Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Babītes novada atklātais čempionāts krosa skrējienā | Saraksts

0,3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābola GabriellaMeitenes-2011-2012Salas sākumskola
Spuņciems
2.  Ansone LauraMeitenes-2011-2012Mārupes Sporta centrs
Mārupe
3.  Anspaka ElizabeteMeitenes-2011-2012Salaspils sporta skola
Salaspils
4.Bārbale AliseMeitenes-2011-2012Salaspils sporta skola
Salaspils
5.Beinerts AlfrīdsZēni-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
6.Gedrovičs KārlisZēni-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
7.Graudiņa LaumaMeitenes-2011-2012Salaspils sporta skola
Salaspils
8.  Jerofejeva FelicitaMeitenes-2011-2012Jēkabpils
9.Klaumanis ValtersZēni-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
10.Kokina DārtaMeitenes-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
11.Kristapsone KateMeitenes-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
12.  Krūmiņš KristiansZēni-2011-2012Mārupes Sporta centrs
Mārupe
13.  Linde AnnaMeitenes-2011-2012Matoson's Runners club
Ventspils
14.Loziņš GustavsZēni-2011-2012Salas sākumskola
Babīte
15.Ļaudanskis AgrisZēni-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
16.Paudrels LukassZēni-2011-2012Babīte
Piņķi
17.Paudrels OskarsZēni-2011-2012Babīte
Piņķi
18.Pavilone KateMeitenes-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
19.Pavloviča PaulaMeitenes-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
20.Rudzītis JēkabsZēni-2011-2012Salas sākumskola
Jūrmala
21.Siliņa LindaMeitenes-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
22.Strazdiņš RihardsZēni-2011-2012Salas sākumskola
Spilve
23.  Šenfelds RihardsZēni-2011-2012Salas sākumskola
Spuņciems
24.  Štrauhmanis Oskars-PaulsZēni-2011-2012Salaspils sporta skola
Salaspils
25.Vagine MartaMeitenes-2011-2012Babite
26.Veinšteine VendijaMeitenes-2011-2012Mārupes sporta centrs
Mārupe
27.Vladimirovs RobertsZēni-2011-2012Salaspils sporta skola
Salaspils
28.  Zālītis JānisZēni-2011-2012Rīga
29.  Zeps NorbertsZēni-2011-2012Salaspils sporta skola
Salaspils

0,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmane AliseMeitenes-2009-2010Salaspils sporta skola
Salaspils
2.  Bērziņa GerdaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
3.Bute GrietaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
4.Gedroviča KatrīnaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
5.  Gredzena LeldeMeitenes-2009-2010Liepājas rajona Sporta skola
Kazdanga
6.  Keiša LaumaMeitenes-2009-2010IK Auseklis
Rīga
7.  Lišmane KatrīnaMeitenes-2009-2010SK Metroons
Rīga
8.  Lišmane LauraMeitenes-2009-2010SK Metroons
Rīga
9.Lunte DanielaMeitenes-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
10.  Mežaraupa MarijaMeitenes-2009-2010SS
Mārupe
11.  Muižzemniece MadaraMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
12.Niedinga GabrielaMeitenes-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
13.Purvinska OdrijaMeitenes-2009-2010Ilūkstes novada SS
Ilūkste
14.  Reķe LauraMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
15.  Rivseniece Elīna-IevaMeitenes-2009-2010Madonas BJSS
Madona
16.Spredze Emma-EmīlijaMeitenes-2009-2010SK Metroons
Mārupe
17.Šveda KristaMeitenes-2009-2010Salas sākumskola
Spuņciems
18.  Trupa KristineMeitenes-2009-2010ARKADIJA
RĪGA
19.  Zālīte AnnikaMeitenes-2009-2010Rīga
20.  Zaprivoda ElizabeteMeitenes-2009-2010SS Arkādija
Rīga
21.Zēberga Leila-LeldeMeitenes-2009-2010Liepājas rajona SS
Kazdanga

