Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

54. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" 2019 | Saraksts

10km distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksandr Berngardt10-V39rus
Kaliningrad
2.  Babjuka Diāna10-SDaugavpils
3.Beane Nicholas10-VLatinsoft
Daugavpils
4.  Bogdanova Iveta10-SCeram Optec
Daugavpils
5.Boriak Oksana10-SZarasai
6.Bowen Justin-Donald10-VLatinsoft
Daugavpils
7.  Bužinska Ērika10-SDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
8.Chun Sequoia-Skye10-SLatinsoft
Daugavpils
9.Constable Andrew-Rains10-VLatinsoft
Daugavpils
10.Cunningham Conor-Charles10-VLatinsoft
Daugavpils
11.  Dališevska Katrīna10-SDaugavpils
12.Degeorge Tara-Marie10-SLatinsoft
Daugavpils
13.  Dorogokupļa Igors10-VDaugavpils
14.Doudnikoff Matt10-VLatinsoft
Daugavpils
15.Greļevska Brigita10-SDaugavpils
16.  Grigorjevs Pāvels10-VTransbaltics
Daugavpils
17.  Griķis Jānis10-VDaugavpils Runners
Daugavpils
18.  Griņevičs Viktors10-V40ABC Software
Baloži
19.  Gruberte Zane10-S40Rīga
20.Hamilton Michael-Edward10-VLatinsoft
Daugavpils
21.Hornsby Audrey-Brooke10-SLatinsoft
Daugavpils
22.Hristaforovs Jevgeņijs10-VDaugavpils
23.Ivanovs Aleksandrs10-VShoony Project
Daugavpils
24.  Ivanovs Oļegs10-V40SIA Ceram Optec
Līvāni
25.  Janens Vjačeslavs10-VDaugavpils
26.  Jefremova Tamara10-SDaugavpils
27.  Jerofejeva Ineta10-SJēkabpils
28.  Jerofejevs Jānis10-VJēkabpils
29.  Jevsejeva Kristīne10-SDaugavpils novada SS
Medumu pagasts
30.Klishevskiy Anatoliy10-V40Kasyakdel@gmail.com
Soligorsk
31.  Kļaviņa Rita10-S40SK Magnen
Rēzekne
32.  Kņaževa Zoja10-S40FIZIOFIT
Daugavpils
33.  Kravcova Laima10-SDaugavpils
34.Kučinskis Leonīds10-VДаугавпилс
35.Kuzmins Viktors10-VDaugavpils
36.  Loca Aija10-S40Daugavpils runners
Daugavpils
37.Luns Andrejs10-VDaugavpils
38.  Malta Lāsma10-S40Viļāni
Viļāni
39.  Mamedovs Ruslans10-VDaugavpils Runners
Daugavpils
40.Mccarthy Erin-Elizabeth10-SLatinsoft
Daugavpils
41.  Navitski Yuri10-V40Солигорск
42.Posner Philip-Jacob10-VLatinsoft
Daugavpils
43.  Raščevskis Aleksandrs10-VDaugavpils Runners
Daugavpils
44.  Rēķis Daniels10-VRīgas satiksme
Rīga
45.  Rodčenko Aleksandrs10-VDaugavpils
46.  Saharovs Dmitrijs10-V40SIA Ceram Optec
Līvāni
47.Sarkels Vjaceslavs10-VDaugavpils
48.  Saušs Arvīds10-VManchester United
Daugavpils
49.  Sladzevskis Renārs10-V40Kingstona
50.  Sprance Anna10-SDaugavpils
51.Stivriņš Kaspars10-VDaugavpils
52.  Stolarovs Jurijs10-V60Daugavpils
53.  Suhovilo Grigorijs10-VDaugavpils
54.  Suseja Ruta10-S40Rēzekne
55.  Susejs Dainis10-V40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
56.  Susejs Renārs10-VRēzekne
57.  Suveizda Imants10-V40Daugavpils
58.Uladzimir Halambouski10-V40Minsk
59.  Vasiļjeva Evelīna10-SDaugavpils Runners
Jēkabpils
60.Vasiļjevs Renārs10-VDaugavpils Runners
Jēkabpils

