Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens PILTENE 2019, Ventspils nov. atklātais čemp. 10km un 5km šosejas skrējienā | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSN40MARATONA KLUBS
TALSI
2.Abražuns IntarsVN30Rīga
3.  Akmeņkalns EdgarsVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
4.  Almane DaceSN20SK TĒRAUDS
Tukums
5.  Ausmanis JānisVN50Katrīna
Kuldīga
6.  Auziņš ImantsVN50Maratona Klubs
Ventspils
7.  Berga LindaSN30Saldus
8.  Bogustovs ĒvaldsVN40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
9.  Būmans GuntarsVN50Matisons Runner’s Club
Liepāja
10.  Būmans KārlisVN20Matisons Runner’s Club
Liepāja
11.  Caics ArtūrsVN30---
Rīga
12.  Caics JānisVN60---
Rīga
13.  Ernstsone AgneseSN20Ventspils
14.  Fecers Andris-EdgarsVNJJūrmala
15.  Fišere AnitaSN40Maratona Klubs
Dobele
16.  Fišers ĢirtsVN30Maratona Klubs
Dobele
17.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
18.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
19.  Grīnvalds GuntisVN40Maratona Klubs
Ventspils
20.  Gruberte ZaneSN40Rīga
21.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
22.  Ivanova JeļenaSN30Liepāja
23.  Jakovļevs VitālijsVN30www.endo.lv
Cēsis
24.Jaunzems KasparsVN30Jelgava
25.  Jonelis AndrisVN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
26.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
27.  Konavko DmitrijsVN30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
28.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
29.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
30.  Liepiņš VilnisVN60Maratona klubs, LSC
Carnikava
31.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
32.  Neuss-Lucs TomassVN20Bauskas novads
33.  Ņikiforovs LinardsVN40Matisons Runner’s Club
Kazdanga
34.  Ņilovs ValdisVN40Maratona Klubs
Ogre
35.  Pucens GuntisVN50Kuldīga
36.  Purvīte ArtaSN30Rīga
37.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
38.  Ruskulis AndisVN20Rīga
39.  Sermolīte IlzeSN40Jelgava
40.  Sincovs AntonsVN30Maratona klubs Ventspils
Ventspils
41.  Skrundenieks DzintarsVN30Deva Fitness
Liepāja
42.  Sparāns TomassVN20Lielvārde
43.Sprūde ZaneSN40Rīga
44.  Stulpinskis AgnisVN20Valmieras VK
Valmiera
45.  Šenbergs ArvīdsVN20Piltene
46.  Šenbergs KārlisVN20Piltene
47.  Štekerhofa AgneseSN30Ventspils
48.  Tamsone EgijaSN40Matisons Runner’s Club
Kazdanga
49.  Teteruks VitalijsVN30Ventspils
50.  Upenieks DainisVN50Jelgava
51.  Upmale EmīlijaSNJJelgava
52.  Vahere-Abražune EmīlijaSNJRīga
53.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņa LienīteSTStendes SAULE
Stende
2.Bērziņa SamantaSTBStendes SAULE
Stende
3.  Bulkina MarinaSTStendes SAULE
Stende
4.Čegauska KristīneSTAIndividuāli
Liepāja
5.  Čerņecovs DidzisVTBLiepāja
6.  Čerņecovs EdgarsVTBLiepāja
7.  Daukste DaceSTJelgava
Jelgava
8.Dauksts HelmutsVTBJelgava
9.Dauksts KristapsVTAJelgava
Jelgava
10.  Djačoka AlīnaSTRīga
11.  Dzintars KasparsVTFK BANDAVA
Priekule
12.  Fišers RalfsVTBMaratona Klubs/Folkmaņi
Jaunpils
13.  Fišers RūdolfsVTAMaratona Klubs/Folkmaņi
Jaunpils
14.  Gerke ViestursVTBPope
15.  Griķe AmandaSTBDaugavpils Runners
Daugavpils
16.Grīnerte SabīneSTVentspils
17.Gugāns SandisVTJELGAVA
18.  Haino MartaSTMaratona klubs
Ventspils
19.  Kafizova JanaSTVentspils
20.  Kafizova SabīneSTPiltene
21.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
22.  Korns GunārsVTBVentspils
23.  Kresa LieneSTPiltene
24.Lagzdiņa DitaSTpvsk
Piltene
25.  Lagzdiņš KārlisVTPiltenes vsk.
Piltene
26.Līce IneseSTPiltene
27.  Liekmanis RaivoVTBMARATONA KLUBS
Nīkrāce
28.  Matisova MartaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
29.  Matisova RūtaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
30.  Miltiņa ElīnaSTAMiltiņi
Vērgale
31.  Miltiņa GunitaSTLiepāja
32.  Miltiņa LindaSTBJelgava
33.  Miltiņš ArtūrsVTAJelgava
34.  Ņikiforova RigondaSTMatisons Runner’s Club
Kazdanga
35.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
36.  Rone ReičelaSTBAizpute
37.  Rozītis IngussVTKuldīga
38.Rungevica NellijaSTBVentava
39.Rungevics OlafsVTBVentava
40.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
41.  Strauss SanijsVTAVentspils novada BJSS
Piltene
42.  Svars AgrisVTVentspils
43.  Šteinbergs RobijsVTBSia\\'\\'AM Sporta Aģentūra\\'\\'
Piltene
44.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
45.  Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
46.Vilemsons Daniels-ĢirtsVTBIndividuāli
Liepāja
47.  Voina KristaSTVentspils Sparss
Piltene
48.  Zālīte AnnikaSTBRīga
49.  Zālīte LoretaSTBRīga
50.  Zālīte MelānijaSTBFK Auda
Ķekava
51.  Zālītis LaurisVTRīga
52.  Zālītis MareksVTĶekava
53.  Ziemelis RolandsVTPiltene

