Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

PĀRCELTS. Sieviešu skrējiens. Detalizēta informācija sekos. | Saraksts

10km skrējiens, nūjošana, iešana. Ar laika kontroli.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abu-Dema Inga10SBauska
2.  Aldiņa Madara10SRīga
3.  Aleksejeva-Nikolajeva Jana10SRīga
4.  Andersone Zane10SRiga
5.  Andrijauska Ilze10SRīga
6.  Augustova Kristīne10SValdemārpils
7.  Averyanova Elizabeth10SRīga
8.Balančonoka Elīna10STalsi
9.  Balode Vija10STukums
10.  Barkovska Danute10STalsi
11.Beitāne Antra10SĶegums
12.  Bērziņa Baiba10SRīga
13.Bērziņa Santa10S3B
Sigulda
14.  Bezrodina Linda10SRīga
15.  Biezuma Gita10SRīga
16.  Birka Elīna10SLimbaži
17.  Birnbauma Līga10SLNB
Rīga
18.  Bitāne Madara10SJSPORTLAT
Saldus
19.Bite Inese10SLielvarde
20.Blūma Aiga10SRīga
21.Bogdanova Aleksandra10SJelgava
22.  Bogdanova Karīna10SJJelgava
23.  Boginska Līga10SRīga
24.Boginska Zanda10SBIODERMA
Rīga
25.Borisova Melisa10SRīga
26.Borisova Mrlisa10SRīga
27.  Briede Santa10SSigulda
28.  Briņķe Ilze10SRīga
29.  Buharova Vlada10SRīga
30.  Buinova Julija10SRīga
31.  Bujāne Evelīna10SEs esmu labākā!
Cēsis
32.  Bužinska Ērika10SDaugavpils
33.  Cekula Sanita10SNoskrien Cēsis
Cēsis
34.  Cepliša Ieva10SRīga
35.  Ciguze Amanda10SStrenči
36.  Čamane Agnese10STukums
37.  Čunka Marita10SRĪGA
38.  Daldere Gunita10SRīga
39.Daniļenko Kristīne10SRīga
40.Daņiļenko Kristīne10SRīga
41.Daškova Santa10SJMaratona klubs
Rīga
42.Dilāne Evija10SJūrmala
43.  Eigenfelde Ina10SSigulda
44.  Eizenbārde Linda10SNūjo Ventspils
VENTSPILS
45.  Eizentāle Everita10SRĪga
46.  Ezerkalne Sendija10SRīga
47.  Frīdenberga Evija10SVentspils
48.Gabrāne Kristīne10SDobele
49.  Gaide Ģertrūde10SRēzekne
50.Gaile Ieva10SJelgava
51.  Gailuma Kristīne10SIlzeskalna pag.
52.  Gavrilova Sofja10SRīga
53.Gintere Ilona10SDobele
54.  Girgensone Ilze10SRīga
55.  Golubova Juta10SRīga
56.  Grabe Gerda10SRīga
57.  Grandāne Anete10SASK PATRIA
Jelgava, Madona
58.  Grase Diāna10SRīga
59.  Gribonika Laura10SRīga
60.Gribuste Tatjana10SRiga
61.  Grīnberga Marina10SJūrmala
62.  Groma Kristīne10SRīga
63.  Ģelze Baiba10SNoķer mani ja vari
Rīga
64.  Iļjenko Sandra10SDobele
65.  Iļjina Irina10SRīga
66.Irena Sulima10SRiga
67.  Jākobsone Līga10SRīga
68.  Jakubjaņeca Diāna10SSK METROONS
Rīga
69.  Jakubovska Agrita10SĶegums
70.Jansone Elāna10SRīga
71.  Jansone Zane10SLimbaži
72.  Jaudzeme Arta10SRīga
73.Jēgere Kristīne10STalsi
74.  Jēkabsone Ilona10SKSMR Fitness
Ķekava
75.Ježaka Sarmīte10SValka
76.Ježeka Auce10SValka
77.  Jonīte Linda10S-
78.  Kainova Oksana10SJRīga
79.  Kaktiņa Elīna10SRīga
80.  Kalēja Agnese10SRīga
81.  Kancāne Ilze10SVichy
Rīga
82.Kazanova Baiba10SKekava
83.  Kleinovska Anda10SRīga
84.  Klindžāne Ilze10SSPORTLAT
Rīga
85.Kļaviņa Klinta10SRīga
86.Koškina Laura10SDobele
87.  Kradzīte Lāsma10SJūrmala
88.Krage Inese10SRīga
89.  Kragele Karina10SMintos
