Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Priekules MTB velomaratons 2019 | Saraksts

Maratons, 55 - 65 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ālītis UldisMV35DTG-MySport
Ventspils
2.  Ansulis AndisMV50RK Liepāja
Liepāja
3.  Barkauskas ŽydrūnasMV40Versmė MTB
Plungė
4.  Cildermanis GuntisMV50Priekule
5.Freidenfelds ArmandsMV50-
Skrunda
6.Gerojevs AleksandrsMV30Ebike Machine
Rīga
7.  Gludava AgneseMS30Liepājā
8.  Gludavs AskoldsMV35RK Liepāja
Liepāja
9.  Gulbis-Švans MārtiņšMV40Priekules Veloklubs
Priekule
10.  Jankovs DmitrijsMV50MTB Grobiņas novads
Liepāja
11.  Kapralovs AleksandrsMV50Velo+
Rīga
12.  Lazdāns GundarsMV50RK Liepāja
Liepāja
13.  Muižnieks OskarsMV30DTG - MySport
Liepāja
14.Navardauskaite DovileMS30Palanga
15.  Ozols MarkussMV20Gramzdas velosports/ ArtisJ.P.
Liepāja
16.  Pauzere EvijaMS40Gramzdas velosports /ArtisJP.
Gramzda
17.  Petkus BaibaMS30RK Liepāja
Cimdenieki
18.  Petkus GvidoMV35RK Liepāja
Cimdenieki
19.  Sisolatins ArtursMV35Team ZZK
Rīga
20.  Skutelis AivarsMV50Team ZZK
Rīga
21.  Smotrovs KonstantīnsMV30Ebike Machine
Rīga
22.Sungaila GitanasMV40Versme MTB
Plunge
23.  Šteinbergs KristapsMV35Priekules veloklubs
Priekule
24.Švarcs ImantsMV30Gramzdas velosports/ ArtisJ.P.
Liepāja
25.  Valužis AļģirtsMV40Priekules veloklubs
Priekule
26.Vauras AlvydasMV50Versme MTB
Plunge

