Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts krosa skrējienā | Saraksts

4,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Brunere KristīneU20SSiguldas Sporta skola
Sigulda
2.  Brūvere Daido-DagneU20SCēsu pilsētas sporta skola
Priekuli
3.Kaupe PaulaU20SIecavas novada sporta skola Dartija
iecava
4.  Kolosova SofijaU20SRēzeknes BJSS/SK MAGNEN
Rēzekne
5.  Lielupe Daniela-KeitaU20SMadonas BJSS
Madona
6.Skarbinīka LaumaU20SRēzeknes BJSS
Rēzekne
7.  Upeniece AneteU20SSK Tērauds
Ādaži

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ansbergs MārisU18VVentspils novada BJSS
Ugāle
2.Atamans StepansU18VRiga
3.  Caune Miks-JānisU18VMetroons/ SS
Rīga
4.  Ciglis NilsU20VSiguldas sporta skola
Sigulda
5.  Filippovs Matīss-OtoU18VSiguldas Sporta skola/MSĢ
Sigulda
6.  Glazers Roberts-AleksisU18VSporta klubs Ašais
Drabeši
7.  Grebņevs BogdansU18VSS
Rīga
8.  Grieze Matīss-ViestursU20VVentspils novada BJSS
Ugāle
9.  Grīniņš LaurisU18VKuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
10.  Holms ImantsU18VLiepājas SSS
Liepāja
11.  Ivanovs JegorsU20V29267665
Rīga
12.  Kalnpurs ArtjomsU18VSporta skola
Rīga
13.  Kilups KalvisU20VSS Arkādija
Rīga
14.  Lapiņš ArtūrsU20VSS Arkādija
Rīga
15.  Lapsa LaurisU20VGulbenes BJSS
Gulbene
16.  Liepa ArtūrsU18VKalngale
17.Mironovs AleksandrsU20VLiepājas SSS
Liepāja
18.  Ozols MarkussU18VSalaspils Sporta skola
Salaspils
19.  Percovs IļjaU18VSS
Rīga
20.Plešners MārtiņšU20VIlūkstes novada SS
Ilūkste
21.  Roga RalfsU18VLiepājas sporta spēļu skola
Liepāja
22.  Ruģelis RenārsU18VSS Arkādija
Rīga
23.  Setkovskis SantisU20VIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
24.  Silkāns AdriānsU18VMārupes sporta centrs
Mārupe
25.  Sitņuks ArtjomsU18VLsss
Liepaja
26.  Strauss SanijsU18VVentspils novada BJSS
Piltene
27.  Streipa EdgarsU18VSS Arkādija
Rīga
28.  Verčinskis EmīlsU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
29.  Zeiburliņš RobertsU18VLiepājas sporta spēļu skola
Liepāja
30.Žihars RaivisU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi

6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Birkenberga SigneS-EliteSB
brocēni
2.  Cigle MagdaU23SSiguldas Sporta skola
Sigulda
3.  Geraseva AnastasijaU23SSPORTLAT
Jelgava
4.  Jansone LīgaS-EliteVentspils SPARS
Ventspils
5.Kalugina-Korkmaza InaS-EliteRīga
6.  Lapiņa SigitaU23SSigulda
7.  Liepiņa DiānaS-EliteSK
Rīga
8.Melnik JulijaS-EliteHerbalife
Даугавпилс
9.  Spiridovska DiānaS-EliteZZK
Rīga

8 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bānis AndrejsU23VSalaspils Sporta skola
Salaspils
2.  Čerpinskis JurisV-EliteSk pūre
Tukums
3.  Feteris AigarsV-EliteSK Tērauds / SB
Zante
4.  Gailis AndrisV-EliteAuseklis IK
Rīga
5.  Jocis UģisV-EliteKuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
6.  Katlaps UldisV-EliteIneši
Rīga
7.  Linde RihardsV-EliteValmieras VK
Valmiera
8.Neliuss-Lucs TomassU23VSporta centrs Mēmele
Bauska
9.  Pētersons MairisV-EliteAlūksne
10.  Raimo RikardsU23VSporta skola
Rīga
11.  Saldons AndrisV-EliteMatisons Runner's club
Jūrmala
12.  Viļumovs ĢirtsU23VMatisona runner's club
Ventspils
13.  Žunda VjačeslavsV-EliteRiga