Rīga
90.  Krainova Oksana10SRīga
91.  Krasovska Zane10SRīga
92.  Krumberga Patrīcija-Keita10SDobele
93.Krumberga Sandra10SDobele
94.  Krūmiņa Maruta10SMaratona klubs
Tukums
95.Kudeika Inese10SRīga
96.  Kupča Dina10SSigulda
97.  Kurca Ilona10SRīga
98.  Ķeirane Maira10SRiga
99.  Lāce Ksenija10SRīga
100.  Laizāne Daina10SViesīte
101.  Laizāne Līga10SDaugavpils
102.  Lapinska Inga10SJēkabpils
103.  Logina Inese10SRīga
104.Lokotko Olga10SRīga
105.  Lubāne Džesika10SRīga
106.Lūse Sanita10SBuberts
Rīga
107.  Lutinska Jekaterina10SRIGA
108.  Ļevčenko Māra10SPilsrundale
109.  Maķevica Kristīne10SACTIVIA RUN
Mārupe
110.  Malta Lāsma10SViļāni
Viļāni
111.  Maļčenkova Arina10SRīga
112.Martunoviča Diāna10SVentspils
113.Maslinarska Iveta10SRīga
114.  Matuseviča Luīza10SRīga
115.  Meldere Sigita10SNoskrien Cēsis
Cēsis
116.  Melehova-Skaboviča Linda10SRīga
117.  Mellēna Aiva10SVellēni
Cēsis
118.  Mergina Kristīne10SValmiera
119.  Mētra Ieva10SRīga
120.  Miezīte Diana10SRīga
121.  Miezīte Elīna10SRīga
122.Mitrohina Anna10SRīga
123.  Mončinska Karina10SRīga
124.  Muceniece Gita10SMaratona klubs
Rundāles novads
125.  Muceniece Lauma10SĶekava
126.  Neilande Lelde10SDobele
127.  Nereta Līva10SRīga
128.  Nikolajeva Liene10SKocēnu Sporta Klubs
Rīga
129.  Norenberga Jūlija10SRīga
130.  Novosjolova Irina10SOKTI komanda
Jēkabpils
131.  Ņesterova Jeļena10SRīga
132.Odriņa Kitija10SSabile
133.  Ogorceva Marika10SRucava
134.  Onckule Vineta10SRiga
135.  Otmane Elīza10SRīga
136.  Ozola Inese10SSwedbank
Rīga
137.  Ozoliņa Lelde-Paula10SRīga
138.  Pakalna Ieva10SDobele
139.  Pakalna Ieva-Martina10SRiga
140.Paurniete Evelīna10SCēsis
141.Pavlovska Madara10SRīga
142.  Peilāne Kristīne10SPRECOS
Rīga
143.  Pence Dzintra10STalsi
144.  Petrovska Solvita10SBurtnieks
Rīga
145.  Pirtniece Ginta10SRīga
146.Pivnenko Rudite10SRiga
147.Platniece-Bružāne Ilze10SRīga
148.  Potrubeiko Tatjana10SRiga
149.  Pranka Madara10SRīga
150.  Putniņa Sanda10SRīga
151.  Ragauša Solvita10SJPreiļi
152.Rēdere Agita10SRīga
153.Reine Inese10SViļāni
154.  Reinfelde Marta10SRīga
155.  Rekalo Aiga10S-
Tukums
156.  Reķe Agnese10SĶegums
157.  Ribikauska Daiga10SBauska
158.  Rudzīte-Ločmele Dana10SKalnciems
159.  Rupeika-Ruža Laine10SRīga
160.  Rusiņa Vita10SRīga
161.  Ruska Irita10SCēsis
162.  Ruskule Dace10SRīga
163.  Ruzule Kristīne10SRīga
164.  Safronova Līga10SKadaga
165.  Sarma Lelde10SApe
166.Semeņkova Jana10SRīga
167.Sietiņa Aiva10SLiepāja
168.  Sile Anna10SRiga
169.  Sirmā Sanita10SRīga
170.Smiltāne Karlīna10SMadona
171.  Smirnova Līga10SRīga
172.  Sokolova Saiva10SSalaspils
173.Steks-Eglīte Agnese10SOgre
174.  Strausa Stefānija10SĶegums
175.  Strodāne Monta10SRīgas Centrālcietums
Bauska
176.  Strode Zanda10SBIODERMA
Rīga
177.Stulpāne Elīna10SLimbaži
178.  Sulima Irena10SRiga
179.Sutre Annika10SRīga
180.  Šerstova Anita10SRīga
181.Štolniece Laima10SRīga
