Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

NIKE TRAINING DAY | Saraksts

NIKE TRAINING DAY, dalība 1 personai

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abdyldaev MaksatDalībnieksRīga
2.Ābele LīvaDalībnieksRīga
3.  Ābelīte KitijaDalībnieksBaldone
4.  Ābelīte SantaDalībnieksRīga
5.  Abiļeva EvijaDalībnieksRīga
6.  Abiļevs RobertsDalībnieksRīga
7.  Abiļevs RūdolfsDalībnieksRiga
8.  Ābola ElizabeteDalībnieksSigulda
9.  Abolina LauraDalībnieksSebruciems
10.Āboliņa ArtaDalībnieksRīga
11.Āboliņa JanaDalībnieksBBC
Liepāja
12.Āboliņa SantaDalībnieksFizioterapeite un BBC klubs Liepāja
Liepāja
13.  Āboliņš ArnisDalībnieksCēsis
14.  Āboliņš DruvisDalībnieksRauna
15.  Āboliņš KasparsDalībnieksCēsis
16.  Ābols KārlisDalībnieksValmiera
17.  Adadurova NataļjaDalībnieksSalaspils
18.  Afanasjeva KiraDalībnieksRīga
19.  Afonina DianaDalībnieksRīga
20.Afoņina KeitaDalībnieksTalsi
21.  Agapova GuntaDalībnieksMaxima Latvija
Limbaži
22.  Ager AlvaroDalībnieksRīga
23.  Ahmedovs ArsensDalībnieksRīga
24.  Ahmepovs ArsensDalībnieksRīga
25.Aile AnnaDalībnieksRīga
26.  Aizpurietis AgrisDalībnieksRīga
27.  Aizupe KristīnaDalībnieksRīga
28.  Akmene SanitaDalībnieksVentspils
29.  Akmentiņa LauraDalībnieksSigulda
30.  Akmentiņa LīgaDalībnieksRīga
31.  Aktanarovics ArtisDalībnieksMālpils
32.  Alaine AnitaDalībnieksSolvay
Rīga
33.  Alberte LindaDalībnieksRopaži
34.Alehna ArtūrsDalībnieksRīga
35.  Aleksandrs PēterisDalībnieksRīga
36.Aleksandrs RadjuksDalībnieksRocket
Rīga
37.  Aleksejeva OļesjaDalībnieksDaugavpils
38.  Alksne EvitaDalībnieksLimbaži
39.  Alksne InutaDalībnieksRīga
40.  Alksnis ĀdamsDalībnieksLiepāja
41.  Alpersteina MarijaDalībnieksRīga
42.  Alperšteina NatālijaDalībnieksRīga
43.  Aļohins AndrejsDalībnieksBaltezers
44.  Āmanis RobertsDalībnieksRīga
45.  Ancveriņš LaurisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
46.  Ančs JānisDalībnieksRīga
47.  Andersone AlinaDalībnieksRīga
48.  Andersone AlinaDalībnieksSaldus
49.  Andersone Anete-ElīzaDalībnieksSaldus
50.Andersone SimonaDalībnieksRIGA
51.  Andersons ArmandsDalībnieksSalaspils
52.  Andersons ŽanisDalībnieksSaldus
53.  Andrejeva JekaterinaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
54.Andrejeva OlgaDalībnieksBallistic Boxing Club
Liepāja
55.  Andriekus AijaDalībnieksLiepāja
56.  Andrijauska IlzeDalībnieksRīga
57.  Andžāne IevaDalībnieksRīga
58.  Andžāns RičardsDalībnieksAizkraukle
59.  Anfimova NairaDalībnieksRīga
60.  Anoško OksanaDalībnieksCēsis
61.  Antipins DmitrijsDalībnieksLiepāja
62.  Antonova AnnaDalībnieksRīga
63.  Antonova SvetlanaDalībnieksJelgava
64.  Antonovičs AnatolijsDalībnieksJelgava
65.  Antonovs SergejsDalībnieksRīga
66.Antoņuka AgneseDalībnieksRīga
67.Anufrijeva JūlijaDalībnieksRīga
68.Apmanis GvidoDalībnieksSigulda
69.  Apsīte Ance-LuīzeDalībnieksValmiera
70.  Apsīte LindaDalībnieksGulbene
71.  Arājs OskarsDalībnieksRīga
72.  Araslanova AleksandraDalībnieksRīga
73.Arbidāne UnaDalībnieksRīga
74.  Arbuzovs ArmandsDalībnieksArbuzovs
Rūjiena
75.  Āre IlzeDalībnieksSalaspils
76.Arendi ArletteDalībnieksTeam Coach Svea
Tartu
77.  Arpa JūlijaDalībnieksSolvay
Rīga
78.  Ārsmeniece ArtaDalībnieksJēkabpils
79.  Ārsmeniece DārtaDalībnieksJekabpils
80.Artemjeva IlzeDalībnieksRīga
81.  Artiņa UlrikaDalībnieksRīga
82.Asauļaka IneseDalībnieksFit Fitness
Rīga
83.  Asne ElīnaDalībnieksInčukalns
84.  Ašmane LīvaDalībnieksJelgava
85.  Augule SintijaDalībnieksRīga
86.  Aukselis VytautasDalībnieksBMK Vejas
Pakruojis
87.  Auniņa-Blaumane ElīzaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
88.Aus AnuDalībnieksTallinn
89.  Auzere-Podniece IevaDalībnieksMārupe
90.  Auziņs MiksDalībnieksRīga
91.  Avanesjans KarensDalībnieksJūrmala
92.  Avotiņa AgneseDalībnieksValmiera
93.  Avotiņa KitijaDalībnieksRīga
94.  Avots RūdolfsDalībnieksAlūksne
Alūksne
95.  Āze AmandaDalībnieksLimbaži
96.  Babris IngaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
97.  Babris KristīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
98.  Bačiule-Kariņa ZaneDalībnieksLimbaži
99.  Bačuka ElīnaDalībnieksSolvay
Rīga
100.  Badanovs RuslansDalībnieksRīga
101.  Baikovs RomansDalībnieksRīga
102.  Bajārs JānisDalībnieksStrenči
103.Balanova JulijaDalībnieksRiga
104.  Balcere BaibaDalībnieksRīga
105.  Balceris KristapsDalībnieksRīga
106.  Bāliņa Alise-AgneseDalībnieksRīga
107.  Bāliņš GuntisDalībnieksAlūksne
108.  Bāliņš MadarsDalībnieksMazsalaca
109.Balka DārtaDalībnieksRīga
110.  Balka SandijaDalībnieksDobele
111.  Balode BaibaDalībnieksRīga
112.  Balode EvijaDalībnieksRīga
113.  Balode LauraDalībnieksRīga
114.  Balode LauraDalībnieksRīga
115.  Balodis ArtisDalībnieksRīga
116.  Balodis MatīssDalībnieksAloja
117.  Balodis SandijsDalībnieksĀdaži
118.  Baltavičs ArmandsDalībnieksRīga
119.  Baltušonis LaurisDalībnieksJelgava
120.  Bambulis RalfsDalībnieksGulbene
121.Bāne KatrīnaDalībnieksRiga
122.  Banga AldisDalībnieksCēsis
123.Bankoviča LauraDalībnieksRīga
124.  Bankovska KatrīnaDalībnieksRīga
125.  Baņukalns HelmutsDalībnieksDzelzava
126.  Baranova KristaDalībnieksIecava
127.  Barauska IvetaDalībnieksValmiera
128.  Barbaniška AlīnaDalībnieksBalvi
129.  Bārdina JeļenaDalībnieksRīga
130.  Bardulis MatissDalībnieksLiepāja
131.Bargana JanaDalībnieksKrāslava
132.  Barinova OlgaDalībnieksRīga
133.Barisa KsenijaDalībnieksRīga
134.Barkāne MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
135.Barona ArtisDalībnieksOC Limbaži
Limbaži
136.  Barons ArtisDalībnieksOC Limbaži
LIMBAŽI
137.  Baroviks KirilsDalībnieksRīga
138.  Bašķe IevaDalībnieksDobele
139.  Baumane-Grīnberga SintijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
140.  Baumanis UģisDalībnieksSigulda
141.Baumeistere KristaDalībnieksRīga
142.  Bebre SindijaDalībnieksMadona
143.  Beinaroviča LieneDalībnieksRīga
144.  Beinarovičs ĒriksDalībnieksRīga
145.  Beitāns AndrisDalībnieksRīga
146.Beizaka IngaDalībnieksRiga
147.  Belmonte OliverDalībnieksRīga
148.  Belorags JānisDalībnieksVentspils
149.  Beltina JolantaDalībnieksJūrmala
150.  Belugina IrinaDalībnieksRiga
151.Beļaunieks RūdolfsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
152.  Beļikova ViktorijaDalībnieksBalvi
153.  Benderska JūlijaDalībnieksRīga
154.  Bercis EdgarsDalībnieksSigulda
155.  Berdaškeviča ZaneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
156.  Berežnojs VasilijsDalībnieksRīga
157.Bergholde SamantaDalībnieksSigulda
158.Bergmane SandijaDalībnieksRīga
159.Bergmanis NaurisDalībnieksRīga
160.  Berķe LieneDalībnieksRīga
161.Bernāne AnnaDalībnieksRīga
162.  Bernāne LindaDalībnieksRīga
163.Bernāns ĒriksDalībnieksRīga
164.  Berševica UndīneDalībnieksRīga
165.  Bērza IvetaDalībnieksRīga
166.Berzina KristineDalībnieksRiga
167.  Bērziņa BaibaDalībnieksĀdaži
168.  Bērziņa IevaDalībnieksValmiera
169.  Bērziņa Kristīne-PaulaDalībnieksPiņķi
170.  Bērziņa SantaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
171.  Bērziņa SvetlanaDalībnieksOgre
172.  Bērziņa-Berga IlzeDalībnieksRīga
173.  Bērziņš AivarsDalībnieksJelgava
174.  Bērziņš ArtūrsDalībnieksRopaži
175.  Bērziņš ArtursDalībnieksPāvilosta
176.  Bērziņš DāvisDalībnieksRīga
177.  Bērziņš DzintarsDalībnieksGarkalne
178.  Bērziņš JānisDalībnieksValmiera
179.  Bērziņš JānisDalībnieksRīga
180.  Bērziņš MārisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
181.  Bērziņš MārtiņšDalībnieksRīga
182.  Bērziņš MārtiņšDalībnieksOlaine
183.  Bērziņš PatriksDalībnieksSabile
184.  Bērzkalns EdgarsDalībnieksVecpiebalga
185.  Bēta SindijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
186.  Bicis KasparsDalībnieksRīga
187.Bickovska AnnaDalībnieksRīga
188.  Bierns JānsDalībnieksValmiera
189.  Bikaviņa LitaDalībnieksAlūksne
190.  Bikovska JūlijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
191.  Bindre EleonoraDalībnieksRīga
192.  Bīriņa VinetaDalībnieksRīga
193.  Birstiņš ArmīnsDalībnieksĀdaži
194.  Birzaka ZuzannaDalībnieksSaulkrasti
195.  Birznieks Henrijs-ValtersDalībnieksTukums
196.  Biseniece AnnaDalībnieksRagana
197.Biseniece LīvaDalībnieksRīga
198.  Biskars MareksDalībnieksRīga
199.  Bitāne MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
200.  Bite MairaDalībnieksRīga
201.  Biteniece OksanaDalībnieksRīga
202.  Bitmets ImantsDalībnieksRīga
203.  Bivbāne GunitaDalībnieksRīga
204.  Bivbāne SantaDalībnieksRīga
205.  Bīviņa IevaDalībnieksValmiera
206.  Blaumane GitaDalībnieksValmiera
207.  Bleidelis KasparsDalībnieksDaugavpils
208.  Blocka MonikaDalībnieksSPORTLAND
Līgatne
209.  Blodziņa KlintaDalībnieksVecpiebalga
210.Bluķis ValtsDalībnieksRīga
211.  Blūma ElizabeteDalībnieksRīga
212.  Blumberga AdrianaDalībnieksValmiera
213.  Blumbergs IvarsDalībnieksRīga
214.  Bluša LauraDalībnieksRīga
215.  Bluzma MairitaDalībnieksDobele
216.  Bobrovs CbDalībnieksRīga
217.  Bočkareva JūlijaDalībnieksRīga
218.  Bogdanova EleonoraDalībnieksJūrmala
219.  Bogdanova IneseDalībnieksRīga
220.  Bogdanova LīvaDalībnieksRiga
221.  Bogdanova MarijaDalībnieksRīga
222.  Bogdanoviča IlonaDalībnieksRīga
223.  Bogdanovs AleksejsDalībnieksRīga
224.  Boldasovs ArnisDalībnieksRīga
225.  Bondare LieneDalībnieksRīga
226.  Bondarjanors ArtjomsDalībnieksSigulda
227.  Borajug NataļjaDalībnieksRīga
228.Borovika DianaDalībnieksriga
229.Borovikova AnastasijaDalībnieksRīga
230.  Borovikovs VitālijsDalībnieksJelgava
231.Borovkova ElinaDalībnieksDaugavpils
232.  Boša MaijaDalībnieksRīga
233.Brāle SandaDalībnieksSigulda
234.  Bramanis MārtiņšDalībnieksOgre
235.Brance DaceDalībnieksRīga
236.  Brandava Anna-MarijaDalībnieksTukums
237.  Brauča-Jusupova IlzeDalībnieksRīga
238.Brauns IvarsDalībnieksRīga
239.  Bražkina KatrīneDalībnieksJūrmala
240.Brēdiķe ElīzaDalībnieksRīga
241.  Brenča RenāteDalībnieksRīga
242.  Brice KristīneDalībnieksRīga
