Siguldas pusmaratons | Saraksts
Sigulda, 21,0975km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābelīte Arnis | V50 | Rīga | ||
2. | Ābelīts Modris | V | Tīreļi | ||
3. | Āboliņš-Ābols Ronalds | V40 | Brāļi Āboļi Rīga | ||
4. | Āboliņš-Ābols Sandijs | V40 | Brāļi Āboļi Rīga | ||
5. | Ābols Jānis | V | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Rīga | ||
6. | Ādamsons Māris | V | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
7. | Adijāns Kaspars | V | Vichy Viļāni | ||
8. | Aksenoks Kaspars | V40 | CSDD Riga | ||
9. | Alekseyonok Aleksey | V | Rīga | ||
10. | Alenciks Janis | V40 | OTTOJUSTSDACE Adazi | ||
11. | Alferenkovs Sergejs | V40 | Rīga | ||
12. | Alkšere Baiba | S | Rīga | ||
13. | Andersone Anita | S | Rīga | ||
14. | Andersons Normunds | V40 | Ikšķile | ||
15. | Andrējevs Jānis | V | Rīga | ||
16. | Andžs Artūrs | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
17. | Ansons Ainārs | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
18. | Ansons-Jansons Māris | V | VSK Noskrien Rīga | ||
19. | Antužāne Kristīne | S | Baloži | ||
20. | Apels Jānis | V | - rīga | ||
21. | Apfelbaums Ilgonis | V60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
22. | Apinis Agnis | V | Jelgava | ||
23. | Arājs Māris | V | SPORTLAND Rīga | ||
24. | Ariko Dmitrijs | V | Worldline Runners Riga | ||
25. | Astrausks Renats | V | Valsts policija Grobiņa | ||
26. | Audere Silva | S | Priekuļi | ||
27. | Ausmanis Jānis | V50 | SK Katrīna Kuldīga | ||
28. | Auziņš Mārtiņš | V40 | Rīga | ||
29. | Auziņš Rolands | V40 | Sigulda | ||
30. | Avens Jānis | V50 | Maratona Klubs/Rembate Ogres novads | ||
31. | Babkins Mārtiņš | V | LīvānuVK Rīga | ||
32. | Babris Edgars | V40 | Rīga | ||
33. | Bailey Ottis | V | Rīga | ||
34. | Bajārs Artis | V | Valmiera | ||
35. | Bakša Aleksejs | V40 | Rīga | ||
36. | Balevičs Jānis | V50 | Carnikava | ||
37. | Baltkājis Andrejs | V40 | Garkalne, Garkalnes novads | ||
38. | Banga Boriss | V | Rīga | ||
39. | Banga Natālija | S | Rīga | ||
40. | Baranova Svetlana | S50 | Maskava | ||
41. | Bednostins Sergejs | V50 | Maratonu klub Ventspils Ventspils | ||
42. | Beļajevs Genādijs | V | SPORTLAND Rīga | ||
43. | Bēniķis Jānis | V40 | Rīga | ||
44. | Bergfelde Paula | S | Madonas BJSS Rīga | ||
45. | Bergmanis Andris | V | ASK Patria | ||
46. | Berjoza Maksims | V | Infogram Jurmala | ||
47. | Bernots Gints | V | Liepāja | ||
48. | Bērziņš Ainārs | V | Kvist SIA Mālpils | ||
49. | Bērziņš Juris | V50 | JurBer Olaine | ||
50. | Bērziņš Kristaps | V | PATRIA SPORTLAND | ||
51. | Bērziņš Mikus | V | OK Arona Priekuļu novads | ||
52. | Bežan Ljubov | S40 | Swedbank Rīga | ||
53. | Biciņš Jānis | V | Liepāja | ||
54. | Bikšis Ritvars | V | Ādaži | ||
55. | Bilinskis Jānis | V50 | Latraps skrien savai zemei Rēzeknes novads | ||
56. | Birģele Santa | S | Rīga | ||
57. | Birģelis Jānis | V50 | Koknese | ||
58. | Birks Aivars | V50 | VSK Noskrien Rīga | ||
59. | Birums Mārtiņš | V | RWA / VSK “Burkānciems&Co” Valmiera | ||
60. | Birznieks Aldis | V60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
61. | Bitenieks Dāvids | V. | Joe Rīga | ||
62. | Blajs Alberts | V | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
63. | Blekte Kristaps | V | Rīga | ||
64. | Bodnieks Dairis | V50 | Ogre | ||
65. | Bogdanecs Aleksejs | V | International Maritime Sport Community Riga | ||
66. | Bogdanovs Ēriks | V | |||
67. | Bogomolovs Edijs | V | EMERGN Saldus | ||
68. | Bome Krista | S | SPORTLAND Jelgava | ||
69. | Bondars Aivars | V50 | Jēkabpils | ||
70. | Bormane Helēna | S | Lauki Rīga | ||
71. | Braučs-Jusupovs Aivars | V | NIKE+ RUN CLUB Rīga | ||
72. | Brēdiķis Juris | V40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
73. | Brokāne Sanita | S | SPORTLAND Jelgava | ||
74. | Brokāns Jānis | V | Swedbank Rīga | ||
75. | Broks Kristaps | V | VSK Noskrien-Rieksti Madona | ||
76. | Brucis Andis | V50 | Jūrmala | ||
77. | Bruners Kristaps | V | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
78. | Bruževica Anete | S40 | Rīga | ||
79. | Budilovics Salihs-Aleksandrs | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
80. | Bukšs Kristaps | V | KÖDIENS Sigulda | ||
81. | Buličeva Jekaterina | S | BUBUBU Jūrmala | ||
82. | Bulkovskis Mareks | V | RK Mītava Jelgava | ||
83. | Būmans Kārlis | V | Matisons Runner’s Club Liepāja | ||
84. | Caics Artūrs | V | --- Rīga | ||
85. | Caune Iveta | S40 | OGRE Ikšķile | ||
86. | Ciglis Nils | V. | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
87. | Cimbals Deniss | V40 | Zoorbagan Mezares | ||
88. | Cimers Gints | V | SPORTLAND Madona | ||
89. | Cīmure Inta | S | Cīmurēni Rīga | ||
90. | Cīmurs Jānis | V | Cīmurēni Rīga | ||
91. | Constable Andrew | V | Daugavpils | ||
92. | Čičerins Aleksandrs | V40 | Avotini Rīga | ||
93. | Čuhalovs Dmitrijs | V40 | Tottenham Hotspur FC Rīga | ||
94. | Čulnovs Sergejs | V | Rīga | ||
95. | Dadzīte Evita | S | Rīga | ||
96. | Dalbiņš Jānis | V | Kvist SIA Cēsis | ||
97. | Dallas Stewart | V | Perth | ||
98. | Dambergs Ingars | V | Team Dambergi Sigulda | ||
99. | Danče Nauris | V | Mārupe | ||
100. | Daukšts Sergejs | V | EXANTE Riga | ||
101. | Davidovs Ilja | V | Riga | ||
102. | Dāvids Emīls | V | Valmiera | ||
103. | Dāvidsone Zane | S | Valmiera Valmiera | ||
104. | Dedumietis Dainis | V | rauna Rauna | ||
105. | Dedzis Artūrs | V | Aerify Spilve | ||
106. | Degeorge Tara | S | Daugavpils | ||
107. | Deņisovs Vasilijs | V | Rīga | ||
108. | Domburs Jānis | V | Valmiera | ||
109. | Doniņš Māris | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
110. | Dorogokupļa Igors | V | Daugavpils | ||
111. | Dreimane Inga | S | Rīga | ||
112. | Drieks Gatis | V | Bauska | ||
113. | Driņķis Dainis | V50 | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
114. | Dubins Edgars | V | Liepāja | ||
115. | Dude Artis | V | Jnsc jelgava | ||
116. | Dzenis Nauris | V | Madona | ||
117. | Dziesma Dzintra | S40 | Ragana | ||
118. | Dziesma Raitis | V40 | Ragana | ||
119. | Eberhards Jurģis | V40 | Blome | ||
120. | Ekholm Elmar | V50 | Laguja küla | ||
121. | Ekholm Heli | S40 | Laguja | ||
122. | Elferts Viesturs | V40 | Riga | ||
123. | Embutniece Linda | S | Sigulda | ||
124. | Eriņa Maruta | S | -individ. Rīga | ||
125. | Ermansone Līga | S | Sigulda | ||
126. | Erne Katrīna | S. | Rīga | ||
127. | Everte Līga | S | Rīga | ||
128. | Evertovskis Kārlis | V | Rīga | ||
129. | Ezeriņš Rinalds | V | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
130. | Fayizulina Elya | S | Sigulda | ||
131. | Fisenkova Alīna | S | Lacerta Running Team Rīga | ||
132. | Fjodorovs Deniss | V40 | RIGA | ||
133. | Fogelis Aivars | V | Rīga | ||
134. | Forande Daina | S40 | Rīga | ||
135. | Freiberga Valērija | S40 | Swedbank Rīga | ||
136. | Freibergs Andis | V | Ogre | ||
137. | Freija Džanita | S50 | Matisons Runner’s Club Turlava | ||
138. | Fridbergs Ritvars | V | vilkene | ||
139. | Gaidis Česlavs | V | rezekne | ||
140. | Gaidis Edmunds | V | rezekne | ||
141. | Gaile Sandra | S | OGRE Ogres novads | ||
142. | Gailis Andis | V40 | Kocēnu novads VALMIERA | ||
143. | Gailītis Aivis | V50 | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Valmiera | ||
144. | Galašina Anita | S | SPORTLAND Rīga | ||
145. | Galeniece Ieva | S | Rīga | ||
146. | Gaubšteins Ralfs | V | Rīga | ||
147. | Gavare Paula | S | Rīga | ||
148. | Gertnere Līva | S | Rīga | ||
149. | Gintere Zane | S | Sigulda | ||
150. | Golubevs Mihails | V | SK Tērauds-1 Rīga | ||
151. | Gončarenko Karīna | S | Rīga | ||
152. | Graudiņa Ina | S | VSK Noskrien Vāveres Jelgava | ||
153. | Grava Normunds | V40 | Jelgava | ||
154. | Grencberga Evita | S | SK Tērauds/NIKE Ādaži | ||
155. | Gribkovs Andris | V | Rīga | ||
156. | Grickeviča Olga | S50 | Riga | ||
157. | Grigulis Sandis | V | Kvist SIA Sigulda | ||
158. | Grīnfelds Guntis | V50 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
159. | Grīnvalds Guntis | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
160. | Grobiņš Ivars | V | Ādaži | ||
161. | Gromov Viktor | V60 | MARATONA KLUBS Pleskava | ||
162. | Grotuss Roberts | V | Mazsalaca | ||
163. | Gruševs Salvis | V | Skriešanas Akadēmija | ||
164. | Gržibovskis Raitis | V | VSK Noskrien Rīga | ||
165. | Gucanovičs Igors | V40 | ironman.lv Babīte | ||
166. | Gudēvics-Liepiņš Juris | V | Rīga | ||
167. | Guitāne Maruta | S40 | LUDZA Ludza | ||
168. | Gulbinska Ance | S | GULBINSKI Līvāni | ||
169. | Gulcaka Ilona | S40 | Riga | ||
170. | Gulua Oļegs | V | LMD.LV, ISOSTAR Rīga | ||
171. | Guseva Ērika | S | Ādaži | ||
172. | Hamilton Michael | V | Annapolis | ||
173. | Hartmane Dace | S40 | individuāli Talsi | ||
174. | Heinols Māris | V40 | Kocēnu MTB Kocēni | ||
175. | Helmane-Soročenkova Karīna | S | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Tukums | ||
176. | Hojlund Jan | V50 | København | ||
177. | Hornsby Audrey | S | Denver | ||
178. | Iglesias-Sanchez Victor | V | JVLMA team Carrion de Calatrava | ||
179. | Irbe Līga | S40 | Talsu pauguraines Zaķi Talsi | ||
180. | Ivanova Evgenija | S | Rīga | ||
181. | Jākobsone-Viškere Linda | S | Murexplorer Rīga | ||
182. | Jakovicka Alīna | S | Jūrmala | ||
183. | Jakovļevs Vitālijs | V | www.endo.lv Cēsis | ||
184. | Jakubāns Roberts | V | Rīga | ||
185. | Jankins Viktors | V | VJ TEAM Liepāja | ||
186. | Janovs Jēkabs-Niklāvs | V. | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
187. | Janovs Jēkabs-Niklāvs | V. | Siguldas sporta skola Sigulda | ||
188. | Jansons Ainārs | V50 | Cēsis-SEB Cēsis | ||
189. | Jansons Artūrs | V | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Kapsēde | ||
190. | Jansons Einārs | V | Matisons Runner’s Club Zūras | ||
191. | Jaškovs Edgars | V40 | RUJIENAS SALDEJUMS RIGA | ||
192. | Jaunķīķe Dace | S | Rīga | ||
193. | Jefremova Tamara | S | Daugavpils | ||
194. | Jegorovs Igors | V | Sigulda | ||
195. | Jermakova-Odegova Veronika | S | Ríga | ||
196. | Jerofejevs Jānis | V | Jēkabpils | ||
197. | Jesers Intars | V | Matisons Runner’s Club Liepāja | ||
198. | Judkins Aleksandrs | V | Riga | ||
199. | Jurgelevičs Jānis | V | CF Andrejsala Rīga | ||
200. | Kalnenieks Raitis | V | VSK Noskrien Liepāja | ||
201. | Kalniņa Liene | S | Skrienam kopā Valmiera | ||
202. | Kalniņa Rūta | S | Skrienošais 4nieks Aizputes pagasts | ||
203. | Kalniņš Ģirts | V40 | Kvist SIA Rīga | ||
204. | Kalniņš Jānis | V | |||
205. | Kalniņš Mārcis | V | Salacgrīva | ||
206. | Kan Natalja | S | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Santkpēterburga | ||
207. | Kārkliņa Ilva | S40 | Sigulda | ||
208. | Karpenko Vladislavs | V40 | BUBUBU Jūrmala | ||
209. | Kasesalu Hardo | V | Tallinn | ||
210. | Kasparāns Ingars | V40 | IND ROPAŽI | ||
211. | Kaufmanis Toms | V | Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieks Valmiera | ||
212. | Kazakovs Igros | V | Iecava | ||
213. | Kiipsaar Kati | S | Tartumaa | ||
214. | Kīne Diāna | S | Rīga | ||
215. | Kitova Evija | S | Viļaka | ||
216. | Klavins Dagnis | V40 | DAGS Talsi | ||
217. | Klucis Valts | V50 | Langstiņi | ||
218. | Kļaviņa Rita | S40 | Magnen Rēzekne | ||
219. | Kļaviņa-Kindzule Ieva | S | Salaspils | ||
220. | Kļaviņš Valdis | V50 | Magnen Rēzekne | ||
221. | Knets Jānis | V | Accenture Latvia Liepāja | ||
222. | Kņaževa Zoja | S40 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
223. | Koloda Agita | S40 | Talsi | ||
224. | Koļesņiks Dmitrijs | V | Ādaži | ||
225. | Kondrāte Elīna | S | Riga | ||
226. | Kramiņa Aiva | S | Bauska | ||
227. | Krastiņš Jēkabs | V40 | Rīga | ||
228. | Krauja Ilva | S | Rīga | ||
229. | Kravčenko Marta | S | Liepāja | ||
230. | Kravčenko Valentins | V60 | Rīga | ||
231. | Kravets Andrei | V40 | Piranha Riga | ||
232. | Krēmere Kate | S | Rīga | ||
233. | Krīgers Didzis | V60 | valmiera | ||
234. | Kristiansone Ofēlija | S | Rīga | ||
235. | Kristiansons Hokans | V | Rīga | ||
236. | Kronbergs Dainis | V40 | TUKUMS TUKUMS | ||
237. | Krūmiņš Artūrs | V | |||
238. | Krūmiņš Juris | V50 | SK Cēsis Rīga | ||
239. | Krušinskis Romans | V | Exante Daugavpils | ||
240. | Krutihins Deniss | V40 | Dinamo-lat Riga | ||
241. | Krūze Gatis | V40 | MARATONA KLUBS 2009 Rīga | ||
242. | Kudeikins Ingvars | V. | Ogre | ||
243. | Kukuļinskis Guntars | V40 | Thunder Solutions Allaži, Siguldas novads | ||
244. | Kunrade Māra | S | Rīga | ||
245. | Kupčiuns Arturs | V | Bauska | ||
246. | Kuzņecovs Lauris | V | Wunder Valmiera | ||
247. | Kvasovs Konstantins | V | Riga | ||
248. | Kvisvika Marta | S | Rīga | ||
249. | Ķauķītis Aigars | V | Siguldas novada pašavaldības policija Sigulda | ||
250. | Lampo Kristian | V50 | Västerås Friidrott Västerås | ||
251. | Lankups Edgars | V40 | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
252. | Lapins Aigars | V40 | greengrass Sigulda | ||
253. | Lapsa Gvido | V50 | Gulbene | ||
254. | Laucis Normunds | V50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
255. | Laucis Oskars | V | SPORTLAND Rīga | ||
256. | Laurs Jānis | V | Visa Veida Kustība Lielvārde | ||
257. | Leimane Līva | S | Rīga | ||
258. | Leitāns Juris | V40 | Rīga | ||
259. | Leitlande Ligita | S40 | SPORTLAND Jelgava | ||
260. | Lenšs Dāvis | V | Mazsalaca | ||
261. | Lērme Henrijs | V | M 42 Valmiera | ||
262. | Leščinska Ilze | S40 | Zoorbagan Rīga | ||
263. | Leščinskis Maksims | V40 | Zoorbagan Rīga | ||
264. | Leus Viktorija | S40 | Riga | ||
265. | Liberts Mārtiņš | V | Lī Sporta klubs Rāmava | ||
266. | Liepa-Liepins Uldis | V | PDP Jelgava | ||
267. | Liepiņa Monta | S | . | ||
