Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaSŽolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Ābele MārisV40Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
3.  Ābelīts ModrisVTīreļi
4.  Ābols JānisVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
5.  Aģe ElīnaSRWA
Valmiera
6.Akmeņkalns EdgarsVRīga
7.Alekseyonok AlekseyVRiga
8.  Alenciks JanisV40ADAZI
9.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
10.  Andžs ArtūrsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Ansbergs AigarsV40Maratona klubs Ventspils
Ventspils
12.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
13.Apinis AgnisVJelgava
14.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
15.  Āriņš ArmandsVkorinta
Riga
16.Armalis VidisVAuce
17.  Astiča LaumaSRīga
18.  Audere SilvaSPriekuļi
19.Aunins GirtsV40JELGAVA
20.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
21.  Avens JānisV50Maratona klubs/Rembate
Ķeguma novads
22.  Babašins ArtursVRīga
23.  Babkins MārtiņšVLīvānu VK
Rīga
24.  Balalaiko LindaSASK Patria
25.Baltkājis AndrejsV40Garkalne
26.  Balunovs EdgarsVOlainfarm
Olaine
27.  Banga BorissVRīga
28.Banister AmandaSTexas Rangers
Riga
29.  Banister LandonVTexas Rangers
Rīga
30.  Bardavskis RaitisVDOKS
Jelgava
31.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
32.Belajevs PavelsV40Riga
33.  Berga MadaraSRīga
34.  Bergers IgorsV50Rīga
35.  Bergmane Linda-MelānijaSSpuņciems
36.  Bergs ValdisVRīga
37.  Bergšteins MārisVSalacgrīva
38.  Berķe-Berga LindaSRīga
39.Berzinskis AlvilsV40Jurmala
40.Bērziņš AigarsVTukums
41.  Bērziņš GuntisVSPORTLAND
Rīga
42.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
43.  Bildere MaijaSIkšķiles novads
44.Bildere VijaSRīga
45.  Birģele SantaSRīga
46.  Birģelis JānisV50Koknese
47.  Blats DaniilsV40Līvānu VK
Riga
48.  Bodnieks DairisV50Ogre
49.  Bodnieks MārtiņšVRīga
50.Bogdanova AleksandraSJelgava
51.  Bogomolovs EdijsVEMERGN
Rīga
52.  Bolužs Deniss-EgilsVRīga
53.  Brakmanis AndisVDOBELE
54.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
55.  Brīvība ReinisV.Jelgavas Valsts Ģimnāzija
Jelgava
56.  Brokāne SanitaSJelgava
57.  Brokans AivarsVJelgava
58.  Brokans EdgarsVSPORTLAND
Jelgava
59.  Brokāns JānisVSwedbank
Rīga
60.  Broks KristapsVVSK Noskrien-Rieksti
Madona
61.Bulindžs KasparsVRīga
62.  Bulis AldisVDOKS
Jelgava
63.  Buls RaimondsV40Jūrmala
64.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
65.  Būmans KārlisVMatisons Runner’s Club
Liepāja
66.Bušs MārisVLiepāja
67.  Cābulis PēterisV40VSK Noskrien
Valka
68.  Caics ArtūrsV---
Rīga
69.  Cegelis MareksVCēsis
70.  Ceika LailaS50Valmiera
71.  Ceriņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Valmiera
72.  Cielava AndaSOlainfarm
Jelgava
73.  Cimers GintsVBigbank
74.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
75.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
76.  Corbus StefanV40Lejas Dzirkaļi
Jena
77.Čeirāns ArtūrsVRīga
78.  Dakša GintsVJūrmala
79.  Dāvidsone ZaneSValmiera
Valmiera
80.  Didriķe LīgaSSPORTLAND
Rīga
81.  Digulovs SergejsV40Jelgava
82.  Dombrovskis JurisV40Rēzeknes novads
Malta
83.  Donis JānisV50Salaspils
84.  Dorogokupļa IgorsVDaugavpils
85.  Doveiks AndrisV40Latvija
Ikšķile
86.  Dreimanis RalfsVJ-City
Jelgava
87.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
88.  Drusts MārtiņšV40Swedbank
Jelgava
89.  Dudels AndrisV50Līvānu VK
daugavpils
90.  Dūdiņš DzintarsV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
91.Dūdo TomsVRīga
92.  Dzelme LitaS50Rīga
93.  Dzenis JēkabsVSigulda
94.Dzeņuševa AlīnaSIecava
95.  Ēce KristīnaS40Ziemeļkurzeme OK
Valdemārpils
96.  Eigenfelde InaSSiguldas Maratona klubs
Sigulda
97.  Else AsnateSMazsalaca
98.  Engere KarlīnaSRīga
99.Erne KatrīnaS.Rīga
100.  Evertovskis KārlisVRīga
101.  Fišers ĢirtsVFOLKMAŅI
Dobele
102.  Fogelis AivarsVRīga
103.  Fomenko OlenaSKharkiv
104.  Freibergs MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
105.  Freija DžanitaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
106.  Freimane IvetaS405F
Jelgava
107.  Freimanis RobertsV.5F
Jelgava
108.Friče IlonaS40Schroders
Rīga
109.Fridbergs RitvarsVViļķene
110.  Fromanis GatisVironman.lv
Rīga
111.Gaidis ČeslavsVRezekne
112.Gaidis EdmundsVRezekne
113.  Gaidule AliseSPrintful
Rīga
114.  Galašina AnitaSGlobal fitness
Rīga
115.  Gavrilova SofjaSOlainfarm
Olaine
116.  Geidāne KitijaSSaldus
117.  Geidāne SintijaSĀdaži
118.Geidels MārtiņšVCarnikava
119.  Gibašovs IgorsVMARATONA KLUBS
Ventspils
120.  Giruckis RomānsVRīga
121.  Glušņevs DidzisVSK Biksti/Rieksti
Rīga
122.  Golubevs MihailsVSK Tērauds-1
Rīga
123.  Gončarenko KarīnaSRīga
124.  Goršanovs DanielsV.Jelgavas ledus sporta skola
Staļģene
125.  Grantiņš KrišjānisVJIU JITSU TEAM JELGAVA
Jelgava
126.Grāvītis OskarsVViss būs labi!
