Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas slēpošanas sezonas atklāšanas sacensības | Saraksts

4,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aldiņa MadaraSERīga
2.  Alksne DanaSERiteņvasara
Rīga
3.  Ančs RaivisV3Velorīts
Gulbene
4.  Andrijauska IlzeS3Rīga
5.  Bernāns EdgarsVERīga
6.  Bikse EdgarsVERīga, Gaigalava
7.  Bisenieks MārisV3Rīga
8.  Bole EvitaSERīga
9.  Bremze EdgarsV3Izturība
Ikšķile
10.  Bukovskis GintsV3Lattelecom
Rīga
11.Bukša DiānaSERīga
12.  Bukšs VilmārsV3Rīga
13.  Cauka IvoVERīga
14.  Celmiņš AigarsV3Valmieras pagasts
15.  Cibuļskis AigarsVESKITO
Rīga
16.Dmitrijevs AndrejsVERīga
17.  Dobule IevaSEIzturība
Ikšķile
18.  Dobulis ArtisV3Izturība
Ikšķile
19.  Dolganovs AleksandrsV3Riga
20.  Erts EdgarsV3Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
21.  Fārenhorsts MārtiņšVETalsu Pakalnu Sporta klubs
Talsi
22.  Gavariņa DaigaSERīga
23.  Griķis AivarsV3Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
24.  Gudrīts ĢirtsVESKITO
Engure
25.  Hansons ArnisVERīga
26.  Jānis PrindulisVEMārupes novads
27.  Jonāns AndisVEAutoeksperts-Thule
Rīga
28.Jonelis PēterisVERīga
29.  Jukšinskis AlēnsVEJēkabpils
30.  Kaldre ImantsVEVSK Noskrien
Rīga
31.  Kirilovskis PavelsV3Zoorbagan
Riga
32.  Klauža LaimaS3Carnikava
33.  Konovalova AnnaSESigulda
34.  Konovalovs JurijsV3Vangazi
35.  Krilovskis AlvisV3Izturība
Ikšķile
36.  Kristapsons DēvidsVEĀtrie vilki
Rīga
37.  Kroičs KasparsVERiga
38.  Krūskops ArvisVEMySport veikals
Rīga
39.  Kulpe ValdisV3Izturiba
Ikšķile
40.  Kundziņa IndraSEEsiAktivs.lv
Rīga
41.  Kundziņš ĀrisV3EsiAktivs.lv / Grauda Spēks
Rīga
42.  Lācis MareksV3Valmiera
43.Lamberts KristofersVESK Lucavsalas airi
Rīga
44.Laube KristapsVESK Lucavsalas airi
Rīga
45.Leskova TatjanaSERiga
46.Leskovs ArtemijsVERiga
47.  Lidaks IvoVELP VIESTI
Talsi
48.  Limanāns DainisVERIEKSTI
Biksti
49.  Markulis JānisV3riga
50.Markulis JurisV3Riga
51.  Mežulis KrišjānisVEMežuļi
Rīģa
52.  Opolais IntarsVEIzturība
Ikšķile
53.  Ozola ElīzaSERīgas valsts 2.ģimnāzija
Ķekava
54.  Ozola LāsmaSERīga
55.  Ozols UģisV3LATVIJAS FINIERIS
ĶEKAVA
56.  Patmalniece RūtaSESPORTLAT
Rīga
57.  Patmalnieks GundarsV3Meņgele
Ogre
58.  Pauriņš UģisV3Izturība
Tīnūži
59.  Pēda GuntaS3Rīga/Talsi
60.  Pencis JurisV3Laimņesis
Rīga
61.  Pērkons MārcisVESTIPRO
Rīga
62.  Petzāle MārcisVECēsis
63.  Pivors ArmandsVEOgre / Nesēdi mājās
Ogre
64.  Pudurs IndarsVERīga
65.  Puķitis RūdolfsVESporto Dabā
Rīga
66.  Putniņa LīgaSEPP
Ogre
67.  Putnis DaumantsV3SSK Bebra
Lilaste
68.  Ratfelders RūdolfsVERīga
69.  Rodionovs LaurisVECarnikava
Carnikava
70.  Rodionovs SergejsV3Carnikavas sporta centrs
Carnikava
71.  Saulīte GundegaS3Izturība
Ikšķile
72.  Siecenieks UldisV3Privāti
Salaspils
73.  Skangale SindijaSERīga
74.Smirnova JanaS3Rīga
75.  Spūlis AivarsVEIzturība
Ogre
76.  Stesele KitijaS3SPORTLAT
Ogre
77.  Stonka DainaSEVSK Noskrien
Rīga
78.  Stonka KārlisVEVSK Noskrien
Rīga
79.  Svētiņš GatisVEMySport Veikals
Rīga
80.  Šņoriņa BaibaSETalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
81.  Šņoriņš JānisVETalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
82.  Tiltiņš IngarsV3Eleja
83.  Treulands ArtisVERīga
84.  Vāce SigitaSEultrataka.lv
Rīga
85.  Vaisūns KasparsVERīga
86.  Vaivode IlonaS3Rīga
87.  Valdbergs GatisVEIneši
Rīga
88.Valdmanis EdgarsVEMazsalaca
89.  Veriks AndrisVERīga
90.  Viļkins MārisVERīga
91.  Viļumsone IlonaS3Rīga
92.  Vītols JānisVEGulbene
93.  Žunda VjačeslavsV3Riga

3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons Jēkabs-TomsV2ONSC/ Ogre OK
Ikšķile
2.Ceipe EdvardsV2SK Lucavsalas airi
Rīga
3.  Ende DāvisV2Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
4.  Klauģis Roberts-MartinsV2S/S ARKĀDIJA
Rīga
5.Oša MargaritaS2SK Lucavsalas airi
Rīga
6.Rituma ReinaS2SK Lucavsalas airi
Rīga
7.  Rodionova RenāteS2Carnikava
8.  Spūlis BrunoV2Izturība
Ogre
9.  Vaivode LāsmaS2Rīga

1,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aldiņš MārtiņšV1SK Lucavsalas airi
Rīga
2.  Atlācis JānisVBKocēnu pamatskola
Valmiera
3.  Bērziņa SandijaS1Rīga
4.  Biseniece ElīnaSBRīga
5.  Bisenieks RičardsV1Rīga
6.  Griķe IevaSBPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
7.Griķis KārlisVBPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
8.  Griķis MārtiņšV1Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
9.Juškevics AgrisV1Purvciems
10.Klagišs FrancisVBRīga
11.  Lange LaumaSBRiteņvasara
Rīga
12.  Lange LoteSBRiteņvasara
Rīga
13.Leskovs TihonsVBRiga
14.  Pivors AlvisVBOgre / Nesēdi mājās
Ogre
15.Potapovs IļjaVBRīga
16.  Stefjuks KirilsVBRiga
17.Šmite Karlīna-KeitaSBCēsis
18.Šterns BrunoV1OK Ogre
Ogre
19.  Vegmanis Emīls-EdvardsV1Individuāli
Jelgava
20.Vītoliņš AudrisV1Ogre
21.  Zariņa Amanda-ReilijaS1Rīga
22.  Zariņa Amēlija-TīnaSBRīga

Kopā pieteikušies: 124



Daugavpils PM 2019