Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Izskrien Ogri 2019" | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone ZitaS10Ogre
2.  Barone ElīnaS10Ogre
3.  Beleviča JolantaS10Ogre
4.  Belevičs JurisV10Ogre
5.  Bērziņš ReinisV10Teku Taku
Ciemupe
6.  Bodnieks DairisV10Ogre
7.  Bodnieks GunārsV10Ogre
8.Bogdāns AndrisV10Ogre
9.  Brālis RenārsV10RBFITNESS4U.COM
Riga
10.  Brauns GuntarsV10Crossfit Factory Riga
Rīga
11.  Brigmanis JurģisV10Ogre
12.  Bulats MārisV10Ogre
13.  Bužinska ĒrikaS10Daugavpils
14.  Cērpe ĒriksV10Ogre
15.Čodore SanitaS10Ķegumā spēks
Ķegums
16.  Čuhnova AnitaS10sporta klubs
Ogre
17.  Dzene IngaS10SCHWENK Latvija
Rīga
18.  Fintjugova ĻubovaS10Rīga
19.  Freibergs AndisV10Ogre
20.  Gaile SandraS10OGRE
Ogres novads
21.  Granīts RobertsV10Ogre
22.Greizis ArnisV10Ogre
23.  Gulbe LindaS10Ogre
24.  Heidingere GundegaS10Veikals Maratons & Asics/ VS Jūdze
Ogre
25.  Iklāvs JānisV10Latvijas skauti un gaidas
Ogresgals
26.Jaunzare AiraS10Rīga
27.  Jerofejeva InetaS10Jēkabpils
28.  Jerofejevs JānisV10Jēkabpils
29.  Kaļva AgitaS10Ķegumā spēks
Ķegums
30.  Karasenko DmitrijsV10Salaspils
31.  Kazāka LauraS10Ogres novada sporta centrs
Ogre
32.  Konušs EdgarsV10Ogre
33.  Krastiņš JānisV10Zibenzellis
Ogre
34.  Kristapsons DēvidsV10Ātrie vilki
Salaspils
35.  Kristapsons GundarsV10Ātrie vilki
Rīga
36.  Krūmiņa MarutaS10Maratona klubs
Tukums
37.  Krūze GatisV10MARATONA KLUBS 2009
Rīga
38.Kudeikins IngvarsV10Ogre
39.Kupcis MatīssV10Nereta
40.  Ķeģis GunārsV10VSK Noskrien
Rīga
41.  Ķemeris ArtisV10Aizpute
42.  Liepiņa IvetaS10SK
Riga
43.  Liepiņš RonaldsV10Metroons
Rīga
44.Lukašūna SantaS10Ogre
45.Lukašūns ReinisV10Ogre
46.  Lūsis MārisV10Skrienošie Lūši
Tukums
47.  Mackevičs IvarsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
48.Malančuka ZandaS10Jūrmala
49.  Markusa-Ciematniece LindaS10Ķegumā spēks
Ķegums
50.  Meijers EdgarsV10Valka
51.  Millers ArnisV10Certex Latvija
Olaine
52.  Ņilovs ValdisV10Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogres novads
53.  Opolais IntarsV10izturība
Ikšķile
54.  Pastare AgneseS10IskZBFizkultūra
Ogre
55.  Poikans RitvarsV10Smuki Sportot
Cesis
56.Praličs KasparsV10Ogre
57.  Priedite LauraS10Ikšķile
58.Ramba RobertsV10Ogre
59.  Reinsone KarīnaS10Rīga
60.  Robļevskis UldisV10IskZBFizkultūra
Ogre
61.  Rodčenko AleksandrsV10Daugavpils
62.  Roze SanitaS10Salaspils
63.Sēkliņš JānisV10Ogre
64.  Siliņš JānisV10Ogres Apriņķa Ziņas
Ogre
65.  Skārda DzintraS10AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
66.  Stepe DainisV10Patria
Turlava
67.  Šteinbergs RaitisV10Ogre
Ogre
68.  Štulbergs GatisV10Maratona klubs/Dionsportlab
Rīga
69.  Tribockis AlvisV10Ogre
70.  Ustinovs EdgarsV10Ogre OK/SC
Ogre
71.Vaivars AndrejsV10Ogre
72.  Valtere SabīneS10Ogre
73.  Vecgailis DmitrijsV10Rīga
74.  Veips JānisV10Jēkabpils
75.  Verveiko EvitaS10Ogre
76.  Vilciņa BenitaS10Suntaži
77.  Vilčinska DiānaS10iSK ZBFizkultūra
Ogre
78.  Viļums AldisV10Ikšķile
79.  Vītols RonaldsV10Ogre
80.  Žiļcovs AleksejsV10Rīga