243.Briedis RaimondsDalībnieksIkšķile
244.Briģe AmandaDalībnieksRīga
245.  Briljonoks EdijsDalībnieksLiepāja
246.  Brokāne KatrīnaDalībnieksBaloži
247.Brokāne KatrīnaDalībnieksBaloži
248.  Brokāne SabīneDalībnieksRīga
249.  Brolišs ArvisDalībnieksTukums
250.  Broža KristaDalībnieksRīga
251.  Bruce ElīnaDalībnieksRiga
252.  Brucis RalfsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
253.Brūklis TomsDalībnieksRīga
254.  Brumziede RantaDalībnieksRīga
255.  Brūna AmandaDalībnieksRīga
256.  Brūna AmandaDalībnieksRīga
257.Brutāne LīgaDalībnieksRīga
258.  Bucenieks NormundsDalībnieksCēsis
259.  Budčenko JurijsDalībnieksRīga
260.  Būdenieks SandisDalībnieksKuldīga
261.  Budens IlvarsDalībnieksRīga
262.  Budovska SvetlanaDalībnieksRīga
263.  Buinova JulijaDalībnieksRiga
264.  Buivids GintsDalībnieksRīga
265.  Bukatov KonstatnīnDalībnieksRīga
266.Bukina DaceDalībnieksĀdaži
267.Bukina IlzeDalībnieksĀdaži
268.  Buldere ElzaDalībnieksRīga
269.Bule LilitaDalībnieksLudza
270.  Buļa SintijaDalībnieksTalsi
271.Bumbule SilvaDalībnieksJēkabpils
272.  Bumbure LauraDalībnieksRīga
273.  Bunkovskis IngusDalībnieksOgre
274.  Buraks MārtiņšDalībnieksRūjiena
275.Burbo ĒrikaDalībnieksRīga
276.  Burķītis DāvidsDalībnieksMadona
277.  Burlaka KarolīnaDalībnieksSolvay
Rīga
278.  Busule SanitaDalībnieksValmiera
279.Buša KarīnaDalībnieksRīga
280.Bušmane IngaDalībnieksRīga
281.  Bušmane LīgaDalībnieksRīga
282.  Bušs AndrisDalībnieksRīga
283.  Butans AivaDalībnieksJēkabpils
284.  Butekov ValerijDalībnieksRīga
285.  Bužinska ĒrikaDalībnieksSPORTLAND
Daugavpils
286.  Bužinskis VladislavsDalībnieksRīga
287.Bužoka LīnaDalībnieksRīga
288.  Capeļika-Teicāne AnnaDalībnieksJēkabpils
289.  Caune AgnisDalībnieksRīga
290.  Caunītis AndisDalībnieksGulbene
291.  Cēgele DaigaDalībnieksGulbene
292.Ceicāne JanaDalībnieksRīga
293.  Cellere IngrīdaDalībnieksMĀrupe
294.Celma MontaDalībnieksRīga
295.  Chen QiyongDalībnieksSPORTLAND
Rīga
296.  Cherkasov VladislavDalībnieksYekaterinburg
297.  Chertkov MaksymDalībnieksJūrmala
298.Cibinogins VladimirsDalībnieksSirocco Ultimate
Rīga
299.  Ciekure-Baltaviča AnceDalībnieksRīga
300.  Cine SantaDalībnieksRīga
301.  Cinītis Daniels-RainersDalībnieksRīga
302.  Cipruse BaibaDalībnieksJaunolaine
303.  Circene BeāteDalībnieksSigulda
304.  Ciršs AndrisDalībnieksLimbaži
305.  Cīrule DaceDalībnieksKuldīga
306.  Cīrule LīvaDalībnieksValmiera
307.  Cīrulis IlgvarsDalībnieksSmiltene
308.  Cīrulis JānisDalībnieksJēkabpils
309.  Condorfa AgneseDalībnieksRīga
310.  Culakovs SergejsDalībnieksRīga
311.  Cvetkova LailaDalībnieksBīriņi
312.  Cvetkova SamantaDalībnieksNereta
313.  Čapkovska KristīneDalībnieksLimbaži
314.  Čeredņičenko IlonaDalībnieksOgre
315.  Čerepanova ŅikitaDalībnieksRīga
316.Černiševa ViktorijaDalībnieksRiga
317.Čerņakova JevgenijaDalībnieksRīga
318.  Čevers SergejsDalībnieksRīga
319.  Čirkova KristīneDalībnieksSporta studija Active
Olaine
320.  Čistiļina JekaterīnaDalībnieksSolvay
Rīga
321.  Čodore ElīnaDalībnieksRīga
322.  Čudare LiānaDalībnieksRīga
323.  Čuprakovs MarksDalībnieksRīga
324.  Čupriks MārcisDalībnieksRīga
325.Čurkste AliseDalībnieksBaloži
326.  Čuvailovs AleksejsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
327.  Dabare MadaraDalībnieksRīga
328.  Dāboliņš JānisDalībnieksRīga
329.  Dacjo AnastasijaDalībnieksRīga
330.  Dadeika KarīnaDalībnieksRīga
331.  Daine SanijaDalībnieksValmiera
332.  Daktere LaineDalībnieksSPORTLAND
Rīga
333.Dalbina IevaDalībnieksRīga
334.Damberga KitijaDalībnieksRiga
335.  Dambiņa MaijaDalībnieksSolvay
Rīga
336.  Dambis GustavsDalībnieksRīga
337.  Dambrāne IrīnaDalībnieksJelgava
338.Damlamajans MaratsDalībnieksriga
339.  Damškalne KristīneDalībnieksRīga
340.  Dancis PēterisDalībnieksValmiera
341.  Danne AnsisDalībnieksTalsi
342.Daņiļenko KristīneDalībnieksRīga
343.  Daubergs JānisDalībnieksRīga
344.Dāvida DinaDalībnieks-
Ventspils
345.  Davidovs IļjaDalībnieksRīga
346.  Dawond IrshamDalībnieksRīga
347.  Deksne-Maļkova LailaDalībnieksRīga
348.  Deksnis KristapsDalībnieksRīga
349.  Deksnis MatīssDalībnieksRīga
350.  Demarčuks SergejsDalībnieksKrāslava
351.  Demčenro RobertsDalībnieksKuldīga
352.Dēnava ElīzeDalībnieksRīga
353.  Denisovs AleksejsDalībnieksRīga
354.  Deņisova ElīnaDalībnieksRīga
355.  Dergačs MārtiņšDalībnieksRīga
356.  Derkevics DinsDalībnieksOgre
357.  Derkintis KlavsDalībnieksSaldus
358.  Dibrivnijs VasilijsDalībnieksRīga
359.  Didrihsons EdgarsDalībnieksSolvay
Rīga
360.  Didriķe LīgaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
361.  Dieziņš AndrisDalībnieksKuldīga
362.  Dikijs JegorsDalībnieksRīga
363.  Dilāne ĒrikaDalībnieksRīga
364.  Dilāne SannijaDalībnieksRīga
365.  Diļevka IngrīdaDalībnieksSigulda
366.  Dimanta EstereDalībnieksRīga
367.  Dindune Ilze-IzabellaDalībnieksRīga
368.Dīriķe TīnaDalībnieksLimbaži
369.Dīriķe TīnaDalībnieksLimbaži
370.Djuļina VeronikaDalībnieksSporta fani
Riga
371.  Dmirijeva LindaDalībnieksBaloži
372.  Dobrovenska AlisaDalībnieksRīga
373.  Dogodins AleksandrsDalībnieksRīga
374.  Doktorovs SergejsDalībnieksRīga
375.  Dolge ElinaDalībnieksRīga
376.  Dolge KristiānaDalībnieksRīga
377.  Dolgova JanaDalībnieksGulbene
378.  Donins DagnisDalībnieksCarnikava
379.  Donis KristofersDalībnieksSabile
380.  Donis RihardsDalībnieksRīga
381.Dreimane LindaDalībnieksRīga
382.  Driksmanis JānisDalībnieksRiga
383.Driksna IntarsDalībnieksPats
Rīga
384.  Driksne MārtiņšDalībnieksRīga
385.  Drobņickis KasparsDalībnieksJēkabpils
386.  Dubecka JulianaDalībnieksSolvay
Rīga
387.  Dubinska DaceDalībnieksRīga
388.  Dūklava-Dubriniece DiānaDalībnieksMārupe
389.  Dukule SimonaDalībnieksAlūksne
390.  Dumberga MarikaDalībnieksMadona
391.  Dumbrovska AdrijaDalībnieksCēsis
392.  Dumbrovska DiānaDalībnieksSigulda
393.  Dumpis NataliaDalībnieksJūrmala
394.  Dūrēja KatrīnaDalībnieksJelgava
395.  Dzalbs AndisDalībnieksSaldus
396.  Dzene ElīnaDalībnieksRīga
397.  Dzene EvitaDalībnieksSigulda
398.Dzene EvitaDalībnieksRīga
399.  Dzene GundaraDalībnieksVecpiebalga
400.  Dzene Helēna-EmmaDalībnieksTalsi
401.  Dzene MadaraDalībnieksRīga
402.  Dzenīte AlīnaDalībnieksVireši
403.  Dzērve AntraDalībnieksSmiltene
404.  Dzierkale AijaDalībnieksJelgava
405.  Dziļums LaurisDalībnieksRīga
406.  Dzintars RaivisDalībnieksSigulda
407.  Dzirkale LindaDalībnieksJelgava
408.  Džeriņa KristaDalībnieksFabulous 6
Rīga
409.  Eglājs AnsisDalībnieksRīga
410.  Egle GintijaDalībnieksRīga
411.  Egle ZaneDalībnieksRīga
412.Eglīte AleksaDalībnieksBaldone
413.  Eglīte IlzeDalībnieksValmiera
414.Eglīte KateDalībnieksRīga
415.  Eglīte LīgaDalībnieksRīga
416.  Eglīte LindaDalībnieksKuldīga
417.Eglīte OlgaDalībnieksRīga
418.  Einberga LigitaDalībnieksGulbene
419.  Einbergs RenārsDalībnieksGulbene
420.  Eise AnrijsDalībnieksRīga
421.Ekša AndrisDalībnieksJelgava
422.  Ekšteins AgnisDalībnieksMārupe
423.Eldmane LindaDalībnieksRīga
424.Ēlerte AgijaDalībnieksJurmala
425.  Elksne DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
426.Elksne PaulaDalībnieksRīga
427.  Elksnina ZlataDalībnieksRīga
428.  Elkstiņa AgneseDalībnieksRīga
429.  Elste KitijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
430.  Endele Anna-LuīzeDalībnieksRiga
431.  Engere KarlīnaDalībnieksRīga
432.  Eomae KadriDalībnieksTARTU
433.  Erdmanis IvarsDalībnieksRagana
434.  Erels KārlisDalībnieksRīga
435.Erne KatrīnaDalībnieksRīga
436.  Ešmite ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Salaspils
437.  Ēvere VijaDalībnieksRīga
438.  Ezīte JūlijaDalībnieksRīga
439.  Feders GeorgsDalībnieksRīga
440.  Fedotova IrinaDalībnieksRīga
441.Fedotova KarīnaDalībnieksRīga
442.  Feldbergs DāvisDalībnieksRīga
443.Feldmane ArtaDalībnieksTeamGymLāčplēsis
Liepāja
444.  Feldmane ElīnaDalībnieksRīga/Carnikava
445.  Feldmanis KristiānsDalībnieksRīga
446.  Feldmanis ValtersDalībnieksRīga
447.  Fiksa JelenaDalībnieksRīga
448.Filipova AleksandraDalībnieksRīga
449.Filipova OlgaDalībnieksRìga
450.Firgere NikaDalībnieksRīga
451.  Fjodorovs KonstantīnsDalībnieksRīga
452.  Fjodorovs OļegsDalībnieksValmiera
453.  Fleišere JeļenaDalībnieksDaugavpils
454.  Floretaks DāvidsDalībnieksRīga
455.  Folomejeva NatalijaDalībnieksJelgava
456.Franke RenāteDalībnieksRīga
457.  Freiberga AgitaDalībnieksRīga
458.  Freibergs ArvīdsDalībnieksRīga
459.  Freimane KristīneDalībnieksRucava
460.  Freimane KristīneDalībnieksAuseklis
Rīga
461.Freimanis MatīssDalībnieksRīga
462.  Fridbērga LieneDalībnieksRīga
463.  Fridrihsone IneseDalībnieksLiepāja
464.  Frīzendorfa ElīnaDalībnieksNRC Rīga
Rīga
465.  Fumagalli GiacomoDalībnieksRīga
466.  Fūrmane SigneDalībnieksRīga
467.Gāga AgneseDalībnieksRīga
468.  Gaidlazda AndrisDalībnieksSigulda
469.  Gaile SintijaDalībnieksRūjiena
470.  Gailīte KristīneDalībnieksRīga
471.  Gainutdinovs OskarsDalībnieksRīga
472.  Galašina AnitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
473.  Galdiņa SendijaDalībnieksValmiera
474.  Gaņina JanaDalībnieksRīga
475.Garbuzova DianaDalībnieksBalance Gym
Riga
476.  Gardere NadeždaDalībnieksRīga
477.  Gardubejs AndrejsDalībnieksJūrmala
478.Garina NataljaDalībnieksRiga
479.  Garkane IlonaDalībnieksRīga
480.  Garolis MārtiņšDalībnieksSPORTLAND
Rīga
481.Garuta AdelīnaDalībnieksFit fitness
Rīga
482.  Gaunalova LudmilaDalībnieksRīga
483.  Gavariņa Anne-MadaraDalībnieksRīga
484.  Geca AnastasijaDalībnieksRīga
485.  Gedovius SintijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
486.  Gedrovics AleksisDalībnieksRīga
487.  Geka MadaraDalībnieksRīga
488.Gerasimova DaceDalībnieksRīga
489.  Gerasimovs MaksimsDalībnieks77Agency
Rīga
490.  Geraskins AndrejsDalībnieksValmiera
491.  Gērmanis AleksandrsDalībnieksRīga
492.  Gerot EngenDalībnieksOffenburg
493.  Gertāne SintijaDalībnieksRiga
494.  Gertmane ElīnaDalībnieksSaulkrasti
