Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Izskrien Ogri 2020" | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV10NBS/Žolneroviča Skriešanas klubs
Rīga
2.  Avens JānisV10Maratona Klubs/Rembate
Keguma nov.
3.  Babkins MārtiņšV10Baltais
Rīga/Zebrene
4.  Barone ElīnaS10Ogre
5.  Bautris DainisV10SK Tērauds/SiS
Rīga
6.Belajevs PavelsV10Riga
7.  Belevičs JurisV10Ogre
8.  Bērziņš ValtersV10VSK Noskrien
Jaunjelgava
9.Blaževiča JanaS10Zvēri
Rīga
10.  Boče IlzeS10Boči
Ikšķile
11.  Boče ViestursV10Boči
Ikšķile
12.  Bodnieks DairisV10Ogre
13.  Bodnieks GunārsV10Ogre
14.  Bogustovs ĒvaldsV10Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
15.  Brigmanis JurģisV10Ogre
16.  Brucis AndisV10Jūrmala
17.Budrevičs ArvisV10KO? man toč' bija jābūt TOP3
Olaine
18.  Butāns JānisV10Salaspils
19.Cauna GuntarsV10Ogre
20.  Cērpe ĒriksV10Ogre
21.Cirīte ZaneS10Ogre
22.Dambis MārtiņšV10INSALVO
Rīga
23.Dovgaņuka ElzaS10Ogre
24.  Draudiņa SanitaS10Ikšķile
25.  Driņķis DainisV10DzSK Lokomotīve
Rīga
26.Drozdova MaraS10Riga
27.  Dzalbs StaņislavsV10Ķērpīši
Cēsis
28.  Ervalds PēterisV10Ogre
29.  Fisenkova AlīnaS10AVIA/Lacerta Running Team
Rīga
30.  Freibergs AndisV10Ķegums
31.Geida LindaS10L&L
Ogre
32.  Helmane-Soročenkova KarīnaS10Tukuma vieglatlētikas klubs
Tukums
33.Hramcovs KasparsV10Baloži
34.  Jankavs JānisV10Rīga
35.Jēgers JānisV10Rīga
36.  Kaimiņš KristapsV10oger
Ogres novads
37.  Kaļva AgitaS10Ķegumā spēks
Ķegums
38.  Karasenko DmitrijsV10Salaspils
39.  Kassalis IvarsV10Riga Ironman Team
Rīga
40.  Konavko DmitrijsV10Jelgavas novads, Vircava
41.  Konušs EdgarsV10Ogre
42.  Krastiņš JānisV10Zibenzellis
Ogre
43.  Krauja AndrisV10Ogres Novada sporta centrs
Ogre
44.  Kukainis AigarsV10Rīga
45.  Kupcovs ArtūrsV10Salaspils
46.  Lapsa KristapsV10Zvēri
Rīga
47.  Liepiņa DiānaS10SK METROONS
Rīga
48.  Liepiņa IvetaS10SK
Riga
49.  Liepiņa LeldeS10L&L
Ogre
50.  Liepiņš JānisV10SK Metroons
Rīga
51.  Liepiņš RonaldsV10Metroons
Rīga
52.  Ločmele MarijaS10SPORTLAND
Ogre
53.  Lukasuna SantaS10Ogre
54.  Martinsone ArtaS10Cēsis
55.Mažānovs ArtūrsV10Mazsalaca
56.  Meļķis MārisV10SK Tērauds
Valmieras Pagasts
57.  Mistris KārlisV10SLESX
Ogre
58.  Morgunovs IgorsV10Matisons Runner’s Club
Ventspils
59.Ozols ReinisV10Rīga
60.  Panteļejeva AngelikaS10Skrīveri
61.Pastars NormundsV10ogre
62.  Pazare MarikaS10Swedbank As
Rīga
63.Pētersona MairisV10Alūksne
64.  Pole KristiānaS10Rīga
65.  Prikulis DenisV10Vegan Runners
Sigulda
66.  Procvetovs DmitrijsV10Ogre
67.  Puise-Puiše LienaS10Matisons Runner's Club
Rīga
68.  Putāne LindaS10Riga
69.  Putniņa LīgaS10PP
Ogre
70.  Puzikovs OļegsV10Ogre
71.Radionovs KristapsV10Ogre
72.Reveliņa Agnese-KatrīnaS10Jaunmārupe skrien!
