Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrien Latvija 2020. gada sezonas abonementi | Saraksts

Skrien Latvija 2020. g. sezonas abonements jebkurai distancei (izņemot 42,195km)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa SantaAbonements 2020Cēsis
2.Āboliņš RihardsAbonements 2020Cēsis
3.Abražuns IntarsAbonements 2020Rīga
4.  Adamovičs MārcisAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
5.  Ādamsone AgnijaAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Ādamsons JēkabsAbonements 2020Limbaži
7.  Ādamsons MārisAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
8.  Agafonovs GustsAbonements 2020Rēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
9.  Aksenoks KasparsAbonements 2020CSDD
Riga
10.  Aksenoks KristapsAbonements 2020CSDD
Riga
11.Alekseyonok AlekseyAbonements 2020Lepsky Team
Riga
12.  Allens NormundsAbonements 2020Labs starts
Rīga
13.  Ansbergs AnsisAbonements 2020Saldus OK
Saldus
14.  Artemjevs SergejsAbonements 2020Rīga
15.  Averyanova ElizabethAbonements 2020Rīga
16.  Baltkājis AndrejsAbonements 2020Garkalne
17.  Banga BorissAbonements 2020Rīga
18.  Bankovskis MārtiņšAbonements 2020Upeslejas
19.Barišnikova LudmilaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
20.  Basmanovs MihailsAbonements 2020Rīga
21.  Belovs AinārsAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
22.Bērziņš AndrisAbonements 2020Pļaviņas
23.  Birģelis JānisAbonements 2020Riga
24.  Bistrovs VadimsAbonements 2020Daugavpils
25.  Blūms EndijsAbonements 2020FOLKMAŅI
Kuldīga
26.  Bodnieks DairisAbonements 2020Ogre
27.  Bondere TatjanaAbonements 2020Daugavpils
28.  Boriss KasparsAbonements 2020Happy_To_Move
Jūrmala
29.Borozinskis DzintarsAbonements 2020MARATONA KLUBS
Ķegums
30.  Braučs-Jusupovs AivarsAbonements 2020NIKE+ RUN CLUB
Rīga
31.  Briede SantaAbonements 2020Sigulda
32.  Brižaka VinetaAbonements 2020Maratona klubs
liepaja
33.  Bruževica AneteAbonements 2020Rīga
34.  Buls RaimondsAbonements 2020Jūrmala
35.Burceva SvetlanaAbonements 2020Riga
36.  Caics ArtūrsAbonements 2020---
Rīga
37.  Caics JānisAbonements 2020---
Rīga
38.  Čamane IlzeAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
39.  Černecova LiānaAbonements 2020Rēzekne
40.  Červjakovs PjotrsAbonements 2020Daugavpils
41.  Daukste AleksandrsAbonements 2020SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
42.  Deņisovs VasilijsAbonements 2020Rīga
43.  Dīce RutaAbonements 2020Gausā jūdze
Klapkalnciems
44.  Dīcis UldisAbonements 2020Gausā jūdze
Klapkalnciems
45.  Dorogokupļa IgorsAbonements 2020Daugavpils
46.  Doveiks AndrisAbonements 2020doveiks.lv
Ikšķile
47.  Dovgaņuks AndrejsAbonements 2020Rīga
48.  Dundurs AgrisAbonements 2020MARATONAKLUBS
Rīga
49.Dzendžs MārtiņšAbonements 2020Rīga
50.  Else AsnateAbonements 2020Mazsalaca
51.  Ervika SilvijaAbonements 2020Maratona klubs
Aizpute
52.Fjodorova VitaAbonements 2020Jurmala
53.  Freimanis OskarsAbonements 2020SK Ozolnieki
Vircavas pag.