182.  Tetervenoka Natālija10SRiga
183.Tomsone Monta10SVentspils
184.  Tutiņina Olga10SRīga
185.Uljane Anete10SRīga
186.  Upeniece Elīna10SRiga
187.Urbanoviča Ļuba10SKākciems
188.  Urbēna Laila10SĶekava
189.  Ustupa Ieva10SRīga
190.Vaičule Inese10SRezekne
191.  Valtere Aija10SCarnikava
192.  Vecstaudža Līga10SRīga
193.Veisberga Vineta10SSaldus
194.Vēze Dina10SKoknese
195.  Vinogradova Helēna10SRīga
196.  Virviča-Jansone Aļona10SJelgava
197.  Vītiņa Maija10SValmiera
198.  Volāne Inita10SKadaga
199.  Volkova Kristīne10SRiga
200.  Voronova Karina10SRīga
201.  Vucina Līva10SRīga
202.Zaksa Nikola10SSaldus
203.  Zariņa Ilona10SSwedbank
Rīga
204.  Zariņa Ilze10SKuldīga
205.  Zariņa Jekaterina10SRēzekne
206.  Zaščerinska Ilze10SRīga
207.  Zēģele Vineta10SValmiera
208.Zeltiņa Inese10SRīga
209.  Zepa Inese10SAšās kājas ZID
Rīga
210.Ziediņa Skaidrīte10SJelgava
211.  Zikova Olga10SRiga
212.  Zumberga Marta10SDundaga
213.  Žukure Elīna10SMadona

5km skrējiens, nūjošana, iešana. Ar laika kontroli.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5SMaratona Klubs
Talsi
2.  Adamovica Ilona5SRīga
3.Ancveriņa Maija5SStrenču PNS
Strenči
4.  Augustova Aiga5SPārdaugavas nūjotāji
Rīga
5.Aukseliene Ilze5SSalaspils
6.Auziņa-Lopatinska Daina5SRīga
7.  Baikova Zlata5SĶekava
8.  Balode Diāna5SRīga
9.  Bane-Kalniņa Inese5SRaibā pupa
Ķekava
10.  Bebre-Kondrāte Diāna5SSkrīveri
11.Bediķe Lelde5SIkšķile
12.  Beināre Agnese5SMySport
Rīga
13.Bērziņa Elīza5SJ3B
Sigulda
14.Biezā Lana5SCV-Online Latvia
Riga
15.  Biezuma Gita5SRīga
16.  Bildere Vija5SRīga
17.  Birnika Alīna-Anete5SOgre
18.Birze Ance5SJRīga
19.Birze Anete5SRīga
20.Blanka Inese5SRīga
21.Bondere Jūlija5SRīga
22.Boriseviča Lidija5SRīga
23.  Bormane Lauma5SRīga
24.  Brauna Aija5SRīga
25.Brice Jekaterina5SJurmala
26.  Budugova Jeļena5SPaladia
Rīga
27.Buiko Santa5SMārupe
28.  Bukša Zane5SRīga
29.  Burģele Krista5SRīga
30.  Buslavska Rita5SStrenči
31.  Butāne Zita5SSMILE AND RUN
Rīga
32.Celma Laura5SRiga
33.  Cerbule Līga5SRīga
34.  Cvirne Mārīte5SRīga
35.Čeredņičenko Zane5SLēns un vēl lēnāks
Ogre
36.Čerešņeva J-Ulija5SJūrmala
37.  Černecova Liāna5SRēzekne
38.  Dambīte Andra5SJelgava
39.  Dīzenberga Linda5SRīga
40.  Doņuka Inese5S13
Rīga
41.  Druzenko Līga5SOgre
42.  Dubova Anna5SRīga
43.Dzalba Dace5SRīga
44.  Egliņa Agnese5SDid someone say
Rīga
45.  Ekerte Elīna5SMārupes nov.
46.  Elksne Kitija5SJ-
Jēkabpils
47.  Elksne Zane5SValmiera
48.Eriksone Aija5SRīga
49.Fjodorova Sabīne5SRīga
50.Gaile Loreta5SRīga
51.  Gasaite Maruta5SBauska
52.  Golvere Rita5SPiņķi
53.Gorzova Lana5SSmiltene
54.Grenina Ieva5SJelgava
55.Gusarova Inna5SĀdaži
56.Heidena Rūta5SRīga
57.Helmet Helen5STartu
58.Horeva Daina5SRīga
59.  Horeva Daina5SMārupe
60.  Janēvica Līva5SJJūrmala
61.  Jansone Linda-Marija5SMARATONA KLUBS
Ventspils
62.  Januško Diāna5SAlūksne
63.Jaunozoliņa Liene5SKokneses nov.
