Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas pilsētā deklarēto iedzīvotāju reģistrēšanās skrējienam "Jelgavas Nakts pusmaratons" | Saraksts

Jelgavas pilsētā deklarētajiem, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisV50Jelgava
2.  Anitena AigaS40Jelgava
3.Auniņš ĢirtsV40Jelgava
4.  Bāliņš AndrisVSK Dzērvene / VSK Noskrien
Jelgava
5.  Barovska LīgaSJelgava
6.  Bartuševics OskarsV40Ventilators
Jelgava
7.Bērziņš AndrisVJelgava
8.Bodnieks MārtiņšVRīga
9.  Bome KristaSJelgava
10.  Brakovskis JānisVJelgava
11.  Brasavs-Muižnieks ZintisV40OK Alnis
Jelgava
12.  Burmeisters OskarsVRīga
13.  Butāne GunitaS40Zemgales Ziņas
Jelgava
14.  Butāne GunitaS40Zemgales Ziņas
Jelgava
15.  Butāns JānisVJelgava
16.Duļbinska LīvaSJelgava
17.  Dzalbe KrišjānisVJelgava
18.Elins MarisVJelgava
19.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
20.  Gedrovica AgneseSjelgava
21.  Grava NormundsV40Jelgava
22.  Greiškāne DaigaS40VSK Noskrien
Jelgava
23.  Ģīrupnieks ĢirtsVJelgava
24.Hauka LindaSCTS
Jelgava
25.  Hofmanis NaurisVREMOSS
Jelgava
26.  Ignatjevs RomualdsV50Jelgava
27.  Jansons ValērijsV40Jelgava
28.  Jēkabsons RaitisVJelgava
29.  Jurševskis JānisVjelgava
30.Kalniņa AgneseSJelgava
31.Krūklītis ArtūrsVJelgava
32.  Krūmiņa AnitaSJelgava
33.Kuduma KristīneSJelgava
34.Kudums JānisVJelgava
35.  Ķīselis RaivisVJelgava
36.  Leitlande LigitaS40Zemgales Ziņas
Jelgava
37.  Liflands ArtūrsVJelgava
38.Lisenkovs RobertsVJelgava
39.  Mačevskis AndrisV40Jelgava
40.  Neuss-Lucs TomassVFolkmaņi
Jelgava
41.Nikolajevs PēterisVJelgava
42.Olavs AigarsVJelgava
43.Ozold DenissVRun to live
Jelgava
44.  Ozollapiņš MārtiņšVJelgava
45.  Ozols MārisVJelgava
46.  Poiša IvetaSJelgava
47.Prīsis GatisVJelgava
48.  Puris Tomass-DenielsVSusurs
Jelgava
49.  Reinicāne GuntaSJelgava
50.  Roga RaimondsVReReReRiRa
Jelgava
51.  Romanovska JanaSZemgales Ziņas
Jelgava
52.  Ronis RaimondsVJelgava
53.  Rumbenieks KasparsVJelgava
54.  Rutka AinārsVJelgava
55.Sējāns ArnisV40Jelgava
56.  Semjonovs JurisV40Zemgales Ziņas
Jelgava
57.  Sutika MarksV.Jelgava
58.Švītiņa AelitaS40Jelgava
59.  Undzena JustineSJelgava
60.  Vālands RihardsV50CTS
Jelgava
61.  Vasiļevska SintijaSJelgava
62.  Verza UģisVJelgava
63.Vilmanis JānisVJelgava

Jelgavas pilsētā deklarētajiem, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrejevs AndrejsVN40Jelgava
2.  Anitens UldisVN40Jelgava
3.Anstrāts EdgarsVN20Jelgava
4.  Bartuševics KārlisVNJ.Jelgava
5.  Batna RaimondaSN50Jelgava
6.  Berga EvitaSN30Jelgava
7.  Blumbergs Ričards-TomassVNJ.Jelgava
8.  Brakovska LailaSN30Jelgava
9.  Brauna LīgaSN30jelgava
10.Brauns KristersVNJjelgava
11.Brauns OskarsVN40jelgava
12.  Buhrote LīgaSN30jelgava
13.  Buhrots DainisVN40jelgava
14.Burkāne DaceSN40Jelgava
15.Burkāns VarisVNJ.Jelgava
16.  Caune KasparsVNJ.Sporto visa klase
Jelgava
17.Ceplis VasiljsVN40Jelgava
18.  Cēsnieks KevinsVNJ.Jelgava
19.  Cirsis AskoldsVN40MARATONA KLUBS
Jelgava
20.  Daibe AnceSNJ.Jelgava
21.  Daibe ZaneSN30Jelgava
22.  Darģe MadaraSNJ.Jelgava
23.  Daubure DaceSN30Jelgava
24.  Djakonovs RičardsVNJ.Jelgava
25.Djakonovs RičardsVNJ.Jelgava
26.  Dunajevs AleksandrsVN30Jelgava
27.  Dzalbe SabīneSN20Jelgava
28.Dzepuka LauraSNJ.Zemgales Ziņas
Jelgava
29.  Eglājs JānisVN40Jelgava
30.Eglītis AndisVN40Jelgava
31.  Freimanis IvoVN20Jelgava
32.Freimanis JānisVN40Jelgava
33.Gailis AldisVN20Jelgava
34.Gailītis MārtiņšVN30Jelgava
35.Gohberga Eva-ElīzaSNJJelgava
36.  Grandāns GatisVN20Jelgava
