Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons 2019 | Saraksts
Pusmaratons, 21,0975km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Māris | V40 | Žolneroviča skriešanas klubs Rīga | ||
2. | Andersons Armands | V30 | Body factory Salaspils | ||
3. | Andersons Jānis | V50 | VSK Noskrien Rīga | ||
4. | Babkins Mārtiņš | V20 | Sk Zebrene Zebrene | ||
5. | Barisevs Romans | V30 | Adventure Team Holodok Riga | ||
6. | Bednostins Sergejs | V50 | Maratonu klub Ventspils Ventspils | ||
7. | Beļinskis Mārtiņš | V30 | Baldone | ||
8. | Bērziņš Kristaps | V20 | PATRIA SPORTLAND Kuldīga | ||
9. | Bobylev Vladimir | V60 | Riga | ||
10. | Brokāns Mareks | V40 | VSK Noskrien Ŗīga | ||
11. | Bušs Armands | V30 | Ogres novads Ogre | ||
12. | Caune Iveta | S40 | IKŠĶILE | ||
13. | Damroze Māris | V30 | individuāli Rīga | ||
14. | Devjatņikova Vita | S30 | Rīga | ||
15. | Dorogokupļa Igors | V20 | Daugavpils | ||
16. | Ezerkalns Gatis | V30 | Veselības otrdiena Rīga | ||
17. | Fišere Daina | S50 | Salaspils | ||
18. | Gelsberga-Sokolova Madara | S20 | - Rīga | ||
19. | Geraseva Anastasija | S20 | SPORTLAT Jelgava | ||
20. | Griķis Jānis | V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
21. | Gulbis Kaspars | V20 | Niedrāji MR Ventspils novads | ||
22. | Heidingere Gundega | S30 | Ogre/ MRC Ogre | ||
23. | Ielejs Kārlis | V40 | Rīga | ||
24. | Īle Oskars | V30 | Salaspils | ||
25. | Jakovļevs Vitālijs | V30 | www.endo.lv Cēsis | ||
26. | Jēkabsone Madara | S30 | Salaspils | ||
27. | Kalniņš Jānis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
28. | Kopmanis Jānis | V50 | LSC Rīga | ||
29. | Krasikovs Andrejs | V30 | Banda Riga | ||
30. | Kravčenko Marta | S30 | Liepāja | ||
31. | Krīgalis Kārlis | V30 | Barkava | ||
32. | Krūze Gatis | V40 | MARATONA KLUBS 2009 Rīga | ||
33. | Kudlāns Kristaps | V20 | Rīga | ||
34. | Kuliks Viktors | V60 | SALASPILS | ||
35. | Lērme Henrijs | V20 | M 42 Valmiera | ||
36. | Liepiņa Arta | S30 | Rīga | ||
37. | Liepiņš Vilnis | V60 | individuāli Carnikava | ||
38. | Limanāns Andris | V30 | Aquatics Dobele | ||
39. | Limanāns Dainis | V30 | RIEKSTI Biksti | ||
40. | Loze Arturs | V20 | RR akadēmija Jūrmala | ||
41. | Malahovs Nikolajs | V60 | Individuals Salaspils | ||
42. | Maslobojevs Sergejs | V30 | NRC Rīga Rīga | ||
43. | Masteiko Einārs | V40 | Onkuļi Salaspils | ||
44. | Medvedevs Vadims | V30 | I LOVE RUNNING Rīga | ||
45. | Meiers Rainers | V50 | Maratona klubs/VSK Noskrien Kazdanga, Aizputes novads | ||
46. | Miķelsons Andis | V40 | Vidrižu pag. | ||
47. | Mozins Jurijs | V30 | Salaspils | ||
48. | Mūrnieks Agnis | V30 | OVI Rīga | ||
49. | Neimande Lelde | S30 | Matisons Runner's Club Cēsis | ||
50. | Ņilovs Valdis | V40 | Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC Ogre | ||
51. | Paeglītis Raivis | V40 | Aizkraukle | ||
52. | Petrovs Dzintars | V40 | noskrien.lv/LSC Rīga | ||
53. | Prūsis Roberts | V30 | Maratona klubs Riga | ||
54. | Pūcītis Gatis | V30 | Riga Ironman Team Mārupe | ||
55. | Radkovska Kristīne | S30 | Salaspils | ||
56. | Ragovska Evita | S20 | LDz Salaspils | ||
57. | Ragovskis Dainis | V50 | LDz Salaspils | ||
58. | Ranka Mārtiņš | V20 | Salaspils | ||
59. | Rēders Andris | V40 | Rēderu banda Ielejas | ||
60. | Rjabuha Anastasija | S30 | Rīga | ||
61. | Rozis Roberts | V40 | Rīga | ||
62. | Runčs Jānis | V40 | Salaspils | ||
63. | Rūtiņš Edgars | V40 | Maratona klubs/Balta Ogresgals | ||
64. | Sankauskas Dovydas | V40 | Ilginuotoliai.lt Vilnius | ||
65. | Seglenieks Juris | V40 | Salaspils | ||
66. | Semenenko Ilja | V30 | Riga | ||
67. | Semjonovs Andrejs | V30 | Salaspils Siltums Salaspils | ||
68. | Serjogins Dmitrijs | V20 | BALTAIS / Līvānu VK Mārupe | ||
69. | Skrypnik Oleksandr | V30 | RadhaKrishna Salaspils | ||
70. | Skujenieks Jānis | V30 | Rīga | ||
71. | Skujenieks Mārtiņš | V30 | Salaspils | ||
72. | Smalovijs Nikolajs | V60 | LSC Rīga | ||
73. | Sokunova Jekaterina | S30 | Līvānu VK/Baltais Salaspils | ||
74. | Sparāns Tomass | V20 | Lielvārde | ||
75. | Sproģis Roberts | V30 | Militārā policija . | ||
76. | Tolokonceva Elīna | S30 | VSK Noskrien Salaspils | ||
77. | Treulande Natālija | S30 | VSK Noskrien Rīga | ||
78. | Trokša Pēteris | V30 | KPOE Salaspils | ||
79. | Tuvikene Dace | S20 | Rīga | ||
80. | Uļģis Dāvis | V20 | izturiba.lv Ikšķile | ||
81. | Valtere Kitija | S20 | BALTAIS / Līvānu VK Līvāni | ||
82. | Vanags Ainis | V40 | Salaspils Salaspils | ||
83. | Vecvanaga Vita | S40 | Rīga | ||
84. | Veiss Aivars | V60 | VSK Noskrien Salaspils | ||
85. | Videmanis Māris | V40 | Mežsusuri Ogre | ||
86. | Vidiņš Aigars | V40 | Salaspils | ||
87. | Vilks Jurijs | V40 | Riga | ||
88. | Vircavs Inguss | V40 | Salaspils | ||
89. | Višķers Jānis | V30 | SK”Tērauds” Koknese | ||
90. | Zuļģis Kalvis | V30 | Baltijas Sports Ikšķile | ||
91. | Žuburs Dainis | V40 | Maratona klubs Dunalka | ||
92. | Žukovska Marita | S50 | VSK Noskrien Ogre |
