Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

38. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaS40MARATONA KLUBS
TALSI
2.  Ābols JānisV35Maratona klubs
Madona - Rīga
3.  Ādamsone AgnijaS30Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Ādamsons MārisV35Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aizbalts JanisV30Bauska
6.  Apenītis SandisV22Sigulda
7.  Apšenieks ĒriksV65Balvi
8.  Audere SilvaS22Priekuļi
9.  Avens JānisV50Maratona klubs/Rembate
Ķeguma novads
10.  Balode LauraS22Jaunmārupe
11.  Balode-Pacere LieneS30SIA OTIS LATVIA
Rìga
12.  Belousovs MareksV30Kocēnu sporta klubs
Rubene
13.  Beļaunieks RūdolfsV22Get momey
Ļaudona
14.Bēmis ViestursV18Priekuļi
15.  Bergs DāvisV14Pārgaujas sākumskola
Valmiera
16.Bērziņa IngaS40VALMIERA
17.  Bērziņš ArnisV45Rīga
18.  Bērziņš EdvīnsV60Kalnaveļķi
Rīga
19.Bethere AnitaS30Mārupe
20.  Biezuma GitaS40Rīga
21.Birģelis JurisV45Valmiera
22.  Birums MārtiņšV35STK / RwA / VSK “Burkānciems & Co”
Valmiera
23.  Bodnieks DairisV50Ogre
24.  Bogdanova GintaS22SPB RUN / Brooks
Priekuļi
25.Bogdānovs MārcisV18Vidaga
26.  Boldāne IlzeS50Gulbene
27.  Bormanis MairisV22Smiltene
28.Borozinskis KasparsV14Ķegums
29.  Braslava MāraS22Limbaži skrien
Puikule
30.  Brence LīgaS45VSK Noskrien
VALMIERA
31.  Broks ArmandsV35Valmiera
32.Bura AprilS22Springfield
33.  Bura JolantaS45Rīga
34.  Ceika DiānaS40Valmiera
35.  Ceika LailaS65Valmiera
36.  Cepītis AivarsV60Mūzikas skola Universum
Valmiera
37.  Ceriņš DidzisV55Maratona Klubs
Valmiera
38.Dāboliņa LīgaS35Baldone
39.Dambe SolvitaS35Valmiera
40.  Demeško AndrejsV40Rīga
41.  Denovs ArtisV30STK
Rubene
42.  Dīce RutaS60Gausā jūdze
Klapkalnciems
43.  Dīcis UldisV55Gausā jūdze
Klapkalnciems
44.  Dille ZaneS40Noskrien Cēsis
Cēsis
45.Doļģe ZandaS30Rīga
46.  Domburs JānisV30Valmiera
47.  Drāke RobertsV60NAA
Rīga
48.  Dreija GintsV22Valmiera
49.Dubčans JurisV35Bauska
50.  Dzelzkalējs EmīlsV22Bauska
51.  Feldmanis AigarsV50Ērģeme
52.Franzke IneseS40Schwangau
53.  Freibergs MārtiņšV35VSK Noskrien
Rīga
54.  Gaile LīnaS16Siguldas Maratona klubs
Sigulda
55.  Gailis DainisV45Siguldas Maratona klubs
Sigulda
56.  Gercāns VisvaldisV55Jāņa sēta
Sigulda
57.  Grīnberga ZinaidaS55LSC
Rīga
58.Groma OksanaS35LimbažiSKRIEN
Limbaži
59.  Grunckis ErensV45Valmiera
60.  Grundmane LilijaS55Maratona klubs
Kuldīga
61.  Guitāne MarutaS45LUDZA
Ludza
62.  Gulbis IlvarsV40Kadaga
63.  Ignāte AmandaS16Ādaži
64.  Jerumane Danuta-EvaS16Rūjiena
65.  Kalēja AgneseS22Rīga
66.  Kallase ZlataS40Gulbene
67.  Kallass KasparsV40Gulbene
68.  Kalniņa RūtaS35Skrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
69.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS45VSK NOSKRIEN
Rīga
70.  Kalniņš JānisV35Skrienošais 4nieks
Aizpute-Rīga
71.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisV55VSK NOSKRIEN