Jaunmārupe
73.  Reveliņa DainaS10Ogre
74.Reveliņš GuntarsV10Jaunmārupe skrien!
Jaunmārupe
75.  Rītere IngaS10Ogre
76.  Rone DanaS10Rīga
77.  Ronis ReinisV10Carnikava
78.  Rose CraigV10Lingua Franca Valodu Centrs
Jelgava
79.  Rublis AigarsV10Maratona klubs
Aizkraukle
80.  Ruskulis AndisV10Rīga
81.  Sālījums KārlisV10RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
82.Saurins ArtisV10Mežaparka Republika
Riga
83.  Serjogins DmitrijsV10Mārupe
84.  Silava GuntaS10Daugmale, Ķekavas nov.
85.  Skārda DzintraS10AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
86.Skuja EdgarsV10Birzgale
87.Soms AigarsV10Ogre
88.  Straubergs AinārsV10Limbaži SKRIEN
Limbaži
89.  Stumbre TatjanaS10Ogre
90.  Ščetiņins JurijsV10Dinamo Rīga
Salaspils
91.Šķēle SabīneS10Rīga
92.  Šteinbergs RaitisV10Ogre
Ogre
93.  Treikmanis UģisV10Cēsis
94.  Tribockis AlvisV10Ogre
95.  Ušpelis KasparsV10Patria Sportland
Ogre
96.  Vanags AndrisV10Vanagi
Ogre
97.  Vasiļjeva KarīnaS10Rīga
98.  Vecgailis DmitrijsV10Rīga
99.  Veips JānisV10Jēkabpils
100.  Vilcāns KasparsV10ONP
Ogre
101.  Vilčinska DiānaS10Ilona Marhele
Ogre
102.  Vilčinskis ArnisV10iSK ZB Fizkultūra
Ogre
103.  Viļums AldisV10Ikšķile
104.  Vītols GatisV10Bukulti
Rīga
105.  Vītols RonaldsV10I.Marhele team / Sport Factory Riga
Ogre
106.  Zālītis GuntisV10Kadiķi
Rīga
107.  Zaļaiskalna Annija-AnnaS10IK Auseklis
Rīga
108.  Zariņš ArtisV10OTRĀ ELPA
Rīga

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaS5abele.runners
Rīga
2.Andriksone IngaS5Ogre
3.Avagjans MesropsV5Rīga
4.  Avdejevs GuntarsV5zaķi 1
Ogre
5.  Avena LindaS5Ogres 1.vidusskola
Rembate
6.  Bebre LindaS5Riga
7.  Beleviča JolantaS5Ogre
8.  Belevičs JustsV5Ogre
9.  Bērziņa AnnaS5JIC
Jaunjelgava
10.Bičkovs EmīlsV5Swedbank AS
Rīga
11.  Blumbergs TomsV5Ogre
12.Bodniece DiānaS5Ogre
13.Borozinskis KasparsV5Maratona klubs/Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
14.  Brokāns JānisV5Salaspils
15.Buldere LieneS5Ikšķile
16.Cauna Kristaps-AleksandrsV5Ogre
17.Dārgā RūtaS5Kobras
Ogre
18.  Dreiškins JānisV5Ikšķiles velo
Ikšķile
19.Drozdova IlzeS5Rīga
20.  Druzenko LīgaS5Ogre
Rīga
21.  Dubrova GitaS5Ogre
22.Dūcis MiksV5Salaspils
23.  Dūka JānisV5Run4Fun
Cēsis
24.Eizengrauda Annija-TīnaS5Tukums
25.  Ernstsone AgneseS5Maratona klubs Ventspils
Ventspils
26.  Evertovskis KārlisV5Rīga
