Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons 2019 | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons JānisV50VSK Noskrien
Rīga
2.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
3.  Beļinskis MārtiņšV30Baldone
4.  Bobylev VladimirV60Riga
5.  Brokāns MareksV40VSK Noskrien
Ŗīga
6.  Bušs ArmandsV30Ogres novads
Ogre
7.  Caune IvetaS40IKŠĶILE
8.  Damroze MārisV30individuāli
Rīga
9.  Devjatņikova VitaS30Rīga
10.  Fišere DainaS50Salaspils
11.  Gelsberga-Sokolova MadaraS20-
Rīga
12.  Griķis JānisV30Daugavpils Runners
Daugavpils
13.  Gulbis KasparsV20Niedrāji MR
Ventspils novads
14.  Heidingere GundegaS30Ogre/ MRC
Ogre
15.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
16.Jēkabsone MadaraS30Salaspils
17.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
18.  Kravčenko MartaS30Liepāja
19.  Krīgalis KārlisV30Barkava
20.  Kudlāns KristapsV20Rīga
21.  Kuliks ViktorsV60SALASPILS
22.Liepiņa ArtaS30Rīga
23.  Liepiņš VilnisV60individuāli
Carnikava
24.  Limanāns DainisV30RIEKSTI
Biksti
25.  Malahovs NikolajsV60Individuals
Salaspils
26.  Maslobojevs SergejsV30NRC Rīga
Rīga
27.  Meiers RainersV50Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
28.  Miķelsons AndisV40Vidrižu pag.
29.  Mozins JurijsV30Salaspils
30.  Muceniece GitaS30Maratona klubs
Rundāles novads
31.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
32.  Petrovs DzintarsV40noskrien.lv/LSC
Rīga
33.  Radkovska KristīneS30Salaspils
34.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
35.  Ragovskis DainisV50LDz
Salaspils
36.  Ranka MārtiņšV20Salaspils
37.  Rēders AndrisV40Rēderu banda
Ielejas
38.  Rozis RobertsV40Rīga
39.  Runčs JānisV40Salaspils
40.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
41.  Semenenko IljaV30Riga
42.  Semjonovs AndrejsV30Salaspils Siltums
Salaspils
43.  Skrypnik OleksandrV30RadhaKrishna
Salaspils
44.  Skujenieks JānisV30Rīga
45.  Smalovijs NikolajsV60LSC
Rīga
46.  Sparāns TomassV20Lielvārde
47.  Tolokonceva ElīnaS30VSK Noskrien
Salaspils
48.  Trokša PēterisV30KPOE
Salaspils
49.Tuvikene DaceS20Rīga
50.  Vecvanaga VitaS40Rīga
51.  Veiss AivarsV60VSK Noskrien
Salaspils
52.  Videmanis MārisV40Mežsusuri
Ogre
53.  Vidiņš AigarsV40Salaspils
54.  Vilks JurijsV40Riga
55.  Žuburs DainisV40Maratona klubs
Dunalka
56.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre

Knauf Skrējiens, 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš TomsVK30Salaspils
