Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Staro Rīga skrējiens 2019, Ģimenes distance 2,5km | Saraksts

Ģimenes distance 2,5km. Tabulā norādiet komandas dalībnieku skaitu.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Santa4 dalībniekiĀboliņi
Cēsis
2.  Aksenoks Kaspars4 dalībniekiRiga
3.  Ananica Ina6 dalībniekiAnanici
Sēme
4.  Ancāne Rebeka1 dalībnieksAncāni
Dreiliņi
5.  Ancāns Jānis1 dalībnieksAncāni
Dreiliņi
6.Anckiņa Ilze4 dalībniekiRīga
7.  Anckiņš Dzintars3 dalībniekiRīga
8.Anckiņš Rinalds3 dalībniekiRīga
9.Aprupe Gunta4 dalībniekiRīga
10.Apsīte Linda4 dalībniekiOgre
11.Apsītis Matīss1 dalībnieksOgre
12.Arāja Ieva2 dalībniekiPIRAMĪDA
Rīga
13.Artemjeva Ilze3 dalībniekiRīga
14.Beļajeva Elena4 dalībniekiRīga
15.  Bents Uģis5 dalībniekiBentiņi
Rīga
16.Bērziņa Ilze5 dalībniekiģimenes
Babīte
17.  Bērziņš Arnis5 dalībniekiBērziņi
Rīga
18.  Bērziņš Rūdolfs1 dalībnieksValmiera
19.  Bitāns Aivars1 dalībnieksBabīteSK
Piņķi
20.Bodniece Arnita4 dalībniekiValka
21.  Brokāne Zane4 dalībniekiMatisons raner's club
Ventspils
22.Bukbārde Skaidrīte4 dalībniekiJelgava
23.Bumbule Silva4 dalībniekiBumbuli un Berzini
Jekabpils
24.Burnevics Artis4 dalībniekiSaunaPRO
Rīga
25.Buša Sanita4 dalībnieki3 fiksie un ceturtais
Bauska
26.Caune Valdis4 dalībniekiCaunes
Baloži
27.Ceruka Agita1 dalībnieksMadona
28.  Čoders Kurts5 dalībniekiČoderi
Sigulda
29.Čurs Sergejs4 dalībniekiRĪGA
30.  Dābola Daiga1 dalībnieksSony Baltic
Ozolnieki
31.Dambe Inga6 dalībniekiRīgas Lidosta
Rīga
32.Drengers Markuss3 dalībniekiFree Eagles
Jaunmārupe
33.Egle Ketija5 dalībniekiMarksKetija
Tukums
34.Elksne Inga4 dalībniekiElkšņu ģimene
Jēkabpils
35.Ennīte Baiba3 dalībniekiJelgava
36.  Feldmanis Oskars4 dalībniekiSurikāti
Ādažu novads
37.Fjodorova Vita3 dalībniekiKeksiņi
Jūrmala
38.Galuzo Jūlija4 dalībniekiRīga
39.Gavrilovs Dmitrijs2 dalībniekiOgre
40.Grigale Inese3 dalībniekiĀdaži
41.  Grote Linda4 dalībniekiGrottix
Rīga
42.  Groziņa Marta-Raina4 dalībniekiOgre
43.Groziņa-Apsīte Gita4 dalībniekiKVADRĀTS
Ogre
44.  Gulbe Elīna3 dalībniekiRīga
45.Gusarova Inna3 dalībniekiLa Familia
Ādaži
46.Halvitova Olga4 dalībniekiRīgas72.vsk
Riga
47.Horeva Daina4 dalībniekiMārupe
48.Ieviņa Anita2 dalībniekiCēsis
49.  Iosip Irina4 dalībniekiItalian bitches
Riga
50.  Jāgere Sindija4 dalībniekiSPORTLAND
Rīga
51.Jakubovska Tatjana1 dalībnieksRīga
52.Jansone Rita4 dalībniekiciemos pie pasakas
Rīga
53.  Janševska Iveta2 dalībniekiJanševski
Dobele
54.  Janševskis Raivis2 dalībniekiJanševski
Dobele
55.  Jēče Inga3 dalībniekiRīga
56.Jegupova Marina1 dalībnieksRīga
57.Ježaka Sarmīte4 dalībniekiValka
58.  Jungfermane Rita4 dalībniekiJelgava
59.Kacnova Anzela3 dalībniekiVeronika lisovska un Lija Krūkliņa