54.  Gaide ĢertrūdeAbonements 2020Rēzekne
55.Gaide KsenijaAbonements 2020Rēzekne
56.  Gaidelis JurisAbonements 2020Maratona klubs
Cēsis
57.Gaidis ČeslavsAbonements 2020IRONMAN
Rēzekne
58.Gaidis EdmundsAbonements 2020Rezekne
59.  Gaņģītis GatisAbonements 2020eBIOpower
Kuldīga
60.  Gasjūns ArmīnsAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
61.Gavrilovs ArtjomsAbonements 2020Riga
62.  Godiņš KasparsAbonements 2020Pozitīvie
Ragaciems
63.  Golubevs MihailsAbonements 2020SK Tērauds-1
Rīga
64.  Gončarenko KarīnaAbonements 2020Rīga
65.Grigale IneseAbonements 2020Ādaži
66.  Grigalis IlmārsAbonements 2020SzS Kājnieku brigāde
Ādaži
67.  Griņevičs ViktorsAbonements 2020ABC Software
Baloži
68.  Gruberte ZaneAbonements 2020FOLKMAŅI
Rīga
69.  Gruberts EduardsAbonements 2020Темп
Riga
70.  Gržibovskis RaitisAbonements 2020Rīga
71.  Igaune DaigaAbonements 2020Ozolnieki
72.  Yakupova YuliaAbonements 2020Темп
Riga
73.  Jākobsone LīgaAbonements 2020Rīga
74.  Jākobsone-Šņepste GunaAbonements 2020Rīga
75.  Jakovicka AlīnaAbonements 2020Jūrmala
76.  Jakovļevs VitālijsAbonements 2020www.endo.lv
Cēsis
77.  Janovičs PāvelsAbonements 2020Lsc, noskrien.lv
Riga
78.  Jansons AgrisAbonements 2020Tukums
79.  Jansons HaraldsAbonements 2020Carnikava
80.  Jerofejevs JānisAbonements 2020JERO
Jēkabpils
81.  Jurašs JurisAbonements 2020VSK noskrien
Dreiliņi
82.  Kalniņa LieneAbonements 2020Skrienam kopā
Valmiera
83.  Kalniņa RūtaAbonements 2020Active Travel
Aizputes pagasts
84.  Kalniņš ArmandsAbonements 2020Local
Ape
85.  Kalniņš MartsAbonements 2020Rīgas/Vidzemes Būvserviss
Rūjiena
86.  Kalniņš RitvarsAbonements 2020SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
87.Kaļiņina ElitaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
88.  Kaļiņins ArnisAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
89.  Kaļiņins MārisAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
90.  Kanaviņš AinisAbonements 2020AIZKRAUKLE/SSK Bebra
Aizkraukle
91.  Kapustāns JānisAbonements 2020SK TĒRAUDS
Rīga
92.  Katlapa AnnaAbonements 2020Jelgava
93.Katlaps OjārsAbonements 2020Jelgava
94.  Kilups KalvisAbonements 2020Rīga
95.  Klidzeja InitaAbonements 2020Rēzekne
96.  Kokankaite BrigitaAbonements 2020Kauno BMK
Zarasai
97.Konstantins ŠevcenkoAbonements 2020rezekne
98.  Kopmanis JānisAbonements 2020LSC
Rīga
99.  Korčagins EdgarsAbonements 2020Rīga
100.  Kovaļevska DaceAbonements 2020SK Ozolnieki
Ozolnieki
101.  Kozlova SvetlanaAbonements 2020Daugavpils
102.  Kozlovs FrancisAbonements 2020Olaines nov.
103.  Kozlovs IgorsAbonements 2020Olaines nov.
104.  Krasovskis GuntarsAbonements 2020Rīga
105.Kraupša UnaAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
106.  Kravčenko ValentinsAbonements 2020Rīga
107.  Kravets AndreiAbonements 2020Riga
108.  Krīgers DidzisAbonements 2020valmiera
109.  Kristapsons DēvidsAbonements 2020ASK Patria
Mežezeri
110.  Kristapsons GundarsAbonements 2020ASK Patria
Mežezeri
111.Krontāls IvoAbonements 2020Sigulda
112.  Krūmiņa MarutaAbonements 2020Maratona klubs
Tukums
113.  Krupina NatālijaAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
114.  Kupčiuns ArtursAbonements 2020Bauska
115.  Kursišs RolandsAbonements 2020Jelgava
116.Lagzdiņš RenārsAbonements 2020OZOLNIEKI
117.  Lapsa GvidoAbonements 2020Gulbene
118.  Laucis NormundsAbonements 2020AIZKRAUKLE
Aizkraukle
119.Laucis VitautsAbonements 2020Rīga
120.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraAbonements 2020Rīga
