbidāne SintijaSiev.Cotopaxi
Rīga
2.Bondars DanielsVīr.Mārupe
3.  Dervinika SandraSiev.SK MAGNEN
Rēzekne
4.Kiseļa LudmilaSiev.Riga
5.  Kļaviņš AndžejsVīr.Baldone
Baldone
6.  Leitlands MatīssVīr.VSK Burkānciems&CO
Valmiera
7.  Peļņa GuntisVīr.Rēzekne
8.  Priede BrunoVīr.Babite
9.  Rubīns ElvisVīr.Rīga

Ja biji brīvprātīgais palīgs vismaz reizi no 2014. līdz 2018. gadam, 107km Rīga - Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Amoliņa IntaSiev.brīvp.2014-2018Rīga
2.  Bērziņš AtisVīr.brīvp.2014-2018Rīga
3.  Bērziņš GatisVīr.brīvp.2014-2018VSK Noskrien
Mārupe
4.  Broka LeldeSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien Vāveres
Madona
5.  Broks KristapsVīr.brīvp.2014-2018VSK Noskrien-Rieksti
Madona
6.  Dzeņkovska AijaSiev.brīvp.2014-2018Nūjo vesels
Rīga
7.  Dziļuma ZaneSiev.brīvp.2014-2018Vegan Runners
Riga
8.  Karpenko ZaneSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien Blonde
Rīga
9.  Kļava ElīnaSiev.brīvp.2014-2018Liepāja
10.  Krēmere ElīnaSiev.brīvp.2014-2018Rīga
11.  Krūkle ElīnaSiev.brīvp.2014-2018Sportlat
Valmiera
12.  Lejasmeiers GintsVīr.brīvp.2014-2018Matisons Runner's Club
Liepāja
13.  Lizbovskis LaurisVīr.brīvp.2014-2018LNT, MTG
Ventspils
14.  Pastare AgneseSiev.brīvp.2014-2018Adidas
Ogre
15.  Pazars ViestursVīr.brīvp.2014-2018roofactory.lv
Rīga
16.Rakšte LīgaSiev.brīvp.2014-2018Rīga
17.  Rērihs DzintarsVīr.brīvp.2014-2018RIEKSTI / VSK Noskrien
Ropaži
18.  Veipa DaceSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien Vāveres
Rīga
19.  Zīriuse IntaSiev.brīvp.2014-2018VSK Noskrien / Salacgrīvas novds
Salacgrīva

Ja piedalījies kādā vēsturiskajā (1989.g.-1993.g.) skrējienā

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Suborins ViktorsVīr.,dalībnieki 1989-1993LSC
Riga

Kopā pieteikušies: 143