Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
2.  Bodžs ĢirtsVPersiki
Rēzekne
3.  Bogdanovs GenadijsV50Daugavpils
4.Brauns IvarsV40LYNXDOJO
Sigulda
5.  Brokāns EduardsVDaugavpils
6.  Bulats MārisV40Ogre
7.  Else AsnateSMazsalaca
8.Erne KatrīnaS.Rīga
9.  Freiberga AneteSRēzekne
10.Gruodis GintarasVIgnalina
11.Ignatovica InnaSDaugavpils
12.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
13.  Kairišs KristapsVDaugavpils
14.  Karpikovs AleksandrsVIMSC, ZEP4RUN
Riga
15.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
16.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
17.Kņaževs ValerijsVFiziofit
Daugavpils
18.Kobec SvetlanaSVilnius
19.Kobec VasilijVVilnius
20.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
21.  Labinska BeāteS40Rīga
22.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
23.  Loca AijaS40Daugavpils runners
DAUGAVPILS
24.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
25.  Mamedovs RuslansVDaugavpils Runners
Daugavpils
26.Medvids JurisVBuldozeri.lv
Baloži
27.  Petkuns EdgarsVDaugvpils
28.Rakšte LīgaSRīga
29.  Ratnieks AleksandrsVDaugavpils
30.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
31.  Saušs ArvīdsVDaugavpils
32.  Skabeikis SaulisVBuldozeri.lv
Mārupe
33.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
34.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
35.  Timofejevs ValdemārsV50Daugavpils
36.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
37.  Vaļulis AivisVDaugavpils Runners
Daugavpils
38.  Vecvanaga VitaS40Rīga
39.  Veite AntaSRīga
40.  Žuselis VitālijsV40BINITEX
Daugavpils

Daugavpils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ambrozevicius VladasVN40Vilnius
2.  Belugina IrinaSN30Riga
3.  Bernhards ValdisVN60Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Rīga
4.  Brauna ElizabeteSNJ.LYNXDOJO
Rīga
5.  Dzervinika EvitaSN20Rēzekne
6.Faibuševiča RamonaSN20Daugavpils
7.  Flaksmane ŅinaSN30Riga
8.  Garbaciunas VaidasVN30Kaisiadorys
9.Golubeva JekaterinaSN20Turmantas
10.  Golubeva JekaterinaSN20Turmantas
11.Greļevska BrigitaSN20Daugavpils
12.Grjazniha MarijaSN20Rīga
13.  Gromule AliseSN20Rīga
14.Ignatoviča InnaSN30Daugavpils
15.  Ivanova JūlijaSN20Daugavpils
16.  Jansone AnitaSN30Mazie mocītāji
Jelgava
17.  Jasāne JevgēnijaSN30Rīga
18.Kalvīte AgneseSNJLudza
19.Kantāne JanaSN20Daugavpils
20.  Kiore-Kučiere MartaSN30Salaspils
21.  Klidzeja InitaSN20Daugavpils
22.  Kozlova SvetlanaSN40Daugavpils
23.  Kozlovska RutaSN50Madona
24.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
25.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
26.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
27.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
28.  Lazdāne IevaSN30Jēkabpils
29.Leškevičs AndrejsVN30Rīga
30.  Meinerts MārisVN20Daugavpils Runners
Daugavpils
31.  Meluškāns ArtūrsVN30Riebiņi
Riebiņi
32.Osmolovska AnastasijaSN20Rīga
33.Pokšāns AldisVN30Preiļi
34.  Proščenko MaksimsVN30Daugavpils
35.  Purvīte ArtaSN30Rīga
36.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
37.  Reinberga ViktorijaSN20Daugavpils
38.  Rusakova LidijaSN30Jēkabpils
39.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
40.  Salnikov DmitryVN50Rīga
41.  Salova IrinaSN40Jurmala
42.Sarguns DzintarsVN30Printful
Rīga
43.  Semeshchenko SvetlanaSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
44.  Sladzevskis RenārsVN40Jamaica team
Kingstona
45.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
46.  Suseja RutaSN40Rēzekne
47.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
48.  Susejs RenārsVNJ.Rēzekne
49.  Šapovalova MarijaSN20Rīga
50.Šilova DarjaSN20Daugavpils
51.Šilova LadaSN20Daugavpils
52.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
53.  Tretjakovs MaksimsVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
54.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
55.  Vasiļjeva EvelīnaSN20Daugavpils
56.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
57.Vēvere JūlijaSN40Jēkabpils
58.Žirnoklejevs VladimirsVN30Rīga