268. | Liepiņa Rasa | S40 | SUSLIKI Āgenskalna Priedes | ||
269. | Liepiņš Ģirts | V | Rīga | ||
270. | Liepiņš Imants | V. | Lielvārde | ||
271. | Liepiņš Jānis | V | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
272. | Liepiņš Vilnis | V60 | individuāli Carnikava | ||
273. | Lillais Artūrs | V | Jelgava | ||
274. | Lindenberga Sandra | S | Matisons Runner’s Club Tārgale | ||
275. | Liniņš Pēteris | V | Rīga | ||
276. | Lizbovskis Lauris | V40 | Space Jungle Team Ventspils | ||
277. | Lizbovskis Sandris | V50 | Reclame Boom Rīga | ||
278. | Logins Guntars | V | Balvi | ||
279. | Lokmanis Atis | V | Valmiera | ||
280. | Lore Viesturs | V40 | En8 Rīga | ||
281. | Loze Arturs | V | RR akadēmija Jūrmala | ||
282. | Ludriks Andris | V40 | RIEKSTI Rīga | ||
283. | Lulle Žanis | V | BALTAIS Riga | ||
284. | Ļeta Sergejs | V | PATRIA SPORTLAND | ||
285. | Ļežaņina Jekaterina | S40 | Rīga | ||
286. | Mackeviča Sabīne | S | Rīga | ||
287. | Malacanovs Aivars | V40 | Jelgava | ||
288. | Malinovskis Aleksejs | V40 | Boksa klubs “Olimp” Olaine | ||
289. | Māliņa Natālija | S | Rīga | ||
290. | Māliņš Guntis | V | ASK Patria | ||
291. | Maloletnikova Olga | S | Rīga | ||
292. | Marčinkus Jānis | V60 | SK Ozolnieki A Jelgava | ||
293. | Marhele Ilona | S | adidas Alūksne | ||
294. | Marinecs Vadims | V | |||
295. | Markavs Andris | V | Saldus virves vilkšanas klubs Saldus | ||
296. | Martinez Inigo | V | Mexico City | ||
297. | Martinsone Zane | S | Rīga | ||
298. | Martuzāns Oskars | V | Skriešanas Akadēmija | ||
299. | Masalskis Andrejs | V | Narva | ||
300. | Māsēns Jānis | V40 | Mārupe | ||
301. | Maševskis Kristaps | V | SPORTLAND Rīga | ||
302. | Maškancevs Vadims | V | Escaperoom.lv Riga | ||
303. | Matisons Aigars | V40 | Matisons Runner’s Club/Nike Piltene | ||
304. | Mazure Ameli | S | Rīga | ||
305. | Mazurs Pavels | V40 | Zoorbagan Riga | ||
306. | Medvedeva Dana | S | Riga | ||
307. | Medvedevs Vadims | V | I LOVE RUNNING Rīga | ||
308. | Medvedevs Vitalijs | V | - Rīga | ||
309. | Meiers Rainers | V50 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Kazdanga | ||
310. | Meijers Edgars | V | Valka | ||
311. | Melvers Frenks | V | Fans ŠKODA Rīga | ||
312. | Meņšikovs Mareks | V40 | SUSLIKI Āgenskalna Priedes | ||
313. | Mežiņš Lauris | V | Rīga | ||
314. | Miezis Igors | V40 | RUJIENAS SALDEJUMS Rīgas raj. | ||
315. | Mikulova Olga | S | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
316. | Miķelsons Andis | V40 | Vidrižu pag. | ||
317. | Mincenbergs Artis | V40 | Liepa | ||
318. | Miņins Ainārs | V40 | VIĻAKAS NOV. | ||
319. | Missberger Frank | V50 | Münster | ||
320. | Mozins Jurijs | V | Salaspils | ||
321. | Muižnieks Krists | V40 | Sporta klubs Cēsis | ||
322. | Mūrnieks Agnis | V | OVI Rīga | ||
323. | Mūrnieks Arnis | V40 | Zaķumuiža | ||
324. | Namnieks Ainārs | V40 | Rīga | ||
325. | Nartisa Inga | S | Jelgava | ||
326. | Narvik Silvia | S50 | Haabneeme | ||
327. | Nazarovs Jurijs | V | Daugavpils Daugavpils | ||
328. | Neimande Lelde | S | Matisons Runner’s Club/Nike Cēsis | ||
329. | Nekrašas Nerijus | V40 | Vilnius | ||
330. | Nīgals Artis | V | Bite Rīga | ||
331. | Nikonovs Intars | V | SPORTLAND Madona | ||
332. | Noskova Olga | S | Rīga | ||
333. | Noveičuks Arnis | V | LOV Antūži | ||
334. | Nulle Rinalds | V | Blome | ||
335. | Nunes Flavio | V | Matisons Runner’s Club/Nike Gulbene | ||
336. | Ņilovs Valdis | V40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Rīga | ||
337. | Odziņš Dāvis | V | Riga | ||
338. | Onzuls Arturs | V | LīvānuVK Rīga | ||
339. | Oseļskis Iļja | V | Riga | ||
340. | Oševerovs Konstantins | V | Accenture Latvia Rīga | ||
341. | Ozoliņa Linda | S | SPORTLAND Sigulda | ||
342. | Ozoliņš Ringolds | V50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
343. | Paegle Alise | S | Rīga | ||
344. | Paeglis Tālis | V | 2 koki un citi zvēri/VSK Noskrien Mazsalaca | ||
345. | Pakulis Krists | V | Dobele Dobele | ||
346. | Panteļejeva Angelika | S40 | Aizkraukle/Skrīveri Skrīveri | ||
347. | Pārums Jānis | V | Ņiprie Ikri Iecava / Carnikava | ||
348. | Paškevičs Arnis | V | PATRIA SPORTLAND | ||
349. | Pavāre Linda | S | Rīga | ||
350. | Pavļukevičs Sandis | V | Edu Liepāja | ||
351. | Peļņa Guntis | V | SK Magnen Rēzekne | ||
352. | Pēterkops Armants | V50 | Lowe Alpine Ogre | ||
353. | Pēterkops Dāvis | V | Ogre | ||
354. | Pētersone Dace | S | Inciems | ||
355. | Pētersons Kaspars | V | Matisons Runner’s Club | ||
356. | Pētersons Sandis | V | SWEDBANK Valmiera | ||
357. | Petrovs Dzintars | V40 | MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
358. | Petrovs Mārtiņš | V | Cēsis | ||
359. | Pielēns-Pelēns Artūrs | V | Lattelecom Rīga | ||
360. | Piļkēvičs Deniss | V | Rīga | ||
361. | Pirtnieks Brets | V40 | Rīga | ||
362. | Platacis Andrejs | V | Kvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīca Rīga | ||
363. | Pleiers Dāvids | V | Jelgava | ||
364. | Plūme Pēteris | V40 | Sigulda | ||
365. | Podnieks Arvis | V | Madona | ||
366. | Poikāns Aivis | V40 | Rīga | ||
367. | Pole Kristiāna | S | Riga | ||
368. | Poliņš Dāvis | V | VSK Noskrien Rīga, Gulbene | ||
369. | Popecis Mārtiņš | V | Rīga | ||
370. | Popēns Oskars | V40 | Rīga | ||
371. | Porietis Rolands | V | SPORTLAND Madona | ||
372. | Pozdņakovs Aleksejs | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
373. | Pranaitis Sigitas | V | Na, pagauk! Vilnius | ||
374. | Pranckūnas Petras | V50 | Na, pagauk! Vilnius | ||
375. | Priedēns Māris | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
376. | Priednieks Elmārs | V50 | ind. | ||
377. | Priedols Valdis | V | Liepāja | ||
378. | Pūce Ilmārs | V | Siguldas novada pašavaldības policija Sigulda | ||
379. | Pūga Mārtiņš | V | SPORTLAND Madona | ||
380. | Pugačs Kristaps | V | SPORTLAND Rīga | ||
381. | Punculis Māris | V | Ludza Ludza | ||
382. | Pūpola Iveta | S40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Aizpute | ||
383. | Puriņš Māris | V | Kājputni Cēsis | ||
384. | Pužule Baiba | S | Rīga | ||
385. | Raciņa Santa | S40 | Rīga | ||
386. | Raibacis Gatis | V | Rīga | ||
387. | Rassa Ginta | S40 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
388. | Raščevskis Aleksandrs | V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
389. | Ravžajevs Māris | V | Olaine | ||
390. | Razdovskis Helmuts | V40 | Rīga | ||
391. | Rēders Andris | V40 | Rēderu banda Ielejas | ||
392. | Redisons Juris | V40 | FOLKMAŅI Tērvete | ||
393. | Reinbergs Alvis | V | Skumbrija Carnikava | ||
394. | Reinsone Alise | S | Ogre | ||
395. | Reinvalds Arturs | V | Rīga | ||
396. | Rencis Raivis | V40 | Cēsis | ||
397. | Ribakovs Pavels | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
398. | Riekstiņš Edgars | V | Dobeles novads Bēne | ||
399. | Rijnieks Reinis | V | Rīga | ||
400. | Rocēns Aldis | V50 | Rīga | ||
401. | Rodionovs Veniamins | V | Riga | ||
402. | Rodionovs Viktors | V60 | LSC Olaine | ||
403. | Roga Antra | S40 | Zoorbagan/Run with Anita Baltezers | ||
404. | Rohtla Ivo | V50 | Siguldietis Sigulda | ||
405. | Romančuks Ilmārs | V50 | Rīga | ||
406. | Romanovska Jana | S | SPORTLAND Riga | ||
407. | Roze Sanita | S | Salaspils | ||
408. | Rozentāls Artis | V | DraugiemGroup.com / DeskTime Mārupe | ||
409. | Rozis Roberts | V40 | Rīga | ||
410. | Rozītis Reinis | V | LVK Liepāja | ||
411. | Rožāns Alvis | V | Preiļi | ||
412. | Rubīns Elvis | V | Rīga | ||
413. | Rublis Aigars | V50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
414. | Rudka Raivis | V40 | Riga | ||
415. | Rudzītis Dzintars | V60 | LSC, Valmiera Valmiera | ||
416. | Rudzītis Kaspars | V | SIGULDA | ||
417. | Rupeka Alise | S | Swedbank Rīga | ||
418. | Rusiņa Vita | S | Rīga | ||
419. | Ruskulis Andis | V | Rīga | ||
420. | Rūtiņš Edgars | V40 | MARATONA KLUBS Ogre | ||
421. | Sakne Jānis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
422. | Samcovs Agris | V40 | Nike+ Run Club Riga Riga | ||
423. | Samohvalovs Aleksandrs | V | Rīga | ||
424. | Samsonovs Ņikita | V | Jelgava | ||
425. | Sanwald Luca | V | RSU Merano | ||
426. | Saukāns Dainis | V40 | BTA Ikšķile | ||
427. | Saulīte Ineta | S40 | Rīga | ||
428. | Savicka Anita | S | Rīga | ||
429. | Sebris Mārtiņš | V | Rīga | ||
430. | Semjonovs Artjoms | V | Jūrmala | ||
431. | Serjogins Dmitrijs | V | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Mārupe | ||
432. | Sestulis Artūrs | V | Salacgrīva | ||
433. | Sidorova Jekaterina | S | CF Andrejsala Rīga | ||
434. | Siguta Dmitrijs | V | Liepaja | ||
435. | Sīle Sanita | S | Rīga | ||
436. | Siliņš Guntars | V40 | Krokus Jēkabpils | ||
437. | Siliņš Roberts | V | Vaidava Vaidava | ||
438. | Simson Priit | V40 | Team Elva Elva | ||
439. | Sīpols Ainis | V | Rauna | ||
440. | Sisojeva Valērija | S | Vangaži | ||
441. | Skārda Dzintra | S | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Aizkraukle | ||
442. | Skore Edgars | V | Matisons Runner’s Club/Accenture Latvia Ventspils | ||
443. | Skrastiņa Dace | S40 | Stende, Talsu nov. | ||
444. | Skrimble Santa | S | Rīga | ||
445. | Skujenieks Mārtiņš | V | Salaspils | ||
446. | Sluscenkovs Olegs | V | Riga | ||
447. | Smalkais Mārcis | V | Metam mieru! Mazsalaca | ||
448. | Smalovijs Nikolajs | V60 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
449. | Smilga Kaspars | V | Sia Cartiero Rīga | ||
450. | Sniega Ilze | S | Jelgava | ||
451. | Sokolovs Aleksandrs | V | MARATONA KLUBS Rīga | ||
452. | Sparāns Tomass | V | Lielvārde | ||
453. | Sproģis Edgars | V | Pretīgās cūkas Ogre | ||
454. | Sproģis Sandis | V40 | Tet Rīga | ||
455. | Stāmers Oskars | V | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
456. | Stankevics Klāvs | V | Auce | ||
457. | Stepančuks Andžejs | V | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
458. | Strads Dzintars | V50 | ind. Sigulda | ||
459. | Straukmanis Jānis | V | Jaunjelgava | ||
460. | Straume Guntars | V50 | MARATONA KLUBS Jēkabpils | ||
461. | Strautiņš Guntis | V | MARATONA KLUBS Liepāja | ||
462. | Strogonovs Dmitrijs | V | Riga | ||
463. | Strungs Vilis | V | Lai Jau Cenšas Rugāju novads | ||
464. | Stukuls Jurģis | V | SK Katrīna Kuldīga | ||
465. | Stulpinskis Agnis | V | Valmieras VK Valmiera | ||
466. | Sulojeva Maija | S50 | Jūrmala | ||
467. | Survila Santa | S50 | |||
468. | Suzdaļenko Aleksandrs | V | Rīga | ||
469. | Svilāns Andris | V. | Ogre OK Ogre | ||
470. | Svjastins Maksims | V | Skulte | ||
471. | Šanceva Svetlana | S | NRC+ Jelgava Jelgava | ||
472. | Šefanovskis Arvīds | V60 | SK Katrīna Kuldīga | ||
473. | Ševčenko Konstantins | V40 | Rēzeknes pilsēta | ||
474. | Šica Evija | S | Rauna | ||
475. | Šillers Einārs | V40 | Kvist SIA Ikšķile | ||
476. | Šmits Artis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
477. | Šteinbergs Raitis | V | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga | ||
478. | Šteinerts Māris | V | Rīga | ||
479. | Šterna Aiga | S | SPORTLAND Rīga | ||
480. | Štrāls Intars | V | Jelgava | ||
481. | Štulbergs Gatis | V | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Skrunda | ||
482. | Švarcs Ivars | V40 | LVINFO.LV Rīga | ||
483. | Šveice Elīna | S | Ogre | ||
484. | Tamsone Egija | S40 | Matisons Runner’s Club Kazdanga | ||
485. | Tilgass Indulis | V40 | Riga | ||
486. | Tiltiņš Ingars | V40 | Eleja | ||
487. | Timma Zane | S | SK Katrīna Kuldīga | ||
488. | Tints Joel | V50 | Mispo Vändra | ||
489. | Titova Jeļena | S | Rīga | ||
490. | Tobe Inese | S40 | ind. Sigulda | ||
491. | Todorovs Dmitrijs | V | Tukums | ||
492. | Tomaševskis Jānis | V | Leifheit/LU Rīga | ||
493. | Topecs Artūrs | V | SPORTLAND Rīga | ||
494. | Treiguts Edgars | V | Paskriesim Rīga | ||
495. | Trūps Andris | V | MARATONA KLUBS Rīga | ||
496. | Turkins Jevgēnijs | V | SK Tērauds/NIKE Aiviekste | ||
497. | Upenieks Ivars | V50 | Rēzeknes novads Feimaņi | ||
498. | Upenieks Normunds | V50 | Sk Tērauds-2 Ādaži | ||
499. | Upite-Apine Inese | S | Jelgava | ||
500. | Urtāne Ērika | S | VANAGI Jēkabpils novads | ||
501. | Urtāne Sandra | S | SK MAGNEN Rēzekne | ||
502. | Urtāns Edgars | V | Rēzekne | ||
503. | Urtāns Jurģis | V | VANAGI Jēkabpils novads | ||
504. | Ustinovs Valerijs | V50 | da-marathon/ Spars-MK Daugavpls | ||
505. | Vāce Sigita | S40 | Rīga | ||
506. | Vaiders Ingmārs | V | Kāpa OK Saulkrasti | ||
507. | Vaivods Kaspars | V | DOTE Rīga | ||
508. | Vaivods Māris | V | |||
509. | Vāle Marks | V. | Ipiķu Sporta Skola Mazsalaca | ||
510. | Valtere Kitija | S | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Līvāni | ||
511. | Vaseņins Valerijs | V60 | Garkalnes nov. | ||
512. | Vasiļjeva Evelīna | S | Daugavpils Runners Jēkabpils | ||
513. | Vecvagaris Matīss | V | SPORTLAT Liepāja | ||
514. | Veģeris Oskars | V | PANDAS Rīga | ||
515. | Veidemanis Lauris | V | Rauna | ||
516. | Veinbergs Oskars | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
517. | Veite Anta | S | Rīga | ||
518. | Veliks Igors | V | Marupe Luxury Village Mārupe | ||
519. | Vertuls Ivars | V | Rīga | ||
520. | Videmanis Māris | V40 | Ogre | ||
521. | Vīksne Kārlis | V | Matisons Runner’s Club/Nike Cēsis | ||
522. | Vilensone Gita | S | Rīga | ||
523. | Vilgerte Dace | S40 | Drakulas olas Rīga | ||
524. | Vilks Ints | V40 | Rīga | ||
525. | Vilks Jurijs | V40 | Riga | ||
526. | Vilsons Miks | V50 | VSK Noskrien Upesciems | ||
527. | Vilūns Normunds | V50 | vsk noskrien seniori riga | ||
528. | Viļumovs Ģirts | V | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
529. | Viļums Aldis | V | Ikšķile | ||
530. | Viļums Kārlis | V | PSK Rīga | ||