Knauf Skrējiens, 10,55km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņš Toms | VK30 | Salaspils Salaspils | ||
2. | Adamovičs-Rāts Jānis | VK60 | Ozolnieki Jelgava | ||
3. | Aišpurs Normunds | VK40 | Rīga | ||
4. | Andrejeva Jūlija | SK30 | Rīga | ||
5. | Anspaka Maruta | SK40 | Salaspils | ||
6. | Arnicāns Ainārs | VK40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Dagda | ||
7. | Aukselis Vytautas | VK20 | BMK Vejas Pakruojis | ||
8. | Auzāne-Arnicāne Jeļena | SK50 | PaBaso / VSK Noskrien.lv Jūrmala | ||
9. | Balode Līga | SK30 | Rīga | ||
10. | Bānis Andrejs | VK20 | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
11. | Barone Elīna | SK30 | Ogre | ||
12. | Barons Gatis | VK30 | Kāpa OK Ogre | ||
13. | Berezņevs Vitālijs | VK30 | Karate Skola Salaspils | ||
14. | Blanka Ksenija | SK30 | Salaspils | ||
15. | Bogustovs Ēvalds | VK40 | Rīga-Ogre-Piltene | ||
16. | Boļšijs Agris | VK20 | Latgale Rulzz Rēzekne | ||
17. | Bričinska Inga | SK30 | Salaspils | ||
18. | Brokāns Jānis | VK30 | Swedbank Salaspils | ||
19. | Bruševics Jānis | VK30 | Skriešanas Akadēmija Salaspils | ||
20. | Burajeva Jelena | SK40 | Salaspils | ||
21. | Bušmane Dana | SK20 | Salaspils | ||
22. | Bušmanis Arvils | VK50 | Līvānu VK Līvāni | ||
23. | Bušmanis Askolds | VK50 | Salaspils Salaspils | ||
24. | Čudars Jēkabs | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
25. | Čudars Matīss | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
26. | Dmitračenoks Sergejs | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
27. | Doroņins Eduards | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
28. | Dosberga Agate | SKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
29. | Dosbergs Dainis | VK40 | D4 salaspils | ||
30. | Evertovskis Kārlis | VK20 | Rīga | ||
31. | Fraktniece Gunita | SK30 | Salaspils | ||
32. | Gailuma Ginta | SK30 | Salaspils | ||
33. | Gailuma Kristīne | SK20 | Ilzeskalna pag. | ||
34. | Gavrilovs Maksims | VKJ | Salaspils SS Salaspils | ||
35. | Holmanovs Aleksandrs | VK40 | Salaspils | ||
36. | Ieleja Agra | SK40 | Rīga | ||
37. | Ivzāns Roberts | VK50 | OGRE Ogres novads | ||
38. | Jaunkausks Emils | VKJ | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
39. | Jaunzare Aira | SK30 | Rīga | ||
40. | Jurgensons Staņislavs | VKJ | Body Factory Salaspils | ||
41. | Kalniņš Jānis | VK30 | Skrienošais 4etrinieks Aizpute-Rīga | ||
42. | Kampe Arnis | VK20 | Kadaga | ||
43. | Karasenko Dmitrijs | VK40 | Salaspils | ||
44. | Karnafels Artūrs | VK20 | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
45. | Karņickis Andrejs | VK30 | Ādaži | ||
46. | Kiore-Kučiere Marta | SK30 | Salaspils | ||
47. | Kļaviņa-Kindzule Ieva | SK30 | Salaspils | ||
48. | Konavko Dmitrijs | VK30 | Folkmaņi Jelgavas novads, Vircava | ||
49. | Krastiņš Jānis | VK30 | Zibenzellis Ogre | ||
50. | Kravalis Ainārs | VK40 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
51. | Kristapsons Dēvids | VKJ | Salaspils ātrie vilki Salaspils | ||
52. | Kristapsons Gundars | VK40 | Salaspils ātrie vilki Salaspils | ||
53. | Kronbergs Dainis | VK40 | TUKUMS TUKUMS | ||
54. | Krūmiņa Maruta | SK30 | Maratona klubs Tukums | ||
55. | Kuprejevs Aleksejs | VK30 | Ogre | ||
56. | Kurbatskis Artjoms | VK30 | Ogre | ||
57. | Kursišs Kaspars | VK30 | BBS Ādaži | ||
58. | Ķikusts Toms | VK40 | Salaspils | ||
59. | Laukmanis Jānis | VK50 | Riga | ||
60. | Ligeris Edgars | VK30 | Salaspils | ||
61. | Liniņš Pēteris | VK30 | Selonija Rīga | ||
62. | Loskutovs Aleksejs | VK50 | 3ASI Rīga | ||
63. | Lubinecka Diana | SK30 | Salaspils | ||
64. | Maksimenko Maksims | VK30 | Salaspils | ||
65. | Malta Iveta | SK50 | Viļāni | ||
66. | Mamedovs Ruslans | VK30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
67. | Matorins Pavels | VK30 | Ogre | ||
68. | Meistere Zanda | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
69. | Miezīte Diana | SK30 | Salaspils | ||
70. | Miezītis Andis | VK30 | Rīga | ||
71. | Mikulova Olga | SK30 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
72. | Mileika Raimonds | VKJ | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
73. | Mironova Jeļena | SK20 | BALTAIS/ Līvānu VK Līvāni | ||
74. | Morozovs Marats | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
75. | Naglis Maksims | VK30 | Salaspils | ||
76. | Nereta Ilze | SK30 | Salaspils | ||
77. | Nore Zane | SK20 | Ikšķile | ||
78. | Nuraks Gints | VK40 | Rīga | ||
79. | Ņikiforovs Linards | VK40 | Matisons Runner's Club Kazdanga | ||
80. | Ņikiforovs Mareks | VKJ | Matisons Runner's Club Aizputes novads, Kazdangas pagasts | ||
81. | Opolais Jānis | VK30 | Salaspils | ||
82. | Orlovskis Andis | VK20 | KNAUF Saurieši | ||
83. | Osborne Eve | SK40 | Chatham | ||
84. | Ozoliņš Andis | VK30 | ISK Ņiprie Ikri Iecava | ||
85. | Ozoliņš Jānis | VK30 | Salaspils | ||
86. | Pāķe Lelde | SKJ | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
87. | Pēdājs Mārtiņš | VK30 | Rīga | ||
88. | Peļņiks Gunārs | VK30 | Salaspils | ||
89. | Pērkone Eleonora | SK30 | KNAUF Saurieši / Ikšķile | ||
