Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Sieviešu skrējiens 2019 | Saraksts

10km skrējiens, nūjošana, iešana. Ar laika kontroli.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele-Rudzīte Līga10SLimbaži Active
Limbaži
2.  Ābelīte Inga10SRīga
3.  Abiļeva Evija10SSwedbank
Rīga
4.Āboliņa Tatjana10SMaratona Klubs
Talsi
5.  Aizsilniece Adīna10SJelgava
6.  Allena Katrīna-Anna10Slabs starts
Rīga
7.  Andrijauska Ilze10SRīga
8.Apsite-Pica Dace10SRīga
9.  Baidekalna Anda10SRīga
10.  Bandere Anita10SJūrmala
11.Bardinska Dina10SKoknese
12.  Beļajeva Jūlija10SRīga
13.  Bērza Agita10SKSMR Fitness
Mārupe
14.  Bērze Kristīne10SKristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
15.  Bērziņa Ginta10SIkšķile
16.  Bērziņa Līga10SRiga
17.  Bezrodina Linda10SLiepāja
18.  Birka Elīna10SLimbaži
19.  Birnbauma Līga10SLNB
Rīga
20.Bite Vineta10SInčukalns
21.Boša Zane10SCēsis
22.  Boša Zane10SRīga
23.Briede Inga10SRīga
24.  Bujāne Evelīna10SCesis
25.Burmistr Daiga10SKSMR Fitness
Ropaži
26.  Caune Laura10SRīga
27.  Cimermane Kristīne10SJelgava
28.  Cvirne Mārīte10SRīga
29.  Čamane Agnese10STukums
30.  Daldere Gunita10SRīga
31.Delvere Laima10SRīga
32.  Eigenfelde Ina10SSigulda
33.  Ērmane Egita10SRīga
34.  Ezerkalne Sendija10SRīga
35.  Freidenfelde Līva10SRīga
36.Gailiša Evija10Sbadassworkout
Rīga
37.Grāpe Diāna10SRīga
38.  Grencberga Evita10SSK Tērauds
Ādaži
39.  Gromule Alise10SRīga
40.  Grudule Anda10SRīga
41.  Ģelze Baiba10SNoķer mani ja vari
Rīga
42.  Iļjenko Sandra10SDobele
43.Jadreviča Olita10SRīga
44.  Jansone Diāna10SPriekule
45.  Januško Diāna10SAlūksne
46.Jēgere Kristīne10STalsi
47.  Jēkabsone Ilona10SKSMR fitness
Ķekava
48.Juškevica Līga10SRīga
49.  Kalēja Agnese10SRīga
50.  Kalniņa Krista10SRīga
51.Kalniņa Renāte10SRīga
52.  Kaļva Agita10SĶegumā spēks
Ķegums
53.  Kandele Aija10SSwedbank
Piņķi
54.  Kaspere Zane10SBauska
55.  Kiseļeva Anete10SRīga
56.  Kivle Zane10SKSMR Fitness
Rīga
57.  Kozlovska Alīna10SRīga
58.  Kradzīte Lāsma10SJūrmala
59.  Krasnočuba Samanta10SJūrmala
60.  Krūze Santa10SRīga
61.Kucinska Zane10SRīga
62.  Kupča Dina10SSigulda
63.  Ķuda Maija10SRīga
64.  Lapšina Evija10SKSMR Fitness
Rīga
65.  Leimane Līva10SRīga
66.  Līcis Kristīne10SRīga
67.  Liepiņa Agnese10SBaloži
68.  Liepiņa Ilze10SRīga
69.  Liģere Laila10SRīga
70.  Lippe Gunita10SZaķumuiža
71.  Lippe Sabīne10SRīga
72.  Lipska Liene10SLimbažu pagasts
73.  Livčāne Ieva10SStopiņu novads
74.  Logina Inese10SRīga
75.  Maķevica Kristīne10SG47
Mārupe
76.Mamontova Kristīne10SKSMR Fitness Mārupe
Mārupe
77.Marculāne Liene10SIkšķile
78.  Masaļska Signe10SM&B team
Rīga
79.  Metene Annija10SJelgava
80.  Mētra Ieva10SRīga
81.Milošauska Laura10SRīga
82.Mitrohina Anna10SRīga
83.  Mozga Māra10SRīga
84.  Muceniece Gita10SMaratona klubs
Rundāles novads
85.  Neilande Lelde10SDobele
86.Nesterova Jelena10SRiga
87.  Olekša Airita10SBabīte
88.  Osīte Ilze10SJelgava
89.  Ozola Inese10SInbank
Rīga
90.  Ozola Līga10SRīga
