Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrien Latvija 2020. gada sezonas abonementi | Saraksts

Skrien Latvija 2020. g. sezonas abonements jebkurai distancei (izņemot 42,195km)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa SantaAbonements 2020Cēsis
2.Āboliņš RihardsAbonements 2020Cēsis
3.Abražuns IntarsAbonements 2020Rīga
4.  Adamovičs MārcisAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
5.  Ādamsone AgnijaAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Ādamsons JēkabsAbonements 2020Limbaži skrien
Limbaži
7.  Ādamsons MārisAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
8.  Agafonovs GustsAbonements 2020Rēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
9.  Aksenoks KasparsAbonements 2020CSDD
Riga
10.  Aksenoks KristapsAbonements 2020CSDD
Riga
11.Alekseyonok AlekseyAbonements 2020Lepsky Team
Riga
12.  Allens NormundsAbonements 2020Labs starts
Rīga
13.  Ansbergs AnsisAbonements 2020Saldus OK
Saldus
14.  Artemjevs SergejsAbonements 2020Rīga
15.  Averyanova ElizabethAbonements 2020Rīga
16.  Baltkājis AndrejsAbonements 2020Garkalne
17.  Balunovs EdgarsAbonements 2020Olainfarm
Olaine
18.  Banga BorissAbonements 2020Rīga
19.  Bankovskis MārtiņšAbonements 2020Upeslejas
20.Barišnikova LudmilaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
21.  Basmanovs MihailsAbonements 2020Rīga
22.  Belovs AinārsAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
23.Bērziņš AndrisAbonements 2020Pļaviņas
24.  Birģelis JānisAbonements 2020Riga
25.  Bistrovs VadimsAbonements 2020Daugavpils
26.  Bodnieks DairisAbonements 2020Ogre
27.  Bondere TatjanaAbonements 2020Daugavpils
28.  Boriss KasparsAbonements 2020Happy_To_Move
Jūrmala
29.  Borozdins AleksisAbonements 2020Rīga
30.Borozinskis DzintarsAbonements 2020MARATONA KLUBS
Ķegums
31.  Briede SantaAbonements 2020Sigulda
32.  Brižaka VinetaAbonements 2020Maratona klubs
liepaja
33.  Bruževica AneteAbonements 2020Rīga
34.  Buls RaimondsAbonements 2020Jūrmala
35.Burceva SvetlanaAbonements 2020Riga
36.  Caics ArtūrsAbonements 2020---
Rīga
37.  Caics JānisAbonements 2020---
Rīga
38.Cumakovs AndrejsAbonements 2020Zoorbagan
Rīga
39.  Čamane IlzeAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
40.  Černecova LiānaAbonements 2020Rēzekne
41.  Červjakovs PjotrsAbonements 2020Daugavpils
42.  Daukste AleksandrsAbonements 2020SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
43.  Deņisovs VasilijsAbonements 2020Rīga
44.  Dīce RutaAbonements 2020Gausā jūdze
Klapkalnciems
45.  Dīcis UldisAbonements 2020Gausā jūdze
Klapkalnciems
46.  Dorogokupļa IgorsAbonements 2020Daugavpils
47.  Doveiks AndrisAbonements 2020doveiks.lv
Ikšķile
48.  Dovgaņuks AndrejsAbonements 2020Rīga
49.  Driņķis DainisAbonements 2020DzSK Lokomotīve
Rīga
50.  Dundurs AgrisAbonements 2020MARATONAKLUBS
Rīga
51.  Dzelme JānisAbonements 2020A/S UPB
Cēsis
52.  Eglitis Oskars-MartinsAbonements 2020Liepāja
53.  Else AsnateAbonements 2020Mazsalaca
54.  Ervika SilvijaAbonements 2020Maratona klubs
Aizpute
55.Fjodorova VitaAbonements 2020Jurmala
56.  Freimanis OskarsAbonements 2020SK Ozolnieki
Vircavas pag.