495.  Gertnere DaceDalībnieksRīga
496.  Gertnere UndīneDalībnieksRīga
497.  Gimanova AnastasijaDalībnieksRīga
498.  Ginters RobertsDalībnieksAuce
499.  Gladevičs EdgarsDalībnieksRīga
500.  Glazunovs AndrejsDalībnieksRīga
501.  Gluska JelenaDalībnieksDaugavpils
502.  Glušņevs NikolajsDalībnieksJelgava
503.  Gļinskis ViktorsDalībnieksValmiera
504.Gmiraks JevgeņijsDalībnieksRīga
505.  Goba RolandsDalībnieksRīga
506.  Godiņa DanaDalībnieksNTC
Jūrmala
507.Goidina JevgenijaDalībnieksRīga
508.  Goldplate SandraDalībnieksRīga
509.Golomozova SvetlanaDalībnieksRīga
510.  Golubjatnikovs AndrejsDalībnieksGarkalne
511.  Golubova JūlijaDalībnieks2 cilv
Rīga
512.  Gondelmans GrigorijsDalībnieksJūrmala
513.  Gorbunovs AleksejsDalībnieksRīga
514.Gorjunovs KirilsDalībnieksRīga
515.  Gorodņicka IneseDalībnieksRīga
516.  Gorškova IneseDalībnieksCēsis
517.  Gorškova JūlijaDalībnieksSolvay
Rīga
518.  Gožda SanitaDalībnieksPreiļi
519.  Granta SimonaDalībnieksACTIVIA RUN
Limbaži
520.  Grantiņš AinārsDalībnieksTukums
521.  Grants EdgarsDalībnieksRīga
522.  Grarule AneteDalībnieksRīga
523.  Grase SabineDalībnieksRīga
524.  Grauda JanaDalībnieksTalsi
525.  Grava ErnestsDalībnieksRīga
526.  Grāvīte DaceDalībnieksBaldone
527.  Grecka EvitaDalībnieksRiga
528.  Grečka OlesjaDalībnieksRīga
529.  Gredzena Nadīna-LīgaDalībnieksKocēnu nov.
530.  Greizāne IvitaDalībnieksRīga
531.  Griba ValērijaDalībnieksRīga
532.Gribaļeva KarinaDalībnieksJēkabpils
533.  Gribulis VitālijsDalībnieksRīga
534.  Grickus DaigaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
535.Grigaļeviča DaceDalībnieksRīga
536.  Grigorovičs GenādijsDalībnieksRīga
537.  Griķe GunitaDalībnieksSigulda
538.  Grīnberga IevaDalībnieksRīga
539.  Grine KristīneDalībnieksRīga
540.  Grīnhova MadaraDalībnieksVantspils
541.  Grinoka AnnaDalībnieksDaugavpils
542.  Grīnvalde KatrīnaDalībnieksRīga
543.  Grishenkov AlexandrDalībnieksGomel
544.  Grīsle ŽaneteDalībnieksRīga
545.  Grišķane ElīnaDalībnieksSolvay
Rīga
546.  Gross GuntisDalībnieksKuldīga
547.  Grote-Majore GunaDalībnieksSalacgrīva
548.  Grube MariteDalībnieksSolvay
Rīga
549.  Grundmanis AndisDalībnieksKuldīga
550.Gržibovska IevaDalībnieksRīga
551.  Gržibovska IevaDalībnieksRīga
552.Guba ViktorijaDalībnieksRiga
553.  Gubare IngaDalībnieksSalaspils
554.  Gubina JekaterinaDalībnieksRīga
555.  Gudēna MaijaDalībnieksValka
556.Gudre AneteDalībnieksLimbazi
557.  Gudrups SandisDalībnieksVecumnieki
558.  Guds JurisDalībnieksMārupe
559.  Gulbis GintsDalībnieksValmiera
560.  Gulbītis JānisDalībnieksValka
561.  Guļiarkaraevs DenissDalībnieksVentspils
562.  Gunba DanielsDalībnieksRīga
563.Gūtmane IzoldeDalībnieksJelgava
564.  Gūtmane MartaDalībnieksRīga
565.  Ģērmane Laura-AmandaDalībnieksSPORTLAND
Valmiera
566.  Ģērmanis ĢirtsDalībnieksValmiera
567.  Ģiguli AndisDalībnieksRīga
568.  Hačatrajana VarsikaDalībnieksJūrmala
569.Hagina NoemiDalībnieksRīga
570.  Haikina AlinaDalībnieksRīga
571.  Halatovs AleksandrsDalībnieksRīga
572.  Harčenko JelenaDalībnieksRīga
573.  Haritonovs ValērijsDalībnieksPreiļi
574.Harma-Tamme KirkeDalībnieksTallinn
575.  Henilāns EvertsDalībnieksCarnikava
576.  Hermanis ArmīnsDalībnieksRīga
577.  Hišova IneseDalībnieksJelgava
578.  Hitrova SindijaDalībnieksRīga
579.Hivcova AngelīnaDalībnieksRīga
580.  Homka DzintraDalībnieksJūrmala
581.Hrapāne SvetlanaDalībnieksRīga
582.  Hšortzberg MagnusDalībnieksRīga
583.Hutornaja MarijaDalībnieksRiga
584.  Iesala KarinaDalībnieksValmiera
585.Ievina TatjanaDalībnieks-
Talsi
586.  Ieviņa LaumaDalībnieksRīga
587.Ieviņa TatjanaDalībnieks-
Talsi
588.  Igals PēterisDalībnieksRīga
589.  Igaune EvelīnaDalībnieksRīga
590.  Igaveņš ArtūrsDalībnieksJūrmala
591.  Ilmane JustīneDalībnieksEat hard, work out harder
Tukums
592.  Iļjina IrinaDalībnieksRīga
593.  Iļjučonoka DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
594.  Imbrate-Siliņa AnnaDalībnieksStopiņu nov.
595.Immure JolantaDalībnieksRiga
596.  Indrēvica ArtaDalībnieksRīga
597.  Indriksone DaceDalībnieksCēsis
598.  Indriksone IntaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
599.  Irbe AirijaDalībnieksRīga
600.  Irbe LīgaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
601.  Irova AnastasijaDalībnieksRīga
602.Isakova AgneseDalībnieksRīga
603.  Ivanova EleonoraDalībnieksRīga
604.  Ivanova InetaDalībnieksDagda
605.  Ivanova JanīnaDalībnieksRīga
606.  Ivanova KerijaDalībnieksRīga
607.Ivanova KlintaDalībnieksSaulkrasti
608.  Ivanova KristīneDalībnieksRīga
609.  Ivanova OlgaDalībnieksNo Tag Runners
MOSCOW
610.  Ivanova ViktorijaDalībnieksRīga
611.  Ivanovs DmitrijsDalībnieksRīga
612.  Ivanovs FjodorsDalībnieksRīga
613.  Ivanovs IļjaDalībnieksRīga
614.  Ivanovs MatīssDalībnieksRīga
615.  Ivanovs VjačeslavsDalībnieksRīga
616.  Ivbule KristīneDalībnieksRīga
617.  Ivenkova IrīnaDalībnieksRēzekne
618.  Izotovs ArtūrsDalībnieksRīga
619.Yadchanka HannaDalībnieksRiga
620.Jadzeviča JūlijaDalībnieksDaugavpils
621.  Jagodins AnderjsDalībnieksJelgava
622.Jagodins VadimsDalībnieksMārupe
623.  Jagodkina KatjaDalībnieksRīga
624.  Jagotins KonstantīnsDalībnieksRīga
625.  Jakobsone SendijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
626.  Jākobsons MatīssDalībnieksRīga
627.  Jakovicka AlīnaDalībnieksJūrmala
628.  Jakovicka RenāteDalībnieksBauska
629.  Jakušenoks ArmandsDalībnieksRīga
630.  Jamkina KristīneDalībnieksAlūksne
631.  Jāne RūdolfsDalībnieksVentspils
632.  Janiša IevaDalībnieksSigulda
633.  Janīte DaigaDalībnieksCēsis
634.  Janīte IlvaDalībnieksValmiera
635.  Janīte PaulaDalībnieksCēsis
636.  Jankauska SintijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
637.  Jankovska IevaDalībnieksRīga
638.  Jankovskis DairisDalībnieksRīga
639.Janson TiitDalībnieksTallinn
640.  Jansone AgitaDalībnieksCēsis
641.  Jansone EvitaDalībnieksVentspils
642.  Jansone IevaDalībnieksĀdaži
643.  Jansone IlutaDalībnieksVentspils
644.  Jansone KristīneDalībnieksVentspils
645.  Jansone LāsmaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
646.  Jansone VenitaDalībnieksValmiera
647.  Jansons ErnestsDalībnieksMurjāņi
648.  Jansons IntsDalībnieksRīga
649.Jansons KristapsDalībnieksRiga
650.  Janševska IneseDalībnieksRīga
651.Janušauska KristinaDalībnieksRīga
652.Januševska SantaDalībnieksRīga
653.  Januševskis MarkussDalībnieksOgre
654.  Januševskis MārtiņšDalībnieksRīga
655.  Jaškova MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
656.  Jaudzeme ArtaDalībnieksRīga
657.Jaudzeme LīvaDalībnieksRīga
658.  Jaudzems EdvīnsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
659.  Jaunozola AlīnaDalībnieksCēsis
660.  Jaunroze SabineDalībnieksRīga
661.  Jaunzema SigneDalībnieksCēsis
662.  Jaunzeme-Pētersone SantaDalībnieksOgre
663.  Jautre LindaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Jelgava
664.  Javnbalodis ElvijsDalībnieksRīga
665.  Jēce IlonaDalībnieksLiepāja
666.  Jefimovs ArtjomsDalībnieksBēne
667.  Jēgere DanaDalībnieksRīga
668.  Jēgere VitaDalībnieksRīga
669.  Jēgers KasparsDalībnieksJelgava
670.  Jegore ElīnaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Rīga
671.  Jegorova KarinaDalībnieksRīga
672.  Jegorovcevs VadimsDalībnieksRīga
673.  Jēkabsone MārīteDalībnieksRīga
674.  Jēkabsone ZaneDalībnieksRīga
675.  Jēkabsons RenoDalībnieksRīga
676.  Jekimova LieneDalībnieksCarnikava
677.  Jelago SandisDalībnieksRīga
678.  Jeļenovs ArtjomsDalībnieksJelgava
679.Jeļisejeva AijaDalībnieksRīga
680.  Jepifanovs JevgenijsDalībnieksRīga
681.  Jermilovs SergejsDalībnieksRīga
682.  Jermola IlzeDalībnieksJūrmala
683.Jermolajeva JelizavetaDalībnieksRiga
684.  Jeromane LindaDalībnieksCarnikava
685.  Jesaulkova LauraDalībnieksRiga
686.  Jesse StefansDalībnieksDaugavpils
687.  Jevstigņejevs EduardsDalībnieksRīga
688.Joele InitaDalībnieksJēkabpils
Jēkabpils
689.  Joņins AndrejsDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
690.  Jorinskis DenissDalībnieksRīga
691.Jostsone ElīnaDalībnieksAizkraukle
692.Jučmane Marija-LuīzeDalībnieksRīga
693.  Judina IneseDalībnieksRīga
694.  Jurevičs GustavsDalībnieksCēsis
695.  Jurševska IngaDalībnieksCēsis
696.  Justs ZigmārsDalībnieksRīga
697.Juškeviča SandraDalībnieksRīga
698.  Kadiķe GuntaDalībnieksRīga
699.  Kadile MadaraDalībnieksGulbene
700.  Kairjaka MargaritaDalībnieksJūrmala
701.  Kajaka LieneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
702.  Kaktabulis LinardsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
703.  Kaktiņa ElīnaDalībnieksRīga
704.Kalāne ElitaDalībnieksSolvay
Rīga
705.  Kalderauskis RobertsDalībnieksRīga
706.Kalēja KarlīnaDalībnieks-
Talsi
707.Kaliniceva ViktorijaDalībnieksriga
708.Kalinka PaulaDalībnieksRīga
709.  Kalinka UllaDalībnieksRīga
710.  Kallase GabriellaDalībnieksRīga
711.  Kalniņa AnastāsijaDalībnieksRīga
712.  Kalniņa EilaDalībnieksGulbene
713.  Kalniņa IngaDalībnieksCēsis
714.Kalniņa LindaDalībnieksRīga
715.  Kalniņa MadaraDalībnieksRīga
716.  Kalniņa NikolaDalībnieksTalsi
717.Kalniņš ArtūrsDalībnieksRīga
718.  Kalniņš DinsDalībnieksRīga
719.  Kalniņš GintsDalībnieksĒrgļi
720.  Kalniņš GintsDalībnieksOgre
721.  Kalniņš IndulisDalībnieksRīga
722.  Kalniņš ReinisDalībnieksRīga
723.Kalniņš RičardsDalībnieksRiga
724.  Kalniņš TomsDalībnieksJelgava
725.  Kalnīte MarijaDalībnieksLiepāja
726.  Kalvāne ElīnaDalībnieksRīga
727.  Kalvane EvelinaDalībnieksSolvay
Rīga
728.  Kalvāns JanisDalībnieksRīga
729.  Kalve EvelīnaDalībnieksRīga
730.  Kaļinovskis JevgenijsDalībnieksRīga
731.Kaļiņičeva ViktorijaDalībnieksRīgā
732.  Kampe DiānaDalībnieksRīga
733.  Kamss AliseDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
734.  Kamšs HelvijsDalībnieksGulbene
735.  Kamzole DaigaDalībnieksSigulda
736.  Kančs SandisDalībnieksRīga
