Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

NIKE TRAINING DAY | Saraksts

NIKE TRAINING DAY, dalība 1 personai

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abdyldaev MaksatDalībnieksRīga
2.Ābele LīvaDalībnieksRīga
3.  Ābelīte KitijaDalībnieksBaldone
4.  Ābelīte SantaDalībnieksRīga
5.  Abiļeva EvijaDalībnieksRīga
6.  Abiļevs RobertsDalībnieksRīga
7.  Abiļevs RūdolfsDalībnieksRiga
8.  Ābola ElizabeteDalībnieksSigulda
9.  Abolina LauraDalībnieksSebruciems
10.Āboliņa ArtaDalībnieksRīga
11.Āboliņa JanaDalībnieksBBC
Liepāja
12.Āboliņa SantaDalībnieksFizioterapeite un BBC klubs Liepāja
Liepāja
13.  Āboliņš ArnisDalībnieksCēsis
14.  Āboliņš DruvisDalībnieksRauna
15.  Āboliņš KasparsDalībnieksCēsis
16.  Ābols KārlisDalībnieksValmiera
17.  Adadurova NataļjaDalībnieksSalaspils
18.  Afanasjeva KiraDalībnieksRīga
19.  Afonina DianaDalībnieksRīga
20.Afoņina KeitaDalībnieksTalsi
21.  Agapova GuntaDalībnieksMaxima Latvija
Limbaži
22.  Ager AlvaroDalībnieksRīga
23.  Ahmedovs ArsensDalībnieksRīga
24.  Ahmepovs ArsensDalībnieksRīga
25.Aile AnnaDalībnieksRīga
26.  Aizpurietis AgrisDalībnieksRīga
27.  Aizupe KristīnaDalībnieksRīga
28.  Akmene SanitaDalībnieksVentspils
29.  Akmentiņa LauraDalībnieksSigulda
30.  Akmentiņa LīgaDalībnieksRīga
31.  Aktanarovics ArtisDalībnieksMālpils
32.  Alaine AnitaDalībnieksSolvay
Rīga
33.  Alberte LindaDalībnieksRopaži
34.Alehna ArtūrsDalībnieksRīga
35.  Aleksandrs PēterisDalībnieksRīga
36.Aleksandrs RadjuksDalībnieksRocket
Rīga
37.  Aleksejeva OļesjaDalībnieksDaugavpils
38.  Alksne EvitaDalībnieksLimbaži
39.  Alksne InutaDalībnieksRīga
40.  Alksnis ĀdamsDalībnieksLiepāja
41.  Alpersteina MarijaDalībnieksRīga
42.  Alperšteina NatālijaDalībnieksRīga
43.  Aļohins AndrejsDalībnieksBaltezers
44.  Āmanis RobertsDalībnieksRīga
45.  Ancveriņš LaurisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
46.  Ančs JānisDalībnieksRīga
47.  Andersone AlinaDalībnieksSaldus
48.  Andersone AlinaDalībnieksRīga
49.  Andersone Anete-ElīzaDalībnieksSaldus
50.Andersone SimonaDalībnieksRIGA
51.  Andersons ArmandsDalībnieksSalaspils
52.  Andersons ŽanisDalībnieksSaldus
53.  Andrejeva JekaterinaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
54.Andrejeva OlgaDalībnieksBallistic Boxing Club
Liepāja
55.  Andriekus AijaDalībnieksLiepāja
56.  Andrijauska IlzeDalībnieksRīga
57.  Andžāne IevaDalībnieksRīga
58.  Andžāns RičardsDalībnieksAizkraukle
59.  Anfimova NairaDalībnieksRīga
60.  Anoško OksanaDalībnieksCēsis
61.  Antipins DmitrijsDalībnieksLiepāja
62.  Antonova AnnaDalībnieksRīga
63.  Antonova SvetlanaDalībnieksJelgava
64.  Antonovičs AnatolijsDalībnieksJelgava
65.  Antonovs SergejsDalībnieksRīga
66.Antoņuka AgneseDalībnieksRīga
67.Anufrijeva JūlijaDalībnieksRīga
68.Apmanis GvidoDalībnieksSigulda
69.  Apsīte Ance-LuīzeDalībnieksValmiera
70.  Apsīte LindaDalībnieksGulbene
71.  Arājs OskarsDalībnieksRīga
72.  Araslanova AleksandraDalībnieksRīga
73.Arbidāne UnaDalībnieksRīga
74.  Arbuzovs ArmandsDalībnieksArbuzovs
Rūjiena
75.  Āre IlzeDalībnieksSalaspils
76.Arendi ArletteDalībnieksTeam Coach Svea
Tartu
77.  Arpa JūlijaDalībnieksSolvay
Rīga
78.  Ārsmeniece ArtaDalībnieksJēkabpils
79.  Ārsmeniece DārtaDalībnieksJekabpils
80.Artemjeva IlzeDalībnieksRīga
81.  Artiņa UlrikaDalībnieksRīga
82.Asauļaka IneseDalībnieksFit Fitness
Rīga
83.  Asne ElīnaDalībnieksInčukalns
84.  Ašmane LīvaDalībnieksJelgava
85.  Augule SintijaDalībnieksRīga
86.  Aukselis VytautasDalībnieksBMK Vejas
Pakruojis
87.  Auniņa-Blaumane ElīzaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
88.Aus AnuDalībnieksTallinn
89.  Auzere-Podniece IevaDalībnieksMārupe
90.  Auziņs MiksDalībnieksRīga
91.  Avanesjans KarensDalībnieksJūrmala
92.  Avotiņa AgneseDalībnieksValmiera
93.  Avotiņa KitijaDalībnieksRīga
94.  Avots RūdolfsDalībnieksAlūksne
Alūksne
95.  Āze AmandaDalībnieksLimbaži
96.  Babris IngaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
97.  Babris KristīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
98.  Bačiule-Kariņa ZaneDalībnieksLimbaži
99.  Bačuka ElīnaDalībnieksSolvay
Rīga
100.  Badanovs RuslansDalībnieksRīga
101.  Baikovs RomansDalībnieksRīga
102.  Bajārs JānisDalībnieksStrenči
103.Balanova JulijaDalībnieksRiga
104.  Balcere BaibaDalībnieksRīga
105.  Balceris KristapsDalībnieksRīga
106.  Bāliņa Alise-AgneseDalībnieksRīga
107.  Bāliņš GuntisDalībnieksAlūksne
108.  Bāliņš MadarsDalībnieksMazsalaca
109.Balka DārtaDalībnieksRīga
110.  Balka SandijaDalībnieksDobele
111.  Balode BaibaDalībnieksRīga
112.  Balode EvijaDalībnieksRīga
113.  Balode LauraDalībnieksRīga
114.  Balode LauraDalībnieksRīga
115.  Balodis ArtisDalībnieksRīga
116.  Balodis MatīssDalībnieksAloja
117.  Balodis SandijsDalībnieksĀdaži
118.  Baltavičs ArmandsDalībnieksRīga
119.  Baltušonis LaurisDalībnieksJelgava
120.  Bambulis RalfsDalībnieksGulbene
121.Bāne KatrīnaDalībnieksRiga
122.  Banga AldisDalībnieksCēsis
123.Bankoviča LauraDalībnieksRīga
124.  Bankovska KatrīnaDalībnieksRīga
125.  Baņukalns HelmutsDalībnieksDzelzava
126.  Baranova KristaDalībnieksIecava
127.  Barbaniška AlīnaDalībnieksBalvi
128.  Bārdina JeļenaDalībnieksRīga
129.  Bardulis MatissDalībnieksLiepāja
130.Bargana JanaDalībnieksKrāslava
131.  Barinova OlgaDalībnieksRīga
132.Barisa KsenijaDalībnieksRīga
133.Barkāne MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
134.Barona ArtisDalībnieksOC Limbaži
Limbaži
135.  Barons ArtisDalībnieksOC Limbaži
LIMBAŽI
136.  Baroviks KirilsDalībnieksRīga
137.  Bašķe IevaDalībnieksDobele
138.  Baumane-Grīnberga SintijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
139.  Baumanis UģisDalībnieksSigulda
140.Baumeistere KristaDalībnieksRīga
141.  Bebre SindijaDalībnieksMadona
142.  Beinaroviča LieneDalībnieksRīga
143.  Beinarovičs ĒriksDalībnieksRīga
144.  Beitāns AndrisDalībnieksRīga
145.Beizaka IngaDalībnieksRiga
146.  Belmonte OliverDalībnieksRīga
147.  Belorags JānisDalībnieksVentspils
148.  Beltina JolantaDalībnieksJūrmala
149.  Belugina IrinaDalībnieksRiga
150.Beļaunieks RūdolfsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
151.  Beļikova ViktorijaDalībnieksBalvi
152.  Benderska JūlijaDalībnieksRīga
153.  Bercis EdgarsDalībnieksSigulda
154.  Berdaškeviča ZaneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
155.  Berežnojs VasilijsDalībnieksRīga
156.Bergholde SamantaDalībnieksSigulda
157.Bergmane SandijaDalībnieksRīga
158.Bergmanis NaurisDalībnieksRīga
159.  Berķe LieneDalībnieksRīga
160.Bernāne AnnaDalībnieksRīga
161.  Bernāne LindaDalībnieksRīga
162.Bernāns ĒriksDalībnieksRīga
163.  Berševica UndīneDalībnieksRīga
164.  Bērza IvetaDalībnieksRīga
165.Berzina KristineDalībnieksRiga
166.  Bērziņa BaibaDalībnieksĀdaži
167.  Bērziņa IevaDalībnieksValmiera
168.  Bērziņa Kristīne-PaulaDalībnieksPiņķi
169.  Bērziņa SantaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
170.  Bērziņa SvetlanaDalībnieksOgre
171.  Bērziņa-Berga IlzeDalībnieksRīga
172.  Bērziņš AivarsDalībnieksJelgava
173.  Bērziņš ArtursDalībnieksPāvilosta
174.  Bērziņš ArtūrsDalībnieksRopaži
175.  Bērziņš DāvisDalībnieksRīga
176.  Bērziņš DzintarsDalībnieksGarkalne
177.  Bērziņš JānisDalībnieksValmiera
178.  Bērziņš JānisDalībnieksRīga
179.  Bērziņš MārisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
180.  Bērziņš MārtiņšDalībnieksRīga
181.  Bērziņš MārtiņšDalībnieksOlaine
182.  Bērziņš PatriksDalībnieksSabile
183.  Bērzkalns EdgarsDalībnieksVecpiebalga
184.  Bēta SindijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
185.  Bicis KasparsDalībnieksRīga
186.Bickovska AnnaDalībnieksRīga
187.  Bierns JānsDalībnieksValmiera
188.  Bikaviņa LitaDalībnieksAlūksne
189.  Bikovska JūlijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
190.  Bindre EleonoraDalībnieksRīga
191.  Bīriņa VinetaDalībnieksRīga
192.  Birstiņš ArmīnsDalībnieksĀdaži
193.  Birzaka ZuzannaDalībnieksSaulkrasti
194.  Birznieks Henrijs-ValtersDalībnieksTukums
195.  Biseniece AnnaDalībnieksRagana
196.Biseniece LīvaDalībnieksRīga
197.  Biskars MareksDalībnieksRīga
198.  Bitāne MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
199.  Bite MairaDalībnieksRīga
200.  Biteniece OksanaDalībnieksRīga
201.  Bitmets ImantsDalībnieksRīga
202.  Bivbāne GunitaDalībnieksRīga
203.  Bivbāne SantaDalībnieksRīga
204.  Bīviņa IevaDalībnieksValmiera
205.  Blaumane GitaDalībnieksValmiera
206.  Bleidelis KasparsDalībnieksDaugavpils
207.  Blocka MonikaDalībnieksSPORTLAND
Līgatne
208.  Blodziņa KlintaDalībnieksVecpiebalga
209.Bluķis ValtsDalībnieksRīga
210.  Blūma ElizabeteDalībnieksRīga
211.  Blumberga AdrianaDalībnieksValmiera
212.  Blumbergs IvarsDalībnieksRīga
213.  Bluša LauraDalībnieksRīga
214.  Bluzma MairitaDalībnieksDobele
215.  Bobrovs CbDalībnieksRīga
216.  Bočkareva JūlijaDalībnieksRīga
217.  Bogdanova EleonoraDalībnieksJūrmala
218.  Bogdanova IneseDalībnieksRīga
219.  Bogdanova LīvaDalībnieksRiga
220.  Bogdanova MarijaDalībnieksRīga
221.  Bogdanoviča IlonaDalībnieksRīga
222.  Bogdanovs AleksejsDalībnieksRīga
223.  Boldasovs ArnisDalībnieksRīga
224.  Bondare LieneDalībnieksRīga
225.  Bondarjanors ArtjomsDalībnieksSigulda
226.  Borajug NataļjaDalībnieksRīga
227.Borovika DianaDalībnieksriga
228.Borovikova AnastasijaDalībnieksRīga
229.  Borovikovs VitālijsDalībnieksJelgava
230.Borovkova ElinaDalībnieksDaugavpils
231.  Boša MaijaDalībnieksRīga
232.Brāle SandaDalībnieksSigulda
233.  Bramanis MārtiņšDalībnieksOgre
234.Brance DaceDalībnieksRīga
235.  Brandava Anna-MarijaDalībnieksTukums
236.  Brauča-Jusupova IlzeDalībnieksRīga
237.Brauns IvarsDalībnieksRīga
238.  Bražkina KatrīneDalībnieksJūrmala
239.Brēdiķe ElīzaDalībnieksRīga
240.  Brenča RenāteDalībnieksRīga
241.  Brice KristīneDalībnieksRīga
242.Briedis RaimondsDalībnieksIkšķile