90. | Petrovskis Henrihs | VK40 | VSK Noskrien salaspils | ||
91. | Pfeifle Rihards | VK30 | Rīga | ||
92. | Pinta Mareks | VK30 | Salaspils | ||
93. | Pole Kristiāna | SK20 | Rīga | ||
94. | Poļikarpova Ilze | SK20 | Salaspils Siltums Salaspils | ||
95. | Poļskihs Antons | VK30 | Rīga | ||
96. | Popko Anna | SK30 | Ogre | ||
97. | Popko Deniss | VK30 | Ogre | ||
98. | Puise-Puiše Liena | SK20 | Matisons Runner's Club RĪGA | ||
99. | Puļķe Santa | SK20 | KNAUF Salaspils | ||
100. | Puļķis Kristaps | VK30 | KNAUF Rīga | ||
101. | Ratačova Viktorija | SK20 | Salaspils | ||
102. | Rijnieks Toms | VK20 | FATELV Rīga | ||
103. | Rītere Inga | SK20 | Ogre | ||
104. | Rītere Mudīte | SK50 | Ogres novads | ||
105. | Roze Sanita | SK30 | Salspils | ||
106. | Ruka Laura | SK30 | KNAUF Ērgļi | ||
107. | Rupeika Olga | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
108. | Rutko Evita | SK30 | Salaspils | ||
109. | Salenieks Jānis | VK30 | Veselības otrdiena Rīga | ||
110. | Samcovs Agris | VK40 | Musliks Riga | ||
111. | Saveiko Dace | SK30 | Rīga | ||
112. | Sermolīte Ilze | SK40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
113. | Skovronska Laura | SK20 | Salaspils | ||
114. | Sledzevskis Romans | VK30 | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
115. | Slišāns Artemijs | VKJ | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
116. | Solovjovs Ēriks | VK20 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
117. | Sondore Ļubova | SK50 | KNAUF Salaspils | ||
118. | Spalis Ivars | VK40 | Rīga | ||
119. | Stolniece-Permaņicka Diāna | SK30 | Salaspils | ||
120. | Strode Ilona | SK30 | RUN to LIVE Rīga | ||
121. | Stūriška Indra | SK30 | Salaspils | ||
122. | Stūrīte Iveta | SK30 | Sigulda | ||
123. | Stūrītis Jānis | VK40 | Sigulda | ||
124. | Supe Jānis | VK60 | Tirza | ||
125. | Šanceva Svetlana | SK30 | Musliks Jelgava | ||
126. | Škapare Sandra | SK40 | Sk40 Salaspils | ||
127. | Šķeltiņa Kristīne | SK30 | Viena Ikšķile | ||
128. | Tiltiņš Ingars | VK40 | Eleja | ||
129. | Tiltiņš Mārtiņš | VK20 | Mārupe | ||
130. | Turkins Jevgēnijs | VK30 | SK Tērauds Kalsnavas pagasts | ||
131. | Upenieks Dainis | VK50 | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
132. | Urbāne Ilze | SK50 | Rīga | ||
133. | Vanags Pēteris | VK50 | Ķekava | ||
134. | Vasjoha Jekaterina | SK30 | Salaspils | ||
135. | Vecgailis Dmitrijs | VK30 | Rīga | ||
136. | Vircava Anete | SKJ | Salaspils | ||
137. | Vircava Vivita | SK40 | Salaspils | ||
138. | Vītola Madara | SK20 | Salaspils | ||
139. | Volkovs Sergejs | VK40 | Rīga | ||
140. | Zariņa Zita | SK30 | Riga | ||
141. | Zemturis Ivo | VK30 | Rīga | ||
142. | Zunda Antis | VK50 | SPORTLAT Gulbene |
Salaspils domes tautas skrējiens, 5,27km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņa Laura | 4S | Salaspils Salaspils | ||
2. | Ābeltiņš Matīss | 1V | Salaspils Salaspils | ||
3. | Ādlers Kārlis | 4V | Saldus | ||
4. | Akula Biruta | 5S | Salaspils | ||
5. | Alksne Paula-Marta | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
6. | Anaņjeva Anastasija | 4S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
7. | Āne Betija | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
8. | Ansons Kārlis | 4V | SK Tērauds Ikšķile | ||
9. | Anspaks Ēriks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
10. | Aņetko Jekaterina | 4S | Salaspils | ||
11. | Apaļko Ksenija | 1S | 2VSK6A Salaspils | ||
12. | Apermanis Miks-Aksels | 3V | 1VSK10B Salaspils | ||
13. | Āre Ilze | 4S | Salaspils | ||
14. | Āre Uldis | 5V | olaine pag.PURINI | ||
15. | Avota Marija | 1S | Salaspils | ||
16. | Avots Nikolajs | 1V | Salaspils | ||
17. | Baidjuks Ivans | 1V | 2VSK6A Salaspils | ||
18. | Baikova Valerija | 2S | SS Arkādija Rīga | ||
19. | Bairaševskis Valerijs | 4V | SK Tērauds Rīga | ||
20. | Baltruševičs Artjoms | 1V | Salaspils Karate Klubs Salaspils | ||
21. | Beikmane Jūlija | 1S | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
22. | Beikmanis Anrijs | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
23. | Belousovs Dmitrijs | 4V | Līvāni | ||
24. | Bērziņa Elīza | 4S | Bērziņu ģimene Salaspils | ||
25. | Bērziņš Ēvalds | 2V | Bērziņu ģimene Salaspils | ||
26. | Bērziņš Ritvars | 3V | Rīga | ||
27. | Binduka Frida | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
28. | Binduka Vita | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
29. | Bogdanova Izabella | 2S | Bogdanovu ģimene/Firma L4 Piltene | ||
30. | Bogdanova Viktorija | 1S | Bogdanovu ģimene/Firma L4 Piltene | ||
31. | Bormane Emīlija | 2S | Veselības otrdiena Salaspils | ||
32. | Borozinskis Dzintars | 5V | Ķegums | ||
33. | Borozinskis Kaspars | 2V | Ķegums | ||
34. | Bražinska Renāte | 4S | Salaspils Siltums Salaspils | ||
35. | Brokāne Santa | 4S | Salaspils | ||
36. | Budetskyi Bogdan | 1V | 2VSK6A Salaspils | ||
37. | Budreika Mārtiņš | 1V | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
38. | Burbulītis Reinis | 3V | 1VSK10B Salaspils | ||
