Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2019" | Saraksts

21km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Beļinskis MārtiņšVM30Baldone
2.  Birks AivarsVM40VSK Noskrien
Rīga
3.Borodunova ViktorijaSM30Rīga
4.Budrevičs ArvisVMKO? man toč' bija jābūt TOP3
Olaine
5.  Butāns JānisVM30Zvēri
Rīga
6.  Caune IvetaSM40Ikšķile
7.  Čudars MatīssVMSalaspils sporta skola
Salaspils
8.  Čuhalovs DmitrijsVM40Tottenham Hotspur FC
Rīga
9.  Dorogokupļa IgorsVMDaugavpils
10.  Driņķis DainisVM40DzSK Lokomotīve
Rīga
11.  Erne KristīneSMRīga
12.  Fedotova ValērijaSM30Riga
13.  Fūrmane MadaraSMSEO MEDIA.LV
Valmiera
14.Gelsebrga-Sokolova MadaraSMRīga
15.  Graudiņa InaSM30VSK Noskrien Vāveres
Jelgava
16.  Gulua OļegsVM30LMD.LV
Rīga
17.  Isajevs VladimirsVM40Rīga
18.  Kazakovs MareksVMKoknese
19.  Kristapsons DēvidsVMĀtrie vilki
Salaspils
20.  Kristapsons GundarsVM40Ātrie vilki
Salaspils
21.  Krūze GatisVM30MARATONA KLUBS 2009
Rīga
22.  Ķikusts TomsVM30TallRo
Salaspils
23.  Langenfelde SintijaSM30Run with Anita
Rīga
24.  Lapsa KristapsVMZvēri
Rīga
25.  Liepiņš VilnisVM40Maratona klubs, LSC
Carnikava
26.  Malahovs NikolajsVM40Salaspils
27.Masteiko EinārsVM40Salaspils
28.  Mazurs PavelsVM40Zoorbagan
Riga
29.  Muceniece GitaSM30Maratona klubs
Rundāles novads
30.  Ņilovs ValdisVM40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
31.  Ozola EvitaSM40Bauska
32.  Panteļejeva AngelikaSM40Skrīveri
33.  Pavļukevičs SandisVM30Edu
Liepāja
34.  Pugacovs StanislavsVM30VSK Noskrien
Salaspils
35.  Putniņš MārcisVM30Rīga
36.  Rozentāls ValdisVM40Ziepniekkalns
Rīga
37.  Runčs JānisVM40Pieci kaķi
Salaspils
38.  Ruskulis AndisVMRīga
39.Scanikovs IljaVM30Jaunolaine
40.  Semjonova GunaSMVentspils
41.  Siliņa MarijaSMRiga
42.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
43.  Sniega IlzeSM30Jelgava
44.Sprogis EdgarsVM30Pretīgās cūkas
Ogre
45.  Stolniece-Permaņicka DiānaSM30Salaspils
46.  Strogonovs DmitrijsVM30Riga
47.  Stulpinskis AgnisVMValmieras VK
Valmiera
48.  Suhihs MaksimsVM30Rīga
49.  Švarcs IvarsVM30LVINFO.LV
Rīga
50.  Trokša PēterisVM30KPOE
Salaspils
51.Tumana IevaSM30Fizkultūras nora
Ogre
52.Vidins AigarsVM30Salaspils
53.  Vidiņš AigarsVM30Salaspils
54.  Vilcāne AgneseSM30Salaspils
55.  Vilks JurijsVM40Riga
56.  Zēberga GintaSM30Salaspils
57.  Zinovskis VladislavsVM30MOREX.LV
Rīga

