54. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" 2019 | Saraksts
10km distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Babjuka Diāna | 10-S | Daugavpils | ||
2. | Bambāns Vjačeslavs | 10-V | Žolneroviča skriešanas klubs Daugavpils | ||
3. | Barila Tomašs | 10-V | Daugavpils | ||
4. | Bazarovs Deniss | 10-V | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Beane Nicholas | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
6. | Berjoza Vasilijs | 10-V60 | Daugavpils | ||
7. | Berngardt Aleksandr | 10-V | 39rus Kaliningrad | ||
8. | Bočarovs Dmitrijs | 10-V | SATURN 7 Daugavpils | ||
9. | Bogdanova Iveta | 10-S | Ceram Optec Daugavpils | ||
10. | Bondarevs Andrejs | 10-V40 | Līvānu VK Līvāni | ||
11. | Boriak Oksana | 10-S | Zarasai | ||
12. | Bowen Justin-Donald | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
13. | Bulasa Diana | 10-S | LATC Daugavpils | ||
14. | Bužinska Ērika | 10-S | Daugavpils 12. vidusskola Daugavpils | ||
15. | Chun Sequoia-Skye | 10-S | Latinsoft Daugavpils | ||
16. | Circāns Jānis | 10-V40 | viļaka | ||
17. | Constable Andrew-Rains | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
18. | Cunningham Conor-Charles | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
19. | Dališevska Katrīna | 10-S | Daugavpils | ||
20. | Degeorge Tara-Marie | 10-S | Latinsoft Daugavpils | ||
21. | Dorogokupļa Igors | 10-V | Daugavpils | ||
22. | Doudnikoff Matt | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
23. | Dren Anatoli | 10-V60 | ОАО Soligorsk | ||
24. | Elksniņš Andrejs | 10-V | Daugavpils pilsētas dome Daugavpils | ||
25. | Garais Oļegs | 10-V40 | Daugavpils | ||
26. | Gražys Vytautas | 10-V40 | RC Nuluzau Paberžė | ||
27. | Greļevska Brigita | 10-S | Daugavpils | ||
28. | Grigorjevs Pāvels | 10-V | Transbaltics Daugavpils | ||
29. | Griņevičs Viktors | 10-V40 | ABC Software Baloži | ||
30. | Gruberte Zane | 10-S40 | Rīga | ||
31. | Guitāne Maruta | 10-S40 | LUDZA Ludza | ||
32. | Halambouski Uladzimir | 10-V40 | Minsk | ||
33. | Hamilton Michael-Edward | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
34. | Hornsby Audrey-Brooke | 10-S | Latinsoft Daugavpils | ||
35. | Hristaforovs Jevgeņijs | 10-V | Daugavpils | ||
36. | Isliamovas Aleksandras | 10-V40 | Visaginas | ||
37. | Ivanova Ludmila | 10-S | LATC Daugavpils | ||
38. | Ivanovs Aleksandrs | 10-V | Shoony Project Daugavpils | ||
39. | Ivanovs Oļegs | 10-V40 | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
40. | Jakimoviča Jekaterina | 10-S | DISVSS Daugavpils | ||
41. | Janens Vjačeslavs | 10-V | Daugavpils | ||
42. | Januzis Renārs | 10-V | DISVS Daugavpils | ||
43. | Jefremova Tamara | 10-S | Daugavpils | ||
44. | Jerofejeva Ineta | 10-S | Jēkabpils | ||
45. | Jerofejevs Jānis | 10-V | Jēkabpils | ||
46. | Jevsejeva Kristīne | 10-S | Daugavpils novada SS Medumu pagasts | ||
47. | Jurkevics Dmitrijs | 10-V | daugavpils | ||
48. | Kallass Vladimirs | 10-V60 | Gulbene | ||
49. | Klishevskiy Anatoliy | 10-V40 | Kasyakdel@gmail.com Soligorsk | ||
50. | Kļaviņa Rita | 10-S40 | SK Magnen Rēzekne | ||
51. | Kņaževa Zoja | 10-S40 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
52. | Kravale Ineta | 10-S60 | Individuāli Rīga | ||
53. | Kravcova Laima | 10-S | Daugavpils | ||
54. | Kučinskis Leonīds | 10-V | Даугавпилс | ||
55. | Kuzmins Viktors | 10-V | Daugavpils | ||
56. | Laizāne Līga | 10-S | Daugavpils | ||
57. | Liepiņa Līva | 10-S | Daugavpils 12.vsk Daugavpils | ||
58. | Luns Andrejs | 10-V | Daugavpils | ||
59. | Mackevics-Manko Aleksandrs | 10-V40 | Daugavpils | ||
60. | Macuka Inese | 10-S | Es un Ērika Jēkabpils | ||
61. | Malta Lāsma | 10-S40 | Viļāni Viļāni | ||
62. | Mamedovs Ruslans | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
63. | Navitski Yuri | 10-V40 | Солигорск | ||
64. | Nazarovs Jurijs | 10-V | Daugavpils | ||
65. | Ņikiforova Jeļena | 10-S | 12. vidusskola Daugavpils | ||
66. | Paškevičs Arnis | 10-V | ASK Patria Daugavpils | ||
67. | Petrovs Dmitrijs | 10-V | 36.KAB KAR Daugavpils | ||
68. | Plaskins Sergejs | 10-V | Daugavpils | ||
69. | Plečkens Jurijs | 10-V | Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola Daugavpils | ||
70. | Plečkens Jurijs | 10-V | Daugavpils Tirdzniecības profesinoālā vidusskola Daugavpils | ||
71. | Popēns Oskars | 10-V40 | Rīga | ||
72. | Porietis Kaspars | 10-V40 | Jēkabpils | ||
73. | Posner Philip-Jacob | 10-V | Latinsoft Daugavpils | ||
74. | Prakapavicius Maksimas | 10-V | DISVS Daugavpils | ||
75. | Pudans Sergejs | 10-V | Daugavpils | ||
76. | Raščevskis Aleksandrs | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
77. | Rēķis Daniels | 10-V | Rīgas satiksme Rīga | ||
78. | Rižakovs Ņikita | 10-V | Daugavpils | ||
79. | Rodčenko Aleksandrs | 10-V | Daugavpils | ||
80. | Saharovs Dmitrijs | 10-V40 | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
81. | Samuilovs Aleksandrs | 10-V | SATURN 7 Daugavpils | ||
82. | Sarkels Vjaceslavs | 10-V | Daugavpils | ||
83. | Saušs Arvīds | 10-V | Manchester United Daugavpils | ||
84. | Semjonovs Vadims | 10-V | DISVSS Daugavpils | ||
85. | Siliņš Guntars | 10-V40 | Krokus Jēkabpils | ||
86. | Sivko Antonijs | 10-V40 | Ventspils | ||
87. | Sladzevskis Renārs | 10-V40 | Kingstona | ||
88. | Sprance Anna | 10-S | Daugavpils | ||
89. | Stivriņš Kaspars | 10-V | Daugavpils | ||
90. | Stolarovs Jurijs | 10-V60 | Daugavpils | ||
91. | Strigo Mihails | 10-V | Daugavpils | ||