737.  Kandisa KristaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
738.  Kaņepaja OlgaDalībnieksOlaine
739.  Kaņepe KārlisDalībnieksMārupe
740.  Kaņipovs RuslansDalībnieksGulbene
741.  Kaņšins JevgēņijsDalībnieksRīga
742.  Karaluks AndrejsDalībnieksVentspils
743.  Kariņa AndaDalībnieksRīga
744.  Kārkle ArtaDalībnieksValmiera
745.  Kārkle GitaDalībnieksDzidriņas
746.  Kārklina-Probuka LieneDalībnieksFit Fitness
Rīga
747.  Kārkliņa IngaDalībnieksJelgava
748.Kārkliņa LeldeDalībnieksRīga
749.  Karkliņa LieneDalībnieksJelgava
750.  Kārkliņa SolveigaDalībnieksRīga
751.  Kārkliņš VilnisDalībnieksLimbaži
752.Kārkliņš-Probuks ArtursDalībnieksFit Fitness
Riga
753.  Karpjuka EvaDalībnieksJelgavas BJSS
Jelgava
754.  Karpova DžinetaDalībnieksRīga
755.  Karpova MargaritaDalībnieksRīga
756.  Kasparāns IngusDalībnieksMārupe
757.  Kaspare BaibaDalībnieksRīga
758.Kaše LeldeDalībnieksRīga
759.  Kašs AndisDalībnieksBalvi
760.  Katirlo ValentinsDalībnieksRīga
761.  Kaugers AivarsDalībnieksRīga
762.  Kauliņa IlonaDalībnieksRīga
763.Kauliņa LīgaDalībnieksSigulda
764.  Kauste LilitaDalībnieksDobele
765.  Kauškale AgneseDalībnieksSPORTLAND
Rīga
766.  Kauškals JānisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
767.  Kavrusa SamantaDalībnieksTalsi
768.  Kavtaskina LieneDalībnieksSigulda
769.  Kazakeviča DitaDalībnieksRīga
770.  Kazakova NataļiaDalībnieksRīga
771.  Kazara EvitaDalībnieksRīga
772.  Kazarina NatālijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
773.Kazocina IneseDalībnieksRiga
774.  Kažociņa-Prīse IngūnaDalībnieksRīga
775.  Keerov KuldarDalībnieksTartu
776.Keiva LauraDalībnieksRīga
777.  Kellija DaceDalībnieksRīga
778.Kemperman MichielDalībnieksAmsterdama
779.  Kenins NikolajsDalībnieksRīga
780.  Kesenfelds KristsDalībnieksLiepāja
781.  Kidika IngaDalībnieksRīga
782.  Kikkas JaanusDalībnieksValga
783.  Kilimriks DmitrijsDalībnieksRīga
784.  Kirfa JānisDalībnieksRīga
785.Kirke AnnaDalībnieksRĪGA
786.  Kirovainis SandrisDalībnieksRīga
787.Kirss LiilitDalībnieksTallinn
788.  Kiselis MārisDalībnieksRīga
789.  Klapare LauraDalībnieksCēsis
790.  Kleinhofa DaceDalībnieksJūrmala
791.Klepere Beāte-AnnaDalībnieksRīga
792.Klepere Beāte-AnnaDalībnieksRīga
793.  Klikičs TomsDalībnieksRīga
794.Klokeļe JolantaDalībnieksLiepāja
795.  Klūga ArtjomsDalībnieksRīga
796.  Kļava AgneseDalībnieksJelgava
797.  Kļava ArtūrsDalībnieksKuldīga
798.Kļava ElīzaDalībnieksKļavas
Liepāja
799.Kļava EvelīnaDalībnieksKļavas
Liepāja
800.  Kļava LieneDalībnieksKļavas
Liepāja
801.Kļaviņa IevaDalībnieksRīga
802.  Kļaviņš ArtursDalībnieksValmiera
803.  Kļemenkova NataļjaDalībnieksRīga
804.  Kļičova AļinaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
805.  Kļukins VladimirsDalībnieksGarkalne
806.  Kmins AndrisDalībnieksRīga
807.  Knape JānisDalībnieksMadona
808.  Knēža RalfsDalībnieksSPORTLAND
Sigulda
809.  Kodoliņš IngarsDalībnieksTukums
810.Kogajs MarkussDalībnieksJelgava
811.  Kokareviča JolantaDalībnieksCēsis
812.  Kokina ElzaDalībnieksRīga
813.  Kokina TatjanaDalībnieksFresh Fitness
Daugavpils
814.  Koknēviča IngūnaDalībnieks°Jūrmala
815.  Koks RainersDalībnieksOGRE
816.  Kokuša EvitaDalībnieksBaloži
817.  Kolečkins DāvelsDalībnieksRīga
818.  Koļesņikova IngaDalībnieksRīga
819.  Komkova AllaDalībnieksRīga
820.  Komolovs AleksisDalībnieksRīga
821.  Konāns EndijsDalībnieksRīga
822.  Konare ViktorijaDalībnieksValmiera
823.  Kondrašova InaDalībnieksVangaži
824.Kondratjeva JeļenaDalībnieksRīga
825.Kondratova KristīneDalībnieksRīga
826.  Kopče SamantaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
827.  Koreņkovs EdgarsDalībnieksCēsis
828.  Korjagins AndrejsDalībnieksRīga
829.Korjakins VladislavsDalībnieksRiga
830.Korņenkova Eva-MarijaDalībnieksRīga
831.Korņenkova ViktorijaDalībnieksRīga
832.  Korobova DanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
833.  Korotajevs VitālijsDalībnieksRīga
834.Korsaka-Mille KristiānaDalībnieksGuntis Dreimanis Athlete
Babīte
835.  Korsīte JanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
836.  Korsukovs JānisDalībnieksRīga
837.Kotsekoglou SolomonDalībnieksRīga
838.  Kovaļenko PatrīcijaDalībnieksOzolnieki
839.  Kovaļkova JulianaDalībnieksRīga
840.  Kovaļkova NataļjaDalībnieksRīga
841.  Kovšele KristīneDalībnieksRiga
842.  Kozjučenoka JeļizavetaDalībnieksJelgava
843.  Kozlova SimonaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
844.  Kozlovs AntonsDalībnieksRīga
845.  Kozlovska Felicita-LuīzeDalībnieksRīga
846.  Kramēna LindaDalībnieksRīga
847.Kramerovskis ArtūrsDalībnieksRīga
848.Krasauska AntraDalībnieksRīga
849.  Krasko IlonaDalībnieksRīga
850.  Krasons BorissDalībnieksBoksa klubs BSK-1
Rīga
851.  Krastins RaitisDalībnieksRīga
852.  Krastiņa IevaDalībnieksRīga
853.  Krastiņa RenāteDalībnieksBaltezers
854.  Krastiņš GatisDalībnieksRīga
855.  Krastiņš MatīssDalībnieksRīga
856.Kraukle AndaDalībnieksRīga
857.  Kraule SintijaDalībnieksRīga
858.  Kraule SintijaDalībnieksRīga
859.  Kraulis JānisDalībnieksRīga
860.  Krauze AigaDalībnieksRiga
861.Kreba IvetaDalībnieksSalaspils
862.  Krekovskis JurisDalībnieksVentspils
863.  Krēsliņa AijaDalībnieksSPORTLAND
Ogre
864.  Krēsliņa KateDalībnieksRīga
865.  Krieviņš IngussDalībnieksValmiera
866.  Krieviņš KristapsDalībnieksCēsis
867.  Krievs AivarsDalībnieksSmiltene
868.  Krievs ArmandsDalībnieksRīga
869.Krike ZaneDalībnieksRīga
870.  Kristapsone SintijaDalībnieksRīga
871.  Kristiņa DiānaDalībnieksRīga
872.  Kristiņa DinaDalībnieksRīga
873.  Krišjāne ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
874.Krivko TatjanaDalībnieksRīga
875.Kronberga SolvitaDalībnieksRīga
876.  Kronberga ViktorijaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Engure
877.Kronkalne IlzeDalībnieksRiga
878.Kroņkalne IlzeDalībnieksRīga
879.  Krops GeorgsDalībnieksValmiera
880.  Kruglovs MareksDalībnieksMadona
881.  Krūmiņa ElīnaDalībnieksGaujas nov.
882.  Krūmiņa KetlīnaDalībnieksventspils
883.  Krūmiņa MaijaDalībnieksValmiera
884.Krūmiņš Oskars-AleksandrsDalībnieksBaloži
885.Krūmkalne SanitaDalībnieksventspils
886.  Krupenko DaceDalībnieks3DK
Ķekava
887.  Krustiņš MairisDalībnieksRīga
888.  Krutova-Aizpuriete JūlijaDalībnieksRīga
889.  Kruze DainisDalībnieksSigulda
890.  Krūze MārisDalībnieksCēsis
891.  Kruze NikolaDalībnieksSolvay
Rīga
892.  Krūzmane ElitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
893.  Kubberun JeanettDalībnieksEidsvou
894.Kubuliņa AneteDalībnieksĀdaži
895.  Kucenko AleksejsDalībnieksRīga
896.  Kudiņš KristapsDalībnieksRīga
897.  Kudrjašova NatālijaDalībnieksRīga
898.Kudrjavceva TatjanaDalībnieksJelgava
899.  Kuhto SandisDalībnieksValmiera
900.  Kukaine LīgaDalībnieksRīga
901.  Kukins ArtursDalībnieksRīga
902.  Kukojs EmīlsDalībnieksSigulda
903.  Kukore IneseDalībnieksRīga
904.Kuksa MaijaDalībnieksOzolnieki
905.  Kulagina IlonaDalībnieksRīga
906.  Kūlaine LīvaDalībnieksRīga
907.Kuldo Anna-MadeDalībnieksRiga
908.  Kulinovsky DmitryDalībnieksRīga
909.  Kulītis JurisDalībnieksMadona
910.  Kunigs EdijsDalībnieksNBS
Jelgava
911.  Kupce IlzeDalībnieksRīga
912.Kupča MadaraDalībnieksSkrunda
913.  Kupics KasparsDalībnieksRīga
914.  Kurca AnastasijaDalībnieksRīga
915.  Kurca IlonaDalībnieksRīga
916.  Kurme LīgaDalībnieksRīga
917.  Kurmeļovs ViktorsDalībnieksRīga
918.  Kushcheva AnastasijaDalībnieksRīga
919.  Kušķe ZaneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
920.Kuzmins AntonsDalībnieksriga
921.  Kuzņecova KsenijaDalībnieksRīga
922.  Kuzņecovs VladislavsDalībnieksRīga
923.Kvalberga SigneDalībnieksRīga
924.  Kvēps MārtiņšDalībnieksRīga
925.  Ķeire KarīnaDalībnieksJelgava
926.  Ķepis IvarsDalībnieksValmiera
927.  Ķere SantaDalībnieksOgre
928.  Ķirse GunaDalībnieksRīga
929.  Ķirsis EdgarsDalībnieksSigulda
930.Ķirsis ReinisDalībnieksLimbaži
931.  Ķirsone LauraDalībnieksRīga
932.  Ķuda MaijaDalībnieksRīga
933.  Lācis RaimondsDalībnieksVentspils
934.  Lācis UldisDalībnieksCēsis
935.  Ladāns MārtiņšDalībnieksJēkabpils
936.  Laipnieks DenissDalībnieksRīga
937.  Laiveniece LindaDalībnieksRīga
938.Laizāne AlisijaDalībnieksRīga
939.Laizāne OlgaDalībnieksRīga
940.  Laizāns GuntarsDalībnieksRīga
941.  Lakina MaijaDalībnieksSmiltene
942.  Lakšēvics OskarsDalībnieksRīga
943.  Laķe AmandaDalībnieksValmiera
944.  Lancmane DagmāraDalībnieksBabītes nov.
945.  Lanka AnnaDalībnieksRīga
946.  Lapa EvelīnaDalībnieksSigulda
947.Lapiņa IevaDalībnieksJēkabpils
948.Lapiņa IevaDalībnieksJēkabpils
949.  Lapiņa LauraDalībnieksSPORTLAND
Ropaži
950.  Lapiņš GuntarsDalībnieksSPORTLAND
Ogre
951.  Lapiņš IvarsDalībnieksSPORTLAT
Liepāja
952.  Lapkis TatjanaDalībnieksRīga
953.  Lappuķe AlfrēdsDalībnieksRīga
954.  Lapsiņš AndrisDalībnieksCēsis
955.Lapute KristīnaDalībnieksRīga
956.  Lase ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
957.  Lasmane BeatriseDalībnieksRīga
958.  Lasmane SintijaDalībnieksLiepāja
959.  Latiševa MarinaDalībnieksRīga
960.  Lauciņa DaceDalībnieksSPORTLAND
Rīga
961.  Laučiška AritaDalībnieksSPORTLAND
Nereta
962.  Laugale UndīneDalībnieksJelgava
963.  Laurena LindaDalībnieksRīga
964.  Laurentjevs MatvejsDalībnieksRīga
965.  Laurova LieneDalībnieksFITNESA TELPA III
Rīga
966.  Lauva MārtiņšDalībnieksRīga
967.  Lazarevs MihailsDalībnieksRīga
968.  Lazarevs RolandsDalībnieksDobele
969.  Lazdeniece KristiānaDalībnieksRĪga
970.  Lazdiņa EgijaDalībnieksDobele
971.  Lazdiņa ElīnaDalībnieksRīga
972.  Leimane DiānaDalībnieksCēsis
973.  Leimane ElizabeteDalībnieksCēsis
974.Leimane EvaDalībnieksFit fitness
Riga
975.  Leimane GintaDalībnieksRīga
976.  Leimane KeitaDalībnieksRīga
977.  Leipciga JūlijaDalībnieksLiepāja
978.  Leitāne ZaneDalībnieksRīga
979.  Leite VeltaDalībnieksMadona
980.  Leizāns DmitrijsDalībnieksRīga
981.  Lejiete KristiānaDalībnieksRīga
982.  Leonova KristinaDalībnieksRīga