64.  Jaunzeme Madara5SRīga
65.Jegorenkova Džuljeta5SRiga
66.Jeromāne Nikola5SJRīga
67.  Jirjena Elīna5SRīga
68.Juberte-Krūmiņa Lita5SRīga
69.Juraža Agne5SGulbene
70.Kadakovska Zane5STalsi
71.  Kalnbunde Sandra5SRīga
72.  Kampare Beāte5SRīga
73.  Kiļupa Marita5SMadona
74.Kiršteine Karīna5SA-birojs
Rīga
75.  Kitnere Alīna5SStrenču PNS
Kocēnu novads
76.  Kivleniece-Šļivka Solvita5SAlūksne
77.  Knapa Līga5SBC Knašie
DOBELE
78.  Korenika Anna-Linda5SJDeaf
Riga
79.  Koroļkova Anastasija5SSalaspils
80.  Krafta Vineta5SRīga
81.  Krasohina Diana5SJRīga
82.  Krasohina Natalja5SRIga
83.  Krastiņa Aija5SRīga
84.  Kraule Sintija5SSport factory Rīga
Rīga
85.  Krievāne Marta5SOgre
86.Kurzemniece Aija5SRīga
87.  Kušnere Inese5SRīga
88.  Ķergalve Ilze5SRīga
89.  Ķirsone Laura5SRīga
90.Langmane Liene5SJūrmala
91.  Lapšina Evija5SRīga
92.  Lauva Santa5STukums
93.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5SRīga
94.  Leus Viktorija5SRiga
95.Liepiņa Santa-Linda5SRiga
96.Liepiņa Zane5SRaibā pupa
Rīga
97.  Ločmele Kristine5SMārupe
98.  Ločmele Marta5SJMārupe
99.  Logina Baiba5SGarās kājas
Mārupe
100.  Logina Linda5SBalvi
101.  Luca Līga5SRīga
102.Lučkina Jeļena5SJūrmala
103.Maceviča Kristīne5SBauska
104.  Malika Natalija5SUlbroka
105.Maļika Natalija5SUlbroka
106.  Mašurova Jūlija5SRīga
107.Maure Sandra5SRīga
108.Medne Dārta-Arta5SAlūksne
109.Melbārde-Birze Monta5SRīga
110.Mihaiļuka Nataļja5SJelgava
111.  Mitjajeva Alīna5SRīga
112.  Moļvinska Anastasija5SRīga
113.Mudivarthi Jekaterina5SRiga
114.Muižniece Linda5SLēns un vēl lēnāks
RĪGA
115.  Neimane Elīna5SGarās kājas
Rīga
116.Ņikitina Madara5SRaibā pupa
Rīga
117.  Ogorodnikova Mārīte5SRīga
118.Ozoliņa Sandija5SA-birojs
Rīga
119.Paberza-Draudina Agnese5SGarkalnes novads
120.Pauļonoka Agnese5SRaibā pupa
Rīga
121.Petrovska Santa5SRaibā pupa
Rīga
122.Piļka Santa5SJRīga
123.  Piskunova Ņina5SRiga
124.  Pleikšne Santa5SRīga
125.Pļaveniece Laima5SIecava
126.  Popova Vita5SRīga
127.Preimane Irina5SStrenču PNS
Strenči
128.Proņakina Janīna5SJūrmala
129.  Puisāne Gunta5SVarakļāni
130.  Punāne Līga5SRīga
131.Purcena Annija5SJTukums
132.Purcena Elīna5SRīga
133.  Purena Amanda5SJSalaspils
134.  Puriņa Aija5SŠaubu Nav
Cēsis
135.Puriņa Līva5SJBauska
136.  Rancāne Raita5SJūrmala
137.  Raubena Agnese5SRiga
138.  Repko Dana5SRīga
139.Ribakova Elīna5SBabītes novads
140.  Rodionova Alīna5SSS
Rīga
141.  Rone Zane5SCēsis
142.  Rozenberga Kristīne5STukums
143.Rutina Ineta5SDeaf
Riga
144.  Rutka Daiga5SJelgava
145.  Ruzule-Jaudzeme Agnija5SJūrmala
146.  Sakne Elīna5SOzolpils
147.Sāviča Sandra5SRīga
148.  Semjonova Jekaterina5SRīga
149.Sirmā Lelde5STRIO
Rīga
150.Sitnikova Dzintra5SNūjo priekam
Rīga
151.Skvarika Aiva5SRīga
152.  Slavika Līga5SAluksne
153.  Smilgaine Elīna5SJelgava
154.Smirjagina Oksana5SRiga
155.  Sokolova Laine5SJSalaspils
156.  Sondore Monta5SRīga
157.  Sprunce Egita5SSaldus
158.Stiebriņa Liene5SRīga
159.Stiģe Inese5SBukulti
160.  Stonka Daina5SGulbene
161.  Strodāne Laila5SKamenīte
Bauska
162.  Sūniņa Ilze5SRīga
163.  Svētiņa Laura5SMySport
Rīga
164.  Sviacka Sabīne5STRIO
Rīga
165.Šakaliņa Guna5SRīga
166.  Šaltāne Madara5SSalaspils