92. | Suhovilo Grigorijs | 10-V | Daugavpils | ||
93. | Suseja Ruta | 10-S40 | Rēzekne | ||
94. | Susejs Dainis | 10-V40 | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
95. | Susejs Renārs | 10-V | Rēzekne | ||
96. | Suveizda Imants | 10-V40 | Daugavpils | ||
97. | Turkins Jevgēnijs | 10-V | SK Tērauds Aiviekste | ||
98. | Varsackis Bronius | 10-V60 | Kaunas | ||
99. | Vasiļjeva Evelīna | 10-S | Daugavpils Runners Jēkabpils | ||
100. | Vēsma Ģirts | 10-V60 | individuāli Rīga | ||
101. | Višņevskis Dmitrijs | 10-V | LATC Daugavpils | ||
102. | Znotiņa Madara | 10-S | Delveri Jēkabpils | ||
103. | Znotiņš Māris | 10-V | Delveri Jēkabpils | ||
104. | Žemčugovs Igors | 10-V | Be Active Daugavpils |
Tautas skrējiens 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Tatjana | 5-S30 | MARATONA KLUBS TALSI | ||
2. | Afanasjevs Artjoms | 5-V20 | Daugavpils | ||
3. | Agafonova Diāna | 5-S20 | Krievu licejs Daugavpils | ||
4. | Aleksejeva Olesja | 5-S30 | Daugavpils | ||
5. | Aleksejevs Valentins | 5-V20 | Daugavpils | ||
6. | Andrejeva Anna | 5-S30 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
7. | Andrejevs Aleksandrs | 5-V50 | Daugavpils | ||
8. | Anenkov Daniil | 5-V20 | Daugavpils | ||
9. | Antoneviča Evelīna | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
10. | Apšenieks Ēriks | 5-V60 | Balvi | ||
11. | Arzjajevs Sergejs | 5-V30 | Valsts Policija Daugavpils | ||
12. | Atrahimovičs Ņikita | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
13. | Babahina Ksenija | 5-S20 | 5 km Daugavpils | ||
14. | Babisko Edgars | 5-V50 | Daugavpils | ||
15. | Balalaikina Viviāna | 5-S20 | Daugavpils | ||
16. | Balalaikins Edvards | 5-V20 | Daugavpils | ||
17. | Baļinskis Aleksejs | 5-V20 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
18. | Baranovs Andrejs | 5-V20 | Daugavpils Daugavpils | ||
19. | Baranovs Artūrs | 5-V20 | Daugavpils Daugavpils | ||
20. | Barišņikova Jekaterina | 5-S30 | Ceram Optec Līvāni | ||
21. | Barkeviča Ksenija | 5-S20 | SPARS-MK Daugavpils | ||
22. | Belousa Jelizaveta | 5-S20 | Daugavpils | ||
23. | Beļašovs Etjens | 5-V20 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
24. | Birjukovs Ņikita | 5-V20 | Daugavpils | ||
25. | Bogdanova Julija | 5-S30 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
26. | Bogdanovs Nikita | 5-V20 | Daugavpils Būvniecības Tehnikums Daugavpils | ||
27. | Bogdanovs Vitālijs | 5-V30 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
28. | Bondarenko Damians | 5-V20 | Daugavpils | ||
29. | Bondere Tatjana | 5-S30 | Daugavpils | ||
30. | Brokāns Eduards | 5-V30 | Daugavpils | ||
31. | Buko Daniels | 5-V20 | Līvanu VK Līvāni | ||
32. | Callaghan Charles | 5-V20 | Latinsoft Daugavpils | ||
33. | Cubrevica Aļona | 5-S20 | PIKC Daugavpils Tehnikums Daugavpils | ||
34. | Černecova Liāna | 5-S30 | Rēzekne | ||
35. | Dedelis Vjačeslavs | 5-V50 | OK Stiga/Metmatus Daugavpils | ||
36. | Dembovskis Maksims | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
37. | Demčenko Ksenija | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
38. | Domansķis Imants | 5-V20 | Vienības pamatskola Daugavpils | ||
39. | Dombrovskis Artjoms | 5-V20 | SATURN7 Daugavpils | ||
40. | Dudels Andris | 5-V50 | da-marathon daugavpils | ||
41. | Dukšinskis Jānis | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
42. | Dzialendzik Tatsiana | 5-S50 | Soligorsk | ||
43. | Eisaks Aleksejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
44. | Eisāns Renārs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
45. | Ezīte Nadežda | 5-S30 | Daugavpils | ||
46. | Fadins Daniils | 5-V20 | SATURN & Daugavpils | ||
47. | Fareņuks Lūkass-Sandijs | 5-V20 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
48. | Farmwald Wilton-Jay | 5-V20 | Latinsoft Daugavpils | ||
49. | Fatičevs Aleksejs | 5-V30 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
50. | Fiļimonovs Artūrs-Daniels | 5-V20 | Ceram Optec Daugavpils | ||
51. | Frīda Vija | 5-S30 | TK Daugavpils | ||
52. | Gaag David | 5-V20 | Seattle | ||
53. | Gendele Julija | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
54. | Gerasimovs Andrejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
55. | Germanovičs Konstantīns | 5-V30 | Daugavpils | ||
56. | Golovļovs Ēriks | 5-V20 | Daugavpils | ||
57. | Golubeva Margarita | 5-S30 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
58. | Gorjačko Artjoms | 5-V20 | Daugavpils individuālo sporta veidu skola Daugavpils | ||
59. | Gradkovskis Vitālijs | 5-V30 | da-marathon Daugavpils novads | ||
60. | Griķe Alise | 5-S30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
61. | Griķis Jānis | 5-V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
62. | Griņko Dmitrijs | 5-V30 | Ruģeļu bērnudārzs Daugavpils | ||
63. | Griškjans Francis | 5-V50 | Daugavpils | ||
64. | Guščina Jūlija | 5-S20 | Daugavpils | ||
65. | Hodsden Hailey-Elizabeth | 5-S20 | Latinsoft Daugavpils | ||
66. | Hohlova Polina | 5-S20 | Daugavpils | ||
67. | Hrapunova Alberta | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
68. | Ieviņa Anita | 5-S50 | Cēsis | ||
69. | Ignatjevs Oļegs | 5-V20 | Daugavpils | ||
70. | Isajeva Anastasija | 5-S20 | OK Stiga Daugavpils | ||
71. | Isajeva Irina | 5-S20 | Daugavpils | ||
72. | Ivanova Lidija | 5-S50 | Daugavpils | ||
73. | Ivanova Žanna | 5-S30 | Zanna Daugavpils | ||
74. | Ivanovs Jevgenijs | 5-V20 | LATC Daugavpils | ||
75. | Ivanovs Vjačeslavs | 5-V20 | Daugavpils individuāla sporta veidu skola Daugavpils | ||