37.  Grava KristersVN20Jelgava
38.Grigorjeva NatalijaSN30Jelgavā
39.  Grigorjevs EduardsVN30Fortum
Jelgava
40.  Gurtlava DaceSNJ.Jelgava
41.  Ģeņģergailis AinisVN40Jelgava
42.  Heimane IevaSN30Jelgava
43.  Hercs MikusVN20Jelgava
44.  Jansons IvarsVN30Jelgava
45.  Jēkabsons RobertsVN20Jelgava
46.  Jungfermane EnijaSNJ.Jungfermaņi
Jelgava
47.Kacēna KristīneSN30Jelgava
48.  Kalns AldisVNJJelgava
49.  Kalns GundarsVN20Jelgava
50.Kazanskis MārtiņšVN40Jelgava
51.  Klīve JānisVN40Purva bridējs
Jelgava
52.  Konovaluks ArtursVN30Froster
Jelgava
53.  Konutis JānisVN20M&K
Jelgava
54.  Kovaļevska-Eglāja AgneseSN30Jelgava
55.  Križanauska IneseSN50Jelgava
56.Krūklītis ArtūrsVNJJelgava
57.Krūklītis ArtūrsVNJJelgava
58.  Krūklītis MārtiņšVNJJelgava
59.  Krūmiņš MareksVN30Jelgava
60.Kubile AgitaSN20viena pate
jelgava
61.  Kubliņa-Ķemere RenāteSN20Liepāja
62.  Kubliņš OttoVNJ.Jelgavas 4.vidusskola 7.c klase
Jelgava
63.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
64.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
65.Ķezbere MartaSN20Jelgava
66.  Labanoviča MadaraSN30Jelgava
67.Legzdiņa LiliānaSN20Jelgava
68.  Leibus IngunaSN50Jelgava
69.Leibus OskarsVN30Jelgava
70.Lizunova ZaneSN20Jelgava
71.Lukaševičs GatisVN30Ģimene
Jelgava
72.  Maido LinardsVN20M&K
Jelgava
73.  Maksimčuks AleksejsVNJJelgava
74.  Marčinkus KristīneSN30OZOLNIEKI
JELGAVA
75.  Marčinkus RaisaSN50sk Ozolnieki
Jelgava
76.  Matulēna AijaSN30Jelgava
77.  Melderis KalvisVN20Jelgavas novads
78.  Metene AnnijaSN20Jelgava
79.  Milgrave KitijaSN20Jelgava
80.  Millers AlvisVN30Jelgava
81.  Miščenko RobertsVNJJELGAVA
Jelgava
82.  Netenbergs JānisVN20Jelgava
83.  Osīte IlzeSN30Jelgava
84.Ozola MonikaSN20Rīga
85.  Ozola SanijaSNJ.Jelgava
86.  Ozoliņa SandijaSN20Sandijas komanda
Jelgava
87.Ozoliņa SanitaSN40Jelgava
88.  Patupa LīgaSN30Jelgava
89.Pilandere GunitaSN30Jelgava
90.  Pitrāns ArtūrsVN30Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
91.Pleiers DāvidsVN20Jelgava
92.Popovskis EduardVN20Jelgava
93.Priedītis MārtiņšVN40Jelgava
94.Priedītis MārtiņšVN40Jelgava
95.Priedītis MārtiņšVN30Jelgava
96.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
97.  Reinicāns UldisVN40Jelgava
98.Romule IvetaSN30Jelgava
99.Rubene AiritaSN20Jelgava
100.  Rulle LīgaSN40Jelgava
101.  Rullis KasparsVN40Ruļļi
Jelgava
102.  Rumjanceva AiraSN30Jelgava
103.  Rutka KristīneSN20Jelgava
104.  Sama SolvitaSN30Jelgava
105.  Semjonova IngūnaSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
106.Semjonovs ElvijsVNJ.Zemgales Ziņas
Jelgava
107.Sergijevičs ArtjomsVNJ.Jelgava
108.  Slāģis JānisVN30Jelgava
109.  Slišāne AmandaSN20Jelgava
110.  Sniega IlzeSN30Jelgava
111.  Sniegs KasparsVN40Jelgava
112.Stankevičs AnatolijsVN50Jelgava
113.Stankēvičs ArvisVN30Jelgava
114.Stokmane ElīzaSN20Jelgava
115.  Sturme AleksandrsVN40C.T.Co
Jelgava
116.Šika KristinaSN30Jelgava
117.Trestjans RičardsVNJJelgava
118.Ungure SanitaSN30Jelgava
119.  Upmale EmīlijaSNJ.FOLKMAŅI
Jelgava
120.  Upmalis NaurisVN30VONDARSOUN
Jelgava
121.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
122.  Veidemanis TomsVN20Jelgava
123.  Vīgants EndijsVN20Jelgava
124.Vīksna LeoVN40Jelgava
125.  Virviča-Jansone AļonaSN30Jelgava
126.  Volodins GeorgijsVN20Jelgava
127.  Zeps IvoVN20Jelgava
128.  Zīberts RičardsVNJ.Jelgava
129.  Ziediņa-Budze RasaSN30Jelgava
130.  Zonenbergs RaivisVN30Jelgava

Jelgavas pilsētā deklarētajiem, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelīte RenāteSTJelgava