167.  Šenkovska Aija5SRīga
168.  Taimiņa Anna5SLiepāja
169.  Tannenberga Ineta5SRĪGA
170.Tumase Ketlīna5SRīga
171.Uljane Ilona5SRīga
172.Urbanoviča Kate5SJKākciems
173.  Vagale Ija5SRīga
174.  Vaiteka Amanda5SJRīga
175.Valtere Irēna5SRīga
176.  Vanka Signe5SBaloži
177.Vaska Anete5SRīga
178.  Veide Egija5SDC VECSALACAS UNITED
Rīga
179.  Vilciņa Beāte5SJelgava
180.Vosule-Grigule Ilze5SStrenču PNS
Smiltene
181.  Zalgaucka Jūlija5SCYTEC
Rīga
182.  Zavadska Diāna5SRīga
183.Zeikmane Laine5SJurmala
184.  Zeipiņa Solvita5SPūre
185.Zvejniece Zane5SVentspils

BEZ laika kontroles - 10km skrējiens, nūjošana, iešana.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone Zita10S Bez laika kontrolesOgre
2.  Andronova Linda10S Bez laika kontrolesRīga
3.Apraksina Santa10S Bez laika kontrolesRīga
4.Auzniece Alise10S Bez laika kontrolesĶekava
5.  Avotiņa Marija10S Bez laika kontrolesRīga
6.  Bērziņa Evija10S Bez laika kontrolesRīga
7.  Bērziņa Laila10S Bez laika kontrolesRīga
8.  Dreimane Daiga10S Bez laika kontrolesRīga
9.Ertmane Lilita10S Bez laika kontrolesTukums
10.  Gorišņaka Evija10S Bez laika kontrolesOgre
11.  Gribonika Laura10S Bez laika kontrolesRīga
12.Grincuka Jekaterina10S Bez laika kontrolesRiga
13.  Grinčuka Jekaterīna10S Bez laika kontrolesRiga
14.  Gucu Viktorija10S Bez laika kontrolesRīga
15.Gulbe Anita10S Bez laika kontrolesIecava
16.  Gulbe Elīna10S Bez laika kontrolesRīga
17.Inne Evelīna10S Bez laika kontrolesĶekava
18.  Ivanova Inga10S Bez laika kontrolesRīga
19.  Ivanova Inga10S Bez laika kontrolesRīga
20.Jasinska Evija10S Bez laika kontrolesOgre
21.Jermolajeva Oļesja10S Bez laika kontrolesRīga
22.  Jeršova Sandra10S Bez laika kontrolesBarbados
Rīga
23.  Kalniņa Dace10S Bez laika kontrolesRīga
24.Kalniņa Dita10S Bez laika kontrolesĀtrais Torņu Serviss
Rīga
25.  Krastiņa Jana10S Bez laika kontrolesRīga
26.  Kravcova Jūlija10S Bez laika kontrolesDodKepu.lv
Rīga
27.Legzdina Kristine-Legzdina10S Bez laika kontrolesLimbaži
28.Legzdiņa Kristīne10S Bez laika kontrolesLimbaži
29.Līcīte Anete10S Bez laika kontrolesfwrfggvw
30.Lipiņa Raisa10S Bez laika kontroles-
Rīga
31.  Lūse-Apse Līva10S Bez laika kontrolesJelgava
32.  Malnace Marika10S Bez laika kontrolesRīga
33.  Marķitāne Dace10S Bez laika kontrolesRīga
34.Ņērbule Džeina10S Bez laika kontrolesJēkabpils
35.Ose Agnese10S Bez laika kontrolesTukums
36.Ošiņa Vivita10S Bez laika kontrolesRīga
37.  Ozoliņa Diāna10S Bez laika kontrolesRīga
38.  Petrovska Solvita10S Bez laika kontrolesBurtnieks
Rīga
39.Primaka Elīna10S Bez laika kontrolesOgre
40.  Roga Antra10S Bez laika kontrolesZoorbagan/Run With Anita
Baltezers
41.  Rozenberga Laura10S Bez laika kontrolesJēkabpils
42.  Sivko Monta10S Bez laika kontrolesnav
Jelgavas novads
43.  Smikarste Zaiga10S Bez laika kontrolesJelgava
44.  Soboļeva Kristīne10S Bez laika kontrolesRīga
45.  Stočka Arita10S Bez laika kontrolesAknīste
46.  Straume Lolita10S Bez laika kontrolesSigulda
47.  Stumbre Tatjana10S Bez laika kontrolesOgre
48.  Šmite Dace10S Bez laika kontrolesLielvārde
49.  Valtere Aija10S Bez laika kontrolesCarnikava
50.  Vasiļjeva Karīna10S Bez laika kontrolesRīga
51.Znotina Dace10S Bez laika kontrolesDace