Salacgrīva
127.  Grickeviča OlgaS50Riga
128.Grigenas KestutisVKauno maratono klubas
Kaunas
129.  Grike ZaneSLübbers-mpt
Mainz
130.  Griķe AliseSDaugavpils Runners
Daugavpils
131.  Griķis JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
132.  Grinbergs DailisVMatisons Runner’s Club
133.  Grīnbergs MārisV40Rīga
134.  Grunckis ErlensV40Valmiera
135.Gudauskas JonasV40Silale
136.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
137.Gulcaka IlonaS40Rīga
138.  Gusevs ArtjomsVRIGA
139.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
140.  Helmane-Soročenkova KarīnaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
141.  Heringa MartaSSPORTLAND
Rīga
142.  Horošavins AndrejsVRīga
143.  Iesalnieks AugustsVRīga
144.  Ikauniece KateSLatefekts
Rīga
145.  Ikaunieks JānisVLatefekts
Rīga
146.  Iknere UnaSValmiera
147.Ipatovs ĒriksVPavilosta
148.  Irbe LīgaS40Talsu pauguraines Zaķi
Talsi
149.Isakovs JevgenijsVDaugavpils
150.  Ivanovskis IngemārsVRīga
151.Jākobsone DanaSRīga
152.  Jakovicka AlīnaSJūrmala
153.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
154.  Janovičs PāvelsVLsc
Jelgava
155.  Jansone IlzeS40Ādaži
156.  Jansons AinārsV50Cēsis-SEB
Cēsis
157.  Jansons ArtūrsVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
158.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
Zūras
159.  Jansons JurisV40Swedbank
Rīga
160.Jansons MārtiņšVJaunmārupe
161.Jaroševics ŅikitaVJelgava
162.  Jaudzema SanitaSRiga
163.  Jēkabsone ZaneSSaldus
164.Jēkabsons GuntarsV50VELORONIS
Liepāja
165.Jermakova-Odegova VeronikaSRíga
166.  Jerofejeva InetaSJēkabpils
167.  Jerofejevs JānisVJēkabpils
168.  Jesers IntarsVnav
Liepaja
169.  Jevtuhs MareksVRīga
170.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
171.  Judkins AleksandrsVRiga
172.Jurķe DainaSPrintful
Rīga
173.Justels EriksVRem Motors BMW
Daugavpils
174.  Kabaļina ElīnaSIecava
175.  Kabaļina KristīneS.Iecava
176.  Kalēja IvetaSTukums
177.  Kalnenieks RaitisVVSK Noskrien
Liepāja
178.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
179.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
180.  Kalniņš MārcisVSPORTLAND
Salacgrīva
181.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
182.Kan NataljaSMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
183.  Kāns MārtiņšVLāsma ZTF
Rīga
184.Karjaka GļebsVRīga
185.  Karlsone GitaSMatisons Runner’s Club
Saldus
186.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS
Brenguļi
187.  Kaupers JānisVRiga
188.  Kazlas RolandasV50Na, pagauk!
Vilnius
189.  Kazradzis EdgarsVJelgava
190.  Kire ElīnaSRīga
191.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND/NIKE
192.  Kiršteina LeldeSRīga
193.  Kļaviņa RitaS40SK Magnen
Rēzekne
194.  Kmetjuks ElvisV.Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
195.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
196.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
197.Kņaževs ValerijsVFiziofit
Daugavpils
198.Koloda AgitaS40Talsi
199.  Kolomicevs SergejsVLumilord Sport Team
Riga
200.  Kondrāte ElīnaSRiga
201.Kondratiene RomualdaSStadija
Šiauliai
202.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
203.Kraulis RihardsVJelgava
204.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
205.  Kravets AndreiV40Piranha
Riga
206.  Krīgalis KārlisVBarkava
207.  Kristiansone OfēlijaSKuldiga
208.  Kristiansons HokansVRīga
209.Krūmiņš ArtūrsVJelgava
210.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
211.  Krūze LieneSMaratona klubs
Ādaži
212.Kulinenkov DmitriiV40PSKOV
213.Kunrade MāraSRīga
214.Kupčiuns ArtursVBauskas decathlon team
Bauska
215.  Kuplis AnsisV40www.running.lv
Mārupe
216.  Kuzņecovs LaurisVWunder
Valmiera
217.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Riga
218.  Ķēpulis ArnisVEzere
saldus
219.  Lācāne MontaSMārupe
220.  Lācis MikusV40Rīga
221.  Lagzdiņš JānisVDunalka
Dunalka
222.  Lakins LūkassVSmiltene
223.  Lankups EdgarsV40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
224.  Lapsa GvidoV50Gulbene
225.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
226.  Lauska KlintaSPATRIA SPORTLAND
227.  Lazda MadaraSRanka
228.  Leiskins RenārsV.Daugavpils Runners
Daugavpils
229.  Leja AndrisV40Ziemeļkurzeme OK
Talsi
230.  Leja LauraSSwedbank
Rīga
231.  Lepskiy AlexanderV60LEPSKY TRI COACHING
Riga
232.Libensons AleksandrsV40Rīga
233.  Liberts MārtiņšVLī Sporta klubs
Rāmava
234.  Lībiete IneseSD8 Corporation
Rīga
235.  Liepiņa SindijaSCarnikava
236.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
237.  Liepkauls KārlisV40SK Tērauds-2
Rīga
238.  Limanāne IlzeS40SK Biksti
Rīga
239.  Limanāns AndrisVSK BIKSTI
Dobele
240.  Limanāns DainisVRIEKSTI
Biksti
241.  Liniņš PēterisVRīga
242.  Lipkins DavidsVRiga
243.  Lisickis AleksandrsVRīga
244.  Līvzemnieks AigarsVLatvenergo
Liepāja
245.  Ločmele HelēnaSLauki
Rīga
246.  Logins GuntarsVNo Bullshit
Balvi
247.  Lore ViestursV40En8
Rīga
248.  Loze ArtursVRR akadēmija
Jūrmala
249.  Lukačovs HelmutsV60SILVA
Tukums
250.  Lunts ArmandsV50VSK Noskrien
Rīga
251.  Lūsis MārisV40Skrienošie Lūši
Tukums
252.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
253.Maķevics RaivisVBauskas decathlon team
Bauska
254.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
255.  Malinovskis AleksejsV40Olaine
256.  Marčenkovs RaivisVSalaspils zīriņi/RRS
Salaspils
257.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
258.  Marhele IlonaSadidas
Alūksne
259.  Marinecs VadimsV
260.  Markeviča LīgaS40Bauska
261.  Markovskis ValerijsVRīga
262.Masaļskis VladislavsVLepsky TRI coaching
Riga
263.  Maševskis KristapsVSPORTLAND
Rīga
264.  Matisons AigarsV40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
265.  Matuļone ZaneSSporta centrs Jugla
Rīga
266.  Maxim StephanieSRiga
267.  Maziliauskas VytautasV50Vilnius
268.Medvids JurisVBūldozeri.lv
Baloži
269.  Meiere IevaS40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
270.  Meiers HarijsV40Azimuts Ventspils
Ugāle
271.  Meiers RainersV50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga
272.  Meijere IlzeSASK Patria
273.  Meilerts AgrisV40Latte
Rīga
274.  Meištininkas GintarasV40TOP EXCHANGE
Mažeikiai
275.  Melnis AndrisVOlainfarm
Rīga
276.Meļsitovs AleksejsVRīga
277.  Mergina KristīneSVingrošanas studija
Valmiera
278.  Mežeņina JūlijaSRīga
279.  Mikulova OlgaSMARATONA KLUBS
Valmiera
280.  Miķelsons AndisV40Vidriži
281.  Millers ArnisVSPORTLAND
Rīga
282.  Misāne RandaSLiepāja
283.Miss SamantaSRIGA
284.Missberger FrankV50Münster
285.  Mukhin GrigoriiV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
286.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
287.  Nartisa IngaSJelgava
288.  Naumočkins SvensVLiepāja
289.  Nikonovs IntarsVBigbank
290.Nordena JolantaSZālīši Plus
Ventspils
291.  Nunes FlavioVMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
292.  Ņilovs ValdisV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
293.Orinska IlzeSLiepāja
294.  Oševerovs KonstantinsVAccenture Latvia
Rīga
295.  Ozers JānisV50Jelgava
296.  Ozoliņa ElīnaSMatisons Runner’s Club
Ventspils
297.  Ozoliņa ElīzaSRīga
298.  Ozoliņš OskarsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
299.  Ozols KrišjānisVPrintful
Rīga
300.Paas AigorV40SPARTA
Tallinn
301.  Paegle AliseSRīga
302.  Paeglis TālisV2 koki un citi zvēri/VSK Noskrien
Mazsalaca
303.  Pakārklis MārisV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
304.  Paladijs MihailsV40Daugavpils
305.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
306.  Patkauskiene SalneS40Stadija
Siauliai
307.  Pelcis MārcisVBFAM Tri-Team
Rīga
308.  Penēzis EmīlsVJelgava
309.Petakova SamantaSRiga
310.  Pētersone LauraSMatisons Runner’s Club
Kocēni
311.  Pētersons GundarsV40Fortum
Jelgava
312.  Pētersons KasparsVMatisons Runner’s Club
Kocēni
313.Petičonoks VladislavsVOlainfarm
Olaine
314.  Petrovs DzintarsV40Maratona klubs/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
315.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
316.Pilicka SigitaSRiga
317.  Platā SandraS40Jelgava
318.  Plaude KārlisVLepsky Tri Coaching
Estonia
319.  Plūme MārisV40Swedbank
Jūrmala
320.  Podnieks ArvisVRīga
321.  Poikāns AivisV40Rīga
322.  Pole AgitaSSPORTLAND
Rīga
323.  Poliņš DāvisVVSK Noskrien
Rīga, Gulbene
324.  Popēns OskarsV40D8 Corporation
Rīga
325.  Popovs VadimsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
326.  Porietis RolandsVBigbank
327.  Pormanis KrišjānisVpormanis
riga
328.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
329.  Priedininkaite VaidaSVolvere Run
Vilnius
330.  Priedītis VilnisV50LYCONET
Rīga
331.  Procvetovs DmitrijsVOgre
332.  Pūcītis GatisVSwedbank
Mārupe
333.  Pūga MārtiņšVBigbank
334.  Puļķis IvarsVJelgava
335.  Punculis MārisVLudza
Ludza
336.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
337.  Puriņa SantaS40Rīga
338.  Rassa GintaS40Matisons Runner’s Club
Ventspils
339.  Raščevskis AleksandrsVDaugavpils Runners
Daugavpils
340.  Raubena AgneseSRiga
341.Ravins TomassVRīga
342.  Rēders AndrisV40Rēderu banda
Ielejas
343.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
344.  Reinfelds RaivisVTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
345.  Reinvalds ArtursVRīga
346.  Ribakovs PavelsVMARATONA KLUBS
Ventspils
347.  Rimkus AurimasVStadija
Šiauliai
348.  Rjabuha AnastasijaSRīga
349.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
350.  Rokuma JolantaSValmiera
351.  Romančuks IlmārsV50Rīga
352.Romanovska EstereSOlainfarm
Olaine
353.Ronimoisa DaceS40Riga
354.  Ronimoiss AndrisVGC
Rīga
355.  Rubīns ElvisVRīga
356.  Rudzīte-Ločmele DanaSKalnciems, Jelgavas novads
357.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
358.Rumyantseva ArinaSPleskava
359.  Rundzāns ArtūrsVSelonija
Sigulda
360.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
361.Saiz RobertoV40puas77@yahoo.es
Burgos
362.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
363.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
364.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
365.  Sapo MihailsV60Olaine
366.  Saukāns DainisV40Ikšķile
367.  Savitska JustīneSRun With Anita
Rīga
368.  Sedleniece IlonaS40
369.Seļezņovs JurijsV60Jelgava
370.  Semjonovs ArtjomsVJurmala
371.  Semjonovs NikolajsVJūrmala
372.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Mārupe
373.  Siguta DmitrijsVLiepaja
374.Siyalsky VladislavV50Bryansk Orient
Bryansk
375.Sild SoileS40Tallinn
376.  Siliņš GuntarsV40Krokus
Jēkabpils
377.Simkunaite RutaSVolvere Run
Lithuanian
378.  Simsons ArmandsV40Mārupe
379.  Skabeikis SaulisVBūldozeri.lv
Mārupe
380.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
381.  Skrastiņa DaceS40Stende, Talsu nov.
382.  Skrastiņa VinetaS50Cesis
383.Sluscenkovs OlegsVRiga
384.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS
Rīga
385.Smans GundarsVValka
386.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
387.  Sokolovs AleksandrsVRUN to LIVE
Rīga
388.Sokolovs DenissV40Riga
389.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
390.  Sopina JelenaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
391.  Soročenkovs ArtūrsVTukums
392.  Sovetovs VadimsV40Riga
393.  Sparāns TomassVLielvārde
394.  Sproģe ZaneSRīga
395.  Stabiņš RobertsVRīga
396.Stephanie MaximVRiga
397.  Steshanov ArtemVJelgava
398.  Straukmanis JānisVJaunjelgava
399.  Strautiņš GuntisVMARATONA KLUBS
Liepāja
400.  Strazds KasparsVRīga
401.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
402.  Stūrītis EmīlsVJūrmala
403.  Sukonovs RobertsVSupervaroņi
Rīga
404.  Sukorceva JelizavetaSAne
405.  Sulojeva MaijaS50Jūrmala
406.  Sunepa RamonaSJūrmala
407.  Sunepa SimonaSSaldus
408.  Suveizda ElenaS40Ropažu novads
409.  Šanceva SvetlanaSMusliks
Jelgava
410.  Šaučikovas DainiusV40Šiauliai Stadija
Šauļi
411.  Ščugarevs RomansVLīvānuVK
Jūrmala
412.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
413.Šelegovičs ModrisVTukums
414.Ševčenko KonstantinsV40Rēzekne
415.  Šimkovs EduardsVAllianz World Run
Liepāja
416.Škuts ArtūrsVD8 Corporation
Rīga
417.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
418.  Šķipars MadarsVRīga
419.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
420.  Štāle SintijaSRīga
421.  Šteinbergs RaitisVOgre
422.  Šteinerts MārisVRīga
423.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
424.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
425.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
426.  Tatsi AnniSValga
427.  Taurenis ArvisVPaskriesim
Rīga
428.Teidla TiinaSTallinn
429.Tilgass IndulisV40Riga
430.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
431.  Timma ArnoldsVGulbene
432.  Timofejevs SergejsV4010+10=100
Jelgava
433.  Todorovs DmitrijsVTukums
434.  Treiguts EdgarsVPaskriesim
Rīga
435.  Trūlis ModrisVRīga
436.  Turčinskis ZigmārsV40Jelgava
437.  Ulinskas VladasVRun for Science (Vilnius)
Vilnius
438.  Ulmanis HaraldsVIK Auseklis
Vecumnieki
439.  Ulmanis ValtsVIK Auseklis
Vecumnieki
440.Ungure AijaSRīga
441.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
442.  Upens MārcisVRīga
443.  Upītis MārtiņšVUpesciems
444.Urniezius AlvidasV50Stadija
Šiauliai
445.  Ūsiņš UģisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
446.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
447.  Ušpelis KasparsVASK Patria
448.  Vāce SigitaS40Rīga
449.Vaidziulyte KamileSSiauliai
450.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
451.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
452.  Vaļulis AivisVDaugavpils runnnerīši
Daugavpils
453.  Vancovičs AtisV40VSK Noskrien
Rīga
454.Vectirāns RičardsV.Tirāni
Salaspils
455.  Vecvagaris MatīssVSPORTLAT
Liepāja
456.  Veidemanis LaurisVRauna
457.Veits NaurisVLiepaja
458.  Vesterdahl KyleVRiga
459.Vīka PaulaSRĪGA
460.  Vīksne KārlisVMatisons Runner’s Club/Nike
461.  Vilgerte DaceS40Drakulas olas
Rīga
462.  Vilks IntsV40Rīga
463.  Vilks JurijsV40Riga
464.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien seniori
riga
465.  Vīmane SantaSBaldone
466.  Vīmanis AinārsV40Baldone
467.  Višķers JānisVSK Tērauds/NIKE
Koknese
468.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
469.Vītols MārisVJelgava
470.  Vizulis JānisV40Liepāja
471.  Zadraka BaibaS40Mārupe
472.  Zaķis AivarsV60Maratona klubs/LSC
Rīga
473.  Zanders UģisV50Baldone
474.  Zauls RolandsVRīga
475.  Zēberga GintaSSalaspils
476.  Zīverts ValtsVRīga
477.  Zūdiņa DinaS40Tukums
478.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
479.  Žuburs DainisV40Dunalka
Dunalka

Jelgava, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa SantaSN30#89
Cēsis
2.Āboliņš RihardsVN30#89
Cēsis
3.  Āboltiņš ArtūrsVN20Jelgava
