Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosa skrējienā | Saraksts

0,3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akopjana ElizabeteMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
2.  Akseņenko AmālijaMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
3.  Andrusa EvelīnaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
4.  Ansone LauraMeitenes-2011-2015Mārupes Sporta centrs
Mārupe
5.Apacka MarijaMeitenes-2011-2015Arkādija
Jūrmala
6.  Astašonoka AmeliaMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
7.Balode PaulaMeitenes-2011-2015Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
8.  Baranauska AmandaMeitenes-2011-2015SS Arkādija
Ķekavas novads
9.Baumanis ElvisZēni-2011-2015Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
10.Bišmeistare TīnaMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
11.Bogdanova LadaMeitenes-2011-2015Babīte
12.Cercina AnnijaMeitenes-2011-2015Sporta klubs Ašais
Amatas novads
13.Česnauska ElīzaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
14.Diļevka RēzijaMeitenes-2011-2015Piņķi
15.Dronka EmīlijaMeitenes-2011-2015Babites
16.Druvaskalna DārtaMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
17.Duburs MatiassZēni-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
18.  Dukse UndīneMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Piņķi
19.  Eglītis ErnestsZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
20.Esta HelēnaMeitenes-2011-2015Rīga
21.  Faltiņa GabrielaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
22.Fībiga MadaraMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
23.Gajevskis MareksZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
24.Gedrovičs KārlisZēni-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
25.  Gucanoviča KatrīneMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
26.Janovs TimotejsZēni-2011-2015Siguldas Sporta skola
Sigulda
27.Jevsejeva AliviaMeitenes-2011-2015Anita Klapote
Riga
28.Johansons TāgeZēni-2011-2015Salas sākumskola
Spuņciems
29.Juhņevičs MatīssZēni-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
30.  Kārkliņš TomassZēni-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
31.Kasparāns RalfsZēni-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
32.Kiršteine ElizabeteMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
33.  Klapote SofijaMeitenes-2011-2015Arkādija
Riga
34.Kortaks MaksimsZēni-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
35.Krauja MārtiņšZēni-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
36.Kristapsone KateMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
37.Krūmiņa BeāteMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
38.Laiviņa LuīzeMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
39.  Lārmanis TomassZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
40.Lēvalds RičardsZēni-2011-2015Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
41.Līdaka KeitaMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
42.Ļaudanskis AgrisZēni-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
43.  Macuļēvičs LeoZēni-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
44.Martinovs JēkabsZēni-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
45.Meļņikovs DanielsZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
46.Onkele OlīvijaMeitenes-2011-2015Piņķi
47.Oškājis JānisZēni-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
48.  Ozoliņa ElīzaMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
49.Ozols BrūssZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Lapsas
50.Peks JegorsZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
51.Pelce KeitaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
52.  Pētersone EmīlijaMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
53.Pričins JānisZēni-2011-2015Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
54.Prūse ElīzaMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
55.  Pupina OlgaMeitenes-2011-2015Arkadija
Riga
56.  Pupins VladimirsZēni-2011-2015Arkadija
Riga
57.  Purviņš RaivoZēni-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
58.  Puters OskarsZēni-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
59.  Ratniece ElzaMeitenes-2011-2015SPORTLAT
Rīga
60.  Rava ElīnaMeitenes-2011-2015Smārde
61.  Rava ElīzaMeitenes-2011-2015Smārde
62.  Rozentāle AmandaMeitenes-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
63.Rožkalne AnnaMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
64.  Rudmane OdrijaMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
65.Rutulis LinardsZēni-2011-2015Mežāres
66.Sandness LukassZēni-2011-2015Riga
67.Siliņa LindaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
68.  Skvorcovs AlekssZēni-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
69.Spārns DāvisZēni-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
70.  Straujais EdvardsZēni-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
71.  Šenfelds RihardsZēni-2011-2015Salas sākumskola
Spuņciems
72.Štrauss AndrisZēni-2011-2015Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
73.  Šuherte LauraMeitenes-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
74.Tovstuļaks ValtersZēni-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
75.  Ušackis RičardsZēni-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
76.  Vagine MartaMeitenes-2011-2015Babītes vidusskola
Babīte
77.Van-Rosuma Kendra-LenijaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
78.  Vāvere MelānijaMeitenes-2011-2015SS Arkādija
Rīga
79.Veinšteine VendijaMeitenes-2011-2015Mārupes sporta centrs
Mārupe
80.Veremeja AnastasijaMeitenes-2011-2015Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
81.  Ziemele AnceMeitenes-2011-2015Iecavas v-sk.
Iecava
82.Žilinska EstereMeitenes-2011-2015Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa

