Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Bigbank Skrien Latvija 2019 sezonas noslēguma pasākums | Saraksts

Svinīgais sezonas noslēguma pasākums

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaPasākuma dalībnieksRīga
2.  Ābele MārisPasākuma dalībnieksRīga
3.  Ābols JānisPasākuma dalībnieksMARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
4.  Andrusa LindaPasākuma dalībnieksSporten Latvija
Rīga
5.  Aņikejevs ValdisPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Jūrmala
6.Bārzdainis DeividsPasākuma dalībnieksRīga
7.  Bautris DainisPasākuma dalībnieksSigulda
8.  Bautris DāvisPasākuma dalībnieksRīga
9.Bērziņš Toms-JēkabsPasākuma dalībnieksIkšķile
10.  Bitāne MadaraPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Saldus
11.Bite VinetaPasākuma dalībnieksInčukalns
12.Brezinska SolvitaPasākuma dalībnieksGulbene
13.Bulders DāvisPasākuma dalībnieksSportlat
Rīga
14.  Burkovska AleksandraPasākuma dalībnieksRītas 49.vidusskola
Rīga
15.  Caica RitaPasākuma dalībnieks---
Rīga
16.  Caics ArtūrsPasākuma dalībnieks---
Rīga
17.  Caics JānisPasākuma dalībnieks---
Rīga
18.  Daņilovskis VladimirsPasākuma dalībnieksRīga
19.  Dēze AndisPasākuma dalībnieksMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Zantes pagasts
20.  Ervika SilvijaPasākuma dalībnieksMaratona klubs
Aizpute
21.  Feteris AigarsPasākuma dalībnieksMatisons Runner's Club
Zante(Kandavas novads)