243.Briģe AmandaDalībnieksRīga
244.  Briljonoks EdijsDalībnieksLiepāja
245.  Brokāne KatrīnaDalībnieksBaloži
246.Brokāne KatrīnaDalībnieksBaloži
247.  Brokāne SabīneDalībnieksRīga
248.  Brolišs ArvisDalībnieksTukums
249.  Broža KristaDalībnieksRīga
250.  Bruce ElīnaDalībnieksRiga
251.  Brucis RalfsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
252.Brūklis TomsDalībnieksRīga
253.  Brumziede RantaDalībnieksRīga
254.  Brūna AmandaDalībnieksRīga
255.  Brūna AmandaDalībnieksRīga
256.Brutāne LīgaDalībnieksRīga
257.  Bucenieks NormundsDalībnieksCēsis
258.  Budčenko JurijsDalībnieksRīga
259.  Būdenieks SandisDalībnieksKuldīga
260.  Budens IlvarsDalībnieksRīga
261.  Budovska SvetlanaDalībnieksRīga
262.  Buinova JulijaDalībnieksRiga
263.  Buivids GintsDalībnieksRīga
264.  Bukatov KonstatnīnDalībnieksRīga
265.Bukina DaceDalībnieksĀdaži
266.Bukina IlzeDalībnieksĀdaži
267.  Buldere ElzaDalībnieksRīga
268.Bule LilitaDalībnieksLudza
269.  Buļa SintijaDalībnieksTalsi
270.Bumbule SilvaDalībnieksJēkabpils
271.  Bumbure LauraDalībnieksRīga
272.  Bunkovskis IngusDalībnieksOgre
273.  Buraks MārtiņšDalībnieksRūjiena
274.Burbo ĒrikaDalībnieksRīga
275.  Burķītis DāvidsDalībnieksMadona
276.  Burlaka KarolīnaDalībnieksSolvay
Rīga
277.  Busule SanitaDalībnieksValmiera
278.Buša KarīnaDalībnieksRīga
279.Bušmane IngaDalībnieksRīga
280.  Bušmane LīgaDalībnieksRīga
281.  Bušs AndrisDalībnieksRīga
282.  Butans AivaDalībnieksJēkabpils
283.  Butekov ValerijDalībnieksRīga
284.  Bužinska ĒrikaDalībnieksSPORTLAND
Daugavpils
285.  Bužinskis VladislavsDalībnieksRīga
286.Bužoka LīnaDalībnieksRīga
287.  Capeļika-Teicāne AnnaDalībnieksJēkabpils
288.  Caune AgnisDalībnieksRīga
289.  Caunītis AndisDalībnieksGulbene
290.  Cēgele DaigaDalībnieksGulbene
291.Ceicāne JanaDalībnieksRīga
292.  Cellere IngrīdaDalībnieksMĀrupe
293.Celma MontaDalībnieksRīga
294.  Chen QiyongDalībnieksSPORTLAND
Rīga
295.  Cherkasov VladislavDalībnieksYekaterinburg
296.  Chertkov MaksymDalībnieksJūrmala
297.Cibinogins VladimirsDalībnieksSirocco Ultimate
Rīga
298.  Ciekure-Baltaviča AnceDalībnieksRīga
299.  Cine SantaDalībnieksRīga
300.  Cinītis Daniels-RainersDalībnieksRīga
301.  Cipruse BaibaDalībnieksJaunolaine
302.  Circene BeāteDalībnieksSigulda
303.  Ciršs AndrisDalībnieksLimbaži
304.  Cīrule DaceDalībnieksKuldīga
305.  Cīrule LīvaDalībnieksValmiera
306.  Cīrulis IlgvarsDalībnieksSmiltene
307.  Cīrulis JānisDalībnieksJēkabpils
308.  Condorfa AgneseDalībnieksRīga
309.  Culakovs SergejsDalībnieksRīga
310.  Cvetkova LailaDalībnieksBīriņi
311.  Cvetkova SamantaDalībnieksNereta
312.  Čapkovska KristīneDalībnieksLimbaži
313.  Čeredņičenko IlonaDalībnieksOgre
314.  Čerepanova ŅikitaDalībnieksRīga
315.Černiševa ViktorijaDalībnieksRiga
316.Čerņakova JevgenijaDalībnieksRīga
317.  Čevers SergejsDalībnieksRīga
318.  Čirkova KristīneDalībnieksSporta studija Active
Olaine
319.  Čistiļina JekaterīnaDalībnieksSolvay
Rīga
320.  Čodore ElīnaDalībnieksRīga
321.  Čudare LiānaDalībnieksRīga
322.  Čuprakovs MarksDalībnieksRīga
323.  Čupriks MārcisDalībnieksRīga
324.Čurkste AliseDalībnieksBaloži
325.  Čuvailovs AleksejsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
326.  Dabare MadaraDalībnieksRīga
327.  Dāboliņš JānisDalībnieksRīga
328.  Dacjo AnastasijaDalībnieksRīga
329.  Dadeika KarīnaDalībnieksRīga
330.  Daine SanijaDalībnieksValmiera
331.  Daktere LaineDalībnieksSPORTLAND
Rīga
332.Dalbina IevaDalībnieksRīga
333.Damberga KitijaDalībnieksRiga
334.  Dambiņa MaijaDalībnieksSolvay
Rīga
335.  Dambis GustavsDalībnieksRīga
336.  Dambrāne IrīnaDalībnieksJelgava
337.Damlamajans MaratsDalībnieksriga
338.  Damškalne KristīneDalībnieksRīga
339.  Dancis PēterisDalībnieksValmiera
340.  Danne AnsisDalībnieksTalsi
341.Daņiļenko KristīneDalībnieksRīga
342.  Daubergs JānisDalībnieksRīga
343.Dāvida DinaDalībnieks-
Ventspils
344.  Davidovs IļjaDalībnieksRīga
345.  Dawond IrshamDalībnieksRīga
346.  Deksne-Maļkova LailaDalībnieksRīga
347.  Deksnis KristapsDalībnieksRīga
348.  Deksnis MatīssDalībnieksRīga
349.  Demarčuks SergejsDalībnieksKrāslava
350.  Demčenro RobertsDalībnieksKuldīga
351.Dēnava ElīzeDalībnieksRīga
352.  Denisovs AleksejsDalībnieksRīga
353.  Deņisova ElīnaDalībnieksRīga
354.  Dergačs MārtiņšDalībnieksRīga
355.  Derkevics DinsDalībnieksOgre
356.  Derkintis KlavsDalībnieksSaldus
357.  Dibrivnijs VasilijsDalībnieksRīga
358.  Didrihsons EdgarsDalībnieksSolvay
Rīga
359.  Didriķe LīgaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
360.  Dieziņš AndrisDalībnieksKuldīga
361.  Dikijs JegorsDalībnieksRīga
362.  Dilāne ĒrikaDalībnieksRīga
363.  Dilāne SannijaDalībnieksRīga
364.  Diļevka IngrīdaDalībnieksSigulda
365.  Dimanta EstereDalībnieksRīga
366.  Dindune Ilze-IzabellaDalībnieksRīga
367.Dīriķe TīnaDalībnieksLimbaži
368.Dīriķe TīnaDalībnieksLimbaži
369.Djuļina VeronikaDalībnieksSporta fani
Riga
370.  Dmirijeva LindaDalībnieksBaloži
371.  Dobrovenska AlisaDalībnieksRīga
372.  Dogodins AleksandrsDalībnieksRīga
373.  Doktorovs SergejsDalībnieksRīga
374.  Dolge ElinaDalībnieksRīga
375.  Dolge KristiānaDalībnieksRīga
376.  Dolgova JanaDalībnieksGulbene
377.  Donins DagnisDalībnieksCarnikava
378.  Donis KristofersDalībnieksSabile
379.  Donis RihardsDalībnieksRīga
380.Dreimane LindaDalībnieksRīga
381.  Driksmanis JānisDalībnieksRiga
382.Driksna IntarsDalībnieksPats
Rīga
383.  Driksne MārtiņšDalībnieksRīga
384.  Drobņickis KasparsDalībnieksJēkabpils
385.  Dubecka JulianaDalībnieksSolvay
Rīga
386.  Dubinska DaceDalībnieksRīga
387.  Dūklava-Dubriniece DiānaDalībnieksMārupe
388.  Dukule SimonaDalībnieksAlūksne
389.  Dumberga MarikaDalībnieksMadona
390.  Dumbrovska AdrijaDalībnieksCēsis
391.  Dumbrovska DiānaDalībnieksSigulda
392.  Dumpis NataliaDalībnieksJūrmala
393.  Dūrēja KatrīnaDalībnieksJelgava
394.  Dzalbs AndisDalībnieksSaldus
395.  Dzene ElīnaDalībnieksRīga
396.  Dzene EvitaDalībnieksSigulda
397.Dzene EvitaDalībnieksRīga
398.  Dzene GundaraDalībnieksVecpiebalga
399.  Dzene Helēna-EmmaDalībnieksTalsi
400.  Dzene MadaraDalībnieksRīga
401.  Dzenīte AlīnaDalībnieksVireši
402.  Dzērve AntraDalībnieksSmiltene
403.  Dzierkale AijaDalībnieksJelgava
404.  Dziļums LaurisDalībnieksRīga
405.  Dzintars RaivisDalībnieksSigulda
406.  Dzirkale LindaDalībnieksJelgava
407.  Džeriņa KristaDalībnieksFabulous 6
Rīga
408.  Eglājs AnsisDalībnieksRīga
409.  Egle GintijaDalībnieksRīga
410.  Egle ZaneDalībnieksRīga
411.Eglīte AleksaDalībnieksBaldone
412.  Eglīte IlzeDalībnieksValmiera
413.Eglīte KateDalībnieksRīga
414.  Eglīte LīgaDalībnieksRīga
415.  Eglīte LindaDalībnieksKuldīga
416.Eglīte OlgaDalībnieksRīga
417.  Einberga LigitaDalībnieksGulbene
418.  Einbergs RenārsDalībnieksGulbene
419.  Eise AnrijsDalībnieksRīga
420.Ekša AndrisDalībnieksJelgava
421.  Ekšteins AgnisDalībnieksMārupe
422.Eldmane LindaDalībnieksRīga
423.Ēlerte AgijaDalībnieksJurmala
424.  Elksne DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
425.Elksne PaulaDalībnieksRīga
426.  Elksnina ZlataDalībnieksRīga
427.  Elkstiņa AgneseDalībnieksRīga
428.  Elste KitijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
429.  Endele Anna-LuīzeDalībnieksRiga
430.  Engere KarlīnaDalībnieksRīga
431.  Eomae KadriDalībnieksTARTU
432.  Erdmanis IvarsDalībnieksRagana
433.  Erels KārlisDalībnieksRīga
434.Erne KatrīnaDalībnieksRīga
435.  Ešmite ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Salaspils
436.  Ēvere VijaDalībnieksRīga
437.  Ezīte JūlijaDalībnieksRīga
438.  Feders GeorgsDalībnieksRīga
439.  Fedotova IrinaDalībnieksRīga
440.Fedotova KarīnaDalībnieksRīga
441.  Feldbergs DāvisDalībnieksRīga
442.Feldmane ArtaDalībnieksTeamGymLāčplēsis
Liepāja
443.  Feldmane ElīnaDalībnieksRīga/Carnikava
444.  Feldmanis KristiānsDalībnieksRīga
445.  Feldmanis ValtersDalībnieksRīga
446.  Fiksa JelenaDalībnieksRīga
447.Filipova AleksandraDalībnieksRīga
448.Filipova OlgaDalībnieksRìga
449.Firgere NikaDalībnieksRīga
450.  Fjodorovs KonstantīnsDalībnieksRīga
451.  Fjodorovs OļegsDalībnieksValmiera
452.  Fleišere JeļenaDalībnieksDaugavpils
453.  Floretaks DāvidsDalībnieksRīga
454.  Folomejeva NatalijaDalībnieksJelgava
455.Franke RenāteDalībnieksRīga
456.  Freiberga AgitaDalībnieksRīga
457.  Freibergs ArvīdsDalībnieksRīga
458.  Freimane KristīneDalībnieksAuseklis
Rīga
459.  Freimane KristīneDalībnieksRucava
460.Freimanis MatīssDalībnieksRīga
461.  Fridbērga LieneDalībnieksRīga
462.  Fridrihsone IneseDalībnieksLiepāja
463.  Frīzendorfa ElīnaDalībnieksNRC Rīga
Rīga
464.  Fumagalli GiacomoDalībnieksRīga
465.  Fūrmane SigneDalībnieksRīga
466.Gāga AgneseDalībnieksRīga
467.  Gaidlazda AndrisDalībnieksSigulda
468.  Gaile SintijaDalībnieksRūjiena
469.  Gailīte KristīneDalībnieksRīga
470.  Gainutdinovs OskarsDalībnieksRīga
471.  Galašina AnitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
472.  Galdiņa SendijaDalībnieksValmiera
473.  Gaņina JanaDalībnieksRīga
474.Garbuzova DianaDalībnieksBalance Gym
Riga
475.  Gardere NadeždaDalībnieksRīga
476.  Gardubejs AndrejsDalībnieksJūrmala
477.Garina NataljaDalībnieksRiga
478.  Garkane IlonaDalībnieksRīga
479.  Garolis MārtiņšDalībnieksSPORTLAND
Rīga
480.Garuta AdelīnaDalībnieksFit fitness
Rīga
481.  Gaunalova LudmilaDalībnieksRīga
482.  Gavariņa Anne-MadaraDalībnieksRīga
483.  Geca AnastasijaDalībnieksRīga
484.  Gedovius SintijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
485.  Gedrovics AleksisDalībnieksRīga
486.  Geka MadaraDalībnieksRīga
487.Gerasimova DaceDalībnieksRīga
488.  Gerasimovs MaksimsDalībnieks77Agency
Rīga
489.  Geraskins AndrejsDalībnieksValmiera
490.  Gērmanis AleksandrsDalībnieksRīga
491.  Gerot EngenDalībnieksOffenburg
492.  Gertāne SintijaDalībnieksRiga
493.  Gertmane ElīnaDalībnieksSaulkrasti