39. | Bušs Aigars | 4V | Salaspils Siltums Salaspils | ||
40. | Caics Jānis | 6V | --- Rīga | ||
41. | Caune Malda | 6S | - Salaspils | ||
42. | Čekmarjova Katrīna | 2S | Salaspils | ||
43. | Čerkasova Jeļena | 5S | KNAUF Saurieši | ||
44. | Čibisovs Vitālijs | 4V | Riga | ||
45. | Čornijs Stepans | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
46. | Danenberga Agita | 4S | VSK Noskrien Rīga | ||
47. | Davidova Samanta-Aleksan | 3S | Salaspils | ||
48. | Dehteviča Monika | 1S | Madliena | ||
49. | Demidovs Daniils | 1V | Salaspils | ||
50. | Dicmanis Oskars | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
51. | Dosbergs Gustavs | 1V | IM Sports Salaspils | ||
52. | Drēviņš Mārcis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
53. | Dzosens Ralfs | 1V | Salaspils | ||
54. | Eglitis Oskars-Martins | 4V | Skrienam Liepāja Liepāja | ||
55. | Ēķe-Ozoliņa Anna | 4S | Salaspils | ||
56. | Feteris Aigars | 4V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
57. | Fiļimonovs Alekss | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
58. | Freidenfelde Gunda | 3S | 1VSK10B Salaspils | ||
59. | Fridrihsons Ričards | 1V | IM Sports Salaspils | ||
60. | Fukse Diāna | 4S | Salaspils | ||
61. | Fukse Paula | 1S | Salaspils | ||
62. | Fuksis Haralds | 1V | Salaspils | ||
63. | Fuksis Oskars | 1V | Salaspils | ||
64. | Gaile Līna | 3S | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
65. | Gailīte Elga | 4S | E-komanda Salaspils | ||
66. | Gailītis Ernests | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
67. | Gailums Rainers | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
68. | Galviņš Ričards | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
69. | Golubevs Mihails | 4V | SK Tērauds-1 Rīga | ||
70. | Gorbačova Inna | 5S | Riga | ||
71. | Grasa Aivija | 3S | 1VSK10B S | ||
72. | Grēgers Ernests-Juliāns | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
73. | Gribs Daniels | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
74. | Griķe Alise | 4S | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
75. | Griķe Amanda | 1S | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
76. | Grīnbauma Laura | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
77. | Gulbe Marta | 2S | Salaspils | ||
78. | Gulbis Martins | 1V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
79. | Gundega Neiburga | 5S | Salaspils | ||
80. | Gusevs Vjačeslavs | 5V | Knauf Latvija Salaspils | ||
81. | Gustova Marija | 1S | 2VSK6A Salaspils | ||
82. | Gūtmanis Oļģerts | 5V | Salaspils | ||
83. | Ilsjāne Laura-Mišela | 3S | 1VSK10B Salaspils | ||
84. | Jakubaņecs Stefans | 1V | 2VSK6A Salaspils | ||
85. | Jakuboviča Nikola | 1S | 2VSK6A Salaspils | ||
86. | Janišs Ričards | 1V | IM Sports Salaspils | ||
87. | Jansons Markuss-Reinis | 4V | Jelgava | ||
88. | Jansons Roberts-Jānis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
89. | Jegorova Olga | 4S | Jurmala | ||
90. | Joja Kristaps | 1V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
91. | Joja Vairis | 4V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
92. | Jurovs Niks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
93. | Jušēns Toms-Rūdolfs | 1V | Salaspils | ||
94. | Karašovs Mārcis | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
95. | Kazāka Sanita | 4S | Jelgava | ||
96. | Kļaviņa Estere | 1S | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
97. | Kļaviņa Eva-Evelīna | 2S | Salaspils | ||
98. | Kļaviņa Laura | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
99. | Knipše Rasma-Sandra | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
100. | Knipšis Ričards | 4V | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
101. | Kovšars Maksims | 4V | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
102. | Kovšars Nikita | 2V | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
103. | Kozlov Petr | 4V | Moskva | ||
104. | Kožuhovska Keita | 1S | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
105. | Krauja Reinis | 2V | IM Sports Salaspils | ||
106. | Krauze Karīna | 2S | Mārupe | ||
107. | Kravalis Emīls | 3V | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
108. | Kravalis Jānis | 2V | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
109. | Krēsliņš Reinis | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
110. | Krilova Alise | 4S | Rite | ||
111. | Krone Lūcija | 6S | Olaine | ||
112. | Krūmiņa Dace | 4S | Salaspils | ||
113. | Krūmiņa Nora | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
114. | Kukšinova Jūlija | 4S | Salaspils | ||
115. | Kuļikovs Kristians-Daniels | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
116. | Kursišs Rolands | 4V | Jelgava | ||
117. | Kuzmica Alona | 4S | Salaspils | ||
118. | Kuzmičovs Maksims | 1V | 2VSK6A Salaspils | ||
119. | Ķīkule Zane | 4S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
120. | Ķikuste Anete | 4S | Salaspils | ||
121. | Ķikuste Loreta | 3S | Salaspils | ||