91.  Ozoliņa Linda10SSigulda
92.  Palaima Lolita10SRīga
93.  Pauliņa Kristīne10SRīga
94.  Peilāne Kristīne10SPRECOS
Rīga
95.  Pence Dzintra10STalsi
96.Petkus Santa10SDobele
97.Platniece-Bružāne Ilze10SRīga
98.  Pole Klinta10SRīga
99.  Popova Vita10SRīga
100.  Potrubeiko Tatjana10SRiga
101.  Pranka Madara10SRīga
102.  Pupause Ilona10SCesvaine
103.  Purmale Solvita10Sriga
104.  Purvīte Arta10SRīga
105.  Putniņa Laima10SRīga
106.  Rēdere Līga10SRēderu banda
Ielejas
107.  Rove Daiga10Sindividuāli
Dobele region
108.Rozentāle Ieva10SRīga
109.Rozīte-Novicka Dace10SRīga
110.  Ruskule Zanda10SRīga
111.  Sarma Lelde10SApe
112.  Sibule Rūta10SRīga
113.  Sile Anna10SRIGA
114.Silinga Elina10SĀdaži
115.  Slikšāne Kristīne10SSkriešanas Akadēmija
Olaine
116.  Sparāne Olga10SRīga
117.  Sproģe Sintija10SAizkraukle
118.Steks-Eglīte Agnese10Sogre
119.  Stočka Arita10SAknīste
120.  Strodāne Monta10SRīgas Centrālcietums
Bauska
121.  Svikle Karīna10SRīga
122.Šakaliņa Guna10SKSMR Fitness
Rīga
123.  Šīmane Līga10SRīga
124.  Šmite Kristiāna10SRīga
125.  Šņepste Elīna10SPreiļi
126.  Šteinerte Santa10STukums
127.  Temerova-Allena Anna10Slabs starts
Rīga
128.  Upeniece Elīna10SRiga
129.  Upīte Inese10SJelgava
130.  Urbēna Laila10SBaloži
131.  Valtere Aija10SCarnikava
132.  Vārtiņa Edīte10SRīga
133.  Vdovičenko Madara10SRīga
134.Vesa Ance10SRopejumping.lv
Rīga
135.  Vīksne Dace10SVSK Noskrien
Liepāja
136.Vinberga Megija10STukums
137.Volkova Kristīne10SRīga
138.Zarina Evita10SRīga
139.  Zariņa Ilona10SSwedbank
Rīga
140.  Zēģele Vineta10SValmiera

5km skrējiens, nūjošana, iešana. Ar laika kontroli.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aizupe Zanda5SDobele
2.Aleksejeva Madara5SRīga
3.  Ālīte Andra5SPiltene
4.  Andžāne Marina5SRiga
5.  Augustova Aiga5SRīga
6.  Auziņa Daina5SACTIVIA
Rīga
7.  Aužele Indra5SRīga
8.Bajrāre Linda5SRīga
9.  Baranovska Sabīne5SRīga
10.  Barisa Santa5SValmiera
11.  Barvika Ināra5SNūjo priekam
Rīga
12.  Beikule Agita5SAizkraukle
13.  Beināre Agnese5SMySport
Rīga
14.Bērtiņa Sandra5SRīga
15.  Bērtule Anta5SBlome
16.  Bērziņa Randa5SDivratis
Alūksne
17.Bērziņa Vineta5SĀdaži
18.Bidlauska Kristīne5SĶekava
19.  Bildere Maija5SIkšķiles novads
20.Bildere Vija5SRīga
21.Blumberga Dita5SVentspils
22.Bondere Jūlija5SRīga
23.  Borbale Zita5SRīga
24.  Brauna Aija5SRīga
25.Briede Santa5SSigulda
26.  Bruževica Anete5SRīga
27.Cepliša Ieva5SRīga
28.  Cirse Inga5SMatisons Runner’s Club
Rīga
29.  Černecova Liāna5SRēzekne
30.  Čirkste Paula5SOlaine
31.Dārzniece Signe5SRīga
32.Desela Elfa5SRīga
33.  Djačoka Alīna5SRīga
34.  Done Anna5SRiga
35.Driksna Dina5SOgre
36.Egle Arta5SBlome
37.  Eižvertiņa Diāna5SRiga
38.  Ekerte Elīna5SMārupes nov., Tīraine
39.  Erkmane Kristīne5SKSMR Fitness
Saulkrasti
40.  Erkmane Kristīne5SKSMR Fitness
Saulkrasti
41.  Eversone Ina5SMarupe
42.Fjodorova Sabīne5SJūrmala
43.  Freiberga Egija5SRīga
44.  Gaide Ģertrūde5SRēzekne
45.Gaide Ksenija5SRezekne
46.  Girvaite Baiba5SRīga