76. | Ivanovs Vladimirs | 5-V20 | LATC Daugavpils | ||
77. | Yacenko Anatoli | 5-V50 | Shaxter Soligorsk | ||
78. | Jaceņuka Alisa | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
79. | Jaceņuka Jana | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
80. | Jakimovs Dmitrijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
81. | Jakušenoks Mareks | 5-V20 | Daugavpils Daugavpils | ||
82. | Janovskis Vladimirs | 5-V50 | Daugavpils Komunālā pārvalde Daugavpils | ||
83. | Jazvics Iļja | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
84. | Jefimova Jelizaveta | 5-S20 | 5km Daugavpils | ||
85. | Jefrema Samanta | 5-S20 | Daugavpils | ||
86. | Jermaļonoks Vladimirs | 5-V60 | Daugavpils novads Daugavpils | ||
87. | Jevdokimova Viktorija | 5-S20 | Daugavpils novada sporta skola Daugavpils | ||
88. | Jevdokimovs Aleksejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
89. | Jirgensons Artūrs | 5-V20 | Daugavpils | ||
90. | Jukša Krista | 5-S20 | Daugavpils | ||
91. | Kaļiņina Inese | 5-S20 | Sporta pārvalde Daugavpils | ||
92. | Kārkliņš Artūrs | 5-V30 | Vaidava, Līksna | ||
93. | Karnilova Anastasija | 5-S20 | Daugavpils novada sporta skola Daugavpils | ||
94. | Karpenko Andris | 5-V20 | Daugavpils | ||
95. | Karpenko Natālija | 5-S30 | Daugavpils | ||
96. | Kenyon Eliza-Skye | 5-S20 | Latinsoft Daugavpils | ||
97. | Kergele Megija | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
98. | Kirejevs Sergejs | 5-V20 | 3.vidusskola Daugavpils | ||
99. | Kleimjonovs Leonīds | 5-V30 | Daugavpils | ||
100. | Klimentjeva Arina | 5-S30 | Ceram Optec Līvāni | ||
101. | Kļaviņš Valdis | 5-V50 | Magnen Rēzekne | ||
102. | Koceko Deniss | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
103. | Kokina Nataļja | 5-S30 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
104. | Kokins Alfrēds | 5-V50 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
105. | Konovalovs Mihails | 5-V30 | OK STIGA Daugavpils | ||
106. | Konovalovs Sergejs | 5-V20 | Daugavpils | ||
107. | Kopasovs Jirijs | 5-V60 | Daugavpils novads Daugavpils | ||
108. | Kornejevs Maksims | 5-V20 | Daugavpils | ||
109. | Kotova Arijana | 5-S20 | RCN Paberžė | ||
110. | Kotova Diāna | 5-S20 | Daugavpils Universitātes aģentūra Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža Daugavpils | ||
111. | Kozlova Svetlana | 5-S30 | Daugavpils | ||
112. | Koževņikova Vera | 5-S20 | Daugavpils | ||
113. | Krasjukovs Artis | 5-V20 | Rēzeknes BJSS / Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
114. | Krasovskis Romans | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
115. | Kravalis Kaspars | 5-V30 | Pļaviņas | ||
116. | Krupina Natālija | 5-S30 | SPARS-MK Preiļi | ||
117. | Krupins Vjačeslavs | 5-V20 | Spars-MK Preiļi | ||
118. | Krupskis Rodions | 5-V20 | Sporta pārvalde Daugavpils | ||
119. | Kučinskis Jānis | 5-V20 | Be Active daugavpils | ||
120. | Kuhareviča Karīna | 5-S20 | 10.vsk. Daugavpils | ||
121. | Kurtiša Tatjana | 5-S30 | Daugavpils Daugavpils | ||
122. | Lapekina Anastasija | 5-S20 | Daugavpils Daugavpils | ||
123. | Lapinska Ludmila | 5-S30 | Daugavpils | ||
124. | Larionova Vija | 5-S30 | Stiga OK Daugavpils | ||
125. | Leonidovs Artjoms | 5-V20 | Daugavpils | ||
126. | Ligere Anna-Elizabeta | 5-S20 | Daugavpils | ||
127. | Loca Aija | 5-S30 | Daugavpils runners Daugavpils | ||
128. | Loca Sintija | 5-S20 | Daugavpils 12.Vidusskola Daugavpils | ||
129. | Ločmelis Kristaps | 5-V30 | Ceram Optec Daugavpils | ||
130. | Lott Ethan | 5-V20 | Daugavpils | ||
131. | Lozjuks Iļja | 5-V20 | DISVSS Daugavpils | ||
132. | Lukašonoks Vasilijs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
133. | Luščika Darja | 5-S20 | PIKC Daugavpils Tehnikums Daugavpils | ||
134. | Magrina Jūlija | 5-S20 | 5 km Daugavpils | ||
135. | Maliņa Inese | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
136. | Malnača Signe | 5-S20 | Rīga | ||
137. | Mamedova Karīna | 5-S20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
138. | Masjuka Veronika | 5-S20 | DISVS Daugavpils | ||
139. | Matisāne Ērika | 5-S20 | 16.vidusskola Daugavpils | ||
140. | Mažēns Mārtiņš | 5-V30 | DDZKSU Daugavpils | ||
141. | Mccarthy Erin-Elizabeth | 5-S20 | Latinsoft Daugavpils | ||
142. | Meļnika Julija | 5-S30 | Herbalife Даугавпилс | ||
143. | Mihalenia Aliaksandr | 5-V30 | Shaxter Soligorsk | ||
144. | Miļeviča Sabīna | 5-S20 | Daugavpils | ||
145. | Minajevs Vasīlijs | 5-V50 | Daugavpils | ||
146. | Motivāne Nadežda | 5-S30 | Daugavpils | ||
147. | Mznikova Alina | 5-S30 | Shaxter Soligorsk | ||
148. | Nasire Violeta | 5-S20 | Daugavpils | ||
149. | Navrockis Oļegs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
150. | Ņikitina Ksenija | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
151. | Ogurcovs Maksims | 5-V30 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
152. | Okuņevs Denis | 5-V20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
153. | Okuņevs Oļegs | 5-V30 | SATURN7 Daugavpils | ||
154. | Oparejs Maksims | 5-V20 | Daugavpils | ||
155. | Orlova Katrīna | 5-S20 | Daugavpils | ||
156. | Ostrovska Laura | 5-S20 | Daugavpils | ||
157. | Parfjonova Anželika | 5-S20 | Daugavpils | ||
158. | Pečonkins Aleksandrs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
159. | Petrova Daniela | 5-S20 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
160. | Petrova Valentina | 5-S60 | OKStiga Daugavpils | ||
