Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts krosa skrējienā | Saraksts

4,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa AliseU18SDruvas vidusskola
Druva
2.Borbale IlzeU20SPreiļu novada BJSS
Preiļi
3.  Cīrule PatrīcijaU20SSporta skola
Rīga
4.  Gaile LīnaU18SSiguldas Sporta skola
Sigulda
5.Kraupša UnaU18SPreiļu novada BJSS
Preiļi
6.  Kreitenberga Adriana-SanijaU18SMSĢ,ĀdažuBJSS
Ādaži
7.  Ķikuste LoretaU18SSalaspils sporta skola
Salaspils
8.  Lielupe Daniela-KeitaU18SMadonas BJSS
Madona
9.  Masjuka VeronikaU18SDISVS
Daugavpils
10.Mauriņa InvidaU18SSS
Riga
11.  Petrakova Anna-MarijaU20SIlūkstes novada SS
Daugavpils
12.  Skoreja LīvaU18SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
13.  Vanadziņa KamillaU18SBabīte, ss Arkādija
Piņķi

6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Almane DaceS-EliteSK TĒRAUDS
Tukums
2.  Birkenberga SigneS-EliteLiesma
Saldus
3.  Bukša SindijaU23SIK Auseklis
Ādaži
4.Caica AgneseS-EliteBabīte
5.  Dzene IngaS-EliteRīga
6.  Grencberga EvitaS-EliteSK Tērauds
Ādaži
7.  Grosberga SandraS-EliteTRUE STORY
Babīte
8.  Holštroma GuntaU23SMatisons Runner`s Club
Kazdanga
9.  Jansone LīgaS-EliteSK Metroons
Rīga
10.  Jerofejeva InetaS-EliteJēkabpils
11.Kārkliņa IevaS-ElitePiņķi
12.  Krastiņa IngaS-EliteBabīte
13.  Ulanova AgneseS-ElitePūre
Tukums

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Adamovičs MārcisU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi
2.  Beļašovs EtjensU18VDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
3.Briška AndisU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
4.  Golovļovs ĒriksU18VDaugavpils ISVS
Daugavpils
5.  Grīniņš LaurisU18VKuldīga
6.  Ivanovs JegorsU18V29267665
Rīga
7.  Ivanovs VjačeslavsU20VDaugavpils
8.Jakušenoks MareksU18VDaugavpils
Daugavpils
9.Janušausks HarijsU20VSaldus
10.  Kadiševs ArsēnijsU18VSporta Skola Arkādija
Rīga
11.  Klauģis Roberts-MartinsU18VSS
Rīga
12.Konovalovs SergejsU18VDISVS
Daugavpils
13.  Krampe BrunoU18VSS
Rīga
14.  Lapiņš ArtūrsU18VSS Arkādija
Rīga
15.  Lapsa LaurisU18VGulbenes BJSS
Gulbene
16.  Liniņš RaivoU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
17.  Ļūļe Aleksandrs-ArtūrsU18VSS
Rīga
18.  Ozols MarkussU18VSalaspils sporta skola
Salaspils
19.Pastors EdgarsU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi
20.  Piškins IvansU18VRīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga
21.Plešners MārtiņšU18VIlūkstes novada SS
Dvietes pagasts
22.  Puks RojsU20Vliepājas sporta spēļu skola
Liepāja
23.  Raimo RikardsU20VSporta skola
Rīga
24.  Rožkalns ArtisU20VSporta klubs Ašais
Amatas novads
25.  Ruģelis RenārsU18VSS Arkādija
Riga
26.  Seņkāns    JānisU20VRēzeknes BJSS
Rēzekne
27.  Setkovskis SantisU20VIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
28.  Staruks DaniilsU18VMatisons Runner's Club/Ventspils SPARS
Ventspils
29.  Streipa EdgarsU18VSS
Rīga
30.  Strupulis BrunoU18VSS
Rīga
31.  Upenieks KristiānsU20VSK Tērauds
Ādaži
32.  Valainis EdijsU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi
33.  Vašuks RihardsU18VSPARS vieglatlētikas nod./Matisons Runner's Club
Pope
34.  Vilcāns RaitisU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi
35.  Vladimirovs DānielsU20VDžudo klubs saldus
Saldus
36.Žihars RaivisU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi

8 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balodis DānielsV-EliteMatisons Runner's Club
Riga
2.  Bānis AndrejsU23VSalaspils Sporta skola
Salaspils
3.Bikše IndulisV-EliteIB ski team
Madona
4.  Buko DanielsU23VLīvānu VK
Līvāni
5.  Gruševs SalvisV-EliteSkriešanas Akadēmija
Rīga
6.  Hartmanis ReinisV-EliteMatisons Runner's Club
Grobiņa
7.  Jocis UģisV-EliteKuldīga
8.  Katlaps UldisV-EliteIneši
Rīga
9.  Linde RihardsV-EliteValmieras VK
Valmiera
10.  Neuss-Lucs TomassU23VFolkmaņi
Jelgava
11.  Olekšs RaimondsV-EliteIrbēni
Piņķi
12.  Pāķis EduardsV-EliteSaulkrasti SRT
Saulkrasti
13.  Razgalis JānisV-EliteSK TĒRAUDS
Madona
14.  Ruskulis AndisV-EliteRīga
15.  Šumskis EdgarsV-EliteSK Tērauds
Rīga
16.  Višķers JānisV-EliteSK TĒRAUDS
Koknese

Kopā pieteikušies: 78



Salaspils pusmaratons