531. | Vīmane Santa | S | Baldone | ||
532. | Vīmanis Ainārs | V40 | Baldone | ||
533. | Vīndedzis Mārtiņš | V | Rīga | ||
534. | Vircavs Inguss | V40 | Salaspils | ||
535. | Višķers Jānis | V | SK Tērauds/NIKE Koknese | ||
536. | Vītiņš Aigars | V50 | Rīga | ||
537. | Vītiņš Gints | V50 | Rīga | ||
538. | Vītoliņš Jānis | V | Paskriesim Rīga | ||
539. | Vītums Jānis | V40 | Stīveri | ||
540. | Vizulis Jānis | V40 | Liepāja | ||
541. | Vjaters Kaspars | V | Rīga | ||
542. | Vladimirovs Dmitrijs | V | Riga | ||
543. | Vonda Kārlis | V | Rīga | ||
544. | Wojcik Maciej | V | Lodz | ||
545. | Zābers Rihards | V | Riga | ||
546. | Zadraka Baiba | S40 | Mārupe | ||
547. | Zaķis Aivars | V60 | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
548. | Zaķis Edgars | V | |||
549. | Zariņš Artis | V50 | OTRĀ ELPA Rīga | ||
550. | Zariņš Dāvis | V | Salacgrīva | ||
551. | Zariņš Klāvs | V | Saldus | ||
552. | Zeļenkova Kristīne | S | Valmiera | ||
553. | Ziediņa Inga | S40 | Maratona klubs/ Aizkraukle Aizkraukle | ||
554. | Zikina Katarina | S | Riga | ||
555. | Zikins Romans | V40 | Riga | ||
556. | Zilvers Jānis | V | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
557. | Zinovskis Vladislavs | V | MOREX.LV Rīga | ||
558. | Zīverts Mārcis | V40 | Jelgava | ||
559. | Znotiņa Madara | S | Jēkabpils | ||
560. | Znotiņš Māris | V | Jēkabpils | ||
561. | Zunda Antis | V50 | SPORTLAT Gulbene | ||
562. | Zvīdriņa Ilze | S | Rīga | ||
563. | Zvidriņš Jānis | V40 | VPDK Laipa Jelgava | ||
564. | Zvingēvica-Kalniņa Kristīne | S40 | Kvist SIA Rīga | ||
565. | Žakovs Oļegs | V | Ventspils | ||
566. | Žeibe Artūrs | V | Run 4 Fun Ropaži | ||
567. | Žerebcovs Vladimirs | V50 | Jūrmala | ||
568. | Žuburs Dainis | V40 | Dunalka Dunalka | ||
569. | Žukovskis Gints | V40 | Kvist SIA Mālpils |
Sigulda, 10km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Santa | SN30 | #89 Cēsis | ||
2. | Āboliņš Andris | VN50 | Kocēnu novads Vaidava | ||
3. | Āboliņš Rihards | VN30 | #89 Cēsis | ||
4. | Āboliņš Sandis | VN20 | Kocēnu novads Vaidava | ||
5. | Adamovičs Mārcis | VNJ | Preiļu kraukļi Preiļi | ||
6. | Ādamsone Agnija | SN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
7. | Agafonovs Gusts | VNJ | Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzija Rēzekne | ||
8. | Akmeņkalns Edgars | VN30 | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
9. | Allena Katrīna-Anna | SNJ. | Labs starts Rīga | ||
10. | Allens Normunds | VN40 | Labs starts Rīga | ||
11. | Allens Rihards | VNJ. | Labs starts Rīga | ||
12. | Almane Dace | SN20 | SK Tērauds-1 Tukums | ||
13. | Ananics Maikls-Niks | VNJ. | Ananici Sēme | ||
14. | Andersons Rūdolfs-Ričards | VN20 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
15. | Andrijauska Ilze | SN40 | Rīga | ||
16. | Anopa Rita | SN30 | vinteko.lv Rīgs | ||
17. | Ansbergs Ansis | VN20 | Saldus OK Saldus | ||
18. | Antens Edgars | VN20 | Drift mafia Valmiera | ||
19. | Antons Mareks | VN30 | Valmiera | ||
20. | Aņikejevs Valdis | VN30 | SK Tērauds-1 Jūrmala | ||
21. | Āriņš Ernests | VN20 | Rīga | ||
22. | Artejevs Kristers | VNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
23. | Asmane Ilga | SN20 | SPORTLAND Jelgava | ||
24. | Asmane Līga | SN20 | SPORTLAND Jelgava | ||
25. | Augulis Jānis | VN60 | Sigulda Sigulda | ||
26. | Auza Matīss | VN20 | Jelgava | ||
27. | Aužele Anna-Elizabete | SNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
28. | Babašins Arturs | VN30 | Rīga | ||
29. | Bačinska Agnese | SN30 | BTA Rīga | ||
30. | Balanasa Kristīne | SN40 | Virsotne/Marmot Sigulda | ||
31. | Balodis Aleksandrs | VNJ | Saulkeasti | ||
32. | Bambāns Vjačeslavs | VN30 | Žoneroviča skriešanas klubs Ventspils | ||
33. | Banka-Okorie Ilva | SN30 | Hairriga Rīga | ||
34. | Bankovskis Mārtiņš | VN30 | Upeslejas | ||
35. | Bartaševičs Deniss | VN30 | Rīga | ||
36. | Basmanovs Mihails | VN40 | Rīga | ||
37. | Bauska Lāsma | SNJ. | Rēzeknes nov. | ||
38. | Bebrišs Ilgvars | VN50 | SK Katrīna Kuldīga | ||
39. | Beļajeva Jūlija | SN30 | Barbados Rīga | ||
40. | Berdaškeviča Zane | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
41. | Berga Linda | SN30 | Saldus | ||
42. | Bergers Igors | VN50 | Rīga | ||
43. | Bergmanis Ilvars | VN30 | Tukums | ||
44. | Bergs Edgars | VN30 | |||
45. | Bergs Jānis | VN20 | |||
46. | Bērze Reinis | VN20 | Kvist SIA Sigulda | ||
47. | Bērziņa Anna | SN30 | Rīga | ||
48. | Bērziņa Austra | SN30 | Rīga | ||
49. | Bērziņa Ineta | SN50 | Valmiera | ||
50. | Bērziņa Sanija | SNJ | Pāvilosta | ||
51. | Bērziņa Santa | SN30 | 4B Sigulda | ||
52. | Bērziņš Andris | VN60 | Pļaviņas | ||
53. | Bicāne Kristīne | SN30 | Mērsrags | ||
54. | Bidiņa Agija-Dace | SNJ | Mārupe | ||
55. | Bigats Oskars | VN20 | Jelgava | ||
56. | Birkmanis Arvis | VN40 | Rīga | ||
57. | Birzgalis Mārtiņš | VN20 | Rīga | ||
58. | Bitāne Madara | SNJ. | Saldus | ||
59. | Bivbāne Santa | SN30 | |||
60. | Blome Alise | SNJ | Rīga | ||
61. | Boče Ilze | SN40 | Ādaži | ||
62. | Boče Viesturs | VN40 | Ādaži | ||
63. | Bodniece Helēna | SNJ. | Mārupe | ||
64. | Bolgzda Baiba | SN50 | ind. Sigulda | ||
65. | Bondarevs Andrejs | VN40 | Līvānu VK Līvāni | ||
66. | Boriss Kaspars | VN40 | Happy_To_Move Jūrmala | ||
67. | Bormanis Jānis | VN40 | nordic by nature Vidzeme | ||
68. | Bormanis Markuss | VNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
69. | Borozinskis Dzintars | VN50 | MARATONA KLUBS Ķegums | ||
70. | Borozinskis Kaspars | VNJ. | MARATONA KLUBS Ķegums | ||
71. | Bračka Lauris | VN30 | Team Bracka's Sigulda | ||
72. | Brasavs Salvis | VN40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
73. | Brēdiķe Inese | SN40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
74. | Broks Emīls | VN30 | SK Tērauds-2 Ādaži | ||
75. | Broks Juris | VN50 | VSK noskrien Viļānu novads | ||
76. | Bruševics Jānis | VN30 | Skriešanas Akadēmija Salaspils | ||
77. | Buharova Vlada | SN30 | Rīga | ||
78. | Bumblis Gustavs | VNJ. | Krimulda | ||
79. | Burgevics Renārs | VN20 | Bauska | ||
80. | Bušaite Sandra | SN20 | Rīga | ||
81. | Bušmanis Arvils | VN50 | Līvānu VK Līvāni | ||
82. | Butāne Inese | SN40 | Rīga | ||
83. | Bužinska Ērika | SN20 | SPORTLAND Daugavpils | ||
84. | Bužinskis Juris | VN50 | Rīga | ||
85. | Caics Jānis | VN60 | --- Rīga | ||
86. | Ceika Laila | SN50 | Valmiera | ||
87. | Cekula Zanda | SN30 | Valka | ||
88. | Ceplišs Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
89. | Ceriņš Didzis | VN50 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
90. | Cimža Alvis | VN20 | Sigulda | ||
91. | Ciukmacis Aldis | VN50 | Rēzeknes novads Ozolaine | ||
92. | Čerkesas Mantas | VN30 | Panevėžys | ||
93. | Čiveļova Karīna | SNJ. | Salaspils | ||
94. | Čuvailovs Aleksejs | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
95. | Dadeika Olga | SN40 | Swedbank Rīga | ||
96. | Dakša-Junolainena Kristīne | SN30 | Juno Runners Rīga | ||
97. | Dance Anna | SN40 | Rigassatiksme Riga | ||
98. | Daškova Santa | SN40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
99. | Deksnis Jānis | VN30 | Swedbank Jūrmala | ||
100. | Delvere Laima | SN20 | |||
101. | Domņina Anastasija | SN30 | PiranhaRunning Rīga | ||
102. | Doniņš Gundars | VN40 | MARATONA KLUBS Roja | ||
103. | Dragunova Tatjana | SN30 | Riga | ||
104. | Dubovskis Iļja | VN40 | Idea Port Riga Rīga | ||
105. | Dūdiņš Dzintars | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
106. | Dzintars Raivis | VN30 | Sigulda | ||
107. | Egliņš Jānis | VN20 | Rīga | ||
108. | Eglitis Arvis | VN30 | Dricāni | ||
109. | Eglītis Dāniels | VNJ. | ALūksnes BJSS Alūksne | ||
110. | Eglitis Oskars-Martins | VNJ | Skrienam Liepāja Liepāja | ||
111. | Eigenfelde Ina | SN30 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
112. | Else Asnate | SN20 | Mazsalaca | ||
113. | Elste Kitija | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
114. | Elste Vita | SN30 | ind. Sigulda | ||
115. | Endelis Silvestrs | VN20 | Kvist SIA Mālpils | ||
116. | Ervika Silvija | SN50 | Maratona klubs Aizpute | ||
117. | Ezerkalns Gatis | VN30 | Ķeipene | ||
118. | Fedukoviča Agnese | SN20 | BTA Rīga | ||
119. | Feifa Zane | SN30 | Baltezers | ||
120. | Feldmane Dita | SNJ. | Engure | ||
121. | Filipova Ilze | SN30 | Drīz būšu Cēsis | ||
122. | Fintjugova Ļubova | SN30 | Rīga | ||
123. | Fišere Anita | SN40 | Maratona klubs/FOLKMAŅI Dobele | ||
124. | Fjodorova Marta | SN20 | Balvi | ||
125. | Fjodorova Vita | SN30 | Jūrmala | ||
126. | Flaksmane Ņina | SN30 | Riga | ||
127. | Folkmanis Miķelis | VN30 | Rīga | ||
128. | Fomin Vsevolod | VNJ. | SPB cross-country ski team Saint-Petersburg | ||
129. | Frančenko Evita | SN30 | Jurmala | ||
130. | Freimanis Jānis | VN30 | ibim Jelgava | ||
131. | Freimanis Oskars | VN60 | SK Ozolnieki Vircavas pag. | ||
132. | Frēliha Madara | SN30 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Ventspils | ||
133. | Gagaine Beāte | SN30 | SPORTLAND Liepāja | ||
134. | Gaide Ģertrūde | SN30 | Rēzekne | ||
135. | Galauliņš Didzis | VN40 | Es un es pats. Valmiera | ||
136. | Galvanovskis Jānis | VN30 | SPORTLAND Ogre | ||
137. | Galviņa Ilze | SN30 | Jaunolaine | ||
138. | Gammeršmidts Jurijs | VN30 | ZAS Pārgauja Cēsis | ||
139. | Garnizone Marika | SN30 | ind. | ||
140. | Gercāns Visvaldis | VN50 | Jāņa Sēta Sigulda | ||
141. | Geste Andis | VN50 | Rīga | ||
142. | Girgensons Dzintars | VN50 | Dzintarlejas Kandavas novads | ||
143. | Girs Konstantins | VN30 | Alūksne | ||
144. | Girs Vladimirs | VN20 | Alūksne | ||
145. | Gorbačovs Daniels | VN20 | Rīga | ||
146. | Gošs Aino | VN40 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Ventspils | ||
147. | Gotfrīde-Bernsone Daina | SN30 | Rīga | ||
148. | Grāmatniece Anna | SN50 | Jūrmala | ||
149. | Grantiņa Līvija | SN20 | Liepājas sss Liepāja | ||
150. | Grasis Raitis | VN20 | Valmiera | ||
151. | Grasis Rihards | VN30 | |||
152. | Grava Kristers | VN20 | Jelgava | ||
153. | Griezne Gita | SN30 | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
154. | Griķe Alise | SN30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
155. | Griķis Jānis | VN30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
156. | Griņevičs Jānis | VN30 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
157. | Groza Valdis | VN50 | Lubāna | ||
158. | Gruberte Zane | SN40 | Rīga | ||
159. | Gulbinskis Kaspars | VN30 | GULBINSKI Līvāni | ||
160. | Gulbinskis Martins | VN30 | GULBINSKI Riga | ||
161. | Gusare Ginta | SN50 | Rīga | ||
162. | Gusevs Artjoms | VN20 | Riga | ||
163. | Gutāne Inga | SN40 | Garkalne | ||
164. | Gutāns Andris | VN20 | Smiltene | ||
165. | Hansone Inta | SN40 | MARATONA KLUBS Dobele | ||
166. | Hartmanis Reinis | VN20 | Matisons Runner’s Club/Nike Grobiņa | ||
167. | Heidingere Gundega | SN30 | Matisons Runner’s Club/Nike Ogre | ||
168. | Hercs Mikus | VN20 | Jelgava | ||
169. | Herings Mārtiņš | VN30 | Emergn Rīga | ||
170. | Iesalnieks Andris | VN50 | Sporta iela Jēkabpils | ||
171. | Ikauniece Annija | SN20 | Žalktrons Barkava | ||
172. | Ivanova Aleksandra | SN30 | Rīga | ||
173. | Ivanova Jūlija | SN20 | Daugavpils | ||
174. | Ivanovs Oļegs | VN40 | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
175. | Ivzāns Roberts | VN50 | OGRE Ogres novads | ||
176. | Jakstovičs Pauls | VNJ | Rīga | ||
177. | Jakuška Dins | VN40 | Mārupe | ||
178. | Jankina Anna | SN30 | VJ TEAM Liepāja | ||
179. | Jansons Atis | VN20 | SWEDBANK Rīga | ||
180. | Jansons Haralds | VN50 | Carnikava | ||
181. | Jarbuša Elīna-Paula | SN20 | Jelgava | ||
182. | Jarohovičs Gatis | VN30 | Sigulda | ||
183. | Jasinska Ieva | SN20 | Rīga | ||
184. | Jaunzems Ģirts | VN30 | Ropazi | ||
185. | Jefimenko Aleksandrs | VN30 | Rīga | ||
186. | Jelizarovs Igors | VN30 | Riga | ||
187. | Jerjomins Romāns | VN30 | Riga | ||
188. | Jerofejeva Ineta | SN30 | Jēkabpils | ||
189. | Jeromāns Kristofers | VNJ | SPORTLAND Rīga | ||
190. | Jirgensons Raitis | VN30 | Ieriķi | ||
191. | Jonins Viesturs | VN30 | Sigulda | ||
192. | Judko Zanna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
193. | Juhnevics Edgars | VN40 | Čapeži Rīga | ||
194. | Juhņevča Viktorija | SN40 | Rīga | ||
195. | Jumatova Marina | SN30 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
196. | Junolainens Artūrs | VN30 | Juno Runners Rīga | ||
197. | Jurgenbergs Oskars | VN40 | |||
198. | Juška Aleksandrs | VN20 | |||
199. | Kainova Oksana | SNJ. | Rīga | ||
200. | Kaldre Imants | VN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
201. | Kalēja Kristīne | SN30 | Baltais Rīga | ||
202. | Kalēja Linda | SN30 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
203. | Kalējs Miks | VN30 | Rīga | ||
204. | Kalējs Nauris | VN30 | |||
205. | Kaljusaar Aivar | VN50 | Viljandi | ||
206. | Kalniņš Didzis | VN50 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Rīga | ||
207. | Kalniņš Matīss | VN20 | ĀTRAIS TORŅU SERVISS Riga | ||
208. | Kalvītis Atis | VNJ. | Ludza | ||
209. | Kaļčevs Antons | VN20 | Rīga | ||
210. | Kanišauskas Ričardas | VN40 | SK Lukas Šiauliai | ||
211. | Kapustāns Jānis | VN40 | SK TĒRAUDS Rīga | ||
212. | Karik Hillar | VN60 | Mispo Vandra | ||
213. | Karlsone Gita | SN30 | Matisons Runner’s Club Saldus | ||
214. | Kašs Rolands | VN30 | AZL Rīga | ||
215. | Katkovska Maija | SN30 | MJ-Partneri Riga | ||
216. | Kazāks Gatis | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
217. | Kirhners Raivis | VN30 | Tukums | ||
218. | Klapars Ritvars | VN40 | VSK Burkānciems&Co Valmiera | ||
219. | Klemka Dāvis | VNJ. | Rīga | ||
