Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

BeActive Pludmales spēles. Rīgas Kauss Burāšanā 2019 | Saraksts

Burāšana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aselbords RonaldsTechno 293: U15Burāšanas Klubs 360
Riga
2.Aškinezere SimaTechno 293: U15Burāšanas Klubs 360
Riga
3.  Bendrāts RihardsLaser RadialKuivižu jahtklubs
Salacgrīva
4.Blums Leo-LeonardsTechno 293: U15Riga
5.Brence ElīnaLaser 4.7Jūrmalas Jahtklubs
Jūrmala
6.Caune SāraLaser RadialJūrmalas Jahtklubs
Jūrmala
7.Cibule ElzaLaser 4.7Rīgas Jahtklubs
Rīga
8.Civjans GabrielsLaser 4.7Jūrmala
Jūrmala
9.  Dubra KārlisLaser 4.7Engures jahtklubs
Milzkalne
10.Dubra KārlisLaser 4.7Engur
11.Edžiņš AnrijsTechno 293: U13Riga
12.Ēlerte AgijaLaser RadialBurāšanas akadēmija/ Klubs 360
Rīga
13.Grava ĒvaldsLaser RadialJūrmalas Jahtklubs
Jūrmala
14.Hermanis-Maurītis ArvisLaser 4.7Kuivižu jahtklubs
Salacgrīva
15.Junkers KārlisLaser RadialRīga
16.  Kļaviņa MartaTechno 293: U17Burāšanas Klubs 360
Rīga
17.Krauklis KristersTechno 293: 3.5Riga
18.Laipniece PaulaLaser 4.7Rīgas Jahtklubs
Riga
19.Lesovojs ArtjomsLaser RadialKlubs 360
Riga
20.Lovnieks RaitisTechno 293: U13Riga
21.Ļesovojs ArtjomsLaser RadialBurašanas Akademija/Klubs 360
Rīga
22.Mezīte JeteLaser 4.7Jūrmalas Jahtklubs
Jūrmala
23.Ostašs GustavsTechno 293: 3.5Riga
24.Ozola Katrīna-ElizabeteTechno 293: U13Riga
25.Pļaviņš EduardsLaser RadialRīgas Jahtklubs
Riga
26.Preiss ViljamsTechno 293: 3.5Riga
27.Rupenheite MartaLaser 4.7Jūrmalas Jahtklubs
Jūrmala
28.Sprindzuks ArtursTechno 293: U17Riga
29.Straume RihardsLaser 4.7Rīga
30.Šakare Marta-ElīzaLaser 4.7Rīgas Jahtklubs
Riga
31.Štāls-Buls RobertsLaser RadialRSBC
Jūrmala
32.Tolstika Leila-Helga-SāraLaser 4.7JK Engure
Engure
33.Tomsons KārlisTechno 293: U15Burāšanas Klubs 360
Riga
34.  Vaivods JurģisTechno 293: U15Burāšanas Klubs 360
Rīga
35.  Vīgants HenrijsTechno 293: U15Rīga
36.Voronina EmīlijaTechno 293: 3.5Riga
37.Voronina EvelinaTechno 293: U17Riga

Kopā pieteikušies: 37



Valmieras maratons 2019