494.  Gertnere DaceDalībnieksRīga
495.  Gertnere UndīneDalībnieksRīga
496.  Gimanova AnastasijaDalībnieksRīga
497.  Ginters RobertsDalībnieksAuce
498.  Gladevičs EdgarsDalībnieksRīga
499.  Glazunovs AndrejsDalībnieksRīga
500.  Gluska JelenaDalībnieksDaugavpils
501.  Glušņevs NikolajsDalībnieksJelgava
502.  Gļinskis ViktorsDalībnieksValmiera
503.Gmiraks JevgeņijsDalībnieksRīga
504.  Goba RolandsDalībnieksRīga
505.  Godiņa DanaDalībnieksNTC
Jūrmala
506.Goidina JevgenijaDalībnieksRīga
507.  Goldplate SandraDalībnieksRīga
508.Golomozova SvetlanaDalībnieksRīga
509.  Golubjatnikovs AndrejsDalībnieksGarkalne
510.  Golubova JūlijaDalībnieks2 cilv
Rīga
511.  Gondelmans GrigorijsDalībnieksJūrmala
512.  Gorbunovs AleksejsDalībnieksRīga
513.Gorjunovs KirilsDalībnieksRīga
514.  Gorodņicka IneseDalībnieksRīga
515.  Gorškova IneseDalībnieksCēsis
516.  Gorškova JūlijaDalībnieksSolvay
Rīga
517.  Gožda SanitaDalībnieksPreiļi
518.  Granta SimonaDalībnieksACTIVIA RUN
Limbaži
519.  Grantiņš AinārsDalībnieksTukums
520.  Grants EdgarsDalībnieksRīga
521.  Grarule AneteDalībnieksRīga
522.  Grase SabineDalībnieksRīga
523.  Grauda JanaDalībnieksTalsi
524.  Grava ErnestsDalībnieksRīga
525.  Grāvīte DaceDalībnieksBaldone
526.  Grecka EvitaDalībnieksRiga
527.  Grečka OlesjaDalībnieksRīga
528.  Gredzena Nadīna-LīgaDalībnieksKocēnu nov.
529.  Greizāne IvitaDalībnieksRīga
530.  Griba ValērijaDalībnieksRīga
531.Gribaļeva KarinaDalībnieksJēkabpils
532.  Gribulis VitālijsDalībnieksRīga
533.  Grickus DaigaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
534.Grigaļeviča DaceDalībnieksRīga
535.  Grigorovičs GenādijsDalībnieksRīga
536.  Griķe GunitaDalībnieksSigulda
537.  Grīnberga IevaDalībnieksRīga
538.  Grine KristīneDalībnieksRīga
539.  Grīnhova MadaraDalībnieksVantspils
540.  Grinoka AnnaDalībnieksDaugavpils
541.  Grīnvalde KatrīnaDalībnieksRīga
542.  Grishenkov AlexandrDalībnieksGomel
543.  Grīsle ŽaneteDalībnieksRīga
544.  Grišķane ElīnaDalībnieksSolvay
Rīga
545.  Gross GuntisDalībnieksKuldīga
546.  Grote-Majore GunaDalībnieksSalacgrīva
547.  Grube MariteDalībnieksSolvay
Rīga
548.  Grundmanis AndisDalībnieksKuldīga
549.Gržibovska IevaDalībnieksRīga
550.  Gržibovska IevaDalībnieksRīga
551.Guba ViktorijaDalībnieksRiga
552.  Gubare IngaDalībnieksSalaspils
553.  Gubina JekaterinaDalībnieksRīga
554.  Gudēna MaijaDalībnieksValka
555.Gudre AneteDalībnieksLimbazi
556.  Gudrups SandisDalībnieksVecumnieki
557.  Guds JurisDalībnieksMārupe
558.  Gulbis GintsDalībnieksValmiera
559.  Gulbītis JānisDalībnieksValka
560.  Guļiarkaraevs DenissDalībnieksVentspils
561.  Gunba DanielsDalībnieksRīga
562.Gūtmane IzoldeDalībnieksJelgava
563.  Gūtmane MartaDalībnieksRīga
564.  Ģērmane Laura-AmandaDalībnieksSPORTLAND
Valmiera
565.  Ģērmanis ĢirtsDalībnieksValmiera
566.  Ģiguli AndisDalībnieksRīga
567.  Hačatrajana VarsikaDalībnieksJūrmala
568.Hagina NoemiDalībnieksRīga
569.  Haikina AlinaDalībnieksRīga
570.  Halatovs AleksandrsDalībnieksRīga
571.  Harčenko JelenaDalībnieksRīga
572.  Haritonovs ValērijsDalībnieksPreiļi
573.Harma-Tamme KirkeDalībnieksTallinn
574.  Henilāns EvertsDalībnieksCarnikava
575.  Hermanis ArmīnsDalībnieksRīga
576.  Hišova IneseDalībnieksJelgava
577.  Hitrova SindijaDalībnieksRīga
578.Hivcova AngelīnaDalībnieksRīga
579.  Homka DzintraDalībnieksJūrmala
580.Hrapāne SvetlanaDalībnieksRīga
581.  Hšortzberg MagnusDalībnieksRīga
582.Hutornaja MarijaDalībnieksRiga
583.  Iesala KarinaDalībnieksValmiera
584.Ievina TatjanaDalībnieks-
Talsi
585.  Ieviņa LaumaDalībnieksRīga
586.Ieviņa TatjanaDalībnieks-
Talsi
587.  Igals PēterisDalībnieksRīga
588.  Igaune EvelīnaDalībnieksRīga
589.  Igaveņš ArtūrsDalībnieksJūrmala
590.  Ilmane JustīneDalībnieksEat hard, work out harder
Tukums
591.  Iļjina IrinaDalībnieksRīga
592.  Iļjučonoka DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
593.  Imbrate-Siliņa AnnaDalībnieksStopiņu nov.
594.Immure JolantaDalībnieksRiga
595.  Indrēvica ArtaDalībnieksRīga
596.  Indriksone DaceDalībnieksCēsis
597.  Indriksone IntaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
598.  Irbe AirijaDalībnieksRīga
599.  Irbe LīgaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
600.  Irova AnastasijaDalībnieksRīga
601.Isakova AgneseDalībnieksRīga
602.  Ivanova EleonoraDalībnieksRīga
603.  Ivanova InetaDalībnieksDagda
604.  Ivanova JanīnaDalībnieksRīga
605.  Ivanova KerijaDalībnieksRīga
606.Ivanova KlintaDalībnieksSaulkrasti
607.  Ivanova KristīneDalībnieksRīga
608.  Ivanova OlgaDalībnieksNo Tag Runners
MOSCOW
609.  Ivanova ViktorijaDalībnieksRīga
610.  Ivanovs DmitrijsDalībnieksRīga
611.  Ivanovs FjodorsDalībnieksRīga
612.  Ivanovs IļjaDalībnieksRīga
613.  Ivanovs MatīssDalībnieksRīga
614.  Ivanovs VjačeslavsDalībnieksRīga
615.  Ivbule KristīneDalībnieksRīga
616.  Ivenkova IrīnaDalībnieksRēzekne
617.  Izotovs ArtūrsDalībnieksRīga
618.Yadchanka HannaDalībnieksRiga
619.Jadzeviča JūlijaDalībnieksDaugavpils
620.  Jagodins AnderjsDalībnieksJelgava
621.Jagodins VadimsDalībnieksMārupe
622.  Jagodkina KatjaDalībnieksRīga
623.  Jagotins KonstantīnsDalībnieksRīga
624.  Jakobsone SendijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
625.  Jākobsons MatīssDalībnieksRīga
626.  Jakovicka AlīnaDalībnieksJūrmala
627.  Jakovicka RenāteDalībnieksBauska
628.  Jakušenoks ArmandsDalībnieksRīga
629.  Jamkina KristīneDalībnieksAlūksne
630.  Jāne RūdolfsDalībnieksVentspils
631.  Janiša IevaDalībnieksSigulda
632.  Janīte DaigaDalībnieksCēsis
633.  Janīte IlvaDalībnieksValmiera
634.  Janīte PaulaDalībnieksCēsis
635.  Jankauska SintijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
636.  Jankovska IevaDalībnieksRīga
637.  Jankovskis DairisDalībnieksRīga
638.Janson TiitDalībnieksTallinn
639.  Jansone AgitaDalībnieksCēsis
640.  Jansone EvitaDalībnieksVentspils
641.  Jansone IevaDalībnieksĀdaži
642.  Jansone IlutaDalībnieksVentspils
643.  Jansone KristīneDalībnieksVentspils
644.  Jansone LāsmaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
645.  Jansone VenitaDalībnieksValmiera
646.  Jansons ErnestsDalībnieksMurjāņi
647.  Jansons IntsDalībnieksRīga
648.Jansons KristapsDalībnieksRiga
649.  Janševska IneseDalībnieksRīga
650.Janušauska KristinaDalībnieksRīga
651.Januševska SantaDalībnieksRīga
652.  Januševskis MarkussDalībnieksOgre
653.  Januševskis MārtiņšDalībnieksRīga
654.  Jaškova MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
655.  Jaudzeme ArtaDalībnieksRīga
656.Jaudzeme LīvaDalībnieksRīga
657.  Jaudzems EdvīnsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
658.  Jaunozola AlīnaDalībnieksCēsis
659.  Jaunroze SabineDalībnieksRīga
660.  Jaunzema SigneDalībnieksCēsis
661.  Jaunzeme-Pētersone SantaDalībnieksOgre
662.  Jautre LindaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Jelgava
663.  Javnbalodis ElvijsDalībnieksRīga
664.  Jēce IlonaDalībnieksLiepāja
665.  Jefimovs ArtjomsDalībnieksBēne
666.  Jēgere DanaDalībnieksRīga
667.  Jēgere VitaDalībnieksRīga
668.  Jēgers KasparsDalībnieksJelgava
669.  Jegore ElīnaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Rīga
670.  Jegorova KarinaDalībnieksRīga
671.  Jegorovcevs VadimsDalībnieksRīga
672.  Jēkabsone MārīteDalībnieksRīga
673.  Jēkabsone ZaneDalībnieksRīga
674.  Jēkabsons RenoDalībnieksRīga
675.  Jekimova LieneDalībnieksCarnikava
676.  Jelago SandisDalībnieksRīga
677.  Jeļenovs ArtjomsDalībnieksJelgava
678.Jeļisejeva AijaDalībnieksRīga
679.  Jepifanovs JevgenijsDalībnieksRīga
680.  Jermilovs SergejsDalībnieksRīga
681.  Jermola IlzeDalībnieksJūrmala
682.Jermolajeva JelizavetaDalībnieksRiga
683.  Jeromane LindaDalībnieksCarnikava
684.  Jesaulkova LauraDalībnieksRiga
685.  Jesse StefansDalībnieksDaugavpils
686.  Jevstigņejevs EduardsDalībnieksRīga
687.Joele InitaDalībnieksJēkabpils
Jēkabpils
688.  Joņins AndrejsDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
689.  Jorinskis DenissDalībnieksRīga
690.Jostsone ElīnaDalībnieksAizkraukle
691.Jučmane Marija-LuīzeDalībnieksRīga
692.  Judina IneseDalībnieksRīga
693.  Jurevičs GustavsDalībnieksCēsis
694.  Jurševska IngaDalībnieksCēsis
695.  Justs ZigmārsDalībnieksRīga
696.Juškeviča SandraDalībnieksRīga
697.  Kadiķe GuntaDalībnieksRīga
698.  Kadile MadaraDalībnieksGulbene
699.  Kairjaka MargaritaDalībnieksJūrmala
700.  Kajaka LieneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
701.  Kaktabulis LinardsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
702.  Kaktiņa ElīnaDalībnieksRīga
703.Kalāne ElitaDalībnieksSolvay
Rīga
704.  Kalderauskis RobertsDalībnieksRīga
705.Kalēja KarlīnaDalībnieks-
Talsi
706.Kaliniceva ViktorijaDalībnieksriga
707.Kalinka PaulaDalībnieksRīga
708.  Kalinka UllaDalībnieksRīga
709.  Kallase GabriellaDalībnieksRīga
710.  Kalniņa AnastāsijaDalībnieksRīga
711.  Kalniņa EilaDalībnieksGulbene
712.  Kalniņa IngaDalībnieksCēsis
713.Kalniņa LindaDalībnieksRīga
714.  Kalniņa MadaraDalībnieksRīga
715.  Kalniņa NikolaDalībnieksTalsi
716.Kalniņš ArtūrsDalībnieksRīga
717.  Kalniņš DinsDalībnieksRīga
718.  Kalniņš GintsDalībnieksĒrgļi
719.  Kalniņš GintsDalībnieksOgre
720.  Kalniņš IndulisDalībnieksRīga
721.  Kalniņš ReinisDalībnieksRīga
722.Kalniņš RičardsDalībnieksRiga
723.  Kalniņš TomsDalībnieksJelgava
724.  Kalnīte MarijaDalībnieksLiepāja
725.  Kalvāne ElīnaDalībnieksRīga
726.  Kalvane EvelinaDalībnieksSolvay
Rīga
727.  Kalvāns JanisDalībnieksRīga
728.  Kalve EvelīnaDalībnieksRīga
729.  Kaļinovskis JevgenijsDalībnieksRīga
730.Kaļiņičeva ViktorijaDalībnieksRīgā
731.  Kampe DiānaDalībnieksRīga
732.  Kamss AliseDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
733.  Kamšs HelvijsDalībnieksGulbene
734.  Kamzole DaigaDalībnieksSigulda
735.  Kančs SandisDalībnieksRīga
736.  Kandisa KristaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
