Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV40Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Ābols JānisVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
3.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.Alekseyonok AlekseyVRiga
5.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
6.  Andžs ArtūrsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
8.  Apsītis DinārsV50cits sivēns
Rīga
9.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
10.  Avotiņš RenārsV
11.  Babašins ArtursVRīga
12.  Bakša AleksejsV40Rīga
13.  Baliko NellijaSRīga
14.Baltkājis AndrejsV40Garkalne, Garkalnes novads
15.  Bambāns VjačeslavsVLSC
Jurmala SS
16.Basalayeu AliaksandrV40Минск
17.  Bautris DainisV
18.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
19.  Bergers IgorsV50Rīga
20.  Bērziņa ElīnaSMārupe
21.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
22.  Biciņš JānisVLiepāja
23.  Birģele SantaSRīga
24.  Birģelis JānisV50Koknese
25.  Blats DaniilsV40Līvānu VK
Riga
26.  Bodžs ĢirtsVPersiki
Rēzekne
27.  Bogdanovs GenadijsV50Daugavpils
28.  Bonders ĒriksVDaugavpils
29.Brauns IvarsV40LYNXDOJO
Sigulda
30.Brincalovs DmitrijsVRiga
31.  Brokāns EduardsVDaugavpils
32.  Broks KristapsVVSK Noskrien-Rieksti
Madona
33.  Bulats MārisV40Ogre
34.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
35.  Būmans KārlisVMatisons Runner’s Club
Liepāja
36.  Bušs ArmandsVŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Ogre
37.Butylov MichailVVisaginas
38.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
39.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
40.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
41.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
42.  Dombrovskis JurisV40Rēzeknes novads
Malta
43.  Dorogokupļa IgorsVDaugavpils
44.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
45.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
46.  Dudels AndrisV50Līvānu VK
Daugavpils
47.  Elksniņš AndrejsVDaugavpils Dome
Daugavpils
48.  Else AsnateSMazsalaca
49.Erne KatrīnaS.Rīga
50.  Fisenkova AlīnaSLacerta Running Team
Rīga
51.  Fogelis AivarsVRīga
52.  Freiberga AijaSRīga
53.  Freiberga AneteSRēzekne
54.  Freija DžanitaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
55.Gaidis ČeslavsVRezekne
56.Gaidis EdmundsVRezekne
57.  Galašina AnitaSGlobal Fitness
Rīga
58.  Gaumigs AndrejsV50Vivace
Olaine
59.  Geidāne KitijaSSaldus
60.  Geidāne SintijaSĀdaži
61.  Girgensone LīgaSSK Metroons/ Nike
Dobele
62.  Golubevs MihailsVSK Tērauds-1
Rīga
63.  Graudiņa InaSVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
64.  Grickeviča OlgaS50I LOVE RUNNING
Rīga
65.  Grigorjeva TatjanaSDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
66.  Griķe AliseSDaugavpils Runners
Daugavpils
67.  Griķis JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
68.  Gromov ViktorV60MARATONA KLUBS
Pleskava
69.Gruodis GintarasVIgnalina
70.  Gruševs SalvisVSkriešanas Akadēmija
Rīga
71.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
72.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
73.  Gusevs ArtjomsVRiga
74.  Gūtmanis MārisV40Rīga
75.  Helmane-Soročenkova KarīnaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
76.  Heringa MartaSSPORTLAND
Rīga
77.  Horošavins AndrejsVRīga
78.  Ielejs KārlisV40Rīga
79.Ignatovica InnaSDaugavpils
80.  Ikauniece KateSLatefekts
Rīga
81.  Ikaunieks JānisVLatefekts
Rīga
82.Indriksone MadaraS-
Rīga
83.Isakovs JevgenijsVDaugavpils
84.  Ivanova LudmilaSDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
85.  Ivanova LudmilaS
86.  Ivanovs JevgenijsVDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
87.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
88.  Janens VjačeslavsVDaugavpils
Daugavpils
89.  Jankavs IvarsV40Olaines pag
90.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
Zūras
91.  Jerofejevs JānisVPļaviņas
92.  Jevtuhs MareksVRīga
93.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
94.  Judkins AleksandrsVRiga
95.  Jurgensons Matīss-TomsVEnergy RT
Ogre
96.  Jurgensons UldisV40Filter
Ogre
97.  Kairišs KristapsVDaugavpils
98.  Kalnenieks RaitisVVSK Noskrien
Liepāja
99.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
100.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
101.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
102.Kan NataljaSMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
103.  Karpikovs AleksandrsVIMSC, ZEP4RUN
Riga
104.  Kaufmanis TomsVMaratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Valmiera
105.  Kaupers JānisVRīga
106.  Kazlas RolandasV50Na,pagauk
Vilnius
107.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND/NIKE
108.Kirkopa-Pahomova LieneSPriedkalne
109.  Kļaviņa RitaS40SK Magnen
Rēzekne
110.  Kļaviņš AtisVJelgava
111.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
112.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
113.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
114.Kņaževs ValerijsVFiziofit
Daugavpils
115.Kobec SvetlanaSVilnius
116.Kobec VasilijVVilnius
117.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
118.  Kondrāte ElīnaSRīga
119.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
120.  Korsaks AndrisV40Senukai
Rēzekne
121.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
122.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
123.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
TUKUMS
124.  Krupins VjačeslavsV.Spars-MK
Preiļi
125.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
126.  Kumpiņa IlzeSRīga
127.  Kuzmins SergejsV60SK Magnen
Rēzekne
128.  Ķēpulis ArnisVEzere
saldus
129.  Labinska BeāteS40Rīga
130.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
131.  Langenfelde SintijaSRīga
132.  Lankups EdgarsV40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
133.  Lapsa GvidoV50Gulbene
134.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
135.  Lauska KlintaSPATRIA SPORTLAND
136.  Leibčs RomualdsVDaugavpils
137.  Lepskiy AlexanderV60LEPSKY TRI COACHING
Riga
138.  Liberts MārtiņšVLī Sporta klubs
Rāmava
139.  Liepiņš DāvisVRīga
140.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
141.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
142.  Liepkauls KārlisV40SK Tērauds-2
Rīga
143.  Limanāns AndrisVLimanāni
Dobele
144.  Loca AijaS40Daugavpils runners
DAUGAVPILS
145.  Loze ArtursVRR akadēmija
Jūrmala
146.  Lukins AndrejsVRīga
147.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
148.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
149.  Mamedovs RuslansVDaugavpils Runners
Daugavpils
150.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
151.  Markeviča KristīnaSDaugavpils
152.  Markovskis ValerijsVRīga
153.  Medvedevs VitalijsVRīga
154.Medvids JurisVBuldozeri.lv
Baloži
155.  Meiers RainersV50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga
156.  Mežeņina JūlijaSRīga
157.  Mikšta AliseSPrometal Group
Ogre
158.  Miņins AinārsV40ŽĪGURI
VIĻAKAS NOV.
159.  Mironova ViktorijaSNAVI
Rīga
160.  Muceniece LaumaSĶekava
161.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
162.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
163.  Neimande LeldeSMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
164.  Nunes FlavioVMatisons Runner's Club/ Nike
Gulbene
165.  Ņilovs ValdisV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
166.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
167.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle
Skrīveri
168.  Parfens DenissVDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
169.  Paškevičs ArnisVPATRIA SPORTLAND
170.  Pavļukevičs ValērijsV40SK Magnen
Rēzekne
171.  Petaško ArmandsVDaugavpils
172.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
173.Petuchov GermanV50Visaginas
174.Piga RomanVPi Technologies
Vilnius
175.  Pinne ElīnaSValmiera
176.  Platā SandraS40Jelgava
177.  Plaude KārlisVEstonia
178.  Podnieks ArvisVMadona
179.  Poikāne RutaS40Auseklis IK
Rīga
180.  Poikāns AivisV40Rīga
181.  Popēns OskarsV40Rīga
182.  Požarnovs ValtersVRiga
183.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
184.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
185.  Prūsis RobertsVRiga
186.Puķīte KarīnaSRīga
187.Rakšte LīgaSRīga
188.  Raščevskis AleksandrsVDaugavpils
189.  Ratnieks AleksandrsVDaugavpils
190.  Raubena AgneseSRiga
191.  Ravžajevs MārisVOlaine
192.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
193.  Reinvalds ArtursVRīga
194.  Rjabuha AnastasijaSRīga
195.  Rozis RobertsV40Rīga
196.  Rubīns ElvisVRīga
197.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE\Maratona klubs
Aizkraukle
198.  Rudens ArtemijsVReVelo
Rēzekne
199.Ruža EdgarsV50LATRAPS skrien
Beberi
200.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
201.  Saušs ArvīdsVDaugavpils
202.  Sedleniece IlonaS40Rīga
203.  Semjonovs AndrejsVThe House
Rīga
204.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
LIEPAJA
205.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
206.  Skabeikis SaulisVBuldozeri.lv
Mārupe
207.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
208.  Skiruk YuliyaSPolotsk
209.  Slikšāne KristīneS40VSK Noskrien
Olaine
210.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS
Rīga
211.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
212.  Sokolovs AleksandrsVRUN to LIVE
Rīga
213.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
214.  Sondors JānisVSK Ozolnieki
Jelgava
215.  Sparāns TomassVLielvārde
216.  Sproģis SandisV40Tet
Rīga
217.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
218.  Straukmanis JānisVJaunjelgava
219.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS
Jēkabpils
220.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
221.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
222.  Šanceva SvetlanaSMusliks
Jelgava
223.  Ščugarevs RomansVLīvānu VK
Jūrmala
224.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
225.Ševčenko KonstantinsV40Rēzekne
226.  Šilins JurijsVDaugavpils
227.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
228.  Šķipars MadarsVRīga
229.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien
Rīga
230.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
231.  Šteinerts MārisVRīga
232.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
233.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
234.  Timofejevs ValdemārsV50Daugavpils
235.  Todorovs DmitrijsVTukums
236.  Treiguts EdgarsVPaskriesim
Rīga
237.  Trūlis ModrisVRēzekne
238.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
239.  Urbanovičs ValtsVMārupe
240.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
241.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
242.  Ustinovs ArtjomsVSoftGamings
Ozolnieki
243.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
244.  Utāne VijaS50SK Magnen
Rēzekne
245.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
246.  Valainis EdijsV.SPARS-MK
Preiļi
247.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
248.  Vaļulis AivisVDaugavpils Runners
Daugavpils
249.  Vecvanaga VitaS40Rīga
250.  Veidemanis LaurisVRauna
251.  Veidenbauma ZaneSSPORTLAND
Daugavpils
252.Veiksa AlbertV50Visaginas
253.  Veinbergs OskarsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
254.  Veite AntaSRīga
255.  Vertuls IvarsVVSK Noskrien
Rīga
256.  Veselovs SergejsVKonecranes
Rīga
257.  Vilemsons MārtiņšV40VSK Noskrien
Rīga
258.  Vilks IntsV40Rīga
259.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
260.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien seniori
riga
261.  Viļuma GintaSDaugavpils
262.  Vīmane SantaSBaldone
263.  Vīmanis AinārsV40Baldone
264.  Vingris KasparsVCarnikava
265.  Vircavs IngussV40Salaspils
266.  Višķers JānisVSK Tērauds/NIKE
Koknese
267.  Vītiņš JānisV40RIEKSTI
Riga
268.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
269.  Zaķis AivarsV60Maratona klubs/LSC
Rīga
270.  Ziediņa IngaS40Maratona klubs/ Aizkraukle
Aizkraukle
271.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
272.  Zonne OskarsVAcsaabols
Rīga
273.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
274.  Zuters KārlisVRTU
Sidgunda
275.  Žolnerovičs ValērijsV2BE1ST
Ventspils
276.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
277.  Žuselis VitālijsV40BINITEX
Daugavpils

Daugavpils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramoviča GuntaSNJDaugavpils
2.  Adamoviča ViktorijaSNJDaugavpils
3.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu BJSS
Preiļi
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Ādlers KārlisVN20Saldus
6.  Agafonovs GustsVNJRēzekne
7.  Aleidzāns RolandsVNJ.HK
Daugavpils
8.Ambrozevicius VladasVN40Vilnius
9.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds-1
Jūrmala
10.  Apšenieks ĒriksVN60Balvi
11.Astrausks RenatsVN30Individuāli
Grobiņa
12.  Aščuks AndrisVNJSK Metroons/ Nike
Rīga
13.  Babjuka DiānaSN20Daugavpils
14.  Balodis DāvisVN20Jelgava
15.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
16.Bartashevics DenissVN30Ana6isTbI
Riga
17.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
18.  Bazavovs DenissVNJDaugavpils
19.Belousa JelizavetaSNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
20.  Belugina IrinaSN30Riga
21.  Beļajeva JūlijaSN30Barbados
Rīga
22.  Bēms GundarsVN30Jelgavas novads
23.Berjoza VasilijsVN60Daugavpils
24.  Bernhards ValdisVN60Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Rīga
25.  Bērziņa AleksandraSN30BBBērziņi
Rīga
26.Bērziņš AndrisVN60Pļaviņas
27.  Bērziņš ĒriksVN30BBBērziņi
Rīga
28.  Bērziņš JurisVN50JurBer
Olaine
29.  Bicāns KristapsVNJDaugavpils
30.  Bidiņa Agija-DaceSNJRīga
31.  Biezuma GitaSN40Rīga
32.  Blaus OskarsVN40Jelgavas Sporta servisa centrs
JELGAVA
33.  Blūms ElmārsVN30ASK Patria
34.  Bļinovs ArtūrsVNJDaugavpils
35.  Bodnieks DairisVN50Ogre
36.  Bogdanova SvetlanaSNJDaugavpils
37.  Bogdanovs ĒriksVN30ASK Patria
38.  Boiko RolandsVN30Rēzeknes raj
39.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
40.  Brakmanis AndisVN30DOBELE
41.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
42.  Brauna ElizabeteSNJ.LYNXDOJO
Rīga
43.  Broks EmīlsVN30SK Tērauds-2
Ādaži
44.  Brucis RalfsVN20SPORTLAND
Rīga
45.  Bruževica AneteSN40Rīga
46.  Buinova JulijaSN20Riga
47.  Bulaša DiānaSNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
48.  Būmane AnnijaSN30Liepāja
49.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
50.  Bužinska ĒrikaSN20SPORTLAND
Daugavpils
51.  Ciematnieks RaivoVNJDaugavpils
52.  Circens JānisVN20Skriešanas Akadēmija
Viļakas novads
53.Cirsis ViktorsVN50Daugavpils
54.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
55.  Černišenko RaimondsVNJDaugavpils
56.  Čibisovs VitālijsVN30SK Tērauds-2
Rīga
57.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
58.  Daņileviča SofijaSNJDaugavpils
59.  Delvere LaimaSN20
60.  Dēze AndisVN30MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
61.Drizlionoks AleksandrsVN30TK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