2.  Agafonovs IgorsVTBJelgava
3.  Akšanova VanesaSTBJelgava
4.Akulovs NaurisVTJelgava
5.Andersone Linda-ElvaSTBJelgava
6.  Anitena MadaraSTBJelgava
7.  Antāne AijaSTJelgava
8.  Audzeviča JanaSTJelgava
9.  Audzevičs AndrisVTJelgava
10.  Bahmane JanaSTJelgava
11.  Banziņa IneseSTJelgava
12.  Bartuševics DāvisVTBJelgava
13.  Bartuševics MikusVTBJelgava
14.  Beitāne LoretaSTAJelgava
15.  Birne AivaSTJelgava
16.  Blumberga InetaSTJelgava
17.  Blumbergs KristersVTBJelgava
18.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
19.Bondarenko TamaraSTJelgava
20.  Boreiko IngaSTJelgava
21.  Brakovska AnnaSTBJelgavas 4 VSK
Jelgava
22.Brakovska MartaSTBJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
23.  Brakovska ZaneSTJelgava
24.  Brasava-Muižniece LoretaSTBJelgava
Jelgava
25.  Brasavs ArtūrsVTBJelgavas SPS
Jelgava
26.  Brasavs-Muižnieks MarkussVTBJelgava
Jelgava
27.  Budze AmandaSTBJelgava
28.  Budze RenāteSTBJelgava
29.  Buhrote ElizabeteSTAjelgava
30.  Buhrots MārisVTBJelgava
31.  Bullītis RaiensVTBJelgava
32.  Butāne EvitaSTJelgava
33.  Butāne Luīze-GabrielaSTBJelgava
34.  Cabija DiānaSTJelgava
35.  Ceple AneteSTJelgava
36.Cernevska PatricijaSTBBernu skrejiens
Jelgava
37.Cēsniece DanielaSTAJelgava
38.  Dambīte AndraSTJelgava
39.  Dambīte-Polīte IevaSTJelgava
40.Devena MadaraSTBJelgava
41.Diena SindijaSTJelgava
42.Dobrāja IlzeSTJelgava
43.Donova Baiba-ItaSTBJelgava
44.  Donova IngaSTJelgava
45.  Donovs Emīls-NiksVTBJelgava
46.  Eglāja Krista-AnnijaSTBJelgava
47.Egle Elīna-KristiānaSTA5km
Jelgava
48.  Egle LauraSTAJelgava
49.Eglītis RūdisVTBJelgava
50.  Eihvalds AndrejsVTJelgava
51.  Ekerte PaulaSTBsporto visa klase
Jelgava
52.  Ekša JekaterinaSTJelgava
53.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
54.Fomenko IgorsVTBJelgava
55.  Fomenko SergejsVTJelgava
56.  Freibergs AlensVTBJelgava
57.Freibergs ArtūrsVTJelgava
58.Freimane VijaSTStrazdiņi
Jelgava
59.  Gailīte-Ribčinska EdīteSTJelgava
60.  Gedrovica IevaSTAJelgava
61.  Gelvere DanielaSTAJelgava
62.  Gelvere KristīneSTJelgava
63.  Gelvere PaulaSTBJelgava
64.Gohberga Eva-ElīzaSTAJelgava
65.  Gorska JūlijaSTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
66.  Gorškova NataļjaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
67.  Gorškova VeronikaSTJSPS
Jelgava
68.  Gorškovs IgorsVTJelgava
69.  Grāmatiņa DaceSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
70.Grantina KristineSTMazie
Jelgava
71.  Grantiņa GintaSTJelgava
72.  Grava MatīssVTBJelgava
73.  Grava ZaneSTJelgava
74.  Gridjuško JeļizavetaSTJelgava
75.  Gridjuško SofjaSTJelgava
76.Grigorjeva AnastasijaSTJelgava
77.Grinfelds ImantsVTJelgava
78.  Grinšpone ElvaSTJelgava
79.Grišāne SelīnaSTAJelgava
80.  Ģeņģergailis RenardsVTBJelgava
81.Herberts KārlisSTAJelgava
82.Ieviņa Anna-MartaSTBKrāsainie
Jelgava
83.  Ieviņa RitaSTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
84.Ilmere KristīneSTAJelgava
85.  Indriksone ElitaSTJelgava
86.  Indriksons GuntarsVTJelgava
87.  Jablonska KarinaSTJelgava
88.  Jablonskis ArtūrsVTJelgava
89.Jankēviča SvetlanaSTJelgava
90.  Jansone AivijaSTJelgava
91.  Jaunzems Raens-MārcisVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
92.  Jēkabsons RobertsVTJelgava
93.  Jevsins ReinisVTBFolkmaņi
Jelgava
94.  Jevsins ŽanisVTJelgava
95.  Jungfermane EstereSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
96.  Jungfermane RitaSTJungfermaņi
Jelgava