737.  Kaņepaja OlgaDalībnieksOlaine
738.  Kaņepe KārlisDalībnieksMārupe
739.  Kaņipovs RuslansDalībnieksGulbene
740.  Kaņšins JevgēņijsDalībnieksRīga
741.  Karaluks AndrejsDalībnieksVentspils
742.  Kariņa AndaDalībnieksRīga
743.  Kārkle ArtaDalībnieksValmiera
744.  Kārkle GitaDalībnieksDzidriņas
745.  Kārklina-Probuka LieneDalībnieksFit Fitness
Rīga
746.  Kārkliņa IngaDalībnieksJelgava
747.Kārkliņa LeldeDalībnieksRīga
748.  Karkliņa LieneDalībnieksJelgava
749.  Kārkliņa SolveigaDalībnieksRīga
750.  Kārkliņš VilnisDalībnieksLimbaži
751.Kārkliņš-Probuks ArtursDalībnieksFit Fitness
Riga
752.  Karpjuka EvaDalībnieksJelgavas BJSS
Jelgava
753.  Karpova DžinetaDalībnieksRīga
754.  Karpova MargaritaDalībnieksRīga
755.  Kasparāns IngusDalībnieksMārupe
756.  Kaspare BaibaDalībnieksRīga
757.Kaše LeldeDalībnieksRīga
758.  Kašs AndisDalībnieksBalvi
759.  Katirlo ValentinsDalībnieksRīga
760.  Kaugers AivarsDalībnieksRīga
761.  Kauliņa IlonaDalībnieksRīga
762.Kauliņa LīgaDalībnieksSigulda
763.  Kauste LilitaDalībnieksDobele
764.  Kauškale AgneseDalībnieksSPORTLAND
Rīga
765.  Kauškals JānisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
766.  Kavrusa SamantaDalībnieksTalsi
767.  Kavtaskina LieneDalībnieksSigulda
768.  Kazakeviča DitaDalībnieksRīga
769.  Kazakova NataļiaDalībnieksRīga
770.  Kazara EvitaDalībnieksRīga
771.  Kazarina NatālijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
772.Kazocina IneseDalībnieksRiga
773.  Kažociņa-Prīse IngūnaDalībnieksRīga
774.  Keerov KuldarDalībnieksTartu
775.Keiva LauraDalībnieksRīga
776.  Kellija DaceDalībnieksRīga
777.Kemperman MichielDalībnieksAmsterdama
778.  Kenins NikolajsDalībnieksRīga
779.  Kesenfelds KristsDalībnieksLiepāja
780.  Kidika IngaDalībnieksRīga
781.  Kikkas JaanusDalībnieksValga
782.  Kilimriks DmitrijsDalībnieksRīga
783.  Kirfa JānisDalībnieksRīga
784.Kirke AnnaDalībnieksRĪGA
785.  Kirovainis SandrisDalībnieksRīga
786.Kirss LiilitDalībnieksTallinn
787.  Kiselis MārisDalībnieksRīga
788.  Klapare LauraDalībnieksCēsis
789.  Kleinhofa DaceDalībnieksJūrmala
790.Klepere Beāte-AnnaDalībnieksRīga
791.Klepere Beāte-AnnaDalībnieksRīga
792.  Klikičs TomsDalībnieksRīga
793.Klokeļe JolantaDalībnieksLiepāja
794.  Klūga ArtjomsDalībnieksRīga
795.  Kļava AgneseDalībnieksJelgava
796.  Kļava ArtūrsDalībnieksKuldīga
797.Kļava ElīzaDalībnieksKļavas
Liepāja
798.Kļava EvelīnaDalībnieksKļavas
Liepāja
799.  Kļava LieneDalībnieksKļavas
Liepāja
800.Kļaviņa IevaDalībnieksRīga
801.  Kļaviņš ArtursDalībnieksValmiera
802.  Kļemenkova NataļjaDalībnieksRīga
803.  Kļičova AļinaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
804.  Kļukins VladimirsDalībnieksGarkalne
805.  Kmins AndrisDalībnieksRīga
806.  Knape JānisDalībnieksMadona
807.  Knēža RalfsDalībnieksSPORTLAND
Sigulda
808.  Kodoliņš IngarsDalībnieksTukums
809.Kogajs MarkussDalībnieksJelgava
810.  Kokareviča JolantaDalībnieksCēsis
811.  Kokina ElzaDalībnieksRīga
812.  Kokina TatjanaDalībnieksFresh Fitness
Daugavpils
813.  Koknēviča IngūnaDalībnieks°Jūrmala
814.  Koks RainersDalībnieksOGRE
815.  Kokuša EvitaDalībnieksBaloži
816.  Kolečkins DāvelsDalībnieksRīga
817.  Koļesņikova IngaDalībnieksRīga
818.  Komkova AllaDalībnieksRīga
819.  Komolovs AleksisDalībnieksRīga
820.  Konāns EndijsDalībnieksRīga
821.  Konare ViktorijaDalībnieksValmiera
822.  Kondrašova InaDalībnieksVangaži
823.Kondratjeva JeļenaDalībnieksRīga
824.Kondratova KristīneDalībnieksRīga
825.  Kopče SamantaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
826.  Koreņkovs EdgarsDalībnieksCēsis
827.  Korjagins AndrejsDalībnieksRīga
828.Korjakins VladislavsDalībnieksRiga
829.Korņenkova Eva-MarijaDalībnieksRīga
830.Korņenkova ViktorijaDalībnieksRīga
831.  Korobova DanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
832.  Korotajevs VitālijsDalībnieksRīga
833.Korsaka-Mille KristiānaDalībnieksGuntis Dreimanis Athlete
Babīte
834.  Korsīte JanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
835.  Korsukovs JānisDalībnieksRīga
836.Kotsekoglou SolomonDalībnieksRīga
837.  Kovaļenko PatrīcijaDalībnieksOzolnieki
838.  Kovaļkova JulianaDalībnieksRīga
839.  Kovaļkova NataļjaDalībnieksRīga
840.  Kovšele KristīneDalībnieksRiga
841.  Kozjučenoka JeļizavetaDalībnieksJelgava
842.  Kozlova SimonaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
843.  Kozlovs AntonsDalībnieksRīga
844.  Kozlovska Felicita-LuīzeDalībnieksRīga
845.  Kramēna LindaDalībnieksRīga
846.Kramerovskis ArtūrsDalībnieksRīga
847.Krasauska AntraDalībnieksRīga
848.  Krasko IlonaDalībnieksRīga
849.  Krasons BorissDalībnieksBoksa klubs BSK-1
Rīga
850.  Krastins RaitisDalībnieksRīga
851.  Krastiņa IevaDalībnieksRīga
852.  Krastiņa RenāteDalībnieksBaltezers
853.  Krastiņš GatisDalībnieksRīga
854.  Krastiņš MatīssDalībnieksRīga
855.Kraukle AndaDalībnieksRīga
856.  Kraule SintijaDalībnieksRīga
857.  Kraule SintijaDalībnieksRīga
858.  Kraulis JānisDalībnieksRīga
859.  Krauze AigaDalībnieksRiga
860.Kreba IvetaDalībnieksSalaspils
861.  Krekovskis JurisDalībnieksVentspils
862.  Krēsliņa AijaDalībnieksSPORTLAND
Ogre
863.  Krēsliņa KateDalībnieksRīga
864.  Krieviņš IngussDalībnieksValmiera
865.  Krieviņš KristapsDalībnieksCēsis
866.  Krievs AivarsDalībnieksSmiltene
867.  Krievs ArmandsDalībnieksRīga
868.Krike ZaneDalībnieksRīga
869.  Kristapsone SintijaDalībnieksRīga
870.  Kristiņa DiānaDalībnieksRīga
871.  Kristiņa DinaDalībnieksRīga
872.  Krišjāne ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
873.Krivko TatjanaDalībnieksRīga
874.Kronberga SolvitaDalībnieksRīga
875.  Kronberga ViktorijaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Engure
876.Kronkalne IlzeDalībnieksRiga
877.Kroņkalne IlzeDalībnieksRīga
878.  Krops GeorgsDalībnieksValmiera
879.  Kruglovs MareksDalībnieksMadona
880.  Krūmiņa ElīnaDalībnieksGaujas nov.
881.  Krūmiņa KetlīnaDalībnieksventspils
882.  Krūmiņa MaijaDalībnieksValmiera
883.Krūmiņš Oskars-AleksandrsDalībnieksBaloži
884.Krūmkalne SanitaDalībnieksventspils
885.  Krupenko DaceDalībnieks3DK
Ķekava
886.  Krustiņš MairisDalībnieksRīga
887.  Krutova-Aizpuriete JūlijaDalībnieksRīga
888.  Kruze DainisDalībnieksSigulda
889.  Krūze MārisDalībnieksCēsis
890.  Kruze NikolaDalībnieksSolvay
Rīga
891.  Krūzmane ElitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
892.  Kubberun JeanettDalībnieksEidsvou
893.Kubuliņa AneteDalībnieksĀdaži
894.  Kucenko AleksejsDalībnieksRīga
895.  Kudiņš KristapsDalībnieksRīga
896.  Kudrjašova NatālijaDalībnieksRīga
897.Kudrjavceva TatjanaDalībnieksJelgava
898.  Kuhto SandisDalībnieksValmiera
899.  Kukaine LīgaDalībnieksRīga
900.  Kukins ArtursDalībnieksRīga
901.  Kukojs EmīlsDalībnieksSigulda
902.  Kukore IneseDalībnieksRīga
903.Kuksa MaijaDalībnieksOzolnieki
904.  Kulagina IlonaDalībnieksRīga
905.  Kūlaine LīvaDalībnieksRīga
906.Kuldo Anna-MadeDalībnieksRiga
907.  Kulinovsky DmitryDalībnieksRīga
908.  Kulītis JurisDalībnieksMadona
909.  Kunigs EdijsDalībnieksNBS
Jelgava
910.  Kupce IlzeDalībnieksRīga
911.Kupča MadaraDalībnieksSkrunda
912.  Kupics KasparsDalībnieksRīga
913.  Kurca AnastasijaDalībnieksRīga
914.  Kurca IlonaDalībnieksRīga
915.  Kurme LīgaDalībnieksRīga
916.  Kurmeļovs ViktorsDalībnieksRīga
917.  Kushcheva AnastasijaDalībnieksRīga
918.  Kušķe ZaneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
919.Kuzmins AntonsDalībnieksriga
920.  Kuzņecova KsenijaDalībnieksRīga
921.  Kuzņecovs VladislavsDalībnieksRīga
922.Kvalberga SigneDalībnieksRīga
923.  Kvēps MārtiņšDalībnieksRīga
924.  Ķeire KarīnaDalībnieksJelgava
925.  Ķepis IvarsDalībnieksValmiera
926.  Ķere SantaDalībnieksOgre
927.  Ķirse GunaDalībnieksRīga
928.  Ķirsis EdgarsDalībnieksSigulda
929.Ķirsis ReinisDalībnieksLimbaži
930.  Ķirsone LauraDalībnieksRīga
931.  Ķuda MaijaDalībnieksRīga
932.  Lācis RaimondsDalībnieksVentspils
933.  Lācis UldisDalībnieksCēsis
934.  Ladāns MārtiņšDalībnieksJēkabpils
935.  Laipnieks DenissDalībnieksRīga
936.  Laiveniece LindaDalībnieksRīga
937.Laizāne AlisijaDalībnieksRīga
938.Laizāne OlgaDalībnieksRīga
939.  Laizāns GuntarsDalībnieksRīga
940.  Lakina MaijaDalībnieksSmiltene
941.  Lakšēvics OskarsDalībnieksRīga
942.  Laķe AmandaDalībnieksValmiera
943.  Lancmane DagmāraDalībnieksBabītes nov.
944.  Lanka AnnaDalībnieksRīga
945.  Lapa EvelīnaDalībnieksSigulda
946.Lapiņa IevaDalībnieksJēkabpils
947.Lapiņa IevaDalībnieksJēkabpils
948.  Lapiņa LauraDalībnieksSPORTLAND
Ropaži
949.  Lapiņš GuntarsDalībnieksSPORTLAND
Ogre
950.  Lapiņš IvarsDalībnieksSPORTLAT
Liepāja
951.  Lapkis TatjanaDalībnieksRīga
952.  Lappuķe AlfrēdsDalībnieksRīga
953.  Lapsiņš AndrisDalībnieksCēsis
954.Lapute KristīnaDalībnieksRīga
955.  Lase ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
956.  Lasmane BeatriseDalībnieksRīga
957.  Lasmane SintijaDalībnieksLiepāja
958.  Latiševa MarinaDalībnieksRīga
959.  Lauciņa DaceDalībnieksSPORTLAND
Rīga
960.  Laučiška AritaDalībnieksSPORTLAND
Nereta
961.  Laugale UndīneDalībnieksJelgava
962.  Laurena LindaDalībnieksRīga
963.  Laurentjevs MatvejsDalībnieksRīga
964.  Laurova LieneDalībnieksFITNESA TELPA III
Rīga
965.  Lauva MārtiņšDalībnieksRīga
966.  Lazarevs MihailsDalībnieksRīga
967.  Lazarevs RolandsDalībnieksDobele
968.  Lazdeniece KristiānaDalībnieksRĪga
969.  Lazdiņa EgijaDalībnieksDobele
970.  Lazdiņa ElīnaDalībnieksRīga
971.  Leimane DiānaDalībnieksCēsis
972.  Leimane ElizabeteDalībnieksCēsis
973.Leimane EvaDalībnieksFit fitness
Riga
974.  Leimane GintaDalībnieksRīga
975.  Leimane KeitaDalībnieksRīga
976.  Leipciga JūlijaDalībnieksLiepāja
977.  Leitāne ZaneDalībnieksRīga
978.  Leite VeltaDalībnieksMadona
979.  Leizāns DmitrijsDalībnieksRīga
980.  Lejiete KristiānaDalībnieksRīga
981.  Leonova KristinaDalībnieksRīga
982.Lepmane AnastasijaDalībnieksRīga