122. | Ķikusts Lūkass | 1V | Salaspils | ||
123. | Larkina Anna | 2S | Riga | ||
124. | Lekse Rita | 6S | Drusti Raunas nov. | ||
125. | Līcītis Emīls | 1V | IM sports Salaspils | ||
126. | Liepa Māris | 4V | EM Sound services Salaspils | ||
127. | Liepiņa Inga | 4S | Salapils | ||
128. | Liepiņa Kristīne | 4S | Salaspils | ||
129. | Liepiņš Jānis | 4V | Salapils | ||
130. | Liepiņš Lauris | 4V | Salaspils | ||
131. | Liepiņš Ričards-Jānis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
132. | Liepnieks-Pavlovs Anvars | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
133. | Ligere Baiba | 4S | Salaspils | ||
134. | Ligeris Kristiāns | 1V | IM Sports Salaspils | ||
135. | Linde Eva | 3S | 1VSK10B Salaspils | ||
136. | Līne Signe | 2S | Karatē skola Salaspils | ||
137. | Līpenītis Gustavs | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
138. | Litevskis Roberts | 4V | Rīga | ||
139. | Lucika Laura-Anna | 2S | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
140. | Ļeščinska Kristina | 4S | Rīga | ||
141. | Ļeščinska Viktorija | 4S | Rīga | ||
142. | Mamedova Karīna | 4S | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
143. | Maševskis Kristaps | 4V | Rite | ||
144. | Matvejeva Ilze | 4S | Rīga | ||
145. | Meirāns Adrians | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
146. | Melgalve Ilze | 4S | HONEST RENT Valmiera | ||
147. | Melins Marks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
148. | Meļķis Māris | 4V | SK Tērauds Valmieras pagasts | ||
149. | Miķelsone Gunita | 4S | AIZKRAUKLE Aizkraukle/Skrīveri | ||
150. | Millers Alvis | 4V | Jelgava | ||
151. | Mills Enriko-Patriks | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
152. | Mortuļevs Daniels | 1V | 2VSK6A Salaspils | ||
153. | Mūrnieks Jānis | 4V | SK Tērauds Lielvārde | ||
154. | Naglis Ainārs | 5V | Rīga | ||
155. | Nazarova Alīna | 1S | 2VSK6A Salaspils | ||
156. | Neiburga Gundega | 5S | Salaspils | ||
157. | Niedra Artūrs-Gerogs | 1V | Salaspils | ||
158. | Ņitočkins Nikolajs | 4V | MOREX.LV Rīga | ||
159. | Ozola Sara-Mišela | 3S | 1VSK10B Salaspils | ||
160. | Ozoliņa Elīza-Andra | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
161. | Ozoliņa Jeļena | 4S | Fiksie pulverīši Salaspils | ||
162. | Ozoliņa Kristina | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
163. | Ozoliņš Gustavs | 1V | Salaspils | ||
164. | Ozols Markuss | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
165. | Ozols Raivo | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
166. | Pakalniete Laura-Dace | 3S | 1VSK10B Salaspils | ||
167. | Pāķe Gundega | 4S | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
168. | Pavlovičs Dāvis | 1V | Salaspils | ||
169. | Pence Jolanta | 3S | Sk,,LejasciemS Gulbene | ||
170. | Petrovska Evija | 2S | VSK Noskrien Salaspils | ||
171. | Petrovskis Emīls | 1V | VSK Noskrien Salaspils | ||
172. | Plūme Marks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
173. | Podnieks Mārtiņš | 4V | Silakrogs | ||
174. | Poļakovs Artemijs | 1V | Salaspils sporta skola/2VSK6A Salaspils Salaspils | ||
175. | Pranks Markuss | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
176. | Priževoite Anna-Katrīna | 1S | AK un Co Salaspils | ||
177. | Prūsis Rihards | 2V | Marupe | ||
178. | Pučko Gvido | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
179. | Purviņš Anatolijs | 4V | Salaspils | ||
180. | Purviņš Edvarts-Ernsts | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
181. | Rence Ieva | 4S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
182. | Rumpēters Gunārs | 4V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
183. | Runča Kate | 1S | Salaspils | ||
184. | Runča Rūta | 2S | Salaspils | ||
185. | Rutkis Adrians | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
186. | Safonova Aleksandra | 4S | ALL 4 Salaspils | ||
187. | Safonovs Aleksejs | 4V | ALL 4 Salaspils | ||
188. | Safonovs Roberts | 1V | ALL 4 Salaspils | ||
189. | Sauana Laine | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
190. | Seimanova Kristiāna | 2S | Ikšķile | ||
191. | Skudra Oskars | 4V | Ogre | ||
192. | Smilga Lelde | 1S | Salaspils | ||
193. | Smilga Solvita | 4S | Salaspils | ||
194. | Smiltiņš Edgars | 4V | Rīga | ||
195. | Sokunova Alīna | 2S | Salaspils | ||
196. | Solodova Anastasija | 1S | 2VSK6A Salaspils | ||
197. | Staševskis Maksims | 2V | Salaspils | ||
198. | Stirāns Emīls | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
199. | Stivriņa Kristīne | 4S | Salaspils | ||
200. | Stolbovs Gvido | 5V | kmsbp.lv Jūrmala | ||
201. | Straškevičs Mareks | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
202. | Strautnieks Kristiāns | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
203. | Strautnieks Matīss | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
204. | Strazdiņa Laura | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
205. | Strazdiņa Ligita | 4S | Saldus | ||
206. | Stūriška Evelīna | 1S | Salaspils | ||