Salaspils
2.Andrejeva JūlijaSK30Rīga
3.  Arnicāns AinārsVK40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
4.  Aukselis VytautasVK20BMK Vejas
Pakruojis
5.  Auzāne-Arnicāne JeļenaSK50PaBaso / VSK Noskrien.lv
Jūrmala
6.  Balode LīgaSK30Rīga
7.  Bānis AndrejsVK20Salaspils Sporta skola
Salaspils
8.Barone ElīnaSK30Ogre
9.  Berezņevs VitālijsVK30Karate Skola
Salaspils
10.  Blanka KsenijaSK30Salaspils
11.  Bogustovs ĒvaldsVK40Rīga-Ogre-Piltene
12.  Boļšijs AgrisVK20Latgale Rulzz
Rēzekne
13.  Bražinska RenāteSK30Salaspils Siltums
Salaspils
14.Bričinska IngaSK30Salaspils
15.  Brokāns JānisVK30Swedbank
Salaspils
16.Burajeva JelenaSK40Salaspils
17.  Bušmane DanaSK20Salaspils
18.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
19.  Čudars JēkabsVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
20.  Dmitračenoks SergejsVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
21.  Dosberga AgateSKJSalaspils sporta skola
Salaspils
22.  Dosbergs DainisVK40D4
salaspils
23.  Fraktniece GunitaSK30Salaspils
24.  Gailuma KristīneSK20Ilzeskalna pag.
25.  Holmanovs AleksandrsVK40Salaspils
26.Jurgensons StaņislavsVKJBody Factory
Salaspils
27.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
28.Karņickis AndrejsVK30Ādaži
29.  Kiore-Kučiere MartaSK30Salaspils
30.  Kļaviņa-Kindzule IevaSK30Salaspils
31.  Konavko DmitrijsVK30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
32.  Krastiņš JānisVK30Zibenzellis
Ogre
33.  Kravalis AinārsVK40Siguldas maratona klubs
Sigulda
34.  Kristapsons DēvidsVKJSalaspils ātrie vilki
Salaspils
35.  Kristapsons GundarsVK40Salaspils ātrie vilki
Salaspils
36.  Kronbergs DainisVK40TUKUMS
TUKUMS
37.  Krūmiņa MarutaSK30Maratona klubs
Tukums
38.  Kuprejevs AleksejsVK30Ogre
39.Kurbatskis ArtjomsVK30Ogre
40.  Kursišs RolandsVK30Jelgava
41.  Ķikusts TomsVK40Salaspils
42.  Laukmanis JānisVK50Rīga
43.  Ligeris EdgarsVK30Salaspils
44.  Maksimenko MaksimsVK30Salaspils
45.  Mamedovs RuslansVK30Daugavpils Runners
Daugavpils
46.Matorins PavelsVK30Ogre
47.  Matvejeva IlzeSK30Rīga
48.  Meistere ZandaSK30Body Factory
Salaspils
49.  Miezīte DianaSK30Salaspils
50.  Miezītis AndisVK30Rīga
51.  Mikulova OlgaSK30MARATONA KLUBS
Valmiera
52.  Naglis MaksimsVK30Salaspils
53.Nereta IlzeSK30Salaspils
54.  Ņikiforovs LinardsVK40Matisons Runner's Club
Kazdanga
55.  Ņikiforovs MareksVKJMatisons Runner's Club
Aizputes novads, Kazdangas pagasts
56.Opolais JānisVK30Salaspils
57.  Pāķe LeldeSKJSaulkrasti SRT
Saulkrasti
58.  Pēdājs MārtiņšVK30Rīga
59.  Peļņiks GunārsVK30Salaspils
60.  Petrovskis HenrihsVK40VSK Noskrien
salaspils
61.  Pole KristiānaSK20Rīga
62.  Poļikarpova IlzeSK20Salaspils Siltums
Salaspils
63.  Popko AnnaSK30Ogre
64.  Popko DenissVK30Ogre
65.  Ratačova ViktorijaSK20Salaspils
66.  Rītere IngaSK20Ogre
67.  Rītere MudīteSK50Ogres novads
68.  Rupeika OlgaSK30Body Factory
Salaspils
69.  Samcovs AgrisVK40Musliks
Riga
70.  Sermolīte IlzeSK40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
71.Skovronska LauraSK20Salaspils
72.  Solovjovs ĒriksVK20Salaspils sporta skola
Salaspils
73.  Spalis IvarsVK40Rīga
74.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK30Salaspils
