Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Sieviešu skrējiens 2019 | Saraksts

10km skrējiens, nūjošana, iešana. Ar laika kontroli.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele-Rudzīte Līga10SLimbaži Active
Limbaži
2.  Ābelīte Inga10SRīga
3.  Abiļeva Evija10SSwedbank
Rīga
4.  Abolina Laura10SSebruciems
5.Āboliņa Tatjana10SMaratona Klubs
Talsi
6.  Aizsilniece Adīna10SJelgava
7.  Allena Katrīna-Anna10Slabs starts
Rīga
8.  Andrijauska Ilze10SRīga
9.Andžāne Monta10SMGRunning
Tasi
10.Apsite-Pica Dace10SRīga
11.  Arāja Liene10SRīga
12.Asfasfaf Sdasdasf10SSiguld
13.  Baidekalna Anda10SRīga
14.  Bandere Anita10SJūrmala
15.  Barauska Iveta10SValmiera
16.Bardinska Dina10SKoknese
17.Beča Zane10SRīga
18.  Beļajeva Jūlija10SRīga
19.  Bērza Agita10SKSMR Fitness
Mārupe
20.  Bērze Kristīne10SKristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
21.  Bērziņa Ginta10SKSMR Fitness
Ikšķile
22.  Bērziņa Līga10SRiga
23.  Bezrodina Linda10SLiepāja
24.  Birka Elīna10SLimbaži
25.  Birnbauma Līga10SLNB
Rīga
26.Bite Vineta10SInčukalns
27.  Borbale Linda10SOlaine
28.Borisova Melisa10SRīga
29.  Boša Zane10SRīga
30.Boša Zane10SCēsis
31.Briede Inga10SRīga
32.  Bujāne Evelīna10SCesis
33.  Buravcova Vladlena10SRiga
34.Burmistr Daiga10SKSMR Fitness
Ropaži
35.  Buša Santa10SRīga
36.  Caune Laura10SRīga
37.  Cekote Jūlija10SRīga
38.  Cimermane Kristīne10SJelgava
39.  Cipruse Dagnija10SRīga
40.  Cvirne Mārīte10SRīga
41.  Čamane Agnese10STukums
42.  Čudare Katrīna10SRīga
43.  Dabare Madara10SRīga
44.  Daldere Gunita10SRīga
45.  Dance Kristiāna10SRiga
46.Delvere Laima10SRīga
47.  Dolge Kristiāna10SRīga
48.  Dreimane Daiga10SRīga
49.  Eigenfelde Ina10SSigulda
50.  Ērmane Egita10SRīga
51.  Ezerkalne Sendija10SRīga
52.  Freidenfelde Līva10SRīga
53.Gailiša Evija10Sbadassworkout
Rīga
54.  Gapaka Jūlija10SRīga
55.  Gertāne Sintija10SRiga
56.  Goba Agnese10SRīga
57.  Grandāne Anete10SASK PATRIA
Jelgava, Madona
58.Grāpe Diāna10SRīga
59.  Grencberga Evita10SSK Tērauds
Ādaži
60.  Gribonika Ērika10SPreiļi
61.  Grīnvalde Gunta10SRīga
62.  Gromule Alise10SRīga
63.  Grudule Anda10SRīga
64.  Ģelze Baiba10SNoķer mani ja vari
Rīga
65.Helmane Laine10STukums
66.Ikauniece Santa10SRīga
67.  Iļjenko Sandra10SDobele
68.Jadreviča Olita10SRīga
69.  Jakubovska Agrita10SĶekava
70.  Jansone Diāna10SPriekule
71.Jansone Ieva10SRīga
72.  Januško Diāna10SAlūksne
73.Jēgere Kristīne10STalsi
74.  Jēkabsone Ilona10SKSMR fitness
Ķekava
75.  Juruša Baiba10SĀdaži
76.Juškevica Līga10SRīga
77.  Kalēja Agnese10SRīga
78.  Kalniņa Krista10SRīga
79.Kalniņa Renāte10SRīga
80.  Kaļva Agita10SĶegumā spēks
Ķegums
81.  Kandele Aija10SSwedbank
Piņķi
82.  Kaspere Zane10SBauska
83.Kazanova Baiba10SKSMR Fitness
Ķekava
84.  Kiseļeva Anete10SRīga
85.  Kivle Zane10SKSMR Fitness
Rīga
86.Knospiņa Zanda10SRīga
87.  Kozlovska Alīna10SRīga
88.  Kozlovska Ruta10SMadona
89.  Kradzīte Lāsma10SJūrmala
90.  Krasnočuba Samanta10SJūrmala
91.  Kreinerte Zita10SLiepāja
92.  Krūze Santa10SRīga
93.Kucinska Zane10SRīga
94.  Kupča Dina10SSigulda
95.  Ķuda Maija10SRīga
96.  Lapšina Evija10SKSMR Fitness
Rīga
97.  Leimane Līva10SRīga
98.Leone-Lauciņā Laura10SRiga
99.  Līcis Kristīne10SRīga
100.  Liepiņa Agnese10SBaloži
101.  Liepiņa Ilze10SRīga
102.  Liģere Laila10SRīga
103.Lipiņa Raisa10S-
Rīga
104.Lipiņna Raisa10SRīga
105.  Lippe Gunita10SZaķumuiža
106.  Lippe Sabīne10SRīga
107.  Lipska Liene10SLimbažu pagasts
108.Livča Edīte10STukums
109.  Livčāne Ieva10SStopiņu novads
110.  Logina Inese10SRīga
111.  Maķevica Kristīne10SG47
Mārupe
112.  Maļķeviča Evita10SRīga
113.Mamontova Kristīne10SKSMR Fitness Mārupe
Mārupe
114.Marculāne Liene10SIkšķile
115.  Masaļska Signe10SM&B team
Rīga
116.Mazure Iluta10SRīga
117.  Metene Annija10SJelgava
118.  Mētra Ieva10SRīga
119.Milošauska Laura10SRīga
120.Mitrohina Anna10SRīga
121.  Mozga Māra10SRīga
122.  Muceniece Gita10SMaratona klubs
Rundāles novads
123.  Muceniece Lauma10SĶekava
124.  Neilande Lelde10SDobele
125.Nesterova Jelena10SRiga
126.  Olekša Airita10SBabīte
127.  Osīte Ilze10SJelgava
128.  Ozola Inese10SInbank
Rīga
129.  Ozola Līga10SRīga
130.Ozoliņa Agnese10SRīga
131.  Ozoliņa Linda10SSigulda
132.  Palaima Lolita10SRīga
133.  Pasijaka Nataļja10SDaugavpils
134.  Pauliņa Kristīne10SRīga
135.  Peilāne Kristīne10SPRECOS
Rīga
136.  Pence Dzintra10STalsi
137.  Pētersone Katrīne10SCarnikava
Carnikava
138.Petkus Santa10SDobele
139.  Petrova Katrīne10SJelgava
140.  Petrova Tatjana10SACTIVIA RUN
Rīga
141.Platniece-Bružāne Ilze10SRīga
142.  Pole Klinta10SRīga
143.  Popova Vita10SRīga