62.  Dzervinika EvitaSN20Rēzekne
63.  Eglājs AigarsVN20Medaļas būs?
Rīga
64.  Eglitis Oskars-MartinsVNJSkrienam Liepāja
Liepāja
65.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
66.  Ervika SilvijaSN50Maratona klubs
Aizpute
67.  Ešenvalds SergejsVNJDaugavpils
68.Faibuševiča RamonaSN20Daugavpils
69.  Fišere AnitaSN40Maratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
70.  Fišers ĢirtsVN30FOLKMAŅI / MARATONA KLUBS
Dobele
71.  Flaksmane ŅinaSN30Riga
72.  Frančenko EvitaSN30Jurmala
73.  Gajevskis ArtjomsVNJDTC
Daugavpils
74.  Gaņģītis GatisVN30eBIOpower
Kuldīga
75.  Garbaciunas VaidasVN30Kaisiadorys
76.  Gasjūns ArmīnsVN40Folkmaņi
Jelgava
77.  Gavrilovs RovoamsVNJ
78.Geikins ArnoldsVN30Skrudaliena
Daugavpils
79.  Geraseva AnastasijaSN20Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
80.  Giacintov AleksejVN30MARATONA KLUBS
Pleskava
81.  Golubeva JekaterinaSN20Turmantas
82.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
83.  Grablovskis RaitisVN30Līvānu VK
Riga
84.  Grandāne AneteSN20ASK Patria
85.  Grandāns GatisVN20Jelgava
86.  Grebezs EduardsVN20Daugavpils
Daugavpils
87.  Grebežs EduardsVN20Daugavpils
Daugavpils
88.Greļevska BrigitaSN20Daugavpils
89.  Grigorjeva LauraSNJDaugavpils
90.  Grigorjevs PāvelsVN30Transbaltics
Daugavpils
91.Grinyte AugusteSN20OK
Zarasai
92.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
93.Grjazniha MarijaSN20Rīga
94.  Gromule AliseSN20Rīga
95.  Groza ValdisVN50Lubāna
96.  Gruberte ZaneSN40Rīga
97.  Gruduls LaurisVN20Daugavpils
98.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
99.  Gulbis KasparsVN20
100.  Guljtajevs AleksejsVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
101.  Gusare GintaSN50Rīga
102.  Hakimova MegijaSNJ.HK
Daugavpils
103.  Hansone IntaSN40Dobele
104.  Heidingere GundegaSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Ogre
105.  Hodrea MarijaSNJSPORTLAND
Rīga
106.  Holodovs MihailsVNJDaugavpils
107.  Ieleja AgraSN40Rīga
108.Ignatoviča InnaSN30Daugavpils
109.  Ivanova JūlijaSN20Daugavpils
110.  Ivanovs AleksandrsVNJDaugavpils
111.  Ivanovs KārlisVNJDaugavpils
112.  Ivanovs OļegsVN40Ceram Optec
Līvāni
113.  Jansone AnitaSN30Mazie mocītāji
Jelgava
114.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
115.  Jasāne JevgēnijaSN30Rīga
116.  Jaundzems ElvisVNJDaugavpils
117.Jaunzare AiraSN30FOLKMAŅI
Rīga
118.Jaunzems KasparsVN30Jelgava
119.  Jefimova NadeždaSNJDaugavpils
120.  Jermaļonoks VladimirsVN60Da-Maraton
Daugavpils
121.  Jerofejeva InetaSN30Rīga
122.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
Rīga
123.  Jevdokimovs AleksejsVN30Daugavpls
124.  Jevsejeva KristīneSN20Daugavpils universitāte
Daugavpils
125.Jevsejeva ValerijaSNJ.Rīga
126.  Jonāne LigitaSNJDaugavpils
127.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
128.Jurans ViktorsVN30Daugavpils
129.  Jurjure LindaSN30Kuldīga
130.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
131.  Kalniņa RūtaSN30Run for fun
Aizputes pagasts
132.  Kalniņš AdriansVNJRun for fun
Langstiņi
133.  Kalniņš DidzisVN50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
134.  Kalniņš JānisVN30Run for fun
Aizpute-Rīga
135.  Kalniņš-Vindedzkalns KārlisVN50Rīga
136.  Kalvīte AgneseSNJLudza
137.  Kaļiņina IneseSN20Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
138.Kaminskis KrišjānisVN20Rīga
139.  Kanaviņš AinisVN50AIZKRAUKLE
Rīga
140.  Kandele AijaSN40Swedbank
Piņķi
141.Kandelis DairisVN40Rīga
142.  Kanišauskas RičardasVN40SK Lukas
Šiauliai
143.Kantāne JanaSN20Daugavpils
144.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
145.  Karasenko DmitrijsVN40Salaspils
146.Karosas ArturasVN40NEKO runners
Vilnius
147.  Kazakov AnatolyVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
148.  Kilbauskas DariusVN30OK
Zarasai
149.  Kiore-Kučiere MartaSN30Salaspils
150.  Klidzeja InitaSN20Daugavpils
151.  Kļaviņa MāraSN50SK MAGNEN
Rēzekne
152.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
153.  Kļaviņš ValdisVN50SK Magnen
Rēzekne
154.  Knope LieneSN30
155.  Kokankaite BrigitaSN20-
Zarasai
156.  Kokins AlfrēdsVN50Daugavpils
157.  Kokoreviča AgneseSN20Madona
158.  Kolosova SofijaSNJ.Rēzeknes 3.vsk./SK Magnen
Rēzekne
159.  Kopasova JelenaSN30Da-maratons
Daugavpils
160.  Koršenkova DanaSN30Rēzekne
161.Kotovs MareksVN30Daugavpils
162.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki
Ozolnieki
163.  Kozačkovs AndrisVN40Ludza
Ludza
164.  Kozlova SvetlanaSN40Daugavpils
165.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
166.  Kozlovska RutaSN50Madona
167.  Kraslovskis RaitisVN20Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
168.  Krasovskis VjačeslavsVNJ
169.  Krastiņa IngaSN30Babīte
170.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
171.  Kravalis KasparsVN30Pļaviņas
172.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
173.  Krīgers DidzisVN60valmiera
174.Krilova MontaSN20Rīga
175.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
176.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
177.  Kroičs KasparsVN30Riga
178.Kruglovs AleksandrsVN30Rīga
179.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
180.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
181.  Krūze LieneSN30Maratona klubs
Ādažu novads
182.  Kucina LāsmaSNJDaugavpils
183.  Kucins EdgarsVN30Daugavpils dome
Daugavpils
184.Kučika AnnaSNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
185.  Kukka TīnaSN40Rīga
186.Kurme LigitaSN30PREIĻI
187.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
188.  Kuzmins MaksimsVN20Daugavpils
189.  Kuznicka VitaSNJDaugavpils
190.  Kuzņecova TatjanaSN20LUDZA
Ludza
191.  Ķernbins EduardsVN20Daugavpils
192.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Nike
Jelgava
193.  Ķerus IndulisVN30Rīga
194.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds-1
Ādaži
195.  Laicāns ModrisVN40Capo
Inčukalns
196.Lapekina AnastasijaSNJDaugavpils
197.  Laugale SintijaSN30
198.Lauska SandraSN30ES
DAUGAVPILS
199.Lauskis EdgarsVN30ES
RĪGA
200.Lazarevs Olivers-TomsVNJ.Līvāni
201.  Lazdāne IevaSN30Jēkabpils
202.  Lazuko AlīnaSNJDaugavpils
203.  Lebedevs RomansVN40Rezekne
204.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Ventspils
205.Leškevičs AndrejsVN30Rīga
206.  Liepiņa IvetaSN50SK Metroons/ Nike
Rīga
207.  Liepiņa LīvaSNJDaugavpils
208.  Liepiņš RonaldsVN50SK Metroons/ Nike
Rīga
209.  Lipiņš AndrejsVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
210.  Lisovs AleksandrsVN60SK Magnen
Rēzekne
211.Livdāns EgīlsVN20Daugavpils
212.Lozbergs GatisVN40LIMBAŽI SKRIEN
LIMBAŽI
213.  Lūse InāraSN50Matisons Runner’s Club/Nike
Carnikava
214.  Macuks AnatolijsVN40Līvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
215.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
216.Mainulis RaivisVN20Preiļi
217.  Malihins ViktorsVN30Žolneroviča skriešanas klubs
218.  Malina IneseSNJDaugavpils
219.  Malta LāsmaSN40Viļāni
220.  Mamedova KarīnaSN20Daugavpils Runners
Daugavpils
221.  Marčinkus RaisaSN50S/K OZOLNIEKI
Jelgava
222.  Marķitāne DaceSN20Rīga
223.  Masjuko VeronikaSNJDaugavpils
224.  Maslobojevs SergejsVN30NRC Rīga
Rīga
225.  Maslovskis EdgarsVNJDaugavpils
226.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
227.  Meikšāne AgneseSN30SPORTLAND/NIKE
228.  Meinerts MārisVN20Daugavpils Runners
Daugavpils
229.  Meluškāns ArtūrsVN30Riebiņi
Riebiņi
230.  Meļķis MārisVN30SK Tērauds
Valmieras pagasts
231.Mezeniks MareksVNJ.Daugavils novada SS
Kalupes pagasts
232.  Mežiels JānisVN20PATRIA SPORTLAND
Ogre
233.Mikažāne DaceSN20Rēzekne
234.  Miķelsone GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
235.  Millers AlvisVN30Jelgava
236.Miteniece GunitaSN30Jēkabpils
237.  Mitenieks AivisVN30Swedbank
JĒKABPILS
238.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds-1
Lielvārde
239.  Novickis RihardsVNJDaugavpils
240.  Novika IngaSN40ALOJA-STARKELSEN
Rīga
241.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
242.Osmolovska AnastasijaSN20Rīga
243.  Ozers JānisVN50Jelgava
244.  Ozoliņš ArtūrsVN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
245.  Paladijs MihailsVN40Daugavpils
246.  Pancerko ZlataSNJDaugavpils
247.  Parfena LīgaSNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
248.  Paškeviča IevaSNJ.Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola
Ilūkstes novads
249.  Pavlovs KonstantīnsVNJDaugavpils
250.  Pelēce IlzeSN50VSK Noskrien
Ozolnieki
251.  Peļņa GuntisVN30SK Magnen
Rēzekne
252.  Pētersons MairisVN30-
Ilzenes pag.