220. | Klidzeja Inita | SN20 | Rīga | ||
221. | Kļaviņš Ruslans | VN30 | Ludza Ludza | ||
222. | Kļaviņš Zigmārs-Jāzeps | VN20 | SK MAGNEN Rēzekne | ||
223. | Knope Liene | SN30 | |||
224. | Kolb Torsten | VN50 | Uetersen | ||
225. | Kolosova Sofija | SNJ. | Rēzeknes 5.vsk./SK Magnen Rēzekne | ||
226. | Korčagins Edgars | VN40 | Darba rūķi un draugi Rīga | ||
227. | Korobova Dana | SN20 | SPORTLAND Alūksne | ||
228. | Kovaļevska Dace | SN30 | LSC-SK Ozolnieki A Ozolnieki | ||
229. | Kozačkovs Andris | VN40 | Ludza Ludza | ||
230. | Kozlovs Igors | VN50 | Olaines nov. | ||
231. | Kozlovskis Jānis | VN30 | SPORTLAND Rīga | ||
232. | Krastiņa Inga | SN30 | Babīte | ||
233. | Krauklis Vairis | VN60 | Privātbūve Smiltene | ||
234. | Kravalis Kaspars | VN30 | Pļaviņas | ||
235. | Krēsliņš Jānis | VN30 | Swedbank Rīga | ||
236. | Krīgalis Kārlis | VN30 | Barkava | ||
237. | Krilova Monta | SN20 | Rīga | ||
238. | Kristapsons Dēvids | VNJ | Ātrie vilki Mežezeri | ||
239. | Kristapsons Gundars | VN40 | Ātrie vilki Mežezeri | ||
240. | Krūmiņa Maruta | SN30 | Maratona klubs Tukums | ||
241. | Krūmiņš Ričards | VN40 | Ikšķile | ||
242. | Krupins Vjačeslavs | VNJ. | Spars-MK/Matisons Runner's Club Preiļi | ||
243. | Krutihins Artjoms | VNJ. | Dinamo-lat Riga | ||
244. | Krutihins Kirils | VNJ. | Dinamo-lat Riga | ||
245. | Krūze Liene | SN30 | Maratona klubs Ādažu novads | ||
246. | Kucurins Jurijs | VN50 | Rīga | ||
247. | Kukuma Iveta | SN40 | Swedbank Sigulda | ||
248. | Kupča Dina | SN30 | BTA Sigulda | ||
249. | Kurpniece Rūta | SNJ | Garkalne | ||
250. | Kursišs Kaspars | VN30 | Labakie.lv Ādaži | ||
251. | Kursišs Rolands | VN30 | Jelgava | ||
252. | Kuršinskis Gatis | VN30 | Vilgāle | ||
253. | Kuzņecova Tatjana | SN20 | Ludza Ludza | ||
254. | Ķerus Indulis | VN30 | Rīga | ||
255. | Labsvīra Liene | SN30 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
256. | Labsvīrs Artis-Regnārs | VNJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
257. | Labsvīrs Jānis | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
258. | Lagzdiņš Uģis | VN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
259. | Laicāne Sanita | SN30 | SK Tērauds-1 Ādaži | ||
260. | Laicāns Modris | VN40 | Capo Inčukalns | ||
261. | Laicāns Valts | VN40 | SK Tērauds Ādaži | ||
262. | Laizāne Līga | SN30 | Daugavpils | ||
263. | Laķe Sandija | SNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
264. | Laķis Aigars | VNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
265. | Langins Normunds | VN50 | VSK Noskrien Rīga | ||
266. | Lārmane Kristīne | SN30 | Sigulda | ||
267. | Latisenka Mindaugas | VN30 | MMruNNIng Vilnius | ||
268. | Laura Šulca | SN30 | Rīga | ||
269. | Lauska Klinta | SN20 | PATRIA SPORTLAND Rīga | ||
270. | Lavrenteva Irina | SN40 | Сильвия St. Petersburg | ||
271. | Lazda Madara | SN20 | Ranka | ||
272. | Lazdāns Kristers | VNJ. | Sigulda | ||
273. | Lazdiņa Dace | SN40 | Rīga | ||
274. | Lazdiņa Elīna | SN30 | ind. Sigulda | ||
275. | Lebedevs Romans | VN40 | Rezekne | ||
276. | Legzdiņš Normunds | VN50 | Rīga | ||
277. | Leivers Ingus | VN40 | Jūrmala | ||
278. | Leščenko Artjoms | VNJ | Jelgava | ||
279. | Lešinskis Edgars | VN40 | Sigulda Maratona klubs Sigulda | ||
280. | Leškevičs Andrejs | VN30 | Riga | ||
281. | Lībeka Ina | SN40 | Talsi | ||
282. | Līce Linda | SN30 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
283. | Liepiņa Ieva | SN30 | Rīga | ||
284. | Liepiņa Iveta | SN50 | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
285. | Liepiņa Līga | SN30 | |||
286. | Liepiņlauska Ilze | SN20 | Rīga | ||
287. | Liepiņš Ronalds | VN50 | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
288. | Liepkauls Kārlis | VN40 | SK Tērauds-2 Rīga | ||
289. | Lilienfelds Nauris | VN40 | Rīga | ||
290. | Lilienšteins Reinis | VN30 | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga | ||
291. | Linde Lolita | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
292. | Lisovskis Jānis | VN50 | Individuāli Jelgava | ||
293. | Lokotko Olga | SN30 | Rīga | ||
294. | Lonshakov Natalia | SN40 | Rishon LeZion | ||
295. | Lučina Irīna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
296. | Lūse Ināra | SN50 | Matisons Runner’s Club/Nike Carnikava | ||
297. | Mackeviča Jevgenija | SNJ. | Rīga | ||
298. | Mackeviča Katrīna | SN20 | Rīga | ||
299. | Mačevskis Andris | VN40 | Jelgava | ||
300. | Mālniece Aiga | SN30 | Valmiera | ||
301. | Mālniece Zanda | SN30 | Sigulda | ||
302. | Maļčenkova Arina | SN30 | Rīga | ||
303. | Mamajs Ģirts | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
304. | Manokara Rueban | VN30 | Riga | ||
305. | Markava Māra | SN30 | Saldus | ||
306. | Martinsons Oskars | VN30 | Rīga | ||
307. | Maslobojevs Sergejs | VN30 | NRC Rīga Rīga | ||
308. | Mašnjuks Andris | VN30 | Ogre | ||
309. | Matisovs Aigars | VN40 | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
310. | Medne Agnese | SNJ | Naukšēnu nov. Naukšēnu pag. | ||
311. | Meinarts Arnis | VN50 | Kvist SIA Sigulda | ||
312. | Meistere Oksana | SN40 | Kvist SIA Mālpils | ||
313. | Melgalvis Gatis | VN40 | Valmieras velo vienība Valmiera | ||
314. | Mellēna Aiva | SN30 | Cēsis | ||
315. | Meļķis Māris | VN30 | SK Tērauds 2 Valmieras pagasts | ||
316. | Messina Alessandro | VN40 | Milano | ||
317. | Mickus Jurģis | VN20 | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja | ||
318. | Miķelsone Krista-Kristīne | SNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
319. | Milgrāvis Mikus | VN20 | |||
320. | Misāne Randa | SN30 | Liepāja | ||
321. | Miškuna Madara | SN20 | Rīga | ||
322. | Mitens Valters | VN20 | SIA “”Ventspils nafta” termināls” Ventspils | ||
323. | Mitrohina Anna | SN30 | Rīga | ||
324. | Moisejevs Ivo | VN20 | Sigulda | ||
325. | Moļņika Ieva | SNJ. | Rīga | ||
326. | Morjakova Sanita | SN20 | SPORTLAND Tukums | ||
327. | Movļaiko Andrejs | VN30 | Riga | ||
328. | Mozarova Jelena | SN30 | Riga | ||
329. | Muceniece Lauma | SN30 | Ķekava | ||
330. | Mukhin Grigorii | VN40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Pleskava | ||
331. | Mūrnieks Jānis | VN20 | SK Tērauds-1 Lielvārde | ||
332. | Netembergs Jānis | VN20 | SPORTLAND Jelgava | ||
333. | Nikiforova Jūlija | SN30 | Rīga | ||
334. | Novika Inga | SN40 | SIA "ALOJA-STARKELSEN" Rīga | ||
335. | Novozhenina Maria | SN30 | Marupe Luxury Village Mārupe | ||
336. | Nuķe Agate | SNJ | SPORTLAND Rīga | ||
337. | Oleksivs Oskars | VN30 | Iecava | ||
338. | Olte Baiba | SN20 | Printful Rīga | ||
339. | Omeļčenko Sergejs | VN60 | Riga | ||
340. | Osis Edvīns | VN30 | VSK Noskrien Salaspils | ||
341. | Osmolovska Anastasija | SN20 | Riga | ||
342. | Otaņķe Ieva | SN40 | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
343. | Ozers Jānis | VN50 | Jelgava | ||
344. | Ozers Kaspars | VN30 | Rīga | ||
345. | Ozoliņa Anda | SN40 | Rīga | ||
346. | Ozoliņš Artūrs | VN20 | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
347. | Ozoliņš Jānis | VN40 | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
348. | Ozoliņš Jānis | VN40 | Rīga | ||
349. | Ozoliņš Jānis | VN30 | Salaspils | ||
350. | Paeglis Edijs | VN30 | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
351. | Pastare Agnese | SN30 | Ogre | ||
352. | Pasternaks Sergejs | VN30 | Rīga | ||
353. | Pelēce Ilze | SN50 | VSK Noskrien Ozolnieki | ||
354. | Pentjušs Mārtiņš | VN20 | Žalktors Rīga | ||
355. | Petrens Martiņš | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
356. | Petrovs Igors | VN30 | Rīga | ||
357. | Petrovs Nikolajs | VN50 | Ludza Ludza | ||
358. | Pfeifle Rihards | VN30 | Rīga | ||
359. | Pikšens Valdis | VN30 | Lielvārde | ||
360. | Piļupe Rūta | SN40 | Adaži | ||
361. | Piskunova Ņina | SN30 | Riga | ||
362. | Plužmo Sandra-Ināra | SNJ | Rīga | ||
363. | Podiņš Kristaps | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
364. | Pohar Michael | VN20 | Riga | ||
365. | Pole Agnese | SN20 | Sigulda | ||
366. | Poļskihs Antons | VN30 | Rīga | ||
367. | Ponomarenko Andris | VN30 | Rivello Rīga | ||
368. | Poplavska Olita | SN40 | SK Magnen Komanda | ||
369. | Porietis Kaspars | VN40 | Jēkabpils | ||
370. | Potrubeiko Tatjana | SN20 | Riga | ||
371. | Prauda Artis | VNJ | Bauska | ||
372. | Proščenko Maksims | VN30 | Daugavpils | ||
373. | Pūce Ieva | SN40 | Rivello Rīga | ||
374. | Puise-Puiše Liena | SN20 | Matisons Runner’s Club | ||
375. | Puķe Mārtiņš | VN30 | Valmiera | ||
376. | Pūpola Maija | SN40 | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Aizpute | ||
377. | Purvīte Arta | SN30 | Rīga | ||
378. | Putniņa Agnija | SN20 | SPORTLAND Kuldīga | ||
379. | Putniņa Sanda | SN20 | Rīga | ||
380. | Puzāns Mareks | VNJ. | puzanjata Daugavpils | ||
381. | Rācene Betija | SNJ. | Valmiera | ||
382. | Radvils Alfrēds | VN30 | Rīga | ||
383. | Radziunas Algimantas | VN20 | Neko runners Vilnius | ||
384. | Rancāns Ivars | VN20 | |||
385. | Rasa Kristala | SN40 | Toronto | ||
386. | Raubena Agnese | SN30 | Riga | ||
387. | Reinholde Elizabete | SN20 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
388. | Reinholde Kristīne | SN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
389. | Reinholds Aivis | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
390. | Rekis Tanya | SN40 | Riga | ||
391. | Rēķis Daniels | VN30 | Rīgas satiksme Rīga | ||
392. | Rence Eva | SN30 | Sigulda | ||
393. | Rencis Ainars | VN60 | PaBaso.lv Valmiera | ||
394. | Ribkina Tatjana | SN30 | Rīga | ||
395. | Riekstiņa-Zotova Simona | SN30 | Sigulda | ||
396. | Rijnieks Toms | VN20 | FATELV Rīga | ||
397. | Riņķe Līga | SN30 | SPORTLAND Salacgrīva | ||
398. | Rītere Inga | SN20 | Ogre | ||
399. | Rodčenko Aleksandrs | VN30 | Daugavpils | ||
400. | Rodriguez Belen | SN20 | Santa Cruz de Tenerife | ||
401. | Roga Kristīne | SN30 | ASK Patria Rīga | ||
402. | Rohtla Ralfs | VN20 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
403. | Romanova Valentīna | SN30 | Rīga | ||
404. | Rone Dana | SN40 | SIA "ALOJA-STARKELSEN" Rīga | ||
405. | Rostoks Aivis | VN30 | Ogre | ||
406. | Rozentālbergs Andris | VN30 | Lattelecom Rīga | ||
407. | Rozentāls Andris | VN40 | Rīga | ||
408. | Rozīte Anna | SN30 | ind. Sigulda | ||
409. | Rukkalns Aivars | VN30 | Sigulda Sigulda | ||
410. | Ruttulis Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
411. | Rutule Endija | SN20 | Rīga | ||
412. | Safutins Viktors | VN60 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
413. | Saharovs Dmitrijs | VN40 | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
414. | Sakne Andis | VN30 | |||
415. | Salcēvičs Mikus | VN40 | VSK Noskrien Jelgava | ||
416. | Salenieks Oļģerts | VN40 | Rīga | ||
417. | Salna Baiba | SN40 | Mārupe | ||
418. | Sarguns Dzintars | VN30 | Printful Rīga | ||
419. | Saukāne Ilze | SN40 | BTA Ikšķile | ||
420. | Savitska Justīne | SN20 | Run With Anita Rīga | ||
421. | Savvina Dace | SN40 | ЛатУкр Riga | ||
422. | Seiga Līga | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
423. | Sēja Dace | SN40 | Ņiprie Ikri Iecava/Carnikava | ||
424. | Sekste Laura | SN20 | LAUMIŅAS REZIDENCE RĪGA | ||
425. | Semjonovs Uldis | VN40 | Mangaļi Jelgava | ||
426. | Sēnelis Juris | VN20 | Mazsalaca | ||
427. | Seraja Jekaterina | SN20 | Rīga | ||
428. | Sermolīte Ilze | SN40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
429. | Silāja Elēna | SN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
430. | Simanoviča Guna | SN30 | Daugavpils | ||
431. | Sinkēviča Ilva | SN40 | Jelgava | ||
432. | Siņicins Krists | VN20 | SK Tērauds/NIKE Liepāja | ||
433. | Skardziute Egle | SN20 | NEKO Runners Vilnius | ||
434. | Skardžius Mindaugas | VN30 | Panevėžys | ||
435. | Skļarenko Ņikita | VNJ | Rīga | ||
436. | Skoreja Līva | SNJ. | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
437. | Skuja Edijs | VNJ | Madona | ||
438. | Slikšāne Kristīne | SN40 | Jaunmārupe skrien Olaine | ||
439. | Smagare Kristīne | SN30 | SPORTLAND Gulbene | ||
440. | Smalkā Linda | SN20 | Metam mieru! Riga | ||
441. | Smerliņš Artis | VN50 | Liepa | ||
442. | Smilga Mārtiņš | VNJ. | Sigulda | ||
443. | Smiltiņš Dāvis-Daniels | VNJ. | Rīga | ||
444. | Sokolovs Sandis | VN40 | Salaspils | ||
445. | Soltay Tabatha | SN40 | Ottawa | ||
446. | Sorokina Sandija | SNJ | ASK Patria | ||
447. | Stallīte Ieva | SNJ. | Jelgava | ||
448. | Stallītis Emīls | VN20 | Rīga | ||
449. | Stanevičs Elvis | VN20 | SPORTLAND Dobele | ||
450. | Stankevica Alise | SN20 | Rīga | ||
451. | Stepe Baiba | SN30 | Valmiera, Rīga | ||
452. | Stolarovs Jurijs | VN60 | Daugavpils | ||
453. | Straubergs Ainārs | VN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
454. | Strazdiņš Kristaps | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
455. | Strazds Māris | VN40 | Sigulda | ||
456. | Stūrīte Iveta | SN30 | Sigulda | ||
457. | Stūrītis Jānis | VN40 | Sigulda | ||
458. | Supe Jānis | VN60 | Tirza | ||
459. | Sutris-Adijāns Renārs | VN40 | Латукр Резекне-Коломыя | ||
460. | Suvorova Iveta | SN40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
461. | Szopinski Tomasz | VN30 | KB Bryza Postomino Nacmierz | ||
462. | Šaķis Arvils | VN50 | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
463. | Šaķis Toms-Martins | VNJ | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
464. | Šale Ivita | SN30 | AIZKRAUKLE Skrīveri | ||
465. | Šenbergs Kārlis | VN20 | Piltene | ||
466. | Ševčenko Daniils | VNJ. | Rēzekne | ||
467. | Šilina Jūlija | SN20 | Rīga | ||
468. | Šilinga Elīna | SN30 | Ādaži | ||
469. | Šilinska Sigita | SN40 | Rīga | ||