207. | Stūrītis Jānis | 1V | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
208. | Svilāne Zane | 4S | Salaspils | ||
209. | Šals Emīls | 4V | Aizkraukle Skrīveri | ||
210. | Šapale-Mamošina Simone | 1S | Salaspils | ||
211. | Šatalovs Vladimirs | 4V | KNAUF TEC2 | ||
212. | Šebnem Firat | 3V | 1VSK10B Salaspils | ||
213. | Šikors-Podkalns Roberts | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
214. | Šteimanis Mārtiņš | 4V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
215. | Šteinbergs Jānis | 3V | 1VSK10B Salaspils | ||
216. | Štulbergs Gatis | 4V | Maratona klubs/Dionsportlab Rīga | ||
217. | Švedova Irina | 5S | 2VSK6A Salaspils | ||
218. | Trasenoks Markuss | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
219. | Treikale Yulia | 4S | Salaspils | ||
220. | Trencis Rolands | 4V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
221. | Tupe Aivars | 1V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
222. | Ulmanis Markuss | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
223. | Umbraško Lāsma | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
224. | Vahere-Abražune Emīlija | 1S | Rīga | ||
225. | Vancāns Ivo | 4V | IPF Digital Rīga | ||
226. | Vasiljeva Alīna | 1S | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
227. | Vasiļjevs Valērijs | 1V | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
228. | Vegmanis Emīls-Edvards | 1V | Individuāli Jelgava | ||
229. | Veļika Felicita | 1S | Mārupe | ||
230. | Vēvere Dace | 5S | Salaspils | ||
231. | Vēvere-Griba Evita | 4S | Salaspils | ||
232. | Vēveris Kristers | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
233. | Vidzis Justs | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
234. | Vidzis Krists | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
235. | Vilcāne Ilze | 4S | Rīga | ||
236. | Vītola Sandra | 4S | Salaspils | ||
237. | Vītols Edvards | 1V | IM Sports SALASPILS | ||
238. | Vītols Henriks | 1V | Salaspils sporta skola SALASPILS | ||
239. | Vladimirova Līga | 4S | Salaspils | ||
240. | Vladimirovs Rihards | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
241. | Vladimirovs Roberts | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
242. | Volkovs Deniss | 1V | Rīga | ||
243. | Volks Kristiāns | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
244. | Zagorska Anita | 4S | Ezerkauliņi Salaspils | ||
245. | Zaharova Žanete | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
246. | Zaķis Mārtiņš | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
247. | Zarakovska Alīna | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
248. | Zeimule Kristiāna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
249. | Zeltiņš Lauris | 4V | RP SIA RĪGAS SATIKSME Rīga | ||
250. | Zinkovs Iļja | 4V | MOREX.LV Rīga | ||
251. | Zinovskis Vladislavs | 4V | MOREX.LV Ikšķile | ||
252. | Zubovs Savelijs | 1V | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
253. | Žilde Linda | 3S | 1VSK10B Salaspils | ||
254. | Žiļcova Vaļērija | 1S | 2VSK6A Salaspils | ||
255. | Žiļcovs Maksisms | 1V | 2VSK6A Salaspils |
Saulkalne-S bērnu skrējiens, 700m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņš Dāvis | Z2 | Salaspils Salaspils | ||
2. | Akmane Alise | M3 | Salaspils | ||
3. | Amoliņa Nora | M2 | Salaspils | ||
4. | Anaņjeva Margarita | M1 | Salaspils | ||
5. | Annuskovs Oskars | Z2 | Riga | ||
6. | Anspaka Elizabete | M2 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
7. | Balode Patrīcija | M1 | Salaspils | ||
8. | Baltruševiča Katrīna | M1 | Salaspils Karate Klubs Salaspils | ||
9. | Barabanovs Timurs | Z3 | Saurieši | ||
10. | Bārbale Alise | M2 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
11. | Bārbals Gustavs | Z3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
12. | Barišņikovs Timurs | Z1 | Salaspils | ||
13. | Bašaka Darina | M2 | KNAUF Salaspils | ||
14. | Bašaka Sofija | M3 | KNAUF Salaspils | ||
15. | Beķers Eduards | Z1 | Ikšķile | ||
16. | Beķers Rūdolfs | Z3 | Ikšķile | ||
17. | Belavina Milana | M3 | Karate Skola Salaspils | ||
18. | Berezņevs Akims | Z1 | Karate Skola Salaspils | ||
19. | Berzins Gusts | Z2 | Salaspils | ||
20. | Bērziņa Letīcija | M1 | Bērnu skrējiens 700 m Salaspils | ||
21. | Bērziņa Undīne | M1 | Bērziņi Rīga | ||
22. | Bērziņš Gerhards | Z3 | Bērziņu ģimene Salaspils | ||
23. | Bibičevs Nikita | Z3 | Salaspils | ||
24. | Birzulis Martins | Z2 | Salaspils Karatē Klubs Saulkalne | ||
25. | Blanks Ernests | Z1 | Salaspils | ||
26. | Bočkova Darina | M1 | Rīga | ||
27. | Bogdanova Katrīna | M1 | Bogdanovu ģimene/Firma L4 Piltene | ||
28. | Bogdanova Veronika | M3 | Bogdanovu ģimene/Firma L4 Piltene | ||
29. | Bogdanovs Aleksis | Z2 | Bogdanovu ģimene/Firma L4 Piltene | ||
30. | Borovska Anastasija | M1 | Salaspils | ||
31. | Brants Pauls | Z2 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
32. | Buša Kate | M3 | Ezerkauliņi Salaspils | ||
33. | Bušs Tomass | Z1 | Ezerkauliņi Salaspils | ||