161. | Petrovs Arsenijs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
162. | Petrovska Serafima | 5-S20 | Daugavpils | ||
163. | Pildika Natalja | 5-S20 | Daugavpils | ||
164. | Pilinovics Olegs | 5-V20 | Daugavpils Daugavpils | ||
165. | Popovičeva Viktorija | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
166. | Priedītis Juris | 5-V30 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
167. | Prikulis-Pastars Rihards | 5-V20 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
168. | Prokofjeva Evelina | 5-S20 | 5km Daugavpils | ||
169. | Proščinko Alisa | 5-S20 | Daugavpils novada sporta skola Daugavpils | ||
170. | Punculis Jānis | 5-V30 | punculēni Daugavpils | ||
171. | Pupins Aleksandrs | 5-V30 | Daugavpils | ||
172. | Ramanauskaite-Kidule Kristīna | 5-S20 | Daugavpils | ||
173. | Rimicans Andrejs | 5-V20 | Jaunsardze/da-marathon Daugavpils novads | ||
174. | Rimvide-Mickeviča Dana | 5-S30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
175. | Rinker Arminda-Ann | 5-S20 | Latinsoft Daugavpils | ||
176. | Rogožins Pāvels | 5-V20 | OK STIGA Daugavpils | ||
177. | Romanova Jekaterina | 5-S20 | BJC Jaunība/ OK Stiga Daugavpils | ||
178. | Romanovskis Aivis | 5-V30 | Daugavpils Futbola skola Daugavpils | ||
179. | Rozmus Olivia | 5-S20 | Latinsoft Daugavpils | ||
180. | Rožinska Baiba | 5-S20 | Daugavpils | ||
181. | Rūsiņa Elza | 5-S50 | Jersika | ||
182. | Sarmule Dzintra | 5-S30 | Daugavpils | ||
183. | Sauleviča Ināra | 5-S30 | Ceram Optec Daugavpils | ||
184. | Saulgriezis Lmars | 5-V50 | Riga | ||
185. | Saušs Romāns | 5-V60 | Vabole | ||
186. | Saveljeva Valerija | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils | ||
187. | Sazonovs Mihails | 5-V20 | Rezeknes nov. | ||
188. | Siņavska Sandra | 5-S20 | Daugavpils 12. Vidusskola Daugavpils | ||
189. | Sitnika Lauma | 5-S20 | Daugavpils | ||
190. | Skrūzmans Andris | 5-V50 | Jersika | ||
191. | Slinta Andžejs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
192. | Smirnijs Andrejs | 5-V50 | Daugavpils | ||
193. | Sokolovs Sergejs | 5-V30 | OK Stiga Daugavpils | ||
194. | Sokolovska Viktorija | 5-S20 | Daugavpils 12. vidusskola Daugavpils | ||
195. | Speniks Aleasndrs | 5-V20 | kraslava | ||
196. | Stepanov Alexander | 5-V60 | Daugavpils | ||
197. | Stepanova Irina | 5-S20 | Daugavpils | ||
198. | Stepanova Olga | 5-S30 | Daugavpils | ||
199. | Stepanovs Maksims | 5-V20 | OK Stiga Daugavpils | ||
200. | Supe Inārs | 5-V50 | Balvi | ||
201. | Suseja Dagnija | 5-S20 | Rēzekne | ||
202. | Suveizda Aleksejs | 5-V20 | Daugavpils Daugavpils | ||
203. | Suvorovs Vladislavs | 5-V20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
204. | Šeļeho Aleksandrs | 5-V30 | Be Active Daugavpils | ||
205. | Šepetovska Valerija | 5-S20 | 10.vsk. Daugavpils | ||
206. | Šeršņovs Jevgenijs | 5-V30 | SPARS-MK Daugavpils | ||
207. | Šļahta Olesja | 5-S30 | Malta | ||
208. | Špakovskis Vadims | 5-V20 | Daugavpils | ||
209. | Šteinbergs Vladimirs | 5-V30 | Daugavpils | ||
210. | Šukele Rita | 5-S20 | Dagda | ||
211. | Šuļga Ritvars | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
212. | Timofejevs Valdemārs | 5-V50 | Daugavpils | ||
213. | Titova Anna | 5-S30 | Jūrmala-LSC Jūrmala | ||
214. | Treskina Jolanta | 5-S20 | PIKC Daugavpils Tehnikums Daugavpils | ||
215. | Trokša Ieva | 5-S20 | Daugavpils | ||
216. | Tukāns Dailis | 5-V30 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
217. | Vasiljevs Nikita | 5-V20 | Daugavpils | ||
218. | Vasiļčenko Jekaterina | 5-S20 | Daugavpils | ||
219. | Vasiļjevs Renārs | 5-V20 | Daugavpils Runners Jēkabpils | ||
220. | Veiksa Marjan | 5-V50 | Daugavpils | ||
221. | Velika Una | 5-S20 | Daugavpils novada sporta skola Daugavpils | ||
222. | Vīksne Artūrs | 5-V20 | Daugavpils | ||
223. | Vilcāne Laura | 5-S20 | Daugavpils | ||
224. | Višņevskis Vjačeslavs | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
225. | Wickham Pacey | 5-V20 | Kenora | ||
226. | Wilkey Cole | 5-V20 | Murray | ||
227. | Zakševskis Deividas | 5-V20 | RCN Riešė | ||
228. | Zeile Mareks | 5-V20 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
229. | Zimovs Aleksandrs | 5-V30 | Daugavpils | ||
230. | Zupkova Viktorija | 5-S20 | Daugavpils | ||
231. | Želtkova Anastasija | 5-S20 | Daugavpils | ||
232. | Žigarkovs Pāvels | 5-V30 | Daugavpils | ||
233. | Žusele Kristina | 5-S30 | Daugavpils | ||
234. | Žusule Violeta | 5-S20 | SATURN 7 Daugavpils |
Nūjošana 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bogdaņenko Larisa | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
2. | Capāne Inga | SNUJ | individ. Daugavpils | ||
3. | Cingele Nataļja | SNUJ | LATC Daugavpils | ||
4. | Čeirāns Alberts | VNUJ | Preiļi | ||
5. | Dedele Jevgenija | SNUJ | OK Stiga Daugavpils | ||
6. | Galilejeva Jeļena | SNUJ | Daugavpils | ||
7. | Germanoviča Jekaterīna | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
8. | Griskjane Vanda | SNUJ | Daugavpils | ||
9. | Griškjane Nataļja | SNUJ | Daugavpils | ||
10. | Ģēģere Aldona | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
11. | Ivanova Irina | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
12. | Keiviša Marina | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
13. | Kireeva Elena | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
14. | Kokina Rita | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
15. | Koļesņika Irina | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