97.  Jungfermanis GotfrīdsVTJungfermaņi
Jelgava
98.  Kalna LindaSTSkrien
Jelgava
99.Kalniņa RūtaSTJelgava
100.  Kalniņš KlāvsVTBJELGAVA
101.  Kalniņš MiķelisVTBJelgava
102.  Kalniņš RenārsVTBJelgava
103.  Kalnišķe MaretaSTAJelgava
104.  Kalnišķe TīnaSTBJelgava
105.Kampuss KasparsVTJelgava
106.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
107.Kazanskis MārtiņšVTJelgava
108.Klive VinetaSTJelgava
109.  Klovane IndraSTJelgava
110.  Kotova VeronikaSTBJelgava
111.  Kotovs NikitaVTBJelgava
112.Kravalis GuntisVTJelgava
113.  Krūklīte RenāteSTBJelgava
114.  Krūmiņa ElzaSTBJelgava
115.Krūmiņa MāraSTBJNSC
Jelgava
116.  Krūmiņš KlāvsVTBJelgava
117.Kuduma LaimaSTBJelgava
118.Kudums RobertsVTBJelgava
119.  Kuksa MāraSTNūjo un esi vesels!
Jelgava
120.  Kūms SandisVTjelgava
121.  Kusiņa GitaSTJelgava
122.  Kuzins VladislavsVTJelgava
123.  Ķīsele DaceSTJelgava
124.  Ķīsele SanitaSTBJelgava
125.  Lāce AgitaSTAUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
126.Lakstīgala-Viatere LanaSTJelgava
127.  Laudāns ĞirtsVTBJelgavas 4. Vidusskola
Jelgava
128.  Lellis KristapsVTBSporto visa klase
Jelgava
129.  Liepiņa KristīneSTJelgava
130.Liepiņš GuntarsVTJelgava
131.Lietiņa LindaSTJelgava
132.Lipšāne EvitaSTJelgava
133.  Lode MārisVTJelgava
134.  Lucs ErvinsVTJelgava
135.  Lucs KasparsVTJelgava
136.Lukaševičs GatisVTĢimene
Jelgava
137.  Maksimčuks AleksejsVTJelgava
138.  Mame IlzeSTJelgava
139.  Mamis AigarsVTJelgava
140.Marchenko VladimirVTJelgava
141.Maškovska OksanaSTJelgava
142.  Matulēns JānisVTJelgava
143.  Meija GunaSTJelgava
144.  Mengote IneseSTJelgava
145.  Miļūna DanielaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
146.  Mirzajanova VeronikaSTJelgava
147.  Muižniece-Brasava SandraSTJelgava
Jelgava
148.  Nartišs RūdolfsVTJelgava
149.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
150.  Neuss-Lucs RainersVTAJelgava
151.  Nevlana LīgaSTJelgava
152.  Nevlans RihardsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
153.  Novika DzintraSTJelgava
154.Novozilovs MaksimsVTAJelgava
155.  Ordinate DarjaSTAJelgava
156.Orlova AgneseSTJelgava
157.  Orlova HelēnaSTBJelgava
158.Orlovs AgneseSTJelgava
159.Ostrovska OļesjaSTJelgava
160.Ostrovskis AivisVTBJelgava
161.Ošiņa MaijaSTJelgava
162.  Ozoliņa GuntaSTOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
163.Ozoliņš ArtisVTJelgava
164.Pavlaviča MaijaSTJelgava
165.Pelša JēkabsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
166.Pelša MartaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
167.  Pilecka JovitaSTĢimene
Jelgava
168.  Pirogs RihardsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
169.  Poiša AmandaSTBJelgava
170.  Priede DagnijaSTJelgava
171.  Prikulis VairisVTJelgava
172.Prīse AgneseSTJelgava
173.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
174.  Reine IneseSTJelgava
175.  Reinis RaivoVTBJelgava
176.  Ribčinska EvelīnaSTBJelgava
177.  Ribčinskis AleksandrsVTJelgava
178.  Riekstiņš Artūrs-RobertsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
179.  Roga RenārsVTBReReReRiRa
Jelgava
180.  Roga RenāteSTReReReRiRa
Jelgava
181.  Roga RihardsVTBReReReRiRa
Jelgava
182.  Rulle AliseSTAJelgava
183.  Rullis Patriks-PaulsVTBJelgava
184.  Rumba NatālijaSTAJelgavas BJSS
Jelgava
185.Sadovska IrinaSTJelgava
186.Safronoviča LitaSTJelgava
187.  Salenieks DanielsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
188.Samiļins MaksimsVTJelgava
