Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
2.Bērziņš JānisV40SPORTLAT
Rīga
3.  Dedumietis DainisVrauna
Rauna
4.  Else AsnateSMazsalaca
5.  Ermansone LīgaSSigulda
6.Erne KatrīnaS.Rīga
7.Forande DainaS40Rīga
8.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
9.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
10.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
11.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
12.  Krūmiņš JurisV50SK Cēsis
Rīga
13.  Lazda MadaraSRanka
14.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
15.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
16.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
17.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
18.  Purvīte ArtaSRīga
19.Rakšte LīgaSRīga
20.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
21.Reinsone AliseSOgre
22.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
23.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien
Rīga
24.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
25.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
26.  Vilks JurijsV40Riga
27.  Vīndedzis MārtiņšVRīga
28.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
29.  Vizulis JānisV40Liepāja
30.Zadraka BaibaS40Mārupe
31.  Žakovs OļegsVVentspils

Sigulda, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
2.  Birzgalis MārtiņšVN20Rīga
3.  Bitāne MadaraSNJ.Saldus
4.  Butāne IneseSN40Rīga
5.Cekula ZandaSN30Valka
6.  Čiveļova KarīnaSNJ.Salaspils
7.Egliņš JānisVN20Rīga
8.  Feifa ZaneSN30Baltezers
9.  Folkmanis MiķelisVN30Rīga
10.  Jonins ViestursVN30Sigulda
11.  Klemka DāvisVNJ.Rīga
12.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
13.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
14.  Kurpniece RūtaSNJGarkalne
15.  Lazdāns KristersVNJ.Sigulda
16.  Lilienfelds NaurisVN40Rīga
17.  Mackeviča JevgenijaSNJ.Rīga
18.  Martinsons OskarsVN30Rīga
19.  Moisejevs IvoVN20Sigulda
20.Olte BaibaSN20Printful
Rīga
21.  Piļupe RūtaSN40Adaži
22.  Plužmo Sandra-InāraSNJRīga
23.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
24.  Riekstiņa-Zotova SimonaSN30Sigulda
25.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
26.Sarguns DzintarsVN30Printful
Rīga
27.  Sekste LauraSN20LAUMIŅAS REZIDENCE
RĪGA
28.  Smiltiņš Dāvis-DanielsVNJ.Rīga
29.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
30.Šilinga ElīnaSN30Ādaži
31.  Šmite IngūnaSN40Rīga
32.  Tropiņš EdijsVN20MARATONA KLUBS
Dundaga
33.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
34.  Ulmanis MikusVN30Rīga
35.  Urbāne ElīnaSN20Rīga
36.  Urbāne IlzeSN50Rīga
37.  Vāvere EvijaSN40Rīga
38.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
39.  Zariņa IevaSN20Rīga
40.  Zaumanis OskarsVN30Rīga

Sigulda, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MareksVTAValka
2.  Balama Jete-AnnaSTARīga
3.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
4.  Balode Gloria-AdelaidaSTBRīga
5.  Bambulis RalfsVTAGulbene
6.  Birze KristaSTACarnikava
7.  Bizaine GabrielaSTBRīga
8.  Breijers TomsVTBRīga
9.  Busila AgnijaSTARīga
10.  Cīrulis RalfsVTBOgre
11.  Dauģelis IngusVTRīga
12.  Dzene MadaraSTinčukalns
13.  Egle EdvardsVTBRīga
14.  Eglīte SabīneSTBJelgava
15.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
16.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
17.  Ezers SandisVTStraupe
18.  Freibergs JānisVTTalsi
19.  Glazkina LolitaSTRīga
20.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
21.  Haritonovčuka KetijaSTBRīga
22.  Jansone KristaSTASigulda
23.  Jansons ErnestsVTBMurjāņi
Rīga
24.  Jēkabsons MārtiņšVTValmiera
25.  Kauliņa EvaSTSmiltene
26.  Kautaskina LieneSTSigulda
27.  Keišs TomassVTSigulda
28.Kibare PaulaSTBRīga
29.  Komarovs KristersVTPrintful
Rīga
30.  Koričevs RenatsVTBRīga
31.  Kraukle AijaSTSmiltene
32.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
33.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
34.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
35.  Miķelsone KristaSTBLielvārde
36.  Načisčione LuīzeSTBJuglas Ģimnāzija
Rīga
37.  Ņikiforovs VladislavsVTAlderi
38.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
39.  Ņikuļina BeāteSTBSigulda
40.  Oglobļovs AleksejsVTBRīga
41.  Olmanis KārlisVTARīga
42.  Ozola MairaSTSigulda
43.  Pupiņš PāvelsVTBVangaži
44.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
45.  Reniņa LaumaSTRīga
46.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
47.  Tropa IlonaSTBJK
Valmiera
48.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
49.  Ūdre PatrīcijaSTSkrējēji
Sigulda
50.  Vanaga DaceSTJelgava
51.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
52.  Vītols RalfsVTBRīga
53.  Zandberga EvijaSTSigulda
54.  Zeltiņa EmīlijaSTRSU
Rēzekne
55.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
5.  Beleviča JeteSB1Ogre
6.Berga UndaSB3Saldus
7.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
8.  Boiceva ZlataSB3Ādaži
9.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
10.  Fūrmanis PaulsVB4Garkalne
11.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
12.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
13.  Gilučs OliversVB1Rīga
14.  Gothards PatriksVB4Carnikava
15.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
16.  Gustsons AlekssVB3Valka
17.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
18.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
19.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
20.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
21.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
22.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
23.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
24.  Krēsliņa KarolīnaSB1Rīga
25.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
26.  Līcītis MarksVB3Ulbroka
27.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
28.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
29.  Misāns AustrisVB3Liepāja
30.  Muižnieks RobertsVB3Baldone
31.  Oļeškovs IļjaVB4Rīga
32.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
33.  Pīdlikina AliseSB2Rīga
34.Pūpols AnsisVB1Brocēni
35.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
36.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
37.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
38.  Rod KnutVB2Molde
39.  Siliņa KatrīneSB3Saulkrasti
40.  Sīmanis Tomass-AlfrēdsVB3Cēsis
41.  Skrastiņš MārtiņšVB4PIŅĶI
42.  Smane KateSB2Valka
43.  Smans Emīls-DāvisVB3Valka
44.  Soms OttoVB1Saulkrasti
45.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
46.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
47.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
48.  Vilks OtoVB3Rīga
49.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne

Kopā pieteikušies: 175



Salaspils pusmaratons 2019