0,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ausekle FelicitaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
2.  Barkāne JustīneMeitenes-2009-2010Rēzeknes BJSS
Rēzekne
3.  Bībere VeronikaMeitenes-2009-2010Rīga
4.Bute GrietaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
5.Butlere AnnaMeitenes-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
6.Dzierkale AnastasijaMeitenes-2009-2010Saldus BJSS
Jelgava
7.  Ērenfrīde ElīzaMeitenes-2009-2010Rīga
8.Gedroviča KatrīnaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
9.  Gubina DarjaMeitenes-2009-2010Piramida Triathlon Club
Olaine
10.  Kadiķe Sofija-AnnaMeitenes-2009-2010Iecavas v-sk.
Iecava
11.Kalniņa AlīdaMeitenes-2009-2010Rīga
12.  Keiša LaumaMeitenes-2009-2010BJC Auseklis
Rīga
13.Kuiva EmīlijaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
14.  Lipora Grēta-AmēlijaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Rīga
15.  Lišmane KatrīnaMeitenes-2009-2010SK Metroons/ SS
Rīga
16.  Lišmane LauraMeitenes-2009-2010SK Metroons
Rīga
17.  Medne MadaraMeitenes-2009-2010Arkādija
Rīga
18.Meri HelēnaMeitenes-2009-2010SS Arkādija
Rīga
19.  Mežaraupa MarijaMeitenes-2009-2010SK Metroons
Mārupe
20.Niedinga GabrielaMeitenes-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
21.  Onkele LoteMeitenes-2009-2010Babītes vidusskola
Babīte
22.Otto EmīlijaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
23.  Ozola RonjaMeitenes-2009-2010Lapsas
24.  Pupkeviča EstereMeitenes-2009-2010Babītes vidusskola
Babīte
25.Purvinska OdrijaMeitenes-2009-2010Ilūkstes novada SS
Ilūkste
26.Rajecka LuīzeMeitenes-2009-2010Sporta klubs Ašais
Amatas novads
27.Rēriha GretaMeitenes-2009-2010Arkādijas sporta skola
Rīga
28.  Riekstiņa Anna-OlīvijaMeitenes-2009-2010Rīga
29.  Rivseniece Elīna-IevaMeitenes-2009-2010Madonas BJSS
Madona
30.  Sļesarenoka AngelīnaMeitenes-2009-2010SS
Rīga
31.Spredze Emma-EmīlijaMeitenes-2009-2010SK Metrooms/ SS
Mārupe
32.Sviķe SofijaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
33.  Šķipore LībaMeitenes-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
34.Šveda KristaMeitenes-2009-2010Salas sākumskola
Spuņciems
35.Teljaževiča KeitaMeitenes-2009-2010Ilūkstes novada SS
Ilūkste
36.Vilau KateMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
37.  Zaprivoda ElizabeteMeitenes-2009-2010SS Arkādija
Rīga
38.Ziediņa BeāteMeitenes-2009-2010Piramida Triathlon Club
Jelgava
39.  Zviedre KeitaMeitenes-2009-2010Saulkalne
40.Zvirbule AnnikaMeitenes-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe

