Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
2.Ansevica LauraSRiga
3.Ansevics EdgarsVRiga
4.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
5.  Astiča LaumaSRīga
6.Aunins GirtsV40JELGAVA
7.Banister AmandaSTexas Rangers
Riga
8.  Banister LandonVTexas Rangers
Rīga
9.  Belousovs VadimsVRiga
10.  Bildere MaijaSIkšķiles novads
11.Bildere VijaSRīga
12.  Bolužs Deniss-EgilsVRīga
13.  Brakmanis AndisVDOBELE
14.  Cegelis MareksVCēsis
15.  Corbus StefanV40Lejas Dzirkaļi
Jena
16.  Donis JānisV50Salaspils
17.  Dzenis JēkabsVSigulda
18.  Ēce KristīnaS40Ziemeļkurzeme OK
Valdemārpils
19.  Else AsnateSMazsalaca
20.  Engere KarlīnaSRīga
21.Erne KatrīnaS.Rīga
22.  Freimane IvetaS405F
Jelgava
23.  Freimanis RobertsV.5F
Jelgava
24.  Fromanis GatisVironman.lv
Rīga
25.  Gaidule AliseSPrintful
Rīga
26.  Gedzurs AleksejsVBrocēni
27.  Grike ZaneSLübbers-mpt
Mainz
28.  Grīnbergs MārisV40Rīga
29.Gulcaka IlonaS40Rīga
30.  Iesalnieks AugustsVRīga
31.  Iknere UnaSValmiera
32.  Ivanovskis IngemārsVRīga
33.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
34.  Jankovska GundegaSJelgava
35.  Janovičs PāvelsVLsc
Jelgava
36.  Jēkabsons RaitisVJelgava
37.  Kabaļina ElīnaSIecava
38.  Kabaļina KristīneS.Iecava
39.  Kļaviņa RitaS40SK Magnen
Rēzekne
40.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
41.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
42.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
43.Kubile AgitaSviena
jelgava
44.Laščenko IgorsVJelgava
45.  Lazda MadaraSRanka
46.Libensons AleksandrsV40Rīga
47.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
48.  Līvzemnieks AigarsVLatvenergo
Liepāja
49.  Lūsis MārisV40Skrienošie Lūši
Tukums
50.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
51.  Malinovskis AleksejsV40Olaine
52.  Maziliauskas VytautasV50Vilnius
53.  Muceniece GitaSMaratona klubs
Rundāles novads
54.  Olavs OskarsVJelgava
55.  Ozols KrišjānisVPrintful
Rīga
56.  Paegle AliseSRīga
57.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
58.Pilicka SigitaSRiga
59.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
60.  Priedininkaite VaidaSVolvere Run
Vilnius
61.Rakšte LīgaSRīga
62.  Rēders AndrisV40Rēderu banda
Ielejas
63.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
64.Ronimoisa DaceS40Riga
65.  Roze EdgarsVJelgava
66.  Rudzīte-Ločmele DanaSKalnciems, Jelgavas novads
67.Sild SoileS40Tallinn
68.Simkunaite RutaSVolvere Run
Lithuanian
69.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
70.  Sokolovs AleksandrsVRUN to LIVE
Rīga
71.Stepanov KonstantinVPirozhki
Pskov
72.  Strazds KasparsVRīga
73.  Sukorceva JelizavetaSAne
74.Šelegovičs ModrisVTukums
75.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
76.Teidla TiinaSTallinn
77.Tilgass IndulisV40Riga
78.  Trūlis ModrisVRīga
79.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
80.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
81.  Vaļulis AivisVDaugavpils runnnerīši
Daugavpils
82.  Vancovičs AtisV40VSK Noskrien
Rīga
83.  Verza UģisVJELGAVA
84.  Vilgerte DaceS40Drakulas olas
Rīga
85.  Vilks IntsV40Rīga
86.  Vilks JurijsV40Riga
87.Vinberga MegijaS.Tukums
88.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
89.Vītols MārisVJelgava
90.  Vizulis JānisV40Liepāja
91.  Zauls RolandsVRīga