253.  Petrovs NikolajsVN50Ludza
Ludza
254.  Petruhina PoļinaSN20
255.  Pienis RaivoVN40ASK Patria
256.  Pikusn TetianaSN40Rīgs
257.  Piterāne LindaSN20FIZIOFIT
Daugavpils
258.  Plečkena MārīteSNJDaugavpils
259.Pokšāns AldisVN30Preiļi
260.  Pole AgitaSN20Rīga
261.  Polonska MairitaSNJDaugavpils
262.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
263.  Poplavska OlitaSN40SK Magnen
Komanda
264.  Porietis KasparsVN40Ādaži
265.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
266.  Priedītis VilnisVN50LYCONET
Rīga
267.  Procvetovs DmitrijsVN30Ogre
268.  Proščenko MaksimsVN30Daugavpils
269.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
270.  Pūle ĒriksVN60Rīga
271.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
272.  Purvīte ArtaSN30Rīga
273.  Putniņa LindaSN30Putniņi.lv
Ragana
274.Putniņa RudīteSN30Run for fun
Buciņi
275.  Rabkeviča KristīneSN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
276.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
277.  Radžabova-Cinovska AllaSN40MARATONA KLUBS
Aizpute
278.  Razgalis JānisVN30SK Tērauds/NIKE
Madona
279.  Reimanis ArkādijsVN40Sigulda/Jūrnieks
Sigulda
280.  Reinberga ViktorijaSN20Daugavpils
281.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
282.  Rencis AinarsVN60PaBaso.lv
Valmiera
283.  Roga KristīneSN30ASK Patria
284.  Romančuks IlmārsVN50Rīga
285.  Romanova ValentīnaSN30Run For Fun
Rīga
286.  Romulis AndrisVNJDaugavpils
287.  Rone DanaSN40ALOJA-STARKELSEN
Rīga
288.  Rozentāls AndrisVN40AR
Riga
289.  Ruciņa AigaSN20ASK Patria
290.  Ruģele IevaSN30BlondRun
Jēkabpils
291.  Rusakova LidijaSN30Jēkabpils
292.  Ruskihs EduardsVN30Galantus
Rīga
293.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
294.Ruža AnnaSN20Saules skola
Daugavpils
295.Ruža LīgaSN50LATRAPS skrien
Babīte
296.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS
Rīga
297.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
298.  Salīte EvitaSNJn
Rīga
299.  Salnikov DmitryVN50Rīga
300.  Salova IrinaSN40Jurmala
301.Sarguns DzintarsVN30Printful
Rīga
302.  Sauleviča InāraSN30Ceram Optec
Daugavpils
303.  Semjonovs VadimsVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
304.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
305.  Sergejeva IrinaSNJDaugavpils
306.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
307.  Settarov AlexanderVN40Daugavpils 12.vsk
Daugavpils
308.Settarovs VilmārsVNJDaugavpils
309.Sidorenko MihailsVN30Rīga
310.  Sifers KimsVN50Rīga
311.  Siņevska SandraSNJDaugavpils
312.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds/NIKE
Liepāja
313.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
314.  Skorodihins JurijsVN30Rēzeknes novads
315.  Skrimblis EversVNJDaugavpils
316.  Skutels ValdisVN40Preiļi
317.Slabkovskis FjodorsVN30
318.  Sladzevskis RenārsVN40Jamaica team
Kingstona
319.  Smerliņš ArtisVN50Liepa
320.  Smilga EgilsVN50sia Cartiero
Gulbene
321.  Sniega IlzeSN30Jelgava
322.  Sniegs KasparsVN40Jelgava
323.Sniķeris JānisVN20Daugavpils
324.  Sokolovs SandisVN40Salaspils
325.Sokolovska ViktorijaSNJDaugavpils
326.  Soms HaraldsVNJDaugavpils
327.  Soms ValtersVNJDaugavpils
328.  Sprance AnnaSNJDaugavpils
329.  Stabe MadaraSN30Skrunda
330.  Stallīte IevaSNJ.Jelgava
331.  Stankevičs RenātsVNJDaugavpils
332.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
333.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
334.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
335.  Supe InārsVN50Balvi
336.  Supe JānisVN60Tirza
337.  Suseja RutaSN40Rēzekne
338.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
339.  Susejs RenārsVNJ.Rēzekne
340.  Suveizda StaņislavsVN30LATGOLA
Daugavpils
341.  Suvorova IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
342.  Suvorovs VladislavsVNJDaugavpils Būvniecības tehnikums
Daugavpils
343.  Suvorovs VladislavsVNJDaugavpils
344.  Svoka BaibaVNJDaugavpils
345.  Šakelis ValērijsVN40Līvānu VK
Līvāni
346.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
347.  Šaplavska MilanaSNJPiranha running
Rīga
348.  Šapovalova MarijaSN20Rīga
349.  Ševčenko DaniilsVNJ.Rēzeknes pilsēta
350.Šilova DarjaSN20Daugavpils
351.Šilova LadaSN20Daugavpils
352.  Šinkerenko AleksandrsVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
353.  Škapars EdgarsVNJDaugavpils
354.  Šņoriņa BaibaSN20Talsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
355.  Štamers Kārlis-EduardsVNJRīga
356.  Šterna AigaSN20SPORTLAND
Rīga
357.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda
358.Šubrovska LauraSN20Rēzekne
359.  Tareila ArvīdsVN60SK Ozolnieki
Jelgava
360.  Tatsi AnniSN20Valga
361.  Tihonovičs VladislavsVN30Daugavpils
362.Timko IvarsVN40Jēkabpils
363.  Tjarve LuīzeSN20Daugavpils
364.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
365.  Tretjakovs MaksimsVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
366.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
367.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
368.  Tumanova NataļjaSNJDaugavpils
369.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
370.  Turkins JevgēnijsVN30SK Tērauds/NIKE
Aiviekste
371.  Ūdre-Rizga LindaSN30SPORTLAND
Madona
372.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
373.  Upmale EmīlijaSNJ.FOLKMAŅI
Jelgava
374.  Urbāne IlzeSN50Rīga
375.  Ušpele VēsmaSN401/4VIVA
Malta
376.  Vaikuls RaivisVNJDaugavpils
377.  Valerte IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
378.  Vanaga AigaSNJ.12. vidusskola
Daugavpils
379.  Vancāns IvoVN20IPF Digital
Rīga
380.Varlamovs AnatolijsVN40Malta Rezeknes novads
381.  Vasiļevskis OliversVNJSPORTLAND
Rīga
382.  Vasiļjeva EvelīnaSN20Daugavpils
383.  Vasiļjevs DenissVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
384.  Vasiļjevs NikolajsVN60SK Magnen
Rēzekne
385.Vasiļjevs RenārsVNJ.Daugavpils Runners
Jēkabpils
386.Vasiļjevs RomānsVN30Rēzekne
387.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
388.  Vecvagare BeāteSN30SPORTLAND
Rīga
389.  Veinbergs DidzisVN30Valmiera
390.  Veips JānisVN30Saurieši
391.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSN50SPORTLAND
Gulbene
392.  Vērdiņš KristersVNJDaugavpils
393.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
394.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
395.Vestfāle SanijaSNJ.zas pargauja
cesis
396.Vēvere JūlijaSN40Jēkabpils
397.  Vidžis KristapsVN30Madona
398.Vilcāne LīvaSNJSaules skola
Daugavpils
399.  Vilmanis AleksandrsVNJDaugavpils
400.  Vircava AneteSNJSalaspils
401.  Vircava VivitaSN40Salaspils
402.  Višņevska ViktorijaSNJDaugavpils
403.  Višņevskis DmitrijsVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
404.  Volkenandt JohnVN20SK Tērauds-1
Rīga
405.  Volkova KristīneSN40
406.Volkovs NikitaVNJ
407.  Zablovska GunitaSN30Liepāja
408.  Začesta DiānaSN30BlondRun
Jēkabpils
409.  Zaicevs EdgarsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
410.Zalāne IngaSN20Medaļas būs?
Rīga
411.  Zariņa MargitaSN20ZAS Pārgauja
Cēsis
412.  Zariņa ZitaSN30Riga
413.  Zelmenis DāvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
414.  Žeibe ArtūrsVN30Run 4 Fun
Ropaži
415.  Žigalko AleksandrsVNJDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
416.Žirnoklejevs VladimirsVN30Rīga

Daugavpils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
3.Abražuns IntarsVTRīga
4.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Ādmidiņš ValērijsVTRēzekne