16. | Kučinska Anastasija | SNUJ | Mārupe | ||
17. | Kulakova Tatjana | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
18. | Lagutika Jekaterīna | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
19. | Laika Signe | SNUJ | Ķekava | ||
20. | Lavrenova Anna | SNUJ | LATC Daugavpils | ||
21. | Lavrenova Varvara | SNUJ | LATC Daugavpils | ||
22. | Lavrenovs Aleksejs | VNUJ | LATC Daugavpils | ||
23. | Liepiņa Jelena | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
24. | Liepiņa Solveiga | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
25. | Loktionova Viktorija | SNUJ | Rēzekne | ||
26. | Ludžiniece Karina | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
27. | Luika Signe | SNUJ | Ķekava | ||
28. | Lukjanova Darja | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
29. | Lukjanova Svetlana | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
30. | Makuhina Regina | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
31. | Medvedeva Jekatrina | SNUJ | daugavpils | ||
32. | Novicka Andžela | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
33. | Ņikitins Genadijs | VNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
34. | Olimpija Sivačova | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
35. | Proško Inese | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
36. | Rundzāne Larisa | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
37. | Selivanova Janina | SNUJ | DAUGAVPILS | ||
38. | Silova Larisa | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
39. | Simanoviča Jelena | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
40. | Sproģe Ilze | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
41. | Stogova Marija | SNUJ | Herbalife Даугавпилс | ||
42. | Šaldovs Viktors | VNUJ | individ. Daugavpils | ||
43. | Tarasova Tatiana | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
44. | Tarvids Jevgeņijs | VNUJ | Daugavpils | ||
45. | Veličko Silvija | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
46. | Viča Līga | SNUJ | Jersika | ||
47. | Voskresenska Tana | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
48. | Zakrževska Tatjana | SNUJ | Daugavpils |
Bērnu skrējiens 200m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Mihails | VB1 | Daugavpils | ||
2. | Āboltiņš Mārtiņš | VB1 | MARATONA KLUBS Talsi | ||
3. | Aksjuta Edgars | VB1 | Daugavpils | ||
4. | Anančonoks Jegors | VB1 | Daugavpils | ||
5. | Andrejevs Ivans | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
6. | Arzjajevs Daniils | VB1 | Valsts Policija Daugavpils | ||
7. | Baranovska Karina | SB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
8. | Baranovskis Vadims | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
9. | Bogdanovs Artjoms | VB1 | Daugavpils | ||
10. | Bogdanovs Vladislavs | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
11. | Borovkova Anna | SB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
12. | Brokāns Eriks | VB1 | Daugavpils | ||
13. | Burcevs Lauris | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
14. | Cveckovska Viktorija | SB1 | Dauavpils | ||
15. | Čelnovs Ričards | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
16. | Dembovskis Ģirts | VB1 | Daugavpils | ||
17. | Dubra Ariella | SB1 | Daugavpils | ||
18. | Dubra Daniels | VB1 | Daugavpils | ||
19. | Dzalbe Roberts | VB1 | Daugavpils | ||
20. | Fedotovs Edgars | VB1 | Daugavpils | ||
21. | Fokins Patriks | VB1 | Daugavpils | ||
22. | Frīds Oskars | VB1 | TK Daugavpils | ||
23. | Gorniks Aleksandrs | VB1 | Daugavpils | ||
24. | Griņko Violeta | SB1 | Ruģeļu bērnudārzs Daugavpils | ||
25. | Gruntmane Alīna | SB1 | Daugavpils | ||
26. | Hrapunovs Tomass | VB1 | Daugavpils | ||
27. | Hristaforovs Artemijs | VB1 | Daugavpils | ||
28. | Ivanova Alise | SB1 | Daugavpils | ||
29. | Ivanovs Artjoms | VB1 | Daugavpils | ||
30. | Jakovļeva Juta | SB1 | Daugavpils | ||
31. | Jakovļeva Vita | SB1 | Daugavpils | ||
32. | Janene Maija | SB1 | Daugavpils | ||
33. | Jerofejeva Selīna | SB1 | Jēkabpils | ||
34. | Jevgenijs Titovs | VB1 | Daugavpils Daugavpils | ||
35. | Jurkeviča Agata | SB1 | Daugavpils | ||
36. | Jurkeviča Mažena | SB1 | Daugavpils | ||
37. | Kņaževs Mihails | VB1 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
38. | Kohanovs Donats | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
39. | Kokina-Zeļenko Marks | VB1 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
40. | Kozlovs Adrians | VB1 | Daugavpils | ||
41. | Kozlovs Aleksandrs | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
42. | Kožemjakins Maksims | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
43. | Kurganskis Rodions | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
44. | Kurpnieks Jānis | VB1 | Daugavpils | ||
45. | Laskovs Ilja | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
46. | Lavrenovs Markuss | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
47. | Lukjaņeca Arina | SB1 | 10.DPII Daugavpils | ||
48. | Mančinskis Konstantīns | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
49. | Milantejs Artjoms | VB1 | Daugavpils | ||
50. | Mizers Martins | VB1 | Daugavpils | ||
51. | Motivāns Artemijs | VB1 | Daugavpils | ||
52. | Narunovskis Damīrs | VB1 | Daugavpils | ||
53. | Pavlovs Glebs | VB1 | Daugavpils | ||
54. | Pogožeļska Evelīna | SB1 | Bērnu Daugavpils | ||
55. | Pučinskis Adrians | VB1 | Daugavpils | ||
56. | Pupina Darja | SB1 | Daugavpils | ||
57. | Romanceviča Amanda | SB1 | Daugavpils | ||
