Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2019 | Saraksts

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Pusmaratons 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Jēkabsone MadaraS30Salaspils
2.  Mozins JurijsV30Salaspils
3.  Radkovska KristīneS30Salaspils
4.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
5.  Ragovskis DainisV50LDz
Salaspils
6.  Runčs JānisV40Salaspils
7.  Skrypnik OleksandrV30RadhaKrishna
Salaspils
8.  Tolokonceva ElīnaS30VSK Noskrien
Salaspils
9.  Trokša PēterisV30KPOE
Salaspils
10.  Veiss AivarsV60VSK Noskrien
Salaspils
11.  Vilks JurijsV40Riga

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Knauf Skrējiens, 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Berezņevs VitālijsVK30Karate Skola
Salaspils
2.  Blanka KsenijaSK30Salaspils
3.  Fraktniece GunitaSK30Salaspils
4.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
5.  Kļaviņa-Kindzule IevaSK30Salaspils
6.  Kristapsons DēvidsVKJSalaspils ātrie vilki
Salaspils
7.  Ligeris EdgarsVK30Salaspils
8.  Miezīte DianaSK30Salaspils
9.  Peļņiks GunārsVK30Salaspils
10.  Petrovskis HenrihsVK40VSK Noskrien
salaspils
11.  Ratačova ViktorijaSK20Salaspils
12.  Rupeika OlgaSK30Body Factory
Salaspils
13.Skovronska LauraSK20Salaspils
14.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK30Salaspils
15.  Stūriška IndraSK30Salaspils
16.  Vasjoha JekaterinaSK30Salaspils

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Salaspils domes tautas skrējiens, 5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa Laura4SSalaspils
Salaspils
2.  Ābeltiņš Matīss1VSalaspils
Salaspils
3.  Aņetko Jekaterina4SSalaspils
4.  Āre Ilze4SSalaspils
5.  Avota Marija1SSalaspils
6.  Avots Nikolajs1VSalaspils
7.  Caune Malda6S-
Salaspils
8.  Davidova Samanta-Aleksan3SSalaspils
9.  Gribs Daniels1VSalaspils sporta skola
Salaspils
10.  Janišs Ričards1VIM Sports
Salaspils
11.  Jušēns Toms-Rūdolfs1VSalaspils
12.  Kļaviņa Estere1SSalaspils Sporta skola
Salaspils
13.Kuzmica Alona4SSalaspils
14.  Līcītis Emīls1VIM sports
Salaspils
15.Liepiņa Inga4SSalapils
16.  Liepiņa Kristīne4SSalaspils
17.Liepiņš Jānis4VSalapils
18.Liepiņš Lauris4VSalaspils
19.Ligere Baiba4SSalaspils
20.  Ligeris Kristiāns1VIM Sports
Salaspils
21.  Petrovska Evija2SVSK Noskrien
Salaspils
22.  Petrovskis Emīls1VVSK Noskrien
Salaspils
23.  Runča Kate1SSalaspils
24.  Runča Rūta2SSalaspils
25.Safonova Aleksandra4SALL 4
Salaspils
26.Safonovs Aleksejs4VALL 4
Salaspils
27.Safonovs Roberts1VALL 4
Salaspils
28.  Smilga Lelde1SSalaspils
29.  Smilga Solvita4SSalaspils
30.Staševskis Maksims2VSalaspils
31.  Stūriška Evelīna1SSalaspils
32.Vītola Sandra4SSalaspils
33.  Vītols Edvards1VIM Sports
SALASPILS
34.  Vītols Henriks1VSalaspils sporta skola
SALASPILS

Saulkalne-S bērnu skrējiens, 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņš DāvisZ2Salaspils
Salaspils
2.  Akmane AliseM3Salaspils
3.  Belavina MilanaM3Karate Skola
Salaspils
4.  Berezņevs AkimsZ1Karate Skola
Salaspils
5.Dubicka GabrielaM2Salaspils
6.Gasjule JelizavetaM1Salaspils
7.Gasjuls AndrejsZ3Salaspils
8.Gasjuls OleģsZ3Salaspils
9.  Griba OļesjaM1Salaspils
10.  Janiša KatrīnaM1Salaspils
11.Kindzuļs Mikus-RobertsZ1Salaspils
12.  Kupreviča ŠarloteM1-
Salaspils
13.Lablaiks MarksZ1Salaspils
14.Lakovica EstereM1Salaspils
15.  Lazda TomsZ2Salaspils
16.  Līcītis OskarsZ3IM sports
Salaspils
17.  Ligere ElīzaM3Salaspils
18.  Ligere LuīzeM1Salaspils
19.Mičuls AugustsZ1Salaspils
20.Romanovskis IvansZ3Salaspils
21.Runčs MadeM1Salaspils
22.  Rupeika LuīzaM3Body Factory
Salaspils
23.Sīle-Seile KeitaM2Salaspils
24.Slaktere NikijaM1Salaspils
25.  Sola KrišjānisZ2Salaspils
26.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM2Salaspils
27.Terehovs Ralfs-AtisZ2Salaspils
28.Uzule MadaraM1Salaspils
29.  Zaharceva AlinaM1Salaspils
30.  Zaharcevs AndrejsZ2Salaspils
31.  Zaicevs ŅikitaZ3Salaspils
Salaspils
32.Zaščirinskis MarkussZ1Salaspils

Kopā pieteikušies: 93