57.  Gaide ĢertrūdeAbonements 2020Rēzekne
58.Gaide KsenijaAbonements 2020Rēzekne
59.  Gaidelis JurisAbonements 2020Maratona klubs
Cēsis
60.Gaidis ČeslavsAbonements 2020IRONMAN
Rēzekne
61.Gaidis EdmundsAbonements 2020Rezekne
62.  Gaņģītis GatisAbonements 2020eBIOpower
Kuldīga
63.  Gasjūns ArmīnsAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
64.  Golubevs MihailsAbonements 2020SK Tērauds-1
Rīga
65.  Gončarenko KarīnaAbonements 2020Rīga
66.Grigale IneseAbonements 2020Ādaži
67.  Grigalis IlmārsAbonements 2020SzS Kājnieku brigāde
Ādaži
68.  Griņevičs ViktorsAbonements 2020ABC Software
Baloži
69.  Gruberte ZaneAbonements 2020FOLKMAŅI
Rīga
70.  Gruberts EduardsAbonements 2020Темп
Riga
71.  Gržibovskis RaitisAbonements 2020Rīga
72.  Guitāne MarutaAbonements 2020LUDZA
Ludza
73.  Haindrava JelizavetaAbonements 2020LUDZA
Ludza
74.  Igaune DaigaAbonements 2020Ozolnieki
75.  Yakupova YuliaAbonements 2020Темп
Riga
76.  Jākobsone LīgaAbonements 2020Rīga
77.  Jākobsone-Šņepste GunaAbonements 2020Rīga
78.  Jakovicka AlīnaAbonements 2020Jūrmala
79.  Jakovļevs VitālijsAbonements 2020www.endo.lv
Cēsis
80.  Janovičs PāvelsAbonements 2020Lsc, noskrien.lv
Riga
81.  Jansons AgrisAbonements 2020Tukums
82.  Jansons HaraldsAbonements 2020Carnikava
83.  Jansons Markuss-ReinisAbonements 2020Jelgava
84.Jerjomins RomānsAbonements 2020Riga
85.  Jerofejevs JānisAbonements 2020JERO
Jēkabpils
86.  Jurašs JurisAbonements 2020VSK noskrien
Dreiliņi
87.  Kalniņa LieneAbonements 2020Skrienam kopā
Valmiera
88.  Kalniņa RūtaAbonements 2020Active Travel
Aizputes pagasts
89.  Kalniņš ArmandsAbonements 2020Local
Ape
90.  Kalniņš MartsAbonements 2020Rīgas/Vidzemes Būvserviss
Rūjiena
91.  Kalniņš RitvarsAbonements 2020SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
92.Kaļiņina ElitaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
93.  Kaļiņins ArnisAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
94.  Kaļiņins MārisAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
95.  Kaļva AgitaAbonements 2020Ķegumā spēks
Ķegums
96.  Kanaviņš AinisAbonements 2020AIZKRAUKLE/SSK Bebra
Aizkraukle
97.  Kapustāns JānisAbonements 2020SK TĒRAUDS
Rīga
98.  Katlapa AnnaAbonements 2020Jelgava
99.Katlaps OjārsAbonements 2020Jelgava
100.  Kilups KalvisAbonements 2020Rīga
101.  Klidzeja InitaAbonements 2020Rēzekne
102.  Klindžāne IlzeAbonements 2020SPORTLAT
Rīga
103.  Klucis ValtsAbonements 2020Langstiņi
104.  Kļaviņš RuslansAbonements 2020LUDZA
Ludza
105.  Kokankaite BrigitaAbonements 2020Kauno BMK
Zarasai
106.  Kopmanis JānisAbonements 2020LSC
Rīga
107.  Korčagins EdgarsAbonements 2020Rīga
108.  Kovaļevska DaceAbonements 2020SK Ozolnieki
Ozolnieki
109.  Kozačkovs AndrisAbonements 2020LUDZA
Ludza
110.  Kozlova SvetlanaAbonements 2020Daugavpils
111.  Kozlovs FrancisAbonements 2020Olaines nov.
112.  Kozlovs IgorsAbonements 2020Olaines nov.
113.  Krasovskis GuntarsAbonements 2020Rīga
114.Kraupša UnaAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