121.  Lebedeva DianaAbonements 2020Rezekne
122.  Lebedevs RomansAbonements 2020Rezekne
123.  Lezdiņš JānisAbonements 2020Valmiera
124.  Liepiņš VilnisAbonements 2020Maratona klubs, LSC
Carnikava
125.  Lisovskis JānisAbonements 2020Individuāli
Jelgava
126.  Livčāne IevaAbonements 2020Stopiņu novads
127.  Livčāns KasparsAbonements 2020Ikšķile
128.  Lorence SantaAbonements 2020Ozolnieki
Jelgava
129.Lozbergs GatisAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
130.  Ļežaņina JekaterinaAbonements 2020Rīga
131.  Mačevskis AndrisAbonements 2020Jelgava
132.  Malacanovs AivarsAbonements 2020Jelgava
133.Māliņa NatālijaAbonements 2020Rīga
134.  Maslobojevs SergejsAbonements 2020NRC Rīga
Rīga
135.  Meļķis MārisAbonements 2020SK Tērauds
Valmieras pagasts
136.Merenakk RennoAbonements 2020Tartu
137.  Mežeņina JūlijaAbonements 2020Rīga
138.  Miķelsone GunitaAbonements 2020AIZKRAUKLE
Skrīveri
139.  Millers AlvisAbonements 2020Jelgava
140.  Miltiņa ElīnaAbonements 2020Miltiņi
Vērgale
141.  Miltiņa GunitaAbonements 2020Miltiņi
Liepāja
142.  Miltiņš GundarsAbonements 2020Miltiņi
Vērgale
143.  Minickis RomualdsAbonements 2020SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
144.  Mozins JurijsAbonements 2020Salaspils
145.  Muceniece LaumaAbonements 2020Ķekava
146.  Muižniece Una-SelīnaAbonements 2020Smiltene
147.  Mūrnieks AgnisAbonements 2020OVI
Rīga
148.  Naglis AinārsAbonements 2020Rīga
149.  Naglis KasparsAbonements 2020Rīga
150.  Naglis RolandsAbonements 2020Rīga
151.  Nazarova SimonaAbonements 2020Ventspils
152.  Nazarovs JurijsAbonements 2020Daugavpils
153.Odriņa KitijaAbonements 2020Kandava
154.Osītis JānisAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
155.Paeglis Artūrs-DāvisAbonements 2020Sigulda
156.  Panteļejeva AngelikaAbonements 2020AIZKRAUKLE
Skrīveri
157.  Pāže AndisAbonements 2020SK Ozolnieki
Jelgava
158.  Pelēce IlzeAbonements 2020VSK Noskrien
Ozolnieki
159.  Petrakova Anna-MarijaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
160.  Pielēns-Pelēns ArtūrsAbonements 2020Squalio
Rīga
161.  Platā SandraAbonements 2020Jelgava
162.  Podnieks ArvisAbonements 2020Rīga
163.  Poikāns AivisAbonements 2020Rīga
164.Pokšāns AldisAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
165.  Poļskihs AntonsAbonements 2020Rīga
166.  Potrubeiko TatjanaAbonements 2020Riga
167.  Procvetovs DmitrijsAbonements 2020Ogre
168.  Puķe MārtiņšAbonements 2020Valmiera
169.Pumpure-Lauce EdīteAbonements 2020Rīga
170.  Purvīte ArtaAbonements 2020Rīga
171.Putniņa RudīteAbonements 2020Active Travel
Garkalnes novads/ Pelči
172.  Putniņa SandaAbonements 2020Riga
173.  Rakšte LīgaAbonements 2020Maratona klubs
Rīga
174.  Raščevskis AleksandrsAbonements 2020Daugavpils Runners
Daugavpils
175.  Ribnere KristīneAbonements 2020Jēkabpils
176.  Rimvide-Mickeviča DanaAbonements 2020Daugavpils Runners
Daugavpils
177.  Romančuks IlmārsAbonements 2020Rīga
178.  Rozis RobertsAbonements 2020Rīga
179.  Rublis AigarsAbonements 2020AIZKRAUKLE
Aizkraukle
180.  Ruskihs EduardsAbonements 2020Galantus
Rīga
181.  Salna BaibaAbonements 2020Mārupe
182.  Samcovs AgrisAbonements 2020Nike+ Run Club Riga
Riga
183.  Samohvalovs AleksandrsAbonements 2020Rīga
184.  Seņins ArtjomsAbonements 2020Jelgava
185.  Setkovskis SantisAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilukste
186.Sevcenko KonstantinsAbonements 2020REZEKNE
rezekne
187.  Sifers KimsAbonements 2020Rīga
188.  Siliņa Elīna-AustraAbonements 2020FOLKMAŅI