34. | Cekule Annija | M1 | Salaspils | ||
35. | Cvetkovs Deivijs | Z1 | Olaine | ||
36. | Česaļina Veronika | M1 | Rīga | ||
37. | Damroze Artis | Z1 | Damroze Family Olaines nov. | ||
38. | Danilovskis Vladimirs | Z1 | rīga | ||
39. | Dosbergs Jēkabs | Z2 | D4 Salaspils | ||
40. | Dubicka Gabriela | M2 | Salaspils | ||
41. | Dzirne Sabīne | M2 | Salaspils | ||
42. | Feimane Veronika | M1 | Riga | ||
43. | Felšus Kārlis | Z3 | Felšus Salaspils | ||
44. | Fridrihsone Annija | M3 | Salaspils | ||
45. | Gasiņa Sofija | M1 | Salaspils/Zīriņi Salaspils | ||
46. | Gasiņa Tīna | M1 | Salaspils/Zīriņi Salaspils | ||
47. | Gasjule Jelizaveta | M1 | Salaspils | ||
48. | Gasjuls Andrejs | Z3 | Salaspils | ||
49. | Gasjuls Oleģs | Z3 | Salaspils | ||
50. | Gile Amanda | M1 | KNAUF Sigulda | ||
51. | Gile Enija | M3 | KNAUF Sigulda | ||
52. | Gils Martins | Z2 | KNAUF Sigulda | ||
53. | Golubevs Glebs | Z2 | Salaspils | ||
54. | Graudužis Rihards | Z2 | Salaspils | ||
55. | Grdzelidze Ņikita | Z1 | Salaspils | ||
56. | Greiško Stefānija | M1 | Rīga | ||
57. | Griba Oļesja | M1 | Salaspils | ||
58. | Gribs Ričards | Z1 | Salaspils Salaspils | ||
59. | Grundāne Annija | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
60. | Grundāne Keitija | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
61. | Holmanova Jūlija | M3 | Salaspils Salaspils | ||
62. | Hripčenko Rodions | Z3 | Salaspils | ||
63. | Ikvilde Sofija | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
64. | Iscuka Evelina | M3 | Salaspils | ||
65. | Iscuka Ieva | M1 | Salaspils | ||
66. | Ivanova Taisija | M2 | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
67. | Ivanovs Artūrs | Z3 | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
68. | Izotovs Artemijs | Z2 | ULBROKA Rìga | ||
69. | Jakimčuka Zlata | M1 | Salaspils | ||
70. | Jakimčuks Fjodors | Z2 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
71. | Jakimčuks Viktors | Z1 | Salaspils | ||
72. | Jakovļeva Samanta | M1 | JK_Family Salaspils | ||
73. | Janiša Katrīna | M1 | Salaspils | ||
74. | Jaščenoka Mētra | M2 | Salaspils Salaspils | ||
75. | Jegorovs Artjoms | Z2 | SS JURMA Jurmala | ||
76. | Joja Evelīna | M2 | Ezerkauliņi Salaspils | ||
77. | Kaļverša Elza | M2 | Salaspils Zīriņi Salaspils | ||
78. | Kaļveršs Ralfs | Z2 | Salaspils Zīriņi Salaspils | ||
79. | Kapača Katrīna | M3 | Salaspils | ||
80. | Karasenko Nikolajs | Z1 | Salaspils | ||
81. | Karašova Samanta | M3 | Salaspils | ||
82. | Karņickis Kristers | Z2 | Ādaži | ||
83. | Kaufelds Rendijs | Z1 | Rīgas raj, Silakrogs | ||
84. | Kindzuļs Mikus-Roberts | Z1 | Salaspils | ||
85. | Kirillova Sindija | M1 | Salaspils | ||
86. | Kislaks Daniels | Z1 | Salaspils | ||
87. | Klementjevs Maksims | Z1 | Riga | ||
88. | Klementjevs Stanislavs | Z1 | salaspils | ||
89. | Kļaviņa Rebeka | M1 | Salaspils | ||
90. | Kovšara Poļina | M1 | Salaspils Karate klubs Salaspils | ||
91. | Kovšars Jegors | Z2 | Salaspils Karate klubs Salaspils | ||
92. | Krasikovs Roberts | Z1 | Banda Riga | ||
93. | Krastiņš Helvijs | Z3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
94. | Krīgalis Kristens | Z1 | Madona | ||
95. | Krūmiņa Arta | M2 | Salaspils | ||
96. | Kučiers Ernests | Z1 | Salaspils | ||
97. | Kudrjavceva Valerija | M1 | Rīga | ||
98. | Kudrjavcevs Aleksandrs | Z1 | Rīga | ||
99. | Kupcāns Alens | Z1 | Salaspils | ||
100. | Kupreviča Šarlote | M1 | - Salaspils | ||
101. | Kurbatskis Aleksejs | Z1 | Ogre | ||
102. | Kuzmins Mihails | Z1 | Salaspils | ||
103. | Lablaiks Marks | Z1 | Salaspils | ||
104. | Lakovica Estere | M1 | Salaspils | ||
105. | Lazda Toms | Z2 | Salaspils | ||
106. | Lazdāne Annija | M1 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
107. | Lerhis Jānis | Z1 | Zaķumuiža | ||
108. | Līcītis Oskars | Z3 | IM sports Salaspils | ||
109. | Liepiņa Enija-Marta | M1 | Saulkalne | ||
110. | Liepiņa Kasandra | M3 | Dzidrinas | ||
111. | Liepiņš Edvards | Z1 | Saulkalne | ||
112. | Ligere Elīza | M3 | Salaspils | ||
113. | Ligere Luīze | M1 | Salaspils | ||
114. | Limanāns Gustavs | Z2 | RIEKSTI Rīga | ||
115. | Līpenītis Henrijs | Z2 | Salaspils | ||
116. | Ločmelis Valters | Z1 | VSK Burkanciems & co Salaspils | ||
117. | Lubgāne Sofija | M3 | Alta Yoga Salaspils | ||
118. | Lubgāns Ēriks | Z1 | Kegaroos Salaspils | ||
119. | Maksimenko Viktorija | M1 | Salaspils | ||
120. | Malinovskis Timurs | Z3 | Salaspils | ||
121. | Mamonova Ksenija | M2 | Salaspils | ||
122. | Markots Martins | Z1 | Rīga | ||
123. | Martinesa-Domingesa Undine | M1 | Vangaži | ||
124. | Meinerts Artis | Z1 | Salaspils | ||
125. | Mičuls Augusts | Z1 | Salaspils | ||
126. | Mikelsone Monta | M3 | Saldus | ||
127. | Milaša Maija | M2 | ZIBENS Salaspils | ||
128. | Milašs Jēkabs | Z1 | ZIBENS Salaspils | ||
129. | Mjaļenkovs Jeļeazars | Z2 | Karatē Klubs Salaspils | ||
130. | Mucenieks Rihards | Z2 | Rundāles novads | ||
131. | Naumovs Timurs | Z1 | Salaspils | ||
132. | Novika Paula | M1 | Salaspils | ||