1 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Auzenbaha RūtaU14SMārupes sporta centrs
Mārupe
2.  Barkāne ElīzeU14SRēzeknes BJSS
Rēzekne
3.  Bičkovska DianaU14SRīga
4.  Briede Lorēna-AnnaU14SSS
Rīga
5.Fjodorova EstereU14SIlūkstes novada SS
Ilūkste
6.Freimane EvelīnaU14SMārupes sporta centrs
Mārupe
7.  Goļinska EļinaU14SLsss
Liepāja
8.  Kača NikolaU14SArkādija
Rīga
9.  Kasparāne Grēta-NoraU14SMārupes sporta centrs
Mārupe
10.Lindberga MartaU14SSS Arkādija
Rīga
11.  Mežaraupa AnnaU14SMeroons/ SS
Mārupe
12.Mozga Viktorija-HelēnaU14SRīga
13.Ozola LauraU14SĀdažu BJSS
Ādaži
14.Paltiņa StellaU14SSporta klubs Ašais
Amatas novads
15.  Panika VeronikaU14SSS
Rīga
16.  Pole EstereU14SLSSS
Liepāja
17.Pūķe MontaU14SLSSS
Liepāja
18.  Ruģele LauraU14SSS Arkādija
Rīga
19.Sinkovska ŽaneteU14SIecavas novada sporta skola Dartija
iecava
20.  Starovecka StellaU14SLSSS
Liepāja
21.  Tarabana MarijaU14SLsss
Liepāja
22.  Volkane AleksandraU14SArkādija
Rīga
23.  Zaķe EmīlijaU14SArkādija
Rīga
24.  Zālīte MelānijaU14SĶekava
Ķekava

1,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RodrigoU14VSK Metrooms/ SS
Rīga
2.Auziņa LindaU16SSS Arkādija
Rīga
3.Barovska LiānaU16SPreiļu novada BJSS
Preiļi
4.  Bībere ElīnaU16SRīga
5.  Brucis-Meiris KristiansU14VLSSS
Liepāja
6.Cercins RobertsU14VSporta klubs Ašais
Amatas novads
7.Dukāts RalfsU14VVentspils novada BJSS
Ugāle
8.Dzosens RalfsU14VOgres novada sporta centrs
Ogre
9.  Godiņš TeodorsU14VSporta klubs Ašais
Amatas novads
10.Grigorjeva LilianaU16SSS Arkādija
Rīga
11.Ivanova AriandaU16SPreiļu novada BJSS
Preiļi
12.Judins IljaU14VRīga
13.Karpova MelinaU16SRīga
14.  Kazbuķis ViestursU14VLSSS
Liepāja
15.  Kirillova SofjaU16SPreiļu novada BJSS
Preiļi
16.  Klasmane RobinaU16SAlūksnes BJSS
Alūksne
17.  Kļavniece MadaraU16SCarnikava/LBJSA
Carnikava
18.Krafte MilanaU16SSS “Arkadija”
Rīga
19.  Krūmiņš MarkussU14VSS Arkādija
Rīga
20.Lancmane Krisija-AdrianaU16SRīga
21.  Lehtonens Toms-MarkoU14VMārupes Sporta centrs
Mārupe
22.  Liekniņš HorensU14VSK Metrooms/ SS
Rīga
23.Lisica VeronikaU16SRíga
24.Mackare Anna-MarijaU16SLiepājas rajona Sporta skola
Grobiņa
25.  Mackeviča IndraU16SOgres novada sporta centrs
Ogre
26.Mališevs ŅikitaU14VVentspils novada BJSS
Ugāle
27.  Matisovs Nils-GustavsU14VSK Metroons/ SS
Rīga
28.  Mežaraups OskarsU14VSK Metrooms/ SS
Mārupe
29.  Niklase ElzaU16SSporta klubs Ašais
Amatas novads
30.  Noviks RobertsU14VSS Arkādija
Rīga
31.  Ošiņa AustraU16SSS Arkādija
Rīga
32.Ozols TomsU14VSS Arkādija
Rīga
33.Podskočaja AmandaU16SMārupes sporta centrs
Mārupe
34.  Reinfelds Emīls-MatiassU14VSK Metroons/ SS
Rīga
35.Rumba EvelīnaU16SSS “Arkādija”
Rīga
36.Rumkovska SofijaU16SSporta skola “Arkādija”
Rīga
37.  Sīpols RalfsU14VMārupes sporta centrs
Mārupe
38.  Sitņuks DmitrijsU14VLsss
Liepaja
39.Štāls EdvardsU14Vss Arkādija
Rīga
40.  Tarabans MarkussU14VLsss
Liepāja
41.  Tugarinova TaigaU16SArkādija
Rīga
42.  Valtasa AmandaU16SMetroons/ SS
Mārupe
43.  Vanadziņš RūdolfsU14VSS Arkādija/Babīte
Piņķi
44.  Vinogradova VladaU16SSS
Rīga
45.Voskobojeva AnastasijaU16SRīga
46.Zaķe KateU16SRīga
47.Zeltiņa AlbertaU16SIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
48.Žagars JānisU14VAlūksnes BJSS
Alūksne