189.  Sams ArtisVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
190.  Sams ArtūrsVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
191.Samuļone AnnijaSTJelgava
192.  Saulite TomsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
193.Sehonina TatjanaSTJelgava
194.Sehonins DmitrijVTJelgava
195.  Sējāne Līva-SalvīnaSTBJelgava
196.  Sējāns ValtersVTBJelgava
197.  Seklitis KristapsVTBJelgava
198.Sēklītis LeldeSTBJelgava
199.Seljanins RadionsVTBJelgava
200.  Semjonova Anna-MarijaSTJelgava
201.  Sergijevičs MarksVTB4 vidusskola
Jelgava
202.  Sidorova AngelinaSTBJelgava
203.  Sidorova JeļizavetaSTJelgava
204.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
205.  Silava ElizabeteSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
206.  Silava Marija-AneteSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
207.Silava SandaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
208.  Silavs GuntisVTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
209.  Siliņš DzintarsVTJelgava
210.  Siliņš HelmutsVTAJelgava
211.Skoromka AliseSTJelgava
212.  Slāģe DanaSTJelgava
213.Slavišena AliseSTJelgava
214.  Stablinieks DanielsVTBJelgava
215.  Stalidzāne SintijaSTAJelgava
216.  Stāmers MarkussVTBJelgava
217.  Stepanovs PāvelsVTJelgava
218.Stokmane EstereSTBKrāsainie
Jelgava
219.Stokmane EstereSTBKrāsainie
Jelgava
220.Stokmanis EduaurdsSTBKrāsainie
Jelgava
221.  Strāders ReinisVTJelgava
222.  Strautnieks MārisVTJelgava
223.  Suboča EvelīnaSTAJelgava
224.  Šalājeva AliseSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
225.  Šaripo SantaSTJelgava
226.Šaumane IevaSTJelgava
227.  Šīna AmandaSTJelgava
228.  Šķirus DaceSTJelgava
229.  Šķirus JānisVTJelgava
230.  Šķirus RūtaSTBJelgava
231.Šurma LieneSTBJelgava
232.Tabaka MadaraSTJelgava
233.Taube ReičelaSTBJelgavas 4 vidusskola
Jelgava
234.  Tihonovs RuslansVTJelgava
235.  Tiltiņa SintijaSTJelgava
236.  Tiltiņš JānisVTJelgava
237.  Timermane DiānaSTTimermaņa foto
Jelgava
238.  Trankale LauraSTJelgava
239.  Trankalis EinārsVTJelgava
240.  Trankalis MarkussVTBJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
241.Trestjana NataljaSTJelgava
242.  Učelniece ElizabeteSTBJelgava
243.Učelnieks JānisVTJelgava
244.  Uļčugačevs VadimsVTĢimene
Jelgava
245.Umbraška SanitaSTAJelgava
246.  Upeniece MartaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
247.  Upenieks RobertsVTAKamakura Jelgava
Jelgava
248.  Upīte AgneseSTJelgava
249.Upmane RaitaSTJelgava
250.Upmanis Tomass-KārlisVTBJelgava
251.  Ūvena AdrianaSTBŪveni
Jelgava
252.Ūvena SintijaSTŪveni
Jelgava
253.Ūvens RenārsVTŪveni
Jelgava
254.  Uzlovs RomānsVTJelgava
255.  Vaita LigitaSTJelgava
256.Veiķeniece AigaSTJelgavas
257.Veiķenieks JānisVTJelgava
258.  Veiķenieks Rainers-AdriansVTBJelgava
259.Veršūns KristapsVTJelgava
260.  Vēveris KristiānsVTJelgava
261.  Veženkova IngaSTJelgava
262.  Viatere LaineSTBJelgava
263.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFolkmaņi
Jelgava
264.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFolkmaņi
Jelgava
265.Vīgante KateSTBJelgava
266.Vīksna Elīna-KristaSTBJelgava
267.  Viksna Toms-KristiansVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
268.  Vilnīte AntraSTVilnīši
Jelgava
269.  Vilnītis GustavsVTBVilnīši
Jelgava
270.  Vilnītis RobertsVTBVilnīši
Jelgava
271.Visockis MārisVT1
Jelgava
272.Voicka Mišela-SofijaSTJelgava
273.Volgemute IlzeSTJelgava
274.Zacepins AleksejsVTJelgava