Valka
60.Kadirovs Timurs5 dalībniekiKadīši
Rīga
61.  Kaltniece Ieva4 dalībnieki.
Kuldīga
62.Kaltniece Paula4 dalībniekiKuldīga
63.  Kaltnieks Niks-Leo4 dalībniekiKuldīga
64.  Kalve Eduards1 dalībnieksSony Baltic
Ķekava
65.  Kalve Līga1 dalībnieksSony Baltic
Ķekava
66.  Kalve Maija1 dalībnieksSony Baltic
Ķekava
67.  Kalve Māra1 dalībnieksSony Baltic
Ķekava
68.Klīve Una4 dalībniekiJūrmala
69.  Konopļova Darja1 dalībnieksSony Baltic
Rīga
70.  Konopļovs Oļegs1 dalībnieksSony Baltic
Rīga
71.  Konopļovs Vitālijs1 dalībnieksSony Baltic
Rīga
72.  Konrāde Aija4 dalībniekiRīga
73.Kovalevska Alona2 dalībniekiRiga
74.  Krasikovs Andrejs4 dalībniekiRīga
75.Kremberga-Dunovska Līga4 dalībniekiJēkabpils
76.  Laidiņa Linda1 dalībnieksSony Baltic
Ozolnieki
77.  Laidiņš Linards1 dalībnieksSony Baltic
Ozolnieki
78.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra4 dalībniekiRīga
79.Leišavniece Inese4 dalībniekiRīga
80.  Līcis Kristīne2 dalībniekiRīga
81.Līcis Toms1 dalībnieksRīga
82.Līcīte Anete4 dalībnieki123
Rīga
83.Lismane Jeļena3 dalībniekiOlaine
84.Lisovska Veronika3 dalībniekiAnžela Kačanovs, Lija Krūkliņa
Valka
85.  Loca Aija4 dalībniekiLočuki
Daugavpils
86.Ločmele Kristija3 dalībniekiSigulda
87.Lucāne Loreta-Māra4 dalībniekiSigulda
88.Lukša Jānis4 dalībniekiLukšas
Katlakalns
89.Maksimova Antra8 dalībniekiStarojošie Eņģeļi
Riga
90.Maksimova Dana5 dalībniekiDāmu un Kungu
Rīga
91.  Maļinausks Spodris5 dalībniekinav
Vecumnieki
92.Marcinkevica Ivita3 dalībniekiKandava
93.Maslovs Dmitrijs1 dalībnieksPussy Bangers
Riga
94.  Matvejeva Svetlana3 dalībniekiRīga
95.Matvejeva Veronika3 dalībniekiRiga
96.Mellēna Aiva4 dalībniekiVellēni
Cēsis
97.Miklāva Nadīna4 dalībniekiRīga
98.  Millere Anita3 dalībniekiMeitenes staro
Rīga
99.  Moļvinska Anastasija2 dalībniekiRīga
100.Mončinskis Vladislavs3 dalībniekiPussy bangers
Riga
101.  Movļaiko Andrejs3 dalībniekiRiga
102.Muižniece-Kima Paulīne3 dalībniekiRiga
103.Neilande Kristella4 dalībniekiNeilandu klans :)
Jelgava
104.  Niedinga Iveta3 dalībniekiSigulda
105.Nikolajevs Mihails4 dalībniekiMiNaVA
Riga
106.  Nordens Normunds3 dalībniekiTukums
107.  Novikova Santana4 dalībniekiRīga
108.Ņesterenko Andrejs4 dalībniekiRiga
109.  Ņikitins Renāts3 dalībniekiRigas satiksme
Rīga
110.Orlova Oksana2 dalībniekiRīga
111.Osipova Jūlija4 dalībniekiKSSK
Rīga
112.Ozol Marta4 dalībniekiJelgava
113.Ozola Lote1 dalībnieksRīga
114.Ozola Lote4 dalībniekiRīga
115.  Ozoliņš Oskars4 dalībniekiMatisons Runner's Club
Ventspils
116.  Pašile Rigonda4 dalībniekiJožiki
Rīga
117.  Paula Ketrīna1 dalībnieksPinķi
118.  Paula Sarmīte1 dalībnieksPinķi
119.  Pauls Rinards1 dalībnieksPinķi