Jelgava, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsVN30Rīga
2.  Arnicāne AļonaSN50PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
3.  Arnicāns AinārsVN40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
4.  Aukselis VytautasVN20BMK Vejas
Pakruojis
5.  Bebrišs RobertsVN40RĪGA
6.  Belova JeļenaSN50Tērvetes nov.
7.  Berčuks JevgenijsVN20Dobele
8.  Berga LindaSN20Jelgava
9.Bērzkalns JānisVN20OSTBY
Piņķi
10.Biezais KasparsVN40Rīga
11.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
12.  Brice SamantaSN20Alūksne
13.  Caune KasparsVNJ.Sporto visa klase
Jelgava
14.  Čeksters EdgarsVN40Jelgava
15.  Didrihsons ArtūrsVNJJelgava
16.Dzērve AneteSN20Sigulda
17.  Eņģevīrs GatisVN20Rīga
18.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
19.  Frančenko EvitaSN30Jurmala
20.  Freimanis IvoVN20Jelgava
21.Gailīte LauraSN20Jelgava
22.  Garbaciunas VaidasVN30Kaišiadorys
23.  Grišulis KonstantīnsVN30Jēkabpils
24.  Ģēģeris AtisVN40IK Auseklis
Rīga
25.Iesalniece RasaSN30Iesalnieki
Jelgava
26.Ilstere IvetaSN40Rīga
27.Ilsters AtisVN40Rīga
28.  Iļjuks GenādijsVN20Jelgava
29.Innus DiānaSN30Riga
30.  Jakubaņeca ElīnaSN30Rīga
31.Kalēja LindaSN30RUN to LIVE
Rīga
32.Kaļva JurisVN30OSTBY
Piņķi
33.Kārkliņš RobertsVN20Brankciems
Jūrmala
34.  Kimerāls KasparsVN30Rīga
35.  Kipluks AleksandrsVN20Rīga
36.Klimanovičs MaksimsVN30Navisoft
Riga
37.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
38.  Kojsints SergejsVN30Krimūnas
39.  Kolodinskis BorissVN30Stopiņi
40.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
41.Koškins AnsisVN30Jelgava
42.  Krastenbergs ArmandsVN30Rīga
43.  Krastiņa IngaSN30Babīte
44.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
45.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
46.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
47.Krūmiņa MāraSNJ.JNSC
Jelgava
48.  Krupēņims LeonīdsVNJ.Jelgava
49.  Kurpnieks JanisVN30riga
50.  Lācis ReinisVNJ.Saulkrasti
51.  Lačinova DarjaSN20Rīga
52.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
53.  Lagzdiņa MargitaVN40Rīga
54.  Lapinskis KristapsVN20Jēkabpils
55.Lavysh AnzhelaSN30-
Minsk
56.Lebedevs JurisVN30Jēkabpils
57.  Leibus IngunaSN50Jelgava
58.Leinišs ArtisVN20OSTBY
Piņķi
59.  Leja KristīneSN30Ozolnieki
60.  Liziņa IlzeSN40Vangaži
61.  Maido LinardsVN20M&K
Jelgava
62.Makarovs AleksejsVN30Daugavpils
63.Mazure AmeliSNJZoorbagan
Rīga
64.Mazurs TomassVNJZoorbagan
Rīga
65.  Melderis KalvisVN20Jelgavas novads
66.  Meleško DmitrijsVN20Rīga
67.  Melnis AldisVN40Rīga
68.  Mengote IneseSN40Jelgava
69.  Mesters UldisVN40Rīga
70.  Mežraupa AgijaSN20Rīga
71.  Miezīte DianaSN30Rīga
72.  Miezītis AndisVN30Rīga
73.  Morjakova NadeždaSN40Rīga
74.  Movļaiko AndrejsVN30Riga
75.  Neimane SimonaSN20Astarte-Nafta
Iecava
76.  Ozoliņš MārisVN30OSTBY
Piņķi
77.  Parhomenko EvelīnaSN30Rīga
78.  Peremežs EdagrsVN20Kandava
79.  Permina SigitaSN20Printful
Rīga
80.  Platace LauraSN20VSK Noskrien
Dobele
81.  Poļšakovs KasparsVNJ.Jelgava
82.  Purs ValtersVNJJelgava
83.  Purvīte ArtaSN30Rīga
84.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA(rūpju bērns)
Rīga
85.  Ramma JolantaSN40Auce
86.  Reboks KristsVN30Rīga
87.  Rēdere LīgaSN40Rēderu banda
Ielejas
88.  Reinvalds MihailsVN30Chocolette Confectionary
Jelgava
89.  Rinkeviča AnastasijaSN20Jelgava
90.  Romāne UnaSNJ.Balvi
91.  Rose CraigVN30Jelgava
92.  Rožkalne ZandaSN20Rīga
93.  Rūja RaivoVN50Rīga
94.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
95.Sārtaputns DāvisVN20OSTBY
Piņķi
96.  Sekste LauraSN20LAUMIŅAS REZIDENCE
Cēsis
97.Siksna SantaSN40Liepāja
98.  Skudris AinārsVN40Olaine
99.  Skudris MārtiņšVN20Olaine
100.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
101.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
102.Strēle SandraSN30Jelgava
103.  Sutra AneteSNJ.Jelgava