6.  Aizups RinaldsVTBDaugavpils
7.  Aleksejeva VitaVTBDaugavpils
8.  Aleksejevs ŅikitaVTADaugavpils
9.  Almane DaceSTSK Tērauds-1
Tukums
10.  Alne MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
11.  Andrejeva AnastasijaSTBDaugavpils
12.  Anenkovs DaniilsVTADaugavpils
13.Antropova SintijaSTBRīga
14.Antropova VintraSTRīga
15.  Apinis EdgarsVTPATRIA SPORTLAND
16.Arefjeva NataljaSTDaugavpils
17.Arefjevs ArtjomsVTBDaugavpils
18.  Arefjevs ŅikitaVTADaugavpils
19.  Artejevs KristersVTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
20.Asmane IlgaSTSPORTLAND
Jelgava
21.  Asmane LīgaSTSPORTLAND
Jelgava
22.  Astamonovs ArtūrsVTBDaugavpils
23.  Aširovs MarksVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
24.Ašķeļaņecs ArmandsVTBDaugavpils
25.  Aukšmuksts DāvidsVTARīga
26.  Aukšmuksts VitālijsVTCeram Optec
Riebiņi
27.Auzinš AivisVTJelgava
28.  Azarevičs RihardsVTBDaugavpils
29.  Azaucka ZaneSTAstarte-Nafta
Jelgava
30.Babisko EdgarsVTDaugavpils
31.  Babul SemenVTBDaugavpils Krievu Licejs
Daugavpils
32.  Baikovs NikitaVTBRiebiņi
Riebiņi
33.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
34.  Balinskis AleksejsVTBDaugavpils
35.Balodis EdvīnsVTRundāles novads
36.  Baļiko JustineSTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
37.  Baranovs ArtursVTADaugavpils
38.  Baranovska KsenijaSTBDaugavpils
39.  Baranovskis AleksejsVTDaugavpils
40.  Baranovskis VladislavsVTDaugavpils
41.  Bārens DžordžsVTCeram Optec
Rīga
42.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
43.  Bartuševics DāvisVTBJelgava
44.  Bartuševics KārlisVTBJelgava
45.  Baškeviča SanitaSTSPORTLAND
Jelgava
46.  Batura DmitrijsVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
47.  Baumane Alise-ElizabeteSTBSaules skola
Daugavpils
48.  Bauska LāsmaSTARēzeknes nov.
49.  Bautris DāvisVTB
50.Bazarovs DenissVTADaugavpils
51.Bazarovs NiksVTBDaugavpils
52.Bazelis RomasVTNeko Runners
Vilnius
53.  Bebre-Kondrāte DiānaSTSkrīveri
54.  Beljašovs EduardsVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
55.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
56.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
57.  Belovs RostislavsVTDaugavpils
58.  Bernāne GitaSTDaugavpils
59.  Bērziņa AnitaSTSPORTLAND
Ogre
60.  Bērziņa BarbaraSTADaugavpils
61.  Bērziņš MārisVTSPORTLAND
Rīga
62.  Bērziņš RitvarsVTARīga
63.  Birzietis ReinisVTAstarte-Nafta
Jelgava
64.Bitte IvetaSTDaugavpils
65.Bogača NikolaSTBsporta iela
Rīga
66.  Bogdanova DianaSTADaugavpils
67.  Bogdanovs BogdansVTBBJC "Jaunība"
Daugavpils
68.  Bogdanovs VladsVTBDaugavpils
69.  Boltans AndrisVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
70.  Boluža LauraSTDaugavpils
71.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK
Līvāni
72.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
73.Borisova KaterinaSTDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
74.  Bormanis MarkussVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
75.  Borovska MelānijaSTADaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
76.  Brakovska AnnaSTBJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
77.  Brakovska LailaSTJelgava
78.  Brasavs SalvisVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
79.  Briede SantaSTSigulda
80.  Brižaka VinetaSTMARATONA KLUBS
liepaja
81.  Brokāne Eva-ElizabeteSTBDaugavpils
82.  Bubnova DžulijaSTDaugavpils
83.Bule LilitaSTLUDZA
84.  Bunka LauraSTALiepāja
85.  Busulis IntarsVTSkrienArBusuli
Talsi
86.  Bužinska JanaSTRīga
87.  Cakuls RobertsVTAMatisons Runner’s Club
Rēzekne
88.  Caune AgateSTBValmieras BSS
Valmiera
89.  Caune AsnateSTBValmieras BSS
Valmiera
90.  Caune Miks-JānisVTBRīga
91.Cepliša IevaSTRīga
92.  Chuchunova NataliaSTriga
93.  Čerkovskis EdgarsVTRīga
94.  Černecova LiānaSTRēzekne
95.  Červinska ValērijaSTADaugavpils
96.  Čevere-Veinberga GerdaSTValmiera
97.  Čiževskis MārisVTADaugavpils
98.  Čudnovs RičardsVTBLiepāja
99.Čukins MaksimsVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
100.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Ozolnieki
101.Dadaļeva SabīnaSTLudza
102.  Dance AnnaSTRIGAS SATIKSME
Riga
103.  Daņilovs DanielsVTADaugavpils
104.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
105.  Djačoka AlīnaSTRīga
106.  Dmitračenoka JeļenaSTSalaspils
107.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils sporta skola
Salaspils
108.  Domanskis ImantsVTBEs
Daugavpils
109.  Domaņskis ImantsVTBDaugavpils
110.  Donāne SarmaSTBērzgales pagasts
111.Doroškeviča JuliannaSTRēzekne
112.  Driņģis AivarsVTDaugavpils
113.  Driņģis LeonsVTBDaugavpils
114.  Dronka DāvisVTBDaugavpils
115.  Dubovska JanaSTBDaugavpils
116.  Dubro AleksejsVTBDaugavpils
117.  Dundurs AgrisVTRīga
118.Dzedone IneseSTBDaugavpils
119.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
120.  Dzerviniks EinārsVTBRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
121.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
122.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
123.Elksne IngaSTJēkabpils
124.Elksniņš ŅikitaVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
125.  Emze AnastasijaSTBSalaspils
126.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
127.  Fareņuks Lūkass-SandijsVTBVienības pamatskola
Daugavpils
128.  Fatičevs AleksejsVTDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
129.  Fedkins ArtūrsVTADaugavpils
130.  Fedoseyev AlexVTDaugavpils
131.  Fedotova NadeždaSTBDaugavpils
132.  Feteris AigarsVTMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
133.  Fiļimonovs Artūrs-DanielsVTBDaugavpils
134.  Fiļipovs MaksimsVTBDaugavpils
135.  Fišers RūdolfsVTAMARATONA KLUBS
Dobele
136.  Fjodorova JūlijaSTBDaugavpils
137.  Fjodorova LikaSTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
138.  Fjodorovs ArtisVTAIlūkstes novada SS
Ilūkste
139.  Francs DāvidsVTPATRIA SPORTLAND
140.Franskeviča LivijaSTBDaugavpils
141.  Freimanis OskarsVTSK Ozolnieki
Dobele
142.Gabrāne RūtaSTABebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola
Ilūkstes novads
143.  Gaidels ArmandsVTBDaugavpils
144.  Gaiļums EmīlsVTBDaugavpils
145.Gaņģīte LīgaSTStūnīši
146.  Garā BeāteSTADaugavpils
147.Garkuls LaurisVTB---
Daugavpils
148.  Gavrilovs EgilsVTADaugavpils
149.  Gavriļenko NadeždaSTDaugavpils
150.  Gerasimova SabinaSTADaugavpils
151.Gerasimova VitaSTDaugavpils
152.Gerasimovs AndrejsVTdaugavpils
153.Geriņš NormundsVTZS 34.BN
Daugavpils
154.Getiņš IvarsVTRēzekne
155.  Gleba AleksandrsVTBDaugavpils
156.  Golovenkina MarijaSTDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
157.  Gorbika EvitaSTDaugavpils
158.  Gorins VjačeslavsVT
159.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Tārgale
160.  Goša IlzeSTMARATONA KLUBS
Ventspils
161.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
162.  Gračova TatjanaSTCeram Optec
Daugavpils
163.  Grandāns TomsVTBRīga
164.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
165.  Greiškāns MārtiņšVTALOJA-STARKELSEN
Rīga
166.  Grencberga EvitaSTSK Tērauds/NIKE
Ādaži
167.Grigale IneseSTĀdaži
168.  Grigorjeva ArinaSTBDaugavpils
169.  Grigorjeva MarinaSTMana aptieka
Daugavpils
170.Grigorjevs PāvelsVTAGrou Street
Daugavpils
171.  Griķe AmandaSTBDaugavpils
172.  Grobiņa SandraSTDaugavpils
173.Grocs AndrisVTRezekne
174.  Grosa GunaSTSK Ozolnieki
Ozolnieki
175.  Grunda GrētaSTDaugavpils
176.Guščina JūlijaSTADaugavpils
177.  Gvozdeva SvetlanaSTriga
178.Ģirkale TeiksmaSTBauska
179.  Haindrava JelizavetaSTALudza
Ludza
180.  Hasnere SigitaSTRīga
181.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
182.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
183.  Iesalnieks KristsVTASporta iela
Jēkabpils
184.  Ikaunieks LaurisVTRīga
185.  Indriksone ElitaSTJelgava
186.  Indriksons GuntarsVTJelgava
187.  Isačenko VasilijsVTADaugavpils
188.  Isajeva AnastasijaSTZS34ArtBN
Daugavpils
189.  Ivanova SandraSTDaugavpils
190.  Ivanova VeronikaSTBDaugavpils
191.  Ivanovs AleksejsVTA.
Daugavpils
192.  Ivanovs AleksejsVTSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
193.Ivanovs ArtjomsVTBDaugavpils
194.  Ivanovs NikolajsVTLATGOLA
Daugavpils
195.Jakimovičs VadimsVTADaugavpils
196.Jākobsone LīgaSTRīga
197.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
198.  Jakovļevs VitālijsVTwww.endo.lv
Cēsis
199.  Jakumoviča ElvīraSTBDaugavpils
200.  Jakumovičs MareksVTBDaugavpils
201.  Jakuševičs RomansVTBDaugavpils
202.  Jansons Markuss-ReinisVTAJelgava
203.  Januzis RenārsVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
204.  Jasinska JanaSTDaugavpils
205.  Jaskevičs ĒriksVTBRēzekne
206.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
207.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTAn
Rīga
208.Jedigareva IngaSTDaugavpils
209.  Jedigarevs RičardsVTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
210.  Jefimova JelizavetaSTADaugavpils
211.  Jefremova TamaraSTDaugavpils
212.Jepifanova KarīneSTDaugavpils
213.  Jermolajevs JurisVTBDaugavpils
214.  Jevdokimovs DainisVTADaugavpils
215.  Jevstigņejeva IritaSTAstarte-Nafta
Birži
216.  Jukša KristaSTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
217.  Juste SigneSTBOgre
218.Juško LindaSTAIlūkstes novada SS
Ilūkste
219.  Kainova OksanaSTARīga
220.  Kaktinieks VigarsVTRīga/Līvāni
221.  Kalāns ValērijsVTDaugavpils
222.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
223.  Kalniņš Reinis-HugoVTARīga
224.Kaļiņina AleksandraSTBDaugavpils
225.  Kaļva AgitaSTĶegumā spēks
Ķegums
226.  Kangars KārlisVTSPORTLAND
Rīga
227.  Kapacis EmīlsVTBJaunstrūžānu pamatskola
Struzani. Miera 2-38
228.  Kapusta ArvidsVTAksioma Eskobara
Daugavpils
229.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
230.  Karnilova AnastasijaSTADaugavpils
231.  Karss Artūrs-JānisVTARīga
232.  Karss Roberts-KārlisVTBSS Arkādija
Rīga
233.Katkevičs ErvīnsVTBJēkabpils
234.  Kauliņš DāgsVTSPORTLAND
Gulbene
235.  Kauliņš HarijsVTSPORTLAND
Gulbene
236.Kaupuža SigneSTCēsis
237.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
238.Kirejevs SergejsVTBDaugavpils
239.  Klesūne-Mežule AnitaSTBDaugavpils
240.Kločonoka SofjaSTADaugavpils
241.Knēts RaimondsVTRopaži
242.Knospiņa LoretaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
243.  Kolinka LīvijaSTADaugavpils
244.Kopasovs JurijasVTDa-maratons
Daugavpils
245.  Kornijenko SandisVTADaugavpils krievu licējs
Daugavpils
246.  Koroļova AnastasijaSTADaugavpils
247.  Koršenkovs JurijsVTBRēzekne
248.  Kotika SintijaSTCeram Optec
Līvāni
249.  Kotova DiānaSTDaugavpils
250.  Kozačkova ElzaSTBLudza
251.  Kozika AnastasijaSTAstarte-Nafta
Birži
252.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov
253.Kozlovskis DmitrijsVTDaugavpils
254.  Kožanovs RuslansVTADaugavpils
255.  Kožeņevska EvelīnaSTADaugavpils
256.  Koževņikova VeraSTADaugavpils
257.  Krafta VinetaSTRīga
258.  Krasovska LindaSTADaugavpils
259.  Kraševska ZaneSTDaugavpils
260.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
261.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
262.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
263.  Kravčuka ElīnaSTDaugavpils
264.  Krēsliņa AijaSTSPORTLAND
Ogre
265.Krievāns AlvisVTAknīste
266.  Krivoboks VladislavsVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
267.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
268.Krupins JurijsVTSpars-MK
Preili
269.  Krupska ArinaSTDaugavpils
270.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
271.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
272.  Kuhareviča KarīnaSTADaugavpils
273.  Kuharonoka ArinaSTADaugavpils
274.  Kūliņa LauraSTDaugavpils
275.  Kuļikovskis AinisVTBDaugavpils
276.  Kumpiņš LaurisVTADaugavpils
277.Kunce ElīnaSTIkšķile
278.Kurosa LigaSTBDaugavpils
279.  Kurošs GuntisVTBDaugavpils
280.  Kurtiša TatjanaSTDaugavpils
281.  Kuzņecova MaijaSTBDaugavpils
282.  Lāčaunieks JānisVTBRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
283.  Lāčaunieks RaimondsVTSK Magnen
Rēzeknes novads
284.Laizāne LīgaSTDaugavpils
285.  Laizāns EdgarsVTLudza
286.  Laizāns NormundsVTBSPORTLAND
Jēkabpils
287.  Lapekina DarjaSTADaugavpils
288.  Lapinska LudmilaSTDaugavpils
289.  Larionova AlisaSTBSaskaņas pamatskola
Daugavpils
290.Larionova VijaSTOK Stiga
Daugavpils
291.Lavrentjeva AnastasijaSTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