47.  Glazkina Lolita5SRīga
48.  Golgāne Linda5SJelgava
49.  Gorišņaka Evija5SOgre
50.  Griķe Alise5SDaugavpils Runners
Daugavpils
51.  Griķe Amanda5SDaugavpils Runners
Daugavpils
52.Grīnberga Zane5SKSMR Fitness
Ogre
53.  Gubernatorova Sanita5SGS Studio
Cēsis
54.Gulbe Aija5SSportlat
Rīga
55.  Gulbe Elīna5SRīga
56.Gusarova Inna5SĀdaži
57.  Gvozdeva Svetlana5SRiga
58.  Iknere Una5SValmiera
59.  Irbe Līva5SDundaga
60.  Irmeja Santa5SRiga
61.Jankevica Krista5SRiga
62.  Jauntēva Lolita5SSalacgrīva
63.  Kalniņa Katrīna5SLielvārde
64.  Kalniņa Lelde5SRīga
65.  Kanenberga Inese5SRīga
66.  Karklina Regina5SCarnikava
67.  Kaufelde Paula5SRīga
68.  Keine-Cine Dana5SKuldīga
69.Kivleniece-Šlivka Solvita5SAlūksne
70.  Klindžāne Ilze5SSPORTLAT
Rīga
71.  Kmeta Evita5SRīga
72.  Koljučenko Elīna5SValmiera
73.  Koršenkova Dana5SRēzekne
74.  Koškina Ance5SJelgava
75.  Kovnacka Iveta5SRīga
76.  Krafta Vineta5SRīga
77.Kraģe Inese5SRīga
78.Krastiņa Aija5SRīga
79.  Kraule Sintija5SRīga
80.  Krauze Ramona-Kate5SRīga
81.Krauze Sandra5SRīga
82.  Kreile Alise5SKSMR Fitness
Ādaži
83.  Kučerova Evita5Svsk noskrien
Rīga / Ventspils
84.  Kučinska Madara5SRīga
85.  Kukjāne Laura5SRīga
86.Kurzemniece Aija5SRīga
87.  Kurzemniece Evija5SRīga
88.  Kuzmina Anita5SRīga
89.  Labanovska Andra5SJelgava
90.  Labanovska Sigita5SJelgava
91.Labrence Iveta5SOgre
92.  Lavrenko Aleksandra5SRīga
93.Leite Liene5SRīga
94.  Lepste Dana5SRīga
95.Lepste Sintija5SRīga
96.Lesničenoka Līga5SSalalpils
97.  Leus Viktorija5SRietumu
Rīga
98.Levina Darja5SRīga
99.  Liesma Megija-Marija5SOgre
100.  Ločmele Kristine5SMārupe
101.  Ločmele Paula5SMārupe
102.Lokotko Olga5SRīga
103.Lūse Dana5SSigulda
104.  Mālniece Sabīne5SRīga
105.  Mamedova Karīna5SDaugavpils Runners
Daugavpils
106.  Markova Marianna5SBalozi
107.Matēviča Inese5SKSMR fitness
Riga
108.Maure Sandra5SRiga
109.  Mihailova Aleksandra5SĶEKAVA
110.  Moļvinska Anastasija5SRīga
111.Nikele Madara5Scarnikava
112.  Oša Agnese5SRīga
113.  Otmane Akvelīna5SRiga
114.  Paidere Guna5SRīga
115.  Petra Sabīne5SJelgava
116.  Piskunova Ņina5SRietumu
Riga
117.  Pommere Jolanta5SStaicele
118.  Prekele Līva5SLielvārde
119.Prīverte Rūta5STērvete
120.Pūpola Sintija5SOgre
121.Purcena Annija5STukums
122.Purcena Elīna5SRīga
123.  Rancāne Raita5SRīga
124.  Rēdere Evelīna5SRēderu banda
Ielejas
125.  Rekalo Aiga5STukums
126.  Rodionova Alīna5SSS
Rīga
127.  Rožāne Kristīne5SOgre
128.Rožkalne Anete-Dārta5SRīga
129.Rutina Ineta5SDeaf
Riga
130.  Sadovska Kristīne5SRīga
131.Saldaka Liene5SOgre
132.  Semeshchenko Svetlana5SDaugavpils Runners
Daugavpils
133.  Semjonova Ilona5SLacerta Running Team
Rīga
134.Simsone Agnese5SRīga
135.Sitnikova Dzintra5SRīga
136.  Sivko Aina5SRīga
137.  Slokenberga Liene5SFK Jelgava
Jelgava
138.Smeķe Renāte5SRīga
139.  Smilgaine Elīna5SJelgava
140.  Sokolova Laine5SSalaspils
141.  Sokolova Saiva5SSalaspils
142.  Sondore Monta5SRīga
143.  Stonka Daina5SVSK Noskrien
Riga
144.  Streipa Agate5SRīga