983.  Levensone AnnaDalībnieksJūrmala
984.  Levkāns ValdisDalībnieksOgre
985.  Levočkina KsenijaDalībnieksRīga
986.  Ležnina AgneseDalībnieksCarnikava
987.  Lībeka MontaDalībnieksLiepāja
988.  Lībeks EdgarsDalībnieksLiepāja
989.  Liberte PitaDalībnieksRīga
990.  Līce JūlijaDalībnieksValmiera
991.Līcītis OskarsDalībnieksRiga
992.Līcītis RenārsDalībnieksRiga
Rīga
993.  Lidzika InetaDalībnieksRēzekne
994.  Liekniņa KristiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
995.  Lielā GundegaDalībnieksTaurene
996.  Liepa BaibaDalībnieksRīga
997.  Liepa IlzeDalībnieksRīga
998.  Liepa LīgaDalībnieksJelgava
999.  Liepiņa GunaDalībnieksRīga
1000.  Liepiņa IlzeDalībnieksValmiera
1001.  Liepiņa LaineDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1002.  Liepiņš HaraldsDalībnieksRīga
1003.  Liepiņš MatīssDalībnieksBaloži
1004.  Liepiņš UģisDalībnieksSaulkrasti
1005.  Lihačs GatisDalībnieksSaldus
1006.  Lilenblate AgijaDalībnieksKrimulda
1007.Lillevaeli AnnaDalībnieksRiga
1008.Lilleviali AnnaDalībnieksRiga
1009.  Līmane LindaDalībnieksRīga
1010.Limanska AliseDalībnieksLiepāja
1011.  Linmeijers Jēkabs-JānisDalībnieksRūjiena
1012.  Linuža RenāteDalībnieksLielvārde
1013.Lipunova AlinaDalībnieksRiga
1014.  Lismente EstereDalībnieksRīga
1015.  Lisovska ArtaDalībnieksRīga
1016.  Litauniece SimonaDalībnieksķekava
1017.  Litvinova NataljaDalībnieksRīga
1018.  Livčāne AntraDalībnieksRīga
1019.Livdāns AustrisDalībnieksRīga
1020.  Līvins EdvīnsDalībnieksValmiera
1021.  Līviņš ArmandsDalībnieksGulbene
1022.  Liziņš AigarsDalībnieksSigulda
1023.  Loboda IlzeDalībnieksTalsi
1024.  Locāns LaurisDalībnieksRīga
1025.  Ločmele KarolīnaDalībnieksRīga
1026.Ločmelis EdgarsDalībnieksJūrmala
1027.  Ločmelis KristiānsDalībnieksRīga
1028.Ločmelis LaurisDalībnieksRiga
1029.  Logina LindaDalībnieksBalvi
1030.  Logina RitaDalībnieksRīga
1031.  Logins MārisDalībnieksRīga
1032.  Lokess RalfsDalībnieksValmiera
1033.Lomaševska SintijaDalībnieksRīga
1034.  Lonerts EdgarsDalībnieksBaloži
1035.  Lopez AlvaroDalībnieksRīga
1036.  Lopez JoseDalībnieksRīga
1037.  Lorence BaibaDalībnieksRīga
1038.  Loseva MonikaDalībnieksRīga
1039.  Lovkova JūlijaDalībnieksJelgava
1040.  Lozanova LilijaDalībnieksRīga
1041.  Lozberga BeāteDalībnieksRīga
1042.  Loze AllaDalībnieksRīga
1043.  Lubāne ArtaDalībnieksCarnikava
1044.  Ludbāržs EmīlsDalībnieksRīga
1045.  Luiks NilsDalībnieksAlūksne
1046.Lukasinska DaceDalībnieksRīga
1047.  Lukaševičs IļjaDalībnieksRīga
1048.  Luke KristapsDalībnieksBaldone
1049.  Luke LauraDalībnieksJūrmala
1050.  Lūkina ElīnaDalībnieksRīga
1051.Lūkina-Kald LindaDalībnieksRīga
1052.  Lukstiņa VinetaDalībnieksCēsis
1053.  Lukša OlgaDalībnieksironman.lv
Rīga
1054.  Lūse BaibaDalībnieksRīga
1055.  Lūse MadaraDalībnieksRīga
1056.  Lūsiņš RalfsDalībnieksRīga
1057.  Ļanovska HelēnaDalībnieksBaldone
1058.  Ļebedeva LauraDalībnieksRīga
1059.Ļebedeva LiānaDalībnieksRiga
1060.  Ļisicina SandraDalībnieksSIA SVAGNI
Gulbene
1061.  Ļitvinska VeronikaDalībnieksRīga
1062.  Macpane LindaDalībnieksBauska
1063.  Mačuļska AivaDalībnieksBauska
1064.Magonīte MairaDalībnieksValmiera
1065.  Magurs Dāvis-RobertsDalībnieksValmiera
1066.  Mahids OlegsDalībnieksUpesciems
1067.  Maido-Dūša DinaDalībnieksJelgava
1068.  Maigi MaelaDalībnieksPolva
1069.  Maivlevičs ArtusDalībnieksRīga
1070.Majore AnijaDalībnieksCēsis
1071.  Makejevs GeorgijsDalībnieksDaugavpils
1072.  Maksimenko MaksimsDalībnieksSalaspils
1073.  Malere MariannaDalībnieksRiga
1074.Malgina IrinaDalībnieksRīga
1075.  Malkava PaulaDalībnieksRīga
1076.  Malkavskis MārcisDalībnieksLīgatne
1077.  Malnača IlzeDalībnieksSPORTLAND
Jēkabpils
1078.Malnačs MārisDalībnieksFitness VFS
Jēkabpils
1079.  Mālnieks ReinisDalībnieksPļaviņas
1080.  Maļikena MartaDalībnieksValmiera
1081.  Maļikenas MairisDalībnieksValmiera
1082.  Maļkevičs RalfsDalībnieksRīga
1083.  Maļuhins ReinisDalībnieksRīga
1084.  Mamajs EmīlsDalībnieksRīga
1085.  Mamedovs RaitisDalībnieksMadona
1086.Mankopa LieneDalībnieksRiga
1087.  Manuilova SvetlanaDalībnieksRīga
1088.  Maranika DinaDalībnieksVentspils
1089.  Marenkovs VadimsDalībnieksRīga
1090.  Maritoņiks IgorsDalībnieksRīga
1091.  Markeviča IneseDalībnieksRīga
1092.  Markova IrinaDalībnieksLiepāja
1093.  Markss AgrisDalībnieksRīga
1094.  Markvarts GustavsDalībnieksRīga
1095.Marķīza AmandaDalībnieksJēkabpils
1096.Martinova LauraDalībnieksFITFITNESS
Rīga
1097.  Martinsens RaivisDalībnieksKuldīga
1098.  Martinsons OskarsDalībnieksJēkabpils
1099.  Martinsons RobertsDalībnieksRīga
1100.  Martinsons VārdsDalībnieksRīga
1101.  Martynenko EvgenyDalībnieksRīga
1102.  Maruščaks MariaDalībnieksRīga
1103.Masa AgneseDalībnieksRīga
1104.Masa Monta-IvonnaDalībnieksRīga
1105.  Masaļska EdīteDalībnieksRīga
1106.  Mase SimonaDalībnieksBaldone
1107.Maslovs AleksandrsDalībnieksLiepaja
1108.  Maslovs AndrejsDalībnieksRīga
1109.  Matašova KristīneDalībnieksRīga
1110.  Matīsa AnnijaDalībnieksRīga
1111.  Matisone BaibaDalībnieksRīga
1112.  Matīss ValdisDalībnieksLimbaži
1113.  Matuka AliseDalībnieksSmiltene
1114.  Matuka EvijaDalībnieksRīga
1115.  Matuka IneseDalībnieksSmiltene
1116.  Matulis AigarsDalībnieksZORGO
Rīga
1117.  Matulsone IlzeDalībnieksRīga
1118.  Matuļenko MargaritaDalībnieksTukums
1119.  Matuļone ZaneDalībnieksSporta centrs Jugla
Rīga
1120.  Matvejeva KristinaDalībnieksRīga
1121.  Mauriņa PaulaDalībnieksRīga
1122.  Mazalovs SergejsDalībnieksJelgava
1123.  Mazitāne VitaDalībnieksLielvārdes novada sporta centrs
Lielvārde
1124.  Mazrocis AnrijsDalībnieksRīga
1125.Mazureca DiānaDalībnieksriga
1126.Mazurika IrinaDalībnieksRīga
1127.  Medinš RaivoDalībnieksBaltezers
1128.  Medne AdrijaDalībnieksadaži
1129.  Medne IlutaDalībnieksRīga
1130.  Medniece SanitaDalībnieksKuldīga
1131.  Meežejevskis BrunoDalībnieksCēsis
1132.Mehe KeheDalībnieksRiga
1133.  Meiere DagnijaDalībnieksRīga
1134.  Meiers EdgarsDalībnieksRīga
1135.  Meijers NilsDalībnieksOgre
1136.  Meimanis AivarsDalībnieksAlūksne
1137.  Meirītis DānielsDalībnieksRīga
1138.  Meisīte Alise-LieneDalībnieksMārupe
1139.  Meistere IneseDalībnieksGarkalne
1140.  Mejere InetaDalībnieksRīga
1141.Melbārde BeāteDalībnieksRīga
1142.  Melbārde LauraDalībnieksEŽI
Valmiera
1143.Melbārde LauraDalībnieksValmiera
1144.Meldere KitijaDalībnieksBaloži
1145.  Melezere AijaDalībnieksRīga
1146.  Melle AldisDalībnieksAizkraukle
1147.  Melle RūtaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1148.  Melnalksnis MārtiņšDalībnieksRīga
1149.  Melne RitaDalībnieksLudza
1150.  Mercalovs ArtūrsDalībnieksRīga
1151.Meškauska KristiānaDalībnieksRiga
1152.  Metene AnnijaDalībnieksJelgava
1153.  Mētra IevaDalībnieksRīga
1154.  Mežavilka IngaDalībnieksSPORTLAND
Sigulda
1155.  Mežecka IlonaDalībnieksRīga
1156.Meženiece LaumaDalībnieksFitFitness
Rīga
1157.  Mhitarjana OlgaDalībnieksDobele
1158.  Mieriņš KristersDalībnieksRīga
1159.Migaļa JūlijaDalībnieksRīga
1160.  Migute NataļjaDalībnieksJelgava
1161.  Mihailuna SofijaDalībnieksRīga
1162.Mihejeva MarinaDalībnieksRiga
1163.  Mikailova KristīneDalībnieksJēkabpils
1164.  Miklaševica IlzeDalībnieksJelgava
1165.  Miklaševics ArtisDalībnieksjelgava
1166.  Mikulionak AlenaDalībnieksRīga
1167.  Miķelsone ElizabeteDalībnieksRīga
1168.Miķelsone EvelīnaDalībnieksRīga
1169.  Miķelsone GundegaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1170.Miķelsone IevaDalībnieksJelgava
1171.Miķelsone KristīneDalībnieksRīga
1172.  Miķelsone RitaDalībnieksOzolnieki
1173.  Miķelsons MārtiņšDalībnieksValmiera
1174.  Mīlbergs MairisDalībnieksMārupe
1175.  Milgrave KitijaDalībnieksjelgava
1176.  Millere SigitaDalībnieksSolvay
Rīga
1177.  Millers AivarsDalībnieksRīga
1178.Millers ArtisDalībnieksRīga
1179.Milošauska LauraDalībnieksRīga
1180.  Milova DanielaDalībnieksRīga
1181.  Miļūna IneseDalībnieks
1182.Mingaļejeva AnnaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Rīga
1183.  Minims SergejsDalībnieksRīga
1184.  Misiņa IritaDalībnieksAlūksne
1185.  Misus RendijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1186.Mitrohina AnnaDalībnieksRīga
1187.  Mnatii YevhenDalībnieksOdesa
1188.  Močāne AgneseDalībnieksSalacgrīva
1189.  Mogomolova SolvitaDalībnieksRīga
1190.  Morozova LāsmaDalībnieksSPORTLAND
Baldone
1191.  Mozgire IevaDalībnieksNTC
Jūrmala
1192.  Mueller PeterDalībnieksRīga
1193.  Mugins KasparsDalībnieksMadona
1194.  Mugureviča SandraDalībnieksBaldone
1195.Muiženika PaulaDalībnieksSigulda
1196.Muižniece LāsmaDalībnieksRīga
1197.Muižniece MartaDalībnieksJūrmala
1198.  Mūrniece AlīnaDalībnieksValmiera
1199.  Mūrniece-Muceniece InetaDalībnieksRīga
1200.  Mūrnieks DanielsDalībnieksTalsi
1201.Muštavinska NataļjaDalībnieksRīga
1202.  Muzika-Zinkeviča PolinaDalībnieksRīga
1203.  Nāburga GvenaDalībnieksJaunolaine
1204.  Nagla MaksimsDalībnieksRīga
1205.Nahkor RihoDalībnieksTallinn
1206.  Namavirs MarksDalībnieksRīga
1207.  Nastuseviča OksanaDalībnieksRīga
1208.Nau RobiDalībnieksTe3media
Vilnius
1209.  Nazarov AlexeyDalībnieksRiga
1210.  Nazarovs NormundsDalībnieksRīga
1211.  Necetova IrinaDalībnieksRīga
1212.  Negele MartaDalībnieksSmiltene
1213.  Neikšāns NiklassDalībnieksRīga
1214.  Neilands AivarsDalībnieksRīga
1215.  Neilands RenārsDalībnieksValmiera
1216.  Neimane DiānaDalībnieksSaulkrasti
1217.  Nelsone MarijaDalībnieksJelgavas Valsts Ģimnāzija
Jelgava
1218.  Nemkovich SiarheyDalībnieksMinsk
1219.Nenov NevyanDalībnieksRīga
1220.  Nerātne InitaDalībnieksValmiera
1221.  Nēžborte DiānaDalībnieksRīga
1222.  Nikiforova DiānaDalībnieksRīga
1223.  Nikitins AleksandrsDalībnieksRīga
1224.  Nikolaisone JustīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1225.  Nikolajeva NatalijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1226.  Nikolajevs GeorgsDalībnieks2001