983.Lepmane AnastasijaDalībnieksRīga
984.  Levensone AnnaDalībnieksJūrmala
985.  Levkāns ValdisDalībnieksOgre
986.  Levočkina KsenijaDalībnieksRīga
987.  Ležnina AgneseDalībnieksCarnikava
988.  Lībeka MontaDalībnieksLiepāja
989.  Lībeks EdgarsDalībnieksLiepāja
990.  Liberte PitaDalībnieksRīga
991.  Līce JūlijaDalībnieksValmiera
992.Līcītis OskarsDalībnieksRiga
993.Līcītis RenārsDalībnieksRiga
Rīga
994.  Lidzika InetaDalībnieksRēzekne
995.  Liekniņa KristiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
996.  Lielā GundegaDalībnieksTaurene
997.  Liepa BaibaDalībnieksRīga
998.  Liepa IlzeDalībnieksRīga
999.  Liepa LīgaDalībnieksJelgava
1000.  Liepiņa GunaDalībnieksRīga
1001.  Liepiņa IlzeDalībnieksValmiera
1002.  Liepiņa LaineDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1003.  Liepiņš HaraldsDalībnieksRīga
1004.  Liepiņš MatīssDalībnieksBaloži
1005.  Liepiņš UģisDalībnieksSaulkrasti
1006.  Lihačs GatisDalībnieksSaldus
1007.  Lilenblate AgijaDalībnieksKrimulda
1008.Lillevaeli AnnaDalībnieksRiga
1009.Lilleviali AnnaDalībnieksRiga
1010.  Līmane LindaDalībnieksRīga
1011.Limanska AliseDalībnieksLiepāja
1012.  Linmeijers Jēkabs-JānisDalībnieksRūjiena
1013.  Linuža RenāteDalībnieksLielvārde
1014.Lipunova AlinaDalībnieksRiga
1015.  Lismente EstereDalībnieksRīga
1016.  Lisovska ArtaDalībnieksRīga
1017.  Litauniece SimonaDalībnieksķekava
1018.  Litvinova NataljaDalībnieksRīga
1019.  Livčāne AntraDalībnieksRīga
1020.Livdāns AustrisDalībnieksRīga
1021.  Līvins EdvīnsDalībnieksValmiera
1022.  Līviņš ArmandsDalībnieksGulbene
1023.  Liziņš AigarsDalībnieksSigulda
1024.  Loboda IlzeDalībnieksTalsi
1025.  Locāns LaurisDalībnieksRīga
1026.  Ločmele KarolīnaDalībnieksRīga
1027.Ločmelis EdgarsDalībnieksJūrmala
1028.  Ločmelis KristiānsDalībnieksRīga
1029.Ločmelis LaurisDalībnieksRiga
1030.  Logina LindaDalībnieksBalvi
1031.  Logina RitaDalībnieksRīga
1032.  Logins MārisDalībnieksRīga
1033.  Lokess RalfsDalībnieksValmiera
1034.Lomaševska SintijaDalībnieksRīga
1035.  Lonerts EdgarsDalībnieksBaloži
1036.  Lopez AlvaroDalībnieksRīga
1037.  Lopez JoseDalībnieksRīga
1038.  Lorence BaibaDalībnieksRīga
1039.  Loseva MonikaDalībnieksRīga
1040.  Lovkova JūlijaDalībnieksJelgava
1041.  Lozanova LilijaDalībnieksRīga
1042.  Lozberga BeāteDalībnieksRīga
1043.  Loze AllaDalībnieksRīga
1044.  Lubāne ArtaDalībnieksCarnikava
1045.  Ludbāržs EmīlsDalībnieksRīga
1046.  Luiks NilsDalībnieksAlūksne
1047.Lukasinska DaceDalībnieksRīga
1048.  Lukaševičs IļjaDalībnieksRīga
1049.  Luke KristapsDalībnieksBaldone
1050.  Luke LauraDalībnieksJūrmala
1051.  Lūkina ElīnaDalībnieksRīga
1052.Lūkina-Kald LindaDalībnieksRīga
1053.  Lukstiņa VinetaDalībnieksCēsis
1054.  Lukša OlgaDalībnieksironman.lv
Rīga
1055.  Lūse BaibaDalībnieksRīga
1056.  Lūse MadaraDalībnieksRīga
1057.  Lūsiņš RalfsDalībnieksRīga
1058.  Ļanovska HelēnaDalībnieksBaldone
1059.  Ļebedeva LauraDalībnieksRīga
1060.Ļebedeva LiānaDalībnieksRiga
1061.  Ļisicina SandraDalībnieksSIA SVAGNI
Gulbene
1062.  Ļitvinska VeronikaDalībnieksRīga
1063.  Macpane LindaDalībnieksBauska
1064.  Mačuļska AivaDalībnieksBauska
1065.Magonīte MairaDalībnieksValmiera
1066.  Magurs Dāvis-RobertsDalībnieksValmiera
1067.  Mahids OlegsDalībnieksUpesciems
1068.  Maido-Dūša DinaDalībnieksJelgava
1069.  Maigi MaelaDalībnieksPolva
1070.  Maivlevičs ArtusDalībnieksRīga
1071.Majore AnijaDalībnieksCēsis
1072.  Makejevs GeorgijsDalībnieksDaugavpils
1073.  Maksimenko MaksimsDalībnieksSalaspils
1074.  Malere MariannaDalībnieksRiga
1075.Malgina IrinaDalībnieksRīga
1076.  Malkava PaulaDalībnieksRīga
1077.  Malkavskis MārcisDalībnieksLīgatne
1078.  Malnača IlzeDalībnieksSPORTLAND
Jēkabpils
1079.Malnačs MārisDalībnieksFitness VFS
Jēkabpils
1080.  Mālnieks ReinisDalībnieksPļaviņas
1081.  Maļikena MartaDalībnieksValmiera
1082.  Maļikenas MairisDalībnieksValmiera
1083.  Maļkevičs RalfsDalībnieksRīga
1084.  Maļuhins ReinisDalībnieksRīga
1085.  Mamajs EmīlsDalībnieksRīga
1086.  Mamedovs RaitisDalībnieksMadona
1087.Mankopa LieneDalībnieksRiga
1088.  Manuilova SvetlanaDalībnieksRīga
1089.  Maranika DinaDalībnieksVentspils
1090.  Marenkovs VadimsDalībnieksRīga
1091.  Maritoņiks IgorsDalībnieksRīga
1092.  Markeviča IneseDalībnieksRīga
1093.  Markova IrinaDalībnieksLiepāja
1094.  Markss AgrisDalībnieksRīga
1095.  Markvarts GustavsDalībnieksRīga
1096.Marķīza AmandaDalībnieksJēkabpils
1097.Martinova LauraDalībnieksFITFITNESS
Rīga
1098.  Martinsens RaivisDalībnieksKuldīga
1099.  Martinsons OskarsDalībnieksJēkabpils
1100.  Martinsons RobertsDalībnieksRīga
1101.  Martinsons VārdsDalībnieksRīga
1102.  Martynenko EvgenyDalībnieksRīga
1103.  Maruščaks MariaDalībnieksRīga
1104.Masa AgneseDalībnieksRīga
1105.Masa Monta-IvonnaDalībnieksRīga
1106.  Masaļska EdīteDalībnieksRīga
1107.  Mase SimonaDalībnieksBaldone
1108.Maslovs AleksandrsDalībnieksLiepaja
1109.  Maslovs AndrejsDalībnieksRīga
1110.  Matašova KristīneDalībnieksRīga
1111.  Matīsa AnnijaDalībnieksRīga
1112.  Matisone BaibaDalībnieksRīga
1113.  Matīss ValdisDalībnieksLimbaži
1114.  Matuka AliseDalībnieksSmiltene
1115.  Matuka EvijaDalībnieksRīga
1116.  Matuka IneseDalībnieksSmiltene
1117.  Matulis AigarsDalībnieksZORGO
Rīga
1118.  Matulsone IlzeDalībnieksRīga
1119.  Matuļenko MargaritaDalībnieksTukums
1120.  Matuļone ZaneDalībnieksSporta centrs Jugla
Rīga
1121.  Matvejeva KristinaDalībnieksRīga
1122.  Mauriņa PaulaDalībnieksRīga
1123.  Mazalovs SergejsDalībnieksJelgava
1124.  Mazitāne VitaDalībnieksLielvārdes novada sporta centrs
Lielvārde
1125.  Mazrocis AnrijsDalībnieksRīga
1126.Mazureca DiānaDalībnieksriga
1127.Mazurika IrinaDalībnieksRīga
1128.  Medinš RaivoDalībnieksBaltezers
1129.  Medne AdrijaDalībnieksadaži
1130.  Medne IlutaDalībnieksRīga
1131.  Medniece SanitaDalībnieksKuldīga
1132.  Meežejevskis BrunoDalībnieksCēsis
1133.Mehe KeheDalībnieksRiga
1134.  Meiere DagnijaDalībnieksRīga
1135.  Meiers EdgarsDalībnieksRīga
1136.  Meijers NilsDalībnieksOgre
1137.  Meimanis AivarsDalībnieksAlūksne
1138.  Meirītis DānielsDalībnieksRīga
1139.  Meisīte Alise-LieneDalībnieksMārupe
1140.  Meistere IneseDalībnieksGarkalne
1141.  Mejere InetaDalībnieksRīga
1142.Melbārde BeāteDalībnieksRīga
1143.Melbārde LauraDalībnieksValmiera
1144.  Melbārde LauraDalībnieksEŽI
Valmiera
1145.Meldere KitijaDalībnieksBaloži
1146.  Melezere AijaDalībnieksRīga
1147.  Melle AldisDalībnieksAizkraukle
1148.  Melle RūtaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1149.  Melnalksnis MārtiņšDalībnieksRīga
1150.  Melne RitaDalībnieksLudza
1151.  Mercalovs ArtūrsDalībnieksRīga
1152.Meškauska KristiānaDalībnieksRiga
1153.  Metene AnnijaDalībnieksJelgava
1154.  Mētra IevaDalībnieksRīga
1155.  Mežavilka IngaDalībnieksSPORTLAND
Sigulda
1156.  Mežecka IlonaDalībnieksRīga
1157.Meženiece LaumaDalībnieksFitFitness
Rīga
1158.  Mhitarjana OlgaDalībnieksDobele
1159.  Mieriņš KristersDalībnieksRīga
1160.Migaļa JūlijaDalībnieksRīga
1161.  Migute NataļjaDalībnieksJelgava
1162.  Mihailuna SofijaDalībnieksRīga
1163.Mihejeva MarinaDalībnieksRiga
1164.  Mikailova KristīneDalībnieksJēkabpils
1165.  Miklaševica IlzeDalībnieksJelgava
1166.  Miklaševics ArtisDalībnieksjelgava
1167.  Mikulionak AlenaDalībnieksRīga
1168.  Miķelsone ElizabeteDalībnieksRīga
1169.Miķelsone EvelīnaDalībnieksRīga
1170.  Miķelsone GundegaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1171.Miķelsone IevaDalībnieksJelgava
1172.Miķelsone KristīneDalībnieksRīga
1173.  Miķelsone RitaDalībnieksOzolnieki
1174.  Miķelsons MārtiņšDalībnieksValmiera
1175.  Mīlbergs MairisDalībnieksMārupe
1176.  Milgrave KitijaDalībnieksjelgava
1177.  Millere SigitaDalībnieksSolvay
Rīga
1178.  Millers AivarsDalībnieksRīga
1179.Millers ArtisDalībnieksRīga
1180.Milošauska LauraDalībnieksRīga
1181.  Milova DanielaDalībnieksRīga
1182.  Miļūna IneseDalībnieks
1183.Mingaļejeva AnnaDalībnieksDreamteam Dance Studio
Rīga
1184.  Minims SergejsDalībnieksRīga
1185.  Misiņa IritaDalībnieksAlūksne
1186.  Misus RendijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1187.Mitrohina AnnaDalībnieksRīga
1188.  Mnatii YevhenDalībnieksOdesa
1189.  Močāne AgneseDalībnieksSalacgrīva
1190.  Mogomolova SolvitaDalībnieksRīga
1191.  Morozova LāsmaDalībnieksSPORTLAND
Baldone
1192.  Mozgire IevaDalībnieksNTC
Jūrmala
1193.  Mueller PeterDalībnieksRīga
1194.  Mugins KasparsDalībnieksMadona
1195.  Mugureviča SandraDalībnieksBaldone
1196.Muiženika PaulaDalībnieksSigulda
1197.Muižniece LāsmaDalībnieksRīga
1198.Muižniece MartaDalībnieksJūrmala
1199.  Mūrniece AlīnaDalībnieksValmiera
1200.  Mūrniece-Muceniece InetaDalībnieksRīga
1201.  Mūrnieks DanielsDalībnieksTalsi
1202.Muštavinska NataļjaDalībnieksRīga
1203.  Muzika-Zinkeviča PolinaDalībnieksRīga
1204.  Nāburga GvenaDalībnieksJaunolaine
1205.  Nagla MaksimsDalībnieksRīga
1206.Nahkor RihoDalībnieksTallinn
1207.  Namavirs MarksDalībnieksRīga
1208.  Nastuseviča OksanaDalībnieksRīga
1209.Nau RobiDalībnieksTe3media
Vilnius
1210.Nazarov AlexeyDalībnieksRiga
1211.  Nazarovs NormundsDalībnieksRīga
1212.  Necetova IrinaDalībnieksRīga
1213.  Negele MartaDalībnieksSmiltene
1214.  Neikšāns NiklassDalībnieksRīga
1215.  Neilands AivarsDalībnieksRīga
1216.  Neilands RenārsDalībnieksValmiera
1217.  Neimane DiānaDalībnieksSaulkrasti
1218.  Nelsone MarijaDalībnieksJelgavas Valsts Ģimnāzija
Jelgava
1219.  Nemkovich SiarheyDalībnieksMinsk
1220.Nenov NevyanDalībnieksRīga
1221.  Nerātne InitaDalībnieksValmiera
1222.  Nēžborte DiānaDalībnieksRīga
1223.  Nikiforova DiānaDalībnieksRīga
1224.  Nikitins AleksandrsDalībnieksRīga
1225.  Nikolaisone JustīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1226.  Nikolajeva NatalijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1227.  Nikolajevs GeorgsDalībnieks2001