27.  Gaile SandraS5OGRE
Ogres novads
28.  Gailis JānisV5Ogresgals
29.Gasperovičs JurisV5Ogre
30.  Groznija SigneS5Rēzekne
31.  Heidingere GundegaS5MRC/Ogre
Ogre
32.Heidingers GatisV5Ogres 1. Vidusskola
Ogre
33.Jersova-Rumjanceva ReginaS5Riga
34.  Jukšinskis AlēnsV5Jēkabpils
35.Karasenko MarijaS5Salaspils
36.  Katlaps UldisV5Ineši
Rīga
37.Kauliņa KintijaS5Ogre
38.Khagehzadeh FarzamV5Ogre
39.Kiukucāns LaurisV5ISK
Ogre
40.Konušs KristersV5Ogre
41.  Kudeikins IngvarsV5Ogre
42.Ķēniņa Karlīna-MartaS5Ķēniņi
Ogre
43.Lakševica IlondaS5Swedbank AS
Rīga
44.  Lapiņš IvarsV5SK
Liepāja
45.Lesiņa AigaS5Ogre
46.  Lindermane LanaS5Sporta klubs Ašais
Cēsis
47.Lozbergs GatisV5Limbaži Skrien
Limbaži
48.Lukaševics MārcisV5Ogre
49.Lulle ElitaS5Ogre
50.  Lulle RobertsV5Ogre
51.  Mackeviča IndraS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
52.  Mališeva ViktorijaS5Maizes Running Club
Rēzekne
53.  Mežiels JānisV5Koknese
54.  Mežiels Krišs-JānisV5Ogre
55.  Mežvēvers AivarsV5Sportland
Ogre
56.Mikitova DaigaS5Ogre
57.Mikitovs GatisV5Ogre
58.  Naglis ArtisV5Ogres 1.vidusskola
Ogre
59.  Ņilovs ValdisV5Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
60.Osītis JānisV5Limbaži SKRIEN
Limbaži
61.Ozoliņš JānisV5''AQUA''
Valmiera
62.  Pauriņa DaceS5Tīnūži
63.Pauriņa TīnaS5Tīnūži
64.  Pauriņš UģisV5Tīnūži
65.  Pazars RobertsV5Swedbank As
Rīga
66.Peško IevaS5Kobras
Ogre
67.  Pilenieks EgilsV5Ašie
Ķekava
68.Plinte RainersV5Ogre
69.  Popēns OskarsV5Rīga
70.Reimane AliseS5Kuldīga
71.  Roze RenārsV5JRK
Ogres novads
72.  Rumjanceva TatjanaS5Skriesana
Riga
73.Sadovska LiliteS5Salaspils
74.  Slišāns MārtiņšV5SK Pārogre
Ogre
75.  Strogonovs DmitrijsV5Riga
76.  Stukāns KārlisV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
77.Šmite IevaS5Riga Ironman Team
Ogre
78.  Štulbergs GatisV5Maratona klubs/Dionsportlab
Rīga
79.  Titovs RobertsV5Rīga
80.  Trepša MartinaS5Rīga
81.  Uļģis DāvisV5izturiba.lv
Ikšķile
82.Vanaga ElzaS5Vanagi
Ogre
83.  Vanags AlbertsV5Vanagi
Ogre
84.  Vancāns IvoV5Ubiquiti
Rīga
85.  Vasiļjevs ViktorsV5Ogre
86.  Vāvere KristīneS5Rīga
87.Vilciņa IndraS5Ogresgals
88.  Vilciņš GuntarsV5individuāli
Ogresgals
89.  Vilčinskis KristersV5iSK ZB Fizkultūra
Ogre
90.Višķere SantaS5SK”TĒRAUDS”
Rīga
91.  Zālītis MareksV5Ķekava
92.Zamberga KarinaS5Ogre