104.  Suvorovs VladislavsVNJDaugavpils Runners
Medumu pagasts
105.Špaks DāvisVN20Rīga
106.  Špaks JevģenijsVN20Riga
107.  Štera IlzeSN20Astarte-Nafta
Jelgava
108.  Šūpulnieks GabrielsVNJRīga
109.Tabaks ĢirtsVN20Jelgava
110.  Tannenberga InetaSN50RĪGA
111.Tarnopoļska AnnaSN50Rīga
112.  Tolvaiša SauļusVN30Riga
Riga
113.  Tovstuļaka ElīzaSN20Rīga
114.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
115.  Tučins AndrisVN20Jelgava
116.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
117.  Urbāne IlzeSN50Rīga
118.  Vaivode IneseSN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
119.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
120.Valtere DaceSN20Jēkabpils
121.  Vancoviča LeldeSN50Motum
Rīga-Mežaparks
122.  Varņecka DitaSN20OSTBY
Piņķi
123.  Vičmane AneteSN20Rīga
124.  Virdzinieks ArtursVNJLatvenergo
Liepāja
125.  Zaščerinska IlzeSN30Rīga
126.Žondaks AgrisVN20OSTBY
Piņķi

Jelgava, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Antonovs DmitrijsVTRīga
2.  Āre IlzeSTSalaspils
3.  Āre UldisVTolaine pag.PURINI
4.  Atvars RenārsVTBRīga
5.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
6.Balode IngaSTRīga
7.  Balta EvijaSTBJelgava
8.  Banziņa IevaSTAJelgava
9.  Banziņš ArtūrsVTBJelgava
10.  Baranovska PatrīcijaSTBRīga
11.  Baumanis DainisVTRīga
12.  Bebre-Kondrāte DiānaSTSkrīveri
13.  Berkmane BeāteSTAJelgava
14.  Berkolde KristīneSTjelgava
15.  Berkolds KristiānsVTBjelgava
16.  Bērtule AgneSTJelgava
17.  Birmans IlansVTBRīga
18.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
19.Birnbaums GatisVTAstarte-Nafta
Ventspils
20.  Blumbergs MārtiņšVTRīga
21.  Boldasevica VivianaSTAAdazi
22.  Bukalders RobertsVTBJelgava
23.  Buks KristofersVTAJēkabpils
24.  Būmane LoretaSTBDobele
25.  Butāne DanielaSTBJelgava
26.  Cabija DiānaSTJelgava
27.  Ciču IlgvarsVTJelgava
28.  Danilovs RomansVTRiga
29.  Davidjuks ŅikitaVTBRīga
30.  Dementjeva EvaSTAJelgava
31.Didrihsone TatjanaSTJelgava
32.Doļinovska NatālijaSTJēkabpils
33.Eglītis RaivisVTJelgava
34.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
35.  Eltermanis MarkussVTAJelgava
36.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
37.  Feldmanis ĀrisVTJelgava
38.  Folomejeva AmēlijaSTBJelgava
39.  Freimane NikolaSTB5F
Jelgava
40.  Freimanis JānisVTB5F
Jelgava
41.  Gailīte-Ribčinska EdīteSTJelgava
42.Gasūns RenārsVTRīga
43.  Glazkina LolitaSTRīga
44.Gludina KristineSTJelgavs
45.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
46.  Griķe BeatriseSTBRīga
47.  Groševa NataljaSTJelgava
48.Gugāns SandisVTJelgava
49.  Gulbe ElīnaSTRīga
50.  Guseva AnnaSTBJelgava
51.  Indrulis IvarsVTDobele
52.  Ivanova ValērijaSTAJelgava
53.Jākobsone LīgaSTRīga
54.  Jansons DenielsVTARīga
55.  Jansons Markuss-ReinisVTAJelgava
56.Jaunsubrēna ElīnaSTBJelgava
57.  Jaunzare RasaSTMadliena
58.  Juhnevičš AivarsVTJelgava
59.  Junghāne LindaSTLiepāja
60.  Junghāns UģisVTLiepāja
61.  Kairišs JānisVTAstarte-Nafta
Jelgava
62.  Kalbanovs ArtūrsVTJelgava
63.Kalēja ElīnaSTTukums
64.  Kanenbergs KārlisVTJelgava
65.  Karapkins RuslansVTJelgava
66.  Karčevskis KārlisVTAstarte-Nafta
Ozolnieki
67.  Kima-Andersone KristīneSTJelgava
68.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
69.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
70.  Kovaļauskis OļegsVTJelgava
71.  Kozlovs MihailsVTRīga
72.  Kraukle AijaSTSmiltene
73.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
74.Kravcova EgijaSTJelgava
75.Krūmiņa MeldraSTJelgava
76.Kubile AgitaSTviena
jelgava
77.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
78.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
79.  Leibus IngunaSTJelgava
80.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
81.  Liepa NormundsVTRīga
82.  Liepiņa MadaraSTĀdaži
83.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