75.  Stūriška IndraSK30Salaspils
76.  Stūrīte IvetaSK30Sigulda
77.  Stūrītis JānisVK40Sigulda
78.  Supe JānisVK60Tirza
79.  Šanceva SvetlanaSK30Musliks
Jelgava
80.Šķeltiņa KristīneSK30Viena
Ikšķile
81.  Upenieks DainisVK50SK Ozolnieki B
Jelgava
82.  Vasjoha JekaterinaSK30Salaspils
83.  Vecgailis DmitrijsVK30Rīga
84.  Zariņa ZitaSK30Riga
85.  Zēberga GintaSK30Salaspils

Salaspils domes tautas skrējiens, 5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa Laura4SSalaspils
Salaspils
2.  Ābeltiņš Matīss1VSalaspils
Salaspils
3.  Alksne Paula-Marta2SSalaspils sporta skola
Salaspils
4.  Anspaks Ēriks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
5.  Aņetko Jekaterina4SSalaspils
6.  Āre Ilze4SSalaspils
7.  Āre Uldis5Volaine pag.PURINI
8.  Avota Marija1SSalaspils
9.  Avots Nikolajs1VSalaspils
10.  Baikova Valerija2SSS Arkādija
Rīga
11.  Baltruševičs Artjoms1VSalaspils Karate Klubs
Salaspils
12.  Belousovs Dmitrijs4VLīvāni
13.Binduka Frida2SSalaspils sporta skola
Salaspils
14.Binduka Vita2SSalaspils sporta skola
Salaspils
15.  Bogdanova Izabella2SBogdanovu ģimene/Firma L4
Piltene
16.  Bogdanova Viktorija1SBogdanovu ģimene/Firma L4
Piltene
17.Borozinskis Dzintars5VĶegums
18.Borozinskis Kaspars2VĶegums
19.  Budreika Mārtiņš1VSalaspils Sporta skola
Salaspils
20.  Bušs Aigars4VSalaspils Siltums
Salaspils
21.  Caune Malda6S-
Salaspils
22.  Čekmarjova Katrīna2SSalaspils
23.  Davidova Samanta-Aleksan3SSalaspils
24.Demidovs Daniils1VSalaspils
25.  Dosbergs Gustavs1VIM Sports
Salaspils
26.  Eglitis Oskars-Martins4VSkrienam Liepāja
Liepāja
27.  Feteris Aigars4VSalaspils sporta skola
Salaspils
28.  Fridrihsons Ričards1VIM Sports
Salaspils
29.  Fukse Diāna4SSalaspils
30.Fukse Paula1SSalaspils
31.Fuksis Haralds1VSalaspils
32.Fuksis Oskars1VSalaspils
33.  Gailītis Ernests2VSalaspils sporta skola
Salaspils
34.  Gailums Rainers2VSalaspils sporta skola
Salaspils
35.  Gribs Daniels1VSalaspils sporta skola
Salaspils
36.  Griķe Alise4SDaugavpils Runners
Daugavpils
37.  Griķe Amanda1SDaugavpils Runners
Daugavpils
38.  Gulbe Marta2SSalaspils
39.  Gūtmanis Oļģerts5VSalaspils
40.  Janišs Ričards1VIM Sports
Salaspils
41.  Jansons Markuss-Reinis4VJelgava
42.Jegorova Olga4SJurmala
43.  Jušēns Toms-Rūdolfs1VSalaspils
44.  Karašovs Mārcis2VSalaspils sporta skola
Salaspils
45.  Kazāka Sanita4SJelgava
46.  Kļaviņa Estere1SSalaspils Sporta skola
Salaspils
47.  Knipše Rasma-Sandra3SSalaspils sporta skola
Salaspils
48.  Knipšis Ričards4VSalaspils Sporta skola
Salaspils
49.  Kožuhovska Keita1SSalaspils Sporta skola
Salaspils
50.  Kravalis Emīls3VSiguldas maratona klubs
Sigulda
51.  Kravalis Jānis2VSiguldas maratona klubs
Sigulda
52.  Krēsliņš Reinis2VSalaspils sporta skola
Salaspils
53.  Krone Lūcija6SOlaine
54.  Krūmiņa Dace4SSalaspils
55.  Krūmiņa Nora2SSalaspils sporta skola
Salaspils
56.  Kukšinova Jūlija4SSalaspils
57.Kuzmica Alona4SSalaspils
58.Ķīkule Zane4VSalaspils sporta skola
Salaspils
59.  Ķikuste Anete4SSalaspils
60.  Ķikuste Loreta3SSalaspils
61.  Ķikusts Lūkass1VSalaspils
62.  Larkina Anna2SRiga
63.  Lekse Rita6SDrusti
Raunas nov.