Rìga

BEZ laika kontroles - 5km skrējiens, nūjošana, iešana.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābrama Sabīne5S Bez laika kontrolesRīga
2.  Adamovica Ilona5S Bez laika kontrolesRīga
3.Andersone Anita5S Bez laika kontrolesRīga
4.Antonova Elīza5S Bez laika kontrolesRīga
5.  Balode Evita5S Bez laika kontrolesJēkabpils
6.  Balode Līna5S Bez laika kontrolesRīga
7.Baļe Inga5S Bez laika kontrolesJelgava
8.  Barvika Ināra5S Bez laika kontrolesRīga
9.  Baumgarte Dace5S Bez laika kontrolesRīga
10.  Berševica Undīne5S Bez laika kontrolesRīga
11.Bērziņa Dita5S Bez laika kontrolesFC REAL PRO
Rīga
12.  Biezuma Kristīne5S Bez laika kontrolesRīga
13.Bočko Veronika5S Bez laika kontrolesRīga
14.  Chuchunova Natalia5S Bez laika kontrolesriga
15.  Dambīte Andra5S Bez laika kontrolesJelgava
16.  Dambīte-Polīte Ieva5S Bez laika kontrolesJelgava
17.  Daņiļenko Viktorija5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Valmiera
18.Ecētāja Madara5S Bez laika kontrolesPāvilosta
19.Egle Lāsma5S Bez laika kontrolesValka
20.Elksne Inga5S Bez laika kontrolesJēkabpils
21.Gamova Anastasija5S Bez laika kontrolesJūrmala
22.  Gavrilova Inga5S Bez laika kontrolesOktobrēni2016
Cēsis
23.Golovanova Zane5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Strenči
24.Grasmane Tatjana5S Bez laika kontrolesLielvarde
25.  Gutāne Laura5S Bez laika kontrolesRīga
26.Ivanova Inta5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Valmiera
27.  Jansone Līga5S Bez laika kontrolesJUGLA
Rīga
28.  Jaunsproģe Zanda5S Bez laika kontrolesPārdaugavas nūjotāji
Rīga
29.  Jukna Simona5S Bez laika kontrolesRīga
30.  Jurkevica Agija5S Bez laika kontrolesRiga
31.  Kaše Renāte5S Bez laika kontrolesLielvārde
32.  Kaula Inga5S Bez laika kontrolesRīga
33.  Kazaine Una5S Bez laika kontrolesGulbene
34.Klētniece Agnese5S Bez laika kontrolesRīga
35.Klima Kristiāna5S Bez laika kontrolesRīga
36.Kreišmane Iveta5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Strenči
37.Krieke Zane5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Riga
38.Kristapsone Mairita5S Bez laika kontrolesRīga
39.  Krūmiņa Edīte5S Bez laika kontrolesJēkabpils
40.Krūmiņa Kintija5S Bez laika kontrolesRīga
41.  Kučinska Madara5S Bez laika kontrolesRīga
42.  Kučinska Zane5S Bez laika kontrolesRīga
43.Kuļikovska Laura5S Bez laika kontrolesOzolnieki
44.Lāce Katrīna5S Bez laika kontrolesRīga
45.  Laviņa Linda5S Bez laika kontrolesRīga
46.  Leite Jekaterina5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Valmiera
47.  Linuža Renāte5S Bez laika kontrolesLielvārde
48.Lismane Evelīna5S Bez laika kontrolesOlaine
49.  Lode Evelīna5S Bez laika kontrolesRīga
50.  Lode Ilona5S Bez laika kontrolesRīga
51.Loktionova Viktorija5S Bez laika kontrolesRēzekne
52.Lore Liesma5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Smiltene
53.  Ludborža Lāsma5S Bez laika kontrolesRīga
54.  Majore Kristīne5S Bez laika kontrolesRiga
55.  Matvejeva Svetlana5S Bez laika kontrolesRiga
56.  Meikulāne Edīte5S Bez laika kontrolesPreiļi
57.  Mieze Nadežda5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Valmiera
58.  Morkāne Agita5S Bez laika kontrolesRīga