115.  Kravalis AinārsAbonements 2020Siguldas maratona klubs
Sigulda
116.  Kravčenko ValentinsAbonements 2020Rīga
117.  Kravets AndreiAbonements 2020Riga
118.  Krīgers DidzisAbonements 2020valmiera
119.  Kristapsons DēvidsAbonements 2020ASK Patria
Mežezeri
120.  Kristapsons GundarsAbonements 2020ASK Patria
Mežezeri
121.Krontāls IvoAbonements 2020Sigulda
122.  Krūmiņa MarutaAbonements 2020Maratona klubs
Tukums
123.  Krupina NatālijaAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
124.Kunrade MāraAbonements 2020Rīga
125.  Kupčiuns ArtursAbonements 2020Bauska
126.  Kursišs RolandsAbonements 2020Jelgava
127.  Kuzņecova TatjanaAbonements 2020LUDZA
Ludza
128.  Lagzdiņš JānisAbonements 2020Durbes novads
Dunalka
129.Lagzdiņš RenārsAbonements 2020OZOLNIEKI
130.  Lapiņš IvarsAbonements 2020SPORTLAT
Liepāja
131.  Laucis NormundsAbonements 2020AIZKRAUKLE
Aizkraukle
132.Laucis VitautsAbonements 2020Rīga
133.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraAbonements 2020Rīga
134.  Levins ArtūrsAbonements 2020Olainfarm
Olaine
135.  Liepiņš VilnisAbonements 2020Maratona klubs, LSC
Carnikava
136.  Lisovskis JānisAbonements 2020Individuāli
Jelgava
137.  Livčāne IevaAbonements 2020Stopiņu novads
138.Lopesa RenāteAbonements 2020Rīga
139.  Lopess RubensAbonements 2020Riga
140.  Lorence SantaAbonements 2020Ozolnieki
Jelgava
141.Lozbergs GatisAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
142.Ludboržs AinārsAbonements 2020Rēzekne
143.  Ļežaņina JekaterinaAbonements 2020Rīga
144.  Mačevskis AndrisAbonements 2020Jelgava
145.  Malacanovs AivarsAbonements 2020Jelgava
146.Maļiņņikova AnastasijaAbonements 2020LUDZA
Ludza
147.  Marčinkus JānisAbonements 2020SK Ozolnieki
Jelgava
148.  Marčinkus RaisaAbonements 2020S/K Ozolnieki
Jelgava
149.  Maruškins AndrejsAbonements 2020Mārupe
150.  Maslobojevs SergejsAbonements 2020NRC Rīga
Rīga
151.  Melnis AndrisAbonements 2020Olainfarm
Olaine
152.  Meļķis MārisAbonements 2020SK Tērauds
Valmieras pagasts
153.  Mežeņina JūlijaAbonements 2020Rīga
154.  Miķelsone GunitaAbonements 2020AIZKRAUKLE
Skrīveri
155.  Millers AlvisAbonements 2020Jelgava
156.  Miltiņa ElīnaAbonements 2020Miltiņi
Vērgale
157.  Miltiņa GunitaAbonements 2020Miltiņi
Liepāja
158.  Miltiņš GundarsAbonements 2020Miltiņi
Vērgale
159.  Minickis RomualdsAbonements 2020SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
160.  Morgunova IlzeAbonements 2020Jēkabpils
161.  Mozins JurijsAbonements 2020Salaspils
162.  Muceniece LaumaAbonements 2020Ķekava
163.Muižniece IlzīteAbonements 2020Smiltene
164.  Muižniece Una-SelīnaAbonements 2020Smiltene
165.  Mūrnieks AgnisAbonements 2020OVI
Rīga
166.  Naglis AinārsAbonements 2020Rīga
167.  Naglis KasparsAbonements 2020Rīga
168.  Naglis RolandsAbonements 2020Rīga
169.  Nazarova SimonaAbonements 2020Ventspils
170.  Nazarovs JurijsAbonements 2020Daugavpils
171.  Odriņa KitijaAbonements 2020Kandava
172.  Onzuls ArtursAbonements 2020Accenture Latvija
Rīga
173.Osītis JānisAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