144.  Potrubeiko Tatjana10SRiga
145.  Pranka Madara10SRīga
146.  Pupause Ilona10SCesvaine
147.  Puriņa Arta10SRīga
148.  Purmale Solvita10Sriga
149.  Purvīte Arta10SRīga
150.  Putniņa Laima10SRīga
151.  Radionova-Girsa Elīna10SRiga
152.  Rēdere Līga10SRēderu banda
Ielejas
153.  Romanova Valentīna10SRīga
154.  Rove Daiga10Sindividuāli
Dobele region
155.Rozentāle Ieva10SRīga
156.Rozīte-Novicka Dace10SRīga
157.  Rudzinska Ieva10Snav
Rīga
158.  Ruskule Zanda10SRīga
159.  Sargune Baiba10SRīga
160.  Sarma Lelde10SApe
161.  Saulīte Lāsma10Sbirojs.lv
Rīga
162.  Semjonova Jekaterina10SRīga
163.Sergačova Nataļja10SOlaine
164.  Sibule Rūta10SRīga
165.  Sile Anna10SRIGA
166.Silinga Elina10SĀdaži
167.  Siliņa Linda10SAQUATICS
Dobele
168.  Sirmā Liene10SGulbene
169.Skoboļeva Kristiāna10SRīga
170.  Slikšāne Kristīne10SSkriešanas Akadēmija
Olaine
171.Spaliņa Dace10SRīga
172.  Spaliņa Laila10SRīga
173.  Sparāne Olga10SRīga
174.  Sproģe Sintija10SAizkraukle
175.Spura Agita10SIkšķile
176.  Stārastniece Gita10SRīga
177.Steks-Eglīte Agnese10Sogre
178.  Stočka Arita10SAknīste
179.Straumane Kitija10SBauska
180.  Strodāne Monta10SRīgas Centrālcietums
Bauska
181.  Sulima Irena10SRiga
182.  Svikle Karīna10SRīga
183.Šakaliņa Guna10SKSMR Fitness
Rīga
184.  Šerstova Anita10SRīga
185.  Šīmane Līga10SRīga
186.  Šmite Kristiāna10SRīga
187.  Šņepste Elīna10SPreiļi
188.  Šteinerte Santa10STukums
189.  Temerova-Allena Anna10Slabs starts
Rīga
190.  Trūpa Maija10SRiga
191.  Upeniece Elīna10SRiga
192.  Upīte Inese10SJelgava
193.  Urbēna Laila10SBaloži
194.  Ustāne Aiva10SRīga
195.  Valtere Aija10SCarnikava
196.  Vanka Signe10SĶekava
197.  Vārtiņa Edīte10SRīga
198.  Vasiļjeva Ilze10SRīga
199.  Vdovičenko Madara10SRīga
200.Veiba Viktorija10SRiga
201.  Veinberga Maruta10SSigulda
202.Vesa Ance10SRopejumping.lv
Rīga
203.  Vīksne Dace10SVSK Noskrien
Liepāja
204.Vinberga Megija10STukums
205.Volkova Kristīne10SRīga
206.  Zabello Anastasija10SRīga
207.Zarina Evita10SRīga
208.  Zariņa Ilona10SSwedbank
Rīga
209.  Zaščerinska Ilze10SRīga
210.  Zēģele Vineta10SValmiera
211.  Zepa Inese10SAšās kājas ZID
Rīga
212.  Zikova Olga10SRiga
213.  Zilberga Zane10SRīga
214.Zondaka Sintija10SRīga

5km skrējiens, nūjošana, iešana. Ar laika kontroli.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņa Alise5SValmiera
2.  Aizupe Zanda5SDobele
3.Aldersone Jolanta5SRīga
4.Aleksejeva Madara5SRīga
5.  Ālīte Andra5SPiltene
6.Ancveriņa Maija5SStrenču PNS
Strenči
7.  Andrejeva Olga5SRīga
8.  Andruse Linda5SRīga
9.  Andžāne Marina5SRiga
10.  Apsīte Inga5SValmiera
11.  Augustova Aiga5SRīga
12.  Auziņa Daina5SACTIVIA
Rīga
13.  Aužele Indra5SRīga
14.Avotina Lasma5SRÌGA
15.Bajrāre Linda5SRīga
16.  Balode Evita5SJēkabpils
17.  Baranovska Ksenija5SDaugavpils
18.  Baranovska Sabīne5SRīga
19.  Barisa Santa5SValmiera
20.  Barvika Ināra5SNūjo priekam
Rīga
21.  Beikule Agita5SAizkraukle
22.  Beināre Agnese5SMySport
Rīga
23.Beķere Santa5SRaibā pupa
Ķekava
24.Bērtiņa Sandra5SRīga
25.  Bērtule Anta5SBlome
26.  Bērziņa Randa5SDivratis
Alūksne
27.Bērziņa Vineta5SĀdaži
28.Bičevska Klinta5SRĪGA
29.Bidlauska Kristīne5SĶekava
30.  Bildere Maija5SIkšķiles novads
31.Bildere Vija5SRīga
32.  Birnsone Jūlija5SRīga
33.  Bleidele Agnese5SRopažu novads
Ropaži
34.Blumberga Dita5SVentspils
35.Bondere Jūlija5SRīga
36.  Borbale Zita5SRīga
37.  Brauna Aija5SRīga
38.Braže Inta5SRīga
39.Brēde Kristīne5Srīga
40.  Briede Santa5SSigulda
41.  Bruževica Anete5SRīga
42.Buņķe Iveta5SStrenču PNS
Strenči
43.Cbcbc Bcvb5SRīga
44.Cepliša Ieva5SRīga
45.  Cirse Inga5SMatisons Runner’s Club
Rīga
46.  Černecova Liāna5SRēzekne
47.  Čirkste Paula5SOlaine
48.  Čivča Dace5SKSMR Fitness
Rīga
49.  Dagile Linda5SRīga
50.  Dambīte Andra5SJelgava
51.  Dambīte-Polīte Ieva5SJelgava
52.  Dance Anna5SRIGAS SATIKSME
Riga
53.Daņiļeviča Kristīne5SSaulkalne
54.Dārzniece Signe5SRīga
55.Desela Elfa5SRīgs
56.Dfgdfgdfg Dfdfgdfg5Ssdfds
cesis
57.  Djačoka Alīna5SRīga
58.  Done Anna5SRiga
59.Driksna Dina5SOgre
60.  Druzenko Līga5SOgre
61.Egle Arta5SBlome
62.  Eižvertiņa Diāna5SRiga
63.  Ekerte Elīna5SMārupes nov., Tīraine
64.  Erkmane Kristīne5SKSMR Fitness
Saulkrasti
65.  Erkmane Kristīne5SKSMR Fitness
Saulkrasti
66.  Eversone Ina5SMarupe
67.Fjodorova Sabīne5SJūrmala
68.  Freiberga Egija5SRīga
69.  Gaide Ģertrūde5SRēzekne
70.Gaide Ksenija5SRezekne
71.Galaganova Olga5SStrenču PNS
Strenči
72.  Girvaite Baiba5SRīga
73.  Glazkina Lolita5SRīga
74.  Golgāne Linda5SJelgava
75.  Gorišņaka Evija5SOgre
76.  Griķe Alise5SDaugavpils Runners
Daugavpils