4.Abražuns IntarsVN30Rīga
5.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu kraukļi
Preiļi
6.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Adatins IvarsVN20Jelgava
8.  Agafončekova NadinaSN30Jelgava
9.  Agafonovs GustsVNJRēzeknes Valsts 1. ģimnāzija
Rēzekne
10.  Ahmedovs RobertsVN20Rīga
11.  Aišpurs NormundsVN40Rīga
12.  Alenicheva VeraSNJ.Maskava
13.  Ananics Maikls-NiksVNJ.Ananici
Sēme
14.  Andersone LieneSN30Riga
15.  Andriuskiene AldonaSN505 kalnai
Mazeikiai
16.  Ansbergs AnsisVN20Saldus OK
Saldus
17.Ansevica LauraSN30Riga
18.Ansevics EdgarsVN30Riga
19.  Antons MareksVN30Valmiera
20.Antropova VintraSN40Rīga
21.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds -1
Jūrmala
22.Apinys AlmantasVN30Million steps
Joniskis
23.  Apsīte AijaSN40www.ergolietas.lv
Mārupe
24.  Arāja LindaSN40Iecava
25.  Arājs MārisVN30SPORTLAND
Rīga
26.  Arnicāne AļonaSN50PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
27.  Arnicāns AinārsVN40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
28.  Artemjevs SergejsVN30Rīga
29.Asmane IlgaSN20SPORTLAND
Jelgava
30.  Asmane LīgaSN20SPORTLAND
Jelgava
31.Astrausks RenatsVN30Valsts policija
Grobiņa
32.  Aukselis VytautasVN20BMK Vejas
Pakruojis
33.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
34.Auziņš DanielsVNJ.Jelgava
35.Auziņš EdgarsVN40Matisons Runner’s Club
Rīga
36.Bačinska AgneseSN30BTA
Rīga
37.  Bairaševskis ValerijsVN30SK Tērauds-2
Rīga
38.  Balceraitis KasparsVN30Jelgava
39.  Balodis DāvisVN20Jelgava
40.  Balodis KlāvsVNJOlaine
41.Banga NatālijaSN30Rīga
42.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
43.  Baranova IneseSN30Jelgava
44.  Barkāns JānisVN40Jelgava
45.  Barkāns Pauls-PēterisVNJ.Jelgava
46.Bartashevics DenissVN30Ana6isTbI
Riga
47.  Bārzdainis BrunoVN40Jelgava
48.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
49.Batakiene DaivaSN30Penki kalnai
Mazeikiai
50.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
51.  Bebrišs RobertsVN40RĪGA
52.  Belousovs VadimsVN30Riga
53.  Belova JeļenaSN50Tērvetes nov.
54.Benķis EdvardsVNJ.Jelgava
55.  Berčuks JevgenijsVN20Dobele
56.  Berezovska InaraSN40Jelgava
57.  Berga LindaSN20Jelgava
58.  Berga LindaSN30Saldus
59.  Bergmanis IlvarsVN30Tukums
60.Bergs JānisVN20Rīga
61.  Berķis MārisVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
62.Bērziņa IlzeSN20Jelgava
63.Bērziņš AndrisVN60Pļaviņas
64.  Bērziņš JānisVN20Fortum
Jelgava
65.Bērzkalns JānisVN20OSTBY
Piņķi
66.  Bidiņa Agija-DaceSNJMārupe
67.  Biedrīte IevaSN30Jelgava
68.Biezais KasparsVN40Rīga
69.  Biezuma GitaSN40Rīga
70.Bigats OskarsVN20Jelgava
71.  Bikova MilenaSNJJelgava
72.  Bikovs GlebsVN40Jelgava
73.  Birkmanis ArvisVN40Rīga
74.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
75.  Blaumanis AivarsVN50SPORTLAND
Iecava
76.  Blaus OskarsVN40Jelgavas Sporta servisa centrs
JELGAVA
77.  Blumbahs DanielsVNJMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
78.  Blumfelde AijaSN30Jelgava
79.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
80.  Bogdanovs JevgeņijsVN20SK Metroons/ Nike
Tukums
81.Bondarenko OskarsVNJ.Ropaži
82.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
83.Borozinskis DzintarsVN50Ķegums
84.Borozinskis KasparsVNJ.Ķegums
85.Brants RobertsVNJRīga
86.Brenča IlvaSN50TUKUMS
87.  Brice IevaSN20Saldus OK
Jelgava
88.  Brice SamantaSN20Alūksne
89.  Briģis AldisVN40Jelgava
90.  Budilovics Salihs-AleksandrsVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
91.Budze RūdolfsVN30Rīga
92.  Buraks GintsVN40Rīgas Satiksme
Rīga
93.Burkāne DaceSN40Jelgava
94.Burkāns VarisVNJ.Jelgava
95.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
96.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
97.  Bušs ArmandsVN30Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Ogre
98.  Buzas SauliusVN40Siauliai
99.  Bužinska ĒrikaSN20SPORTLAND
Daugavpils
100.  Caics EdgarsVN30Rīga
101.  Caics JānisVN60---
Rīga
102.  Carrera AdrianVN20Mexico
103.  Caune KasparsVNJ.Sporto visa klase
Jelgava
104.  Celmiņa KintijaSN20SPORTLAND
Liepāja
105.Ciemiņa SabīneSN30D8 Corporation
Rīga
106.Culis DanielsVNJZoorbagan
Riga
107.  Cunskis JānisVN30Stirnubuks.lv
Jelgava
108.  Čeksters EdgarsVN40Jelgava
109.  Černecova LiānaSN40Rēzekne
110.  Černija IlutaSN40Jelgava
111.  Čibisovs VitālijsVN30SK Tērauds-2
Rīga
112.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
113.  Dābols DāvisVNJMARATONA KLUBS
Rīga
114.Dadeika OlgaSN40Rīga
115.  Dārzniece ElizabeteSNJ.Jelgava
116.  Daube KasparsVN30Saldus
117.Dāvids EmīlsVN20Valmiera
118.  Didrihsone DaceSN30jelgava
119.  Didrihsons ArtūrsVNJJelgava
120.Dilāne EvijaSN30Bigbank
121.  Dilba PāvelsVN20Jelgava
122.Dimitre VitaSN30Grobiņa
123.  Dobris AivarsVN20ASK Patria
Gulbene
124.  Dolgovs AleksejsVN30Kalnciems
125.  Domburs GuntisVN20Individual
Rīga
126.  Dreilis DailisVN20Jelgava
127.Dresmanis Antons-AleksandrsVN20Jelgava
128.  Drozdovs ViktorsVNJ.Iļžukolns
Rēzeknes novads
129.  Dulotina NataliaSN30Riga
130.  Dūrējs MārisVN30SPORTLAND
Dobele
131.Dzērve AneteSN20Sigulda
132.Eglis KristapsVN30Jelgava
133.  Eglīte AgitaSN50Rīga
134.  Eglitis Oskars-MartinsVNJSkrienam Liepāja
Liepāja
135.Eglītis RaimondsVN30OZOLNIEKI
136.  Elste KitijaSN20SPORTLAND
Rīga
137.  Enikovs ArtūrsVN20Rīga
138.  Eņģevīrs GatisVN20Rīga
139.  Ervika SilvijaSN50Maratona klubs
Aizpute
140.  Fedukoviča AgneseSN20BTA
Rīga
141.  Fīlipsone SintijaSNJRīga
142.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
143.  Fisenkova AlīnaSN30Lacerta Running Team
Rīga
144.Fjodorova VitaSN30Jurmala
145.Fjodorovs AndrejsVN30Jūrmala
146.  Flaksmane ŅinaSN30БегунЫ
Riga
147.  Frančenko EvitaSN30Jurmala
148.  Freilibs EdgarsVN40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
149.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Vircavas pag.
150.  Frēliha MadaraSN30MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
151.  Gabrāns AndrisVN30Rīga
152.  Gaide ĢertrūdeSN30Rēzekne
153.Gaide KsenijaSN20Rezekne
154.  Gaidlazda AgrisVN30sk/ozolnieki
Jelgava
155.  Gaile LīnaSNJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
156.  Gailis DainisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
157.  Gailīte KristīneSN20Rīga
158.Gailīte LauraSN20Jelgava
159.  Gailītis JānisVN30Gailīši
Rīga
160.  Galeniece IevaSN30Ievas
Rīga
161.Galviņa IlzeSN30Olaines pagasts
162.Gammeršmidts JurijsVN30Rīga
163.  Ganuļeviča IlzeSN50Jelgava
164.Gaņģīte LīgaSN30Gaņģīši
Stūnīši
165.  Gaņģītis GatisVN30eBIOpower
Kuldīga
166.  Garančs EdmundsVN40Rīga
167.  Garbaciunas VaidasVN30Kaišiadorys
168.  Gasickaitė MedaSNJ.Stadija
Siauliai
169.  Gasjūns ArmīnsVN40Folkmaņi
Jelgava
170.Gasparaitis JurisVN30Edgara galdniecība
Jelgava
171.  Gedutiene ZitaSN305 kalnai
Mazeikiai
172.  Gedzurs AleksejsVN30Brocēni
173.  Generalovs SergejsVN30Rīga
174.  Geraseva AnastasijaSN20SPORTLAT
Jelgava
175.Glebauskiene RaimondaSN20Glebukai
Šiauliai
176.  Gorbenko EvaSN50MARATONA KLUBS
Ventspils
177.  Gorbočevskis JurisVN20Jelgava
178.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
179.  Grāmatniece AnnaSN50Jūrmala
180.  Grandāne AneteSN20ASK Patria
181.  Grandāns IvoVN30Sauleskalns
Sauleskalns
182.Grasis RaitisVN20Valmiera
183.  Graudiņš Renārs-IngarsVN20Jelgava
184.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds/NIKE
Ādaži
185.Grigale IneseSN40Ādaži
186.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
187.  Grišulis KonstantīnsVN30Jēkabpils
188.  Grišuņina NataļjaSN30MARATONA KLUBS/VFK Staldzene
Ventspils
189.  Groma AnnaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
190.  Gruberte ZaneSN40Rīga
191.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
192.  Gržibovskis RalfsVN20DOKS
Jelgava
193.Gudauskiene ZitaSN50Silale
194.Gulbinskis KasparsVN30GULBINSKI
Līvāni
195.Gulbinskis MartinsVN30GULBINSKI
Riga
196.  Gusare GintaSN50Rīga
197.  Gūtmanis MārisVN30Jelgava
198.  Ģēģeris AtisVN40IK Auseklis
Rīga
199.Hansone IntaSN40Dobele
200.  Heidingere GundegaSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Ogre
201.Hondozko ArtjomsVN30Riga
202.  Ieleja VitaSN30Skrīveri
203.Ieviņa AnitaSN50Cēsis
204.  Ikaunieks LaurisVN20SPORTLAND
Riga
205.Ilstere IvetaSN40Rīga
206.Ilsters AtisVN40Rīga
207.  Iļjuks GenādijsVN20Jelgava
208.  Indriksons RenārsVN20ASK Patria
209.Innus DiānaSN30Riga
210.  Irbe KasparsVNJ.Talsu pauguraines Zaķi
Talsi
211.  Irbīte AgneseSN30VSK Noskrien
Rīga
212.  Ivanovs OļegsVN40Ceram Optec
Līvāni
213.Ivanovs ValdisVN30Tukums
214.  Jakane IlvijaSN20IK Auseklis
Ķegums
215.  Jakubaņeca ElīnaSN30Rīga
216.  Jankovska GundegaSN20Jelgava
217.  Jansons HaraldsVN50Carnikava
218.  Jansons IndulisVN60Jūrmala
219.  Janševska LauraSN30Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
220.Janvāre AliseSNJ.Tērvete
221.  Jasaitis KasparsVN20SPORTLAND
Dobele
222.  Jaudzema-Kičova GitaSN30Rīga
223.  Jaunslaviete IevaSN20Rīga
224.  Jegorovs EdmundsVNJ.Jelgava
225.Jemeljanenko KirilsVN20Riga
226.Jerjomins RomānsVN30Garupe
227.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
Riga
228.  Joņins JurisVNJSPORTLAND
Rīga
229.  Judko ZannaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
230.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
231.  Kacēns JānisVN30Jelgava
232.  Kāle AndželikaSN50Grobiņa
233.Kalējs JurisVN40Tukums
234.  Kalējs KristersVNJTukums
235.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
236.  Kalniņš DidzisVN50MARATONA KLUBS/VIESNĪCA -VECAIS PASTS
Rīga
237.Kalniņš MārtiņšVN30Kuldīga
238.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
239.Kaļva JurisVN30OSTBY
Piņķi
240.  Kandele AijaSN40Swedbank
Piņķi
241.  Kanišauskas RičardasVN40SK Lukas
Šiauliai
242.  Kaprāne IlzeSN30Fortum
OZOLNIEKI
243.Kaprāns IngusVN40Fortum
Jelgava
244.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
245.  Karapkins RuslansVN20Fortum
Jelgava
246.Kārkliņa AnnijaSN20Rīga
247.Kārkliņš RobertsVN20Brankciems
Jūrmala
248.Karpenko OļesjaSNJJelgava
249.Karpova DailaSN30Ceram Optec
Jēkabpils
250.Kaser JoshuaVN40Rīga
251.  Kazakov AnatolyVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
252.  Kazlauskas MariusVN20Kauno BMK
Kaunas
253.Kažociņa InitaSN30Jelgava
254.  Kesmina AndaSN40Jelgava
255.Kibildis RicardasVN50*
Siauliai
256.  Kimerāls KasparsVN30Rīga
257.  Kipluks AleksandrsVN20Rīga
258.  Kiršteine ZandaSN30Jelgava
259.Klaugis Roberts-MartinsVNJSS ARKĀDIJA
RIGA
260.  Klidzeja InitaSN20Rīga
261.Klimanoviča JeļenaSN20Jelgava
262.Klimanovičs MaksimsVN30Navisoft
Riga
263.  Klīve MārtiņšVN30Klīves
Jelgava
264.Kločkovs KonstantīnsVN30Rīga
265.  Klubuka OlgaSN20Jelgava
266.  Kļaviņa Monika-LuīzeSNJSaulkrasti
267.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
268.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
269.  Kmetjuks OļegsVN30Dobele
270.  Kojsints SergejsVN30Krimūnas
271.  Kolodinskis BorissVN30Stopiņi
272.  Komarovska LauraSN20Bigbank
273.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
274.  Konovalova AnnaSN20ClarityLabs
Sigulda
275.  Kore IvarsVN40Talsi
276.  Korņejevs NormundsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
277.  Koškina AnceSNJJelgavas Valsts ģimnāzija
278.  Koškins AnsisVN30Jelgava
279.  Kotoviča DiānaSN30Jelgava
280.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
281.  Kozačkovs AndrisVN40Ludza
Ludza
282.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
283.  Krampe JānisVN40Z7
Madona
284.  Krasikovs AndrejsVN30Riga
285.  Krastenbergs ArmandsVN30Rīga
286.  Krastiņa IngaSN30Babīte
287.  Krastiņš JēkabsVN40Rīga
288.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
289.  Kravalis KasparsVN30Pļaviņas
290.Kravaļs ValdisVN30Rīga
291.Kreica LoretaSNJ.Ķekava
292.  Krēsliņš JānisVN30Swedbank
Rīga
293.Krieva DaceSN30Rīga
294.  Krīgers DidzisVN60valmiera
295.  Krilova EvitaSN40Ozolnieki
296.Krilova MontaSN20Riga
297.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
298.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
299.  Kronbergs JānisVN30ĀTRAIS TORŅU SERVISS
Rīga
300.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner’s Club/UPPE
Jaunmārupe
301.Krūmiņa MāraSNJ.JNSC
Jelgava
302.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
303.  Krupēņims LeonīdsVNJ.Jelgava
304.  Krutihins DenissVN40Dinamo-lat
Riga
305.  Kubiliene NomedaSN40Penki kalnai
Mazeikiai
306.Kude LauraSN20Liepāja
307.Kupčus DainisVN30OSTBY
Piņķi
308.  Kurmans DenissVN20Jelgava
309.  Kurpnieks JanisVN30riga
310.  Kursīte RenāteSN30Rīga
311.  Kuršinskis GatisVN30Vilgāle
312.  Kuzins ArtjomsVNJFortum
Jelgava
313.  Kuzņecova TatjanaSN20LUDZA
Ludza
314.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Jelgava
315.  Ķerus IndulisVN30Rīga
316.Labanauskaite AisteSN20Stadia
Šiauliai
317.  Lācis ReinisVNJ.Saulkrasti
318.  Lačinova DarjaSN20Rīga
319.  Laganovskis OskarsVN30vsk Noskrien
Rīga
320.  Laganovskis UldisVN20Dzērumi
321.  Lagzdina MargitaSN40Rīga
322.Lagzdiņš RenārsVNJ.OZOLNIEKI
323.  Laicāns ModrisVN40Capo
Inčukalns
324.  Landmanis AivisVN20SPORTLAND
Jelgava
325.  Lapinskis KristapsVN20Jēkabpils
326.  Lapšins ĢirtsVN30Swedbank
Jelgava
327.  Laube SandisVN30Jelgava
328.Laube-Vitina VirdzinijaSN30Riga
329.Laube-Vītiņa VirdžīnijaSN30Rīga
330.Lavysh AnzhelaSN30-
Minsk
331.Lazdiņš RolandsVN30Jelgava
332.  Lazdups MārcisVNJ.Liepāja
333.Lāže MargaritaSN30Jelgava
334.Lebedevs JurisVN30Jēkabpils
335.  Lebedevs RomansVN40Rezekne
336.  Legzdiņš NormundsVN50Rīga
337.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Dobele
338.Leinišs ArtisVN20OSTBY
Piņķi
339.  Leišavniece Roberta-GintaSNJSPORTLAND
Rīga
340.Leite JanaSN20Jelgava
341.  Leja KristīneSN30Ozolnieki
342.  Leja OjārsVN20Ziemeļkurzeme OK
Talsi
343.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Ventspils
344.Leškevičs AndrejsVN30Rīga
345.  Letkovskis MaiklsVNJRīga
346.  Leus ViktorijaSN40Riga
347.  Levins ArtūrsVN20Olainfarm
Olaine
348.Liachoviene RasaSN405 kalnai
Mazeikiai
349.Lībeka InaSN40Talsi
350.Liepina ElizaSN20Liepāja
351.Limonovs ArtjomsVN30Ventspils
352.  Liniņš NaurisVN20Jelgava
353.  Līpacis JurisVN40Sigulda
354.  Lipinska JuliannaSN20Daugavpils
355.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
356.  Livdāne LīgaSN30Grobiņa
357.  Liziņa IlzeSN40Vangaži
358.  Locmele IlzeSN30Jelgava
359.Ločmelis RonaldsVN30Ķegums
360.  Ločmelis-Skudra ĢirtsVN20Jelgava
361.  Losenoks GermansVN20Dobele
362.Lozbergs GatisVN40Limbaži Skrien
Limbaži
363.  Lučina IrīnaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
364.Lukashova AnnaSN30Jurmala
365.Lunte SandaSN30Rīga
366.  Lūse InāraSN50Matisons Runner’s Club/Nike
Carnikava
367.  Ļaksa Kristers-ArtisVNJ.Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