145.  Strodāne Laila5SKamenīte
Bauska
146.  Svētiņa Laura5SMySport
Rīga
147.  Šaripo Santa5SJelgava
148.Šatunova Tīna5SRīga
149.  Šenkovska Aija5SRīga
150.  Šņoriņa Baiba5STalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
151.  Štāla Everita5SRīga
152.Teineišeia-Aleksejeva Jolanta5SRīga/Jēkabpils
153.  Teraudkalna Inga5SDeaf
Iecava
154.Turka Laura5SJēkabpils
155.Upīte Sabīne5SCēsis
156.Urbanoviča Ļuba5SKākciems
157.  Vagale Ija5SRīga
158.  Vecgaile Liene5SCēsis
159.  Vectirāne Santa5SOgre
160.Veļķere Elīna5SGS studio
Cēsis
161.Vičmane Anete5SRīga
162.  Vilka Zane5SRīga
163.  Vindača Agrita5SRēzekne
164.  Zaķe Anna-Marija5SMaratona klubs/LSC
Rīga
165.  Zaļkalne Dārta5SJelgava
166.  Zavadska Diāna5SRīga
167.  Zenfa Agnese5SJelgava
168.  Ziediņa Monta5STērvete
169.Zute Lelde5STalsi
170.  Zvejniece Andra5SOzolnieku novads
171.  Zvejsalniece Līga5SEA 32
Jūrmala

BEZ laika kontroles - 5km skrējiens, nūjošana, iešana.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aimone Vanesa5S Bez laika kontrolesRīga
2.Ancveriņa Ilze5S Bez laika kontrolesRīga
3.  Anfimova Naira5S Bez laika kontrolesRīga
4.Babure Sanita5S Bez laika kontrolesRīga
5.  Baranovska Rūta5S Bez laika kontrolesGulbene
6.  Barkāne Baiba5S Bez laika kontrolesMēmele
Bauska
7.  Baumane Vita5S Bez laika kontrolesJelgava
8.  Belova Kristine5S Bez laika kontrolesKekava
9.  Berševica Undīne5S Bez laika kontrolesRīga
10.  Bisniece Gunita5S Bez laika kontrolesIndividuāli
Salacgrīva
11.  Bizika Vita5S Bez laika kontrolesLimbaži
12.Brenča Olita5S Bez laika kontrolesRīga
13.Brokāne Kristīne5S Bez laika kontrolesCēsis
14.  Buraka Renate5S Bez laika kontrolesOMTK
Lielvārde
15.  Dolge Elina5S Bez laika kontrolesRīga
16.  Dzērvēna Gabriela-Anna5S Bez laika kontrolesRīga
17.Dzīvīte Rita5S Bez laika kontrolesRīga
18.  Dzīvīte-Rubīna Andreta5S Bez laika kontrolesRīga
19.Džeksone Denetuela5S Bez laika kontrolesVenecuēla
20.  Eksta Alise5S Bez laika kontrolesRīgas Franču licejs
Rīga
21.Elksne Inga5S Bez laika kontrolesJēkabpils
Jēkabpils
22.  Elksne Kitija5S Bez laika kontrolesJēkabpils
Jēkabpils
23.  Estrada-Rendona Jevgenija5S Bez laika kontrolesRīga
24.  Ešenvalde Eva5S Bez laika kontrolesKuldīga
25.Fedotova Laine5S Bez laika kontrolesCēsis
26.Fjodorova Sindija5S Bez laika kontrolesJēkabpils
27.  Gintere Inga5S Bez laika kontrolesRīga
28.  Hramkova Rita5S Bez laika kontrolesRīga
29.  Jukna Simona5S Bez laika kontrolesRīga
30.  Jurkevica Agija5S Bez laika kontrolesRiga
31.  Juršēviča Inna5S Bez laika kontrolesCēsis
32.Kābele Agita5S Bez laika kontrolesIkšķiles novads
33.Kalniņa Alise5S Bez laika kontrolesRīga
34.Kalniņa Kristīne5S Bez laika kontrolesAlūksne
35.  Kazaine Una5S Bez laika kontrolesRīga
36.Kiisler Kristiine5S Bez laika kontrolesRīga
37.  Kiršteine Irēna5S Bez laika kontrolesRīga
38.  Kļava Biruta5S Bez laika kontrolesSkrunda
39.Kļava Biruta5S Bez laika kontrolesSkrunda
40.Kozlovska Lāsma5S Bez laika kontrolesĶekava