59.  Muceniece Amanda5S Bez laika kontrolesOzolnieki
60.Muižniece Inga5S Bez laika kontrolesSkrīveri
61.Nukševica Lelde5S Bez laika kontrolesRīga
62.  Ozoliņa Guna5S Bez laika kontrolesRīga
63.Ozoliņa Iluta5S Bez laika kontrolesCēsis
64.Pauloviča Liene5S Bez laika kontrolesFC REAL PRO
IKSKILE
65.Peipiņa Paula5S Bez laika kontrolesRīga
66.Petrovska-Lazdiņa Kristīne5S Bez laika kontrolesRīga
67.  Pleikšne Santa5S Bez laika kontrolesRīga
68.Priževoite Agnese5S Bez laika kontrolesLielvārde
69.  Prohorenkova Nikola5S Bez laika kontrolesFC REAL PRO
IKSKILE
70.  Prūse Dita5S Bez laika kontrolesLielvārde
71.Pūliņa Dženifera5S Bez laika kontrolesRīga
72.Raude Baiba5S Bez laika kontrolesRīga
73.Reinvalde Diāna5S Bez laika kontrolesBaloži
74.Rožkalne Anete-Dārta5S Bez laika kontrolesRīga
75.Samsonova Inese5S Bez laika kontrolesLielvarde
76.  Siksna Santa5S Bez laika kontrolesLiepāja
77.Silakalne Renāte5S Bez laika kontrolesJēkabpils
78.  Smilgaine Elīna5S Bez laika kontrolesJelgava
79.Sniedziņa Ieva5S Bez laika kontrolesRīga
80.  Sproģe Evija5S Bez laika kontrolesRīga
81.  Sprukte Dita5S Bez laika kontrolesRīga
82.Stikute Jolanta5S Bez laika kontrolesLielvārde
83.  Stonka Ilze5S Bez laika kontroleshairtalk team
Rīga
84.Strautiņa Edīte5S Bez laika kontrolesRīga
85.  Škutāne Elīna5S Bez laika kontrolesRīga
86.  Štāla Everita5S Bez laika kontrolesRīga
87.  Tikhomirova Ekaterina5S Bez laika kontrolesRīga
88.Troksa Ilze5S Bez laika kontrolesOlaine
89.  Tumase Anete5S Bez laika kontrolesRīga
90.  Turka Laura5S Bez laika kontrolesJēkabpils
91.Upeniece Megija5S Bez laika kontrolesLīvāni
92.Vagnere Anastasija5S Bez laika kontrolesFC REAL PRO
IKSKILE
93.Vaidzirde Inese5S Bez laika kontrolesDobele
94.Vaivade Ilze5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Strenči
95.Vanaga Olga5S Bez laika kontrolesRīga
96.Verhovska Margarita5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Valmiera
97.  Viteka Inese5S Bez laika kontrolesRīga
98.Zaharova Zinaida5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Seda
99.Zandera Aiga5S Bez laika kontrolesStrenču PNS
Valmiera
100.  Zandere Aiga5S Bez laika kontrolesValmiera
101.Zaremba Aija5S Bez laika kontrolesinduviduāli
Strenči
102.Zeimane Agnese5S Bez laika kontrolesSalacgrīva
103.Ziemele-Briede Zane5S Bez laika kontrolesJūrmala

BEZ laika kontroles - 2,5km draudzeņu skrējiens (1+1 dalībniece)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ananica InaS2 (1+1 dalībniece)Sēme
2.Arajuma SanitaS2 (1+1 dalībniece)Saldus
3.  Dicmane JolantaS2 (1+1 dalībniece)Bauska
4.  Dripe VeronikaS2 (1+1 dalībniece)Dripeni
Rīga
5.Eriksone EndžijaS2 (1+1 dalībniece)Rīga
6.Ermansone AliseS2 (1+1 dalībniece)Supermeitened
Rīga
7.  Ermansone LīgaS2 (1+1 dalībniece)Supermeitenes
Rīga
8.  Karaņikova SvetlanaS2 (1+1 dalībniece)Strenču PNS
Strenči
9.  Kiršteine AndaS2 (1+1 dalībniece)Žogu vāveres
Cēsis
10.  Kramiņa IngaS2 (1+1 dalībniece)Cēsis
Cēsis
11.  Lāce AleksandraS2 (1+1 dalībniece)Riga
12.  Leigavniece LindaS2 (1+1 dalībniece)Palmas
Rīga
13.Liepkalne AnnijaS2 (1+1 dalībniece)Supermammas
Salaspils
14.Mellēna Elīna-SantaS2 (1+1 dalībniece)Vellēni
Cesis