64.  Līcītis Emīls1VIM sports
Salaspils
65.Liepiņa Inga4SSalapils
66.  Liepiņa Kristīne4SSalaspils
67.Liepiņš Jānis4VSalapils
68.Liepiņš Lauris4VSalaspils
69.  Liepiņš Ričards-Jānis1VSalaspils sporta skola
Salaspils
70.Ligere Baiba4SSalaspils
71.  Ligeris Kristiāns1VIM Sports
Salaspils
72.  Līpenītis Gustavs1VSalaspils sporta skola
Salaspils
73.  Lucika Laura-Anna2SSalaspils Sporta skola
Salaspils
74.Ļeščinska Kristina4SRīga
75.Ļeščinska Viktorija4SRīga
76.  Mamedova Karīna4SDaugavpils Runners
Daugavpils
77.  Melins Marks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
78.  Millers Alvis4VJelgava
79.  Mills Enriko-Patriks2VSalaspils sporta skola
Salaspils
80.Naglis Ainārs5VRīga
81.  Neiburga Gundega5SSalaspils
82.  Ozoliņa Elīza-Andra1SSalaspils sporta skola
Salaspils
83.Ozoliņa Kristina2SSalaspils sporta skola
Salaspils
84.  Ozols Markuss3VSalaspils sporta skola
Salaspils
85.  Ozols Raivo2VSalaspils sporta skola
Salaspils
86.  Pāķe Gundega4SSaulkrasti SRT
Saulkrasti
87.Pavlovičs Dāvis1VSalaspils
88.  Petrovska Evija2SVSK Noskrien
Salaspils
89.  Petrovskis Emīls1VVSK Noskrien
Salaspils
90.  Podnieks Mārtiņš4VSilakrogs
91.  Poļakovs Artemijs1VSalaspils sporta skola
Salaspils
92.  Pūre Irina4SJūrmala
93.  Pūris Ivo4VJūrmala
94.  Rence Ieva4SSalaspils sporta skola
Salaspils
95.  Runča Kate1SSalaspils
96.  Runča Rūta2SSalaspils
97.Safonova Aleksandra4SALL 4
Salaspils
98.Safonovs Aleksejs4VALL 4
Salaspils
99.Safonovs Roberts1VALL 4
Salaspils
100.Seimanova Kristiāna2SIkšķile
101.Skudra Oskars4VOgre
102.  Slaktere Nikija4SSalaspils
103.  Smilga Lelde1SSalaspils
104.  Smilga Solvita4SSalaspils
105.Staševskis Maksims2VSalaspils
106.  Straškevičs Mareks2VSalaspils sporta skola
Salaspils
107.  Strautnieks Kristiāns2VSalaspils sporta skola
Salaspils
108.  Strautnieks Matīss2VSalaspils sporta skola
Salaspils
109.Strazdiņa Ligita4SSaldus
110.  Stūriška Evelīna1SSalaspils
111.  Stūrītis Jānis1VSiguldas Sporta skola
Sigulda
112.  Svilāne Zane4SSalaspils
113.  Šals Emīls4VAizkraukle
Skrīveri
114.Šapale-Mamošina Simone1SSalaspils
115.  Štulbergs Gatis4VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
116.  Treikale Yulia4SSalaspils
117.  Vidzis Krists2VSalaspils sporta skola
Salaspils
118.  Vilcāne Ilze4SRīga
119.Vītola Sandra4SSalaspils
120.  Vītols Edvards1VIM Sports
SALASPILS
121.  Vītols Henriks1VSalaspils sporta skola
SALASPILS
122.Vladimirova Līga4SSalaspils
123.Vladimirovs Rihards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
124.Vladimirovs Roberts1VSalaspils
125.  Volks Kristiāns1VSalaspils sporta skola
Salaspils
126.  Zaharova Žanete1SSalaspils sporta skola
Salaspils
127.  Zaķis Mārtiņš1VSalaspils sporta skola
Salaspils
128.  Zarakovska Alīna2SSalaspils sporta skola
Salaspils
129.  Zeimule Kristiāna1SSalaspils sporta skola
Salaspils

Saulkalne-S bērnu skrējiens, 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņš DāvisZ2Salaspils
Salaspils
2.  Akmane AliseM3Salaspils
3.Baltruševiča KatrīnaM1Salaspils Karate Klubs
Salaspils
4.  Barabanovs TimursZ3Saurieši
5.  Belavina MilanaM3Karate Skola
Salaspils
6.  Berezņevs AkimsZ1Karate Skola
Salaspils
7.Bočkova DarinaM1Rīga
8.  Bogdanova KatrīnaM1Bogdanovu ģimene/Firma L4
Piltene
9.  Bogdanova VeronikaM3Bogdanovu ģimene/Firma L4
Piltene
10.  Bogdanovs AleksisZ2Bogdanovu ģimene/Firma L4
Piltene
11.  Damroze ArtisZ1Damroze Family
Olaines nov.
