Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ķekavas novada sporta svētku velobrauciens 2019 | Saraksts

Ķekavas avots sporta distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksandrova JelenaFS4 senioresveloclub
Riga
2.  Aleksandrovs AleksandrsMS5 veterāniveloclub
Rīga
3.  Andersons RobertsMS1 junioriELKOR RRS
Riga
4.Bērziņš RenārsMS3 vīrieši IITEAM ZZK
Rīga
5.Binovskis Bruno-MārtinšMS1 junioriELKOR RRS
Riga
6.  Bruzinskis JānisMS5 veterāniVirsotne/MARMOT
Kuldīga
7.Mengiss MartinsMS2 vīrieši IDreem teem
Riga
8.  Prančs JānisMS5 veterāniveloclub
Riga
9.  Pundurs AldisMS4 senioriELKOR RRS
Jūrmala
10.Romanovs VitālijsMS3 vīrieši IIveloclub
Rīga
11.Stapjaks RostislavsMS4 seniori-
RAGANA
12.  Strēlis EdijsMS2 vīrieši IELKOR RRS
Jaunmārupe
13.Šuļga AndrejsMS3 vīrieši IIgruppetto.ru
Riga
14.  Vikštrems ArvilsMS2 vīrieši IELKOR RRS
Kalngale

Putnu fabrikas Ķekava tautas distance „Stiprie stilbiņi”

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Arājs EgīlsMT3 vīrieši IRīga
2.Barkane LauraFT3 sievietes Im nb
,nb
3.  Bartuševičs MečislavsMT6 veterāniELKOR RRS
Marupe
4.  Blūzmanis EdgarsMT4 vīrieši IIVELLAPĒDA
Rīga
5.  Brēmanis AnsisMT3 vīrieši IELKOR RRS
Ādaži
6.Daņiļevičs DmitrijsMT3 vīrieši IRiga
7.Gamarra-Kapunjajs AlbertoMT3 vīrieši INav
Rīga
8.Germans UldisMT4 vīrieši IIELKOR RRS
Talsi
9.  Grundulis Kārlis-ValtersMT2 jauniešiELKOR RRS
Rīga
10.  Jaunzems RobertsMT3 vīrieši IRīga
11.Kokle GvidoMT2 jauniešiELKOR RRS
Rīga
12.Liepins JanisMT3 vīrieši IAdazi
13.Lubāns AndrisMT6 veterāniCarnikava
14.Lukašanecs OļegsMT2 jauniešiELKOR RRS
Rīga
15.  Pegasovs AndrejsMT4 vīrieši IIELKOR RRS
Rīga
16.  Pomarņevskis SergejsMT6 veterāniELKOR RRS
Rīga
17.  Sedlovs ValdisMT4 vīrieši IISwedbank
Baloži
18.  Spigovska Adele-IlgaFT3 sievietes IELKOR RRS
Rīga
19.  Spigovskis EdmundsMT6 veterāniELKOR RRS
Rīga
20.  Strelis EduardsMT3 vīrieši IELKOR RRS
Rīga
21.Švāgers OskarsMT4 vīrieši IIVelo Iecava
Bauska
22.  Vaivode IlonaFT5 senioresELKOR RRS
Rīga
23.  Vaivode LāsmaFT2 jaunietesELKOR RRS
Rīga
24.  Vējons JānisMT6 veterāniELKOR RRS
Baldone
25.Vikštrems ElvijsMT3 vīrieši IELKOR RRS
Salaspils
26.Vorobjovs AleksandrsMT4 vīrieši IILatvian Anime Otaku Cycling Team
Rīga

Oshee Ģimenes distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aušeiks MārisOshee ģimenes distanceveloprieks
Dobele
2.Goldberga LaumaOshee ģimenes distanceBaloži
3.  Goldbergs TomsOshee ģimenes distanceBaloži
4.Grīnberga LailaOshee ģimenes distanceBaloži
5.Grīnberga RebekaOshee ģimenes distanceBaloži
6.Grīnbergs GatisOshee ģimenes distanceBaloži
7.Kārkliņš AigarsOshee ģimenes distanceĶekava
8.Krupenko DaceOshee ģimenes distance3DK
Ķekava
9.Krupenko DainisOshee ģimenes distance3DK
Ķekava
10.Krupenko DanielaOshee ģimenes distance3DK
Ķekava
11.Riekstiņa KristīneOshee ģimenes distanceRuncīši
Ķekava
12.  Sekste JanaOshee ģimenes distanceBaloži
13.Vanaga IlzeOshee ģimenes distanceĶekava

Herkuless Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Burve LoretaHerkuless bērnu distanceĶEKAVA
2.Burvis GustavsHerkuless bērnu distanceĶEKAVA
3.Endriksone-Indriksone ElizabeteHerkuless bērnu distanceRīga
4.Endriksone-Indriksone MartaHerkuless bērnu distanceRīga
5.Kalniņa GabriēlaHerkuless bērnu distanceĶekava
6.Kaševskis DominiksHerkuless bērnu distanceĶekava
7.Lācis EmīlsHerkuless bērnu distanceJūrmala
8.Nikolajeva LorēnaHerkuless bērnu distanceĶekava
9.Rjabova AliseHerkuless bērnu distanceĶekava
10.Sedlova AliseHerkuless bērnu distancePII Avotiņš
Baloži
11.  Semenenko DenissHerkuless bērnu distanceRRS Alfa
Riga
12.  Semenenko ValerijaHerkuless bērnu distanceRiteņvasara
Riga
13.Zaščirinskis MarkussHerkuless bērnu distanceSpils
Salaspils
14.Zinovjeva JeļizavetaHerkuless bērnu distanceRāmava
15.Zinovjevs DāvidsHerkuless bērnu distanceRāmava

Kopā pieteikušies: 68



Daugavpils PM 2019