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Apinis AgnisVJelgava
2.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
3.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
4.Bite VinetaS40Inčukalns
5.  Bogustovs ĒvaldsV40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
6.  Bušmanis ArvilsV50Līvānu VK
Līvāni
7.  Bušmanis AskoldsV50Salaspils
Salaspils
8.  Celnokova JelizavetaS30Rīga
9.  Cepurītis OskarsV30KNAUF
Salaspils
10.Čačka JānisVRembate
Keguma nov.
11.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
12.  Dosbergs DainisV30Salaspils
13.  Ezerkalns GatisV30Rīga
14.  Feteris AigarsVSPORTLAND/NIKE
Zante
15.  Frēliha MadaraS30Maratona Klubs / VFK Staldzene
Ventspils
16.  Gaile LīnaSSiguldas Maratona klubs
Sigulda
17.Girs VladimirsVAlūksne
18.  Irnests RaitisVRīga
19.Isakovičs DmitrijsV30džedaj
Jugla
20.  Jākobsone LīgaS30Rīga
21.  Jansone AleksandraSRīga
22.Jēkabsone MadaraSSalaspils
23.  Kanaviņš AinisV50SSK BEBRA
Aizkraukle
24.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
25.  Kaspere ZaneS30Bauska
26.  Kļaviņa-Kindzule IevaS30Salaspils
27.Korņijčuks KirilsVRīga
28.  Krastiņš JānisV30zibenzellis
ogre
29.  Krūmiņa MarutaS30Maratona klubs
Tukums
30.  Ķikuste LoretaSSalaspils sporta skola
Salaspils
31.Liepa MārisV30EM SOUND SERVICES
Salaspils
32.Liepiņš ArmandsV30Salapils
33.  Liepiņš LaurisV30Salaspils
34.Losāns AndrisV30Pūķis
Salaspils
35.  Lubinecka DianaS30Salaspils
36.  Lūse InāraS50carnikava
Carnikava
37.  Mežiels Krišs-JānisVKur ir mana komanda?
Ogre
38.  Muceniece ZaneSIkšķile
39.Nereta IlzeSSalaspils
40.Nikiforovs SergejsVSalaspils
41.  Ņitočkins NikolajsVMOREX.LV
Rīga
42.  Orlovskis AndisVKNAUF
Saurieši
43.Ozoliņš JānisV30Salaspils
44.  Peļņiks GunārsV30Salaspils
Salaspils
45.  Pole KristiānaSRīga
46.  Priedītis VilnisV50LYCONET
Rīga
47.  Rakšte LīgaSMaratona klubs
Rīga
48.  Roze SanitaS30Salaspils
49.Seglenieks JurisV30Lielvārde
50.  Sekste LauraSLAUMIŅAS REZIDENCE
RĪGA
51.  Sermolīte IlzeS40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
52.  Siliņa KristinaS50Salaspils
53.  Sokolova SaivaS40Salaspils
54.  Sokolovs AleksandrsV30Maratona klubs 2009
Rīga
55.  Sokolovs SandisV40Salaspils
56.  Solovjovs ĒiksVSapaspils Sporta skola
Salaspils
57.  Stupins-Jēgers AndrejsV30Rīga
58.  Stūrīte IvetaS30Sigulda
59.  Stūrītis JānisV40Sigulda
60.  Ščetiņins JurijsV50Salaspils
61.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
62.  Trūps AndrisV30Maratona klubs 2009
Riga
63.  Upenieks DainisV40SK Ozolnieki B
Jelgava
64.Upite-Apine IneseSJelgava
65.  Urbāne IlzeS40Rīga
66.  Vasjoha JekaterinaS30Salaspils
67.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
68.  Veips JānisV30Jēkabpils
69.Veisberga VinetaS40Saldus boksa klubs
Saldus
70.  Volkova KristīneS40Riga
71.Weiss FlorenceSSon
72.  Zariņa ZitaS30Riga
73.  Zlaugotne LīgaSAloja
74.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraS3Body Factory
Salaspils
2.  Akula BirutaS4Salaspils
3.  Anaņjeva AnastasijaS2Salaspils sporta skola
Salaspils
4.Andersone LīvaS3Liepāja
5.  Anspaka MarutaS4Salaspils
6.  Anspaks ĒriksV1Salaspils sporta skola
Salaspils
7.  Avdejevs GuntarsV4zaķi 1
Ogre
8.  Avens JānisV4Maratona Klubs/Rembate
Keguma nov.
9.  Bainora AgateS1Salaspils sporta skola
Salaspils
10.  Bainora ElīnaS1Sapaspils Sporta skola
Salaspils
11.  Bānis AndrejsV2Salaspils sporta skola
Salaspils
12.  Beķeris ValtersV1Salaspils sporta skola
Salaspils
13.Bērziņa Justīne-PaulaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
14.  Bočkovs DenissV3LSC, Massage4you.lv
Salaspils
15.  Bruževica AneteS4Rīga
16.Burajeva JelenaS4Salaspils
17.Circāne OļesjaS3Salaspils
18.Čeredņičenko ZaneS2Lēns un vēl lēnāks
Ogre
19.  Čudars JēkabsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
20.Daļecka SanijaS1Lielvārde
21.  Dmitračenoks SergejsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
22.  Dosberga AgateS1Salaspils sporta skola
Salaspils
23.Ēķe-Ozoliņa AnnaS3Salaspils
24.Feldentāle VitaS3Skrienam uz Berlīni
Stopiņu nov.
25.  Felšus KārlisV1Felšus
Salaspils
26.Fiļipovs OļegsV3OBT
Baloži
27.  Gribs DanielsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
28.Jansone IevaS4Ogre
29.Jaščenoka MētraS1Salaspils
30.Ježaka GabrielaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
31.  Jušēns Toms-RūdolfsV1Salaspils
32.Kalēja LindaS3RUN to LIVE
Rīga
33.  Karulis UldisV4Grobiņa
34.  Kazāka LauraS2Ogres novada Sporta Centrs
Ogre
35.  Kirilova SandraS1Salaspils sporta skola
Salaspils
36.  Kļaviņa EstereS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
37.  Kļaviņa Eva-EvelīnaS1Salaspils
38.  Kukšinova JūlijaS3Salaspils
39.Kunovs AndrejsV2MOREX.LV
Rīga
40.Kupreviča LīgaS3Savējie
Salaspils
41.  Kupreviča ŠarloteS1Savējie
Salaspils
42.  Ķikuste AneteS3TallRo
Salaspils
43.  Ķikusts LūkassV1TallRo
Salaspils
44.Ķīse LolitaS3Ķīši
Salaspils
45.Ligere BaibaS3Salaspils
46.  Ligere ElīzaS1Salaspils
47.  Ligeris EdgarsV3Salaspils
48.  Ligeris KristiānsV1Salaspils
49.  Linde RihardsV2Valmieras VK
Valmiera
50.Litevskis RobertsV3Rīga
51.  Lucika Anna-LauraS1Salaspils sporta skola
Salaspils
52.  Maleja AigaS3Lielvārde
53.  Matusevičs TomassV1Salaspils
54.Meinerts GuntisV3Salaspils
55.Mežiels JānisV4Es un Krišs
Ogre
56.  Moļvinska AnastasijaS2Rīga
57.Muižniece LindaS2Lēns un vēl lēnāks
Ogre
58.  Naglis AinārsV4Rīga
59.Nikiforova VeronikaS2Salaspils
60.Ozolins JurisV4Salaspils
Salaspils
61.  Ozoliņš GustavsV1Salaspils
62.  Pāķe GundegaS3Saulkrasti SRT
Saulkrasti
63.  Pāķis EduardsV4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
64.Plinte Kaspars-ReinisV1Salaspils
65.  Poļakovs ArtemijsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
66.Puriņš MārisV2KĀJPUTNI
Cēsis
67.Rakstiņš IvoV1Salaspils sporta skola
Salaspils
68.  Rudzītis GintsV3Valmieras velo vienība
Kocēnu novads
69.Spridzāne SantaS4Salasppils
70.  Sproģis SandisV4Tet
Rīga
71.  Stepurova ElizabeteS1Salaspils sporta skola
Salaspils
72.  Stūrītis JānisV1Siguldas Sporta skola
Sigulda
73.  Stūrītis MartinsV1Siguldas Sporta skola
Sigulda
74.  Šale IvitaS3SSK BEBRA / AIZKRAUKLE
Skrīveri
75.  Tropa IlonaS4BJK
Valmiera
76.  Vancāns IvoV2IPF Digital
Rīga
77.  Viļumovs OttoV1Salaspils / Zīriņi
Rīga
78.Vladimirovs RihardsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
79.  Zaharova ŽaneteS1Salaspils sporta skola
Salaspils
80.  Zaķis MārtiņšV1Salaspils sporta skola
Salaspils
81.  Zālīte MelānijaS1Ķekava
82.  Zālītis MareksV3Ķekava
83.  Zēbergs ErnestsV1Zēbergi
Salaspils
84.  Zinovatnaja IvetaS4Rīga
85.Zpevak ZdenekV3Salaspils
86.  Zvēra ElīnaS3Ikšķile
87.Zviedris KārlisV3Skrienam uz Berlīni
Salaspils
88.Žureviča LauraS2Ogre