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV5MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.Aleksejevs VitalijsV5Rīgas 88.vidusskola
Riga
3.Andersone LīvaS5Liepāja
4.  Andersone Līva-ElīzaS5Ogres novada SC
Ikšķile
5.  Avens JānisV5Maratona klubs/Rembate
Ogres novads
6.  Bērta DaceS5Rīga
7.Bērziņš AivarsV5Ogre
8.  Bočkovs DenissV5LSC, Massage4you.lv
Salaspils
9.Bodniece DiānaS5Ogre
10.Borozinskis DzintarsV5Ķegums
11.  Briede SantaS5Sigulda
12.Čeredņičenko ZaneS5Lēns un vēl lēnāks
Ogre
13.  Damroze MarisV5Damroze Family
Riga
14.Dārgā RūtaS5KOBRAS
OGRE
15.Donska EvitaS5Saulkrasti
16.  Donska SanitaS5Rīga
17.Donskis ImantsV5Skulte
18.  Dreiškins JānisV5Ikšķile Velo
Ikšķiles novads, Tīnūži
19.  Druzenko LīgaS5Ogre
20.  Dubrova GitaS5Ogre
21.  Gailis JānisV5Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
22.  Garijs MarksV5SS
Rīga
23.Grīnberga ZaneS5Ogre
24.Jansone IevaS5Ogre
25.  Jaunzare AivaS5OGRE
26.Kauliņa KintijaS5Ogre
27.Khagehzadeh FarzamV5Trondheima
28.  Kļaviņš EdgarsV5Noķer mani
Lielvārde
29.  Krafta VinetaS5Rīga
30.Krafte MilanaS5Arkadija
Riga
31.  Kravalis KasparsV5Pļaviņas
32.  Kubliņa-Ķemere RenāteS5Liepāja
33.Kulika ViktorijaS5Marupe
34.  Lielupe Daniela-KeitaS5Madonas BJSS
Madona
35.Liepiņa ElineS5Ogre
36.  Liepiņš AndrisV5Metroons
Rīga
37.  Liepiņš RaulsV5Metroons
Rīga
38.  Ližbovska RūtaS5NOĶER MANI
Lielvārde
39.Lulle ElitaS5Ogre
40.  Mackeviča IndraS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
41.  Mežiels JānisV5Meklē komandu
Ogres novads
42.  Mežiels Krišs-JānisV5Meklē komandu
Ogre
43.  Mežvēvers AivarsV5Sportland
Ogre
44.Muižniece LindaS5Lēns un vēl lēnāks
Ogre
45.Olava LigitaS5Ogre
46.  Opolā LuīzeS5Izturība
Ikšķile
47.  Opolais Miks-JānisV5Izturība
Ikšķile
48.  Ozoliņa IneseS5Ogre
49.  Pauriņa DaceS5Izturība
Tīnūži
50.  Pauriņš UģisV5Izturība
Tīnūži
51.Peško IevaS5KOBRAS
LIELVĀRDE
52.  Pinne ElīnaS5NAA
Valmiera
53.  Rēķe-Šleiva SintijaS5ogre
54.  Roze RenārsV5JRK
Ogres novads
55.  Sakne AndisV5Saldus Boksa Klubs
Rīga
56.  Seviško RūdolfsV5Valmiera
Valmiera
57.  Stukāns KārlisV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
58.Supe LīvaS5BALVI
59.  Šaitere SintijaS5Aglona
60.  Šleiva JānisV50gre
61.Ušpele DaceS5Ogre
62.  Vancāne GundegaS5SK Tērauds
Ķekava
63.Vaskāne LieneS5Ogre
64.Vaskāns JurisV5Ogre
65.  Vāvere KristīneS5Rīga
66.  Verveiko GintsV5Ogre
67.Vilciņa IndraS5Ogresgals
68.  Vilciņš GuntarsV5individuāli
Ogresgals
69.  Vilčinskis ArnisV5iSK ZBFizkultūra
Ogre
70.Zalāne LauraS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
71.  Zalāns DāvidsV5www.davidszalans.lv
Limbaži
72.  Zālītis MareksV5Ķekava
73.Zamberga KarinaS5Ogre
74.  Zambergs KristsV5K un K
Ogre
75.  Zarāne LīgaS5Rembate
76.  Zariņa ZitaS5Riga
77.Zariņš Oto-TeodorsV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
78.  Ziediņa LaimaS5VSK Noskrien
Ogre
79.Ziedonis TimursV5Vienpersoniski
Ogre
80.  Zinovatnaja IvetaS5Rīga
81.  Zvejniece AnnaS5Ragana