41.Krasnogolova Annija5S Bez laika kontrolesRīga
42.  Krievāne Marta5S Bez laika kontrolesOgre
43.Kristapsone Mairita5S Bez laika kontrolesRīga
44.Krūmiņa Evija5S Bez laika kontrolesRīga
45.Lāce Klinta5S Bez laika kontrolesRīga
46.Laiveniece Ance-Beāte5S Bez laika kontrolesOmtk
Liepaja
47.Langmane Liene5S Bez laika kontrolesJūrmala
48.Lankaronska Inga5S Bez laika kontrolesRīga
49.Lankaronska Linda5S Bez laika kontrolesRīga
50.  Laviņa Linda5S Bez laika kontrolesRīga
51.Leimane Eva5S Bez laika kontrolesRīga
52.Liepkalne Annija5S Bez laika kontrolesSalaspils
53.  Liniņa Karīna5S Bez laika kontrolesRīga
54.  Linuža Renāte5S Bez laika kontrolesLielvārde
55.  Lode Ilona5S Bez laika kontrolesRīga
56.Lučkina Jeļena5S Bez laika kontrolesRīga
57.Lulle Vija5S Bez laika kontrolesĶEKAVA
58.  Mača Zinta5S Bez laika kontrolesCēsis
59.  Makareviča Ludmila5S Bez laika kontrolesKekava
60.  Maļčenkova Arina5S Bez laika kontrolesRīga
61.  Melbārde Inita5S Bez laika kontrolesRīga
62.Meļķe Guna5S Bez laika kontrolesRīga
63.Mengote Inese5S Bez laika kontrolesJelgava
64.Mežjāne Signe5S Bez laika kontrolesRīga
65.  Mihailova Jekaterina5S Bez laika kontrolesJelgava
66.Mihailova-Liepa Jevgēnija5S Bez laika kontrolesJūrmala
67.  Miķelsone Polīna5S Bez laika kontrolesOgre
68.  Misāne Evelīna5S Bez laika kontrolesĀdaži
69.  Misāne Ira5S Bez laika kontrolesĀdaži
70.Misāne Kristīne5S Bez laika kontrolesĀdaži
71.  Morkāne Agita5S Bez laika kontrolesRīga
72.Moskaļuka Marina5S Bez laika kontrolesRiga
73.  Muceniece Amanda5S Bez laika kontrolesOzolnieki
74.Mukāne Liene5S Bez laika kontrolesRīga
75.Odziņa Sindija5S Bez laika kontrolesOMTK
Olaine
76.Odziņa Sindija5S Bez laika kontrolesOlaine
77.Ostrovska Ilze5S Bez laika kontrolesRīga
78.  Ozoliņa Diāna5S Bez laika kontrolesRīga
79.Ozoliņa Inese5S Bez laika kontrolesVentspils
80.Pilāne Agnese5S Bez laika kontrolesRīga
81.  Pinne Laura-Nikola5S Bez laika kontrolesJēkabpils
Jekabpils
82.  Plaude Zanda5S Bez laika kontrolesOgre
83.  Punāne Līga5S Bez laika kontrolesRīga
84.  Puriņa Ivita5S Bez laika kontrolesRīga
85.  Puzāne Jeļizaveta5S Bez laika kontrolesLUDZA
Ludza
86.  Raudiņa Krista5S Bez laika kontrolesAlūksne
87.  Repule Marta5S Bez laika kontrolesRīga
88.Rimša Agnija5S Bez laika kontrolesUpesciems
89.Rimša Rebeka5S Bez laika kontrolesUpesciems
90.  Riņķe Kristīne5S Bez laika kontrolesSalacgrīva
91.Ruska Elīna5S Bez laika kontrolesCēsis
92.  Ruska Simona5S Bez laika kontrolesCēsis
93.  Ruzule-Jaudzeme Agnija5S Bez laika kontrolesJūrmala
94.  Sapegina Linda5S Bez laika kontrolesRīga
95.  Saulīte Laila5S Bez laika kontrolesRīga
96.Sīpola Santa5S Bez laika kontrolesForšās
Ādaži
97.Soboļeva Dzintra5S Bez laika kontrolesRīga
98.  Soboļeva Kristīne5S Bez laika kontrolesRīga
99.  Solovjova Anna5S Bez laika kontrolesRīga
100.  Sprukte Dita5S Bez laika kontrolesRīga
101.  Staša Gunita5S Bez laika kontrolesRīga
102.Stikute Jolanta5S Bez laika kontrolesLielvārde