93.  Zambergs KristsV5K&K
Ogre
94.  Zandberga AndaS5Riga Runners
Rīga
95.Zarina SanijaS5VALMIERA
96.Ziediņa-Mikaljūna LaimaS5VSK Noskrien
Ogre
97.Žugris JānisV5Ogre

500m bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsVB-500Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.Ādamsons JurģisVB-500Limbaži SKRIEN
Limbaži
3.Aleksandrovs ArtūrsVB-500Zvaigznīte
Valdlauči
4.Aleksejevs NikitaVB-500Rīgas 88.vidusskola
Riga
5.Ansberga PaulaSB-500Mārupe
6.Antonoviča KeitaSB-500viens
Ogre
7.  Avena LauraSB-500Ogres 1.vidusskola
Rembate
8.Balode Sofija-MarijaSB-500Ogre
9.  Bautris JēkabsVB-500Jēkabs Skrien
Rīga
10.  Beleviča JeteSB-500Ogre
11.Blicavs ReinisVB-500Ogre
12.Bogustovs RegmārsVB-500Ogrr
13.Bogustovs ReimārsVB-500Ogre
14.  Bogustovs ReinhardsVB-500Ogre
15.Cauna ValtersVB-500Ogre
16.Dambe EnijaSB-500INSALVO
Rīga
17.  Damroze ArtisVB-500RunNiceLatvia.com
Olaines nov.
18.Deinats PatriksVB-500Ogre
19.Drīveniece Estere-ElisaSB-500Cēsis
20.Drulle AnnaSB-500Ogre
21.Druzenko StefānijaSB-500Ogre
Ogre
22.Ermansons EdgarsVB-500Mālpils
23.Ermansons RalfsVB-500Mālpils
24.Ernstsone Alise-MelānijaSB-500Ogre
25.Ernstsons ValtersVB-500Maratona klubs Ventspils
Ventspils
26.Ervalde LindaSB-500Ogre
27.Ervalde RūtaSB-500Ogre
28.  Gailis EdvardsVB-500Ogre
29.  Gasperovičs EdvardsVB-500Ogre
30.  Heidingers HaraldsVB-500Ogres 1. Vidusskola
Ogre
31.  Heidingers ValtersVB-500Ogre
Ogre
32.Helmane MartaSB-500Ogre
33.Irbe KarlīnaSB-500Ogre
34.Jubele KarolīnaSB-500V. Zeļonija džudo skola
Rīga
35.Jukšinskis AllbertsVB-500Mārupe
36.Jukšinskis ErnestsVB-500Mārupe
37.Kaira Edvards-KristofersVB-500Ogre
38.Kaira Everita-LuīzeSB-500Ogre
39.Kauliņš AndrisVB-500Ogre
40.Kausa AdriānaSB-500Saulkalne
41.Ķēniņa EvelīnaSB-500Ķēniņi
Ogre
42.  Liepiņa Enija-MartaSB-500KARATE SKOLA
Salaspils
43.Liepiņš EdvardsVB-500KARATE SKOLA
Salaspils
44.Lomakins ArsenijsVB-500Rīga
45.Matusevičs StefansVB-500Salaspils
46.  Mežvēvers MartinsVB-500Ogre
47.  Mežvēvers TomassVB-500ogre
48.Mikaljūna ElzaSB-500VSK Noskrien
Ogre
49.Mikaljūna SofijaSB-500VSK Noskrien
Ogre
50.Mikaljūns Kārlis-ViljamsVB-500VSK Noskrien
Ogre
51.Mikitova LīvaSB-500Ogre
52.Mikitova PaulaSB-500Ogre
53.Nadziņa AdrijaSB-500Valmiera
54.Nadziņa GabijaSB-500Valmiera
55.Oinaskova AliseSB-500Ogre
56.Oinaskova LoretaSB-500Ogre
57.  Ostreiko OliversVB-500Ogres NSC