84.  Līvzemniece VinetaSTLatvenergo
Liepāja
85.  Lūciņa NikolaSTBJelgava
86.Lūse LīgaSTBRīga
87.  Mateiko IkitaVTAJelgava
88.  Matulis ArtūrsVTJelgava
89.  Melderis KalvisVTJelgava
90.  Melderis KalvisVTJelgavas novads
91.  Melnika DaceSTVangaži
92.  Meļeško IrinaSTJelgava
93.  Milzers EdvīnsVTAIecava
94.  Minčionoks MārisVTLiepāja
95.  Muceniece AmandaSTOzolnieki
96.  Murevics RalfsVTBRīga
97.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
98.  Mūrniece MarijaSTBAstarte-Nafta
Ventspils
99.  Neimanis ZigurdsVTRīga
100.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
101.  Ostups AtisVTSigulda
102.  Paeglīte RēzijaSTAJelgava
103.  Pauloviča IngaSTBauska
104.  Petrika InetaSTJelgava
105.  Pinne EvitaSTARīga
106.  Plešs MarkussVTBInčukalns
107.  Poļakova SandaSTJelgava
108.  Popoks DmitrijsVTJelgava
109.Pura AmandaSTAJelgava
110.Pura SandraSTJelgava
111.  Rēdere EvelīnaSTBRēderu banda
Ielejas
112.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
113.Ribkina JevgenijaSTJelgava
114.  Romanovs AndrejsVTMārupe
115.  Rozītis IngussVTKuldīga
116.  Rumba AigarsVTOlaine
117.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
118.S IVTBp
119.  Samoviča KristīneSTAJelgava
120.  Samuilovs ArtursVTJelgava
121.Saulajs GustavsVTBStaļģene
122.  Sergijevičs MarksVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
123.  Sevastjanova EstereSTBAstarte-Nafta
Ozolnieki
124.  Silgailis MārtiņšVTRīga
125.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
126.  Smirnovs VladlensVTBJelgava
127.  Sniķersproģis RūdolfsVTRīga
128.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
129.  Stonka DainaSTVSK Noskrien
Riga
130.  Stonka KārlisVTVSK Noskrien
Rīga
131.Stranga LetīcijaSTBStaļģene
132.Strēlis EndijsVTBJelgava
133.  Suhareva DanielaSTBJelgava
134.  Šastina TatjanaSTRīga
135.Štāla MontaSTJelgava
136.  Šteina-Lūciņa LieneSTStatoil Extra
Jelgava
137.  Šteinerte SantaSTTukums
138.  Šternmanis RūdolfsVTBRīga
139.Štopīte DiānaSTJelgava
140.Tabaka AgneseSTjelgava
141.  Turonoks JevgenijsVTBDobele
142.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
143.  Ūdris EmīlsVTARīga
144.  Urakovs RomansVTJelgava
145.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
146.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
147.  Vanags PēterisVTJelgava
148.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
149.  Vicinska Rūta-AlmaSTBBrocēnu cilpotājas
Brocēni
150.  Vīksniņš EmīlsVTBGulbene
151.Vinbergs RalfsVTBTukums
152.  Vītola JanaSTJelgava
153.  Zaharčukovs AndrejsVTJelgava
154.Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
155.  Zambergs KristsVTKunK
Ogre
156.  Zaplavnaja ElīnaSTRīga
157.  Zeltiņš HugoVTBRīga
158.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
159.  Zemniece TīnaSTBGulbene
160.  Ziemelis KasparsVTJelgava
161.  Žeiris EdgarsVTRīga

Jelgava, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Blumberga ZaneSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
2.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
3.Libensone ElīnaSNUJRīga
4.Pole LīgaSNUJDobele
5.Saulāja IlzeSNUJStaļģene
6.Stranga IlzeSNUJStaļģene
7.  Trule JeļenaSNUJAstarte-Nafta
Ventspils
8.  Vanaga DaceSNUJJelgava
9.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni
10.  Zieberga MadaraSNUJAstarte-Nafta
Jelgava

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.  Aļeksejevs RaivisVB4Jelgava
5.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
6.  Beleviča JeteSB1Ogre
7.Berga UndaSB3Saldus
8.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
9.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
10.  Birnbauma MelānijaSB1Astarte-Nafta
Ventspils
11.  Birnbaums LaurisVB2Astarte-Nafta
Ventspils
12.Boldaševiča AdriānaSB1Ādaži
13.Boldaševičs KristersVB3Ādaži
14.Bondarenko EstereSB4Kandava
