Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons, Latvijas čempionāts Olimpiskajā distancē | Saraksts

0,1km + 3,3km + 1,25km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Babkin JustinasM11VMSC Ruoniai
Vilnius
2.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
3.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
4.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
5.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
6.Fiļovs ErvīnsM9LiVelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
7.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
8.Gustiņa ElīzaF11AQUATICS
Dobele
9.Gustiņa MartaF9AQUATICS
Dobele
10.  Jirgensons AndžejsM9AQUATICS
Dobele
11.  Kaufmanis GustavsM11XSPORTS
riga
12.Kutka MartynasM11VMSC Ruoniai
Vilnius
13.Kutka ModestasM11VMSC Ruoniai
Vilnius
14.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
15.Ožinska NikoļF9Ventspils sporta sk. SPARS
Ventspils
16.  Pikšēns EvertsM11Piramida Triathlon Club
Jelgava
17.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
18.Skirpste MetaF11VMSC Ruoniai
Vilnius
19.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
20.Tamutis KristupasM11VMSC Ruoniai
Vilnius
21.Tamutyte LiepaF9VMSC Ruoniai
Vilnius
22.  Treigute LeaF9Energy Racing Team
Rīga
23.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
24.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava

0,25km + 10km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF15DTC
Daugavpils
2.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Aleksejevs ElijsM15AQUATICS
Dobele
4.  Āriņš ArnoldsMO.AA SPORT
Rīga
5.Balkovskis PāvelsMO.vārve,ventspils novads
6.  Barinovs ValērijsM13DTC Jaunība
Daugavpils nov. c.Silene
7.Beļeviča DarjaF17DTC Jaunība
Daugavpils
8.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
9.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
10.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
11.Doroščonoks IļjaM15DTC Jaunība
Daugavpils
12.  Dūzis KristapsM17AQUATICS
Dobele
13.  Eihmane LindaF17AQUATICS
Dobele
14.  Fiļovs ValdisMO.LiVelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
15.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
16.Golovanova ViktorijaF15Ventspils sporta sk. SPARS
Ventspils
17.  Grigorjevs PāvelsMO.Mad Zol Dogs
Riga
18.  Grīnbergs ReinhardsMO.Riga
19.  Grīnvalds GuntisMO.MARATONA KLUBS
Ventspils
20.  Grundmane LilijaFO.Maratona klubs
Kuldīga
21.  Jansone BeateF13AQUATICS
Dobele
22.Jansons MikusM15AQUATICS
Dobele
23.  Joja KristapsM13AQUATICS
Dobele
24.Jonaitis Jonas-SauliusM13VMSC Ruoniai
Vilnius
25.  Jubelis KasparsM13Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
26.Judins VladimirsMO.Engures Sportam
Tukums
27.  Jurgensons Matīss-TomsM17Energy Racing Team
Ogre
28.  Karlsone GitaFO.Matison Runner's club
Saldus
29.  Kaufmanis EmīlsM17XSPORTS
rīga
30.  Kiriša ValerijaF17Ventspils SPARS
Ventspils
31.  Kozlovska Simona-LauraFO.Ventspils
32.Krasikova PoļinaF17Piramida
Jelgava
33.Kukes TimursM15Rīga
34.  Kuroša LīgaF15DTC Jaunība
Daugavpils
35.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
36.  Laidinens AleksejsM17Alsante
Rīga
37.  Langins NormundsMO.VSK Noskrien
Rīga
38.  Leitāne DanielaFO.Dobele
39.  Leitāne EvitaFO.Dobele
40.  Ļedovskojs DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
41.Martinaitis RokasM13VMSC Ruoniai
Vilnius
42.  Meijers MiksM13-
-
43.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
44.  Mežulis AnsisMO.Jūrmala
45.  Nudiens IvarsMO.Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
46.  Ņevostrujeva NataļjaFO.Ventspils
47.Penja-Mednikova KaterinaFO.Rīgā
48.Penja-Mednikovs Edgars-LuissMO.Rīgā
49.  Petaška ArmandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
50.  Pētersone Marta-LuizeF13Matisons Runner's Club/Kocēnu novads
Kocēnu Novads
51.  Podnieks MikusMO.Ventspils
52.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
53.Reisas ZigmasM15VMSC Ruoniai
Vilnius
54.Samuilenko MarksM17Ventspils
55.Selegovičs ModrisMO.Engures Sportam
Tukums
56.Sijavičiūte ŪlaF13VMSC Ruoniai
Vilnius
57.  Slobodjans MitrofansMO.Rīga
58.  Spiridovska DiānaFO.ZZK
Rīga
59.  Sutris-Adijāns RenārsMO.Латукр
Резекне-Коломыя
60.  Šipkova ElzaF15Energy Racing Team
Jūrmala
61.Urga HannesM15DzNK
Vīne
62.Urga MartinsMO.DzNK
Jūrmala
63.  Vikštrema MontaFO.DzNK
Vecāķi
64.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
65.Vrevska ElizavetaF15Rīga
66.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