22.Folkmane ElitaPasākuma dalībnieksFOLKMAŅI
Jelgava
23.Folkmanis ViktorsPasākuma dalībnieksFOLKMAŅI
Jelgava
24.  Freija DžanitaPasākuma dalībnieksMoller Auto Ventspils
Kuldīgas novads
25.Gaile IevaPasākuma dalībnieksSigulda
26.  Gaile LīnaPasākuma dalībnieksSiguldas Maratona klubs
Sigulda
27.  Gaile Lote-LeaPasākuma dalībnieksSiguldas Maratona klubs
Sigulda
28.  Gailis DainisPasākuma dalībnieksSiguldas Maratona klubs
Sigulda
29.  Gasjūns ArmīnsPasākuma dalībnieksFolkmaņi
Jelgava
30.  Gilučs OliversPasākuma dalībnieksRīga
31.  Grablovskis RaitisPasākuma dalībnieksRiga
32.  Grantiņa LīvijaPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Liepāja
33.  Griķe AlisePasākuma dalībnieksDaugavpils Runners
Daugavpils
34.  Griķis JānisPasākuma dalībnieksDaugavpils Runners
Daugavpils
35.  Grundmane LilijaPasākuma dalībnieksMaratona klubs
Kuldīga
36.Grundmanis KārlisPasākuma dalībnieksIndividuāli
KULDĪGA
37.Gudeļonoks AldisPasākuma dalībnieksRīga
38.  Guitāne MarutaPasākuma dalībnieksLUDZA
Ludza
39.Gulbe AijaPasākuma dalībnieksSportlat
Rīga
40.  Gulua OļegsPasākuma dalībnieksLMD.LV
Rīga
41.  Haindrava JelizavetaPasākuma dalībnieksLudza
Ludza
42.  Hartmanis ReinisPasākuma dalībnieksMatisons Runner's Club
Grobiņa
43.  Heidingere GundegaPasākuma dalībnieksMRC/ Ogre
Ogre
44.  Holštroma GuntaPasākuma dalībnieksMatisons Runner`s Club
Aizpute
45.  Jākobsone LīgaPasākuma dalībnieksRīga
46.  Jākobsone-Šņepste GunaPasākuma dalībnieksRīga
47.  Jakovicka AlīnaPasākuma dalībnieksJūrmala
48.  Jansone LīgaPasākuma dalībnieksSK Metroons/Nike
Rīga
49.  Jefimova SandraPasākuma dalībnieksGulbene
50.  Joce LudmilaPasākuma dalībnieksMatisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
51.  Kaljusaar AivarPasākuma dalībnieksViljandi
52.  Kalniņš ArmandsPasākuma dalībnieksLocal
Ape
53.  Kārkliņa ElīnaPasākuma dalībnieksASK Patria
Madona
54.  Karlivāne ElīnaPasākuma dalībnieksSportlat
Valmiera
55.  Karlivāns TomsPasākuma dalībnieksAK
Valmiera
56.  Klindžāne IlzePasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
57.  Klindžāns RitvarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Mārupe
58.  Kļaviņa MāraPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Rēzekne
59.  Kļaviņš EdgarsPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Rēzekne
60.  Kļaviņš RuslansPasākuma dalībnieksLudza
Ludza
61.  Kļaviņš Zigmārs-JāzepsPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Rēzekne
62.  Kozačkovs AndrisPasākuma dalībnieksLudza
Ludza
63.  Kozačkovs ImantsPasākuma dalībnieksLUDZA
Jelgava
64.  Krauze LienePasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga/Carnikava
65.  Kravale ZitaPasākuma dalībnieksSiguldas maratona klubs
Sigulda
66.  Kravalis AinārsPasākuma dalībnieksSiguldas maratona klubs
Sigulda
67.  Kravalis JānisPasākuma dalībnieksSiguldas maratona klubs
Sigulda
68.  Kristapsons DēvidsPasākuma dalībnieksSalaspils
69.  Kronberga IngaPasākuma dalībnieksMatisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien!
Jaunmārupe
70.  Kronbergs UģisPasākuma dalībnieksMatisons Runner`s Club / UPPE
Jaunmārupe
71.  Krūmiņa MarutaPasākuma dalībnieksMaratona klubs
Tukums
72.Kumačova KsenijaPasākuma dalībnieksSK Terauds
Rīga
73.  Kuzņecova TatjanaPasākuma dalībnieksLudza
Ludza
74.  Laicāne SanitaPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Baltezers
75.  Lapiņš IvarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Liepāja
76.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraPasākuma dalībnieksRīga
77.Liepiņa EgitaPasākuma dalībnieksLīvānu VK/Compressport/Baltais
Rīga
78.Liepiņa IvetaPasākuma dalībnieksLīvānu VK/Compressport/Baltais
Rīga
79.  Liepiņš VilnisPasākuma dalībnieksindividuāli
Carnikava
80.  Lulle BaibaPasākuma dalībnieksJelgavas skvoša klubs
Jelgava
81.  Lūse InāraPasākuma dalībnieksCarnikavas Sporta centrs
Carnikava
82.Lūsis ArtūrsPasākuma dalībnieksRīga
83.  Macuka InesePasākuma dalībnieksJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
84.  Macuks AnatolijsPasākuma dalībnieksJēkabpils sporta centrs/Compressport /Valsts policija
Jēkabpils
85.  Maslobojevs SergejsPasākuma dalībnieksNRC Rīga
Rīga
86.  Matisons AigarsPasākuma dalībnieksMatisons Runner`s Club
Piltene
87.  Mežiels JānisPasākuma dalībnieksASK Patria
Koknese
88.  Mūrnieks JānisPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Lielvārde
89.Nagle LindaPasākuma dalībnieksRīga
90.Nagle SandraPasākuma dalībnieksRīga
91.  Naglis AinārsPasākuma dalībnieksRīga
92.  Naglis KasparsPasākuma dalībnieksRīga
93.  Naglis RolandsPasākuma dalībnieksRīga
94.  Neimande LeldePasākuma dalībnieksMatisons Runner's Club
Cēsis
95.  Nikolajs SmalovijsPasākuma dalībnieksLSC
Riga
96.  Nunes FlavioPasākuma dalībnieksMatisons Runner's Club/ Nike
Gulbene
97.Ņikitins DamirsPasākuma dalībnieksRīgas satiksme
Rīga
98.  Ņikitins RenātsPasākuma dalībnieksRīgas satiksme
Rīga
99.  Ņilovs ValdisPasākuma dalībnieksMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