Rīga
72.  Kaļva AgitaS35Ķegumā spēks
Ķegums
73.Kaupuža SigneS30Cēsis
74.Kazmers ArtursV30Valmiera
75.  Kļava KristapsV22Talsi
Talsi
76.  Kļaviņa RitaS45SK Magnen
Rēzekne
77.  Kļaviņš ValdisV50Magnen
Rēzekne
78.  Kokoreviča IneseS35VSK
Valmiera
79.  Kozačkovs AndrisV45Ludza
80.Krastiņa DiānaS30Daba mūs sauc
Vecates pagasts
81.  Krauklis VairisV65Privātbūve
Smiltene
82.Kravale-Lauce JanaS35Valmiera
83.  Kravalis AinārsV45Siguldas maratona klubs
Sigulda
84.  Krīgers DidzisV65Valmiera
85.  Krūmiņa MarutaS30Maratona klubs
Tukums
86.Krūmiņš AgrisV30Vecpiebalga
Vecpiebalga
87.  Krūzkope IevaS30Valmiera
88.  Kuka KristīneS40Lēdmane
Lēdmane Lielvārdes novads
89.  Kuzmane LaineS22Valmiera
90.  Kuzmanis ArnisV40Dievs Daba Sports
Riga
91.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Rīga
92.  Laktiņš IvarsV30FBK Valmiera
Valmiera
93.  Lancmanis MarkussV18Priekuļi
94.  Larinovs MārtiņšV35Burkānciems
Valmiera
95.Laucis MārtiņšV30Valmiera
96.  Lauska KlintaS22Balvi
97.  Lazdiņa ElīnaS30Sigulda
98.Lazdiņš ArtūrsV22Sigulda
99.  Leitlande LigitaS45Zemgales Ziņas
Jelgava
100.  Lērme HenrijsV18M 42
Valmiera
101.  Liepiņa IvetaS50SK
Riga
102.  Liepiņa MontaS30Rīga
103.  Liepiņš RonaldsV50Metroons
Rīga
104.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
105.Lokmanis AtisV22Valmiera
106.Lozbergs GatisV45Limbaži Skrien
LIMBAŽI
107.  Magone KristapsV22SPB run/Brooks
Pārgaujas nov.
108.  Maļinausks SpodrisV35nau
Vecumnieki
109.  Markevica LāsmaS22SIA Silk Secret
Cesvaine
110.  Masāne LindaS35Ādaži
111.  Maslobojevs SergejsV30NRC Rīga
Rīga
112.  Mednieks ZigmundsV45gnomiki
rīga
113.  Meldrājs ArvisV22Ķekava
114.  Melgalvis GatisV40Valmieras velo vienība
Valmiera
115.Mellēna AivaS30Cēsis
116.  Mellups GatisV50Rūjiena
117.  Mergina KristīneS35Valmiera
118.  Mežgaile BaibaS45Limbaži SKRIEN
Limbaži
119.  Mežgailis AndrisV45Limbaži SKRIEN
Limbaži
120.  Miķelsons AndisV45Vidrizi
121.  Milgrāvis MikusV22Rīga
122.  Misāne EvelīnaS14Ādaži
123.  Misāns VladimirsV45Ādaži
124.  Mucenieks JānisV50Rīga
125.Muiznieks KristsV40Sporta klubs
Cesis
126.Muižnieks JānisV30Sk Saulrīti
Cēsis
127.  Nartiša IngaS35Rīga
128.  Naumenko AleksandrsV55Gausā Jūdze
Ogre
129.  Naumenko MaijaS60Gausā Jūdze
Ogre
130.Naumenko RūdolfsV18Ogre
131.  Nikolajeva LieneS35Rīga
132.  Novika IngaS40gnomiki
rīga
133.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
134.  Okmane LauraS30Jaunmārupe / Jaunpiebalga
135.Osītis JānisV22Limbaži SKRIEN
Limbaži
136.  Ozers JānisV55Jelgava
137.  Ozers KasparsV30Rīga
138.  Ozollapiņš MārtiņšV30Jelgava
139.  Paceris JānisV35Iedvesma
Tukums
140.  Pence JolantaS14Jaunsardze
Lejasciems
141.  Petrovs MārtiņšV18cēsu sporta skola
Cēsis
142.  Pinne ElīnaS18Valmiera
143.  Priede KristapsV30Kocēnu Sporta Klubs
Rubene