77.  Griķe Amanda5SDaugavpils Runners
Daugavpils
78.  Grīnberga Daiga5SRīga
79.  Grīnberga Liene5SRīga
80.Grīnberga Zane5SKSMR Fitness
Ogre
81.  Grīva Lāsma5SRīga
82.  Grīva Margarita5SStrenču PNS
Valmiera
83.  Gubernatorova Sanita5SGS Studio
Cēsis
84.Gulbe Aija5SSportlat
Rīga
85.  Gulbe Elīna5SRīga
86.Gusarova Inna5SĀdaži
87.  Gvozdeva Svetlana5Sriga
88.  Iknere Una5SValmieras Velo Vienība
Valmiera
89.  Irbe Līva5SDundaga
90.  Irmeja Santa5SRiga
91.Ivahnova Sofija5SRīga
92.Jākobsone Līga5SRīga
93.Jankevica Krista5SRiga
94.  Jauntēva Lolita5SSalacgrīva
95.  Jukšinska Kristīne5SMārupe
96.Kalēja Elīna5STukums
97.  Kalniņa Katrīna5SLielvārde
98.  Kalniņa Lelde5SRīga
99.  Kanenberga Inese5SRīga
100.  Karklina Regina5SCarnikava
101.  Karsuma Kristīne5SLielvārde
102.  Katkeviča Laura5SValodu studija
Liepāja
103.  Kaufelde Paula5SRīga
104.  Keine-Cine Dana5SKuldīga
105.Kiršteine Karīna5Sbirojs.lv
Rīga
106.  Kitnere Alīna5SStrenču PNS
Kocēnu novads
107.Kivleniece-Šlivka Solvita5SAlūksne
108.  Kmeta Evita5SRīga
109.  Koljučenko Elīna5SValmiera
110.  Koršenkova Dana5SRēzekne
111.Kosteviča Inga5SCēsis
112.  Koškina Ance5SJelgava
113.  Kovnacka Iveta5SRīga
114.  Krafta Vineta5SRīga
115.Kraģe Inese5SRīga
116.Krastiņa Aija5SRīga
117.  Kraule Sintija5SRīga
118.  Krauze Ramona-Kate5SRīga
119.Krauze Sandra5SRīga
120.  Kreile Alise5SKSMR Fitness
Ādaži
121.Krote Linda5SRopaži
122.  Kučerova Evita5Svsk noskrien
Rīga / Ventspils
123.  Kučinska Madara5SRīga
124.Kukela Lana5SJūrmala
125.  Kukjāne Laura5SRīga
126.Kurzemniece Aija5SRīga
127.  Kurzemniece Evija5SRīga
128.  Kuzmina Anita5SRīga
129.  Labanoviča Madara5SJelgava
130.  Labanovska Andra5SJelgava
131.  Labanovska Sigita5SJelgava
132.Labrence Iveta5SOgre
133.Laizāne Līga5SDaugavpils
134.Lapekina Anastasija5SDaugavpils
Daugavpils
135.  Lavrenko Aleksandra5SRīga
136.Leite Liene5SRīga
137.  Lepste Dana5SRīga
138.Lepste Sintija5SRīga
139.Lesničenoka Līga5SSalalpils
140.  Leus Viktorija5SRietumu
Rīga
141.Levina Darja5SRīga
142.  Liepiņa Monta5SKSMR fitness
Rīga
143.Liepiņa Zane5SRaibā pupa
Ķekava
144.  Liesma Megija-Marija5SOgre
145.  Ločmele Kristine5SMārupe
146.  Ločmele Paula5SMārupe
147.Lokotko Olga5SRīga
148.Lūse Dana5SSigulda
149.Ļucāne Baiba5SĀdaži
150.  Mālniece Sabīne5SRīga
151.  Mamedova Karīna5SDaugavpils Runners
Daugavpils
152.  Markova Marianna5SBalozi
153.  Mašurova Jūlija5SRīga
154.Matēviča Inese5SKSMR fitness
Riga
155.Maure Sandra5SRiga
156.Medne Madara5SLAUMIŅAS REZIDENCE
Rīga
157.  Mickeviča Natālija5SDaugavpils
158.  Mihailova Aleksandra5SĶEKAVA
159.  Moļvinska Anastasija5SRīga
160.  Mončinska Karina5SRiga
161.Nikele Madara5Scarnikava
162.  Okmane Laura5SJaunmārupe
163.Olševska Daiga5SStrenču PNS
Strenči
164.Orlova Oksana5SRīga
165.  Oša Agnese5SRīga
166.  Otmane Akvelīna5SRiga
167.  Ozoliņa Sandija5Sbirojs.lv
Rīga
168.  Paidere Guna5SRīga
169.Pastare Kerolaina5SRīga
170.Pauļonoka Agnese5SRaibā pupa
Ķekava
171.Pavloviča Natalja5SRiga
172.Pētersone Elīna5SRīga
173.  Pētersone Elīna5SRīga
174.  Petra Sabīne5SJelgava
175.  Petruhina Jevgēnija5SBKUS
Salaspils
176.  Piskunova Ņina5SRietumu
Riga
177.Pogule Sintija5SRīga
178.  Pommere Jolanta5SStaicele
179.Preimane Irina5SStrenču PNS
Strenči
180.  Prekele Līva5SLielvārde
181.  Priedīte Evija5SOgre
182.Primaka Elīna5SOgre
183.Prīverte Rūta5STērvete
184.Pūpola Dita5SValmiera
185.Pūpola Sintija5SOgre
186.Purcena Annija5STukums
187.Purcena Elīna5SRīga
188.  Rancāne Raita5SRīga
189.  Rēdere Evelīna5SRēderu banda
Ielejas
190.  Rekalo Aiga5STukums
191.  Rodionova Alīna5SSS
Rīga
192.  Rožāne Kristīne5SOgre
193.Rožkalne Anete-Dārta5SRīga
194.  Rusanova Žanna5SRīga
195.Rutina Ineta5SDeaf
Riga
196.  Sadovska Kristīne5SRīga
197.Saldaka Liene5SOgre
198.  Segliņa Agneta5SLFS
Liepāja
199.  Sekste Laura5SLAUMIŅAS REZIDENCE
Cēsis
200.  Semeshchenko Svetlana5SDaugavpils Runners
Daugavpils
201.  Semjonova Ilona5SLacerta Running Team
Rīga
202.Simsone Agnese5SRīga
203.  Simsone Laura5SRīga
204.Sitnikova Dzintra5SRīga
205.  Sivko Aina5SRīga
206.  Slokenberga Liene5SFK Jelgava
Jelgava
207.Smeķe Renāte5SRīga
208.  Smilgaine Elīna5SJelgava
209.Sniķere Inga5SCarnikava
210.  Sokolova Laine5SSalaspils
211.  Sokolova Saiva5SSalaspils
212.  Sondore Monta5SRīga
213.  Stonka Daina5SVSK Noskrien
Riga
214.Strazda Aija5SRīga
215.  Streipa Agate5SRīga
216.  Strodāne Laila5SKamenīte
Bauska
217.  Svētiņa Laura5SMySport
Rīga
218.Šatunova Tīna5SRīga
219.  Šenkovska Aija5SRīga
220.  Šķēla Agnese5SRīga
221.Šloma Baiba5SRīga
222.  Šmitiņa Elza5SLAUMIŅAS REZIDENCE
Rīga