470. | Šmaukstels Ivars | VN30 | Liepāja | ||
471. | Šmite Ingūna | SN40 | Rīga | ||
472. | Štera Ilze | SN20 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
473. | Šukteris Gints | VN40 | Liepāja | ||
474. | Švagris Ansis | VN30 | - limbaži | ||
475. | Tannenberga Ineta | SN50 | RĪGA | ||
476. | Tareila Arvīds | VN60 | SK Ozolnieki Jelgava | ||
477. | Temerova-Allena Anna | SN40 | Labs starts Rīga | ||
478. | Terliņš Oskars | VN40 | Ventspils | ||
479. | Timko Ivars | VN40 | Jēkabpils | ||
480. | Tinkus Melānija | SNJ. | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
481. | Tralle Ana | SN20 | Jurijs&Ana Riga | ||
482. | Trallis Jurijs | VN30 | Jurijs&Ana Riga | ||
483. | Trivoženko Tatjana | SN30 | Rīga | ||
484. | Trofimova Olga | SN40 | Rīga | ||
485. | Tropiņš Edijs | VN20 | MARATONA KLUBS Dundaga | ||
486. | Turčina Aiga | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
487. | Ūdre-Rizga Linda | SN30 | SPORTLAND Madona | ||
488. | Ulmanis Mikus | VN30 | Rīga | ||
489. | Upenieks Dainis | VN50 | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
490. | Upmale Emīlija | SNJ. | FOLKMAŅI Jelgava | ||
491. | Urbāne Elīna | SN20 | Rīga | ||
492. | Urbāne Ilze | SN50 | Rīga | ||
493. | Urtāne Aira | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
494. | Utināns Māris | VN40 | pikalne | ||
495. | Vaivode Inese | SN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
496. | Vaivods Jānis | VN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
497. | Valeniks Vjačeslavs | VN20 | |||
498. | Vanaga-Arāja Diāna | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
499. | Varlamovs Anatolijs | VN40 | Malta Rezeknes novads | ||
500. | Vasiļčuks Deniss | VN20 | Bauska | ||
501. | Vasiļevskis Olivers | VNJ | SPORTLAND Rīga | ||
502. | Vasiļjevs Nikolajs | VN60 | SK Magnen Rēzeknes novads | ||
503. | Vasiļjevs Renārs | VNJ. | Daugavpils Runners Jēkabpils | ||
504. | Vāvere Evija | SN40 | Rīga | ||
505. | Vāvere Toms | VN20 | |||
506. | Vdovičenko Madara | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
507. | Vecgailis Dmitrijs | VN30 | Rīga | ||
508. | Veinberga Elizabete | SNJ. | Valmieras Valsts ģimnāzija Valmiera | ||
509. | Veipāns Varis | VN50 | Priekuli | ||
510. | Veisberga Vineta | SN40 | Saldus boksa klubs Saldus | ||
511. | Vēja-Āboliņa Astrīda | SN50 | SPORTLAND Gulbene | ||
512. | Veseris Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
513. | Vīgante Daiga | SN50 | individuāli Ozolnieku novads | ||
514. | Vīksna Inga | SN50 | Kocēnu MTB Vaidava | ||
515. | Vīksne Dace | SN30 | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
516. | Vilciņa Benita | SN30 | Suntaži | ||
517. | Vilks Jānis | VNJ | Sigulda | ||
518. | Vilnis Edijs | VN40 | VSK Noskrien Jūrmala | ||
519. | Vilūns Raivis | VN20 | Rīga | ||
520. | Viļuma Diāna | SN30 | Rīga | ||
521. | Viļumsons Aigars | VN40 | Rīga | ||
522. | Vinakmens Agris | VN20 | SPORTLAND Tukums | ||
523. | Vincevics Kārlis | VN20 | Rīga | ||
524. | Vinogradovs Sergejs | VN40 | Rīga | ||
525. | Vircava Vivita | SN40 | Salaspils | ||
526. | Vītiņa Maija | SN20 | Valmiera | ||
527. | Vītoliņš Aigars | VN30 | Rīga | ||
528. | Vītols Toms | VNJ. | Sigulda | ||
529. | Voicehoviča Līvija | SN20 | Garkalne | ||
530. | Voino Aleksandrs | VN40 | Mārupe | ||
531. | Voitenko Aldis | VN40 | ind. Sigulda | ||
532. | Volkova Kristīne | SN40 | |||
533. | Volkovs Nikita | VNJ | |||
534. | Vucina Alīna | SN20 | Lielvārde | ||
535. | Zalviņš Toms | VN20 | SPORTLAND Talsi | ||
536. | Zārds Ronalds | VN20 | Kvist SIA Ogre | ||
537. | Zariņa Ieva | SN20 | Rīga | ||
538. | Zariņa Zita | SN30 | Riga | ||
539. | Zariņš Kristiāns | VNJ. | Skrienam kopā Valmiera | ||
540. | Zauls Normunds | VN50 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
541. | Zauls Zigmunds | VN40 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
542. | Zaumanis Oskars | VN30 | Rīga | ||
543. | Zēģele Vineta | SN30 | Valmiera | ||
544. | Zelmenis Dāvis | VN20 | Maratona klubs Ventspils | ||
545. | Zilvere Liene | SN30 | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
546. | Ždaņenko Jeļena | SN30 | Rīga | ||
547. | Živula Inga | SN30 | Rīga |
Sigulda, 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Rodrigo | VTB | SK Metroons/ NISSAN | ||
2. | Ābelītis Emīls | VTB | Krimuldas novads | ||
3. | Āboliņa Tatjana | ST | MARATONA KLUBS TALSI | ||
4. | Āboliņš Markuss | VTB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
5. | Āboltiņš Edgars | VT | Ķekava | ||
6. | Abražuns Intars | VT | Rīga | ||
7. | Actiņa Dace | ST | 3A Sigulda | ||
8. | Ādamsons Jēkabs | VTB | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
9. | Ādamsons Mareks | VTA | Valka | ||
10. | Aghakev Sabuhi | VT | |||
11. | Aizgalis Matīss | VTA | Valmiera | ||
12. | Aksenoks Kristaps | VTA | CSDD Riga | ||
13. | Ālīte Andra | ST | Ventspils | ||
14. | Andersone Līva | ST | Liepāja | ||
15. | Andrusjans Sergejs | VT | Rīga | ||
16. | Anete Jūlija | STB | Rīga | ||
17. | Anops Raivis | VT | vinteko.lv Rīga | ||
18. | Anops Rodrigo | VTB | vinteko.lv Rīga | ||
19. | Ansons Arnolds | VT | Čiekurkalns | ||
20. | Antanaviciute Migle | ST | NEKO Runners Vilnius | ||
21. | Antropova Sintija | STB | Rīga | ||
22. | Antropova Vintra | ST | Rīga | ||
23. | Apariņa Oksana | ST | Rīga | ||
24. | Apatkina Marina | ST | Rīga | ||
25. | Apinis Edgars | VT | PATRIA SPORTLAND | ||
26. | Apsīte Antra | ST | Rīga | ||
27. | Apsīte Zane | STB | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
28. | Arnicāns Ainārs | VT | |||
29. | Aukšmuksts Dāvids | VTA | Rīga | ||
30. | Austriņs Kristaps | VT | Rīga | ||
31. | Auziņš Gatis | VT | Rīga | ||
32. | Avdevičs Arturs | VT | Jelgava | ||
33. | Avotina Liene | ST | Garkalne | ||
34. | Baikova Irina | ST | Riga | ||
35. | Baikova Valerija | STB | SS Arkādija Rīga | ||
36. | Balama Jete-Anna | STA | Rīga | ||
37. | Balandiņš Kristaps-Ansis | VT | FOLKMAŅI Kuldīga | ||
38. | Balče Katrīna | ST | Liepāja | ||
39. | Balčis Ričards | VT | Liepāja | ||
40. | Balčūna Lote | ST | Kvist SIA Sigulda | ||
41. | Balode Gloria-Adelaida | STB | Rīga | ||
42. | Balode Keita | STB | Valmiera | ||
43. | Balodis Dāniels | VT | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
44. | Balodis Juris | VT | Zibsnis Rīga | ||
45. | Balodis Raimonds | VTB | Rīga | ||
46. | Baltiņš Artūrs | VT | Rīga | ||
47. | Bambulis Ralfs | VTA | Gulbene | ||
48. | Baranovs Arturs | VTA | Daugavpils Daugavpils | ||
49. | Bārens Džordžs | VT | Ceram Optec SIA Rīga | ||
50. | Barišņikova Jekaterina | ST | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
51. | Barkeviča Karina | ST | SPARS-MK Daugavpils | ||
52. | Barkeviča Ksenija | STB | SPARS-MK Daugavpils | ||
53. | Barone Marija | ST | SPORTLAND Rīga | ||
54. | Barvida Arta | STB | Rīga | ||
55. | Bautris Arturs | VT | Graanul Invest ragana | ||
56. | Bazelis Romas | VT | Neko runners Vilnius | ||
57. | Bebre-Kondrāte Diāna | ST | Skrīveri | ||
58. | Bebrišs Roberts | VT | RĪGA | ||
59. | Beča Laima | ST | SIA Joker Ltd. Preiļi | ||
60. | Beķeris Markuss | VTB | BTA Jēkabpils | ||
61. | Beķeris Nils | VTB | Rīga | ||
62. | Beķeris Olivers | VTB | BTA Jēkabpils | ||
63. | Beldava Linda | ST | VSK Noskrien Salaspils | ||
64. | Belobokovs Aleksejs | VT | INFINITI Ludza | ||
65. | Belobokovs Ņikita | VTB | INFINITI Ludza | ||
66. | Belousovs Dmitrijs | VT | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
67. | Berezins Aleksandrs | VT | Rīga | ||
68. | Bertāns Didzis | VT | Kvist SIA Sigulda | ||
69. | Bērziņa Anita | ST | SPORTLAND Rīga | ||
70. | Bērziņa Dina | ST | Valmiera | ||
71. | Bērziņa Sanda | ST | Rīga | ||
72. | Bērziņš Edgars | VT | Ape | ||
73. | Bērziņš Gabriels | VTB | Ligatne | ||
74. | Bērziņš Ģirts | VT | cēsis | ||
75. | Bērziņš Juris | VT | Ligatne | ||
76. | Bērziņš Maikls | VTB | Ligatne | ||
77. | Bērziņš Ritvars | VTA | Rīga | ||
78. | Bescennaja Jeļena | ST | MARATONA KLUBS Rīga | ||
79. | Bieza Kerija | STB | Rīga | ||
80. | Biķis Patriks | VTA | Ulbroka | ||
81. | Birkovs Edijs | VT | |||
82. | Birnbauma Darja | ST | Astarte-Nafta Ventspils | ||
83. | Birnbaums Gatis | VT | Astarte-Nafta Ventspils | ||
84. | Birstiņa Undīne | STB | Ādaži | ||
85. | Birze Krista | STA | Carnikava | ||
86. | Birznieks Ansis | VT | Adaži | ||
87. | Bitāns Mārtiņš | VT | Rīga | ||
88. | Bizaine Gabriela | STB | Rīga | ||
89. | Bizjukoova Iluta | ST | Sigulda | ||
90. | Blumbahs Daniels | VTA | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
91. | Blūms Eduards | VTB | CĪŅAS KLUBS TEAM KULDIGA KULDĪGA | ||
92. | Blūms Gustavs | VTB | KULDĪGAS FLORBOLA KLUBS KULDĪGA | ||
93. | Bodniece Arnita | ST | Valka | ||
94. | Bombina Ligita | ST | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
95. | Bondere Tatjana | ST | Daugavpils | ||
96. | Bormanis Oskars | VT | Lauki Rīga, LATVIJA | ||
97. | Branta Evelīna | ST | Ādažu novads | ||
98. | Brants Didzis | VT | Matisons Runner’s Club Saldus | ||
99. | Brauna-Rimšele Žanete | ST | Sigulda | ||
100. | Breijers Toms | VTB | Rīga | ||
101. | Briede Santa | ST | Sigulda | ||
102. | Brigmane Ginta | ST | Rīga | ||
103. | Brikmane Inga | ST | Deva Fitness Liepāja | ||
104. | Brinkmanis Rihards | VT | Rīga | ||
105. | Brizga Dace | ST | SIA Joker Ltd. Madona | ||
106. | Brižaka Vineta | ST | Maratona klubs liepaja | ||
107. | Broka Baiba | ST | Broku ģimene Mālpils | ||
108. | Broka Baiba | ST | SK Tērauds Ādaži | ||
109. | Būdeniece Madara | ST | Kuldīga | ||
110. | Bulderis Armīns | VT | Garkalne | ||
111. | Bule Olga | ST | SIA Joker Ltd. Ludza | ||
112. | Būrija Inese | ST | Rīga | ||
113. | Busila Agnija | STA | Rīga | ||
114. | Butler William | VT | Rīga | ||
115. | Cabulis Artūrs | VT | Rīga | ||
116. | Caune Miks-Jānis | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
117. | Cepliša Ieva | ST | Rīga | ||
118. | Chuchunova Natalia | ST | RIga | ||
119. | Cīrule Gita | ST | |||
120. | Cīrulis Dinārs | VT | SPORTLAND Rīga | ||
121. | Cīrulis Ralfs | VTB | Ogre | ||
122. | Cunska Šarlote | STB | Jelgavas 4.vidusskola 2.c Ozolnieki | ||
123. | Čaikina Jelena | ST | Rīga | ||
124. | Černisovs Vadims | VT | Rīga | ||
125. | Černovs Gunārs | VT | Jelgava | ||
126. | Čiževska Liāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
127. | Čužinska Liāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
128. | Dābola Daiga | ST | Jelgavas Sporta servisa centrs Ozolnieki | ||
129. | Dāboliņš Jurijs | VT | Rīga | ||
130. | Dambe Solvita | ST | Valmiera | ||
131. | Dambergs Dāvis | VTB | SPORTLAND Rīga | ||
132. | Dambergs Jānis | VT | SPORTLAND Rīga | ||
133. | Dambergs Valts | VT | SPORTLAND Rīga | ||
134. | Danilovs Romans | VT | Riga | ||
135. | Daugaviņa Linda | ST | Zaļenieki | ||
136. | Dauģelis Ingus | VT | Rīga | ||
137. | Daukste Aleksandrs | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
138. | Dejus Elīna | ST | - Sigulda | ||
139. | Dejus Luīze | STB | - Sigulda | ||
140. | Djubina Karina | ST | Preiļi | ||
141. | Dmitrijeva Anna | ST | Jūrmala | ||
142. | Dobrovoļska Irina | ST | Rīga | ||
143. | Done Ineta | ST | Rīga | ||
144. | Doniņa Jolanta | ST | MARATONA KLUBS Roja | ||
145. | Doniņš Kristers | VTB | MARATONA KLUBS Roja | ||
146. | Dreimane Rēzija | STB | Rīga | ||
147. | Druzenko Līga | ST | Ogre | ||
148. | Dubiņa Krisīna | ST | Rīga | ||
149. | Duboveca Oksana | ST | Iecava | ||
150. | Duncītis Jānis | VT | Rīga | ||
151. | Dundurs Agris | VT | Maratonaklubs Rīga | ||
152. | Dundurs Dāvis-Jurģis | VTA | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
153. | Duntava Rūta | ST | Jelgava | ||
154. | Dušenkova Elīza | STB | sporta iela jēkabpils | ||
155. | Dzene Madara | ST | inčukalns | ||
156. | Egle Edvards | VTB | Rīga | ||
157. | Egle Patriks | VTB | Rīga | ||
158. | Eglīte Līga | ST | Rīga | ||
159. | Eglīte Sabīne | STB | Jelgava | ||
160. | Eižvertiņš Ralfs-Jānis | VTA | JNSC Jelgava | ||
161. | Ekerts Markuss | VTB | SPORTLAND Rīga | ||
162. | Elksne Diāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
163. | Elksne Inga | ST | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Jēkabpils | ||
164. | Elksne Kitija | STB | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Jēkabpils | ||
165. | Elksnis Kristers | VTB | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Jēkabpils | ||
166. | Emburs Vjaceslavs | VT | Rīga | ||
167. | Eriņš Kaspars | VT | Rīga | ||
168. | Ērmane Zane | ST | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
169. | Ersts Artūrs | VTB | Sigulda | ||
170. | Ešenvalde Inara | ST | SPARS-MK Daugavpils | ||
171. | Ešmite Elīna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
172. | Evardsone Alise | ST | Stende | ||
173. | Ezeriņa Elīna | ST | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
174. | Ezers Sandis | VT | Straupe | ||
175. | Farins Artis | VTA | Ogre | ||
176. | Feteris Aigars | VT | Matisons Runner’s Club/Nike Salaspils | ||
177. | Filipovics Mihails | VTB | Arkadija Riga | ||
178. | Fišers Ģirts | VT | FOLKMAŅI / Maratona klubs Dobele | ||
179. | Fišers Rūdolfs | VTA | FOLKMAŅI / Maratona klubs Jaunpils | ||
180. | Fomenko Tatjana | ST | Rīga | ||
181. | Freibergs Jānis | VT | Talsi | ||
182. | Freimane Rūta | ST | SPORTLAND Madona | ||
183. | Gaide Ksenija | ST | Rezekne | ||
184. | Gaijsa Paula | ST | SIA Joker Ltd. Madona | ||
185. | Gailis Jānis | VT | Veikals Maratons & Asics Ogresgals | ||
186. | Gailīte Signe | ST | Madona | ||
187. | Gailītis Ingūns | VT | Madona | ||
188. | Gammeršmidts Leonīds | VTB | Cēsis | ||