12.  Danilovskis VladimirsZ1rīga
13.Dosbergs JēkabsZ2D4
Salaspils
14.Dubicka GabrielaM2Salaspils
15.Dzirne SabīneZ2Salaspils
16.  Felšus KārlisZ3Felšus
Salaspils
17.Fridrihsone AnnijaM3Salaspils
18.Gasjule JelizavetaM1Salaspils
19.Gasjuls AndrejsZ3Salaspils
20.Gasjuls OleģsZ3Salaspils
21.Greiško StefānijaM1Rīga
22.  Griba OļesjaM1Salaspils
23.  Grundāne AnnijaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
24.Grundāne KeitijaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
25.  Holmanova JūlijaM3Salaspils
Salaspils
26.  Hripčenko RodionsZ3Salaspils
27.Iscuka EvelinaM3Salaspils
28.Iscuka IevaM1Salaspils
29.  Izotovs ArtemijsZ2ULBROKA
Rìga
30.  Jakovļeva SamantaM1JK_Family
Salaspils
31.  Janiša KatrīnaM1Salaspils
32.Jegorovs ArtjomsZ2SS JURMA
Jurmala
33.Karasenko NikolajsZ1Salaspils
34.Karņickis KristersZ2Ādaži
35.Kindzuļs Mikus-RobertsZ1Salaspils
36.Klementjevs MaksimsZ1Riga
37.Klementjevs StanislavsZ1salaspils
38.  Krastiņš HelvijsZ3Salaspils sporta skola
Salaspils
39.  Krīgalis KristensZ1Madona
40.  Kučiers ErnestsZ1Salaspils
41.  Kupreviča ŠarloteM1-
Salaspils
42.Kurbatskis AleksejsZ1Ogre
43.Lablaiks MarksZ1Salaspils
44.Lakovica EstereM1Salaspils
45.  Lazda TomsZ2Salaspils
46.  Lazdāne AnnijaM1Siguldas maratona klubs
Sigulda
47.  Līcītis OskarsZ3IM sports
Salaspils
48.  Liepiņa KasandraM3Dzidrinas
49.  Ligere ElīzaM3Salaspils
50.  Ligere LuīzeM1Salaspils
51.  Limanāns GustavsZ2RIEKSTI
Rīga
52.  Līpenītis HenrijsZ2Salaspils
53.Lubgāne SofijaM3Alta Yoga
Salaspils
54.Lubgāns ĒriksZ1Kegaroos
Salaspils
55.Maksimenko ViktorijaM1Salaspils
56.Mamonova KsenijaM2Salaspils
57.Markots MartinsZ1Rīga
58.Mičuls AugustsZ1Salaspils
59.Mikelsone MontaM3Saldus
60.  Mucenieks RihardsZ2Rundāles novads
61.Naumovs TimursZ1Salaspils
62.Ņikiforovs MartinsZ1Matisons Runner's Club
Kazdanga
63.  Opolais EvīnsZ2Salaspils
64.  Pāķe MadaraM3Saulkrasti SRT
Saulkrasti
65.Pēdāja ElizabeteM2Salaspils
66.Popko AdriansZ1Ogre
67.  Popko TomassZ2Ogre
68.  Pūris NiksZ2Jūrmala
69.  Riekstiņa Anna-OlīvijaM3Rīga
70.Romanovskis IvansZ3Salaspils
71.  Rozenbergs RičardsZ1Rīga
72.Runčs MadeM1Salaspils
73.  Rupeika LuīzaM3Body Factory
Salaspils
74.Sīle-Seile KeitaM2Salaspils
75.Skudra AnnijaM1Ogre
76.Slaktere NikijaM1Salaspils
77.  Sola KrišjānisZ2Salaspils
78.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM2Salaspils
79.  Stūrītis MartinsZ3Siguldas Sporta skola
Sigulda
80.Šapale-Mamošina EstereM2Salaspils
81.  Šīrante DarjaZ1ULBROKA
Rīga
82.  Šīrante JelizavetaM1ULBROKA
Rīga
83.  Šteimane LindaM2Jelgava
84.  Šteimanis ReinisZ3Jelgava
85.Terehovs Ralfs-AtisZ2Salaspils
86.Tomings AndrejsZ3Salaspils
Salaspils
87.Tomings RomānsZ1Salaspils
Salaspils
88.Uzule MadaraM1Salaspils
89.  Volks AdriansZ3Salaspils sporta skola
Salaspils
90.  Zaharceva AlinaM1Salaspils
91.  Zaharcevs AndrejsZ2Salaspils
92.  Zaicevs ŅikitaZ3Salaspils
Salaspils
93.Zariņš MairisZ1Salaspils
94.Zaščirinskis MarkussZ1Salaspils
95.Zdanovska PolinaM1Rīga
96.Zdanovskis DmitrijsZ3RIGA
97.  Ziemelis DāvisZ2Salaspils
98.  Zvēra AmandaM1Ikšķile
99.  Zvēra ElizabeteM2Ikšķile
100.Zvērs ArtūrsZ1Ikšķile
101.  Zviedre KeitaM3Saulkalne

Kopā pieteikušies: 371



Daugavpils PM 2019