223.  Šņoriņa Baiba5STalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
224.  Štāla Everita5SRīga
225.  Tannenberga Ineta5SRĪGA
226.Teineišeia-Aleksejeva Jolanta5SRīga/Jēkabpils
227.  Teraudkalna Inga5SDeaf
Iecava
228.  Tomsone Viktorija5SRīga
229.Treimane Estere5SRīga
230.Trimalniece Arita5SRīga
231.Turka Laura5SJēkabpils
232.  Ulase Diāna5SJelgava
233.Upīte Sabīne5SCēsis
234.Urbanoviča Kate5SKākciems
235.Urbanoviča Ļuba5SKākciems
236.  Vagale Ija5SRīga
237.Valdheima Alise5SRīga
238.  Vasiļjeva Svetlana5SRīgas Satiksme
Jelgava
239.  Vecgaile Liene5SCēsis
240.  Vectirāne Santa5SOgre
241.  Veide Egija5SDC VECSALACAS UNITED
Rīga
242.Veļķere Elīna5SGS studio
Cēsis
243.Vičmane Anete5SRīga
244.  Vilciņa Benita5SSuntaži
245.  Vilka Zane5SRīga
246.  Vindača Agrita5SRēzekne
247.Vosule-Grigule Ilze5SStrenču PNS
Smiltene
248.Zaharova Zinaida5SStrenču PNS
Strenči
249.  Zakule Liene-Astra5SLAUMIŅAS REZIDENCE
Riga
250.  Zaķe Anna-Marija5SMaratona klubs/LSC
Rīga
251.  Zaļkalne Dārta5SJelgava
252.  Zavadska Diāna5SRīga
253.  Zēberga Elizabete5SRīga
254.  Zenfa Agnese5SJelgava
255.  Zepa Ivonna5SRīga
256.  Ziediņa Monta5STērvete
257.Zīlmane Ieva5SRīga
258.Zute Lelde5STalsi
259.  Zvejniece Andra5SOzolnieku novads
260.  Zvejsalniece Līga5SEA 32
Jūrmala

BEZ laika kontroles - 5km skrējiens, nūjošana, iešana.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aimone Vanesa5S Bez laika kontrolesRīga
2.Akmene Līga5S Bez laika kontrolesRīga
3.Ancveriņa Ilze5S Bez laika kontrolesRīga
4.Andžāne Una-Lote5S Bez laika kontrolesRīga
5.  Anfimova Naira5S Bez laika kontrolesRīga
6.  Avotiņa Marija5S Bez laika kontrolesRīga
7.  Babure Sanita5S Bez laika kontrolesRīga
8.  Baranovska Rūta5S Bez laika kontrolesGulbene
9.  Barkāne Baiba5S Bez laika kontrolesMēmele
Bauska
10.  Baumane Vita5S Bez laika kontrolesJelgava
11.  Baumgarte Dace5S Bez laika kontrolesRīga
12.  Belova Kristine5S Bez laika kontrolesKekava
13.Bernarde Linda5S Bez laika kontrolesLēdurga
14.  Berševica Undīne5S Bez laika kontrolesRīga
15.  Bescennaja Jeļena5S Bez laika kontrolesLSC
Rīga
16.  Birziņa Egita5S Bez laika kontrolesSalaspils
17.  Bisniece Gunita5S Bez laika kontrolesIndividuāli
Salacgrīva
18.  Bizika Vita5S Bez laika kontrolesLimbaži
19.  Breikša Astra5S Bez laika kontrolesNūjo priekam
Rīga
20.Brenča Olita5S Bez laika kontrolesRīga
21.Briede Inese5S Bez laika kontrolesSalaspils
22.Brokāne Kristīne5S Bez laika kontrolesCēsis
23.  Buraka Renate5S Bez laika kontrolesOMTK
Lielvārde
24.Buša Sanita5S Bez laika kontrolesBauska
25.Celma Evita5S Bez laika kontrolesLiepāja
26.  Dīzenberga Linda5S Bez laika kontrolesRīga
27.  Dolge Elina5S Bez laika kontrolesRīga
28.Dukāte Inga5S Bez laika kontrolesRīga
29.Dzenovska Līva-Dagmāra5S Bez laika kontrolesRīga
30.  Dzērvēna Gabriela-Anna5S Bez laika kontrolesRīga
31.Dzīvīte Rita5S Bez laika kontrolesRīga
32.  Dzīvīte-Rubīna Andreta5S Bez laika kontrolesRīga
33.Džeksone Denetuela5S Bez laika kontrolesVenecuēla
34.  Eglaja Silvija5S Bez laika kontrolesRīga
35.  Eksta Alise5S Bez laika kontrolesRīgas Franču licejs
Rīga
36.Elksne Inga5S Bez laika kontrolesJēkabpils
Jēkabpils
37.  Elksne Kitija5S Bez laika kontrolesJēkabpils
Jēkabpils
38.  Erne Kristīne5S Bez laika kontrolesRīga
39.  Ervalde Ieva5S Bez laika kontrolesRīga
40.  Estrada-Rendona Jevgenija5S Bez laika kontrolesRīga
41.  Ešenvalde Eva5S Bez laika kontrolesKuldīga
42.Ezeriņa Sandra5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Strenči
43.Fedotova Laine5S Bez laika kontrolesCēsis
44.Fjodorova Sindija5S Bez laika kontrolesJēkabpils
45.Gailite Krista5S Bez laika kontrolesMārupe
46.  Gintere Inga5S Bez laika kontrolesRīga
47.  Gintere Līga5S Bez laika kontrolesSerpentīns
Talsi
48.Gorodecka Gabriela5S Bez laika kontrolesJelgava
49.Grigale Inese5S Bez laika kontrolesĀdaži
50.  Gudermane Tatjana5S Bez laika kontrolesRīgā
51.  Hramkova Rita5S Bez laika kontrolesRīga
52.  Ivanova Marija5S Bez laika kontrolesRīga
53.  Jākabsone Santa5S Bez laika kontrolesUlubele
Rīga
54.  Jančevska Laura5S Bez laika kontrolesLabās balvas
Rīga
55.  Jukna Simona5S Bez laika kontrolesRīga
56.  Jundase Ieva5S Bez laika kontrolesRīga
57.  Jurkevica Agija5S Bez laika kontrolesRiga
58.  Juršēviča Inna5S Bez laika kontrolesCēsis
59.Kābele Agita5S Bez laika kontrolesIkšķiles novads
60.  Kalniņa Alise5S Bez laika kontrolesRīga
61.Kalniņa Kristīne5S Bez laika kontrolesAlūksne
62.Kamberkalna Inita5S Bez laika kontrolesSinkas rezidence
Smiltene
63.  Kazaine Una5S Bez laika kontrolesRīga
64.  Keverte Santa5S Bez laika kontrolesSAG