103.  Stonka Ilze5S Bez laika kontrolesRīga
104.Stūre-Stūriņa Evija5S Bez laika kontrolesRīga
105.  Sutirina Žanna5S Bez laika kontrolesKekava
106.  Šmite Renāte5S Bez laika kontrolesLielvārde
107.  Taurīte Zane5S Bez laika kontrolesRīga
108.  Tokareva Tatjana5S Bez laika kontrolestaneta1974@inbox.lv
Rēzekne
109.  Tretjakova Loreta5S Bez laika kontrolesRīga
110.Tugolukova Edita5S Bez laika kontrolesKSMR FITNES
Carnikava
111.  Turka Līga5S Bez laika kontrolesMēmele
Bauska
112.  Vaiteka Amanda5S Bez laika kontrolesRīga
113.  Valgere Laura5S Bez laika kontrolesRiga
114.  Vanaga Monta5S Bez laika kontrolesIkskile
115.Veide Anete5S Bez laika kontrolesOgre
116.Veinberga Anita5S Bez laika kontrolesRīga
117.Viga-Rusina Evija5S Bez laika kontrolesBaldone
118.  Vīga-Rusiņa Evija5S Bez laika kontrolesBaldone
119.Vika Inga5S Bez laika kontrolesJelgava
120.Vilsone Ina5S Bez laika kontrolesAuce
121.  Viteka Inese5S Bez laika kontrolesRīga
122.Volšteine Elīna5S Bez laika kontrolesAlūksne
123.  Zahvatova Olga5S Bez laika kontrolesriga
124.  Zariņa-Skapste Laura5S Bez laika kontrolesBrunis
Saldus
125.Zeimane Agnese5S Bez laika kontrolesSalacgrīva
126.Zeltiņa Inese5S Bez laika kontrolesRīga
127.Zvaune Marta5S Bez laika kontrolesSalaspils
128.  Zvejniece Linda5S Bez laika kontrolesStrenči
129.Žurzdiņa Elīna5S Bez laika kontrolesKSMR FITNESS
Carnikava

BEZ laika kontroles - 10km skrējiens, nūjošana, iešana.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone Anita10S Bez laika kontrolesRīga
2.  Balcere Aiva10S Bez laika kontrolesLejaskurzemes sports
Aizpute
3.  Bogomazova Laine10S Bez laika kontrolesRīga
4.  Cēsniece Alise10S Bez laika kontrolesRīga
5.  Cipruse Dagnija10S Bez laika kontrolesciprusedagnija@gmail.com
Rīga
6.  Dižbite Marita10S Bez laika kontrolesRīga
7.Drozdova Agrita10S Bez laika kontrolesRīga
8.  Eizentāle Everita10S Bez laika kontrolesRīga
9.  Elerte Ilga10S Bez laika kontrolesĀdaži
10.  Elerte Sabine-Marija10S Bez laika kontrolesĀdaži
11.Ertmane Lilita10S Bez laika kontrolesTukums
12.  Fintjugova Ļubova10S Bez laika kontrolesRīga
13.Gailīte Laura10S Bez laika kontrolesJelgava
14.  Gavrilova Inga10S Bez laika kontrolesCēsis
15.  Gucu Viktorija10S Bez laika kontrolesRīga
16.  Ivzāne Elīne10S Bez laika kontrolesRīga
17.  Jansone Iluta10S Bez laika kontrolesLimbaži
18.Jasinska Evija10S Bez laika kontrolesOgre
19.  Kalniņa Agrita10S Bez laika kontrolesMadliena
20.  Kārkliņa Rebeka10S Bez laika kontrolesSigulda
21.  Kārnupe Santa10S Bez laika kontrolesRīga
22.  Kokina Līga10S Bez laika kontrolesUpesciems
23.  Krastiņa Jana10S Bez laika kontrolesRiga
24.Krilova Monta10S Bez laika kontrolesRīga
25.  Kristholde-Lūse Viktorija10S Bez laika kontrolesRīga
26.Krūmiņa Laura10S Bez laika kontrolesĶeipene
27.Ķeruže Jūlija10S Bez laika kontrolesRīga
28.  Lagzdina Margita10S Bez laika kontroles-
Riga
29.  Lanka Elīna10S Bez laika kontrolesSmiltene
30.  Liepiņa Sintija10S Bez laika kontrolesĀdaži