Ogre
58.Pastars RobertsVB-500ogre
59.Pastars RodrigoVB-500ogre
60.Pauriņa EvelīnaSB-500Tīnūži
61.Pauriņa LuīzeSB-500Tīnūži
62.Peško LeonardsVB-500Ogre
63.Petračuks AdriansVB-500Ogre
64.Pikiami Leonardo-MarkoVB-500ogre
65.  Pileniece LaimaSB-500Ašie
Ķekava
66.  Pilenieks RaimondsVB-500Ašie
Ķekava
67.  Reinsone KarolīnaSB-500Ogre
68.Rouza FreijaSB-500Jelgava
69.Rouzs FrancisVB-500Jelgava
70.Roze ErnestsVB-500JRK
Ogre
71.Roze OrionsVB-500JRK
Ogre
72.  Roznieks ArtūrsVB-500Salaspils
73.Ruble LieneSB-500AIZKRAUKLE\Maratona klubs
Aizkraukle
74.Stikāns RobertsVB-500Sprīdītis
Ogre
75.Straubergs ErnestsVB-500Limbaži SKRIEN
Limbaži
76.Stukāns ValtersVB-500Ogre
77.Stulpāns KārlisVB-500Gravis
Ogre
78.Stumbre Andra-EmīlijaSB-500ogre
79.Stumbris MarksVB-500ogre
80.Tīsa DārtaSB-500Līgatne
81.Tribocka DārtaSB-500Ogre
82.Tumans KrišjānisVB-500Fizkultūras Nora
Ogre
83.Upmale UlrikaSB-500Ogre
84.Upmalis AugustsVB-500Ogre
85.Ušpelis AdriansVB-500Patria Sportland
Ogre
86.Ušpelis KristiansVB-500Patria Sportland
Ogre
87.Ušpelis MariansVB-500Patria Sportland
Ogre
88.Vanaga MāraSB-500Vanagi
Ogre
89.Vanaga PaulaSB-500Vanagi
Ogre
90.Vancāne AlisaSB-500Rīga
91.  Vāvere MārtiņšVB-500SK SUPER NOVA
Rīga
92.  Vāvere MelānijaSB-500SS Arkādija
Rīga
93.Vevere EmilijaSB-500vanaga13@inbox.lv
Ogre
94.Vēvere RamonaSB-500vanaga13@inbox.lv
Ogre
95.Vilčinska DenīzeSB-500iSK ZB Fizkultūra
Ogre
96.Vitenberga SimonaSB-500Ogre
97.Zālitis MārcisVB-500Ķekava
Ķekava
98.  Zālītis MarkussVB-500Ķekava
99.Zariņš JānisVB-500Ogre
100.  Ziedone LauraSB-500Ogre
101.  Ziedone MadaraSB-500Ogre
102.  Ziedonis ĒriksVB-500Ogre

1000m bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs ArtjomsVB-1000Rīgas 88.vidusskola
Riga
2.Drulle AlfrēdsVB-1000Ogre
3.Dzosens RalfsVB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
4.  Jubelis KasparsVB-1000Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
5.Kauliņa Līva-ViktorijaSB-1000Ogre
6.Krūmiņliepa MarkussVB-1000Mālpils
7.  Matusevičs TomassVB-1000Dinamo
Rīga
8.  Ruble LoretaSB-1000AIZKRAUKLES Novada Sporta skola
AIZKRAUKLE
9.  Vinjukova Anna-MarijaSB-1000Ogre
10.  Zālīte MelānijaSB-1000Ķekava
11.Zaricnijs DaniilVB-1000salaspils
salaspils
12.Zariņa ZaneSB-1000VALMIERA
13.  Žugris MārtiņšVB-1000Ogre

Kopā pieteikušies: 320



Izskrien Ogri 2020