15.Melniece ElīnaS2 (1+1 dalībniece)Elīna , Lāsma
Rīga
16.  Muceniece GitaS2 (1+1 dalībniece)Maratona klubs
Rundāles novads
17.Osipova JūlijaS2 (1+1 dalībniece)KSSK
Rīga
18.Pētersone ArnitaS2 (1+1 dalībniece)Saldus
19.  Piraga JolantaS2 (1+1 dalībniece)Rīga
20.  Puzāne JeļizavetaS2 (1+1 dalībniece)LUDZA
Ludza
21.  Saliņa RutaS2 (1+1 dalībniece)Rīga
22.Serkova VitaS2 (1+1 dalībniece)Rīga
23.  Štromberga DitaS2 (1+1 dalībniece)Panamas
Rīga
24.Važa KristīneS2 (1+1 dalībniece)Žogu vāveres
Cēsis
25.  Visendorfa IngaS2 (1+1 dalībniece)Māsas
Rīga
26.  Zariņa-Skapste LauraS2 (1+1 dalībniece)Brunis
Saldus

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ananica AliseSB1Sēme
2.Ananica ElzaSB4Sēme
3.  Ananics HugoVB1Tukums
4.  Andrejeva SofijaSB2Rīga
5.Baļe ElīnaSB1Jelgava
6.Basovs SebastiansVB1Riga
7.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
8.Bogdanova DarjaSB3Rīga
9.  Brauna PaulaSB3Rīga
10.Carenko KirillsVB1Rīga
11.Carenko NikitaVB4Rīga
12.  Čodere LuīzeSB2Sigulda
13.Čoders KārlisVB1Sigulda
14.  Čoders KurtsVB3Sigulda
15.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
16.Dīzenberga MadaraSB2Rīga
17.Draudiņa Marta-AnnaSB2Garkalnes novads
18.Draudiņš PatriksVB3Garkalnes novads
19.  Dripe Eimija-EmanuēlaSB1Dripeni
Rīga
20.  Elksnis KristersVB4Jēkabpils
21.Eriksone BeāteSB1Rīga
22.  Ertmane AdrijaSB3Rīga
23.Grase AliseSB1Valmiera
24.Grenins NikolajsVB1Jelgava
25.Grubule Keita-PaulaSB1Rīga
26.Harkina AliseSB1Rīga
27.Horevs HaraldsVB1Mārupe
28.Horevs RinaldsVB1Mārupe
29.Ivaņica KarolinaSB2Rīga
30.  Jagža RēzijaSB1Rīga
31.Jansons KristiansVB1Cēsis
32.Jurkevics ZemgusVB1Rīga
33.  Kode AnnijaSB3Rīga
34.Kopilovs KristapsVB1Jelgava
35.  Krūmiņa DārtaSB1Jēkabpils
36.Kuznecova VeronikaSB2Riga
37.  Kuzņecova VeronikaSB2Rīga
38.  Liepiņa KasandraSB3Dzidrinas
39.Lismanis NormundsVB1Olaine
40.  Lode RobertsVB4Rīga
41.Logins HaraldsVB1Mārupe
42.Lokotko ĀronsVB1Rīga
43.Lopatinskis KristersVB1Rīga
44.Mame GabrielaSB1Rīga
45.  Matvejevs JustinsVB3Riga
46.Maure Nikola-LetīcijaSB2Rīga
47.Mazurs LorenssVB3Rīga
48.Mazurs NikolassVB4Rīga
49.Mellēna EvaSB2Vellēni
Cēsis
50.Mudivarthi NaianaSB2Riga
51.Muižniece-Kima PaulīneSB1Rīga
52.  Niedings RalfsVB1Sigulda
53.  Niedings RaulsVB1Sigulda
54.Nikolajevs LeoVB1Kocēnu Sporta Klubs
Rīga
55.  Nikolajevs MiksVB3Kocēnu sporta klubs
Rīga
56.  Nille NoraSB3Rīga
57.  Osipova AnnaSB1KSSK
Rīga
58.Ozoliņa ReičelaSB1A-birojs
Rīga
59.Pilipa PaulaSB2Alūksne
60.Pirags GustavsVB1Bračkas
Rīga
61.Pirags MarkussVB1Rīga
62.Piskunova AliseSB1Riga
63.Pivnenko LauraSB1Riga
64.Pivnenko PaulaSB1Riga
65.  Pronausks AntonsVB4Rīga
66.Rāzmanis RalfsVB1Iecava
67.Rumbēns AlensVB1Rīga
68.  Saliņš MārtiņšVB3Rīga
69.  Saliņš RegnārsVB1Rīga
70.  Sidorovs IvansVB4Rīga
71.  Sidorovs StepansVB3Rīga
72.Sjakste MarkussVB1Rīga
73.Storožuka DarinaSB2Riga
74.Storožuks ArhipsVB3Riga
75.Šķēla EvelīnaSB1Rīga
76.  Šķēls LinardsVB1Rīga
77.Šļivka Beāte-KeitaSB2Alūksne
78.Tannenberga EmīlijaSB3Riga
79.Tirziņa PaulaSB2Kadaga
80.Urbanovičs JorensVB2Kākciems
81.Vehi SandaSB3Valka
82.  Verpakovskis TomsVB2Rīga
83.Volkova AnastasijaSB1Rīga
84.Zeimane EmīlijaSB3Salacgrīva

Kopā pieteikušies: 662