292.  Lazjuks IļjaVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
293.  Lāže JorensVTBPiltene
294.  Lāže RolandsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
295.  Lebedeva DianaSTRezekne
296.  Leiskins RenārsVTADaugavpils
297.Leitlava ElīnaST
298.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
299.Liberte IlutaSTRāmava
300.  Lieguma IzabellaSTBDaugavpils
301.  Liekmane DzintraSTSkrunda
302.  Liekmanis RaivoVTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
303.  Liepiņa IevaSTRīga
304.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
305.  Liepiņš ArmandsVTBDaugavpils
306.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
307.Lietauniece LīgaSTDaugavpils
308.Linkevičs EduardsVTPašvaldības policija
Daugavpils
309.  Lipinska JuliannaSTDaugavpils
310.Lipinskis AnatolijsVTRīga
311.  Litvinoviča AnželikaSTADaugavpils
312.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
313.  Loce SintijaSTADaugavpils
314.  Locika KristinaSTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
315.  Locs LinardsVTBDaugavpils
316.  Locs MarisVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
317.  Ločmelis KristapsVTCeram Optec
Līvāni
318.  Loginovs AleksejsVTADaugavpils
319.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
320.  Lucijanova BaibaSTBRēzeknes 1.vsk
Rēzekne
321.Lučkina JeļenaSTMARATONA KLUBS
Rīga
322.  Lūka AnceSTDeva Fitness
Liepāja
323.  Lukjančika AnnaSTBDaugavpils
324.  Ļedovskojs DairisVTBDaugavpils
325.  Ļeščovs ViktorsVTPašvaldības policija
Daugavpils
326.Macijevskis ArmandsVTAIlūkstes novada SS
Šederes pagasts
327.Majevska AllaSTDaugavpils
328.  Maliņa IneseSTADaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
329.  Maliņa KristīneSTBDaugavpils
330.  Malkevičs SandisVTBDaugavpils
331.Mālniece LīgaSTRīga
332.  Maļina ImantsVTADaugavpils
333.  Maļina SolvitaSTBDaugavpils
334.  Maļuhina PoļinaSTDaugavpils
335.  Masaļska EvaSTDaugavpils
336.  Masāne RimmaSTBDaugavpils
337.  Massans SvjatoslavsVTDaugavpils
Daugavpils
338.  Matisāne ĒrikaSTBDaugavpils
339.  Matule SantaSTSK TĒRAUDS-1
Rīga
340.Mazjānis AndrisVTBDaugavpils
341.Mažēns MārtiņšVTADaugavpils
342.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
343.  Meizāns EdijsVTAPiltenes vsk.
Piltene
344.  Melgalve IlzeSTHONEST RENT
Valmiera
345.  Melne SintijaSTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
346.Melnika JulijaSTHerbalife
Daugavpils
347.Meluškāne AntraSTRiebiņi
Riebiņi
348.Menicka AļesjaSTADaugavpils
349.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
350.  Mickeviča NatālijaSTDaugavpils
351.  Mickevičs RaivisVTSPORTLAND
Daugavpils
352.  Mihailova DiānaSTADaugavpils
353.Mihailovs AleksandrsVTDaugavpils
354.Mihailovs AndrisVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
355.  Mihailovs RenātsVTBDaugavpils
356.Mihejeva VioletaSTSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
357.Mikulāne ĒrikaSTDaugavpils
358.  Mikulaņeca AnnaSTADaugavpils
359.  Mikulovs FilipsVTBDaugavpils
360.  Mikulovs IljaVTADaugavpils
361.  Mikulovs RuslansVTDaugavpils
362.Miķelsone Krista-KristīneSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
363.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
364.  Miteniece Alise-GabrielaSTBJēkabpils
365.  Mizāne AndaSTJēkabpils
366.  Monska EvelīnaSTADaugavpils
367.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Baldone
368.  Morozovs EdgarsVTBaldone
369.Mortulevs JurisVTRiga
370.  Muižnieks ArnisVTBDaugavpils
371.Naglis AinārsVTRīga
372.  Naglis ĒriksVTBDaugavpils
373.Naglis KasparsVTRīga
374.Naglis RolandsVTRīga
375.Nariskins AndrejsVTDaugavpils
376.Nasire VioletaSTBDaugavpils
377.Nazarovs ĒriksVTDaugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola
Daugavpils
378.  Nazarovs ŅikitaVTBDaugavpils
379.Nazarovs ValērijsVTDaugavpils Būvniecības tehnikums
Daugavpils
380.  Neimane AmandaSTADaugavpils
381.  Netembergs JānisVTSPORTLAND
Jelgava
382.  Nevedomska PolinaSTBDaugavpils
383.Nikitins DamirsVTBRigas satiksme
Rīga
384.  Nikolajeva DaceSTRīga
385.  Nikolajeva JekaterinaSTSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
386.  Nogovicins RihardsVTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
387.  Novicka ArtaSTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
388.  Novikovs ArtjomsVTBDaugavpils
389.  Novokšanova LīgaSTSwedbank
RIga
390.Ņikiforova DiānaSTADaugavpils
391.Ņikiforova SarmīteSTSPORTLAND
Jelgava
392.  Ņikiforovna JeļenaSTADaugavpils
393.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
394.Orasevska OlgaSTzas pargauja
cesis
395.  Orlovs JānisVTBDaugavpils
396.  Orlovs MarksVTBDaugavpils
397.Orlovs VitalijsVTBDaugavpils
398.  Orlovskis VladislavsVTBDaugavpils
399.  Ostrovska LauraSTADaugavpils
400.  Ošūkovs MartiņšVTADaugavpils
401.Ozerniy SergeyVTМосква
402.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/NIKE
Valka
403.Pastars VairisVTDaugavpils Būvniecības tehnikums
Daugavpils
404.  Pašķeviča AnastasijaSTADaugavpils
405.  Paule AgneseSTA12. vidusskola
Daugavpils
406.  Paule LīgaSTB12. vidusskola
Daugavpils
407.  Pavlova ViktorijaSTADaugavpils
408.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki -LSC
Jelgava
409.  Pence JolantaSTBJaunsardze
Lejasciems
410.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
411.Petkevics DmitrijsVTDaugavpils
412.Petkune AnastasijaSTBDaugavpils
413.  Petkune SvetlanaSTCeram Optec
Daugavpils
414.  Petkuns EdgarsVTDaugvpils
415.  Petrova AnastasijaSTBDaugavpils
416.Petrovs SavelijsVTBDaugavpils
417.  Petrovska SerafimaSTADaugavpils
418.Petrusenko VioletaSTDaugavpils
419.  Pimanovs AleksejsVTCeram Optec
Daugavpils
420.  Plečkens JurijsVTADaugavpils
421.Plečkens JurisVTADaugavpils
422.Plešners MārtiņšVTAIlūkstes novada SS
Dvietes pagasts
423.  Plizko ViktorijaSTADaugavpils
424.Pļešanova ZojaSTDaugavpils
425.  Pogodina ValrijaSTADaugavpils
426.Pokšāne IlgaSTPreiļi
427.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
428.  Pokšāns GatisVTBRiebiņi
Preiļi
429.  Popovičeva ViktorijaSTADaugavpils
430.  Prakopavičus MaksimsVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
431.Preilis ArmandsVTBDaugavpils
432.  Preilis ArmīnsVTBDaugavpils
433.  Priede LieneSTOlaine
434.  Priedīte LauraSTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
435.Prikulis-Pastars RihardsVTBDaugavpils
436.  Prokofjeva EvelinaSTBDaugavpils
437.  Prokofjeva MegijaSTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
438.  Proms SandisVTDaugavpils
439.  Proščinko DanilaVTADTC
Daugavpils
440.  Pučinskis IvansVTBDaugavpils
441.  Pudāns VladislavsVTDaugavpils
442.  Pumpiša TīnaSTALOJA-STARKELSEN
Rīga
443.  Puncule LindaSTADaugavpils
444.  Punculis MārisVTLudza
Ludza
445.  Putniņš JānisVTPutnini.lv
Ragana
446.  Putroma LindaSTADaugavpils
447.  Radevičs DaniilsVTBBJC "Jaunība"
Daugavpils
448.  Radionova AlesjaSTADaugavpils
449.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
450.  Raičonoks LaurisVTBDaugavpils
451.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
452.  Ratniks DmitrijsVTBDaugavpils
453.  Reča-Lāže JolantaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
454.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
455.Reimarte IlutaSTRāmava, Ķekavas pag.
456.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
457.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
458.  Rimvide-Mickeviča DanaSTPašvaldības policija
Daugavpils
459.  Rižakovs ŅikitaVTDaugavpils
Daugavpils
460.  Rižovs RihardsVTRĒZEKNES BJSS
Rēzekne
461.Rjabovs ŅikitaVTADaugavpils
462.  Rodčenko AleksandrsVTDaugavpils
463.  Rogožins PāvelsVTBDaugavpils
464.  Romanova JekaterinaSTBDaugavpils
465.  Romanova NatālijaSTDaugavpils
466.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
467.  Romanovska AleksandraSTBDaugavpils
468.Romanovskis DanielsVTBIlūkstes novada SS
Ilūkste
469.  Rotjko SofijaSTADaugavpils
470.  Roze RenārsVTAdidas
Ogres novads
471.  Rožāne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
472.Rožinskis PeterisVTRiebini
473.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
474.  Ruģele AgijaSTAJēkabpils
Jēkabpils
475.  Rūja RaiensVTBSigulda
476.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
477.Rūsiņa ElzaSTJersika
478.  Sadovska AlīnaSTLī Sporta klubs
Rēzekne
479.  Sapiro LilijaSTRīga
480.  Sapjolka EdgarVTRīga
481.  Sarkans IlmārsVTDaugavpils
482.Saveiko DaceSTRīga
483.Saveljevs AndrejsVTKraslava
484.  Sazonovs MihailsVTBRēzeknes nov.
485.  Seļivanova AnnaSTASaules Skola Daugavpils
Daugavpils
486.  Semeshchenko SvetlanaSTDaugavpils Runners
Daugavpils
487.  Semjonova KsenijaSTADaugavpils
488.  Semjonovs PāvelsVTDaugavpils
489.  Setkovskis SantisVTAIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
490.Silapēters HelvijsVTDaugavpils
491.  Silauniece ĢertrūdeSTfranči
Olaines nov.
492.  Siliņš MārisVTSPORTLAND
Rīga
493.Silova MadaraSTAĀdaži
494.Simnovica SamantaSTBKRASLAVA
495.  Sinavska TatjanaSTADaugavpils
496.  Sjanita JurijsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
497.  Skrundenieks DzintarsVTSPORTLAND
Liepāja
498.  Skudra SņežanaSTDaugavpils
499.  Skutāns ArtūrsVTDaugavpils
500.  Skutels RenardsVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
501.  Smilgina KarīnaSTADaugavpils
502.  Smirnijs AndrejsVTDaugavpils
503.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
504.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaSTSPORTLAND
Rīga
505.Sokolovs VladislavsVTDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
506.  Solovjovs TeodorsVTBSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
507.  Soma DinaSTDaugavpils
508.  Soma LīgaSTBDaugavpils
509.  Soma MadaraSTDaugavpils
510.  Starkute EveritaSTBDaugavpils
511.  Stašanova LīgaSTADaugavpils
512.  Stepanova MilanaSTADaugavpils
513.  Stepanovs LaurisVTDaugavpils
514.  Stivriņš JurisVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
515.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
516.  Stoļarova MargaritaSTSaules skola
Daugavpils
517.  Streiķe LindaSTDaugavpils
518.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
519.  Šabkina ViktorijaSTADaugavpils
520.  Šakins LaimonisVTsavvaļnieks
Abrene
521.  Šakurova AmandaSTBDaugavpils
522.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
523.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
524.  Šepetovska ValerijaSTADaugavpils
525.  Ševčenko RomansVTSPORTLAND
Rīga
526.Škutāne ElīnaSTRīga
527.  Škutāns ArtūrsVT
528.Škutāns MārtiņšVTRīga
529.  Šķēps JānisVTPreiļi
530.  Šķinča IvetaSTDaugavpils
531.  Šķipare KateSTASala
Sala
532.  Šņepste ElīnaSTPreiļi
533.Šoldre ZandaSTDaugavpils
534.  Špakovska IngaSTDaugavpils
535.Špakovskis VadimsVTDaugavpils
536.  Špeniks SašaVTKrāslava
537.  Štālmane IlzeSTRundāles novads
538.  Štālmanis KristapsVTBRundāles nov.
539.  Šukele RitaSTDaugavpils
540.  Šukļins GlebsVTBDaugavpils
541.Šulca SigitaSTLīgatne
542.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
543.  Šuļja OļesjaSTASaules Skola Daugavpils
Daugavpils
544.Šustovs KasparsVTBPreiļi
545.  Šverņika IngaSTDaugavpils
546.  Švirkste KristīneSTBDaugavpils
547.  Taruns AigarsVTPašvaldības policija
Daugavpils
548.  Tērauds ViktorsVTNav
Rēzeknes novads.