58. | Romanova Elizabeta-Timea | SB1 | Daugavpils | ||
59. | Romāns Raivis | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
60. | Semjenovs Maksims | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
61. | Slavinska Samanta | SB1 | Daugavpils | ||
62. | Strigo Maksims | VB1 | Daugavpils | ||
63. | Šļahta Deniella | SB1 | Malta | ||
64. | Šverniks Genrihs | VB1 | Daugavpils | ||
65. | Tamojeva Lija | SB1 | daugavpils | ||
66. | Tarleckis Iļja | VB1 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
67. | Tukāns Kristaps | VB1 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
68. | Vaņins Arsenijs | VB1 | Daugavpils | ||
69. | Vešters Kristens | VB1 | Jaunmārupe | ||
70. | Vešters Roberts | VB1 | Jaunmārupe | ||
71. | Volkovs Artjoms | VB1 | Daugavpils | ||
72. | Zaica Evija | SB1 | Daugavpils | ||
73. | Zaletilo Sofija | SB1 | Daugavpils |
Bērnu skrējiens 700m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Markuss | VB2 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
2. | Agafonovs Artemijs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
3. | Aksjuta Māris | VB2 | Daugavpils | ||
4. | Arzjaevs Kirills | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
5. | Avkštolis Alisters | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
6. | Babahins Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
7. | Baika Liana | SB2 | Daugavpils | ||
8. | Belogurovs Vadims | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
9. | Belouss Maksims | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
10. | Bivka Evija | SB2 | Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Daugavpils | ||
11. | Bogdanova Valerja | SB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
12. | Boruns Timurs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
13. | Cinne Elgars | VB2 | Bērnu skrējiens Daugavpils | ||
14. | Čelnovs Viktors | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
15. | Dembovskis Raivis | VB2 | Daugavpils | ||
16. | Derjugins Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
17. | Dimitrijevs Dominiks | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
18. | Dodonovs Damirs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
19. | Driņģe Paula | SB2 | Daugavpils | ||
20. | Ērgle Amanda | SB2 | Daugavpils | ||
21. | Ezītis Artjoms | VB2 | Daugavpils | ||
22. | Gedrovičs Lauris | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
23. | Geduša Katrīna | SB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
24. | Gerasimova Darina | SB2 | Daugavpils | ||
25. | Germane Sofija | SB2 | Daugavpils | ||
26. | Giptere Marta | SB2 | Daugavpils | ||
27. | Golubeva Marija | SB2 | Biedrība "CSV klubs" Daugavpils | ||
28. | Gorevs Jurijs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
29. | Grigorjevs Arkādijs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
30. | Griņevičs Eļdars | VB2 | ABC software Baloži | ||
31. | Griņko Artūrs | VB2 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
32. | Griškjans Francis | VB2 | Daugavpils | ||
33. | Griževskis Danila | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
34. | Homiļovs Tamerlans | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
35. | Hristaforovs Aleksejs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
36. | Ignatjevs Glebs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
37. | Iliško Stefans | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
38. | Ivanovs Artjoms | VB2 | Daugavpils | ||
39. | Ivanovs Sergejs | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
40. | Ivčenko Aleksandrs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
41. | Izulena Marija | SB2 | Daugavpils | ||
42. | Izuļena Marija | SB2 | Daugavpils | ||
43. | Jackevičs Aleksandrs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
44. | Jackevičs Ņikita | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
45. | Jagelovičs Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
46. | Jahimoviča Elina | SB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
47. | Jakimova Kristina | SB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
48. | Jakimovica Sofija | SB2 | DAUGAVPILS | ||
49. | Jakovleva Jana | SB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
50. | Jasinskis Dāvids | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
51. | Jerofejeva Felicita | SB2 | Jēkabpils | ||
52. | Jevdokimova Jekaterina | SB2 | Daugavpils | ||
53. | Jevsejevs Timurs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
54. | Jurkovs Daniils | VB2 | Daugavpisl | ||
55. | Kacalovs Artjoms | VB2 | Daugavpils | ||
56. | Kačalovs Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
57. | Kalāns Konstantīns | VB2 | DAUGAVPILS | ||
58. | Kalianchuk Anastasiya | SB2 | Soligorsk | ||
59. | Kalinka Guntars | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
60. | Kāposts Maksims | VB2 | Daugavpils | ||
61. | Karpenko Artūrs | VB2 | Daugavpils | ||
62. | Kislijs Nikita | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
63. | Klimentjeva Varvara | SB2 | Ceram Optec Līvāni | ||
64. | Klimentjevs Artemijs | VB2 | Ceram Optec Līvāni | ||
65. | Kokina-Zeļenko Viktorija | SB2 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
66. | Kokins Aivars | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
67. | Kokins Timurs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
68. | Koldobskis Emīls | VB2 | Daugavpils | ||