riga
1227.  Nikolajevs IgorsDalībnieksRīga
1228.  Nikovska LīgaDalībnieksRīga
1229.  Nogičeva IneseDalībnieksRīga
1230.  Norenberga JūlijaDalībnieksRīga
1231.  Norvele AgnijaDalībnieksMārupe
1232.  Novickis AleksisDalībnieksMazsalaca
1233.  Novičonoka RenātaDalībnieksRīga
1234.  Novikova SantanaDalībnieksRīga
1235.  Novikovs KonstatntīnsDalībnieksRīga
1236.  Novožilova KristīnaDalībnieksSolvay
Rīga
1237.  Nozdrina VeronikaDalībnieksMINSK
1238.  Nozimjacija TatjanaDalībnieksRīga
1239.Nužņenko OļegsDalībnieksRīga
1240.Nužņenko OļegsDalībnieksRīga
1241.  Ņedaškovska NikolaDalībnieksRīga
1242.  Ņikšta JolantaDalībnieksRīga
1243.  Ņisins TomsDalībnieksDzērbene
1244.  Oblonsky AmyDalībnieksRīga
1245.  Odriņa GuntaDalībnieksOgre
1246.  Odriņš MareksDalībnieksOgre
1247.  Ogorceva MarikaDalībnieksRucava
1248.  Oigoss IvarsDalībnieksRīga
1249.  Olekša AiritaDalībnieksBabīte
1250.Olenika VeronikaDalībnieksRiga
1251.  Oliņa IevaDalībnieksRīga
1252.  Olipovs MihailsDalībnieksKārsava
1253.  Olla OskarsDalībnieksRīga
1254.  Opse VitaDalībnieksOgre
1255.  Orinskis JānisDalībnieksLiepāja
1256.  Orlova IneseDalībnieksRīga
1257.  Orlova KsenijaDalībnieksSolvay
Rīga
1258.Orlovska ĒrikaDalībnieksOgre
1259.  Orlovska HelenaDalībnieksCarnikava
1260.  Osipovica JelenaDalībnieksRīga
1261.  Osmane AntraDalībnieksJūrmala
1262.  Ostrovska LauraDalībnieksRīga
1263.  Ostrovskis KristapsDalībnieksPļaviņas
1264.  Ošiņš EdgarsDalībnieksRīga
1265.  Ošs AldisDalībnieksRīga
1266.  Otvodenkova JeļenaDalībnieksRīga
1267.  Ovsjanņikova IlonaDalībnieksJelgava
1268.  Ozola Elizabete-BetijaDalībnieksRīga
1269.Ozola LauraDalībnieksLiepāja
1270.  Ozola SamantaDalībnieksRīga
1271.  Ozola SimonaDalībnieksRīga
1272.  Ozolina IevaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1273.  Ozoliņa EvitaDalībnieksRīga
1274.  Ozoliņa KitijaDalībnieksCēsis
1275.  Ozoliņa RūtaDalībnieksVecbebri
1276.  Ozoliņš ArtisDalībnieksJelgava
1277.  Ozoliņš EmīlsDalībnieksMadona
1278.  Ozoliņš ViestursDalībnieksRīga
1279.  Ozoliņš-Ozols JānisDalībnieksRīga
1280.Ozols ArtisDalībnieksOzolnieki
1281.  Ozols DainisDalībnieksKuldīga
1282.  Pāboliņa RenāteDalībnieksRīga
1283.  Pabriks-Bollow UndīneDalībnieksLapmežciems
1284.  Padoms AndrisDalībnieksAizkraukle
1285.  Paegle GunitaDalībnieksRīga
1286.Paeglis JānisDalībnieksRīga
1287.Pagraba MartaDalībnieksLiepāja
1288.  Pakalna InāraDalībnieksValmiera
1289.  Pakārkle PetraDalībnieksJūrmala
1290.  Paleja BeāteDalībnieksSigulda
1291.Pampe ElīnaDalībnieksRiga
1292.  Pankova LindaDalībnieksRīga
1293.  Panurska NataljaDalībnieksRīga
1294.Papina AliseDalībnieksJelgava
1295.  Pāss ArvīdsDalībnieksCēsis
1296.  Paškoviča DiānaDalībnieksSigulda
1297.  Patmalniece NadeždaDalībnieksRīga
1298.  Paulavics RičardsDalībnieksLiepāja
1299.  Paulina SigneDalībnieksRīga
1300.  Pauliņa SilvijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1301.  Paura AnnaDalībnieksPAURA TEAM
Rīga
1302.  Pavārs DanielsDalībnieksValka
1303.Pavārs Dolfs-GregorsDalībnieksValmiera
1304.  Pavasars IngussDalībnieksValmiera
1305.  Pavilēns TomsDalībnieksJelgava
1306.  Pāvilsone DiānaDalībnieksOzolnieki
1307.  Pavlova KristīnaDalībnieksValmiera
1308.  Pavloviča GerdaDalībnieksValmiera
1309.  Pavļuka OļesjaDalībnieksRīga
1310.  Pāže DaceDalībnieksRīga
1311.  Pecukevičiūte IevaDalībnieksRīga
1312.  Pefus RūdolfsDalībnieksRīga
1313.Peiča BetijaDalībnieksrīga
1314.  Pelšs RūdolfsDalībnieksJelgava
1315.  Pērkons KristapsDalībnieksLubāna
1316.  Pesecka TatjanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1317.  Peškova SandraDalībnieksJelgava
1318.  Peškova TatjanaDalībnieksOgre
1319.Petermane KristīnaDalībnieksBallistic Boxing club
Liepāja
1320.  Petkēvica DiānaDalībnieksRūjiena
1321.Petrago DarjaDalībnieksVangaži
1322.  Petrelēvica LauraDalībnieksSaldus
1323.  Petrika InetaDalībnieksJelgava
1324.  Petrone LeldeDalībnieksJelgava
1325.  Petrova AleksandraDalībnieksRīga
1326.  Petrova KarīnaDalībnieksUlbroka
1327.  Petrova KarinaDalībnieksRīga
1328.  Petrova ŅinaDalībnieksFresh Fitness
Daugavpils
1329.  Petrovs DenissDalībnieksRīga
1330.  Petrovs VladimirsDalībnieksRīga
1331.  Petruņina TatjanaDalībnieksRīga
1332.  Piese KristapsDalībnieksRīga
1333.  Pikšens AgrisDalībnieksNIKE RIGA RUN 3
Lielvārde
1334.  Pilicka SigitaDalībnieksSolvay
Rīga
1335.  Pilucka IngaDalībnieksRīga
1336.  Piļimona EvitaDalībnieksLimbaži
1337.Piļutina GaļinaDalībnieksRīga
1338.Pimucāne ZaneDalībnieksRīga
1339.  Pirtnieks TomsDalībnieksRīga
1340.  Pivinska AlinaDalībnieksRīga
1341.  Pjatrovski ElvisDalībnieksValga
1342.Platača NataļjaDalībnieksRiga
1343.  Plinta AlbertsDalībnieksKrāslava
1344.  Plotko AleksDalībnieksDaugavpils
1345.  Plūme KateDalībnieksRīga
1346.Plūmīte IevaDalībnieksRīga
1347.  Pļavāne AneteDalībnieksJelgava
1348.  Pļaviņa EnijaDalībnieksMārupe
1349.  Podkoritovs AndrejsDalībnieksRīga
1350.  Podnieks ArtisDalībnieksMārupe
1351.  Podobeda SintijaDalībnieksSaldus
1352.Podskočija SanitaDalībnieksRīga
1353.  Pogulis ArmandsDalībnieksMārupe
1354.  Pohevičs JānisDalībnieksLiepāja
1355.  Pohiļuka SvetlanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1356.  Poikāne ElīnaDalībnieksRīga
1357.  Pole AgitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1358.  Pole KlintaDalībnieksRīga
1359.  Poltiņņikovs MārtiņšDalībnieksRīga
1360.  Poļetajeva AnastasijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1361.  Pomeranceva AgneseDalībnieksRīga
1362.  Ponomarenko ElvijsDalībnieksBauska
1363.  Ponomarjova GerdaDalībnieksRīga
1364.  Popakuls HorensDalībnieksNaukšēni
1365.  Popelis MārtiņšDalībnieksRīga
1366.Popmane DaigaDalībnieksRīga
1367.  Popov DamirDalībnieksTukums
1368.  Popova OlgaDalībnieksRīga
1369.  Popovič LazarDalībnieksMārupe
1370.  Poševa LindaDalībnieksSigulda
1371.Prancīte MadaraDalībnieksRīga
1372.  Praninskiene NatālijaDalībnieksOgre
1373.  Pranka MadaraDalībnieksRīga
1374.  Prauliņa IngūnaDalībnieksNaukšēnu nov.
1375.  Preiss KasparsDalībnieksValmiera
1376.  Prešņakovs ArtūrsDalībnieksRīga
1377.  Pretica Undīne-AnceDalībnieksRīga
1378.  Pridāne KristīneDalībnieksRīga
1379.Priede DanielaDalībnieksTalsi
1380.  Priede KristapsDalībnieksRīga
1381.  Priede UģisDalībnieksOgre
1382.  Priede VilmārsDalībnieksRīga
1383.  Priedeslaipa AinarsDalībnieksRīga
1384.  Priedīte MartaDalībnieksRīga
1385.  Primaks EdgarsDalībnieksVentspils
1386.  Pritkovs AleksejsDalībnieksMārupe
1387.  Proboka GunaDalībnieksRīga
1388.  Prokopovs ArmandsDalībnieksRīga
1389.  Protiks GenadijsDalībnieksRīga
1390.  Psaruks ValērijsDalībnieksRīga
1391.  Pudāns PaulsDalībnieksRīga
1392.  Pugača SabīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1393.  Pugačs OskarsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1394.  Pugina LīvaDalībnieksLiepāja