144.  Priednieks ElmārsV50Sigulda
145.  Puriņa AijaS35KĀJPUTNI
Cēsis
146.Puriņš MārisV30KĀJPUTNI
Cēsis
147.  Putraima AliseS22Limbaži SKRIEN
Limbaži
148.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
149.  Rencis EdgarsV35PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
150.  Ribakovs PāvelsV30JS Dream Team
Valmiera
151.  Riekstiņš TomsV22Pēdu nav 2
Mazsalaca
152.  Rītere MudīteS55Ogres novads
153.  Roga KristīneS35ASK Patria
Rīga
154.  Rone ZaneS40Kājputni
Cēsis
155.  Roze RenārsV30JRK
Ogres novads
156.Rudīte MāraS30Valmiera
157.  Rudītis RolandsV30Azimuts
Valmiera
158.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
159.  Rukkalns JurisV60Ragana
Ragana
160.  Rungule IlzeS40Rīga
161.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
162.  Silāja ElēnaS35Limbaži skrien
Limbaži
163.  Skrastiņa VinetaS50Noskrien Cēsis
Cesis
164.  Slaviņš ĢirtsV35Blaumanis
Rīga
165.  Slikšāne KristīneS40Jaunmārupe skrien
Olaine
166.  Smerliņš ArtisV50Liepa
167.Sobažeks AgnisV30Naukšēni
168.  Spaliņš DainisV60Lejasciems
169.  Sproģis SandisV40Tet
Rīga
170.Spura AgitaS30Ikšķile
171.  Stalberga MegijaS18Valmieras VK
Valmiera
172.  Straubergs AinārsV35Limbaži SKRIEN
Limbaži
173.  Stulpinskis AgnisV22Valmieras VK
Valmiera
174.  Stūrīte IvetaS35Sigulda
175.  Stūrītis JānisV40Sigulda
176.  Suhareva SvetlanaS30Valmiera
177.Suhareva SvetlanaS30Valmiera
178.Suharevs ZintisV35Valmiera
179.  Supe InārsV55Balvi
180.  Supe JānisV65Tirza
181.  Šanceva SvetlanaS30Musliks
Jelgava
182.  Šica EvijaS22Valmiera
183.  Tītmane DaceS45Rīga
184.  Treimane LeldeS22Valmiera
185.  Trubačs PēterisV50Līvānu VK
Preiļi
186.  Trubačs RainersV18Līvānu VK/ ASICS
Preiļi
187.  Urbāne IlzeS50Rīga
188.  Urbāne TerēzeS18Rīga
189.  Vegmanis Emīls-EdvardsV14Individuāli
Jelgava
190.  Veidemanis LaurisV35Rauna
191.  Vēja-Āboliņa AstrīdaS50Lizums
Gulbene
192.Veličko RenārsV30Valmiera
193.  Vīdmane AigaS40Ozolnieku nov.
194.  Vīksne KārlisV30Meridiāns OK
Cēsis
195.  Vīksne KasparsV30Meridiāns OK
Cēsis
196.Vilne AneteS22Vidzeme
197.Viziņa AneteS14-
Rīga
198.  Vizulis MārisV35Trakie Eži
Rīga
199.  Volkovs ViktorsV22Rīga
200.  Zabarovska ZaigaS65Kājputni
Jurmala
201.Zariņa LieneS35Valmiera
202.Zaula Sindija-GuntraS18LIMBAŽI SKRIEN
LIMBAŽI
203.  Zauls NiksV18Limbaži SKRIEN
limbaži
204.  Zēģele VinetaS35Valmiera
205.  Zeļenkova KristīneS22Valmiera
206.  Zilveris LaurisV35Netālu no Piebalgas
Veselava
207.  Zunda AntisV55SPORTLAT
Gulbene
208.  Zvaigznītis JānisV22JS DREAM TEAM
Liepa
209.Zvejnieks Dāvis-HelmutsV18Cēsis
210.  Zviedris RainersV14Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera

11,7 km Kocēnu novada iedzīvotājiem un sportistiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņa Sanija-RamonaS14Kocēnu pamtskola/Kocēnu sporta skola
kocēni
2.  Āboliņš AndrisV55Vējiem līdzi...