15km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dikuna IngaSNUJ-15Meitenes zeltenes
Ogre
2.Dimpere GundegaSNUJ-15Ogre
3.Konuša EvitaSNUJ-15Ogre
4.  Kozlovska IevaSNUJ-15Carnikava
5.  Kuka KristīneSNUJ-15Lēdmane Lielvārdes novads
6.Lazdiņa HelēnaSNUJ-15Carnikava
7.Mangelsone ZaneSNUJ-15Ogre
8.Melnace ArnitaVNUJ-15Meitenes zeltenes
Ogre
9.  Rempe ArvisVNUJ-15Rempes
Ikskile
10.Staņus AijaSNUJ-15Ogre
11.Strauss MarikaSNUJ-15Meitenes zeltenes
Ogre
12.  Supe KristīneSNUJ-15Ogre
13.Vitišina ViktorijaSNUJ-15Meitenes zeltenes
Ogre
14.  Žukovska MaritaSNUJ-15VSK Noskrien
Ogre

5km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa IlzeSNUJ-5Ogre
2.Greize IevaSNUJ-5Privacon Baltics
Ogre
3.Kronbergs AivarsVNUJ-5TUKUMS
TUKUMS
4.Krūze AgitaSNUJ-5Ogre
5.Kukule AnnaSNUJ-5Tīnūži
6.Kukule DaceSNUJ-5Ogre
7.Maksima-Bebriša IneseSNUJ-5Ogre
8.Mūrniece IlzeSNUJ-5Privacon Baltics
Ogre
9.Nagle IngaSNUJ-5Ogre
10.Plinte MairitaSNUJ-5Ogre
11.Siliņa DaceSNUJ-5OGRES APRIŅĶA ZIŅAS
OGRE