jurmala
65.Kiisler Kristiine5S Bez laika kontrolesRīga
66.  Kiršteine Irēna5S Bez laika kontrolesRīga
67.  Kļava Biruta5S Bez laika kontrolesSkrunda
68.Kļava Biruta5S Bez laika kontrolesSkrunda
69.Kokoreviča Iluta5S Bez laika kontrolesRīga
70.Kozlova Žanna5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Strenči
71.Kozlovska Lāsma5S Bez laika kontrolesĶekava
72.Krasnogolova Annija5S Bez laika kontrolesRīga
73.  Kraukle Jūlija5S Bez laika kontrolesLabās balvas
Rīga
74.Krauze Linda5S Bez laika kontrolesTukums
75.Kravcova Egija5S Bez laika kontrolesJelgava
76.  Krievāne Marta5S Bez laika kontrolesOgre
77.Kristapsone Mairita5S Bez laika kontrolesRīga
78.Krūmiņa Evija5S Bez laika kontrolesRīga
79.Kukare Jolanta5S Bez laika kontrolesriga
80.  Ķemme Kristīne5S Bez laika kontrolesRīga
81.Lāce Klinta5S Bez laika kontrolesRīga
82.Laiveniece Ance-Beāte5S Bez laika kontrolesOmtk
Liepaja
83.Langmane Liene5S Bez laika kontrolesJūrmala
84.Lankaronska Inga5S Bez laika kontrolesRīga
85.Lankaronska Linda5S Bez laika kontrolesRīga
86.  Lapiņa Dace5S Bez laika kontrolesRīga
87.  Laviņa Linda5S Bez laika kontrolesRīga
88.Leimane Eva5S Bez laika kontrolesRīga
89.Leimane Krista-Patrīcija5S Bez laika kontrolesPrincesītes
Madona
90.  Liepiņa Madara5S Bez laika kontrolesRīga
91.Liepkalne Annija5S Bez laika kontrolesSalaspils
92.  Liniņa Karīna5S Bez laika kontrolesRīga
93.  Linuža Renāte5S Bez laika kontrolesLielvārde
94.  Lipska Linda5S Bez laika kontrolesRīga
95.  Lode Ilona5S Bez laika kontrolesRīga
96.Lorenca Liene5S Bez laika kontrolesRīga
97.Lučkina Jeļena5S Bez laika kontrolesRīga
98.  Ludborža Lāsma5S Bez laika kontrolesJēkabpils
99.Lulle Vija5S Bez laika kontrolesĶEKAVA
100.Maceviča Kristīne5S Bez laika kontrolesBauska
101.  Mača Zinta5S Bez laika kontrolesCēsis
102.Maido Renāte5S Bez laika kontrolesJelgava
103.  Makareviča Ludmila5S Bez laika kontrolesKekava
104.Malke Ineta5S Bez laika kontrolesStrenču psihoneiroloģiskā slimnīca
Strenči
105.  Maļčenkova Arina5S Bez laika kontrolesRīga
106.  Meinharde Liene5S Bez laika kontrolesOzolnieki
107.  Melbārde Inita5S Bez laika kontrolesRīga
108.Meļķe Guna5S Bez laika kontrolesRīga
109.  Mengote Inese5S Bez laika kontrolesJelgava
110.Mežjāne Signe5S Bez laika kontrolesRīga
111.  Mihailova Jekaterina5S Bez laika kontrolesJelgava
112.Mihailova-Liepa Jevgēnija5S Bez laika kontrolesJūrmala
113.  Miķelsone Polīna5S Bez laika kontrolesOgre
114.  Misāne Evelīna5S Bez laika kontrolesĀdaži
115.  Misāne Ira5S Bez laika kontrolesĀdaži
116.Misāne Kristīne5S Bez laika kontrolesĀdaži
117.  Morkāne Agita5S Bez laika kontrolesRīga
118.Moskaļuka Marina5S Bez laika kontrolesRiga
119.  Muceniece Amanda5S Bez laika kontrolesOzolnieki
120.Mukāne Liene5S Bez laika kontrolesRīga
121.Odziņa Sindija5S Bez laika kontrolesOMTK
Olaine
122.Odziņa Sindija5S Bez laika kontrolesOlaine
123.Ostrovska Ilze5S Bez laika kontrolesRīga
124.  Oša Elīza5S Bez laika kontrolesACTIVIA RUN
Vecpiebalgas novads
125.  Ozoliņa Diāna5S Bez laika kontrolesRīga
126.Ozoliņa Inese5S Bez laika kontrolesVentspils
127.  Paegle Gunita5S Bez laika kontrolesMans un tikai mans
Rīga
128.Pakalne Sandra5S Bez laika kontrolesStrenču psihoneiroloģiskā slimnīca
Strenči
129.Pāpe Kristīne5S Bez laika kontrolesValmiera
130.  Papēde Līga5S Bez laika kontrolesVecpiebalgas novads
131.Pilāne Agnese5S Bez laika kontrolesRīga
132.  Pinne Laura-Nikola5S Bez laika kontrolesJēkabpils
Jekabpils
133.  Plaude Zanda5S Bez laika kontrolesOgre
134.Pole Antra5S Bez laika kontrolesMàrupe
135.Poris Liubov5S Bez laika kontrolesStrenču psihoneiroloģiskā slimnīca
Strenči
136.Pritkova Elīza5S Bez laika kontrolesRīga
137.  Punāne Līga5S Bez laika kontrolesRīga
138.  Puriņa Ivita5S Bez laika kontrolesRīga
139.  Puzāne Jeļizaveta5S Bez laika kontrolesLUDZA
Ludza
140.Rabša Elīna5S Bez laika kontrolesJelgava
141.  Raudiņa Krista5S Bez laika kontrolesAlūksne
142.  Repule Marta5S Bez laika kontrolesRīga
143.Rimša Agnija5S Bez laika kontrolesUpesciems
144.Rimša Rebeka5S Bez laika kontrolesUpesciems
145.  Riņķe Kristīne5S Bez laika kontrolesSalacgrīva
146.Ruska Elīna5S Bez laika kontrolesCēsis
147.  Ruska Simona5S Bez laika kontrolesCēsis
148.  Ruzule-Jaudzeme Agnija5S Bez laika kontrolesJūrmala
149.  Sapegina Linda5S Bez laika kontrolesRīga
150.  Saulīte Laila5S Bez laika kontrolesRīga
151.Siliņa Ieva5S Bez laika kontroles5km
Jelgava
152.Sinka Santa5S Bez laika kontrolesSINKAS rezidence
Smiltene
153.Sīpola Santa5S Bez laika kontrolesForšās
Ādaži
154.Sivko Monta5S Bez laika kontrolesJelgava