10km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  De-Kopē Brigita10-SNUJ-50carnikava
Carnikava
2.  Dīce Ruta10-SNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
3.  Dīcis Uldis10-VNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
4.Eglons Pēteris10-VNUJ-50Rīga
5.  Gailis Dainis10-VNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
6.  Kuka Kristīne10-SNUJLēdmane
Lēdmane Lielvārdes novads
7.Mangelsone Zane10-SNUJOgre
8.  Muceniece Lauma10-SNUJĶekava
9.  Pērkone Laura10-SNUJNūjo ar vēju
Liepāja
10.  Puriņa Aija10-SNUJKĀJPUTNI
Cēsis
11.  Ragovska Denisa10-SNUJ-50Draiskule
Rīga
12.  Ragovskis Dainis10-VNUJ-50LDz
Salaspils

5km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Biķerniece Iveta5-SNUJ-50Skrīveri
2.  Gaile Lote-Lea5-SNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
3.Gusevs Vjačeslavs5-VNUJ-50KNAUF
Saurieši
4.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5-SNUJ-50Rīga
5.  Pērkone Eleonora5-SNUJKNAUF
Saurieši / Ikšķile
6.  Rudzītis Artūrs5-VNUJIndividuāli
Liepāja
7.  Ruks Oskars5-VNUJKNAUF
Rīga
8.Sondore Ļubova5-SNUJKNAUF
Saurieši

Kopā pieteikušies: 239



Sportlat lojalitātes CashBack karte