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB3Piltene
2.Ābele AnnikaSB3Piltene
3.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
4.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
5.  Āboltiņa SanijaSB2Piltene
6.  Babris SandisSB4Māteru Jura Kazdangas pamatskola
Kazdanga
7.Berga UndaSB3Saldus
8.  Bergmane BeāteSB1Piltene
9.  Bērziņa MontaSB1Piltene
10.  Bogustovs ReinhardsVB3Ogre
11.  Danilovskis VladimirsVB1Riga
12.Dauksts JēkabsVB2Jelgava
13.  Egle OlafsVB1Ventspils
14.Ernstsons ValtersVB1Ventspils
15.  Fišere DinaSB3Dobele
16.Fišere MartaSB1Dobele
17.Grāvīte KateSB1Ventspils
18.Grāvītis KristapsVB2Ventspils
19.Grīnerts DanielsVB2VENTSPILS
20.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
21.  Grīnvalds MartinsVB2Maratona Klubs
Ventspils
22.  Jonelis MartinsVB2Ventspils
23.Kohancika EkaterinaSB1Ventspils
24.Kohanciks DmitrijsVB2Ventspils
25.  Krūmiņš Ansis-TeodorsVB4Blāzma
26.Kukurīte EmīlijaSB2Piltene
27.  Ķeņģis ValtersVB3Ventspils triatlona klubs
Ventspils
28.Lagzdiņš EmīlsVB1pvsk
Piltene
29.Lapiņa GabrielaSB1Ventspils
30.  Līce LauraSB2Piltene
31.Mednis NamejsVB1Kuldīga
32.Melnūdris Alberts-DāvisVB1Rīga
33.  Melnūdris Emīls-JānisVB2Rīga
34.  Miķelsone IevaSB3BJSS Piltenes sporta skola
Piltene
35.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
36.Ņikiforovs MartinsVB1Matisons Runner’s Club
Kazdanga
37.  Pūlmanis RobertsVB3Ventspils
38.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
39.Rahunoka ElzaSB2Ventspils
40.  Rone AlīnaSB2Aizpute
41.Ronis RūdisVB1Aizpute
42.Rumberga EmīlijaSB1Ventspils
43.Rumberga EstereSB1Ventspils
44.  Salna KristersVB2Aizpute
45.Salna SandrisVB2Aizpute
46.Salnāja AneteSB2Liepāja
47.Saveļjevs KristapsVB1Liepāja
48.Sihalijeva AdrianaSB1Ventspils
49.Siliņš MatīssVB4VENTSPILS
50.Sineps ArtūrsVB2Ventspils
51.Sumļennaja KeitaSB1Ventspils
52.  Šihaļijevs AlansVB1Ventspils
53.Štekerhofa AmandaSB4Ventspils
54.  Štekerhofs ErnestsVB3Ventspils
55.  Zālītis JānisVB2Rīga
56.  Zālītis MarkussVB1Ķekava
57.  Ziemele EvelīnaSB2Piltene
58.  Ziemelis KristsVB1Piltene
59.  Ziemelis MatīssVB1Piltene

5km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš VoldemārsVNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
2.Bileskalne SilvijaSNUJPopes nūjotājas
Pope
3.Bosch MarthaSNUJErnstmÜhl
4.Budre AntraSNUJPiltenes nūjošanas klubs
Piltene
5.  Budris RimantsVNUJPiltenes nūjošanas klubs
Piltene
6.Dauksts MārtiņšVNUJJelgava
Jelgava
7.Gerke InitaSNUJPopes nūjotājas
Pope
8.  Heiberga AinaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
9.  Lindenblate EvaSNUJNūjotāju klubs Piltene
Piltene
10.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
11.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
12.  Pāvala SolvitaSNUJPILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE
13.  Petrova AndaSNUJPiltene
14.Šteine IntaSNUJPopes nūjotājas
Pope
15.  Šteine KristīneSNUJPopes nūjotājas
Pope
16.  Zemīte LieneSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
17.  Zīverte IlzeSNUJPILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE

Kopā pieteikušies: 182



Valmieras maratons 2019