174.Paeglis Artūrs-DāvisAbonements 2020Sigulda
175.Pakula KonstantīnsAbonements 20202020
Rīga
176.  Panteļejeva AngelikaAbonements 2020AIZKRAUKLE
Skrīveri
177.  Pāže AndisAbonements 2020SK Ozolnieki
Jelgava
178.  Pelēce IlzeAbonements 2020VSK Noskrien
Ozolnieki
179.  Petrakova Anna-MarijaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
180.  Petrovs DzintarsAbonements 2020MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
181.  Petrovs NikolajsAbonements 2020LUDZA
Ludza
182.  Pielēns-Pelēns ArtūrsAbonements 2020Squalio
Rīga
183.  Piļkēvičs DenissAbonements 2020Rīga
184.  Platā SandraAbonements 2020Jelgava
185.  Podnieks ArvisAbonements 2020Rīga
186.  Poikāns AivisAbonements 2020Rīga
187.Pokšāns AldisAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
188.  Poļskihs AntonsAbonements 2020Rīga
189.  Popēns OskarsAbonements 2020Rīga
190.  Potrubeiko TatjanaAbonements 2020Riga
191.  Procvetovs DmitrijsAbonements 2020Ogre
192.  Puķe MārtiņšAbonements 2020Valmiera
193.Pumpure-Lauce EdīteAbonements 2020Rīga
194.  Purvīte ArtaAbonements 2020Rīga
195.Putniņa RudīteAbonements 2020Active Travel
Garkalnes novads/ Pelči
196.  Putniņa SandaAbonements 2020Riga
197.  Rakšte LīgaAbonements 2020Maratona klubs
Rīga
198.  Raščevskis AleksandrsAbonements 2020Daugavpils Runners
Daugavpils
199.  Ribnere KristīneAbonements 2020Jēkabpils
200.  Romančuks IlmārsAbonements 2020Rīga
201.Romanovska EstereAbonements 2020Olainfarm
Olaine
202.  Rozis RobertsAbonements 2020Rīga
203.  Rublis AigarsAbonements 2020AIZKRAUKLE
Aizkraukle
204.  Ruskihs EduardsAbonements 2020Galantus
Rīga
205.  Salna BaibaAbonements 2020Mārupe
206.  Samcovs AgrisAbonements 2020Nike+ Run Club Riga
Riga
207.  Samohvalovs AleksandrsAbonements 2020Rīga
208.  Seņins ArtjomsAbonements 2020Jelgava
209.Sestulis ArtūrsAbonements 2020Rīga
210.  Setkovskis SantisAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilukste
211.  Sifers KimsAbonements 2020Rīga
212.Silauniece ĢertrūdeAbonements 2020Olainfarm
Olaine
213.  Siliņa Elīna-AustraAbonements 2020FOLKMAŅI
Saulkrasti
214.Silova MadaraAbonements 2020Ādaži
215.  Skārda DzintraAbonements 2020AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
216.  Slikšāne KristīneAbonements 2020Jaunmārupe skrien!
Olaine
217.  Smilga KasparsAbonements 2020Rīga
218.  Smirnovs ValerijsAbonements 2020Rīga
219.  Sniega IlzeAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
220.Sondors JānisAbonements 2020Upeņu iela
Rīga
221.  Sovetovs VadimsAbonements 2020Riga
222.  Sproģis SandisAbonements 2020Tet
Rīga
223.  Stahovskis ĒvaldsAbonements 2020individuāli
Ikšķile
224.  Stankevics KlāvsAbonements 2020Auce
225.  Straubergs AinārsAbonements 2020Limbaži SKRIEN
Limbaži
226.  Suborins ViktorsAbonements 2020LSC
Rīga
227.  Sulojeva MaijaAbonements 2020Jūrmala
228.  Supe JānisAbonements 2020Tirza
229.  Svilāne-Dūda ValentīnaAbonements 2020Vāzoj vaseas Rēzeknī!
Rēzekne
230.  Šaitere SintijaAbonements 2020Aglona