1395.Puisīte ElīnaDalībnieksRīga
1396.  Pukke LindaDalībnieksTalsi
1397.  Puķīte KitijaDalībnieksRīga
1398.  Puķīte KristaDalībnieksRīga
1399.  Puķīte RenāteDalībnieksValmiera
1400.Pulina DartaDalībnieksMilzkalne
1401.  Pulks KristapsDalībnieksRīga
1402.Pulle DānielsDalībnieksRīga
1403.  Pūlmane AnnijaDalībnieksVentspils
1404.Pūlmane Annija-ViktorijaDalībnieksVentspils
1405.  Pūlmane KerijaDalībnieksVentspils
1406.  Pumpure AgneseDalībnieksRīga
1407.  Pumpure JanaDalībnieksJelgava
1408.  Pumpure LoretaDalībnieksCēsis
1409.Pundure MadaraDalībnieksRīga
1410.  Purava IngaDalībnieksMārupe
1411.  Purava Paula-AdeleDalībnieksRīga
1412.  Puriņa IneseDalībnieksRīga
1413.  Puriņa ZaneDalībnieksSaulkrasti
1414.  Purītis JānisDalībnieksRīga
1415.  Purmale LieneDalībnieksSolvay
Rīga
1416.  Purvēns KasparsDalībnieksRīga
1417.  Pušpure HanneDalībnieksRīga
1418.  Pušpurs JānisDalībnieksSalaspils
1419.  Putāne LauraDalībnieksOgre
1420.  Pūtele AgneseDalībnieksRīga
1421.  Putne IngaDalībnieksRīga
1422.Putne MarijaDalībnieksTalsi
1423.  Putniņa LīgaDalībnieksRīga
1424.  Putniņa MontaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1425.  Putniņa NataļjaDalībnieksventspils
1426.  Putniņš ĢirtsDalībnieksRīga
1427.  Putnis ReinisDalībnieksRīga
1428.  Puzāks KasparsDalībnieksMadona
1429.  Raat JasperDalībnieksParnu
1430.Rācene MarijaDalībnieksRiga
1431.Radjuks AleksandrsDalībnieksSporta fani
Riga
1432.  Radovska IndraDalībnieksRīga
1433.  Raga IneseDalībnieksErvitex
Rīga
1434.  Raģele LāsmaDalībnieksVentspils
1435.  Rakēviča EvaDalībnieksCēsis
1436.Rakšte LīgaDalībnieksRīga
1437.  Ralovecs EdgarsDalībnieksCarnikava
1438.  Raļiberda OlegsDalībnieksRīga
1439.Ramane LigaDalībnieksjūrmala
1440.  Ramanis RaitisDalībnieksRīga
1441.  Rasiņa SilvaDalībnieksOgre
1442.  Rašmane IngaDalībnieksLielvārde
1443.Ratniece Annija-RebekaDalībnieksRīga
1444.  Raubisko AnnaDalībnieksRīga
1445.  Raudziņa ViolaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1446.  Rauza MegijaDalībnieksMadona
1447.  Razgals VernersDalībnieksOgre
1448.  Razinskis OskarsDalībnieksRīga
1449.Reča KatrīnaDalībnieksRīga
1450.  Rēdere GaļinaDalībnieksAizpute
1451.  Reine SantaDalībnieksSPORTLAND
Sigulda
1452.  Reitere EmīlijaDalībnieksVentspils
1453.  Reitere GitaDalībnieksRīga
1454.  Reiziņš AigarsDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
1455.  Renģe VladimirsDalībnieksRīga
1456.  Reshetilova AnastasiaDalībnieksRiga
1457.  Ribaks ŅikitaDalībnieksRīga
1458.  Ribozols RolandsDalībnieksValmiera
1459.  Ribule SvetlanaDalībnieksAlūksne
1460.  Rieksta ZaneDalībnieksTukums
1461.  Riekstiņa IlutaDalībnieksRīga
1462.  Riekstiņa IngrīdaDalībnieksValmiera
1463.  Riherts IvarsDalībnieksRīga
1464.  Riks AlekssDalībnieksRīga
1465.Rimare VioletaDalībnieksRiga
1466.  Rimša EveritaDalībnieksOgre
1467.Ritere DarjaDalībnieksRīga
1468.  Rītere IngaDalībnieksOgre
1469.Rizga AritaDalībnieksRīga
1470.Rjazanceva KarinaDalībnieksRīga
1471.Robežniece LīgaDalībnieksBaldone
1472.Roga SigitaDalībnieksRīga
1473.  Rogule AnitaDalībnieksRīga
1474.Rogule LoretaDalībnieksJumprava
1475.  Romanovs ArtemijsDalībnieksRīga
1476.  Romānovs RihardsDalībnieksIecava
1477.  Romanovska MāraDalībnieks
1478.  Romeiko RaitisDalībnieksLimbaži
1479.  Romeiko SandraDalībnieksLimbaži
1480.Ronimoisa Lāsma-KristiānaDalībnieksDaudzeva
1481.  Rosicka AliseDalībnieksTukums
1482.  Roskoša JanaDalībnieksRīga
1483.Rozenbergs IvoDalībnieksTK Spice
Rīga
1484.  Rozenštrausa ElzaDalībnieksRīga
1485.  Rozentālbergs KristapsDalībnieksRīga
1486.  Rozentāls HelmutsDalībnieksRīga
1487.  Rozentāls KasparsDalībnieksBauska
1488.  Rozentāls Reinis-AndrievsDalībnieksInčukalns
1489.  Rozentāls ValtersDalībnieksRīga
1490.Rozevska MariaDalībnieksJūrmala
1491.Rozevska MarijaDalībnieksJūrmala
1492.  Rozīte AnitaDalībnieksRīga
1493.  Rozīte AnnaDalībnieksRīga
1494.  Rozīte IrēnaDalībnieksValmiera
1495.  Rozmianecs AndrisDalībnieksSalacgrīva
1496.  Rožkalna KristīneDalībnieksSolvay
Rīga
1497.  Rožņoja SantaDalībnieksValmiera
1498.  Rubenis TomsDalībnieksCēsis
1499.  Rubins JānisDalībnieksAlūksne
1500.  Rubinteina EvaDalībnieksJūrmala
1501.  Rudiša KīraDalībnieksRīga
1502.  Rudkina ValērijaDalībnieksJēkabpils
1503.  Rudojs PavelsDalībnieksRīga
1504.  Rudzīte AneteDalībnieksLimbaži
1505.  Rudzīte JustīneDalībnieksRīga
1506.  Rudzītis ArdisDalībnieksKārsava
1507.  Rudzītis BertsDalībnieksRīga
1508.  Rudzītis GundarsDalībnieksValmiera
1509.Rudzītis KalvisDalībnieksOC Limbaži
Limbaži
1510.Ruķe AnceDalībnieksRīga
1511.  Rullis TomsDalībnieksRīga
1512.Rumba IngaDalībnieksRĪGA
1513.  Rumbeniece AijaDalībnieksSolvay
Rīga
1514.  Rumps ViktorsDalībnieksDobele
1515.  Rundzāns RitvarsDalībnieksRīga
1516.  Rusakova LidijaDalībnieksriga
1517.  Ruskis KārlisDalībnieksStraupe
1518.  Ruskuls GuntarsDalībnieksSigulda
1519.  Rušmane ElīzaDalībnieksFabulous 6
Rīga
1520.  Rūte JānisDalībnieksM&B team
Rīga
1521.  Rutka IevaDalībnieksData Migration Team
Rīga
1522.  Rutkovska KristīneDalībnieksDaugavpils
1523.  Rutkovska SimonaDalībnieksSimoonskiTV
Rīga
1524.  Rutkovskis ArtūrsDalībnieksRīga
1525.Rutks RobertsDalībnieksRīga
1526.Ruža AnnaDalībnieksIlūkste
1527.Saar SigridDalībnieksTallinn
1528.  Sabājevs SandisDalībnieksSPORTLAND
Valmiera
1529.  Sabule MaijaDalībnieksRīga
1530.Sadihov ZaurDalībnieksBallistic Boxing Club
Liepaja
1531.  Saidovs RustavsDalībnieksRīga
1532.  Salaka Anna-MarijaDalībnieksRīga
1533.  Salaka IneseDalībnieksRīga
1534.  Saldavs ViestursDalībnieksFITNESS ABC
Rīga
1535.  Saleniece BeāteDalībnieksValmiera
1536.  Saleniece JeļenaDalībnieksRīga
1537.  Salenieks EduardsDalībnieksRīga
1538.  Salmane GintaDalībnieksĀdaži
1539.  Salmins AtisDalībnieksSkrunda
1540.  Salmiņa LauraDalībnieksRīga
1541.  Saltuma RitaDalībnieksJelgava
1542.Saltums OskarsDalībnieksJelgava
1543.Sāmīte AliseDalībnieksRīga
1544.  Samsonovs YuliaDalībnieksRīga
1545.  Sapoks AndrejsDalībnieksRīga
1546.  Sarguns AlvisDalībnieksRīga
1547.  Sarkans EdvardsDalībnieksJūrmala
1548.  Sarma LauraDalībnieksOgre
1549.  Sauka DarjaDalībnieksĀdaži
1550.  Sauka JānisDalībnieksRīga
1551.  Saukuma KristīneDalībnieksRīga
1552.  Saukuma LigitaDalībnieksSaulkrasti
1553.  Saukums ĒriksDalībnieksSaulkrasti
1554.  Saule KristiānaDalībnieksRīga
1555.  Saulīte InitaDalībnieksRīga
1556.  Sausais OskarsDalībnieksSigulda
1557.  Savčenko LieneDalībnieksSalacgrīva
1558.  Saveļjeva OlgaDalībnieksRīga
1559.  Savļaks IvansDalībnieksĀdaži
1560.  Sedliņa ZaneDalībnieksMAXIMA
Valmiera
1561.  Seile ElīzaDalībnieksVentspils
1562.Sekace LolitaDalībnieksRīga
1563.  Semenov NikitaDalībnieksKaliningrad
1564.  Semeta EgiditusDalībnieksRīga
1565.  Semijana OlgaDalībnieksRīga
1566.  Semjonovs AndrejsDalībnieksRīga
1567.  Senkāne BrigitaDalībnieksMyfitness
Rīga
1568.Serdante GerdaDalībnieksBardačoks
Riga
1569.Sergejeva MartinaDalībnieksRiga
1570.  Sergejs ŅikitaDalībnieksRīga
1571.  Sērmuksle KarīnaDalībnieksJelgava
1572.  Sērmūkslis AndrisDalībnieksRīga
1573.  Serpov EiliDalībnieksValga
1574.  Seržāne AstraDalībnieksValmiera
1575.  Severnaja SvetlanaDalībnieksKrievija
1576.  Shvedov GlebDalībnieksRīga
1577.  Sibajeva JeļenaDalībnieksRīga
1578.  Siders DāvisDalībnieksRīga
1579.Sikk RistoDalībnieksTallinn
1580.  Sila AritaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1581.  Silaniece LaijaDalībnieksRīga
1582.  Sile AnnaDalībnieksriga
1583.Sileniece MadaraDalībnieksRīga
1584.  Siliņa LuīzeDalībnieksInčukalns
1585.  Siliņa MarijaDalībnieksRiga
1586.  Silms JānisDalībnieksRīga
1587.  Sils EdgarsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1588.  Sima IlgaDalībnieksJelgava
1589.  Sīmane LindaDalībnieksRīga
1590.Sinicina SvetlanaDalībnieksRiga
1591.  Siņavskis RaimondsDalībnieksVentspils
1592.  Siņicina GunaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1593.  Siņicins MaksimsDalībnieksZvirbulis
Ķegums
1594.  Sīpolniece OlgaDalībnieksRīga
1595.Sīpolniece SallijaDalībnieksRīga
1596.  Sīpolnieks MārtiņšDalībnieksRīga
1597.Sipovica VeronikaDalībnieksJekabpils
1598.Sirbu AdelinaDalībnieksRiga
1599.  Sirmā IneseDalībnieksRīga
1600.  Sivasnov RomanDalībnieksRīga
1601.  Skadiņa MarutaDalībnieksRīga
1602.  Skrebs RaimondsDalībnieksRopažu nov.
1603.Skrējāne IļjanaDalībnieksJēkabpils
1604.  Skriba JānisDalībnieksValmiera
1605.  Skrodele MadaraDalībnieksValka
1606.Skrodere SabīneDalībnieksRīga
1607.Skudina JulijaDalībnieksRiga
1608.  Skusovs SergejsDalībnieksOgre
1609.  Skutele KatrīnaDalībnieksJūrmala
Jūrmala
1610.Slabikova KristinaDalībnieksRīga
1611.  Slavinka JelenaDalībnieksRīga
1612.Sledevskis RainersDalībnieksRīga
1613.  Sleņģis RičardsDalībnieksValmiera
1614.Slesarjonoka OlgaDalībnieksRīga
1615.Smagare JanaDalībnieksRiga
1616.  Smelova VitālijsDalībnieksRīga
1617.  Smikarste ZaigaDalībnieksJelgava
1618.  Smiks RichardsDalībnieksRīga
1619.  Smilga JolantaDalībnieksCēsis
1620.  Smiltiņš OskarsDalībnieksRīga
1621.  Smiļģe Helēna-ElzaDalībnieksTalsi
1622.Smirnova AnastasijaDalībnieksRīga
1623.  Smirnova IngaDalībnieksRīga
1624.  Smirnovs DāvisDalībnieksCēsis
1625.  Smirnovs SergejsDalībnieksRīga
1626.  Smoļakova LidijaDalībnieksRīga
1627.  Sniedze EvitaDalībnieksValmiera
1628.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1629.  Soboļevs VitālijsDalībnieksRīga
1630.  Sockis MaksimsDalībnieksRīga
1631.  Sokivka SandrisDalībnieksMadona
1632.  Sokolova AlisaDalībnieksSolvay
Rīga
1633.  Sokolova MarijaDalībnieksRīga
1634.Sola GunaDalībnieksJēkabpils
1635.  Soldatenkova NatālijaDalībnieksRīga
1636.Solima IrinaDalībnieksRiga
1637.Soloviha VikaDalībnieksRiga
1638.  Solovjovs SergejsDalībnieksRīga
1639.Sorokina KseniaDalībnieksRiga
1640.  Sorokins AleksandrsDalībnieksRīga
1641.  Sorstkins PjotrsDalībnieksRīga
1642.  Spirta OlgaDalībnieksJelgava
1643.  Spirta TatjanaDalībnieksJelgava
1644.  Spora MārtiņšDalībnieksJaunmārupe
1645.  Sproģe SintijaDalībnieksAizkraukle
1646.  Sproģis AldisDalībnieksKoknese
1647.  Sproģis ArtursDalībnieksRīga
1648.Sprūde LuīzeDalībnieksRiga
1649.  Sprūds EdmundsDalībnieksRīga
1650.  Sprukte DitaDalībnieksRīga
1651.  Spūle SantaDalībnieksRīga
1652.Stakena DaceDalībnieksRīga
1653.  Stakens MārisDalībnieksRīga
1654.  Stallīte IevaDalībnieksJelgava
1655.  Stalšāns AleksDalībnieksTalsi
1656.  Stankeviča ElīnaDalībnieksRīga
1657.  Stankevičš ĢirtsDalībnieksRīga
1658.  Staņa KristapsDalībnieksValmiera
1659.  Stapulone SabīneDalībnieksCēsis
1660.Staško KristīneDalībnieksRīga
1661.  Stašulāne AnitaDalībnieksRīga
1662.Stec KatarzynaDalībnieksRīga
1663.  Stepanova DanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1664.  Stepanova MontaDalībnieksValmiera
1665.  Stepanova RadaDalībnieks
1666.  Stepanovs-Gavrilovs ĀdamsDalībnieksJelgava
1667.  Stepaņuka JeļenaDalībnieksRīga
1668.Stepina SandraDalībnieksValka
1669.Stepiņa SandraDalībnieksSalaspils
1670.  Stepiņa ZandaDalībnieksRīga
1671.Stiebriņa LieneDalībnieksRīga
1672.  Stinkurs RičardsDalībnieksRīga
1673.  Stolatovs ValerijsDalībnieksRīga
1674.  Stolbunovs ArkadijsDalībnieksRīga
1675.  Stolcers VitālijsDalībnieksRīga
1676.  Stols RaivisDalībnieksDobele
1677.  Stonka DainaDalībnieksVSK Noskrien
Rīga
1678.  Stonka KārlisDalībnieksVSK Noskrien
Rīga
1679.  Strads ArnisDalībnieksMazsalaca
1680.  Strads GatisDalībnieksRīga
1681.  Strakšs ArtūrsDalībnieksSigulda
1682.  Straume DanielsDalībnieksRīga
1683.  Strazdins MiksDalībnieksĶekava
1684.  Strazdiņa IvetaDalībnieksTrīs māsiņas
Rīga
1685.  Streiķis RihardsDalībnieksPAFBET
Rīga
1686.  Strode ElīnaDalībnieksJelgava
1687.  Strode LīvaDalībnieksValmiera
1688.Strode ZaneDalībnieksRīga
1689.Stromčinskis ĢirtsDalībnieksOgre
1690.  Strutinska ArinaDalībnieksRīga
1691.  Stubure GitaDalībnieksJelgava
1692.Studens RobertsDalībnieksSolvay
Rīga
1693.Studere AgneseDalībnieksRīga
1694.  Stupelis KristapsDalībnieksSigūlda
1695.  Stūre IlzeDalībnieksMadona
1696.  Stūre SigneDalībnieksValmiera
1697.  Stūris MārisDalībnieksValmiera
1698.  Sudmale VinetaDalībnieksRīga
1699.  Sulojeva MaijaDalībnieksJūrmala
1700.  Suļjo RutaDalībnieksAugstaklne
1701.  Sumberg SveaDalībnieksTeam Coach Svea
Tartu
1702.Supe GitaDalībnieksRīga
1703.  Supe JānisDalībnieksCēsis
1704.  Supe ValtersDalībnieksTalsi
1705.  Surnačova JekaterinaDalībnieksRīga
1706.  Sušinskis ArtursDalībnieksLiepāja
1707.  Sverlovs VitālijsDalībnieksRīga
1708.  Svetlovs AndrejsDalībnieksIkšķile
1709.  Sviatnyi ArtemDalībnieksRīga
1710.Svilāns NaurisDalībnieksOC Limbaži
Limbaži
1711.  Svipsta InetaDalībnieksĀdaži
1712.  Šablovskis GatisDalībnieksValmiera
1713.Šabuņeviča StefanijaDalībnieksRīga
1714.  Šadrina SvetlanaDalībnieksRīga
1715.Šakaite EvaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1716.  Šakina Elīza-PaulaDalībnieksZaķumuiža
1717.  Šakina PaulaDalībnieksZaķumuiža
1718.  Šākins RolandsDalībnieksZaķumuiža
1719.  Šalna Beatrise-LībaDalībnieksTērvete
1720.Šapkova JūlijaDalībnieksSporta fani
Riga
1721.  Šarigina SvetlanaDalībnieksRīga
1722.  Šedko ElīnaDalībnieksValmiera
1723.Šefanovska IevaDalībnieksVentspils
1724.Šēnberga LailaDalībnieksRīga
1725.  Šeners MārisDalībnieksTalsi
1726.  Šidlovskis MārisDalībnieksZaķumuiža
1727.  Šīmane LīgaDalībnieksRīga
1728.  Šīmanis RaitisDalībnieksRīga
1729.Šimkuse IvetaDalībnieksFit Fitness
Rīga
1730.  Šinkūns EduardsDalībnieksSQ78
Rīga
1731.  Šipula MartinsDalībnieksĀdaži
1732.Širokovs MaksimsDalībnieksRīga
1733.  Šiškins ArtūrsDalībnieksTalsi
1734.  Šiškova LīgaDalībnieksRīga
1735.  Škarsts TomsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1736.  Šķērstens ArtisDalībnieksMārupe
1737.  Šķiņķis UģisDalībnieksRūjiena