275.Zīle Raivis-RainersVTAJelgava
276.  Zīle SimonaSTJelgava

Jelgavas pilsētā deklarētajiem, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonova NikaSB2Jelgava
2.  Alksnis MarkussVB3Jelgava
3.  Auziņš MārcisVB2Jelgava
4.Bačkova NadeždaSB2Jelgava
5.Bačkova VeraSB1Jelgava
6.  Bāliņa KateSB1Jelgava
7.  Bāliņa LīvaSB2Jelgava
8.  Bartuševica MadeSB1Jelgava
9.  Baškirovs BrunoVB1PII
Jelgava
10.Beķeris Toms-RitvarsVB1Jelgava
11.Bērziņa Evelīna-EsmeraldaSB2Jelgava
12.  Bērziņš RobertsVB4Jelgava
13.  Bikova EvelīnaSB2Jelgava
14.Bikovs RenārsVB1Jelgava
15.  Bila LeilaSB3Jelgava
16.Borisenoka Sarika-SkārletaSB3Jelgava
17.  Borisenoks Sanders-StasisVB1Jelgava
18.  Brauna EmīlijaSB3Jelgava
19.  Brigmanis-Briģis Ričards-AugustsVB3Jelgava
20.  Budze BeāteSB1Jelgava
21.Buhrots ErnestsVB1Jelgava
22.Bullīte KarolīnaSB1Jelgava
23.Ceple ElizabeteSB1Jelgava
24.  Cēsniece AleksaSB3Jelgava
25.Cipcenko MarkussVB4jelgava
26.Čaikovska JaroslavaSB1Jelgava
27.Čerņavskis Markuss-RaitisVB1Jelgava
28.  Daibe MartaSB1Jelgava
29.  Dargevica MerilinaSB1Jelgava
30.  Devena DārtaSB4Bērnu
Jelgava
31.Dobrāja EmīlijaSB1Jelgava
32.Eglite EmilijaSB3Bernu skrejienam
Jelgava
33.  Eihvalde Adriāna-AneteSB3Jelgavā 4. vidusskola
Jelgava
34.Engelands EndijsVB1Mazie
Jelgava
35.Engelands HugoVB2Mazie
Jelgava
36.Fiņķe KristiānaSB1Jelgava
37.  Fjodorovs KirilsVB3Jelgava
38.  Fomenko AnastasijaSB3Jelgava
39.Freiberga ElzaSB4nav
jelgava
40.Freibergs HenriksVB1Jelgava
41.Freimane LoretaSB3Jelgava
42.Garbilis ErnestsVB2Jelgava
43.  Gavriša Eleonora-DžemmaSB4bernu skrejiens
jelgava
44.  Gavriša GabrielaSB3Bērnu skrējiens
Jelgava
45.Gavriša VeronikaSB1Bērnu skrējiens
Jelgava
46.  Grava MartaSB1Jelgava
47.Grēniņš NikolajsVB1Jelgava
48.  Grigorjevs RolandsVB2Fortum
Jelgava
49.Ģeņģergaile NellaSB1Jelgava
50.Ieviņa Anna-MartaSB4Krāsainie
Jelgava
51.  Jakšts Emīls-GustavsVB1Jelgava
52.Jankēviča DiānaSB1Jelgava
53.  Jansone PatrīcijaSB1Jelgava
54.  Jansons ErnestsVB1Jelgava
55.  Jansons RičardsVB1Jelgava
56.Jevsins ErnestsVB1Jelgava
57.  Jungfermane EstereSB4Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
58.  Jungfermane JustīneSB1Jungfermaņi
Jelgava
59.Jungfermanis RegnārsVB1Jungfermaņi
Jelgava
60.Kalniņa AnnijaSB3Jelgava
61.Kalniņš EmīlsVB1Jelgava
62.Kārkliņa AliseSB2Jelgava
63.Kārkliņš ReinisVB2Jelgava
64.  Kaufmanis MarksVB3Jelgava
65.  Klīve KlāvsVB1Jelgava
66.Komara DarijaSB2Jelgava
67.Konopeckis RičardsVB4Jelgava
68.Konovaluks MarksVB1Froster
Jelgava
69.Kopilovs KristapsVB1Jelgava
70.Koteļeņeca VeronikaSB1Bernu skrējiens
Jelgavas
71.  Koteļeņeca ViktorijaSB1Bernu skrejiens
Jelgava
72.  Kravalis MarkussVB1Jelgava
73.  Kravcovs EdvardsVB1Jelgava
74.  Krūmiņa LīvaSB1Jelgava
75.  Kuksa LindaSB4Jelgava
76.  Kunigs DomeniksVB4Jelgava
77.Kurčānovs MarksVB4Jelgava
78.Kusiņa EstereSB1Jelgava
79.Kusiņš ĒriksVB1Jelgava
80.  Labanoviča AnnaSB3Jelgava
81.  Labanovičs MārisVB2Jelgava
82.Lapina KarlīnaSB1Jelgava
83.Lapina MarkussVB1Jelgava
84.Leināte EstereSB3Jelgava
85.Leitis MārcisVB2Jelgava
86.Liepiņa EnijaSB1Jelgava
87.Liepiņa RebekaSB1Jelgava
88.Liepiņš KristersVB3Jelgava
89.  Lietiņa AnnijaSB1Jelgava
90.  Lietiņa KintijaSB4Bērnu skrējiens
Jelgava
91.  Linde RaiensVB1Jelgava
92.Linde RaulsVB1Jelgava
93.Lipšāns MarkussVB2Jelgava
94.Lode MarkussVB1Jelgava
95.Lovkova ElīnaSB1Jelgava
96.  Lukaševičs MiksVB3Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
97.  Lukina AliseSB2Lukinu ģimene