1 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāns MatīssZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
2.Auzenbaha RūtaMeitenes-2007-2008Mārupes sporta centrs
Mārupe
3.  Bārbals GustavsZēni-2009-2010Salaspils sporta skola
Salaspils
4.  Beitāne EstereMeitenes-2007-2008Sapaspils sporta skola
Salaspils
5.Bikšus RūdisZēni-2009-2010SK Metroons
Piņķi
6.  Borovikova KristīneMeitenes-2007-2008Savējie/Madonas BJSS
Madona
7.  Briede Lorēna-AnnaMeitenes-2007-2008SS
Rīga
8.  Celms MarkussZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
9.  Citskovska TerēzeMeitenes-2007-2008Mārupes sporta centrs
Mārupe
10.Fjodorova EstereMeitenes-2007-2008Ilūkstes novada SS
Ilūkste
11.Freimane EvelīnaMeitenes-2007-2008Mārupes sporta centrs
Mārupe
12.  Gailīte SabīneMeitenes-2007-2008Madonas BJSS
Madona
13.  Garisons PatriksZēni-2009-2010SS
Rīga
14.  Gredzena ŠarloteMeitenes-2007-2008Liepājas rajona Sporta skola
Kazdanga
15.Grīnbergs LargoZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
16.Grīnfogels Jānis-KristiānsZēni-2009-2010Salas sākumskola
Egļuciems
17.Jasinskis GustavsZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
18.Jermaks HugoZēni-2009-2010Skriešanas Akadēmija
Rīga
19.Jermaks TeoZēni-2009-2010Skriešanas Akadēmija
Rīga
20.  Kalniņa Kadrija-LanaMeitenes-2007-2008Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
21.Kaļiņins TomsZēni-2009-2010Ilūkstes novada SS
Ilūkste
22.  Kasparāne Grēta-NoraMeitenes-2007-2008Mārupes sporta centrs
Mārupe
23.Klaumane ElīzaMeitenes-2007-2008Mārupes sporta centrs
Mārupe
24.  Kļaviņa EstereMeitenes-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
25.  Knope ValtersZēni-2009-2010Mārupes Sporta centrs
Mārupe
26.Krūmiņa AnnaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
27.Kuzma MarinaMeitenes-2007-2008SS
Rīga
28.  Ķikusts LūkassZēni-2009-2010Salaspils sporta skola
Salaspils
29.  Lazdiņa Loreta-IlondaMeitenes-2007-2008Madonas BJSS
Madona
30.Linarde LauraMeitenes-2007-2008Ilūkstes novada SS
Ilūkste
31.  Lizbovska Anna-LīvaMeitenes-2007-2008SS
Rīga
32.  Mežaraupa AnnaMeitenes-2007-2008SS
Mārupe
33.  Mihailovs RobertsZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
34.Miķelsone DenīzeMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
35.  Miteniece Alise-GabrielaMeitenes-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
36.Naumova PaulaMeitenes-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
37.Nevlers MarksZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
38.  Ozoliņa Elīza-AndraMeitenes-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
39.  Palsāns RodžersZēni-2009-2010Nav
Rīga
40.Paltiņa StellaMeitenes-2007-2008Sporta klubs Ašais
Amatas novads
41.Petrovska LauraMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
42.  Pikšēns EvertsZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
43.  Pilāte SofijaMeitenes-2007-2008Salaspils sporta skola
salaspils
44.Podinskis RegnārsZēni-2009-2010Rīga
45.  Pole ElīzaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
46.Romanova AnastasijaMeitenes-2007-2008SS
Rīga
47.Siliņš MiksZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
48.Starce MontaMeitenes-2007-2008Madonas BJSS
Madona
49.  Straume LenartsZēni-2009-2010Salas sākumskola
Dzilnuciems
50.  Stūriška EvelīnaMeitenes-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
51.  Stūrītis MartinsZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
52.Tauriņa ElitaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
53.Urbanoviča KateMeitenes-2007-2008SS
Rīga
54.  Valtass HermanisZēni-2009-2010SK Metroons
Mārupe
55.Varta KsenijaMeitenes-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
56.Vasiļevičs AlbertsZēni-2009-2010SK Metroons
Rīga
57.Veica TīnaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
58.  Zālīte LoretaMeitenes-2007-2008Rīga
59.  Zariņa Amanda-ReilijaMeitenes-2007-2008SS
Rīga