368.  Ļeta SergejsVN30PATRIA SPORTLAND
369.  Ļevanovičš AndrejsVN40Jelgava
370.  Ļovins ViktorsVN20Melori
Dobele
371.  Macuks AnatolijsVN40Līvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
372.  Mačevska DaceSN30Tērvete
373.Makarovs AleksejsVN30Daugavpils
374.  Makhonin AndreyVN50moscow
375.  Māliņš GustavsVNJ.Mežinieku psk.
Rīga
376.  Malta LāsmaSN40Viļāni
Viļāni
377.  Mamedovs RuslansVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
378.  Marķitāne DaceSN20SPORTLAND
Rīga
379.  Martinsone ZaneSN30Rīga
380.  Maslobojevs SergejsVN30NRC Rīga
Rīga
381.  Maula AnnaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
382.Mazure AmeliSNJZoorbagan
Rīga
383.Mazurs TomassVNJZoorbagan
Rīga
384.  Medne LīvaSN30PaBaso.lv
Rīga
385.  Mednis AndrisVN60Zabbix
Jelgava
386.  Meikšāne AgneseSN30SPORTLAND/NIKE
387.  Meleško DmitrijsVN20Rīga
388.Melne IngaSN50Olainfarm
Olaine
389.  Melnis AldisVN40Rīga
390.Melnis IvārsVN60Olainfarm
Olaine
391.  Meļķis MārisVN30SK Tērauds
Valmieras pagasts
392.Messina AlessandroVN40Milan
393.  Mesters UldisVN40Rīga
394.  Metallistovs JurijsVN50Rīga
395.  Mētere MadaraSN20SPORTLAND
Liepāja
396.  Mežraupa AgijaSN20Rīga
397.  Miezīte DianaSN30Rīga
398.  Miezītis AndisVN30Rīga
399.  Miķīte AijaSN30Jelgava
400.  Miļūns LinardsVNJBauska
401.Minajeva AlijaSNJ.Jelgava
402.Minajeva AminaSNJ.Jelgava
403.  Mirman ValeriyVN30Jelgava
404.  Mitsiak AleksandrsVN40Jelgava
405.  Moisejevs JurisVN40Jūrmala
406.  Morgunovs IgorsVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
407.  Morjakova NadeždaSN40Rīga
408.  Morjakova SanitaSN20SPORTLAND
Tukums
409.Mortulevs JurisVN40Rīga
410.  Movļaiko AndrejsVN30Riga
411.  Muceniece GitaSN30Maratona klubs
Rundāles novads
412.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
413.  Murāne KeitaSNJJelgava
414.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds-1
Lielvārde
415.  Murnikovs Tedis-TeororsVN20Jelgava
416.Mušinska SantaSN30Tērvete
417.Nazarovs JurijsVN30Daugavpils
418.  Neimande LeldeSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
419.  Neimane SimonaSN20Astarte-Nafta
Iecava
420.  Neimanis KasparsVN20DOKS
Jelgava
421.  Neimanis RihardsVN20SPORTLAND
Dobele
422.  Netembergs JānisVN20SPORTLAND
Jelgava
423.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
424.Nilov ArturVN20Riga
425.Nordens ArtursVN30Bēne
426.  Ņeverovs JevgenijsVN30Riga
427.  Ņikiforovs MareksVNJMatisons Runner’s Club
Kazdanga
428.Oļeiņika VitaSN20eMaja.lv
Riga
429.Orasevskis IvarsVN50ZAS Pārgauja
Cēsis
430.  Orlova BeāteSN20Riga
431.  Orlovs IgorsVN40Ozolnieki
432.Osmolovska AnastasijaSN20Rīga
433.Otaņķe IevaSN40MARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
434.  Ozers KasparsVN30Rīga
435.Ozola IlzeSN20Trikātas pagasts
436.  Ozoliņa ElitaSN50Swedbank
Rīga
437.  Ozoliņš MārisVN30OSTBY
Piņķi
438.  Ozoliņš PēterisVN20SPORTLAND
Dobele
439.  Pankoks DāvisVNJ.Liepājas Sporta spēļu skola
Liepāja
440.  Parhomenko EvelīnaSN30Rīga
441.  Pastare AgneseSN30Gioiatletica
Ogre
442.  Patmalnieks ValdisVN20Jelgava
443.Paurniete EvelīnaSN20#89
CĒSIS
444.  Pavļukeviča KaterinaSN20Jelgava
445.  Pedāne JautrīteSN30Jūrmala
446.  Pelēce IlzeSN50VSK Noskrien
Ozolnieki
447.Pelevina KseniiaSN30Jurmala
448.  Peremežs EdagrsVN20Kandava
449.  Permina SigitaSN20Printful
Rīga
450.  Pētersons ElvijsVN20DOKS
Jelgava
451.  Pētersons MairisVN30-
Ilzenes pag.
452.  Pētersons ReinardsVNJFortum
Jelgava
453.  Petrovs NikolajsVN50Ludza
Ludza
454.  Pfeifle RihardsVN30Rīga
455.  Pienis RaivoVN40ASK Patria
456.  Piskunova ŅinaSN30Riga
457.  Piterāne LindaSN20FIZIOFIT
Daugavpils
458.  Platace LauraSN20VSK Noskrien
Dobele
459.  Platkājis ArdisVN50Rīga
460.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
461.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
462.  Poļšakovs KasparsVNJ.Jelgava
463.  Pommers ĢirtsVN30Jelgavas Vēstnesis
Jelgava
464.  Poplavska OlitaSN40MAGNEN
RĒZEKNE
465.  Porietis KasparsVN40Ādaži
466.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
467.  Pozdņakovs AleksejsVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
468.  Preimane DenisaSN30Swedbank
Mārupe
469.Prindule EvitaSN40Rīga
470.  Prīverts MatīssVN20Dobele
471.  Prule-Munda IngaSN30Jelgava
472.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
473.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
474.Pūpols JānisVN30OK Saldus
Saldus
475.Purina ViktorijaSN30Riga
476.  Purmalis GatisVN30Jelgava
477.  Purs ValtersVNJJelgava
478.  Purvīte ArtaSN30Rīga
479.  Račis GuntarsVNJ.Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
480.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA(rūpju bērns)
Rīga
481.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
482.  Ramanis RobertsVNJJelgava
483.  Ramlavs DāvidsVNJ.Dobeles 1.vidusskola
Dobeles nov.
484.  Ramma JolantaSN40Auce
485.  Rancāns IvarsVN20
486.Ranonis GiedriusVN40Pasvalys
487.  Rāts ArnisVN30Rīga
488.  Reboks KristsVN30Rīga
489.  Reinfelds RaivisVN20Jēkabpils
490.  Reinvalds MihailsVN30Chocolette Confectionary
Jelgava
491.  Rencis AinarsVN60PaBaso.lv
Valmiera
492.Ribkina TatjanaSN30Rīga
493.  Rītere IngaSN20Ogre
494.Rižikovs IgorsVN20Olainfarm
Olaine
495.  Roga KristīneSN30ASK Patria
496.  Romanausks GatisVN30SPORTLAND
Rīga
497.  Romāne UnaSNJ.Balvi
498.Romānova MadaraSN20Liepāja
499.  Romule EveritaSN40Rīga
500.  Rose CraigVN30Jelgava
501.  Rove DaigaSN30individuāli
Dobele region
502.  Rove MārīteSN50individuāli
Dobele region
503.  Rove ZintisVN30Penkule
Penkule
504.  Roze Rūdis-RūdolfsVN20Iecava
505.  Rozentālbergs AndrisVN30TET
Rīga
506.  Rozentāls AndrisVN40Rīga
507.  Rozguls JurisVN60Riga
508.  Rozīte EvijaSN30Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
509.  Rozīte-Novicka DaceSN30Rīga
510.  Rozītis ReinisVN30LVK
Liepāja
511.  Rožkalne ZandaSN20Rīga
512.Rubenis KristapsVN30Jelgava
513.  Rudovskis RolandsVN20Jelgava
514.Rudzīte LaumaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
515.  Rudzīte SigneSN20SPORTLAND
Rīga
516.  Rūja RaivoVN50Rīga
517.  Ruskulis AndisVN20Rīga
518.  Ruško DainisVN40Jelgava
519.  Rūtiņš IngusVN50Rīga
520.  Rutkovska SimonaSN20Rīga
521.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
522.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS
Rīga
523.  Sakne AndisVN30Bigbank
524.Samulis EdvīnsVN30Jelgava
525.  Sarbantovičs OskarsVN30Jelgava
526.Sargune LaumaSN30Rīga
527.  Sauka SandisVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
528.  Saukāne IlzeSN40BTA
Ikšķile
529.Saveļjeva OlgaSN20Olainfarm
Olaine
530.  Sāviča ZaneSN20Jelgava
531.Sāvičs EdijsVN20Rīga
532.  Seifullajevs RolandsVN20eMaja.lv
Riga
533.  Sekste LauraSN20LAUMIŅAS REZIDENCE
Cēsis
534.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
535.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
536.  Sidorins OjārsVN20Rīga
537.  Sidorovs DanielsVN30Jelgava
538.  Siksna SantaSN40Liepāja
539.  Silkalna SolveigaSN40Jūrmala
540.  Silkāne ArtaSN50Rīga
541.  Simanoviča GunaSN30Optic Guru
Daugavpils
542.  Simsone SigneSNJ.Rīga
543.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds/NIKE
Liepāja
544.  Skangale SindijaSN30Swedbank
Rīga
545.  Skore EdgarsVN20Matisons Runner’s Club/Accenture Latvia
Ventspils
546.  Skoreja LīvaSNJMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
547.  Skudris AinārsVN40Olaine
548.  Skudris MārtiņšVN20Olaine
549.  Skujenieks JānisVN30Rīga
550.  Skujenieks MārtiņšVN30Salaspils
551.  Sladzevskis RenārsVN40Kingstona
552.  Slikšāne KristīneSN40Jaunmārupe skrien
Olaine
553.  Smikarste ZaigaSN20Jelgava
554.  Smirnovs ValerijsVN50Atletika
Rīga
555.  Sokolovs SandisVN40Salaspils
556.Soldatenoka IevaSN30Jelgava
557.  Sorokina SandijaSNJASK Patria
558.  Stallīte IevaSNJ.Jelgava
559.  Stāmers OskarsVN30Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
560.Stankus GintautasVN40Šiauliai
561.  Staņevičs ElvisVN20SPORTLAND
Dobele
562.  Stefanak GabrielVN20Bratislava
Riga
563.Stepanov KonstantinVN30Pirozhki
Pskov
564.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
565.  Stepe DainisVN30PATRIA SPORTLAND
566.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
567.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
568.  Strautiņa LeldeSN20Jaunpils
569.  Strazds IgorsVN40Jelgava
570.Strēle SandraSN30Jelgava
571.  Streļņikovs PēterisVN60Jelgava
572.  Strogonova AksanaSN30Tukums
573.  Stuburs MārtiņšVN20Jelgava
574.  Sturme IlonaSN30Jelgava
575.  Suhihs MaksimsVN30Rīga
576.  Supe JānisVN40Ozolnieki
577.  Supe JānisVN60Tirza
578.  Suseja RutaSN40Rēzekne
579.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
580.  Susejs RenārsVNJ.Rēzekne
581.  Sutra AneteSNJ.Jelgava
582.  Suvorova IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
583.  Suvorovs VladislavsVNJDaugavpils Runners
Medumu pagasts
584.  Sverdlovs AleksandrsVNJSverdlovs family
Rīga
585.  Šablovskis AinarsVN40Jāzepa Vītola LMA
Ikšķile
586.  Šaitere SintijaSN20Aglona
587.Šakaite EvaSN20SPORTLAND
Jelgava
588.  Šaķis ArvilsVN50Matisons Runner’s Club
589.  Šaķis Toms-MartinsVNJMatisons Runner’s Club
590.  Šaplavska MilanaSNJPiranha running
Rīga
591.  Šatrovskis ArmandsVN40Jelgava
592.  Šaučikovaite SofijaSNJ.Šiauliai Stadija
Šiauliai
593.  Šekštelo ViktorijaSN20Jelgava
594.Šelders EdgarsVN30Jelgava
595.  Šenbergs ArvīdsVN20Piltene
596.  Šenbergs KārlisVN20Piltene
597.  Ševcova BaibaSN40Jelgava
598.  Ševčenko DaniilsVNJ.Rēzekne
599.Ševčuks IgorsVN30Riga
600.  Šīmans NaurisVN40SK Katrīna
Kuldīga
601.  Šķudīte IlonaSN40Rīga
602.Špaks DāvisVN20Rīga
603.  Špaks JevģenijsVN20Riga
604.  Štāls MārtiņšVN30Cloud Enterprise Systems
Jelgava
605.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
606.  Štera IlzeSN20Astarte-Nafta
Jelgava
607.  Šterna AigaSN20SPORTLAND
Rīga
608.  Šterns IvarsVN30Liepāja
609.  Šūpulnieks GabrielsVNJRīga
610.  Švānberga IlvaSN40Jelgava
611.  Šveimrauss EduardsVNJ.Jelgava
612.Tabaks ĢirtsVN20Jelgava
613.  Tabore IevaSN40Carnikava
614.  Tamsone EgijaSN40Matisons Runner’s Club
Kazdanga
615.  Tannenberga InetaSN50RĪGA
616.Tarnopoļska AnnaSN50Rīga
617.  Taukule IngaSN40Rīga
618.  Tauriņš EdgarsVN40Dobele
619.Terasvili LelaSN50Riga
620.  Tiltiņš Ralfs-RaitisVNJRīga
621.  Timofejevs ValdemārsVN20Ape
622.  Tolvaiša SauļusVN30Riga
Riga
623.  Tomass KristersVN20DOKS
Jelgava
624.  Tomševics ElansVN50Rīga
625.  Tovstuļaka ElīzaSN20Rīga
626.  Trokmanis SergejsVN20SK Metroons/ Nike
Aizkraukle
627.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
628.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
629.  Trukšāne AliseSN20Jelgava
630.  Tučins AndrisVN20Jelgava
631.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
632.  Ūdre-Rizga LindaSN30SPORTLAND
Madona
633.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
634.  Urbāne IlzeSN50Rīga
635.Urkauska AnitaSN30Liepājā
636.  Ustinova MadaraSN20iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
637.  Ustupa IevaSN40Burbulīte un radi
Riga
638.  Vaivode IneseSN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
639.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
640.  Valtass IvarsVN50SK Metroons/ NISSAN
Mārupe
641.Valtere DaceSN20Jēkabpils
642.Vanags JānisVN30Rīga
643.  Vancoviča LeldeSN50Motum
Rīga-Mežaparks
644.  Vanuška VitālijsVN30Riga
645.Varlamovs AnatolijsVN40Malta Rezeknes novads
646.  Vasiļjeva EvelīnaSN20Daugavpils Runners
Jēkabpils
647.Vasiļjevs RenārsVNJ.Daugavpils Runners
Jēkabpils
648.  Vdovičenko MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
649.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
650.  Vecvagare BeāteSN30SPORTLAND
Liepāja
651.  Veinbergs DidzisVN30Valmiera
652.  Veinbergs KlāvsVNJ.Jelgava
653.  Veips JānisVN30Jēkabpils
654.Veisberga VinetaSN40Saldus boksa klubs
Saldus
655.  Velika UnaSNJDaugavpils Novada sporta skola
Daugavpils
656.  Veļika BaibaSN30Jelgava
657.  Veļķile AgneseSN20Jelgava
658.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
659.Vernera MalvīneSN20Rīga
660.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
661.Vestfāle SanijaSNJ.ZAS Pārgauja
Cēsis
662.Vētra SantaSN20Jēkabpils
663.  Vēze MargitaSN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
664.  Vičmane AneteSN20Rīga
665.Vīksna EvitaSN30Jelgava
666.  Villa JānisVN40Rīga
667.  Vilūns RaivisVN20Rīga
668.  Viļumovs IvoVN30EVELO TEAM
Rīga
669.  Vimba NormundsVN30Jelgava
670.  Vinakmens AgrisVN20SPORTLAND
Tukums
671.Vinberga MegijaSNJTukums
672.  Virdzinieks ArtursVNJLatvenergo
Liepāja
673.  Vītiņa MaijaSN20Valmiera
674.  Vītiņš JānisVN40RIEKSTI
Riga
675.Viziņa AneteSNJ.Rīga
676.Voiciša SantaSN30eMaja.lv
Riga
677.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
678.  Voitehovičs DānielsVN20Jelgava
679.Volfa-Kirilova IlzeSN30Swedbank
Rīga
680.  Vtorova ValērijaSN30SPORTLAND
Liepāja
681.  Zāģere AnnijaSN20MARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
682.  Zariņa JekaterinaSN30Rēzekne
683.  Zariņa MargitaSN20ZAS Pārgauja
Cēsis
684.  Zariņa ZitaSN30Riga
685.  Zariņš Armands-HenrijsVNJ.Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
686.  Zaščerinska IlzeSN30Rīga
687.Zaščerinska SandijaSN30RĪGA
688.  Zauls NiksVNJlimbaži
689.  Zborovskis KasparsVNJ.Jelgava
690.  Zeile ArtisVN30Rīga
691.  Zelle KatrīnaSN20Rīga
692.  Zelmenis DāvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
693.  Zemītis GuntisVN60Jelgava
694.  Ziemele Lelde-BeāteSN20Rīga
695.  Zīle ArvisVN40Jelgava
696.Zinovskis VladislavsVN30MOREX.LV
Rīga
697.  Zlotnikovs SergejsVN40Jelgava
698.  Znotiņš MārisVN30Jēkabpils
699.  Zukuls PaulsVN20DOKS
Jelgava
700.Zvaigzne NiksVN20Rīga
701.  Zvejniece DaigaSN50individuāli
Ozolnieku novads
702.  Žagars ĢirtsVN30Talsi
703.  Žēperis RaivoVN30R+
Rīga
704.Žuravļovs SergejsVN20eMaja.lv
Jurmala

Jelgava, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
TALSI
2.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Abramčika AnnaSTBJelgava
4.  Adamoviča PatrīcijaSTAJelgava
5.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Ādamsons MārisVTLimbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Afanasjevs AlbertsVTRīga