riga
1228.  Nikolajevs IgorsDalībnieksRīga
1229.  Nikovska LīgaDalībnieksRīga
1230.  Nogičeva IneseDalībnieksRīga
1231.  Norenberga JūlijaDalībnieksRīga
1232.  Norvele AgnijaDalībnieksMārupe
1233.  Novickis AleksisDalībnieksMazsalaca
1234.  Novičonoka RenātaDalībnieksRīga
1235.  Novikova SantanaDalībnieksRīga
1236.  Novikovs KonstatntīnsDalībnieksRīga
1237.  Novožilova KristīnaDalībnieksSolvay
Rīga
1238.  Nozdrina VeronikaDalībnieksMINSK
1239.  Nozimjacija TatjanaDalībnieksRīga
1240.Nužņenko OļegsDalībnieksRīga
1241.Nužņenko OļegsDalībnieksRīga
1242.  Ņedaškovska NikolaDalībnieksRīga
1243.  Ņikšta JolantaDalībnieksRīga
1244.  Ņisins TomsDalībnieksDzērbene
1245.  Oblonsky AmyDalībnieksRīga
1246.  Odriņa GuntaDalībnieksOgre
1247.  Odriņš MareksDalībnieksOgre
1248.  Ogorceva MarikaDalībnieksRucava
1249.  Oigoss IvarsDalībnieksRīga
1250.  Olekša AiritaDalībnieksBabīte
1251.Olenika VeronikaDalībnieksRiga
1252.  Oliņa IevaDalībnieksRīga
1253.  Olipovs MihailsDalībnieksKārsava
1254.  Olla OskarsDalībnieksRīga
1255.  Opse VitaDalībnieksOgre
1256.  Orinskis JānisDalībnieksLiepāja
1257.  Orlova IneseDalībnieksRīga
1258.  Orlova KsenijaDalībnieksSolvay
Rīga
1259.Orlovska ĒrikaDalībnieksOgre
1260.  Orlovska HelenaDalībnieksCarnikava
1261.  Osipovica JelenaDalībnieksRīga
1262.  Osmane AntraDalībnieksJūrmala
1263.  Ostrovska LauraDalībnieksRīga
1264.  Ostrovskis KristapsDalībnieksPļaviņas
1265.  Ošiņš EdgarsDalībnieksRīga
1266.  Ošs AldisDalībnieksRīga
1267.  Otvodenkova JeļenaDalībnieksRīga
1268.  Ovsjanņikova IlonaDalībnieksJelgava
1269.  Ozola Elizabete-BetijaDalībnieksRīga
1270.Ozola LauraDalībnieksLiepāja
1271.  Ozola SamantaDalībnieksRīga
1272.  Ozola SimonaDalībnieksRīga
1273.  Ozolina IevaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1274.  Ozoliņa EvitaDalībnieksRīga
1275.  Ozoliņa KitijaDalībnieksCēsis
1276.  Ozoliņa RūtaDalībnieksVecbebri
1277.  Ozoliņš ArtisDalībnieksJelgava
1278.  Ozoliņš EmīlsDalībnieksMadona
1279.  Ozoliņš ViestursDalībnieksRīga
1280.  Ozoliņš-Ozols JānisDalībnieksRīga
1281.Ozols ArtisDalībnieksOzolnieki
1282.  Ozols DainisDalībnieksKuldīga
1283.  Pāboliņa RenāteDalībnieksRīga
1284.  Pabriks-Bollow UndīneDalībnieksLapmežciems
1285.  Padoms AndrisDalībnieksAizkraukle
1286.  Paegle GunitaDalībnieksRīga
1287.Paeglis JānisDalībnieksRīga
1288.Pagraba MartaDalībnieksLiepāja
1289.  Pakalna InāraDalībnieksValmiera
1290.  Pakārkle PetraDalībnieksJūrmala
1291.  Paleja BeāteDalībnieksSigulda
1292.Pampe ElīnaDalībnieksRiga
1293.  Pankova LindaDalībnieksRīga
1294.  Panurska NataljaDalībnieksRīga
1295.Papina AliseDalībnieksJelgava
1296.  Pāss ArvīdsDalībnieksCēsis
1297.  Paškoviča DiānaDalībnieksSigulda
1298.  Patmalniece NadeždaDalībnieksRīga
1299.  Paulavics RičardsDalībnieksLiepāja
1300.  Paulina SigneDalībnieksRīga
1301.  Pauliņa SilvijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1302.  Paura AnnaDalībnieksPAURA TEAM
Rīga
1303.  Pavārs DanielsDalībnieksValka
1304.Pavārs Dolfs-GregorsDalībnieksValmiera
1305.  Pavasars IngussDalībnieksValmiera
1306.  Pavilēns TomsDalībnieksJelgava
1307.  Pāvilsone DiānaDalībnieksOzolnieki
1308.  Pavlova KristīnaDalībnieksValmiera
1309.  Pavloviča GerdaDalībnieksValmiera
1310.  Pavļuka OļesjaDalībnieksRīga
1311.  Pāže DaceDalībnieksRīga
1312.  Pecukevičiūte IevaDalībnieksRīga
1313.  Pefus RūdolfsDalībnieksRīga
1314.Peiča BetijaDalībnieksrīga
1315.  Pelšs RūdolfsDalībnieksJelgava
1316.  Pērkons KristapsDalībnieksLubāna
1317.  Pesecka TatjanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1318.  Peškova SandraDalībnieksJelgava
1319.  Peškova TatjanaDalībnieksOgre
1320.Petermane KristīnaDalībnieksBallistic Boxing club
Liepāja
1321.  Petkēvica DiānaDalībnieksRūjiena
1322.Petrago DarjaDalībnieksVangaži
1323.  Petrelēvica LauraDalībnieksSaldus
1324.  Petrika InetaDalībnieksJelgava
1325.  Petrone LeldeDalībnieksJelgava
1326.  Petrova AleksandraDalībnieksRīga
1327.  Petrova KarīnaDalībnieksUlbroka
1328.  Petrova KarinaDalībnieksRīga
1329.  Petrova ŅinaDalībnieksFresh Fitness
Daugavpils
1330.  Petrovs DenissDalībnieksRīga
1331.  Petrovs VladimirsDalībnieksRīga
1332.  Petruņina TatjanaDalībnieksRīga
1333.  Piese KristapsDalībnieksRīga
1334.  Pikšens AgrisDalībnieksNIKE RIGA RUN 3
Lielvārde
1335.  Pilicka SigitaDalībnieksSolvay
Rīga
1336.  Pilucka IngaDalībnieksRīga
1337.  Piļimona EvitaDalībnieksLimbaži
1338.Piļutina GaļinaDalībnieksRīga
1339.Pimucāne ZaneDalībnieksRīga
1340.  Pirtnieks TomsDalībnieksRīga
1341.  Pivinska AlinaDalībnieksRīga
1342.  Pjatrovski ElvisDalībnieksValga
1343.Platača NataļjaDalībnieksRiga
1344.  Plinta AlbertsDalībnieksKrāslava
1345.  Plotko AleksDalībnieksDaugavpils
1346.  Plūme KateDalībnieksRīga
1347.Plūmīte IevaDalībnieksRīga
1348.  Pļavāne AneteDalībnieksJelgava
1349.  Pļaviņa EnijaDalībnieksMārupe
1350.  Podkoritovs AndrejsDalībnieksRīga
1351.  Podnieks ArtisDalībnieksMārupe
1352.  Podobeda SintijaDalībnieksSaldus
1353.Podskočija SanitaDalībnieksRīga
1354.  Pogulis ArmandsDalībnieksMārupe
1355.  Pohevičs JānisDalībnieksLiepāja
1356.  Pohiļuka SvetlanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1357.  Poikāne ElīnaDalībnieksRīga
1358.  Pole AgitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1359.  Pole KlintaDalībnieksRīga
1360.  Poltiņņikovs MārtiņšDalībnieksRīga
1361.  Poļetajeva AnastasijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1362.  Pomeranceva AgneseDalībnieksRīga
1363.  Ponomarenko ElvijsDalībnieksBauska
1364.  Ponomarjova GerdaDalībnieksRīga
1365.  Popakuls HorensDalībnieksNaukšēni
1366.  Popelis MārtiņšDalībnieksRīga
1367.Popmane DaigaDalībnieksRīga
1368.  Popov DamirDalībnieksTukums
1369.  Popova OlgaDalībnieksRīga
1370.  Popovič LazarDalībnieksMārupe
1371.  Poševa LindaDalībnieksSigulda
1372.Prancīte MadaraDalībnieksRīga
1373.  Praninskiene NatālijaDalībnieksOgre
1374.  Pranka MadaraDalībnieksRīga
1375.  Prauliņa IngūnaDalībnieksNaukšēnu nov.
1376.  Preiss KasparsDalībnieksValmiera
1377.  Prešņakovs ArtūrsDalībnieksRīga
1378.  Pretica Undīne-AnceDalībnieksRīga
1379.  Pridāne KristīneDalībnieksRīga
1380.Priede DanielaDalībnieksTalsi
1381.  Priede KristapsDalībnieksRīga
1382.  Priede UģisDalībnieksOgre
1383.  Priede VilmārsDalībnieksRīga
1384.  Priedeslaipa AinarsDalībnieksRīga
1385.  Priedīte MartaDalībnieksRīga
1386.  Primaks EdgarsDalībnieksVentspils
1387.  Pritkovs AleksejsDalībnieksMārupe
1388.  Proboka GunaDalībnieksRīga
1389.  Prokopovs ArmandsDalībnieksRīga
1390.  Protiks GenadijsDalībnieksRīga
1391.  Psaruks ValērijsDalībnieksRīga
1392.  Pudāns PaulsDalībnieksRīga
1393.  Pugača SabīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1394.  Pugačs OskarsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1395.  Pugina LīvaDalībnieksLiepāja