133. | Ņeborskis Andriāns | Z1 | Salaspils Salaspils | ||
134. | Ņikiforovs Martins | Z1 | Matisons Runner's Club Kazdanga | ||
135. | Ogorodnikovs Ričards | Z2 | Salaspils | ||
136. | Opolais Evīns | Z2 | Salaspils | ||
137. | Orlovska Denīze | M1 | KNAUF Saurieši | ||
138. | Osīte Elīza | M1 | Osīši Salaspils | ||
139. | Osītis Matīss | Z1 | Osīši Salaspils | ||
140. | Ozoliņš Ēriks | Z2 | Salaspils | ||
141. | Ozoliņš Jānis | Z3 | Salaspils | ||
142. | Pakula Oskars | Z1 | Rīga | ||
143. | Pāķe Madara | M3 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
144. | Pēdāja Elizabete | M2 | Salaspils | ||
145. | Pinta Filips | Z2 | Salaspils | ||
146. | Pinta Paula-Marija | M3 | Salaspils | ||
147. | Pinta Sofija | M1 | Salaspils | ||
148. | Popko Adrians | Z1 | Ogre | ||
149. | Popko Tomass | Z2 | Ogre | ||
150. | Priževoite Marija | M1 | Putns & co Salaspils | ||
151. | Prūsis Ralfs | Z1 | Rīga | ||
152. | Purviņa Rūta | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
153. | Riekstiņa Anna-Olīvija | M3 | Rīga | ||
154. | Rjabuha Māris-Aleksis | Z2 | Riga | ||
155. | Romanovskis Ivans | Z3 | Salaspils | ||
156. | Ropšs Mārtiņš | Z3 | Salaspils | ||
157. | Ropšs Viesturs | Z2 | Salaspils | ||
158. | Rozenbergs Ričards | Z1 | Rīga | ||
159. | Rozentāle Amanda | M2 | Iecava | ||
160. | Rudene Aleksandra | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
161. | Runčs Made | M1 | Salaspils | ||
162. | Rupeika Luīza | M3 | Body Factory Salaspils | ||
163. | Sauana Keitlīna | M1 | Ezerkauliņi Salaspils | ||
164. | Saulītis Gustavs | Z2 | Salaspils karatē klubs Salaspils | ||
165. | Serkovs Arsenijs | Z2 | Salaspils | ||
166. | Sīle-Seile Keita | M2 | Salaspils | ||
167. | Skripko Daniils | Z3 | Salaspils | ||
168. | Skudra Annija | M1 | Ogre | ||
169. | Skujenieks Kārlis | Z1 | Salaspils | ||
170. | Sladzevskis Henrijs | Z2 | Z2 Salaspils | ||
171. | Slaktere Nikija | M1 | Salaspils | ||
172. | Smirnovs Dmitrijs | Z2 | Salaspils | ||
173. | Sokolovska Jelizaveta | M1 | Salaspils sporta nams Rīga | ||
174. | Sola Krišjānis | Z2 | Salaspils | ||
175. | Sondore Ilarija | M3 | KNAUF Salaspils | ||
176. | Sperga Tomass | Z3 | Salaspils | ||
177. | Stalidzāne Emīlija-Paula | M2 | Salaspils | ||
178. | Stolbovs Ralfs | Z2 | kmsbp.lv Jurmala | ||
179. | Strēlnieks Matīss | Z1 | Ogre | ||
180. | Stūrītis Martins | Z3 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
181. | Šapale-Mamošina Estere | M2 | Salaspils | ||
182. | Šarova Alisa | M1 | Salaspils | ||
183. | Šarovs Aleksejs | Z2 | Salaspils | ||
184. | Šaškovs Arsenijs | Z3 | M3A Salaspils | ||
185. | Šaškovs Artemijs | Z2 | M3A Salaspils | ||
186. | Ščipakova Svetlana | M3 | Salaspils karate klubs Salaspils | ||
187. | Šīrante Darja | M1 | ULBROKA Rīga | ||
188. | Šīrante Jelizaveta | M1 | ULBROKA Rīga | ||
189. | Šteimane Linda | M2 | Jelgava | ||
190. | Šteimanis Reinis | Z3 | Jelgava | ||
191. | Šteinblūma Agnese | M2 | Ikšķile | ||
192. | Tabakhs Faress | Z3 | Salaspils | ||
193. | Terehovs Ralfs-Atis | Z2 | Salaspils | ||
194. | Tocs-Macāns Kristaps-Jānis | Z1 | Salaspils | ||
195. | Točs Haralds | Z2 | Salaspils | ||
196. | Tomings Andrejs | Z3 | Salaspils Salaspils | ||
197. | Tomings Romāns | Z1 | Salaspils Salaspils | ||
198. | Treikalis Markus | Z1 | Salaspils | ||
199. | Trūpa Anastasija | M1 | RUN to LIVE Riga | ||
200. | Trupa Kristine | M3 | RUN to LIVE Riga | ||
201. | Tumakovs Artūrs | Z2 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
202. | Tupe Aleksandrs | Z3 | Salaspils | ||
203. | Tupe Elizabete | M1 | Ezerkauliņi Salaspils | ||
204. | Upeniece Austra | M1 | Salaspils karate klubs Salaspils | ||
205. | Upeniece Madara | M3 | Salaspils karate klubs Salaspils | ||
206. | Upenieks Jānis | Z1 | Salaspils Karate klubs Salaspils | ||
207. | Upenieks Rūdolfs | Z3 | Salaspils karate klubs Salaspils | ||
208. | Ušpelis Adrians | Z2 | Ogre | ||
209. | Ušpelis Kristians | Z3 | Ogre | ||
210. | Uzule Madara | M1 | Salaspils | ||
211. | Vectirāns Rodrigo | Z2 | Atvasīte Salaspils | ||
212. | Vilcāne Helga | M1 | Rīga | ||
213. | Vitols Ralfs | Z3 | Salaspils | ||
214. | Volks Adrians | Z3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
215. | Zaharceva Alina | M1 | Salaspils | ||
216. | Zaharcevs Andrejs | Z2 | Salaspils | ||
217. | Zaicevs Ņikita | Z3 | Salaspils Salaspils | ||
218. | Zariņš Mairis | Z1 | Salaspils | ||
219. | Zaščirinskis Markuss | Z1 | Salaspils | ||
220. | Zdanovska Polina | M1 | Rīga | ||
221. | Zdanovskis Dmitrijs | Z3 | RIGA | ||
222. | Zēbergs Ernests | Z1 | Zebergi Salaspils | ||
223. | Zeps Norberts | Z2 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
224. | Ziemelis Dāvis | Z2 | Salaspils | ||
225. | Zujane Marta | M1 | Upeslejas | ||
226. | Zvaigzne Nikola | M2 | M2 Salaspils | ||
227. | Zvēra Amanda | M1 | Ikšķile | ||
228. | Zvēra Elizabete | M2 | Ikšķile | ||
229. | Zvērs Artūrs | Z1 | Ikšķile | ||
230. | Zviedre Keita | M3 | Saulkalne | ||
231. | Žuks Vitālijs | Z1 | Salaspils |