8.  Agafonova AnastasijaSTJelgava
9.  Agapova MarinaSTJelgava
10.  Alne MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
11.  Amoliņa ZandaSTValmiera
12.Andersone LīvaSTLiepāja
13.  Andersons RobertsVTAJelgava
14.  Andiņš RalfsVTBRīga
15.  Andrejeva ViktorijaSTJelgava
16.  Andrejevs DenissVTBJelgava
17.  Andrejevs VilnisVTJelgava
18.  Ansons KārlisVTSK Tērauds
Ikšķile
19.  Antone AgnijaSTJelgava
20.  Antonovs DmitrijsVTRīga
21.Antropova SintijaSTBRīga
22.  Antropovs PēterisVTRīga
23.  Apine LindaSTValmiera
24.  Apsīte ZaneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
25.  Arbidāne IvetaSTTukums
26.  Āre IlzeSTSalaspils
27.  Āre UldisVTolaine pag.PURINI
28.  Ārents PaulsVTSPORTLAND/NIKE
29.  Ārmanis MarkussVTAJelgava
30.  Armons RalfsVTBJelgava
31.  Asare KatrīnaSTBJelgava
32.  Aščuks AndrisVTSK Metroons/ Nike
Rīga
33.  Atvars RenārsVTBRīga
34.  Augšpols ErvīnsVTBJelgava
35.Auzinš AivisVTJelgava
36.  Auziņš Toms-KārlisVTBMatisons Runner’s Club
Rīga
37.  Averyanova ElizabethSTRīga
38.  Ažēns AlekssVTBJelgavas nov.
39.  Babicka MargaritaSTBOzolnieki
40.  Babicka RenāteSTBOzolnieki
41.  Babuškins ArtūrsVTRīga
42.  Bajārs AivarsVTOgre
43.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
44.  Baldere-Sildedze AigaSTJelgava
45.  Bāliņa AgneseSTRīga
46.Balode IngaSTRīga
47.  Balode LudmilaSTJelgava
48.  Balodis ErvīnsVTBRīga
49.  Balta EvijaSTBJelgava
50.  Bānis AndrejsVTSPORTLAND/NIKE
51.  Banziņa IevaSTAJelgava
52.  Banziņš ArtūrsVTBJelgava
53.Baranovs ArtūrsVTADaugavpils
54.  Baranovska PatrīcijaSTBRīga
55.  Bārens DžordžsVTCeram Optec
Rīga
56.  Barkāne AnnikaSTBJelgava
57.  Barsukova OlenaSTRīga
58.  Baškeviča SanitaSTSPORTLAND
Jelgava
59.  Baško ElīzaSTBJelgava
60.  Baumane IlzeSTKandava
61.  Baumanis DainisVTRīga
62.  Baziļevičs PavelsVTBRīga
63.  Bebre-Kondrāte DiānaSTSkrīveri
64.  Bebriša GerdaSTSK Katrīna
Kuldīga
65.  Beča LaimaSTSIA Joker Ltd.
Preiļi
66.Bediķe KatrīneSTBRīga
67.  Beitlere ElīzaSTBJelgava
68.  Bekere ElīnaSTRīga
69.Bekere LuīzeSTAMežinieku psk/AWARDskrien
Jaunbērze
70.  Beķere LuīzeSTAMežinieku psk.
Jaunbērze
71.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
72.  Belova RitaSTADobele
73.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
74.  Belozerova Evelīna-AnnijaSTBJelgava
75.  Beļajevs EdgarsVTRīga
76.  Beļska LaumaSTATalsi
77.Benete GintaSTVanagi
Grobiņa
78.Benete ViktorijaSTAVanagi
Grobiņa
79.Benķe AmandaSTAJelgava
80.  Bensons JurisVTDobele
81.  Bergmane LindaSTBRK Mītava
Jelgava
82.  Bergmanis RaimondsVTRK Mītava
Jelgava
83.  Bergmanis ReinisVTAJelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
84.  Bergmanis RolandsVTBRK Mītava
Jelgava
85.  Berkmane BeāteSTAJelgava
86.Berķis-Bergs ErnestsVTBRiga
87.  Bērtule AgneSTJelgava
88.  Bērziņa AnitaSTSPORTLAND
Ogre
89.  Bērziņa SantaSTDobele
90.  Bērziņš EdmundsVTValmiera
91.  Bērziņš MārisVTSPORTLAND
Rīga
92.  Bērziņš MatīssVTAOgre
93.  Bērziņš ReinisVTLielvārde
94.  Bērziņš RitvarsVTARīga
95.Bevza KetijaSTBOzolnieki
96.  Bibiceva JulijaSTFace2Face
Rīga
97.  Bikovska JūlijaSTSPORTLAND
Rīga
98.  Birkmane Dārta-KatrīnaSTAJelgava
99.  Birmans IlansVTBRīga
100.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
101.Birnbaums GatisVTAstarte-Nafta
Ventspils
102.Birziete SigneSTAJelgava
103.Birziņa SanitaSTJelgava
104.  Bizūns AndrisVTARīga
105.  Blaumane ElīzaSTSPORTLAND
Rīga
106.  Blausa MaijaSTSPORTLAND
Jelgava
107.  Bluka KristersVTBJelgava
108.  Blūmane PaulaSTBJelgava
109.Blūmanis KārlisVTBJelgava
110.  Blumbergs MārtiņšVTRīga
111.Bogača NikolaSTBsporta iela
Rīga
112.  Bogdanovs MaksimsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
113.  Boldasevica VivianaSTAAdazi
114.Boltņeva EgijaSTDobele
115.  Bondarenko RobertsVTRK Mītava
Jelgava
116.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK
Līvāni
117.  Bondars NaurisVTSalaspils
118.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
119.  Bora DanielaSTBTūrisma klubs OGA
Liepāja
120.  Bormanis MarkussVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
121.  Bormanis OskarsVTLauki
Rīga, LATVIJA
122.Brahmane AnnijaSTAAuce
123.Brahmanis KristiansVTBAuce
124.Brants DidzisVTMatisons Runner’s Club
Saldus
125.  Brauna AijaSTRīga
126.  Bricis AleksandrsVTAJelgava
127.  Briede SantaSTSigulda
128.  Briedis RicardsVTASK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
129.  Brikmane IngaSTLiepāja
130.  Briuverts RobertsVTJelgava
131.  Brižaka VinetaSTMARATONA KLUBS
liepaja
132.  Broka BaibaSTSK Tērauds
133.  Brokāns EdmundsVTRīga
134.  Broks EmīlsVTSK Tērauds-2
Ādaži
135.  Brūvera KristīneSTBJelgava
136.  Brūvere GundegaSTSPORTLAND
Rīga
137.  Budahs ArtūrsVTOgre
138.  Buivids ĒriksVTVSK Noskrien
Olaine
139.  Bukaldere IlzeSTOzolnieki
140.  Bukalders RobertsVTBJelgava
141.  Buks KristofersVTAJēkabpils
142.  Bulgačs BrunoVTBMārupe
143.  Bulgakovs ValērijsVTRīga
144.  Bulkovskis AlensVTBRK Mītava
Jelgava
145.  Bulkovskis MareksVTRK Mītava
Jelgava
146.  Buls BenediktsVTAJūrmala
147.  Būmane LoretaSTBDobele
148.  Bumburs LaurisVTDobele
149.  Buškevica AndaSTJelgava
150.  Bušs AndrisVTRīga
151.  Butāne DanielaSTBJelgava
152.  Butkus Katrīna-LuīzeSTBJelgava
153.  Cabija MarikaSTJelgava
154.  Cabijs DansVTBJelgava
155.  Cabijs DominiksVTBJelgava
156.  Caune Miks-JānisVTBRīga
157.Cepliša IevaSTRīga
158.  Ceruško ZiemelisVTRīga
159.  Chuchunova NataliaSTRIga
160.  Ciču IlgvarsVTJelgava
161.  Ciekurzne IngūnaSTJelgava
162.  Cikota JurisVTRiga
163.  Cinīte EvelīnaSTBRīga
164.  Cinovska Marta-LīgaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
165.  Ciprus MelānijaSTBBauska
166.  Citoviča SofijaSTBJelgava
167.  Corbus Līna-GundegaSTBLejas Dzirkaļi
Jena
168.  Corbus Maksis-ĒriksVTBLejas Dzirkaļi
Jena
169.Cunsja ŠarloteSTBJ4VSK 1.C
Ozolnieki
170.  Čakstiņš RinaldsVTARīga
171.  Čaupals KārlisVTSPORTLAND
Tukums
172.  Čelamutu Sendurs-RobinsVTBJelgava
173.  Čepāne LailaSTRīga
174.  Čevere-Veinberga GerdaSTValmiera
175.  Čubukovs AlekssVTBDobele
176.Daa MonicaSTARiga
177.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Ozolnieki
178.  Dadzis MārtiņšVTASK Katrīna
Kuldīga
179.Daļecka SanijaSTBLielvārde
180.Damberga DaniēlaSTBCēsis
181.  Dambergs JānisVTCēsis
182.  Dancova NataljaSTJelgava
183.  Danilovs IljaVTPreili
184.  Danilovs RomansVTRiga
185.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
186.  Davidjuks ŅikitaVTBRīga
187.  Dedels EdvartsVTBOzolnieki
188.  Dementjeva EvaSTAJelgava
189.  Depša SolvitaSTIecava
190.  Deržinska SimonaSTBJelgava
191.  Dēze AndisVTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
192.  Didrihsone AijaSTJaunpils
193.Didrihsone TatjanaSTJelgava
194.  Didrihsons NaurisVTSPORTLAND
Rīga
195.  Dimants MārtiņšVTBBauskas BJSS
Bauska
196.  Dimpere ElizabeteSTAJelgava
197.  Djačenko DmitrijsVTBJelgava
198.  Dmitračenoka JeļenaSTSalaspils
199.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils sporta skola
Salaspils
200.  Dmitrijevs EduardsVTBJelgava
201.  Dobelnieks ReinisVTBJelgava
202.  Dobins SergejsVTRīga
203.  Dobrovskis MareksVTJelgava
204.Doļinovska NatālijaSTJēkabpils
205.  Donāne SarmaSTRēzekne
Bērzgales pagasts
206.  Doroškeviča JuliannaSTARēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
207.  Drapija ElīnaSTBJelgava
208.  Dreija GintsVTSPORTLAND
Rīga
209.  Drelnieks NaurisVTRīga
210.  Drurs DimaVTBJelgava
211.Druskins EdgarsVTBVanagi
Liepaja
212.  Duboviks IgorsVTJelgava
213.  Dubrinieks MārtiņšVTRīga
214.  Dude ArtisVTAugstkalne
Jegava
215.  Dumārovs ArmīnsVTBJelgava
216.  Dumpis Adrians-AloizsVTJelgava
217.  Dumppis GunārsVTIecava
218.  Dundurs AgrisVTMaratonaklubs
Rīga
219.  Dūša KristapsVTADobele
220.Dušenkova ElīzaSTBsporta iela
Jēkabpils
221.  Dzebale KristaSTBSIA Joker Ltd.
Mārupe
222.  Dzene Anna-LindaSTBJelgava
223.  Dzene KristīneSTOlaine
224.  Dzene LieneSTJelgava
225.  Dzeniša SabinaSTBJelgava
226.  Džonsons Rihards-OliversVTARīga
227.  Efremov KonstantinVTRīga
228.Eglītis RaivisVTJelgava
229.  Eiermanis DāvidsVTBTalsi
230.Eihenbergs DāvisVTAJelgava
231.  Eiso ValtersVTBJelgava
232.  Ekerts MarkussVTBSPORTLAND
Ogre
233.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
234.Elksne IngaSTJēkabpils
235.  Eltermanis MarkussVTAJelgava
236.  Ermane SamantaSTB-
Rīga
237.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
238.Feldmane IlzeSTJELGAVA
239.  Feldmanis ĀrisVTJelgava
240.  Feteris AigarsVTMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
241.  Firsovs FilipsVTAJelgava
242.  Fišers DairisVTRīga
243.  Fīze EvaSTBJelgava
244.  Fīze IntsVTAJelgava
245.Fjodorovs RolandsVTBJūrmala
246.Fogele ElzaSTBDobele
247.  Folomejeva AmēlijaSTBJelgava
248.  Freimane AijaSTBJelgava
249.  Freimane NikolaSTB5F
Jelgava
250.  Freimanis JānisVTB5F
Jelgava
251.  Freimute NatālijaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
252.Fridrihsone LindaSTSPORTLAND
Rīga
253.Frolova AnnaSTBMatison Runner's club
Saldus
254.Gailuma DiānaSTRīga
255.  Ganzins OļegsVTRīga
256.  Garolis MārtiņšVTSPORTLAND
Rīga
257.Gasūns RenārsVTRīga
258.  Gātere DinijaSTSPORTLAND
Rīga
259.  Gavare LīgaSTDobele
260.  Gavrilovs JurisVTRīga
261.Gediņš JēkabsVTBJelgava
262.  Gelžinis RičardsVTADobele
263.  Gerasimjonoka RebekaSTBDobele
264.Geriņš NormundsVTDaugavpils Runners
Daugavpils
265.  Gertmane Hetija-KeitaSTBSaulkrasti
266.  Gīmis RobertsVTBJelgava
267.Gintere Patrīcija-TīnaSTBRĪGA
268.  Glazkina LolitaSTRīga
269.  Glika KateSTValmiera
270.Gludina KristineSTJelgavs
271.  Glūzda KrišjānisVTLiepāja
272.  Gļibicka TatjanaSTJelgava
273.Goba ElīnaSTBJelgava
274.  Golovaca ValerijaSTFace2Face
Rīga
275.  Golubovs OļjaSTBJelgava
276.  Gorbatko TatjanaSTTG BALANCE
Jelgava
277.  Gorlovičs DmitrijsVTFortum
Jelgava
278.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Tārgale
279.  Goša IlzeSTMARATONA KLUBS
Tārgale
280.  Gotfrīda IlzeSTSPORTLAND
Kandava
281.  Grabovske BetijaSTASK Katrīna
Kuldīga
282.  Grandāns TomsVTBRīga
283.  Grāvers LūkassVTARīga
284.  Graviņš MārtiņšVTRīga
285.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
286.  Gredzena Nadīna-LīgaSTKocēni
287.  Grieķere SandraSTKoknese
288.  Grietēna ElizabeteSTAJelgava
289.  Grigalis IlmārsVTĀdaži
290.  Grigena RūtaSTBJlgava
291.  Grigoroviča AnnaSTJelgava
292.  Grikmanis RaulsVTBRīga
293.  Griķe AmandaSTBDaugavpils Runners
Daugavpils
294.  Griķe BeatriseSTBRīga
295.  Grīnberga AliseSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
296.Grīnberga AndaSTJelgava
297.  Grīnbergs JānisVTRīga
298.Gromova Amanda-HildaSTAIecava
299.Gromovs KristersVTAJelgava
300.  Gronska JanaSTBJelgava
301.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki
Ozolnieki
302.  Groševa NataljaSTJelgava
303.  Grozītis GundarsVTJelgava
304.  Gubina IngaSTOlainfarm
Olaine
305.  Gudovska ViktorijaSTARK Mītava
Jelgava
306.Gugāns SandisVTJelgava
307.  Gulbe ElīnaSTRīga
308.  Gulbe LieneSTRīga
309.  Guseva AnnaSTBJelgava
310.  Gusevs IgnatsVTBJelgava
311.Gūtmanis EgilsVTJelgava
312.  Haindrava JelizavetaSTALudza
Ludza
313.  Hāna-Valtasa SandraSTSK Metroons/ NISSAN
Mārupe
314.  Harjo ElīzaSTBRīga
315.Hasanova KsenijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
316.Holsts GintsVTBauska
317.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
318.Horna EndijaSTBDobele
319.  Horošavina JekaterīnaSTRīga
320.  Ielejs MatīssVTBSkrīveri
321.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
322.  Ihsjuļhņeca JeļenaSTBJelgava
323.  Ikaunieks AgrisVTDobele
324.  Ikaunieks TomsVTBJungfermaņi
Kalnciems
325.Ikvila LindaSTNākotne, Jelgavas novads
326.  Iļjina AliseSTSwedbank
Rīga
327.  Iļņickis ArtūrsVTBJelgava
328.  Indrulis IvarsVTDobele
329.  Irbe AnnaSTBTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
330.  Irbe MartsVTRīga
331.  Irbe PaulaSTBTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
332.  Ivanova IrinaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
333.Ivanova OlgaSTJelgava
334.  Ivanova ValērijaSTAJelgava
335.  Ivanovs ArtursVTAJelgava
336.  Ivanovs ArtursVTAValmiera
337.  Ivanovs SergejsVTCēsis
338.  Ivanovska KristaSTABiksti
339.Jacenko KarinaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
340.Jākobsone LīgaSTRīga
341.  Jakobsone SendijaSTSPORTLAND
Bauska
342.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
343.  Jakovele IjaSTBOlaine
344.  Jakubone TīnaSTBBauska
345.  Jakušonoka HelēnaSTBJelgava
346.  Janiševa SandraSTJelgava
347.Jānīte JanitaSTSaldus
348.Jānītis EmīlsVTBSaldus
349.  Jansone KitijaSTBTukums
350.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
351.  Jansone-Patmalniece KristianaSTSPORTLAND
Rīga
352.  Jansons DenielsVTARīga
353.  Jansons KristapsVTBTukums
354.  Jansons MārtiņšVTRīga
355.  Januševskis EdgarsVTJelgava
356.  Jaudzeme AnnijaSTSPORTLAND
Rīga
357.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
358.Jaunsubrēna ElīnaSTBJelgava
359.Jaunzare AiraSTFOLKMAŅI
Rīga
360.  Jaunzare AivaSTOGRE
361.  Jaunzare RasaSTMadliena
362.Jaževiča EvaSTAJelgava
363.Jekimenko PavelsVTBJelgava
364.  Jericjans ArtursVTLiepāja
365.  Jevstigņejevs VladislavsVTRīga
366.Joškane SanitaSTJelgava
367.  Juhnevičš AivarsVTJelgava
368.  Juldaševs VladimirsVTRīga
369.  Junghāne LindaSTLiepāja
370.  Junghāns UģisVTLiepāja
371.  Junkers KrišjānisVTBJelgava
372.  Jurane VinetaSTRīga
373.Jurgens ArtisVTBJelgava
374.Kaikare IneseSTDobele
375.  Kainova OksanaSTARīga
376.  Kairišs JānisVTAstarte-Nafta
Jelgava
377.  Kalbanovs ArtūrsVTJelgava
378.Kalēja ElīnaSTTukums
379.Kalēja LindaSTRUN to LIVE
Rīga
380.  Kalējs KristsVTBLiepāja
381.Kaliksone Marta-PaulaSTBJelgava
382.Kalnietis JurisVTBJelgava
383.  Kalnina Samanta-SonoraSTAJēkabpils
Jekabpils
384.  Kalnins RalfsVTBJekabpils
Jekabpils
385.  Kalnins Ralfs-RicardsVTBJekabpils
Jekabpils
386.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
387.  Kaļva AgitaSTĶegumā spēks
Ķegums
388.  Kaļva GunitaSTKuldīga
389.  Kanenbergs KārlisVTJelgava
390.Kāpina DagnijaSTSaldus
391.  Kapočus RolandsVTRīga
392.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
393.  Karčevskis KārlisVTAstarte-Nafta
Ozolnieki
394.  Kārkliņa AliseSTASK Katrīna
Kuldīga
395.  Karpikova OksanaSTFace2Face
Rīga
396.  Kašs ZigmārsVTSPORTLAND
Rīga
397.Kaupuža SigneSTCēsis
398.  Kazainis ĢirtsVTRīga
399.Keirāne JeļenaSTRiga
400.  Kelerts KristiānsVTAPenkules pagasts
401.  Kešāne MartaSTMARTAS CREATIVE FITNESS
Rīga
402.  Keverte SantaSTjelgava
jurmala
403.  Kima-Andersone KristīneSTJelgava
404.  Kirķis ArtisVTSPORTLAND
Mārupe
405.  Kirmenšteine NikolaSTBRīga
406.  Kiršteins TomsVTADobele
407.  Kiste KasparsVTRīga
408.  Kitčenko RomansVTJelgava
409.Klauseka-Ivbule SanitaSTJelgava
410.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
411.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
412.  Kļimčuka SantaSTSIA Joker Ltd.
Bauska
413.  Kļimovs MaksimsVTBJelgava
414.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
415.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
416.  Knēts RaimondsVTRopaži
417.  Knēža RalfsVTASPORTLAND
Sigulda
418.  Knope EvijaSTJelgava
419.Knospiņa LoretaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
420.  Kobale NikolaSTBJelgava
421.  Kodoliņš IngarsVTTukums
422.  Kokins RenārsVTAJelgava
423.  Kola AgneseSTJelgava
424.Komars OskarsVTBJelgava
425.  Konderko Artūrs-ViestardsVTBBJSS Jelgava
Jelgava
426.  Kondratjuka LolitaSTSalacgrīva
427.  Konrāde AijaSTRīga
428.  Koptelovs MaksimsVTRīga
429.Koreckis AdriansVTBRiga
430.Koreckis ArtūrsVTBJELGAVA
431.  Kostjukova VladaSTJelgava
432.  Kovaļauskis OļegsVTJelgava
433.  Kovzovičs AndrisVTAJelgava
434.  Kozakovs IgorsVTDobele
435.  Kozlova TatjanaSTLiepāja
436.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov
437.  Kozlovs MihailsVTRīga
438.  Krafta VinetaSTRīga
439.  Krapāns JānisVTRīga
440.  Krasovskis IgorsVTLiepāja
441.  Krastiņš TimursVTBDobele
442.  Kraukle AijaSTSmiltene
443.  Krauze KasparsVTDobele
444.  Kravale LauraSTBJelgava
445.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
446.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
447.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
448.  Kravčenko PjotrsVTBJelgava
449.Kreitiņa GlendaSTOlainfarm
Olaine
450.Kreslina JutaSTRiga
451.  Krēsliņa AijaSTSPORTLAND
Ogre
452.  Krēsliņš KurtsVTBDobeles nov.
453.  Krimela ElzaSTAIkšķile
454.  Kripe DenijaSTBJelgava
455.  Krisckis NormundsVTJelgava
456.Krūmiņa IevaSTTērvete
457.  Krūmiņa IlzeSTKandava
458.  Krūmiņa LeldeSTTērvete
459.Krūmiņa MeldraSTJelgava
460.  Krūmiņs DagnisVTJelgava
461.  Krūmiņš JurisVTSigulda
462.  Krūmiņš KārlisVTATērvete
463.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
464.Krupins JurijsVTSpars-MK
Preiļi
465.  Krupins VjačeslavsVTASpars-MK/Matisons Runner's Club
Preiļi
466.  Krustiņš KrišjānisVTJelgava
467.Krutihins ArtjomsVTBDinamo-Lat
Riga
468.Krutihins KirilsVTBDinamo-Lat
Riga
469.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
470.Kubile AgitaSTviena
jelgava
471.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
472.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
473.  Kudiņa LoretaSTBJūrmala
474.  Kudiņš GintsVTvsk noskrien
Jurmala
475.  Kugrēns RainersVTBJūrmala
476.  Kuģis RalfsVTMARATONA KLUBS
Kocēni
477.  Kukare IvetaSTRīga
478.  Kukere SindijaSTValmiera
479.  Kunce ElīnaSTIkšķile
480.Kunovs AndrejsVTMOREX.LV
Rīga
481.  Kuplis RūdolfsVTARīga
482.  Kurčo LolitaSTJelgava
483.  Kurpica EmīlijaSTBDobele
484.  Kurpniece DanaSTValmiera
485.  Kusiņa OlgaSTBTA
Rīga
486.  Kuzins KurtsVTARīga
487.Kuznecovs IvansVTBJelgava
488.  Ķeirane MairaSTRiga
489.  Ķemere Nadīna-KeitaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
490.  Ķemlere LauraSTBJelgava
491.  Ķemme ZandaSTBrenguļu pag.
492.  Ķepale Kendija-SintijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
493.  Ķepale ParisaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
494.  Ķibilda ElīzaSTAJelgava
495.Ķiepe-Ķipge IvarsVTĀdaži
496.  Ķirsis AivisVTJelgava
497.  Lācīte MadaraSTJelgava
498.  Lagzdiņa ŽaneteSTABlīdene
499.  Lagzdkalns KārlisVTSPORTLAND
Rīga
500.  Lagzdkalns KristapsVTSPORTLAND
Rīga
501.  Laidiņš LinardsVTBOzolnieku airēšanas klubs
Ozolnieki
502.  Laizāns NormundsVTBSPORTLAND
Jēkabpils
503.  Laķe SandijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
504.  Laķis AigarsVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
505.  Lamberte JanaSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
506.  Lankupa MadaraSTBSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
507.Lapekina AnastasijaSTADaugavpils
508.  Lapšins KārlisVTBJelgava
509.  Lastovska ElizabeteSTBJaunbērze
510.Laščenkovs RolandsVTBJelgava
511.Latakaite AneteSTRīga
512.  Latvers KasparsVTAMežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
513.  Lauciņa DaceSTSPORTLAND
Rīga
514.  Laučiška AritaSTSPORTLAND
Rīga
515.  Launaga SintijaSTJelgava
516.  Lazdiņa ArtaSTBJelgava
517.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
518.  Lazdiņš KasparsVTJelgava
519.Lazdupe GuntraSTLiepāja
520.  Lebedeva DianaSTRezekne
521.  Lebedevs DariansVTBRezekne
522.  Leitarts IvarsVTAtalsi
523.  Leitis InārsVTSPORTLAND
Rīga
524.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
525.  Lepse InāraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
526.Lescinska KristinaSTRīga
527.Lescinska ViktorijaSTARīga
528.  Lešinskis ModrisVTSPORTLAND
Rīga
529.Lībeks VilnisVTTalsi
530.  Līcītis ArtūrsVTRīga
531.  Liekmanis RaivoVTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
532.  Lielaisrams ImantsVTBDobele
533.  Lielcepure LīgaSTJelgava
534.  Liepa NormundsVTRīga
535.  Liepiņa IevaSTRīga
536.  Liepiņa IvetaSTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
537.  Liepiņa MadaraSTĀdaži
538.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
539.  Liepiņš LinardsVTAJelgava
540.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
541.  Liepiņš RonaldsVTSK Metroons/ NISSAN
Rīga
542.Liepniece DanielaSTBJelgava
543.Liepniece DārtaSTBJelgava
544.  Linbergs GintsVTJelgava
545.  Liskina SvetlandaSTRīga
546.  Līsmanis KristapsVTJelgava
547.  Litvinenko JeļenaSTRīga
548.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
549.  Līvzemniece VinetaSTLatvenergo
Liepāja
550.Ločmele LeldeSTĶegums
551.  Lode MikusVTOzolnieki
552.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
553.Lučkina JeļenaSTMARATONA KLUBS
Rīga
554.  Lukass MarksVTBJelgava
555.Lukaševica KatrinaSTBOlainfarm
Olaine
556.Lukaševica SimonaSTBOlainfarm
Olaine
557.Lukaševica ZintaSTOlainfarm
Olaine
558.  Lukava GuramVTRīga
559.  Lukins RobertsVTARīga
560.  Lunte ElīnaSTRīga
561.Lūse LīgaSTBRīga
562.Ļevčenko MāraSTRīga
563.Ļucāne BaibaSTĀdaži
564.  Mahts EduardsVTBStende, Talsu nov.
565.  Makusevs AndrejsVTRīga
566.Malave DunkanVTBJelgava
567.  Maleja AigaSTLielvārde
568.Malina ZaigaSTRiga
569.  Mamedova KarīnaSTDaugavpils Runners
Daugavpils
570.  Mamedova LindaSTSIA Joker Ltd.
Ogre
571.  Marcinkevičs RūdisVTARīga
572.Markevičus MārtiņšVTBBauska
573.  Martirosjana MarijaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
574.Marzavins MarksVTBRīga
575.Maslaka JanaSTAJelgava
576.  Maško SamantaSTAUhu
Jelgavas sporta skola
577.  Matačina JaneksVTJelgava
578.  Mateiko ŅikitaVTAJelgava
579.  Matisone Karolīna-KarlaSTBMatisons Runner’s Club
Piltene
580.  Matisovs Nils-GustavsVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
581.  Matule SantaSTSK Tērauds-1
Rīga
582.  Matulis ArtūrsVTJelgava
583.  Mazais DāvisVTBRīga
584.  Mazurs ArtūrsVTJelgava
585.  Medne MāraSTJūrmala
586.  Medvedeva MarinaSTJelgava
587.  Megnis UldisVTSmiltene
588.  Meiere Kellija-IevaSTAJelgava
589.Meijere-Fiņķe LīgaSTJelgava
590.  Meilerte KetaSTBLatte
Rīga
591.  Meilerte KristīneSTLatte
Rīga
592.Meinerts GuntisVTSalaspils
593.  Meizāns EdijsVTAPiltenes vsk.
Piltene
594.  Melgalve IlzeSTHONEST RENT
Valmiera
595.  Mellis DidzisVTSPORTLAND
Lielvārde
596.  Melnika DaceSTVangaži
597.  Meļeško IrinaSTJelgava
598.  Metums Mārtiņš-RūdisVTAValmiera
599.  Metums Nauris-KristapsVTBValmiera
600.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
601.  Mežvēvers AivarsVTSPORTLAND
Ogre
602.  Mickus JurģisVTSkrunda
Skrunda
603.  Miķelsone AgritaSTBukaišu pag.
604.  Miķelsone GundegaSTSPORTLAND
Gulbene
605.Miķelsone IevaSTBJelgava
606.Miķelsone Krista-KristīneSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