Saulkrasti
189.Silova MadaraAbonements 2020Ādaži
190.  Skārda DzintraAbonements 2020AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
191.  Slikšāne KristīneAbonements 2020Jaunmārupe skrien!
Olaine
192.  Smilga KasparsAbonements 2020Rīga
193.  Smirnovs ValerijsAbonements 2020Rīga
194.  Sniega IlzeAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
195.Sondors JānisAbonements 2020Upeņu iela
Rīga
196.  Sovetovs VadimsAbonements 2020Riga
197.  Sproģis SandisAbonements 2020Tet
Rīga
198.  Stahovskis ĒvaldsAbonements 2020individuāli
Ikšķile
199.  Stankevics KlāvsAbonements 2020Auce
200.  Straubergs AinārsAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
201.  Sulojeva MaijaAbonements 2020Jūrmala
202.  Supe JānisAbonements 2020Tirza
203.  Svilāne-Dūda ValentīnaAbonements 2020Vāzoj vaseas Rēzeknī!
Rēzekne
204.  Šaitere SintijaAbonements 2020Aglona
205.  Šale IvitaAbonements 2020AIZKRAUKLE
Skrīveri
206.  Šals EmīlsAbonements 2020Aizkraukle
Skrīveri
207.Ševcenko SnezanaAbonements 2020Rezekne
208.Ševčenko KonstantinsAbonements 2020Rezekne
209.  Šmits ArtisAbonements 2020VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
210.  Šnipaitis RegimantasAbonements 2020Ukmerge
211.  Tareila ArvīdsAbonements 2020SK Ozolnieki
Jelgava
212.Tatsi AnniAbonements 2020Rīga
213.  Temerova-Allena AnnaAbonements 2020Labs starts
Rīga
214.  Tiltiņš IngarsAbonements 2020Eleja
215.  Timofejevs ValdemārsAbonements 2020Ape
216.  Titova JeļenaAbonements 2020Rīga
217.  Todorovs DmitrijsAbonements 2020Tukums
218.  Tomsone SigneAbonements 2020Rīga
219.  Trankalis GatisAbonements 2020Liepāja
220.  Trubačs PēterisAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
221.  Upenieks DainisAbonements 2020SK Ozolnieki B
Jelgava
222.  Urtāne IndraAbonements 2020Rīga
223.  Ustinovs ValerijsAbonements 2020SPARS-MK
Daugavpls
224.  Vagale IjaAbonements 2020Rīga
225.  Vaivods KasparsAbonements 2020DOTE
Rīga
226.Valdonis LeonīdsAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
227.  Varkulevičius SteponasAbonements 2020Bėgimo klubas
Vilnius
228.Varlamovs AnatolijsAbonements 2020Malta
229.  Veips JānisAbonements 2020Jēkabpils
230.  Vengere ViktorijaAbonements 2020Rīga
231.  Viekale-Gasjūne SandraAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
232.  Vīgante DaigaAbonements 2020individuāli
Ozolnieku novads
233.  Vilks IntsAbonements 2020Rīga
234.  Vilks JurijsAbonements 2020ZOMBIES,RUN!!!
Riga
235.  Vilsons MiksAbonements 2020VSK Noskrien
Upesciems
236.  Vīmane SantaAbonements 2020Baldone
237.  Vīmanis AinārsAbonements 2020Baldone
238.  Voino AleksandrsAbonements 2020Mārupe
239.  Volkova KristīneAbonements 2020Riga
240.  Volkovs UģisAbonements 2020Ralfs
Rīga
241.  Vucāns IgorsAbonements 2020Daugavpils
242.  Zaķe Anna-MarijaAbonements 2020Maratona klubs/LSC
Rīga
243.  Zaķis AivarsAbonements 2020Maratona klubs/LSC
Rīga
244.  Zariņa ZitaAbonements 2020Riga
245.  Zeltiņa IngaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
246.  Ziediņa IngaAbonements 2020Maratona klubs/ Aizkraukle
Aizkraukle
247.  Zīverte AgateAbonements 2020Paula Stradiņa KUS
Rīga
248.  Zvejnieks ArtisAbonements 2020VECBEBRI
Koknese
249.  Žubule JanīnaAbonements 2020Rīga
250.  Žubule LoretaAbonements 2020Rīga
251.  Žubulis EmīlsAbonements 2020Run With Anita
Rīga
252.  Žubulis IvarsAbonements 2020Rīga
253.  Žugris AivarsAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi

Kopā pieteikušies: 253



Sportlat lojalitātes CashBack karte