189. | Garā Dana | ST | Rīga | ||
190. | Garkāja Jete | STA | Tukums | ||
191. | Gasjūns Armīns | VT | Folkmaņi Jelgava | ||
192. | Gereišs Pauls | VT | Sigulda | ||
193. | Glazkina Lolita | ST | Rīga | ||
194. | Godiņš Arvo | VTA | Cēsis | ||
195. | Goldberga Ina | ST | Sigulda | ||
196. | Gorbačova Inna | ST | Rīga | ||
197. | Gorsbunevs Antons | VT | Tskov | ||
198. | Goša Anna | STB | MARATONA KLUBS Tārgale | ||
199. | Goša Ilze | ST | MARATONA KLUBS Tārgale | ||
200. | Goša Sabīne | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
201. | Grabovske Betija | STA | SK Katrīna Kuldīga | ||
202. | Grandāns Emīls | VTB | Cita Rīga Rīga | ||
203. | Grandāns Toms | VTB | Cita Rīga Rīga | ||
204. | Graudiņš Elmārs | VTA | Rīga | ||
205. | Grava Matīss | VTB | Jelgava | ||
206. | Grebeško Vladislavs | VT | Rīgas satiksme Rīga | ||
207. | Grencbergs Arvis | VT | SK Tērauds Ādaži | ||
208. | Gri Evija | STA | Ventspils | ||
209. | Gribanov Evgenii | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
210. | Grigale Inese | ST | Ādaži | ||
211. | Grigalis Ilmārs | VT | SzS Kājnieku brigāde Ādaži | ||
212. | Griķe Amanda | STB | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
213. | Grišule Sintija | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
214. | Grunte Justīne | STB | Sigulda | ||
215. | Gulbe Dace | ST | Sk Katrīna Kuldīga | ||
216. | Gulbe Elīna | ST | Rīga | ||
217. | Gulua Sofiko | STB | LMD.LV Rīga | ||
218. | Gulua Tornike | VTB | LMD.LV Rīga | ||
219. | Ģirkale Teiksma | ST | Bauska | ||
220. | Haindrava Jelizaveta | STA | Ludza Ludza | ||
221. | Haino Marta | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
222. | Haritonovčuka Ketija | STB | Rīga | ||
223. | Heniņš Aivis | VT | Ogre | ||
224. | Heringa Marta | ST | SPORTLAND Ādaži | ||
225. | Hodsden Hailey | ST | Latin Soft Daugavpils | ||
226. | Holsts Gints | VT | Bauska | ||
227. | Holštroma Gunta | ST | Matisons Runner’s Club/Nike Kazdanga | ||
228. | Iesalniece Evita | STB | sporta iela Jēkabpils | ||
229. | Īle-Jokste Baiba | ST | www.lifebalanceplanner.lv Sigulda | ||
230. | Incebergs Roberts | VT | Rīga | ||
231. | Indrikovs Māris | VT | VDI Rīga | ||
232. | Indriksone Elita | ST | Jelgava | ||
233. | Indriksons Guntars | VT | Jelgava | ||
234. | Indriksons Ronalds | VTA | Arkādija Rīga | ||
235. | Innuse Liene | STA | Rīga | ||
236. | Iudris Ģirts | VT | Rīga | ||
237. | Ivanova Kristīne | ST | Rīga | ||
238. | Ivanova Oksana | ST | Rīga | ||
239. | Ivanovs Jānis | VT | Sigulda | ||
240. | Izmailova Viktorija | STA | Allaži | ||
241. | Jākobsone Līga | ST | Rīga | ||
242. | Jākobsone-Šņepste Guna | ST | Rīga | ||
243. | Jakuškina Jolanta | ST | MOREX.LV Rīga | ||
244. | Jankovskis Jānis | VT | Liepāja | ||
245. | Janova Karīna | ST | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
246. | Jansone Krista | STA | Sigulda | ||
247. | Jansons Ernests | VTB | Murjāņi Rīga | ||
248. | Jansons Markuss-Reinis | VTA | Jelgava | ||
249. | Jarceva Santa | ST | Valmiera | ||
250. | Jasinskis Jānis | VT | Ādaži | ||
251. | Jaškus Linda | STA | Priekules vidusskolu Priekule | ||
252. | Jaudzeme Annija | ST | SPORTLAND Rīga | ||
253. | Jaudzems Edvīns | VT | SPORTLAND Rīga | ||
254. | Jaukulis Ģirts | VT | Adaži | ||
255. | Jaunzare Aira | ST | FOLKMAŅI Rīga | ||
256. | Jēkabsons Mārtiņš | VT | Valmiera | ||
257. | Jēkabsons Uldis | VT | Brocēni | ||
258. | Jemeļjanovs Jānis | VT | Rīga | ||
259. | Jersomins Roberts | VTB | Rīga | ||
260. | Jeršova Jana | STB | Rēzekne | ||
261. | Jeršovs Damirs | VTB | Infinity Rēzekne | ||
262. | Jeske Andris | VTB | Sigulda | ||
263. | Jezerska Tatjana | ST | Rīga | ||
264. | Ježaka Sarmīte | ST | Valka | ||
265. | Judina Monika | ST | SPORTLAND Olaine | ||
266. | Juhnevics Alberts | VTB | Čapeži Rīga | ||
267. | Juldaševa Lāsma | ST | Rīga | ||
268. | Jurēvics Henrijs-Gustavs | VTB | Tukums | ||
269. | Jurgenberga Nadežda | ST | |||
270. | Jurgenbergs Andris | VT | |||
271. | Jurgenbergs Marks | VTB | |||
272. | Jurgenbergs Rodrigo | VTB | |||
273. | Jurkāns Verners | VT | Talsi | ||
274. | Kalniņa Ērika | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
275. | Kalniņa Helēna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
276. | Kalniņa Ilze | ST | Rīga | ||
277. | Kalniņa Madara | ST | Rīga | ||
278. | Kalniņš Ritvars | VT | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
279. | Kaļiņins Arnis | VT | Ilūkstes novada SS Pilskalnes pagasts | ||
280. | Kaļva Agita | ST | Ķegumā spēks Ķegums | ||
281. | Kaminskis Mareks | VT | Rīga | ||
282. | Kanaviņš Ainis | VT | AIZKRAUKLE Rīga | ||
283. | Kāns Marģers | VT | |||
284. | Kaņeps Dans | VTA | Bauska | ||
285. | Kāpiņš Markuss | VTB | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
286. | Kapustāns Krišjānis-Kristaps | VTB | SK TĒRAUDS Rīga | ||
287. | Karelova Juliāna | ST | Rīga | ||
288. | Kārkliņa Ligita | ST | Sigulda | ||
289. | Karnilova Anastasija | STA | DNSS Daugavpils novads | ||
290. | Karols Kristofers | VT | . Valmiera | ||
291. | Karpova Daila | ST | Ceram Optec SIA Jēkabpils | ||
292. | Karpovs Georgijs | VT | Rīga | ||
293. | Kasesalu Christina | STB | Tallinn | ||
294. | Kaufmanis Kristaps | VT | |||
295. | Kauliņa Eva | ST | Smiltene | ||
296. | Kauliņš Dāgs | VT | SPORTLAND Gulbene | ||
297. | Kauliņš Harijs | VT | SPORTLAND Gulbene | ||
298. | Kaupuža Signe | ST | Cēsis | ||
299. | Kautaskina Liene | ST | Sigulda | ||
300. | Kazāka Laura | STA | Ogres novada Sporta Centrs Ogre | ||
301. | Kazakov Anatoly | VT | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Pleskava | ||
302. | Kazāne Sandra | ST | Raņķi | ||
303. | Kazjonnijs Maksims | VT | Rīga | ||
304. | Keišs Lauris | VTA | Rēzeknes valsts polu gimnāzija Rēzekne | ||
305. | Keišs Tomass | VT | Sigulda | ||
306. | Keslers Kristaps | VT | Kvist SIA Ikšķile | ||
307. | Kibare Paula | STB | Rīga | ||
308. | Kijaško Daniils | VTA | Infinity Rēzekne | ||
309. | Kijaško Mihails | VT | Infinity Rēzekne | ||
310. | Kilbloks Rūdolfs | VTB | Rīga | ||
311. | Kilups Kalvis | VTA | Rīga | ||
312. | Klasa Inese | ST | |||
313. | Klass Valentīns | VT | |||
314. | Klīve Una | ST | Jūrmala | ||
315. | Kločko Svetlana | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
316. | Kļaviņa Māra | ST | SK MAGNEN Rēzekne | ||
317. | Knestjapins Aleksandrs | VTB | RIGA | ||
318. | Knēts Raimonds | VT | Ropaži | ||
319. | Knospiņa Loreta | STA | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
320. | Kolčs Aigars | VT | Valmiera | ||
321. | Komarovs Kristers | VT | Printful Rīga | ||
322. | Kordulis Artis | VTA | Gulbene | ||
323. | Koričevs Renats | VTB | Rīga | ||
324. | Korsukovs Jānis | VT | Rīga | ||
325. | Košeļevs Elans | VTB | Ventspils | ||
326. | Kozlovs Francis | VTB | Olaines nov. | ||
327. | Kozlovs Gatis | VT | Iecava | ||
328. | Kozlovskis Anatolijs | VT | Rīga | ||
329. | Kozlovskis Eduards | VT | Rīga | ||
330. | Krafta Vineta | ST | Rīga | ||
331. | Krasikovs Igors | VTA | Rīga | ||
332. | Krasjukova Evija | STA | Rēzekne | ||
333. | Krasjukovs Artis | VT | Rēzeknes BJSS / Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
334. | Krasovska Velga | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
335. | Kraukle Aija | ST | Smiltene | ||
336. | Krauze Madara | ST | Kvist SIA Sigulda | ||
337. | Kravale Zita | ST | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
338. | Kravalis Ainārs | VT | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
339. | Kreslina Juta | ST | Riga | ||
340. | Krupina Natālija | ST | SPARS-MK Preiļi | ||
341. | Krustiņa Sāra | STA | Lielvārde | ||
342. | Krušņikovs Eduards | VT | Rīga | ||
343. | Krutkēvičs Ralfs | VTB | SPORTLAND Ādaži | ||
344. | Krūze Rasa-Dārta | STB | Priekuļu novads | ||
345. | Kubiliute Raimonda | ST | NEKO Runners Vilnius | ||
346. | Kučerova Evita | ST | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
347. | Kudeļkina Valentīna | STB | SPARS-MK Daugavpils | ||
348. | Kukere Sindija | ST | Valmiera | ||
349. | Kunakovs Toms | VT | SPORTLAND Preiļi | ||
350. | Kunce Elīna | ST | Ikšķile | ||
351. | Kurms Jānis | VT | Mālpils | ||
352. | Kuzmenko Nelli | VT | Rīga | ||
353. | Kvedaravičs Ainārs | VT | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
354. | Ķauķīte Santa | ST | Amatas novads | ||
355. | Lamberte Jana | STA | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
356. | Langmane Elvīra | STA | Ikšķile | ||
357. | Lapekina Anastasija | STA | Daugavpils Daugavpils | ||
358. | Lapiņa Laura | ST | SPORTLAND Ropaži | ||
359. | Lapiņš Artūrs | VTA | SS Arkādija Rīga | ||
360. | Lapšina Evija | ST | Rīga | ||
361. | Laučiška Arita | ST | SPORTLAND Rīga | ||
362. | Lauris Kaspars | VT | Rīga | ||
363. | Lavrentjeva Alīna | ST | Rīga | ||
364. | Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra | ST | Rīga | ||
365. | Lebedeva Diana | ST | Rezekne | ||
366. | Lebedevs Darians | VTB | Rezekne | ||
367. | Leiskins Renārs | VTA | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
368. | Leonidovs Artjoms | VTB | Daugavpils | ||
369. | Leskevica Anete | ST | Sigulda | ||
370. | Leščinska Elīza | STB | Zoorbagan Rīga | ||
371. | Leščinskis Rūdolfs | VTB | Zoorbagan Rīga | ||
372. | Lībeks Ēriks | VTB | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
373. | Lībeks Vilnis | VT | Talsi | ||
374. | Liekmanis Raivo | VTB | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Nīkrāce | ||
375. | Lielmanis Kristaps | VTA | Ķeirene | ||
376. | Liepa Sidnijs | VTB | Jūrmala | ||
377. | Liepiņš Andris | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
378. | Liepiņš Rauls | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
379. | Liepkalne Marta | STB | Rīga | ||
380. | Livčāne Ieva | ST | Stopiņu novads | ||
381. | Ločmele Marija | ST | SPORTLAND Ogre | ||
382. | Loginova Ineta | ST | Rīga | ||
383. | Lorence Santa | ST | Ozolnieki Jelgava | ||
384. | Lozbergs Daniels-Adrians | VTB | Limbaži Limbaži | ||
385. | Lozbergs Gatis | VT | Limbaži Skrien Limbaži | ||
386. | Lozda Alens | VTA | Preiļi | ||
387. | Lučkina Jeļena | ST | MARATONA KLUBS Rīga | ||
388. | Lūse Ramona | ST | Rīga | ||
389. | Ļotovčenko Dāvids | VTB | Riga | ||
390. | Mahts Eduards | VTB | Stende, Talsu nov. | ||
391. | Mahts Pēteris | VT | Stende | ||
392. | Majore Vineta | ST | Mangaļi Rīga | ||
393. | Makedons Arturs | VT | Rīga | ||
394. | Malacanovs Filips | VTB | Jelgava | ||
395. | Malihins Viktors | VT | Žolneroviča skriešanas klubs Rēzekne | ||
396. | Malinauskas Sebastianas | VT | NEKO Runners Vilnius | ||
397. | Malinovska Milana | STB | Olaine | ||
398. | Mālkalne Anete | STA | Uijā uijā Smiltene | ||
399. | Mālkalne Emīlija | STB | Uijā Uijā Smiltene | ||
400. | Maļinovska Aļona | ST | Rīga | ||
401. | Martunoviča Diāna | ST | Ventspils | ||
402. | Masa Ingis | VT | Supernova Sigulda | ||
403. | Masaļskis Adrians | VTB | Supernova Sigulda | ||
404. | Maskalāne Kaiva | ST | Vecpils | ||
405. | Matisovs Nils-Gustavs | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
406. | Matule Santa | ST | SK TĒRAUDS-1 Rīga | ||
407. | Mauriņa Indra | ST | Riga | ||
408. | Mauriņa Invida | STA | SS Riga | ||
409. | Mauriņa Iveta | ST | Sigulda | ||
410. | Mccarthy Erin | ST | Daugavpils | ||
411. | Medne Madara | ST | |||
412. | Mednis Artis | VT | wAlts Cēsis | ||
413. | Meinerts Guntis | VT | Salaspils | ||
414. | Melgalve Ilze | ST | HONEST RENT Valmiera | ||
415. | Melngalve Silva | ST | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
416. | Melnis Dāvis | VTB | Rīga | ||
417. | Meluškāns Voldemārs | VT | urāā preiļi | ||
418. | Mēness Lelde | ST | SPORTLAND Madona | ||
419. | Metums Mārtiņš-Rūdis | VTA | Gulbene | ||
420. | Metums Nauris-Kristaps | VTB | Gulbene | ||
421. | Meženiks Mareks | VTA | DNSS Latvia Daugavpils | ||
422. | Mickāns Aigars | VTA | Rēzekne | ||
423. | Mickus Santa | ST | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja | ||
424. | Mihailova Anastasija | ST | Rīga | ||
425. | Miķelsone Gundega | ST | SPORTLAND Gulbene | ||
426. | Miķelsone Gunita | ST | AIZKRAUKLE Aizkraukle/Skrīveri | ||
427. | Miķelsone Krista | STB | Lielvārde | ||
428. | Miķelsons Jorens | VTB | Smiltene | ||
429. | Milašs Ričards | VTB | Rīga | ||
430. | Miltiņš Artūrs | VTA | Miltiņi Jelgava | ||
431. | Milzarājs Toms-Maksis | VTA | Rīga | ||
432. | Minickis Romualds | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
433. | Mitenberga Luīze | STB | Rīga | ||
434. | Mocāns Dairis | VTB | Stalbe | ||
435. | Moiseja Patrīcija | STA | Ikšķile | ||
436. | Molle-Nalle Igors | VT | Rīga | ||
437. | Moļņika Baiba | ST | Rīga | ||
438. | Morozov Timofei | VT | Minsk | ||
439. | Morozovs Vladimirs | VT | Rīga | ||
440. | Muižnieks Jānis | VT | Sk Saulrīti Cēsis | ||
441. | Mūrēns Emīls | VTA | Rīga | ||
442. | Mūrniece Ligita | ST | Astarte-Nafta Ventspils | ||
443. | Načisčione Luīze | STB | Juglas Ģimnāzija Rīga | ||
444. | Nagle Katrīna | STB | Rēzekne | ||
445. | Naglis Ainārs | VT | Rīga | ||
446. | Naglis Kaspars | VT | Rīga | ||
447. | Naglis Rolands | VT | Rīga | ||
448. | Nauziete Mairita | ST | Jelgava | ||
449. | Nazārovs Romans | VT | Limbaži | ||
450. | Neimane Evita | ST | Rīga | ||
451. | Nereta Aiga | ST | Ādaži | ||
452. | Nereta Līva | ST | Kvist SIA Rīga | ||
453. | Niedre Jānis | VT | Rīga | ||
454. | Nikele Madara | ST | carnikava | ||
455. | Nikolajenko Jevgenijs | VT | Jaunā Teika Riga | ||
456. | Nordena Ineta | ST | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Talsi | ||