607.  Milčs Aleks-AleksandrsVTBRīga
608.  Milzers EdvīnsVTAIecava
609.Minajeva AminaSTBJelgava
610.  Minčionoks MārisVTLiepāja
611.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
612.  Miņina LudmilaSTSPORTLAND
Jelgava
613.  Misiņa BeāteSTAJelgava
614.  Missa MarkussVTBJelgava
615.  Moča ElīnaSTAJaunpils
616.  Moisejenko IgorsVTBRīga
617.  Muraško LīgaSTSPORTLAND
Jelgava
618.  Muraško MadaraSTRīga
619.  Murevics RalfsVTBRīga
620.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
621.  Mūrniece MarijaSTBAstarte-Nafta
Ventspils
622.  Nadjaks MaratsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
623.Naglis AinārsVTRīga
624.Naglis KasparsVTRīga
625.Naglis RolandsVTRīga
626.  Namnieks ArnisVTSPORTLAND
Rīga
627.  Napozitano RosarioVTRīga
628.  Narvils UgisVTJelgava
629.  Naturina DanielaSTBJelgava
630.  Naumcins MartinsVTBDobele
631.Nauziete MairitaSTJelgava
632.  Neimane SintijaSTSPORTLAND
Dobele
633.  Neimanis ZigurdsVTRīga
634.  Netlova EvaSTJelgava
635.  Niedra ArvīdsVTBJelgava
636.Nordena MegijaSTBBēne
637.Ņemņasevs LeoVTBJelgava
638.  Ņeverovs RodionsVTBRīga
639.  Ņikiforova RigondaSTMatisons Runner’s Club
Kazdanga
640.Ņikiforova SarmīteSTSPORTLAND
Jelgava
641.  Ņikiforovs LinardsVTMatisons Runner’s Club
Kazdanga
642.Ņikitins DamirsVTBRigas satiksme
Rīga
643.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
644.  Ņikitorovs ArtjomsVTBJelgava
645.Ņitočkins NikolajsVTMOREX.LV
Rīga
646.  Obelnieks ArtursVTJelgava
647.  Okunevs KirilsVTLiepāja
648.Olehnoviča JanaSTTukums
649.  Olsen KstianaSTAJelgava
650.  Olševskis RalfsVTSPORTLAND
Dobele
651.  Orbidāns JaroslavsVTBSK Ozolnieki
Salgale
652.  Orbidāns RobertsVTBSK Ozolnieki
Salgale
653.  Osipkovs AleksejsVTRīga
654.  Ostrovska KatrīnaSTJelgava
655.  Ostups AtisVTSigulda
656.  Ošs GatisVTOzolnieki
657.  Otaņķe AliseSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
658.  Ovsjanko AdrianaSTBLīvbērze
659.  Ozola Linda-EmīlijaSTPenkule
660.  Ozolina IevaSTSPORTLAND
Jūrmala
661.  Ozoliņa SimonaSTSPORTLAND/NIKE
662.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/NIKE
Valka
663.  Ozoliņš KārlisVTJelgava
664.  Ozoliņš KasparsVTJelgava
665.  Ozoliņš RodrigoVTBJelgava
666.  Ozolniece GabrielaSTBJelgava
667.  Ozols MatīssVTBJelgava
668.  Pabērzis MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
669.Paegle IvonnaSTBJelgava
670.  Paegle RozeSTJelgava
671.  Paeglīte RēzijaSTAJelgava
672.  Parādnieks KārlisVTARīga
673.  Pastare DainaSTSIA Joker Ltd.
Preiļi
674.  Pastare PatrīcijaSTARīga
675.  Paškevičs ArnisVTPATRIA SPORTLAND
676.  Paškevičs EmīlsVTBBēne
677.  Pauča VizmaSTJelgava
678.  Pauloviča IngaSTBauska
679.  Paulušenko RaitisVTSIA Joker Ltd.
Liepāja
680.  Pavloviča ElīnaSTBOlainfarm
Jelgava
681.  Pavloviča SanitaSTOlainfarm
Olaine
682.Pavlovičs AndrisVTOlainfarm
Olaine
683.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
684.  Peksis EndijsVTBJelgava
685.  Peļuhovska KarīnaSTJelgava
686.  Pence JolantaSTBJaunsardze
Lejasciems
687.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
688.  Pesecka TatjanaSTSPORTLAND
Rīga
689.  Petaka InaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
690.  Pētersone Marta-LuīzeSTBMatisons Runner’s Club
Kocēni
691.  Petrelēvics MariussVTJelgava
692.  Petrika InetaSTJelgava
693.  Petrova AnnaSTJelgava
694.  Petrovskis KristapsVTIecava
695.Petrusa EgitaSTSPORTLAND
Dobele
696.  Pinne EvitaSTARīga
697.Plaude ElīnaSTRīga
698.  Plavkovs MarkussVTAJelgava
699.  Plešs MarkussVTBInčukalns
700.  Pletinko AndrejsVTRiga
701.  Plūdons ElmārsVTBauska
702.Pluša JautrīteSTRīga
703.Plušs IvoVTBRīga
704.  Podiņš KristapsVTSPORTLAND
Rīga
705.  Podjavo IngaSTRīga
706.  Poļakova SandaSTJelgava
707.  Popovs AleksejsVTRīga
708.  Popovs RomānsVTRīga
709.  Pozdņakova ElīnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
710.  Prauliņš RūdolfsVTRīga
711.  Priede ArtaSTIecava
712.  Priede LieneSTOlaine
713.  Priede SintijaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
714.Princis JurisVTKabile
Kabile
715.  Pugačs KristapsVTSPORTLAND
Balvi
716.Puhtajeviča AnnaSTSWEDBANK
Ventspils
717.  Puja Evelīna-RozeSTBRK Mītava
Jelgava
718.  Puķīte ElizabeteSTBDobele
719.  Puķīte MartaSTARK Mītava
Jelgava
720.Pundiņa IevaSTRīga
721.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
722.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
723.Pura AmandaSTAJelgava
724.Pura SandraSTJelgava
725.  Purmalis Svens-HenrijsVTBJelgava
726.  Putniņa AgnijaSTSPORTLAND
Kuldīga
727.  Putniņš Paulis-ArtūrsVTOgre
728.  Rabša VernersVTJelgava
729.  Radziņa IlvaSTTukums
730.  Radžabova-Cinovska AllaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
731.  Raits SandisVTRaitu ģimene
Jelgavas novads, Ūziņi
732.  Ranika AngelikaSTARīgas nov.
733.  Rašmanis MārtiņšVTDobele
734.  Ratnieks RobertsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
735.  Raudziņa EvaSTSPORTLAND
Rīga
736.  Razgalis JānisVTSK Tērauds/NIKE
Madona
737.  Razgals IlgvarsVTLiepāja
738.  Rēdere EvelīnaSTBRēderu banda
Ielejas
739.  Rēdere IlzeSTSK Tērauds-2
Rīga
740.  Rēdere LīgaSTRēderu banda
Ielejas
741.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
742.  Reinfelde HelēnaSTBSkrienam Liepājā
Liepāja
743.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ NISSAN
Rīga
744.  Reinicāns DeinsVTJelgava
745.  Reķis ReinisVTCēsis
746.  Rībens KārlisVTBRīga
747.Ribkina JevgenijaSTJelgava
748.Ribkins KonstantīnsVTRīga
749.  Riekstiņš GustavsVTAIecava
750.  Rikarde ElīnaSTMARATONA KLUBS
Liepāja
751.  Rikjure DiānaSTJelgava
752.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
753.  Rižovs RihardsVTRēzeknes BJSS
Rēzekne
754.  Rjadčikova LindaSTADobele
755.  Romanovs AndrejsVTMārupe
756.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
757.  Romāns JānisVTRīga
758.  Roze RenārsVTJRK
Ogres novads
759.  Rozenbama ZaneSTJelgava
760.  Rozenberga EmīlijaSTBAizpute
761.  Rozentāls AleksandrsVTJelgava
762.  Rozentāls NaurisVTJelgava
763.  Rozenvalds KristiansVTJelgava
764.  Rozītis IngussVTKuldīga
765.  Roznere EgijaSTAJelgava
766.Rožkalne Anete-DārtaSTRīga
767.  Rubene KristiānaSTNBS
Baldone
768.  Rubenis HarijsVTRīga
769.  Rudzītis KristapsVTAJelgava
770.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
771.  Rumba AigarsVTOlaine
772.Rungevica NellijaSTBVentava
773.Rungevics OlafsVTBVentava
774.  Ruņģe SendijaSTBTA
Rīga
775.  Rusecka DanielaSTARK Mītava
Jelgava
776.Rūsiņa ElzaSTJersika
777.  Sadkovs OskarsVTBJelgava
778.  Sadovska DinaSTOlainfarm
Rīga
779.  Sakne ReinisVTTalsi
780.Sakne ZaneSTNākotne
781.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
782.  Samoviča KristīneSTAJelgava
783.  Samuilovs ArtursVTJelgava
784.  Sapjolka EdgarsVTRīga
785.Sārtaputns DāvisVTOSTBY
Piņķi
786.  Saukāne EvaSTRīga
787.  Saukums UldisVTRīga
788.Saulajs GustavsVTBStaļģene
789.  Sausā-Onzule RaimondaSTTukums
790.  Sauša MartaSTSPORTLAND
Riga
791.Savčenko LīvaSTSPORTLAND
Kandava
792.  Saveļjeva DanaSTJelgava
793.  Savickis AndrisVTPiņķi
794.  Savickis VladislavsVTJelgava
795.  Sazoņenkovs DenissVTRīga
796.  Segliņš DainisVTJelgava
797.Seļezņova NikoletaSTBJelgava
798.Seļezņova NikoletaSTBJelgava
799.  Seņins ArtjomsVTJelgava
800.  Serebro MargaritaSTRiga
801.  Sevastjanova EstereSTBAstarte-Nafta
Ozolnieki
802.  Sigutenkova ViktorijaSTARK Mītava
Jelgava
803.  Siksna AndželikaSTBēne
804.  Sila DanaSTJekabpils
Jēkabpils
805.  Silauniece ĢertrūdeSTfranči
Olaines nov.
806.  Silgailis MārtiņšVTRīga
807.Siliņa LīvaSTAJELGAVA
808.  Siliņa MegijaSTASalaspils
809.  Siliņa StefānijaSTBJelgava
810.  Sīlis RaimondsVTRīga
811.Silova MadaraSTAĀdaži
812.  Sils NorbertsVTBJēkabpils
Jēkabpils
813.  Sirsniņš AndrisVTJelgava
814.Skricka ElizabeteSTRīga
815.  Skrundenieks DzintarsVTSPORTLAND
Liepāja
816.Skrūzmans AndrisVTJersika
817.  Skujiņa Laura-MarijaSTASmiltene
818.  Skutāne IlonaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
819.Skutāns KārlisVTValka
820.  Slāģe KlintaSTApandas
Dobele
821.  Smeļovs AleksandrsVTABēne
822.  Smilga RaimondsVTJelgava
823.  Smirnova NataļjaSTJelgava
824.  Smirnovs DemiansVTBJelgava
825.  Smirnovs SergejsVTJelgava
826.  Smirnovs SergejsVTBJelgava
827.  Smirnovs VladlensVTBJelgava
828.  Smoļuks AleksandrsVTAJelgava
829.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaSTSPORTLAND
RĪGA
830.  Sniķersproģis RūdolfsVTRīga
831.  Sobovjovs PāvelsVTRīga
832.  Sokolova KarīnaSTBRUN to LIVE
Riga
833.  Sokolovs TomassVTBRUN to LIVE
Riga
834.  Sokolovska NikolaSTBJelgava
835.Soldatova OlgaSTRK Mītava
Jelgava
836.  Solovjovs ĒriksVTSPORTLAND/NIKE
837.  Sova SabīneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
838.  Spalva LindaSTJelgava
839.  Sprinģis UģisVTRīga
840.Sproge EvitaSTRiga
841.  Sproģis JānisVTAMIGOS
Rīga
842.  Srabovskis AndrisVTJūrmala
843.  Stagišs VilnisVTJelgava
844.  Staģe KristīneSTJelgava
845.  Stakle EdijsVTJelgava
846.  Stankevičs AigarsVTRīga
847.  Stankovska KristīneSTJelgava
848.  Staruks DaniilsVTAMatisons Runner’s Club
Ventspils
849.  Statrus DanielsVTSaldus
850.  Stefanoviča KlavdijaSTAEleja
851.  Sticjuks SergejsVTDaugavpils
852.  Stieģele SandraSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
853.  Stikuts ArmīnsVTBJelgava
854.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
855.  Stonka DainaSTVSK Noskrien
Riga
856.  Stonka KārlisVTVSK Noskrien
Rīga
857.  Strakša AnnaSTBJelgava
858.Stranga LetīcijaSTBStaļģene
859.  Strangate SabīneSTLimbaži
860.  Straube TomassVTRīga
861.  Straupmane AivaSTJelgava
862.  Strazdiņa IvetaSTAJelgava
863.  Stražinskis ArtjomsVTAJelgava
864.Strēlis EndijsVTBJelgava
865.  Strīķis AndrisVTJelgava
866.  Strods RenārsVTBRīga
867.  Strogonovs VladimirsVTAJelgava
868.  Studers SandisVTRīga
869.  Stukina MadaraSTBVircava
870.  Suboča EvelīnaSTAJelgava
871.  Suhareva DanielaSTBJelgava
872.  Suhinins NikitaVTRīga
873.  Sviridous DaņilaVTADobele
874.Šadurova SabīnaSTRīga
875.  Šakurovs ĒriksVTJelgava
876.  Šalajeva KatrīnaSTAJelgava
877.  Šarigina AllaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
878.  Šastina TatjanaSTRīga
879.Šatrovska ElēnaSTAJelgava
880.  Šaverda DaniilsVTBJelgava
881.  Šmite InetaSTBukulti
882.  Šorecs AndrejsVTBJelgava
883.Štāla MontaSTJelgava
884.  Šteinerte SantaSTTukums
885.Štelce AgneseSTWunder Latvia
Valmiera
886.  Šternmanis RūdolfsVTBRīga
887.Štolca LindaSTLiepāja
888.Štopīte DiānaSTJelgava
889.  Štorhs KevinsVTBJelgava
890.Šuķevica EndžijaSTBJelgava
891.  Šulce SantaSTAizpute
892.Tabaka AgneseSTjelgava
893.  Tartilova EvijaSTJelgava
894.  Taukus MarijaSTSPORTLAND
Dobele
895.  Terentjevs NikolajsVTRīga
896.  Tillers JānisVTJelgava
897.  Tima AgitaSTSPORTLAND
Rīga
898.  Timaško DainaSTRūjiena
899.Tinkus MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
900.  Tione DaceSTFace2Face
Rīga
901.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
902.  Tolmačovs DanilaVTBJelgava
903.  Tončeva GitaSTJelgava
904.  Trankale JūlijaSTDobele
905.  Trifonova LarisaSTRīga
906.Trofimova OlgaSTRīga
907.  Trubačs RainersVTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Preiļi
908.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
909.Turčinska ElīzaSTAJelgava
910.  Turonoks JevgenijsVTBDobele
911.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
912.Učelniece Līva-KristaSTATalsi
913.  Ūdris EmīlsVTARīga
914.  Unda RobertsVTBRīgas nov.
915.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
916.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
917.Upmale LeilaSTBJelgava
918.  Urakovs RomansVTJelgava
919.  Ustupa ElīnaSTBSS Arkādija
Rīga
920.Uzule GintaSTJelgava
921.  Uzule RenāteSTjelgava
Jelgava
922.  Vagale IjaSTRīga
923.  Vagānovs VladisVTRīga
924.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
925.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
926.  Vaitkevics RenārsVTBJelgava
927.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
928.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
929.  Valainis EdijsVTASPARS-MK
Preiļi
930.  Valdmane Beāte-AnnaSTASPORTLAND
Dobele
931.Vālodze MarkussVTBJelgava
932.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ NISSAN
Mārupe
933.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Līvāni
934.  Valters ArtisVTDobele
935.  Valters RobertsVTJelgava
936.  Vaļceva AnnaSTMedemciems
937.Vanags MiksVTVanagi
Grobiņa
938.  Vanags PēterisVTJelgava
939.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds-1
Ķekava
940.  Vaņina AlisaSTBJelgava
941.  Varņecka DitaSTOSTBY
Piņķi
942.Vartminskis PjotrsVTCeram Optec
Līvāni
943.  Vasiļeva KetaSTBRīga
944.  Vasiļjeva IrēnaSTJelgava
945.Vasiļjeva OlgaSTRīga
946.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
947.  Vasiļjeva ViktorijaSTRīga
948.  Vašuks RihardsVTAMatisons Runner’s Club
Pope
949.  Vāvere KristīneSTSPORTLAND
Rīga
950.  Vecmuktāne SamantaSTBJelgava
951.  Vectirāne IneseSTTirāni
Salaspils
952.  Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
953.Veidemane IevaSTBigbank
954.  Veidemane UnaSTASmiltene
955.  Vējš KristersVTBJelgava
956.  Velda JanaSTBGulbene
957.  Vēliņa AnitaSTJelgava
958.  Veļika FelicitaSTBMārupe
959.  Veļiks GirtsVTMārupe
960.  Verbickis DidzisVTValmiera
961.  Vežuks RenārsVTBMatison Runner's club
Saldus
962.  Vicinska Rūta-AlmaSTBBrocēnu cilpotājas
Brocēni
963.  Vidineviča SintijaSTOzolnieki
964.  Vidončikova AnastasijaSTJelgava
965.  Viekale-Gasjūne SandraSTFolkmaņi
Jelgava
966.  Vīksniņš EmīlsVTBGulbene
967.  Viktorova NataljaSTJūrmala
968.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
969.Vilcāne SofijaSTBJelgava
970.  Vilčaks ArvīdsVTAJelgava
Jelgava
971.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
972.Viluma SamantaSTBjelgava
973.Vīmane AmēlijaSTBBaldone
974.Vinbergs RalfsVTBTukums
975.  Vinciuns EdgarsVTDobele
976.  Vitmane SkaraSTValmiera
Valmiera
977.  Vitmanis AndrisVTValmiera
978.  Vītola JanaSTJelgava
979.  Vītoliņš GuntisVTAJelgava
980.Vītols KristiānsVTBJelgava
981.  Vizuliņa LieneSTValmiera
982.  Vjatkina PaulaSTBRīga
983.  Vladimirovs DānielsVTADžudo klubs Saldus
Saldus
984.  Vofromejevs ŅikitaVTAJelgava
985.  Voino MārtiņšVTBMārupe
986.  Voitehoviča EmīlijaSTBJelgava
987.  Volmane AgneseSTBJaunpiebalga
988.  Voronova NatālijaSTTomeļa
989.  Vorslova KatrinaSTFace2Face
Rīga
990.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
991.Vulāne AldaSTJēkabpils
992.  Wasselin TocelyneVT
993.  Zaharčukovs AndrejsVTJelgava
994.  Zaicevs MihailsVTRīga
995.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
996.Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
997.  Zalcmane AndaSTJelgava
998.  Zaļezinskis Daniels-DāvidsVTBJelgava
999.  Zaļkalns MaiklsVTASK Metroons/ NISSAN
Rīga
1000.  Zambergs KristsVTKunK
Ogre
1001.  Zandersone IlzeSTMadona
1002.  Zāns TālisVTBRīga
1003.  Zaplavnaja ElīnaSTRīga
1004.Zarins AndisVTJelgava
1005.  Zariņa IevaSTRīga
1006.  Zariņš AkselsVTARīga
1007.  Zariņš KristapsVTBRīga
1008.  Zauriņš JānisVTJelgava
1009.  Zēbolde BaibaSTSPORTLAND
Rīga
1010.  Zeilišs AivisVTDobele
1011.  Zeiļuka LindaSTRīga
1012.  Zelli AnrijsVTBJelgava
1013.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Sporta skola
Bebrenes pagasts
1014.  Zeltiņa AmandaSTBJelgava
1015.  Zeltiņa DairaSTJelgava
1016.  Zeltiņa LigitaSTJelgava
1017.  Zeltiņš HugoVTBRīga
1018.  Zeltiņš LaurisVTARīga
1019.  Zeļenovs ArtjomsVTJelgava
1020.  Zemītis JānisVTRīga
1021.  Zemniece TīnaSTBGulbene
1022.  Zemnieks JūlijsVTCarnikava
1023.  Zemture AliseSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
1024.Zezjula AleksandrsVTLatvija
1025.  Ziediņš JurisVTMārupe
1026.Ziegler AnnaSTClarityLabs
Riga
1027.  Ziemelis KasparsVTJelgava
1028.Ziemelis RičardsVTRK Mītava
Jelgava
1029.  Zīle Dāvis-EmīlsVTAJelgava
1030.Zinkovs IljaVTMOREX.LV
Rīga
1031.  Zinovatnaja IvetaSTRīga
1032.  Zirnic IvarsVTAizkraukle
1033.  Zisbergs IvoVTAuce
1034.  Zīverte IritaSTRīga
1035.  Znotiņa MadaraSTJēkabpils
1036.  Zviedris JānisVTSigulda
1037.  Žeikars ViktorsVTAJelgava
1038.  Žeiris EdgarsVTRīga
1039.  Žezlova AlīnaSTSalaspils
1040.  Židelis DāvidsVTBJelgava
1041.  Židkovs SergejsVTAJelgava
1042.Žondaks AgrisVTOSTBY
Piņķi
1043.  Žubule JanīnaSTRīga
1044.  Žubule LoretaSTBRīga
1045.  Žubulis EmīlsVTARun With Anita
Rīga
1046.  Žubulis IvarsVTRīga
1047.  Žukovs ArtjomsVTRīga
1048.  Žukovs ŽanisVTAIļžukolns
Rēzeknes nov.