Jelgava
98.  Lukina JūlijaSB1Lukinu ģimene
Jelgava
99.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
100.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
101.  Marčenko ArtjomsVB3INOVUS TEAM
Jelgava
102.  Meija AnnaSB1Jelgava
103.  Meija EvelīnaSB3Jelgava
104.  Miļūna EliānaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
105.  Montvids KirilsVB2Jelgava
106.Nonberga MontaSB2Jelgava
107.Novaša SofijaSB1Jelgava
108.Ņeverovska AliseSB2Jelgava
109.Ņeverovska LauraSB2Jelgava
110.Ņeverovskis OskarsVB4Jelgava
111.Osītis GustavsVB3Jelgava
112.Osītis RūdolfsVB1Jelgava
113.Ozarskis KārlisVB1Jelgava
114.Ozola KristaSB4Jelgava
115.  Ozoliņa SignijaSB3Ozo-klans
Jelgava
116.  Ozoliņš ValtersVB3Ozo-klans
Jelgava
117.  Pafrāts KristsVB3Jelgava
118.Papina AnnaSB1Bērnu
Jelgava
119.  Papins ArtūrsVB3bērnu
Jelgava
120.Pelša MartaSB4Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
121.Pliksha ViktorijaSB2Jelgava
122.  Poišs RobertsVB3Jelgava
123.Pumpišs AleksandrsVB1Jelgava
124.Raupa EstereSB1Jelgava
125.Reja RebekaSB1Jelgava
126.  Ribčinska ArinaSB2Jelgava
127.Riekstiņš Kristers-ErnestsVB2Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
128.  Romanovs MakarsVB4jelgava
129.Romulis MiksVB1Jelgava
130.Rose SāraSB1Jelgava
131.  Rudzika MarijaSB3Jelgava
132.  Rudziks MartinsVB4Jelgava
133.  Rudziks ViktorsVB3Jelgava
134.  Rutkopa IevaSB3Jelgavas 4 vidusskola
Jelgava
135.Sāvičs DāvisVB2Jelgava
136.Sējāns JānisVB1Jelgava
137.Sergaņenko AdriansVB1Jelgava
138.Siliņa KatrīnaSB2Jelgava
139.Siliņš KristapsVB1Jelgava
140.Siliņš RūdolfsVB2Jelgava
141.Silvjane BellaSB1Jelgava
142.Sniega KateSB1Jelgava
143.Sniega PaulaSB2Jelgava
144.Sniegs MārtiņšVB3Jelgava
145.Staņevičus PatrīcijaSB4Jelgava
146.Stokmane EstereSB1Krāsainie
Jelgava
147.Stokmane EstereSB4Krāsainie
Jelgava
148.Stokmanis EduaurdsSB4Krāsainie
Jelgava
149.  Strādere RebekaSB4Jelgava
150.Strautiņa EvelīnaSB1Jelgava
151.  Sturme ElīzaSB4C.T.Co
Jelgava
152.Sturme HelmutsVB1C.T.Co
Jelgava
153.  Šakurova AleksandraSB4Jelgava
154.  Šalājevs EdvardsVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
155.Šiļvjane BellaSB1Jelgava
156.Šiļvjane MadaraSB3Jelgava
157.  Šķirus SalvisVB2Jelgava
158.Šteimane ElīzaSB1Jelgava
159.  Šteimane LindaSB2Jelgava
160.  Šteimanis ReinisVB3Jelgava
161.  Tabaka Vanesa-KimaSB3Jelgava
162.Taube RailijaSB1Jelgavas 4 vidusskola
Jelgava
163.Teterļeva KarolīnaSB1Jelgava
164.  Tiltiņa Emīlija-MartaSB3Jelgava
165.  Tiltiņa EnijaSB1Jelgava
166.Tiltiņš KrišjānisVB1Jelgava
167.Trankalis RonijsVB1Jelgava
168.  Upeniece MartaSB4Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
169.Usacova AdrianaSB1Jelgava
170.Uzlovs ArinaSB1Jelgava
171.  Uzlovs MakarsVB4Jelgava
172.  Vagele AdrianaSB2Jelgava
173.Veiķenieks Emīls-JānisVB1Jelgava
174.Viaters ArmandsVB1Jelgava
175.  Viekals-Gasjūns TomsVB3Folkmaņi
Jelgava
176.Vilmanis KlāvsVB1Jelgava
177.  Vilnīte MāraSB2Vilnīši
Jelgava
178.  Vilnītis GustavsVB3Vilnīši
Jelgava
179.Zacepina KarīnaSB1Jelgava
180.Zacepins RičardsVB3Jelgava
181.  Zelmene GabrielaSB4Jelgavas 4.vsk
Jelgava
182.  Zīberte MadaraSB3Jelgava
183.Zikmane RutaSB4Jelgava
184.Zikmanis RobertsVB3Jelgava
185.  Zīle RainersVB3Jelgava
186.  Zīle RitvarsVB2Jelgava
187.  Zimele MadaraSB1Jelgava
188.  Zimelis RaivoVB3Jelgava
189.  Žeimots RaivisVB2Jelgava

Jelgavas pilsētā deklarētajiem, Ģimenes skrējiens, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādiņa AndaDalībnieceJelgava