1738.  Šmigeļskis ArtisDalībnieksJūrmala
1739.  Šmite DaceDalībnieksLielvārde
1740.  Šmite NatālijaDalībnieksValmiera
1741.  Šmite RenāteDalībnieksLielvārde
1742.  Šņepste DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1743.  Šņuškovs JānisDalībnieksBalvi
1744.  Špengele ŠarloteDalībnieksSwedbank
Rīga
1745.  Štāls AnsisDalībnieksRīga
1746.Šteinberga KristīneDalībnieksMarupe
1747.  Šteinbergs MārisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1748.  Šteinbergs-Šternboks JānisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1749.Štēra LindaDalībnieksRiga
1750.  Šterna AigaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1751.  Štrausa KristaDalībnieksKuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
1752.Štrēmere AijaDalībnieksFit Fitness
Rīga
1753.  Štucers AleksisDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
1754.Šugailo DiānaDalībnieksRīga
1755.  Šults EmīlsDalībnieksĶekava
1756.  Šumans SamuelsDalībnieksRīga
1757.  Tabulovich ElenaDalībnieksTallinn
1758.Tamme TanitaDalībnieksRīga
1759.  Tannerstal BengtDalībnieksBollnas
1760.  Tarakanovs RolandsDalībnieksRēzekne
1761.  Taraņenko IgnatsDalībnieksVangaži
1762.  Tarasova NataljaDalībnieksRīga
1763.  Tarasovs EliansDalībnieksValmiera
1764.  Tāre SigitaDalībnieksMazsalaca
1765.  Taškāne JustīneDalībnieksRīga
1766.Tatsi AnniDalībnieksValga
1767.  Taukačs JānisDalībnieksRīga
1768.Taulavičus KristapsDalībnieksRīga
1769.  Tauriņš RaimondsDalībnieksJelgava
1770.  Tautiete AgateDalībnieksFit Fitness
Rīga
1771.  Tavrizovs TijaniDalībnieksRīga
1772.  Teilāne VēsmaDalībnieksValmiera
1773.Teleļuhins JevgenijsDalībnieksRīga
1774.  Teleša OlgaDalībnieksRīga
1775.Teļdruva AneteDalībnieksRīga
1776.  Tenberga DaceDalībnieksEngure
1777.  Terehovs ViktorsDalībnieksRīga
1778.  Terentjeva KarinaDalībnieks
1779.  Terentjeva NataljaDalībnieksJelgava
1780.  Tereškovs TomassDalībnieksOgre
1781.  Teteris AndrisDalībnieksLiepāja
1782.Tihanova AnnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1783.  Tihomirova SandraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1784.  Tihomirovs AndrisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1785.  Tijāre DemijaDalībnieksCēsis
1786.Tilgalis IvarsDalībnieksRīga
1787.  Tima AgitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1788.  Timbra IvetaDalībnieksNīca
1789.  Timma KristīneDalībnieks-
Rīga
1790.  Timonova GintaDalībnieksRīga
1791.Timošenkova KarīnaDalībnieksRīga
1792.Tindemarka JekaterinaDalībnieksRiga
1793.Tisenkopfs MārtiņšDalībnieksJelgava
1794.  Titova OksanaDalībnieksRīga
1795.  Tkačenko ViktorijaDalībnieksRiga
1796.  Todrina EvganijaDalībnieksJūrmala
1797.  Tolujevs StanislavsDalībnieksRīga
1798.Tomkalne AgitaDalībnieksRīga
1799.Tomševica AnnaDalībnieksMārupe
1800.  Torokonovs RolandsDalībnieksRēzekne
1801.  Trankale SintijaDalībnieksRīga
1802.  Treide-Neimane ZaneDalībnieksRīga
1803.  Treikmane DaceDalībnieksCēsis
1804.  Treikule ElīnaDalībnieksSolvay
Rīga
1805.  Treilone KristaDalībnieksRīga
1806.  Tribocka MarinaDalībnieksOgre
1807.  Trifonova DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1808.  Trifonovs RalfsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1809.  Tropa ZaneDalībnieksĀdaži
1810.  Trops LinardsDalībnieksMadona
1811.  Trukšāne AliseDalībnieksBardačoks
Jelgava
1812.  Trumpika DainaDalībnieksLiepāja
1813.  Trūps ErnestsDalībnieksLielvārde
1814.  Trūps RaimondsDalībnieksLielvārde
1815.  Tumševics AndrejsDalībnieksRīga
1816.Tupiņa-Jauniņa SigneDalībnieksRīga
1817.  Turčina AigaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1818.  Turčina ZaneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1819.  Turčins MārtiņšDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1820.Turunens OlegsDalībnieksRiga
1821.  Tutberidze AnastasijaDalībnieksJūrmala
1822.  Ūbele IngunaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1823.  Ūbelis NaurisDalībnieksRīga
1824.  Ūdre KristīneDalībnieksRīga
1825.  Ūdre MartaDalībnieksSolvay
Rīga
1826.  Ugna SanitaDalībnieksAizpute
1827.  Ulme VikijaDalībnieksRīga
1828.  Ulpe DanielsDalībnieksValmiera
1829.  Uļģis JurisDalībnieksindividuāli
Ikšķile
1830.  Umbraško LīvaDalībnieksDobele
1831.Ungure LindaDalībnieksRīga
1832.  Ungure LindaDalībnieksOzolnieki
1833.  Untulis ElvijsDalībnieksRīga
1834.  Upena SandraDalībnieksRīga
1835.  Upītis Harijs-KristersDalībnieksValmiera
1836.  Upmane LauraDalībnieksRīga
1837.  Upsar ValmerDalībnieksTartu
1838.Urbucane LaimaDalībnieksĶegums
1839.Ustimenko JūlijaDalībnieksRīga
1840.  Uzars ArtursDalībnieksRīga
1841.  V. AdaDalībnieks
1842.Vaigu AireDalībnieksTalllinn
1843.  Vaikovskis MareksDalībnieksRīga
1844.Vaišļa ValdisDalībnieksKoknese
1845.  Vaivars MārcisDalībnieksRīga
1846.Vaivode ElīnaDalībnieksRīga
1847.Vaivode LauraDalībnieksBardačoks
Rīga
1848.Valdaru MeriliDalībnieksTallinn
1849.  Valdemiere-Bišere BeāteDalībnieksJaunpiebalga
1850.  Valdmane IevaDalībnieksSPORTLAND
Tukums
1851.  Valdmane KristīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1852.Valdmanis KristapsDalībnieksCēsis
1853.  Valeina SandraDalībnieksRīga
1854.  Valentanavics EdvardsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1855.  Valinks GunārsDalībnieksRīga
1856.  Valtere RūtaDalībnieksRīga
1857.  Valtere SantaDalībnieksAlūksne
1858.  Valts EdvardsDalībnieksRīga
1859.  Valuškins ValtersDalībnieksRīga
1860.  Vanaga LindaDalībnieksSigulda
1861.  Vanaga MontaDalībnieksIkskile
1862.  Vanags JānisDalībnieksValmiera
1863.  Vancevičs MārisDalībnieksOgre
1864.  Vandiša MarijaDalībnieksMārupe
1865.  Vāne DāvisDalībnieksTalsi
1866.  Variakojiene IngaDalībnieksKlaipēda
1867.  Vārpiņš MareksDalībnieksRīga
1868.  Vasiļenko GuntaDalībnieksLiepāja
1869.  Vasiļenko VitālijsDalībnieksValmiera
1870.  Vasiļevska SigneDalībnieksRīga
1871.  Vasiļevska SintijaDalībnieksJelgava
1872.  Vasiļevskis ReinisDalībnieksCēsis
1873.  Vasiļevskis SandisDalībnieksRīga
1874.  Vasiļjeva VitaDalībnieksJūrmala
1875.  Vasiļjevs NikitaDalībnieksRīga
1876.  Vasiļjevs TālisDalībnieksValmiera
1877.  Vaskāns KasparsDalībnieksValmiera
1878.  Vaznovičs DenissDalībnieksRīga
1879.  Vdovičenko MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1880.  Veberste-Šimcuka BaibaDalībnieksRīga
1881.  Vebruāle IvetaDalībnieksValmiera
1882.  Vecbiškena ZaneDalībnieksRīga
1883.  Vecocoliņš EdgarsDalībnieksRīga
1884.  Vecuma-Veco SolvitaDalībnieksJelgava
1885.  Vecvagare BeāteDalībnieksSPORTLAND
Liepāja
1886.  Vecvanaga VitaDalībnieksRīga
1887.  Veide EvijaDalībnieksUngurpils
1888.  Veidemane LeldeDalībnieksRīga
1889.  Veidemanis IgorsDalībnieksRīga
1890.  Veinberga LauraDalībnieksRīga
1891.  Veinberga MaritaDalībnieksSwedbank Skriešanas klubs
Rīga
1892.Veismane AnceDalībnieksRīga
1893.  Veismane SandaDalībnieksSmiltene
1894.  Veita Marta-EvelīnaDalībnieksSkrunda
1895.  Veita Marta-EvelīnaDalībnieksSkrunda
1896.Veko ViktorijaDalībnieksJurmala
1897.  Velberga DaceDalībnieksIkšķile
1898.  Veļičko DanielsDalībnieksRīga
1899.  Vendiņa PatrīcijaDalībnieksRīga
1900.  Verečinska ElvīraDalībnieksRīga
1901.Vermjulena MargaritaDalībnieksRīga
1902.  Veske ToomasDalībnieksValga
1903.  Vētra MārtiņšDalībnieksValmiera
1904.  Vetrāns MārtiņšDalībnieksRīga
1905.Vēvere JūlijaDalībnieksJēkabpils
1906.  Vēveris EgonsDalībnieksRīga
1907.  Vēze MartaDalībnieksGarkalne
1908.  Vīča KristīneDalībnieksCesvaine
1909.  Vidovskis AtisDalībnieksOgre
1910.  Vihrovs IgorsDalībnieksOgre
1911.  Viks ValtersDalībnieksGulbene
1912.  Vikse LīgaDalībnieksValmiera
1913.  Vīksna EdijsDalībnieksValka
1914.  Vīksna LaumaDalībnieksGarkalnes nov.
1915.  Vīksne BaibaDalībnieksMaxima Latvija
Limbaži
1916.  Vīksne JānisDalībnieksSalaspils
1917.Vīksne KarinaDalībnieksJēkabpils
1918.Vilcāne LīvaDalībnieksPreiļi
1919.  Vilciņa KristīneDalībnieksRīga
1920.  Vilde EgonsDalībnieksValmiera
1921.  Vilde VadimsDalībnieksRīga
1922.  Vilemsons ArnoldsDalībnieksSigulda
1923.  Vilistere_Lāce VinetaDalībnieksRīga
1924.  Vilka IlzeDalībnieksRāmava
1925.  Vilka Tīna_EstereDalībnieksBaloži
1926.  Vilkauša Ieva-BeatriseDalībnieksRīga
1927.  Vilkaušs KārlisDalībnieksRīga
1928.  Vilks ValdisDalībnieksSmiltenes nov.
1929.  Villa IntaDalībnieksValmiera
1930.  Vilnītis DidzisDalībnieksLiepāja
1931.  Viļumsone LindaDalībnieksLimbazi Active
Limbaži
1932.  Vincune IngaDalībnieksJelgava
1933.  Vinovska SintijaDalībnieksValmiera
1934.  Virse AgijaDalībnieksValmiera
1935.  Virsis OskarsDalībnieksValmiera
1936.  Vīrvinskis ĒriksDalībnieksJūrmala
1937.  Virza KārlisDalībnieksĀdaži
1938.  Visocka LindaDalībnieksRīga
1939.  Višinskis MārisDalībnieksRīga
1940.  Vītdiņa RebekaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1941.  Vite MartaDalībnieksRīga
1942.Vitkovska ElīnaDalībnieksAizkraukle
1943.  Vitkovska RutaDalībnieksSolvay
Rīga
1944.  Vītola KristīneDalībnieksĀdaži
1945.  Vītoliņa LoretaDalībnieksRīga
1946.  Vītoliņa RobertaDalībnieksRīga
1947.  Vītoliņa SanijaDalībnieksVentspils
1948.  Vītols RonaldsDalībnieksĀdaži
1949.  Vitovska KendijaDalībnieksBaloži
1950.  Vle Annija-AneteDalībnieksRīga
1951.  Vodocazov IljaDalībnieksRīga
1952.  Voiteckis MareksDalībnieksRīga
1953.  Volberts EdgarsDalībnieksValka
1954.  Vorevica AigaDalībnieksRīga
1955.  Vorobjevs RalfsDalībnieksSmiltene
1956.Vorobjova ValērijaDalībnieksRīga
1957.Vorobjovs ArtjomsDalībnieksFabolous6
Riga
1958.  Vorobjovs SergejsDalībnieksValga
1959.  Voronova DaceDalībnieksĀdaži
1960.  Vorotintseva IrinaDalībnieksRussia
1961.  Voska ElīnaDalībnieksAlūksne
1962.  Všacka SindijaDalībnieksRīgas raj.
1963.  Vuikovics VladDalībnieksRīga
1964.Wyushh HhhwhDalībnieksRiga
1965.  Wood IsobelDalībnieksIlkley
1966.  Wragg MarksDalībnieksShefield
1967.Zabitova SabīneDalībnieksRīga
1968.  Zāgmane SofijaDalībnieksRīga
1969.  Zaharovs VadimsDalībnieksValka
1970.  Zakarīts JānisDalībnieksBalvi
1971.  Zakrepskis RenārsDalībnieksJelgava
1972.  Zakss MārtiņšDalībnieksSigulda
1973.  Zaķe Krista-PaulaDalībnieksRīga
1974.  Zaķis DairisDalībnieksMazsalaca
1975.  Zālamane SandraDalībnieksRīga
1976.  Zalāne ElīnaDalībnieksJelgava
1977.Zalāns LaurisDalībnieksRīga
1978.  Zālīte ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1979.  Zālīte IlzeDalībnieksRīga
1980.  Zālītis AndrisDalībnieksRīga
1981.  Zalte RihardsDalībnieksValmiera
1982.  Zalumska SintijaDalībnieksRīga
1983.Zāmele LudmilaDalībnieksfit fitness
rīga
1984.  Zande KatrīnaDalībnieksRīga
1985.  Zandersons GuntarsDalībnieksJelgava
1986.  Zapackis KasparsDalībnieksTalsi
1987.  Zaremba AndreyDalībnieksRīga
1988.  Zariņa IevaDalībnieksRīga
1989.  Zariņa SofijaDalībnieksOgre
1990.  Zariņš LinardsDalībnieksCēsis
1991.  Zariņš ValdisDalībnieksCēsis
1992.  Zātiņš ArnisDalībnieksJelgava
1993.  Zaube EdīteDalībnieksLubāna
1994.  Zazerska ZaneDalībnieksRīga
1995.  Zborovska JūlijaDalībnieksRīga
1996.Zbucinskis EdgarsDalībnieksRiga
1997.  Zdanovskis JānisDalībnieksRīga
1998.  Zelca DianaDalībnieksSolvay
Rīga
1999.  Zelmenis KristsDalībnieksRīga
2000.  Zeltiņa AgneseDalībnieksSPORTLAND
Rīga
2001.  Zeltiņš HugoDalībnieksRīga
2002.Zeltkalne AnitaDalībnieksSolvay
Rīga
2003.  Zemke KasparsDalībnieksCēsis
2004.  Zemniece EdīteDalībnieksBadass
Rīga
2005.  Zeņina NatālijaDalībnieksRiga
2006.  Zevaka MargaritaDalībnieksRīga
2007.  Zhukova SvetlanaDalībnieksRīga
2008.  Zicāne IngaDalībnieksPiņķi
2009.Ziediņš AnrijsDalībnieks-
Talsi
2010.Ziediņš EgīlsDalībnieksLangstiņi
2011.  Ziediņš ValdisDalībnieksRūjiena
2012.  Ziedone ElīnaDalībnieksRīga
2013.Ziemanis ĢirtsDalībnieksRīga
2014.  Ziemele DaceDalībnieksJelgava
2015.  Ziemelis EdžusDalībnieksRīga
2016.  Zihmanis KasparsDalībnieksogre
2017.  Zikovičš VladislavsDalībnieksRīga
2018.Zilūze LindaDalībnieksRīga
2019.  Zilvere DinaDalībnieksValmiera
2020.  Zīrāde SandraDalībnieksValmiera
2021.  Zīrāka SandijaDalībnieksBaloži
2022.Zīrāka SandijaDalībnieksBaloži
2023.  Zīraps DidzisDalībnieksRīga
2024.  Zirnīte NezinDalībnieksRīga
2025.  Zivtiņa KristīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
2026.  Zlaugotne LīgaDalībnieksStaicele
2027.  Znatnaja IngaDalībnieksRīga
2028.  Znatnaja PaulaDalībnieksRīga
2029.  Zoblocka AlinaDalībnieksRīga
2030.Zolberga KristinaDalībnieksJēkabpils
2031.Zolbergs IngusDalībnieksFitnessVFS
Jēkabpils
2032.  Zolnerovičs JānisDalībnieksLielvārde
2033.  Zotovs ArtjomsDalībnieksRīga
2034.  Zubrilins VladimirsDalībnieksMārupe
2035.  Zujevičs EduardsDalībnieksRīga
2036.  Zumberga SantaDalībnieksTalsi
2037.  Zunde AnrijsDalībnieksRīga
2038.  Zune IneseDalībnieksMyfitness
Rīga
2039.Zvaigzne EndijsDalībnieksRiga
2040.  Zvejniece LindaDalībnieksStrenči
2041.  Zvejniece SantaDalībnieksRīga
2042.Zvejnieks MārcisDalībnieksRīga
2043.  Zvejnieks RitvarsDalībnieksSalacgrīva
2044.  Zverevs VladislavsDalībnieksRīga
2045.  Zvīdra LiānaDalībnieksRīga
2046.  Zvigurs ErnestsDalībnieksVentspils
2047.  Zvirbule DaceDalībnieksLiepāja
2048.  Zvirbule DagnijaDalībnieksValmiera
2049.  Zvirbulis ModrisDalībnieksValmiera
2050.  Zvirgzdiņa SandraDalībnieksOgre Juniors
Ogre
2051.Žagata DainaDalībnieksLielvārde
2052.  Ždanova OlesjaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
2053.  Ždanovskis VladimirsDalībnieks
2054.Žeigure RevekaDalībnieksRīga
2055.  Žeļņeronovs JurisDalībnieksRīga
2056.  Žīgure SindijaDalībnieksValmiera
2057.  Žilinska ElīnaDalībnieksRīga
2058.  Žmogins IgorsDalībnieksRīga
2059.  Žučkovs AndrejsDalībnieksOgre
2060.  Žukova AgneseDalībnieksRīga
2061.  Žukovska LindaDalībnieksDNB banka
Rīga
2062.  Žura LīgaDalībnieksOGRE
2063.  Žvīgurs ArtursDalībnieksVentspils

Kopā pieteikušies: 2063



Salaspils pusmaratons 2019