1049.  Žukovskis RihardsVTBauska

Jelgava, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
2.  Beļakova LigitaSNUJRēzekne
Rēzekne
3.  Blumberga ZaneSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
4.Brunava MaijaSNUJMAIJA
JELGAVA
5.  Bula MarinaSNUJAŠĀSS
Rīga
6.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Ludza
7.Bulgakovs GeorgijsVNUJRiga
8.  Čakstiņa GuntaSNUJRīga
9.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
10.  Danovska JanaSNUJJelgava
11.  Deksne SandraSNUJRēzekne
12.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
13.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
14.  Doroškeviča NadeždaSNUJRēzekne
15.  Gaile Lote-LeaSNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
16.Graudiņa AidaSNUJEzere
17.Ikaunieks IrēnaSNUJRēzekne
18.Ivanova ŅinaSNUJRēzekne
19.Kolomiceva TatjanaSNUJLumilord Sport Team
Riga
20.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
21.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
22.  Kronberga IngaSNUJMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
23.  Kuprinska ViktorijaSNUJRēzekne
Rēzekne
24.Libensone ElīnaSNUJRīga
25.Loktionova ViktorijaSNUJRēzekne
26.  Madžule GenovefaSNUJRēzekne
27.Miklaševiča LidijaSNUJRēzekne
28.  Miķīte BaibaSNUJImanta NUJO
Rīga
29.  Miķītis ĒriksVNUJImanta NUJO
Rīga
30.  Muceniece AmandaSNUJOzolnieki
31.Naumenko AleksandrsVNUJGausā Jūdze
Ogre
32.  Ornicāne AnitaSNUJNūjo un esi vesels!
Jelgava
33.Petrova ŅinaSNUJRēzekne
34.  Plūme IneseSNUJVSK Noskrien
Rīga
35.Pokule IntaSNUJRēzekne
36.Pole LīgaSNUJDobele
37.  Radiņa-Liepkaula IvetaSNUJSK Tērauds
Rīga
38.Saulāja IlzeSNUJStaļģene
39.  Semjonova IlonaSNUJLacerta Running Team
Rīga
40.  Siksna RegīnaSNUJNujo un esi vesels
Jelgava
41.  Sīle IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
42.Stranga IlzeSNUJStaļģene
43.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
44.Ščerbakova IngaSNUJRēzekne
45.  Trule JeļenaSNUJAstarte-Nafta
Ventspils
46.Tumaševska BeateSNUJRīfga
47.  Vanaga DaceSNUJJelgava
48.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni
49.Vlasova ŅinaSNUJRēzekne
50.  Zieberga MadaraSNUJAstarte-Nafta
Jelgava
51.  Zilgme EvitaSNUJAŠĀSS
RĪGA
52.Ziljova JulijaSNUJLumilord Sport Team
Riga

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte KetlīnaSB2Jelgava
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
3.  Akerfelds Nils-RobertsVB3Jelgava
4.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
5.Alenicheva AlenaSB3maskava
6.  Alijeva NelliSB1Jelgava
7.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
8.Altena AmandaSB1Valmiera
9.  Aļeksejevs RaivisVB4Jelgava
10.  Ambrass Emīls-KristofersVB3Ozolnieki
11.  Ametere EvelīnaSB2Ozolnieki
12.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
13.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
14.  Ananics HugoVB1Ananici
Sēme
15.Ansevics MartinsVB1Riga
16.Anševics PatriksVB1Jelgava
17.Apacka MarijaSB2JSS
Jūrmala
18.  Apsītis AdriansVB4Jelgava
19.  Arbidāns MarkussVB4NBA
Ikšķile
20.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
21.  Babicka MargaritaSB2Ozolnieki
22.  Balceraite Erika-AleksandraSB3Jelgava
23.Balceraitis ArmandsVB1Jelgava
24.  Barinovs VitālijsVB4Jelgava
25.  Bariņš Rainers-KevinsVB4Jelgava
26.  Barovskis EmīlsVB1Jelgava
27.  Batarovskis SandisVB3Jelgava
28.Beitiks HenrijsVB1Liepaja
29.  Beķere-Berga ElīzaSB2Jelgava
30.  Beleviča JeteSB1Ogre
31.Bendrats MartinsVB4Liepāja
32.Berga UndaSB3Saldus
33.  Bergamane VladislavaSB2Jelgava
34.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
35.  Bergs EmīlsVB4Jelgava
36.  Bergs RenārsVB1Valmiera
37.  Bērziņš Miks-ValtsVB1Jelgava
38.Bevza AlekssVB1Ozolnieki
39.  Bila LeilaSB3Jelgava
40.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
41.  Birnbauma MelānijaSB1Astarte-Nafta
Ventspils
42.  Birnbaums LaurisVB2Astarte-Nafta
Ventspils
43.Birova AmandaSB1Jelgava
44.  Birova ElijaSB2Jelgava
45.  Birznieks AleksVB1Jelgava
46.Biseniece EvelīnaSB2Jelgava
47.  Bitaute NikolaSB4Eleja
48.Bitena MadaraSB1Jelgava
49.  Bitēns JānisVB1Jelgava
50.Bizova DžesikaSB1Jūrmala
51.  Blaua AliseSB3Jelgava
52.  Blaua BeāteSB2-
JELGAVA
53.  Bogačovs AleksejsVB3Rīga
54.  Bogdanovs AndrejsVB3Jelgava
55.  Bogdanovs MārcisVB1Jelgava
56.Boldaševiča AdriānaSB1Ādaži
57.Boldaševičs KristersVB3Ādaži
58.Bondarenko AnnaSB1Jelgava
59.Bondarenko EstereSB4Kandava
60.  Borisovs DāvidsVB2Jelgava
61.  Brauna PaulaSB2Rīga
62.Brence BeatriseSB2Jelgava
63.  Brencis OliversVB1Jelgava
64.Briedis ElansVB4VB4
Staļģene
65.  Brinķis DeivijsVB4Aue
66.  Brucis-Meiris KristiansVB4Zefīriņi
Liepāja
67.  Brucis-Meiris RūdolfsVB2Zefīriņi
Liepāja
68.Bugina LinetaSB3Jelgava
69.  Buglakovs ArtjomsVB4Jelgava
70.  Buivids KārlisVB4Jelgava
71.Bukava LoretaSB3individuāli
Jelgava
72.  Buklagins LinardsVB3Salaspils
73.  Bumbule MegijaSB1Iecava
74.Bunina JekaterinaSB4riga
75.  Butkute DiteSB2Jonishkis
76.  Cabijs DominiksVB2Jelgava
77.  Caics AugustsVB2Rīga
78.  Celmiņš RobertsVB4Staļģene
79.  Cicis AivarsVB3Jelgava
80.  Cimermane TīnaSB1Jelgava
81.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
82.  Cīrulis OliversVB2Jelgava
83.Corbus Anna-MadaraSB1Jena
84.  Cvetkovs ŅikitaVB2Jelgava
85.  Čaikovskis JeborsVB4Jelgava
86.Čerpinska DārtaSB1Jelgava
87.Čunka SantaSB3Jelgava
88.  Dambergs StefansVB4Cēsis
89.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
90.Denisko PolinaSB1Jelgava
91.  Dežuroos Ralfs-HelmutsVB4Jelgava
92.  Dīriņa Teiksma-LuīzeSB4Rīga
93.  Djačenko LarsVB1Rīga
94.  Dolārs JancisVB4Jelgava
95.Dombrovskis RalfsVB1PII Dzīpariņš
Malta
96.Druskina KatrīnaSB3Vanagi
Liepaja
97.  Dūmiņš ArvilsVB3Dobele
98.Dzebale KateSB1Baloži
99.Dzierkale AnastasijaSB3Jelgava
100.Eglite ElizabeteSB2Ventspils
101.  Eglīte EvelīnaSB2Liepāja
102.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
103.  Elsts MarselsVB3Rīga
104.  Eltermanis KristiansVB4Jelgava
105.Eversone MartaSB1Rīga
106.Fjodorova LeilaSB3Jurmala
107.Fjodorova SimonaSB1Jurmala
108.  Folomejeva KanilaSB2Jelgava
109.  Freimanis ErnestsVB1Auce
110.  Freimanis RičardsVB1Jelgava
111.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
112.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
113.  Gailis UldisVB1Jelgava
114.  Galniece PaulaSB4Jelgava
115.  Galvanausks NaurisVB3Tukums
116.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
117.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
118.  Garbils ErnestsVB2Jelgava
119.  Gasickas RokasVB3www.zaislaiplius.lt
Siauliai
120.  Gasūne ValērijaSB2Jelgava
121.  Geitus TīnaSB2Rīga
122.  Gerzone AndželaSB1Jelgava
123.Giela JasmīnaSB1Jelgava
124.  Gilučs OliversVB1Rīga
125.  Glinska MilanaSB2Jelgava
126.Glūzda Karmena-DigneSB1Liepāja
127.  Golubevs ArtjomsVB4Jelgava
128.Golubevs MaksimsVB2Olaine
129.  Gorbatko KristiānsVB3TG BALANCE
Jelgava
130.  Gordejevs AndrejsVB4Baltezers
131.  Gosts RūdolfsVB1Jelgava
132.  Grandāns EmīlsVB2Rīga
133.  Grasis ErnestsVB2Jelgava
134.Graudiņš ErnestsVB2Jelgava
135.Graudiņš MatīssVB1Jelgava
136.  Grauduma ElīzaSB1Ozolnieki
137.  Grāvītis RihardsVB3Rīga
138.  Gretņevs DaniilsVB4Jelgava
139.  Gribusts ElansVB1Jelgava
140.  Grietēns PēterisVB4Jelgava
141.  Grigorjevs JevgēnijsVB1Dobele
142.  Grigoroviča VivianaSB4Jelgava
143.  Grīnberga LeldeSB2Ogre
144.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
145.  Grosfogels ErlandsVB3Jelgava
146.  Grubinskis RičardsVB4Jelgava
147.Gruziņš GustavsVB3Jelgava
148.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
149.  Gubāte MegijaSB4Māsiņas
Kalngale
150.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
151.Gūtmane AmandaSB4Jelgava
152.  Hoļme EvaSB2Jelgava
153.  Horoševs KimsVB1Jelgava
154.Husko LinardsVB2Jelgava
155.Ikvila KeitijaSB1Nākotne, Jelgavas novads
156.Ikvils MartinsVB1Nākotne, Jelgavas novads
157.Ikvils TomassVB1Nākotne, Jelgavas novads
158.  Īle Elizabete-TīnaSB3Jelgava
159.Īle Melānija-LīnaSB2Jelgava
160.Ilstere Maija-ElizabeteSB1Grobiņas meliorators
Dunalkas pag.
161.Ilsters DāvidsVB1Grobiņas meliorators
Dunalkas pag.