120.  Pauls Valters-Martiņš1 dalībnieksPinķi
121.  Pavlovs Andris4 dalībniekiRiga
122.Pebo Līga3 dalībniekiPeBo
Rīga
123.  Pelša Marta4 dalībniekiZvēri
Jelgava
124.Pelša Marta4 dalībniekiJelgava
125.Pētersīle Loreta2 dalībniekiSuper meitenes
Sigulda
126.Pētersīle Una2 dalībniekiSuper meitenes
Sigulda
127.  Pielēns-Pelēns Artūrs3 dalībniekiSqualio
Rīga
128.  Plūmiņš Māris5 dalībniekiVentspils Maratona Klubs
Ventspils
129.  Pokšāns Artūrs1 dalībnieksRīga
130.Putniņš Sandis4 dalībniekiVilku spēks
Garkalne
131.  Puzāne Jeļizaveta4 dalībniekiLUDZA
Ludza
132.  Rancāne Ineta2 dalībniekiRēzekne
133.  Rancāns Jānis2 dalībniekiRēzekne
134.Rāts Kristaps3 dalībniekiLapenieki
135.Rībens Zigmunds4 dalībniekiRīga
136.  Romane Andra1 dalībnieksRīga
137.Rozenberga Elīna3 dalībniekiRīga
138.Rubens Artis4 dalībniekiPrivati
Jekabpils
139.  Rumba Aigars3 dalībniekiOlaine
140.  Rumba Alise3 dalībniekiOlaine
141.  Sabļins Roberts3 dalībniekiLāčuks
Rīga
142.  Saliņa Ruta4 dalībniekiSaliņi
Rīga
143.Salnājs Imants3 dalībniekiSalnāji
Liepāja
144.Samedova Dana5 dalībniekiģimenes
Babīte
145.Savickis Kaspars2 dalībniekiLeeds
146.Serkova Vita3 dalībniekiRiga
147.  Skabeikis Saulis4 dalībniekiMārupe
Mārupe
148.Skromane Gunta2 dalībniekiTukums
149.Skromane Gunta2 dalībniekiTukums
150.Smirnov Danil4 dalībniekiRiga
151.  Sniega Ilze4 dalībniekiJelgava
152.Sniega Kate4 dalībniekiJelgava
153.Sniega Paula4 dalībniekiJelgava
154.  Stīpnieks Uldis2 dalībniekiČupakabra
Sigulda
155.  Suhanovska Vija2 dalībniekiSuhanovsky
Daugavpils
156.  Suhanovskis Tomass2 dalībniekiSuhanovsky
Daugavpils
157.Šelegovičs Modris3 dalībniekiTukums
158.  Tipsis Artūrs1 dalībnieksSony Baltic
Stopiņu novads
159.  Tipsis Māris1 dalībnieksSony Baltic
Stopiņu novads
160.Tolmačova Jekaterina6 dalībniekiRīga
161.Tomševica Anna3 dalībniekiToms
Mārupes nov.
162.Troksa Ilze3 dalībniekiOLAINE
163.Ugarinka Marija1 dalībnieksRīga
164.Uljane Anete4 dalībniekiRīga
165.  Upmane Laura2 dalībniekiRīga
166.  Vaivods Jānis4 dalībniekiJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
167.  Valdmane Sigita4 dalībniekiValdmaņi
Ropaži
168.Valtere Dace3 dalībniekiPievienotā vērtība
Jēkabpils
169.  Vecgaile Ance4 dalībniekiKuldīga
170.  Veldre Ēriks3 dalībniekiKadaga
171.Vīcupe Jolanta3 dalībniekiLaimīgie
Rīga
172.Vimba Hārdijs3 dalībniekiFree Eagles
Ropažu novads
173.Vimba Petro3 dalībniekiFree Eagles
Ropažu novads
174.  Zariņa Zita4 dalībniekiRiga
175.  Zellīte Ilva4 dalībniekiZellīši
Rīga
176.Zeltiņa Inita3 dalībniekiZeltiņi
Jēkabpils
177.  Zeņina Natālija3 dalībniekiLapsenes
Riga
178.  Zlaugotnis Alekss-Lukass1 dalībnieksSony Baltic
Stūnīši
179.  Zlaugotnis Sergejs1 dalībnieksSony Baltic
Stūnīši

Kopā pieteikušies: 179