155.  Sniedze Iveta5S Bez laika kontrolesLabās balvas
Rīga
156.Soboļeva Dzintra5S Bez laika kontrolesRīga
157.  Soboļeva Kristīne5S Bez laika kontrolesRīga
158.Sokolova Mārīte5S Bez laika kontrolesPrincesītes
Madona
159.  Solovjova Anna5S Bez laika kontrolesRīga
160.  Sprukte Dita5S Bez laika kontrolesRīga
161.  Staša Gunita5S Bez laika kontrolesRīga
162.  Stempere Daira5S Bez laika kontrolesRīga
163.Stikute Jolanta5S Bez laika kontrolesLielvārde
164.  Stonka Ilze5S Bez laika kontrolesRīga
165.Stūre-Stūriņa Evija5S Bez laika kontrolesRīga
166.  Sutirina Žanna5S Bez laika kontrolesKekava
167.Svickaite Evita5S Bez laika kontrolesZaķumuiža
168.  Šmite Renāte5S Bez laika kontrolesLielvārde
169.Štorha Nikola5S Bez laika kontrolesRīga
170.  Taurīte Zane5S Bez laika kontrolesRīga
171.  Tokareva Tatjana5S Bez laika kontrolestaneta1974@inbox.lv
Rēzekne
172.  Tretjakova Loreta5S Bez laika kontrolesRīga
173.  Trule Linda5S Bez laika kontrolesriga
174.Tugolukova Edita5S Bez laika kontrolesKSMR FITNES
Carnikava
175.Tupiņa Ita5S Bez laika kontrolesĶekava
176.  Turka Līga5S Bez laika kontrolesMēmele
Bauska
177.Uzule Ginta5S Bez laika kontrolesjelgava
178.  Vaiteka Amanda5S Bez laika kontrolesRīga
179.Vaivade Ilze5S Bez laika kontrolesStrenču psihoneiroloģiskā slimnīca
Strenči
180.  Valgere Laura5S Bez laika kontrolesRiga
181.  Vanaga Monta5S Bez laika kontrolesIkskile
182.Vasiļjeva Olga5S Bez laika kontrolesRīga
183.Veide Anete5S Bez laika kontrolesOgre
184.Veinberga Anita5S Bez laika kontrolesRīga
185.  Vētra-Oša Sandra5S Bez laika kontrolesOgre
186.Viga-Rusina Evija5S Bez laika kontrolesBaldone
187.  Vīga-Rusiņa Evija5S Bez laika kontrolesBaldone
188.Vika Inga5S Bez laika kontrolesJelgava
189.Vilsone Ina5S Bez laika kontrolesAuce
190.  Viteka Inese5S Bez laika kontrolesRīga
191.  Vītuma-Jaunzema Anita5S Bez laika kontrolesLabās balvas
Rīga
192.  Voiče Ieva5S Bez laika kontrolesLabās balvas
Rīga
193.Volšteine Elīna5S Bez laika kontrolesAlūksne
194.  Zahvatova Olga5S Bez laika kontrolesriga
195.Zariņa Rūta5S Bez laika kontrolesOgre
196.  Zariņa-Skapste Laura5S Bez laika kontrolesBrunis
Saldus
197.Zeimane Agnese5S Bez laika kontrolesSalacgrīva
198.Zelča Alina5S Bez laika kontrolesInčukalns
199.Zelta Agneta5S Bez laika kontrolesRīga
200.Zeltiņa Inese5S Bez laika kontrolesRīga
201.Zumente Elīna5S Bez laika kontrolesRiga
202.Zvaune Marta5S Bez laika kontrolesSalaspils
203.  Zvejniece Linda5S Bez laika kontrolesStrenči
204.Žindiga Sibilla5S Bez laika kontrolesJēkabpils
205.Žurzdiņa Elīna5S Bez laika kontrolesKSMR FITNESS
Carnikava

BEZ laika kontroles - 10km skrējiens, nūjošana, iešana.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone Anita10S Bez laika kontrolesRīga
2.Avotiņa Anete10S Bez laika kontrolesRiga
3.  Balcere Aiva10S Bez laika kontrolesLejaskurzemes sports
Aizpute
4.Beitāne Antra10S Bez laika kontrolesĶegums
5.  Bogomazova Laine10S Bez laika kontrolesRīga
6.  Cēsniece Alise10S Bez laika kontrolesRīga
7.  Dižbite Marita10S Bez laika kontrolesRīga
8.Drozdova Agrita10S Bez laika kontrolesRīga
9.  Dubovska Marta10S Bez laika kontrolesRīga
10.  Eizentāle Everita10S Bez laika kontrolesRīga
11.  Elerte Ilga10S Bez laika kontrolesĀdaži
12.  Elerte Sabine-Marija10S Bez laika kontrolesĀdaži
13.Ertmane Lilita10S Bez laika kontrolesTukums
14.  Fintjugova Ļubova10S Bez laika kontrolesRīga
15.Gailīte Laura10S Bez laika kontrolesJelgava
16.  Gavrilova Inga10S Bez laika kontrolesCēsis
17.Gintere Ilona10S Bez laika kontrolesDobele
18.Grase Diāna10S Bez laika kontrolesRīga
19.Grinčuka Jekaterīna10S Bez laika kontrolesRīga
20.  Gucu Viktorija10S Bez laika kontrolesRīga
21.Helmane Annija10S Bez laika kontrolesIecava
22.  Ivzāne Elīne10S Bez laika kontrolesRīga
23.  Jansone Iluta10S Bez laika kontrolesLimbaži
24.Jasinska Evija10S Bez laika kontrolesOgre
25.  Jēgere-Grundštoka Gunta10S Bez laika kontrolesVSK Noskrien
Rīga
26.Jonase Rita10S Bez laika kontrolesCēsis
27.  Kalniņa Agrita10S Bez laika kontrolesMadliena
28.Kalniņa Dace10S Bez laika kontrolesRīga
29.Kaniševska Agita10S Bez laika kontrolesSmiltene
30.  Kārkliņa Rebeka10S Bez laika kontrolesSigulda
31.  Kārkliņa Renāte10S Bez laika kontrolesRīga
32.  Kārnupe Santa10S Bez laika kontrolesRīga
33.Keke Katrina10S Bez laika kontrolesRīga
34.  Kokina Līga10S Bez laika kontrolesUpesciems
35.  Krastiņa Jana10S Bez laika kontrolesRiga
36.  Krēsliņa Arita10S Bez laika kontrolesOgre
37.Krilova Monta10S Bez laika kontrolesRīga
38.  Kristholde-Lūse Viktorija10S Bez laika kontrolesRīga