162.  Iļjins GustavsVB1Rīga
163.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
164.Ivanova EvelīnaSB2Jelgava
165.  Ivanovs VitālijsVB2Jelgava
166.  Yang DinijaSB3Jelgava
167.  Jakovļevs TimursVB2Jelgava
168.  Janišs RičardsVB4Salaspils
169.Jankovskis Ralfs-KristofersVB1Jelgava
170.  Janlovskis NiksVB1Jelgava
171.  Jansons GeorgsVB1Jelgava
172.Janševska JanaSB1Dobele
173.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
174.  Jegorovs EdmundsVB4Jelgava
175.  Jerofejeva FelicitaSB2Jēkabpils
176.  Jerofejeva SelīnaSB1Jēkabpils
177.  Jodguds RūdolfsVB1Jelgava
178.  Jurevics MatīssVB3Jelgava
179.  Kairiša KarlīnaSB3Astarte-Nafta
Jelgava
180.  Kalnins Ralfs-RicardsVB3Jekabpils
Jekabpils
181.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
182.  Kanneniece KarolinaSB1Jelgava
183.Kanonovičd RenārsVB1Jelgava
184.Kanonovičs TomassVB2Jelgava
185.  Kāpostiņš MarselsVB2Jelgava
186.  Kapša KadrijaSB1Jelgava
187.  Kārkliņs GustavsVB3Rīga
188.  Kārkliņš IvoVB3Carnikava
189.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
190.  Karlauskis GustavsVB2Ādaži
191.  Karro ReinisVB1Jelgava
192.Kaufmane KristaSB2Jelgava
193.  Kaveckis DanielsVB2Valmiera
194.Kazakevicius EmilisVB2Kaunus
195.Kazanska AnnaSB2Jelgava
196.Kazanska MartaSB1Jelgava
197.  Keino KrišsVB3Rīga
198.  Keino RobertsVB1Rīga
199.  Kellerts RihardsVB1Jelgava
200.  Kerēvica AnceSB4Bauska
201.  Khristenko MariaSB3Rīga
202.Kleina LizeteSB2Jelgava
203.Klīve AlmaSB1Jelgava
204.Klīve AugustsVB1Klīves
Jelgava
205.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
206.  Klockins AlekssVB2Astarte-Nafta
Ventspils
207.Klūga IevaSB2CAPOEIRA
JELGAVA
208.Klūga MārtiņšVB3CAPOEIRA
JELGAVA
209.  Kļaviņš MartinsVB1Rīga
210.  Knope HannaSB1Jelgava
211.  Koceruba DmitrijsVB4Dobele
212.Kohancika EkaterinaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
213.Kohanciks DmitrijsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
214.  Konutis Toms-EstersVB2Jelgava
215.  Korpāne DanielaSB3Jelgavas nov.
216.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
217.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
218.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
219.Kotikova AdrianaSB1Jelgava
220.  Kotoviča GabrielaSB2Jelgava
221.  Kotovičs AlekssVB4Jelgava
222.  Kovaļovs DaniilsVB4Jelgava
223.  Krastiņš RenārsVB1Jelgava
224.  Krauze Adrians-AloizsVB4Rīga
225.Krave Sāra-TālaSB1Jaunmārupe
226.Kristaps SandijsVB2Jelgava
227.  Kronberga RūtaSB4Jelgava
228.  Krone KatrīnaSB2Jelgava
229.  Krūze MareksVB1Jelgava
230.  Kudiņa LuīzeSB4Rīga
231.  Kukarels RobertsVB2Cēsis
232.  Kursišs RalfsVB1Rīga
233.  Kuzmenko MarijaSB3Jelgava
234.  Kuzņecovs RičardsVB4Svītene
235.Ķēpule Amēlija-KristaSB1Saldus
236.  Lācis RoansVB4Rīga
237.  Lapiņa SofijaSB3Jelgava
238.  Lazareva AnnaSB3Jelgava
239.  Lazda RenārsVB1jaunpiebalga
240.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
241.  Lazdups GustavsVB2Liepāja
242.  Lāže MiķelisVB1JELGAVA
243.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
244.  Lebedeva ValērijaSB3Jelgava
245.  Lebedevs RodionsVB4Rezekne
246.  Leināts EvertsVB4Jelgava
247.Leite MadaraSB1Jelgava
248.Leitis AdriansVB1Jelgava
249.  Lejiņš RūdolfsVB1Jelgava
250.Leoho MartaSB2Jelgava
251.  Līce LaumaSB1Jelgava
252.  Līcītis GustavsVB3Vālodzes
253.Liekmanis GustavsVB3Skrunda
254.Liekmanis JustsVB4Skrunda
255.  Lietaunieks KasparsVB4Dobele
256.  Lietavnieks RaitisVB1Tērvetes nov.
257.  Litvinovičs RalfsVB3Olaine
258.Lobanova EvelīnaSB4Jelgava
259.  Loca MartaSB1Ozolnieki
260.  Locs MārisVB1Ozolnieki
261.Lode MarkussVB1Jelgava
262.  Loķe RēzijaSB1Rīga
263.  Luciņa PatrīcijaSB2Astarte-Nafta
Jelgava
264.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
265.  Mahere MegijaSB1Jelgava
266.  Mākse AmandaSB2Jelgava
267.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
268.Malave DrakeVB3Jelgava
269.  Malinovska MilanaSB4Olaine
270.  Malta ValtersVB4Viļāni
271.  Marčenko AnastasijaSB2Jelgava
272.  Martinsone DaniēlaSB4Jelgava
273.  Martinsone NikolaSB4Jelgava
274.Masolovs DaniilsVB2Jelgava
275.  Mateiko LīnaSB3DOKS
Jelgava
276.  Mateiko MiaSB1DOKS
Jelgava
277.  Maumčiks MārtiņšVB3Dobele
278.Mazgirs DāvidsVB3Vanagi
Grobiņa
279.  Meiere RūtaSB2OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
280.  Meiers ArtisVB3Līvbērze
281.  Meija ElijaSB1Jelgava
282.Meinerts ArtisVB1Salaspils
283.  Melle KeitaSB1Jelgava
284.  Metmane MartaSB1Jelgava
285.  Mežvēvers MartinsVB2SPORTLAND
Ogre
286.  Mežvēvers TomassVB1SPORTLAND
Ogre
287.Miķelsons JānisVB3Jelgava
288.  Miķelsons KārlisVB3Rīga
289.  Misāns AustrisVB3Liepāja
290.  Misuns JānisVB3Jelgava
291.  Misuts ArtjomsVB4Jelgava
292.Movļaiko ArinaSB1Rīga
293.  Muciņš KārlisVB4Salaspils
294.  Mūrnieks ErnestsVB2Astarte-Nafta
Ventspils
295.  Nagle ElīzaSB2Dobele
296.  Netemberga EvelīnaSB1SPORTLAND
Jelgava
297.Novačenko KristiānsVB4Jelgava
298.  Novikova ViktorijaSB1Jelgava
299.Noviks ErnestsVB1Jelgava
300.Nudiņa AliseSB2Jelgava
301.  Ņesterovs AlekssVB2Jelgava
302.  Ņesterovs RičardsVB1Jelgava
303.Ņeverovs RadmirsVB1Rīga
304.Ņikiforovs MartinsVB1Matisons Runner’s Club
Kazdanga
305.  Ogurcovs MatvejsVB4Jelgava
306.  Ojapervs OliversVB3Jelgava
307.Osīte LuīzeSB1Talsi
308.  Ostapols AndrejsVB1Jelgava
309.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
310.  Ozola SofijaSB3Jelgava
311.  Ozoliņa EvelīnaSB3Jelgava
312.Ozoliņa LindaSB1Jelgava
313.  Ozoliņa LuīzeSB2Jelgava
314.  Ozoliņa MartaSB2Dobele
315.  Ozoliņš MarkussVB4Rīga
316.Ozoliņš MārtiņšVB1Jelgava
317.  Ozols KristapsVB2Jelgava
318.Ozols RihardsVB1Jelgava
319.  Ozols TomassVB4Jelgava
320.  Paipala Amanda-TerezaSB1Matisons Runner’s Club
Zūras
321.Panfilovs ArtjomsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
322.Panfilovs NikitaVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
323.Papaskiri AmīlijaSB1Jelgava
324.Paškeviča EmīlijaSB3Jelgava
325.  Pauliņa Keita-KatrīnaSB3Jelgava
326.  Peļņika PolinaSB1Jelgava
327.  Petersone ViktorijaSB2Jelgava
328.  Pētersons DominiksVB2Matisons Runner’s Club
Kocēni
329.Petrova AneteSB1Jelgava
330.Petrovs RaivisVB2Jelgava
331.Petrusa TīnaSB3Dobele
332.  Pietkēvičs GustavsVB1Cēsis
333.  Pikšs EvertsVB2Jelgava
334.  Pilniks JurisVB4Jelgava
335.  Pinkulis PaulsVB3SPORTLAND
Rīga
336.  Pole GabrielaSB1Jelgava
337.  Polijs AleksandrsVB1Olaine
338.  Polukejeva AngelinaSB2Jelgava
339.Poļenčuks Niks-MarkussVB1Jelgava
340.  Ponomarjova MilanaSB1Jelgava
341.  Pošeika AliseSB1Sigulda
342.Preisa AmandaSB1Jelgava
343.Preiss MarkussVB2Jelgava
344.Priede Patriks-PaulsVB1Baloži
345.  Prulis KrišjānisVB1Jelgava
346.  Prulis PēterisVB1Jelgava
347.  Puišelis MarkussVB4Kalnciems
348.Pūpols AnsisVB1Brocēni
349.  Puriņš AdriansVB1Jelgava
350.  Puriņš AleksandrsVB4Jelgava
351.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
352.Putins AdriansVB22010
Jelgava
353.Putins EnrikeVB32010
Jelgava
354.Putins MartinsVB12010
Jelgava
355.  Ragiņa Deivids-AleksisVB4Jelgava
356.  Raila TomassVB1Jelgava
357.Raita LieneSB2Raitu ģimene
Jelgavas novads, Ūziņi
358.Raits ArmandsVB3Raitu ģimene
Jelgavas novads, Ūziņi
359.  Razdaibeda MarksVB4Jelgava
360.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
361.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
362.Reiniece Paula-RūtaSB1Jelgava
363.  Rezjapnins RičardsVB1Jelgava
364.  Rīders BrunoVB3Jelgavas nov.
365.  Rīders ReinisVB3Jelgavas nov.
366.  Rizga EstereSB2SPORTLAND
Madona
367.  Rizga RēzijaSB1SPORTLAND
Madona
368.  Roderts RainersVB1Jelgava
369.  Rogačeva ElizabeteSB2Jelgava
370.  Romanauska ZaneSB1SPORTLAND
Rīga
371.  Romanausks KristapsVB2SPORTLAND
Rīga
372.Rone KarlīneSB1Jelgava
373.Rouza FreijaSB1Jelgava
374.  Roze EmīlsVB4Staļģene
375.  Rozenbergs MarkussVB4Jelgava
376.Rozentāls AronsVB1AR
Rīga
377.Rozīte LīvaSB1Jelgava
378.  Rubenis RūdolfsVB1Jelgava
379.  Ručiņa MartaSB4SPORTLAND
Rīga
380.Rudzīte EvelīnaSB2Kārsava
381.  Rugāja DārtaSB2Jelgava
382.Rumpe GabrielaSB2Jelgava
383.  Rutkovska IevaSB4Jelgava
384.  Sabrencis MarkussVB4Zaļenieki
385.  Saldābols TimursVB3Rīga
386.  Salmiņa GerdaSB3Rīga
387.Salmiņš MarkussVB1JELGAVA
388.  Segliņš PatriksVB1Jelgava
389.  Seņukovs GabrielsVB3Jelgava
390.  Sergejevs DanielsVB4Jelgava
391.  Serpeiko VioletaSB2Jelgava
392.  Sidorovs DenissVB4Jelgava
393.  Sidorovs PlanonsVB1Jelgava
394.  Silinevičs GabrielsVB3Jelgava
395.  Silinevičs GabrielsVB3Jelgava
396.Siliņa ElzaSB3JELGAVA
397.Siliņa NoraSB1Nākotne
398.  Sīpols ValtersVB1Jelgava
399.  Sivko MarksVB4Jelgava
400.  Skrupskis MartinsVB4Ozolnieki
401.  Skujevskis DidzisVB2Rīga
402.Slikšāns MatīssVB1Olaine
403.  Sļesarenoka AngelīnaSB3SS
Rīga
404.  Smane KateSB2Valka
405.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
406.  Smiknovs MarksVB2Jelgava
407.Sokolova AleksaSB2RUN to LIVE
Riga
408.  Sokolovs RihardsVB3Liepāja
409.  Sopulis KirilsVB4Jelgava
410.Sprogis AdriansVB1olaine
411.Sprogis DavidsVB1olaine
412.  Stikute AsnateSB2Jelgava
413.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
414.  Stupeņš RobertsVB1Jelgava
415.  Sverdlovs GrigorijsVB2Sverdlovs family
Rīga
416.  Šalna AgneseSB4Jelgava
417.  Šarkovs AndrejsVB4Jelgava
418.  Šarpio TomsVB4nav
Rīga
419.  Ščavinskis MihailsVB3Rīga
420.  Šimko AlensVB4Jelgava
421.  Šišalovs ArtūrsVB2Jelgava
422.Šivcāne LīvaSB1JELGAVA
423.  Šivcāns AdriansVB1Jelgava
424.  Šķesters RodrigoVB1Aloja
425.  Šķudītis JēkabsVB2Rīga
426.  Šķudītis MiķelisVB1Rīga
427.  Šmite GabrielaSB2Jelgava
428.Šmite KeitaSB3Olaine
Olaine
429.Štāls JēkabsVB2Jelgava
430.Štāls KrišjānisVB3Jelgava
431.  Šteinberga AdrianaSB1Saldus
432.  Šteinberga ElzaSB1Jelgava
433.Šteinbergs KristersVB1Saldus
434.  Štikovs Raiens-MartinsVB3Ikšķile
435.Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
436.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
437.  Štrauss KristapsVB2Jelgava
438.  Šūba KasparsVB2Bauska
439.  Švānbergs ĒriksVB3SAVĒJIE
Rīga
440.  Švarcs AdriansVB1Jelgava
441.Talle RobertsVB2Jelgava
442.Talle RūtaSB3Jelgava
443.  Tamane DominikaSB4Ādaži
444.  Terentjeva Katrīna-LauraSB4Velomafija
Rīga
445.  Terentjeva Sofija-ElizabeteSB1Rīga
446.  Tīģers TailersVB4Talsi
447.Tolmačova PoļinaSB1Rīga
448.Tolsihs NikolajsVB2Москва
449.Tolstihs MihailsVB4Moscow
450.Tomass JēkabsVB1Jelgava
451.  Torgošova AleksandraSB4Jelgava
452.Tramdaka LivaSB1Jelgava
453.  Tramdaks MatiassVB1Jelgava
454.  Treinbergs MatīssVB3Dobele
455.Trizna AnastasijaSB3Jelgava
456.  Trizna JegorsVB1Jelgava
457.  Ubavičs RihardsVB4Dobele
458.Učelniece Annija-AnnaSB4Talsi
459.  Upenieks ArnoVB3Rīga
460.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
461.  Vaivods GustavsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
462.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
463.Vanaga DārtaSB1Vanagi
Grobiņa
464.  Vanags Agris-AleksandrsVB1Jelgava
465.  Varna EvelinaSB3Jelgava
466.  Vāvere MārtiņšVB1SPORTLAND
Rīga
467.  Vāvere MelānijaSB2SPORTLAND
Rīga
468.  Vecpūlis HerbertsVB1Jelgava
469.  Vecuma-Veco VanesaSB2Jelgava
470.  Veidemane FrīdaSB1Bigbank
471.  Veidemanis ErnestsVB3Bigbank
472.Veinberga UlrikaSB3Jelgava
473.  Vējkrīgers GintsVB3Dobele
474.Velve ArmandsVB2Jelgava
475.  Vīksne AnnikaSB1Dobele
476.  Vīksniņš PēterisVB4Rīga
477.  Vilcāne KatrīnaSB4Jelgava
478.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
479.  Vilks OtoVB3Rīga
480.  Vilners AlensVB1Dobele
481.Vīmanis ErnestsVB1Baldone
482.Vīmanis GustavsVB1Baldone
483.  Vīngris HugoVB1Jelgava
484.  Vizbule ValērijaSB3Jelgava
485.Voldeks RobertsVB2Jelgava
486.  Volkova KarinaSB4Jelgava
487.  Volkovs AdriansVB4Rīga
488.  Voļinskaja NonaSB3Rīga
489.  Voroņicka ArinaSB2Jelgava
490.Voroņina NikolaSB2Jūrmala
491.Vrubļevskis KristapsVB2Jelgava
492.Zadorožņevs JaroslavsVB1Jūrmala
493.Zagdaja SofijaSB1Olaine
494.  Zakovskis ĢirtsVB4Jelgava
495.  Zaļkalns JēkabsVB2Rīga
496.  Zaporožeca EmīlijaSB1Jelgava
497.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
498.  Zeltiņa EimijaSB1Jelgava
499.Zemture ElzaSB2Jelgava
500.  Zemzars TrevisVB1Tukums
501.  Zerviņš ReinisVB4Dobele
502.Zikmane RutaSB4Jelgava
503.Zikmanis RobertsVB3Jelgava
504.Zilberts Niks-SigurdsVB3JELGAVA
505.  Zinovičs ŅikitaVB2Jelgava
506.  Zīriņa DiānaSB3Jelgava
507.Žunna Ralfs-RafaelsVB1Jelgava
508.Žunna Roberts-RaselsVB1Jelgava
509.  Žuravļovs AleksisVB4Dobele

Jelgava, Ģimenes skrējiens, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Antonovs HenrijsDalībnieksJelgava
2.  Balode KeidijaDalībnieceValmiera
3.  Balode KerlīnaDalībnieceValmiera
4.  Bergmanis KārlisDalībnieksSpuņciems
5.Bevza AlekssDalībnieksOzolnieki
6.Bevza KetijaDalībnieceOzolnieki
7.Bevza VitalijsDalībnieksOzolnieki
8.  Bora DanielaDalībnieceTūrisma klubs OGA
Liepāja
9.Cikota HetijaDalībnieceCikotu ģimene
RĪGA
10.  Cikota JurisDalībnieksCikotu ģimene
RĪGA
11.Cikota OliversDalībnieksCikotu ģimene
RĪGA
12.Cikota PaulaDalībnieceRĪGA
13.  Corbus KristīneDalībnieceLejas Dzirkaļi
Aizpute
14.Čulkova Alīna-ČulkovaDalībnieceTruši
Rīga
15.Dambe AgnijaDalībnieceJELGAVA
16.  Daņiļenko ViktorijaDalībnieceskudriņas
valmiera
17.  Engere TeiksmaDalībnieceSPORTLAND
Valmiera
18.  Engers Daniels-KristiansDalībnieksSPORTLAND
Valmiera
19.  Engers JānisDalībnieksSPORTLAND
Valmiera
20.  Fisenkova AlīnaDalībnieceLacerta Running Team
Rīga
21.  Fisenkovs VitālijsDalībnieksLacerta Running Team
Riga
22.  Gabrusenoka IlzeDalībnieceSpures
Rīga
23.Gaņģīte LīgaDalībnieceGaņģīši
Stūnīši
24.  Gaņģītis GatisDalībniekseBIOpower
Kuldīga
25.  Gaņģītis GustavsDalībniekseBIOpower
Kuldīga
26.  Gaņģītis LinardsDalībniekseBIOpower
Kuldīga
27.  Gavriša EleonoraDalībnieceJelgava
28.Gavriša GitaDalībnieceJelgava
29.Glūzda Karmena-DigneDalībnieceLiepāja
30.  Glūzda KrišjānisDalībnieksLiepāja
31.  Grišāne-Pinkule EvijaDalībnieceSPORTLAND
Rīga
32.Hondozko ArtjomsDalībnieksRiga
33.  Ikauniece AndaDalībnieceSpuņciems
34.Ilkevica AnnaDalībnieceJelgava
35.Ilsters MārisDalībnieksGrobiņas meliorators
Dunalkas pag.
36.  Jakšta Airisa-DanielaDalībniecePormanis
Rīga
37.Jansone ElvitaDalībnieceJelgava
38.Jansons AlensDalībnieksJelgava
39.Jaunzeme DārtaDalībnieceDobele
40.Jekums ArsenijsDalībnieksTruši
Rīga
41.Jerohina Daniela-KristaDalībniecejelgava
42.  Kalbanovs JegorsDalībnieksJelgava
43.Kalniņš GvidoDalībnieksKalniņi
Iecava
44.  Kārkliņa RegīnaDalībnieceCarnikava
45.  Kārkliņš IvoDalībnieksCarnikava
46.  Kāta Emīlija-KatrīneDalībnieceJelgava
47.Kazakeviciene SidonaDalībnieceKaunus
48.Kazakeviciute AndrejaDalībnieceKaunus
49.  Klasa IneseDalībnieceRīga
50.Klass IļjaDalībnieksRīga
51.Kļaviņa LaumaDalībnieceK3
Jelgava
52.Kļaviņš RūdisDalībnieksK3
Jelgava
53.Kļaviņš TeoDalībnieksK3
Jelgava
54.Kokina MelisaDalībniecejelgava
55.Kolomiceva AlesjaDalībnieceLumilord Sport Team
Riga
56.Kolomiceva AnastasijaDalībnieceLumilord Sport Team
Riga
57.  Kudrjavcevs RodrigoDalībnieksJelgava
58.Lejniece Evelīna-SabīneDalībnieceJELGAVA
59.Letiņa KristersDalībnieksRīga
60.Letiņa LaimaDalībnieceRīga
61.Ločmele IevaDalībnieceJelgavas novads
62.  Ločmele SanijaDalībnieceKalnciems, Jelgavas novads
63.  Ločmele SofijaDalībnieceKalnciems, Jelgavas novads
64.Ločmelis AldisDalībnieksKalnciems, Jelgavas novads
65.Lukaševiča KarīnaDalībnieceĢimene
Jelgava
66.Masalska KsenijaDalībnieceRiga
67.Masaļskis VladislavsDalībnieksRiga
68.  Maško SamantaDalībnieceUhu
Jelgavas sporta skola
69.  Mergina KristīneDalībnieceValmiera
70.  Miezīte JūlijaDalībnieceSPORTLAND
Ādaži
71.  Miezītis EdgarsDalībnieksSPORTLAND
Ādaži
72.  Miezītis KristapsDalībnieksSPORTLAND
Ādaži
73.  Miezītis MarkussDalībnieksSPORTLAND
Ādaži
74.Minajeva AlijaDalībnieceJelgava
75.Minajeva JasmīnaDalībnieceJelgava
76.  Muceniece GitaDalībnieceMaratona klubs
Rundāles novads
77.  Mucenieks RainersDalībnieksRundāles novads
78.Nudiņa SamantaDalībnieceJelgava
79.Ostapovs AndrejsDalībnieksMolnija
Jelgava
80.Ozola LindaDalībnieceJelgava
81.Ozola RihardsDalībnieksJelgava
82.Ozoliņa LindaDalībnieceJelgava
83.Ozoliņš MārtiņšDalībnieksJelgava
84.  Pinkule MontaDalībnieceSPORTLAND
Rīga
85.  Pinkulis SandijsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
86.Plaude AliseDalībnieceApooogs
Riga
87.  Plaude KārlisDalībnieksLepsky Tri Coaching
Estonia
88.  Rudzīte-Ločmele DanaDalībnieceKalnciems, Jelgavas novads
89.  Ruskule DaceDalībnieceRīga
90.  Saļuka AliseDalībnieceLacerta Running Team
Rīga
91.  Slāģe DanaDalībnieceJelgava
92.  Slāģis JānisDalībnieksJelgava
93.Smeckaja DianaDalībnieceOzolnieki
94.  Spure AgneseDalībnieceSpures
Rīga
95.  Spure EmīlsDalībnieksSpures
Rīga
96.  Spure MarijaDalībnieceSpures
rīga
97.  Stolbovs GvidoDalībniekskmsbp.lv
Jūrmala
98.Šidlovska PaulīneDalībnieceJelgava
99.Šivcāne SintijaDalībnieceJELGAVA
100.  Šņore MārtiņšDalībnieksLimbaži
101.  Štokne DarianaDalībnieceTruši
Rēzekne
102.  Štoknis DenijsDalībnieksTruši
Rēzekne
103.  Talle IngaDalībnieceJelgava
104.Talle RobertsDalībnieksJelgava
105.Talle RūtaDalībnieceJelgava
106.  Trušele NadeždaDalībnieceTruši
Rēzekne
107.  Trušelis EldarsDalībnieksTruši
Rēzekne
108.  Trušelis EmīlsDalībnieksTruši
Rēzekne
109.  Varna EvelinaDalībnieceJelgava
110.  Vectirāne RēzijaDalībnieceTirāni
Salaspils
111.  Vectirāns RodrigoDalībnieksTirāni
Salaspils
112.Vectirāns VilnisDalībnieksTirāni
Salaspils
113.  Volkovs AdriansDalībnieksRīga
114.  Zandere AigaDalībnieceSkudriņas
Strenči
115.  Zemturs KlāvsDalībnieksJELGAVA
116.Ziediņš RobertsDalībnieksJelgava
117.Zilova DarjaDalībnieceLumilord Sport Team
Riga
118.Zilovs AndrejsDalībnieksLumilord Sport Team
Riga

Kopā pieteikušies: 2911