Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kanoe federācijas krosa skrējiens | Saraksts

5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bajārs EdijsVBSASS MSĢ
jaunolaine
2.Breidaka LindaVBBNBJSS
Brocēni
3.Bronka Renārs-JānisVASporta skola
Ventspils
4.Brunēvics ReinisVBLimbaži
5.Ceipe EdvardsVBRBJSS Rīdzene
Rīga
6.Cinovskis ZigmārsVBJelgavas BJSS
Jelgava
7.Cīrulis AigarsVBLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
8.Derkusovs ArtūrsVAJelgavas BJSS
Jelgava
9.Dzenis Rihards-JēkabsVABNBJSS
Brocēni
10.Grišāns AnsisVABNBJSS
Brocēni
11.Horsts HenrijsVBSASS-MSĢ
Jūrmala
12.Jevsējevs AleksandrsVARBJSS Rīdzene
Rīga
13.Jevsējevs ElgarsVBRBJSS Rīdzene
Rīga
14.Jonatāns MarkussVALimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
15.Kalnarājs ReinisVARBJSS Rīdzene
Rīga
16.  Kariņš RalfsVBLimbažu un Salacgrīvas sp sk/MSĢ
Salacgrīva
17.Kleina ValērijaVBRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
18.Laube KristapsVARBJSS Rīdzene
Rīga
19.Lībers NiklāvsVARBJSS Rīdzene
Rīga
20.  Livmanis MārcisVBSASS MSĢ
Rīga
21.Lučenkovs IļjaVBRBJSS''RĪDZENE''/MSĢ
RĪGA
22.Markavičs GintsVABNBJSS
Brocēni
23.Mārtinsons KārlisVBRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
24.Mediņš NilsVBJelgavas BJSS
Jelgava
25.Melderis AugustsVBBNBJSS
Brocēni
26.Napituhins RobertsVARBJSS Rīdzene
Rīga
27.  Ozols MatīssVAJelgavas BJSS
Jelgava
28.Paimetovs AndreijsVBLimbaži
29.Pumpa RobertsVASASS
Jūrmala
30.Ramanis RobertsVBJelgavas bjss
Jelgava
31.Rikters Rihards-AleksandrsVBSASS-MSĢ
Jūrmala
32.Rubīns GuntisVARBJSS Rīdzene
Rīga
33.Ruģelis Gustavs-LaurisVBSASS MSĢ
Jūrmala
34.Sečko DaniilsVBAK Kaija
Rīga
35.Semjonovs ElvijsVBJelgavas bjSS
Jelgava
36.Silārs RihardsVBJelgavas BJSS
Jelgava
37.Sudmalis ValtersVARBJSS Rīdzene
Rīga
38.Ševcovs JurijsVBJelgavas BJSS
Jelgava
39.Šlosbergs PēterisVBRBJSS Rīdzene
RĪGA
40.Tomsons NaurisVBSalacgrīva
41.Uņirovs DaniilsVBRīdzene
Rīga

4km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aldiņa MadaraSARBJSS Rīdzene
Rīga
2.Alsbergs JurisVCLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
3.Balga MārtiņšVCSASS MSĢ
Jūrmala
4.Bērziņa AgnijaSASalacgrīva
5.Breidaka LindaSBBNBJSS
Brocēni
6.Dombrovskis EdijsVCBNBJSS
Brocēni
7.Dreimane MontaSBLimbaži
8.Dumpis KārlisVCJelgavas BJSS-MSĢ
Jelgava
9.Fomenko AndrejsVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
10.Gerbers OttoVCJelgavas bjss-MSĢ
jelgava
11.  Gertnere ElīnaSBLimbažu un Salacgrīvas sporta skola
Salacgrīva
12.Gutova JūlijaSAJelgavas BJSS
Jelgava
13.Hansons MarksVCRBJSS Rīdzene
Rīga
14.Jansons LaurisVCSASS-MSĢ
Jūrmala
15.Jirgensons Mārtiņš-PēterisVCLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
16.Jurinovs IvansVCSASS MSĢ
Rīga
17.Kalatiļins AntonsVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
18.Kaurāts JānisVCLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
19.Knops KristapsVCLimbaži
20.Ločmelis ArtursVCRBJSS
Rīga
21.Mančass ValtersVCSASS-MSĢ
Jūrmala
22.Mārtinsons ValtersVCRBJSS''RĪDZENE''/MSĢ
RĪGA
23.Masāns MikusVCRBJSS Rīdzene
Rīga
24.Mežeckis DanielsVCBNBJSS
Brocēni
