Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

BeActive Pludmales spēles. Peldēšana atklātā ūdenī | Saraksts

200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Elpe Nikola200-S-U14Jelgava
2.  Juhmanis Markuss200-V-U14hofmann team
jurmala
3.Kukes Timurs200-V-U14Riga
4.  Mikhaylova Lidia200-S-25Peldēšanas klubs
Rīga
5.Mortuzāns Emīls-Pauls200-V-14-24Rīga
6.  Ozoliņš Edgars200-V-25Peldēšanas klubs
Rīga
7.  Sirenko Nataļja200-S-25Peldēšanas klubs
Rīga
8.  Skābe Aiga200-S-25Peldēšanas klubs
Rīga
9.  Šalajeva Elina200-S-U14Riga
10.  Ščedrovs Jegors200-V-U14Supercompansation
Katlakalns
11.Talkuškina Evelīna200-S-U14Jelgavas specializētā peldēšanas skola
Jelgava
12.  Verdenhofa Šarlote200-S-U14Salaspils
13.  Žogla Vitālijs200-V-25Peldēšanas klubs
Rīga

700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apšeniece Anna700-S-U14Dobele
2.  Apšenieks Pauls700-V-U14Dobele
3.Ece Enno700-V-35-44Ķekavas novads individuāli
riga
4.Isajeva Lidija700-S-25-34free-diving.lv
Rīga
5.Jakubovskis Germans700-V-35-44SK
Riga
6.Kadiķis Arnolds700-V-35-44Ķekavas novads individuāli
Ķekava
7.Karaskeviča Samanta700-S-14-17Olimpiskais sporta centrs
Riga
8.Kotelovics Aleksnadrs700-V-35-44Rīga
9.  Neimiševa Elizabete700-S-35-44Peldēšanas klubs
Rīga
10.  Ozola Elizabete-Paula700-S-14-17Rīga
11.Paulis Reinis-Eduards700-V-18-24Jūrmala
12.  Rozentāls Arnis700-V-14-17RĪGA
13.  Zaiceva Valerija700-S-55Peldēšanas klubs
Rīga

3000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsone Agnese3000-S-35-44Sidgunda, Mālpils novads
2.  Aigare Ilze3000-S-45-54SK Delfíns
Stopiņu novads
3.  Audzēvičs Jēkabs3000-V-14-17Jelgavas SPS
Dobele
4.  Audzēvičs Pauls3000-V-14-17Jelgavas SPS
Dobele
5.Bobrovs Daniils3000-V-18-24Riga
6.  Bukonts Andis3000-V-55AirBaltic
Valmiera
7.Buna Janis3000-V-35-44Riga
8.  Endols Edijs3000-V-25-34SK Delfīns
Rīga
9.Erikssons Stefans3000-V-55Riga
10.  Fjodorovs Deniss3000-V-35-44RIGA
11.Folkmane Liene3000-S-35-44Rīga
12.Girstautaite Rugile3000-S-14-17Darna
Panevezys
13.Guļajevs Vadims3000-V-45-54rīga
14.  Hofmanis Arturs3000-V-45-54hofmann triathlon team
Jūrmala
15.Jankauskas Marius3000-V-45-54Cunamis
Siauliai
16.Kalmikovs Valērijs3000-V-45-54Aqualification & Fitness
Queensland
17.Kalsnavs Guntis3000-V-45-54freediving.lv
Riga
18.Krankalyte Ramona3000-S-45-54Siauliai
19.  Kuņickis Viktors3000-V-35-44Rīga
20.  Liepa Artūrs3000-V-14-17Kalngale
21.  Liepa Māris3000-V-45-54Kalngale
22.Marjeviča Jūlija3000-S-35-44free-diving.lv
Rīga
23.Mikelsone Aiva3000-S-45-54AQUA Valmiera
Valmiera
24.Mikelsons Kristaps3000-V-14-17Valmieras BSS
Valmiera
25.  Slišāns Dāvis3000-V-18-24Ogre
26.Šalajeva Anastasija3000-S-18-24Rīga
27.Šarkovskis Eduards3000-V-45-54Rēzekne
Rēzekne
28.  Šmits Artis3000-V-35-44VSK Noskrien
Rīga
29.  Timermane Diāna3000-S-18-24Jelgava
Jelgava
30.  Verdenhofs Atis3000-V-25-34SK Delfīns
Salaspils
31.  Zarakovskis Egils3000-V-35-44Rīga

Kopā pieteikušies: 57



Valmieras maratons 2019