1,5km + 40km + 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aulika InetaF50.SPORTLAT
Kolka
2.  Beitāne ArtaF-
Rīga
3.  Beitāns KrišjānisMYes Family Latvia
Rīga
4.Belovs ElvijsMM Baltic Group
Mārupe
5.Berjoza MaksimsMInfogram
Jurmala
6.Berzins DainisM40Rīga
7.  Blumbeka LieneFTrigo
jēkabpils
8.  Brucis AndisM50Jūrmala
9.  Buravcovs KonstantīnsMironman.lv
Rīga
10.  Danilevica SofijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
11.  Daukšts SergejsMPiramida Triathlon Club
Riga
12.  Dāvidnieks ArtisM40EMU Mālpils sporta klubs
Rīga
13.Dedzis ArtūrsMironman.lv / Aerify
Rīga
14.  Demko AleksejsM40LSC/ tripower.lv
Rīga
15.  Didrihsons TomsMRiga
16.  Dimants AndrisM40Ogre
17.  Dovbišs DenissMVālodzes
18.  Drāke RobertsM60.NBS Triatlona komanda
Rīga
19.  Erts EdgarsM40NBS Triatlona komanda
Rīga
20.  Gajevskis ArtjomsMDTC Jaunība
Daugavpils
21.  Garenčiks RaimondsM60.Carnikavas sporta centrs
Carnikava
22.  Gedrovičs MārcisMBārbele
23.  Gorba DenissM50LSC/tripower.lv
Riga
24.  Gucanovičs IgorsM40ironman.lv
Babīte
25.  Gutkina JanaFMārupe
26.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
27.  Kārklis ĒriksM40NBS Triatlona komanda
Lielvārde
28.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
29.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
30.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
31.Latsone PaulīnaFValmiera
32.  Lavrovs VladimirsM40Zoorbagan
Riga
33.  Medne BaibaFNBS Triatlona komanda
Dobele
34.  Paladijs MihailsM40Daugavpils
35.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
36.Princis HenrijsMVentspils
37.  Reimanis ArkādijsM40SK ASI
Sigulda
38.  Riekstiņš EdgarsM40Dobeles novads Bēne
39.  Sālījums KārlisM40RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
40.Sapriko AntonsM40Riga
41.Skukis EduardsMRiga
42.  Šneidere MadaraFTRIGO
Kuldīga
43.  Špate KristīneFRīga
44.  Trēziņš GintsM40Burkānciems un Co
Valmiera
45.  Troksa PeterisMKPOE
Salaspils
46.  Trušins AijensMEngures Sportam
Tukums
47.  Ustinovs ArtjomsMOzolnieki
Ozolnieki
48.  Ušpelis KasparsMNBS Triatlona komanda
Ogre
49.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
50.Vladlens FominsM40Riga
51.  Vrevskis GlebsMRiga
52.  Zaspenko VladimirsM50Jūrmala
53.  Žigarkovs ViktorsM40DTC Jaunība
Daugavpils
54.  Žunda VjačeslavsM40Riga
55.  Žuselis VladislavsMBukulti

Bērnu simboliskā distance, 50m skrieš.ūdenī + 500m velo + 250m skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balkovska NikolaSBvārve,ventspils novads
2.Balkovskis AleksejsVBvārve,ventspils novads
3.Bergs RobertsVBAQUATICS
Dobele
4.Budjko MaratsVBRīga
5.Budjko NelliSBRīga
6.Buravcova LianaSBRiga
7.Dedzis KonorsVBRiga
8.Dimante SamantaSBOgre
9.Gubina EkaterinaSBPiramida Triathlon Club
Jelgava
10.  Jansone LauraSBAQUATICS
Dobele
11.Jirgensons RobertsVBAQUATICS
Dobele
12.Jubele KarolīnaSBPII
Rīga
13.  Lange LoteSBLiVelo/Zelta Zeme
Rīga
14.  Mauls NiksVBVentspils
15.  Meijere MaijaSB-
-
16.Treiguts ManuVBEnergy Racing Team
Rīga
17.Vītiņš ValtersVBAQUATICS
Dobele
18.Ziediņš TeodorsVBPiramida Triathlon Club
Jelgava

Kopā pieteikušies: 163



Olimpiskās distances stafete, 2002.g.dz.un vecāki/-kas, 1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1DiAgĢi1. Diāna Rožkalne
2. Agris Šipkovs
3. Ģirc Treiguts
2Fiksie1. Raits Valters
2. Aigars Zvingulis
3. Ludmila Joce
3TAKE IT EASY1. Inese Ozola
2. Kristaps Bērziņš
3. Reinis Hartmanis
4Engures Sportam1. Aivars Mozulis
2. Edmunds Klimpmanis
3. Baiba Frišenbrūdere
Kopā komandas: 4