549.Terentjevs AleksandrsVTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
550.  Terentjevs IvansVTDaugavpils
551.  Terentjevs JegorsVTBDaugavpils
552.  Tetins ArtūrsVTAstarte-Nafta
Birži
553.  Tihanova SantaSTBSaules Skola
Daugavpils
554.  Tihonovs AigarsVTBSaules Skola
Daugavpils
555.  Tihonovs LeonidsVTSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
556.  Tima AgitaSTSPORTLAND
Rīga
557.Tinkuse MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
558.  Tirelis ArtūrsVTADaugavpils
559.Tišanovs AldisVTJēkabpils
560.Tišanovs JēkabsVTAJēkabpils
561.  Titarenko GustavsVTBRīga
562.  Titovs PāvelsVTADaugavpils
563.  Tjurins RomānsVTRīga
564.  Tokareviča KristīneSTRīga
565.  Tokareviča VeronikaSTBRīga
566.Tokarskis AndrejsVTBKRASLAVA
567.Trofimova OlgaSTRīga
568.  Trubačs RainersVTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Preiļi
569.  Trūlis MārtiņsVTLATGOLA
Daugavpils
570.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
571.  Tvopa EvaSTADaugavpils
572.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
573.  Unzule AnnaSTBDaugavpils
574.  Unzule LidijaSTBDaugavpils
575.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
576.  Upeniece IndraSTSIA Joker Ltd.
Preiļi
577.  Upenieks JānisVTSPORTLAND
Rīga
578.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
579.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
580.  Urtāns MarkusVTAVANAGI
Jēkabpils novads
581.  Utāns EdgarsVTPašvaldības policija
Daugavpils
582.  Vagale IjaSTRīga
583.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
584.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
585.  Valainis ArmandsVTBDaugavpils
586.Valpēters TomsVTBDaugavpils
587.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
588.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
589.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
590.  Vanaga MadaraSTJelgava
591.  Vanaga SintijaSTDaugavpils
592.  Vanags RaivisVTBDaugavpils
593.  Vancāne GundegaSTSK TĒRAUDS-1
Ķekava
594.  Varlamovs AndrejsVTSPORTLAND
Rīga
595.Vartminskis PjotrsVTCeram Optec
Līvāni
596.Vasiljeva AnastasijaSTBDaugavpils
597.  Vasiļjeva AnnaSTADaugavpils
598.  Vasiļjeva EvelīnaSTBDaugavpils
599.  Vasiļjeva JekaterinaSTDaugavpils
600.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
601.  Vasiļjevs NikitaVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
602.  Vasiļkovs PāvelsVTADaugavpils
603.  Vdovičenko MadaraSTSPORTLAND
Rīga
604.  Veikša MarjanVTDaugavpils
605.  Vekša BaibaSTPulsometrs.lv / SOS bērnu ciemats
Saldus
606.  Veļika FelicitaSTBMārupe
607.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFolkmaņi
Jelgava
608.  Viekale-Gasjūne SandraSTFolkmaņi
Jelgava
609.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFolkmaņi
Jelgava
610.  Vīksne ElīnaSTADaugavpils
611.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
612.Vilkova MiroslavaSTADaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
613.  Viosna AgneseSTSaules Skola Daugavpils
Daugavpils
614.  Vītiņs ArtisVTDaugavpils
615.Vitkovska SanitaSTIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
616.  Vnukova AnnaSTBDaugavpils
617.  Voino MārtiņšVTBMārupe
618.  Voļikov JuraVTADaugavpils
619.Zadvinska EgitaSTALudza
620.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
621.  Zamjatins NikolajsVTBDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
622.Zaula Sindija-GuntraSTSK Tērauds
Limbaži
623.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Bebrene
624.  Zeltiņa EmīlijaSTRēzekne
625.  Zeltiņa IngaSTIlūkstes novada Bebrene
626.  Zeltiņš EmīlsVTARēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
627.  Zeltiņš LaurisVTARīga
628.  Zeļenkovs DanilsVTBDaugavpils
629.  Zilis GļebsVTBDaugavpils
630.  Zilis IļjaVTBDaugavpils
631.Zimovs AleksandrsVTDaugavpils
632.  Ziņenko ViktorijaSTBDaugavpils
633.Zlatkus IntaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
634.  Znotiņš AntonsVTBDaugavpils
635.  Zubkovs ArtjomsVTADaugavpils
636.  Zupkova ViktorijaSTADaugavpils
637.  Zvagulis EdgarsVTDaugavpils
638.  Žubule JanīnaSTRīga
639.  Žubule LoretaSTBRīga
640.  Žubulis EmīlsVTARīga
641.  Žubulis IvarsVTRīga
642.  Žusele KristinaSTDaugavpils
643.  Žusele VioletaSTBDaugavpils

Daugavpils, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils dome
Daugavpils
2.  Balševica ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
3.  Beļakova LigitaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
4.Bodnarjuka NataļjaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
5.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Ludza
6.Capāne IngaSNUJDaugavpils
7.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
8.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
9.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
10.  Domaševa OlgaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
11.Doroškeviča NadeždaSNUJRēzekne
12.  Gaide ĢertrūdeSNUJRēzekne
13.Guzenko ViktorsVNUJDaugavpils
14.  Iļjins IgorsVNUJIndivuduāli
Dazugavpils
15.Ivanova SvetlanaSNUJJekabpils
16.  Kagans DanielsVNUJDAUGAVPILS
17.  Karelova JuliānaSNUJRīga
18.Kitajeva GaļinaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
19.  Kločko SvetlanaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
20.  Kolesnika IrinaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
21.Krancāne RitaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
22.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
23.  Krauja BrigitaSNUJRīga
24.  Kuka KristīneSNUJLēdmane Lielvārdes novads
25.  Kuprinska ViktorijaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
26.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSNUJRīga
27.Loktionova ViktorijaSNUJRēzekne
28.  Madžule GenovefaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
29.Miklaševiča LidijaSNUJRēzekne
30.  Muceniece AmandaSNUJOzolnieki
31.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
32.Panasjuka IrinaSNUJDaugavpils
33.  Pavlovska SolvitaSNUJRēzeknes novads
Rēzeknes novads
34.Pokšāne VeltaSNUJRiebiņi
35.Pokule IntaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
36.Rubīns JānisVNUJDaugavpils
37.  Rundzāne LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
38.Selivanova JaninaSNUJjanina3212@inbox.lv
Daugavpils
39.Semjonova AstrīdaSNUJLubāna
40.  Semjonova IlonaSNUJLacerta Running Team
Rīga
41.  Sīle IntaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
42.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
43.  Skumbiņa IngaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
44.  Sproģe IlzeSNUJDaugavpils
45.  Sprūdže ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
46.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
47.Šaldovs ViktorsVNUJDaugavpils
48.Ščerbakova IngaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
49.  Ševčenko SnežanaSNUJRēzekne
50.Šustova IneseSNUJPreiļi
51.  Timšāne VinetaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
52.  Vanaga DaceSNUJJelgava
53.  Vincēviča AstrīdaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
54.Vlasova ŅinaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
55.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils

Daugavpils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
3.  Aksjuta EdgarsVB1Daugavpils
4.Aksjuta MārisVB2Daugavpils
5.  Aleksejeva AnastasijaSB4Daugavpils
6.  Aleksejevs ArsenijsVB2Daugavpils
7.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
8.  Aļehno AnastasijaSB3Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
9.  Anančonoks JegorsVB1Daugavpils
10.  Apeine DianaSB4Daugavpils
11.Arefjeva AlisaSB2Daugavpils
12.Arefjevs DmitrijsVB1Daugavpils
13.  Artiševska LaumaSB3Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
14.  Astamonovs EdgarsVB1Daugavpils
15.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
16.  Avgucevuiča LeraSB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
17.Baika LianaSB2Daugavpils
18.  Baiks ArtisVB3Daugavpils
19.  Bakumecs JevgenijsVB2Daugavpils
20.Bakumecs MihailsVB4Daugavpils
21.  Balakina MarinaSB2Rīga
22.  Baldiņa DaniellaSB3Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
23.  Baranovskis VadimsVB1Daugavpils
24.  Bautris JēkabsVB1
25.Beitiks HenrijsVB1Liepaja
26.  Beleviča JeteSB1Ogre
27.Berga UndaSB3Saldus
28.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
29.  Berņikova ValerijaSB2Daugavpils
30.  Bertulāns TomassVB4Daugavpils
31.  Bikva DainisVB4Daugavpils
32.  Bikva EvijaSB2Daugavpils
33.Birjukova MilanaSB1Daugavpils
34.  Birzāka IevaSB4Līvāni
35.  Birzāks ValdisVB4Līvāni
36.Bivka EvijaSB2Daugavpils Krievu vidusskola-licejs
Daugavpils
37.Bluzmanis MartinsVB2SPARS-MK
Daugavpils
38.  Bobohins KirillsVB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
39.Bogdanova AlisaSB2Daugavpils
40.Borovkova ViktorijaSB1Daugavpils
41.Borovkovs IljaVB3Daugavpils
42.  Breļs MaksimsVB3Daugavpils
43.Brokāns EriksVB1Daugavpils
44.  Buike EmmanuellaSB2Daugavpils
45.Cakule ElizabeteSB1Rēzekne
46.  Cakuls RičardsVB3Rēzekne
47.Cauna AmiliSB2Daugavpils
48.Celpanova ViktorijaSB4Ilūkstes novada SS
Ilūkste
49.  Cirse TinaSB1Daugavpils
50.  Cvečkovska ViktorijaSB1Daugavpils
51.Cvetkova DarjaSB3Daugavpils
52.Cvetkovs KirillsVB1Daugavpils
53.  Čāmāns ErnestsVB1Daugavpils
54.  Čamāns HaraldsVB2Daugavpils
55.Čerņavskis AntonsVB4Daugavpils
56.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
57.  Davidova KatrīnaSB3Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
58.  Dembovskis ĢirtsVB1Daugavpils
59.Dembovskis RaivisVB2Daugavpils
60.Demeņina ValerijaSB3Daugavpils
61.  Demiško JevgēnijsVB1Daugavpils
62.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
63.Derevjanko NikitaVB2Daugavpils
64.Derjugins KirillsVB2Daugavpils
65.  Dimitrijevs ArtjomsVB4"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
66.  Dobe EvelīnaSB3Daugavpils
67.  Dorofejevs AndzejsVB3Daugavpils
68.Dorofejevs KirilsVB1Daugavpils
69.  Doroškevičs DominiksVB1Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
70.  Driņģe PaulaSB3Daugavpils
71.  Driņģis LaurisVB1Daugavpils
72.Dubra AnžejsVB42007
Daugavpils
73.  Dubrovs ŅikitaVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
74.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
75.  Ērgle ArmandaSB2Daugavpils
76.  Ezītis ArtjomsVB2Daugavpils
77.Fjodorova EstereSB4Ilūkstes novada SS
Ilūkste
78.  Fjodorovs AleksandrsVB3Daugavpils
79.  Fjodorovs VadimsVB2Daugavpils
80.  Fokins NilsVB3Daugavpils
81.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
82.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
83.  Gaiļuma EmmaSB1Daugavpils
84.  Gavrilenko RomānsVB4Daugavpils
85.  Geiko AlisaSB3Daugavpils
86.Gerasimova DarinaSB2Daugavpils
87.  Gerasins PāvelsVB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
88.  Germane SofijaSB3Daugavpils
89.  Gilučs OliversVB1Rīga
90.Giptere MartaSB2Daugavpils
91.  Gontare IlonaSB4Daugavpils
92.  Gorina MarksVB3Daugavpils
93.Gorina NadeždaSB1Daugavpils
94.  Gračovs KevinsVB1Daugavpils
95.Gračovs NikitaVB2Daugavpils
96.  Grandāns EmīlsVB2Rīga
97.  Griņeviča AnnaSB4Daugavpils
98.  Griņeviča ElīnaSB2Daugavpils
99.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
100.Griņko ArtūrsVB2Daugavpils
101.  Griņko VioletaSB1Daugavpils
102.  Grocs IljaVB1Rezekne
103.Gruntmane AlīnaSB1Daugavpils
Daugavpils
104.  Harūns AnrijsVB4"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
105.Hrapane SofijaSB1Daugavpils
106.Hrapunovs TomassVB1Daugavpils
107.Hristaforovs AleksejsVB1Ruģeļu PII
Daugavpils
108.Hristoforovs ArtemijsVB1Daugavpils
109.Hucka VeronikaSB3Daugavpils
110.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
111.  Irbe KristapsVB4Daugavpils
112.  Ivanova AlisaSB4Daugavpils
113.Ivanova AlisaSB3Daugavpils
114.  Ivanova AnnaSB2Daugavpils
115.  Ivanovs ArtjomsVB4Daugavpils
116.  Ivanovs ArtjomsVB3Daugavpils
117.  Ivanovs DmitrijsVB3Daugavpils
118.  Ivanovs EmīlsVB1Daugavpils
119.  Ivanovs VladimirsVB4LATC
Daugavpils
120.  Ivbule SintijaSB4Daugavpils
121.  Izulena MarijaSB2Daugavpils
122.Izuļena MarijaSB2Daugavpils
123.Izuļena ZlataslavaSB4Daugavpils
124.  Jagža ĢirtsVB3Rīga
125.  Jagža RēzijaSB1Rīga
126.Jakimoviča SofijaSB2Daugavpils
127.  Jakovleva MilanaSB4Daugavpils