Pusmaratons, 28 - 35 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ainars BergsV50RK Liepāja
Liepāja
2.  Ancāns MārtiņšV30Velo Liepāja
Liepāja
3.Atāla AgneseS20Liepāja
4.Balaško AndrisV30UPB
Liepāja
5.  Berķis AldisV35Priekules veloklubs
Priekule
6.  Bibis JānisV35Regbija Klubs
Liepāja
7.  Braže JānisV30Gramzdas velosports/ Artis J.P.
Aizpute
8.  Brigmane MontaS20Baldone
9.Brūkle SamantaS18Aizpute
10.Brūklis JānisV40Aizpute
11.Bukovskis AigarsV50Velotreniņi/SUF
Mārupe
12.Cvibelis ArmandsV20Liepaja
13.  Čukurs UldisV50MTB Grobiņas novads
Liepāja
14.Dundurs MarkussV16Nīcas VSK
Nīca novads
15.  Flakse AnceS18Krastmaļi
Dunalka
16.  Gredzens JorensV35Vellapēda
Kazdanga
17.  Grenovska LāsmaS30Gramzdas velosports/Artis J.P.
Gramzda
18.  Grenovskis MadarsV16Gramzdas velosports/Artis J.P.
Gramzda
19.  Jansons RalfsV16Priekules veloklubs
Priekule
20.  Jarmoška LeonasV50Klaipeda
21.Jarošenko VjačeslavsV35Velo Liepāja
Liepāja
22.  Jesers IntarsV20nav
Liepaja
23.  Jirgensons UldisV40RK Liepāja
Liepāja
24.  Jucevičius StanislovasV50Telšiai
25.Jurevičius GediminasV18Versmė MTB
Plunge
26.  Jurgensons EdijsV35Ogre
27.  Kačanovs SergejsV40MTB Grobiņas novads
Priekule
28.  Karzons AivisV20Gramzdas velosports/ Artis J.P.
Liepāja
29.  Kils ReinisV40Gramzdas velosports/ Artis J.P.
Liepāja
30.  Kļumels JānisV35Rīga
31.  Knubis EmīlsV16Nīcas VSK
Nīca
32.  Knubis ĢirtsV18Nīcas VSK
Nīca
33.Kokins RolandsV18Nīcas VSK
Nīca
34.Kruma AnnijaS20Velotreniņi.lv/Sufferfest
Rīga
35.  Ķemers SandisV30DTG-Mysport
Rīga
36.Lēvalds ViestursV30MTB Grobiņas novads
Grobiņa
37.  Markaitis VaclovasV60Skuodas
38.  Mazurs KārlisV20Jūrmala
39.  Milčs NormundsV40Lidot.lv
Rīga
40.  Mors UldisV30Liepāja
41.Mūrēns GuntisV40Gramzdas velosports/Artis J.P
Nīca
42.  Mūsiņš KārlisV16Nīcas VSK
Nīca
43.  Naļivaiko MārisV50Velotreniņi.lv/Sufferfest
Liepaja
44.Orinskis DainisV30Liepāja
45.  Orinskis JānisV35Liepāja
46.  Ozols IvoV35Velotreniņi.lv/Sufferfest
Riga
47.  Pauzere AnnijaS16Priekules Veloklubs
Priekule
48.  Pauzere Kitija-SindaS18Gramzdas velosports /ArtisJP.
Gramzda
49.  Pauzers MārtiņšV20Priekules Veloklubs
Priekule
50.  Petrauskas GediminasV50OK Telsiai
Telsiai
51.  Pirtniece LauraS30Priekules Veloklubs
Liepāja
52.Pocius RamūnasV40Versme MTB
Plunge
53.  Rašmanis DanielsV16Priekules veloklubs
Priekule
54.  Rēns EduardsV35Velotreniņi.lv / Sufferfest
Sigulda
55.Rieksts EduardsV35UPB
Liepāja
56.  Roga VoldemārsV60Priekules veloklubs
Priekule
57.Rubezis UlvisV40Priekules veloklubs
Priekule
58.  Rutka AinisV35Gaismas Maģija Stividors-Lp
Liepāja
59.  Rutkups JānisV50LiVelo/ZeltaZeme
Talsu novads
60.  Sedols MārtiņšV40rubakrē
Jūrmala
61.Sila LinsijaS16Nīcas VSK
Nīca
62.  Skapsts KristapsV20Priekules veloklubs
Liepāja
63.Spēks Dāvids-DāvisV18Priekule
64.  Strjuka MadaraS20Priekules veloklubs
Priekule
65.Sudmalis PaulsV40Gramzdas velosports/ Artis J.P.
Liepāja
66.Svistuhins DainisV40Vaiņode
67.Šepirjovs AndrejsV50VELO Liepāja
Liepāja
68.Šeškauskis VaidasV40Versmė MTB
Plunge
69.  Šmitas TomasV40Klaipeda
70.Šteins TomsV30Priekules veloklubs
Priekule
71.Šuba RalfsV16RK Liepāja
Liepāja
72.Toleikis ŠarūnasV30Klaipėda
73.  Vaivode IlonaS40ELKOR
Rīga
74.  Vaivode LāsmaS16ELKOR
Rīga
75.  Vazdiķis TomsV16KNSS
Kuldīga
76.Venclova RolandasV30Versmė MTB
Plunge
77.  Vilmanis JurisV40RK Liepāja
Liepāja
78.  Vītoliņš GatisV40Kuldīga
79.  Volgemuts UldisV40Grobiņa
80.Zakas DonatasV30Telšiai
81.  Zalonskis MārtiņšV35MTB Grobiņas novads
Liepāja
82.Zvirbulis IgorsV30VELO Liepāja
Liepāja