39.  Krūmiņa Beatrise10S Bez laika kontrolesIecava
40.Krūmiņa Laura10S Bez laika kontrolesĶeipene
41.Kukare Iveta10S Bez laika kontrolesRīga
42.  Ķeķe Katrīna10S Bez laika kontrolesRīga
43.Ķeruže Jūlija10S Bez laika kontrolesRīga
44.  Lagzdina Margita10S Bez laika kontroles-
Riga
45.  Lanka Elīna10S Bez laika kontrolesSmiltene
46.  Liepiņa Sintija10S Bez laika kontrolesĀdaži
47.  Linga-Berzina Baiba10S Bez laika kontrolesLATVIAN LIGHTS
riga
48.  Malnace Marika10S Bez laika kontrolesOgre
49.  Marķitāne Dace10S Bez laika kontrolesRīga
50.  Matvejeva Svetlana10S Bez laika kontrolesRīga
51.Mihejeva Juliāna10S Bez laika kontrolesRiga
52.Onckule Vineta10S Bez laika kontrolesRīga
53.Ose Agnese10S Bez laika kontrolesTukums
54.  Ozola Sintija10S Bez laika kontrolesOgre
55.  Pilde Arnita10S Bez laika kontrolesRīga
56.  Poikāne Ilze10S Bez laika kontrolesJelgava
57.  Priede Anna10S Bez laika kontrolesRiga
58.  Puķīte Kitija10S Bez laika kontrolesRīga
59.Rabuško Marija10S Bez laika kontrolesRīga
60.Rabuško Marija10S Bez laika kontrolesLiepāja
61.Rabuško Marija-Kristiāna10S Bez laika kontrolesLiepāja
62.Rabuško Marja-Kristiāna10S Bez laika kontrolesLiepāja
63.  Ruska Irita10S Bez laika kontrolesCēsis
64.Rutkovska Terēza-Beāta10S Bez laika kontrolesRīga
65.Ruža Anna10S Bez laika kontrolesIlūkste
66.  Safronova Līga10S Bez laika kontrolesKSMR fitness
Kadaga
67.  Salmiņa Anete10S Bez laika kontrolesRīga
68.Sāviča Sandra10S Bez laika kontrolesRīga
69.  Smikarste Zaiga10S Bez laika kontrolesJelgava
70.Sniedze Elīna10S Bez laika kontrolesRīga
71.  Sprukule Iluta10S Bez laika kontrolesRīga
72.  Šmite Dace10S Bez laika kontrolesLielvārde
73.  Šnore Gerda-Eleonora10S Bez laika kontrolesRīgas Franču licejs
Rīga
74.  Trankale Sintija10S Bez laika kontrolesRīga
75.  Upena Sandra10S Bez laika kontrolesRīga
76.Vasermane Liene10S Bez laika kontrolesTalsi
77.  Vasermane Signe10S Bez laika kontrolesLimaži
78.  Vasermane Zane10S Bez laika kontrolesTalsi
79.  Vīgante Dina10S Bez laika kontrolesRīga
80.Vilcāne Līva10S Bez laika kontrolesRīga
81.  Zariņa Ita10S Bez laika kontrolesRīga
82.Zeimniece Sniedze10S Bez laika kontrolesGulbene
83.Znotina Dace10S Bez laika kontrolesRiga
84.Zvonkova Inga10S Bez laika kontrolesRīga
85.  Žukovska Linda10S Bez laika kontrolesDNB banka
Rīga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Allena Elizabete-AnnaSB2labs starts
Rīga
4.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
5.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
6.  Ananics HugoVB1Ananici
Tukums
7.Ananics MaiklsVB4Ananici
Sēme
8.  Andrejeva SofijaSB1Rīga
9.  Bauere-Bimšteine SabīneSB1Rīga
10.  Bildere DārtaSB1Ikšķiles novads
11.  Bilders GustavsVB2Ikšķiles novads
12.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
13.Birzaka Jete-JasmīneSB1Rīga
14.  Birzaka Lizete-AnnaSB2Rīga
15.Birze NellijaSB1Ogre
16.  Brauna PaulaSB2Rīga
17.  Bukovska NoraSB3Rīga
18.Bumburs ErnestsVB1Upesciems
19.Buņina JekaterinaSB4Riga
20.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
21.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
22.Dīzenberga MadaraSB1Rīga
23.  Dripe Eimija-EmanuēlaSB1Dripēni
Rīga
24.  Dude ErnestsVB1Rīga
25.Egle Emīlija-ElzaSB1Blome
26.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
Jēkabpils
27.  Estrada-Rendons Staņislavs-FernandoVB1Rīga
28.Fjodorova ElīzaSB1Jelgava
29.  Fjodorova KatrīnaSB2Jelgava
30.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
31.  Gavriša Eleonora-DžemmaSB4bernu skrejiens
riga
32.  Gavriša GabrielaSB3Bērnu skrējiens
riga
33.Gavriša VeronikaSB1bērnu skrējiens
riga
34.  Gilučs OliversVB1Rīga
35.Gonšteins JegorsVB1Rīga
36.Grenins KristapsVB1Jelgava
37.Grenins NikolajsVB1Jelgava
38.Grīnberga ElīzaSB2Rīga
39.Ivdris SvensVB1Blome
40.Jagža RēzijaVB1Rīga
41.Jakovele RebekaSB3bērnu skrējiens
Rīga
42.Jurkevica SamantaSB3Rīga
43.Jurkevics ZemgusVB1Rīga
44.Kābele PaulaSB1Ikšķiles novads
45.Kadirova AgneseSB1Rīga
46.  Kadirovs HaraldsVB4Rīga
47.  Kadirovs JurisVB4Rīga
48.Kājina PaulaSB4Rīga
49.  Kanagina IjaSB1Riga
50.  Kārkliņš IvoVB3Carnikava
51.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
52.  Kazāks KristiānsVB2Mārupes nov., Tīraine
53.Kļaviņš EduardsVB1Rīga
54.Kode AnnijaSB2Rīga
55.  Krasovska AnnijaSB1Ananici
Seme
56.Kreilis MaratsVB2Ādaži
57.Kreilis MarkusVB1Ādaži
58.  Kurzemniece DārtaSB1Rīga
59.Kurzemniece ElzaSB1Rīga
60.Lesničenoka AdrijaSB1Salaspils
61.Liepiņš HugoVB1Puikas
Ādaži
62.Liepiņš OliversVB1Puikas
Ādaži
63.  Loca AgneseSB3Rīga
64.  Locs ValtersVB4Rīga
65.  Lode RobertsVB4Rīga