Tautas skrējiens 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5-S30MARATONA KLUBS
TALSI
2.Anatoli Dren5-V60Soligorsk
3.Andrejeva Anna5-S30Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
4.Babisko Edgars5-V50Daugavpils
5.Barišņikova Jekaterina5-S30Ceram Optec
Līvāni
6.  Belousovs Dmitrijs5-V30Ceram Optec
Līvāni
7.Bogdanova Julija5-S30Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
8.Bogdanovs Vitālijs5-V30Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
9.  Bondere Tatjana5-S30Daugavpils
10.  Brokāns Eduards5-V30Daugavpils
11.Callaghan Charles5-V20Latinsoft
Daugavpils
12.  Černecova Liāna5-S30Rēzekne
13.Dedelis Vjačeslavs5-V50OK Stiga/Metmatus
Daugavpils
14.Domansķis Imants5-V20Vienības pamatskola
Daugavpils
15.Ezīte Nadežda5-S30Daugavpils
16.Farmwald Wilton-Jay5-V20Latinsoft
Daugavpils
17.  Fiļimonovs Artūrs-Daniels5-V20Ceram Optec
Daugavpils
18.Gerasimovs Andrejs5-V30Daugavpils
19.  Griķe Alise5-S30Daugavpils Runners
Daugavpils
20.Griškjans Francis5-V50Daugavpils
21.Hodsden Hailey-Elizabeth5-S20Latinsoft
Daugavpils
22.  Ignatjevs Oļegs5-V20Daugavpils
23.Isajeva Irina5-S20Daugavpils
24.Ivanova Žanna5-S30Zanna
Daugavpils
25.Yacenko Anatoli5-V50Shaxter
Soligorsk
26.  Janovskis Vladimirs5-V50Daugavpils Komunālā pārvalde
Daugavpils
27.Jefrema Samanta5-S20Daugavpils
28.  Jermaļonoks Vladimirs5-V60Daugavpils novads
Daugavpils
29.Kenyon Eliza-Skye5-S20Latinsoft
Daugavpils
30.Kirejevs Sergejs5-V203.vidusskola
Daugavpils
31.Klimentjeva Arina5-S30Ceram Optec
Līvāni
32.  Kļaviņš Valdis5-V50Magnen
Rēzekne
33.  Kokina Nataļja5-S30Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
34.  Kokins Alfrēds5-V50Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
35.  Kotova Diāna5-S20Daugavpils Universitātes aģentūra Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža
Daugavpils
36.  Krasjukovs Artis5-V20Rēzeknes BJSS / Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
37.Krupskis Rodions5-V20Sporta pārvalde
Daugavpils
38.Kučinskis Jānis5-V20Be Active
daugavpils
39.  Kuhareviča Karīna5-S2010.vsk.
Daugavpils
40.Lapekina Anastasija5-S20Daugavpils
41.  Lapinska Ludmila5-S30Daugavpils
42.Larionova Vija5-S30Stiga OK
Daugavpils
43.  Leonidovs Artjoms5-V20Daugavpils
44.  Loca Sintija5-S20Daugavpils 12.Vidusskola
Daugavpils
45.  Ločmelis Kristaps5-V30Ceram Optec
Daugavpils
46.Luščika Darja5-S20PIKC Daugavpils Tehnikums
Daugavpils
47.  Malnača Signe5-S20Rīga
48.  Mažēns Mārtiņš5-V30DDZKSU
Daugavpils
49.Mihalenia Aliaksandr5-V30Shaxter
Soligorsk
50.Miļeviča Sabīna5-S20Daugavpils
51.Mznikova Alina5-S30Shaxter
Soligorsk
52.Nasire Violeta5-S20Daugavpils
53.Okuņevs Denis5-V20Daugavpils isvs
Daugavpils
54.  Oparejs Maksims5-V20Daugavpils
55.Orlova Katrīna5-S20Daugavpils
56.  Petrova Daniela5-S20Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
57.Petrova Valentina5-S60OKStiga
Daugavpils
58.Pildika Natalja5-S20Daugavpils
59.  Punculis Jānis5-V30punculēni
Daugavpils
60.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna5-S20Daugavpils
61.  Rimicans Andrejs5-V20Jaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
62.  Rimvide-Mickeviča Dana5-S30Daugavpils Runners
Daugavpils
63.Rinker Arminda-Ann5-S20Latinsoft
Daugavpils
64.Rogožins Pāvels5-V20OK STIGA
Daugavpils
65.Romanovskis Aivis5-V30Daugavpils Futbola skola
Daugavpils
66.Rozmus Olivia5-S20Latinsoft
Daugavpils
67.Rūsiņa Elza5-S50Jersika
68.  Sauleviča Ināra5-S30Ceram Optec
Daugavpils
69.Saušs Romāns5-V60Vabole
70.  Sitnika Lauma5-S20Daugavpils
71.Skrūzmans Andris5-V50Jersika
72.Sokolovska Viktorija5-S20Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
73.Stepanov Alexander5-V60Daugavpils
74.Stepanova Irina5-S20Daugavpils
75.Stepanova Olga5-S30Daugavpils
76.  Suseja Dagnija5-S20Rēzekne
77.  Suvorovs Vladislavs5-V20Daugavpils Runners
Daugavpils
78.  Šepetovska Valerija5-S2010.vsk.
Daugavpils
79.Šļahta Olesja5-S30Malta
80.  Šukele Rita5-S20Dagda
81.Tatsiana Dzialendzik5-S50Soligorsk
82.Tihonovičs Milāns5-V20Daugavpils
83.  Timofejevs Valdemārs5-V50Daugavpils
84.  Titova Anna5-S30Jūrmala-LSC
Jūrmala
85.  Treskina Jolanta5-S20PIKC Daugavpils Tehnikums
Daugavpils
86.Tukāns Dailis5-V30Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
87.Vasiļčenko Jekaterina5-S20Daugavpils
88.Vīksne Artūrs5-V20Daugavpils
89.Zimovs Aleksandrs5-V30Daugavpils
90.Želtkova Anastasija5-S20Daugavpils
91.  Žigarkovs Pāvels5-V30Daugavpils