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Beļajeva RenāteU18SSporta klubs Ašais
Amatas novads
2.  Bikovska BeatriseU18SRēzeknes BJSS
Rēzekne
3.  Curikova ValerijaU18SRiga
4.  Deksne AliseU18SArkadija
Rīga
5.  Draudiņa RebekaU18SArkādija
Rīga
6.  Gaile LīnaU18SSiguldas Sporta skola
Sigulda
7.Josta Alise-MarijaU18SJūrmalas sporta skola
Jūrmala
8.Kraupša UnaU18SPreiļu novada BJSS
Preiļi
9.  Močalova AnastasijaU18SSporta skola
Riga
10.  Moļņika IevaU18SMetroons/ SS
Rīga
11.  Poļaka LīvaU18SALūksnes BJSS
Alūksne
12.  Upmale EmīlijaU18SSaldus BJSS
Jelgava
13.  Vanadziņa KamillaU18SSS Arkādija/Babīte
Piņķi
14.  Viekale-Gasjūne ElīzaU18SSaldus BJSS
Jelgava
15.  Zabe Mērija-MegijaU18SLiepājas SSS
Liepāja

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bondarevs NikitaU16VLīvānu VK/MSĢ
Līvāni
2.  Garijs MarksU16VSS
Rīga
3.  Hofmanis GotfrīdsU16Vmodernā pieccīņa
jūrmala
4.  Kvecko Gabriels-TomsU16VVentspils novada BJSS
Piltene
5.  Liekniņš GustavsU16VMetroons/ SS
Rīga
6.  Liepiņš AndrisU16VMetroons/ SS
Rīga
7.  Liepiņš RaulsU16VMetroons/ SS
Rīga
8.  Martinsons ReinisU16VSS Arkādija
Rīga
9.Ozoliņš Jānis-MārtiņšU16VMārupes sporta centrs
Mārupe
10.Smaļinskis PaulsU16VMetroons/ SS
Rīga
11.Studāns RinaldsU16VIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
12.  Stukāns KārlisU16VOgres novada sporta centrs
Ogre
13.  Stūrītis JānisU16VSiguldas Sporta skola/ MSĢ
Sigulda
14.Špacs Ričards-DāvisU16VSporta klubs Ašais
Amatas novads
15.Tiščenko AleksandrsU16VLsss
Liepāja
16.Trafimovs KristapsU16VIlūkstes novada SS
Ilūkste

Kopā pieteikušies: 162