500m bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andžāne DiānaSB-500Ogre
2.  Andžāns JēkabsVB-500Ogre
3.  Baranauska AmandaSB-500SS Arkādija
Ķekavas novads
4.  Baranausks RolandsVB-500Kekavas novads
5.  Beleviča JeteSB-500Ogre
6.  Beļajevs PatriksVB-500FS METTA
Rīga
7.Bočkova DarinaSB-500Massage4you.lv
Rīga
8.Bodiļevs FilipsVB-500Kapteinis Bremze
Ogre
9.Bogdāns JēkabsVB-500Ogre
10.  Cīrule DārtaSB-500Ikšķile
11.  Damroze ArtisVB-500Damroze Family
Rīga
12.Dimante SamantaSB-500Zīlītes
Ogre
13.Dimpere ElizabeteSB-500Ogre
14.Dimpers Gustavs-OliversVB-500Ogre
15.Divanovskis RičardsVB-500Ogre
16.Dmitrijeva DiānaSB-500Rīga
17.Dmitrijevs DāvidsVB-500Rīga
18.Drīveniece Estere-ElisaSB-500Cēsis
19.Dru AlfrēdsVB-500Ogre
20.  Drulle AlfrēdsVB-500Ogre
21.Drulle AlfrēdsVB-500Ogre
22.Drulle AnnaSB-500Ogre
23.Druzenko StefānijaSB-500Ogre
24.Eglāja LieneSB-500Rīga
25.  Eglājs AnsisVB-500Rīga
26.  Eglājs AtisVB-500Rīga
27.  Ekerts MarkussVB-500Ogre
28.  Heidingers ErnestsVB-500Heidingers
Ogre
29.  Heidingers HaraldsVB-500Ogre
30.  Heidingers ValtersVB-500Ogre
31.Helmane MartaSB-500Rīga
32.Irbe KarlīnaSB-500Ogre
33.Jansons ArtisVB-500Ogre
34.Jansons MairisVB-500Ogre
35.  Jerofejeva FelicitaSB-500Jēkabpils
36.  Jerofejeva SelīnaSB-500Jēkabpils
37.Kaira Edvards-KristofersVB-500Ogre
38.Kaira Everita-LuīzeSB-500Ogre
39.Kalniņš DruvisVB-500Kapteinis Bremze
Rīga
40.  Keiša LaumaSB-500IK Auseklis
Rīga
41.  Keiša LauraSB-500Rīga
42.  Krilovska LaimdotaSB-500Izturība
Ikšķile
43.Krūze EvelīnaSB-500Ogre
44.Laksis AlbertsVB-500MAHINATORI
Rīga
45.Laksis HelmutsVB-500MAHINATORI
Rīga
46.Lejietis JustsVB-500Ikšķile
47.  Liepiņa Enija-MartaSB-500Saulkalne
48.Liepiņš EdvardsVB-500Saulkalne
49.  Mežvēvers MartinsVB-500Ogre
50.  Mežvēvers TomassVB-500Ogre
51.Mikaljūna SofijaSB-500VSK Noskrien
Ogre
52.Mikaljūns Kārlis-ViljamsVB-500VSK Noskrien
Ogre
53.Neško KatrīnaSB-500Ogre
54.Nore JēkabsVB-500Rīga
55.Oinaskova AliseSB-500ogre
56.  Oinaskova AliseSB-500Ogre
57.Oinaskova LoretaSB-500Ogre
58.Opolā JasmīnaSB-500Izturība
Ikšķile
59.  Ozers ArnoldsVB-500Riga
60.Ozolina-Liepkalne LoretaSB-500Ogre
61.Ozolina-Liepkalne SofijaSB-500Ogre
62.Pikiami Leonardo-MarkoVB-500Ogre
63.  Pupina OlgaSB-500Riga
64.  Pupins VladimirsVB-500Riga
65.  Reinsone KarolīnaSB-500Ogre
66.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB-500Rīga
67.  Rozentāle AmandaSB-500Iecavas Sportya Skola “Dārtija”
Iecava
68.Ruble LieneSB-500AIZKRAUKLE/Maratona klubs
AIZKAUKLE
69.  Ruble LoretaSB-500AIZKRAUKLES Sporta skola
AIZKRAUKLE
70.  Siliņš DeividsVB-500Ogre
71.  Sļesarenoka AngelīnaSB-500Rīga
72.Strode HannaSB-500MARATONA KLUBS 2009
Rīga
73.Stulpāns KārlisVB-500Gravis
Ogre
74.Supe AleksandrsVB-500Ogre
75.Štoks MarkoVB-500Saulkrasti
76.Tutlīte PatrīcijaSB-500Ogre
77.Ušpele TīnaSB-500Ogre
78.Ušpelis AdriansVB-500ASK Patria
Ogre
79.Ušpelis KristiansVB-500ASK Patria
Ogre
80.Ušpelis MariansVB-500ASK Patria
Ogre
81.  Vāvere MārtiņšVB-500b/d Austriņa
Rīga
82.  Vāvere MelānijaSB-500Rīgas Igauņu pamatsk.
Rīga
83.Vevere EmilijaSB-500Ogre
84.Vēvere RamonaSB-500Ogre
85.Zalāne MartaSB-500Ogre
86.  Zālīte MelānijaSB-500Ķekavas vidusskola
Ķekava
87.  Zālītis MarkussVB-500Ķekava
88.Zaščirinskis MarkussVB-500Spils
Salaspils
89.  Ziedone LauraSB-500Ogre
90.  Ziedone MadaraSB-500Tinuzi
91.  Ziedonis ĒriksVB-500Ogre

1000m bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dzosens RalfsVB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre

Komandu cīņa, 5km SKOLU KOMANDĀM

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs ArtjomsZSRīgas 88.vidusskola
Riga
2.Aleksejevs NikitaZSRīgas 88.vidusskola
Riga
3.  Avena LauraMSOgres 1.vidusskola
Ogres nov.
4.  Avena LindaMSOgres 1.vidusskola
Ogres nov.
5.Borozinskis KasparsZSĶeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
6.Gabranovs RūdisZSOgre
7.Krūze EvelīnaMSOgre
8.  Naglis ArtisZSOgres 1.vidusskola
Ogre
9.  Ozoliņš RaivisZSOgre
10.Pauriņa EvelīnaMSIzturība
Tīnūži
11.Pauriņa LuīzeZSIzturība
Tīnūži
12.Pauriņa TīnaMSIzturība
Tīnūži
13.Plinte RainersZSOgres 1.vidusskola
Ogre
14.Ušpelis TomsZSOgre
15.  Verveiko Artūrs-ArmandsZSVerveiko ģimene
Ogre
16.  Vilciņa RūtaMSOgresgals
17.  Zālīte MelānijaMSĶekavas vidusskola
Ķekava

Kopā pieteikušies: 295



Izskrien Ogri