128.  Jakuševičs DmitrijsVB4Daugavpils
129.Janene MaijaSB1Daugavpils
130.  Jaundzema AnceSB4Daugavpils
131.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
132.Jaunzeme DārtaSB1Dobele
133.  Jedulova ViktorijaSB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
134.  Jerofejeva FelicitaSB2Rīga
135.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
136.  Ješčenko AleksandrsVB4Daugavpils
137.Kaktinieks RafaelsVB2Rīga
138.  Kalāns KirilsVB1Daugavpils
139.Kalāns KonstantīnsVB3Daugavpils
140.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
141.  Kaļinina KsenijaSB4Daugavpils
142.Kaļiņins TomsVB3Ilūkstes novada SS
Ilūkste
143.  Kaminskis ArtjomsVB1Daugavpils
144.  Kaminskis IljaVB1Daugavpils
145.Katakins NikitaVB2Daugavpils
146.  Kauzova LolitaSB1Daugavpils
147.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
148.Kļaviņš EduardsVB1Rīga
149.Kņaževs MihailsVB1FIZIOFIT
Daugavpils
150.  Kokins DavidsVB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
151.  Kokins NikitaVB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
152.  Kolodinskis AleksejsVB3Daugavpils
153.  Koļiņins DmitrijsVB3Daugavpils
154.  Koroļova JūlijaSB2Daugavpils
155.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
156.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
157.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
158.  Kostina DiānaSB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
159.  Kostins DmitrijsVB1Daugavpils
160.  Kozicins MaksimsVB2Daugavpils
161.  Kozlova KsenijaSB4Daugavpils
162.  Kozlova MarijaSB2Daugavpils
163.Kozlovs AleksandrsVB1Daugavpils
164.  Kozočkina DarjaSB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
165.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
166.Krjukova VeronikaSB1Riga
167.  Krjukova ViktorijaSB2Riga
168.  Krūmiņa DārtaSB1Jēkabpils
169.  Krupska AgataSB3Daugavpils
170.  Krupska ElīnaSB4Daugavpils
171.  Krutjko AleksandrsVB4Rīga
172.  Krutjko MarksVB1Rīga
173.  Kučiers ErnestsVB1Salaspils
174.Kudiņa KristianaSB3Daugavpils
175.  Kurpniece MarijaSB2Daugavpils
176.  Kurpnieks JānisVB1Daugavpils
177.  Kuzmina ViktorijaSB4Daugavpils
178.  Lāčauniece AijaSB3Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
179.  Lāčauniece MaijaSB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
180.  Laizāns DainisVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
181.Laizāns GustavsVB2Daugavpils
182.  Larionova AlisaSB4Saskaņas pamatskola
Daugavpils
183.  Laurena KamillaSB2Daugavpils
184.  Laurens RenātsVB3Daugavpils
185.  Lavastjanovs ArsenijsVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
186.  Lavastjanovs DaniilsVB3"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
187.  Lavrenova VarvaraSB3
188.  Lazdāne AliseSB3Daugavpils
189.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
190.  Lebedeva BaženaSB1Rezekne
191.  Lebedevs DariansVB4Rezekne
192.  Lebedevs RodionsVB4Rezekne
193.  Leikuse LiliānaSB1Daugavpils
194.  Leikuss RinaldsVB1Daugavpils
195.Linarde LauraSB4Ilūkstes novada SS
Ilūkste
196.  Lindenova SofijaSB4"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
197.Lozda GustavsVB4Daugavpils
198.Lukjanovs JaromirsVB1Daugavpils
199.Lukjaņeca ArinaSB1Daugavpils
200.  Lukjaņecs MihailsVB2Daugavpils
201.  Ļebedevs DaniilsVB2Rīga
202.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
203.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
204.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
205.  Magada LianaSB4Daugavpils
206.Magrins ĒriksVB3Daugavpils
207.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
208.  Malihina MargaritaSB2Infinity
Rēzekne
209.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzekne
210.  Mančinskis KirillsVB3Daugavpils
211.  Mančinskis KonstantīnsVB1Daugavpils
212.Massans AndriansVB3Daugavpils
213.Mazjāne EvelīnaSB1Daugavpils
214.  Medvedevs JaroslavsVB3Daugavpils
215.Meikšāns AndrejsVB1Daugavpils
216.Meluškāne MartaSB1Riebiņi
Riebiņi
217.  Mickeviča LauraSB4Daugavpils
218.  Mihailovs TimursVB1Daugavpils
219.  Mikulovs AleksandrsVB1Daugavpils
220.Milantejs ArtjomsVB1Daugavpils
221.  Misāns AustrisVB3Liepāja
222.  Misjuns AdriansVB4Daugavpils
223.  Miteļovs ArtjomsVB1Daugavpils
224.Mizers MartinsVB1Daugavpils
225.Moskalovs TimursVB4Daugavpils
226.Mozoļevs MatvejsVB2Daugavpils
227.  Mozumača ElizabeteSB2Daugavpils
228.  Nagle AgneseSB1Daugavpils
229.  Nagle OlgaSB4Daugavpils
230.  Nasire KristinaSB2Daugavpils
231.  Našatins AleksejsVB3Daugavpils
232.  Nette Lauris-MarkussVB2Daugavpils
233.Nikitins GermansVB2Rigas satiksme
Rīga
234.  Nikonovs RuslansVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
235.Ņikiforova LīnaSB2Daugavpils
236.Ņikitins TimofejsVB3Daugavpils
237.  Obads RojansVB3Saulkrasti
238.Oglodkovs DāvidsVB3Spars MK
Daugavpils
239.  Orlovs NikitaVB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
240.Orlovs VitalijsVB3Daugavpils
241.Orss-Orlovskis KirillsVB2Daugavpils
242.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
243.Pakula OskarsVB1Rīga
244.  Paladija SabīneSB4Daugavpils
245.  Paļčevska SamantaSB2Daugavpils
246.Pankjāne PaulaSB2Daugavpils
247.  Pasečņiks TimofejsVB1Daugavpils
248.  Paskāls NiķitaVB4Daugavpils
249.  Pavlovs ArtjomsVB4Daugavpils
250.  Pavlovs GlebsVB1Daugavpils
251.  Pavlovska RobertaSB1Rēzekne
252.  Pavlovskis RobertsVB2Rēzekne
253.  Petaško PatrīcijaSB3Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
254.Petkune KatrinaSB2Saskaņas pamatskola
Daugavpils
255.  Petkuns ArtemsVB3Daugavpils
256.  Petkuns MartinsVB4Saskaņas pamatskola
Daugavpils
257.Pilinovičs VitalijsVB4Daugavpils
Daugavpils
258.  Pilinovičš VitālijsVB4Daugavpils
259.Pivovarjonoks ArtjomsVB3Daugavpils
260.  Plešanovs ArvīdsVB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
261.Plešners DzintarsVB4Ilūkstes novada SS
Dvietes pagasts
262.Plociņa LaumaSB1Daugavpils
263.Pobjaržins DenissVB3Daugavpils
264.  Podze DarijaSB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
265.  Poga AlekssVB2Daugavpils
266.  Poga SintijaSB3Daugavpils
267.  Pogodina PolinaSB2Daugavpils
268.Pogožeļska EvelīnaSB1Daugavpils
269.Pokšāne SamantaSB1Preiļi
270.  Pokšāns ArnisVB3Riebiņi
Preiļi
271.Polovinkina ElizabeteSB3Daugavpils
272.  Popova EmilijaSB1Daugavpils
273.Prigoda KārlisVB1Daugavpils
274.Provalskij JegorVB3Visaginas
275.  Pudāne AgnelīnaSB1Daugavpils
276.Puļaho EmilijaSB3Daugavpils
277.Puncule BaženaSB1Spars MK
Daugavpils
278.Pūpols AnsisVB1Brocēni
279.Purvinska OdrijaSB3Ilūkstes novada SS
Ilūkste
280.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
281.  Radeviča AleksandraSB1Daugavpils
282.  Radeviča DarjaSB1Daugavpils
283.Radeviča SofijaSB3Daugavpils
284.  Radionova ArīnaSB4Daugavpils
285.  Radionovs GļebsVB2Daugavpils
286.  Rečs RenātsVB2Daugavpils
287.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
288.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
289.  Rizga EstereSB2SPORTLAND
Madona
290.  Rizga RēzijaSB1SPORTLAND
Madona
291.Rjabuha MārisVB2Rīga
292.  Rogožins MaksimsVB4Daugavpils
293.  Romancevčs EdgarsVB2Daugavpils
294.  Romanceviča AmandaSB1Daugavpils
295.Romanova Elizabeta-TimeaSB1Daugavpils
296.Rudgalvis DanielsVB3Daugavpils
297.Sauleviča EvelīnaSB2Daugavpils
298.  Saveļjeva AlisaSB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
299.  Saveļjevs DmitrijsVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
300.Savina AnastasijaSB2Daugavpils
301.Seile KateSB4Ilūkstes novada SS
Ilūkste
302.  Seļska MilanaSB2Daugavpils
303.  Semjonova AlisaSB2"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
304.  Semjonovs KonstantīnsVB3Daugavpils
305.  Siņevičs KristapsVB1Daugavpils
306.  Sivačos ArtjomsVB3"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
307.Skerškāns MairisVB1Daugavpils
308.Skrimble KristīneSB2Daugavpils
309.  Skrimblis TimursVB4Daugavpils
310.  Skromāns KonstantīnsVB1Daugavpils
311.  Skutels EduardsVB3Preiļi
312.  Skvorcova AgneseSB1Daugavpils
313.Slikšāns MatīssVB1Olaine
314.  Smane KateSB2Valka
315.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
316.  Snetkovs EmīlsVB2Daugavpils
317.  Solims SandisVB3Daugavpils
318.  Solovjova AnastasijaSB4Daugavpils
319.  Some ĒrikaSB3Somi
320.  Soms MarkussVB4Soms
321.  Sotņikova ArinaSB1.
Rīga
322.  Sproģe ElizaSB3Daugavpils
323.  Sproģis JānisVB2Daugavpils
324.  Sraukevičs MareksVB3Daugavpils
325.  Staukeviča JūlijaSB1Daugavpils
326.  Stauro DanielsVB1Daugavpils
327.  Stepanovs ArtjomsVB3Daugavpils
328.  Straganovs JaroslavsVB2Daugavpils
329.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
330.Strautiņš AndreaVB4Ilūkstes novada SS
Ilūkste
331.Sulaine NadezdaSB3Daugavpils
332.Sultanova KarolinaSB3Daugavpils
333.Sverževskis RihardsVB1Daugavpils
334.  Šakelis AlekssVB3Daugavpils
335.  Šakelis ArtūrsVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
336.  Šaliņš KristersVB4Daugavpils
337.  Širakolobova AlisaSB1Daugavpils
338.Škļarovs KirillsVB3Daugavpils
339.Šļahta DeniellaSB1Daugavpils
340.  Šostakovskis AdriansVB4Daugavpils
341.  Špaks DanielsVB3Daugavpils
342.Šulca ElīzaSB4Līgatne
343.  Šulcs RihardsVB3Līgatne
344.Talle RobertsVB2Jelgava
345.Talle RūtaSB3Jelgava
346.Tamojeva LijaSB3Daugavpils
347.  Tarva DenissVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
348.  Tetina ElīzaSB3Astarte-Nafta
Birži
349.  Tetina KeitaSB4Astarte-Nafta
Birži
350.Timko MadaraSB2Jēkabpils
351.Tkačenko HaraldsVB1Daugavpils
352.Tkačenko HelmutsVB1Daugavpils
353.Tolsihs NikolajsVB2Daugavpils
354.Tolstihs MihailsVB4Maskava
355.  Trojanovskis ArtjomsVB3Daugavpils
356.Tucika ElīzaSB3Ilūkste
357.  Urbāne Una-EvelīneSB4Daugavpils
358.  Urbāns KristapsVB3Daugavpils
359.  Urbāns TomsVB3Daugavpils
360.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
361.  Vaņins ArsenijsVB1Daugavpils
362.  Varslavāns VladsVB1Daugavpils
363.  Vārslavs VladsVB1"Mana Mārite"27 PII
Daugavpils
364.Vasiljevs ArnoldsVB4Daugavpils
365.  Vasiljevs GļebsVB4Daugavpils
366.  Vasiljevs RenātsVB3Daugavpils
367.  Vasiļjeva AnželaSB2Daugavpils
368.Vasiļjeva MarijaSB2Saskaņas pamatskola
Daugavpils
369.  Vasiļjevs GļebsVB4Daugavpils
370.Vasiļjevs OskarsVB2Daugavpils
371.  Veinšteins ArtisVB4Daugavpils
372.Veite LilitaSB1Rīga
373.  Veits OskarsVB4Rīga
374.Veits ViestursVB1Rīga
375.Vēveris MareksVB3Jēkabpils
376.Vidže KristaSB2Madona
377.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
378.  Vilks OtoVB3Rīga
379.  Viļkelis DenissVB2Daugavpils
380.  Vitjazeva JūlijaSB3Daugavpils
381.Vitkovs EmīlsVB2Bērnu
Daugavpils
382.  Voitkevičs RobertsVB4Daugavpils
383.  Voitkeviočs GabrieļsVB1Daugavpils
384.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
385.Zeltiņš AgrisVB1Ilūkstes novada Bebrene
386.Zeltiņš Roberts-AlbertsVB4Ilūkstes novada Bebrene
387.  Zeņkova ZlataSB2Daugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
388.Zeņkovs MilansVB1Daugavpils
389.  Zimova AgnetaSB4Daugavpils
390.  Zimova KarolinaSB2Daugavpils
391.Zimovs MaksimsVB1Daugavpils
392.Žagars AlekssVB2Jēkabpils
393.  Žarkeviča KatjaSB4Daugavpils
394.  Žuselis KristiānsVB2Daugavpils

Daugavpils, Krāsu skrējiens, 3km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aizpure ElizabeteDalībnieceLīvānu BJSS
Līvāni
2.  Alksne DanaDalībnieceRITEŅVASARA
Rīga
3.Andrejeva LudmilaDalībnieceDaugavpils
4.  Andrianovs ArtjomsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
5.Antonova JekatetinaDalībnieceDaugavpils
6.Astamonova JelenaDalībnieceDaugavpils
7.  Astamonovs VladimirsDalībnieksDaugavpils
8.Auna Aiva-AigaDalībnieceRīga
9.Auzāne AlīnaDalībnieceJēkabpils
10.  Avdejeva DarijaDalībnieceDaugavpils
11.  Avdejeva IlonaDalībnieceDaugavpils
12.Avlasina OlesjaDalībnieceDaugavpils
13.  Avlasina-Zavadska MarinaDalībnieceDaugavpils
14.  Bazanova OlgaDalībnieceDaugavpils
15.  Bazanovs JurijsDalībnieksDaugavpils
16.  Belogrudovs AlekssDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
17.Bilinskis JānisDalībnieksRēzekne
18.Bitte IvetaDalībnieceDaugavpils
19.  Bobiļova OksanaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
20.  Brakovska AnnaDalībnieceJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
21.  Brakovska LailaDalībnieceJelgava
22.Brakovska MartaDalībnieceJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