15.  Borisovs DāvidsVB2Jelgava
16.  Brencis OliversVB1Jelgava
17.  Buklagins LinardsVB3Salaspils
18.  Celmiņš RobertsVB4Staļģene
19.  Cīrulis OliversVB2Jelgava
20.Corbus Anna-MadaraSB1Jena
21.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
22.  Elsts MarselsVB3Rīga
23.Eversone MartaSB1Rīga
24.Fedotova PoļinaSB1Jelgava
25.  Folomejeva KanilaSB2Jelgava
26.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
27.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
28.  Gerzone AndželaSB1Jelgava
29.Giela JasmīnaSB1Jelgava
30.  Gilučs OliversVB1Rīga
31.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
32.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
33.  Janišs RičardsVB4Salaspils
34.Jansons AlensVB3Jelgava
35.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
36.  Jurevics MatīssVB3Jelgava
37.  Kairiša KarlīnaSB3Astarte-Nafta
Jelgava
38.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
39.  Kaveckis DanielsVB2Valmiera
40.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
41.  Klockins AleksssVB2Astarte-Nafta
Ventspils
42.  Korpāne DanielaSB3Jelgavas nov.
43.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
44.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
45.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
46.  Kovaļovs DaniilsVB4Jelgava
47.  Kukarels RobertsVB2Cēsis
48.  Lācis RoansVB4Rīga
49.  Lazareva AnnaSB3Jelgava
50.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
51.  Litvinovičs RalfsVB3Olaine
52.  Luciņa PatrīcijaSB2Astarte-Nafta
Jelgava
53.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
54.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
55.  Maumčiks MārtiņšVB3Dobele
56.  Misāns AustrisVB3Liepāja
57.  Mūrnieks ErnestsVB2Astarte-Nafta
Ventspils
58.Nudiņa AliseSB2Jelgava
59.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
60.  Ozoliņš MarkussVB4Rīga
61.Papaskiri AmīlijaSB1Jelgava
62.  Polukejeva AngelinaSB2Jelgava
63.  Puišelis MarkussVB4Kalnciems
64.Pumpišs AleksandrsVB1Jelgava
65.Pūpols AnsisVB1Brocēni
66.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
67.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
68.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
69.Riekstiņš Kristers-ErnestsVB2Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
70.  Roderts RainersVB1Jelgava
71.  Rogačeva ElizabeteSB2Jelgava
72.Rouza FreijaSB1Jelgava
73.  Rutkopa IevaSB3Jelgava
74.  Sabrencis MarkussVB4Zaļenieki
75.  Smane KateSB2Valka
76.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
77.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
78.  Šalna AgneseSB4Jelgava
79.  Šmite GabrielaSB2Jelgava
80.  Švarcs AdriansVB1Jelgava
81.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
82.  Vaivods GustavsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
83.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
84.  Varna EvelinaSB3Jelgava
85.  Vīksniņš PēterisVB4Rīga
86.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
87.  Vilks OtoVB3Rīga
88.  Zaporožeca EmīlijaSB1Jelgava
89.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
90.  Zeltiņa EimijaSB1Jelgava
91.Zikmane RutaSB4Jelgava
92.Zikmanis RobertsVB3Jelgava

Jelgava, Ģimenes skrējiens, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Corbus KristīneDalībnieceLejas Dzirkaļi
Aizpute
2.  Kalbanovs JegorsDalībnieksJelgava
3.  Kāta Emīlija-KatrīneDalībnieceJelgava
4.Ločmele IevaDalībnieceJelgavas novads
5.  Ločmele SanijaDalībnieceKalnciems, Jelgavas novads
6.  Ločmele SofijaDalībnieceKalnciems, Jelgavas novads
7.Ločmelis AldisDalībnieksKalnciems, Jelgavas novads
8.Lukaševiča KarīnaDalībnieceĢimene
Jelgava
9.Nudiņa SamantaDalībnieceJelgava
10.  Rudzīte-Ločmele DanaDalībnieceKalnciems, Jelgavas novads

Kopā pieteikušies: 490



Salaspils pusmaratons 2019