25.Mežeckis Valts-ReinisVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
26.Mihaeljans MikaelsVCSASS MSĢ
Jūrmala
27.Nazarenko ErastsVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
28.Nikodīms NikodīmsVCSASS MSĢ
Jūrmala
29.Ozoliņš TomsVCRīdzene
Rīga
30.Poļaka KristīneSBLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
31.Pudāns Patriks-JānisVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
32.Rituma ReinaSBRBJSS Rīdzene
Rīga
33.Saļņikova AnnaSBSporta skola
Ventspils
34.Sečko IlijaVCAK Kaija
Rīga
35.Sikorskis Teodors-AlansVCRīdzene
Rīga
36.Smiltniece KatrīnaSBJelgavas BJSS-MSĢ
Jelgava
37.Sokolova MargaritaVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
38.Šatohina NadeždaSBRBJSS''RĪDZENE''
Rīga
39.Štromanis MiksVCBNBJSS
Brocēni
40.Tiščenko IvansVCRBJSS
Rīga
41.Ūzulnieks Artūrs-DanielsVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
42.Vēveris KasparsVCSASS MSĢ
Jūrmala
43.Vincāns IljaVCRīdzene
Rīga
44.Zabello MatīssVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
45.Zujevs DāvisVCLimbaži
46.Zutis RihardsVCRBJSS Rīdzene
Rīga
47.Žube ArtisVCRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA

3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Adata RalfsVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
2.  Aldiņš MārtiņšVDRBJSS Rīdzene
Rīga
3.Alksnis RihardsVDLimbaži
4.Atkauķis ReinisVDRBJSS Rīdzene
Rīga
5.Bērziņš KārlisVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
6.Birjukovs IļjaVDRīdzene
Rīga
7.Boļšijs MarkussVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
8.Brauhbārs MārtiņšVDBNBJSS
Brocēni
9.Cepurnieks KrišsVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
10.Cinis MatīssVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
11.Cvetkovs RobertsVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
12.Čikuns ArtjomsVDJelgavas BJSS
Jelgava
13.Dzenis AndrisVDBNBJSS
Brocēni
14.Engelbrehts AlekssVDRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
15.Fedoskins ŅikitaVDAK Kaija
Rīga
16.Fiseiska EleonoraSCAK
Rīga
17.Frošs RodrigoVDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
18.  Gaiķens ArtūrsVDAK Kaija
Rīga
19.Galenieks MārcisVDSASS MSĢ
Jūrmala
20.Galenieks MārisVDSASS MSĢ
Jūrmala
21.Garists TimursVDRīdzene
Rīga
22.  Gūtmanis RitvarsVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
23.Hartmane MontaSCJelgavas bjss
jelgava
24.Imaka AelitaSCLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
25.Kalniņš RolandsVDRBJSS Rīdzene
Rīga
26.  Kanajeva Rozanna-IevaSCRīdzene
Rīga
27.Krausa VinetaSCJelgavas bjss
Jelgava
28.Kunašs IgnatsVDJelgavas BJSS
Jelgava
29.Ķibilda KitijaSCJelgavas bjss
Jelgava
30.Lamberts DairisVDRBJSS Rīdzene
Rīga
31.Laudāns ĢirtsVDJelgavas bjss
jelgava
32.Lūse LīgaSCRBJSS Rīdzene
Rīga
33.Malahovskis KrišsVDLimbaži
34.  Mamontovs SandisVDRBJSS Rīdzene
Rīga
35.Meijers ArtursVDRīdzene
Rīga
36.Moisejevs ArtjomsVDAK Kaija
Rīga
37.Orehovs VitālijsVDAK Kaija
Rīga
38.Pārups KārlisVDRBJSS Rīdzene
Rīga
39.Pojarkova SammeraSCLimbaži
40.Pojarkova VanesaSCLimbaži
41.Priedola TerēzeSCSASS MSĢ
Jūrmala