23.Briede ElīnaDalībnieceJēkabpils
24.Bukbārde SkaidrīteDalībnieceJelgava
25.  Buls DaniilsDalībnieksDaugavpils
26.Burbo ĒrikaDalībnieceDaugavpils
27.  Busulis IntarsDalībnieksSkrienArBusuli
Talsi
28.  Bužinska ĒrikaDalībnieceSPORTLAND
Daugavpils
29.Cepliša IevaDalībnieceRīga
30.  Cirse AllaDalībnieceDaugavpils
31.  Cvetkova LindaDalībnieceVecumnieki
32.  Čuvailovs AleksejsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
33.Daņilovs EmīlsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
34.  Derjabo EstelijaDalībnieceDaugavpils
35.  Derjabo MarikaDalībnieceDaugavpils
36.  Derjabo SintijaDalībnieceDaugavpils
37.  Dundurs AgrisDalībnieksRīga
38.  Fetisova JelizavetaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
39.  Filatova OksanaDalībnieceCabonline
Daugavpils
40.  Fjodorova OksanaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
41.  Gailums RitvarsDalībnieksNautrēnu vsk.
Rēzeknes nov.
42.  Gaļilejevs AleksandrsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
43.Gaņģīte LīgaDalībnieceStūnīši
44.  Gaņģītis GatisDalībniekseBIOpower
Kuldīga
45.  Gaņģītis GustavsDalībniekseBIOpower
Stūnīši
46.  Gaņģītis LinardsDalībniekseBIOpower
Stūnīši
47.  Gerasimova OļesjaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
48.  Gorina JeļizavetaDalībnieceKrievu licejs
Daugavpils
49.Grigale IneseDalībnieceĀdaži
50.Gusevs MarkelsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
51.Horna EndijaDalībnieceDobele
52.  Iļjins RomansDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
53.  Isate JeļenaDalībnieceCabonline
Daugavpils
54.Ivaninoka JūliānaDalībniece10.vidusskola
Daugavpils
55.  Ivanova AnastasijaDalībnieceDaugavpils
56.Ivanova JekaterinaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
57.  Ivanova OlgaDalībnieceDaugavpils
58.  Ivanovs MaksimsDalībnieksDaugavpils
59.  Jakimovičs DanilaDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
60.  Jakovleva AnastasijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
61.  Januškevičs MaksimsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
62.  Jermakova AllaDalībnieceDaugavpils
63.  Jermakovs AleksejsDalībnieksDaugavpils
64.  Jermakovs IgorsDalībnieksDaugavpils
65.  Jermaļonoka JekaterinaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
66.  Jerofejevs AndrejsDalībnieksCabonline
Daugavpils
67.  Jerumāns ŅikitaDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
68.  Jevsejeva KristīneDalībnieceDaugavpils novada SS
Medumu pagasts
69.Jevstigņejeva AnastasijaDalībnieceDaugavpils
70.Jumatovs StanislavsDalībnieksVentspils
71.  Kalinina SvetlanaDalībnieceMana aptieka
Ilūkste
72.  Kezika OksanaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
73.  Kiselova AnnaDalībnieceDaugavpils
74.  Kiseļovs AleksejsDalībnieksDaugavpils
75.  Kiseļovs IljaDalībnieksDaugavpils
76.Klamažņikova JeļenaDalībnieceDaugavpils
77.  Klindžāne IlzeDalībnieceSPORTLAT
Rīga
78.  Klūga MegijaDalībnieceSPORTLAND
Preiļi
79.  Klūga NellijaDalībnieceSPORTLAND
Preiļi
80.  Kļimenkovs DaniilsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
81.  Kočura JekaterinaDalībnieceCabonline
Daugavpils
82.  Kolodinska DarinaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
83.  Kovoļova KsenijaDalībnieceDaugavpils
84.  Kovoļova TatjanaDalībnieceDaugavpils
85.  Krauja BrigitaDalībnieceRīga
86.Kruglovs AleksandrsDalībnieksRīga
87.  Krūmiņa EdīteDalībnieceJēkabpils
88.Kruste DanielaDalībnieceDaugavpils
89.  Krūze SamantaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
90.  Kurme GabriēlaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
91.Kuzņecova ViktorijaDalībnieceCabonline
Daugavpils
92.Kuzovatkina ViktorijaDalībnieceDLSS U9
Daugavpils
93.Lāce EvelīnaDalībnieceLīvānu BJSS
Līvāni
94.  Lange GatisDalībnieksRITEŅVASARA
Rīga
95.  Lange LaumaDalībnieceRITEŅVASARA
Rīga
96.  Lange LoteDalībnieceRITEŅVASARA
Rīga
97.Lasijs MaksimsDalībnieksDaugavpils
98.  Leits MartinsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
99.  Locāns AlensDalībnieksVIĻAKAS NOV.
100.  Lucijanova BaibaDalībnieceRēzeknes 1.vsk
Rēzekne
101.  Lukašonoka KsenijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
102.  Lukina ŽannaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
103.  Lukjanova ViktorijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
104.Luriņa RebekaDalībnieceDaugavpils BJSS/basketbols
Daugavpils
105.  Ļašenko DiānaDalībnieceCabonline
Daugavpils
106.Maksimčika IlonaDalībnieceDaugavpils
107.  Malta LāsmaDalībnieceViļāni
108.Mamedova AminaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
109.Mamedova RaminaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
110.  Markovs ArtjomsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
111.Mazjāne EvelīnaDalībnieceDaugavpils
112.Mazjānis AndrisDalībnieksDaugavpils
113.  Meļņika ValērijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
114.Meržvinska MarijaDalībnieceDaugavpils
115.Minakovska NatālijaDalībnieceDaugavpils
116.  Oboļeviča LolitaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
117.  Oļehnoviča KristiānaDalībnieceCabonline
Daugavpils
118.  Orlovskis RomansDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
119.Orss-Orlovskis KirillsDalībnieksDaugavpils
120.Pabērzs AdriansDalībnieksLīvānu BJSS
Līvāni
121.Pabērzs ArmandsDalībnieksLīvānu BJSS
Līvāni
122.Papakule SvetlanaDalībnieceDaugavpils
123.  Papino EdvinsDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
124.  Papino KirilsDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
125.Pavlovska InāraDalībnieceRēzekne
126.Petrova AnastasijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
127.  Petrova IrinaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
128.  Petrovičs VladislavsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
129.Petrusenko VioletaDalībnieceDaugavpils
130.  Pilace TatjanaDalībnieceMana aptieka
Ilūkste
131.  Podobnaya YuliaDalībnieceDaugavpils Krievu Licejs
Daugavpils
132.  Porietis KasparsDalībnieksĀdaži
133.Punculis IvarsDalībnieksnav
Daugavpils
134.Punculis JānisDalībnieksnav
Daugavpils
135.  Pupiņa KsenijaDalībnieceDaugavpils
136.  Pupiņa TatjanaDalībnieceDaugavpils
137.  Pupiņš AdriānsDalībnieksDaugavpils
138.  Ragaušs RenārsDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
139.  Raudziņa RūtaDalībnieceSPORTLAND
Preiļi
140.Reča AllaDalībnieceDaugavpils
141.  Romanova Samanta-JustīneDalībnieceLīvānu BJSS
Līvāni
142.Rudzītis TomassDalībnieksDaugavpils
143.  Sergejevičs AdriansDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
144.Silava AnnijaDalībnieceLīvānu BJSS
Līvāni
145.Silavs NormundsDalībnieksLīvāni
Līvāni
146.  Simonova ViktorijaDalībnieceDaugavpils
147.  Skorodihins LinardsDalībnieksRēzeknes novads
148.Skrindževska AliseDalībnieceDaugavpils
149.Skrindževska AliseDalībnieceLīksna
150.  Sniega IlzeDalībnieceJelgava
151.Sniega KateDalībnieceJelgava
152.Sniega PaulaDalībnieceJelgava
153.  Sniegs KasparsDalībnieksJelgava
154.Sniegs MārtiņšDalībnieksJelgava
155.Sokolova MarijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
156.  Sokolovs KirillsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
157.  Soloveja DarinaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
158.Sproģis GintsDalībnieksJersika
Līvāni
159.  Stankovs TimofejsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
160.Stupāne SolveigaDalībnieceJēkabpils
161.  Sulojevs DenissDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
162.  Ševčenko ArtūrsDalībnieksDaugavpils
163.  Ševčenko ĒriksDalībnieksDaugavpils
164.Škļarova ViktorijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
165.  Šniķere ValērijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
166.Šoldre ZandaDalībnieceDaugavpils
167.  Šroma IlonaDalībnieceDaugavpils
168.  Šroma MilānaDalībnieceDaugavpils
169.Talle RobertsDalībnieksJelgava
170.Talle RūtaDalībnieceJelgava
171.Tenisa AnitaDalībnieceCabonline
Daugavpils
172.  Tetere AnnaDalībnieceRīga
173.  Tiliševska AnastasijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
174.Timšāne KristīnaDalībnieceTimšāni
Daugavpils
175.Timšāns OliversDalībnieksTimšāni
Daugavpils
176.  Tračums EriksDalībnieksDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
177.Turka LauraDalībnieceJēkabpils
178.  Upeniece GuntraDalībnieceSkrienArBusuli
Rīga
179.  Upenieks GundarsDalībnieksSPORTLAT
Rīga
180.  Vainauskaite IrēnaDalībnieceCabonline
Daugavpils
181.  Vaivods DanielsDalībnieksDLSS U9
Daugavpils
182.Vanags JānisDalībniekslyconet
riga
183.  Vasiļjeva EvelīnaDalībnieceDaugavpils Runners
Jēkabpils
184.  Vasiļjeva JūlijaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
185.Vasiļjevs RenārsDalībnieksDaugavpils Runners
Jēkabpils
186.  Veips JānisDalībnieksSaurieši
187.Viča LīgaDalībnieceJersika
188.Viča VanesaDalībnieceJersika
189.  Vilcāne MārīteDalībnieceLīvānu VK
Līvāni
190.  Voškāne LauraDalībnieceIKŠĶILE TEAM
Rīga
191.Zaikovskis DzintarsDalībnieksDaugavpils
192.Zajacs EdgarsDalībnieksDaugavpils
193.  Zavadska RainitaDalībnieceDaugavpils
194.  Ziemele EvijaDalībnieceLīvāni
195.Zimovs MaksimsDalībnieksDaugavpils
196.  Zukule ElīzaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
197.  Žarkeviča SantaDalībnieceDaugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
198.Žilvinska ŽaneteDalībnieceDaugavpils
199.Žoida LīgaDalībnieceRēzeknes nov.
200.Žoida NikolaDalībnieceRēzeknes nov.
201.  Žoida PaulaDalībnieceRēzeknes sākumskola
Rēzekne

Kopā pieteikušies: 1986



Salaspils pusmaratons 2019