66.Lokotko ĀronsVB1Rīga
67.Lulle DansVB1ĶEKAVA
68.Lulle Evija-EsmeraldaSB1ĶEKAVA
69.Lulle Juris-JurģisVB1ĶEKAVA
70.  Maceviča DiānaSB4Bauska
71.Matukaite AmelijaSB1Olaine
72.  Matvejevs JustinsVB3Riga
73.Maure Nikola-LetīcijaSB2sa_ma@inbox.lv
Riga
74.  Medvedska MartaSB4JAUNJELGAVA
75.Meiers ReinisVB1Talsi
76.Meiers ReinisVB1Talsi
77.  Miglāns KristersVB2Rīga
78.Mitrohina AlisaSB2Rīga
79.  Movlaiko ArinaSB1Taureņi
Rīga
80.Orlova IlarijaSB2Rīga
81.  Osipova AnnaSB1Osipovu ģimene
Rīga
82.Osis DāvisVB2EA 32
Jurmala
83.Ozolina MartaSB3Ādaži
84.  Paegle BrunoVB1Mans un tikai mans
Rīga
85.Paegle HugoVB1Mans un tikai mans
Rīga
86.Peipiņa Agnete-SamantaSB4Riga
87.Pirags GustavsVB1Rīga
88.Pirags MarkussVB1Rīga
89.  Pronausks AntonsVB4Rīga
90.  Pupola EstereSB3Ogre
91.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
92.  Puzāne AliseSB4Puzanjata
Ludza
93.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
94.Rakstiņš DainisVB1Rīga
95.  Rudzītis ErnestsVB2Limbaži active
Limbaži
96.  Rudzītis TomassVB1Limbaži Active
Limbaži
97.  Saliņš MārtiņšVB2Rīga
98.  Saliņš RegnārsVB1Rīga
99.Siliņa TīnaSB1Rīga
100.Sjakste MarkussVB1Rīga
101.Skolmeisters RičardsVB1Rīga
102.Soliženko KatrīnaSB1Rīga
103.Streipa MāraSB1Rīga
104.  Streļcova EstereSB1Rīga
105.  Sūna Sofija-MariaSB1Riga
106.Šķēla EvelīnaSB1Rīga
107.  Šķēls LinardsVB1Rīga
108.Šļivka Beāte-KeitaSB1Alūksne
109.  Štāls TomsVB3Riga
110.Taujena MartaSB1Rīga
111.Taujenis KārlisVB2Rīga
112.Timofejevs OliversVB1Rīga
113.Tolmačova PoļinaSB1Rīga
114.  Ulase NaomiSB1Jelgava
115.Urbanovičs JorensVB2Kākciems
116.Vasiļjevs EdgarsVB1Rīga
117.  Vectirāne GabrielaSB3ogre
118.  Vectirāne IzabellaSB1Ogre
119.Vīgants VestardsVB1Rīga
120.  Vintere Arta-ElizabeteSB3Rīga
121.  Viteka MadaraSB4Rīga
122.Zvejniece AliseSB1Ozolnieku novads
123.Ždaņenko VeronikaSB1Rīga
124.Ždaņenko VladislavaSB1Rīga

Kopā pieteikušies: 888



2km komandas skrējiens (komandā 2 dalībnieces)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Mamma+meita1. Alise Ermansone
2. Līga Ermansone
2Jāņa mazās meitas1. Kristīne Mičule
2. Indra Supe
3Ome&mazmeita1. Ineta Tunēna
2. Adriana Tunēna
4Dripēni1. Veronika Dripe
2. Eimija-Emanuēla Dripe
5M & E1. Elina Meržan
2. Marina Kukule
6M & E1. Elina Meržan
2. Marina Kukule
7Fiksās skrējējas1. Ginta Sprede
2. Ineta Sprede
8Māsas :)1. Kristīne Grīnberga
2. Sintija Kostjukoviča
9Māsas1. Inga Visendorfa
2. Līga Rolava
10Vītiņu dāmas1. Adrija-Aiva Vītiņa
2. Liena Vītiņa
11Ermansones1. Līga Ermansone
2. Alise Ermansone
12M&M1. Elīna Medvedska
2. Līksma Medvedska
13Optimistes1. Ilze Kļaviņa
2. Dace Lindberga
14Žuļiki1. Baiba Ponomarjova
2. Semija Āboltiņa
15Gavares1. Kristiāna Gavare
2. Līga Gavare
16Raganas1. Elita Jankeleviča
2. Jolanta Gobiņa
17Raganas21. Madara Rožko
2. Dace Bukša
182Dāmas1. Elīna Sēja-Birzaka
2. Nataša Kājina
19Tenerife1. Linda Leigavniece
2. Valērija Alentjeva
20Tenerife1. Linda Leigavniece
2. Valērija Alentjeva
21Raganas21. Dace Bukša
2. Madara Rožko
22Zvaigznes1. Ieva Vdovina
2. Elizabete Vdovina
23Lanīda1. Linda Blumfelde
2. Patrīcija Blumfelde
242B1. Elīza Bērziņa
2. Santa Bērziņa
25LANĪDA1. Iveta Vanaga
2. Sabīne-Anna Egle
26Makars Rakars1. Inese Lieģe
2. Rihards Makars
27A+E1. Agita Auziņa
2. Elīza Bumbure
28Osipovu ģimene1. Jūlija Osipova
2. Anna Osipova
29Ananicas1. Ina Ananica
2. Elza Ananica
30Brunis1. Laura Zariņa-Skapste
2. Līva Skapste
31Salgale Team1. Anna-Linda Dzene
2. Liene Dzene
32Karstās čikses1. Loreta-Marta Skujiņa
2. Lauma Simsone
33Kurzemniece1. Evija Kurzemniece
2. Dārta Kurzemniece
34ELLE & VALERY1. Jeļena Sosnovska
2. Valerija Lisenko
35Fast and Furious1. Julija Krivonoskina
2. Maksims Krivonoskins
36Hofmanītes1. Ilze Hofmane
2. Anna-Gabriela Hofmane
37Zmichy's1. Alija-Agape Zmičerevska
2. Kristīne Zmičerevska
38Raibā pupa1. Inese Bane-Kalniņa
2. Egija Šķēle
39Raibā pupa1. Inese Bane-Kalniņa
2. Egija Šķēle
40Raibā pupa1. Rudīte Bankevica
2. Gundega Bane
41Dzirksteles/Strenču PNS1. Ziedīte Stilbe
2. Iveta Zauska
42NEAPTURAMĀS Mammas1. Jolanta Piraga
2. Inese Vaivade
43Dzirksteles/Strenču PNS1. Inga Šarova
2. Svetlana Karaņikova
44Skudriņas1. Viktorija Daņiļenko
2. Aiga Zandere
45Taureņi1. Anastasija Movlaiko
2. Arina Movlaiko
46Supermāsas1. Iveta Poiša
2. Līga Skuja
47SelAgi1. Agita Brikule
2. Selīna Brikule
48Žogu vāveres1. Kristīne Važa
2. Anda Kiršteine
49Mums garšo eklēri!1. Ketija Broka
2. Dita Bērziņa
50Ieva un Dārta1. Ieva Grēniņa
2. Dārta Damlica
51Rumbenieces1. Līvija Rumbeniece
2. Tīna Rumbeniece
Kopā komandas: 51
Daugavpils PM 2019