42.Prūsis RihardsVDRBJSS Rīdzene
Rīga
43.  Roslovs DenissVDAK
Riga
44.  Rozenbergs Raens-MarkoVDJelgavas bjss
Jelgava
45.Ruļevs EmeraldsVDAK Kaija
Rīga
46.Sikorskis Markuss-AleksandrsVDJelgavas BJSS
jelagava
47.Sprugevičs MariannsVDRBJSS
Rīga
48.Strode SanijaSCLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
49.Strode SantaSCLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
50.  Šilings MārtiņšVDLimbaži
51.Tepļenkovs DansVDBNBJSS
Brocēni
52.Tomsons MārcisVDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
53.Trubčanins MaksimsVDRBJSS
Rīga
54.Vaicjanoks Aleksis-MikusVDJelgavas bjSS
jelgava
55.Vanka KristapsVDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
56.Vanka ReinisVDLimbaži
57.Vīksna ElizabetaSCLimbaži
58.Vīksna KristapsVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
59.Vilemsons TomassVDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
60.Višņevskis MareksVDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
61.  Zaļupe KristofsVDLimbaži
62.Žuks GeorgijsVDRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA

2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Afonasjevs RinaldsVELimbaži
2.  Aldiņa GundegaSERBJSS Rīdzene
Rīga
3.Anokhin YaromirVERīdzene
Rīga
4.Barons RegnārsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
5.Bērziņa RenāteSDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
6.Bērziņš SandijsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
7.Bitmanis EdgarsVELimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
8.Brasliņa MadaraSDJelgavas bjss
jelgava
9.Breidaka MartaSEBNBJSS
Brocēni
10.  Brolīte Marta-PaulaSDJelgava
11.Bruzinskis EmīlsVEBNBJSS
Brocēni
12.Cipčenko MarkussVEJelgavas bjss
jelgava
13.Čamane MelānijaSDJelgavas bjss
Jelgava
14.Červinska NadeždaSDRBJSS
Rīga
15.Dīriķis RendijsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
16.Engelbrehts EdgarsVERBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
17.Feofanovs DanielsVEJelgavas BJSS
Jelgava
18.  Gasners ArtussVEJelgavas BJSS
Jelgava
19.Gerasimjonoks ArtemijaVEJelgavas BJSS
Jelgava
20.Gorkavecs DanielsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
21.Grīnvalde SintijaSDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
22.Grosfogelis RičardsVEJelgavas bjSS
jelgava
23.Grušins DenissVEAK
Rīga
24.Gurjevs JegorsVERīdzene
Rīga
25.Hmeļovs MārtiņšVELimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
26.Hodaņonoks DanielsVEBNBJSS
Brocēni
27.Ivaničenko TimursVERBJSS Rīdzene
Rīga
28.Ivanovs MihailsVEJelgavas Bjss
Jelgava
29.Ivanovskis KristapsVEBNBJSS
Brocēni
30.Jukama KristīneSDAK Kaija
Rīga
31.Kalniņa GabrielaSELimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
32.Kaniščeva NikaSERīdzene
Rīga
33.Kaula KatrīnaSDRBJSS
Rīga
34.Kļaviņa ElizabeteSDRBJSS
Rīga
35.Korago Rihards-KoragoVERBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
36.Kravčenko IļjaVERīdzene
Rīga
37.Krūze KristapsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
38.Legzdiņš ValtsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