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Čeirāns AlbertsVNUJPreiļi
2.Dedele JevgenijaSNUJOK Stiga
Daugavpils
3.  Galilejeva JeļenaSNUJDaugavpils
4.Griškjane NataļjaSNUJDaugavpils
5.Medvedeva JekatrinaSNUJdaugavpils
6.  Prokofjeva EvelinaSNUJ5 km
Daugavpils
7.  Selivanova JaninaSNUJDAUGAVPILS
8.Tarvids JevgeņijsVNUJDaugavpils

Bērnu skrējiens 200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Aksjuta EdgarsVB1Daugavpils
3.  Anančonoks JegorsVB1Daugavpils
4.Andrejevs IvansVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
5.Baranovska KarinaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
6.  Baranovskis VadimsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
7.Bogdanovs ArtjomsVB1Daugavpils
8.Bogdanovs VladislavsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
9.Brokāns EriksVB1Daugavpils
10.Cveckovska ViktorijaSB1Dauavpils
11.Dubra AriellaSB1Daugavpils
12.Dubra DanielsVB1Daugavpils
13.Dzalbe RobertsVB1Daugavpils
14.Ezītis ArtjomsVB1Daugavpils
15.Fokins PatriksVB1Daugavpils
16.Hristaforovs ArtemijsVB1Daugavpils
17.Ivanova AliseSB1Daugavpils
18.Ivanovs ArtjomsVB1Daugavpils
19.Janene MaijaSB1Daugavpils
20.  Jerofejeva SelīnaSB1Jēkabpils
21.Jevgenijs TitovsVB1Daugavpils
Daugavpils
22.Jurkeviča AgataSB1Daugavpils
23.Jurkeviča MaženaSB1Daugavpils
24.Kņaževs MihailsVB1FIZIOFIT
Daugavpils
25.Kokina-Zeļenko MarksVB1Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
26.Kozlovs AdriansVB1Daugavpils
27.Kozlovs AleksandrsVB1Daugavpils
28.Kurganskis RodionsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
29.  Kurpnieks JānisVB1Daugavpils
30.Lavrenovs MarkussVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
31.Milantejs ArtjomsVB1Daugavpils
32.Mizers MartinsVB1Daugavpils
33.Narunovskis DamīrsVB1Daugavpils
34.  Pavlovs GlebsVB1Daugavpils
35.Pogožeļska EvelīnaSB1Bērnu
Daugavpils
36.Romanova Elizabeta-TimeaSB1Daugavpils
37.Romāns RaivisVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
38.Šļahta DeniellaSB1Malta
39.Tamojeva LijaSB1daugavpils
40.  Vaņins ArsenijsVB1Daugavpils
41.Vešters KristensVB1Jaunmārupe
42.Vešters RobertsVB1Jaunmārupe
43.Volkovs ArtjomsVB1Daugavpils
44.Zaica EvijaSB1Daugavpils
45.  Zaica EvijaSB1Daugavpils
46.Zaletilo SofijaSB1Daugavpils