31.  Linga-Berzina Baiba10S Bez laika kontrolesLATVIAN LIGHTS
riga
32.  Malnace Marika10S Bez laika kontrolesOgre
33.  Marķitāne Dace10S Bez laika kontrolesRīga
34.  Matvejeva Svetlana10S Bez laika kontrolesRīga
35.Mihejeva Juliāna10S Bez laika kontrolesRiga
36.Onckule Vineta10S Bez laika kontrolesRīga
37.Ose Agnese10S Bez laika kontrolesTukums
38.  Pilde Arnita10S Bez laika kontrolesRīga
39.  Poikāne Ilze10S Bez laika kontrolesJelgava
40.  Puķīte Kitija10S Bez laika kontrolesRīga
41.Rabuško Marija10S Bez laika kontrolesLiepāja
42.Rabuško Marija10S Bez laika kontrolesRīga
43.Rabuško Marija-Kristiāna10S Bez laika kontrolesLiepāja
44.Rabuško Marja-Kristiāna10S Bez laika kontrolesLiepāja
45.  Ruska Irita10S Bez laika kontrolesCēsis
46.Ruža Anna10S Bez laika kontrolesIlūkste
47.  Salmiņa Anete10S Bez laika kontrolesRīga
48.  Smikarste Zaiga10S Bez laika kontrolesJelgava
49.  Šmite Dace10S Bez laika kontrolesLielvārde
50.  Šnore Gerda-Eleonora10S Bez laika kontrolesRīgas Franču licejs
Rīga
51.  Šteinere Anna10S Bez laika kontrolesAlūksne
52.  Trankale Sintija10S Bez laika kontrolesRīga
53.  Upena Sandra10S Bez laika kontrolesRīga
54.Vasermane Liene10S Bez laika kontrolesTalsi
55.  Vasermane Signe10S Bez laika kontrolesLimaži
56.  Vasermane Zane10S Bez laika kontrolesTalsi
57.  Vīgante Dina10S Bez laika kontrolesRīga
58.  Zariņa Ita10S Bez laika kontrolesRīga
59.Zeimniece Sniedze10S Bez laika kontrolesGulbene
60.Znotina Dace10S Bez laika kontrolesRiga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Allena Elizabete-AnnaSB2labs starts
Rīga
4.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
5.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
6.  Ananics HugoVB1Ananici
Tukums
7.Ananics MaiklsVB4Ananici
Sēme
8.  Bauere-Bimšteine SabīneSB1Rīga
9.  Bildere DārtaSB1Ikšķiles novads
10.  Bilders GustavsVB2Ikšķiles novads
11.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
12.Birzaka Jete-JasmīneSB1Rīga
13.  Birzaka Lizete-AnnaSB2Rīga
14.  Brauna PaulaSB2Rīga
15.  Bukovska NoraSB3Rīga
16.Bumburs ErnestsVB1Upesciems
17.Buņina JekaterinaSB4Riga
18.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
19.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
20.  Dude ErnestsVB1Rīga
21.Egle Emīlija-ElzaSB1Blome
22.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
Jēkabpils
23.  Estrada-Rendons Staņislavs-FernandoVB1Rīga
24.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
25.Grīnberga ElīzaSB2Rīga
26.Ivdris SvensVB1Blome
27.Jagža RēzijaVB1Rīga
28.Jurkevica SamantaSB3Rīga
29.Jurkevics ZemgusVB1Rīga
30.Kābele PaulaSB1Ikšķiles novads
31.Kājina PaulaSB4Rīga
32.  Kanagina IjaSB1Riga
33.  Kārkliņš IvoVB3Carnikava
34.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
35.  Kazāks KristiānsVB2Mārupes nov., Tīraine
36.  Krasovska AnnijaSB1Ananici
Seme
37.Kreilis MaratsVB2Ādaži
38.Kreilis MarkusVB1Ādaži
39.  Kurzemniece DārtaSB1Rīga
40.Kurzemniece ElzaSB1Rīga
41.Lesničenoka AdrijaSB1Salaspils