Vaidava
3.  Āboliņš SandisV22Vaidava
Vaidava
4.  Aldiņa LiānaS22Team Buldozers
Vaidava
5.  Aldiņš ĀrisV30Kocēnu Sporta Klubs (KSK)
Kocēnu novads
6.Antone ZandaS22Rubene
7.  Auškāpa AuceS35Rubene
8.  Avotiņš MikusV14Vaidava
9.  Bagāts JānisV40Rubene
Rubene
10.Balgalvis JānisV22Valmiera
11.  Balgalvis NiksV16Vaidava
12.  Belasovs AigarsV35Vaidava/FBK Valmiera
Vaidava
13.  Bergs GuntisV40Old Crabs
Kocēnu novads
14.Bergs TomsV30Rubene
15.  Bērziņa IneseS50Kocēnu pagasts
16.  Brusova IngaS35Wir Sind Das Volk!
Kocēni
17.  Dainis JānisV60Kocēnu sporta skola
Vaidava
18.  Dāvidsone ZaneS22Kocēni
19.Eglīte KristīneS22ZS Skujas/Dabasauglis
Valmiera
20.  Eglītis GuntarsV30ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
21.  Eglītis IvarsV40Kocēnu novads
22.Eglītis ReinisV14ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
23.Fogels Artis-MatīssV14Kocēnu sporta skola, KSK
KOCĒNI
24.  Gailis AndisV40Kocēnu novads
VALMIERA
25.  Gailis JānisV35Kocēnu novads
Vaidava
26.  Gailis MārtiņšV30Kocēnu novads
Kocēnu novads
27.  Gudēvics-Liepiņš JurisV30Jasmīni
Cēsu novads
28.  Herbsts EmīlsV16Rubene
Kocēnu novads, Vaidavas pagasts
29.  Jēkabsons AndrisV22KSK
Vaidava
30.  Jēkabsons IvarsV35Kocēnu sporta klubs
Vaidava
31.  Jēkabsons MārtiņšV22KSK
Vaidava
32.  Kallass VladimirsV65Gulbene
33.  Karasevs UģisV35Rubene
34.  Kārkliņš ArtūrsV30Vaidava
35.  Kārkliņš MārcisV30Vaidava
Kocēnu novads
36.  Klapars RitvarsV40VSK Burkānciems&Co
Valmiera
37.  Lerme RaitisV65Valmiera
Valmiera
38.  Liepiņa DaceS40Rubene
39.  Markevics JānisV35Vaidava, Kocēnu novads
40.Melkurts ĒriksV55Zilaiskalns/ Kocēnu novads
zilaiskalns
41.  Meļķis MārisV35SK Tērauds
Valmieras pagasts
42.  Mickevics ReinisV14vaidava
43.  Pēčs ĢirtsV22Vaidava
44.  Pētersone LauraS35Matisons Runner's Club
Kocēnu novads
45.  Pētersone Marta-LuizeS14Matisons Runner's Club
Kocēnu Novads
46.  Pētersons KasparsV35VSK Noskrien
Kocēnu nov.
47.  Pētersons TomsV14Kocēnu nov.
48.Petrova EgitaS22Rubene
49.  Plusniņš GatisV40Kocēnu MTB
Kocēnu pagasts
50.Romanovskis ArtūrsV35Vaidava
51.  Rudzītis GintsV35Valmieras velo vienība
Kocēnu novads
52.Saulītis AtisV14Vaidava
Vaidava
53.  Siliņš RobertsV22vaidava
54.  Sirmais DāvisV35DAKO
Valmiera
55.  Spalva DaceS30Kocēnu novads
Rubene
56.  Stepāns AtisV22Rubene,Kocēnu novads
57.Tēce LindaS22Rīga
58.  Tilts ValdisV55Vaidava
59.  Ulmanis UģisV40old crabs
Vaidava
60.Vanags AtisV22Rubene
61.Vazdikis AnrijsV35Old Carbs/Vaidava
Vaidava
62.Vazdikis RalfsV14Old Carbs/Vaidava
Vaidava
63.  Vīksna IngaS50Vējiem līdzi...
Vaidava
64.  Vīrs PēterisV22SIA LATVIJAS MEŽS
Rubene
65.  Vītols EmīlsV18Vaidava
Valmiera
66.  Vītols JānisV22kocēni
Kocēni
67.  Zariņš DāvisV14Vaidava
68.  Zelčs AlvisV30Kocēnu novads
VAIDAVA

0,23km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
2.Antons KārlisVB1Rubene
3.  Belasovs ArtūrsVB1Vaidava
Valmiera
4.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
5.Biruma AnnaSB1STK
Valmiera
6.Birums RenārsVB1STK
Valmiera
7.  Cīmurs ViestursVB1cīmurēni
Rīga
8.Gailis VestardsVB1Kocēnu novads
9.Griķe ElzaSB1Rubene
10.Griķis ErnestsVB1Rubene
11.Groza BrunoVB1Rīga
12.Jansone EmilijaSB1Vaidava
Valmiera
13.Jēkabsone GabrielaSB1KSK
Priekuļi
14.  Jēkabsons MarkussVB1KSK
Valmiera
15.Kalniņa AliseSB1Rubene
16.Kārkliņš JēkabsVB1Vaidava