39.Lēpmanis RobertsVELimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
40.Liekmane DoraSDBNBJSS
Brocēni
41.Liniņa EstereSELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
42.Loladze ViktorijaSDBNBJSS
Brocēni
43.Miķelsons EdvardsVESASS MSĢ
Jūrmala
44.Napituhins GeorgsVERBJSS Rīdzene
Rīga
45.Nikonova GabrielaSDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
46.Osipovičs AleksisVEBNBJSS
Brocēni
47.Paimetovs OskarsVELimbaži
48.Paune ViktorijaSDRBJSS
Rīga
49.Pavziniuks KristofersVEJelgavas BJSS
jelgava
50.Pīlāga SabīneSDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
51.Počtarenko AleksandraSDJelgavas BJSS
Jelgava
52.Podenskis AdriansVELimbaži
53.Pojarkova DiānaSELimbaži
54.Pudniks KasparsVELimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
55.Radus SabīneSERBJSS Rīdzene
Rīga
56.Rozītis EmīlsVEJelgavas bjss
jelgava
57.Sečko SamuelsVERBJSS Rīdzene
Rīga
58.Sikorska Dominika-HelgaSDRīdzene
Rīga
59.Skreitule AnnijaSDLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
60.Skreitule BeāteSELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
61.Skreitule UlrikaSDLimbaži
62.Solovejs MihailsVEJelgavas BJSS
Jelgava
63.Stepurēvičs DeividsVELimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
64.Šnitkins DanielsVEBNBJSS
Brocēni
65.Štrausa KristīneSEJelgavas BJSS
jelgava
66.Taube SabīneSDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
67.Tazāns KristapsVELimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
68.Tomsone Ance-NadīnaSDLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
69.Upenieks ArtūrsVEJelgavas BJSS
Jelgava
70.Vagulis ErnestsVELimbaži
71.Veidemane UndīneSDLimbaži
72.Zacmane LikaSERīdzene
Rīga
73.Žavoronkovs VadimsVEJelgavas BJSS
Jelgava
74.Žilins MihailsVERBJSS
Rīga

1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksandra TiščenkoSFRBJSS
Rīga
2.Averkins KonstantīnsVFSASS MSĢ
Jūrmala
3.Beļakova DarjaSFRBJSS
Rīga
4.Bitmanis EdgarsVFLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
5.Čeksters ArmandsVFBNBJSS
Brocēni
6.Čerņajevs KristapsVFRīdzene
Rīga
7.Gaiķens RihardsVFRīdzene
Rīga
8.Gustiņš HarisVFJelgavas BJSS
jelgava
9.Jaunbērziņš PatriksVFRīdzene
Rīga
10.Kleina ValērijaVFRBJSS''RĪDZENE''
R
11.Kļušins MarksVFJelgavas bjss
Jelgava
12.  Kohūts SamuelsVFJelgavas BJSS
jelgava
13.Kravčenko IļjaVFRīdzene
Rīga
14.Kravčenko JekaterinaSFRīdzene
Rīga
15.Krievāns GlebsVFRBJSS Rīdzene
Rīga
16.Ķeksis HenrijsVFRBJSS''RĪDZENE''
RĪGA
17.Ķibilds MārcisVFjelgavas bjss
jelgava
18.Legezs RičardsVFLimbaži
19.Malahovskis KristsVFLimbaži
20.Martinsone PatrīcijaSFRBJSS
Rīga
21.Martinsone SindijaSFRBJSS
Rīga
22.Nikonova GabrielaSFLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva
23.  Orehovs DanielsVFRBJSS Rīdzene
Rīga
24.Poļakovs JegorsVFJelgavas BJSS
Jelgava
25.Ponomarenko DanielsVFRīdzene
Rīga
26.  Roslova JaroslavaSF-AK
Rīga
27.Skuja NilsVFJelgavas BJSS
Jelgava
28.Suhareva TatjanaSFRBJSS
Rīga
29.Šmits RaivoVFLimbaži
30.Šnitkins AdriānsVFBNBJSS
Brocēni
31.Štrauss KārlisVFJelgavas BJSS
jelgava
32.Taube SabīneSFLimbažu un Salacgrīvas sp sk
Salacgrīva

Kopā pieteikušies: 256