1396.Puisīte ElīnaDalībnieksRīga
1397.  Pukke LindaDalībnieksTalsi
1398.  Puķīte KitijaDalībnieksRīga
1399.  Puķīte KristaDalībnieksRīga
1400.  Puķīte RenāteDalībnieksValmiera
1401.Pulina DartaDalībnieksMilzkalne
1402.  Pulks KristapsDalībnieksRīga
1403.Pulle DānielsDalībnieksRīga
1404.  Pūlmane AnnijaDalībnieksVentspils
1405.Pūlmane Annija-ViktorijaDalībnieksVentspils
1406.  Pūlmane KerijaDalībnieksVentspils
1407.  Pumpure AgneseDalībnieksRīga
1408.  Pumpure JanaDalībnieksJelgava
1409.  Pumpure LoretaDalībnieksCēsis
1410.Pundure MadaraDalībnieksRīga
1411.  Purava IngaDalībnieksMārupe
1412.  Purava Paula-AdeleDalībnieksRīga
1413.  Puriņa IneseDalībnieksRīga
1414.  Puriņa ZaneDalībnieksSaulkrasti
1415.  Purītis JānisDalībnieksRīga
1416.  Purmale LieneDalībnieksSolvay
Rīga
1417.  Purvēns KasparsDalībnieksRīga
1418.  Pušpure HanneDalībnieksRīga
1419.  Pušpurs JānisDalībnieksSalaspils
1420.  Putāne LauraDalībnieksOgre
1421.  Pūtele AgneseDalībnieksRīga
1422.  Putne IngaDalībnieksRīga
1423.Putne MarijaDalībnieksTalsi
1424.  Putniņa LīgaDalībnieksRīga
1425.  Putniņa MontaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1426.  Putniņa NataļjaDalībnieksventspils
1427.  Putniņš ĢirtsDalībnieksRīga
1428.  Putnis ReinisDalībnieksRīga
1429.  Puzāks KasparsDalībnieksMadona
1430.  Raat JasperDalībnieksParnu
1431.Rācene MarijaDalībnieksRiga
1432.Radjuks AleksandrsDalībnieksSporta fani
Riga
1433.  Radovska IndraDalībnieksRīga
1434.  Raga IneseDalībnieksErvitex
Rīga
1435.  Raģele LāsmaDalībnieksVentspils
1436.  Rakēviča EvaDalībnieksCēsis
1437.Rakšte LīgaDalībnieksRīga
1438.  Ralovecs EdgarsDalībnieksCarnikava
1439.  Raļiberda OlegsDalībnieksRīga
1440.Ramane LigaDalībnieksjūrmala
1441.  Ramanis RaitisDalībnieksRīga
1442.  Rasiņa SilvaDalībnieksOgre
1443.  Rašmane IngaDalībnieksLielvārde
1444.Ratniece Annija-RebekaDalībnieksRīga
1445.  Raubisko AnnaDalībnieksRīga
1446.  Raudziņa ViolaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1447.  Rauza MegijaDalībnieksMadona
1448.  Razgals VernersDalībnieksOgre
1449.  Razinskis OskarsDalībnieksRīga
1450.Reča KatrīnaDalībnieksRīga
1451.  Rēdere GaļinaDalībnieksAizpute
1452.  Reine SantaDalībnieksSPORTLAND
Sigulda
1453.  Reitere EmīlijaDalībnieksVentspils
1454.  Reitere GitaDalībnieksRīga
1455.  Reiziņš AigarsDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
1456.  Renģe VladimirsDalībnieksRīga
1457.  Reshetilova AnastasiaDalībnieksRiga
1458.  Ribaks ŅikitaDalībnieksRīga
1459.  Ribozols RolandsDalībnieksValmiera
1460.  Ribule SvetlanaDalībnieksAlūksne
1461.  Rieksta ZaneDalībnieksTukums
1462.  Riekstiņa IlutaDalībnieksRīga
1463.  Riekstiņa IngrīdaDalībnieksValmiera
1464.  Riherts IvarsDalībnieksRīga
1465.  Riks AlekssDalībnieksRīga
1466.Rimare VioletaDalībnieksRiga
1467.  Rimša EveritaDalībnieksOgre
1468.Ritere DarjaDalībnieksRīga
1469.  Rītere IngaDalībnieksOgre
1470.Rizga AritaDalībnieksRīga
1471.Rjazanceva KarinaDalībnieksRīga
1472.Robežniece LīgaDalībnieksBaldone
1473.Roga SigitaDalībnieksRīga
1474.  Rogule AnitaDalībnieksRīga
1475.Rogule LoretaDalībnieksJumprava
1476.  Romanovs ArtemijsDalībnieksRīga
1477.  Romānovs RihardsDalībnieksIecava
1478.  Romanovska MāraDalībnieks
1479.  Romeiko RaitisDalībnieksLimbaži
1480.  Romeiko SandraDalībnieksLimbaži
1481.Ronimoisa Lāsma-KristiānaDalībnieksDaudzeva
1482.  Rosicka AliseDalībnieksTukums
1483.  Roskoša JanaDalībnieksRīga
1484.Rozenbergs IvoDalībnieksTK Spice
Rīga
1485.  Rozenštrausa ElzaDalībnieksRīga
1486.  Rozentālbergs KristapsDalībnieksRīga
1487.  Rozentāls HelmutsDalībnieksRīga
1488.  Rozentāls KasparsDalībnieksBauska
1489.  Rozentāls Reinis-AndrievsDalībnieksInčukalns
1490.  Rozentāls ValtersDalībnieksRīga
1491.Rozevska MariaDalībnieksJūrmala
1492.Rozevska MarijaDalībnieksJūrmala
1493.  Rozīte AnitaDalībnieksRīga
1494.  Rozīte AnnaDalībnieksRīga
1495.  Rozīte IrēnaDalībnieksValmiera
1496.  Rozmianecs AndrisDalībnieksSalacgrīva
1497.  Rožkalna KristīneDalībnieksSolvay
Rīga
1498.  Rožņoja SantaDalībnieksValmiera
1499.  Rubenis TomsDalībnieksCēsis
1500.  Rubins JānisDalībnieksAlūksne
1501.  Rubinteina EvaDalībnieksJūrmala
1502.  Rudiša KīraDalībnieksRīga
1503.  Rudkina ValērijaDalībnieksJēkabpils
1504.  Rudojs PavelsDalībnieksRīga
1505.  Rudzīte AneteDalībnieksLimbaži
1506.  Rudzīte JustīneDalībnieksRīga
1507.  Rudzītis ArdisDalībnieksKārsava
1508.  Rudzītis BertsDalībnieksRīga
1509.  Rudzītis GundarsDalībnieksValmiera
1510.Rudzītis KalvisDalībnieksOC Limbaži
Limbaži
1511.Ruķe AnceDalībnieksRīga
1512.  Rullis TomsDalībnieksRīga
1513.Rumba IngaDalībnieksRĪGA
1514.  Rumbeniece AijaDalībnieksSolvay
Rīga
1515.  Rumps ViktorsDalībnieksDobele
1516.  Rundzāns RitvarsDalībnieksRīga
1517.  Rusakova LidijaDalībnieksriga
1518.  Ruskis KārlisDalībnieksStraupe
1519.  Ruskuls GuntarsDalībnieksSigulda
1520.  Rušmane ElīzaDalībnieksFabulous 6
Rīga
1521.  Rūte JānisDalībnieksM&B team
Rīga
1522.  Rutka IevaDalībnieksData Migration Team
Rīga
1523.  Rutkovska KristīneDalībnieksDaugavpils
1524.  Rutkovska SimonaDalībnieksSimoonskiTV
Rīga
1525.  Rutkovskis ArtūrsDalībnieksRīga
1526.Rutks RobertsDalībnieksRīga
1527.Ruža AnnaDalībnieksIlūkste
1528.Saar SigridDalībnieksTallinn
1529.  Sabājevs SandisDalībnieksSPORTLAND
Valmiera
1530.  Sabule MaijaDalībnieksRīga
1531.Sadihov ZaurDalībnieksBallistic Boxing Club
Liepaja
1532.  Saidovs RustavsDalībnieksRīga
1533.  Salaka Anna-MarijaDalībnieksRīga
1534.  Salaka IneseDalībnieksRīga
1535.  Saldavs ViestursDalībnieksFITNESS ABC
Rīga
1536.  Saleniece BeāteDalībnieksValmiera
1537.  Saleniece JeļenaDalībnieksRīga
1538.  Salenieks EduardsDalībnieksRīga
1539.  Salmane GintaDalībnieksĀdaži
1540.  Salmins AtisDalībnieksSkrunda
1541.  Salmiņa LauraDalībnieksRīga
1542.  Saltuma RitaDalībnieksJelgava
1543.Saltums OskarsDalībnieksJelgava
1544.Sāmīte AliseDalībnieksRīga
1545.  Samsonovs YuliaDalībnieksRīga
1546.  Sapoks AndrejsDalībnieksRīga
1547.  Sarguns AlvisDalībnieksRīga
1548.  Sarkans EdvardsDalībnieksJūrmala
1549.  Sarma LauraDalībnieksOgre
1550.  Sauka DarjaDalībnieksĀdaži
1551.  Sauka JānisDalībnieksRīga
1552.  Saukuma KristīneDalībnieksRīga
1553.  Saukuma LigitaDalībnieksSaulkrasti
1554.  Saukums ĒriksDalībnieksSaulkrasti
1555.  Saule KristiānaDalībnieksRīga
1556.  Saulīte InitaDalībnieksRīga
1557.  Sausais OskarsDalībnieksSigulda
1558.  Savčenko LieneDalībnieksSalacgrīva
1559.  Saveļjeva OlgaDalībnieksRīga
1560.  Savļaks IvansDalībnieksĀdaži
1561.  Sedliņa ZaneDalībnieksMAXIMA
Valmiera
1562.  Seile ElīzaDalībnieksVentspils
1563.Sekace LolitaDalībnieksRīga
1564.  Semenov NikitaDalībnieksKaliningrad
1565.  Semeta EgiditusDalībnieksRīga
1566.  Semijana OlgaDalībnieksRīga
1567.  Semjonovs AndrejsDalībnieksRīga
1568.  Senkāne BrigitaDalībnieksMyfitness
Rīga
1569.Serdante GerdaDalībnieksBardačoks
Riga
1570.Sergejeva MartinaDalībnieksRiga
1571.  Sergejs ŅikitaDalībnieksRīga
1572.  Sērmuksle KarīnaDalībnieksJelgava
1573.  Sērmūkslis AndrisDalībnieksRīga
1574.  Serpov EiliDalībnieksValga
1575.  Seržāne AstraDalībnieksValmiera
1576.  Severnaja SvetlanaDalībnieksKrievija
1577.  Shvedov GlebDalībnieksRīga
1578.  Sibajeva JeļenaDalībnieksRīga
1579.  Siders DāvisDalībnieksRīga
1580.Sikk RistoDalībnieksTallinn
1581.  Sila AritaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1582.  Silaniece LaijaDalībnieksRīga
1583.  Sile AnnaDalībnieksriga
1584.Sileniece MadaraDalībnieksRīga
1585.  Siliņa LuīzeDalībnieksInčukalns
1586.  Siliņa MarijaDalībnieksRiga
1587.  Silms JānisDalībnieksRīga
1588.  Sils EdgarsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1589.  Sima IlgaDalībnieksJelgava
1590.  Sīmane LindaDalībnieksRīga
1591.Sinicina SvetlanaDalībnieksRiga
1592.  Siņavskis RaimondsDalībnieksVentspils
1593.  Siņicina GunaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1594.  Siņicins MaksimsDalībnieksZvirbulis
Ķegums
1595.  Sīpolniece OlgaDalībnieksRīga
1596.Sīpolniece SallijaDalībnieksRīga
1597.  Sīpolnieks MārtiņšDalībnieksRīga
1598.Sipovica VeronikaDalībnieksJekabpils
1599.Sirbu AdelinaDalībnieksRiga
1600.  Sirmā IneseDalībnieksRīga
1601.  Sivasnov RomanDalībnieksRīga
1602.  Skadiņa MarutaDalībnieksRīga
1603.  Skrebs RaimondsDalībnieksRopažu nov.
1604.Skrējāne IļjanaDalībnieksJēkabpils
1605.  Skriba JānisDalībnieksValmiera
1606.  Skrodele MadaraDalībnieksValka
1607.Skrodere SabīneDalībnieksRīga
1608.Skudina JulijaDalībnieksRiga
1609.  Skusovs SergejsDalībnieksOgre
1610.  Skutele KatrīnaDalībnieksJūrmala
Jūrmala
1611.Slabikova KristinaDalībnieksRīga
1612.  Slavinka JelenaDalībnieksRīga
1613.Sledevskis RainersDalībnieksRīga
1614.  Sleņģis RičardsDalībnieksValmiera
1615.Slesarjonoka OlgaDalībnieksRīga
1616.Smagare JanaDalībnieksRiga
1617.  Smelova VitālijsDalībnieksRīga
1618.  Smikarste ZaigaDalībnieksJelgava
1619.  Smiks RichardsDalībnieksRīga
1620.  Smilga JolantaDalībnieksCēsis
1621.  Smiltiņš OskarsDalībnieksRīga
1622.  Smiļģe Helēna-ElzaDalībnieksTalsi
1623.Smirnova AnastasijaDalībnieksRīga
1624.  Smirnova IngaDalībnieksRīga
1625.  Smirnovs DāvisDalībnieksCēsis
1626.  Smirnovs SergejsDalībnieksRīga
1627.  Smoļakova LidijaDalībnieksRīga
1628.  Sniedze EvitaDalībnieksValmiera
1629.  Sniegs-Sniedziņa Viktorija-VikijaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1630.  Soboļevs VitālijsDalībnieksRīga
1631.  Sockis MaksimsDalībnieksRīga
1632.  Sokivka SandrisDalībnieksMadona
1633.  Sokolova AlisaDalībnieksSolvay
Rīga
1634.  Sokolova MarijaDalībnieksRīga
1635.Sola GunaDalībnieksJēkabpils
1636.  Soldatenkova NatālijaDalībnieksRīga
1637.Solima IrinaDalībnieksRiga
1638.Soloviha VikaDalībnieksRiga
1639.  Solovjovs SergejsDalībnieksRīga
1640.Sorokina KseniaDalībnieksRiga
1641.  Sorokins AleksandrsDalībnieksRīga
1642.  Sorstkins PjotrsDalībnieksRīga
1643.  Spirta OlgaDalībnieksJelgava
1644.  Spirta TatjanaDalībnieksJelgava
1645.  Spora MārtiņšDalībnieksJaunmārupe
1646.  Sproģe SintijaDalībnieksAizkraukle
1647.  Sproģis AldisDalībnieksKoknese
1648.  Sproģis ArtursDalībnieksRīga
1649.Sprūde LuīzeDalībnieksRiga
1650.  Sprūds EdmundsDalībnieksRīga
1651.  Sprukte DitaDalībnieksRīga
1652.  Spūle SantaDalībnieksRīga
1653.Stakena DaceDalībnieksRīga
1654.  Stakens MārisDalībnieksRīga
1655.  Stallīte IevaDalībnieksJelgava
1656.  Stalšāns AleksDalībnieksTalsi
1657.  Stankeviča ElīnaDalībnieksRīga
1658.  Stankevičš ĢirtsDalībnieksRīga
1659.  Staņa KristapsDalībnieksValmiera
1660.  Stapulone SabīneDalībnieksCēsis
1661.Staško KristīneDalībnieksRīga
1662.  Stašulāne AnitaDalībnieksRīga
1663.Stec KatarzynaDalībnieksRīga
1664.  Stepanova DanaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1665.  Stepanova MontaDalībnieksValmiera
1666.  Stepanova RadaDalībnieks
1667.  Stepanovs-Gavrilovs ĀdamsDalībnieksJelgava
1668.  Stepaņuka JeļenaDalībnieksRīga
1669.Stepina SandraDalībnieksValka
1670.Stepiņa SandraDalībnieksSalaspils
1671.  Stepiņa ZandaDalībnieksRīga
1672.Stiebriņa LieneDalībnieksRīga
1673.  Stinkurs RičardsDalībnieksRīga
1674.  Stolatovs ValerijsDalībnieksRīga
1675.  Stolbunovs ArkadijsDalībnieksRīga
1676.  Stolcers VitālijsDalībnieksRīga
1677.  Stols RaivisDalībnieksDobele
1678.  Stonka DainaDalībnieksVSK Noskrien
Rīga
1679.  Stonka KārlisDalībnieksVSK Noskrien
Rīga
1680.  Strads ArnisDalībnieksMazsalaca
1681.  Strads GatisDalībnieksRīga
1682.  Strakšs ArtūrsDalībnieksSigulda
1683.  Straume DanielsDalībnieksRīga
1684.  Strazdins MiksDalībnieksĶekava
1685.  Strazdiņa IvetaDalībnieksTrīs māsiņas
Rīga
1686.  Streiķis RihardsDalībnieksPAFBET
Rīga
1687.  Strode ElīnaDalībnieksJelgava
1688.  Strode LīvaDalībnieksValmiera
1689.Strode ZaneDalībnieksRīga
1690.Stromčinskis ĢirtsDalībnieksOgre
1691.  Strutinska ArinaDalībnieksRīga
1692.  Stubure GitaDalībnieksJelgava
1693.Studens RobertsDalībnieksSolvay
Rīga
1694.Studere AgneseDalībnieksRīga
1695.  Stupelis KristapsDalībnieksSigūlda
1696.  Stūre IlzeDalībnieksMadona
1697.  Stūre SigneDalībnieksValmiera
1698.  Stūris MārisDalībnieksValmiera
1699.  Sudmale VinetaDalībnieksRīga
1700.  Sulojeva MaijaDalībnieksJūrmala
1701.  Suļjo RutaDalībnieksAugstaklne
1702.  Sumberg SveaDalībnieksTeam Coach Svea
Tartu
1703.Supe GitaDalībnieksRīga
1704.  Supe JānisDalībnieksCēsis
1705.  Supe ValtersDalībnieksTalsi
1706.  Surnačova JekaterinaDalībnieksRīga
1707.  Sušinskis ArtursDalībnieksLiepāja
1708.  Sverlovs VitālijsDalībnieksRīga
1709.  Svetlovs AndrejsDalībnieksIkšķile
1710.  Sviatnyi ArtemDalībnieksRīga
1711.Svilāns NaurisDalībnieksOC Limbaži
Limbaži
1712.  Svipsta InetaDalībnieksĀdaži
1713.  Šablovskis GatisDalībnieksValmiera
1714.Šabuņeviča StefanijaDalībnieksRīga
1715.  Šadrina SvetlanaDalībnieksRīga
1716.Šakaite EvaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1717.  Šakina Elīza-PaulaDalībnieksZaķumuiža
1718.  Šakina PaulaDalībnieksZaķumuiža
1719.  Šākins RolandsDalībnieksZaķumuiža
1720.  Šalna Beatrise-LībaDalībnieksTērvete
1721.Šapkova JūlijaDalībnieksSporta fani
Riga
1722.  Šarigina SvetlanaDalībnieksRīga
1723.  Šedko ElīnaDalībnieksValmiera
1724.Šefanovska IevaDalībnieksVentspils
1725.Šēnberga LailaDalībnieksRīga
1726.  Šeners MārisDalībnieksTalsi
1727.  Šidlovskis MārisDalībnieksZaķumuiža
1728.  Šīmane LīgaDalībnieksRīga
1729.  Šīmanis RaitisDalībnieksRīga
1730.Šimkuse IvetaDalībnieksFit Fitness
Rīga
1731.  Šinkūns EduardsDalībnieksSQ78
Rīga
1732.  Šipula MartinsDalībnieksĀdaži
1733.Širokovs MaksimsDalībnieksRīga
1734.  Šiškins ArtūrsDalībnieksTalsi
1735.  Šiškova LīgaDalībnieksRīga
1736.  Škarsts TomsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1737.  Šķērstens ArtisDalībnieksMārupe