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Aksjuta MārisVB2Daugavpils
3.Anastasiya KalianchukSB2Soligorsk
4.Bivka EvijaSB2Daugavpils Krievu vidusskola-licejs
Daugavpils
5.Bogdanova ValerjaSB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
6.Cinne ElgarsVB2Bērnu skrējiens
Daugavpils
7.Derjugins KirillsVB2Daugavpils
8.  Driņģe PaulaSB2Daugavpils
9.  Ērgle AmandaSB2Daugavpils
10.  Ezītis ArtjomsVB2Daugavpils
11.Gerasimova DarinaSB2Daugavpils
12.  Germane SofijaSB2Daugavpils
13.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
14.Griškjans FrancisVB2Daugavpils
15.Hristaforovs AleksejsVB2Daugavpils
16.  Izulena MarijaSB2Daugavpils
17.Izuļena MarijaSB2Daugavpils
18.Jakimovica SofijaSB2DAUGAVPILS
19.  Jerofejeva FelicitaSB2Jēkabpils
20.Jurkovs DaniilsVB2Daugavpisl
21.Kacalovs ArtjomsVB2Daugavpils
22.Klimentjeva VarvaraSB2Ceram Optec
Līvāni
23.Klimentjevs ArtemijsVB2Ceram Optec
Līvāni
24.Kokina-Zelenko ViktorijaSB2Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
25.Koldobskis EmīlsVB2Daugavpils
26.Korolova JulijaSB2Daugavpils
27.Krasovskis ĻevsVB2Daugavpils
28.Kurganskis PlatonsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
29.  Kurpniece MarijaSB2Daugavpils
30.Lukjanovs JaromirsVB2Daugavpils
31.Lune KarolinaSB2Daugavpils
32.Mozoļevs MatvejsVB2Daugavpils
33.  Nette Lauris-MarkussVB2Daugavpils
34.Orss-Orlovskis KirillsVB2Daugavpils
35.Petrova NastasjaSB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
36.Pučkova MarijaSB2Daugavpils
37.Romāns AlekssVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
38.Sauleviča EvelīnaSB2Ceram Optec
Daugavpils
39.Savica EmilijaSB2DAUGAVPILS
40.Sitnika AgnijaSB2Daugavpils
41.Stičinska SofijaSB2Daugavpils
42.  Špaks DanielsVB22010
Daugavpils
43.Tamojeva LijaSB2daugavpils
44.  Tihonoviča MaijaSB2Daugavpils
45.  Titovs IvansVB2Jūrmala/LSC
Jūrmala
46.Tukāns SandisVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
47.  Varslavāns VladsVB2Daugavpils
48.Vešters OskarsVB2Jaunmārupe
49.Zimovs MaksimsVB2Daugavpils
50.Zunda KirillsVB2Daugavpils

Bērnu skrējiens 2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Alina HalambouskayaSB3Minsk
2.Andrejeva JekaterinaSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
3.  Baranovska KsenijaSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
4.  Bivka DainisVB3Daugavpils Krievu vidusskola-licejs
Daugavpils
5.  Bogdanova VeronikaSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
6.  Cinne LauraSB3Bērnu skrējiens
Daugavpils
7.Čulkovs SergejsVB3Daugavpils
8.Dubra AnžejsVB3Daugavpils
9.  Fokins NilsVB3Daugavpils
10.  Griķe AmandaSB3Daugavpils Runners
Daugavpils
11.  Griškjane JanaSB3Daugavpils
12.Griškjane PaulīneSB3Daugavpils
13.  Krasovskis KirilsVB3Daugavpils
14.  Kravcova LaumaSB3Daugavpils
15.Krupskis ArkādijsVB3Sporta pārvalde
Daugavpils
16.  Larionova AlisaSB3Saskaņas pamatskola
Daugavpils
17.  Locs LinardsVB3Daugavpils
18.Luns DaniilsVB3Daugavpils
19.  Petrovs JevgēnijsVB3Daugavpils
20.Pilinovičs VitalijsVB3Daugavpils
Daugavpils
21.Punculis IvarsVB3punculēni
Daugavpils
22.  Rogožins MaksimsVB3OK STIGA
Daugavpils
23.  Terentjevs JegorsVB3Daugavpils
24.Tukāne SabīneSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
25.  Unzule AnnaSB3DTC Jauniba
Daugavpils
26.  Unzule LidijaSB3DTC Jauniba
Daugavpils
27.Viča VanesaSB3Jersika
28.Zoltnere DanielaSB3Daugavpils
29.Zuks KirillsVB3Daugavpils

Kopā pieteikušies: 284



Izskrien Ogri