Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

38. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balode LauraS22Jaunmārupe
2.  Balode-Pacere LieneS30SIA OTIS LATVIA
Rìga
3.  Bodnieks DairisV50Ogre
4.Bura AprilS22Springfield
5.  Bura JolantaS45Rīga
6.  Denovs ArtisV30STK
Rubene
7.  Dīce RutaS60Gausā jūdze
Klapkalnciems
8.  Dīcis UldisV55Gausā jūdze
Klapkalnciems
9.  Dille ZaneS40Noskrien Cēsis
Cēsis
10.  Domburs JānisV30Valmiera
11.Dubčans JurisV35Bauska
12.  Gulbis IlvarsV40Kadaga
13.  Kalēja AgneseS22Rīga
14.  Kallase ZlataS40Gulbene
15.  Kallass KasparsV40Gulbene
16.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS45VSK NOSKRIEN
Rīga
17.  Kļava KristapsV22Talsi
Talsi
18.  Krūzkope IevaS30Valmiera
19.  Kuzmane LaineS22Valmiera
20.  Lazdiņa ElīnaS30Sigulda
21.Lazdiņš ArtūrsV22Sigulda
22.Lozbergs GatisV45Limbaži Skrien
LIMBAŽI
23.  Maļinausks SpodrisV35nau
Vecumnieki
24.  Mergina KristīneS35Valmiera
25.  Mucenieks JānisV50Rīga
26.  Nartiša IngaS35Rīga
27.Osītis JānisV22Limbaži SKRIEN
Limbaži
28.  Ozollapiņš MārtiņšV30Jelgava
29.  Paceris JānisV35Iedvesma
Tukums
30.  Petrovs MārtiņšV18Cēsis
31.  Priednieks ElmārsV50Sigulda
32.  Puriņa AijaS35KĀJPUTNI
Cēsis
33.Puriņš MārisV30KĀJPUTNI
Cēsis
34.  Skrastiņa VinetaS50Noskrien Cēsis
Cesis
35.  Sproģis SandisV40Tet
Rīga
36.  Suhareva SvetlanaS30Valmiera
37.Suhareva SvetlanaS30Valmiera
38.Suharevs ZintisV35Valmiera
39.  Supe JānisV65Tirza
40.  Šica EvijaS22Valmiera
41.  Urbāne IlzeS50Rīga
42.  Urbāne TerēzeS18Rīga
43.  Vēja-Āboliņa AstrīdaS50Lizums
Gulbene
44.  Zēģele VinetaS35Valmiera
45.  Zeļenkova KristīneS22Valmiera

11,7 km Kocēnu novada iedzīvotājiem un sportistiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bergs TomsV30Rubene
2.  Bērziņa IneseS50Kocēnu pagasts
3.  Dāvidsone ZaneS22Kocēni
4.  Eglītis GuntarsV30ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
5.Eglītis ReinisV14ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
6.  Kārkliņš MārcisV30Vaidava
Kocēnu novads
7.  Liepiņa DaceS40Rubene
8.  Pēčs ĢirtsV22Vaidava
9.Petrova EgitaS22Rubene
10.  Tilts ValdisV55Vaidava
11.  Zariņš DāvisV14Vaidava

0,23km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Gailis VestardsVB1Kocēnu novads
2.Kārkliņš JēkabsVB1Vaidava
Valmiera
3.Ķerpe RolandsVB1Burtnieku novads
4.Markitāne AmēlijaSB1Burtnieku novads
5.Puriņa RūtaSB1KĀJPUTNI
Cēsis
6.  Zariņš KrišsVB1Kocēni

0,60km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balode KeidijaSB2Valmiera
2.  Balode KerlīnaSB2Valmiera
3.Drīveniece Estere-ElisaSB2Cēsis
4.  Eglīte SāraSB2ZS Skujas/Dabasauglis
Kocēnu novads
5.  Jēkabsone KatrīnaSB2Kocēnu pagasts
6.  Jēkabsone Maija-JustīneSB2Kocēnu sporta skola
Kocēnu pagasts
7.  Kallase LauraSB2gulbene
8.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
9.Puriņš KasparsVB2KĀJPUTNI
Cēsis
10.Zēģele EvelīnaSB2Valmiera

1,2km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Eglīte JūlijaVB3ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
2.  Kudle KristiānaSB3Rīga
3.  Kudlis KristersVB3Rīga
4.Lozbergs Daniels-AdriansVB3LIMBAŽI
5.  Priednieks PēterisVB3Sigulda

Kopā pieteikušies: 77



Vaidavas triatlons