1,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RodrigoZēni-2007-2008SK Metroons
Rīga
2.  Anspaks ĒriksZēni-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
3.  Babris SandisZēni-2007-2008Liepājas rajona Sporta skola
Kazdanga
4.Baikova NikolaMeitenes-2004-2006SS
Rīga
5.  Baikova ValerijaMeitenes-2004-2006SS Arkādija
Rīga
6.  Beļajeva RenāteMeitenes-2004-2006Sporta klubs Ašais
Amatas novads
7.  Bembere IneseMeitenes-2004-2006SS
Rīga
8.  Bērtulsons Kārlis-AugustsZēni-2007-2008Salas sākumskola
Rīga
9.Bērziņa DaceMeitenes-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
10.Bogdanovs AlekssZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
11.Borovkovs MaksimsZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
12.  Bukša MartaMeitenes-2004-2006SS
Rīga
13.Caune RihardsZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
14.Cercins RobertsZēni-2007-2008Sporta klubs Ašais
Amatas novads
15.Demiča AnastasijaMeitenes-2004-2006Salaspils sporta skola
Salaspils
16.Dobelis EdijsZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
17.  Draudiņa RebekaMeitenes-2004-2006Arkādija
Rīga
18.Dūna Laura-ViktorijaMeitenes-2004-2006Ilūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
19.Dzosens RalfsZēni-2007-2008Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
20.Filipsons SandijsZēni-2007-2008Salas sākumskola
Piņķi
21.Giedris DanielsZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
22.  Gribs DanielsZēni-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
23.  Griķe AmandaMeitenes-2004-2006Līvānu VK
Daugavpils
24.  Jušēns Toms-RūdolfsZēni-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
25.  Kalniņš MatīssZēni-2007-2008Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
26.Kļavniece MadaraMeitenes-2004-2006MSĢ-CARNIKAVA
Carnikava
27.  Krampe SamantaMeitenes-2001-2003SS
Rīga
28.  Krauze KarīnaMeitenes-2004-2006SK Metroons
Mārupe
29.  Križanovskis RobertsZēni-2007-2008Mārupes sporta centrs
Mārupe
30.  Kurciša ViktorijaMeitenes-2004-2006SS
Rīga
31.Lamba EmīlsZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
32.  Lehtonens Toms-MarkoZēni-2007-2008Mārupes Sporta centrs
Mārupe
33.Lemaka AndraMeitenes-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
34.  Liekniņš HorensZēni-2007-2008SK Metroons
Rīga
35.  Lubāns EmīlsZēni-2007-2008SK Metroons
Rīga
36.  Lucika Anna-LauraMeitenes-2004-2006Salaspils sporta skola
Salaspils
37.  Mackeviča IndraMeitenes-2004-2006Ogres novada sporta centrs
Ikšķile
38.Manuhins EdvardsZēni-2007-2008Mežāres
39.  Matisovs Nils-GustavsZēni-2007-2008SK Metroons
Rīga
40.  Meijers MiksZēni-2007-2008SS
Rīga
41.  Mežaraups OskarsZēni-2007-2008SS
Mārupe
42.Nijazi AritaMeitenes-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
43.  Niklase ElzaMeitenes-2004-2006Sporta klubs Ašais
Amatas novads
44.  Osmane AdrianaMeitenes-2004-2006SS
Rīga
45.  Ozoliņa KristiānaMeitenes-2004-2006Salaspils sporta skola
Salaspils
46.Paveļjeva ElīzaMeitenes-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
47.Pikeringa AleksandraMeitenes-2004-2006SS
Rīga
48.Polis ArtūrsZēni-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
49.  Reinfelds Emīls-MatiassZēni-2007-2008SK Metroons
Rīga
50.Rītiņš OskarsZēni-2007-2008Ilūkstes novada SS
Ilūkste
51.Romaņenko JeļizavetaMeitenes-2004-2006arkadija
Rīga
52.  Rozenfelds RenārsZēni-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
53.Saule TomsZēni-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
54.  Sokolovs TomassZēni-2007-2008Maratona klubs 2009
Rīga
55.  Spriņģe RasaMeitenes-2004-2006SS
Rīga
56.  Stepurova ElizabeteMeitenes-2004-2006Salaspils sporta skola
Salaspils
57.Telšinskis AleksisZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
58.  Umperoviča Laura-LīvaMeitenes-2001-2003Madonas BJSS
Madona
59.Upenieks MārcisZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
60.  Valtasa AmandaMeitenes-2004-2006SK Metroons
Mārupe
61.Vanags GvidoZēni-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
62.  Verpakovska DaceMeitenes-2004-2006Matoson's Runners club
Ventspils
63.Vilkājs ArtūrsZēni-2007-2008Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
64.Vladimirovs RihardsZēni-2007-2008Salaspils sporta skola
Salaspils
65.  Volfa EstereMeitenes-2004-2006Cēsis
66.Zeltiņa AlbertaMeitenes-2004-2006Ilūkstes novada SS
Bebrenes pagasts