1 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Anderšmits ArtūrsZēni-2009-2010Babītes vidusskola
Babīte
2.  Andrejevs HenriksZēni-2009-2010Babītes vidusskola
Babīte
3.  Andžāns MatīssZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
4.Bebris KristersZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
5.  Beļajevs PatriksZēni-2009-2010FS METTA
Rīga
6.  Berkmane Anete-AnceMeitenes-2007-2008Iecavas v-sk.
Iecava
7.Bikšus RūdisZēni-2009-2010SK Metroons
Piņķi
8.Bojārs FrancisZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
9.  Borovikova KristīneMeitenes-2007-2008Savējie/Madonas BJSS
Madona
10.  Daugulis MarksZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
11.  Demeško AlīnaMeitenes-2007-2008Arkādijas sporta skola
Rīga
12.  Gailīte SabīneMeitenes-2007-2008Madonas BJSS
Madona
13.  Gaišais ValtersZēni-2009-2010Arkādija
Rīga
14.Grīnbergs LargoZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
15.Ivanovs TimursZēni-2009-2010Arkadija
Rìga
16.Janovs SebastiansZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
17.  Jansons RobertsZēni-2009-2010BabītesVSK
Piņķi
18.  Jēkabsons HenriksZēni-2009-2010Mežciema psk.
Rīga
19.Jermaks HugoZēni-2009-2010Skriešanas akadēmija
Riga
20.Jermaks TeoZēni-2009-2010Skriešanas akadēmija
Rīga
21.  Kača NikolaMeitenes-2007-2008Sporta skola Arkādijs
Rīga
22.  Kozlovs FrancisZēni-2009-2010Olaines VK
Olaines nov.
23.  Kudle KristiānaMeitenes-2007-2008Rīga
24.  Lapsa GustavsZēni-2009-2010Babītes vidusskola
Babīte
25.  Lecinskis RobertsZēni-2009-2010Mārupes Sporta centrs
Mārupe
26.Leimane PaulaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
27.Lieciniece ElīzaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
28.Līvmane LuīzeMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
29.  Madelāns ArtūrsZēni-2009-2010SS Arkādija
Rīga
30.  Munkevics HarijsZēni-2009-2010Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
31.Nevlers MarksZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
32.  Pavilons RodrigoZēni-2009-2010Iecavas v-sk.
Iecava
33.Petrovska LauraMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
34.  Pikšēns EvertsZēni-2009-2010Piramida Triathlon Club
Jelgava
35.  Pole ElīzaMeitenes-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
36.  Ruģele LauraMeitenes-2007-2008SS Arkādija
Rīga
37.  Safonovs KirillsZēni-2009-2010SS
Rīga
38.Siliņš MiksZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
39.Starce MontaMeitenes-2007-2008Madonas BJSS
Madona
40.  Stūrītis MartinsZēni-2009-2010Siguldas Sporta skola
Sigulda
41.  Upeniece KarlīnaMeitenes-2007-2008Babītes vidusskola
Babīte
42.  Valtass HermanisZēni-2009-2010SK Metroons
Mārupe
43.Vanags AndrejsZēni-2009-2010Mārupes sporta centrs
Mārupe
44.  Vasiļjevs AndrejsZēni-2009-2010SS
Rīga
45.  Vdovina DarjaMeitenes-2007-2008Rīga
46.  Viekals-Gasjūns TomsZēni-2009-2010Saldus BJSS
Jelgava