100.  Ozoliņš ArnisPasākuma dalībnieksValka
Valka
101.  Pence JolantaPasākuma dalībnieksJaunsardze
Lejasciems
102.  Pence KristīnePasākuma dalībnieksJaunsardze
Lejasciems
103.  Petrovs NikolajsPasākuma dalībniekslUDZA
Ludza
104.  Platā SandraPasākuma dalībnieksJelgava
105.  Pranckūnas PetrasPasākuma dalībnieksNa, pagauk!
Vilnius
106.  Priedīte EvitaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
107.  Priedītis VilnisPasākuma dalībnieksLYCONET
Rīga
108.  Punculis MārisPasākuma dalībnieksLudza
Ludza
109.Purviņš EmīlsPasākuma dalībnieksĒrgļi
110.  Rakšte LīgaPasākuma dalībnieksMaratona klubs
Rīga
111.  Ratnieks GatisPasākuma dalībnieksSportlat
Rīga
112.  Razgalis JānisPasākuma dalībnieksSK TĒRAUDS /Nike
Madona
113.Redisone MaritaPasākuma dalībnieksFolkmaņi
Tērvete
114.  Redisons JurisPasākuma dalībnieksLatvijas valst meži
Tērvete
115.  Reinfelds Emīls-MatiassPasākuma dalībnieksSK Metroons
Rīga
116.  Rēķis DanielsPasākuma dalībnieksRīgas satiksme
Rīga
117.Repša SanitaPasākuma dalībnieksRīga
118.  Roze RenārsPasākuma dalībnieksJRK
Ogres novads
119.  Roze ZanePasākuma dalībnieksJRK
Ogre
120.  Sermolīte IlzePasākuma dalībnieksJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
121.  Siņicins KristsPasākuma dalībnieksSK TĒRAUDS
Liepāja
122.  Sniega IlzePasākuma dalībnieksJelgava
123.  Sniegs KasparsPasākuma dalībnieksJelgava
124.  Sokunova JekaterinaPasākuma dalībnieksLīvānu VK
Salaspils
125.  Sorokina SandijaPasākuma dalībnieksASK Patria
Durbe
126.  Stolarovs JurijsPasākuma dalībnieksDaugavpils
127.  Strauss AigarsPasākuma dalībnieksSportlat
Rīga
128.Striķis MārtiņšPasākuma dalībnieksVangaži
129.  Sulojeva MaijaPasākuma dalībnieksJūrmala
130.  Supe JānisPasākuma dalībnieksTirza
131.  Šteinere AnnaPasākuma dalībnieksSportlat
Alūksne
132.  Upeniece AnetePasākuma dalībnieksĀdaži
133.  Upeniece GunitaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
134.  Upenieks DainisPasākuma dalībnieksSK Ozolnieki B
Jelgava
135.  Upenieks GundarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
136.  Upenieks KristiānsPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Ādaži
137.  Upmale EmīlijaPasākuma dalībnieksFOLKMAŅI
Jelgava
138.  Upmale EvijaPasākuma dalībnieksJelgava
139.  Upmalis NaurisPasākuma dalībnieksJelgava
140.  Vāce SigitaPasākuma dalībnieksRīga
141.  Valtasa AmandaPasākuma dalībnieksMetroons
Mārupe
142.  Valtass HermanisPasākuma dalībnieksSK
Mārupe
143.  Valtere GintaPasākuma dalībnieksLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
144.  Vaļums JurisPasākuma dalībnieksDaugavpils
145.  Vancāne GundegaPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Ķekava
146.  Vasiļjeva EvelīnaPasākuma dalībnieksDaugavpils Runners
Jēkabpils
147.Vasiļjevs RenārsPasākuma dalībnieksDaugavpils Runners
Jēkabpils
148.  Vecvagaris MatīssPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Liepāja
149.  Vēja-Āboliņa AstrīdaPasākuma dalībnieksSPORTLAND
Gulbene
150.  Viekale-Gasjūne ElīzaPasākuma dalībnieksFolkmaņi
Jelgava
151.  Viekale-Gasjūne SandraPasākuma dalībnieksFolkmaņi
Jelgava
152.  Viekals-Gasjūns TomsPasākuma dalībnieksFolkmaņi
Jelgava
153.Vīksna KrišjānisPasākuma dalībnieksTukums
154.  Vītiņš JānisPasākuma dalībnieksRIEKSTI
Riga
155.  Volkenandt JohnPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Rīga
156.Voļnaga DiānaPasākuma dalībnieksSportlat
Rīga
157.Zeltiņa AlbertaPasākuma dalībnieksIlūkstes novada Sporta skola
Ilūkstes novada Bebrene
158.  Zeltiņa IngaPasākuma dalībnieksIlūkstes novada Bebrene
159.  Zeltiņš LaurisPasākuma dalībnieksRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
160.Zemberga SarmītePasākuma dalībnieksĀdaži
161.  Zunda AntisPasākuma dalībnieks.
Gulbene

Kopā pieteikušies: 161