Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB sprinta sacensības "Aizkraukle 2019" | Saraksts

3,1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaS-40Riteņvasara
Rīga
2.Andžāne RebekaS-jaunietesBelo cycling project
Aizkraukle
3.Andžāns ZigmārsV-30Ogre
4.  Auziņš KristersV-15Garām ejot/nanotev.lv
Sigulda
5.Avotiņa IevaS-30Stopiņu novads
6.Avotiņa LieneS-15Stopiņu novads
7.Avotiņš AigarsV-30Stopiņi Velo
Stopiņu novads
8.Baumerte AgneseS-40Baldone
9.  Baumerts Toms-DanielsV-15Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
10.Bauska EvitaS-eliteSelonia
viesite
11.Bautris ArtursV-eliteGarām ejot/nanotev.lv
Ragana
12.Beķeris JānisV-eliteAizkraukle
Aizkraukle
13.  Beķeris MārisV-eliteAizkraukle
14.  Bērziņa SigitaSSavējais
Aizkraukle
15.  Bērziņš ArmīnsVSavējais
Aizkraukle
16.  Brigmane MontaSBaldone
17.Buse MārisV-30Ogre
18.  Celitāns KristersV-15Garām ejot/nanotev.lv
Rīga
19.  Celitāns LaurisV-eliteGarām ejot/nanotev.lv
Rīga
20.Dubavs KasparsV-eliteGarām ejot / Nanotev.lv
Inčukalns
21.  Fintjugova ĻubovaS-30Rīga
22.  Jurēvičs MārisV-30Venden
Rīga
23.  Knostenbergs MārtiņšV-30Garām ejot/ nanotev.lv
Madona
24.Koškulis MaksimsV-eliteRīga
25.Krauklis RobertsVKoknese
26.Kungs OskarsV-15Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
27.  Kurbatskis ArtjomsV-30Ogre
28.Kuzņecovs JurisV-50Velokomanda Selonia
Viesīte
29.  Lakša SilvaS-30Mammadaba
Sērene
30.  Lange GatisV-40Riteņvasara
Rīga
31.Lasis UldisV-eliteAizkraukle
32.  Laubergs JānisV-eliteGarām ejot/nanotev.lv
Sigulda
33.  Leikarts JānisV-30Garām ejot/nanotev.lv
Smiltene
34.  Leonovičs ĒriksV-40NAA
Ikšķile
35.  Leonovičs KristiānsV-jauniešiNAA
Ikšķile
36.Lubānietis Artūrs-AndrejsV-15Aizkraukle
37.Lukss LinardsV-15Skanste/Virši-A
Pļaviņas
38.  Malčanovs KristapsV-eliteSavējais
koknese
39.  Malvess InesisV-50Birzgales pagasts
40.Maškovs AigarsV-30Aizkraukle
41.Niks ZlobinsV-jauniešiVelokomanda Selonia
Aknīste
42.Ozola-Maškova KristineS-30Aizkraukle
43.  Petkūne SanitaS-30Pļaviņas
44.  Reidzāns GundarsV-eliteGarām ejot/nanotev.lv
Skrīveri
45.  Rēze DiānaS-eliteVecmilgravis
Rīga
46.Rode AndrisV-30Aizkraukle
47.  Siņicina IrīnaS-30Rīga
48.  Sockova OlgaSRīga
49.  Šaicāns EdijsV-30Rīga
50.  Štrauhmanis KristersV-15Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Salaspils
51.  Tauča AnnaS-eliteVENDEN
Rīga
52.  Vaivode IlonaS-40ELKOR
Rīga
53.  Vaivode LāsmaS-jaunietesELKOR
Rīga
54.  Vihlo JānisV-30Garām ejot/nanotev.lv
Sigulda
55.  Zālītis Jānis-PēterisVRīga
56.  Zariņa Amanda-ReilijaS-15Rīga
57.  Ziemelis GatisV-30LiVelo / Zelata Zeme
Līvāni
58.  Zilberte AijaS-eliteRīga
59.  Zīmelis RenārsV-15Garām ejot Aizkraukle
Aizkraukle
60.Zlobins JurisV-40Velokomanda Selonia
Aknīste
61.  Zvirgzdiņa IneseS-eliteMammadaba
Pļaviņas

Bērnu distance, 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons NiksB2-ZOgre
2.Andzāns JēkabsB2-ZOgre
3.Andžāns JēkabsB1-ZOgre
4.  Andžāns PēterisB2-ZOgre
5.Avotiņa AnnaB1-MStopiņu novads
6.Avotiņa ElzaB3-MStopiņu novads
7.  Beļūna ElīzaB2-MOgre
8.Bērziņš LeonardsB3-ZMammadaba
Sērene
9.  Britāns PatriksB3-ZAizkraukle
10.Dimants OliversB2-ZFK
Aizkrauklle
11.Druka-Jaunzeme KarolainaB1-MSK ASI / Riteņvasara
Rīga
12.Elīze NoreikaB1-MSavējais
Koknese
13.Jaksons RenarsB4-ZKrustpils novads
14.  Jurēviča IevaB4-MRrs-Alfa/Venden
Rīga
15.  Kāgans EmīlsB2-ZAizkraukle
16.Kalniņš ArtūrsB2-ZBrūklenīte
Aizkrauklē
17.Koškulis BorissB1-ZRīga
18.Kungs MārtiņšB3-ZBaldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
19.Kurbatskis AleksejsB1-ZOgre
20.Lācis EmīlsB2-ZJūrmala
21.Lakuša SofijaB2-MAizkraukle
22.  Lange LaumaB4-MRiteņvasara
Rīga
23.  Lange LoteB3-MRiteņvasara
Rīga
24.Līcīte LoretaB2-MLiVelo Zelta zeme
Sala
25.Līcītis DāvisB3-ZLiVelo Zelta zeme
Sala
26.Lubānietis Artūrs-AndrisB4-ZAizkraukle
27.Noreiks KristersB1-ZSavējais
Koknese
28.  Ozola AdriānaB3-MAizkraukle
29.  Podoroga ArsenijsB1-ZRiteņvasara
Salaspils
30.  Rode RobertsB2-ZAizkraukle
31.  Semenenko DenissB2-ZRRS
Riga
32.  Semenenko ValerijaB1-MRiteņvasara
Riga
33.  Šaicāne SofijaB2-MRīga
34.  Štrauhmanis OskarsB3-ZBaldones riteņbraukšanas nodaļa
Salaspils
35.  Valdberga ElīnaB2-MRiteņvasara
Olaine
36.Vilkāja AdrijaB2-MLielvārde
37.  Zariņa Amēlija-TīnaB4-MRīga
38.Žilinskis-Buse OliversB1-ZOgre

Bērnu līdzsvara velosipēdu brauciens, 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andžāne AnceDipdap-ZOgre
2.Beļūns MiķelisDipdap-ZOgre
3.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsDipdap-ZVenden
Rīga
4.Makarova TajanaDipdap-MRīga
5.Maškovs KristofersDipdap-ZAizkraukle
6.  Podoroga JekaterīnaDipdap-MRiteņvasara
Salaspils
7.Žilinska Paula-ElīzaDipdap-ZOgre
8.Žilinskis-Buse OliversDipdap-ZOgre

Kopā pieteikušies: 107



Salaspils pusmaratons