69. | Kolomicevs Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
70. | Koļesniks Martinass | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
71. | Kornačs Dominiks | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
72. | Korolova Julija | SB2 | Daugavpils | ||
73. | Kostjuks Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
74. | Kozlova Marija | SB2 | Daugavpils | ||
75. | Krasovskis Ļevs | VB2 | Daugavpils | ||
76. | Krjauklis Alans | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
77. | Kudiņš Miķelis-Jāzeps | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
78. | Kurganskis Platons | VB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
79. | Kurpniece Marija | SB2 | Daugavpils | ||
80. | Lapekina Darja | SB2 | Daugavpils Daugavpils | ||
81. | Lazdovskis Ņikita | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
82. | Leidums Edmunds | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
83. | Leonova Darja | SB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
84. | Leonova Vasilisa | SB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
85. | Leonovs Sergejs | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
86. | Ludzītis Armands | VB2 | Daugavpils | ||
87. | Lukjanovs Jaromirs | VB2 | Daugavpils | ||
88. | Lukjaņecs Mihails | VB2 | Daugavpils 13.vsk Daugavpils | ||
89. | Lukjaņenko Luīze | SB2 | Deju studija D&D Daugavpils | ||
90. | Lune Karolina | SB2 | Daugavpils | ||
91. | Ļahs Emanuels | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
92. | Ļipinskis Artjoms | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
93. | Matvejevs Daniels | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
94. | Mozoļevs Matvejs | VB2 | Daugavpils | ||
95. | Mozumača Elizabete | SB2 | Daugavpils | ||
96. | Murašovs Levs | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
97. | Nette Lauris-Markuss | VB2 | Daugavpils | ||
98. | Ņikitina Aleksandra | SB2 | Daugavpils | ||
99. | Orlovs Vitalijs | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
100. | Orss-Orlovskis Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
101. | Parfjenovs Zahars | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
102. | Paukšts Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
103. | Petrova Nastasja | SB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
104. | Podoba Aleksejs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
105. | Podzis Rolands | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
106. | Priedītis Olivers | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
107. | Pučkova Marija | SB2 | Daugavpils | ||
108. | Ragele Anastasija | SB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
109. | Ribkina Jūlija | SB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
110. | Rodionovs Gļebs | VB2 | Daugavpils | ||
111. | Romancevičs Edgars | VB2 | Daugavpils | ||
112. | Romāns Alekss | VB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
113. | Roščins Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
114. | Sauleviča Evelīna | SB2 | Ceram Optec Daugavpils | ||
115. | Savica Emilija | SB2 | DAUGAVPILS | ||
116. | Sitnika Agnija | SB2 | Daugavpils | ||
117. | Skutans Edvins | VB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
118. | Sokolovs Artjoms | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
119. | Sokolovs Mareks | VB2 | Daugavpils | ||
120. | Stičinska Sofija | SB2 | Daugavpils | ||
121. | Stičinskis Alex | VB2 | Mārupe | ||
122. | Streļcovs Ņikita | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
123. | Strods Ivo | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
124. | Šatohins Artjoms | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
125. | Šeršņova Sofija | SB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
126. | Škļarovs Nikita | VB2 | Daugavpils | ||
127. | Škutāns Armīns | VB2 | SATURN 7 Daugavpils | ||
128. | Špaks Daniels | VB2 | 2010 Daugavpils | ||
129. | Terentjevs Vladislavs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
130. | Tihonoviča Maija | SB2 | Daugavpils | ||
131. | Titovs Ivans | VB2 | Jūrmala/LSC Jūrmala | ||
132. | Tukāns Sandis | VB2 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība/Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
133. | Varslavāns Vlads | VB2 | Daugavpils | ||
134. | Verbickis Konstantins | VB2 | Daugavpils | ||
135. | Vešters Oskars | VB2 | Jaunmārupe | ||
136. | Vilcans Oļegs | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
137. | Virbals Nils | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
138. | Voitkevičs Gabriels | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
139. | Vorfolomejevs Mihails | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils | ||
140. | Zimova Karolina | SB2 | daugavpils polu gimnazija Daugavpils | ||
141. | Zimovs Maksims | VB2 | Daugavpils | ||
142. | Zunda Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
143. | Žunda Kirills | VB2 | Daugavpils futbola skola Daugavpils |
Bērnu skrējiens 2km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Andrejeva Jekaterina | SB3 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
2. | Andrianovs Artjoms | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
3. | Antoņevičs Edvards | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
4. | Baranovska Ksenija | SB3 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība/SATURN 7 Daugavpils | ||
5. | Barila Evelina | SB3 | Daugavpils | ||