457. | Nordena Linda | STA | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Talsi | ||
458. | Nordens Normunds | VT | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Talsi | ||
459. | Novokšanova Līga | ST | Swedbank RIga | ||
460. | Ņesterova Tatjana | ST | Rīga | ||
461. | Ņiceckis Vitālijs | VT | Rīga | ||
462. | Ņikiforovs Vladislavs | VT | Alderi | ||
463. | Ņikitins Damirs | VTB | Rigas satiksme Rīga | ||
464. | Ņikitins Renāts | VT | Rīgas Satiksme Rīga | ||
465. | Ņikuļina Beāte | STB | Sigulda | ||
466. | Odriņa Kitija | ST | Kandava | ||
467. | Oglobļovs Aleksejs | VTB | Rīga | ||
468. | Olavs Aigars | VT | Jelgava | ||
469. | Olmanis Kārlis | VTA | Rīga | ||
470. | Onužāns Māris | VT | Rīga | ||
471. | Orlova Irina | ST | Rīga | ||
472. | Ostrovska Julija | ST | Rīga | ||
473. | Otaņķe Alise | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
474. | Ovsyannikova Olga | ST | Rīga | ||
475. | Ozola Inese | ST | Swedbank Rīga | ||
476. | Ozola Loreta | STA | Bauska | ||
477. | Ozola Maira | ST | Sigulda | ||
478. | Ozoliņš Arnis | VT | SK Tērauds/NIKE Valka | ||
479. | Ozoliņš Tomass | VTB | Rīga | ||
480. | Ozols Ainārs | VT | Sigulda | ||
481. | Ozols Alvis | VT | SPORTLAND Rīga | ||
482. | Pabērzis Markuss | VTB | Liepājas rajona sporta skjola Aizpute | ||
483. | Paegle Elīna | ST | |||
484. | Pale Līga | ST | Rīga | ||
485. | Parmi Priidik | VT | Villaare OÜ Tartu | ||
486. | Paukšēns Klāvs | VTB | Ikšķile | ||
487. | Pavasars Jānis | VT | Graanul invest Inčukalns | ||
488. | Pavliukovicius Dalius | VT | NEKO Runners Vilnius | ||
489. | Pāže Andis | VT | SK Ozolnieki B-LSC Jelgava | ||
490. | Pence Jolanta | STB | Jaunsardze Lejasciems | ||
491. | Pence Kristīne | STA | Jaunsardze Lejasciems | ||
492. | Pērkons Endijs | VTB | Rīga | ||
493. | Pesecka Tatjana | ST | SPORTLAND Rīga | ||
494. | Pētersone Laura | ST | Matisons Runner’s Club | ||
495. | Pētersone Marta-Luize | STB | Matisons Runner’s Club | ||
496. | Pētersons Rolands | VT | Rīga | ||
497. | Piebalga Līga | ST | SPORTLAND Madona | ||
498. | Pihlap Marie | STB | Team Elva Elva | ||
499. | Pinkulis Marģers | VT | Rīga | ||
500. | Platonovs Alekseis | VTB | Rīga | ||
501. | Plešners Mārtiņš | VTA | Ilūkstes novada SS Dvietes pagasts | ||
502. | Plīkša Daina | ST | Valmiera | ||
503. | Plūme Inese | ST | VSK Noskrien Rīga | ||
504. | Pluša Jautrīte | ST | Rīga | ||
505. | Pļavnieks Rinalds | VT | Rīga | ||
506. | Poikāne Ruta | ST | Auseklis IK Rīga | ||
507. | Polonska Ksenija | ST | Sigulda | ||
508. | Polonskis Girts | VT | Sigulda | ||
509. | Priedītis Normunds | VT | Valmiera | ||
510. | Princis Juris | VT | Kabile Kabile | ||
511. | Proščinko Alisa | STB | Daugavpils | ||
512. | Proščinko Danila | VTA | DTC Daugavpils | ||
513. | Pujiņš Elmārs | VT | Rīga | ||
514. | Pupiņš Pāvels | VTB | Vangaži | ||
515. | Pūpola Ieva | STB | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Aizpute | ||
516. | Pūpola Madara | STB | MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts Aizpute | ||
517. | Putniņš Mairis | VT | Aizkraukle | ||
518. | Puzāne Alise | STB | Puzanjata Ludza | ||
519. | Puzāne Dana | STB | Puzanjata Ludza | ||
520. | Ragauša Solvita | STA | Preiļi | ||
521. | Raimo Rikards | VT | Sporta skola Rīga | ||
522. | Rakšte Līga | ST | Maratona klubs Rīga | ||
523. | Rēdere Evelīna | STB | Rēderu banda Ielejas | ||
524. | Rēdere Ilze | ST | SK Tērauds-2 Rīga | ||
525. | Redisons Tomass | VT | FOLKMAŅI Ozolnieki | ||
526. | Rēdovičs Rolands | VT | Rīga | ||
527. | Reinfelds Emīls-Matiass | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
528. | Reinfelds Kaspars | VT | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
529. | Renga Kristaps | VT | Rīga | ||
530. | Reniņa Lauma | ST | Rīga | ||
531. | Rēvele Linda | ST | Statoil Valmiera | ||
532. | Ribakova Alise | STB | Jelgava | ||
533. | Ribnere Kristīne | ST | Jēkabpils | ||
534. | Rikarde Elīna | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
535. | Rimvide-Mickeviča Dana | ST | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
536. | Ritums Helmuts | VT | Rīga | ||
537. | Rjazancevs Daniils | VT | Rīga | ||
538. | Roķis Raimonds | VT | Cēsis | ||
539. | Romanausks Gatis | VT | SPORTLAND Rīga | ||
540. | Romanovs Endijs | VT | Ludza Rēzekne | ||
541. | Romaņenko Jeļizaveta | STB | Arkādija Rīga | ||
542. | Roze Renārs | VT | JRK Ogres novads | ||
543. | Rozītis Gundars | VT | Jelgava | ||
544. | Rozītis Inguss | VT | Kuldīga | ||
545. | Rudakova Kima | ST | |||
546. | Rugina Elizabete | STB | Lēdurga Lēdurga | ||
547. | Rugina Zane | ST | Lēdurga Lēdurga | ||
548. | Ruģele Ieva | ST | BlondRun/BTA Jēkabpils | ||
549. | Rulle Violeta | ST | SPORTLAND Madona | ||
550. | Ruņģe Sendija | ST | BTA Rīga | ||
551. | Ruža Solvita | ST | Jēkabpils | ||
552. | Sabājeva Linda | ST | Statoil Valmiera | ||
553. | Saicāns Rūdolfs | VT | Rīga | ||
554. | Sakne Paula | STA | Riga | ||
555. | Salna Kristers | VTB | Aizpute | ||
556. | Salna Sandris | VTB | Aizpute | ||
557. | Sanarevskis Sergejs | VT | Rīga | ||
558. | Sandus Aleksandrs | VT | Rīga | ||
559. | Savickis Pāvels | VT | Rīga | ||
560. | Sāviča Maija | ST | Tērvete | ||
561. | Scerba Igors | VT | Jūrmala | ||
562. | Seglenieks Sandis | VT | Sigulda | ||
563. | Seņins Artjoms | VT | Jelgava | ||
564. | Seņkāns Jānis | VTA | Rēzeknes BJSS Rēzekne | ||
565. | Seviško Rūdolfs | VTB | Valmieras SOS BC Valmiera | ||
566. | Sidorova Angelina | STB | Jelgava | ||
567. | Sidorova Svetlana | ST | Jelgava | ||
568. | Sidorovs Viktors | VT | Krāslava | ||
569. | Sīkais Aivars | VT | Gulbene | ||
570. | Silauniece Ģertrūde | ST | franči Olaines nov. | ||
571. | Silova Madara | STA | Ādaži | ||
572. | Sirmā Aivija | ST | Smiltene | ||
573. | Sisene Amanda | STA | Priekules vidusskolu Priekule | ||
574. | Sividovs Jurijs | VT | Rīga | ||
575. | Skopchevskiy Maxim | VT | Riga | ||
576. | Skrabe Solvita | ST | BALTAIS Madona | ||
577. | Skrundenieks Dzintars | VT | SPORTLAND Liepāja | ||
578. | Slipiņš Ralfs | VTA | Kuldīga | ||
579. | Smirnovs Valerijs | VT | Atletika Rīga | ||
580. | Sola Jānis | VT | Rīga | ||
581. | Spila Viesturs | VT | Rīga | ||
582. | Sproge Evita | ST | Riga | ||
583. | Sprukuls Aigars | VT | LAU Sigulda Sigulda | ||
584. | Stakova Līga | STB | Sigulda | ||
585. | Statkevičs Edgars | VT | Bauska | ||
586. | Stirna Gunta | ST | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga | ||
587. | Stola Jeļena | ST | Jelgava | ||
588. | Stols Kristiāns | VTB | Jelgavā | ||
589. | Striķe Līga | ST | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
590. | Stukle Monta | ST | Kvist SIA Sigulda | ||
591. | Subotins Jurijs | VT | Rīga | ||
592. | Sursky Staņislav | VT | Rīga | ||
593. | Svederska Sanita | ST | BTA Jēkabpils | ||
594. | Šaitere Sintija | ST | SPORTLAND Aglona | ||
595. | Šakaliņa Guna | ST | Rīga | ||
596. | Šals Emīls | VT | Aizkraukle Skrīveri | ||
597. | Šarigina Alla | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
598. | Ščerbenko Karīna | ST | Rīga | ||
599. | Šildere Tatjana | ST | Rīga | ||
600. | Štāls Mārtiņš | VT | Rugāji | ||
601. | Šteinbergs Māris | VT | Rīga | ||
602. | Šteins Raimonds | VT | SK Tērauds Rīga | ||
603. | Štrombergs Valts | VT | Rīga | ||
604. | Šulcs Juris | VT | SIA Joker Ltd. Cēsis | ||
605. | Šurigina Dace | ST | Valmiera | ||
606. | Taņicins Alekss | VTA | Kuldīga | ||
607. | Tarzieris Gatis-Armands | VTA | Rīga | ||
608. | Tērauds Viktors | VT | Rēzeknes novads. | ||
609. | Terentjevs Nikolajs | VT | Atletika Rīga | ||
610. | Tilena Madara | ST | Valmiera | ||
611. | Timma Kristīne | ST | SPORTLAND Rīga | ||
612. | Tiscenko Vladimirs | VT | VSK Noskrien Rīga | ||
613. | Titomers Endijs | VT | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
614. | Tkačenko Anastasija | ST | MOREX.LV Rīga | ||
615. | Tomsone Sendija | ST | Rūjiena | ||
616. | Torsteinsdottik Silja | ST | Selfoss | ||
617. | Trečiokas Darius | VT | NEKO Runners Vilnius | ||
618. | Trokša Andris | VT | Rīga | ||
619. | Tropa Ilona | ST | BJK Valmiera | ||
620. | Trubačs Rainers | VT | Līvānu VK/ Baltais/Compressport Preiļi | ||
621. | Trule Jeļena | ST | Astarte-Nafta Ventspils | ||
622. | Tumulis Normunds | VT | Cēsis | ||
623. | Tumuļkāne Valentīna | ST | Cēsis | ||
624. | Turčina Zane | ST | SPORTLAND Rīga | ||
625. | Ūbele Inguna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
626. | Ūdre Patrīcija | ST | Skrējēji Sigulda | ||
627. | Umblejs Justs-Uga | VTB | Siguldas Sporta skols Sigulda | ||
628. | Ungure Līva | STB | SS Rīga | ||
629. | Ungurs Ivo | VT | Rīga | ||
630. | Upeniece Anete | STA | SK Tērauds Ādaži | ||
631. | Upenieks Kristiāns | VTA | SK Tērauds Ādaži | ||
632. | Urbāns Roberts | VT | Rīga | ||
633. | Urtāns Donats | VTB | VANAGI Jēkabpils novads | ||
634. | Urtāns Markus | VTA | VANAGI Jēkabpils novads | ||
635. | Uzuls Ainārs | VT | SPORTLAND Sigulda | ||
636. | Uzuls Tomass | VTB | SPORTLAND Sidulda | ||
637. | Vagale Ija | ST | Rīga | ||
638. | Vahere-Abražune Emīlija | STB | Rīga | ||
639. | Vahere-Abražune Evelīna | STB | Rīga | ||
640. | Vaicikauskaite Birute | ST | Vilnius | ||
641. | Vaiciukeviciute Aurelija | ST | NEKO Runners Vilnius | ||
642. | Vaitkus Gundega | ST | Rīga | ||
643. | Vaivade Līva | STA | Kuldīga | ||
644. | Vaivods Gustavs | VTB | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
645. | Valainis Edijs | VTA | SPARS-MK Preiļi | ||
646. | Vālberga Katrīna | STB | Rīga | ||
647. | Vālbergs Ivo | VT | Rīga | ||
648. | Valejevs Arturs | VT | Ādaži | ||
649. | Valtasa Amanda | STB | SK Metroons/ Nike Mārupe | ||
650. | Valtass Hermanis | VTB | SK Metroons/ NISSAN Mārupe | ||
651. | Vanaga Marika | ST | Sigulda | ||
652. | Vancāne Gundega | ST | SK TĒRAUDS-1 Ķekava | ||
653. | Vārna Pēteris | VTB | Talsi | ||
654. | Vasiljevs Romāns | VT | Rezekne | ||
655. | Vasiļjeva Svetlana | ST | Rīgas Satiksme Jelgava | ||
656. | Vāvere Kristīne | ST | SPORTLAND Rīga | ||
657. | Veidemane Ieva | ST | |||
658. | Veisberga Solvita | ST | Rīga | ||
659. | Veldre Daiga | ST | Kadaga | ||
660. | Veldre Ēriks | VT | Kadaga | ||
661. | Velika Una | STB | DNSS Daugavpils | ||
662. | Vengreviča Viktorija | ST | Rīga | ||
663. | Venta Jana | ST | AJ Furniture Cēsis | ||
664. | Veriznikova Karina | ST | Ogre | ||
665. | Veselovs Aleksandrs | VT | Rīga | ||
666. | Vidončikova Anastasija | ST | Jelgava | ||
667. | Viekale-Gasjūne Elīza | STA | Folkmaņi Jelgava | ||
668. | Viekale-Gasjūne Sandra | ST | Folkmaņi Jelgava | ||
669. | Viekals-Gasjūns Toms | VTB | Folkmaņi Jelgava | ||
670. | Vīgante Laura | ST | SPORTLAND Rīga | ||
671. | Vihlo Alvis | VTB | Kvist SIA Sigulda | ||
672. | Vihlo Jānis | VT | Kvist SIA Sigulda | ||
673. | Vikse Viesturs | VT | Kvist SIA Liepupe | ||
674. | Vīksna Ingūna | ST | SPORTLAND Madona | ||
675. | Vilka Megija | STB | Liepājas rajona sporta skola Aizpute | ||
676. | Vilmane Elīna | ST | Kvist SIA Sigulda | ||
677. | Viļuma Samanta | STB | Rēzekne | ||
678. | Vīmane Amēlija | STB | Baldone | ||
679. | Vinberga Megija | STA | Tukums | ||
680. | Virsnieks Artūrs | VT | Rīga | ||
681. | Višņakova Elita | ST | Līgatne | ||
682. | Vitenbergs Māris | VT | Rīga | ||
683. | Vitmane Skara | ST | |||
684. | Vitmanis Andris | VT | Valmiera | ||
685. | Vītols Ralfs | VTB | Rīga | ||
686. | Voitenko Sandra | ST | ind. Sigulda | ||
687. | Volodenoks Jurijs | VT | Jūrmala | ||
688. | Vucāns Igors | VT | Daugavpils | ||
689. | Vunģis Edgars | VT | Nanotev.lv SIGULDA | ||
690. | Zabors Ģirts | VTB | Aizpute | ||
691. | Zacepins Aleksejs | VT | Jelgava | ||
692. | Začesta Diāna | ST | BlondRun/BTA Jēkabpils | ||
693. | Zaķe Anna-Marija | STB | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
694. | Zalāns Dāvids | VT | www.davidszalans.lv Limbaži | ||
695. | Zālīte Anita | ST | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
696. | Zaļaiskalns Māris | VT | Rīga | ||
697. | Zambergs Krists | VT | KunK Ogre | ||
698. | Zanberga Evija | ST | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
699. | Zandberga Evija | ST | Sigulda | ||
700. | Zandovskis Dzintars | VT | Sigulda Sigulda | ||
701. | Zariņa Ilona | ST | Swedbank Rīga | ||
702. | Zariņa Iluta | ST | Trapene | ||
703. | Zaula Kitija | STB | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
704. | Zauls Niks | VTA | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
705. | Zdanaviciute Aurelija | ST | NEKO Runners Vilnius | ||
706. | Zelčs Artis | VT | Sigulda | ||
707. | Zeltiņa Alberta | STB | Ilūkstes novada SS Bebrenes pagasts | ||
708. | Zeltiņš Lauris | VTA | Rīga | ||
709. | Zeltiņš Toms-Henrijs | VTA | Rīga | ||
710. | Ziemelis Andis | VT | Siguldas Ziemeļi Sigulda | ||
711. | Zirins Māris | VT | Saulkrasti | ||
712. | Zīverte Sabīne | STA | Priekules vidusskolu Priekule | ||
713. | Zlaugotne Līga | STA | Staicele | ||
714. | Znotēna Agnese | STA | Rīga | ||
715. | Zukuls Jānis | VT | indviduali Cēsis | ||
716. | Zvīnis Mairis | VT | Limbaži | ||
717. | Žeibe Sarmīte | ST | Swedbank Ropaži | ||
718. | Žirnoklejevs Vladimirs | VT | Riga | ||
719. | Žubule Janīna | ST | Rīga | ||
720. | Žubule Loreta | STB | Rīga | ||
721. | Žubulis Emīls | VTA | Run With Anita Rīga | ||
722. | Žubulis Ivars | VT | Rīga |
Sigulda, Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Mārtiņš | VB1 | MARATONA KLUBS TALSI | ||
2. | Aizups Arvīds | VB3 | Ulbroka | ||
3. | Aksenoks Kristofers | VB1 | Rīga | ||
4. | Aleksandrovs Ņikita | VB4 | Rīga | ||
5. | Alksne Sanija | SB4 | Cēsis | ||
6. | Allena Elizabete-Anna | SB2 | Labs starts Rīga | ||