1738.  Šķiņķis UģisDalībnieksRūjiena
1739.  Šmigeļskis ArtisDalībnieksJūrmala
1740.  Šmite DaceDalībnieksLielvārde
1741.  Šmite NatālijaDalībnieksValmiera
1742.  Šmite RenāteDalībnieksLielvārde
1743.  Šņepste DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1744.  Šņuškovs JānisDalībnieksBalvi
1745.  Špengele ŠarloteDalībnieksSwedbank
Rīga
1746.  Štāls AnsisDalībnieksRīga
1747.Šteinberga KristīneDalībnieksMarupe
1748.  Šteinbergs MārisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1749.  Šteinbergs-Šternboks JānisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1750.Štēra LindaDalībnieksRiga
1751.  Šterna AigaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1752.  Štrausa KristaDalībnieksKuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
1753.Štrēmere AijaDalībnieksFit Fitness
Rīga
1754.  Štucers AleksisDalībnieksTop Kek Potatoes
Rīga
1755.Šugailo DiānaDalībnieksRīga
1756.  Šults EmīlsDalībnieksĶekava
1757.  Šumans SamuelsDalībnieksRīga
1758.  Tabulovich ElenaDalībnieksTallinn
1759.Tamme TanitaDalībnieksRīga
1760.  Tannerstal BengtDalībnieksBollnas
1761.  Tarakanovs RolandsDalībnieksRēzekne
1762.  Taraņenko IgnatsDalībnieksVangaži
1763.  Tarasova NataljaDalībnieksRīga
1764.  Tarasovs EliansDalībnieksValmiera
1765.  Tāre SigitaDalībnieksMazsalaca
1766.  Taškāne JustīneDalībnieksRīga
1767.Tatsi AnniDalībnieksValga
1768.  Taukačs JānisDalībnieksRīga
1769.Taulavičus KristapsDalībnieksRīga
1770.  Tauriņš RaimondsDalībnieksJelgava
1771.  Tautiete AgateDalībnieksFit Fitness
Rīga
1772.  Tavrizovs TijaniDalībnieksRīga
1773.  Teilāne VēsmaDalībnieksValmiera
1774.Teleļuhins JevgenijsDalībnieksRīga
1775.  Teleša OlgaDalībnieksRīga
1776.Teļdruva AneteDalībnieksRīga
1777.  Tenberga DaceDalībnieksEngure
1778.  Terehovs ViktorsDalībnieksRīga
1779.  Terentjeva KarinaDalībnieks
1780.  Terentjeva NataljaDalībnieksJelgava
1781.  Tereškovs TomassDalībnieksOgre
1782.  Teteris AndrisDalībnieksLiepāja
1783.Tihanova AnnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1784.  Tihomirova SandraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1785.  Tihomirovs AndrisDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1786.  Tijāre DemijaDalībnieksCēsis
1787.Tilgalis IvarsDalībnieksRīga
1788.  Tima AgitaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1789.  Timbra IvetaDalībnieksNīca
1790.  Timma KristīneDalībnieks-
Rīga
1791.  Timonova GintaDalībnieksRīga
1792.Timošenkova KarīnaDalībnieksRīga
1793.Tindemarka JekaterinaDalībnieksRiga
1794.Tisenkopfs MārtiņšDalībnieksJelgava
1795.  Titova OksanaDalībnieksRīga
1796.  Tkačenko ViktorijaDalībnieksRiga
1797.  Todrina EvganijaDalībnieksJūrmala
1798.  Tolujevs StanislavsDalībnieksRīga
1799.Tomkalne AgitaDalībnieksRīga
1800.Tomševica AnnaDalībnieksMārupe
1801.  Torokonovs RolandsDalībnieksRēzekne
1802.  Trankale SintijaDalībnieksRīga
1803.  Treide-Neimane ZaneDalībnieksRīga
1804.  Treikmane DaceDalībnieksCēsis
1805.  Treikule ElīnaDalībnieksSolvay
Rīga
1806.  Treilone KristaDalībnieksRīga
1807.  Tribocka MarinaDalībnieksOgre
1808.  Trifonova DiānaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1809.  Trifonovs RalfsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1810.  Tropa ZaneDalībnieksĀdaži
1811.  Trops LinardsDalībnieksMadona
1812.  Trukšāne AliseDalībnieksBardačoks
Jelgava
1813.  Trumpika DainaDalībnieksLiepāja
1814.  Trūps ErnestsDalībnieksLielvārde
1815.  Trūps RaimondsDalībnieksLielvārde
1816.  Tumševics AndrejsDalībnieksRīga
1817.Tupiņa-Jauniņa SigneDalībnieksRīga
1818.  Turčina AigaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1819.  Turčina ZaneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1820.  Turčins MārtiņšDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1821.Turunens OlegsDalībnieksRiga
1822.  Tutberidze AnastasijaDalībnieksJūrmala
1823.  Ūbele IngunaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1824.  Ūbelis NaurisDalībnieksRīga
1825.  Ūdre KristīneDalībnieksRīga
1826.  Ūdre MartaDalībnieksSolvay
Rīga
1827.  Ugna SanitaDalībnieksAizpute
1828.  Ulme VikijaDalībnieksRīga
1829.  Ulpe DanielsDalībnieksValmiera
1830.  Uļģis JurisDalībnieksindividuāli
Ikšķile
1831.  Umbraško LīvaDalībnieksDobele
1832.Ungure LindaDalībnieksRīga
1833.  Ungure LindaDalībnieksOzolnieki
1834.  Untulis ElvijsDalībnieksRīga
1835.  Upena SandraDalībnieksRīga
1836.  Upītis Harijs-KristersDalībnieksValmiera
1837.  Upmane LauraDalībnieksRīga
1838.  Upsar ValmerDalībnieksTartu
1839.Urbucane LaimaDalībnieksĶegums
1840.Ustimenko JūlijaDalībnieksRīga
1841.  Uzars ArtursDalībnieksRīga
1842.  V. AdaDalībnieks
1843.Vaigu AireDalībnieksTalllinn
1844.  Vaikovskis MareksDalībnieksRīga
1845.Vaišļa ValdisDalībnieksKoknese
1846.  Vaivars MārcisDalībnieksRīga
1847.Vaivode ElīnaDalībnieksRīga
1848.Vaivode LauraDalībnieksBardačoks
Rīga
1849.Valdaru MeriliDalībnieksTallinn
1850.  Valdemiere-Bišere BeāteDalībnieksJaunpiebalga
1851.  Valdmane IevaDalībnieksSPORTLAND
Tukums
1852.  Valdmane KristīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1853.Valdmanis KristapsDalībnieksCēsis
1854.  Valeina SandraDalībnieksRīga
1855.  Valentanavics EdvardsDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1856.  Valinks GunārsDalībnieksRīga
1857.  Valtere RūtaDalībnieksRīga
1858.  Valtere SantaDalībnieksAlūksne
1859.  Valts EdvardsDalībnieksRīga
1860.  Valuškins ValtersDalībnieksRīga
1861.  Vanaga LindaDalībnieksSigulda
1862.  Vanaga MontaDalībnieksIkskile
1863.  Vanags JānisDalībnieksValmiera
1864.  Vancevičs MārisDalībnieksOgre
1865.  Vandiša MarijaDalībnieksMārupe
1866.  Vāne DāvisDalībnieksTalsi
1867.  Variakojiene IngaDalībnieksKlaipēda
1868.  Vārpiņš MareksDalībnieksRīga
1869.  Vasiļenko GuntaDalībnieksLiepāja
1870.  Vasiļenko VitālijsDalībnieksValmiera
1871.  Vasiļevska SigneDalībnieksRīga
1872.  Vasiļevska SintijaDalībnieksJelgava
1873.  Vasiļevskis ReinisDalībnieksCēsis
1874.  Vasiļevskis SandisDalībnieksRīga
1875.  Vasiļjeva VitaDalībnieksJūrmala
1876.  Vasiļjevs NikitaDalībnieksRīga
1877.  Vasiļjevs TālisDalībnieksValmiera
1878.  Vaskāns KasparsDalībnieksValmiera
1879.  Vaznovičs DenissDalībnieksRīga
1880.  Vdovičenko MadaraDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1881.  Veberste-Šimcuka BaibaDalībnieksRīga
1882.  Vecbiškena ZaneDalībnieksRīga
1883.  Vecocoliņš EdgarsDalībnieksRīga
1884.  Vecuma-Veco SolvitaDalībnieksJelgava
1885.  Vecvagare BeāteDalībnieksSPORTLAND
Liepāja
1886.  Vecvanaga VitaDalībnieksRīga
1887.  Veide EvijaDalībnieksUngurpils
1888.  Veidemane LeldeDalībnieksRīga
1889.  Veidemanis IgorsDalībnieksRīga
1890.  Veinberga LauraDalībnieksRīga
1891.  Veinberga MaritaDalībnieksSwedbank Skriešanas klubs
Rīga
1892.Veismane AnceDalībnieksRīga
1893.  Veismane SandaDalībnieksSmiltene
1894.  Veita Marta-EvelīnaDalībnieksSkrunda
1895.  Veita Marta-EvelīnaDalībnieksSkrunda
1896.Veko ViktorijaDalībnieksJurmala
1897.  Velberga DaceDalībnieksIkšķile
1898.  Veļičko DanielsDalībnieksRīga
1899.  Vendiņa PatrīcijaDalībnieksRīga
1900.  Verečinska ElvīraDalībnieksRīga
1901.Vermjulena MargaritaDalībnieksRīga
1902.  Veske ToomasDalībnieksValga
1903.  Vētra MārtiņšDalībnieksValmiera
1904.  Vetrāns MārtiņšDalībnieksRīga
1905.Vēvere JūlijaDalībnieksJēkabpils
1906.  Vēveris EgonsDalībnieksRīga
1907.  Vēze MartaDalībnieksGarkalne
1908.  Vīča KristīneDalībnieksCesvaine
1909.  Vidovskis AtisDalībnieksOgre
1910.  Vihrovs IgorsDalībnieksOgre
1911.  Viks ValtersDalībnieksGulbene
1912.  Vikse LīgaDalībnieksValmiera
1913.  Vīksna EdijsDalībnieksValka
1914.  Vīksna LaumaDalībnieksGarkalnes nov.
1915.  Vīksne BaibaDalībnieksMaxima Latvija
Limbaži
1916.  Vīksne JānisDalībnieksSalaspils
1917.Vīksne KarinaDalībnieksJēkabpils
1918.Vilcāne LīvaDalībnieksPreiļi
1919.  Vilciņa KristīneDalībnieksRīga
1920.  Vilde EgonsDalībnieksValmiera
1921.  Vilde VadimsDalībnieksRīga
1922.  Vilemsons ArnoldsDalībnieksSigulda
1923.  Vilistere_Lāce VinetaDalībnieksRīga
1924.  Vilka IlzeDalībnieksRāmava
1925.  Vilka Tīna_EstereDalībnieksBaloži
1926.  Vilkauša Ieva-BeatriseDalībnieksRīga
1927.  Vilkaušs KārlisDalībnieksRīga
1928.  Vilks ValdisDalībnieksSmiltenes nov.
1929.  Villa IntaDalībnieksValmiera
1930.  Vilnītis DidzisDalībnieksLiepāja
1931.  Viļumsone LindaDalībnieksLimbazi Active
Limbaži
1932.  Vincune IngaDalībnieksJelgava
1933.  Vinovska SintijaDalībnieksValmiera
1934.  Virse AgijaDalībnieksValmiera
1935.  Virsis OskarsDalībnieksValmiera
1936.  Vīrvinskis ĒriksDalībnieksJūrmala
1937.  Virza KārlisDalībnieksĀdaži
1938.  Visocka LindaDalībnieksRīga
1939.  Višinskis MārisDalībnieksRīga
1940.  Vītdiņa RebekaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1941.  Vite MartaDalībnieksRīga
1942.Vitkovska ElīnaDalībnieksAizkraukle
1943.  Vitkovska RutaDalībnieksSolvay
Rīga
1944.  Vītola KristīneDalībnieksĀdaži
1945.  Vītoliņa LoretaDalībnieksRīga
1946.  Vītoliņa RobertaDalībnieksRīga
1947.  Vītoliņa SanijaDalībnieksVentspils
1948.  Vītols RonaldsDalībnieksĀdaži
1949.  Vitovska KendijaDalībnieksBaloži
1950.  Vle Annija-AneteDalībnieksRīga
1951.  Vodocazov IljaDalībnieksRīga
1952.  Voiteckis MareksDalībnieksRīga
1953.  Volberts EdgarsDalībnieksValka
1954.  Vorevica AigaDalībnieksRīga
1955.  Vorobjevs RalfsDalībnieksSmiltene
1956.Vorobjova ValērijaDalībnieksRīga
1957.Vorobjovs ArtjomsDalībnieksFabolous6
Riga
1958.  Vorobjovs SergejsDalībnieksValga
1959.  Voronova DaceDalībnieksĀdaži
1960.  Vorotintseva IrinaDalībnieksRussia
1961.  Voska ElīnaDalībnieksAlūksne
1962.  Všacka SindijaDalībnieksRīgas raj.
1963.  Vuikovics VladDalībnieksRīga
1964.Wyushh HhhwhDalībnieksRiga
1965.  Wood IsobelDalībnieksIlkley
1966.  Wragg MarksDalībnieksShefield
1967.Zabitova SabīneDalībnieksRīga
1968.  Zāgmane SofijaDalībnieksRīga
1969.  Zaharovs VadimsDalībnieksValka
1970.  Zakarīts JānisDalībnieksBalvi
1971.  Zakrepskis RenārsDalībnieksJelgava
1972.  Zakss MārtiņšDalībnieksSigulda
1973.  Zaķe Krista-PaulaDalībnieksRīga
1974.  Zaķis DairisDalībnieksMazsalaca
1975.  Zālamane SandraDalībnieksRīga
1976.  Zalāne ElīnaDalībnieksJelgava
1977.Zalāns LaurisDalībnieksRīga
1978.  Zālīte ElīnaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
1979.  Zālīte IlzeDalībnieksRīga
1980.  Zālītis AndrisDalībnieksRīga
1981.  Zalte RihardsDalībnieksValmiera
1982.  Zalumska SintijaDalībnieksRīga
1983.Zāmele LudmilaDalībnieksfit fitness
rīga
1984.  Zande KatrīnaDalībnieksRīga
1985.  Zandersons GuntarsDalībnieksJelgava
1986.  Zapackis KasparsDalībnieksTalsi
1987.  Zaremba AndreyDalībnieksRīga
1988.  Zariņa IevaDalībnieksRīga
1989.  Zariņa SofijaDalībnieksOgre
1990.  Zariņš LinardsDalībnieksCēsis
1991.  Zariņš ValdisDalībnieksCēsis
1992.  Zātiņš ArnisDalībnieksJelgava
1993.  Zaube EdīteDalībnieksLubāna
1994.  Zazerska ZaneDalībnieksRīga
1995.  Zborovska JūlijaDalībnieksRīga
1996.Zbucinskis EdgarsDalībnieksRiga
1997.  Zdanovskis JānisDalībnieksRīga
1998.  Zelca DianaDalībnieksSolvay
Rīga
1999.  Zelmenis KristsDalībnieksRīga
2000.  Zeltiņa AgneseDalībnieksSPORTLAND
Rīga
2001.  Zeltiņš HugoDalībnieksRīga
2002.Zeltkalne AnitaDalībnieksSolvay
Rīga
2003.  Zemke KasparsDalībnieksCēsis
2004.  Zemniece EdīteDalībnieksBadass
Rīga
2005.  Zeņina NatālijaDalībnieksRiga
2006.  Zevaka MargaritaDalībnieksRīga
2007.  Zhukova SvetlanaDalībnieksRīga
2008.  Zicāne IngaDalībnieksPiņķi
2009.Ziediņš AnrijsDalībnieks-
Talsi
2010.Ziediņš EgīlsDalībnieksLangstiņi
2011.  Ziediņš ValdisDalībnieksRūjiena
2012.  Ziedone ElīnaDalībnieksRīga
2013.Ziemanis ĢirtsDalībnieksRīga
2014.  Ziemele DaceDalībnieksJelgava
2015.  Ziemelis EdžusDalībnieksRīga
2016.  Zihmanis KasparsDalībnieksogre
2017.  Zikovičš VladislavsDalībnieksRīga
2018.Zilūze LindaDalībnieksRīga
2019.  Zilvere DinaDalībnieksValmiera
2020.  Zīrāde SandraDalībnieksValmiera
2021.  Zīrāka SandijaDalībnieksBaloži
2022.Zīrāka SandijaDalībnieksBaloži
2023.  Zīraps DidzisDalībnieksRīga
2024.  Zirnīte NezinDalībnieksRīga
2025.  Zivtiņa KristīneDalībnieksSPORTLAND
Rīga
2026.  Zlaugotne LīgaDalībnieksStaicele
2027.  Znatnaja IngaDalībnieksRīga
2028.  Znatnaja PaulaDalībnieksRīga
2029.  Zoblocka AlinaDalībnieksRīga
2030.Zolberga KristinaDalībnieksJēkabpils
2031.Zolbergs IngusDalībnieksFitnessVFS
Jēkabpils
2032.  Zolnerovičs JānisDalībnieksLielvārde
2033.  Zotovs ArtjomsDalībnieksRīga
2034.  Zubrilins VladimirsDalībnieksMārupe
2035.  Zujevičs EduardsDalībnieksRīga
2036.  Zumberga SantaDalībnieksTalsi
2037.  Zunde AnrijsDalībnieksRīga
2038.  Zune IneseDalībnieksMyfitness
Rīga
2039.Zvaigzne EndijsDalībnieksRiga
2040.  Zvejniece LindaDalībnieksStrenči
2041.  Zvejniece SantaDalībnieksRīga
2042.Zvejnieks MārcisDalībnieksRīga
2043.  Zvejnieks RitvarsDalībnieksSalacgrīva
2044.  Zverevs VladislavsDalībnieksRīga
2045.  Zvīdra LiānaDalībnieksRīga
2046.  Zvigurs ErnestsDalībnieksVentspils
2047.  Zvirbule DaceDalībnieksLiepāja
2048.  Zvirbule DagnijaDalībnieksValmiera
2049.  Zvirbulis ModrisDalībnieksValmiera
2050.  Zvirgzdiņa SandraDalībnieksOgre Juniors
Ogre
2051.Žagata DainaDalībnieksLielvārde
2052.  Ždanova OlesjaDalībnieksSPORTLAND
Rīga
2053.  Ždanovskis VladimirsDalībnieks
2054.Žeigure RevekaDalībnieksRīga
2055.  Žeļņeronovs JurisDalībnieksRīga
2056.  Žīgure SindijaDalībnieksValmiera
2057.  Žilinska ElīnaDalībnieksRīga
2058.  Žmogins IgorsDalībnieksRīga
2059.  Žučkovs AndrejsDalībnieksOgre
2060.  Žukova AgneseDalībnieksRīga
2061.  Žukovska LindaDalībnieksDNB banka
Rīga
2062.  Žura LīgaDalībnieksOGRE
2063.  Žvīgurs ArtursDalībnieksVentspils

Kopā pieteikušies: 2063