2.Andersone Liene-TīnaDalībnieceJelgava
3.  Andrejevs AndrejsDalībnieksJelgava
4.  Brakovska AnnaDalībnieceJelgavas 4 VSK
Jelgava
5.  Cabija DiānaDalībnieceJelgava
6.Cēsniece MarutaDalībnieceJelgava
7.  Dargevica AndaDalībnieceJelgava
8.Dudkina IrinaDalībnieceJelgava
9.  Gailīte-Ribčinska EdīteDalībnieceJelgava
10.  Grantiņa GintaDalībnieceJelgava
11.  Grēniņa IevaDalībnieceJelgava
12.Grēniņš NikolajsDalībnieksJelgava
13.  Grigorjevs EduardsDalībnieksFortum
Jelgava
14.  Grigorjevs RolandsDalībnieksFortum
Jelgava
15.  Hofmane LīgaDalībnieceJelgava
16.Ieviņa Anna-MartaDalībnieceKrāsainie
Jelgava
17.  Jansons ErnestsDalībnieksJelgava
18.  Jungfermane EnijaDalībnieceJungfermaņi
Jelgava
19.  Jungfermane EstereDalībnieceJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
20.  Jungfermane JustīneDalībnieceJungfermaņi
Jelgava
21.  Jungfermane RitaDalībnieceJungfermaņi
Jelgava
22.  Jungfermanis GotfrīdsDalībnieksJungfermaņi
Jelgava
23.Jungfermanis RegnārsDalībnieksJungfermaņi
Jelgava
24.  Klīve EmīlijaDalībnieceJelgava
25.Kopilovs AndrejsDalībnieksJelgava
26.Kopilovs KristapsDalībnieksJelgava
27.Koteleneca ZaneDalībnieceJelgava
28.Koteļeņeca ZaneDalībnieceJelgava
29.  Koteļeņecs ViktorsDalībnieksja
Jelgava
30.Leināte EstereDalībnieceJelgava
31.Leināte IlzeDalībnieceJelgava
32.  Lezdkalne AmandaDalībnieceJelgava
33.Lietiņa LindaDalībnieceJelgava
34.Linde MarksDalībnieksJelgava
35.  Linde RaiensDalībnieksJelgava
36.Linde RaulsDalībnieksJelgava
37.Linde SintijaDalībnieceJelgava
38.  Lovkova JūlijaDalībnieceJelgava
39.Lukaševičs GatisDalībnieksĢimene
Jelgava
40.  Lukaševičs MiksDalībnieksJelgavas 4. vidusskola
Jelgava
41.Māliņa KristīneDalībnieceMāliņi
Jelgava
42.  Matulēna AijaDalībnieceJelgava
43.  Meija EmīlsDalībnieksJelgava
44.  Meija ZintaDalībnieceJelgava
45.Meijere-Fiņķe LīgaDalībnieceJelgava
46.  Nartišs RūdolfsDalībnieksJelgava
47.  Ozola IngaDalībnieceJelgava
48.Ozola LetīcijaDalībnieceJelgava
49.  Ozols MārisDalībnieksJelgava
50.Papina AnnaDalībnieceBērnu
Jelgava
51.  Papins ArtūrsDalībnieksbērnu
Jelgava
52.Prīse AgneseDalībnieceJelgava
53.  Ribčinska ArinaDalībnieceJelgava
54.  Ribčinska EvelīnaDalībnieceJelgava
55.  Ribčinskis AleksandrsDalībnieksJelgava
56.Sēklītis JānisDalībnieksJelgava
57.  Seklitis KristapsDalībnieksJelgava
58.Sēklītis LeldeDalībnieceJelgava
59.Sēklītis MārīteDalībnieceJelgava
60.Sokels ArtursDalībnieksJelgava
61.Sokels IljaDalībnieksJelgava
62.Stabiņgaite AgneseDalībnieceJelgava
63.Stablinieks EdijsDalībnieksJelgava
64.Stablinieks KārlisDalībnieksJelgava
65.  Stāmers MarkussDalībnieksJelgava
66.Stokmane EstereDalībnieceKrāsainie
Jelgava
67.Stokmane EstereDalībnieceKrāsainie
Jelgava
68.Stokmanis EduaurdsDalībnieceKrāsainie
Jelgava
69.Šteimane ElīzaDalībnieceJelgava
70.  Šteimane LindaDalībnieceJelgava
71.Šteimane MadaraDalībnieceJelgava
72.  Šteimanis ReinisDalībnieksJelgava
73.  Tiltiņa Emīlija-MartaDalībnieceJelgava
74.  Tiltiņa EnijaDalībnieceJelgava
75.  Tiltiņa SintijaDalībnieceJelgava
76.  Tiltiņš JānisDalībnieksJelgava
77.Tiltiņš KrišjānisDalībnieksJelgava
78.  Trankale LauraDalībnieceJelgava
79.  Vilnīte MāraDalībnieceVilnīši
Jelgava
80.Vilnītis MārtiņšDalībnieksVilnīši
Jelgava
81.Zeltina LigitaDalībnieceZeltiņi
Jelgava
82.  Zīle IjaDalībnieceJelgava
83.  Zīle RainersDalībnieksJelgava
84.  Zīle RitvarsDalībnieksJelgava

Kopā pieteikušies: 742



Daugavpils PM 2019