6. | Bartusevič Daniel | VB3 | RCN Paberžė | ||
7. | Bertulāns Tomass | VB3 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
8. | Bivka Dainis | VB3 | Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Daugavpils | ||
9. | Bogdanova Veronika | SB3 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
10. | Bondarevs Nikita | VB3 | Līvānu VK Līvāni | ||
11. | Bonkkateva Anastasija | SB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
12. | Boroduļina Anastasija | SB3 | Daugavpils | ||
13. | Borovkovs Ilja | VB3 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
14. | Cinne Laura | SB3 | Bērnu skrējiens Daugavpils | ||
15. | Čulkovs Sergejs | VB3 | Daugavpils | ||
16. | Dališevskis Vladislavs | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
17. | Daņilovs Emīls | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
18. | Daugulis Adrians | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
19. | Daukšta Veronika | SB3 | Daugavpils | ||
20. | Demidovs Timurs | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
21. | Dubra Anžejs | VB3 | Daugavpils | ||
22. | Fedotova Marta | SB3 | Daugavpils | ||
23. | Fokins Nils | VB3 | Daugavpils | ||
24. | Gabrāne Ariadne | SB3 | Daugavpils Vienības psk Daugavpils | ||
25. | Galilejevs Aleksandrs | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
26. | Griķe Amanda | SB3 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
27. | Griškjane Jana | SB3 | Daugavpils | ||
28. | Griškjane Paulīne | SB3 | Daugavpils | ||
29. | Gusevs Markels | VB3 | Daugavpils | ||
30. | Halambouskaya Alina | SB3 | Minsk | ||
31. | Ivanova Alisa | SB3 | Daugavpils | ||
32. | Ivanovs Artjoms | VB3 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
33. | Ivaņinoka Jūliāna | SB3 | Daugavpils | ||
34. | Ivaņinoks Andrejs | VB3 | Daugavpils | ||
35. | Jakimovičs Daņila | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
36. | Jesčenko Aleksandrs | VB3 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
37. | Kaļinina Aleksandra | SB3 | Daugavpils | ||
38. | Klimenkovs Daniils | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
39. | Kozlova Ksenija | SB3 | Daugavpils | ||
40. | Krasovskis Kirils | VB3 | Daugavpils | ||
41. | Kravcova Lauma | SB3 | Daugavpils | ||
42. | Krupskis Arkādijs | VB3 | Sporta pārvalde Daugavpils | ||
43. | Larionova Alisa | SB3 | Saskaņas pamatskola Daugavpils | ||
44. | Locs Linards | VB3 | Daugavpils | ||
45. | Lose Viktorija | SB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
46. | Luns Daniils | VB3 | Daugavpils | ||
47. | Malgina Viktorija | SB3 | Daugavpils | ||
48. | Markovs Artjoms | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
49. | Maskaļonoks Pāvils | VB3 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
50. | Minajeva Katerina | SB3 | Krievu vidusskola licejs Daugavpils | ||
51. | Narovskis Svjatoslavs | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
52. | Nikiforovs Ignats | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
53. | Petrovičs Vladislavs | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
54. | Petrovs Jevgēnijs | VB3 | Saturn7 Daugavpils | ||
55. | Pilinovičs Vitalijs | VB3 | Daugavpils Daugavpils | ||
56. | Priedīte Laura | SB3 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
57. | Punculis Ivars | VB3 | punculēni Daugavpils | ||
58. | Pupins Dmitrijs | VB3 | Daugavpils | ||
59. | Rogožins Maksims | VB3 | OK STIGA Daugavpils | ||
60. | Romanova Samanta-Justīne | SB3 | Līvānu BJSS Līvāni | ||
61. | Sabiunaite Roneta | SB3 | RCN Paberžė | ||
62. | Sergejevičs Adrians | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
63. | Sklarovs Kirills | VB3 | Daugavpils | ||
64. | Sokolovs Kirils | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
65. | Soloveja Darina | SB3 | Daugavpils | ||
66. | Solovjova Anastasija | SB3 | Daugavpils | ||
67. | Stankovs Timofejs | VB3 | Daugavpils | ||
68. | Stepanovs Artjoms | VB3 | Daugavpils | ||
69. | Stičinskis Markuss | VB3 | Mārupe | ||
70. | Strode Emīlija | SB3 | Daugavpils | ||
71. | Strode Emīlija | SB3 | Daugavpils | ||
72. | Stupakovs Deniss | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
73. | Šaršuns Žans | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
74. | Šostakovskis Adrians | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
75. | Šostakovskis Rolands | VB3 | Daugavpils | ||
76. | Terentjevs Jegors | VB3 | Daugavpils | ||
77. | Tokareva Marianna | SB3 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
78. | Tukāne Sabīne | SB3 | Daudzbērnu ģimeņu biedrība Daugavpils | ||
79. | Unzule Anna | SB3 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
80. | Unzule Lidija | SB3 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
81. | Vaivods Daniels | VB3 | DLSS U11 Daugavpils | ||
82. | Vasiļevskis Edgars | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
83. | Vasiļjeva Renāte | SB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
84. | Vetriņa Angelina | SB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
85. | Viča Vanesa | SB3 | Jersika | ||
86. | Viktoria Halambouskaya | SB3 | Minsk | ||
87. | Zaņevskis Damians | VB3 | SATURN 7 Daugavpils | ||
88. | Zimova Agneta | SB3 | daugavpils polu gimnazija Daugavpils | ||
89. | Ziņenko Viktorija | SB3 | Daugavpils | ||
90. | Zoltnere Daniela | SB3 | Daugavpils | ||
91. | Zuģicka Laura | SB3 | Daugavpils Vienības pamatskola Daugavpils | ||
92. | Zuks Kirills | VB3 | Daugavpils |