Jauniešu distance, 10 - 15 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baumerts Toms-DanielsV12Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
2.  Berķis DāvisV14Priekules veloklubs
Priekule
3.Beronts RalfsV12Priekules veloklubs
Gramzda
4.  Čirkšis TomsV14RK Liepāja
Liepāja
5.Dobelis TomsV12Nīcas VSK
Nīca
6.  Gludavs DāvisV14RK Liepāja
Liepāja
7.  Gredzena ŠarloteS12Vellapeda
Kazdanga
8.  Grenovskis UlvisV14Gramzdas velosports/Artis J.P.
Gramzda
9.Gruntins GatisV12kuldigas sporta skola
kuldiga
10.Gruntiņš GatisV12Kuldīgas sporta skola
Kuldīga
11.  Gulbis-Švans RenaldsV14Priekules veloklubs
Priekule
12.  Jirgensons KārlisV14R.K. Liepāja
Liepāja
13.  Kovalskis RaimondsV12Nīcas vsk
Nīca
14.Kovaļskis RaimondsV12Nīcas VSK
Nīca
15.  Krūče MonikaS12Nīcas VSK
Nīca
16.Lapiņš GustsV14Kuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
17.  Mikāle NikijaS12Priekules veloklubs
Priekule
18.Milčs KlāvsV14Lidot.lv
Rīga
19.  Millere ElizabeteS12Nīcas VSK
Nīca
20.  Minka ElizabeteS12Priekules veloklubs
Priekule
21.  Oknere FelīsijaS14Priekules veloklubs
Priekule
22.Pelēkais KristapsV14Kuldīga
Kuldīga
23.  Petkus ArmandsV12RK Liepāja
Cimdenieki
24.  Priedoliņš JānisV14Kuldīga
25.Puļķe ZaneS12Priekules veloklubs
Vaiņode
26.Roga RobertsV14Priekules veloklubs
Priekule
27.Skrubis KristersV14Kuldīgas sporta skola
Kuldīga
28.Snipe DanielaS14Priekules veloklubs
Vaiņode
29.  Spēka Jasmīna-TīnaS12Priekule
30.  Staigvils IvoV14Gramzdas velosports/ArtisJ.P
Gramzda
31.  Strādnieks HaraldsV12Vellapēda
Rīga
32.Stucers JānisV12Kuldīgas sporta skola
Kuldīga
33.Šalme KasparsV14Kuldīga
Kuldīga
34.Šternbergs Ričards-DanielsV14Kuldīgas sporta skola
Kuldīga
35.  Zariņa Amanda-ReilijaS12Rīga

Tūristu klase, līdz 20km - izzinošs velobrauciens gida pavadībā, bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dzintare KristīneSTDzintariņš
Kuldīga
2.Dzintars AldisVTDzintariņš
Kuldīga
3.Jarošenko AgataSTVelo Liepāja
Liepāja
4.Jarošenko OļegsVTVelo Liepāja
Liepāja

Bērnu distance, 400 - 800 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Jurgensons Kristers-EmīlsBZ1Ogre
2.Kuncītis OliversBZ1Priekule
3.Mikāle KateBM1Priekules veloklubs
Priekule
4.Minka EleonoraBM1Priekules veloklubs
Priekule
5.Neimanis EdvardsBZ1Liepāja
6.Oknere LetīcijaBM1Priekules veloklubs
Priekule
7.Roze GustavsBZ1Rīga

Bērnu distance, 500 m - 1 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Berķe AnnijaBM2Priekules veloklubs
Priekule
2.  Karzons KārlisBZ2Gramzdas velosports/ Artis J.P.
Liepāja
3.Mikāle MikaelaBM2Priekules veloklubs
Priekule
4.Ozola MontaBM2Liepāja
5.Putniņš RodrigoBZ2Priekules veloklubs
Priekule
6.Roze ErnestsBZ2Rīga
7.Rubeze KatrīnaBM2Priekule
8.  Strādnieks ErnestsBZ2Rīga
9.Zalonskis ErnestsBZ2MTB Grobiņas novads
Liepāja

Bērnu distance, 1 - 2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādiņa PaulaBM3Grobiņa
2.  Cīrulis Rūdolfs-TomsBZ3Priekules veloklubs
Priekule
3.Čerņajeva AnnaBM3Marupe
4.Čerņajevs TimursBZ3Marupe
5.  Gludava LīvaBM3Liepāja
6.Gūtmanis JānisBZ3Liepāja
7.Gūža EvaBM3Virgas pagasts
8.Jarošenko RuslansBZ3Velo Liepāja
Liepāja
9.Kļumele ŠarloteBM3Rīga
10.Lēvalds GustavsBZ3MTB Grobiņas novads
Grobiņa
11.Meijers MatīssBZ3Nīcas VSK
Nīca
12.Milča LīvaBM3Lidot.lv
Rīga
13.Radomišķe MartaBM3Nīcas VSK
Nīca

Bērnu distance, 2 - 3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Čukure JustīneBM4MTB Grobiņas novads
Liepāja
2.Gailītis MārcisBZ4Priekules veloklubs
Priekule
3.  Gredzena LeldeBM4Vellapēda
Kazdanga
4.Lagzdina UnaBM4Nīcas vsk
Nīca
5.Millere MagdalēnaBM4Nīcas VSK
Nīca
6.  Niedols KārlisBZ4Priekules veloklubs
Priekule
7.Paegle LauraBM4Priekules veloklubs
Grobiņa
8.Rubezis RudolfsBZ4Priekules veloklubs
Priekule
9.Šmits KristersBZ4Nīcas VSK
Nīca
10.Vecbaštika AnnaBM4Nīca
Nīca

Kopā pieteikušies: 186



Ikšķiles MTB velobrauciens 2019