42.Liepiņš HugoVB1Puikas
Ādaži
43.Liepiņš OliversVB1Puikas
Ādaži
44.  Lode RobertsVB4Rīga
45.Lokotko ĀronsVB1Rīga
46.Lulle DansVB1ĶEKAVA
47.Lulle Evija-EsmeraldaSB1ĶEKAVA
48.Lulle Juris-JurģisVB1ĶEKAVA
49.Matukaite AmelijaSB1Olaine
50.  Matvejevs JustinsVB3Riga
51.  Medvedska MartaSB4JAUNJELGAVA
52.Mitrohina AlisaSB2Rīga
53.  Osipova AnnaSB1Osipovu ģimene
Rīga
54.Osis DāvisVB2EA 32
Jurmala
55.  Pronausks AntonsVB4Rīga
56.  Pupola EstereSB3Ogre
57.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
58.  Puzāne AliseSB4Puzanjata
Ludza
59.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
60.  Rudzītis ErnestsVB2Limbaži active
Limbaži
61.Siliņa TīnaSB1Rīga
62.Sjakste MarkussVB1Rīga
63.Streipa MāraSB1Rīga
64.  Streļcova EstereSB1Rīga
65.  Sūna Sofija-MariaSB1Riga
66.Šļivka Beāte-KeitaSB1Alūksne
67.Taujena MartaSB1Rīga
68.Taujenis KārlisVB2Rīga
69.Timofejevs OliversVB1Rīga
70.Tolmačova PoļinaSB1Rīga
71.  Vectirāne GabrielaSB3ogre
72.  Vectirāne IzabellaSB1Ogre
73.Vīgants VestardsVB1Rīga
74.  Vintere Arta-ElizabeteSB3Rīga
75.  Viteka MadaraSB4Rīga
76.Zvejniece AliseSB1Ozolnieku novads

Kopā pieteikušies: 576



2km komandas skrējiens (komandā 2 dalībnieces)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Jestrās skrūves1. Ilze Klindžāne
2. Anna Šteinere
2Mamma+meita1. Alise Ermansone
2. Līga Ermansone
3Jāņa mazās meitas1. Kristīne Mičule
2. Indra Supe
4Ome&mazmeita1. Ineta Tunēna
2. Adriana Tunēna
5Dripēni1. Veronika Dripe
2. Eimija-Emanuēla Dripe
6M & E1. Elina Meržan
2. Marina Kukule
7M & E1. Elina Meržan
2. Marina Kukule
8Fiksās skrējējas1. Ginta Sprede
2. Ineta Sprede
9Māsas :)1. Kristīne Grīnberga
2. Sintija Kostjukoviča
10Māsas1. Inga Visendorfa
2. Līga Rolava
11Vītiņu dāmas1. Adrija-Aiva Vītiņa
2. Liena Vītiņa
12Ermansones1. Līga Ermansone
2. Alise Ermansone
13M&M1. Elīna Medvedska
2. Līksma Medvedska
14Optimistes1. Ilze Kļaviņa
2. Dace Lindberga
15Žuļiki1. Baiba Ponomarjova
2. Semija Āboltiņa
16Gavares1. Kristiāna Gavare
2. Līga Gavare
17Raganas1. Elita Jankeleviča
2. Jolanta Gobiņa
18Raganas21. Madara Rožko
2. Dace Bukša
192Dāmas1. Elīna Sēja-Birzaka
2. Nataša Kājina
20Tenerife1. Linda Leigavniece
2. Valērija Alentjeva
21Tenerife1. Linda Leigavniece
2. Valērija Alentjeva
22Raganas21. Dace Bukša
2. Madara Rožko
23Zvaigznes1. Ieva Vdovina
2. Elizabete Vdovina
24Lanīda1. Linda Blumfelde
2. Patrīcija Blumfelde
252B1. Elīza Bērziņa
2. Santa Bērziņa
26LANĪDA1. Iveta Vanaga
2. Sabīne-Anna Egle
27Makars Rakars1. Inese Lieģe
2. Rihards Makars
28A+E1. Agita Auziņa
2. Elīza Bumbure
29Osipovu ģimene1. Jūlija Osipova
2. Anna Osipova
30Ananicas1. Ina Ananica
2. Elza Ananica
31Brunis1. Laura Zariņa-Skapste
2. Līva Skapste
32Salgale Team1. Anna-Linda Dzene
2. Liene Dzene
33Karstās čikses1. Loreta-Marta Skujiņa
2. Lauma Simsone
34Kurzemniece1. Evija Kurzemniece
2. Dārta Kurzemniece
35ELLE & VALERY1. Jeļena Sosnovska
2. Valerija Lisenko
Kopā komandas: 35
Bigbank Skrien Latvija Maratona distances