1,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bitāns AivarsZēni-2007-2008Babītes vidusskola
Babīte
2.Domokejeva LīvaMeitenes-2005-2006Siguldas Sporta skola
Sigulda
3.Donova AzizaMeitenes-2005-2006Arkādija Sporta skola
Rīga
4.Gredzena BeatriseMeitenes-2005-2006Siguldas Sporta skola
Sigulda
5.Ivanova JūlijaMeitenes-2005-2006Ilūkstes novada SS
Ilūkste
6.  Jaznevičs Emīls-GustavsZēni-2007-2008SS Arkādija
Rīga
7.  Juhmanis MarkussZēni-2007-2008Jūrmala
8.  Kadiķis Markuss-KristapsZēni-2007-2008Iecavas v-sk.
Iecava
9.  Krūzmane AdrianaMeitenes-2005-2006Iecavas v-sk.
Iecava
10.Lapa AndīnaMeitenes-2005-2006Ilūkstes novada SS
Ilūkste
11.Legzdiņš DāvisZēni-2007-2008Babītes vidusskola
Babīte
12.Lībere Rūta-AlvīneMeitenes-2005-2006Sporta skola Arkādija
Rīga
13.Lucāne PaulaMeitenes-2002-2004Siguldas Sporta skola
Sigulda
14.  Lūce SanijaMeitenes-2005-2006Iecavas v-sk.
Iecava
15.Mackare Anna-MarijaMeitenes-2005-2006Liepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
16.  Ozols RičardsZēni-2007-2008Babītes vidusskola
Babīte
17.  Puntusevicius NojusZēni-2007-2008Iecavas v-sk.
Iecava
18.Rītiņš OskarsZēni-2007-2008Ilūkstes novada SS
Dvietes pagasts
19.Saule TomsZēni-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
20.Sotņikovs AndrejsZēni-2007-2008Riga
21.  Strautmanis ErlendsZēni-2007-2008Iecavas v-sk.
Iecava
22.  Struncena VeronikaMeitenes-2005-2006MĀRUPE
23.Sviķis RičardsZēni-2007-2008Babītes vidusskola
Babīte
24.Šmaliņa AnnijaMeitenes-2002-2004Siguldas Sporta skola
Sigulda
25.  Špundzāne KatrīnaMeitenes-2002-2004Jūrmalas Sporta skola
Jūrmala
26.  Upenieks Henrijs-ĢirtsZēni-2007-2008Babītes vidusskola
Babīte
27.Vanags GvidoZēni-2007-2008Siguldas Sporta skola
Sigulda
28.Vārna PēterisZēni-2007-2008Folkmaņi
Talsi
29.Zeltiņš Roberts-AlbertsZēni-2007-2008Ilūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
30.Zeps HelvijsZēni-2007-2008Madonas BJSS
Madona
31.  Ziemelis GustsZēni-2007-2008Iecavas v-sk.
Iecava
32.  Žvirble LiandaMeitenes-2005-2006Iecavas v-sk.
Iecava

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Anderšmits EduardsZēni-2002-2004Babītes vidusskola
Babīte
2.Bazarovs DenissZēni-2002-2004Daugavpils
3.  Bondarevs NikitaZēni-2005-2006Līvānu VK/MSĢ
Līvāni
4.Feldmanis KristapsZēni-2002-2004Siguldas Sporta skola
Sigulda
5.Frīdvalds RalfsZēni-2005-2006Madonas BJSS
Madona
6.  Kadiševs AleksandrsZēni-2005-2006SS
Rīga
7.  Kadiševs AleksejsZēni-2005-2006SS
Rīga
8.  Kudlis KristersZēni-2005-2006Rīga
9.Kukes TimursZēni-2005-2006Rīga
10.Rītiņš RenārsZēni-2005-2006Ilūkstes novada SS
Dvietes pagasts
11.Salenieks KrišjānisZēni-2002-2004Siguldas Sporta skola
Sigulda
12.  Suitiņš RolandsZēni-2002-2004Ilūkstes novada SS
Ilūkste
13.Šiļins AdriansZēni-2005-2006SPORTA SKOLA ARKADIJA
Rīga
14.Vārna MārtiņšZēni-2002-2004Folkmaņi
Talsi

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Blūmiņa GuntaS30Siguldas Sporta skola
Sigulda
2.Ieviņa AnitaS50Kocēni
Cēsis
3.Jaunzare AiraS30Rīga
4.Lišmane LeldeS30Rīga
5.  Šenfelde GintaS40-
Spuņciems
6.  Špundzāne MartaS20Jūrmalas Sporta skola
Jūrmala
7.  Viekale-Gasjūne SandraS40FOLKMAŅI
Jelgava

4,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanovs NikolajsV30D-pils
D-pils/Babīte
2.  Karlsons MārisV50Babītes trakie, JMR
Babīte
3.  Kozlovs IgorsV50Olaines nov.
4.  Pikšēns TomsV50Piramida Triathlon Club
Mārupe
5.  Tropiņš EdijsV20MARATONA KLUBS
Dundaga
6.Valdonis LeonīdsV60Preiļu novada BJSS
Preiļi
7.  Viļumovs ĢirtsV20Matisona runner's club
Ventspils
8.  Zālītis MareksV30Ķekava
Ķekava
9.  Žubulis EmīlsV20RunWithAnita
Rīga
10.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi

Kopā pieteikušies: 231