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Caune Miks-JānisZēni-2004-2006SK Metroons
Rīga
2.Eglītis RalfsZēni-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
3.Filipovics MihailsZēni-2004-2006Arkadija
Riga
4.  Glazers Roberts-AleksisZēni-2004-2006Sporta klubs Ašais
Amatas novads
5.Grīniņš MatīssZēni-2004-2006Kuldīga
6.Knestyapins AleksandrsZēni-2004-2006Riga
7.Liegniņš GustavsZēni-2004-2006SK Metroons
Rīga
8.  Liepiņš AndrisZēni-2004-2006SK Metroons
Rīga
9.  Liepiņš RaulsZēni-2004-2006SK Metroons
Rīga
10.  Lukstiņš PēterisZēni-2004-2006SS
Rīga
11.Namnieks ErnestsZēni-2004-2006SS
Rīga
12.Ozoliņš Jānis-MārtiņšZēni-2004-2006Mārupes sporta centrs
Mārupe
13.  Randa TomassZēni-2004-2006SS
Rīga
14.  Skolnieks JēkabsZēni-2004-2006SS
Rīga
15.Smaļinskis PaulsZēni-2004-2006SK Metroons
Rīga
16.Spēks SvensZēni-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils
17.  Staņa Gustavs-MartsZēni-2004-2006SS
Rīga
18.  Straume Pauls-OlafsZēni-2004-2006Salas sākumskola
Dzilnuciems
19.  Stūrītis JānisZēni-2004-2006Siguldas Sporta skola
Sigulda
20.Špacs Ričards-DāvisZēni-2004-2006sporta klubs Ašais
Amatas novads
21.  Urtāns DonatsZēni-2004-2006Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils novads
22.  Zvirgzdiņš EdvardsZēni-2004-2006SS
Rīga

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Cirsis KristapsZēni-2001-2003Mārupes sporta centrs
Mārupe
2.Ieviņa AnitaS50Cēsis
Cēsis
3.  Kiļupa MaritaS20Madonas BJSS
Madona
4.  Kojaloviča IlonaS50Babītes sporta klubs
Babīte
5.  Kondratjeva AnastasijaS20LSC
riga
6.  Olekša AiritaS30Babīte
7.  Straume IldzeS40Dzilnuciems
8.  Urtāns MarkusZēni-2001-2003Jēkabpils sporta skola
Jēkabpils novads
9.  Vancāne GundegaS30SK Tērauds
Rīga

4,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balodis DanielsV20Matisons Runner's Club
Riga
2.  Bergs AigarsV30BAMPASBI
Piņķi
3.Dreimanis UģisV30Rīga
4.  Gailis JānisV40Ogre
Ogresgals
5.  Jerofejevs JānisV30Jēkabpils
6.  Karlsons MārisV50SK Metroons
Babīte
7.  Kļavnieks VladimirsV60Riga
Rīga
8.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs, LSC
Carnikava
9.  Onzuls ArtursV30Rīga
10.  Ošmucnieks GundarsV50SK Metroons
Babīte
11.  Ozoliņš ArtūrsV20SK Metroons
Rīga
12.  Pāķis EduardsV40Saulkrasti SRT
Saulkrasti
13.  Sokolovs AleksandrsV30Maratona klubs 2009
Rīga
14.  Trūps AndrisV30MARATONA KLUBS 2009
Riga
15.  Zalāns DāvidsV30www.davidszalans.lv
Limbaži

Kopā pieteikušies: 221



Valmieras skriešanas svētki