Daugavpils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsVTRīga
2.  Baikovs NikitaVTBRiebiņi
Riebiņi
3.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
4.  Djačoka AlīnaSTRīga
5.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
6.  Dzerviniks EinārsVTBRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
7.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
8.  Emze AnastasijaSTBSalaspils
9.Gerasimovs AndrejsVTdaugavpils
10.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
11.  Grosa GunaSTSK Ozolnieki
Ozolnieki
12.  Jansons Markuss-ReinisVTAJelgava
13.  Juste SigneSTBOgre
14.  Kalniņš Reinis-HugoVTARīga
15.Kaļiņina AleksandraSTBDaugavpils
16.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
17.  Kuharonoka ArinaSTADaugavpils
18.Laizāne LīgaSTDaugavpils
19.  Lapinska LudmilaSTDaugavpils
20.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
21.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
22.  Locs LinardsVTBDaugavpils
23.Melnika JulijaSTHerbalife
Daugavpils
24.Meluškāne AntraSTRiebiņi
Riebiņi
25.Menicka AļesjaSTADaugavpils
26.  Mickeviča NatālijaSTDaugavpils
27.  Mihailova DiānaSTADaugavpils
28.Mihailovs AleksandrsVTDaugavpils
29.Mortulevs JurisVTRiga
30.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
31.Pokšāne IlgaSTPreiļi
32.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
33.  Pokšāns GatisVTBRiebiņi
Preiļi
34.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
35.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
36.Romanova NatalijaSTBDaugavpils
37.  Rūja RaiensVTBSigulda
38.  Sinavska TatjanaSTADaugavpils
39.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
40.  Šņepste ElīnaSTPreiļi
41.  Šukele RitaSTDaugavpils
42.Šustova IneseSTPreiļi
43.Šustovs KasparsVTBPreiļi
44.  Tokareviča KristīneSTRīga
45.  Tokareviča VeronikaSTBRīga
46.  Unzule AnnaSTBDaugavpils
47.  Unzule LidijaSTBDaugavpils
48.  Varslavāns VladsVTBDaugavpils
49.  Vasiļjeva SvetlanaSTJelgava
50.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Bebrene
51.  Zeltiņa IngaSTIlūkstes novada Bebrene
52.  Zeltiņš LaurisVTARīga
53.  Žusele KristinaSTDaugavpils
54.  Žusele VioletaSTBDaugavpils

Daugavpils, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balševica ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
2.  Beļakova LigitaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
3.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
4.Kitajeva GaļinaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
5.Krancāne RitaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
6.  Kuka KristīneSNUJLēdmane Lielvārdes novads
7.  Kuprinska ViktorijaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
8.  Lapiņš IvarsVNUJSPORTLAT
Liepāja
9.  Madžule GenovefaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
10.Pokule IntaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
11.Rubīns JānisVNUJDaugavpils
12.Selivanova JaninaSNUJjanina3212@inbox.lv
Daugavpils
13.  Semjonova IlonaSNUJLacerta Running Team
Rīga
14.  Sīle IntaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
15.  Sproģe IlzeSNUJDaugavpils
16.  Sprūdže ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
17.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
18.Ščerbakova IngaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
19.  Timšāne VinetaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
20.  Upenieks GundarsVNUJSPORTLAT
Rīga
21.  Vanaga DaceSNUJJelgava
22.  Vincēviča AstrīdaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
23.Vlasova ŅinaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
24.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
5.  Balakina MarinaSB2Rīga
6.  Beleviča JeteSB1Ogre
7.Berga UndaSB3Saldus
8.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
9.Brokāns EriksVB1Daugavpils
10.Cauna AmiliSB2Daugavpils
11.Cvetkova DarjaSB3Daugavpils
12.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
13.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
14.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
15.  Gilučs OliversVB1Rīga
16.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
17.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
18.  Ivanova AlisaSB4Daugavpils
19.  Ivanovs ArtjomsVB3Daugavpils
20.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
21.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
22.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
23.Kņaževs MihailsVB1FIZIOFIT
Daugavpils
24.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
25.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
26.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
27.  Krutjko AleksandrsVB4Rīga
28.  Krutjko MarksVB1Rīga
29.  Kučiers ErnestsVB1Salaspils
30.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
31.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
32.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
33.Meluškāne MartaSB1Riebiņi
Riebiņi
34.  Misāns AustrisVB3Liepāja
35.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
36.Pankjāne PaulaSB2Daugavpils
37.Pokšāne SamantaSB1Preiļi
38.  Pokšāns ArnisVB3Riebiņi
Preiļi
39.Prigoda KārlisVB1Daugavpils
40.Provalskij JegorVB3Visaginas
41.Pūpols AnsisVB1Brocēni
42.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
43.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
44.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
45.  Smane KateSB2Valka
46.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
47.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
48.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
49.  Vilks OtoVB3Rīga
50.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
51.Zeltiņš AgrisVB1Ilūkstes novada Bebrene
52.Zeltiņš Roberts-AlbertsVB4Ilūkstes novada Bebrene
53.  Žuselis KristiānsVB2Daugavpils

Kopā pieteikušies: 229