Valmiera
17.  Keiša LauraSB1Rīga
18.Ķerpe RolandsVB1Burtnieku novads
19.Laktiņš MikusVB1FBK Valmiera
Valmiera
20.Markevics KristapsVB1SIA Silk Secret
Cesvaines pagasts
21.Markitāne AmēlijaSB1Burtnieku novads
22.Martinsons RaivoVB1Valmiera
23.Masāne AnnaSB1Ādaži
24.Nikolajevs LeoVB1Rīga
25.Pētersone RūtaSB1______________
Rīga
26.Puriņa RūtaSB1KĀJPUTNI
Cēsis
27.Rudīte MaijaSB1Valmiera
28.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
29.Slikšāns MatīssVB1Olaine
30.Spura AnniSB1Ikšķile
31.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
32.  Zariņš KrišsVB1Kocēni
33.Zvirbule KarlīnaSB1Rubene

0,60km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnikaSB2Lielstraupes MTB
Vaidava
2.  Āboliņš FēlikssVB2Lielstraupes MTB
Vaidava
3.  Āboliņš Kristers-JānisVB2Lielstraupes MTB
Vaidava
4.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Ādamsons JēkabsVB2Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Atlācis JānisVB2Kocēnu pamatskola
Valmiera
7.  Balode KeidijaSB2Valmiera
8.  Balode KerlīnaSB2Valmiera
9.  Baranauska AmandaSB2Katlakalns
10.  Baranausks RolandsVB2Katlakalns
11.  Belasovs SebastiansVB2Vaidava
Valmiera
12.Buka EstereSB2--
Beverinas novads
13.  Cīmurs KārlisVB2Cīmurēni
Rīga
14.Drīveniece Estere-ElisaSB2Cēsis
15.Eglīte JūlijaVB2ZS Skujas/Dabasauglis
Vaidava
16.  Eglīte SāraSB2ZS Skujas/Dabasauglis
Kocēnu novads
17.Gercāns GustavsVB2Laurenču sākumskola
Sigulda
18.  Gudēvica-Liepiņa LuīzeSB2Jasmīni
Cēsis
19.Hohlova Amanda-LindaSB2Valmiera(Kocēni)
20.Jančenko AleksandrsVB2Brīvprātīgais
Valmiera
21.  Jēkabsone KatrīnaSB2Kocēnu pagasts
22.  Jēkabsone Maija-JustīneSB2Kocēnu sporta skola
Kocēnu pagasts
23.  Kallase LauraSB2gulbene
24.Kaļva AneteSB2Ķegums
25.Kaļva KeitaSB2Ķegums
26.  Kambala TeodorsVB2Rīga
27.  Keiša LaumaSB2IK Auseklis
Rīga
28.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
29.  Laktiņš KristensVB2FBK Valmiera
Valmiera
30.  Ločmelis RalfsVB2Valmiera
31.Mārcis RalfsVB2Koceni
32.  Markevics JānisVB2SIA Silk Secret
Cesvaine
33.  Martinsons ArtisVB2Valmiera
34.  Mastiņš GustavsVB2Vaidava
35.  Mastiņš LaimiņšVB2Vaidava
36.Mellēna EvaSB2Cēsis
37.Millers JānisVB2Kocēnu sporta skola
Kocēni
38.  Nikolajevs MiksVB2Rīga
39.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
40.  Pētersons DominiksVB2Team Petersoni
Kocēnu novads
41.  Pigožņa KerijaSB2Austriņa
Rīga
42.Puriņš KasparsVB2KĀJPUTNI
Cēsis
43.  Rudītis RobertsVB2Valmiera
44.  Rungule GerdaSB2Rīga
45.  Saklaure Lauma-LīvaSB2Ādaži
46.  Saklaurs RaimondsVB2Ādaži
47.  Vintēns RičardsVB2KSK
Valmiera
48.  Zāns TālisVB2Rīga
49.Zēģele EvelīnaSB2Valmiera
50.  Zēmelis JēkabsVB2Kocēni
Kocēnu novads

1,2km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Demeško AlīnaSB3Rīga
2.  Gercāns MatīssVB3Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
3.Jančenko JulianaSB3Brīvprātīgais
Valmiera
4.  Kozačkovs EinārsVB3Ludza
5.  Kudle KristiānaSB3Rīga
6.  Kudlis KristersVB3Rīga
7.Lozbergs Daniels-AdriansVB3LIMBAŽI
8.  Markevica ElīzaSB3Vaidava
9.Mellēna Elīna-SantaSB3Cēsis
10.  Priednieks PēterisVB3Sigulda
11.  Reingolde AliseSB3Smiltene
Smiltene
12.Zālamans KārlisVB3Rubene
Kocēnu novads
13.  Zviedris KristersVB3Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera

Kopā pieteikušies: 374



Valmieras maratons 2019