7. | Ananica Alise | SB1 | Ananici Sēme | ||
8. | Ananica Elza | SB3 | Ananici Sēme | ||
9. | Ananics Hugo | VB1 | Ananici Sēme | ||
10. | Anopa Rēzija | SB1 | vinteko.lv Rīga | ||
11. | Ansone-Jansone Elianora | SB1 | VSK Noskrien Rīga | ||
12. | Ansons-Jansons Patriks | VB3 | VSK Noskrien Riga | ||
13. | Astrausks Rihards | VB1 | Individuāli Grobiņa | ||
14. | Auza Andris | VB1 | jelgava | ||
15. | Averčenoks Artjoms | VB4 | Rīga | ||
16. | Baltiņš Edvards | VB4 | Saulkrasti | ||
17. | Baranovsna Stefanija | SB2 | Rīga | ||
18. | Barinovs Žans | VB4 | Rīga | ||
19. | Barkevičs Damirs | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
20. | Bazuns Maksims | VB4 | Rīga | ||
21. | Beitiks Henrijs | VB1 | Liepaja | ||
22. | Beleviča Jete | SB1 | Ogre | ||
23. | Beļajevs Patriks | VB3 | FS METTA Rīga | ||
24. | Berga Unda | SB3 | Saldus | ||
25. | Bergholde Paula | SB2 | Kuldīga Kuldīga | ||
26. | Berķis-Bergs Ernests | VB1 | Rīga | ||
27. | Birnbauma Melānija | SB1 | Astarte-Nafta Ventspils | ||
28. | Birnbaums Lauris | VB2 | Astarte-Nafta Ventspils | ||
29. | Bodniece Kristīne-Tīna | SB3 | Valka | ||
30. | Bogdans Iļja | SB2 | Rīga | ||
31. | Boiceva Zlata | SB3 | Ādaži | ||
32. | Bormanis Jēkabs | VB1 | SPORTLAND Rīga | ||
33. | Brataševa Taisija | SB2 | Riga | ||
34. | Brataševa Uljana | SB1 | Rīga | ||
35. | Brauča-Jusupova Dārta | SB1 | Rīga | ||
36. | Brice Laura | SB4 | Rīga | ||
37. | Budjko Ivans | VB4 | Rīga | ||
38. | Butans Oskars | VB4 | Rīga | ||
39. | Ciagune Heidija | SB3 | SK PANTERA Sigulda | ||
40. | Ciagune Maija | SB1 | SK Pantēra Sigulda Sigulda | ||
41. | Ciaguns Patriks | VB2 | Sk Pantēra Sigulda Sigulda | ||
42. | Čakars Rihards | VB4 | Krimuldas nov. | ||
43. | Dambergs Justs | VB2 | SPORTLAND Rīga | ||
44. | Dambergs Mārcis | VB1 | SPORTLAND Rīga | ||
45. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
46. | Darbinieks Rihards | VB3 | Sigulda | ||
47. | Deksne Kristiāna | SB1 | Mārupe | ||
48. | Deksnis Renārs | VB1 | Mārupe | ||
49. | Dreimanis Jānis | VB3 | Sigulda | ||
50. | Driksna Gvido | VB3 | Valmiera | ||
51. | Drīveniece Estere-Elisa | SB3 | Cēsis | ||
52. | Druzenko Stefānija | SB2 | Ogre | ||
53. | Ermansons Edgars | VB3 | Dindas Mālpils | ||
54. | Ermansons Ralfs | VB1 | Dindas Mālpils | ||
55. | Evelons Roberts | VB2 | Rīga | ||
56. | Felkere-Bebriša Nikola | SB3 | Cēsis | ||
57. | Ferreira Raivis-Bruno | VB4 | Rīga | ||
58. | Fjodorova Maria | SB1 | Rīga | ||
59. | Freimanis Kristians | VB4 | Rīga | ||
60. | Fūrmanis Pauls | VB4 | Garkalne | ||
61. | Gaidis Božens | VB1 | Rēzekne | ||
62. | Gaidis Edvards | VB2 | Rezekne | ||
63. | Gardievite Keita | SB2 | Rīga | ||
64. | Garjānis Martins | VB1 | Allažu racējs Allažu pagasts | ||
65. | Gasūns Adrians | VB2 | Rīga | ||
66. | Gasūns Roberts | VB4 | Rīga | ||
67. | Gilučs Olivers | VB1 | Rīga | ||
68. | Glužģis Gustavs | VB1 | Liepāja | ||
69. | Gothards Patriks | VB4 | Carnikava | ||
70. | Grantiņš Kārlis | VB4 | Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas Sigulda | ||
71. | Grase Alise | SB1 | Valmiera | ||
72. | Grīnberga Elīza | SB2 | Rīga | ||
73. | Grīnbergs Henrijs | VB3 | Ikšķile | ||
74. | Grīnbergs Renārs | VB4 | Rīga | ||
75. | Griņevičs Eļdars | VB2 | ABC software Baloži | ||
76. | Grudmanis Leonards | VB3 | Rīga | ||
77. | Gudiņa Annija | SB3 | Rīga | ||
78. | Gulbinskis Adrians | VB2 | GULBINSKI Riga | ||
79. | Gustsons Alekss | VB3 | Valka | ||
80. | Ģērmanis Edgars | VB3 | Sigulda | ||
81. | Hačatrjans Georgijs | VB3 | Rīga | ||
82. | Hmeļevskis Helmuts | VB4 | Lielvārde | ||
83. | Holsts Fēlikss | VB4 | Rīga | ||
84. | Ielejs Miks | VB2 | Ērgļi | ||
85. | Indrikovs Kārlis | VB3 | Nodarbinātības valsts aģentūra Rīga | ||
86. | Indriksons Kristiāns | VB3 | Sigulda | ||
87. | Ipoļitovs Nikita | VB2 | Rīga | ||
88. | Ivanovs Krišs | VB1 | Valmiera | ||
89. | Ivanovs Nikolass | VB2 | Rīga | ||
90. | Jagža Rēzija | SB1 | Rīga | ||
91. | Jankins Artjoms | VB1 | UJ TEAM Liepāja | ||
92. | Jarceva Dārta | SB1 | Valmiera | ||
93. | Jarohoviča Loreta | SB1 | Sigulda | ||
94. | Jaundzema Dārta-Elīza | SB4 | Labs starts Rīga | ||
95. | Jerofejeva Felicita | SB2 | Jēkabpils | ||
96. | Jerofejeva Selīna | SB1 | Jēkabpils | ||
97. | Jeršova Viktorija | SB1 | Infinity Rēzekne | ||
98. | Jonāns Linards | VB4 | Rīga | ||
99. | Kagainis Kristers | VB3 | Rīga | ||
100. | Kalēja Estere | SB1 | Baltais Rīga | ||
101. | Kalējs Krišjānis | VB1 | |||
102. | Kalniņa Ieva | SB4 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
103. | Kalniņš Oskars | VB4 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
104. | Kārklelis Kristaps | VB4 | Rīga | ||
105. | Kāta Emīlija-Katrīne | SB4 | Jelgava | ||
106. | Kijaško Ivans | VB1 | Infinity Rēzekne | ||
107. | Kīna Agnese | SB2 | Kocēni | ||
108. | Kīns Adrians | VB4 | Kocēni | ||
109. | Klintsone Monta | SB1 | Gulbene | ||
110. | Klīve Ernests | VB2 | Jūrmala | ||
111. | Kļaviņa Kate | SB3 | Rīga | ||
112. | Kņaževs Mihails | VB1 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
113. | Korotkovs Daniels | VB4 | Rīga | ||
114. | Koršenkova Anastasija | SB1 | Rēzekne | ||
115. | Koršenkova Nadežda | SB1 | Rēzekne | ||
116. | Koršenkova Vera | SB4 | Rēzekne | ||
117. | Krēsliņa Karolīna | SB1 | Rīga | ||
118. | Kronbergs Austris | VB1 | Rīga | ||
119. | Kupča Amanda | SB3 | Cēsis | ||
120. | Kurtiņa Otīlija | SB1 | Sigulda | ||
121. | Kurtiņš Ralfs | VB1 | Sigulda | ||
122. | Lapekina Darja | SB3 | Daugavpils Daugavpils | ||
123. | Lasmane Patrīcija | SB3 | Rīga | ||
124. | Laščirincka Luīza | SB3 | Rīga | ||
125. | Lazdāne Annija | SB1 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
126. | Lebedeva Bažena | SB1 | Rezekne | ||
127. | Lebedevs Rodions | VB4 | Rezekne | ||
128. | Leščinska Anna | SB1 | Zoorbagan Rīga | ||
129. | Levans Lauris | VB3 | Rīga | ||
130. | Līcītis Marks | VB3 | Ulbroka | ||
131. | Liepa Marlēna | SB1 | Jūrmala | ||
132. | Liepiņš Leonardo | VB3 | Rīga | ||
133. | Lihonovs Danils | VB2 | Rēzekne | ||
134. | Lilienšteina Estere | SB3 | VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga | ||
135. | Lorenca Nikola | SB2 | Baltezers | ||
136. | Lucāne Loreta-Māra | SB3 | Sigulda | ||
137. | Lūse Jasmīna-Līna | SB4 | Skrīveri | ||
138. | Ļežaņina Jeļena | SB3 | Rīga | ||
139. | Mačevska Ieva-Marta | SB2 | Jelgava | ||
140. | Mačevska Paula-Marija | SB1 | Jelgava | ||
141. | Maisaka Daniela | SB3 | Rīga | ||
142. | Malacanova Annija | SB2 | Jelgava | ||
143. | Mālkalns Pauls | VB1 | Uijā uijā Smiltene | ||
144. | Maurina Vendija | SB4 | Riga | ||
145. | Mauriņa Vendija | SB4 | Riga | ||
146. | Medne Agnese | SB1 | |||
147. | Mednis Teodors | VB1 | wAlts Cēsis | ||
148. | Meinerts Artis | VB1 | Salaspils | ||
149. | Meskin Grigorijs | VB2 | JPSS Jurmala | ||
150. | Meskin Mihails | VB2 | JPSS Jūrmala | ||
151. | Misāns Austris | VB3 | Liepāja | ||
152. | Mitrohina Alisa | SB2 | Rīga | ||
153. | Muižnieks Roberts | VB3 | Baldone | ||
154. | Muraško Ričards | VB4 | Rīga | ||
155. | Museins Romiks | VB3 | Olaine | ||
156. | Neija Kerola | SB1 | Mērsrags | ||
157. | Novickis Maksims | VB1 | Riga | ||
158. | Oļeškovs Iļja | VB4 | Rīga | ||
159. | Osītis Edvards | VB2 | Mālpils | ||
160. | Ozers Arnolds | VB1 | Rīga | ||
161. | Ozola Evelīna-Rūta | SB1 | Sigulda | ||
162. | Ozoliņa Marta | SB4 | Ogre | ||
163. | Ozoliņš Olivers | VB3 | Rīga | ||
164. | Ozols Toms | VB4 | SS Arkādija Rīga | ||
165. | Pakule Kate | SB1 | Dobele Dobele | ||
166. | Pakulis Kurts | VB2 | Dobele Dobele | ||
167. | Pētersons Dominiks | VB2 | Matisons Runner’s Club | ||
168. | Pētersons Matīss | VB1 | Rīga | ||
169. | Pīdlikina Alise | SB2 | Rīga | ||
170. | Pielēns-Pelēns Alberts | VB2 | Rīga | ||
171. | Podinskis Regnārs | VB3 | Jūrmalas Sporta skola Jūrmala | ||
172. | Prosvirjakova Jelizaveta | SB4 | 4a Rīga | ||
173. | Pūce Estere | SB1 | PII Sigulda | ||
174. | Pūpols Ansis | VB1 | Brocēni | ||
175. | Purvīte Katrīna | SB1 | Rīga | ||
176. | Ragauša Kristiāna | SB4 | Preiļi | ||
177. | Rakstiņš Dainis | VB1 | Rīga | ||
178. | Ranka Harijs | VB2 | Rīga | ||
179. | Reimarts Teo | VB1 | KSMR Fitness Rāmava | ||
180. | Reingolde Alise | SB4 | Smiltene Smiltene | ||
181. | Rēpele Gerda | SB4 | Rīga | ||
182. | Rizga Estere | SB2 | SPORTLAND Madona | ||
183. | Rizga Rēzija | SB1 | SPORTLAND Madona | ||
184. | Rod Knut | VB2 | Molde | ||
185. | Romanauska Zane | SB1 | SPORTLAND Rīga | ||
186. | Romanausks Kristaps | VB2 | SPORTLAND Rīga | ||
187. | Rotmistrova Anastasija | SB2 | Rīga | ||
188. | Rudenko Darja | SB3 | Rīga | ||
189. | Rudņicka Letīcija-Lora | SB1 | Rīga | ||
190. | Rukkalne Estere | SB1 | Tīreļi | ||
191. | Rukkalns Regnārs | VB1 | Tīreļi | ||
192. | Saglam Ahmed-Jusus | VB3 | Rīga | ||
193. | Siliņa Katrīne | SB3 | Saulkrasti | ||
194. | Sīmanis Tomass-Alfrēds | VB3 | Cēsis | ||
195. | Siminaite Dārta | SB3 | Cēsis | ||
196. | Siņakovs Ilja | VB3 | Rīga | ||
197. | Skrastiņš Mārtiņš | VB4 | PIŅĶI | ||
198. | Skripsts Mārcis | VB1 | Cēsis | ||
199. | Skudra Dāvids | VB4 | Rēzeknes sākumskola Rēzeknes novads | ||
200. | Skudra Estere-Paula | SB2 | Rēzeknes novads | ||
201. | Skudra Rebeka-Kristiāna | SB3 | Rēzeknes sākumskola Rēzeknes novads | ||
202. | Slikšāns Matīss | VB1 | Olaine | ||
203. | Smane Kate | SB2 | Valka | ||
204. | Smans Emīls-Dāvis | VB3 | Valka | ||
205. | Smirnova Alise | SB1 | Rīga | ||
206. | Sniega Kate | SB1 | Jelgava | ||
207. | Sniega Paula | SB2 | Jelgava | ||
208. | Soms Otto | VB1 | Saulkrasti | ||
209. | Spāģis Dāvis | VB1 | Rīga | ||
210. | Stīpniece Emīlija-Elīza | SB2 | Sigulda | ||
211. | Stola Marta | SB1 | Jelgava | ||
212. | Stols Intars | VB1 | Jelgava | ||
213. | Strauberga Alise-Līva | SB4 | Valka | ||
214. | Straubergs Ernests | VB1 | Limbaži | ||
215. | Svarinskis Bertolds | VB1 | Sigulda | ||
216. | Svitnev Aleksejs | VB1 | Rīga | ||
217. | Šics Adrians | VB2 | Sigulda | ||
218. | Šivcāne Līva | SB1 | JELGAVA | ||
219. | Šivcāns Adrians | VB1 | Jelgava | ||
220. | Šmaukstels Regnārs | VB1 | Liepāja | ||
221. | Šulcs Arno | VB1 | Pii IEVIŅA Sigulda | ||
222. | Tīlens Haralds | VB2 | Valmiera | ||
223. | Timko Madara | SB2 | Jēkabpils | ||
224. | Tolmačova Poļina | SB1 | Rīga | ||
225. | Tomsons Allans | VB4 | Dobele | ||
226. | Vahere-Abražune Elīna | SB2 | Rīga | ||
227. | Vaivods Gustavs | VB3 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
228. | Valainis Radrigo | VB4 | Aizkraukle | ||
229. | Valainis Rodrigo | VB4 | Aizkraukle | ||
230. | Valtins Gustavs | VB1 | Sogulda | ||
231. | Vāvere Mārtiņš | VB1 | SPORTLAND Rīga | ||
232. | Vāvere Melānija | SB2 | SPORTLAND Rīga | ||
233. | Vecumnieks Eduards | VB3 | Rīga | ||
234. | Vehi Sanda | SB3 | Valka | ||
235. | Veidemane Frīda | SB1 | |||
236. | Veidemanis Ernests | VB3 | |||
237. | Veidenbauma Elīza-Kate | SB2 | Sigulda | ||
238. | Veldere Eva | SB4 | Rīga | ||
239. | Veldre Ēriks | VB3 | Kadaga | ||
240. | Vīgante Nellija | SB1 | PII Ābelīte Sigulda | ||
241. | Vīgants Henrijs | VB2 | SPV 2.s klase Sigulda | ||
242. | Vilks Krišjānis | VB2 | Rīga | ||
243. | Vilks Oto | VB3 | Rīga | ||
244. | Visockis Eduards | VB4 | Sigulda | ||
245. | Vītola Elza | SB1 | Sigulda | ||
246. | Vizulis Kārlis | VB3 | Liepāja | ||
247. | Zabavņikovs Artjoms | VB4 | Rīga | ||
248. | Zacepina Karīna | SB1 | Jelgava | ||
249. | Zariņš Armands-Henrijs | VB4 | Rēzekne | ||
250. | Zēģele Anete | SB4 | Valmiera | ||
251. | Zēģele Evelīna | SB2 | Valmiera | ||
252. | Zelmene Sabīne | SB1 | Rīga | ||
253. | Zemberga Melinda-Ilze | SB2 | Sigulda | ||
254. | Zembergs Matīss | VB3 | Sigulda | ||
255. | Ziborova Anastasija | SB3 | Rīga | ||
256. | Ziedars Viesturs | VB3 | Rīga | ||
257. | Zugs Leonards | VB1 | Rīga | ||
258. | Zvaigzne Nikola | SB2 | Salaspils | ||
259. | Žeibe Armands | VB1 | Run 4 Fun Ropaži |
Sigulda, Nūjošana 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Balševica Valentīna | SNUJ | Rēzekne | ||
2. | Baumanis Zigfrids | VNUJ | SIGULDA Sigulda | ||
3. | Bebriša Daiga | SNUJ | SK Katrīna Kuldīga | ||
4. | Bērziņa Dana | SNUJ | Kvist SIA Mālpils | ||
5. | Dīce Ruta | SNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
6. | Dīcis Uldis | VNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
7. | Djubina Jolanta | SNUJ | Preiļi | ||
8. | Dreimane Teiksma | SNUJ | Sigulda | ||
9. | Gaile Lote-Lea | SNUJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
10. | Gailis Dainis | VNUJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
11. | Ikaunieks Irēna | SNUJ | Rēzekne | ||
12. | Ivanova Ņina | SNUJ | Rēzekne | ||
13. | Kīna Laine | SNUJ | Kocēni | ||
14. | Kitajeva Gaļina | SNUJ | Rēzekne | ||
15. | Kostjuka Indra | SNUJ | Liepāja | ||
16. | Kronbergs Aivars | VNUJ | TUKUMS TUKUMS | ||
17. | Loktionova Viktorija | SNUJ | Rēzekne | ||
18. | Mača Zinta | SNUJ | Cēsis | ||
19. | Madžule Genovefa | SNUJ | Rēzekne | ||
20. | Miklaševiča Lidija | SNUJ | Rēzekne | ||
21. | Miņina Ludmila | SNUJ | SPORTLAND Jelgava | ||
22. | Ņikiforova Sarmīte | SNUJ | SPORTLAND Jelgava | ||
23. | Pavlovska Solvita | SNUJ | Rēzeknes novads Ozolaine | ||
24. | Petrova Ņina | SNUJ | Rēzekne | ||
25. | Puriņa Aija | SNUJ | KĀJPUTNI CĒSĪS | ||
26. | Semjonova Astrīda | SNUJ | Rīga | ||
27. | Sloka Maija | SNUJ | Krimulda | ||
28. | Smiltniece Sandra | SNUJ | Krimulda | ||
29. | Vanaga Dace | SNUJ | Jelgava | ||
30. | Vīnberga Sanda | SNUJ | Kvist SIA Sigulda | ||
31. | Vlasova Ņina | SNUJ | Rēzekne | ||
32. | Zemberga Marita | SNUJ | Sigulda | ||
33. | Zvīdriņa Līga | SNUJ | Rīga |