231.  Šale IvitaAbonements 2020AIZKRAUKLE
Skrīveri
232.  Šals EmīlsAbonements 2020Aizkraukle
Skrīveri
233.  Ševčenko DāvidsAbonements 2020Olainfarm
Liepāja
234.  Ševčenko JakovsAbonements 2020Olainfarm
Liepāja
235.Ševčenko KonstantinsAbonements 2020Rezekne
236.  Ševčenko MarksAbonements 2020Olainfarm
Liepaja
237.  Ševčenko NoraAbonements 2020Olainfarm
Liepāja
238.  Šmits ArtisAbonements 2020VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
239.  Šnipaitis RegimantasAbonements 2020Ukmerge
240.  Talle IngaAbonements 2020Jelgava
241.  Tareila ArvīdsAbonements 2020SK Ozolnieki
Jelgava
242.Tatsi AnniAbonements 2020Rīga
243.  Temerova-Allena AnnaAbonements 2020Labs starts
Rīga
244.  Tiltiņš IngarsAbonements 2020Eleja
245.  Timofejevs ValdemārsAbonements 2020Ape
246.  Titova JeļenaAbonements 2020Rīga
247.  Todorovs DmitrijsAbonements 2020Tukums
248.  Tomsone SigneAbonements 2020Rīga
249.  Trankalis GatisAbonements 2020Liepāja
250.  Tretjakovs AndrejsAbonements 2020TietoEVRY
Rīga
251.  Trubačs PēterisAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
252.  Upenieks DainisAbonements 2020SK Ozolnieki B
Jelgava
253.  Upenieks GundarsAbonements 2020SPORTLAT
Rīga
254.  Urtāne IndraAbonements 2020Rīga
255.  Urtāne SandraAbonements 2020LUDZA
Ludza
256.  Urtāns EdgarsAbonements 2020LUDZA
Kārsava
257.  Ustinovs ValerijsAbonements 2020SPARS-MK
Daugavpls
258.  Vagale IjaAbonements 2020Rīga
259.  Vagars HarijsAbonements 2020Rīga
260.  Vaivods KasparsAbonements 2020DOTE
Rīga
261.Valdonis LeonīdsAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi
262.Varlamovs AnatolijsAbonements 2020Malta
263.  Veips JānisAbonements 2020Jēkabpils
264.  Vengere ViktorijaAbonements 2020Rīga
265.  Viekale-Gasjūne SandraAbonements 2020FOLKMAŅI
Jelgava
266.  Vilks IntsAbonements 2020Rīga
267.  Vilks JurijsAbonements 2020ZOMBIES,RUN!!!
Riga
268.  Vilsons MiksAbonements 2020VSK Noskrien
Upesciems
269.  Vīmane SantaAbonements 2020Baldone
270.  Vīmanis AinārsAbonements 2020Baldone
271.  Voino AleksandrsAbonements 2020Mārupe
272.  Volkova KristīneAbonements 2020Riga
273.  Volkovs UģisAbonements 2020Ralfs
Rīga
274.  Vucāns IgorsAbonements 2020Daugavpils
275.  Zaķe Anna-MarijaAbonements 2020Maratona klubs/LSC
Rīga
276.  Zaķis AivarsAbonements 2020Maratona klubs/LSC
Rīga
277.  Zalāns DāvidsAbonements 2020www.davidszalans.lv
Limbaži
278.  Zariņa ZitaAbonements 2020Riga
279.  Zeltiņa IngaAbonements 2020Ilūkstes novada pašvaldība
Ilūkste
280.  Ziediņa IngaAbonements 2020Maratona klubs/ Aizkraukle
Aizkraukle
281.  Zīverte AgateAbonements 2020Paula Stradiņa KUS
Rīga
282.  Zvejnieks ArtisAbonements 2020VECBEBRI
Koknese
283.  Žubule JanīnaAbonements 2020Rīga
284.  Žubule LoretaAbonements 2020Rīga
285.  Žubulis EmīlsAbonements 2020Run With Anita
Rīga
286.  Žubulis IvarsAbonements 2020Rīga
287.  Žuburs DainisAbonements 2020Durbes novads / maratona klubs
Dunalka
288.  Žugris AivarsAbonements 2020Preiļu novada BJSS
Preiļi

Kopā pieteikušies: 288



Vecāķi 2020